Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1. třídy
1. kolo:
Lokomotiva Nymburk "C" - Lokomotiva Nymburk "B" -:-, Sokol Sadská "D" - Lokomotiva Nymburk "D" -:-, Sokol Krchleby "B" - Sokol Libice n.C. "B" -:-, Sokol Poděbrady "A" - AFK Nymburk "A" -:-, TJ Předhradí "A" - Sokol Sadská "E" -:-, Sokol Kostomlaty n.L. "A" - Spartak Pečky "A" -:-,
2. kolo:
Lokomotiva Nymburk "B" - Spartak Pečky "A" -:-, Sokol Sadská "E" - Sokol Kostomlaty n.L. "A" -:-, AFK Nymburk "A" - TJ Předhradí "A" -:-, Sokol Libice n.C. "B" - Sokol Poděbrady "A" -:-, Lokomotiva Nymburk "D" - Sokol Krchleby "B" -:-, Lokomotiva Nymburk "C" - Sokol Sadská "D" -:-,
3. kolo:
Sokol Sadská "D" - Lokomotiva Nymburk "B" -:-, Sokol Krchleby "B" - Lokomotiva Nymburk "C" -:-, Sokol Poděbrady "A" - Lokomotiva Nymburk "D" -:-, TJ Předhradí "A" - Sokol Libice n.C. "B" -:-, Sokol Kostomlaty n.L. "A" - AFK Nymburk "A" -:-, Spartak Pečky "A" - Sokol Sadská "E" -:-,
4. kolo:
Lokomotiva Nymburk "B" - Sokol Sadská "E" -:-, AFK Nymburk "A" - Spartak Pečky "A" -:-, Sokol Libice n.C. "B" - Sokol Kostomlaty n.L. "A" -:-, Lokomotiva Nymburk "D" - TJ Předhradí "A" -:-, Lokomotiva Nymburk "C" - Sokol Poděbrady "A" -:-, Sokol Sadská "D" - Sokol Krchleby "B" -:-,
5. kolo:
Sokol Krchleby "B" - Lokomotiva Nymburk "B" -:-, Sokol Poděbrady "A" - Sokol Sadská "D" -:-, TJ Předhradí "A" - Lokomotiva Nymburk "C" -:-, Sokol Kostomlaty n.L. "A" - Lokomotiva Nymburk "D" -:-, Spartak Pečky "A" - Sokol Libice n.C. "B" -:-, Sokol Sadská "E" - AFK Nymburk "A" -:-,
6. kolo:
Lokomotiva Nymburk "B" - AFK Nymburk "A" -:-, Sokol Libice n.C. "B" - Sokol Sadská "E" -:-, Lokomotiva Nymburk "D" - Spartak Pečky "A" -:-, Lokomotiva Nymburk "C" - Sokol Kostomlaty n.L. "A" -:-, Sokol Sadská "D" - TJ Předhradí "A" -:-, Sokol Krchleby "B" - Sokol Poděbrady "A" -:-,
7. kolo:
Sokol Poděbrady "A" - Lokomotiva Nymburk "B" -:-, TJ Předhradí "A" - Sokol Krchleby "B" -:-, Sokol Kostomlaty n.L. "A" - Sokol Sadská "D" -:-, Spartak Pečky "A" - Lokomotiva Nymburk "C" -:-, Sokol Sadská "E" - Lokomotiva Nymburk "D" -:-, AFK Nymburk "A" - Sokol Libice n.C. "B" -:-,
8. kolo:
Lokomotiva Nymburk "B" - Sokol Libice n.C. "B" -:-, Lokomotiva Nymburk "D" - AFK Nymburk "A" -:-, Lokomotiva Nymburk "C" - Sokol Sadská "E" -:-, Sokol Sadská "D" - Spartak Pečky "A" -:-, Sokol Krchleby "B" - Sokol Kostomlaty n.L. "A" -:-, Sokol Poděbrady "A" - TJ Předhradí "A" -:-,
9. kolo:
TJ Předhradí "A" - Lokomotiva Nymburk "B" -:-, Sokol Kostomlaty n.L. "A" - Sokol Poděbrady "A" -:-, Spartak Pečky "A" - Sokol Krchleby "B" -:-, Sokol Sadská "E" - Sokol Sadská "D" -:-, AFK Nymburk "A" - Lokomotiva Nymburk "C" -:-, Sokol Libice n.C. "B" - Lokomotiva Nymburk "D" -:-,
10. kolo:
Lokomotiva Nymburk "B" - Lokomotiva Nymburk "D" -:-, Lokomotiva Nymburk "C" - Sokol Libice n.C. "B" -:-, Sokol Sadská "D" - AFK Nymburk "A" -:-, Sokol Krchleby "B" - Sokol Sadská "E" -:-, Sokol Poděbrady "A" - Spartak Pečky "A" -:-, TJ Předhradí "A" - Sokol Kostomlaty n.L. "A" -:-,
11. kolo:
Sokol Kostomlaty n.L. "A" - Lokomotiva Nymburk "B" -:-, Spartak Pečky "A" - TJ Předhradí "A" -:-, Sokol Sadská "E" - Sokol Poděbrady "A" -:-, AFK Nymburk "A" - Sokol Krchleby "B" -:-, Sokol Libice n.C. "B" - Sokol Sadská "D" -:-, Lokomotiva Nymburk "D" - Lokomotiva Nymburk "C" -:-,
12. kolo:
Lokomotiva Nymburk "B" - Lokomotiva Nymburk "C" -:-, Lokomotiva Nymburk "D" - Sokol Sadská "D" -:-, Sokol Libice n.C. "B" - Sokol Krchleby "B" -:-, AFK Nymburk "A" - Sokol Poděbrady "A" -:-, Sokol Sadská "E" - TJ Předhradí "A" -:-, Spartak Pečky "A" - Sokol Kostomlaty n.L. "A" -:-,
13. kolo:
Spartak Pečky "A" - Lokomotiva Nymburk "B" -:-, Sokol Kostomlaty n.L. "A" - Sokol Sadská "E" -:-, TJ Předhradí "A" - AFK Nymburk "A" -:-, Sokol Poděbrady "A" - Sokol Libice n.C. "B" -:-, Sokol Krchleby "B" - Lokomotiva Nymburk "D" -:-, Sokol Sadská "D" - Lokomotiva Nymburk "C" -:-,
14. kolo:
Lokomotiva Nymburk "B" - Sokol Sadská "D" -:-, Lokomotiva Nymburk "C" - Sokol Krchleby "B" -:-, Lokomotiva Nymburk "D" - Sokol Poděbrady "A" -:-, Sokol Libice n.C. "B" - TJ Předhradí "A" -:-, AFK Nymburk "A" - Sokol Kostomlaty n.L. "A" -:-, Sokol Sadská "E" - Spartak Pečky "A" -:-,
15. kolo:
Sokol Sadská "E" - Lokomotiva Nymburk "B" -:-, Spartak Pečky "A" - AFK Nymburk "A" -:-, Sokol Kostomlaty n.L. "A" - Sokol Libice n.C. "B" -:-, TJ Předhradí "A" - Lokomotiva Nymburk "D" -:-, Sokol Poděbrady "A" - Lokomotiva Nymburk "C" -:-, Sokol Krchleby "B" - Sokol Sadská "D" -:-,
16. kolo:
Lokomotiva Nymburk "B" - Sokol Krchleby "B" -:-, Sokol Sadská "D" - Sokol Poděbrady "A" -:-, Lokomotiva Nymburk "C" - TJ Předhradí "A" -:-, Lokomotiva Nymburk "D" - Sokol Kostomlaty n.L. "A" -:-, Sokol Libice n.C. "B" - Spartak Pečky "A" -:-, AFK Nymburk "A" - Sokol Sadská "E" -:-,
17. kolo:
AFK Nymburk "A" - Lokomotiva Nymburk "B" -:-, Sokol Sadská "E" - Sokol Libice n.C. "B" -:-, Spartak Pečky "A" - Lokomotiva Nymburk "D" -:-, Sokol Kostomlaty n.L. "A" - Lokomotiva Nymburk "C" -:-, TJ Předhradí "A" - Sokol Sadská "D" -:-, Sokol Poděbrady "A" - Sokol Krchleby "B" -:-,
18. kolo:
Lokomotiva Nymburk "B" - Sokol Poděbrady "A" -:-, Sokol Krchleby "B" - TJ Předhradí "A" -:-, Sokol Sadská "D" - Sokol Kostomlaty n.L. "A" -:-, Lokomotiva Nymburk "C" - Spartak Pečky "A" -:-, Lokomotiva Nymburk "D" - Sokol Sadská "E" -:-, Sokol Libice n.C. "B" - AFK Nymburk "A" -:-,
19. kolo:
Sokol Libice n.C. "B" - Lokomotiva Nymburk "B" -:-, AFK Nymburk "A" - Lokomotiva Nymburk "D" -:-, Sokol Sadská "E" - Lokomotiva Nymburk "C" -:-, Spartak Pečky "A" - Sokol Sadská "D" -:-, Sokol Kostomlaty n.L. "A" - Sokol Krchleby "B" -:-, TJ Předhradí "A" - Sokol Poděbrady "A" -:-,
20. kolo:
Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Předhradí "A" -:-, Sokol Poděbrady "A" - Sokol Kostomlaty n.L. "A" -:-, Sokol Krchleby "B" - Spartak Pečky "A" -:-, Sokol Sadská "D" - Sokol Sadská "E" -:-, Lokomotiva Nymburk "C" - AFK Nymburk "A" -:-, Lokomotiva Nymburk "D" - Sokol Libice n.C. "B" -:-,
21. kolo:
Lokomotiva Nymburk "D" - Lokomotiva Nymburk "B" -:-, Sokol Libice n.C. "B" - Lokomotiva Nymburk "C" -:-, AFK Nymburk "A" - Sokol Sadská "D" -:-, Sokol Sadská "E" - Sokol Krchleby "B" -:-, Spartak Pečky "A" - Sokol Poděbrady "A" -:-, Sokol Kostomlaty n.L. "A" - TJ Předhradí "A" -:-,
22. kolo:
Lokomotiva Nymburk "B" - Sokol Kostomlaty n.L. "A" -:-, TJ Předhradí "A" - Spartak Pečky "A" -:-, Sokol Poděbrady "A" - Sokol Sadská "E" -:-, Sokol Krchleby "B" - AFK Nymburk "A" -:-, Sokol Sadská "D" - Sokol Libice n.C. "B" -:-, Lokomotiva Nymburk "C" - Lokomotiva Nymburk "D" -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy