Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1.třídy
1. kolo:
Dynamo Nelahozeves - Sokol Mělník - Pšovka 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikolášek Jan 0:4, Novotný Josef 2:2, Vedral Pavel 2:2, Ovsenák Petr 4:0, body hostů: Braunšveig Aleš 2:2, Vítek Václav 1:3, Čech Miroslav 2:2, Houžvička Oldřich 3:1), Sokol Horní Počaply - SKST Sokol Veltrusy "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němeček Vladimír 2:2, Bradáč Jiří 2:2, Petera Jaroslav 2:2, Ježek František 2:2, body hostů: Karas Ondřej 3:1, Šlechta David 0:4, Kohout Tomáš 3:1, Kuthan Jiří 2:0, Karas Ivan 0:2), SK Mšeno - TJ Neratovice "C" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bízek Zdeněk 1:2, Živec Petr 1:2, Kummer Václav 1:2, Babák Josef 1:2, WO 5:0, body hostů: Ehl Ladislav 4:0, Salmon Ivan 1:3, Jeřábek Jaromír 3:1, WO 0:5), TJ Neratovice "D" - Sokol Cítov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuba Milan 3:1, Weisser Petr 1:3, Urban Jaroslav 3:1, Košatý Jan 3:1, body hostů: Vaněk Antonín 4:0, Vaněček Ladislav 1:3, Líska Vladislav 1:3, Vaněček Vladimír 0:4), SK Liběchov - Start Mlékojedy "B" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pejpal Tomáš 0:4, Dvořák st. Milan 0:4, Miženko Milan 0:4, Sekereš Karel 2:2, body hostů: Halama Jiří 3:1, Polák Karel 3:1, Šanda Martin 4:0, Kulíšek Milan 4:0), Sokol Tišice - Sokol Dřínov 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Pavel 3:1, Brodský Miroslav 2:2, Fabián ml. Jiří 4:0, Rubín Pavel 3:1, body hostů: Polák Jiří 1:3, Káš Pavel 0:4, Plocková Klára 0:2, Poláková Lucie 3:1, Kruml Jan 0:2),
2. kolo:
Sokol Mělník - Pšovka - Sokol Dřínov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítek Václav 2:2, Houžvička Oldřich 3:1, Braunšveig Aleš 2:2, Čech Miroslav 3:1, body hostů: Teplá Nikola 1:3, Polák Jiří 0:4, Tůma Zdeněk 1:3, Poláková Lucie 4:0), Start Mlékojedy "B" - Sokol Tišice 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulíšek Milan 4:0, Šanda Martin 3:1, Polák Karel 4:0, Halama Jiří 3:1, body hostů: Rubín Pavel 1:3, Jelínek Pavel 1:3, Kratochvíl Ivo 0:4, Dudek Pavel 0:4), Sokol Cítov - SK Liběchov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Antonín 4:0, Vaněček Vladimír 3:1, Líska Vladislav 3:1, Vaněček Ladislav 2:0, Kasáček Martin 0:2, body hostů: Pejpal Tomáš 1:3, Sekereš Karel 3:1, Dvořák st. Milan 0:4, Miženko Milan 0:4), TJ Neratovice "C" - TJ Neratovice "D" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlechta Jaroslav 0:4, Ehl Ladislav 4:0, Jeřábek Jaromír 3:1, Salmon Ivan 4:0, body hostů: Weisser Petr 1:3, Košatý Jan 2:2, Urban Jaroslav 1:3, Čuba Milan 1:3), SKST Sokol Veltrusy "B" - SK Mšeno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohout Tomáš 4:0, Karas Tomáš 1:3, Veselý Tomáš 0:3, Kuthan Jiří 4:0, Karas Ivan 0:1, body hostů: Bízek Zdeněk 2:2, Babák Josef 2:2, Kummer Václav 2:2, Živec Petr 1:3), Dynamo Nelahozeves - Sokol Horní Počaply 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ovsenáková Alena 1:3, Novotný Josef 2:2, Vedral Pavel 3:1, Ovsenák Petr 3:1, body hostů: Němeček Vladimír 4:0, Bradáč Jiří 0:4, Petera Jaroslav 2:2, Ježek František 1:3),
3. kolo:
Sokol Horní Počaply - Sokol Mělník - Pšovka 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Vladimír 3:1, Petera Jaroslav 1:3, Bradáč Jiří 3:1, Ježek František 1:3, body hostů: Braunšveig Aleš 2:2, Čech Miroslav 1:3, Vítek Václav 2:2, Houžvička Oldřich 3:1), SK Mšeno - Dynamo Nelahozeves 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bízek Zdeněk 1:3, Babák Josef 4:0, Kummer Václav 3:1, Živec Petr 3:1, body hostů: Ovsenák Petr 3:1, Vedral Pavel 1:3, Novotný Josef 1:3, Mikolášek Jan 0:4), TJ Neratovice "D" - SKST Sokol Veltrusy "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čuba Milan 4:0, Weisser Petr 4:0, Urban Jaroslav 3:0, Košatý Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Veselý Tomáš 0:4, Král Patrik 0:4, Šlechta David 0:4, Karas Ivan 0:3, WO 1:0), SK Liběchov - TJ Neratovice "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pejpal Tomáš 3:1, Dvořák Martin 0:4, Dvořák st. Milan 2:2, Sekereš Karel 3:1, body hostů: Salmon Ivan 2:2, Dvořák Jan st. 1:3, Šlechta Jaroslav 2:2, Pecha Milan 3:1), Sokol Tišice - Sokol Cítov 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián ml. Jiří 4:0, Brodský Miroslav 4:0, Dudek Pavel 0:4, Rubín Pavel 4:0, body hostů: Vaněk Antonín 1:3, Líska Vladislav 1:3, Vaněček Ladislav 1:3, Vaněček Vladimír 1:3), Sokol Dřínov - Start Mlékojedy "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruml Jan 3:1, Teplá Nikola 0:2, Polák Jiří 4:0, Poláková Lucie 4:0, Káš Pavel 1:1, body hostů: Polák Karel 1:3, Šanda Martin 2:2, Novák Aleš 1:3, Pátek Robert 0:4),
4. kolo:
Sokol Mělník - Pšovka - Start Mlékojedy "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čech Miroslav 1:2, Houžvička Oldřich 1:3, Vítek Václav 0:3, Braunšveig Aleš 2:2, WO 0:2, body hostů: Halama Jiří 2:2, Kulíšek Milan 3:0, Polák Karel 3:1, Šanda Martin 2:1, WO 2:0), Sokol Cítov - Sokol Dřínov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Antonín 4:0, Vaněček Vladimír 2:1, Líska Vladislav 3:1, Vaněček Ladislav 2:2, Kasáček Martin 0:1, body hostů: Káš Pavel 0:4, Kruml Jan 1:3, Polák Jiří 2:2, Poláková Lucie 2:2), TJ Neratovice "C" - Sokol Tišice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salmon Ivan 2:2, Špinka Karel 2:2, Jeřábek Jaromír 2:2, Pecha Milan 3:1, body hostů: Brodský Miroslav 4:0, Slimařík Pavel 2:2, Dráb Milan 0:4, Rubín Pavel 1:3), SKST Sokol Veltrusy "B" - SK Liběchov 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlechta David 3:1, Karas Ivan 0:4, Karas Ondřej 2:2, Karas Tomáš 3:1, body hostů: Pejpal Tomáš 1:3, Dvořák st. Milan 2:2, Sekereš Karel 4:0, Dvořák Martin 1:3), Dynamo Nelahozeves - TJ Neratovice "D" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ovsenáková Alena 1:3, Mikolášek Jan 0:4, Novotný Josef 0:4, Ovsenák Petr 1:3, body hostů: Košatý Jan 4:0, Weisser Petr 4:0, Urban Jaroslav 3:1, Čuba Milan 3:1), Sokol Horní Počaply - SK Mšeno 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Vladimír 3:1, Petera Jaroslav 1:3, Bradáč Jiří 1:3, Ježek František 0:4, body hostů: Bízek Zdeněk 3:1, Babák Josef 4:0, Kummer Václav 3:1, Živec Petr 1:3),
5. kolo:
SK Mšeno - Sokol Mělník - Pšovka 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bízek Zdeněk 3:1, Babák Josef 2:2, Kummer Václav 3:1, Živec Petr 4:0, body hostů: Papež Miloslav 1:3, Vítek Václav 0:4, Čech Miroslav 3:1, Houžvička Oldřich 0:4), TJ Neratovice "D" - Sokol Horní Počaply 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čuba Milan 4:0, Weisser Petr 3:1, Urban Jaroslav 3:1, Košatý Jan 3:1, body hostů: Němeček Vladimír 3:1, Petera Jaroslav 0:4, Bradáč Jiří 0:4, Ježek František 0:4), SK Liběchov - Dynamo Nelahozeves 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejpal Tomáš 2:2, Dvořák Martin 2:2, Dvořák st. Milan 2:2, Sekereš Karel 4:0, body hostů: Ovsenák Petr 2:2, Vedral Pavel 3:1, Ovsenáková Alena 0:4, Novotný Josef 1:3), Sokol Tišice - SKST Sokol Veltrusy "B" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brodský Miroslav 4:0, Dudek Pavel 4:0, Rubín Pavel 3:1, Jelínek Pavel 4:0, body hostů: Šlechta David 0:4, Veselý Tomáš 0:4, Karas Ondřej 0:4, Karas Tomáš 1:3), Sokol Dřínov - TJ Neratovice "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruml Jan 1:3, Káš Pavel 0:2, Polák Jiří 2:2, Poláková Lucie 3:1, Teplá Nikola 2:0, body hostů: Ehl Ladislav 4:0, Salmon Ivan 2:2, Špinka Karel 1:3, Šlechta Jaroslav 1:3), Start Mlékojedy "B" - Sokol Cítov 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halama Jiří 3:1, Chalupa Josef 0:2, Polák Karel 2:2, Kulíšek Milan 3:1, Šanda Martin 1:1, body hostů: Vaněk Antonín 4:0, Líska Vladislav 1:3, Vaněček Ladislav 0:4, Vaněček Vladimír 2:2),
6. kolo:
Sokol Mělník - Pšovka - Sokol Cítov 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítek Václav 0:4, Houžvička Oldřich 3:1, Čech Miroslav 0:2, Braunšveig Aleš 2:2, Braunšveig Ladislav 1:1, body hostů: Vaněk Antonín 4:0, Líska Vladislav 2:2, Vaněček Ladislav 2:2, Vaněček Vladimír 2:2), TJ Neratovice "C" - Start Mlékojedy "B" 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ehl Ladislav 4:0, Salmon Ivan 0:4, Šlechta Jaroslav 0:4, WO 0:5, body hostů: Kulíšek Milan 2:1, Halama Jiří 2:1, Polák Karel 2:1, Šanda Martin 2:1, WO 5:0), SKST Sokol Veltrusy "B" - Sokol Dřínov 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlechta David 1:2, Karas Ivan 0:3, Karas Ondřej 2:2, Karas Tomáš 1:3, WO 2:0, body hostů: Káš Pavel 1:3, Kruml Jan 4:0, Polák Jiří 2:0, Poláková Lucie 3:1, WO 0:2), Dynamo Nelahozeves - Sokol Tišice 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ovsenáková Alena 1:3, Mikolášek Jan 1:3, Novotný Josef 0:4, Ovsenák Petr 3:1, body hostů: Brodský Miroslav 4:0, Jelínek Pavel 3:1, Rubín Pavel 3:1, Dráb Milan 1:3), Sokol Horní Počaply - SK Liběchov 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němeček Vladimír 3:0, Petera Jaroslav 2:1, Bradáč Jiří 2:1, Ježek František 1:2, WO 5:0, body hostů: Pejpal Tomáš 2:2, Miženko Milan 0:4, Dvořák st. Milan 2:2, WO 0:5), SK Mšeno - TJ Neratovice "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bízek Zdeněk 2:2, Babák Josef 4:0, Kummer Václav 2:2, Živec Petr 1:3, body hostů: Weisser Petr 2:2, Košatý Jan 1:3, Urban Jaroslav 2:2, Čuba Milan 2:2),
7. kolo:
TJ Neratovice "D" - Sokol Mělník - Pšovka 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuba Milan 4:0, Weisser Petr 2:2, Urban Jaroslav 4:0, Košatý Jan 4:0, body hostů: Braunšveig Aleš 1:3, Braunšveig Ladislav 0:1, Houžvička Oldřich 1:3, Čech Miroslav 0:4, Vítek Václav 0:3), SK Liběchov - SK Mšeno 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pejpal Tomáš 1:3, Dvořák Martin 1:3, Dvořák st. Milan 1:3, Sekereš Karel 4:0, body hostů: Bízek Zdeněk 3:1, Kummer Václav 3:1, Živec Petr 3:1, Koloc Milan 0:4), Sokol Tišice - Sokol Horní Počaply 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brodský Miroslav 3:1, Rubín Pavel 3:0, Dráb Milan 1:3, Jelínek Pavel 3:1, WO 1:0, body hostů: Němeček Vladimír 3:1, Bradáč Jiří 1:3, Petera Jaroslav 0:3, Ježek František 1:3, WO 0:1), Sokol Dřínov - Dynamo Nelahozeves 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kruml Jan 4:0, Poláková Lucie 2:0, Káš Pavel 2:2, Polák Jiří 4:0, Plocková Klára 1:1, body hostů: Ovsenák Petr 1:3, Novotný Josef 1:3, Ovsenáková Alena 0:4, Mikolášek Jan 1:3), Start Mlékojedy "B" - SKST Sokol Veltrusy "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Karel 1:0, Chalupa Josef 3:1, Halama Jiří 4:0, Kulíšek Milan 4:0, Šanda Martin 3:0, body hostů: Veselý Tomáš 0:4, Šlechta David 0:4, Karas Tomáš 0:4, Karas Ondřej 1:3), Sokol Cítov - TJ Neratovice "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Antonín 4:0, Vaněček Vladimír 2:2, Líska Vladislav 2:2, Vaněček Ladislav 2:2, body hostů: Šlechta Jaroslav 1:3, Salmon Ivan 2:2, Jeřábek Jaromír 1:3, Sauer Jan 2:2),
8. kolo:
Sokol Mělník - Pšovka - TJ Neratovice "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítek Václav 1:1, Houžvička Oldřich 0:4, Čech Miroslav 2:2, Braunšveig Aleš 2:2, Braunšveig Ladislav 1:1, body hostů: Ehl Ladislav 3:1, Špinka Karel 2:2, Jeřábek Jaromír 3:1, Salmon Ivan 2:2), SKST Sokol Veltrusy "B" - Sokol Cítov 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Patrik 0:4, Karas Ivan 2:2, Karas Ondřej 2:2, Veselý Tomáš 1:3, body hostů: Vaněk Antonín 4:0, Vaněček Vladimír 2:2, Vaněček Ladislav 4:0, Kasáček Martin 1:3), Dynamo Nelahozeves - Start Mlékojedy "B" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikolášek Jan 0:4, Vedral Pavel 2:2, Novotný Josef 0:4, Ovsenák Petr 1:3, body hostů: Kulíšek Milan 3:1, Halama Jiří 3:1, Polák Karel 4:0, Chalupa Josef 3:1), Sokol Horní Počaply - Sokol Dřínov 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Vladimír 4:0, Bradáč Jiří 2:2, Vízner Pavel 3:0, Ježek František 0:2, Petera Jaroslav 1:1, WO 1:0, body hostů: Káš Pavel 1:3, Kruml Jan 0:2, Polák Jiří 1:3, Poláková Lucie 2:1, Plocková Klára 1:1, WO 0:1), SK Mšeno - Sokol Tišice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bízek Zdeněk 3:1, Kummer Václav 1:3, Babák Josef 1:3, Živec Petr 1:3, body hostů: Fabián ml. Jiří 4:0, Rubín Pavel 2:2, Jelínek Pavel 1:3, Brodský Miroslav 3:1), TJ Neratovice "D" - SK Liběchov 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čuba Milan 4:0, Košatý Jan 4:0, Urban Jaroslav 4:0, Weisser Petr 4:0, body hostů: Pejpal Tomáš 0:4, Dvořák st. Milan 0:4, Dvořák Martin 0:4, Miženko Milan 0:4),
9. kolo:
SK Liběchov - Sokol Mělník - Pšovka 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pejpal Tomáš 1:3, Dvořák Martin 4:0, Dvořák st. Milan 1:3, Sekereš Karel 4:0, body hostů: Braunšveig Aleš 2:2, Vítek Václav 1:3, Čech Miroslav 1:3, Houžvička Oldřich 2:2), Sokol Tišice - TJ Neratovice "D" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián ml. Jiří 4:0, Brodský Miroslav 2:2, Rubín Pavel 4:0, Jelínek Pavel 3:1, body hostů: Weisser Petr 0:4, Košatý Jan 1:3, Urban Jaroslav 1:3, Čuba Milan 1:3), Sokol Dřínov - SK Mšeno 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Káš Pavel 0:4, Kruml Jan 0:2, Teplá Nikola 1:3, Poláková Lucie 4:0, Plocková Klára 0:2, body hostů: Bízek Zdeněk 3:1, Babák Josef 3:1, Kummer Václav 3:1, Živec Petr 2:2), Start Mlékojedy "B" - Sokol Horní Počaply 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Karel 3:1, Novák Aleš 2:1, Halama Jiří 4:0, Šanda Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Němeček Vladimír 3:1, Bradáč Jiří 0:4, Petera Jaroslav 0:3, Ježek František 0:4, WO 0:1), Sokol Cítov - Dynamo Nelahozeves 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Antonín 4:0, Vaněček Vladimír 2:2, Líska Vladislav 4:0, Vaněček Ladislav 3:1, body hostů: Mikolášek Jan 0:4, Ovsenáková Alena 1:3, Novotný Josef 0:4, Vedral Pavel 2:2), TJ Neratovice "C" - SKST Sokol Veltrusy "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špinka Karel 4:0, Salmon Ivan 4:0, Jeřábek Jaromír 3:1, Šlechta Jaroslav 4:0, body hostů: Karas Ivan 0:4, Šlechta David 0:4, Veselý Tomáš 1:3, Král Patrik 0:4),
10. kolo:
Sokol Mělník - Pšovka - SKST Sokol Veltrusy "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Braunšveig Ladislav 1:1, Houžvička Oldřich 3:1, Čech Miroslav 4:0, Braunšveig Aleš 3:1, Vítek Václav 2:0, body hostů: Karas Tomáš 1:3, Šlechta David 0:4, Karas Ivan 0:4, Karas Ondřej 2:2), Dynamo Nelahozeves - TJ Neratovice "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ovsenáková Alena 2:2, Ovsenák Petr 2:2, Mikolášek Jan 0:4, Novotný Josef 0:4, body hostů: Špinka Karel 4:0, Salmon Ivan 2:2, Šlechta Jaroslav 2:2, Jeřábek Jaromír 4:0), Sokol Horní Počaply - Sokol Cítov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Vladimír 1:3, Vízner Pavel 4:0, Bradáč Jiří 0:4, Petera Jaroslav 0:2, Ježek František 0:2, body hostů: Vaněk Antonín 3:1, Vaněček Ladislav 2:2, Vaněček Vladimír 3:1, Líska Vladislav 3:1), SK Mšeno - Start Mlékojedy "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bízek Zdeněk 1:3, Babák Josef 3:1, Kummer Václav 3:1, Živec Petr 0:4, body hostů: Kulíšek Milan 2:2, Polák Karel 1:2, Chalupa Josef 3:1, Halama Jiří 3:1, Novák Aleš 0:1), TJ Neratovice "D" - Sokol Dřínov 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čuba Milan 3:1, Košatý Jan 2:2, Urban Jaroslav 2:2, Weisser Petr 3:1, body hostů: Káš Pavel 0:4, Kruml Jan 0:2, Polák Jiří 2:2, Poláková Lucie 4:0, Plocková Klára 0:2), SK Liběchov - Sokol Tišice 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejpal Tomáš 0:4, Dvořák st. Milan 0:4, Dvořák Martin 1:3, Sekereš Karel 2:2, body hostů: Fabián ml. Jiří 3:1, Jelínek Pavel 4:0, Brodský Miroslav 3:1, Rubín Pavel 3:1),
11. kolo:
Sokol Tišice - Sokol Mělník - Pšovka 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián ml. Jiří 3:1, Brodský Miroslav 2:2, Rubín Pavel 4:0, Jelínek Pavel 3:1, body hostů: Braunšveig Aleš 0:4, Čech Miroslav 2:2, Vítek Václav 2:2, Houžvička Oldřich 0:4), Sokol Dřínov - SK Liběchov 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polák Jiří 3:0, Kruml Jan 2:1, Poláková Lucie 3:0, Káš Pavel 1:2, WO 5:0, body hostů: Pejpal Tomáš 1:3, Dvořák st. Milan 0:4, Dvořák Martin 2:2, WO 0:5), Start Mlékojedy "B" - TJ Neratovice "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šanda Martin 3:1, Polák Karel 2:2, Kulíšek Milan 3:1, Halama Jiří 4:0, body hostů: Košatý Jan 2:2, Weisser Petr 0:4, Urban Jaroslav 2:2, Čuba Milan 0:4), Sokol Cítov - SK Mšeno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Antonín 4:0, Vaněček Vladimír 1:3, Líska Vladislav 2:2, Vaněček Ladislav 1:3, body hostů: Babák Josef 3:1, Kummer Václav 3:1, Živec Petr 2:2, Vaněk Jindřich 0:4), TJ Neratovice "C" - Sokol Horní Počaply 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salmon Ivan 3:1, Špinka Karel 2:2, Jeřábek Jaromír 2:2, Šlechta Jaroslav 3:1, body hostů: Němeček Vladimír 4:0, Bradáč Jiří 1:3, Petera Jaroslav 0:4, Ježek František 1:3), SKST Sokol Veltrusy "B" - Dynamo Nelahozeves 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karas Ivan 0:4, Šlechta David 2:2, Karas Ondřej 3:1, Karas Tomáš 3:1, body hostů: Vedral Pavel 4:0, Ovsenák Petr 1:3, Mikolášek Jan 1:3, Novotný Josef 2:2),
12. kolo:
Sokol Mělník - Pšovka - Dynamo Nelahozeves 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Braunšveig Ladislav 4:0, Vítek Václav 4:0, Houžvička Oldřich 2:2, Čech Miroslav 3:1, body hostů: Mikolášek Jan 2:2, Novotný Josef 0:4, Ovsenáková Alena 1:3, Viktorin Jan 0:4), SKST Sokol Veltrusy "B" - Sokol Horní Počaply 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holan Josef 2:2, Karas Ondřej 3:1, Šlechta David 2:2, Karas Tomáš 1:3, body hostů: Vízner Pavel 4:0, Němeček Vladimír 3:1, Bradáč Jiří 1:3, Ježek František 0:2, Petera Jaroslav 0:2), TJ Neratovice "C" - SK Mšeno 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salmon Ivan 1:3, Šlechta Jaroslav 2:2, Jeřábek Jaromír 2:2, Pleva Jiří 0:4, body hostů: Bízek Zdeněk 3:1, Babák Josef 2:2, Kummer Václav 4:0, Živec Petr 2:2), Sokol Cítov - TJ Neratovice "D" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Antonín 4:0, Vaněček Vladimír 3:1, Líska Vladislav 3:1, Vaněček Ladislav 0:4, body hostů: Košatý Jan 1:3, Čuba Milan 1:3, Urban Jaroslav 3:1, Weisser Petr 1:3), Start Mlékojedy "B" - SK Liběchov 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chalupa Josef 2:1, Halama Jiří 3:0, Kulíšek Milan 1:0, Polák Karel 3:0, Novák Aleš 2:0, WO 5:0, body hostů: Pejpal Tomáš 0:4, Dvořák st. Milan 1:3, Miženko Milan 0:4, WO 0:5), Sokol Dřínov - Sokol Tišice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kruml Jan 0:3, Teplá Nikola 0:4, Polák Jiří 2:2, Poláková Lucie 4:0, Káš Pavel 0:1, body hostů: Rubín Pavel 3:1, Brodský Miroslav 2:2, Fabián ml. Jiří 3:1, Jelínek Pavel 2:2),
13. kolo:
Sokol Dřínov - Sokol Mělník - Pšovka 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kruml Jan 3:1, Teplá Nikola 1:1, Polák Jiří 3:1, Poláková Lucie 4:0, Káš Pavel 0:1, WO 1:0, body hostů: Braunšveig Aleš 2:2, Braunšveig Ladislav 0:4, Čech Miroslav 1:2, Vítek Václav 1:3, WO 0:1), Sokol Tišice - Start Mlékojedy "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brodský Miroslav 1:3, Rubín Pavel 2:2, Veselý Martin 0:4, Jelínek Pavel 0:3, WO 1:0, body hostů: Halama Jiří 3:0, Kulíšek Milan 4:0, Chalupa Josef 2:2, Pátek Robert 3:1, WO 0:1), SK Liběchov - Sokol Cítov 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejpal Tomáš 0:4, Dvořák st. Milan 2:2, Dvořák Martin 0:4, Sekereš Karel 2:2, body hostů: Vaněk Antonín 3:1, Vaněček Vladimír 3:1, Líska Vladislav 3:1, Vaněček Ladislav 3:1), TJ Neratovice "D" - TJ Neratovice "C" 9:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Weisser Petr 2:1, Košatý Jan 3:0, Klouček Milan 0:3, WO 3:3, body hostů: Salmon Ivan 1:2, Sauer Jan 1:2, Jeřábek Jaromír 2:1, WO 3:3), SK Mšeno - SKST Sokol Veltrusy "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bízek Zdeněk 3:1, Kummer Václav 3:1, Babák Josef 4:0, Živec Petr 2:2, body hostů: Karas Tomáš 0:4, Šlechta David 0:4, Karas Ondřej 1:3, Holan Josef 3:1), Sokol Horní Počaply - Dynamo Nelahozeves 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Vladimír 4:0, Vízner Pavel 4:0, Bradáč Jiří 2:2, Petera Jaroslav 2:0, Ježek František 1:1, body hostů: Vedral Pavel 2:2, Viktorin Jan 0:4, Ovsenáková Alena 1:3, Gruber Michal 0:4),
14. kolo:
Sokol Mělník - Pšovka - Sokol Horní Počaply 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Braunšveig Aleš 2:2, Vítek Václav 2:2, Čech Miroslav 2:2, Houžvička Oldřich 2:2, body hostů: Vízner Pavel 4:0, Němeček Vladimír 4:0, Bradáč Jiří 0:4, Ježek František 0:4), Dynamo Nelahozeves - SK Mšeno 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ovsenáková Alena 0:4, Novotný Josef 1:3, Viktorin Jan 0:4, Vedral Pavel 1:3, body hostů: Bízek Zdeněk 4:0, Babák Josef 4:0, Kummer Václav 3:1, Živec Petr 3:1), SKST Sokol Veltrusy "B" - TJ Neratovice "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holan Josef 3:1, Karas Ondřej 3:1, Šlechta David 1:3, Karas Tomáš 3:1, body hostů: Klouček Milan 1:3, Košatý Jan 2:2, Bareš Ondřej 0:4, Čuba Milan 3:1), TJ Neratovice "C" - SK Liběchov 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špinka Karel 4:0, Salmon Ivan 2:2, Jeřábek Jaromír 4:0, Šlechta Jaroslav 4:0, body hostů: Pejpal Tomáš 0:4, Dvořák Martin 1:3, Miženko Milan 0:4, Dvořák st. Milan 1:3), Sokol Cítov - Sokol Tišice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Antonín 3:1, Vaněček Vladimír 2:2, Líska Vladislav 3:1, Vaněček Ladislav 2:2, body hostů: Kratochvíl Ivo 0:4, Rubín Pavel 4:0, Jelínek Pavel 0:4, Brodský Miroslav 2:2), Start Mlékojedy "B" - Sokol Dřínov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Aleš 2:2, Pátek Robert 0:4, Polák Karel 3:1, Kulíšek Milan 2:2, body hostů: Káš Pavel 1:3, Kruml Jan 2:2, Polák Jiří 3:1, Poláková Lucie 3:1),
15. kolo:
Start Mlékojedy "B" - Sokol Mělník - Pšovka 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kulíšek Milan 4:0, Polák Karel 2:0, Chalupa Josef 3:0, Novák Aleš 2:2, Pátek Robert 0:2, WO 1:0, body hostů: Braunšveig Aleš 0:4, Braunšveig Ladislav 1:3, Vítek Václav 2:2, Čech Miroslav 1:2, WO 0:1), Sokol Dřínov - Sokol Cítov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Jiří 2:2, Káš Pavel 1:3, Kruml Jan 2:2, Poláková Lucie 3:1, body hostů: Vaněk Antonín 4:0, Vaněček Vladimír 2:2, Vaněček Ladislav 1:3, Líska Vladislav 1:3), Sokol Tišice - TJ Neratovice "C" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dráb Milan 0:4, Kratochvíl Ivo 0:4, Brodský Miroslav 3:1, Veselý Martin 1:3, body hostů: Špinka Karel 2:2, Salmon Ivan 3:1, Jeřábek Jaromír 4:0, Šlechta Jaroslav 3:1), SK Liběchov - SKST Sokol Veltrusy "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejpal Tomáš 2:2, Miženko Milan 0:3, Dvořák Martin 0:3, Dvořák st. Milan 3:1, WO 2:0, body hostů: Karas Ondřej 2:2, Karas Tomáš 3:1, Šlechta David 1:2, Holan Josef 3:0, WO 0:2), TJ Neratovice "D" - Dynamo Nelahozeves 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weisser Petr 3:1, Čuba Milan 4:0, Urban Jaroslav 3:1, Košatý Jan 3:1, body hostů: Vedral Pavel 2:2, Ovsenáková Alena 1:3, Mikolášek Jan 0:4, Gruber Michal 0:4), SK Mšeno - Sokol Horní Počaply 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bízek Zdeněk 3:1, Kummer Václav 3:1, Babák Josef 3:1, Živec Petr 2:2, body hostů: Němeček Vladimír 4:0, Bradáč Jiří 0:4, Petera Jaroslav 0:4, Ježek František 1:3),
16. kolo:
Sokol Mělník - Pšovka - SK Mšeno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Braunšveig Aleš 4:0, Čech Miroslav 2:2, Hraba Milan 1:2, Vítek Václav 1:3, Braunšveig Ladislav 1:0, body hostů: Bízek Zdeněk 2:2, Babák Josef 2:2, Kummer Václav 2:2, Živec Petr 1:3), Sokol Horní Počaply - TJ Neratovice "D" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Vladimír 3:1, Bradáč Jiří 1:3, Petera Jaroslav 1:2, Ježek František 1:3, WO 0:1, body hostů: Bareš Ondřej 0:4, Weisser Petr 3:1, Košatý Jan 3:1, Čuba Milan 3:0, WO 1:0), Dynamo Nelahozeves - SK Liběchov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ovsenáková Alena 3:1, Mikolášek Jan 3:1, Novotný Josef 2:2, Vedral Pavel 2:1, Viktorin Jan 0:1, body hostů: Miženko Milan 1:3, Pejpal Tomáš 2:2, Dvořák Martin 2:2, Dvořák st. Milan 1:3), SKST Sokol Veltrusy "B" - Sokol Tišice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlechta David 1:3, Karas Tomáš 3:1, Holan Josef 3:0, Karas Ondřej 3:1, WO 0:1, body hostů: Dráb Milan 0:4, Rubín Pavel 2:2, Brodský Miroslav 2:2, Jelínek Pavel 1:2, WO 1:0), TJ Neratovice "C" - Sokol Dřínov 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špinka Karel 2:2, Šlechta Jaroslav 1:3, Jeřábek Jaromír 1:3, Salmon Ivan 0:4, body hostů: Káš Pavel 2:2, Kruml Jan 2:2, Polák Jiří 4:0, Poláková Lucie 4:0), Sokol Cítov - Start Mlékojedy "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Antonín 3:1, Vaněček Vladimír 2:2, Líska Vladislav 0:4, Vaněček Ladislav 1:3, body hostů: Kulíšek Milan 4:0, Polák Karel 3:1, Novák Aleš 1:3, Chalupa Josef 2:2),
17. kolo:
Sokol Cítov - Sokol Mělník - Pšovka 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Antonín 4:0, Vaněček Vladimír 3:1, Líska Vladislav 2:2, Vaněček Ladislav 2:1, Kasáček Martin 0:1, body hostů: Braunšveig Aleš 2:2, Čech Miroslav 1:3, Vítek Václav 2:2, Braunšveig Ladislav 0:2, Hraba Václav 0:2), Start Mlékojedy "B" - TJ Neratovice "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kulíšek Milan 3:1, Chalupa Josef 2:2, Polák Karel 4:0, Halama Jiří 2:2, body hostů: Špinka Karel 1:3, Salmon Ivan 1:3, Jeřábek Jaromír 2:2, Šlechta Jaroslav 1:3), Sokol Dřínov - SKST Sokol Veltrusy "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruml Jan 4:0, Polák Jiří 2:0, Poláková Lucie 3:0, Káš Pavel 1:3, Plocková Klára 0:2, WO 1:0, body hostů: Karas Ondřej 1:3, Karas Tomáš 1:3, Karas Ivan 1:3, Holan Josef 2:1, WO 0:1), Sokol Tišice - Dynamo Nelahozeves 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabián ml. Jiří 4:0, Jelínek Pavel 2:2, Brodský Miroslav 3:1, Veselý Martin 2:2, body hostů: Mikolášek Jan 0:4, Novotný Josef 3:1, Ovsenáková Alena 2:2, Viktorin Jan 0:4), SK Liběchov - Sokol Horní Počaply 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejpal Tomáš 2:2, Dvořák st. Milan 2:1, Dvořák Martin 1:3, Sekereš Karel 4:0, Miženko Milan 0:1, body hostů: Bradáč Jiří 1:3, Němeček Vladimír 3:1, Petera Jaroslav 2:2, Ježek František 1:3), TJ Neratovice "D" - SK Mšeno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuba Milan 3:1, Weisser Petr 2:2, Urban Jaroslav 3:1, Košatý Jan 1:3, body hostů: Bízek Zdeněk 3:1, Babák Josef 1:3, Kummer Václav 3:1, Živec Petr 0:4),
18. kolo:
Sokol Mělník - Pšovka - TJ Neratovice "D" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čech Miroslav 4:0, Hraba Václav 0:4, Vítek Václav 1:3, Hraba Milan 2:2, body hostů: Weisser Petr 2:2, Čuba Milan 2:2, Košatý Jan 3:1, Klouček Milan 2:2), SK Mšeno - SK Liběchov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bízek Zdeněk 3:1, Kummer Václav 4:0, Babák Josef 3:1, Živec Petr 2:2, body hostů: Sekereš Karel 3:1, Pejpal Tomáš 0:4, Dvořák st. Milan 1:3, Dvořák Martin 0:4), Sokol Horní Počaply - Sokol Tišice 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bradáč Jiří 0:4, Petera Jaroslav 0:4, Ježek František 0:4, WO 0:5, body hostů: Rubín Pavel 3:0, Fabián ml. Jiří 3:0, Jelínek Pavel 3:0, Brodský Miroslav 3:0, WO 5:0), Dynamo Nelahozeves - Sokol Dřínov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikolášek Jan 1:3, Ovsenáková Alena 1:3, Vedral Pavel 3:1, Novotný Josef 2:2, body hostů: Káš Pavel 0:4, Kruml Jan 3:1, Poláková Lucie 3:1, Polák Jiří 2:0, Plocková Klára 1:1), SKST Sokol Veltrusy "B" - Start Mlékojedy "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karas Ondřej 0:3, Holan Josef 3:1, Karas Tomáš 1:2, Karas Ivan 0:4, WO 1:1, body hostů: Kulíšek Milan 4:0, Polák Karel 1:2, Halama Jiří 3:1, Chalupa Josef 2:1, WO 1:1), TJ Neratovice "C" - Sokol Cítov 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salmon Ivan 2:2, Šlechta Jaroslav 1:3, Jeřábek Jaromír 3:1, Špinka Karel 3:1, body hostů: Líska Vladislav 2:2, Vaněček Ladislav 1:3, Kasáček Martin 0:4, Vaněček Vladimír 4:0),
19. kolo:
TJ Neratovice "C" - Sokol Mělník - Pšovka 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlechta Jaroslav 1:3, Salmon Ivan 0:4, Jeřábek Jaromír 2:2, Pecha Milan 0:4, body hostů: Braunšveig Aleš 4:0, Vítek Václav 2:2, Hraba Milan 3:1, Čech Miroslav 4:0), Sokol Cítov - SKST Sokol Veltrusy "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Antonín 3:0, Vaněček Vladimír 1:2, Líska Vladislav 4:0, Vaněček Ladislav 3:1, Kasáček Martin 0:1, WO 1:0, body hostů: Karas Ondřej 0:4, Holan Josef 2:1, Karas Tomáš 1:3, Šlechta David 1:3, WO 0:1), Start Mlékojedy "B" - Dynamo Nelahozeves 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kulíšek Milan 4:0, Polák Karel 2:0, Novák Aleš 3:1, Chalupa Josef 3:1, Halama Jiří 2:0, body hostů: Vedral Pavel 2:2, Šnýdr Miroslav 0:4, Viktorin Jan 0:4, Mikolášek Jan 0:4), Sokol Dřínov - Sokol Horní Počaply 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruml Jan 3:1, Poláková Lucie 3:1, Polák Jiří 3:1, Káš Pavel 1:3, body hostů: Němeček Vladimír 4:0, Bradáč Jiří 1:3, Petera Jaroslav 1:3, Ježek František 0:4), Sokol Tišice - SK Mšeno 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabián ml. Jiří 4:0, Rubín Pavel 4:0, Brodský Miroslav 3:1, Veselý Martin 0:4, body hostů: Bízek Zdeněk 1:3, Babák Josef 1:3, Kummer Václav 2:2, Živec Petr 1:3), SK Liběchov - TJ Neratovice "D" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pejpal Tomáš 0:4, Dvořák st. Milan 1:3, Dvořák Martin 1:3, Sekereš Karel 4:0, body hostů: Košatý Jan 3:1, Weisser Petr 3:1, Urban Jaroslav 1:3, Čuba Milan 3:1),
20. kolo:
Sokol Mělník - Pšovka - SK Liběchov 18:0wo, TJ Neratovice "D" - Sokol Tišice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weisser Petr 1:3, Košatý Jan 2:2, Urban Jaroslav 2:2, Čuba Milan 3:1, body hostů: Brodský Miroslav 2:2, Slimařík Pavel 0:4, Rubín Pavel 3:1, Fabián ml. Jiří 3:1), SK Mšeno - Sokol Dřínov 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bízek Zdeněk 4:0, Babák Josef 3:1, Kummer Václav 4:0, Živec Petr 2:2, body hostů: Káš Pavel 0:4, Kruml Jan 0:4, Polák Jiří 2:2, Poláková Lucie 1:1, Plocková Klára 0:2), Sokol Horní Počaply - Start Mlékojedy "B" 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Vladimír 1:3, Bradáč Jiří 0:4, Petera Jaroslav 0:4, Ježek František 0:4, body hostů: Kulíšek Milan 4:0, Chalupa Josef 3:1, Novák Aleš 4:0, Halama Jiří 4:0), Dynamo Nelahozeves - Sokol Cítov 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šnýdr Miroslav 0:4, Mikolášek Jan 0:4, Novotný Josef 1:3, Ovsenáková Alena 1:3, body hostů: Vaněk Antonín 4:0, Vaněček Vladimír 1:1, Líska Vladislav 4:0, Vaněček Ladislav 4:0, Kasáček Martin 1:1), SKST Sokol Veltrusy "B" - TJ Neratovice "C" 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Karas Ivan 0:3, Šlechta David 2:1, Holan Josef 2:1, Karas Tomáš 1:2, WO 5:0, body hostů: Špinka Karel 4:0, Salmon Ivan 2:2, Šlechta Jaroslav 1:3, WO 0:5),
21. kolo:
SKST Sokol Veltrusy "B" - Sokol Mělník - Pšovka 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Tomáš 1:1, Karas Ondřej 2:2, Holan Josef 3:1, Karas Tomáš 2:2, Karas Ivan 0:2, body hostů: Braunšveig Aleš 2:2, Čech Miroslav 4:0, Vítek Václav 2:2, Braunšveig Ladislav 0:2, Hraba Václav 0:2), TJ Neratovice "C" - Dynamo Nelahozeves 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salmon Ivan 4:0, Špinka Karel 4:0, Šlechta Jaroslav 2:2, Pleva Jiří 1:3, body hostů: Vedral Pavel 2:2, Novotný Josef 2:2, Šnýdr Miroslav 1:3, Viktorin Jan 0:4), Sokol Cítov - Sokol Horní Počaply 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Líska Vladislav 3:1, Vaněček Ladislav 3:1, Kasáček Martin 2:2, WO 0:5, body hostů: Němeček Vladimír 3:0, Bradáč Jiří 0:3, Petera Jaroslav 1:2, Ježek František 0:3, WO 5:0), Start Mlékojedy "B" - SK Mšeno 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulíšek Milan 4:0, Polák Karel 2:0, Novák Aleš 1:3, Chalupa Josef 2:2, Pátek Robert 1:1, body hostů: Bízek Zdeněk 2:2, Babák Josef 1:3, Kummer Václav 3:1, Živec Petr 0:4), Sokol Dřínov - TJ Neratovice "D" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruml Jan 2:2, Káš Pavel 0:1, Poláková Lucie 3:1, Polák Jiří 2:2, WO 0:3, body hostů: Košatý Jan 3:0, Weisser Petr 2:2, Urban Jaroslav 0:3, Čuba Milan 1:2, WO 3:0), Sokol Tišice - SK Liběchov 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Pavel 4:0, Rubín Pavel 2:1, Fabián ml. Jiří 4:0, Brodský Miroslav 4:0, WO 0:1, body hostů: Pejpal Tomáš 1:3, Dvořák st. Milan 0:4, Dvořák Martin 0:3, Miženko Milan 0:4, WO 1:0),
22. kolo:
Sokol Mělník - Pšovka - Sokol Tišice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítek Václav 2:2, Hraba Milan 4:0, Čech Miroslav 2:1, Braunšveig Aleš 3:1, WO 0:1, body hostů: Rubín Pavel 2:2, Brodský Miroslav 1:3, Veselý Martin 0:4, Jelínek Pavel 1:2, WO 1:0), SK Liběchov - Sokol Dřínov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejpal Tomáš 1:3, Miženko Milan 1:3, Dvořák Martin 1:3, Dvořák st. Milan 2:2, body hostů: Káš Pavel 0:4, Kruml Jan 4:0, Polák Jiří 3:1, Poláková Lucie 4:0), TJ Neratovice "D" - Start Mlékojedy "B" 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Košatý Jan 2:1, Weisser Petr 2:1, Urban Jaroslav 3:0, Čuba Milan 2:1, WO 5:0, body hostů: Kostelecký Zdeněk 0:4, Novák Aleš 1:3, Polák Karel 2:2, WO 0:5), SK Mšeno - Sokol Cítov 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Živec Petr 2:2, Bízek Zdeněk 3:1, Kummer Václav 3:1, Babák Josef 3:0, Kovacs Václav 0:1, body hostů: Vaněk Antonín 3:1, Líska Vladislav 2:2, Vaněček Ladislav 0:4, Vaněček Vladimír 0:4), Sokol Horní Počaply - TJ Neratovice "C" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němeček Vladimír 3:0, Vízner Pavel 3:0, Bradáč Jiří 1:1, Ježek František 1:2, Petera Jaroslav 1:0, WO 5:0, body hostů: Salmon Ivan 0:4, Šlechta Jaroslav 1:3, Jeřábek Jaromír 2:2, WO 0:5), Dynamo Nelahozeves - SKST Sokol Veltrusy "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Josef 2:2, Šnýdr Miroslav 2:2, Ovsenáková Alena 1:3, Vedral Pavel 4:0, body hostů: Karas Ondřej 0:4, Šlechta David 1:3, Holan Josef 3:1, Karas Tomáš 3:1),
Regionální přebor 2.třídy
1. kolo:
Sokol Dřínov "B" - Sokol Dolní Beřkovice "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruml Jan 3:1, Hloušek Jan 0:1, Plocková Klára 1:3, Tůma Zdeněk 1:3, Bock Zdeněk 0:3, body hostů: Bagal Zdeněk ml. 2:2, Raček Jan 4:0, Holina Josef 3:1, Kittler Jiří 2:2), Start Mlékojedy "C" - TJ Neratovice "E" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pátek Robert 3:1, Nikolov Kiril 1:3, Iljuško Ivan 0:4, Kostelecký Zdeněk 1:3, body hostů: Klouček Milan 3:1, Pecha Milan 4:0, Kalina Daniel 1:3, Sauer Jan 3:1), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" - SK Mšeno "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vajner Tomáš 3:1, Točík Ondřej 4:0, Hollein Martin ing. 3:1, Holan Josef 3:0, WO 0:1, body hostů: Kovacs Václav 0:3, Zoubek Antonín 2:2, Kůtek Jaroslav 0:4, Koloc Milan 0:4, WO 1:0), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" - Sokol Tišice "B" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Borecká Světla 0:4, Batka Lukáš 3:1, Točík Radek 0:4, Hynková Lucie 0:4, body hostů: Dráb Milan 3:1, Kratochvíl Ivo 3:1, Dudek Pavel 3:1, Veselý Martin 4:0), Sokol Dolní Beřkovice "A" - TJ Neratovice "F" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Papež Miloslav 4:0, Bezányi Soňa 3:1, Hrdý Radek 0:1, Danaj Milan 3:1, Kyzlík Milan 1:2, body hostů: Šlechta Jaroslav 3:1, Čubová Petra 1:3, Bareš Ondřej 1:3, Rýdl Václav 0:4),
2. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice "B" - TJ Neratovice "F" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holina Josef 4:0, Bagal Zdeněk ml. 4:0, Raček Jan 3:1, Brauner Josef MUDr. 2:0, Kittler Jiří 1:1, body hostů: Šlechta Jaroslav 2:2, Čubová Petra 0:4, Bareš Ondřej 0:4, Rýdl Václav 0:4), Sokol Tišice "B" - Sokol Dolní Beřkovice "A" 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dráb Milan 0:3, Habart Pavel 1:3, Veselý Martin 0:4, Dudek Pavel 0:4, Turek Petr 0:1, body hostů: Papež Miloslav 4:0, Bezányi Soňa 4:0, Danaj Milan 3:0, Hrdý Miroslav 4:0, Hrdý Radek 0:1), SK Mšeno "B" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koloc Milan 4:0, Kůtek Jaroslav 3:1, Kovacs Václav 0:3, Vaněk Jindřich 4:0, WO 0:1, body hostů: Batka Lukáš 2:2, Točík Radek 1:3, Hynková Lucie 1:3, Krejčová Eliška 0:3, WO 1:0), TJ Neratovice "E" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořák Jan st. 2:2, Sauer Jan 2:2, Kalina Daniel 0:4, Pleva Jiří 0:4, WO 0:1, body hostů: Točík Ondřej 4:0, Vajner Tomáš 2:2, Holan Josef 4:0, Hollein Martin ing. 2:2, WO 1:0), Sokol Dřínov "B" - Start Mlékojedy "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruml Jan 4:0, Tůma Zdeněk 3:1, Teplá Nikola 4:0, Hloušek Jan 0:2, Bock Zdeněk 0:2, body hostů: Kostelecký Zdeněk 1:3, Nikolov Kiril 1:3, Krejčí Michal 1:3, Novák Aleš 2:2),
3. kolo:
Start Mlékojedy "C" - Sokol Dolní Beřkovice "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pátek Robert 2:2, Nikolov Kiril 0:3, Novák Aleš 3:1, Kostelecký Zdeněk 1:3, Suchánek Jiří 0:1, body hostů: Holina Josef 2:2, Kittler Jiří 1:1, Raček Jan 3:1, Bagal Zdeněk ml. 4:0, Brauner Josef MUDr. 0:2), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" - Sokol Dřínov "B" 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vajner Tomáš 1:3, Točík Ondřej 1:3, Hollein Martin ing. 1:3, Holan Josef 2:2, body hostů: Teplá Nikola 3:1, Plocková Klára 1:3, Kruml Jan 4:0, Tůma Zdeněk 3:1), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" - TJ Neratovice "E" 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vokál Lubomír 0:2, Batka Lukáš 0:4, Točík Radek 1:3, Hynková Lucie 0:4, Borecká Světla 0:2, WO 1:0, body hostů: Pecha Milan 4:0, Sauer Jan 3:1, Dvořák Jan st. 4:0, Pleva Jiří 4:0, WO 0:1), Sokol Dolní Beřkovice "A" - SK Mšeno "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kyzlík Milan 3:1, Papež Miloslav 4:0, Hrdý Miroslav 3:0, Bezányi Soňa 4:0, WO 1:0, body hostů: Kůtek Jaroslav 1:3, Koloc Milan 0:4, Vaněk Jindřich 0:4, Kovacs Václav 0:3, WO 0:1), TJ Neratovice "F" - Sokol Tišice "B" 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bareš Ondřej 1:3, Dvořáková Denisa 0:4, Rýdl Václav 0:4, WO 0:5, body hostů: Habart Pavel 3:0, Turek Petr 2:1, Kratochvíl Ivo 3:0, Veselý Martin 3:0, WO 5:0),
4. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice "B" - Sokol Tišice "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Raček Jan 2:2, Holina Josef 3:1, Bagal Zdeněk ml. 4:0, Kittler Jiří 0:4, body hostů: Veselý Martin 1:3, Dudek Pavel 3:1, Habart Pavel 2:2, Kratochvíl Ivo 1:3), SK Mšeno "B" - TJ Neratovice "F" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koloc Milan 4:0, Kůtek Jaroslav 3:1, Kovacs Václav 3:1, Vaněk Petr 0:4, body hostů: Šlechta Jaroslav 3:1, Čubová Petra 1:3, Bareš Ondřej 1:3, Rýdl Václav 1:3), TJ Neratovice "E" - Sokol Dolní Beřkovice "A" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Milan 1:2, Pecha Milan 0:4, Dvořák Jan st. 1:3, Pleva Jiří 1:3, Sauer Jan 1:0, body hostů: Papež Miloslav 3:0, Bezányi Soňa 2:2, Hrdý Miroslav 4:0, Danaj Milan 3:1, Hrdý Radek 0:1), Sokol Dřínov "B" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Teplá Nikola 4:0, Plocková Klára 4:0, Kruml Jan 4:0, Tůma Zdeněk 4:0, body hostů: Batka Lukáš 0:4, Točík Radek 0:4, Hynková Lucie 0:4, Borecká Světla 0:4), Start Mlékojedy "C" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pátek Robert 2:2, Novák Aleš 4:0, Kostelecký Zdeněk 2:2, WO 0:5, body hostů: Holan Josef 2:1, Hollein Martin ing. 0:3, Točík Ondřej 1:2, Vajner Tomáš 1:2, WO 5:0),
5. kolo:
Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" - Sokol Dolní Beřkovice "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Točík Ondřej 1:3, Točík David 0:4, Vajner Tomáš 1:3, Hollein Martin ing. 2:2, body hostů: Brauner Josef MUDr. 1:1, Bagal Zdeněk ml. 4:0, Holina Josef 3:1, Raček Jan 4:0, Kittler Jiří 0:2), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" - Start Mlékojedy "C" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Borecká Světla 0:4, Batka Lukáš 1:3, Točík Radek 1:3, Hynková Lucie 1:3, body hostů: Novák Aleš 4:0, Kostelecký Zdeněk 4:0, Pátek Robert 4:0, Nikolov Kiril 1:3), Sokol Dolní Beřkovice "A" - Sokol Dřínov "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Papež Miloslav 1:3, Kyzlík Milan 0:4, Danaj Milan 3:1, Hrdý Miroslav 4:0, body hostů: Teplá Nikola 1:3, Plocková Klára 3:1, Kruml Jan 2:2, Tůma Zdeněk 2:2), TJ Neratovice "F" - TJ Neratovice "E" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bareš Ondřej 0:4, Čubová Petra 0:4, Dvořáková Denisa 0:4, Šlechta Jaroslav 3:1, body hostů: Klouček Milan 4:0, Sauer Jan 3:1, Kalina Daniel 3:1, Zvonař Pavel 3:1), Sokol Tišice "B" - SK Mšeno "B" 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Martin 4:0, Habart Pavel 3:1, Kratochvíl Ivo 1:3, Dudek Pavel 3:1, body hostů: Koloc Milan 1:2, Kůtek Jaroslav 3:1, Kovacs Václav 0:4, Vaněk Jindřich 1:3, Vaněk Petr 0:1),
6. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice "B" - SK Mšeno "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Raček Jan 3:1, Brauner Josef MUDr. 2:0, Holina Josef 4:0, Bagal Zdeněk ml. 4:0, Kittler Jiří 2:0, body hostů: Koloc Milan 0:4, Vaněk Petr 0:4, Kovacs Václav 1:3, Vaněk Jindřich 0:4), TJ Neratovice "E" - Sokol Tišice "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Milan 1:3, Dvořák Jan st. 4:0, Sauer Jan 3:1, Kalina Daniel 0:4, body hostů: Dudek Pavel 2:2, Veselý Martin 3:1, Kratochvíl Ivo 2:2, Dráb Milan 1:3), Sokol Dřínov "B" - TJ Neratovice "F" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Teplá Nikola 3:1, Plocková Klára 3:1, Hloušek Jan 0:2, Kruml Jan 4:0, Tůma Zdeněk 1:1, body hostů: Šlechta Jaroslav 3:1, Čubová Petra 1:3, Rýdl Václav 1:3, Dvořáková Denisa 0:4), Start Mlékojedy "C" - Sokol Dolní Beřkovice "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Aleš 2:2, Kostelecký Zdeněk 1:3, Nikolov Kiril 1:3, Kulíšek Milan 3:1, body hostů: Papež Miloslav 2:2, Danaj Milan 3:1, Kyzlík Milan 0:3, Hrdý Miroslav 4:0, Hrdý Radek 0:1), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vajner Tomáš 3:1, Hollein Martin ing. 4:0, Točík Ondřej 3:1, WO 0:5, body hostů: Točík Radek 0:3, Borecká Světla 2:1, Hynková Lucie 0:3, Batka Lukáš 0:3, WO 5:0),
7. kolo:
Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" - Sokol Dolní Beřkovice "B" 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krejčová Eliška 0:4, Točík Radek 0:4, Borecká Světla 1:3, WO 0:5, body hostů: Brauner Josef MUDr. 2:1, Kittler Jiří 3:0, Bagal Zdeněk ml. 3:0, Raček Jan 3:0, WO 5:0), Sokol Dolní Beřkovice "A" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Papež Miloslav 2:0, Kyzlík Milan 2:1, Danaj Milan 3:0, Hrdý Miroslav 2:0, WO 7:0, body hostů: Točík David 0:4, Vajner Tomáš 1:1, Nový Petr 0:4, WO 0:7), TJ Neratovice "F" - Start Mlékojedy "C" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bareš Ondřej 0:2, Rýdl Václav 0:4, Dvořáková Denisa 0:4, Habart Lukáš 1:3, Šlechta Jaroslav 2:0, body hostů: Novák Aleš 4:0, Kostelecký Zdeněk 3:1, Nikolov Kiril 2:2, Strnad Jiří 4:0), Sokol Tišice "B" - Sokol Dřínov "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dudek Pavel 1:3, Jelínek Pavel 3:1, Kratochvíl Ivo 1:3, Veselý Martin 1:3, body hostů: Kruml Jan 3:1, Tůma Zdeněk 4:0, Plocková Klára 3:1, Bock Zdeněk 0:4), SK Mšeno "B" - TJ Neratovice "E" 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kůtek Jaroslav 2:2, Zoubek Antonín 3:1, Kovacs Václav 0:2, Vaněk Jindřich 1:3, Koloc Milan 1:1, WO 1:0, body hostů: Dvořák Jan st. 1:3, Klouček Milan 4:0, Pleva Jiří 1:3, Sauer Jan 3:1, WO 0:1),
8. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice "B" - TJ Neratovice "E" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holina Josef 2:2, Bagal Zdeněk ml. 4:0, Raček Jan 1:3, Brauner Josef MUDr. 0:2, Kittler Jiří 0:2, body hostů: Klouček Milan 3:1, Dvořák Jan st. 3:1, Sauer Jan 1:3, Pecha Milan 2:2), Sokol Dřínov "B" - SK Mšeno "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kruml Jan 2:0, Plocková Klára 4:0, Teplá Nikola 4:0, Tůma Zdeněk 4:0, Hloušek Jan 1:1, body hostů: Kovacs Václav 0:4, Vaněk Petr 0:4, Kůtek Jaroslav 1:3, Gabrielová Jindřiška 0:4), Start Mlékojedy "C" - Sokol Tišice "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strnad Jiří 1:3, Kostelecký Zdeněk 1:3, Nikolov Kiril 0:4, Novák Aleš 3:1, body hostů: Dudek Pavel 4:0, Veselý Martin 3:1, Habart Pavel 1:3, Kratochvíl Ivo 3:1), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" - TJ Neratovice "F" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hollein Martin ing. 2:1, Točík Ondřej 2:1, Vajner Tomáš 2:1, Holan Josef 2:0, WO 5:1, body hostů: Šlechta Jaroslav 3:0, Bareš Ondřej 0:4, Rýdl Václav 0:4, WO 1:5), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" - Sokol Dolní Beřkovice "A" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Borecká Světla 1:3, Krejčová Eliška 2:2, Točík Radek 2:2, Batka Lukáš 1:3, body hostů: Papež Miloslav 4:0, Hrdý Miroslav 4:0, Kyzlík Milan 0:4, Danaj Milan 2:0, Hrdý Radek 0:2),
9. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice "A" - Sokol Dolní Beřkovice "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Danaj Milan 2:2, Hrdý Miroslav 2:2, Papež Miloslav 2:2, Bezányi Soňa 2:2, body hostů: Raček Jan 2:2, Bagal Zdeněk ml. 2:2, Brauner Josef MUDr. 2:2, Holina Josef 2:2), TJ Neratovice "F" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlechta Jaroslav 4:0, Čubová Petra 0:2, Rýdl Václav 0:4, Bareš Ondřej 0:4, Dvořáková Denisa 0:2, body hostů: Točík Radek 3:1, Borecká Světla 3:1, Hynková Lucie 3:1, Krejčová Eliška 3:1), Sokol Tišice "B" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Martin 2:2, Kratochvíl Ivo 1:2, Dudek Pavel 3:1, Habart Pavel 0:4, WO 1:0, body hostů: Točík Ondřej 3:1, Vajner Tomáš 2:2, Holan Josef 3:0, Hollein Martin ing. 1:3, WO 0:1), SK Mšeno "B" - Start Mlékojedy "C" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovacs Václav 1:3, Kůtek Jaroslav 2:2, Koloc Milan 0:2, Vaněk Jindřich 1:3, Vaněk Petr 0:2, body hostů: Novák Aleš 4:0, Kostelecký Zdeněk 3:1, Nikolov Kiril 2:2, Strnad Jiří 3:1), TJ Neratovice "E" - Sokol Dřínov "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecha Milan 1:3, Dvořák Jan st. 2:2, Klouček Milan 2:2, Sauer Jan 0:1, Pleva Jiří 0:3, body hostů: Teplá Nikola 2:2, Plocková Klára 2:2, Kruml Jan 4:0, Tůma Zdeněk 3:1),
10. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice "B" - Sokol Dřínov "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brauner Josef MUDr. 1:3, Bagal Zdeněk ml. 2:2, Holina Josef 3:1, Kittler Jiří 0:4, body hostů: Teplá Nikola 3:1, Plocková Klára 3:1, Kruml Jan 2:2, Tůma Zdeněk 2:2), TJ Neratovice "E" - Start Mlékojedy "C" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pecha Milan 3:1, Sauer Jan 3:1, Pleva Jiří 3:1, WO 0:5, body hostů: Kostelecký Zdeněk 0:3, Novák Aleš 2:1, Nikolov Kiril 0:3, Pátek Robert 1:2, WO 5:0), SK Mšeno "B" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koloc Milan 0:4, Zoubek Antonín 0:4, Kůtek Jaroslav 0:4, Kovacs Václav 0:2, Vaněk Jindřich 0:2, body hostů: Vajner Tomáš 4:0, Palan Jan 4:0, Palan Vladimír 4:0, Točík Ondřej 4:0), Sokol Tišice "B" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Martin 3:1, Kratochvíl Ivo 3:1, Dudek Pavel 3:1, Habart Pavel 2:2, body hostů: Borecká Světla 4:0, Krejčová Eliška 0:4, Točík Radek 0:4, Hynková Lucie 1:3), TJ Neratovice "F" - Sokol Dolní Beřkovice "A" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rýdl Václav 1:3, Bareš Ondřej 0:4, Dvořáková Denisa 0:4, Šlechta Jaroslav 4:0, body hostů: Hrdý Miroslav 3:1, Papež Miloslav 3:1, Danaj Milan 3:1, Hrdý Radek 2:2),
11. kolo:
TJ Neratovice "F" - Sokol Dolní Beřkovice "B" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořáková Denisa 0:4, Čubová Petra 0:4, Rýdl Václav 0:4, Bareš Ondřej 0:4, body hostů: Raček Jan 4:0, Bagal Zdeněk ml. 4:0, Brauner Josef MUDr. 4:0, Kittler Jiří 4:0), Sokol Dolní Beřkovice "A" - Sokol Tišice "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Danaj Milan 4:0, Papež Miloslav 3:1, Hrdý Miroslav 4:0, Hrdý Radek 1:3, body hostů: Dráb Milan 1:3, Kratochvíl Ivo 0:4, Veselý Martin 1:3, Dudek Pavel 2:2), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" - SK Mšeno "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borecká Světla 3:1, Hynková Lucie 0:4, Krejčová Eliška 2:2, Točík Radek 4:0, body hostů: Koloc Milan 2:2, Kůtek Jaroslav 3:1, Kovacs Václav 1:3, Vaněk Jindřich 1:2, Vaněk Petr 0:1), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" - TJ Neratovice "E" 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Palan Jan 4:0, Palan Vladimír 2:0, Polák Michal 1:3, Hollein Martin ing. 3:1, WO 1:2, body hostů: Pecha Milan 2:2, Pleva Jiří 1:3, Kalina Daniel 1:2, Zvonař Pavel 0:3, WO 2:1), Start Mlékojedy "C" - Sokol Dřínov "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pátek Robert 2:2, Novák Aleš 1:3, Kulíšek Milan 3:1, Strnad Jiří 0:2, Kostelecký Zdeněk 0:2, body hostů: Teplá Nikola 4:0, Plocková Klára 1:3, Kruml Jan 3:1, Tůma Zdeněk 2:2),
12. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice "B" - Start Mlékojedy "C" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Raček Jan 2:2, Bagal Zdeněk ml. 4:0, Brauner Josef MUDr. 2:2, Kittler Jiří 1:3, body hostů: Strnad Jiří 2:2, Kostelecký Zdeněk 0:4, Pátek Robert 2:2, Novák Aleš 3:1), Sokol Dřínov "B" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Teplá Nikola 2:2, Tůma Zdeněk 2:2, Plocková Klára 2:2, Kruml Jan 3:1, body hostů: Vajner Tomáš 1:3, Palan Vladimír 3:1, Hollein Martin ing. 0:4, Točík Ondřej 3:1), TJ Neratovice "E" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pecha Milan 4:0, Pleva Jiří 3:1, Kalina Daniel 2:2, WO 0:5, body hostů: Borecká Světla 1:2, Krejčová Eliška 1:2, Točík Radek 1:2, Hynková Lucie 0:3, WO 5:0), SK Mšeno "B" - Sokol Dolní Beřkovice "A" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovacs Václav 0:4, Koloc Milan 2:2, Vaněk Jindřich 0:2, Zoubek Antonín 1:3, Vaněk Petr 0:2, body hostů: Hrdý Miroslav 4:0, Papež Miloslav 4:0, Danaj Milan 3:1, Hrdý Radek 2:2), Sokol Tišice "B" - TJ Neratovice "F" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Habart Pavel 3:0, Kratochvíl Ivo 4:0, Turek Petr 4:0, Dráb Milan 4:0, Kratochvíl Josef 0:1, body hostů: Rýdl Václav 0:4, Dvořáková Denisa 1:3, Bareš Ondřej 0:4, Čubová Petra 0:4),
13. kolo:
Sokol Tišice "B" - Sokol Dolní Beřkovice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dráb Milan 2:2, Kratochvíl Ivo 0:4, Dudek Pavel 3:1, Veselý Martin 4:0, body hostů: Raček Jan 2:2, Bagal Zdeněk ml. 3:1, Brauner Josef MUDr. 1:3, Kittler Jiří 1:3), TJ Neratovice "F" - SK Mšeno "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čubová Petra 1:3, Habart Lukáš 2:2, Bareš Ondřej 1:3, Dvořáková Denisa 1:3, body hostů: Kůtek Jaroslav 4:0, Vaněk Petr 0:4, Vaněk Jindřich 3:1, Kovacs Václav 4:0), Sokol Dolní Beřkovice "A" - TJ Neratovice "E" 18:0wo, Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" - Sokol Dřínov "B" 2:16 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vokál Lubomír 0:4, Slejška Ladislav 1:3, Hynková Lucie 0:4, WO 0:5, body hostů: Teplá Nikola 3:0, Plocková Klára 3:0, Kruml Jan 3:0, Tůma Zdeněk 2:1, WO 5:0), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" - Start Mlékojedy "C" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palan Jan 3:0, Vajner Tomáš 3:1, Palan Vladimír 3:0, Hollein Martin ing. 2:1, Točík Ondřej 1:0, WO 1:1, body hostů: Pátek Robert 0:3, Strnad Jiří 0:3, Novák Aleš 2:2, Kostelecký Zdeněk 0:4, WO 1:1),
14. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice "B" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brauner Josef MUDr. 0:4, Bagal Zdeněk ml. 3:1, Kittler Jiří 0:4, WO 0:5, body hostů: Vajner Tomáš 2:1, Palan Jan 2:1, Palan Vladimír 3:0, Točík Ondřej 2:1, WO 5:0), Start Mlékojedy "C" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nikolov Kiril 2:2, Pátek Robert 4:0, Novák Aleš 4:0, Kostelecký Zdeněk 4:0, body hostů: Borecká Světla 1:3, Krejčová Eliška 0:4, Slejška Ladislav 1:3, Hynková Lucie 0:4), Sokol Dřínov "B" - Sokol Dolní Beřkovice "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Teplá Nikola 3:1, Plocková Klára 1:3, Kruml Jan 4:0, Tůma Zdeněk 1:3, body hostů: Danaj Milan 2:2, Hrdý Miroslav 3:1, Papež Miloslav 2:2, Hrdý Radek 0:4), TJ Neratovice "E" - TJ Neratovice "F" 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pecha Milan 3:1, Sauer Jan 3:1, Pleva Jiří 3:1, Kalina Daniel 3:1, WO 0:1, body hostů: Šlechta Jaroslav 4:0, Rýdl Václav 0:4, Čubová Petra 0:4, Bareš Ondřej 0:4, WO 1:0), SK Mšeno "B" - Sokol Tišice "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koloc Milan 1:3, Kůtek Jaroslav 2:2, Kovacs Václav 0:4, Vaněk Jindřich 1:3, body hostů: Veselý Martin 3:1, Habart Pavel 3:1, Kratochvíl Ivo 2:2, Dráb Milan 4:0),
15. kolo:
SK Mšeno "B" - Sokol Dolní Beřkovice "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koloc Milan 1:3, Kůtek Jaroslav 1:3, Vaněk Petr 0:4, Vaněk Jindřich 0:1, Kovacs Václav 2:1, body hostů: Raček Jan 2:2, Brauner Josef MUDr. 3:1, Bagal Zdeněk ml. 4:0, Kittler Jiří 3:1), Sokol Tišice "B" - TJ Neratovice "E" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Habart Pavel 2:2, Kratochvíl Ivo 1:2, Dudek Pavel 4:0, Veselý Martin 4:0, Turek Petr 1:0, body hostů: Pecha Milan 1:3, Klouček Milan 2:2, Kalina Daniel 0:4, Pleva Jiří 1:3), TJ Neratovice "F" - Sokol Dřínov "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čubová Petra 1:1, Bareš Ondřej 1:3, Dvořáková Denisa 1:3, Rýdl Václav 1:3, Habart Lukáš 0:2, body hostů: Kruml Jan 4:0, Tůma Zdeněk 4:0, Plocková Klára 4:0, Pleticha Robert 0:4), Sokol Dolní Beřkovice "A" - Start Mlékojedy "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Papež Miloslav 3:1, Danaj Milan 3:1, Hrdý Miroslav 3:0, Hrdý Radek 1:2, WO 2:0, body hostů: Pátek Robert 0:2, Nikolov Kiril 0:4, Novák Aleš 3:1, Kostelecký Zdeněk 1:3, WO 0:2), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hynková Lucie 1:3, Krejčová Eliška 1:0, Točík Radek 1:3, Borecká Světla 2:2, Batka Lukáš 1:2, body hostů: Vajner Tomáš 4:0, Točík David 0:4, Hollein Martin ing. 3:1, Polák Michal 3:1),
16. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice "B" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kittler Jiří 2:1, Raček Jan 4:0, Brauner Josef MUDr. 2:2, Bagal Zdeněk ml. 4:0, WO 0:1, body hostů: Hynková Lucie 0:4, Krejčová Eliška 0:3, Batka Lukáš 2:2, Borecká Světla 1:3, WO 1:0), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" - Sokol Dolní Beřkovice "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palan Jan 3:1, Točík David 0:4, Točík Ondřej 3:1, Vajner Tomáš 1:3, body hostů: Papež Miloslav 4:0, Hrdý Miroslav 2:2, Danaj Milan 2:2, Kyzlík Milan 0:2, Hrdý Radek 1:1), Start Mlékojedy "C" - TJ Neratovice "F" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kostelecký Zdeněk 4:0, Novák Aleš 2:0, Nikolov Kiril 2:2, Strnad Jiří 4:0, Pátek Robert 2:0, body hostů: Habart Lukáš 1:3, Čubová Petra 0:4, Bareš Ondřej 1:3, Dvořáková Denisa 0:4), Sokol Dřínov "B" - Sokol Tišice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Teplá Nikola 4:0, Kruml Jan 4:0, Kášová Adéla 0:4, Tůma Zdeněk 2:2, body hostů: Dudek Pavel 2:2, Dráb Milan 1:3, Kratochvíl Ivo 1:3, Veselý Martin 2:2), TJ Neratovice "E" - SK Mšeno "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klouček Milan 4:0, Pecha Milan 4:0, Pleva Jiří 2:2, Kalina Daniel 1:3, body hostů: Kovacs Václav 0:2, Koloc Milan 2:2, Vaněk Jindřich 2:2, Vaněk Petr 0:4, Kůtek Jaroslav 1:1),
17. kolo:
TJ Neratovice "E" - Sokol Dolní Beřkovice "B" 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klouček Milan 3:1, Pleva Jiří 0:4, Kalina Daniel 0:4, WO 0:5, body hostů: Raček Jan 2:1, Bagal Zdeněk ml. 3:0, Brauner Josef MUDr. 2:1, Kittler Jiří 2:1, WO 5:0), SK Mšeno "B" - Sokol Dřínov "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zoubek Antonín 0:4, Kůtek Jaroslav 0:2, Koloc Milan 1:3, Vaněk Jindřich 1:3, Kovacs Václav 1:1, body hostů: Teplá Nikola 4:0, Kruml Jan 4:0, Hloušek Jan 1:3, Tůma Zdeněk 4:0), Sokol Tišice "B" - Start Mlékojedy "C" 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kratochvíl Josef 1:2, Turek Petr 0:3, Veselý Martin 2:1, WO 3:3, body hostů: Pátek Robert 3:0, Nikolov Kiril 1:2, Kostelecký Zdeněk 2:1, WO 3:3), TJ Neratovice "F" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rýdl Václav 0:3, Čubová Petra 0:3, Habart Lukáš 0:3, Bareš Ondřej 0:3, WO 5:0, body hostů: Vajner Tomáš 4:0, Hollein Martin ing. 4:0, Točík Ondřej 4:0, WO 0:5), Sokol Dolní Beřkovice "A" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kyzlík Milan 1:3, Papež Miloslav 4:0, Danaj Milan 4:0, Hrdý Miroslav 4:0, body hostů: Točík Radek 0:4, Krejčová Eliška 1:3, Borecká Světla 1:3, Hynková Lucie 1:3),
18. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice "B" - Sokol Dolní Beřkovice "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Raček Jan 3:1, Bagal Zdeněk ml. 2:2, Holina Josef 1:3, Brauner Josef MUDr. 1:3, body hostů: Hrdý Miroslav 3:1, Papež Miloslav 3:1, Danaj Milan 3:1, Hrdý Radek 0:4), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" - TJ Neratovice "F" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borecká Světla 3:1, Krejčová Eliška 3:1, Hynková Lucie 3:1, Točík Radek 4:0, body hostů: Bareš Ondřej 2:2, Habart Lukáš 1:3, Čubová Petra 0:4, Rýdl Václav 0:4), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" - Sokol Tišice "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palan Jan 4:0, Točík Ondřej 4:0, Točík David 0:4, Vajner Tomáš 3:1, body hostů: Dudek Pavel 2:2, Kratochvíl Ivo 1:3, Habart Pavel 1:3, Turek Petr 1:3), Start Mlékojedy "C" - SK Mšeno "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Aleš 4:0, Strnad Jiří 1:1, Kostelecký Zdeněk 3:1, Pátek Robert 4:0, Nikolov Kiril 0:2, body hostů: Koloc Milan 2:2, Vaněk Petr 0:4, Kovacs Václav 1:3, Vaněk Jindřich 1:3), Sokol Dřínov "B" - TJ Neratovice "E" 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plocková Klára 2:2, Pleticha Robert 0:4, Kruml Jan 4:0, Tůma Zdeněk 3:1, WO 1:0, body hostů: Pleva Jiří 2:2, Kalina Daniel 1:3, Zvonař Pavel 1:3, Sauer Jan 3:1, WO 0:1),
Regionální přebor žactva
1. kolo:
TJ Neratovice - Sokol Dřínov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Širc Vít 0:3, Navrátil Lukáš 1:2, Šlechta Martin 1:2, body hostů: Pleticha Robert 1:2, Hloušek Jan 3:0, Kášová Adéla 3:0), DDM Neratovice - Dynamo Nelahozeves 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cvach Jan 3:0, Kalvach Matěj 3:0, Zýma Ondřej 1:2, body hostů: Gruber Michal 1:2, Miler Emil 1:2, Lorenc Martin 0:3), SKST Sokol Veltrusy - SK Liběchov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlechta David 3:0, Vítek Ondřej 3:0, Hudeček Jaroslav 1:2, body hostů: Král Josef 1:2, Vybíral Jan 1:2, Vybíral Martin 0:3), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrdý Radek 3:0, Batka Lukáš 3:0, Točík Radek 3:0, body hostů: Popová Tereza 0:3, Veselý Rostislav 0:1, Nový Petr 0:3, Veselý Libor 0:2),
2. kolo:
Sokol Dřínov - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hloušek Jan 3:0, Hartová Denisa 1:2, Pleticha Robert 2:1, body hostů: Popová Tereza 0:2, Veselý Libor 1:2, Nový Petr 2:1, Veselý Rostislav 0:1), SK Liběchov - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malák Marek 0:3, Král Josef 0:3, Vybíral Jan 0:3, body hostů: Točík Radek 3:0, Hrdý Radek 3:0, Batka Lukáš 3:0), Dynamo Nelahozeves - SKST Sokol Veltrusy 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lorenc Martin 0:3, Gruber Michal 1:2, Gecašek Marek 1:2, body hostů: Šlechta David 1:0, Vítek Ondřej 3:0, Hudeček Jaroslav 3:0, Chobot Jan 0:2), TJ Neratovice - DDM Neratovice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sauer Ondřej 3:0, Šlechta Martin 1:2, Navrátil Lukáš 3:0, body hostů: Cvach Jan 1:2, Kalvach Matěj 1:2, Halama Šimon 0:1, Zýma Ondřej 0:2),
3. kolo:
DDM Neratovice - Sokol Dřínov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalvach Matěj 0:1, Cvach Jan 2:1, Zýma Ondřej 0:3, Halama Šimon 0:2, body hostů: Hloušek Jan 3:0, Kášová Adéla 2:1, Pleticha Robert 2:0, Hartová Denisa 0:1), SKST Sokol Veltrusy - TJ Neratovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlechta David 3:0, Hudeček Jaroslav 3:0, Vítek Ondřej 3:0, body hostů: Sauer Ondřej 0:3, Navrátil Lukáš 0:3, Šlechta Martin 0:3), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" - Dynamo Nelahozeves 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrdý Radek 3:0, Batka Lukáš 1:0, Točík David 3:0, Točík Radek 2:0, body hostů: Gruber Michal 0:2, Gecašek Marek 0:3, Miler Emil 0:3, Lorenc Martin 0:1), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" - SK Liběchov 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselý Rostislav 0:2, Nový Petr 1:2, Veselý Libor 0:3, Popová Tereza 0:1, body hostů: Král Josef 3:0, Vybíral Jan 3:0, Vybíral Martin 2:1),
4. kolo:
Sokol Dřínov - SK Liběchov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hloušek Jan 1:1, Kášová Adéla 1:2, Pleticha Robert 0:3, Hartová Denisa 0:1, body hostů: Král Josef 1:2, Vybíral Jan 3:0, Malák Marek 3:0), Dynamo Nelahozeves - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gecašek Marek 0:1, Miler Emil 2:1, Kalousek Jan 2:1, Gruber Michal 2:0, body hostů: Nový Petr 3:0, Popová Tereza 0:2, Veselý Libor 0:3, Veselý Rostislav 0:1), TJ Neratovice - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Navrátil Lukáš 0:3, Šlechta Martin 0:3, Sauer Ondřej 0:3, body hostů: Hrdý Radek 3:0, Točík David 3:0, Točík Radek 3:0), DDM Neratovice - SKST Sokol Veltrusy 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalvach Matěj 1:2, Cvach Jan 1:2, Zýma Ondřej 0:3, body hostů: Hudeček Jaroslav 3:0, Šlechta David 3:0, Vítek Ondřej 1:0, Procházka Jakub 0:2),
5. kolo:
SKST Sokol Veltrusy - Sokol Dřínov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlechta David 3:0, Vítek Ondřej 1:0, Hudeček Jaroslav 1:2, Procházka Jakub 0:2, body hostů: Kášová Adéla 2:1, Hloušek Jan 1:2, Pleticha Robert 1:2), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" - DDM Neratovice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Točík David 1:2, Točík Radek 3:0, Hrdý Radek 3:0, body hostů: Kalvach Matěj 1:2, Cvach Jan 1:2, Zýma Ondřej 0:3), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" - TJ Neratovice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselý Rostislav 0:3, Nový Petr 0:3, Veselý Libor 0:3, body hostů: Šlechta Martin 3:0, Sauer Ondřej 3:0, Navrátil Lukáš 3:0), SK Liběchov - Dynamo Nelahozeves 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Král Josef 3:0, Vybíral Jan 3:0, Vybíral Martin 3:0, body hostů: Lorenc Martin 0:3, Kalousek Jan 0:3, Gecašek Marek 0:3),
6. kolo:
Sokol Dřínov - Dynamo Nelahozeves 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kášová Adéla 3:0, Hloušek Jan 3:0, Hartová Denisa 1:2, body hostů: Gecašek Marek 1:2, Gruber Michal 0:3, Miler Emil 1:2), TJ Neratovice - SK Liběchov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlechta Martin 0:3, Sauer Ondřej 0:3, Navrátil Lukáš 2:1, body hostů: Král Josef 3:0, Malák Marek 2:1, Vybíral Jan 2:1), DDM Neratovice - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zýma Ondřej 2:1, Cvach Jan 3:0, Kalvach Matěj 2:1, body hostů: Veselý Rostislav 0:3, Veselý Libor 0:3, Nový Petr 2:1), SKST Sokol Veltrusy - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlechta David 3:0, Hudeček Jaroslav 0:3, Vítek Ondřej 0:3, body hostů: Hrdý Radek 2:1, Točík Radek 2:0, Batka Lukáš 2:1, Točík David 0:1),
7. kolo:
Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" - Sokol Dřínov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Batka Lukáš 3:0, Točík Radek 3:0, Točík David 2:1, body hostů: Pleticha Robert 0:3, Hloušek Jan 0:3, Kášová Adéla 1:2), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" - SKST Sokol Veltrusy 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Popová Tereza 0:3, Veselý Libor 0:3, Nový Petr 1:2, body hostů: Vítek Ondřej 3:0, Hudeček Jaroslav 3:0, Procházka Jakub 2:1), SK Liběchov - DDM Neratovice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Král Josef 3:0, Vybíral Jan 3:0, Vybíral Martin 2:1, body hostů: Zýma Ondřej 0:3, Cvach Jan 1:2, Kalvach Matěj 0:3), Dynamo Nelahozeves - TJ Neratovice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lorenc Martin 1:2, Gecašek Marek 1:2, Kalousek Jan 1:2, body hostů: Sauer Ondřej 3:0, Navrátil Lukáš 3:0, Širc Jiří 0:3),
8. kolo:
Sokol Dřínov - TJ Neratovice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kášová Adéla 3:0, Pleticha Robert 3:0, Hartová Denisa 0:3, body hostů: Širc Jiří 1:2, Sauer Ondřej 1:2, Šlechta Martin 1:2), Dynamo Nelahozeves - DDM Neratovice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalousek Jan 1:2, Gruber Michal 0:2, Miler Emil 2:1, Lorenc Martin 0:1, body hostů: Zýma Ondřej 1:2, Kalvach Matěj 2:1, Cvach Jan 3:0), SK Liběchov - SKST Sokol Veltrusy 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Král Josef 1:2, Vybíral Jan 2:1, Vybíral Martin 0:3, body hostů: Šlechta David 3:0, Vítek Ondřej 2:1, Hudeček Jaroslav 1:2), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nový Petr 0:2, Veselý Rostislav 0:2, Popová Tereza 0:1, Veselý Libor 0:1, WO 3:0, body hostů: Točík Radek 3:0, Točík David 3:0, WO 0:3),
9. kolo:
Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" - Sokol Dřínov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselý Rostislav 0:3, Veselý Libor 1:2, Nový Petr 1:2, body hostů: Pleticha Robert 3:0, Kášová Adéla 3:0, Hartová Denisa 1:2), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" - SK Liběchov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Točík Radek 3:0, Batka Lukáš 3:0, Hrdý Radek 3:0, body hostů: Malák Marek 0:3, Vybíral Jan 0:3, Král Josef 0:3), SKST Sokol Veltrusy - Dynamo Nelahozeves 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlechta David 3:0, Procházka Jakub 3:0, Málek Albert 1:2, body hostů: Lorenc Martin 1:2, Miler Emil 1:2, Kalousek Jan 0:3), DDM Neratovice - TJ Neratovice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zýma Ondřej 1:2, Cvach Jan 3:0, Kalvach Matěj 1:2, body hostů: Šlechta Martin 0:3, Sauer Ondřej 2:1, Navrátil Lukáš 2:1),
10. kolo:
Sokol Dřínov - DDM Neratovice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hloušek Jan 2:1, Pleticha Robert 3:0, Hartová Denisa 0:3, body hostů: Cvach Jan 2:1, Kalvach Matěj 1:2, Zýma Ondřej 1:2), TJ Neratovice - SKST Sokol Veltrusy 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlechta Martin 1:2, Sauer Ondřej 3:0, Navrátil Lukáš 3:0, body hostů: Vítek Ondřej 1:2, Málek Albert 0:3, Procházka Jakub 1:2), Dynamo Nelahozeves - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lorenc Martin 0:3, Gruber Michal 0:3, Kalousek Jan 0:3, body hostů: Batka Lukáš 3:0, Točík Radek 3:0, Hrdý Radek 3:0), SK Liběchov - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Jan 3:0, Zralík Ivan 2:1, Vybíral Martin 3:0, body hostů: Nový Petr 1:2, Veselý Rostislav 0:1, Popová Tereza 0:3, Veselý Libor 0:2),
11. kolo:
SK Liběchov - Sokol Dřínov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Jan 2:1, Malák Marek 1:1, Král Josef 1:2, Vybíral Martin 0:1, body hostů: Pleticha Robert 2:1, Kášová Adéla 2:1, Hloušek Jan 1:2), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" - Dynamo Nelahozeves 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselý Rostislav 0:2, Nový Petr 2:1, Veselý Libor 0:3, Popová Tereza 0:1, body hostů: Lorenc Martin 2:1, Gecašek Marek 2:1, Gruber Michal 3:0), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" - TJ Neratovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Batka Lukáš 3:0, Hrdý Radek 3:0, Točík David 3:0, body hostů: Širc Jiří 0:3, Šlechta Martin 0:3, Širc Vít 0:3), SKST Sokol Veltrusy - DDM Neratovice 10:0wo,
12. kolo:
Sokol Dřínov - SKST Sokol Veltrusy 10:0wo, DDM Neratovice - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalvach Matěj 1:2, Cvach Jan 1:2, Zýma Ondřej 0:3, body hostů: Hrdý Radek 3:0, Batka Lukáš 3:0, Točík David 1:2), TJ Neratovice - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Širc Jiří 1:2, Šlechta Martin 2:1, Širc Vít 2:1, body hostů: Nový Petr 3:0, Veselý Libor 1:2, Popová Tereza 0:2, Veselý Rostislav 0:1), Dynamo Nelahozeves - SK Liběchov 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gecašek Marek 0:3, Kalousek Jan 0:3, Miler Emil 0:3, body hostů: Vybíral Jan 3:0, Vybíral Martin 3:0, Kolář Jan 3:0),
13. kolo:
Dynamo Nelahozeves - Sokol Dřínov 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gecašek Marek 0:3, Gruber Michal 0:3, Lorenc Martin 0:3, body hostů: Kášová Adéla 3:0, Hloušek Jan 3:0, Pleticha Robert 3:0), SK Liběchov - TJ Neratovice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Jan 2:1, Vybíral Martin 2:1, Kolář Jan 2:1, body hostů: Širc Jiří 0:3, Navrátil Lukáš 3:0, Šlechta Martin 0:3), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" - DDM Neratovice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselý Rostislav 1:2, Veselý Libor 1:2, Nový Petr 0:3, body hostů: Zýma Ondřej 3:0, Kalvach Matěj 3:0, Cvach Jan 1:2), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" - SKST Sokol Veltrusy 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Točík Radek 2:1, Batka Lukáš 2:1, Hrdý Radek 2:1, body hostů: Šlechta David 3:0, Hudeček Jaroslav 0:3, Procházka Jakub 0:3),
14. kolo:
Sokol Dřínov - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hloušek Jan 1:2, Kášová Adéla 2:1, Pleticha Robert 1:2, body hostů: Točík David 2:1, Tajčman Vladimír 0:3, Točík Radek 3:0), SKST Sokol Veltrusy - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" 9:1 (čtyřhry 0:0, body domácích: Hudeček Jaroslav 2:0, Procházka Jakub 3:0, Málek Albert 2:1, WO 2:0, body hostů: Veselý Libor 1:2, Popová Tereza 0:2, Nový Petr 0:1, Veselý Rostislav 0:2, WO 0:2), DDM Neratovice - SK Liběchov 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zýma Ondřej 0:3, Kalvach Matěj 1:2, Cvach Jan 2:1, body hostů: Vybíral Jan 3:0, Kolář Jan 1:2, Vybíral Martin 2:1), TJ Neratovice - Dynamo Nelahozeves 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlechta Martin 2:1, Navrátil Lukáš 3:0, Širc Jiří 2:1, body hostů: Gruber Michal 1:2, Kalousek Jan 1:2, Lorenc Martin 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy