Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1. třídy
1. kolo:
Sokol Týnec n.L. "B" - Viktoria Radim "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červínek Petr 3:1, Novotný Radek 1:2, Brunclík Marek 1:3, Cincibus Milan 1:3, Chval Jan 0:1, body hostů: Prorok Jaroslav, Ing. 1:3, Mašín Miloslav 2:2, Homola Petr 4:0, Lágner Václav 3:1), Viktoria Radim "A" - SK Nová Ves "A" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bouma Petr 2:2, Doskočil Václav 1:3, Říha Vlastimil, Ing. 0:4, Svojša Petr 4:0, body hostů: Červenka Miroslav 2:2, Březina Miroslav st. 3:1, Petřík Petr 1:3, Vejtruba František 3:1), TJ Klučov "B" - FK Kolín "D" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martin Josef 2:2, Lambert Zdeněk 1:3, Čadil Jiří 3:1, Douša Ivan 1:3, body hostů: Novák Ladislav 0:4, Somolík Zdeněk 4:0, Heinclová Adéla 3:1, Cikán Michal 2:2), TJ Klučov "C" - Sokol Kolín "A" 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spáčil Ladislav 4:0, Chlumský Petr 3:1, Potměšil Zdeněk 2:2, Ševčík Jiří ml. 3:1, body hostů: Kopiště Milan 0:4, Váňa Josef 0:4, Svoboda Miloš 1:3, Hrda Lukáš 3:1), SK Nová Ves "B" - Sokol Kolín "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bodlák Karel 2:2, Zeman Oldřich 2:2, Vrkota Jiří 0:4, Šafránek Jaroslav 2:2, body hostů: Kasal Jan 3:1, Bednařík Martin 3:1, Lacina Kamil 2:2, Malenovský Aleš 2:2), Sokol Starý Kolín - Sokol Kostelec n.Č.l. "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kahoun Václav ing. 4:0, Havránek Stanislav 2:2, Salák Alois 1:3, Svoboda Pavel 1:3, body hostů: Moravec Václav 2:2, Rob Karel 3:1, Čihák Jaroslav 2:2, Růžička Pavel ing. 1:3),
2. kolo:
Viktoria Radim "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prorok Jaroslav, Ing. 3:1, Homola Petr 3:1, Lágner Václav 3:1, Mašín Miloslav 3:1, body hostů: Moravec Václav 2:2, Čihák Jaroslav 0:4, Růžička Pavel ing. 0:4, Rob Karel 2:2), Sokol Kolín "B" - Sokol Starý Kolín 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kasal Jan 4:0, Bednařík Martin 2:2, Lacina Kamil 1:3, Malenovský Aleš 1:3, body hostů: Kahoun Václav ing. 3:1, Havránek Stanislav 2:2, Salák Alois 2:2, Svoboda Pavel 1:3), Sokol Kolín "A" - SK Nová Ves "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Miloš 4:0, Váňa Josef 3:1, Hrda Lukáš 2:0, Kopiště Milan 3:1, Jelínek Milan 2:0, body hostů: Šafránek Jaroslav 0:4, Bodlák Karel 2:2, Zeman Oldřich 0:4, Vrkota Jiří 0:4), FK Kolín "D" - TJ Klučov "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cikán Michal 1:3, Heinclová Adéla 3:1, Šembera David 2:2, Somolík Zdeněk 4:0, body hostů: Ševčík Jiří ml. 0:4, Slaný Vlastimil 1:3, Spáčil Ladislav 2:2, Chlumský Petr 3:1), TJ Klučov "B" - SK Nová Ves "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martin Josef 4:0, Lambert Zdeněk 1:3, Čadil Jiří 2:2, Ševčík Jiří st. 3:1, body hostů: Červenka Miroslav 0:4, Petřík Petr 2:2, Vejtruba František 1:3, Březina Miroslav st. 3:1), Sokol Týnec n.L. "B" - Viktoria Radim "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červínek Petr 2:2, Brunclík Marek 4:0, Chval Jan 0:2, Cincibus Milan 1:3, Novotný Radek 0:2, body hostů: Bouma Petr 2:2, Doskočil Václav 3:1, Svojša Petr 3:1, Říha Vlastimil, Ing. 1:3),
3. kolo:
Viktoria Radim "A" - Viktoria Radim "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svojša Petr 3:1, Říha Vlastimil, Ing. 2:2, Bouma Petr 3:1, Doskočil Václav 2:2, body hostů: Prorok Jaroslav, Ing. 1:3, Homola Petr 2:2, Mašín Miloslav 3:1, Chadraba Jiří 0:4), TJ Klučov "B" - Sokol Týnec n.L. "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martin Josef 3:1, Lambert Zdeněk 4:0, Ševčík Jiří st. 3:1, Douša Ivan 2:2, body hostů: Brunclík Marek 2:2, Novotný Radek 0:2, Červínek Petr 0:4, Cincibus Milan 2:2, Chval Jan 0:2), TJ Klučov "C" - SK Nová Ves "A" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaše Radek 0:3, Ševčík Jiří ml. 4:0, Spáčil Ladislav 3:1, Chlumský Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Vejtruba František 1:3, Březina Miroslav st. 0:3, Petřík Petr 2:2, Červenka Miroslav 1:3, WO 1:0), SK Nová Ves "B" - FK Kolín "D" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafránek Jaroslav 1:3, Zeman Oldřich 0:4, Vrkota Jiří 2:2, Bodlák Karel 2:2, body hostů: Šembera David 3:1, Heinclová Adéla 1:3, Somolík Zdeněk 4:0, Cikán Michal 3:1), Sokol Starý Kolín - Sokol Kolín "A" 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Salák Alois 2:1, Bajtler Luboš 2:1, Havránek Stanislav 2:1, Kahoun Václav ing. 4:0, WO 3:0, body hostů: Jelínek Milan 0:4, Váňa Josef 0:3, Kopiště Milan 1:2, Hrda Lukáš 2:1, WO 0:3), Sokol Kostelec n.Č.l. "C" - Sokol Kolín "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Václav 2:2, Rob Karel 2:2, Čihák Jaroslav 3:1, Růžička Pavel ing. 1:3, body hostů: Bednařík Martin 3:1, Lacina Kamil 2:2, Malenovský Aleš 3:1, Holler Jan 0:4),
4. kolo:
Viktoria Radim "B" - Sokol Kolín "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prorok Jaroslav, Ing. 2:2, Homola Petr 3:1, Lágner Václav 2:2, Mašín Miloslav 3:1, body hostů: Kasal Jan 3:1, Bednařík Martin 1:3, Lacina Kamil 1:3, Malenovský Aleš 1:3), Sokol Kolín "A" - Sokol Kostelec n.Č.l. "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Miloš 2:2, Váňa Josef 2:1, Hrda Lukáš 4:0, Kopiště Milan 3:1, WO 0:1, body hostů: Moravec Václav 2:2, Rob Karel 1:3, Čihák Jaroslav 1:2, Růžička Pavel ing. 0:4, WO 1:0), FK Kolín "D" - Sokol Starý Kolín 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Somolík Zdeněk 3:0, Heinclová Adéla 2:1, Šembera David 0:3, Cikán Michal 3:1, WO 0:3, body hostů: Kahoun Václav ing. 3:1, Salák Alois 1:2, Havránek Stanislav 1:2, Bajtler Luboš 0:3, WO 3:0), SK Nová Ves "A" - SK Nová Ves "B" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Miroslav 3:1, Březina Miroslav st. 4:0, Petřík Petr 4:0, Vejtruba František 4:0, body hostů: Šafránek Jaroslav 0:4, Bodlák Karel 1:3, Vrkota Jiří 0:4, Zeman Oldřich 0:4), Sokol Týnec n.L. "B" - TJ Klučov "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chval Jan 1:3, Cincibus Milan 2:2, Brunclík Marek 2:2, Červínek Petr 1:3, body hostů: Kaše Radek 1:3, Slaný Vlastimil 1:3, Chlumský Petr 4:0, Ševčík Jiří ml. 4:0), Viktoria Radim "A" - TJ Klučov "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svojša Petr 3:1, Říha Vlastimil, Ing. 2:2, Bouma Petr 2:2, Doskočil Václav 2:2, body hostů: Martin Josef 2:2, Lambert Zdeněk 3:1, Čadil Jiří 1:3, Douša Ivan 1:3),
5. kolo:
TJ Klučov "B" - Viktoria Radim "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martin Josef 2:2, Čadil Jiří 1:3, Ševčík Jiří st. 1:3, Lambert Zdeněk 1:1, Slaný Lukáš 2:0, body hostů: Homola Petr 3:1, Klimák Josef 0:4, Lágner Václav 4:0, Mašín Miloslav 2:2), TJ Klučov "C" - Viktoria Radim "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaše Radek 1:3, Potměšil Zdeněk 1:3, Ševčík Jiří ml. 2:2, Chlumský Petr 2:2, body hostů: Doskočil Václav 2:2, Bouma Petr 4:0, Říha Vlastimil, Ing. 1:3, Svojša Petr 3:1), SK Nová Ves "B" - Sokol Týnec n.L. "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafránek Jaroslav 2:2, Vrkota Jiří 2:2, Bodlák Karel 2:2, Zeman Oldřich 2:2, body hostů: Cincibus Milan 3:1, Červínek Petr 1:3, Brunclík Marek 2:2, Novotný Radek 2:1, Chval Jan 0:1), Sokol Starý Kolín - SK Nová Ves "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bajtler Luboš 2:2, Havránek Stanislav 1:1, Kahoun Václav ing. 3:1, Salák Alois 2:2, Svoboda Pavel 1:1, body hostů: Červenka Miroslav 2:2, Březina Miroslav st. 1:3, Petřík Petr 1:3, Vejtruba František 3:1), Sokol Kostelec n.Č.l. "C" - FK Kolín "D" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Václav 2:2, Růžička Pavel ing. 1:3, Rob Karel 2:2, Čihák Jaroslav 3:1, body hostů: Somolík Zdeněk 4:0, Nekovář Petr 0:4, Heinclová Adéla 1:3, Cikán Michal 3:1), Sokol Kolín "B" - Sokol Kolín "A" 2:16 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kasal Jan 0:4, Lacina Kamil 0:4, Bednařík Martin 0:4, Malenovský Aleš 0:4, body hostů: Kopiště Milan 4:0, Váňa Josef 4:0, Svoboda Miloš 4:0, Hrda Lukáš 4:0),
6. kolo:
Viktoria Radim "B" - Sokol Kolín "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prorok Jaroslav, Ing. 1:3, Homola Petr 3:1, Lágner Václav 3:1, Mašín Miloslav 1:3, body hostů: Kopiště Milan 1:3, Svoboda Miloš 2:2, Váňa Josef 1:3, Hrda Lukáš 4:0), FK Kolín "D" - Sokol Kolín "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heinclová Adéla 3:1, Cikán Michal 2:2, Somolík Zdeněk 4:0, Šembera David 4:0, body hostů: Bednařík Martin 1:3, Lacina Kamil 2:2, Malenovský Aleš 0:4, Šindelář Josef 0:4), SK Nová Ves "A" - Sokol Kostelec n.Č.l. "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Březina Miroslav st. 3:1, Petřík Petr 2:2, Vejtruba František 2:2, Červenka Miroslav 3:1, body hostů: Moravec Václav 3:1, Rob Karel 2:2, Čihák Jaroslav 1:3, Růžička Pavel ing. 0:4), Sokol Týnec n.L. "B" - Sokol Starý Kolín 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chval Jan 0:4, Brunclík Marek 2:2, Novotný Radek 0:4, Cincibus Milan 1:3, body hostů: Kahoun Václav ing. 3:1, Salák Alois 4:0, Havránek Stanislav 3:1, Svoboda Pavel 3:1), Viktoria Radim "A" - SK Nová Ves "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doskočil Václav 3:1, Bouma Petr 4:0, Svojša Petr 3:1, Říha Vlastimil, Ing. 4:0, body hostů: Bodlák Karel 1:3, Zeman Oldřich 1:3, Vrkota Jiří 0:4, Šafránek Jaroslav 0:4), TJ Klučov "B" - TJ Klučov "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martin Josef 4:0, Čadil Jiří 0:4, Douša Ivan 0:4, Lambert Zdeněk 3:1, body hostů: Ševčík Jiří ml. 2:2, Chlumský Petr 2:2, Kaše Radek 2:2, Spáčil Ladislav 3:1),
7. kolo:
TJ Klučov "C" - Viktoria Radim "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlumský Petr 3:1, Fišar Ondřej 1:3, Spáčil Ladislav 3:1, Ševčík Jiří ml. 2:2, body hostů: Prorok Jaroslav, Ing. 0:4, Homola Petr 1:3, Lágner Václav 4:0, Mašín Miloslav 2:2), SK Nová Ves "B" - TJ Klučov "B" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrkota Jiří 1:3, Zeman Oldřich 0:4, Šafránek Jaroslav 0:4, Bodlák Karel 1:3, body hostů: Martin Josef 4:0, Lambert Zdeněk 4:0, Ševčík Jiří st. 4:0, Douša Ivan 2:2), Sokol Starý Kolín - Viktoria Radim "A" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Pavel 0:4, Salák Alois 1:3, Kahoun Václav ing. 2:2, Havránek Stanislav 0:4, body hostů: Doskočil Václav 3:1, Bouma Petr 4:0, Svojša Petr 3:1, Říha Vlastimil, Ing. 3:1), Sokol Kostelec n.Č.l. "C" - Sokol Týnec n.L. "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Václav 4:0, Rob Karel 2:2, Čihák Jaroslav 3:1, Růžička Pavel ing. 1:3, body hostů: Novotný Radek 0:4, Brunclík Marek 1:3, Cincibus Milan 3:1, Červínek Petr 2:2), Sokol Kolín "B" - SK Nová Ves "A" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kasal Jan 2:2, Bednařík Martin 3:1, Lacina Kamil 1:3, Malenovský Aleš 2:2, body hostů: Březina Miroslav st. 2:2, Vejtruba František 2:2, Petřík Petr 2:2, Červenka Miroslav 2:2), Sokol Kolín "A" - FK Kolín "D" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Miloš 3:1, Váňa Josef 0:4, Hrda Lukáš 3:1, Kopiště Milan 1:3, body hostů: Heinclová Adéla 1:3, Šembera David 2:2, Somolík Zdeněk 3:1, Cikán Michal 3:1),
8. kolo:
Viktoria Radim "B" - FK Kolín "D" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prorok Jaroslav, Ing. 0:4, Homola Petr 1:1, Lágner Václav 2:2, Thiel Pavel 2:2, Batelka Petr 0:2, body hostů: Kačírek David 1:3, Heinclová Adéla 3:1, Šembera David 4:0, Cikán Michal 3:1), SK Nová Ves "A" - Sokol Kolín "A" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petřík Petr 1:3, Vejtruba František 2:2, Březina Miroslav st. 3:1, Červenka Miroslav 2:2, body hostů: Kopiště Milan 1:3, Váňa Josef 0:4, Svoboda Miloš 3:1, Hrda Lukáš 4:0), Sokol Týnec n.L. "B" - Sokol Kolín "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brunclík Marek 3:1, Cincibus Milan 2:2, Červínek Petr 1:3, Novotný Radek 0:4, body hostů: Kasal Jan 3:1, Bednařík Martin 3:1, Malenovský Aleš 2:2, Lacina Kamil 2:2), Viktoria Radim "A" - Sokol Kostelec n.Č.l. "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svojša Petr 3:1, Říha Vlastimil, Ing. 4:0, Doskočil Václav 3:1, Vaníček Ivan 1:3, body hostů: Čihák Jaroslav 3:1, Moravec Václav 0:4, Rob Karel 1:3, Růžička Pavel ing. 1:3), TJ Klučov "B" - Sokol Starý Kolín 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Martin Josef 1:2, Ševčík Jiří st. 1:2, Douša Ivan 1:2, Lambert Zdeněk 2:1, WO 5:0, body hostů: Kahoun Václav ing. 3:1, Havránek Stanislav 1:3, Salák Alois 3:1, WO 0:5), TJ Klučov "C" - SK Nová Ves "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlumský Petr 4:0, Ševčík Jiří ml. 3:1, Spáčil Ladislav 4:0, Potměšil Zdeněk 1:3, body hostů: Šafránek Jaroslav 0:4, Zeman Oldřich 1:3, Vrkota Jiří 1:3, Bodlák Karel 2:2),
9. kolo:
SK Nová Ves "B" - Viktoria Radim "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafránek Jaroslav 2:2, Zeman Oldřich 3:1, Vrkota Jiří 1:3, Bodlák Karel 1:3, body hostů: Prorok Jaroslav, Ing. 2:2, Homola Petr 1:3, Mašín Miloslav 3:1, Lágner Václav 3:1), Sokol Starý Kolín - TJ Klučov "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Pavel 2:2, Havránek Stanislav 2:2, Kahoun Václav ing. 4:0, Salák Alois 4:0, body hostů: Potměšil Zdeněk 0:4, Spáčil Ladislav 2:2, Ševčík Jiří ml. 1:3, Chlumský Petr 1:3), TJ Klučov "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martin Josef 4:0, Lambert Zdeněk 2:2, Čadil Jiří 2:2, Ševčík Jiří st. 1:3, body hostů: Čihák Jaroslav 2:2, Rob Karel 2:2, Moravec Václav 3:1, Růžička Pavel ing. 0:4), Sokol Kolín "B" - Viktoria Radim "A" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednařík Martin 3:1, Šindelář Josef 3:1, Malenovský Aleš 0:4, Lacina Kamil 2:2, body hostů: Doskočil Václav 3:1, Bouma Petr 1:3, Říha Vlastimil, Ing. 1:3, Svojša Petr 3:1), Sokol Kolín "A" - Sokol Týnec n.L. "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Miloš 2:2, Váňa Josef 1:3, Hrda Lukáš 4:0, Kopiště Milan 2:2, body hostů: Cincibus Milan 3:1, Červínek Petr 2:2, Brunclík Marek 2:2, Novotný Radek 0:4), FK Kolín "D" - SK Nová Ves "A" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šembera David 1:2, Cikán Michal 3:1, Heinclová Adéla 3:1, Nekovář Petr 4:0, WO 1:0, body hostů: Vejtruba František 1:3, Březina Miroslav st. 0:3, Petřík Petr 1:3, Červenka Miroslav 2:2, WO 0:1),
10. kolo:
Viktoria Radim "B" - SK Nová Ves "A" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prorok Jaroslav, Ing. 0:4, Homola Petr 2:2, Lágner Václav 3:1, Mašín Miloslav 2:2, body hostů: Červenka Miroslav 1:3, Vejtruba František 1:3, Petřík Petr 4:0, Březina Miroslav st. 3:1), Sokol Týnec n.L. "B" - FK Kolín "D" 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brunclík Marek 1:3, Cincibus Milan 1:2, Červínek Petr 1:2, Chval Jan 0:3, Novotný Radek 0:1, WO 2:0, body hostů: Novák Ladislav 1:3, Cikán Michal 4:0, Heinclová Adéla 3:0, Šembera David 3:0, WO 0:2), Viktoria Radim "A" - Sokol Kolín "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bouma Petr 1:3, Doskočil Václav 3:1, Svojša Petr 2:2, Říha Vlastimil, Ing. 1:3, body hostů: Jelínek Milan 0:4, Kopiště Milan 3:1, Svoboda Miloš 2:2, Hrda Lukáš 4:0), TJ Klučov "B" - Sokol Kolín "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martin Josef 4:0, Čadil Jiří 2:2, Ševčík Jiří st. 2:2, Lambert Zdeněk 3:1, body hostů: Kasal Jan 1:3, Bednařík Martin 1:3, Malenovský Aleš 1:3, Lacina Kamil 2:2), TJ Klučov "C" - Sokol Kostelec n.Č.l. "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlumský Petr 4:0, Spáčil Ladislav 3:1, Ševčík Jiří ml. 3:1, Kaše Radek 2:2, body hostů: Moravec Václav 2:2, Rob Karel 1:3, Čihák Jaroslav 0:4, Růžička Pavel ing. 1:3), SK Nová Ves "B" - Sokol Starý Kolín 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrkota Jiří 1:3, Bodlák Karel 1:3, Voslař Jiří 1:3, Šafránek Jaroslav 1:3, body hostů: Kahoun Václav ing. 4:0, Havránek Stanislav 4:0, Salák Alois 1:3, Svoboda Pavel 3:1),
11. kolo:
Sokol Starý Kolín - Viktoria Radim "B" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havránek Stanislav 4:0, Bajtler Luboš 3:1, Kahoun Václav ing. 4:0, Salák Alois 4:0, body hostů: Homola Petr 1:3, Batelka Petr 0:4, Prorok Jaroslav, Ing. 0:4, Lágner Václav 0:4), Sokol Kostelec n.Č.l. "C" - SK Nová Ves "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rob Karel 2:2, Čihák Jaroslav 2:2, Moravec Václav 3:1, Růžička Pavel ing. 1:3, body hostů: Zeman Oldřich 3:1, Bodlák Karel 2:2, Šafránek Jaroslav 3:1, Vrkota Jiří 0:4), Sokol Kolín "B" - TJ Klučov "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kasal Jan 2:1, Bednařík Martin 2:1, Šindelář Josef 4:0, Lacina Kamil 3:1, WO 1:1, body hostů: Chlumský Petr 3:1, Ševčík Jiří ml. 0:3, Kaše Radek 0:3, Slaný Vlastimil 0:4, WO 1:1), Sokol Kolín "A" - TJ Klučov "B" 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kronus Tomáš 0:3, Kopiště Milan 1:2, Hrda Lukáš 3:0, WO 3:5, body hostů: Martin Josef 2:1, Lambert Zdeněk 1:1, Čadil Jiří 1:1, Ševčík Jiří st. 1:1, WO 5:3), FK Kolín "D" - Viktoria Radim "A" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heinclová Adéla 3:1, Cikán Michal 2:2, Šembera David 3:1, Somolík Zdeněk 3:1, body hostů: Doskočil Václav 2:2, Svojša Petr 2:2, Bouma Petr 0:4, Říha Vlastimil, Ing. 1:3), SK Nová Ves "A" - Sokol Týnec n.L. "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petřík Petr 3:1, Březina Miroslav st. 2:2, Vejtruba František 3:1, Červenka Miroslav 1:3, body hostů: Červínek Petr 3:1, Cincibus Milan 1:3, Brunclík Marek 2:2, Chval Jan 1:3),
12. kolo:
Viktoria Radim "B" - Sokol Týnec n.L. "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prorok Jaroslav, Ing. 1:3, Homola Petr 4:0, Thiel Pavel 2:2, Klimák Josef 2:2, body hostů: Brunclík Marek 3:1, Chval Jan 1:3, Cincibus Milan 1:3, Červínek Petr 2:2), SK Nová Ves "A" - Viktoria Radim "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejtruba František 2:2, Petřík Petr 2:2, Červenka Miroslav 1:3, Březina Miroslav st. 4:0, body hostů: Říha Vlastimil, Ing. 2:2, Bouma Petr 3:1, Vaníček Ivan 0:4, Svojša Petr 2:2), FK Kolín "D" - TJ Klučov "B" 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Heinclová Adéla 4:0, Šembera David 4:0, Cikán Michal 4:0, WO 0:5, body hostů: Ševčík Jiří st. 0:3, Čadil Jiří 0:3, Slaný Lukáš 0:3, Douša Ivan 0:3, WO 5:0), Sokol Kolín "A" - TJ Klučov "C" 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopiště Milan 4:0, Svoboda Miloš 3:1, Hrda Lukáš 4:0, Jelínek Milan 1:3, body hostů: Potměšil Zdeněk 1:3, Ševčík Jiří ml. 1:3, Kaše Radek 1:3, Slaný Vlastimil 1:3), Sokol Kolín "B" - SK Nová Ves "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednařík Martin 3:1, Malenovský Aleš 3:1, Kasal Jan 3:0, Lacina Kamil 3:1, WO 0:1, body hostů: Zeman Oldřich 1:3, Bodlák Karel 1:3, Šafránek Jaroslav 0:4, Vrkota Jiří 1:2, WO 1:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "C" - Sokol Starý Kolín 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Václav 3:1, Růžička Pavel ing. 1:3, Čihák Jaroslav 1:3, Rob Karel 1:3, body hostů: Havránek Stanislav 4:0, Salák Alois 3:1, Bajtler Luboš 2:2, Svoboda Pavel 1:3),
13. kolo:
Sokol Kostelec n.Č.l. "C" - Viktoria Radim "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Václav 2:2, Rob Karel 1:3, Čihák Jaroslav 2:2, Růžička Pavel ing. 0:4, body hostů: Prorok Jaroslav, Ing. 3:1, Mašín Miloslav 3:1, Homola Petr 1:3, Lágner Václav 4:0), Sokol Starý Kolín - Sokol Kolín "B" 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Salák Alois 3:0, Kahoun Václav ing. 3:0, Havránek Stanislav 3:0, Svoboda Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Malenovský Aleš 0:4, Bednařík Martin 0:4, Lacina Kamil 1:3, WO 0:5), SK Nová Ves "B" - Sokol Kolín "A" 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šafránek Jaroslav 0:3, Zeman Oldřich 0:3, Bodlák Karel 3:0, Vrkota Jiří 0:3, WO 5:0, body hostů: Kopiště Milan 3:1, Svoboda Miloš 3:1, Hrda Lukáš 3:1, WO 0:5), TJ Klučov "C" - FK Kolín "D" 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chlumský Petr 2:0, Ševčík Jiří ml. 1:1, Kaše Radek 1:2, Potměšil Zdeněk 0:2, WO 8:0, body hostů: Šembera David 2:1, Cikán Michal 1:2, Heinclová Adéla 2:1, WO 0:8), SK Nová Ves "A" - TJ Klučov "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petřík Petr 2:2, Červenka Miroslav 2:2, Březina Miroslav st. 2:2, Vejtruba František 3:1, body hostů: Lambert Zdeněk 1:3, Čadil Jiří 1:3, Douša Ivan 3:1, Slaný Lukáš 2:2), Viktoria Radim "A" - Sokol Týnec n.L. "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svojša Petr 4:0, Říha Vlastimil, Ing. 3:1, Bouma Petr 4:0, Verfl Milan 1:3, body hostů: Cincibus Milan 1:3, Novotný Radek 1:3, Červínek Petr 1:3, Brunclík Marek 1:3),
14. kolo:
Viktoria Radim "B" - Viktoria Radim "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prorok Jaroslav, Ing. 2:2, Homola Petr 3:1, Lágner Václav 3:1, Mašín Miloslav 2:2, body hostů: Říha Vlastimil, Ing. 4:0, Doskočil Václav 2:2, Mikšovský Jindřich, Ing. 0:4, Vaníček Ivan 0:4), Sokol Týnec n.L. "B" - TJ Klučov "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cincibus Milan 2:2, Červínek Petr 2:2, Brunclík Marek 3:1, Chval Jan 1:3, body hostů: Lambert Zdeněk 1:3, Čadil Jiří 2:2, Ševčík Jiří st. 4:0, Douša Ivan 1:3), SK Nová Ves "A" - TJ Klučov "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Petr 0:4, Březina Miroslav st. 3:1, Vejtruba František 3:1, Červenka Miroslav 0:4, body hostů: Chlumský Petr 4:0, Kaše Radek 2:2, Ševčík Jiří ml. 2:2, Potměšil Zdeněk 2:2), FK Kolín "D" - SK Nová Ves "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cikán Michal 4:0, Heinclová Adéla 2:1, Šembera David 2:1, Nekovář Petr 2:2, WO 0:2, body hostů: Bodlák Karel 2:2, Šafránek Jaroslav 0:4, Vrkota Jiří 1:2, Zeman Oldřich 1:2, WO 2:0), Sokol Kolín "A" - Sokol Starý Kolín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Miloš 2:2, Kopiště Milan 3:1, Hrda Lukáš 4:0, Hampl Luděk 0:4, body hostů: Kahoun Václav ing. 2:2, Salák Alois 1:3, Havránek Stanislav 3:1, Svoboda Pavel 1:3), Sokol Kolín "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. "C" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednařík Martin 0:4, Malenovský Aleš 2:2, Kasal Jan 1:3, Lacina Kamil 3:1, body hostů: Moravec Václav 3:1, Čihák Jaroslav 3:1, Kašpar Václav 1:3, Růžička Pavel ing. 3:1),
15. kolo:
Sokol Kolín "B" - Viktoria Radim "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kasal Jan 2:2, Bednařík Martin 2:2, Malenovský Aleš 2:2, Lacina Kamil 2:2, body hostů: Homola Petr 4:0, Prorok Jaroslav, Ing. 2:2, Klimák Josef 2:2, Batelka Petr 0:4), Sokol Kostelec n.Č.l. "C" - Sokol Kolín "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Václav 2:2, Růžička Pavel ing. 2:2, Čihák Jaroslav 1:3, Rob Karel 2:2, body hostů: Kopiště Milan 1:3, Svoboda Miloš 3:1, Hrda Lukáš 4:0, Hampl Luděk 1:3), Sokol Starý Kolín - FK Kolín "D" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bajtler Luboš 1:2, Salák Alois 0:3, Kahoun Václav ing. 1:2, Havránek Stanislav 0:3, WO 4:0, body hostů: Šembera David 3:0, Heinclová Adéla 3:0, Novák Ladislav 1:2, Cikán Michal 3:0, WO 0:4), SK Nová Ves "B" - SK Nová Ves "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Oldřich 1:3, Vrkota Jiří 2:2, Šafránek Jaroslav 1:3, Bodlák Karel 2:2, body hostů: Vejtruba František 3:1, Březina Miroslav st. 4:0, Červenka Miroslav 3:1, Šíma Roman 0:4), TJ Klučov "C" - Sokol Týnec n.L. "B" 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševčík Jiří ml. 3:1, Chlumský Petr 4:0, Kaše Radek 4:0, WO 0:5, body hostů: Cincibus Milan 1:2, Brunclík Marek 0:3, Novotný Radek 0:3, Chval Jan 0:3, WO 5:0), TJ Klučov "B" - Viktoria Radim "A" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čadil Jiří 2:2, Ševčík Jiří st. 1:3, Douša Ivan 0:4, Lambert Zdeněk 2:2, body hostů: Říha Vlastimil, Ing. 3:1, Bouma Petr 1:1, Doskočil Václav 3:1, Svojša Petr 4:0, Vaníček Ivan 0:2),
16. kolo:
Viktoria Radim "B" - TJ Klučov "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prorok Jaroslav, Ing. 2:2, Homola Petr 3:1, Lágner Václav 4:0, Thiel Pavel 1:3, body hostů: Čadil Jiří 1:3, Lambert Zdeněk 3:1, Ševčík Jiří st. 1:3, Douša Ivan 1:3), Viktoria Radim "A" - TJ Klučov "C" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikšovský Jindřich, Ing. 0:4, Svojša Petr 3:1, Doskočil Václav 3:1, Bouma Petr 3:1, body hostů: Ševčík Jiří ml. 2:2, Kaše Radek 1:3, Chlumský Petr 3:1, Potměšil Zdeněk 1:3), Sokol Týnec n.L. "B" - SK Nová Ves "B" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červínek Petr 3:1, Cincibus Milan 3:1, Brunclík Marek 2:2, Chval Jan 2:2, body hostů: Šafránek Jaroslav 0:4, Bodlák Karel 2:2, Zeman Oldřich 3:1, Vrkota Jiří 1:3), SK Nová Ves "A" - Sokol Starý Kolín 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petřík Petr 0:4, Vejtruba František 2:2, Březina Miroslav st. 1:3, Červenka Miroslav 0:4, body hostů: Kahoun Václav ing. 3:1, Havránek Stanislav 4:0, Bajtler Luboš 2:2, Salák Alois 4:0), FK Kolín "D" - Sokol Kostelec n.Č.l. "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heinclová Adéla 3:0, Nekovář Petr 3:0, Šembera David 1:2, Cikán Michal 3:0, WO 0:4, body hostů: Moravec Václav 1:2, Rob Karel 1:2, Čihák Jaroslav 0:3, Růžička Pavel ing. 0:3, WO 4:0), Sokol Kolín "A" - Sokol Kolín "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Josef 3:1, Svoboda Miloš 2:2, Hrda Lukáš 4:0, Kopiště Milan 3:1, body hostů: Kasal Jan 1:3, Lacina Kamil 1:3, Bednařík Martin 2:2, Malenovský Aleš 0:4),
17. kolo:
Sokol Kolín "A" - Viktoria Radim "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopiště Milan 3:1, Svoboda Miloš 3:1, Jelínek Milan 1:3, Hampl Luděk 1:3, body hostů: Homola Petr 3:1, Prorok Jaroslav, Ing. 2:2, Klimák Josef 2:2, Batelka Petr 1:3), Sokol Kolín "B" - FK Kolín "D" 3:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bednařík Martin 1:3, Lacina Kamil 1:3, Malenovský Aleš 1:3, WO 0:4, body hostů: Šembera David 2:1, Cikán Michal 2:1, Heinclová Adéla 3:0, Kačírek David 2:1, WO 4:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "C" - SK Nová Ves "A" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rob Karel 2:1, Čihák Jaroslav 1:2, Moravec Václav 2:2, Růžička Pavel ing. 1:3, WO 1:1, body hostů: Vejtruba František 2:2, Červenka Miroslav 3:0, Březina Miroslav st. 3:0, Březina Miroslav ml. 0:4, WO 1:1), Sokol Starý Kolín - Sokol Týnec n.L. "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kahoun Václav ing. 4:0, Havránek Stanislav 4:0, Bajtler Luboš 3:1, Salák Alois 4:0, body hostů: Novotný Radek 0:4, Brunclík Marek 1:1, Chval Jan 0:4, Chobotová Věra 0:4, Grumlová Jarmila 0:2), SK Nová Ves "B" - Viktoria Radim "A" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zeman Oldřich 1:3, Bodlák Karel 0:3, Vrkota Jiří 0:3, Šafránek Jaroslav 0:4, WO 2:0, body hostů: Doskočil Václav 3:1, Bouma Petr 4:0, Svojša Petr 4:0, Říha Vlastimil, Ing. 2:0, WO 0:2), TJ Klučov "C" - TJ Klučov "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Jiří ml. 2:2, Kaše Radek 2:2, Chlumský Petr 2:2, Spáčil Ladislav 1:3, body hostů: Martin Josef 2:2, Lambert Zdeněk 4:0, Čadil Jiří 1:3, Ševčík Jiří st. 2:2),
18. kolo:
Viktoria Radim "B" - TJ Klučov "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prorok Jaroslav, Ing. 0:4, Homola Petr 1:3, Lágner Václav 2:2, Mašín Miloslav 2:2, body hostů: Kaše Radek 2:2, Potměšil Zdeněk 2:2, Ševčík Jiří ml. 3:1, Chlumský Petr 4:0), TJ Klučov "B" - SK Nová Ves "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čadil Jiří 4:0, Douša Ivan 3:1, Ševčík Jiří st. 2:2, Lambert Zdeněk 3:1, body hostů: Vrkota Jiří 1:3, Zeman Oldřich 1:3, Šafránek Jaroslav 0:4, Bodlák Karel 2:2), Viktoria Radim "A" - Sokol Starý Kolín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bouma Petr 2:2, Doskočil Václav 2:2, Makaň Eliáš 0:2, Mikšovský Jindřich, Ing. 2:2, Svojša Petr 2:0, body hostů: Svoboda Pavel 0:4, Salák Alois 4:0, Havránek Stanislav 4:0, Lauterbach Přemysl 0:4), Sokol Týnec n.L. "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cincibus Milan 0:3, Chval Jan 0:2, Brunclík Marek 2:2, Červínek Petr 3:1, Novotný Radek 0:2, WO 0:1, body hostů: Čihák Jaroslav 3:1, Rob Karel 1:2, Růžička Pavel ing. 2:2, Moravec Václav 4:0, WO 1:0), SK Nová Ves "A" - Sokol Kolín "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Petr 2:2, Březina Miroslav st. 1:0, Červenka Miroslav 2:2, Vejtruba František 3:1, WO 0:3, body hostů: Kasal Jan 2:1, Bednařík Martin 1:3, Malenovský Aleš 0:3, Lacina Kamil 2:1, WO 3:0), FK Kolín "D" - Sokol Kolín "A" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cikán Michal 1:3, Šembera David 0:3, Heinclová Adéla 1:2, Laštovička Jiří 2:2, WO 0:2, body hostů: Svoboda Miloš 3:1, Hrda Lukáš 4:0, Kopiště Milan 2:1, Hampl Luděk 1:2, WO 2:0),
19. kolo:
FK Kolín "D" - Viktoria Radim "B" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heinclová Adéla 4:0, Cikán Michal 4:0, Šembera David 4:0, Nekovář Petr 3:1, body hostů: Prorok Jaroslav, Ing. 0:4, Homola Petr 1:3, Klimák Josef 0:4, Batelka Petr 0:4), Sokol Kolín "A" - SK Nová Ves "A" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Miloš 4:0, Kopiště Milan 4:0, Hrda Lukáš 4:0, Jelínek Milan 0:4, body hostů: Vejtruba František 1:3, Březina Miroslav st. 1:3, Šíma Roman 1:3, Červenka Miroslav 1:3), Sokol Kolín "B" - Sokol Týnec n.L. "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kasal Jan 2:1, Bednařík Martin 4:0, Malenovský Aleš 1:2, Lacina Kamil 3:1, WO 0:2, body hostů: Chval Jan 1:3, Grumlová Jarmila 0:3, Novotný Radek 2:2, Brunclík Marek 1:2, WO 2:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "C" - Viktoria Radim "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Václav 2:2, Rob Karel 3:1, Čihák Jaroslav 2:2, Růžička Pavel ing. 2:2, body hostů: Bouma Petr 3:1, Doskočil Václav 3:1, Vaníček Ivan 1:3, Duchoň Jiří 0:4), Sokol Starý Kolín - TJ Klučov "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salák Alois 3:1, Kahoun Václav ing. 4:0, Havránek Stanislav 3:1, Bajtler Luboš 3:1, body hostů: Lambert Zdeněk 2:2, Ševčík Jiří st. 1:3, Douša Ivan 0:4, Slaný Lukáš 0:4), SK Nová Ves "B" - TJ Klučov "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrkota Jiří 1:3, Voslař Jiří 1:3, Zeman Oldřich 1:3, Šafránek Jaroslav 1:3, body hostů: Chlumský Petr 4:0, Ševčík Jiří ml. 2:2, Kaše Radek 4:0, Slaný Vlastimil 2:2),
20. kolo:
Viktoria Radim "B" - SK Nová Ves "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Thiel Pavel 2:2, Homola Petr 1:3, Lágner Václav 4:0, Klimák Josef 3:1, body hostů: Bodlák Karel 3:1, Zeman Oldřich 1:3, Vrkota Jiří 2:2, Voslař Jiří 0:4), TJ Klučov "C" - Sokol Starý Kolín 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Potměšil Zdeněk 3:1, Chlumský Petr 3:0, Kaše Radek 3:1, Ševčík Jiří ml. 2:2, WO 0:1, body hostů: Kahoun Václav ing. 1:3, Havránek Stanislav 2:2, Salák Alois 0:3, Bajtler Luboš 1:3, WO 1:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "C" - TJ Klučov "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Václav 3:1, Růžička Pavel ing. 1:3, Čihák Jaroslav 2:2, Rob Karel 1:3, body hostů: Lambert Zdeněk 3:1, Čadil Jiří 3:1, Ševčík Jiří st. 2:2, Douša Ivan 1:3), Viktoria Radim "A" - Sokol Kolín "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikšovský Jindřich, Ing. 0:4, Vaníček Ivan 1:3, Bouma Petr 3:1, Svojša Petr 3:1, body hostů: Kasal Jan 3:1, Bednařík Martin 3:1, Malenovský Aleš 1:3, Lacina Kamil 2:2), Sokol Týnec n.L. "B" - Sokol Kolín "A" 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chval Jan 0:3, Červínek Petr 0:2, Brunclík Marek 1:2, WO 4:5, body hostů: Hrda Lukáš 3:0, Svoboda Miloš 3:0, Kopiště Milan 0:1, Jelínek Milan 1:0, WO 5:4), SK Nová Ves "A" - FK Kolín "D" 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petřík Petr 1:3, Vejtruba František 1:2, Březina Miroslav st. 1:2, Červenka Miroslav 1:3, WO 1:1, body hostů: Somolík Zdeněk 2:2, Cikán Michal 4:0, Šembera David 3:0, Novák Ladislav 1:2, WO 1:1),
21. kolo:
SK Nová Ves "A" - Viktoria Radim "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Petr 1:3, Vejtruba František 3:1, Březina Miroslav st. 3:0, Červenka Miroslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Prorok Jaroslav, Ing. 1:3, Klimák Josef 0:4, Mašín Miloslav 1:3, Lágner Václav 3:0, WO 0:1), FK Kolín "D" - Sokol Týnec n.L. "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Somolík Zdeněk 3:0, Heinclová Adéla 1:1, Novák Ladislav 3:0, Cikán Michal 2:0, WO 0:6, body hostů: Brunclík Marek 1:2, Červínek Petr 0:2, Chval Jan 0:3, Novotný Radek 0:2, WO 6:0), Sokol Kolín "A" - Viktoria Radim "A" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Miloš 2:2, Kopiště Milan 3:1, Jelínek Milan 1:3, Hampl Luděk 1:3, body hostů: Svojša Petr 3:1, Bouma Petr 3:1, Doskočil Václav 3:1, Mikšovský Jindřich, Ing. 0:4), Sokol Kolín "B" - TJ Klučov "B" 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bednařík Martin 1:3, Lacina Kamil 2:2, Malenovský Aleš 1:3, WO 0:5, body hostů: Lambert Zdeněk 2:1, Čadil Jiří 2:1, Ševčík Jiří st. 2:1, Douša Ivan 2:1, WO 5:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "C" - TJ Klučov "C" 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Moravec Václav 2:1, Rob Karel 0:3, Čihák Jaroslav 1:2, Růžička Pavel ing. 0:3, WO 5:0, body hostů: Ševčík Jiří ml. 2:2, Kaše Radek 3:1, Chlumský Petr 4:0, WO 0:5), Sokol Starý Kolín - SK Nová Ves "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bajtler Luboš 3:1, Havránek Stanislav 4:0, Kahoun Václav ing. 3:1, Salák Alois 3:1, body hostů: Šafránek Jaroslav 0:4, Bodlák Karel 1:3, Zeman Oldřich 1:3, Vrkota Jiří 1:3),
22. kolo:
Viktoria Radim "B" - Sokol Starý Kolín 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prorok Jaroslav, Ing. 1:3, Homola Petr 1:3, Batelka Petr 1:3, Mašín Miloslav 1:3, body hostů: Kahoun Václav ing. 4:0, Havránek Stanislav 4:0, Salák Alois 4:0, Svoboda Pavel 0:4), SK Nová Ves "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. "C" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrkota Jiří 0:4, Zeman Oldřich 0:3, Šafránek Jaroslav 1:3, Bodlák Karel 2:2, WO 0:1, body hostů: Moravec Václav 4:0, Čihák Jaroslav 3:1, Rob Karel 2:1, Růžička Pavel ing. 3:1, WO 1:0), TJ Klučov "C" - Sokol Kolín "B" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Potměšil Zdeněk 3:1, Kaše Radek 3:0, Chlumský Petr 3:0, Ševčík Jiří ml. 2:1, WO 3:0, body hostů: Bednařík Martin 0:3, Šindelář Josef 0:4, Malenovský Aleš 0:3, Lacina Kamil 2:1, WO 0:3), TJ Klučov "B" - Sokol Kolín "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lambert Zdeněk 4:0, Ševčík Jiří st. 3:1, Douša Ivan 2:2, Slaný Lukáš 1:3, body hostů: Kopiště Milan 2:2, Svoboda Miloš 3:1, Hampl Luděk 1:3, Jelínek Milan 0:4), Viktoria Radim "A" - FK Kolín "D" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doskočil Václav 4:0, Bouma Petr 4:0, Svojša Petr 4:0, Mikšovský Jindřich, Ing. 2:2, body hostů: Laštovička Jiří 1:3, Kačírek David 1:3, Jareš Libor 0:4, Uhlík Roman 0:4), Sokol Týnec n.L. "B" - SK Nová Ves "A" 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chval Jan 0:3, Brunclík Marek 2:1, Cincibus Milan 1:0, Červínek Petr 0:2, WO 3:3, body hostů: Březina Miroslav st. 3:0, Červenka Miroslav 2:1, Petřík Petr 1:2, WO 3:3),
Regionální přebor 2. třídy
1. kolo:
Sokol Zásmuky "B" - Sokol Zásmuky "A" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cikán Miloslav 0:4, Kratochvílová Lenka 0:4, Batelková Anna 0:4, Borovička Tomáš 0:4, body hostů: Vojtíšek Tomáš 4:0, Krombholz Josef 2:0, Jursová Klára 4:0, Klimeš Vladimír ml. 4:0, Klimeš Vladimír st. 2:0), SK Křečhoř - TJ Klučov "D" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smrkovský Jindřich 1:3, Dej František 2:1, Valtr Petr 0:4, Slušný Vlastimil 4:0, WO 0:1, body hostů: Douša Ivan 2:2, Slaný Vlastimil 2:2, Potměšil Zdeněk 2:1, Slaný Lukáš 2:2, WO 1:0), Sokol Velim - SK Nová Ves "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jeřala Pavel 2:0, Jeřala Lukáš 3:1, Petřík Daniel 3:1, Škopek Martin 4:0, Sixta Pavel 2:0, body hostů: Holeček Martin 0:4, Voslař Jiří 0:4, Šíma Roman 0:4, Kainar Václav 2:2), Sokol Kolín "C" - ZŠ Býchory 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Milan 4:0, Holler Jan 4:0, Šindelář Josef 4:0, Hladík Jiří 3:1, body hostů: Urbanová Alena 0:4, Mojžíšová Simona 0:4, Lačná Lucie 0:4, Čížek Jiří 1:3), Sokol Velký Osek "A" - FK Kolín "E" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanušová Blanka 2:2, Novotný Karel 1:3, Houdek František 0:4, Žižka Ladislav 0:4, body hostů: Novák Ladislav 3:1, Laštovička Jiří 4:0, Jareš Libor 3:1, Kačírek David 3:1), Viktoria Radim "C" - Sokol Kostelec n.Č.l. "D" 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Thiel Pavel 4:0, Kovářová Michala 1:3, Klimák Josef 2:2, Verfl Milan 2:0, WO 0:3, body hostů: Erbek Aleš 1:3, Hubínek Vojtěch 2:1, Bečvařík Jaroslav 0:3, Kazda Martin 2:2, WO 3:0),
2. kolo:
Sokol Zásmuky "A" - Sokol Kostelec n.Č.l. "D" 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klimeš Vladimír ml. 2:0, Krombholz Josef 3:0, Vojtíšek Tomáš 3:0, Heincl Jiří 2:1, Jursová Klára 1:0, WO 5:0, body hostů: Hubínek Vojtěch 1:3, Erbek Aleš 0:4, Kazda Martin 0:4, WO 0:5), FK Kolín "E" - Viktoria Radim "C" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Ladislav 3:0, Nekovář Petr 3:0, Laštovička Jiří 3:0, Kačírek David 2:1, WO 4:0, body hostů: Thiel Pavel 0:3, Kovářová Michala 0:4, Klimák Josef 0:2, Novotný Jiří 1:2, WO 0:4), ZŠ Býchory - Sokol Velký Osek "A" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbanová Alena 0:4, Vendl Milan 1:1, Čížek Jiří 3:1, Mojžíšová Simona 0:4, Hruška Václav 2:0, body hostů: Lhoták Lubor ml. 4:0, Hanušová Blanka 2:2, Houdek František 2:2, Novotný Karel 2:2), SK Nová Ves "C" - Sokol Kolín "C" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šíma Roman 3:1, Voslař Jiří 0:4, Kubišta Petr 0:4, Holeček Martin 0:4, body hostů: Šindelář Josef 3:1, Kronus Tomáš 3:1, Jelínek Milan 4:0, Hampl Luděk 3:1), TJ Klučov "D" - Sokol Velim 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slaný Vlastimil 4:0, Douša Ivan 2:2, Potměšil Zdeněk 4:0, Bossanyi Michal 1:1, Slaný Lukáš 0:2, body hostů: Jeřala Pavel 1:3, Škopek Martin 2:2, Jeřala Lukáš 0:4, Petřík Daniel 2:2), Sokol Zásmuky "B" - SK Křečhoř 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kašpar Milan 2:2, Zemina Jiří 1:3, Cikán Miloslav 0:4, Kratochvílová Lenka 0:4, body hostů: Smrkovský Jindřich 3:1, Dej František 4:0, Slušný Vlastimil 3:1, Valtr Petr 3:1),
3. kolo:
SK Křečhoř - Sokol Zásmuky "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smrkovský Jindřich 1:3, Slušný Vlastimil 3:1, Valtr Petr 0:4, Dej František 3:1, body hostů: Klimeš Vladimír ml. 2:2, Krombholz Josef 1:3, Heincl Jiří 3:1, Vojtíšek Tomáš 3:1), Sokol Velim - Sokol Zásmuky "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jeřala Pavel 4:0, Jeřala Lukáš 4:0, Petřík Daniel 4:0, Škopek Martin 2:0, Sixta Pavel 1:1, body hostů: Batelka Lukáš 0:4, Kratochvílová Lenka 1:3, Kašpar Milan 0:4, Batelková Anna 0:4), Sokol Kolín "C" - TJ Klučov "D" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holler Jan 0:4, Kronus Tomáš 2:2, Hampl Luděk 3:0, Hladík Jiří 0:4, WO 1:0, body hostů: Douša Ivan 3:1, Fišar Ondřej 2:2, Budský Radek 2:2, Potměšil Zdeněk 3:0, WO 0:1), Sokol Velký Osek "A" - SK Nová Ves "C" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Lubor ml. 4:0, Hanušová Blanka 2:2, Novotný Karel 4:0, Houdek František 3:1, body hostů: Keltner Josef 0:4, Šíma Roman 1:3, Holeček Martin 1:3, Voslař Jiří 1:3), Viktoria Radim "C" - ZŠ Býchory 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Thiel Pavel 3:1, Novotný Jiří 1:3, Kovářová Michala 0:4, Klimák Josef 3:1, body hostů: Mojžíšová Simona 2:2, Urbanová Alena 1:3, Vendl Milan 2:2, Hruška Václav 4:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "D" - FK Kolín "E" 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hubínek Vojtěch 1:3, Erbek Aleš 0:4, Kazda Martin 0:4, WO 0:5, body hostů: Novák Ladislav 3:0, Laštovička Jiří 3:0, Jareš Libor 3:0, Kačírek David 2:1, WO 5:0),
4. kolo:
Sokol Zásmuky "A" - FK Kolín "E" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heincl Jiří 4:0, Vojtíšek Tomáš 3:1, Klimeš Vladimír ml. 1:3, Klimeš Vladimír st. 0:2, Jursová Klára 1:1, body hostů: Novák Ladislav 1:3, Kačírek David 2:2, Laštovička Jiří 2:2, Jareš Libor 2:2), ZŠ Býchory - Sokol Kostelec n.Č.l. "D" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbanová Alena 4:0, Vendl Milan 3:1, Hruška Václav 4:0, Mojžíšová Simona 2:2, body hostů: Hubínek Vojtěch 2:2, Bečvařík Jaroslav 0:4, Erbek Aleš 0:4, Kazda Martin 1:3), SK Nová Ves "C" - Viktoria Radim "C" 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šíma Roman 0:3, Keltner Josef 1:2, Voslař Jiří 0:3, Holeček Martin 1:2, WO 5:0, body hostů: Thiel Pavel 4:0, Kovářová Michala 2:2, Klimák Josef 4:0, WO 0:5), TJ Klučov "D" - Sokol Velký Osek "A" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Douša Ivan 3:1, Slaný Vlastimil 4:0, Slaný Lukáš 4:0, Potměšil Zdeněk 3:1, body hostů: Lhoták Lubor ml. 2:2, Hanuš Josef 0:2, Hanušová Blanka 0:4, Houdek František 0:4, Novotný Karel 0:2), Sokol Zásmuky "B" - Sokol Kolín "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cikán Miloslav 1:3, Kratochvílová Lenka 1:3, Kašpar Milan 2:2, Batelková Anna 0:4, body hostů: Mojžíš Jan 1:3, Kronus Tomáš 4:0, Šindelář Josef 3:1, Jelínek Milan 4:0), SK Křečhoř - Sokol Velim 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slušný Vlastimil 4:0, Valtr Petr 2:2, Dej František 3:1, Smrkovský Jindřich 3:1, body hostů: Jeřala Pavel 3:1, Škopek Martin 1:3, Jeřala Lukáš 0:4, Sixta Pavel 0:4),
5. kolo:
Sokol Velim - Sokol Zásmuky "A" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřala Pavel 3:1, Babický Martin 2:2, Petřík Daniel 3:1, Škopek Martin 3:1, body hostů: Vojtíšek Tomáš 4:0, Heincl Jiří 1:3, Klimeš Vladimír ml. 0:4, Jursová Klára 0:2, Klimeš Vladimír st. 0:2), Sokol Kolín "C" - SK Křečhoř 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hampl Luděk 0:3, Hladík Jiří 0:4, Šindelář Josef 1:2, Jelínek Milan 2:2, WO 1:1, body hostů: Slušný Vlastimil 2:1, Valtr Petr 3:1, Smrkovský Jindřich 3:1, Dej František 3:0, WO 1:1), Sokol Velký Osek "A" - Sokol Zásmuky "B" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lhoták Lubor ml. 4:0, Hanušová Blanka 3:1, Houdek František 3:1, Novotný Karel 4:0, WO 0:1, body hostů: Kašpar Milan 0:1, Zemina Jiří 1:3, Cikán Miloslav 0:4, Kratochvílová Lenka 1:3, Batelka Lukáš 0:3, WO 1:0), Viktoria Radim "C" - TJ Klučov "D" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Thiel Pavel 0:4, Kovářová Michala 0:4, Novotný Jiří 0:4, Klimák Josef 0:4, body hostů: Douša Ivan 4:0, Slaný Vlastimil 4:0, Slaný Lukáš 4:0, Bossanyi Michal 4:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "D" - SK Nová Ves "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Erbek Aleš 0:4, Hubínek Vojtěch 2:2, Kazda Martin 1:3, Kašpar Václav 2:2, body hostů: Kainar Václav 4:0, Keltner Josef 3:1, Holeček Martin 2:2, Voslař Jiří 2:2), FK Kolín "E" - ZŠ Býchory 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáček František st. 0:1, Nekovář Petr 2:2, Laštovička Jiří 4:0, Novák Ladislav 4:0, Kačírek David 3:0, body hostů: Čížek Jiří 2:2, Urbanová Alena 0:4, Hruška Václav 1:3, Mojžíšová Simona 0:4),
6. kolo:
Sokol Zásmuky "A" - ZŠ Býchory 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtíšek Tomáš 3:1, Heincl Jiří 3:1, Jursová Klára 3:1, Klimeš Vladimír ml. 2:2, body hostů: Vendl Milan 1:3, Urbanová Alena 0:4, Mojžíšová Simona 0:4, Čížek Jiří 4:0), SK Nová Ves "C" - FK Kolín "E" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Březina Miroslav ml. 0:4, Voslař Jiří 0:4, Keltner Josef 0:4, Holeček Martin 0:4, body hostů: Nekovář Petr 4:0, Novák Ladislav 4:0, Laštovička Jiří 4:0, Kačírek David 4:0), TJ Klučov "D" - Sokol Kostelec n.Č.l. "D" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Douša Ivan 4:0, Potměšil Zdeněk 4:0, Slaný Vlastimil 4:0, Slaný Lukáš 4:0, body hostů: Hubínek Vojtěch 0:4, Erbek Aleš 0:4, Kazda Martin 0:4, Bečvařík Jaroslav 0:4), Sokol Zásmuky "B" - Viktoria Radim "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvílová Lenka 1:3, Zemina Jiří 1:3, Cikán Miloslav 1:3, Kašpar Milan 2:0, Batelka Lukáš 0:2, body hostů: Thiel Pavel 4:0, Klimák Josef 4:0, Kovářová Michala 2:2, Verfl Milan 1:1, Batelka Petr 0:2), SK Křečhoř - Sokol Velký Osek "A" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dej František 4:0, Valtr Petr 1:3, Smrkovský Jindřich 2:2, Slušný Vlastimil 4:0, body hostů: Hanušová Blanka 2:2, Houdek František 0:4, Lhoták Lubor ml. 2:2, Novotný Karel 1:3), Sokol Velim - Sokol Kolín "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřala Pavel 4:0, Sixta Pavel 0:4, Petřík Daniel 3:0, Škopek Martin 4:0, WO 1:0, body hostů: Hampl Luděk 1:3, Kronus Tomáš 1:3, Šindelář Josef 1:3, Jelínek Milan 1:2, WO 0:1),
7. kolo:
Sokol Kolín "C" - Sokol Zásmuky "A" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kronus Tomáš 2:2, Hampl Luděk 2:2, Šindelář Josef 2:2, Jelínek Milan 3:1, body hostů: Klimeš Vladimír st. 0:4, Jursová Klára 1:1, Krombholz Josef 3:1, Vojtíšek Tomáš 3:1, Klimeš Vladimír ml. 0:2), Sokol Velký Osek "A" - Sokol Velim 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Karel 1:3, Hanušová Blanka 2:2, Lhoták Lubor ml. 3:1, Otta Jiří st. 1:3, body hostů: Jeřala Pavel 4:0, Škopek Martin 3:1, Babický Martin 0:2, Petřík Daniel 2:2, Sixta Pavel 0:2), Viktoria Radim "C" - SK Křečhoř 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Thiel Pavel 2:2, Kovářová Michala 0:4, Novotný Jiří 1:1, Klimák Josef 3:1, Verfl Milan 2:0, body hostů: Valtr Petr 1:3, Smrkovský Jindřich 1:3, Slušný Vlastimil 3:1, Dej František 3:1), Sokol Kostelec n.Č.l. "D" - Sokol Zásmuky "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Erbek Aleš 4:0, Hubínek Vojtěch 2:2, Kazda Martin 2:2, Kašpar Václav 3:1, body hostů: Kratochvílová Lenka 2:2, Cikán Miloslav 1:3, Kašpar Milan 1:1, Zemina Jiří 1:3, Batelka Lukáš 0:2), FK Kolín "E" - TJ Klučov "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Ladislav 2:2, Laštovička Jiří 3:1, Kačírek David 1:3, Ptáček František st. 2:1, Jareš Libor 0:1, body hostů: Douša Ivan 2:2, Slaný Vlastimil 1:3, Potměšil Zdeněk 2:2, Slaný Lukáš 3:1), ZŠ Býchory - SK Nová Ves "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Václav 4:0, Mojžíšová Simona 2:2, Čížek Jiří 4:0, Urbanová Alena 1:3, body hostů: Keltner Josef 1:3, Voslař Jiří 2:2, Holeček Martin 2:2, Březina Miroslav ml. 0:4),
8. kolo:
Sokol Zásmuky "A" - SK Nová Ves "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtíšek Tomáš 4:0, Krombholz Josef 1:1, Jursová Klára 3:1, Klimeš Vladimír ml. 3:1, Klimeš Vladimír st. 2:0, body hostů: Keltner Josef 0:4, Voslař Jiří 2:2, Holeček Martin 1:3, Březina Miroslav ml. 0:4), TJ Klučov "D" - ZŠ Býchory 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slaný Vlastimil 3:0, Slaný Lukáš 3:0, Bossanyi Michal 2:1, Douša Ivan 3:0, WO 5:0, body hostů: Hruška Václav 1:3, Urbanová Alena 0:4, Vendl Milan 0:4, WO 0:5), Sokol Zásmuky "B" - FK Kolín "E" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cikán Miloslav 0:4, Zemina Jiří 0:4, Kratochvílová Lenka 1:3, Batelka Lukáš 0:4, body hostů: Nekovář Petr 4:0, Novák Ladislav 4:0, Laštovička Jiří 4:0, Kačírek David 3:1), SK Křečhoř - Sokol Kostelec n.Č.l. "D" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smrkovský Jindřich 4:0, Dej František 4:0, Valtr Petr 4:0, Slušný Vlastimil 4:0, body hostů: Kazda Martin 0:4, Bečvařík Jaroslav 0:4, Erbek Aleš 0:4, Hubínek Vojtěch 0:4), Sokol Velim - Viktoria Radim "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřala Pavel 4:0, Sixta Pavel 0:4, Petřík Daniel 3:1, Škopek Martin 1:3, body hostů: Thiel Pavel 1:1, Klimák Josef 2:2, Novotný Jiří 2:2, Verfl Milan 3:1, Kovářová Michala 0:2), Sokol Kolín "C" - Sokol Velký Osek "A" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindelář Josef 1:3, Kronus Tomáš 3:1, Jelínek Milan 3:1, Hladík Jiří 0:4, body hostů: Novotný Karel 2:2, Hanušová Blanka 3:1, Otta Jiří st. 2:2, Houdek František 2:2),
9. kolo:
Sokol Velký Osek "A" - Sokol Zásmuky "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Lubor ml. 4:0, Hanušová Blanka 1:3, Houdek František 2:2, Novotný Karel 3:1, body hostů: Vojtíšek Tomáš 2:2, Krombholz Josef 1:3, Klimeš Vladimír ml. 2:2, Jursová Klára 1:3), Viktoria Radim "C" - Sokol Kolín "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Thiel Pavel 2:2, Kovářová Michala 1:3, Verfl Milan 0:4, Klimák Josef 2:2, body hostů: Jelínek Milan 3:1, Šindelář Josef 4:0, Hampl Luděk 2:2, Holler Jan 2:2), Sokol Kostelec n.Č.l. "D" - Sokol Velim 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Erbek Aleš 1:3, Kazda Martin 0:4, Kašpar Václav 2:2, Hubínek Vojtěch 2:2, body hostů: Škopek Martin 3:1, Jeřala Pavel 4:0, Petřík Daniel 1:1, Sixta Pavel 2:2, Urbánek Pavel 1:1), FK Kolín "E" - SK Křečhoř 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nekovář Petr 4:0, Kačírek David 3:0, Laštovička Jiří 3:0, Novák Ladislav 2:2, WO 2:0, body hostů: Valtr Petr 0:4, Smrkovský Jindřich 0:4, Slušný Vlastimil 1:2, Dej František 1:2, WO 0:2), ZŠ Býchory - Sokol Zásmuky "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vendl Milan 3:1, Mojžíšová Simona 3:1, Urbanová Alena 3:1, Hruška Václav 4:0, body hostů: Kašpar Milan 0:2, Zemina Jiří 2:2, Kratochvílová Lenka 1:3, Cikán Miloslav 0:4, Batelková Anna 0:2), SK Nová Ves "C" - TJ Klučov "D" 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holeček Martin 0:4, Březina Miroslav ml. 0:4, Voslař Jiří 0:4, Keltner Josef 0:4, body hostů: Douša Ivan 4:0, Slaný Vlastimil 4:0, Slaný Lukáš 4:0, Bossanyi Michal 4:0),
10. kolo:
Sokol Zásmuky "A" - TJ Klučov "D" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš Vladimír st. 0:2, Jursová Klára 2:2, Vojtíšek Tomáš 1:3, Heincl Jiří 3:1, Klimeš Vladimír ml. 0:2, body hostů: Douša Ivan 3:1, Potměšil Zdeněk 3:1, Slaný Lukáš 2:2, Slaný Vlastimil 2:2), Sokol Zásmuky "B" - SK Nová Ves "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Milan 3:1, Kratochvílová Lenka 2:2, Zemina Jiří 0:2, Cikán Miloslav 2:2, Batelka Lukáš 0:2, body hostů: Kainar Václav 3:1, Holeček Martin 1:3, Keltner Josef 2:2, Voslař Jiří 3:1), SK Křečhoř - ZŠ Býchory 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slušný Vlastimil 3:1, Dej František 2:2, Valtr Petr 0:4, Smrkovský Jindřich 1:3, body hostů: Urbanová Alena 1:3, Hruška Václav 2:2, Čížek Jiří 4:0, Vendl Milan 3:1), Sokol Velim - FK Kolín "E" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jeřala Pavel 3:1, Babický Martin 1:3, Petřík Daniel 2:2, Škopek Martin 2:2, body hostů: Laštovička Jiří 3:1, Novák Ladislav 2:2, Jareš Libor 0:4, Kačírek David 3:1), Sokol Kolín "C" - Sokol Kostelec n.Č.l. "D" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holler Jan 4:0, Šindelář Josef 4:0, Jelínek Milan 4:0, Kronus Tomáš 4:0, body hostů: Kazda Martin 0:4, Bečvařík Jaroslav 0:4, Hubínek Vojtěch 0:4, Erbek Aleš 0:4), Sokol Velký Osek "A" - Viktoria Radim "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Karel 3:1, Hanušová Blanka 2:2, Lhoták Lubor ml. 4:0, Houdek František 1:3, body hostů: Thiel Pavel 3:1, Klimák Josef 2:2, Novotný Jiří 0:4, Verfl Milan 1:3),
11. kolo:
Viktoria Radim "C" - Sokol Zásmuky "A" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Thiel Pavel 1:3, Kovářová Michala 0:4, Verfl Milan 3:1, Klimák Josef 1:3, body hostů: Heincl Jiří 3:1, Vojtíšek Tomáš 3:1, Jursová Klára 2:2, Klimeš Vladimír ml. 3:1), Sokol Kostelec n.Č.l. "D" - Sokol Velký Osek "A" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kašpar Václav 1:3, Erbek Aleš 0:4, Kazda Martin 0:4, Hubínek Vojtěch 1:3, body hostů: Hanušová Blanka 3:1, Houdek František 3:1, Lhoták Lubor ml. 4:0, Novotný Karel 4:0), FK Kolín "E" - Sokol Kolín "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nekovář Petr 3:1, Novák Ladislav 3:1, Laštovička Jiří 3:1, Kačírek David 2:1, WO 1:0, body hostů: Kronus Tomáš 0:3, Hampl Luděk 0:4, Holler Jan 0:4, Šindelář Josef 4:0, WO 0:1), ZŠ Býchory - Sokol Velim 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbanová Alena 0:2, Vendl Milan 2:2, Čížek Jiří 3:1, Hruška Václav 3:1, Mojžíšová Simona 0:2, body hostů: Jeřala Pavel 3:1, Jeřala Lukáš 1:3, Škopek Martin 2:2, Petřík Daniel 2:1, Sixta Pavel 0:1), SK Nová Ves "C" - SK Křečhoř 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holeček Martin 0:4, Voslař Jiří 0:3, Keltner Josef 2:2, Březina Miroslav ml. 0:4, WO 1:0, body hostů: Valtr Petr 3:1, Smrkovský Jindřich 3:1, Slušný Vlastimil 3:0, Dej František 4:0, WO 0:1), TJ Klučov "D" - Sokol Zásmuky "B" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Douša Ivan 4:0, Potměšil Zdeněk 4:0, Slaný Lukáš 4:0, Slaný Vlastimil 4:0, body hostů: Maxa Milan 0:4, Batelka Lukáš 0:4, Batelková Anna 0:4, Borovička Tomáš 0:4),
12. kolo:
Sokol Zásmuky "A" - Sokol Zásmuky "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klimeš Vladimír ml. 3:1, Jursová Klára 2:0, Vojtíšek Tomáš 4:0, Heincl Jiří 4:0, Krombholz Josef 1:1, body hostů: Kašpar Milan 0:4, Kratochvílová Lenka 0:4, Cikán Miloslav 2:2, Maxa Milan 0:4), TJ Klučov "D" - SK Křečhoř 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Douša Ivan 4:0, Slaný Vlastimil 3:1, Fišar Ondřej 3:1, Bossanyi Michal 3:1, body hostů: Dej František 2:2, Slušný Vlastimil 1:3, Valtr Petr 0:4, Smrkovský Jindřich 0:4), SK Nová Ves "C" - Sokol Velim 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holeček Martin 1:3, Voslař Jiří 1:3, Kainar Václav 1:3, Keltner Josef 2:2, body hostů: Jeřala Pavel 4:0, Sixta Pavel 2:2, Škopek Martin 1:3, Petřík Daniel 4:0), ZŠ Býchory - Sokol Kolín "C" 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mojžíšová Simona 0:3, Vendl Milan 2:1, Čížek Jiří 2:1, Urbanová Alena 0:3, WO 5:0, body hostů: Kronus Tomáš 2:2, Šindelář Josef 4:0, Jelínek Milan 2:2, WO 0:5), FK Kolín "E" - Sokol Velký Osek "A" 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Ladislav 3:1, Laštovička Jiří 4:0, Kačírek David 2:2, Jareš Libor 2:2, WO 0:1, body hostů: Lhoták Lubor ml. 3:1, Novotný Karel 1:3, Hanušová Blanka 0:4, Houdek František 1:3, WO 1:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "D" - Viktoria Radim "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubínek Vojtěch 2:2, Erbek Aleš 1:3, Kazda Martin 1:3, Kašpar Václav 1:3, body hostů: Klimák Josef 4:0, Kovářová Michala 1:3, Thiel Pavel 4:0, Verfl Milan 2:2),
13. kolo:
Sokol Kostelec n.Č.l. "D" - Sokol Zásmuky "A" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubínek Vojtěch 0:4, Erbek Aleš 0:4, Kazda Martin 0:4, Kašpar Václav 3:1, body hostů: Vojtíšek Tomáš 3:1, Krombholz Josef 3:1, Klimeš Vladimír st. 3:1, Jursová Klára 4:0), Viktoria Radim "C" - FK Kolín "E" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimák Josef 1:3, Kovářová Michala 0:4, Verfl Milan 0:4, Thiel Pavel 2:2, body hostů: Novák Ladislav 4:0, Nekovář Petr 3:1, Laštovička Jiří 4:0, Kačírek David 2:2), Sokol Velký Osek "A" - ZŠ Býchory 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Lubor ml. 4:0, Novotný Karel 2:2, Hanušová Blanka 2:2, Houdek František 3:1, body hostů: Mojžíšová Simona 0:4, Vendl Milan 1:3, Urbanová Alena 1:3, Čížek Jiří 3:1), Sokol Kolín "C" - SK Nová Ves "C" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hampl Luděk 4:0, Šindelář Josef 4:0, Jelínek Milan 3:1, Holler Jan 2:2, body hostů: Voslař Jiří 0:4, Březina Miroslav ml. 0:4, Keltner Josef 1:3, Kainar Václav 2:2), Sokol Velim - TJ Klučov "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřala Pavel 4:0, Sixta Pavel 0:2, Petřík Daniel 1:3, Škopek Martin 3:1, Urbánek Pavel 0:2, body hostů: Douša Ivan 1:3, Bossanyi Michal 2:2, Slaný Vlastimil 2:2, Potměšil Zdeněk 3:1), SK Křečhoř - Sokol Zásmuky "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smrkovský Jindřich 4:0, Slušný Vlastimil 4:0, Dej František 3:0, Valtr Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Cikán Miloslav 0:4, Kratochvílová Lenka 0:4, Zemina Jiří 0:4, Batelka Lukáš 0:3, WO 1:0),
14. kolo:
Sokol Zásmuky "A" - SK Křečhoř 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtíšek Tomáš 3:1, Heincl Jiří 1:2, Klimeš Vladimír ml. 1:1, Jursová Klára 3:1, Krombholz Josef 1:0, WO 2:0, body hostů: Valtr Petr 0:4, Smrkovský Jindřich 1:3, Slušný Vlastimil 2:1, Dej František 2:1, WO 0:2), Sokol Zásmuky "B" - Sokol Velim 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cikán Miloslav 0:4, Kratochvílová Lenka 2:2, Kašpar Milan 1:3, Zemina Jiří 0:2, Krejčí František 1:1, body hostů: Jeřala Pavel 4:0, Jeřala Lukáš 2:2, Škopek Martin 3:1, Petřík Daniel 3:1), TJ Klučov "D" - Sokol Kolín "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Douša Ivan 4:0, Bossanyi Michal 4:0, Budský Radek 1:3, Pitro Miroslav 1:3, body hostů: Hampl Luděk 2:2, Holler Jan 0:4, Kronus Tomáš 2:2, Jelínek Milan 2:2), SK Nová Ves "C" - Sokol Velký Osek "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holeček Martin 1:3, Voslař Jiří 2:2, Keltner Josef 1:3, Kainar Václav 3:1, body hostů: Lhoták Lubor ml. 4:0, Hanušová Blanka 0:4, Novotný Karel 3:1, Houdek František 2:2), ZŠ Býchory - Viktoria Radim "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vendl Milan 3:1, Mojžíšová Simona 2:2, Urbanová Alena 2:2, Lačná Lucie 1:3, body hostů: Thiel Pavel 3:1, Klimák Josef 4:0, Kovářová Michala 1:3, Novotný Jiří 0:4), FK Kolín "E" - Sokol Kostelec n.Č.l. "D" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Ladislav 4:0, Nekovář Petr 4:0, Laštovička Jiří 4:0, Kačírek David 4:0, body hostů: Kazda Martin 0:4, Erbek Aleš 0:4, Hubínek Vojtěch 0:4, Bečvařík Jaroslav 0:4),
15. kolo:
FK Kolín "E" - Sokol Zásmuky "A" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Ladislav 3:1, Nekovář Petr 3:1, Laštovička Jiří 4:0, Jareš Libor 2:2, body hostů: Jursová Klára 0:4, Krombholz Josef 0:4, Heincl Jiří 2:2, Vojtíšek Tomáš 2:2), Sokol Kostelec n.Č.l. "D" - ZŠ Býchory 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubínek Vojtěch 2:2, Kazda Martin 2:2, Erbek Aleš 2:2, Kašpar Václav 3:1, body hostů: Lačná Lucie 1:3, Mojžíšová Simona 2:2, Vendl Milan 3:1, Urbanová Alena 1:3), Viktoria Radim "C" - SK Nová Ves "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Thiel Pavel 3:1, Novotný Jiří 0:2, Kovářová Michala 1:3, Verfl Milan 4:0, Klimák Josef 2:0, body hostů: Kainar Václav 3:1, Keltner Josef 2:2, Voslař Jiří 0:4, Holeček Martin 1:3), Sokol Velký Osek "A" - TJ Klučov "D" 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotný Karel 1:2, Hanušová Blanka 1:2, Otta Jiří st. 1:2, Houdek František 0:3, WO 5:0, body hostů: Douša Ivan 4:0, Potměšil Zdeněk 2:2, Slaný Vlastimil 3:1, WO 0:5), Sokol Kolín "C" - Sokol Zásmuky "B" 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kronus Tomáš 4:0, Hampl Luděk 3:0, Jelínek Milan 4:0, WO 0:6, body hostů: Cikán Miloslav 0:2, Kratochvílová Lenka 0:3, Krejčí František 0:2, Kašpar Milan 0:3, Batelková Anna 0:1, WO 6:0), Sokol Velim - SK Křečhoř 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřala Pavel 4:0, Jeřala Lukáš 2:2, Petřík Daniel 1:3, Škopek Martin 1:3, body hostů: Valtr Petr 2:2, Smrkovský Jindřich 1:3, Slušný Vlastimil 3:1, Dej František 2:2),
16. kolo:
Sokol Zásmuky "A" - Sokol Velim 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš Vladimír st. 2:2, Jursová Klára 2:0, Heincl Jiří 2:1, Vojtíšek Tomáš 3:1, Krombholz Josef 1:1, WO 0:1, body hostů: Jeřala Pavel 3:1, Jeřala Lukáš 0:4, Škopek Martin 2:2, Petřík Daniel 0:3, WO 1:0), SK Křečhoř - Sokol Kolín "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valtr Petr 0:4, Smrkovský Jindřich 0:4, Slušný Vlastimil 4:0, Dej František 4:0, body hostů: Kronus Tomáš 2:2, Hampl Luděk 2:2, Holler Jan 2:2, Jelínek Milan 2:2), Sokol Zásmuky "B" - Sokol Velký Osek "A" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Batelková Anna 0:4, Batelka Lukáš 0:2, Kratochvílová Lenka 0:4, Cikán Miloslav 1:3, Krejčí František 2:0, body hostů: Novotný Karel 4:0, Lhoták Lubor ml. 4:0, Hanušová Blanka 2:2, Houdek František 3:1), TJ Klučov "D" - Viktoria Radim "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Douša Ivan 4:0, Bossanyi Michal 3:1, Slaný Vlastimil 4:0, Budský Radek 2:2, body hostů: Thiel Pavel 1:3, Klimák Josef 2:2, Novotný Jiří 0:4, Kovářová Michala 0:4), SK Nová Ves "C" - Sokol Kostelec n.Č.l. "D" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Keltner Josef 2:2, Kainar Václav 4:0, Voslař Jiří 3:1, Holeček Martin 4:0, body hostů: Bečvařík Jaroslav 1:3, Kazda Martin 0:4, Hubínek Vojtěch 2:2, Erbek Aleš 0:4), ZŠ Býchory - FK Kolín "E" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbanová Alena 0:4, Čížek Jiří 0:4, Vendl Milan 1:2, Lačná Lucie 0:4, WO 0:1, body hostů: Nekovář Petr 4:0, Laštovička Jiří 4:0, Novák Ladislav 3:1, Kačírek David 3:0, WO 1:0),
17. kolo:
ZŠ Býchory - Sokol Zásmuky "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Václav 1:3, Urbanová Alena 0:4, Čížek Jiří 4:0, Mojžíšová Simona 0:2, Vendl Milan 1:1, body hostů: Klimeš Vladimír ml. 2:2, Jursová Klára 2:2, Heincl Jiří 3:1, Vojtíšek Tomáš 3:1), FK Kolín "E" - SK Nová Ves "C" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Ladislav 4:0, Laštovička Jiří 4:0, Jareš Libor 4:0, Nekovář Petr 4:0, body hostů: Keltner Josef 0:4, Růžička Michal 0:4, Voslař Jiří 0:4, Bodláková Tereza 0:4), Sokol Kostelec n.Č.l. "D" - TJ Klučov "D" 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hubínek Vojtěch 2:1, Kazda Martin 0:3, Erbek Aleš 0:3, Kašpar Václav 1:2, WO 5:0, body hostů: Douša Ivan 4:0, Slaný Vlastimil 3:1, Budský Radek 2:2, WO 0:5), Viktoria Radim "C" - Sokol Zásmuky "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Thiel Pavel 4:0, Kovářová Michala 2:2, Verfl Milan 4:0, Klimák Josef 3:1, body hostů: Batelková Anna 0:2, Kratochvílová Lenka 1:3, Zemina Jiří 1:3, Cikán Miloslav 0:4, Krejčí František 1:1), Sokol Velký Osek "A" - SK Křečhoř 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanušová Blanka 2:2, Houdek František 1:3, Lhoták Lubor ml. 3:1, Novotný Karel 2:2, body hostů: Dej František 4:0, Smrkovský Jindřich 0:4, Slušný Vlastimil 3:1, Valtr Petr 1:3), Sokol Kolín "C" - Sokol Velim 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hampl Luděk 2:2, Jelínek Milan 2:2, Šindelář Josef 3:1, Holler Jan 3:1, body hostů: Jeřala Pavel 3:1, Sixta Pavel 1:3, Urbánek Pavel 0:4, Petřík Daniel 2:2),
18. kolo:
Sokol Zásmuky "A" - Sokol Kolín "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klimeš Vladimír ml. 1:2, Jursová Klára 2:2, Krombholz Josef 2:2, Vojtíšek Tomáš 4:0, WO 0:1, body hostů: Hampl Luděk 0:4, Kronus Tomáš 0:3, Jelínek Milan 3:1, Šindelář Josef 3:1, WO 1:0), Sokol Velim - Sokol Velký Osek "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřala Pavel 3:1, Sixta Pavel 0:4, Petřík Daniel 2:2, Škopek Martin 3:1, body hostů: Houdek František 1:3, Novotný Karel 1:3, Lhoták Lubor ml. 4:0, Hanušová Blanka 2:2), SK Křečhoř - Viktoria Radim "C" WO (oboustranné), Sokol Zásmuky "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. "D" 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvílová Lenka 4:0, Cikán Miloslav 4:0, Kašpar Milan 1:1, Krejčí František 4:0, Maxa Milan 1:1, body hostů: Bečvařík Jaroslav 0:4, Kazda Martin 0:4, Hubínek Vojtěch 1:3, Erbek Aleš 1:3), TJ Klučov "D" - FK Kolín "E" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Douša Ivan 2:2, Slaný Vlastimil 4:0, Fišar Ondřej 1:3, Potměšil Zdeněk 2:2, body hostů: Ptáček František st. 1:3, Laštovička Jiří 1:3, Novák Ladislav 3:1, Kačírek David 2:2), SK Nová Ves "C" - ZŠ Býchory 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíma Roman 2:2, Voslař Jiří 1:3, Kainar Václav 3:1, Keltner Josef 1:3, body hostů: Čížek Jiří 3:1, Mojžíšová Simona 0:4, Hruška Václav 4:0, Urbanová Alena 2:2),
19. kolo:
SK Nová Ves "C" - Sokol Zásmuky "A" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kainar Václav 3:1, Šíma Roman 4:0, Voslař Jiří 2:2, Keltner Josef 2:1, WO 0:1, body hostů: Vojtíšek Tomáš 1:2, Krombholz Josef 1:3, Jursová Klára 0:2, Klimeš Vladimír st. 2:2, Klimeš Vladimír ml. 0:2, WO 1:0), ZŠ Býchory - TJ Klučov "D" WO (oboustranné), FK Kolín "E" - Sokol Zásmuky "B" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Ladislav 4:0, Nekovář Petr 4:0, Laštovička Jiří 4:0, Kačírek David 4:0, body hostů: Cikán Miloslav 0:4, Zemina Jiří 0:4, Kratochvílová Lenka 0:4, Batelka Lukáš 0:4), Sokol Kostelec n.Č.l. "D" - SK Křečhoř 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kašpar Václav 2:2, Erbek Aleš 0:4, Hubínek Vojtěch 2:2, Kazda Martin 1:3, body hostů: Valtr Petr 1:3, Smrkovský Jindřich 2:2, Slušný Vlastimil 4:0, Dej František 4:0), Viktoria Radim "C" - Sokol Velim 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Thiel Pavel 2:2, Kovářová Michala 2:2, Verfl Milan 3:1, Klimák Josef 3:1, body hostů: Jeřala Pavel 4:0, Jeřala Lukáš 0:4, Škopek Martin 1:3, Petřík Daniel 1:3), Sokol Velký Osek "A" - Sokol Kolín "C" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lhoták Lubor ml. 2:1, Novotný Karel 1:2, Houdek František 1:2, Hanušová Blanka 0:3, WO 5:0, body hostů: Kronus Tomáš 4:0, Holler Jan 2:2, Šindelář Josef 2:2, WO 0:5),
20. kolo:
Sokol Zásmuky "A" - Sokol Velký Osek "A" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heincl Jiří 2:2, Vojtíšek Tomáš 2:2, Jursová Klára 2:2, Klimeš Vladimír ml. 3:1, body hostů: Novotný Karel 2:2, Houdek František 0:4, Lhoták Lubor ml. 3:1, Hanušová Blanka 2:2), Sokol Kolín "C" - Viktoria Radim "C" 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kronus Tomáš 2:2, Hampl Luděk 3:1, Šindelář Josef 4:0, Jelínek Milan 3:1, body hostů: Thiel Pavel 3:1, Kovářová Michala 0:4, Klimák Josef 1:3, Verfl Milan 0:4), Sokol Velim - Sokol Kostelec n.Č.l. "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jeřala Pavel 4:0, Sixta Pavel 1:3, Petřík Daniel 3:1, Škopek Martin 4:0, body hostů: Kazda Martin 1:3, Bečvařík Jaroslav 1:3, Erbek Aleš 1:3, Hubínek Vojtěch 1:3), SK Křečhoř - FK Kolín "E" 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Valtr Petr 1:3, Slušný Vlastimil 4:0, Dej František 2:1, WO 1:5, body hostů: Nekovář Petr 2:1, Novák Ladislav 1:2, Laštovička Jiří 0:3, Kačírek David 1:1, WO 5:1), Sokol Zásmuky "B" - ZŠ Býchory 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvílová Lenka 2:2, Kašpar Milan 2:2, Maxa Milan 1:1, Cikán Miloslav 1:3, Krejčí František 2:0, body hostů: Urbanová Alena 1:3, Mojžíšová Simona 1:3, Hruška Václav 4:0, Vendl Milan 2:2), TJ Klučov "D" - SK Nová Ves "C" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Douša Ivan 4:0, Slaný Vlastimil 4:0, Fišar Ondřej 4:0, Budský Radek 4:0, body hostů: Voslař Jiří 0:4, Keltner Josef 0:4, Šíma Roman 0:4, Březina Miroslav ml. 0:4),
21. kolo:
TJ Klučov "D" - Sokol Zásmuky "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Douša Ivan 3:1, Bossanyi Michal 2:2, Slaný Vlastimil 3:1, Fišar Ondřej 2:2, body hostů: Vojtíšek Tomáš 4:0, Krombholz Josef 1:3, Jursová Klára 1:3, Klimeš Vladimír st. 0:4), SK Nová Ves "C" - Sokol Zásmuky "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíma Roman 3:1, Voslař Jiří 2:2, Kainar Václav 4:0, Keltner Josef 0:1, Holeček Martin 2:1, body hostů: Kašpar Milan 1:1, Cikán Miloslav 1:3, Kratochvílová Lenka 1:3, Krejčí František 2:2, Maxa Milan 0:2), ZŠ Býchory - SK Křečhoř WO (oboustranné), FK Kolín "E" - Sokol Velim 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Ladislav 2:2, Nekovář Petr 4:0, Kačírek David 3:1, Martínková Michaela 0:4, body hostů: Jeřala Pavel 3:1, Sixta Pavel 1:3, Škopek Martin 1:3, Petřík Daniel 2:2), Sokol Kostelec n.Č.l. "D" - Sokol Kolín "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubínek Vojtěch 3:1, Erbek Aleš 2:2, Kazda Martin 1:3, Bečvařík Jaroslav 2:2, body hostů: Hampl Luděk 1:3, Jelínek Milan 2:2, Kronus Tomáš 4:0, Holler Jan 1:3), Viktoria Radim "C" - Sokol Velký Osek "A" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Thiel Pavel 2:2, Batelka Petr 0:4, Verfl Milan 1:3, Klimák Josef 3:1, body hostů: Houdek František 2:2, Novotný Karel 1:3, Lhoták Lubor ml. 4:0, Hanušová Blanka 3:1),
22. kolo:
Sokol Zásmuky "A" - Viktoria Radim "C" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klimeš Vladimír st. 4:0, Krombholz Josef 4:0, Vojtíšek Tomáš 4:0, Jursová Klára 4:0, body hostů: Makaň Eliáš 0:4, Vaníčková Ilona 0:4, Duchoň Jiří 0:4, Mikšovský Jindřich, Ing. 0:4), Sokol Velký Osek "A" - Sokol Kostelec n.Č.l. "D" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanušová Blanka 4:0, Houdek František 4:0, Novotný Karel 4:0, Lhoták Lubor ml. 4:0, body hostů: Kazda Martin 0:4, Bečvařík Jaroslav 0:4, Erbek Aleš 0:4, Hubínek Vojtěch 0:4), Sokol Kolín "C" - FK Kolín "E" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Milan 2:2, Kronus Tomáš 2:2, Šindelář Josef 2:2, Holler Jan 2:2, body hostů: Novák Ladislav 4:0, Nekovář Petr 4:0, Nutilová Vendulka 0:4, Martínková Michaela 0:4), Sokol Velim - ZŠ Býchory 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřala Pavel 3:1, Babický Martin 2:2, Urbánek Pavel 0:2, Škopek Martin 1:3, Sixta Pavel 0:2, body hostů: Urbanová Alena 2:2, Mojžíšová Simona 1:3, Čížek Jiří 4:0, Hruška Václav 3:1), SK Křečhoř - SK Nová Ves "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valtr Petr 4:0, Levčík Jan 1:3, Slušný Vlastimil 3:1, Dej František 4:0, body hostů: Keltner Josef 2:2, Růžička Michal 0:4, Voslař Jiří 1:3, Kubišta Petr 1:3), Sokol Zásmuky "B" - TJ Klučov "D" 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cikán Miloslav 0:3, Kašpar Milan 0:3, Kratochvílová Lenka 0:3, Batelka Lukáš 0:3, WO 5:0, body hostů: Douša Ivan 4:0, Bossanyi Michal 4:0, Fišar Ondřej 4:0, WO 0:5),
Regionální přebor 3. třídy
1. kolo:
FK Kolín "F" - Sokol Velký Osek "B" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martínková Michaela 2:2, Fryml Filip 2:2, Tauš Jiří 2:2, Nutilová Vendulka 2:0, Jareš Libor 2:0, body hostů: Otta Jiří 3:1, Žižka Ladislav 3:1, Otta Pavel 0:4, Lejnar Petr 0:4), SK Nová Ves "D" - Pivnice Dobřichov 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžička Michal 1:2, Bodláková Tereza 1:2, Březina Miroslav ml. 2:1, Holeček Martin 1:2, WO 5:0, body hostů: Novák Pavel 3:1, Novák Václav 4:0, Hrach Martin 0:4, WO 0:5), Sokol Týnec n.L. "C" - Viktoria Radim "D" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chval Jan 3:1, Fousková Věra 2:2, Grumlová Jarmila 3:1, Chobotová Věra 2:2, body hostů: Vaníček Ivan 1:3, Kovářová Michala 1:3, Makaň Eliáš 0:4, Verfl Milan 4:0), Sokol Kolín "D" - Sokol Kolín "E" 0:18wo,
2. kolo:
SK Nová Ves "E" - Sokol Kolín "E" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubištová Tereza 1:3, Kubištová Běla 0:4, Březinová Aneta 0:4, Kubišta Petr 2:2, body hostů: Holler Jan 4:0, Waters Jiří st. 4:0, Waters Jiří ml. 3:1, Slavínský Tomáš 2:2), Viktoria Radim "D" - Sokol Kolín "D" 18:0wo, Viktoria Radim "E" - Sokol Týnec n.L. "C" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trnka Václav 0:4, Veselý Zdeněk, ml. 0:4, Proroková Eliška 0:4, Piták Radek 0:4, body hostů: Grumlová Jarmila 4:0, Chobotová Věra 4:0, Fousek Jiří 4:0, Váňová Marta 4:0), Sokol Velký Osek "B" - SK Nová Ves "D" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žižka Ladislav 2:2, Otta Jiří 4:0, Otta Pavel 1:3, Lejnar Petr 1:3, body hostů: Růžička Michal 3:1, Bodláková Tereza 2:2, Březina Miroslav ml. 3:1, Levčík David 0:4),
3. kolo:
FK Kolín "F" - SK Nová Ves "E" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fryml Filip 2:2, Martínková Michaela 2:2, Tauš Jiří 3:1, Nutilová Vendulka 2:2, body hostů: Kubištová Tereza 0:4, Bodláková Kateřina 0:4, Kubišta Petr 4:0, Vokřál Lukáš 3:1), Sokol Týnec n.L. "C" - Pivnice Dobřichov 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fousková Věra 1:2, Chval Jan 3:0, Grumlová Jarmila 1:2, Chobotová Věra 3:0, WO 5:0, body hostů: Novák Václav 2:2, Novák Pavel 2:2, Hrach Martin 0:4, WO 0:5), Sokol Kolín "D" - Viktoria Radim "E" 0:18wo, Sokol Kolín "E" - Viktoria Radim "D" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Waters Jiří ml. 1:3, Waters Jiří st. 3:1, Holler Jan 3:1, Navrátil Robert 0:4, body hostů: Duchoň Jiří 3:1, Vaníček Ivan 3:1, Koděrová Kateřina 1:3, Kovářová Michala 2:2),
4. kolo:
SK Nová Ves "E" - Viktoria Radim "D" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubištová Tereza 0:4, Kubištová Běla 0:4, Bodláková Kateřina 0:4, Kubišta Petr 0:4, body hostů: Kovářová Michala 4:0, Makaň Eliáš 4:0, Vaníček Ivan 4:0, Duchoň Jiří 4:0), Viktoria Radim "E" - Sokol Kolín "E" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Zdeněk, ml. 1:3, Piták Radek 1:3, Batelka Petr 2:2, Proroková Eliška 0:4, body hostů: Navrátil Robert 3:1, Waters Jiří st. 1:3, Waters Jiří ml. 4:0, Holler Jan 4:0), Pivnice Dobřichov - Sokol Kolín "D" 18:0wo, Sokol Velký Osek "B" - Sokol Týnec n.L. "C" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žižka Ladislav 2:2, Otta Jiří st. 4:0, Lejnar Petr 0:4, Otta Pavel ml. 0:4, body hostů: Chval Jan 3:1, Fousková Věra 0:1, Chobotová Věra 3:1, Grumlová Jarmila 2:2, Fousek Jiří 2:1), FK Kolín "F" - SK Nová Ves "D" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nutilová Vendulka 0:4, Tauš Jiří 1:3, Martínková Michaela 1:3, Tvrdíková Veronika 0:4, body hostů: Bodláková Tereza 3:1, Březina Miroslav ml. 3:1, Růžička Michal 4:0, Holeček Martin 4:0),
5. kolo:
SK Nová Ves "D" - SK Nová Ves "E" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Michal 4:0, Levčík David 3:1, Bodláková Tereza 3:1, Holeček Martin 4:0, body hostů: Kubišta Petr 2:2, Bodláková Kateřina 0:4, Kubištová Tereza 0:4, Březinová Aneta 0:3, Kubištová Běla 0:1), Sokol Kolín "D" - Sokol Velký Osek "B" 0:18wo, Sokol Kolín "E" - Pivnice Dobřichov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavínský Tomáš 1:1, Waters Jiří st. 3:1, Holler Jan 4:0, Waters Jiří ml. 1:3, Mendel Richard 0:2, body hostů: Horký Miroslav 2:2, Novák Václav 3:1, Gebert Jiří 2:2, Hrach Martin 0:4), Viktoria Radim "D" - Viktoria Radim "E" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaníček Ivan 4:0, Duchoň Jiří 3:1, Makaň Eliáš 4:0, Verfl Milan 4:0, body hostů: Batelka Petr 1:3, Trnka Václav 0:4, Veselý Zdeněk, ml. 0:4, Piták Radek 0:4),
6. kolo:
SK Nová Ves "E" - Viktoria Radim "E" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bodláková Kateřina 2:2, Kubištová Tereza 1:3, Kubištová Běla 0:4, Kubišta Petr 4:0, body hostů: Proroková Eliška 1:3, Batelka Petr 3:1, Trnka Václav 3:1, Veselý Zdeněk, ml. 2:2), Pivnice Dobřichov - Viktoria Radim "D" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Václav 4:0, Novák Pavel 3:1, Hrach Martin 0:4, Zelený Petr 0:4, body hostů: Kovářová Michala 0:2, Koděrová Kateřina 2:2, Verfl Milan 3:1, Duchoň Jiří 2:2, Makaň Eliáš 2:0), Sokol Velký Osek "B" - Sokol Kolín "E" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Lubor ml. 4:0, Otta Jiří st. 3:1, Lejnar Petr 0:4, Žižka Ladislav 2:2, body hostů: Navrátil Robert 1:3, Waters Jiří ml. 1:3, Waters Jiří st. 3:1, Holler Jan 2:2), FK Kolín "F" - Sokol Týnec n.L. "C" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tauš Jiří 1:3, Fryml Filip 0:4, Martínková Michaela 0:4, Nutilová Vendulka 0:2, Tvrdíková Veronika 0:2, body hostů: Fousková Věra 4:0, Chval Jan 4:0, Grumlová Jarmila 3:1, Chobotová Věra 4:0),
7. kolo:
Sokol Týnec n.L. "C" - SK Nová Ves "D" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fousková Věra 3:1, Chval Jan 3:1, Grumlová Jarmila 2:2, Chobotová Věra 2:2, body hostů: Bodláková Tereza 2:2, Březina Miroslav ml. 0:4, Růžička Michal 0:4, Holeček Martin 4:0), Viktoria Radim "D" - Sokol Velký Osek "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Makaň Eliáš 2:2, Duchoň Jiří 3:1, Kovářová Michala 3:1, Koděrová Kateřina 3:1, body hostů: Otta Jiří st. 2:2, Žižka Ladislav 3:1, Otta Pavel ml. 0:4, Lejnar Petr 0:4), Viktoria Radim "E" - Pivnice Dobřichov 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Batelka Petr 2:2, Trnka Václav 2:2, Říhová Eliška 0:4, Procházková Kateřina 0:2, Piták Radek 0:2, body hostů: Gebert Jiří 0:2, Zelený Petr 2:2, Novák Václav 4:0, Novák Pavel 4:0, Hrach Martin 2:0),
8. kolo:
SK Nová Ves "E" - Pivnice Dobřichov 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bodláková Kateřina 2:2, Vokřál Lukáš 2:2, Kubišta Petr 3:1, Kubištová Tereza 0:4, body hostů: Novák Václav 4:0, Havrda Miloslav 1:3, Gebert Jiří 2:2, Zelený Petr 2:2), Sokol Velký Osek "B" - Viktoria Radim "E" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otta Jiří st. 4:0, Žižka Ladislav 4:0, Otta Pavel ml. 1:3, Lejnar Petr 2:2, body hostů: Piták Radek 2:2, Batelka Petr 2:2, Veselý Zdeněk, ml. 0:4, Trnka Václav 1:3), FK Kolín "F" - Sokol Kolín "E" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tvrdíková Veronika 0:2, Fryml Filip 2:2, Tauš Jiří 3:1, Nutilová Vendulka 2:2, Martínková Michaela 0:2, body hostů: Slavínský Tomáš 1:3, Waters Jiří st. 1:3, Navrátil Robert 3:1, Holler Jan 4:0), SK Nová Ves "D" - Sokol Kolín "D" 18:0wo,
9. kolo:
Sokol Týnec n.L. "C" - SK Nová Ves "E" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grumlová Jarmila 3:1, Chobotová Věra 4:0, Váňová Marta 4:0, Fousek Jiří 2:0, Fousek Jakub 0:2, body hostů: Bodláková Kateřina 1:3, Březinová Aneta 1:3, Kubištová Tereza 0:4, Kubišta Petr 1:3), Sokol Kolín "E" - SK Nová Ves "D" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Navrátil Robert 2:2, Waters Jiří st. 2:2, Holler Jan 3:0, Waters Jiří ml. 0:4, Mendel Richard 0:1, body hostů: Březina Miroslav ml. 3:1, Bodláková Tereza 1:3, Holeček Martin 2:2, Růžička Michal 3:1), Viktoria Radim "D" - FK Kolín "F" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovářová Michala 3:0, Makaň Eliáš 1:2, Koděrová Kateřina 2:1, Duchoň Jiří 3:0, WO 5:0, body hostů: Martínková Michaela 2:2, Fryml Filip 0:4, Tauš Jiří 1:3, WO 0:5), Pivnice Dobřichov - Sokol Velký Osek "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gebert Jiří 1:3, Hrach Martin 0:4, Novák Pavel 3:1, Novák Václav 4:0, body hostů: Otta Jiří st. 2:2, Žižka Ladislav 3:1, Otta Pavel ml. 1:3, Lejnar Petr 2:2),
10. kolo:
SK Nová Ves "E" - Sokol Velký Osek "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bodláková Kateřina 2:2, Kubištová Běla 0:4, Kubišta Petr 1:3, Kubištová Tereza 1:3, body hostů: Žižka Ladislav 4:0, Otta Jiří st. 4:0, Lejnar Petr 1:3, Otta Pavel ml. 3:1), FK Kolín "F" - Viktoria Radim "E" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tauš Jiří 4:0, Nutilová Vendulka 2:2, Fryml Filip 3:1, Tvrdíková Veronika 1:3, body hostů: Piták Radek 1:3, Veselý Zdeněk, ml. 1:3, Batelka Petr 2:2, Trnka Václav 2:2), SK Nová Ves "D" - Viktoria Radim "D" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bodláková Tereza 2:2, Březina Miroslav ml. 3:1, Holeček Martin 4:0, Levčík David 0:4, body hostů: Koděrová Kateřina 0:2, Kovářová Michala 2:2, Makaň Eliáš 1:3, Verfl Milan 3:1, Duchoň Jiří 1:1), Sokol Týnec n.L. "C" - Sokol Kolín "D" 18:0wo,
11. kolo:
Sokol Kolín "D" - SK Nová Ves "E" 0:18wo, Sokol Kolín "E" - Sokol Týnec n.L. "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Robert 1:3, Waters Jiří st. 2:2, Holler Jan 2:2, Waters Jiří ml. 0:4, body hostů: Fousková Věra 4:0, Chval Jan 4:0, Chobotová Věra 2:2, Grumlová Jarmila 1:3), Viktoria Radim "E" - SK Nová Ves "D" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trnka Václav 0:4, Piták Radek 1:3, Říhová Eliška 0:4, Veselý Zdeněk, ml. 0:4, body hostů: Březina Miroslav ml. 4:0, Bodláková Tereza 4:0, Holeček Martin 4:0, Levčík David 3:1), Pivnice Dobřichov - FK Kolín "F" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Václav 3:1, Novák Pavel 4:0, Gebert Jiří 1:1, Zelený Petr 1:3, Hrach Martin 0:2, body hostů: Kačírek David 3:1, Tauš Jiří 2:2, Nutilová Vendulka 1:3, Fryml Filip 1:3),
12. kolo:
Sokol Velký Osek "B" - FK Kolín "F" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otta Jiří st. 4:0, Žižka Ladislav 4:0, Otta Pavel ml. 2:2, Lejnar Petr 1:3, body hostů: Tvrdíková Veronika 2:2, Nutilová Vendulka 2:2, Martínková Michaela 1:3, Fryml Filip 0:4), Pivnice Dobřichov - SK Nová Ves "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zelený Petr 0:4, Novák Pavel 4:0, Novák Václav 4:0, Gebert Jiří 0:4, body hostů: Bodláková Tereza 2:2, Březina Miroslav ml. 2:2, Holeček Martin 2:2, Růžička Michal 2:2), Viktoria Radim "D" - Sokol Týnec n.L. "C" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovářová Michala 3:1, Verfl Milan 3:1, Vaníček Ivan 3:1, Duchoň Jiří 1:3, body hostů: Chobotová Věra 2:2, Grumlová Jarmila 0:4, Fousková Věra 1:3, Chval Jan 3:1), Sokol Kolín "E" - Sokol Kolín "D" 18:0wo,
13. kolo:
Sokol Kolín "E" - SK Nová Ves "E" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Waters Jiří ml. 2:2, Navrátil Robert 3:1, Slavínský Tomáš 2:1, Mendel Richard 1:3, Holler Jan 1:0, body hostů: Kubištová Běla 0:4, Kubištová Tereza 1:3, Kubišta Petr 4:0, Vokřál Lukáš 2:2), Sokol Kolín "D" - Viktoria Radim "D" 0:18wo, Sokol Týnec n.L. "C" - Viktoria Radim "E" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grumlová Jarmila 4:0, Chobotová Věra 4:0, Chval Jan 4:0, Váňová Marta 3:1, body hostů: Batelka Petr 1:3, Trnka Václav 0:4, Piták Radek 0:4, Veselý Zdeněk, ml. 0:4), SK Nová Ves "D" - Sokol Velký Osek "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bodláková Tereza 2:2, Březina Miroslav ml. 3:1, Růžička Michal 3:1, Holeček Martin 4:0, body hostů: Otta Jiří st. 3:1, Žižka Ladislav 1:3, Otta Pavel ml. 0:4, Jaroš Martin 0:4),
14. kolo:
SK Nová Ves "E" - FK Kolín "F" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubištová Tereza 2:2, Bodláková Kateřina 1:3, Vokřál Lukáš 2:2, Kubišta Petr 4:0, body hostů: Tvrdíková Veronika 0:4, Nutilová Vendulka 3:1, Fryml Filip 2:2, Martínková Michaela 2:2), Pivnice Dobřichov - Sokol Týnec n.L. "C" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Václav 3:1, Novák Pavel 3:1, Hrach Martin 0:4, Zelený Petr 0:4, body hostů: Chval Jan 4:0, Fousková Věra 2:2, Grumlová Jarmila 2:2, Chobotová Věra 2:2), Viktoria Radim "E" - Sokol Kolín "D" 18:0wo, Viktoria Radim "D" - Sokol Kolín "E" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovářová Michala 2:2, Vaníček Ivan 3:1, Verfl Milan 4:0, Duchoň Jiří 2:2, body hostů: Waters Jiří ml. 0:4, Navrátil Robert 0:4, Waters Jiří st. 2:2, Holler Jan 3:1),
15. kolo:
Viktoria Radim "D" - SK Nová Ves "E" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovářová Michala 4:0, Koděrová Kateřina 4:0, Makaň Eliáš 4:0, Duchoň Jiří 4:0, body hostů: Bodláková Kateřina 0:4, Vokřál Lukáš 0:4, Kubišta Petr 0:4, Kubištová Tereza 0:4), Sokol Kolín "E" - Viktoria Radim "E" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Robert 3:1, Waters Jiří st. 3:1, Holler Jan 4:0, Waters Jiří ml. 3:1, body hostů: Piták Radek 0:4, Batelka Petr 3:1, Trnka Václav 0:4, Veselý Zdeněk, ml. 0:4), Sokol Kolín "D" - Pivnice Dobřichov 18:0wo, Sokol Týnec n.L. "C" - Sokol Velký Osek "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grumlová Jarmila 3:1, Chobotová Věra 2:2, Fousková Věra 0:3, Chval Jan 4:0, Fousek Jiří 1:0, body hostů: Lhoták Lubor ml. 3:1, Žižka Ladislav 1:3, Otta Jiří st. 2:2, Jaroš Martin 0:4), SK Nová Ves "D" - FK Kolín "F" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bodláková Tereza 4:0, Březina Miroslav ml. 4:0, Holeček Martin 4:0, Růžička Michal 2:0, Levčík David 1:1, body hostů: Nutilová Vendulka 1:3, Tvrdíková Veronika 0:4, Martínková Michaela 0:4, Fryml Filip 0:4),
16. kolo:
SK Nová Ves "E" - SK Nová Ves "D" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Březinová Aneta 0:4, Kubištová Tereza 2:2, Bodláková Kateřina 0:4, Kubišta Petr 3:1, body hostů: Růžička Michal 4:0, Koutský Václav 2:2, Bodláková Tereza 3:1, Levčík David 2:2), Sokol Velký Osek "B" - Sokol Kolín "D" 18:0wo, Pivnice Dobřichov - Sokol Kolín "E" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Václav 3:1, Novák Pavel 3:1, Horký Miroslav 3:1, Zelený Petr 0:4, body hostů: Mendel Richard 1:3, Navrátil Robert 1:3, Waters Jiří st. 2:2, Holler Jan 3:1), Viktoria Radim "E" - Viktoria Radim "D" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Proroková Eliška 0:4, Procházková Kateřina 0:4, Trnka Václav 0:4, Veselý Zdeněk, ml. 0:4, body hostů: Vaníček Ivan 4:0, Duchoň Jiří 4:0, Makaň Eliáš 4:0, Verfl Milan 4:0),
17. kolo:
Viktoria Radim "E" - SK Nová Ves "E" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Batelka Petr 4:0, Proroková Eliška 1:3, Trnka Václav 4:0, Piták Radek 3:1, body hostů: Kubištová Tereza 1:3, Kubištová Běla 0:4, Kubišta Petr 2:2, Bodláková Kateřina 1:3), Viktoria Radim "D" - Pivnice Dobřichov 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovářová Michala 2:2, Makaň Eliáš 1:3, Verfl Milan 0:4, Duchoň Jiří 1:3, body hostů: Novák Václav 4:0, Novák Pavel 4:0, Horký Miroslav 3:1, Gebert Jiří 0:2, Zelený Petr 1:1), Sokol Kolín "E" - Sokol Velký Osek "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Robert 2:2, Waters Jiří st. 4:0, Holler Jan 4:0, Waters Jiří ml. 1:3, body hostů: Žižka Ladislav 1:3, Lejnar Petr 2:2, Otta Pavel ml. 1:3, Jaroš Martin 1:3), Sokol Týnec n.L. "C" - FK Kolín "F" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grumlová Jarmila 3:1, Chobotová Věra 2:0, Chval Jan 4:0, Fousková Věra 3:1, Fousek Jiří 1:1, body hostů: Fryml Filip 0:4, Nutilová Vendulka 0:4, Martínková Michaela 0:4, Kačírek David 3:1),
18. kolo:
SK Nová Ves "D" - Sokol Týnec n.L. "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bodláková Tereza 0:4, Březina Miroslav ml. 1:3, Holeček Martin 4:0, Růžička Michal 0:4, body hostů: Fousková Věra 3:1, Grumlová Jarmila 2:2, Chobotová Věra 3:1, Chval Jan 3:1), FK Kolín "F" - Sokol Kolín "D" 18:0wo, Sokol Velký Osek "B" - Viktoria Radim "D" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lejnar Petr 0:4, Jaroš Martin 1:3, Otta Jiří st. 3:1, Žižka Ladislav 3:1, body hostů: Koděrová Kateřina 1:3, Kovářová Michala 3:1, Vaníček Ivan 2:2, Duchoň Jiří 3:1), Pivnice Dobřichov - Viktoria Radim "E" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Václav 4:0, Novák Pavel 4:0, Horký Miroslav 2:0, Havrda Miloslav 2:2, Zelený Petr 1:1, body hostů: Batelka Petr 2:2, Trnka Václav 1:3, Veselý Zdeněk, ml. 0:4, Piták Radek 0:4),
19. kolo:
Pivnice Dobřichov - SK Nová Ves "E" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Václav 4:0, Novák Pavel 4:0, Horký Miroslav 4:0, Hrach Martin 4:0, body hostů: Kubištová Tereza 0:4, Kubištová Běla 0:4, Kubišta Petr 0:4, Bodláková Kateřina 0:4), Viktoria Radim "E" - Sokol Velký Osek "B" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Říhová Eliška 0:4, Proroková Eliška 0:4, Procházková Kateřina 0:4, Veselý Zdeněk, ml. 0:4, body hostů: Otta Jiří st. 4:0, Žižka Ladislav 4:0, Jaroš Martin 4:0, Otta Pavel ml. 4:0), Sokol Kolín "E" - FK Kolín "F" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Waters Jiří ml. 2:2, Waters Jiří st. 3:1, Holler Jan 3:1, Navrátil Robert 3:1, body hostů: Martínková Michaela 0:4, Nutilová Vendulka 0:4, Kačírek David 4:0, Fryml Filip 1:3), Sokol Kolín "D" - SK Nová Ves "D" 0:18wo,
20. kolo:
SK Nová Ves "E" - Sokol Týnec n.L. "C" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bodláková Kateřina 0:4, Kubištová Tereza 0:4, Vokřál Lukáš 0:4, Kubišta Petr 0:4, body hostů: Fousková Věra 4:0, Grumlová Jarmila 4:0, Chobotová Věra 4:0, Chval Jan 4:0), SK Nová Ves "D" - Sokol Kolín "E" WO (oboustranné), FK Kolín "F" - Viktoria Radim "D" 5:13 (Čtyřhry 1:1, body domácích: Fryml Filip 0:4, Kačírek David 4:0, Kolovratník Michal 0:2, Martínková Michaela 0:4,Nutilová Vendulka 0:2, body hostí: Duchoň Jiří 3:1, Koděrová Kateřina 3:1, Kovářová Michaela 3:1, Makaň Eliáš 3:1 ), Sokol Velký Osek "B" - Pivnice Dobřichov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žižka Ladislav 1:3, Otta Jiří st. 4:0, Jaroš Martin 1:3, Otta Pavel ml. 0:2, Lejnar Petr 1:1, body hostů: Zelený Petr 3:1, Hrach Martin 0:4, Novák Václav 3:1, Horký Miroslav 3:1),
21. kolo:
Sokol Velký Osek "B" - SK Nová Ves "E" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroš Martin 3:1, Otta Pavel ml. 4:0, Žižka Ladislav 4:0, Lejnar Petr 1:3, body hostů: Kubištová Tereza 1:3, Kubišta Petr 2:2, Vokřál Lukáš 1:3, Bodláková Kateřina 0:4), Viktoria Radim "E" - FK Kolín "F" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Batelka Petr 4:0, Trnka Václav 1:3, Proroková Eliška 0:4, Procházková Kateřina 0:4, body hostů: Martínková Michaela 3:1, Nutilová Vendulka 2:2, Tauš Jiří 3:1, Fryml Filip 3:1), Viktoria Radim "D" - SK Nová Ves "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovářová Michala 3:1, Makaň Eliáš 1:1, Verfl Milan 4:0, Duchoň Jiří 3:1, Vaníček Ivan 1:1, body hostů: Bodláková Tereza 0:4, Březina Miroslav ml. 2:2, Holeček Martin 2:2, Růžička Michal 0:4), Sokol Kolín "D" - Sokol Týnec n.L. "C" 0:18wo,
22. kolo:
SK Nová Ves "E" - Sokol Kolín "D" 18:0wo, Sokol Týnec n.L. "C" - Sokol Kolín "E" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fousková Věra 1:3, Chobotová Věra 3:1, Chval Jan 4:0, Fousek Jiří 2:2, body hostů: Navrátil Robert 1:3, Waters Jiří ml. 0:4, Waters Jiří st. 2:2, Holler Jan 3:1), SK Nová Ves "D" - Viktoria Radim "E" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Březina Miroslav ml. 0:4, Levčík David 0:4, Bodláková Tereza 3:1, Holeček Martin 4:0, body hostů: Batelka Petr 3:1, Trnka Václav 2:2, Veselý Zdeněk, ml. 2:2, Piták Radek 2:2), FK Kolín "F" - Pivnice Dobřichov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nutilová Vendulka 2:2, Tauš Jiří 2:2, Fryml Filip 2:2, Martínková Michaela 2:2, body hostů: Novák Pavel 4:0, Zelený Petr 0:4, Gebert Jiří 0:2, Novák Václav 4:0, Hrach Martin 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy