Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 1. třídy
1. kolo:
SK Dolní Stakory - TTC STEER Mladá Boleslav "B" 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šádek Jaroslav ml. 0:3, Pejta Petr ml. 0:3, Pejta Petr st. 0:3, Kopal Miroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Čech Jiří 4:0, Jírovec Václav 4:0, Živný Josef 4:0, WO 0:5), AŠ Mladá Boleslav "D" - Sokol Kosmonosy "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Lubomír 2:2, Sedláček Jan st. 3:0, Niedermertl Zdeněk 3:1, Hendrych Petr 3:1, Rosca David 0:1, body hostů: Durdis Petr st. 2:2, Zajíček Petr 1:3, Čuban Jiří 2:2, Procházka Zdeněk 0:2, Černý Jaroslav 0:2), Sokol Mnichovo Hradiště "D" - TTC Bělá p.B. "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Jindřich 4:0, Haas Václav 3:1, Černovský Jan 3:1, Dlask Ladislav ing. 2:1, Mareš Jan 0:1, body hostů: Vokoun Petr ing. 1:3, Peca Antonín 0:4, Ginzlová Eva 1:3, Krucký Milan 2:2), Sokol Otradovice - Sokol Dolní Bousov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Jaroslav ing. 3:1, Šmejser Salvator 3:1, Charvát Jaroslav 1:3, Kupský Daniel 1:3, body hostů: Odstrčilík Tadeáš 1:3, Novák Kamil 1:3, Štolovský Miloslav 2:2, Niems Dušan 4:0), TTC Josefův Důl "B" - AŠ Mladá Boleslav "E" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zajíček Martin 4:0, Nevrlý Miroslav 2:2, Pácha Robin 2:2, Bezděk Jiří st. 2:2, body hostů: Kopecký Karel 2:2, Heilek Milan 2:2, Školník Luboš 2:2, Louč Tomáš 0:4), Sokol Kochánky - TJ Plazy 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježek Josef 1:3, Vraník Jan 4:0, Vraník Pavel 4:0, WO 0:4, body hostů: Štolovský Josef ing. 0:3, Trlida Hubert 1:2, Řezáč Pavel ing. 1:2, Vyrtych Jiří 1:2, WO 4:0),
2. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "B" - TJ Plazy 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Živný Josef 4:0, Macoun Vlastimil 3:1, Čech Jiří 3:1, Jírovec Václav 3:1, body hostů: Bartoň Karel 0:4, Řezáč Pavel ing. 1:3, Trlida Hubert 0:4, Vyrtych Jiří 2:2), AŠ Mladá Boleslav "E" - Sokol Kochánky 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heilek Milan 2:1, Valenta Zdeněk 1:1, Suchardová Jitka 0:3, Kopecký Karel 2:1, Školník Luboš 0:1, WO 5:0, body hostů: Vraník Jan 4:0, Ježek Josef 1:3, Vraník Pavel 2:2, WO 0:5), Sokol Dolní Bousov - TTC Josefův Důl "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Odstrčilík Tadeáš 0:1, Štolovský Miloslav 2:2, Niems Dušan 4:0, Novák Kamil 0:4, Jihlavec Jan 0:3, body hostů: Zajíček Martin 3:1, Pácha Robin 3:1, Nevrlý Miroslav 2:2, Bezděk Jiří st. 2:2), TTC Bělá p.B. "D" - Sokol Otradovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokoun Petr ing. 3:1, Kaňka Jakub 4:0, Kaňka Luděk ml. 2:2, Krucký Milan 1:3, body hostů: Charvát Jaroslav ing. 1:3, Šmejser Salvator 3:1, Charvát Jaroslav 1:3, Mrázek Ladislav ml. 1:3), Sokol Kosmonosy "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "D" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Petr 1:1, Durdis Petr st. 2:2, Čuban Jiří 1:3, Volf Ivan 1:3, Procházka Zdeněk 1:1, body hostů: Šťastný Jindřich 3:1, Knobloch Pavel 2:2, Černovský Jan 3:1, Dlask Ladislav ing. 2:2), SK Dolní Stakory - AŠ Mladá Boleslav "D" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopal Miroslav 0:4, Šádek Jaroslav ml. 0:4, Pejta Petr ml. 1:3, Matějů Václav 1:3, body hostů: Kouřil Lubomír 3:0, Sedláček Jan st. 3:1, Hendrych Petr 4:0, Niedermertl Zdeněk 4:0, Rosca David 0:1),
3. kolo:
AŠ Mladá Boleslav "D" - TTC STEER Mladá Boleslav "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Lubomír 4:0, Sedláček Jan st. 2:2, Niedermertl Zdeněk 1:3, Sucharda David 0:3, Rosca David 0:1, body hostů: Živný Josef 3:1, Čech Jiří 2:2, Macoun Vlastimil 1:3, Jírovec Václav 3:1), Sokol Mnichovo Hradiště "D" - SK Dolní Stakory 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Jindřich 3:1, Knobloch Pavel 3:1, Černovský Jan 3:1, Dlask Ladislav ing. 3:1, body hostů: Matějů Václav 4:0, Šádek Jaroslav ml. 0:4, Pejta Petr ml. 0:4, Kopal Jaroslav 0:4), Sokol Otradovice - Sokol Kosmonosy "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Miloš 0:4, Charvát Jaroslav 3:1, Polanský Kamil 1:3, Mrázek Ladislav ml. 1:3, body hostů: Zajíček Petr 3:1, Procházka Zdeněk 4:0, Volf Ivan 2:2, Čuban Jiří 2:0, Černý Jaroslav 0:2), TTC Josefův Důl "B" - TTC Bělá p.B. "D" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezděk Jiří ml. 3:1, Pácha Robin 4:0, Ďurfina Karel 1:3, Bezděk Jiří st. 3:1, body hostů: Vokoun Petr ing. 1:3, Peca Antonín 1:3, Ginzlová Eva 1:3, Krucký Milan 2:2), Sokol Kochánky - Sokol Dolní Bousov 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Josef 3:1, Vraník Pavel 3:1, Vraník Jan 3:0, Pečenka Vladimír 1:3, Vaňousek Zdeněk 0:1, body hostů: Odstrčilík Tadeáš 1:3, Novák Kamil 0:4, Štolovský Miloslav 1:3, Niems Dušan 4:0), TJ Plazy - AŠ Mladá Boleslav "E" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řezáč Pavel ing. 3:1, Vyrtych Jiří 1:3, Bartoň Karel 0:4, Trlida Hubert 2:2, body hostů: Antoš Petr 3:1, Kopecký Karel 2:2, Heilek Milan 3:1, Valenta Zdeněk 2:2),
4. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "B" - AŠ Mladá Boleslav "E" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duda Miroslav 0:4, Marek Jiří 0:4, Macoun Vlastimil 1:3, Jírovec Václav 1:3, body hostů: Kopecký Karel 3:1, Heilek Milan 4:0, Školník Luboš 4:0, Valenta Zdeněk 3:1), Sokol Dolní Bousov - TJ Plazy 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Odstrčilík Tadeáš 1:3, Štolovský Miloslav 1:3, Niems Dušan 3:1, Novák Kamil 1:3, body hostů: Řezáč Pavel ing. 4:0, Vyrtych Jiří 3:1, Trlida Hubert 2:2, Bartoň Karel 1:3), TTC Bělá p.B. "D" - Sokol Kochánky 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peca Antonín 1:3, Vokoun Petr ing. 2:2, Kaňka Luděk ml. 3:1, Krucký Milan 2:2, body hostů: Vaňousek Zdeněk 2:2, Ježek Josef 2:2, Vraník Pavel 0:4, Vraník Jan 4:0), Sokol Kosmonosy "B" - TTC Josefův Důl "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Zdeněk 0:2, Čuban Jiří 3:1, Zajíček Petr 3:1, Volf Ivan 4:0, Černý Jaroslav 1:1, body hostů: Nevrlý Miroslav 2:2, Pácha Robin 1:3, Bezděk Jiří ml. 0:4, Bezděk Jiří st. 2:2), SK Dolní Stakory - Sokol Otradovice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jaroslav ml. 1:3, Pejta Petr st. 1:3, Kopal Jaroslav 0:4, Matějů Václav 2:2, body hostů: Charvát Jaroslav ing. 4:0, Šmejser Salvator 4:0, Charvát Jaroslav 2:2, Mrázek Ladislav ml. 2:2), AŠ Mladá Boleslav "D" - Sokol Mnichovo Hradiště "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Lubomír 3:0, Sedláček Jan st. 4:0, Rosca David 1:3, Niedermertl Zdeněk 2:2, Sucharda David 0:1, body hostů: Šťastný Jindřich 2:2, Knobloch Pavel 3:1, Dlask Ladislav ing. 0:4, Haas Václav 1:3),
5. kolo:
Sokol Mnichovo Hradiště "D" - TTC STEER Mladá Boleslav "B" 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šťastný Jindřich 1:2, Haas Václav 1:2, Černovský Jan 2:1, Dlask Ladislav ing. 1:2, WO 5:0, body hostů: Jírovec Václav 2:2, Čech Jiří 3:1, Macoun Vlastimil 2:2, WO 0:5), Sokol Otradovice - AŠ Mladá Boleslav "D" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Jaroslav ing. 2:2, Šmejser Salvator 2:2, Charvát Jaroslav 1:3, Kupský Daniel 1:3, body hostů: Kouřil Lubomír 4:0, Sedláček Jan st. 4:0, Niedermertl Zdeněk 2:2, Rosca David 0:4), TTC Josefův Důl "B" - SK Dolní Stakory 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pácha Robin 4:0, Zajíček Martin 2:2, Bezděk Jiří st. 2:2, Nevrlý Miroslav 1:3, body hostů: Matějů Václav 1:3, Šádek Jaroslav ml. 1:3, Pejta Petr ml. 2:2, Ondráček Michal 3:1), Sokol Kochánky - Sokol Kosmonosy "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraník Jan 3:1, Ježek Josef 0:4, Vaňousek Zdeněk 0:3, Vraník Pavel 3:1, WO 0:1, body hostů: Zajíček Petr 4:0, Čuban Jiří 2:2, Procházka Zdeněk 2:2, Černý Jaroslav 1:2, WO 1:0), TJ Plazy - TTC Bělá p.B. "D" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řezáč Pavel ing. 3:1, Vyrtych Jiří 2:2, Bartoň Karel 2:2, Trlida Hubert 2:2, body hostů: Vokoun Petr ing. 3:1, Peca Antonín 2:2, Krucký Milan 1:3, Ginzlová Eva 1:3), AŠ Mladá Boleslav "E" - Sokol Dolní Bousov 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heilek Milan 3:1, Školník Luboš 4:0, Kopecký Karel 4:0, Sluka Čeněk 3:1, body hostů: Odstrčilík Tadeáš 1:3, Novák Kamil 0:4, Štolovský Miloslav 0:4, Niems Dušan 1:3),
6. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "B" - Sokol Dolní Bousov 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Jiří 4:0, Macoun Vlastimil 3:1, Jírovec Václav 2:2, Živný Josef 4:0, body hostů: Odstrčilík Tadeáš 0:4, Novák Kamil 0:4, Štolovský Miloslav 1:3, Niems Dušan 2:2), TTC Bělá p.B. "D" - AŠ Mladá Boleslav "E" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokoun Petr ing. 3:1, Kaňka Luděk ml. 4:0, Kaňka Jakub 2:2, Krucký Milan 2:2, body hostů: Antoš Petr 1:3, Kopecký Karel 2:2, Sluka Čeněk 0:4, Školník Luboš 2:2), Sokol Kosmonosy "B" - TJ Plazy 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Volf Ivan 2:2, Čuban Jiří 3:1, Černý Jaroslav 2:2, Procházka Zdeněk 2:2, body hostů: Vyrtych Jiří 2:2, Řezáč Pavel ing. 4:0, Trlida Hubert 1:3, Bartoň Karel 0:4), SK Dolní Stakory - Sokol Kochánky 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pejta Petr ml. 1:2, Šádek Jaroslav ml. 0:3, Kopal Miroslav 2:1, Matějů Václav 1:2, WO 5:0, body hostů: Vraník Pavel 2:2, Ježek Josef 2:2, Vraník Jan 4:0, WO 0:5), AŠ Mladá Boleslav "D" - TTC Josefův Důl "B" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Jan st. 4:0, Niedermertl Zdeněk 4:0, Sucharda David 3:1, Hendrych Petr 4:0, body hostů: Pácha Robin 0:4, Bezděk Jiří ml. 0:4, Ďurfina Karel 0:4, Bezděk Jiří st. 1:3), Sokol Mnichovo Hradiště "D" - Sokol Otradovice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šťastný Jindřich 3:1, Pleticha Vladimír 2:2, Knobloch Pavel 2:2, Dlask Ladislav ing. 3:1, body hostů: Charvát Jaroslav ing. 3:1, Šmejser Salvator 0:4, Charvát Jaroslav 1:3, Kupský Daniel 2:2),
7. kolo:
Sokol Otradovice - TTC STEER Mladá Boleslav "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Jaroslav ing. 4:0, Kupský Daniel 2:2, Mrázek Ladislav ml. 0:4, Horák Josef 0:4, body hostů: Syrový Václav 3:1, Čech Jiří 2:2, Macoun Vlastimil 3:1, Duda Miroslav 2:2), TTC Josefův Důl "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "D" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pácha Robin 0:2, Bezděk Jiří ml. 1:3, Bezděk Jiří st. 0:4, Nevrlý Miroslav 1:3, WO 0:2, body hostů: Šťastný Jindřich 4:0, Knobloch Pavel 2:1, Koloc Jaroslav ml. 3:0, Dlask Ladislav ing. 3:1, WO 2:0), Sokol Kochánky - AŠ Mladá Boleslav "D" 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ježek Josef 3:1, Vraník Pavel 1:3, Vraník Jan 4:0, WO 0:5, body hostů: Kouřil Lubomír 0:3, Sedláček Jan st. 2:1, Hendrych Petr 1:2, Niedermertl Zdeněk 1:2, WO 5:0), TJ Plazy - SK Dolní Stakory 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řezáč Pavel ing. 4:0, Štolovský Josef ing. 2:2, Vyrtych Jiří 2:2, Trlida Hubert 2:2, body hostů: Matějů Václav 2:2, Kopal Miroslav 3:1, Pejta Petr ml. 0:4, Šádek Jaroslav ml. 1:3), AŠ Mladá Boleslav "E" - Sokol Kosmonosy "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Karel 3:1, Valenta Zdeněk 3:1, Školník Luboš 3:1, Heilek Milan 4:0, body hostů: Zajíček Petr 3:1, Čuban Jiří 0:4, Procházka Zdeněk 0:4, Volf Ivan 0:2, Černý Jaroslav 0:2), Sokol Dolní Bousov - TTC Bělá p.B. "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Odstrčilík Tadeáš 3:1, Novák Kamil 1:2, Štolovský Miloslav 3:1, Niems Dušan 4:0, WO 1:0, body hostů: Vokoun Petr ing. 2:2, Dohnalík Leoš 1:3, Peca Antonín 0:3, Krucký Milan 1:3, WO 0:1),
8. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "B" - TTC Bělá p.B. "D" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Jiří 1:3, Macoun Vlastimil 4:0, Nevrlý Michal 1:3, Jírovec Václav 4:0, body hostů: Vokoun Petr ing. 2:2, Krucký Milan 2:2, Ginzlová Eva 0:4, Peca Antonín 2:2), Sokol Kosmonosy "B" - Sokol Dolní Bousov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čuban Jiří 1:1, Volf Ivan 3:1, Černý Jaroslav 0:4, Zajíček Petr 4:0, Procházka Zdeněk 0:2, body hostů: Odstrčilík Tadeáš 1:3, Novák Kamil 2:2, Štolovský Miloslav 2:2, Niems Dušan 3:1), SK Dolní Stakory - AŠ Mladá Boleslav "E" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopal Miroslav 1:3, Pejta Petr ml. 1:3, Šádek Jaroslav ml. 1:3, Matějů Václav 2:2, body hostů: Heilek Milan 3:1, Kopecký Karel 4:0, Valenta Zdeněk 3:1, Školník Luboš 1:3), AŠ Mladá Boleslav "D" - TJ Plazy 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Lubomír 4:0, Sedláček Jan st. 4:0, Niedermertl Zdeněk 3:1, Hendrych Petr 4:0, body hostů: Řezáč Pavel ing. 1:3, Štolovský Josef ing. 0:4, Trlida Hubert 0:4, Vyrtych Jiří 0:4), Sokol Mnichovo Hradiště "D" - Sokol Kochánky 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dlask Ladislav ing. 1:0, Černovský Jan 3:0, Koloc Jaroslav ml. 3:0, Šťastný Jindřich 3:0, Černovský Pavel 0:2, WO 5:0, body hostů: Vraník Pavel 1:3, Ježek Josef 1:3, Vaňousek Zdeněk 0:4, WO 0:5), Sokol Otradovice - TTC Josefův Důl "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Jaroslav ing. 4:0, Šmejser Salvator 2:2, Charvát Jaroslav 2:2, Kupský Daniel 2:2, body hostů: Zajíček Martin 3:1, Bezděk Jiří ml. 1:3, Nevrlý Miroslav 1:3, Bezděk Jiří st. 1:3),
9. kolo:
TTC Josefův Důl "B" - TTC STEER Mladá Boleslav "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevrlý Miroslav 2:2, Zajíček Martin 3:1, Pácha Robin 2:2, Bezděk Jiří st. 0:4, body hostů: Syrový Václav 2:2, Čech Jiří 2:2, Macoun Vlastimil 2:2, Jírovec Václav 3:1), Sokol Kochánky - Sokol Otradovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňousek Zdeněk 2:2, Vraník Jan 2:2, Ježek Josef 3:1, Vraník Pavel 4:0, body hostů: Charvát Jaroslav ing. 2:2, Šmejser Salvator 2:2, Charvát Jaroslav 0:4, Kupský Daniel 1:3), TJ Plazy - Sokol Mnichovo Hradiště "D" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezáč Pavel ing. 2:2, Štolovský Josef ing. 1:3, Vyrtych Jiří 2:2, Trlida Hubert 0:4, body hostů: Šťastný Jindřich 3:1, Dlask Ladislav ing. 4:0, Černovský Jan 1:3, Haas Václav 3:1), AŠ Mladá Boleslav "E" - AŠ Mladá Boleslav "D" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čeřovská Monika 0:4, Kopecký Karel 2:2, Školník Luboš 1:3, Suchardová Jitka 1:3, body hostů: Kouřil Lubomír 3:0, Sedláček Jan st. 3:1, Niedermertl Zdeněk 4:0, Sucharda David 1:3, Rosca David 1:0), Sokol Dolní Bousov - SK Dolní Stakory 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Odstrčilík Tadeáš 1:3, Štolovský Miloslav 2:2, Niems Dušan 4:0, Novák Kamil 1:3, body hostů: Matějů Václav 2:2, Šádek Jaroslav ml. 3:1, Pejta Petr ml. 2:2, Pejta Petr st. 1:3), TTC Bělá p.B. "D" - Sokol Kosmonosy "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokoun Petr ing. 2:2, Peca Antonín 0:1, Kaňka Jakub 3:0, Krucký Milan 4:0, Kaňka Luděk ml. 2:0, WO 0:2, body hostů: Zajíček Petr 1:3, Volf Ivan 1:2, Procházka Zdeněk 0:3, Čuban Jiří 0:3, Černý Jaroslav 1:0, WO 2:0),
10. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "B" - Sokol Kosmonosy "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrový Václav 3:1, Macoun Vlastimil 4:0, Jírovec Václav 2:2, Čech Jiří 3:1, body hostů: Černý Jaroslav 0:4, Procházka Zdeněk 0:4, Čuban Jiří 2:2, Zajíček Petr 2:2), SK Dolní Stakory - TTC Bělá p.B. "D" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jaroslav ml. 1:3, Kopal Miroslav 0:4, Pejta Petr ml. 2:2, Matějů Václav 1:3, body hostů: Vokoun Petr ing. 3:1, Kaňka Jakub 4:0, Ginzlová Eva 2:2, Krucký Milan 3:1), AŠ Mladá Boleslav "D" - Sokol Dolní Bousov 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Lubomír 3:1, Sedláček Jan st. 3:1, Niedermertl Zdeněk 2:2, Hendrych Petr 3:1, body hostů: Odstrčilík Tadeáš 0:4, Novák Kamil 1:3, Štolovský Miloslav 0:4, Niems Dušan 4:0), Sokol Mnichovo Hradiště "D" - AŠ Mladá Boleslav "E" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Jindřich 3:1, Černovský Jan 2:2, Koloc Jaroslav ml. 1:3, Dlask Ladislav ing. 2:2, body hostů: Heilek Milan 4:0, Kopecký Karel 2:2, Valenta Zdeněk 2:2, Školník Luboš 0:4), Sokol Otradovice - TJ Plazy 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Jaroslav ing. 4:0, Charvát Jaroslav 1:3, Kupský Daniel 3:1, Jelínek Miloš 0:4, body hostů: Vyrtych Jiří 2:2, Řezáč Pavel ing. 3:1, Trlida Hubert 1:3, Štolovský Josef ing. 2:2), TTC Josefův Důl "B" - Sokol Kochánky 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Martin 2:2, Pácha Robin 0:4, Nevrlý Miroslav 1:3, Bezděk Jiří st. 1:3, body hostů: Vraník Jan 4:0, Vaňousek Zdeněk 2:2, Vraník Pavel 2:2, Ježek Josef 4:0),
11. kolo:
Sokol Kochánky - TTC STEER Mladá Boleslav "B" 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaňousek Zdeněk 2:2, Vraník Jan 4:0, Vraník Pavel 4:0, Ježek Josef 2:2, body hostů: Čech Jiří 1:3, Syrový Václav 1:3, Macoun Vlastimil 0:4, Jírovec Václav 2:2), TJ Plazy - TTC Josefův Důl "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezáč Pavel ing. 3:1, Štolovský Josef ing. 1:3, Vyrtych Jiří 3:1, Trlida Hubert 0:4, body hostů: Zajíček Martin 3:1, Bezděk Jiří st. 2:2, Pácha Robin 3:1, Bezděk Jiří ml. 1:3), AŠ Mladá Boleslav "E" - Sokol Otradovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heilek Milan 3:1, Kopecký Karel 4:0, Školník Luboš 3:1, Sluka Čeněk 1:3, body hostů: Charvát Jaroslav ing. 3:1, Šmejser Salvator 1:3, Charvát Jaroslav 0:4, Jelínek Miloš 1:3), Sokol Dolní Bousov - Sokol Mnichovo Hradiště "D" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Odstrčilík Tadeáš 1:3, Štolovský Miloslav 1:3, Niems Dušan 4:0, Novák Kamil 0:4, body hostů: Šťastný Jindřich 2:2, Koloc Jaroslav ml. 3:1, Černovský Jan 2:2, Dlask Ladislav ing. 3:1), TTC Bělá p.B. "D" - AŠ Mladá Boleslav "D" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokoun Petr ing. 2:2, Krucký Milan 2:2, Ginzlová Eva 1:3, Peca Antonín 1:3, body hostů: Sedláček Jan st. 4:0, Hendrych Petr 3:1, Niedermertl Zdeněk 3:1, Sucharda David 0:4), Sokol Kosmonosy "B" - SK Dolní Stakory 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volf Ivan 4:0, Procházka Zdeněk 1:1, Čuban Jiří 3:1, Zajíček Petr 4:0, Černý Jaroslav 1:1, body hostů: Matějů Václav 1:3, Pejta Petr ml. 0:4, Šádek Jaroslav ml. 2:2, Kopal Miroslav 0:4),
12. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "B" - SK Dolní Stakory 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jiří 0:4, Syrový Václav 4:0, Duda Miroslav 0:4, Jírovec Václav 2:2, body hostů: Matějů Václav 3:1, Šádek Jaroslav ml. 2:2, Pejta Petr ml. 2:2, Kopal Miroslav 3:1), Sokol Kosmonosy "B" - AŠ Mladá Boleslav "D" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Zdeněk 1:3, Čuban Jiří 3:1, Potměšil Pavel 0:4, Volf Ivan 1:3, body hostů: Kouřil Lubomír 4:0, Hendrych Petr 2:2, Sedláček Jan st. 3:1, Niedermertl Zdeněk 2:2), TTC Bělá p.B. "D" - Sokol Mnichovo Hradiště "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaňka Luděk ml. 3:1, Vokoun Petr ing. 3:1, Kaňka Jakub 2:2, Krucký Milan 0:4, body hostů: Pleticha Vladimír 2:2, Koloc Jaroslav ml. 2:2, Šťastný Jindřich 1:3, Dlask Ladislav ing. 3:1), Sokol Dolní Bousov - Sokol Otradovice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Odstrčilík Tadeáš 2:2, Štolovský Miloslav 0:4, Niems Dušan 3:1, Novák Kamil 2:2, body hostů: Charvát Jaroslav ing. 3:1, Kupský Daniel 4:0, Charvát Jaroslav 1:3, Jelínek Miloš 1:3), AŠ Mladá Boleslav "E" - TTC Josefův Důl "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Karel 3:1, Valenta Zdeněk 3:1, Školník Luboš 3:1, Heilek Milan 2:0, Sluka Čeněk 1:1, body hostů: Zajíček Martin 2:2, Pácha Robin 1:3, Bezděk Jiří st. 1:3, Nevrlý Miroslav 0:4), TJ Plazy - Sokol Kochánky 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trlida Hubert 0:4, Vyrtych Jiří 1:3, Bartoň Karel 0:4, Řezáč Pavel ing. 3:1, body hostů: Vaňousek Zdeněk 3:1, Vraník Jan 3:1, Ježek Josef 3:1, Vraník Pavel 3:1),
13. kolo:
TJ Plazy - TTC STEER Mladá Boleslav "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trlida Hubert 1:3, Vyrtych Jiří 2:2, Štolovský Josef ing. 2:2, Řezáč Pavel ing. 2:2, body hostů: Syrový Václav 4:0, Macoun Vlastimil 2:2, Duda Miroslav 0:4, Jírovec Václav 3:1), Sokol Kochánky - AŠ Mladá Boleslav "E" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňousek Zdeněk 2:2, Vraník Pavel 1:3, Ježek Josef 3:1, Vraník Jan 4:0, body hostů: Kopecký Karel 2:2, Heilek Milan 0:4, Valenta Zdeněk 0:1, Školník Luboš 3:1, Sluka Čeněk 1:2), TTC Josefův Důl "B" - Sokol Dolní Bousov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Martin 2:2, Pácha Robin 2:2, Bezděk Jiří st. 3:1, Bezděk Jiří ml. 1:3, body hostů: Niems Dušan 4:0, Odstrčilík Tadeáš 1:3, Novák Kamil 1:3, Štolovský Miloslav 2:2), Sokol Otradovice - TTC Bělá p.B. "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Jaroslav ing. 4:0, Kupský Daniel 2:2, Charvát Jaroslav 2:2, Polanský Kamil 0:4, body hostů: Vokoun Petr ing. 3:1, Krucký Milan 3:1, Peca Antonín 1:3, Ginzlová Eva 1:3), Sokol Mnichovo Hradiště "D" - Sokol Kosmonosy "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haas Václav 3:1, Dlask Ladislav ing. 2:2, Černovský Jan 2:2, Šťastný Jindřich 2:0, Mareš Jan 0:2, body hostů: Durdis Petr st. 3:1, Čuban Jiří 3:1, Procházka Zdeněk 0:4, Potměšil Pavel 1:3), AŠ Mladá Boleslav "D" - SK Dolní Stakory 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Lubomír 4:0, Sedláček Jan st. 3:0, Niedermertl Zdeněk 4:0, Hendrych Petr 4:0, Hovorka Karel 1:0, body hostů: Matějů Václav 0:4, Šádek Jaroslav ml. 0:4, Pejta Petr ml. 0:4, Šaněk Pavel 0:4),
14. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "B" - AŠ Mladá Boleslav "D" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čech Jiří 0:1, Syrový Václav 0:4, Macoun Vlastimil 1:3, Jírovec Václav 0:4, WO 0:3, body hostů: Kouřil Lubomír 4:0, Hendrych Petr 3:0, Niedermertl Zdeněk 2:1, Sedláček Jan st. 3:0, WO 3:0), SK Dolní Stakory - Sokol Mnichovo Hradiště "D" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jaroslav ml. 3:1, Pejta Petr ml. 0:4, Jonáš Marek 1:3, Matějů Václav 2:2, body hostů: Koloc Jaroslav ml. 3:1, Šťastný Jindřich 2:2, Černovský Jan 4:0, Dlask Ladislav ing. 1:3), Sokol Kosmonosy "B" - Sokol Otradovice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Potměšil Pavel 0:4, Durdis Petr st. 3:1, Čuban Jiří 2:2, Volf Ivan 1:3, body hostů: Charvát Jaroslav ing. 3:1, Kupský Daniel 3:1, Šmejser Salvator 2:2, Charvát Jaroslav 2:2), TTC Bělá p.B. "D" - TTC Josefův Důl "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokoun Petr ing. 3:1, Krucký Milan 2:2, Ginzlová Eva 1:3, Peca Antonín 0:4, body hostů: Bezděk Jiří ml. 2:2, Pácha Robin 2:2, Bezděk Jiří st. 3:1, Zajíček Martin 3:1), Sokol Dolní Bousov - Sokol Kochánky 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Odstrčilík Tadeáš 0:4, Štolovský Miloslav 1:3, Niems Dušan 4:0, Novák Kamil 0:4, body hostů: Vaňousek Zdeněk 3:1, Vraník Jan 3:1, Vraník Pavel 3:1, Ježek Josef 2:2), AŠ Mladá Boleslav "E" - TJ Plazy 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heilek Milan 2:2, Kopecký Karel 3:1, Valenta Zdeněk 2:2, Vyhnánek Jaroslav 0:4, body hostů: Řezáč Pavel ing. 3:1, Vyrtych Jiří 2:2, Štolovský Josef ing. 2:2, Trlida Hubert 2:2),
15. kolo:
AŠ Mladá Boleslav "E" - TTC STEER Mladá Boleslav "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Karel 4:0, Školník Luboš 3:1, Valenta Zdeněk 2:1, Heilek Milan 3:1, Sluka Čeněk 1:0, body hostů: Syrový Václav 2:2, Nevrlý Michal 0:4, Macoun Vlastimil 0:4, Jírovec Václav 1:3), TJ Plazy - Sokol Dolní Bousov 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štolovský Josef ing. 2:2, Vyrtych Jiří 3:1, Řezáč Pavel ing. 3:0, Trlida Hubert 2:2, WO 0:1, body hostů: Odstrčilík Tadeáš 0:4, Novák Kamil 1:3, Štolovský Miloslav 1:3, Niems Dušan 3:0, WO 1:0), Sokol Kochánky - TTC Bělá p.B. "D" 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vraník Pavel 3:1, Vaňousek Zdeněk 3:1, Vraník Jan 4:0, Ježek Josef 3:1, body hostů: Krucký Milan 1:3, Vokoun Petr ing. 1:3, Peca Antonín 1:3, Ginzlová Eva 0:4), TTC Josefův Důl "B" - Sokol Kosmonosy "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Martin 4:0, Pácha Robin 3:1, Bezděk Jiří st. 2:2, Nevrlý Miroslav 1:3, body hostů: Volf Ivan 1:3, Potměšil Pavel 1:3, Čuban Jiří 2:2, Procházka Zdeněk 2:2), Sokol Otradovice - SK Dolní Stakory 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Jaroslav ing. 3:1, Šmejser Salvator 1:3, Charvát Jaroslav 1:3, Kupský Daniel 1:3, body hostů: Matějů Václav 3:1, Šádek Jaroslav ml. 4:0, Kopal Miroslav 0:4, Pejta Petr ml. 3:1), Sokol Mnichovo Hradiště "D" - AŠ Mladá Boleslav "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koloc Jaroslav ml. 0:4, Knobloch Pavel 3:1, Černovský Jan 3:1, Dlask Ladislav ing. 2:2, body hostů: Kouřil Lubomír 2:2, Sedláček Jan st. 2:2, Hendrych Petr 1:3, Niedermertl Zdeněk 3:1),
16. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "D" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírovec Václav 1:3, Macoun Vlastimil 3:1, Syrový Václav 2:2, Marek Jiří 0:4, body hostů: Knobloch Pavel 2:2, Haas Václav 3:1, Černovský Jan 1:3, Dlask Ladislav ing. 4:0), AŠ Mladá Boleslav "D" - Sokol Otradovice 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Lubomír 4:0, Sedláček Jan st. 3:0, Niedermertl Zdeněk 3:1, Hendrych Petr 3:1, Hovorka Karel 1:0, body hostů: Charvát Jaroslav ing. 2:2, Kupský Daniel 0:4, Charvát Jaroslav 0:4, Jelínek Miloš 0:4), SK Dolní Stakory - TTC Josefův Důl "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šádek Jaroslav ml. 2:2, Pejta Petr ml. 2:2, Kopal Miroslav 2:2, Matějů Václav 2:2, body hostů: Nevrlý Miroslav 2:2, Zajíček Martin 2:2, Pácha Robin 0:4, Bezděk Jiří st. 4:0), Sokol Kosmonosy "B" - Sokol Kochánky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Zdeněk 0:4, Čuban Jiří 2:2, Volf Ivan 3:1, Zajíček Petr 4:0, body hostů: Vraník Pavel 2:2, Vaňousek Zdeněk 1:3, Vraník Jan 3:1, Ježek Josef 1:3), TTC Bělá p.B. "D" - TJ Plazy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokoun Petr ing. 3:1, Krucký Milan 3:1, Dohnalík Leoš 1:3, Peca Antonín 1:3, body hostů: Řezáč Pavel ing. 3:1, Vyrtych Jiří 3:1, Štolovský Josef ing. 1:3, Trlida Hubert 1:3), Sokol Dolní Bousov - AŠ Mladá Boleslav "E" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Kamil 1:3, Štolovský Miloslav 2:2, Niems Dušan 4:0, Odstrčilík Tadeáš 2:2, body hostů: Kopecký Karel 2:2, Heilek Milan 3:1, Sluka Čeněk 0:4, Valenta Zdeněk 2:2),
17. kolo:
Sokol Dolní Bousov - TTC STEER Mladá Boleslav "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Odstrčilík Tadeáš 1:3, Štolovský Miloslav 2:2, Niems Dušan 3:1, Novák Kamil 1:3, body hostů: Jírovec Václav 2:2, Duda Miroslav 0:4, Macoun Vlastimil 3:1, Syrový Václav 4:0), AŠ Mladá Boleslav "E" - TTC Bělá p.B. "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Karel 3:1, Heilek Milan 3:1, Valenta Zdeněk 2:2, Vyhnánek Jaroslav 1:3, body hostů: Vokoun Petr ing. 3:1, Krucký Milan 2:2, Peca Antonín 2:2, Dohnalík Leoš 0:4), TJ Plazy - Sokol Kosmonosy "B" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyrtych Jiří 0:4, Štolovský Josef ing. 0:4, Řezáč Pavel ing. 1:2, Trlida Hubert 0:4, WO 0:1, body hostů: Durdis Petr st. 4:0, Zajíček Petr 4:0, Volf Ivan 1:1, Čuban Jiří 3:0, Procházka Zdeněk 2:0, WO 1:0), Sokol Kochánky - SK Dolní Stakory 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraník Jan 3:1, Ježek Josef 3:1, Vraník Pavel 3:1, Vaňousek Zdeněk 3:1, body hostů: Pejta Petr ml. 0:4, Matějů Václav 1:3, Šádek Jaroslav ml. 3:1, Ondráček Michal 0:4), TTC Josefův Důl "B" - AŠ Mladá Boleslav "D" 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Martin 0:4, Pácha Robin 0:4, Bezděk Jiří ml. 0:4, Bezděk Jiří st. 1:3, body hostů: Kouřil Lubomír 4:0, Hendrych Petr 4:0, Sedláček Jan st. 4:0, Niedermertl Zdeněk 3:1), Sokol Otradovice - Sokol Mnichovo Hradiště "D" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Jaroslav ing. 3:1, Šmejser Salvator 1:3, Charvát Jaroslav 0:4, Kupský Daniel 3:1, body hostů: Knobloch Pavel 2:2, Dlask Ladislav ing. 4:0, Černovský Jan 1:3, Haas Václav 2:2),
18. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "B" - Sokol Otradovice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírovec Václav 1:3, Macoun Vlastimil 2:2, Syrový Václav 3:1, Duda Miroslav 0:4, body hostů: Charvát Jaroslav ing. 4:0, Šmejser Salvator 2:2, Charvát Jaroslav 1:3, Kupský Daniel 3:1), Sokol Mnichovo Hradiště "D" - TTC Josefův Důl "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koloc Jaroslav ml. 3:1, Šťastný Jindřich 2:2, Černovský Jan 4:0, Dlask Ladislav ing. 2:2, body hostů: Zajíček Martin 1:3, Pácha Robin 3:1, Nevrlý Miroslav 0:4, Bezděk Jiří st. 1:3), AŠ Mladá Boleslav "D" - Sokol Kochánky 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Lubomír 3:1, Hendrych Petr 2:2, Niedermertl Zdeněk 1:3, Sedláček Jan st. 3:1, body hostů: Vraník Jan 3:1, Ježek Josef 1:3, Vraník Pavel 3:1, Vaňousek Zdeněk 0:4), SK Dolní Stakory - TJ Plazy 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šádek Jaroslav ml. 3:1, Pejta Petr ml. 0:4, Jonáš Marek 2:2, Matějů Václav 2:2, body hostů: Vyrtych Jiří 3:1, Štolovský Josef ing. 2:2, Řezáč Pavel ing. 3:1, Trlida Hubert 1:3), Sokol Kosmonosy "B" - AŠ Mladá Boleslav "E" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Durdis Petr st. 4:0, Volf Ivan 1:2, Čuban Jiří 4:0, Zajíček Petr 3:1, WO 1:0, body hostů: Kopecký Karel 2:2, Školník Luboš 0:4, Valenta Zdeněk 0:3, Sluka Čeněk 1:3, WO 0:1), TTC Bělá p.B. "D" - Sokol Dolní Bousov 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokoun Petr ing. 2:2, Kaňka Luděk ml. 2:1, Kaňka Jakub 3:0, Krucký Milan 2:2, WO 0:2, body hostů: Odstrčilík Tadeáš 0:4, Novák Kamil 1:3, Štolovský Miloslav 1:2, Niems Dušan 3:0, WO 2:0),
19. kolo:
TTC Bělá p.B. "D" - TTC STEER Mladá Boleslav "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokoun Petr ing. 3:1, Krucký Milan 2:2, Dohnalík Leoš 1:3, Peca Antonín 1:3, body hostů: Syrový Václav 3:1, Jírovec Václav 3:1, Nevrlý Michal 0:4, Macoun Vlastimil 3:1), Sokol Dolní Bousov - Sokol Kosmonosy "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Odstrčilík Tadeáš 0:4, Štolovský Miloslav 0:4, Niems Dušan 3:1, Novák Kamil 0:4, body hostů: Durdis Petr st. 4:0, Zajíček Petr 3:1, Čuban Jiří 3:1, Procházka Zdeněk 3:1), AŠ Mladá Boleslav "E" - SK Dolní Stakory 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Karel 3:1, Školník Luboš 3:1, Sluka Čeněk 2:2, Heilek Milan 4:0, body hostů: Matějů Václav 1:3, Šádek Jaroslav ml. 3:1, Pejta Petr ml. 0:4, Pejta Petr st. 0:4), TJ Plazy - AŠ Mladá Boleslav "D" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyrtych Jiří 1:3, Běloubek Roman 0:3, Vaňousek Miroslav 0:3, Trlida Hubert 1:3, WO 2:0, body hostů: Kouřil Lubomír 4:0, Hendrych Petr 3:1, Niedermertl Zdeněk 3:1, Sedláček Jan st. 2:0, WO 0:2), Sokol Kochánky - Sokol Mnichovo Hradiště "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraník Jan 4:0, Vaňousek Zdeněk 3:1, Vraník Pavel 3:1, Ježek Josef 0:2, WO 0:2, body hostů: Koloc Jaroslav ml. 0:3, Dlask Ladislav ing. 1:2, Černovský Jan 1:3, Šťastný Jindřich 2:2, WO 2:0), TTC Josefův Důl "B" - Sokol Otradovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Martin 3:1, Pácha Robin 2:2, Nevrlý Miroslav 2:2, Bezděk Jiří st. 2:2, body hostů: Charvát Jaroslav ing. 4:0, Kupský Daniel 1:3, Charvát Jaroslav 1:3, Jelínek Miloš 1:3),
20. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "B" - TTC Josefův Důl "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Jiří 0:4, Syrový Václav 3:1, Macoun Vlastimil 1:3, Jírovec Václav 1:3, body hostů: Zajíček Martin 3:1, Pácha Robin 4:0, Nevrlý Miroslav 2:2, Bezděk Jiří st. 2:2), Sokol Otradovice - Sokol Kochánky 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Jaroslav ing. 4:0, Šmejser Salvator 3:1, Kupský Daniel 1:3, Charvát Jaroslav 0:2, Jelínek Miloš 0:2, body hostů: Vraník Jan 3:1, Ježek Josef 1:3, Vraník Pavel 2:2, Vaňousek Zdeněk 2:2), Sokol Mnichovo Hradiště "D" - TJ Plazy 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koloc Jaroslav ml. 2:1, Šťastný Jindřich 2:1, Černovský Jan 1:2, Dlask Ladislav ing. 3:0, WO 5:0, body hostů: Řezáč Pavel ing. 3:1, Štolovský Josef ing. 0:4, Vyrtych Jiří 1:3, WO 0:5), AŠ Mladá Boleslav "D" - AŠ Mladá Boleslav "E" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Lubomír 4:0, Sedláček Jan st. 3:1, Rosca David 1:2, Niedermertl Zdeněk 2:2, Sucharda David 0:1, body hostů: Kopecký Karel 3:1, Antoš Petr 2:2, Vyhnánek Jaroslav 0:4, Kovařík Tomáš 1:3), SK Dolní Stakory - Sokol Dolní Bousov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejta Petr ml. 2:2, Šádek Jaroslav ml. 3:1, Jonáš Marek 3:1, Matějů Václav 2:2, body hostů: Odstrčilík Tadeáš 1:3, Novák Kamil 0:4, Štolovský Miloslav 2:2, Niems Dušan 3:1), Sokol Kosmonosy "B" - TTC Bělá p.B. "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volf Ivan 2:2, Zajíček Petr 4:0, Čuban Jiří 1:2, Procházka Zdeněk 2:2, Potměšil Pavel 1:0, body hostů: Vokoun Petr ing. 3:1, Krucký Milan 2:2, Peca Antonín 1:3, Dohnalík Leoš 0:4),
21. kolo:
Sokol Kosmonosy "B" - TTC STEER Mladá Boleslav "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Potměšil Pavel 0:4, Procházka Zdeněk 2:2, Volf Ivan 2:2, Čuban Jiří 3:1, body hostů: Syrový Václav 3:1, Macoun Vlastimil 2:2, Jírovec Václav 2:2, Čech Jiří 2:2), TTC Bělá p.B. "D" - SK Dolní Stakory 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokoun Petr ing. 2:2, Kaňka Jakub 4:0, Krucký Milan 3:1, Balog Josef 2:2, body hostů: Matějů Václav 0:4, Šádek Jaroslav ml. 2:2, Kopal Miroslav 1:3, Pejta Petr ml. 2:2), Sokol Dolní Bousov - AŠ Mladá Boleslav "D" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Odstrčilík Tadeáš 0:4, Novák Kamil 0:4, Niems Dušan 2:1, Štolovský Miloslav 0:4, WO 1:0, body hostů: Kouřil Lubomír 4:0, Hendrych Petr 3:1, Niedermertl Zdeněk 3:1, Sedláček Jan st. 3:0, WO 0:1), AŠ Mladá Boleslav "E" - Sokol Mnichovo Hradiště "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Karel 3:1, Vyhnánek Jaroslav 1:3, Valenta Zdeněk 2:2, Heilek Milan 2:0, Matlas Jiří 0:2, body hostů: Šťastný Jindřich 4:0, Dlask Ladislav ing. 3:1, Černovský Pavel 0:3, Hajlich David 0:4, Černovský Jan 1:0), TJ Plazy - Sokol Otradovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyrtych Jiří 3:1, Štolovský Josef ing. 2:2, Trlida Hubert 2:2, Řezáč Pavel ing. 3:1, body hostů: Charvát Jaroslav ing. 4:0, Kupský Daniel 2:2, Charvát Jaroslav 0:4, Jelínek Miloš 0:4), Sokol Kochánky - TTC Josefův Důl "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraník Jan 4:0, Vaňousek Zdeněk 2:2, Vraník Pavel 3:1, Ježek Josef 4:0, body hostů: Zajíček Martin 1:3, Pácha Robin 1:3, Bezděk Jiří ml. 0:4, Bezděk Jiří st. 1:3),
22. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "B" - Sokol Kochánky 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čech Jiří 2:2, Syrový Václav 2:2, Macoun Vlastimil 2:2, Jírovec Václav 1:3, body hostů: Vraník Jan 4:0, Ježek Josef 3:1, Vraník Pavel 1:3, Vaňousek Zdeněk 1:3), TTC Josefův Důl "B" - TJ Plazy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pácha Robin 2:2, Bezděk Jiří st. 3:1, Bezděk Jiří ml. 3:1, Ďurfina Karel 1:3, body hostů: Vyrtych Jiří 3:1, Řezáč Pavel ing. 2:2, Trlida Hubert 1:3, Štolovský Josef ing. 1:3), Sokol Otradovice - AŠ Mladá Boleslav "E" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Jaroslav ing. 4:0, Šmejser Salvator 2:2, Kupský Daniel 2:2, Jelínek Miloš 2:2, body hostů: Kopecký Karel 2:2, Školník Luboš 2:2, Sluka Čeněk 2:2, Vyhnánek Jaroslav 0:4), Sokol Mnichovo Hradiště "D" - Sokol Dolní Bousov 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Jindřich 3:1, Dlask Ladislav ing. 3:1, Černovský Jan 3:1, Haas Václav 0:2, Stránský Josef 1:1, body hostů: Odstrčilík Tadeáš 1:3, Novák Kamil 0:4, Štolovský Miloslav 1:3, Niems Dušan 4:0), AŠ Mladá Boleslav "D" - TTC Bělá p.B. "D" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Lubomír 4:0, Hendrych Petr 4:0, Niedermertl Zdeněk 3:1, Hovorka Karel 1:1, Sucharda David 0:2, body hostů: Vokoun Petr ing. 1:3, Krucký Milan 2:2, Peca Antonín 1:3, Ginzlová Eva 0:4), SK Dolní Stakory - Sokol Kosmonosy "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pejta Petr ml. 1:3, Kopal Miroslav 2:2, Kopal Jaroslav 1:3, Matějů Václav 2:2, body hostů: Durdis Petr st. 3:1, Černý Jaroslav 0:4, Čuban Jiří 4:0, Volf Ivan 3:1),
Regionální soutěž 2. třídy
1. kolo:
TJ Plazy "B" - TTC STEER Mladá Boleslav "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čuban Zdeněk ing. 4:0, Vtelenský Josef 1:1, Běloubek Roman 3:1, Bartoň Karel 3:1, Vaňousek Miroslav 1:1, body hostů: Nevrlý Michal 3:1, Ráb Martin 0:4, Nekola Michal 1:3, Hodboď Martin 0:4), AŠ Mladá Boleslav "F" - TTC Josefův Důl "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heilek Miroslav 1:3, Školník Luboš 3:1, Vyhnánek Jaroslav 1:3, Suchardová Jitka 3:1, body hostů: Ďurfina Karel 0:4, Pácha Robin 2:2, Bezděk Jiří ml. 4:0, Bříška Jan 2:2), Sokol Chotětov "A" - Sokol Otradovice "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tešla Miroslav 3:1, Sekelský Jan 4:0, Novotný Josef 4:0, Vinklář Jan 4:0, body hostů: Polanský Kamil 1:3, Mrázek Ladislav ml. 0:4, Vaňousek Zdeněk 0:4, Žerava Miroslav st. 0:4), TTC Bělá p.B. "E" - Sokol Chotětov "B" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marejka Vítězslav 0:4, Postelt Vladimír 0:4, Vokoun Petr ing. 2:2, Dohnalík Leoš 0:4, body hostů: Moc Vladimír ml. 4:0, Merčák Marek 4:0, Morávek Jaroslav 3:1, Moc Vladimír st. 3:1), TJ Březno - AŠ Mladá Boleslav "G" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Folprecht Jan 2:2, Urban Jiří 2:2, Just Miloslav 3:1, Drahota Václav 4:0, body hostů: Rosca David 1:3, Čeřovská Monika 3:1, Louč Tomáš 1:3, Kovařík Tomáš 0:4), Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers - SK Dolní Stakory "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pleticha Vladimír 3:1, Mareš Jan 0:4, Kastner Patrik 4:0, Ort Marek 3:1, body hostů: Ondráček Michal 1:3, Pejta Petr st. 3:1, Kopal Jaroslav 1:3, Jonáš Marek 1:3),
2. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "C" - SK Dolní Stakory "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duda Miroslav 2:2, Nevrlý Michal 3:1, Nekola Michal 0:4, Živný Josef 4:0, body hostů: Ondráček Michal 3:1, Pejta Petr st. 1:3, Kopal Jaroslav 2:2, Jonáš Marek 1:3), AŠ Mladá Boleslav "G" - Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovařík Tomáš 1:3, Sucharda David 0:4, Rosca David 2:2, Antoš Petr 4:0, body hostů: Mareš Jan 1:3, Hajlich David 3:1, Ort Marek 2:2, Pleticha Vladimír 3:1), Sokol Chotětov "B" - TJ Březno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merčák Marek 2:2, Morávek Jaroslav 3:1, Moc Vladimír st. 0:4, Moc Vladimír ml. 3:1, body hostů: Folprecht Jan 1:3, Drahota Václav 4:0, Urban Jiří 1:3, Just Miloslav 2:2), Sokol Otradovice "B" - TTC Bělá p.B. "E" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žerava Miroslav st. 0:4, Pivoňka Erik 0:4, Skála Jiří 0:4, Honzák Miloš 1:3, body hostů: Ginzlová Eva 4:0, Marejka Vítězslav 4:0, Peca Antonín 4:0, Dohnalík Leoš 3:1), TTC Josefův Důl "C" - Sokol Chotětov "A" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barva Jaroslav 0:4, Bezděk Jiří ml. 3:1, Bříška Jan 0:4, Ďurfina Karel 1:3, body hostů: Tešla Miroslav 3:1, Vinklář Jan 3:1, Novotný Josef 2:2, Sekelský Jan 4:0), TJ Plazy "B" - AŠ Mladá Boleslav "F" 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čuban Zdeněk ing. 3:1, Vtelenský Josef 3:1, Běloubek Roman 3:1, Bartoň Karel 3:1, body hostů: Suchardová Jitka 2:2, Matlas Jiří 0:4, Školník Luboš 2:2, Heilek Miroslav 0:2, Vyhnánek Jaroslav 0:2),
3. kolo:
AŠ Mladá Boleslav "F" - TTC STEER Mladá Boleslav "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matlas Jiří 2:2, Školník Luboš 4:0, Heilek Miroslav 1:3, Suchardová Jitka 3:1, body hostů: Nevrlý Michal 2:2, Marek Jiří 2:2, Duda Miroslav 2:2, Nekola Michal 0:4), Sokol Chotětov "A" - TJ Plazy "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekelský Jan 4:0, Vinklář Jan 1:3, Novotný Josef 4:0, Tešla Miroslav 2:2, body hostů: Čuban Zdeněk ing. 1:3, Bartoň Karel 2:2, Vtelenský Josef 2:2, Běloubek Roman 0:4), TTC Bělá p.B. "E" - TTC Josefův Důl "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marejka Vítězslav 0:4, Dohnalík Leoš 0:4, Svobodová Lucie 2:2, Ginzlová Eva 3:1, body hostů: Pácha Robin 3:1, Bezděk Jiří ml. 3:1, Ďurfina Karel 2:2, Bříška Jan 3:1), TJ Březno - Sokol Otradovice "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Folprecht Jan 3:1, Klíma Miroslav 0:3, Urban Jiří 3:1, Drahota Václav 4:0, Just Miloslav 1:0, body hostů: Polanský Kamil 1:3, Žerava Miroslav st. 2:2, Jelínek Miloš 0:4, Mrázek Ladislav ml. 2:2), Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers - Sokol Chotětov "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pleticha Vladimír 4:0, Hajlich David 4:0, Kastner Patrik 4:0, Ort Marek 3:1, body hostů: Merčák Marek 1:3, Morávek Jaroslav 0:4, Moc Vladimír st. 0:4, Jabůrek Stanislav 0:4), SK Dolní Stakory "B" - AŠ Mladá Boleslav "G" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček Michal 3:1, Pejta Petr st. 1:3, Jonáš Marek 3:1, Kopal Jaroslav 2:2, body hostů: Antoš Petr 4:0, Čeřovská Monika 1:3, Rosca David 1:3, Kovařík Tomáš 1:3),
4. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "C" - AŠ Mladá Boleslav "G" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leierová Klára 0:4, Marek Jiří 3:1, Nevrlý Michal 4:0, Živný Josef 4:0, body hostů: Antoš Petr 1:3, Sucharda David 2:2, Kovařík Tomáš 1:3, Rosca David 1:3), Sokol Chotětov "B" - SK Dolní Stakory "B" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moc Vladimír ml. 4:0, Morávek Jaroslav 4:0, Merčák Marek 4:0, Moc Vladimír st. 4:0, body hostů: Ondráček Michal 0:4, Pejta Petr st. 0:4, Kopal Jaroslav 0:4, Chňupa Luboš 0:4), Sokol Otradovice "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polanský Kamil 1:3, Žerava Miroslav st. 0:4, Jelínek Miloš 0:4, Mrázek Ladislav ml. 0:4, body hostů: Kastner Patrik 4:0, Hajlich David 3:1, Pleticha Vladimír 4:0, Mareš Jan 4:0), TTC Josefův Důl "C" - TJ Březno 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pácha Robin 3:1, Bezděk Jiří ml. 3:1, Bříška Jan 2:2, Ďurfina Karel 3:1, body hostů: Folprecht Jan 0:2, Klíma Miroslav 0:4, Drahota Václav 4:0, Just Miloslav 1:3, Novotný Miroslav 0:2), TJ Plazy "B" - TTC Bělá p.B. "E" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuban Zdeněk ing. 2:2, Vtelenský Josef 2:2, Běloubek Roman 3:1, Bartoň Karel 1:3, body hostů: Kolegarová Šárka 4:0, Kolegarová Andrea 0:4, Peca Antonín 3:1, Dohnalík Leoš 1:3), AŠ Mladá Boleslav "F" - Sokol Chotětov "A" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matlas Jiří 1:3, Školník Luboš 2:2, Heilek Miroslav 0:4, Suchardová Jitka 1:3, body hostů: Vinklář Jan 2:2, Tešla Miroslav 3:1, Sekelský Jan 4:0, Novotný Josef 3:1),
5. kolo:
Sokol Chotětov "A" - TTC STEER Mladá Boleslav "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinklář Jan 3:1, Tešla Miroslav 4:0, Sekelský Jan 3:1, Novotný Josef 4:0, body hostů: Nekola Michal 0:4, Marek Jiří 0:4, Volf Petr st. 0:4, Duda Miroslav 2:2), TTC Bělá p.B. "E" - AŠ Mladá Boleslav "F" 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Lucie 2:1, Ginzlová Eva 3:0, Marejka Vítězslav 1:2, Dohnalík Leoš 0:3, WO 5:0, body hostů: Školník Luboš 3:1, Vyhnánek Jaroslav 2:2, Heilek Miroslav 1:3, WO 0:5), TJ Březno - TJ Plazy "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miroslav 0:2, Folprecht Jan 4:0, Urban Jiří 4:0, Drahota Václav 3:1, Žďánský Milan ing. 1:1, body hostů: Čuban Zdeněk ing. 1:3, Vaňousek Miroslav 1:3, Vtelenský Josef 0:4, Běloubek Roman 2:2), Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers - TTC Josefův Důl "C" 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Jan 4:0, Pleticha Vladimír 4:0, Kastner Patrik 4:0, Ort Marek 4:0, body hostů: Pácha Robin 0:4, Bezděk Jiří ml. 0:4, Bříška Jan 0:4, Ďurfina Karel 0:4), SK Dolní Stakory "B" - Sokol Otradovice "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Michal 4:0, Pejta Petr st. 3:1, Jonáš Marek 3:1, Kopal Jaroslav 1:3, body hostů: Polanský Kamil 0:4, Žerava Miroslav st. 1:3, Jelínek Miloš 2:2, Mrázek Ladislav ml. 2:2), AŠ Mladá Boleslav "G" - Sokol Chotětov "B" 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bušek Štěpán 0:4, Kovařík Tomáš 1:3, Sucharda David 1:3, Antoš Petr 3:1, body hostů: Merčák Marek 3:1, Moc Vladimír ml. 2:2, Morávek Jaroslav 3:1, Moc Vladimír st. 3:1),
6. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "C" - Sokol Chotětov "B" 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duda Miroslav 0:4, Nevrlý Michal 0:4, Nekola Michal 0:4, Ráb Martin 1:3, body hostů: Merčák Marek 4:0, Moc Vladimír ml. 4:0, Morávek Jaroslav 3:1, Moc Vladimír st. 4:0), Sokol Otradovice "B" - AŠ Mladá Boleslav "G" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Josef 3:1, Polanský Kamil 1:3, Jelínek Miloš 1:3, Žerava Miroslav st. 0:4, body hostů: Bušek Štěpán 2:2, Kovařík Tomáš 2:2, Sucharda David 4:0, Antoš Petr 3:1), TTC Josefův Důl "C" - SK Dolní Stakory "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pácha Robin 4:0, Bříška Jan 3:1, Bezděk Jiří ml. 3:1, Ďurfina Karel 3:1, body hostů: Ondráček Michal 1:3, Pejta Petr st. 0:4, Kopal Jaroslav 0:4, Jonáš Marek 2:2), TJ Plazy "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňousek Miroslav 1:3, Vtelenský Josef 2:2, Běloubek Roman 2:2, Bartoň Karel 2:2, body hostů: Pleticha Vladimír 3:1, Mareš Jan 1:3, Ort Marek 2:2, Kastner Patrik 3:1), AŠ Mladá Boleslav "F" - TJ Březno 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlíček Tomáš 2:2, Sluka Čeněk 4:0, Školník Luboš 3:1, Suchardová Jitka 2:2, body hostů: Folprecht Jan 2:2, Drahota Václav 3:1, Žďánský Milan ing. 0:4, Just Miloslav 0:1, Novotný Miroslav 0:3), Sokol Chotětov "A" - TTC Bělá p.B. "E" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinklář Jan 3:1, Tešla Miroslav 3:1, Novotný Josef 4:0, Sekelský Jan 4:0, body hostů: Dohnalík Leoš 0:4, Marejka Vítězslav 1:3, Ginzlová Eva 0:4, Svobodová Lucie 1:3),
7. kolo:
TTC Bělá p.B. "E" - TTC STEER Mladá Boleslav "C" 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marejka Vítězslav 3:1, Dohnalík Leoš 3:1, Svobodová Lucie 4:0, Ginzlová Eva 4:0, body hostů: Marek Jiří 0:4, Hodboď Martin 0:4, Šlapáček Vladimír 2:2, Laštovička Jan 0:4), TJ Březno - Sokol Chotětov "A" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drahota Václav 2:2, Klíma Miroslav 0:2, Urban Jiří 0:4, Folprecht Jan 1:3, Just Miloslav 1:1, body hostů: Tešla Miroslav 3:1, Sekelský Jan 4:0, Novotný Josef 2:2, Vinklář Jan 3:1), Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers - AŠ Mladá Boleslav "F" 18:0wo, SK Dolní Stakory "B" - TJ Plazy "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Michal 3:1, Pejta Petr st. 4:0, Jonáš Marek 1:3, Kopal Jaroslav 1:3, body hostů: Čuban Zdeněk ing. 1:3, Bartoň Karel 2:2, Vtelenský Josef 2:2, Běloubek Roman 2:2), AŠ Mladá Boleslav "G" - TTC Josefův Důl "C" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bušek Štěpán 1:3, Kovařík Tomáš 0:4, Sucharda David 1:3, Antoš Petr 4:0, body hostů: Ďurfina Karel 2:2, Pácha Robin 3:1, Bezděk Jiří ml. 2:2, Bříška Jan 3:1), Sokol Chotětov "B" - Sokol Otradovice "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Merčák Marek 4:0, Moc Vladimír ml. 2:2, Morávek Jaroslav 3:1, Moc Vladimír st. 4:0, body hostů: Polanský Kamil 1:3, Horák Josef 1:3, Žerava Miroslav st. 0:4, Jelínek Miloš 1:3),
8. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "C" - Sokol Otradovice "B" 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nekola Michal 4:0, Volf Petr st. 2:2, Duda Miroslav 2:2, Marek Jiří 3:1, body hostů: Polanský Kamil 1:3, Horák Josef 2:2, Žerava Miroslav st. 1:3, Mrázek Ladislav ml. 1:3), TTC Josefův Důl "C" - Sokol Chotětov "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ďurfina Karel 2:2, Bříška Jan 2:2, Petrus Libor 0:4, Barva Jaroslav 2:2, body hostů: Merčák Marek 3:1, Moc Vladimír ml. 3:1, Morávek Jaroslav 1:3, Moc Vladimír st. 3:1), TJ Plazy "B" - AŠ Mladá Boleslav "G" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuban Zdeněk ing. 1:3, Vtelenský Josef 2:2, Běloubek Roman 3:1, Bartoň Karel 2:2, body hostů: Bušek Štěpán 0:4, Sucharda David 2:2, Kovařík Tomáš 2:2, Antoš Petr 4:0), AŠ Mladá Boleslav "F" - SK Dolní Stakory "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Evyn Oleh 1:1, Školník Luboš 4:0, Heilek Miroslav 2:2, Sluka Čeněk 3:1, Matlas Jiří 1:1, body hostů: Ondráček Michal 3:1, Pejta Petr st. 0:4, Kopal Jaroslav 1:3, Jonáš Jaroslav ml. 1:3), Sokol Chotětov "A" - Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vinklář Jan 0:4, Tešla Miroslav 3:1, Sekelský Jan 1:3, Novotný Josef 2:2, body hostů: Pleticha Vladimír 4:0, Hajlich David 1:2, Kastner Patrik 2:2, Ort Marek 2:2, Mareš Jan 1:0), TTC Bělá p.B. "E" - TJ Březno 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dohnalík Leoš 1:3, Ginzlová Eva 3:1, Svobodová Lucie 3:1, Marejka Vítězslav 0:4, body hostů: Folprecht Jan 2:2, Klíma Miroslav 0:2, Urban Jiří 3:1, Just Miloslav 2:2, Žďánský Milan ing. 2:0),
9. kolo:
TJ Březno - TTC STEER Mladá Boleslav "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Folprecht Jan 3:1, Klíma Miroslav 2:2, Urban Jiří 4:0, Drahota Václav 4:0, body hostů: Marek Jiří 0:4, Duda Miroslav 1:3, Nekola Michal 1:3, Volf Petr st. 1:3), Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers - TTC Bělá p.B. "E" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pleticha Vladimír 4:0, Mareš Jan 2:2, Kastner Patrik 4:0, Ort Marek 4:0, body hostů: Ginzlová Eva 1:3, Svobodová Lucie 1:3, Marejka Vítězslav 0:4, Dohnalík Leoš 0:4), SK Dolní Stakory "B" - Sokol Chotětov "A" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček Michal 2:2, Pejta Petr st. 3:1, Jonáš Marek 0:4, Kopal Jaroslav 1:3, body hostů: Vinklář Jan 1:3, Tešla Miroslav 3:1, Sekelský Jan 2:2, Novotný Josef 4:0), AŠ Mladá Boleslav "G" - AŠ Mladá Boleslav "F" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čeřovská Monika 1:3, Antoš Petr 4:0, Sucharda David 0:4, Kovařík Tomáš 0:4, body hostů: Suchardová Jitka 3:1, Školník Luboš 3:1, Sluka Čeněk 3:1, Heilek Miroslav 2:2), Sokol Chotětov "B" - TJ Plazy "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Merčák Marek 3:1, Moc Vladimír ml. 2:2, Morávek Jaroslav 2:2, Moc Vladimír st. 2:2, body hostů: Čuban Zdeněk ing. 2:2, Bartoň Karel 3:1, Vtelenský Josef 0:4, Běloubek Roman 2:2), Sokol Otradovice "B" - TTC Josefův Důl "C" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polanský Kamil 0:4, Žerava Miroslav st. 0:4, Jelínek Miloš 2:2, Žerava Miroslav ml. 0:4, body hostů: Ďurfina Karel 4:0, Bezděk Jiří ml. 3:1, Pácha Robin 3:1, Bříška Jan 4:0),
10. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "C" - TTC Josefův Důl "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jiří 2:2, Šlapáček Vladimír 0:4, Polák Petr 3:1, Rozkovec Vladimír 0:4, body hostů: Ďurfina Karel 3:1, Bezděk Jiří ml. 3:1, Pácha Robin 3:1, Bříška Jan 2:2), TJ Plazy "B" - Sokol Otradovice "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňousek Miroslav 3:1, Vtelenský Josef 3:1, Běloubek Roman 4:0, Bartoň Karel 4:0, body hostů: Jelínek Miloš 2:2, Žerava Miroslav st. 0:4, Žerava Miroslav ml. 0:4, Pivoňka Erik 0:4), AŠ Mladá Boleslav "F" - Sokol Chotětov "B" 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Suchardová Jitka 0:3, Heilek Miroslav 1:2, Školník Luboš 2:1, Sluka Čeněk 2:1, WO 5:0, body hostů: Merčák Marek 4:0, Morávek Jaroslav 2:2, Moc Vladimír st. 1:3, WO 0:5), Sokol Chotětov "A" - AŠ Mladá Boleslav "G" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sekelský Jan 4:0, Tešla Miroslav 4:0, Novotný Josef 3:1, Vinklář Jan 3:1, body hostů: Rosca David 1:3, Kovařík Tomáš 0:4, Bušek Štěpán 0:4, Sucharda David 1:3), TTC Bělá p.B. "E" - SK Dolní Stakory "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marejka Vítězslav 0:4, Dohnalík Leoš 0:4, Ginzlová Eva 2:2, Postelt Vladimír 2:2, body hostů: Ondráček Michal 2:2, Pejta Petr st. 3:1, Kopal Jaroslav 3:1, Jonáš Marek 4:0), TJ Březno - Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Folprecht Jan 0:3, Urban Jiří 2:2, Just Miloslav 1:3, Drahota Václav 4:0, Žďánský Milan ing. 0:1, body hostů: Pleticha Vladimír 3:1, Mareš Jan 1:3, Ort Marek 2:2, Kastner Patrik 3:1),
11. kolo:
Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers - TTC STEER Mladá Boleslav "C" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pleticha Vladimír 4:0, Mareš Jan 4:0, Kastner Patrik 4:0, Ort Marek 4:0, body hostů: Marek Jiří 0:4, Duda Miroslav 0:4, Hodboď Martin 0:4, Volf Petr st. 0:4), SK Dolní Stakory "B" - TJ Březno 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Michal 0:4, Pejta Petr st. 0:4, Jonáš Marek 1:3, Kopal Jaroslav 1:3, body hostů: Folprecht Jan 3:1, Drahota Václav 4:0, Urban Jiří 4:0, Just Miloslav 2:0, Klíma Miroslav 1:1), AŠ Mladá Boleslav "G" - TTC Bělá p.B. "E" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rosca David 3:1, Kovařík Tomáš 1:2, Sucharda David 3:1, Antoš Petr 4:0, Bušek Štěpán 1:0, body hostů: Ginzlová Eva 1:3, Svobodová Lucie 0:4, Marejka Vítězslav 2:2, Dohnalík Leoš 1:3), Sokol Chotětov "B" - Sokol Chotětov "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moc Vladimír st. 1:3, Morávek Jaroslav 1:3, Moc Vladimír ml. 3:1, Merčák Marek 4:0, body hostů: Novotný Josef 2:2, Sekelský Jan 2:2, Tešla Miroslav 2:2, Vinklář Jan 1:3), Sokol Otradovice "B" - AŠ Mladá Boleslav "F" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Miloš 2:2, Polanský Kamil 1:3, Žerava Miroslav st. 2:2, Pivoňka Erik 1:3, body hostů: Školník Luboš 4:0, Heilek Miroslav 2:2, Sluka Čeněk 4:0, Tvrzský Rudolf 0:4), TTC Josefův Důl "C" - TJ Plazy "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezděk Jiří ml. 1:3, Pácha Robin 3:1, Bříška Jan 0:3, Ďurfina Karel 4:0, WO 0:1, body hostů: Čuban Zdeněk ing. 2:2, Vtelenský Josef 1:3, Bartoň Karel 3:1, Běloubek Roman 1:2, WO 1:0),
12. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "C" - TJ Plazy "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Jiří 3:1, Volf Petr st. 2:2, Duda Miroslav 3:1, Nekola Michal 2:2, body hostů: Vaňousek Miroslav 1:3, Bartoň Karel 2:2, Vtelenský Josef 1:3, Běloubek Roman 2:2), TTC Josefův Důl "C" - AŠ Mladá Boleslav "F" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezděk Jiří ml. 2:1, Pácha Robin 3:0, Bříška Jan 3:1, Ďurfina Karel 3:1, WO 2:0, body hostů: Závěšický Jaroslav 0:4, Heilek Miroslav 1:3, Školník Luboš 2:0, Tvrzský Rudolf 0:4, WO 0:2), Sokol Otradovice "B" - Sokol Chotětov "A" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Miloš 1:3, Polanský Kamil 1:3, Žerava Miroslav st. 1:3, Žerava Miroslav ml. 0:4, body hostů: Tešla Miroslav 4:0, Vinklář Jan 4:0, Novotný Josef 4:0, Janoušek Vladimír 1:3), Sokol Chotětov "B" - TTC Bělá p.B. "E" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Merčák Marek 4:0, Moc Vladimír ml. 3:1, Morávek Jaroslav 3:1, Moc Vladimír st. 2:2, body hostů: Postelt Vladimír 0:4, Dohnalík Leoš 0:4, Ginzlová Eva 2:2, Svobodová Lucie 2:2), AŠ Mladá Boleslav "G" - TJ Březno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bušek Štěpán 0:4, Sucharda David 2:2, Antoš Petr 4:0, Čeřovská Monika 2:2, body hostů: Urban Jiří 3:1, Folprecht Jan 1:3, Drahota Václav 3:1, Just Miloslav 1:3), SK Dolní Stakory "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Michal 3:1, Pejta Petr st. 1:3, Jonáš Marek 0:4, Kopal Jaroslav 0:4, body hostů: Kastner Patrik 3:1, Mareš Jan 2:2, Ort Marek 4:0, Pleticha Vladimír 3:1),
13. kolo:
SK Dolní Stakory "B" - TTC STEER Mladá Boleslav "C" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Michal 4:0, Pejta Petr st. 4:0, Jonáš Marek 4:0, Kopal Jaroslav 2:2, body hostů: Marek Jiří 0:4, Duda Miroslav 1:3, Ráb Martin 1:3, Nekola Michal 0:4), Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers - AŠ Mladá Boleslav "G" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pleticha Vladimír 4:0, Mareš Jan 2:2, Kastner Patrik 4:0, Ort Marek 4:0, body hostů: Kovařík Tomáš 0:4, Antoš Petr 1:3, Bušek Štěpán 0:4, Sucharda David 1:3), TJ Březno - Sokol Chotětov "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Folprecht Jan 1:3, Urban Jiří 3:1, Just Miloslav 1:3, Drahota Václav 2:2, body hostů: Moc Vladimír ml. 3:1, Merčák Marek 4:0, Moc Vladimír st. 2:2, Morávek Jaroslav 0:4), TTC Bělá p.B. "E" - Sokol Otradovice "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peca Antonín 4:0, Dohnalík Leoš 1:3, Marejka Vítězslav 3:1, Ginzlová Eva 4:0, body hostů: Macura Zdeněk 2:2, Žerava Miroslav ml. 1:3, Žerava Miroslav st. 1:3, Pivoňka Erik 0:4), Sokol Chotětov "A" - TTC Josefův Důl "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekelský Jan 3:1, Vinklář Jan 0:4, Novotný Josef 3:1, Tešla Miroslav 1:3, body hostů: Ďurfina Karel 2:2, Pácha Robin 4:0, Bezděk Jiří ml. 1:3, Bříška Jan 2:2), AŠ Mladá Boleslav "F" - TJ Plazy "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heilek Miroslav 3:1, Hovorka Karel 1:0, Školník Luboš 4:0, Sluka Čeněk 4:0, Vyhnánek Jaroslav 1:2, body hostů: Čuban Zdeněk ing. 1:3, Vaňousek Miroslav 0:4, Vtelenský Josef 1:3, Běloubek Roman 1:3),
14. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "C" - AŠ Mladá Boleslav "F" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jiří 3:1, Volf Petr st. 1:3, Duda Miroslav 0:4, Nekola Michal 2:2, body hostů: Suchardová Jitka 1:3, Školník Luboš 4:0, Sluka Čeněk 3:1, Heilek Miroslav 2:2), TJ Plazy "B" - Sokol Chotětov "A" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vtelenský Josef 1:3, Vaňousek Miroslav 0:4, Kučera Josef 2:2, Běloubek Roman 2:2, body hostů: Sekelský Jan 2:2, Vinklář Jan 3:1, Novotný Josef 3:1, Tešla Miroslav 3:1), TTC Josefův Důl "C" - TTC Bělá p.B. "E" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ďurfina Karel 4:0, Pácha Robin 3:1, Bříška Jan 2:2, Barva Jaroslav 3:1, body hostů: Postelt Vladimír 0:4, Dohnalík Leoš 0:4, Marejka Vítězslav 3:1, Ginzlová Eva 1:3), Sokol Otradovice "B" - TJ Březno 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polanský Kamil 1:3, Jelínek Miloš 3:1, Žerava Miroslav st. 0:3, Macura Zdeněk 0:4, Pivoňka Erik 0:1, body hostů: Folprecht Jan 3:1, Klíma Miroslav 2:2, Drahota Václav 4:0, Just Miloslav 2:0, Novotný Miroslav 1:1), Sokol Chotětov "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Merčák Marek 2:2, Moc Vladimír ml. 2:2, Morávek Jaroslav 1:3, Moc Vladimír st. 1:3, body hostů: Pleticha Vladimír 4:0, Mareš Jan 0:4, Ort Marek 2:2, Kastner Patrik 4:0), AŠ Mladá Boleslav "G" - SK Dolní Stakory "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovařík Tomáš 0:3, Čeřovská Monika 4:0, Rosca David 3:1, Bušek Štěpán 0:4, Antoš Petr 1:0, body hostů: Ondráček Michal 2:2, Pejta Petr st. 1:3, Kopal Jaroslav 2:2, Jonáš Jaroslav ml. 3:1),
15. kolo:
AŠ Mladá Boleslav "G" - TTC STEER Mladá Boleslav "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sucharda David 3:1, Rosca David 4:0, Antoš Petr 4:0, Čeřovská Monika 1:3, body hostů: Marek Jiří 1:3, Volf Petr st. 1:3, Duda Miroslav 1:3, Nekola Michal 1:3), SK Dolní Stakory "B" - Sokol Chotětov "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Michal 1:3, Kopal Jaroslav 2:2, Jonáš Marek 2:2, Pejta Petr st. 1:3, body hostů: Merčák Marek 4:0, Moc Vladimír ml. 3:1, Morávek Jaroslav 1:3, Moc Vladimír st. 2:2), Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers - Sokol Otradovice "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pleticha Vladimír 4:0, Mareš Jan 3:1, Soukal Hubert 1:3, Ort Marek 4:0, body hostů: Žerava Miroslav st. 1:3, Pivoňka Erik 1:3, Žerava Miroslav ml. 1:3, Mareš Pavel 1:3), TJ Březno - TTC Josefův Důl "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urban Jiří 3:1, Klíma Miroslav 0:4, Just Miloslav 2:2, Folprecht Jan 2:2, body hostů: Barva Jaroslav 1:3, Ďurfina Karel 3:1, Pácha Robin 4:0, Bříška Jan 1:3), TTC Bělá p.B. "E" - TJ Plazy "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marejka Vítězslav 2:2, Dohnalík Leoš 1:3, Svobodová Lucie 1:3, Ginzlová Eva 2:2, body hostů: Čuban Zdeněk ing. 2:2, Vtelenský Josef 4:0, Běloubek Roman 3:1, Vaňousek Miroslav 1:3), Sokol Chotětov "A" - AŠ Mladá Boleslav "F" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekelský Jan 3:1, Tešla Miroslav 3:1, Novotný Josef 4:0, Vinklář Jan 3:1, body hostů: Heilek Miroslav 0:4, Vyhnánek Jaroslav 0:4, Školník Luboš 3:1, Šimečková Zdena 0:4),
16. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "C" - Sokol Chotětov "A" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Jiří 1:3, Volf Petr st. 1:1, Duda Miroslav 2:2, Nekola Michal 2:2, Ráb Martin 1:1, body hostů: Tešla Miroslav 3:1, Vinklář Jan 1:3, Novotný Josef 4:0, Röckel Sasha 1:3), AŠ Mladá Boleslav "F" - TTC Bělá p.B. "E" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyhnánek Jaroslav 2:2, Heilek Miroslav 2:2, Školník Luboš 4:0, Sluka Čeněk 4:0, body hostů: Ginzlová Eva 2:2, Svobodová Lucie 1:3, Marejka Vítězslav 1:3, Dohnalík Leoš 0:4), TJ Plazy "B" - TJ Březno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuban Zdeněk ing. 1:3, Vtelenský Josef 2:2, Běloubek Roman 2:2, Bartoň Karel 3:1, body hostů: Folprecht Jan 2:2, Klíma Miroslav 0:2, Drahota Václav 4:0, Urban Jiří 1:3, Just Miloslav 1:1), TTC Josefův Důl "C" - Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezděk Jiří ml. 0:4, Pácha Robin 1:3, Bříška Jan 1:3, Ďurfina Karel 1:3, body hostů: Pleticha Vladimír 4:0, Kastner Patrik 3:1, Ort Marek 4:0, Mareš Jan 2:2), Sokol Otradovice "B" - SK Dolní Stakory "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Ladislav ml. 0:3, Polanský Kamil 1:3, Žerava Miroslav st. 1:3, Žerava Miroslav ml. 0:4, Mareš Pavel 1:0, body hostů: Ondráček Michal 4:0, Pejta Petr st. 1:3, Kopal Jaroslav 4:0, Jonáš Marek 4:0), Sokol Chotětov "B" - AŠ Mladá Boleslav "G" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merčák Marek 4:0, Moc Vladimír ml. 3:1, Morávek Jaroslav 0:4, Moc Vladimír st. 3:1, body hostů: Bušek Štěpán 1:3, Rosca David 1:3, Sucharda David 3:1, Louč Tomáš 1:3),
17. kolo:
Sokol Chotětov "B" - TTC STEER Mladá Boleslav "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Merčák Marek 4:0, Moc Vladimír ml. 4:0, Morávek Jaroslav 2:2, Moc Vladimír st. 1:3, body hostů: Marek Jiří 2:2, Duda Miroslav 1:3, Volf Petr st. 0:4, Nekola Michal 2:2), AŠ Mladá Boleslav "G" - Sokol Otradovice "B" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čeřovská Monika 4:0, Bušek Štěpán 4:0, Sucharda David 4:0, Rosca David 4:0, body hostů: Novák Ivo ing. 0:4, Macura Zdeněk 0:4, Žerava Miroslav ml. 0:4, Žerava Miroslav st. 0:4), SK Dolní Stakory "B" - TTC Josefův Důl "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopal Jaroslav 0:4, Pejta Petr st. 2:2, Jonáš Marek 2:2, Ondráček Michal 4:0, body hostů: Barva Jaroslav 1:3, Ďurfina Karel 3:1, Pácha Robin 3:1, Bříška Jan 1:3), Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers - TJ Plazy "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Jan 0:3, Pleticha Vladimír 4:0, Ort Marek 2:2, Kastner Patrik 4:0, WO 1:0, body hostů: Běloubek Roman 2:2, Bartoň Karel 0:3, Vtelenský Josef 1:3, Čuban Zdeněk ing. 2:2, WO 0:1), TJ Březno - AŠ Mladá Boleslav "F" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Miroslav 0:2, Urban Jiří 2:2, Just Miloslav 2:2, Drahota Václav 3:1, Žďánský Milan ing. 1:1, body hostů: Školník Luboš 4:0, Suchardová Jitka 0:4, Sluka Čeněk 2:2, Heilek Miroslav 2:2), TTC Bělá p.B. "E" - Sokol Chotětov "A" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ginzlová Eva 1:3, Svobodová Lucie 2:2, Marejka Vítězslav 0:4, Kolegarová Šárka 2:2, body hostů: Sekelský Jan 3:1, Tešla Miroslav 3:1, Novotný Josef 4:0, Vinklář Jan 1:3),
18. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "C" - TTC Bělá p.B. "E" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Jiří 1:3, Polák Petr 4:0, Duda Miroslav 0:4, Nekola Michal 1:3, body hostů: Kolegarová Šárka 2:2, Ginzlová Eva 3:1, Peca Antonín 2:2, Vokoun Petr ing. 3:1), Sokol Chotětov "A" - TJ Březno 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekelský Jan 4:0, Vinklář Jan 4:0, Novotný Josef 3:1, Tešla Miroslav 2:2, body hostů: Novotný Miroslav 0:4, Folprecht Jan 0:2, Drahota Václav 2:2, Just Miloslav 1:3, Javůrek Filip 0:2), AŠ Mladá Boleslav "F" - Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Heilek Miroslav 0:4, Suchardová Jitka 1:3, Vyhnánek Jaroslav 0:3, WO 0:6, body hostů: Pleticha Vladimír 2:0, Kraušner Miroslav 2:1, Ort Marek 3:0, Kastner Patrik 3:0, WO 6:0), TJ Plazy "B" - SK Dolní Stakory "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuban Zdeněk ing. 0:4, Vtelenský Josef 2:2, Běloubek Roman 2:2, Vaňousek Miroslav 1:3, body hostů: Ondráček Michal 4:0, Pejta Petr st. 2:2, Kopal Jaroslav 1:3, Jonáš Marek 4:0), TTC Josefův Důl "C" - AŠ Mladá Boleslav "G" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezděk Jiří ml. 2:2, Ďurfina Karel 2:2, Pácha Robin 2:2, Barva Jaroslav 3:1, body hostů: Rosca David 1:3, Bušek Štěpán 2:2, Sucharda David 3:1, Kovařík Tomáš 1:3), Sokol Otradovice "B" - Sokol Chotětov "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Miloš 1:3, Polanský Kamil 3:1, Žerava Miroslav st. 1:3, Žerava Miroslav ml. 0:4, body hostů: Merčák Marek 4:0, Moc Vladimír ml. 2:2, Morávek Jaroslav 3:1, Moc Vladimír st. 2:2),
19. kolo:
Sokol Otradovice "B" - TTC STEER Mladá Boleslav "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polanský Kamil 2:2, Macura Zdeněk 1:3, Žerava Miroslav ml. 1:3, Žerava Miroslav st. 1:3, body hostů: Polák Petr 4:0, Marek Jiří 2:2, Duda Miroslav 4:0, Nekola Michal 1:3), Sokol Chotětov "B" - TTC Josefův Důl "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Merčák Marek 4:0, Moc Vladimír ml. 3:1, Morávek Jaroslav 2:2, Moc Vladimír st. 0:4, body hostů: Barva Jaroslav 2:2, Ďurfina Karel 2:2, Bezděk Jiří ml. 2:2, Bříška Jan 1:3), AŠ Mladá Boleslav "G" - TJ Plazy "B" 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Antoš Petr 3:1, Sucharda David 1:3, Rosca David 2:2, WO 0:5, body hostů: Běloubek Roman 1:2, Bartoň Karel 3:0, Vtelenský Josef 1:2, Vaňousek Miroslav 1:2, WO 5:0), SK Dolní Stakory "B" - AŠ Mladá Boleslav "F" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček Michal 3:1, Pejta Petr st. 1:3, Jonáš Marek 3:1, Kopal Jaroslav 0:4, body hostů: Školník Luboš 3:1, Suchardová Jitka 1:3, Sluka Čeněk 3:1, Heilek Miroslav 2:2), Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers - Sokol Chotětov "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pleticha Vladimír 2:2, Kastner Patrik 3:1, Ort Marek 2:2, Mareš Jan 2:1, Hajlich David 0:1, body hostů: Tešla Miroslav 2:2, Sekelský Jan 3:1, Novotný Josef 2:2, Vinklář Jan 0:4), TJ Březno - TTC Bělá p.B. "E" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Folprecht Jan 3:1, Urban Jiří 2:2, Just Miloslav 2:1, Drahota Václav 4:0, Žďánský Milan ing. 1:0, body hostů: Kolegarová Šárka 1:3, Ginzlová Eva 0:4, Vokoun Petr ing. 3:1, Dohnalík Leoš 0:4),
20. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "C" - TJ Březno 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Včeláková Stanislava 0:4, Volf Petr st. 1:3, Duda Miroslav 0:4, Nekola Michal 1:3, body hostů: Dlask Milan ing. 3:1, Folprecht Jan 4:0, Drahota Václav 4:0, Klíma Miroslav 3:1), TTC Bělá p.B. "E" - Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ginzlová Eva 4:0, Dohnalík Leoš 1:3, Marejka Vítězslav 0:4, Kolegarová Šárka 1:3, body hostů: Pleticha Vladimír 3:1, Kraušner Jiří 2:2, Ort Marek 3:1, Mareš Jan 1:1, Hajlich David 1:1), Sokol Chotětov "A" - SK Dolní Stakory "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekelský Jan 3:1, Tešla Miroslav 0:4, Novotný Josef 4:0, Vinklář Jan 1:3, body hostů: Ondráček Michal 3:1, Jonáš Marek 2:2, Pejta Petr st. 2:2, Kopal Jaroslav 1:3), AŠ Mladá Boleslav "F" - AŠ Mladá Boleslav "G" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heilek Miroslav 1:1, Vyhnánek Jaroslav 1:1, Suchardová Jitka 2:0, Školník Luboš 3:0, WO 7:1, body hostů: Kovařík Tomáš 1:2, Bušek Štěpán 0:3, Rosca David 1:2, WO 1:7), TJ Plazy "B" - Sokol Chotětov "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňousek Miroslav 0:4, Běloubek Roman 1:3, Jonáš Zdeněk 0:4, Bartoň Karel 3:1, body hostů: Merčák Marek 4:0, Moc Vladimír ml. 3:1, Moc Vladimír st. 2:2, Morávek Jaroslav 3:1), TTC Josefův Důl "C" - Sokol Otradovice "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Barva Jaroslav 4:0, Pácha Robin 4:0, Bříška Jan 3:1, Ďurfina Karel 4:0, body hostů: Štros Jaroslav 1:3, Skála Jiří 0:4, Žerava Miroslav st. 0:4, Žerava Miroslav ml. 0:4),
21. kolo:
TTC Josefův Důl "C" - TTC STEER Mladá Boleslav "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezděk Jiří ml. 2:2, Pácha Robin 2:2, Bříška Jan 1:3, Ďurfina Karel 2:2, body hostů: Polák Petr 4:0, Marek Jiří 1:3, Volf Petr st. 1:3, Duda Miroslav 3:1), Sokol Otradovice "B" - TJ Plazy "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polanský Kamil 3:1, Mrázek Ladislav ml. 3:1, Žerava Miroslav st. 1:3, Skála Jiří 1:3, body hostů: Bartoň Karel 4:0, Vtelenský Josef 2:2, Vaňousek Miroslav 2:2, Kučera Josef 0:4), Sokol Chotětov "B" - AŠ Mladá Boleslav "F" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merčák Marek 3:1, Moc Vladimír ml. 3:1, Morávek Jaroslav 2:2, Moc Vladimír st. 1:3, body hostů: Suchardová Jitka 1:3, Školník Luboš 3:1, Sluka Čeněk 3:1, Tvrzský Rudolf 0:4), AŠ Mladá Boleslav "G" - Sokol Chotětov "A" 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sucharda David 3:1, Bušek Štěpán 1:3, Kovařík Tomáš 2:2, WO 0:5, body hostů: Sekelský Jan 2:1, Tešla Miroslav 1:2, Janoušek Vladimír 0:3, Novotný Josef 3:0, WO 5:0), SK Dolní Stakory "B" - TTC Bělá p.B. "E" 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jonáš Marek 2:1, Pejta Petr st. 3:0, Jonáš Jaroslav ml. 3:0, Kopal Jaroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Ginzlová Eva 1:3, Svobodová Lucie 0:4, Dohnalík Leoš 0:4, WO 0:5), Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers - TJ Březno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Jan 1:3, Pleticha Vladimír 3:1, Kraušner Miroslav 2:2, Ort Marek 3:1, body hostů: Folprecht Jan 1:3, Urban Jiří 2:2, Drahota Václav 3:1, Just Miloslav 1:3),
22. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "C" - Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Duda Miroslav 2:2, Marek Jiří 0:4, Nekola Michal 0:4, WO 0:5, body hostů: Pleticha Vladimír 3:0, Ort Marek 2:1, Mareš Jan 3:0, Hajlich David 1:1, Kraušner Miroslav 1:0, WO 5:0), TJ Březno - SK Dolní Stakory "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žďánský Milan ing. 0:2, Klíma Miroslav 0:4, Just Miloslav 3:1, Drahota Václav 4:0, Novotný Miroslav 0:2, body hostů: Jonáš Marek 2:2, Pejta Petr st. 2:2, Kopal Jaroslav 3:1, Šaněk Pavel 2:2), TTC Bělá p.B. "E" - AŠ Mladá Boleslav "G" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolegarová Šárka 2:2, Vokoun Petr ing. 2:2, Svobodová Lucie 1:3, Ginzlová Eva 1:3, body hostů: Bušek Štěpán 1:3, Kovařík Tomáš 2:2, Antoš Petr 4:0, Sucharda David 3:1), Sokol Chotětov "A" - Sokol Chotětov "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Josef 2:2, Sekelský Jan 4:0, Tešla Miroslav 3:1, Vinklář Jan 3:1, body hostů: Moc Vladimír st. 1:3, Morávek Jaroslav 0:4, Moc Vladimír ml. 1:3, Merčák Marek 2:2), AŠ Mladá Boleslav "F" - Sokol Otradovice "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Školník Luboš 4:0, Vyhnánek Jaroslav 4:0, Tvrzský Rudolf 0:4, Sluka Čeněk 4:0, body hostů: Polanský Kamil 1:3, Žerava Miroslav st. 1:3, Macura Zdeněk 1:3, Žerava Miroslav ml. 1:3), TJ Plazy "B" - TTC Josefův Důl "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuban Zdeněk ing. 1:3, Vtelenský Josef 3:1, Vaňousek Miroslav 0:4, Běloubek Roman 2:2, body hostů: Ďurfina Karel 4:0, Bezděk Jiří ml. 2:2, Pácha Robin 3:1, Bříška Jan 1:3),
Regionální soutěž 3. třídy
1. kolo:
SK Dolní Stakory "C" - Sokol Otradovice "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jaroslav st. 2:2, Šaněk Pavel 2:2, Chňupa Luboš 2:2, Hercík Jiří 0:4, body hostů: Mrázek Ladislav ml. 4:0, Skála Jiří 2:2, Vaňousek Zdeněk 1:3, Macura Zdeněk 3:1), TTC Josefův Důl "D" - Sokol Březno 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havlík František st. 2:2, Barva Jaroslav 3:1, Pilař Milan 1:2, Havlík Jaroslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Titlbach Jindřich st. 3:1, Charvát Milan ing. 3:1, Bartoš Miroslav 0:4, Stejskal Zdeněk 2:1, WO 1:0), Sokol Dolní Bousov "B" - Sokol Podlázky "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nitray Jozef 3:1, Jihlavec Jan 3:1, Noha Jan 3:1, Kolek Pavel 4:0, body hostů: Kozák Roman 1:3, Žďánský Karel 2:2, Trlida Michal 0:4, Šimeček Vladimír 0:4), Sokol Podlázky "A" - Sokol Mnichovo Hradiště "F" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pácha Martin 3:1, Kučera Kryštof 1:3, Kučera Michal st. 0:4, Horák Vladimír 1:3, body hostů: Černovský Pavel 3:1, Koloc Jaroslav st. 2:2, Kraušner Jiří 4:0, Soukal Hubert 2:2), TJ Březno "B" - Slavoj Čistá 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miroslav 2:2, Žďánský Milan ing. 2:2, Just Miloslav 3:1, Javůrek Filip 1:3, body hostů: Bělohlav Jan 1:3, Rampas František 0:4, Hadač Jiří 3:1, Smutný Vratislav 4:0), TTC STEER Mladá Boleslav "D" - SK Dolní Stakory "D" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ráb Martin 3:1, Vichnarová Sylvie 4:0, Volf Petr st. 3:1, Rozkovec Vladimír 3:1, body hostů: Brabec Jaroslav 0:4, Záhorský Vojtěch 0:4, Drapák Jaroslav st. 3:1, Drapák Jaroslav ml. 0:4),
2. kolo:
Sokol Otradovice "C" - SK Dolní Stakory "D" 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaňousek Zdeněk 2:1, Skála Jiří 2:1, Mrázek Ladislav ml. 3:0, Štros Jaroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Brabec Jaroslav 1:3, Drapák Jaroslav st. 2:2, Jonáš Jaroslav st. 2:2, WO 0:5), Slavoj Čistá - TTC STEER Mladá Boleslav "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rampas František 0:2, Hadač Jiří 3:1, Smutný Vratislav 4:0, Bělohlav Jan 2:2, Martinec Jaroslav 0:2, body hostů: Ráb Martin 2:2, Nekola Michal 1:3, Volf Petr st. 3:1, Vichnarová Sylvie 1:3), Sokol Mnichovo Hradiště "F" - TJ Březno "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černovský Pavel 4:0, Koloc Jaroslav st. 1:3, Kraušner Jiří 3:1, Kraušner Miroslav 3:1, body hostů: Novotný Miroslav 2:2, Žďánský Milan ing. 1:3, Javůrek Filip 0:4, Just Miloslav 2:2), Sokol Podlázky "B" - Sokol Podlázky "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trlida Michal 3:1, Šimeček Vladimír 1:3, Hladký Petr 1:3, Michal Jaroslav 3:1, body hostů: Pácha Martin 4:0, Horák Vladimír 2:2, Špaček Jarmil 0:4, Kučera Michal st. 2:2), Sokol Březno - Sokol Dolní Bousov "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Titlbach Jindřich st. 3:1, Bartoš Miroslav 1:3, Stejskal Zdeněk 4:0, Charvát Milan ing. 4:0, body hostů: Jihlavec Jan 1:3, Kolek Pavel 1:3, Novotný Karel 1:3, Nitray Jozef 1:3), SK Dolní Stakory "C" - TTC Josefův Důl "D" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šádek Jaroslav st. 1:3, Šaněk Pavel 2:2, Hercík Jiří 0:4, Chňupa Luboš 1:3, body hostů: Barva Jaroslav 3:1, Havlík Jaroslav 4:0, Pilař Milan 2:2, Havlík František st. 3:1),
3. kolo:
TTC Josefův Důl "D" - Sokol Otradovice "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Barva Jaroslav 3:1, Havlík František st. 3:1, Havlík František ml. 3:1, Pilař Milan 2:1, WO 0:1, body hostů: Skála Jiří 0:3, Mareš Pavel 0:4, Vaňousek Zdeněk 0:4, Mrázek Ladislav ml. 4:0, WO 1:0), Sokol Dolní Bousov "B" - SK Dolní Stakory "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jihlavec Jan 2:2, Nitray Jozef 1:3, Kolek Pavel 2:2, Vilhan Martin 2:2, body hostů: Šádek Jaroslav st. 4:0, Šaněk Pavel 3:1, Hercík Jiří 0:4, Chňupa Luboš 2:2), Sokol Podlázky "A" - Sokol Březno 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Michal st. 1:3, Horák Vladimír 0:4, Kučera Kryštof 0:4, Pácha Martin 1:3, body hostů: Charvát Milan ing. 2:2, Titlbach Jindřich st. 4:0, Bartoš Miroslav 4:0, Stejskal Zdeněk 4:0), TJ Březno "B" - Sokol Podlázky "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miroslav 2:2, Javůrek Filip 1:3, Žďánský Milan ing. 1:3, Dlask Milan ing. 1:3, body hostů: Žďánský Karel 3:1, Marján Marcel 4:0, Trlida Michal 3:1, Šimeček Vladimír 1:3), TTC STEER Mladá Boleslav "D" - Sokol Mnichovo Hradiště "F" 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ráb Martin 2:2, Nekola Michal 2:2, Hodboď Martin 1:3, WO 0:5, body hostů: Černovský Pavel 2:1, Soukal Hubert 0:3, Kraušner Miroslav 3:0, Kraušner Jiří 2:1, WO 5:0), SK Dolní Stakory "D" - Slavoj Čistá 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drapák Jaroslav ml. 0:4, Drapák Jaroslav st. 0:4, Brabec Jaroslav 0:4, Jonáš Jaroslav st. 2:2, body hostů: Bělohlav Jan 3:1, Rampas František 3:1, Hadač Jiří 4:0, Smutný Vratislav 4:0),
4. kolo:
Sokol Otradovice "C" - Slavoj Čistá 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňousek Zdeněk 3:1, Skála Jiří 0:4, Mareš Pavel 2:2, Macura Zdeněk 1:3, body hostů: Havelka Petr 1:3, Bělohlav Jan 2:2, Hadač Jiří 3:1, Smutný Vratislav 4:0), Sokol Mnichovo Hradiště "F" - SK Dolní Stakory "D" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraušner Jiří 3:1, Kraušner Miroslav 4:0, Černovský Pavel 3:1, Soukal Hubert 4:0, body hostů: Jonáš Jaroslav st. 1:3, Drapák Jaroslav st. 1:3, Brabec Jaroslav 0:4, Drapák Jaroslav ml. 0:4), Sokol Podlázky "B" - TTC STEER Mladá Boleslav "D" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michal Jaroslav 1:3, Marján Marcel 3:1, Žďánský Karel 4:0, Kozák Roman 2:2, body hostů: Vichnarová Sylvie 0:4, Šlapáček Vladimír 3:1, Nekola Michal 2:2, Rozkovec Vladimír 1:3), Sokol Březno - TJ Březno "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stejskal Zdeněk 4:0, Titlbach Jindřich st. 4:0, Charvát Milan ing. 2:2, Bartoš Miroslav 4:0, body hostů: Novotný Miroslav 1:3, Javůrek Filip 0:4, Žďánský Milan ing. 1:3, Just Miloslav 0:2, Dragoun Václav 0:2), SK Dolní Stakory "C" - Sokol Podlázky "A" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šádek Jaroslav st. 3:0, Šaněk Pavel 2:1, Hercík Jiří 1:2, Chňupa Luboš 3:0, WO 5:0, body hostů: Kučera Michal st. 0:4, Horák Vladimír 2:2, Pácha Zdeněk 1:3, WO 0:5), TTC Josefův Důl "D" - Sokol Dolní Bousov "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilař Milan 2:2, Havlík František st. 2:2, Havlík Jaroslav 0:2, Havlík František ml. 1:3, Barva Jaroslav 2:0, body hostů: Noha Jan 2:2, Nitray Jozef 1:3, Novotný Karel 4:0, Jihlavec Jan 2:2),
5. kolo:
Sokol Dolní Bousov "B" - Sokol Otradovice "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jihlavec Jan 2:2, Kolek Pavel 3:1, Novotný Karel 3:1, Vilhan Martin 3:1, body hostů: Vaňousek Zdeněk 3:1, Mrázek Ladislav ml. 2:2, Mareš Pavel 0:4, Skála Jiří 0:4), Sokol Podlázky "A" - TTC Josefův Důl "D" 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pácha Martin 3:1, Horák Vladimír 0:4, Pácha Zdeněk 1:3, WO 0:5, body hostů: Barva Jaroslav 2:1, Pilař Milan 2:1, Havlík František st. 1:2, Havlík Jaroslav 3:0, WO 5:0), TJ Březno "B" - SK Dolní Stakory "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miroslav 1:3, Javůrek Filip 0:3, Žďánský Milan ing. 3:1, Dlask Milan ing. 2:2, Just Miloslav 0:1, body hostů: Šádek Jaroslav st. 3:1, Šaněk Pavel 4:0, Chňupa Luboš 2:2, Hercík Jiří 1:3), TTC STEER Mladá Boleslav "D" - Sokol Březno 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ráb Martin 1:3, Volf Petr st. 0:4, Šlapáček Vladimír 0:4, Laštovička Jan 1:3, body hostů: Titlbach Jindřich st. 4:0, Bartoš Miroslav 3:1, Stejskal Zdeněk 3:1, Charvát Milan ing. 4:0), SK Dolní Stakory "D" - Sokol Podlázky "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Jaroslav st. 3:1, Drapák Jaroslav st. 3:1, Záhorský Vojtěch 1:3, Brabec Jaroslav 0:4, body hostů: Kozák Roman 2:2, Šimeček Vladimír 1:3, Marján Marcel 2:2, Trlida Michal 4:0), Slavoj Čistá - Sokol Mnichovo Hradiště "F" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havelka Petr 2:2, Hadač Jiří 2:2, Smutný Vratislav 4:0, Kubín Tomáš 1:3, body hostů: Kraušner Jiří 3:1, Hajlich David 3:1, Soukal Hubert 0:4, Černovský Pavel 1:3),
6. kolo:
Sokol Otradovice "C" - Sokol Mnichovo Hradiště "F" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrázek Ladislav ml. 2:2, Skála Jiří 0:4, Honzák Jakub 0:4, Mareš Pavel 0:4, body hostů: Kraušner Jiří 3:1, Hajlich David 4:0, Soukal Hubert 3:1, Kraušner Miroslav 4:0), Sokol Podlázky "B" - Slavoj Čistá 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimeček Vladimír 1:3, Žďánský Karel 0:4, Trlida Michal 1:3, Marján Marcel 1:3, body hostů: Smutný Vratislav 4:0, Havelka Petr 2:2, Hadač Jiří 4:0, Bělohlav Jan 1:1, Kubín Tomáš 2:0), Sokol Březno - SK Dolní Stakory "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Titlbach Jindřich st. 4:0, Charvát Milan ing. 2:2, Bartoš Miroslav 3:1, Stejskal Zdeněk 3:1, body hostů: Jonáš Jaroslav st. 2:2, Drapák Jaroslav st. 1:3, Záhorský Vojtěch 1:3, Brabec Jaroslav 0:4), SK Dolní Stakory "C" - TTC STEER Mladá Boleslav "D" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šádek Jaroslav st. 3:1, Šaněk Pavel 2:2, Jonáš Jaroslav ml. 3:1, Chňupa Luboš 1:3, body hostů: Ráb Martin 2:2, Volf Petr st. 2:2, Šlapáček Vladimír 2:2, Rozkovec Vladimír 1:3), TTC Josefův Důl "D" - TJ Březno "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlík František st. 1:3, Pilař Milan 4:0, Barva Jaroslav 3:1, Havlík František ml. 3:1, body hostů: Novotný Miroslav 1:3, Dlask Milan ing. 1:3, Žďánský Milan ing. 3:1, Javůrek Filip 0:4), Sokol Dolní Bousov "B" - Sokol Podlázky "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Karel 1:1, Kolek Pavel 1:2, Nitray Jozef 2:2, Jihlavec Jan 1:2, WO 3:1, body hostů: Pácha Martin 4:0, Špaček Jarmil 0:3, Pácha Zdeněk 0:1, Horák Vladimír 3:1, WO 1:3),
7. kolo:
Sokol Podlázky "A" - Sokol Otradovice "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pácha Martin 4:0, Špaček Jarmil 1:3, Kučera Michal st. 3:1, Horák Vladimír 2:2, body hostů: Mrázek Ladislav ml. 2:2, Skála Jiří 1:3, Mareš Pavel 1:3, Vaňousek Zdeněk 2:2), TJ Březno "B" - Sokol Dolní Bousov "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miroslav 1:3, Žďánský Milan ing. 3:1, Just Miloslav 4:0, Javůrek Filip 0:4, body hostů: Novotný Karel 2:2, Kolek Pavel 3:1, Nitray Jozef 1:3, Jihlavec Jan 2:2), TTC STEER Mladá Boleslav "D" - TTC Josefův Důl "D" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ráb Martin 2:2, Rozkovec Vladimír 1:1, Nekola Michal 0:4, Volf Petr st. 1:3, Šlapáček Vladimír 0:2, body hostů: Barva Jaroslav 4:0, Havlík František st. 2:2, Pilař Milan 3:1, Havlík František ml. 3:1), SK Dolní Stakory "D" - SK Dolní Stakory "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drapák Jaroslav ml. 1:3, Drapák Jaroslav st. 3:1, Brabec Jaroslav 1:3, Jonáš Jaroslav st. 2:2, body hostů: Šádek Jaroslav st. 3:1, Šaněk Pavel 3:1, Hercík Jiří 0:4, Chňupa Luboš 3:1), Slavoj Čistá - Sokol Březno 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havelka Petr 1:3, Hadač Jiří 2:2, Smutný Vratislav 2:2, Kubín Tomáš 0:4, body hostů: Titlbach Jindřich st. 3:1, Charvát Milan ing. 1:3, Bartoš Miroslav 3:1, Stejskal Zdeněk 4:0), Sokol Mnichovo Hradiště "F" - Sokol Podlázky "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukal Hubert 1:3, Černovský Pavel 2:2, Kraušner Miroslav 4:0, Kraušner Jiří 3:1, body hostů: Šimeček Vladimír 1:3, Kozák Roman 2:2, Žďánský Karel 1:3, Marján Marcel 2:2),
8. kolo:
Sokol Otradovice "C" - Sokol Podlázky "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrázek Ladislav ml. 4:0, Macura Zdeněk 1:3, Vaňousek Zdeněk 4:0, Mareš Pavel 0:4, body hostů: Kozák Roman 2:2, Trlida Michal 2:2, Marján Marcel 1:3, Žďánský Karel 2:2), Sokol Březno - Sokol Mnichovo Hradiště "F" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Titlbach Jindřich st. 4:0, Bartoš Miroslav 1:3, Stejskal Zdeněk 4:0, Charvát Milan ing. 2:2, body hostů: Mareš Jan 2:2, Hajlich David 1:3, Kraušner Miroslav 1:3, Černovský Pavel 1:3), SK Dolní Stakory "C" - Slavoj Čistá 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jaroslav st. 2:2, Šaněk Pavel 3:1, Jonáš Jaroslav ml. 1:3, Hercík Jiří 0:4, body hostů: Kubín Tomáš 2:2, Havelka Petr 2:2, Hadač Jiří 2:2, Smutný Vratislav 4:0), TTC Josefův Důl "D" - SK Dolní Stakory "D" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlík František st. 4:0, Pilař Milan 4:0, Havlík Jaroslav 4:0, Barva Jaroslav 4:0, body hostů: Jonáš Jaroslav st. 0:4, Drapák Jaroslav st. 0:4, Brabec Jaroslav 0:4, Drapák Jaroslav ml. 0:4), Sokol Dolní Bousov "B" - TTC STEER Mladá Boleslav "D" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jihlavec Jan 1:3, Vilhan Martin 1:3, Kolek Pavel 3:1, Nitray Jozef 2:2, body hostů: Rozkovec Vladimír 2:2, Nekola Michal 2:2, Volf Petr st. 2:2, Ráb Martin 3:1), Sokol Podlázky "A" - TJ Březno "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pácha Martin 4:0, Špaček Jarmil 0:4, Horák Vladimír 1:3, Kučera Michal st. 1:3, body hostů: Novotný Miroslav 3:1, Žďánský Milan ing. 3:1, Dlask Milan ing. 1:3, Just Miloslav 3:1),
9. kolo:
TJ Březno "B" - Sokol Otradovice "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miroslav 4:0, Žďánský Milan ing. 4:0, Just Miloslav 2:1, Dlask Milan ing. 1:3, Javůrek Filip 0:1, body hostů: Vaňousek Zdeněk 2:2, Skála Jiří 0:4, Mareš Pavel 1:3, Mrázek Ladislav ml. 2:2), TTC STEER Mladá Boleslav "D" - Sokol Podlázky "A" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozkovec Vladimír 2:2, Volf Petr st. 3:1, Nekola Michal 3:1, Šlapáček Vladimír 3:1, body hostů: Pácha Martin 4:0, Kučera Michal st. 0:4, Horák Vladimír 1:3, Kučera Kryštof 0:4), SK Dolní Stakory "D" - Sokol Dolní Bousov "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Jaroslav st. 2:2, Drapák Jaroslav st. 3:1, Záhorský Vojtěch 1:3, Brabec Jaroslav 1:3, body hostů: Vilhan Martin 2:2, Jihlavec Jan 3:1, Nitray Jozef 2:2, Novotný Karel 2:2), Slavoj Čistá - TTC Josefův Důl "D" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havelka Petr 2:2, Hadač Jiří 2:2, Smutný Vratislav 4:0, Bělohlav Jan 0:2, Kubín Tomáš 0:2, body hostů: Barva Jaroslav 3:1, Pilař Milan 0:2, Havlík Jaroslav 2:2, Havlík František st. 2:2, Havlík František ml. 1:1), Sokol Mnichovo Hradiště "F" - SK Dolní Stakory "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mareš Jan 3:1, Kraušner Jiří 2:2, Kraušner Miroslav 4:0, Soukal Hubert 2:2, body hostů: Šaněk Pavel 3:1, Jonáš Jaroslav ml. 0:4, Chňupa Luboš 2:2, Hercík Jiří 0:4), Sokol Podlázky "B" - Sokol Březno 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žďánský Karel 1:3, Trlida Michal 0:4, Šimeček Vladimír 0:4, Kozák Roman 0:4, body hostů: Titlbach Jindřich st. 4:0, Bartoš Miroslav 4:0, Stejskal Zdeněk 4:0, Charvát Milan ing. 3:1),
10. kolo:
Sokol Otradovice "C" - Sokol Březno 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skála Jiří 0:4, Vaňousek Zdeněk 1:3, Mareš Pavel 0:4, Štros Jaroslav 0:4, body hostů: Titlbach Jindřich st. 4:0, Charvát Milan ing. 3:1, Bartoš Miroslav 4:0, Stejskal Zdeněk 4:0), SK Dolní Stakory "C" - Sokol Podlázky "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šaněk Pavel 4:0, Jonáš Jaroslav ml. 3:1, Hercík Jiří 0:2, Chňupa Luboš 4:0, Šádek Jaroslav st. 2:0, body hostů: Kozák Roman 0:4, Trlida Michal 1:3, Marján Marcel 1:3, Žďánský Karel 1:3), TTC Josefův Důl "D" - Sokol Mnichovo Hradiště "F" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barva Jaroslav 2:2, Havlík František st. 1:3, Havlík František ml. 2:2, Pilař Milan 2:2, body hostů: Kraušner Miroslav 4:0, Soukal Hubert 0:4, Černovský Pavel 2:2, Kraušner Jiří 3:1), Sokol Dolní Bousov "B" - Slavoj Čistá 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Karel 1:1, Nitray Jozef 1:3, Noha Jan 2:2, Kolek Pavel 3:1, Jihlavec Jan 1:1, body hostů: Bělohlav Jan 0:4, Kubín Tomáš 1:3, Havelka Petr 3:1, Smutný Vratislav 4:0), Sokol Podlázky "A" - SK Dolní Stakory "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pácha Martin 4:0, Horák Vladimír 2:2, Ulman Karel 3:1, Kučera Michal st. 3:1, body hostů: Jonáš Jaroslav st. 3:1, Drapák Jaroslav st. 1:3, Brabec Jaroslav 0:4, Šámal Vladimír 0:4), TJ Březno "B" - TTC STEER Mladá Boleslav "D" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Miroslav 3:1, Žďánský Milan ing. 2:2, Just Miloslav 3:0, Dlask Milan ing. 1:3, Javůrek Filip 1:0, body hostů: Rozkovec Vladimír 1:3, Nekola Michal 2:2, Volf Petr st. 1:3, Ráb Martin 2:2),
11. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "D" - Sokol Otradovice "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volf Petr st. 2:2, Šlapáček Vladimír 2:2, Rozkovec Vladimír 2:1, Ráb Martin 1:3, Hodboď Martin 0:1, body hostů: Vaňousek Zdeněk 4:0, Skála Jiří 0:4, Mareš Pavel 1:3, Mrázek Ladislav ml. 4:0), SK Dolní Stakory "D" - TJ Březno "B" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Jaroslav st. 2:2, Záhorský Vojtěch 0:4, Brabec Jaroslav 0:4, Drapák Jaroslav ml. 0:4, body hostů: Novotný Miroslav 4:0, Just Miloslav 2:0, Dlask Milan ing. 3:1, Žďánský Milan ing. 4:0, Javůrek Filip 1:1), Slavoj Čistá - Sokol Podlázky "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havelka Petr 2:2, Hadač Jiří 3:1, Smutný Vratislav 4:0, Bělohlav Jan 1:3, body hostů: Pácha Martin 3:1, Kučera Michal st. 1:3, Horák Vladimír 0:4, Ulman Karel 2:2), Sokol Mnichovo Hradiště "F" - Sokol Dolní Bousov "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraušner Miroslav 3:1, Kraušner Jiří 3:1, Mareš Jan 4:0, Černovský Pavel 4:0, body hostů: Jihlavcová Marie 0:4, Nitray Jozef 0:4, Vilhan Martin 1:3, Jihlavec Jan 1:3), Sokol Podlázky "B" - TTC Josefův Důl "D" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Roman 1:3, Šimeček Vladimír 2:2, Trlida Michal 2:2, Žďánský Karel 1:2, WO 0:1, body hostů: Barva Jaroslav 3:0, Havlík František st. 0:2, Pilař Milan 3:1, Havlík František ml. 1:3, Havlík Jaroslav 2:0, WO 1:0), Sokol Březno - SK Dolní Stakory "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Titlbach Jindřich st. 4:0, Bartoš Miroslav 4:0, Stejskal Zdeněk 3:1, Charvát Milan ing. 3:1, body hostů: Šádek Jaroslav st. 1:3, Šaněk Pavel 1:3, Chňupa Luboš 0:4, Jonáš Jaroslav ml. 0:4),
12. kolo:
Sokol Otradovice "C" - SK Dolní Stakory "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Ladislav ml. 4:0, Vaňousek Zdeněk 1:3, Lisík Petr 1:3, Mareš Pavel 0:4, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 2:2, Šaněk Pavel 2:2, Šádek Jaroslav st. 3:1, Chňupa Luboš 3:1), Sokol Březno - TTC Josefův Důl "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Titlbach Jindřich st. 4:0, Bartoš Miroslav 1:3, Stejskal Zdeněk 4:0, Charvát Milan ing. 3:1, body hostů: Pilař Milan 1:3, Havlík František st. 0:4, Havlík Jaroslav 2:2, Havlík František ml. 1:3), Sokol Podlázky "B" - Sokol Dolní Bousov "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozák Roman 0:2, Murányi Richard 0:4, Šimeček Vladimír 1:2, Žďánský Karel 1:2, WO 4:0, body hostů: Kolek Pavel 4:0, Novotný Karel 1:2, Nitray Jozef 4:0, Jihlavec Jan 1:0, WO 0:4), Sokol Mnichovo Hradiště "F" - Sokol Podlázky "A" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kraušner Jiří 3:1, Kraušner Miroslav 3:1, Černovský Pavel 3:1, Soukal Hubert 1:3, body hostů: Pácha Martin 2:2, Ulman Karel 3:1, Horák Vladimír 1:3, Kučera Michal st. 0:4), Slavoj Čistá - TJ Březno "B" 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havelka Petr 4:0, Hadač Jiří 2:2, Smutný Vratislav 4:0, Bělohlav Jan 1:3, body hostů: Novotný Miroslav 2:2, Žďánský Milan ing. 0:4, Dlask Milan ing. 1:3, Just Miloslav 2:2), SK Dolní Stakory "D" - TTC STEER Mladá Boleslav "D" 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Jaroslav st. 1:3, Záhorský Vojtěch 0:4, Šámal Vladimír 0:4, Brabec Jaroslav 0:4, body hostů: Rozkovec Vladimír 3:1, Volf Petr st. 4:0, Ráb Martin 4:0, Laštovička Jan 4:0),
13. kolo:
SK Dolní Stakory "D" - Sokol Otradovice "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jonáš Jaroslav st. 1:3, Drapák Jaroslav st. 2:2, Drapák Jaroslav ml. 0:4, Brabec Jaroslav 1:3, body hostů: Mrázek Ladislav ml. 4:0, Vaňousek Zdeněk 4:0, Mareš Pavel 1:3, Skála Jiří 3:1), TTC STEER Mladá Boleslav "D" - Slavoj Čistá 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nekola Michal 1:3, Ráb Martin 1:3, Rozkovec Vladimír 1:1, Volf Petr st. 3:1, Šlapáček Vladimír 0:2, body hostů: Havelka Petr 3:1, Rampas František 1:3, Hadač Jiří 2:2, Smutný Vratislav 4:0), TJ Březno "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "F" 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Miroslav 1:3, Žďánský Milan ing. 1:3, Just Miloslav 1:3, Dlask Milan ing. 1:3, body hostů: Kraušner Miroslav 4:0, Soukal Hubert 0:4, Mareš Jan 4:0, Černovský Pavel 4:0), Sokol Podlázky "A" - Sokol Podlázky "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pácha Martin 4:0, Pácha Zdeněk 2:2, Horák Vladimír 1:3, Kučera Michal ml. 0:4, body hostů: Kozák Roman 2:2, Marján Marcel 3:1, Šimeček Vladimír 1:3, Žďánský Karel 3:1), Sokol Dolní Bousov "B" - Sokol Březno 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Noha Jan 0:4, Nitray Jozef 1:3, Novotný Karel 1:3, Kolek Pavel 1:3, body hostů: Titlbach Jindřich st. 3:1, Bartoš Miroslav 2:2, Charvát Milan ing. 4:0, Stejskal Zdeněk 4:0), TTC Josefův Důl "D" - SK Dolní Stakory "C" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlík František ml. 3:1, Havlík František st. 4:0, Pilař Milan 3:0, Havlík Jaroslav 4:0, WO 0:1, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 0:4, Šádek Jaroslav st. 1:3, Chňupa Luboš 0:4, Šaněk Pavel 0:3, WO 1:0),
14. kolo:
Sokol Otradovice "C" - TTC Josefův Důl "D" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Ladislav ml. 4:0, Vaňousek Zdeněk 0:4, Mareš Pavel 2:2, Skála Jiří 1:3, body hostů: Barva Jaroslav 2:2, Pilař Milan 3:1, Havlík František st. 2:2, Havlík František ml. 2:2), SK Dolní Stakory "C" - Sokol Dolní Bousov "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 3:1, Šaněk Pavel 3:1, Šádek Jaroslav st. 2:2, Chňupa Luboš 2:2, body hostů: Novotný Karel 2:2, Kolek Pavel 2:2, Nitray Jozef 2:2, Noha Jan 0:4), Sokol Březno - Sokol Podlázky "A" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Titlbach Jindřich st. 4:0, Bartoš Miroslav 3:1, Stejskal Zdeněk 4:0, Charvát Milan ing. 3:1, body hostů: Pácha Martin 2:2, Kučera Michal st. 0:4, Horák Vladimír 0:4, Kučera Michal ml. 0:4), Sokol Podlázky "B" - TJ Březno "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trlida Michal 1:3, Marján Marcel 1:3, Žďánský Karel 0:4, Kozák Roman 1:3, body hostů: Novotný Miroslav 4:0, Dlask Milan ing. 2:2, Žďánský Milan ing. 3:1, Just Miloslav 4:0), Sokol Mnichovo Hradiště "F" - TTC STEER Mladá Boleslav "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraušner Jiří 4:0, Kraušner Miroslav 4:0, Mareš Jan 2:2, Černovský Pavel 2:2, body hostů: Včeláková Stanislava 0:4, Hodboď Martin 1:3, Ráb Martin 2:2, Volf Petr st. 1:3), Slavoj Čistá - SK Dolní Stakory "D" 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smutný Vratislav 4:0, Hadač Jiří 4:0, Bělohlav Jan 4:0, Havelka Petr 4:0, body hostů: Drapák Jaroslav st. 0:4, Jonáš Jaroslav st. 0:4, Záhorský Vojtěch 0:4, Šámal Vladimír 0:4),
15. kolo:
Slavoj Čistá - Sokol Otradovice "C" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havelka Petr 2:2, Hadač Jiří 2:2, Smutný Vratislav 4:0, Bělohlav Jan 2:2, body hostů: Mrázek Ladislav ml. 3:1, Vaňousek Zdeněk 2:2, Mareš Pavel 0:4, Skála Jiří 1:3), SK Dolní Stakory "D" - Sokol Mnichovo Hradiště "F" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Jaroslav st. 1:3, Drapák Jaroslav st. 1:3, Drapák Jaroslav ml. 0:4, Brabec Jaroslav 0:4, body hostů: Kraušner Jiří 4:0, Soukal Hubert 2:2, Černovský Pavel 4:0, Mareš Jan 4:0), TTC STEER Mladá Boleslav "D" - Sokol Podlázky "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ráb Martin 4:0, Rozkovec Vladimír 3:1, Nekola Michal 3:1, Šlapáček Vladimír 3:1, body hostů: Šimeček Vladimír 0:4, Kozák Roman 3:1, Trlida Michal 0:4, Marján Marcel 0:4), TJ Březno "B" - Sokol Březno 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miroslav 1:3, Žďánský Milan ing. 1:3, Just Miloslav 1:3, Javůrek Filip 0:2, Dragoun Václav 0:2, body hostů: Bartoš Miroslav 4:0, Charvát Milan ing. 1:3, Titlbach Jindřich st. 4:0, Stejskal Zdeněk 4:0), Sokol Podlázky "A" - SK Dolní Stakory "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pácha Martin 4:0, Ulman Karel 3:1, Kučera Michal st. 2:2, Horák Vladimír 2:2, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 2:2, Šaněk Pavel 1:3, Chňupa Luboš 0:4, Šádek Jaroslav st. 2:2), Sokol Dolní Bousov "B" - TTC Josefův Důl "D" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nitray Jozef 0:4, Kolek Pavel 1:3, Novotný Karel 1:3, Noha Jan 2:2, body hostů: Barva Jaroslav 3:1, Havlík František ml. 3:1, Havlík Jaroslav 3:1, Havlík František st. 3:1),
16. kolo:
Sokol Otradovice "C" - Sokol Dolní Bousov "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrázek Ladislav ml. 3:1, Vaňousek Zdeněk 3:1, Mareš Pavel 0:4, Skála Jiří 3:1, body hostů: Vilhan Martin 1:3, Noha Jan 3:1, Novotný Karel 2:2, Jihlavec Jan 1:3), TTC Josefův Důl "D" - Sokol Podlázky "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pilař Milan 0:3, Barva Jaroslav 3:1, Havlík Jaroslav 3:1, Havlík František st. 1:3, WO 0:1, body hostů: Pácha Martin 4:0, Ulman Karel 1:2, Horák Vladimír 1:3, Kučera Michal st. 2:2, WO 1:0), SK Dolní Stakory "C" - TJ Březno "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 4:0, Šaněk Pavel 4:0, Šádek Jaroslav st. 3:1, Chňupa Luboš 1:3, body hostů: Novotný Miroslav 1:3, Žďánský Milan ing. 1:3, Javůrek Filip 0:4, Just Miloslav 2:2), Sokol Březno - TTC STEER Mladá Boleslav "D" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Titlbach Jindřich st. 4:0, Bartoš Miroslav 3:1, Stejskal Zdeněk 4:0, Charvát Milan ing. 4:0, body hostů: Rozkovec Vladimír 0:4, Nekola Michal 0:4, Volf Petr st. 1:3, Ráb Martin 0:4), Sokol Podlázky "B" - SK Dolní Stakory "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Roman 2:2, Marján Marcel 2:2, Trlida Michal 2:2, Žďánský Karel 3:1, body hostů: Drapák Jaroslav ml. 0:4, Brabec Jaroslav 0:4, Drapák Jaroslav st. 3:1, Jonáš Jaroslav st. 4:0), Sokol Mnichovo Hradiště "F" - Slavoj Čistá 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraušner Jiří 3:1, Kraušner Miroslav 3:1, Mareš Jan 2:2, Černovský Pavel 4:0, body hostů: Smutný Vratislav 3:1, Hadač Jiří 0:4, Rampas František 0:4, Havelka Petr 1:3),
17. kolo:
Sokol Mnichovo Hradiště "F" - Sokol Otradovice "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukal Hubert 2:2, Kraušner Miroslav 4:0, Černovský Pavel 4:0, Mareš Jan 4:0, body hostů: Mrázek Ladislav ml. 1:3, Vaňousek Zdeněk 1:3, Mareš Pavel 0:4, Skála Jiří 0:4), Slavoj Čistá - Sokol Podlázky "B" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havelka Petr 4:0, Hadač Jiří 4:0, Smutný Vratislav 4:0, Bělohlav Jan 2:2, body hostů: Marján Marcel 1:3, Trlida Michal 0:4, Kozák Roman 0:4, Žďánský Karel 1:3), SK Dolní Stakory "D" - Sokol Březno 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jonáš Jaroslav st. 0:4, Záhorský Vojtěch 0:4, Brabec Jaroslav 0:4, Drapák Jaroslav ml. 0:4, body hostů: Titlbach Jindřich st. 4:0, Bartoš Miroslav 4:0, Stejskal Zdeněk 4:0, Charvát Milan ing. 4:0), TTC STEER Mladá Boleslav "D" - SK Dolní Stakory "C" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ráb Martin 1:3, Rozkovec Vladimír 0:4, Nekola Michal 0:4, Volf Petr st. 1:3, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 4:0, Šaněk Pavel 3:1, Chňupa Luboš 3:1, Šádek Jaroslav st. 4:0), TJ Březno "B" - TTC Josefův Důl "D" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miroslav 3:1, Dlask Milan ing. 0:4, Žďánský Milan ing. 3:1, Javůrek Filip 0:4, body hostů: Pilař Milan 3:1, Havlík František ml. 2:2, Barva Jaroslav 3:1, Havlík Jaroslav 2:2), Sokol Podlázky "A" - Sokol Dolní Bousov "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pácha Martin 4:0, Ulman Karel 3:1, Kučera Kryštof 1:3, Horák Vladimír 1:3, body hostů: Nitray Jozef 1:3, Kolek Pavel 2:2, Noha Jan 2:2, Vilhan Martin 2:2),
18. kolo:
Sokol Otradovice "C" - Sokol Podlázky "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Ladislav ml. 2:2, Vaňousek Zdeněk 2:2, Mareš Pavel 2:2, Skála Jiří 1:3, body hostů: Pácha Martin 4:0, Ulman Karel 4:0, Kučera Michal st. 0:4, Horák Vladimír 1:3), Sokol Dolní Bousov "B" - TJ Březno "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolek Pavel 1:3, Nitray Jozef 1:3, Vilhan Martin 2:2, Noha Jan 3:1, body hostů: Novotný Miroslav 0:4, Žďánský Milan ing. 3:1, Javůrek Filip 2:2, Just Miloslav 4:0), TTC Josefův Důl "D" - TTC STEER Mladá Boleslav "D" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlík František st. 1:3, Havlík František ml. 4:0, Barva Jaroslav 4:0, Pilař Milan 4:0, body hostů: Rozkovec Vladimír 1:3, Nekola Michal 1:3, Volf Petr st. 1:3, Ráb Martin 0:4), SK Dolní Stakory "C" - SK Dolní Stakory "D" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jaroslav st. 4:0, Šaněk Pavel 3:1, Chňupa Luboš 3:1, Hercík Jiří 1:3, body hostů: Drapák Jaroslav st. 2:2, Jonáš Jaroslav st. 2:2, Drapák Jaroslav ml. 0:4, Brabec Jaroslav 1:3), Sokol Březno - Slavoj Čistá 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Titlbach Jindřich st. 3:1, Bartoš Miroslav 3:1, Stejskal Zdeněk 4:0, Charvát Milan ing. 2:2, body hostů: Havelka Petr 1:3, Bělohlav Jan 0:4, Hadač Jiří 0:4, Smutný Vratislav 3:1), Sokol Podlázky "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "F" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Jaroslav 1:3, Kozák Roman 2:2, Žďánský Karel 0:4, Marján Marcel 0:4, body hostů: Kraušner Miroslav 4:0, Černovský Pavel 3:1, Kraušner Jiří 4:0, Soukal Hubert 2:2),
19. kolo:
Sokol Podlázky "B" - Sokol Otradovice "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marján Marcel 1:3, Kozák Roman 1:3, Žďánský Karel 3:1, Trlida Michal 0:4, body hostů: Mrázek Ladislav ml. 3:1, Vaňousek Zdeněk 3:1, Mareš Pavel 2:2, Skála Jiří 3:1), Sokol Mnichovo Hradiště "F" - Sokol Březno 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraušner Miroslav 3:1, Kraušner Jiří 1:3, Mareš Jan 1:3, Černovský Pavel 2:2, body hostů: Bartoš Miroslav 1:3, Charvát Milan ing. 2:2, Titlbach Jindřich st. 2:2, Stejskal Zdeněk 4:0), Slavoj Čistá - SK Dolní Stakory "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havelka Petr 1:3, Hadač Jiří 2:2, Smutný Vratislav 4:0, Bělohlav Jan 1:3, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 2:2, Šaněk Pavel 2:2, Chňupa Luboš 1:3, Šádek Jaroslav st. 3:1), SK Dolní Stakory "D" - TTC Josefův Důl "D" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Jaroslav st. 2:2, Drapák Jaroslav st. 1:3, Záhorský Vojtěch 1:3, Brabec Jaroslav 0:4, body hostů: Havlík František st. 2:2, Pilař Milan 4:0, Barva Jaroslav 2:2, Havlík Jaroslav 4:0), TTC STEER Mladá Boleslav "D" - Sokol Dolní Bousov "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rozkovec Vladimír 0:4, Ráb Martin 0:4, Nekola Michal 3:1, Volf Petr st. 3:1, body hostů: Nitray Jozef 2:2, Kolek Pavel 3:1, Vilhan Martin 3:1, Noha Jan 2:2), TJ Březno "B" - Sokol Podlázky "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dlask Milan ing. 0:4, Žďánský Milan ing. 3:1, Just Miloslav 1:0, Javůrek Filip 1:3, Novotný Miroslav 2:1, body hostů: Pácha Martin 4:0, Ulman Karel 2:2, Horák Vladimír 1:3, Kučera Michal st. 2:2),
20. kolo:
Sokol Otradovice "C" - TJ Březno "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Ladislav ml. 3:1, Vaňousek Zdeněk 3:1, Macura Zdeněk 2:2, Skála Jiří 3:1, body hostů: Novotný Miroslav 2:2, Dlask Milan ing. 1:3, Javůrek Filip 0:4, Žďánský Milan ing. 2:2), Sokol Podlázky "A" - TTC STEER Mladá Boleslav "D" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pácha Martin 4:0, Ulman Karel 4:0, Kučera Michal st. 2:2, Horák Vladimír 1:3, body hostů: Nekola Michal 2:2, Ráb Martin 1:3, Hodboď Martin 2:2, Rozkovec Vladimír 0:4), Sokol Dolní Bousov "B" - SK Dolní Stakory "D" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Noha Jan 3:1, Vilhan Martin 4:0, Kolek Pavel 4:0, Nitray Jozef 3:1, body hostů: Drapák Jaroslav st. 1:3, Jonáš Jaroslav st. 1:3, Brabec Jaroslav 0:4, Šámal Vladimír 0:4), TTC Josefův Důl "D" - Slavoj Čistá 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlík František st. 3:1, Pilař Milan 3:1, Jetel Zdeněk 2:2, Barva Jaroslav 4:0, body hostů: Havelka Petr 0:4, Bělohlav Jan 0:4, Hadač Jiří 1:3, Smutný Vratislav 3:1), SK Dolní Stakory "C" - Sokol Mnichovo Hradiště "F" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 3:1, Šaněk Pavel 2:2, Hercík Jiří 0:4, Chňupa Luboš 1:3, body hostů: Mareš Jan 4:0, Soukal Hubert 1:3, Černovský Pavel 2:2, Kraušner Jiří 3:1), Sokol Březno - Sokol Podlázky "B" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stejskal Zdeněk 4:0, Charvát Milan ing. 3:0, Titlbach Jindřich st. 3:0, Bartoš Miroslav 3:0, WO 3:0, body hostů: Žďánský Karel 0:1, Kozák Roman 0:4, Šimeček Vladimír 0:4, Michal Jaroslav 0:4, WO 0:3),
21. kolo:
Sokol Březno - Sokol Otradovice "C" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Titlbach Jindřich st. 3:1, Bartoš Miroslav 3:1, Stejskal Zdeněk 4:0, Charvát Milan ing. 3:1, body hostů: Mareš Pavel 0:4, Skála Jiří 0:4, Vaňousek Zdeněk 0:4, Mrázek Ladislav ml. 3:1), Sokol Podlázky "B" - SK Dolní Stakory "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimeček Vladimír 0:1, Kozák Roman 2:2, Michal Jaroslav 1:3, Marján Marcel 1:3, Žďánský Karel 3:0, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 4:0, Šaněk Pavel 3:1, Chňupa Luboš 2:2, Hercík Jiří 0:4), Sokol Mnichovo Hradiště "F" - TTC Josefův Důl "D" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraušner Miroslav 4:0, Soukal Hubert 0:4, Kraušner Jiří 1:3, Černovský Pavel 3:1, body hostů: Pilař Milan 2:2, Havlík František st. 1:3, Barva Jaroslav 3:1, Petrus Libor 2:2), Slavoj Čistá - Sokol Dolní Bousov "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rampas František 0:4, Smutný Vratislav 4:0, Hadač Jiří 4:0, Havelka Petr 3:0, WO 0:1, body hostů: Nitray Jozef 1:2, Kolek Pavel 1:3, Noha Jan 1:3, Vilhan Martin 1:3, WO 1:0), SK Dolní Stakory "D" - Sokol Podlázky "A" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drapák Jaroslav st. 1:3, Jonáš Jaroslav st. 1:3, Šámal Vladimír 0:4, Brabec Jaroslav 1:3, body hostů: Pácha Martin 4:0, Ulman Karel 4:0, Horák Vladimír 2:2, Kučera Michal st. 3:1), TTC STEER Mladá Boleslav "D" - TJ Březno "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozkovec Vladimír 2:2, Včeláková Stanislava 1:3, Volf Petr st. 1:3, Ráb Martin 1:3, body hostů: Novotný Miroslav 3:1, Dlask Milan ing. 3:1, Žďánský Milan ing. 2:2, Just Miloslav 3:1),
22. kolo:
Sokol Otradovice "C" - TTC STEER Mladá Boleslav "D" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňousek Zdeněk 3:1, Mrázek Ladislav ml. 2:2, Mareš Pavel 3:0, Skála Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Ráb Martin 1:3, Nekola Michal 1:3, Hodboď Martin 2:2, Rozkovec Vladimír 1:2, WO 0:1), TJ Březno "B" - SK Dolní Stakory "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miroslav 3:1, Dlask Milan ing. 3:1, Žďánský Milan ing. 3:1, Dragoun Václav 1:3, body hostů: Drapák Jaroslav st. 2:2, Jonáš Jaroslav st. 3:1, Brabec Jaroslav 1:3, Drapák Jaroslav ml. 0:4), Sokol Podlázky "A" - Slavoj Čistá 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pácha Martin 3:1, Ulman Karel 3:1, Horák Vladimír 1:3, Kučera Michal st. 3:1, body hostů: Bělohlav Jan 1:3, Rampas František 0:2, Hadač Jiří 1:3, Smutný Vratislav 4:0, Doubek Miroslav 0:2), Sokol Dolní Bousov "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "F" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Noha Jan 0:4, Jihlavec Jan 1:3, Nitray Jozef 1:3, Novotný Karel 1:3, body hostů: Kraušner Miroslav 4:0, Mareš Jan 3:1, Černovský Pavel 3:1, Kraušner Jiří 3:1), TTC Josefův Důl "D" - Sokol Podlázky "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilař Milan 3:1, Havlík František st. 4:0, Resl Karel 2:2, Barva Jaroslav 4:0, body hostů: Trlida Michal 0:4, Marján Marcel 0:4, Žďánský Karel 1:3, Kozák Roman 2:2), SK Dolní Stakory "C" - Sokol Březno 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šaněk Pavel 0:4, Jonáš Jaroslav ml. 0:4, Chňupa Luboš 0:4, Hercík Jiří 0:4, body hostů: Titlbach Jindřich st. 4:0, Bartoš Miroslav 4:0, Charvát Milan ing. 4:0, Stejskal Zdeněk 4:0),
Regionální soutěž 4. třídy
1. kolo:
SK Dolní Stakory "E" - Sokol Chotětov "C" 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šámal Vladimír 0:3, Vele Petr 0:3, Hercík Jiří 2:1, Vele Daniel 0:3, WO 5:0, body hostů: Jabůrek Stanislav 3:1, Röckel Sasha 4:0, Janoušek Vladimír 3:1, WO 0:5), Slavoj Čistá "B" - Sokol Březno "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělohlav Jan 3:1, Rampas František 3:1, Martinec Jaroslav 2:2, Puskajler Pavel st. 0:4, body hostů: Titlbach Jindřich ml. 3:1, Mázl Marek 3:1, Duška Jan 1:3, Rágulík Jiří 1:3), Sokol Dolní Bousov "C" - Sokol Otradovice "E" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jihlavcová Marie 2:2, Kverek Patrik 1:3, Noha Jan 4:0, Berounský Miloslav 1:3, body hostů: Žerava Miroslav ml. 3:1, Pivoňka Erik 3:1, Štros Jaroslav 2:2, Králík Martin 0:4), Sokol Otradovice "D" - TJ Plazy "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honzák Jakub 1:3, Macura Zdeněk 3:1, Kačírková Květa 0:4, Lisík Patrik 1:3, body hostů: Kučera Josef 4:0, Magušin Petr 3:1, Zítka Miloslav 1:3, Vyrtych Martin 3:1), Sokol Podlázky "C" - TTC Josefův Důl "E" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michal Jaroslav 2:2, Hladký Petr 0:4, Pácha Zdeněk 1:3, Šimeček Vladimír 2:2, body hostů: Jetel Zdeněk 3:1, Resl Karel 3:1, Sehoř Ladislav 2:2, Petrus Libor 3:1), TTC STEER Mladá Boleslav "E" - TTC Bělá p.B. "F" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hovorková Iva 3:1, Šlapáček Vladimír 4:0, Včeláková Stanislava 3:1, Hodboď Martin 2:0, Němec Filip 1:1, body hostů: Postelt Vladimír 3:1, Piešťanský Jakub 0:4, Kulich Patrik 0:4, Fejfar Radek 0:4),
2. kolo:
Sokol Chotětov "C" - TTC Bělá p.B. "F" 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blažkovan Luboš 3:1, Röckel Sasha 3:1, Janoušek Vladimír 3:1, WO 0:5, body hostů: Marejka Vítězslav 3:0, Piešťanský Jakub 0:3, Fejfar Radek 0:3, Kulich Patrik 0:3, WO 5:0), TTC Josefův Důl "E" - TTC STEER Mladá Boleslav "E" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schoř Ladislav 2:2, Resl Karel 3:1, Jetel Zdeněk 3:1, Petrus Libor 2:2, body hostů: Hovorková Iva 0:4, Včeláková Stanislava 1:3, Šlapáček Vladimír 3:1, Hodboď Martin 2:2), TJ Plazy "C" - Sokol Podlázky "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyrtych Martin 1:3, Kučera Josef 3:1, Urban Jiří 1:3, Magušin Petr 2:2, body hostů: Hladký Petr 0:4, Michal Jaroslav 4:0, Kučera Kryštof 3:1, Šimeček Vladimír 1:1, Pácha Zdeněk 1:1), Sokol Otradovice "E" - Sokol Otradovice "D" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pivoňka Erik 2:2, Žerava Miroslav ml. 3:1, Cibulka Jiří 0:4, Novák Ivo ing. 1:3, body hostů: Honzák Jakub 2:2, Macura Zdeněk 4:0, Lisík Petr 2:2, Lisík Patrik 2:2), Sokol Březno "B" - Sokol Dolní Bousov "C" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rágulík Jiří 1:1, Titlbach Jindřich ml. 2:2, Duška Jan 3:1, Mázl Marek 2:2, Fišer Jan 0:2, body hostů: Jihlavcová Marie 2:2, Berounský Miloslav 2:2, Noha Jan 4:0, Bernard Jan 0:4), SK Dolní Stakory "E" - Slavoj Čistá "B" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vele Petr 0:4, Šámal Vladimír 0:4, Černý Petr 0:4, Vele Daniel 0:4, body hostů: Martinec Jaroslav 4:0, Rampas František 4:0, Kubín Tomáš 4:0, Hašl Pavel 4:0),
3. kolo:
Slavoj Čistá "B" - Sokol Chotětov "C" 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Martinec Jaroslav 3:0, Rampas František 3:0, Bělohlav Jan 3:0, Hašl Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Jabůrek Stanislav 0:2, Röckel Sasha 0:4, Janoušek Vladimír 1:3, Blažkovan Luboš 0:2, WO 0:5), Sokol Dolní Bousov "C" - SK Dolní Stakory "E" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Noha Jan 4:0, Berounský Miloslav 3:1, Vilhan Martin 4:0, Kverek Patrik 4:0, body hostů: Vele Petr 0:4, Vele Daniel 0:4, Černý Petr 0:4, Hercík Jiří 1:3), Sokol Otradovice "D" - Sokol Březno "B" 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Honzák Jakub 1:2, Macura Zdeněk 3:0, Lisík Petr 1:2, Lisík Patrik 1:2, WO 5:0, body hostů: Mázl Marek 3:1, Titlbach Jindřich ml. 1:3, Duška Jan 2:2, WO 0:5), Sokol Podlázky "C" - Sokol Otradovice "E" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Jarmil 2:2, Šindelář Petr 0:4, Šimeček Vladimír 3:1, Kučera Michal ml. 0:4, body hostů: Pivoňka Erik 2:2, Žerava Miroslav ml. 3:1, Novák Ivo ing. 3:1, Štros Jaroslav 3:1), TTC STEER Mladá Boleslav "E" - TJ Plazy "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laštovička Jan 3:1, Šlapáček Vladimír 4:0, Včeláková Stanislava 1:3, Hodboď Martin 3:1, body hostů: Kučera Josef 2:2, Magušin Petr 1:3, Vyrtych Martin 2:2, Urban Jiří 0:2, Zítka Miloslav 0:2), TTC Bělá p.B. "F" - TTC Josefův Důl "E" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Piešťanský Jakub 0:4, Jakubec Luděk 0:4, Kulich Patrik 0:4, Marejka Vítězslav 2:2, body hostů: Jetel Zdeněk 4:0, Resl Karel 4:0, Schoř Ladislav 3:1, Petrus Libor 3:1),
4. kolo:
Sokol Chotětov "C" - TTC Josefův Důl "E" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Merčák Marek 4:0, Janoušek Vladimír 0:4, Röckel Sasha 0:4, Blažkovan Luboš 0:4, body hostů: Jetel Zdeněk 3:1, Resl Karel 3:1, Havlík Jaroslav 3:1, Petrus Libor 3:1), TJ Plazy "C" - TTC Bělá p.B. "F" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Magušin Petr 3:1, Vyrtych Martin 3:1, Kučera Josef 3:1, Vaňousek Miroslav 3:1, body hostů: Marejka Vítězslav 4:0, Piešťanský Jakub 0:4, Jakubec Luděk 0:4, Kulich Patrik 0:4), Sokol Otradovice "E" - TTC STEER Mladá Boleslav "E" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pivoňka Erik 2:2, Žerava Miroslav ml. 3:1, Novák Ivo ing. 1:3, Štros Jaroslav 1:3, body hostů: Hovorková Iva 2:2, Hodboď Martin 3:1, Včeláková Stanislava 3:1, Němec Filip 1:3), Sokol Březno "B" - Sokol Podlázky "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duška Jan 4:0, Mázl Marek 3:1, Titlbach Jindřich ml. 2:2, Rágulík Jiří 0:4, body hostů: Kučera Michal ml. 1:3, Kučera Kryštof 2:2, Hladký Petr 1:3, Michal Jaroslav 3:1), SK Dolní Stakory "E" - Sokol Otradovice "D" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vele Petr 0:4, Šámal Vladimír 0:4, Hercík Jiří 1:3, Vele Daniel 0:4, body hostů: Honzák Jakub 3:1, Macura Zdeněk 4:0, Lisík Petr 4:0, Lisík Patrik 4:0), Slavoj Čistá "B" - Sokol Dolní Bousov "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín Tomáš 2:2, Bělohlav Jan 2:2, Rampas František 1:3, Martinec Jaroslav 1:3, body hostů: Noha Jan 4:0, Vilhan Martin 4:0, Jihlavcová Marie 1:3, Berounský Miloslav 1:3),
5. kolo:
Sokol Dolní Bousov "C" - Sokol Chotětov "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilhan Martin 3:1, Noha Jan 3:1, Berounský Miloslav 1:3, Jihlavcová Marie 2:2, body hostů: Janoušek Vladimír 2:2, Merčák Marek 4:0, Jabůrek Stanislav 1:3, Röckel Sasha 0:4), Sokol Otradovice "D" - Slavoj Čistá "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačírková Květa 0:4, Macura Zdeněk 4:0, Lisík Petr 3:1, Lisík Patrik 2:2, body hostů: Puskajler Lukáš 2:2, Rampas František 1:3, Hašl Pavel 3:1, Martinec Jaroslav 1:3), Sokol Podlázky "C" - SK Dolní Stakory "E" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimeček Vladimír 4:0, Šindelář Petr 3:1, Michal Jaroslav 4:0, Špaček Jarmil 4:0, body hostů: Šámal Vladimír 1:3, Vele Petr 0:4, Vele Daniel 0:4, Černý Petr 0:4), TTC STEER Mladá Boleslav "E" - Sokol Březno "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laštovička Jan 2:0, Hovorková Iva 3:1, Šlapáček Vladimír 3:1, Hodboď Martin 2:2, Včeláková Stanislava 1:1, body hostů: Mázl Marek 1:3, Duška Jan 2:2, Titlbach Jindřich ml. 2:2, Rágulík Jiří 0:4), TTC Bělá p.B. "F" - Sokol Otradovice "E" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kulich Patrik 0:4, Piešťanský Jakub 0:4, Fejfar Radek 0:4, Jakubec Luděk 0:4, body hostů: Žerava Miroslav ml. 4:0, Pivoňka Erik 4:0, Novák Ivo ing. 4:0, Štros Jaroslav 4:0), TTC Josefův Důl "E" - TJ Plazy "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Resl Karel 2:2, Schoř Ladislav 2:2, Jetel Zdeněk 4:0, Petrus Libor 3:1, body hostů: Kučera Josef 3:1, Vaňousek Miroslav 1:3, Magušin Petr 1:3, Vyrtych Martin 0:4),
6. kolo:
Sokol Chotětov "C" - TJ Plazy "C" 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jabůrek Stanislav 0:4, Blažkovan Luboš 0:4, Janoušek Vladimír 1:3, Röckel Sasha 0:4, body hostů: Kučera Josef 4:0, Magušin Petr 4:0, Hložek Vojtěch 4:0, Vyrtych Martin 3:1), Sokol Otradovice "E" - TTC Josefův Důl "E" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žerava Miroslav ml. 0:4, Pivoňka Erik 1:3, Štros Jaroslav 0:4, Novák Ivo ing. 1:3, body hostů: Jetel Zdeněk 4:0, Resl Karel 4:0, Schoř Ladislav 2:2, Petrus Libor 4:0), Sokol Březno "B" - TTC Bělá p.B. "F" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mázl Marek 4:0, Titlbach Jindřich ml. 3:1, Rágulík Jiří 2:2, Fišer Jan 3:1, body hostů: Marejková Michaela 3:1, Jakubec Luděk 0:4, Piešťanský Jakub 1:3, Fejfar Radek 0:4), SK Dolní Stakory "E" - TTC STEER Mladá Boleslav "E" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vele Daniel 0:4, Šámal Vladimír 0:4, Černý Petr 0:4, Vele Petr 0:4, body hostů: Hovorková Iva 4:0, Hodboď Martin 4:0, Včeláková Stanislava 4:0, Němec Filip 2:0, Leierová Klára 2:0), Slavoj Čistá "B" - Sokol Podlázky "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hašl Pavel 3:1, Martinec Jaroslav 1:3, Rampas František 2:2, Kubín Tomáš 3:1, body hostů: Hladký Petr 0:4, Kučera Kryštof 2:2, Pácha Zdeněk 3:1, Šimeček Vladimír 2:2), Sokol Dolní Bousov "C" - Sokol Otradovice "D" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Noha Jan 3:1, Jihlavcová Marie 2:2, Bernard Jan 0:2, Berounský Miloslav 1:3, Kverek Patrik 1:1, body hostů: Honzák Jakub 1:3, Macura Zdeněk 3:1, Lisík Petr 3:1, Lisík Patrik 2:2),
7. kolo:
Sokol Otradovice "D" - Sokol Chotětov "C" 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Honzák Jakub 1:2, Macura Zdeněk 2:1, Lisík Petr 2:1, Lisík Patrik 1:2, WO 5:0, body hostů: Merčák Marek 4:0, Janoušek Vladimír 2:2, Röckel Sasha 0:4, WO 0:5), Sokol Podlázky "C" - Sokol Dolní Bousov "C" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Michal ml. 0:4, Šimeček Vladimír 2:2, Špaček Jarmil 1:3, Šindelář Petr 0:4, body hostů: Noha Jan 4:0, Vilhan Martin 4:0, Jihlavcová Marie 2:2, Berounský Miloslav 3:1), TTC STEER Mladá Boleslav "E" - Slavoj Čistá "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozkovec Vladimír 3:1, Včeláková Stanislava 0:2, Šlapáček Vladimír 4:0, Laštovička Jan 3:1, Hodboď Martin 1:1, body hostů: Bělohlav Jan 1:3, Martinec Jaroslav 1:3, Hašl Pavel 0:4, Kubín Tomáš 3:1), TTC Bělá p.B. "F" - SK Dolní Stakory "E" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piešťanský Jakub 1:3, Fejfar Radek 1:3, Blecha David 1:3, Marejka Vítězslav 4:0, body hostů: Vele Daniel 0:4, Hercík Jiří 3:1, Šámal Vladimír 3:1, Černý Petr 3:1), TTC Josefův Důl "E" - Sokol Březno "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jetel Zdeněk 4:0, Resl Karel 4:0, Podhora Jiří 1:3, Schoř Ladislav 2:2, body hostů: Duška Jan 2:2, Mázl Marek 2:2, Titlbach Jindřich ml. 1:3, Rágulík Jiří 0:4), TJ Plazy "C" - Sokol Otradovice "E" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyrtych Martin 3:1, Vaňousek Miroslav 3:1, Zítka Miloslav 0:4, Kučera Josef 3:1, body hostů: Pivoňka Erik 2:2, Biderman Jaroslav 1:3, Štros Jaroslav 2:2, Žerava Miroslav ml. 2:2),
8. kolo:
Sokol Chotětov "C" - Sokol Otradovice "E" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Röckel Sasha 1:3, Merčák Marek 4:0, Blažkovan Luboš 1:3, Janoušek Vladimír 3:1, body hostů: Pivoňka Erik 2:2, Novák Ivo ing. 0:4, Štros Jaroslav 2:2, Žerava Miroslav ml. 3:1), Sokol Březno "B" - TJ Plazy "C" 1:17 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fišer Jan 0:4, Titlbach Jindřich ml. 0:4, Duška Jan 0:4, WO 0:5, body hostů: Kučera Josef 3:0, Vaňousek Miroslav 3:0, Vyrtych Martin 3:0, Hložek Vojtěch 3:0, WO 5:0), SK Dolní Stakory "E" - TTC Josefův Důl "E" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vele Daniel 0:4, Hercík Jiří 0:4, Šámal Vladimír 0:4, Vele Petr 0:2, Černý Petr 0:2, body hostů: Jetel Zdeněk 4:0, Resl Karel 4:0, Petrus Libor 4:0, Schoř Ladislav 4:0), Slavoj Čistá "B" - TTC Bělá p.B. "F" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hašl Pavel 3:1, Bělohlav Jan 3:1, Martinec Jaroslav 3:1, Kubín Tomáš 4:0, body hostů: Marejka Vítězslav 3:1, Jakubec Luděk 0:4, Piešťanský Jakub 0:4, Fejfar Radek 0:4), Sokol Dolní Bousov "C" - TTC STEER Mladá Boleslav "E" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Noha Jan 4:0, Bernard Jan 0:4, Berounský Miloslav 1:3, Jihlavcová Marie 1:3, body hostů: Hovorková Iva 2:2, Hodboď Martin 2:2, Laštovička Jan 3:1, Rozkovec Vladimír 1:0, Včeláková Stanislava 2:1), Sokol Otradovice "D" - Sokol Podlázky "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honzák Jakub 3:1, Macura Zdeněk 3:1, Lisík Petr 4:0, Lisík Patrik 4:0, body hostů: Šindelář Petr 0:4, Kučera Michal ml. 0:4, Šimeček Vladimír 2:2, Murányi Richard 0:4),
9. kolo:
Sokol Podlázky "C" - Sokol Chotětov "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimeček Vladimír 2:2, Hladký Petr 0:2, Pácha Zdeněk 2:2, Kučera Kryštof 3:1, Špaček Jarmil 0:2, body hostů: Merčák Marek 4:0, Röckel Sasha 2:2, Blažkovan Luboš 1:3, Janoušek Vladimír 2:2), TTC STEER Mladá Boleslav "E" - Sokol Otradovice "D" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vichnarová Sylvie 2:2, Šlapáček Vladimír 3:0, Laštovička Jan 3:1, Hovorková Iva 0:4, Hodboď Martin 0:1, body hostů: Honzák Jakub 1:3, Macura Zdeněk 1:3, Lisík Petr 3:1, Lisík Patrik 3:1), TTC Bělá p.B. "F" - Sokol Dolní Bousov "C" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakubec Luděk 0:4, Fejfar Radek 0:4, Kulich Patrik 0:2, Piešťanský Jakub 0:4, Marejková Michaela 1:1, body hostů: Kolek Tomáš 3:1, Berounský Miloslav 4:0, Noha Jan 4:0, Jihlavcová Marie 4:0), TTC Josefův Důl "E" - Slavoj Čistá "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petrus Libor 4:0, Resl Karel 4:0, Schoř Ladislav 2:2, Havlík Jaroslav 4:0, body hostů: Kubín Tomáš 1:3, Bělohlav Jan 1:3, Martinec Jaroslav 0:4, Hašl Pavel 0:4), TJ Plazy "C" - SK Dolní Stakory "E" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Magušin Petr 4:0, Kučera Josef 2:0, Urban Jiří 3:1, Zítka Miloslav 0:4, Vyrtych Martin 2:0, body hostů: Šámal Vladimír 1:3, Hercík Jiří 2:2, Vele Petr 1:3, Černý Petr 1:3), Sokol Otradovice "E" - Sokol Březno "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pivoňka Erik 3:1, Žerava Miroslav ml. 3:1, Štros Jaroslav 1:3, Novák Ivo ing. 1:3, body hostů: Mázl Marek 3:1, Duška Jan 3:1, Titlbach Jindřich ml. 2:2, Rágulík Jiří 0:4),
10. kolo:
Sokol Chotětov "C" - Sokol Březno "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Röckel Sasha 2:2, Janoušek Vladimír 3:1, Blažkovan Luboš 2:2, Jabůrek Stanislav 2:2, body hostů: Duška Jan 4:0, Mázl Marek 2:2, Titlbach Jindřich ml. 1:3, Fišer Jan 0:4), SK Dolní Stakory "E" - Sokol Otradovice "E" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Petr 1:3, Šámal Vladimír 1:3, Hercík Jiří 2:2, Vele Petr 1:3, body hostů: Pivoňka Erik 3:1, Žerava Miroslav ml. 4:0, Štros Jaroslav 4:0, Novák Ivo ing. 0:4), Slavoj Čistá "B" - TJ Plazy "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubín Tomáš 2:2, Bělohlav Jan 2:2, Martinec Jaroslav 0:3, Hašl Pavel 2:2, Rampas František 1:0, body hostů: Hložek Vojtěch 4:0, Kučera Josef 3:1, Vaňousek Miroslav 2:2, Vyrtych Martin 0:4), Sokol Dolní Bousov "C" - TTC Josefův Důl "E" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Noha Jan 2:2, Berounský Miloslav 0:4, Vilhan Martin 2:2, Jihlavcová Marie 0:4, body hostů: Jetel Zdeněk 4:0, Resl Karel 3:1, Petrus Libor 3:1, Schoř Ladislav 2:2), Sokol Otradovice "D" - TTC Bělá p.B. "F" 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Honzák Jakub 3:0, Macura Zdeněk 3:0, Lisík Petr 3:0, Lisík Patrik 3:0, WO 5:0, body hostů: Jakubec Luděk 0:4, Fejfar Radek 0:4, Blecha David 0:4, WO 0:5), Sokol Podlázky "C" - TTC STEER Mladá Boleslav "E" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladký Petr 1:3, Šimeček Vladimír 3:1, Pácha Zdeněk 2:2, Kučera Michal ml. 0:2, Špaček Jarmil 1:1, body hostů: Vichnarová Sylvie 3:1, Hovorková Iva 0:4, Včeláková Stanislava 2:2, Hodboď Martin 4:0),
11. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "E" - Sokol Chotětov "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vichnarová Sylvie 1:3, Šlapáček Vladimír 3:1, Laštovička Jan 2:2, Hodboď Martin 3:1, body hostů: Blažkovan Luboš 0:4, Merčák Marek 4:0, Janoušek Vladimír 2:2, Jabůrek Stanislav 1:3), TTC Bělá p.B. "F" - Sokol Podlázky "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marejková Michaela 1:3, Piešťanský Jakub 1:3, Jakubec Luděk 1:1, Marejka Vítězslav 4:0, Fejfar Radek 0:2, body hostů: Pácha Zdeněk 3:1, Šindelář Petr 1:3, Šimeček Vladimír 3:1, Špaček Jarmil 2:2), TTC Josefův Důl "E" - Sokol Otradovice "D" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jetel Zdeněk 4:0, Resl Karel 3:1, Schoř Ladislav 3:1, Petrus Libor 4:0, body hostů: Honzák Jakub 0:4, Macura Zdeněk 2:2, Lisík Patrik 0:4, Kačírková Květa 0:4), TJ Plazy "C" - Sokol Dolní Bousov "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyrtych Martin 2:2, Kučera Josef 1:0, Magušin Petr 3:1, Vaňousek Miroslav 4:0, Zítka Miloslav 0:3, body hostů: Vilhan Martin 3:1, Berounský Miloslav 1:3, Jihlavcová Marie 1:3, Kolek Tomáš 1:3), Sokol Otradovice "E" - Slavoj Čistá "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pivoňka Erik 2:2, Štros Jaroslav 3:1, Žerava Miroslav ml. 3:1, Novák Ivo ing. 1:3, body hostů: Kubín Tomáš 4:0, Hašl Pavel 1:3, Martinec Jaroslav 0:4, Rampas František 2:2), Sokol Březno "B" - SK Dolní Stakory "E" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Titlbach Jindřich ml. 3:1, Fišer Jan 0:4, Duška Jan 4:0, Mázl Marek 4:0, body hostů: Černý Petr 1:3, Vele Daniel 1:3, Hercík Jiří 2:2, Šámal Vladimír 1:3),
12. kolo:
Sokol Chotětov "C" - SK Dolní Stakory "E" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Röckel Sasha 4:0, Jabůrek Stanislav 4:0, Janoušek Vladimír 4:0, Blažkovan Luboš 4:0, body hostů: Vele Daniel 0:4, Vele Petr 0:4, Šámal Vladimír 0:4, Drapák Jaroslav ml. 0:4), Sokol Březno "B" - Slavoj Čistá "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duška Jan 1:3, Titlbach Jindřich ml. 2:2, Mázl Marek 3:1, Rágulík Jiří 0:4, body hostů: Puskajler Lukáš 4:0, Hašl Pavel 2:2, Rampas František 2:2, Martinec Jaroslav 2:2), Sokol Otradovice "E" - Sokol Dolní Bousov "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žerava Miroslav ml. 3:1, Pivoňka Erik 3:1, Štros Jaroslav 1:3, Novák Ivo ing. 1:3, body hostů: Jihlavcová Marie 2:2, Kverek Patrik 0:4, Noha Jan 4:0, Berounský Miloslav 2:2), TJ Plazy "C" - Sokol Otradovice "D" 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučera Josef 3:0, Magušin Petr 2:1, Vaňousek Miroslav 3:0, Zítka Miloslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Lisík Patrik 2:2, Kačírková Květa 0:4, Nešněra Tomáš 0:4, WO 0:5), TTC Josefův Důl "E" - Sokol Podlázky "C" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jetel Zdeněk 4:0, Petrus Libor 4:0, Resl Karel 3:1, Schoř Ladislav 4:0, body hostů: Šimeček Vladimír 0:4, Špaček Jarmil 0:4, Michal Jaroslav 0:4, Kučera Kryštof 1:3), TTC Bělá p.B. "F" - TTC STEER Mladá Boleslav "E" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejfar Radek 0:4, Marejková Michaela 0:4, Marejka Vítězslav 4:0, Postelt Vladimír 4:0, body hostů: Vichnarová Sylvie 2:2, Hovorková Iva 2:2, Hodboď Martin 2:2, Včeláková Stanislava 2:2),
13. kolo:
TTC Bělá p.B. "F" - Sokol Chotětov "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejfar Radek 0:4, Svobodová Lucie 3:1, Marejková Michaela 0:4, Marejka Vítězslav 4:0, body hostů: Janoušek Vladimír 3:1, Blažkovan Luboš 2:2, Jabůrek Stanislav 2:2, Röckel Sasha 2:2), TTC STEER Mladá Boleslav "E" - TTC Josefův Důl "E" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlapáček Vladimír 1:2, Rozkovec Vladimír 1:2, Vichnarová Sylvie 1:3, Včeláková Stanislava 1:1, Hodboď Martin 1:1, WO 2:0, body hostů: Petrus Libor 4:0, Resl Karel 2:2, Havlík Jaroslav 1:1, Schoř Ladislav 2:2, WO 0:2), Sokol Podlázky "C" - TJ Plazy "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pácha Zdeněk 3:1, Šimeček Vladimír 1:3, Michal Jaroslav 2:2, Špaček Jarmil 0:4, body hostů: Kučera Josef 3:1, Hložek Vojtěch 3:1, Magušin Petr 3:1, Vyrtych Martin 1:3), Sokol Otradovice "D" - Sokol Otradovice "E" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honzák Jakub 1:3, Macura Zdeněk 4:0, Lisík Petr 1:3, Lisík Patrik 4:0, body hostů: Pivoňka Erik 1:3, Žerava Miroslav ml. 1:3, Štros Jaroslav 2:2, Novák Ivo ing. 2:2), Sokol Dolní Bousov "C" - Sokol Březno "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jihlavcová Marie 3:1, Berounský Miloslav 1:3, Kotyk Roman 0:4, Odstrčilík Hubert 0:4, body hostů: Rágulík Jiří 2:2, Titlbach Jindřich ml. 3:1, Duška Jan 3:1, Mázl Marek 4:0), Slavoj Čistá "B" - SK Dolní Stakory "E" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinec Jaroslav 4:0, Rampas František 4:0, Doubek Miroslav 2:0, Bělohlav Jan 4:0, Hašl Pavel 2:0, body hostů: Vele Petr 0:4, Vele Daniel 0:4, Šámal Vladimír 0:4, Černý Petr 0:4),
14. kolo:
Sokol Chotětov "C" - Slavoj Čistá "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merčák Marek 4:0, Janoušek Vladimír 2:2, Röckel Sasha 0:4, Jabůrek Stanislav 1:3, body hostů: Kubín Tomáš 2:2, Rampas František 3:1, Bělohlav Jan 3:1, Doubek Miroslav 1:3), SK Dolní Stakory "E" - Sokol Dolní Bousov "C" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vele Daniel 0:4, Černý Petr 0:4, Šámal Vladimír 2:2, Vele Petr 1:3, body hostů: Kolek Tomáš 3:1, Odstrčilík Hubert 2:2, Jihlavcová Marie 4:0, Noha Jan 4:0), Sokol Březno "B" - Sokol Otradovice "D" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rágulík Jiří 0:4, Titlbach Jindřich ml. 3:1, Mázl Marek 4:0, Duška Jan 4:0, body hostů: Honzák Jakub 1:3, Macura Zdeněk 1:3, Lisík Patrik 2:2, Kačírková Květa 1:3), Sokol Otradovice "E" - Sokol Podlázky "C" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pivoňka Erik 1:3, Žerava Miroslav ml. 3:1, Štros Jaroslav 2:2, Zolman Pavel 0:4, body hostů: Šimeček Vladimír 2:2, Michal Jaroslav 3:1, Pácha Zdeněk 4:0, Kučera Michal ml. 1:3), TJ Plazy "C" - TTC STEER Mladá Boleslav "E" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyrtych Martin 1:3, Magušin Petr 1:3, Zítka Miloslav 0:1, Vaňousek Miroslav 2:2, Hložek Vojtěch 3:0, body hostů: Rozkovec Vladimír 1:3, Hodboď Martin 2:2, Šlapáček Vladimír 3:1, Včeláková Stanislava 3:1), TTC Josefův Důl "E" - TTC Bělá p.B. "F" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jetel Zdeněk 3:1, Resl Karel 2:2, Petrus Libor 2:2, Schoř Ladislav 2:2, body hostů: Fejfar Radek 0:4, Jakubec Luděk 0:4, Postelt Vladimír 3:1, Marejka Vítězslav 4:0),
15. kolo:
TTC Josefův Důl "E" - Sokol Chotětov "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jetel Zdeněk 3:1, Petrus Libor 3:1, Resl Karel 3:1, Schoř Ladislav 1:3, body hostů: Jabůrek Stanislav 1:3, Röckel Sasha 0:4, Janoušek Vladimír 1:3, Merčák Marek 4:0), TTC Bělá p.B. "F" - TJ Plazy "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marejková Michaela 0:4, Balcarová Petra 0:4, Marejka Vítězslav 3:1, Postelt Vladimír 3:1, body hostů: Hložek Vojtěch 3:1, Kučera Josef 3:1, Vaňousek Miroslav 2:2, Vyrtych Martin 2:2), TTC STEER Mladá Boleslav "E" - Sokol Otradovice "E" 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Laštovička Jan 2:1, Včeláková Stanislava 1:0, Rozkovec Vladimír 3:0, Šlapáček Vladimír 2:1, Hodboď Martin 2:0, WO 5:0, body hostů: Žerava Miroslav ml. 1:3, Pivoňka Erik 0:4, Novák Ivo ing. 1:3, WO 0:5), Sokol Podlázky "C" - Sokol Březno "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pácha Zdeněk 2:2, Kučera Kryštof 4:0, Michal Jaroslav 3:1, Kučera Michal ml. 1:3, body hostů: Duška Jan 3:1, Mázl Marek 2:2, Titlbach Jindřich ml. 1:3, Rágulík Jiří 0:4), Sokol Otradovice "D" - SK Dolní Stakory "E" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lisík Petr 4:0, Macura Zdeněk 4:0, Lisík Patrik 4:0, Kačírková Květa 4:0, body hostů: Šámal Vladimír 0:4, Vele Petr 0:4, Vele Daniel 0:4, Černý Petr 0:4), Sokol Dolní Bousov "C" - Slavoj Čistá "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Odstrčilík Hubert 0:4, Jihlavcová Marie 1:3, Noha Jan 4:0, Berounský Miloslav 1:3, body hostů: Hašl Pavel 3:1, Martinec Jaroslav 1:3, Rampas František 3:1, Bělohlav Jan 3:1),
16. kolo:
Sokol Chotětov "C" - Sokol Dolní Bousov "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Vladimír 4:0, Röckel Sasha 3:1, Jabůrek Stanislav 4:0, Blažkovan Luboš 3:1, body hostů: Berounský Miloslav 0:4, Jihlavcová Marie 1:3, Kolek Tomáš 0:4, Odstrčilík Hubert 1:3), Slavoj Čistá "B" - Sokol Otradovice "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rampas František 2:2, Bělohlav Jan 3:1, Kubín Tomáš 3:1, Hašl Pavel 1:3, body hostů: Honzák Jakub 1:3, Macura Zdeněk 3:1, Lisík Petr 2:2, Lisík Patrik 1:3), SK Dolní Stakory "E" - Sokol Podlázky "C" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vele Petr 0:4, Hercík Jiří 2:2, Šámal Vladimír 0:4, Černý Petr 0:4, body hostů: Kučera Kryštof 3:1, Pácha Zdeněk 4:0, Šimeček Vladimír 3:1, Michal Jaroslav 4:0), Sokol Březno "B" - TTC STEER Mladá Boleslav "E" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Titlbach Jindřich ml. 2:2, Mázl Marek 1:3, Rágulík Jiří 0:4, Duška Jan 1:3, body hostů: Laštovička Jan 2:2, Šlapáček Vladimír 3:1, Vichnarová Sylvie 4:0, Včeláková Stanislava 3:1), Sokol Otradovice "E" - TTC Bělá p.B. "F" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pivoňka Erik 3:1, Žerava Miroslav ml. 2:2, Novák Ivo ing. 3:1, Štros Jaroslav 4:0, body hostů: Marejka Vítězslav 3:1, Marejková Michaela 1:3, Jakubec Luděk 0:4, Fejfar Radek 0:4), TJ Plazy "C" - TTC Josefův Důl "E" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hložek Vojtěch 2:2, Kučera Josef 2:2, Vaňousek Miroslav 2:2, Magušin Petr 0:4, body hostů: Jetel Zdeněk 4:0, Petrus Libor 3:1, Resl Karel 1:3, Schoř Ladislav 2:2),
17. kolo:
TJ Plazy "C" - Sokol Chotětov "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítka Miloslav 0:2, Kučera Josef 2:2, Magušin Petr 1:3, Vaňousek Miroslav 3:1, Vyrtych Martin 1:1, body hostů: Merčák Marek 4:0, Röckel Sasha 0:4, Jabůrek Stanislav 2:2, Janoušek Vladimír 3:1), TTC Josefův Důl "E" - Sokol Otradovice "E" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jetel Zdeněk 4:0, Petrus Libor 4:0, Resl Karel 2:2, Havlík Jaroslav 4:0, body hostů: Štros Jaroslav 0:4, Žerava Miroslav ml. 1:3, Pivoňka Erik 1:3, Novák Ivo ing. 0:4), TTC Bělá p.B. "F" - Sokol Březno "B" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marejka Vítězslav 4:0, Balcarová Petra 4:0, Marejková Michaela 2:0, Kolegarová Šárka 4:0, Svobodová Lucie 2:0, body hostů: Duška Jan 0:4, Mázl Marek 0:4, Titlbach Jindřich ml. 0:4, Rágulík Jiří 0:4), TTC STEER Mladá Boleslav "E" - SK Dolní Stakory "E" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Laštovička Jan 4:0, Včeláková Stanislava 4:0, Němec Filip 4:0, Vichnarová Sylvie 4:0, body hostů: Drapák Jaroslav ml. 0:4, Šámal Vladimír 0:4, Vele Daniel 0:4, Černý Petr 0:4), Sokol Podlázky "C" - Slavoj Čistá "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šindelář Petr 0:4, Šimeček Vladimír 1:3, Špaček Jarmil 1:3, Kučera Michal ml. 2:2, body hostů: Kubín Tomáš 3:1, Hašl Pavel 4:0, Rampas František 3:1, Martinec Jaroslav 2:2), Sokol Otradovice "D" - Sokol Dolní Bousov "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lisík Petr 2:2, Macura Zdeněk 1:3, Lisík Patrik 4:0, Klášterková Eva 1:3, body hostů: Noha Jan 3:1, Vilhan Martin 3:1, Odstrčilík Hubert 0:4, Berounský Miloslav 2:2),
18. kolo:
Sokol Chotětov "C" - Sokol Otradovice "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažkovan Luboš 0:4, Janoušek Vladimír 3:1, Röckel Sasha 3:1, Jabůrek Stanislav 4:0, body hostů: Honzák Jakub 1:3, Macura Zdeněk 1:3, Lisík Petr 3:1, Lisík Patrik 1:3), Sokol Dolní Bousov "C" - Sokol Podlázky "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Noha Jan 4:0, Vilhan Martin 4:0, Kolek Tomáš 1:3, Berounský Miloslav 2:2, body hostů: Kučera Kryštof 1:3, Pácha Zdeněk 2:2, Šimeček Vladimír 2:2, Šindelář Petr 0:4), Slavoj Čistá "B" - TTC STEER Mladá Boleslav "E" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doubek Miroslav 1:3, Bělohlav Jan 1:3, Rampas František 3:1, Martinec Jaroslav 2:2, body hostů: Rozkovec Vladimír 3:1, Vichnarová Sylvie 3:1, Včeláková Stanislava 3:1, Laštovička Jan 0:4), SK Dolní Stakory "E" - TTC Bělá p.B. "F" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vele Petr 1:3, Hercík Jiří 1:3, Šámal Vladimír 1:3, Vele Daniel 1:3, body hostů: Marejka Vítězslav 4:0, Marejková Michaela 3:1, Piešťanský Jakub 4:0, Fejfar Radek 1:3), Sokol Březno "B" - TTC Josefův Důl "E" 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Titlbach Jindřich ml. 0:3, Mázl Marek 0:3, Rágulík Jiří 0:3, Duška Jan 0:3, WO 5:0, body hostů: Havlík Jaroslav 4:0, Jetel Zdeněk 4:0, Resl Karel 4:0, WO 0:5), Sokol Otradovice "E" - TJ Plazy "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štros Jaroslav 4:0, Žerava Miroslav ml. 1:3, Novák Ivo ing. 0:4, Zolman Pavel 0:4, body hostů: Kučera Josef 3:1, Hložek Vojtěch 3:1, Vaňousek Miroslav 3:1, Magušin Petr 2:2),
19. kolo:
Sokol Otradovice "E" - Sokol Chotětov "C" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štros Jaroslav 1:3, Žerava Miroslav ml. 1:3, Biderman Jaroslav 1:3, Zolman Pavel 0:4, body hostů: Merčák Marek 4:0, Röckel Sasha 2:2, Jabůrek Stanislav 4:0, Janoušek Vladimír 3:1), TJ Plazy "C" - Sokol Březno "B" 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zítka Miloslav 0:3, Jonáš Zdeněk 2:1, Urban Jiří 1:2, Kučera Josef 3:0, WO 5:0, body hostů: Titlbach Jindřich ml. 2:2, Duška Jan 3:1, Mázl Marek 1:3, WO 0:5), TTC Josefův Důl "E" - SK Dolní Stakory "E" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petrus Libor 4:0, Jetel Zdeněk 4:0, Resl Karel 4:0, WO 0:4, body hostů: Černý Petr 0:3, Vele Daniel 0:3, Vele Petr 0:3, Hercík Jiří 0:3, WO 4:0), TTC Bělá p.B. "F" - Slavoj Čistá "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balcarová Petra 2:2, Piešťanský Jakub 1:3, Fejfar Radek 0:4, Marejka Vítězslav 2:2, body hostů: Bělohlav Jan 4:0, Doubek Miroslav 2:2, Rampas František 3:1, Martinec Jaroslav 2:2), TTC STEER Mladá Boleslav "E" - Sokol Dolní Bousov "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hovorková Iva 2:2, Včeláková Stanislava 3:1, Hodboď Martin 4:0, Vichnarová Sylvie 4:0, body hostů: Odstrčilík Hubert 0:4, Jihlavcová Marie 1:3, Vilhan Martin 2:2, Berounský Miloslav 0:4), Sokol Podlázky "C" - Sokol Otradovice "D" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimeček Vladimír 1:3, Kučera Kryštof 3:1, Kučera Michal ml. 1:3, Pácha Zdeněk 2:2, body hostů: Lisík Petr 2:2, Macura Zdeněk 3:1, Lisík Patrik 4:0, Kačírková Květa 0:4),
20. kolo:
Sokol Chotětov "C" - Sokol Podlázky "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažkovan Luboš 3:1, Janoušek Vladimír 4:0, Röckel Sasha 3:1, Jabůrek Stanislav 2:2, body hostů: Michal Jaroslav 3:1, Šindelář Petr 0:4, Šimeček Vladimír 1:3, Kučera Michal ml. 0:4), Sokol Otradovice "D" - TTC STEER Mladá Boleslav "E" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Honzák Jakub 0:4, Lisík Petr 1:3, Kačírková Květa 2:2, Klášterková Eva 0:4, body hostů: Včeláková Stanislava 3:1, Rozkovec Vladimír 4:0, Laštovička Jan 4:0, Němec Filip 2:2), Sokol Dolní Bousov "C" - TTC Bělá p.B. "F" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berounský Miloslav 0:1, Kverek Patrik 2:2, Kolek Tomáš 3:1, Odstrčilík Hubert 1:3, WO 0:3, body hostů: Marejka Vítězslav 4:0, Piešťanský Jakub 1:2, Marejková Michaela 2:1, Fejfar Radek 0:3, WO 3:0), Slavoj Čistá "B" - TTC Josefův Důl "E" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doubek Miroslav 0:2, Bělohlav Jan 0:4, Rampas František 1:3, Kubín Tomáš 1:3, Martinec Jaroslav 0:2, body hostů: Jetel Zdeněk 4:0, Petrus Libor 4:0, Resl Karel 4:0, Schoř Ladislav 2:2), SK Dolní Stakory "E" - TJ Plazy "C" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vele Daniel 0:4, Hercík Jiří 0:4, Šámal Vladimír 0:4, Vele Petr 0:4, body hostů: Kučera Josef 2:0, Jonáš Zdeněk 4:0, Zítka Miloslav 4:0, Urban Jiří 4:0, Vyrtych Martin 2:0), Sokol Březno "B" - Sokol Otradovice "E" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duška Jan 3:1, Mázl Marek 3:1, Titlbach Jindřich ml. 3:1, Rágulík Jiří 0:4, body hostů: Štros Jaroslav 1:3, Novák Ivo ing. 1:3, Žerava Miroslav ml. 4:0, Zolman Pavel 1:3),
21. kolo:
Sokol Březno "B" - Sokol Chotětov "C" 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Titlbach Jindřich ml. 1:2, Mázl Marek 2:1, Rágulík Jiří 0:3, Duška Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Röckel Sasha 2:2, Blažkovan Luboš 1:3, Merčák Marek 4:0, WO 0:5), Sokol Otradovice "E" - SK Dolní Stakory "E" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žerava Miroslav ml. 4:0, Štros Jaroslav 4:0, Novák Ivo ing. 4:0, Zolman Pavel 1:3, body hostů: Vele Petr 1:3, Černý Petr 0:4, Šámal Vladimír 1:3, Drapák Jaroslav ml. 1:3), TJ Plazy "C" - Slavoj Čistá "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Magušin Petr 2:2, Kučera Josef 3:1, Vaňousek Miroslav 4:0, Jonáš Zdeněk 3:1, body hostů: Doubek Miroslav 1:3, Martinec Jaroslav 2:2, Hašl Pavel 0:4, Bělohlav Jan 1:3), TTC Josefův Důl "E" - Sokol Dolní Bousov "C" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schoř Ladislav 4:0, Petrus Libor 4:0, Resl Karel 4:0, Jetel Zdeněk 4:0, body hostů: Kverek Patrik 0:2, Jihlavcová Marie 0:4, Kolek Tomáš 0:4, Odstrčilík Hubert 0:4, Berounský Miloslav 0:2), TTC Bělá p.B. "F" - Sokol Otradovice "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piešťanský Jakub 1:1, Fejfar Radek 1:3, Kulich Patrik 1:3, Postelt Vladimír 4:0, Jakubec Luděk 1:1, body hostů: Honzák Jakub 3:1, Macura Zdeněk 3:1, Klášterková Eva 0:4, Šeligová Tereza 2:2), TTC STEER Mladá Boleslav "E" - Sokol Podlázky "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozkovec Vladimír 3:1, Šlapáček Vladimír 3:1, Včeláková Stanislava 3:1, Hovorková Iva 3:1, body hostů: Šimeček Vladimír 3:1, Michal Jaroslav 1:3, Šindelář Petr 0:4, Kučera Michal ml. 0:4),
22. kolo:
Sokol Chotětov "C" - TTC STEER Mladá Boleslav "E" 11:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Merčák Marek 3:0, Janoušek Vladimír 3:0, Jabůrek Stanislav 1:2, WO 3:3, body hostů: Vichnarová Sylvie 1:2, Hovorková Iva 0:3, Včeláková Stanislava 1:2, WO 3:3), Sokol Podlázky "C" - TTC Bělá p.B. "F" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Jarmil 3:1, Šindelář Petr 1:3, Šimeček Vladimír 3:1, Kučera Michal ml. 0:4, body hostů: Marejková Michaela 4:0, Piešťanský Jakub 1:3, Kulich Patrik 2:2, Fejfar Radek 2:2), Sokol Otradovice "D" - TTC Josefův Důl "E" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honzák Jakub 0:4, Macura Zdeněk 3:1, Lisík Petr 2:2, Lisík Patrik 1:3, body hostů: Jetel Zdeněk 4:0, Petrus Libor 2:2, Resl Karel 1:3, Schoř Ladislav 3:1), Sokol Dolní Bousov "C" - TJ Plazy "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Noha Jan 4:0, Berounský Miloslav 1:3, Kolek Tomáš 2:2, Odstrčilík Hubert 1:3, body hostů: Jonáš Zdeněk 3:1, Zítka Miloslav 0:4, Urban Jiří 2:2, Kučera Josef 3:1), Slavoj Čistá "B" - Sokol Otradovice "E" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubín Tomáš 4:0, Rampas František 3:1, Martinec Jaroslav 3:1, Hašl Pavel 1:2, Doubek Miroslav 1:0, body hostů: Žerava Miroslav ml. 1:3, Zolman Pavel 0:4, Novák Ivo ing. 1:3, Štros Jaroslav 2:2), SK Dolní Stakory "E" - Sokol Březno "B" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šámal Vladimír 1:3, Černý Petr 0:4, Vele Daniel 0:4, Vele Petr 1:3, body hostů: Duška Jan 4:0, Titlbach Jindřich ml. 4:0, Rágulík Jiří 2:2, Mázl Marek 4:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy