Výsledky do novin
Extraliga mužů
1. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Stavoimpex Hodonín 3:1 (body domácích: Crha Jakub 2:0, Klásek Marek 1:0, Pavlica Martin 0:1, body hostů: Brhel Štěpán 0:1, Klos Patrik 0:2, Tymofieiev Oleksandr 1:0), TTC ENFIREEX OSTRAVA - SF SKK El Niňo Praha 3:0 (PPTV, body domácích: Kleprlík Jakub 1:0, Bělík Šimon 1:0, Delinčák Filip 1:0, body hostů: Zelinka Jakub 0:1, Rozínek Vojtěch 0:1, Černota Filip 0:1), SKST Liberec - HB Ostrov 1:3 (body domácích: Seibert Jakub 0:2, Blinka Michal 1:0, Průša David 0:1, body hostů: Prokopcov Dmitrij 1:0, Obešlo Michal 1:1, Skála Radek 1:0), KT Praha - SKST Cheb 1:3 (body domácích: Olejník Martin 1:1, Pavelka Tomáš 0:1, Koblížek Martin 0:1, body hostů: Štěpánek David 0:1, Gavlas Antonín ml. 2:0, Květon Ondřej 1:0), SKST Charvát Havířov - TJ Ostrava KST 1:3 (body domácích: Bajger Ondřej 0:2, David Petr 1:0, Valenta Jan 0:1, body hostů: Onderka František 1:0, Martinko Tomáš 1:1, Bindač Miroslav 1:0),
2. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín - SKST Charvát Havířov 1:3 (body domácích: Tymofieiev Oleksandr 1:1, Klos Patrik 0:1, Kadlček Michal 0:1, body hostů: David Petr 0:1, Bajger Ondřej 2:0, Valenta Jan 1:0), SKST Cheb - TJ Ostrava KST 3:0 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:0, Štěpánek David 1:0, Slapnička Jakub 1:0, body hostů: Morávek Radim 0:1, Onderka František 0:1, Bindač Miroslav 0:1), HB Ostrov - KT Praha 3:0 (PPTV, body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Prokopcov Dmitrij 1:0, Obešlo Michal 1:0, body hostů: Koblížek Martin 0:1, Olejník Martin 0:1, Panský Jindřich 0:1), SF SKK El Niňo Praha - SKST Liberec 1:3 (body domácích: Zelinka Jakub 1:1, Kaucký Petr 0:1, Rozínek Vojtěch 0:1, body hostů: Blinka Michal 0:1, Seibert Jakub 2:0, Průša David 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - TTC ENFIREEX OSTRAVA 2:3 (body domácích: Crha Jakub 2:0, Pavlica Martin 0:2, Buben Vlastimil 0:1, body hostů: Delinčák Filip 1:1, Kleprlík Jakub 1:1, Olivares Felipe 1:0),
3. kolo:
TTC ENFIREEX OSTRAVA - SKST Stavoimpex Hodonín 3:1 (body domácích: Kleprlík Jakub 2:0, Bělík Šimon 1:0, Delinčák Filip 0:1, body hostů: Klos Patrik 0:1, Tymofieiev Oleksandr 0:2, Kadlček Michal 1:0), SKST Liberec - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 2:3 (PPTV, body domácích: Seibert Jakub 2:0, Blinka Michal 0:2, Rosu Robert Alexandru 0:1, body hostů: Buben Vlastimil 1:1, Crha Jakub 1:1, Klásek Marek 1:0), KT Praha - SF SKK El Niňo Praha 3:1 (body domácích: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 0:1, Pavelka Tomáš 1:0, body hostů: Kaucký Petr 0:1, Zelinka Jakub 1:1, Rozínek Vojtěch 0:1), TJ Ostrava KST - HB Ostrov 1:3 (body domácích: Onderka František 0:2, Martinko Tomáš 1:0, Štalzer Adam 0:1, body hostů: Obešlo Michal 1:0, Prokopcov Dmitrij 1:1, Skála Radek 1:0), SKST Charvát Havířov - SKST Cheb 1:3 (body domácích: David Petr 0:2, Bajger Ondřej 0:1, Valenta Jan 1:0, body hostů: Štěpánek David 1:0, Gavlas Antonín ml. 2:0, Květon Ondřej 0:1),
4. kolo:
SKST Cheb - SKST Stavoimpex Hodonín 2:3 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Štěpánek David 0:2, Slapnička Jakub 0:1, body hostů: Klos Patrik 1:1, Tymofieiev Oleksandr 1:1, Kadlček Michal 1:0), HB Ostrov - SKST Charvát Havířov 3:0 (PPTV, body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Obešlo Michal 1:0, Prokopcov Dmitrij 1:0, body hostů: Rusnák Aleš 0:1, Bajger Ondřej 0:1, David Petr 0:1), SF SKK El Niňo Praha - TJ Ostrava KST 3:1 (body domácích: Zelinka Jakub 2:0, Rozínek Vojtěch 0:1, Šíp Martin 1:0, body hostů: Bindač Miroslav 0:1, Martinko Tomáš 1:1, Sadílek Tomáš 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - KT Praha 3:1 (body domácích: Crha Jakub 2:0, Klásek Marek 0:1, Buben Vlastimil 1:0, body hostů: Koblížek Martin 0:1, Olejník Martin 1:1, Pavelka Tomáš 0:1), TTC ENFIREEX OSTRAVA - SKST Liberec 3:0 (body domácích: Kleprlík Jakub 1:0, Olivares Felipe 1:0, Bělík Šimon 1:0, body hostů: Seibert Jakub 0:1, Blinka Michal 0:1, Průša David 0:1),
5. kolo:
SKST Liberec - SKST Stavoimpex Hodonín 2:3 (body domácích: Blinka Michal 1:1, Seibert Jakub 1:1, Průša David 0:1, body hostů: Klos Patrik 2:0, Tymofieiev Oleksandr 0:2, Kadlček Michal 1:0), KT Praha - TTC ENFIREEX OSTRAVA 1:3 (body domácích: Olejník Martin 1:1, Koblížek Martin 0:1, Panský Jindřich 0:1, body hostů: Kleprlík Jakub 0:1, Bělík Šimon 2:0, Delinčák Filip 1:0), TJ Ostrava KST - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 2:3 (body domácích: Martinko Tomáš 1:1, Onderka František 0:2, Štalzer Adam 1:0, body hostů: Klásek Marek 1:1, Buben Vlastimil 2:0, Pavlica Martin 0:1), SKST Charvát Havířov - SF SKK El Niňo Praha 3:0 (body domácích: David Petr 1:0, Bajger Ondřej 1:0, Valenta Jan 1:0, body hostů: Zelinka Jakub 0:1, Rozínek Vojtěch 0:1, Stach Matěj 0:1), SKST Cheb - HB Ostrov 0:3 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 0:1, Štěpánek David 0:1, Jadrný Šimon 0:1, body hostů: Obešlo Michal 1:0, Tregler Tomáš 1:0, Prokopcov Dmitrij 1:0),
6. kolo:
HB Ostrov - SKST Stavoimpex Hodonín 3:0 (body domácích: Skála Radek 1:0, Obešlo Michal 1:0, Prokopcov Dmitrij 1:0, body hostů: Brhel Štěpán 0:1, Tymofieiev Oleksandr 0:1, Klos Patrik 0:1), SF SKK El Niňo Praha - SKST Cheb 1:3 (PPTV, body domácích: Zelinka Jakub 0:2, Rozínek Vojtěch 0:1, Kaucký Jakub 1:0, body hostů: Štěpánek David 1:0, Gavlas Antonín ml. 2:0, Slapnička Jakub 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Charvát Havířov 2:3 (body domácích: Pavlica Martin 0:2, Klásek Marek 1:1, Buben Vlastimil 1:0, body hostů: Bajger Ondřej 2:0, David Petr 1:1, Valenta Jan 0:1), TTC ENFIREEX OSTRAVA - TJ Ostrava KST 2:3 (body domácích: Bělík Šimon 0:2, Kleprlík Jakub 1:1, Delinčák Filip 1:0, body hostů: Martinko Tomáš 2:0, Onderka František 1:1, Sadílek Tomáš 0:1), SKST Liberec - KT Praha 1:3 (body domácích: Seibert Jakub 0:2, Blinka Michal 0:1, Průša David 1:0, body hostů: Koblížek Martin 1:0, Olejník Martin 2:0, Panský Jindřich 0:1),
7. kolo:
KT Praha - SKST Stavoimpex Hodonín 3:0 (body domácích: Olejník Martin 1:0, Pavelka Tomáš 1:0, Koblížek Martin 1:0, body hostů: Klos Patrik 0:1, Tymofieiev Oleksandr 0:1, Brhel Štěpán 0:1), TJ Ostrava KST - SKST Liberec 3:1 (body domácích: Onderka František 2:0, Sadílek Tomáš 1:0, Bindač Miroslav 0:1, body hostů: Průša David 0:1, Blinka Michal 0:2, Seibert Jakub 1:0), SKST Charvát Havířov - TTC ENFIREEX OSTRAVA 3:1 (body domácích: Bajger Ondřej 2:0, David Petr 1:0, Valenta Jan 0:1, body hostů: Bělík Šimon 0:1, Kleprlík Jakub 0:2, Delinčák Filip 1:0), SKST Cheb - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:0 (PPTV, body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:0, Štěpánek David 1:0, Květon Ondřej 1:0, body hostů: Mokrejš Jan 0:1, Buben Vlastimil 0:1, Janovský Dan 0:1), HB Ostrov - SF SKK El Niňo Praha 3:1 (body domácích: Prokopcov Dmitrij 2:0, Obešlo Michal 1:0, Skála Radek 0:1, body hostů: Rozínek Vojtěch 0:1, Zelinka Jakub 0:2, Kaucký Jakub 1:0),
8. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín - SF SKK El Niňo Praha 1:3 (body domácích: Klos Patrik 0:2, Tymofieiev Oleksandr 1:0, Kadlček Michal 0:1, body hostů: Rozínek Vojtěch 1:0, Zelinka Jakub 1:1, Kaucký Petr 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - HB Ostrov 1:3 (body domácích: Buben Vlastimil 1:1, Lebeda Michal ml. 0:1, Lebeda Matyáš 0:1, body hostů: Skála Radek 0:1, Obešlo Michal 2:0, Tregler Tomáš 1:0), TTC ENFIREEX OSTRAVA - SKST Cheb 3:1 (body domácích: Kleprlík Jakub 2:0, Bělík Šimon 0:1, Delinčák Filip 1:0, body hostů: Květon Ondřej 0:1, Gavlas Antonín ml. 1:1, Štěpánek David 0:1), SKST Charvát Havířov - SKST Liberec 3:1 (PPTV, body domácích: David Petr 2:0, Bajger Ondřej 1:0, Valenta Jan 0:1, body hostů: Seibert Jakub 0:1, Blinka Michal 0:2, Průša David 1:0), KT Praha - TJ Ostrava KST 2:3 (body domácích: Olejník Martin 1:1, Pavelka Tomáš 0:2, Koblížek Martin 1:0, body hostů: Onderka František 1:1, Martinko Tomáš 2:0, Sadílek Tomáš 0:1),
9. kolo:
TJ Ostrava KST - SKST Stavoimpex Hodonín 3:2 (body domácích: Onderka František 2:0, Martinko Tomáš 1:1, Štalzer Adam 0:1, body hostů: Brhel Štěpán 0:1, Klos Patrik 1:1, Tymofieiev Oleksandr 1:0, Kadlček Michal 0:1), SKST Charvát Havířov - KT Praha 2:3 (body domácích: David Petr 0:2, Bajger Ondřej 1:1, Valenta Jan 1:0, body hostů: Olejník Martin 2:0, Pavelka Tomáš 1:1, Koblížek Martin 0:1), SKST Cheb - SKST Liberec 3:1 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Štěpánek David 1:0, Jadrný Šimon 0:1, body hostů: Blinka Michal 0:1, Seibert Jakub 0:2, Průša David 1:0), HB Ostrov - TTC ENFIREEX OSTRAVA 3:0 (PPTV, body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Obešlo Michal 1:0, Prokopcov Dmitrij 1:0, body hostů: Bělík Šimon 0:1, Kleprlík Jakub 0:1, Delinčák Filip 0:1), SF SKK El Niňo Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 2:3 (body domácích: Zelinka Jakub 1:1, Černota Filip 0:2, Kaucký Petr 1:0, body hostů: Buben Vlastimil 1:1, Klásek Marek 2:0, Pavlica Martin 0:1),
10. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:1 (body domácích: Klos Patrik 2:0, Kadlček Michal 0:1, Tymofieiev Oleksandr 1:0, body hostů: Buben Vlastimil 0:1, Klásek Marek 1:1, Pavlica Martin 0:1), SF SKK El Niňo Praha - TTC ENFIREEX OSTRAVA 3:1 (body domácích: Zelinka Jakub 2:0, Rozínek Vojtěch 1:0, Kaucký Jakub 0:1, body hostů: Bělík Šimon 0:1, Kleprlík Jakub 0:2, Delinčák Filip 1:0), HB Ostrov - SKST Liberec 3:0 (body domácích: Obešlo Michal 1:0, Prokopcov Dmitrij 1:0, Skála Radek 1:0, body hostů: Blinka Michal 0:1, Seibert Jakub 0:1, Průša David 0:1), SKST Cheb - KT Praha 2:3 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Štěpánek David 0:2, Slapnička Jakub 0:1, body hostů: Pavelka Tomáš 1:1, Olejník Martin 1:1, Koblížek Martin 1:0), TJ Ostrava KST - SKST Charvát Havířov 3:0 (body domácích: Onderka František 1:0, Martinko Tomáš 1:0, Bindač Miroslav 1:0, body hostů: Bajger Ondřej 0:1, David Petr 0:1, Valenta Jan 0:1),
11. kolo:
SKST Charvát Havířov - SKST Stavoimpex Hodonín 3:0 (body domácích: Bajger Ondřej 1:0, David Petr 1:0, Čihák Marek 1:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 0:1, Klos Patrik 0:1, Kadlček Michal 0:1), TJ Ostrava KST - SKST Cheb 1:3 (body domácích: Martinko Tomáš 0:2, Onderka František 0:1, Sadílek Tomáš 1:0, body hostů: Štěpánek David 1:0, Gavlas Antonín ml. 2:0, Jadrný Šimon 0:1), KT Praha - HB Ostrov 1:3 (body domácích: Koblížek Martin 0:2, Olejník Martin 0:1, Pavelka Tomáš 1:0, body hostů: Obešlo Michal 1:0, Tregler Tomáš 2:0, Skála Radek 0:1), SKST Liberec - SF SKK El Niňo Praha 1:3 (body domácích: Seibert Jakub 1:1, Blinka Michal 0:1, Průša David 0:1, body hostů: Černota Filip 0:1, Zelinka Jakub 2:0, Kaucký Petr 1:0), TTC ENFIREEX OSTRAVA - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:0 (PPTV, body domácích: Kleprlík Jakub 1:0, Bělík Šimon 1:0, Delinčák Filip 1:0, body hostů: Buben Vlastimil 0:1, Crha Jakub 0:1, Mokrejš Jan 0:1),
12. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín - TTC ENFIREEX OSTRAVA 2:3 (body domácích: Klos Patrik 2:0, Brhel Štěpán 0:2, Tymofieiev Oleksandr 0:1, body hostů: Bělík Šimon 1:1, Delinčák Filip 1:1, Kleprlík Jakub 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Liberec 3:2 (body domácích: Buben Vlastimil 1:1, Klásek Marek 1:1, Mokrejš Jan 1:0, body hostů: Blinka Michal 1:1, Seibert Jakub 1:1, Průša David 0:1), SF SKK El Niňo Praha - KT Praha 0:3 (body domácích: Zelinka Jakub 0:1, Rozínek Vojtěch 0:1, Stach Matěj 0:1, body hostů: Pavelka Tomáš 1:0, Olejník Martin 1:0, Koblížek Martin 1:0), HB Ostrov - TJ Ostrava KST 3:2 (body domácích: Prokopcov Dmitrij 1:1, Tregler Tomáš 2:0, Skála Radek 0:1, body hostů: Martinko Tomáš 1:1, Onderka František 0:2, Štalzer Adam 1:0), SKST Charvát Havířov - SKST Cheb 3:0 (body domácích: David Petr 1:0, Bajger Ondřej 1:0, Valenta Jan 1:0, body hostů: Štěpánek David 0:1, Gavlas Antonín ml. 0:1, Slapnička Jakub 0:1),
13. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín - SKST Cheb 0:3 (body domácích: Tymofieiev Oleksandr 0:1, Klos Patrik 0:1, Kadlček Michal 0:1, body hostů: Květon Ondřej 1:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, Štěpánek David 1:0), SKST Charvát Havířov - HB Ostrov 1:3 (body domácích: Valenta Jan 0:2, David Petr 1:0, Bajger Ondřej 0:1, body hostů: Prokopcov Dmitrij 1:0, Tregler Tomáš 0:1, Obešlo Michal 1:0, Vožický Bohumil 1:0), TJ Ostrava KST - SF SKK El Niňo Praha 3:2 (body domácích: Martinko Tomáš 1:1, Onderka František 1:1, Bindač Miroslav 1:0, body hostů: Kaucký Petr 0:2, Zelinka Jakub 2:0, Rozínek Vojtěch 0:1), KT Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:0 (body domácích: Olejník Martin 1:0, Pavelka Tomáš 1:0, Koblížek Martin 1:0, body hostů: Mokrejš Jan 0:1, Buben Vlastimil 0:1, Hort Tomáš 0:1), SKST Liberec - TTC ENFIREEX OSTRAVA 1:3 (body domácích: Seibert Jakub 1:1, Blinka Michal 0:1, Průša David 0:1, body hostů: Delinčák Filip 0:1, Bělík Šimon 2:0, Kleprlík Jakub 1:0),
14. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín - SKST Liberec 3:0 (body domácích: Klos Patrik 1:0, Tymofieiev Oleksandr 1:0, Kadlček Michal 1:0, body hostů: Seibert Jakub 0:1, Blinka Michal 0:1, Průša David 0:1), TTC ENFIREEX OSTRAVA - KT Praha 2:3 (body domácích: Bělík Šimon 0:2, Delinčák Filip 1:1, Kleprlík Jakub 1:0, body hostů: Pavelka Tomáš 2:0, Olejník Martin 1:1, Koblížek Martin 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - TJ Ostrava KST 3:2 (PPTV, body domácích: Klásek Marek 1:1, Buben Vlastimil 2:0, Mokrejš Jan 0:1, body hostů: Onderka František 1:1, Martinko Tomáš 0:2, Kadlec Vít 1:0), SF SKK El Niňo Praha - SKST Charvát Havířov 0:3 (body domácích: Zelinka Jakub 0:1, Rozínek Vojtěch 0:1, Černota Filip 0:1, body hostů: Bajger Ondřej 1:0, David Petr 1:0, Valenta Jan 1:0), HB Ostrov - SKST Cheb 3:1 (body domácích: Tregler Tomáš 1:1, Prokopcov Dmitrij 1:0, Obešlo Michal 1:0, body hostů: Štěpánek David 1:0, Gavlas Antonín ml. 0:2, Jadrný Šimon 0:1),
15. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín - HB Ostrov 0:3 (body domácích: Tymofieiev Oleksandr 0:1, Klos Patrik 0:1, Kadlček Michal 0:1, body hostů: Prokopcov Dmitrij 1:0, Skála Radek 1:0, Obešlo Michal 1:0), SKST Cheb - SF SKK El Niňo Praha 3:2 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Štěpánek David 1:1, Květon Ondřej 0:1, body hostů: Rozínek Vojtěch 0:2, Zelinka Jakub 1:1, Kaucký Jakub 1:0), SKST Charvát Havířov - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:1 (body domácích: Bajger Ondřej 1:1, David Petr 1:0, Čihák Marek 1:0, body hostů: Buben Vlastimil 1:0, Pavlica Martin 0:2, Mokrejš Jan 0:1), TJ Ostrava KST - TTC ENFIREEX OSTRAVA 1:3 (body domácích: Onderka František 0:2, Martinko Tomáš 1:0, Sadílek Tomáš 0:1, body hostů: Delinčák Filip 1:0, Kleprlík Jakub 1:1, Bělík Šimon 1:0), KT Praha - SKST Liberec 3:2 (body domácích: Olejník Martin 1:1, Koblížek Martin 1:1, Pavelka Tomáš 1:0, body hostů: Seibert Jakub 1:1, Blinka Michal 1:1, Průša David 0:1),
16. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín - KT Praha 2:3 (PPTV, body domácích: Klos Patrik 2:0, Tymofieiev Oleksandr 0:2, Kadlček Michal 0:1, body hostů: Pavelka Tomáš 1:1, Olejník Martin 1:1, Koblížek Martin 1:0), SKST Liberec - TJ Ostrava KST 0:3 (body domácích: Blinka Michal 0:1, Seibert Jakub 0:1, Průša David 0:1, body hostů: Martinko Tomáš 1:0, Onderka František 1:0, Morávek Radim 1:0), TTC ENFIREEX OSTRAVA - SKST Charvát Havířov 3:2 (body domácích: Bělík Šimon 1:1, Kleprlík Jakub 1:1, Korbel Petr 1:0, body hostů: David Petr 0:2, Bajger Ondřej 2:0, Čihák Marek 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Cheb 0:3 (body domácích: Mokrejš Jan 0:1, Buben Vlastimil 0:1, Lebeda Matyáš 0:1, body hostů: Štěpánek David 1:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, Slapnička Jakub 1:0), SF SKK El Niňo Praha - HB Ostrov 0:3 (body domácích: Šíp Martin 0:1, Černota Filip 0:1, Zelinka Jakub 0:1, body hostů: Obešlo Michal 1:0, Skála Radek 1:0, Tregler Tomáš 1:0),
17. kolo:
SF SKK El Niňo Praha - SKST Stavoimpex Hodonín 2:3 (PPTV, body domácích: Zelinka Jakub 1:1, Kaucký Jakub 0:2, Kaucký Petr 1:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 1:1, Klos Patrik 2:0, Kadlček Michal 0:1), HB Ostrov - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:1 (body domácích: Tregler Tomáš 2:0, Prokopcov Dmitrij 1:0, Skála Radek 0:1, body hostů: Mokrejš Jan 0:1, Buben Vlastimil 0:2, Crha Jakub 1:0), SKST Cheb - TTC ENFIREEX OSTRAVA 3:2 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Štěpánek David 1:1, Květon Ondřej 0:1, body hostů: Bělík Šimon 0:2, Kleprlík Jakub 1:1, Korbel Petr 1:0), SKST Liberec - SKST Charvát Havířov 1:3 (body domácích: Průša David 0:2, Blinka Michal 0:1, Pařízek Martin 1:0, body hostů: Bajger Ondřej 1:0, David Petr 2:0, Čihák Marek 0:1), TJ Ostrava KST - KT Praha 0:3 (body domácích: Štalzer Adam 0:1, Onderka František 0:1, Martinko Tomáš 0:1, body hostů: Pavelka Tomáš 1:0, Olejník Martin 1:0, Koblížek Martin 1:0),
18. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín - TJ Ostrava KST 3:1 (body domácích: Klos Patrik 2:0, Tymofieiev Oleksandr 1:0, Brhel Štěpán 0:1, body hostů: Onderka František 0:1, Martinko Tomáš 0:2, Bindač Miroslav 1:0), KT Praha - SKST Charvát Havířov 3:2 (body domácích: Olejník Martin 1:1, Pavelka Tomáš 1:1, Koblížek Martin 1:0, body hostů: David Petr 0:2, Bajger Ondřej 2:0, Valenta Jan 0:1), SKST Liberec - SKST Cheb 0:3 (body domácích: Blinka Michal 0:1, Průša David 0:1, Pařízek Martin 0:1, body hostů: Štěpánek David 1:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, Květon Ondřej 1:0), TTC ENFIREEX OSTRAVA - HB Ostrov 2:3 (PPTV, body domácích: Kleprlík Jakub 1:1, Delinčák Filip 0:2, Korbel Petr 1:0, body hostů: Prokopcov Dmitrij 1:1, Tregler Tomáš 2:0, Skála Radek 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - SF SKK El Niňo Praha 1:3 (body domácích: Lebeda Matyáš 0:2, Mokrejš Jan 0:1, Crha Jakub 1:0, body hostů: Kaucký Jakub 1:0, Šíp Martin 2:0, Přída Kryštof 0:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
HB Ostrov - SKST Stavoimpex Hodonín 3:1 (body domácích: Tregler Tomáš 2:0, Prokopcov Dmitrij 0:1, Obešlo Michal 1:0, body hostů: Kadlček Michal 0:1, Klos Patrik 1:1, Brhel Štěpán 0:1), TTC ENFIREEX OSTRAVA - SKST Charvát Havířov 3:0 (body domácích: Kleprlík Jakub 1:0, Olivares Felipe 1:0, Delinčák Filip 1:0, body hostů: Bajger Ondřej 0:1, David Petr 0:1, Valenta Jan 0:1), KT Praha - TJ Ostrava KST 3:2 (body domácích: Olejník Martin 1:1, Pavelka Tomáš 1:1, Koblížek Martin 1:0, body hostů: Martinko Tomáš 1:1, Onderka František 1:1, Štalzer Adam 0:1), SKST Cheb - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 2:3 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:1, Štěpánek David 1:1, Květon Ondřej 0:1, body hostů: Crha Jakub 2:0, Klásek Marek 0:2, Buben Vlastimil 1:0),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKST Stavoimpex Hodonín - HB Ostrov 0:3 (body domácích: Tymofieiev Oleksandr 0:1, Klos Patrik 0:1, Brhel Štěpán 0:1, body hostů: Prokopcov Dmitrij 1:0, Tregler Tomáš 1:0, Obešlo Michal 1:0), SKST Charvát Havířov - TTC ENFIREEX OSTRAVA 3:1 (PPTV, body domácích: Bajger Ondřej 2:0, David Petr 0:1, Valenta Jan 1:0, body hostů: Olivares Felipe 0:1, Kleprlík Jakub 1:1, Delinčák Filip 0:1), TJ Ostrava KST - KT Praha 2:3 (PPTV, body domácích: Onderka František 0:2, Martinko Tomáš 1:1, Bindač Miroslav 1:0, body hostů: Pavelka Tomáš 2:0, Olejník Martin 1:1, Koblížek Martin 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Cheb 1:3 (body domácích: Buben Vlastimil 1:1, Crha Jakub 0:1, Klásek Marek 0:1, body hostů: Štěpánek David 0:1, Gavlas Antonín ml. 2:0, Slapnička Jakub 1:0),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
HB Ostrov - SKST Stavoimpex Hodonín -:-, TTC ENFIREEX OSTRAVA - SKST Charvát Havířov 3:2 (body domácích: Kleprlík Jakub 2:0, Olivares Felipe 1:1, Delinčák Filip 0:1, body hostů: Valenta Jan 0:2, Bajger Ondřej 1:1, David Petr 1:0), KT Praha - TJ Ostrava KST -:-, SKST Cheb - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:0 (PPTV, body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:0, Štěpánek David 1:0, Jadrný Šimon 1:0, body hostů: Buben Vlastimil 0:1, Crha Jakub 0:1, Klásek Marek 0:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
HB Ostrov - TTC ENFIREEX OSTRAVA 3:1 (PPTV, body domácích: Tregler Tomáš 1:1, Obešlo Michal 1:0, Prokopcov Dmitrij 1:0, body hostů: Kleprlík Jakub 1:0, Delinčák Filip 0:2, Olivares Felipe 0:1), SKST Cheb - KT Praha 1:3 (PPTV, body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:1, Štěpánek David 0:1, Slapnička Jakub 0:1, body hostů: Pavelka Tomáš 0:1, Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 1:0),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC ENFIREEX OSTRAVA - HB Ostrov 1:3 (PPTV, body domácích: Kleprlík Jakub 0:2, Olivares Felipe 1:0, Delinčák Filip 0:1, body hostů: Prokopcov Dmitrij 1:0, Tregler Tomáš 1:1, Obešlo Michal 1:0), KT Praha - SKST Cheb 3:2 (PPTV, body domácích: Olejník Martin 2:0, Pavelka Tomáš 1:1, Koblížek Martin 0:1, body hostů: Štěpánek David 0:2, Gavlas Antonín ml. 1:1, Květon Ondřej 1:0),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
HB Ostrov - TTC ENFIREEX OSTRAVA -:- (PPTV), SKST Cheb - KT Praha -:- (PPTV),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
HB Ostrov - KT Praha 3:1 (PPTV, body domácích: Tregler Tomáš 2:0, Obešlo Michal 0:1, Prokopcov Dmitrij 1:0, body hostů: Koblížek Martin 0:1, Olejník Martin 1:1, Pavelka Tomáš 0:1),
3. vyřazovací kolo, 2. utkání:
KT Praha - HB Ostrov 1:3 (PPTV, body domácích: Olejník Martin 1:1, Pavelka Tomáš 0:1, Koblížek Martin 0:1, body hostů: Prokopcov Dmitrij 0:1, Tregler Tomáš 2:0, Obešlo Michal 1:0),
3. vyřazovací kolo, 3. utkání:
HB Ostrov - KT Praha -:- (PPTV),
1.liga mužů
1. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - TTC MS Brno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozínek Vojtěch 4:0, Kaucký Jakub 1:3, Přída Kryštof 0:4, Zelinka Jakub 3:1, body hostů: Smýkal Tomáš 2:2, Handl Petr 3:1, Šmerda Marek 1:3, Gorecki Jan 2:2), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TJ Agrotec Hustopeče 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Pavel ml. 1:3, Kortus Filip 3:1, Holáň Jan 2:1, Košťál Radek 3:1, body hostů: Obešlo Marek 1:3, Klimek Vojtěch 2:2, Mesaroš Jakub 2:2, Janoušek Přemek 1:2), TJ Ostrava KST B - SKST Havířov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přistál Tomáš 2:0, Martinko Tomáš 2:0, Onderka František 2:1, Štalzer Adam 2:0, body hostů: Harenčák Jakub 0:3, Čihák Marek 1:1, Baroš Antonín 0:2, Mikolašík Michal 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - HB Ostrov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lebeda Michal ml. 1:3, Mokrejš Jan 2:2, Šlapák Miloš 1:2, Buben Vlastimil 2:2, body hostů: Slapnička Jakub 0:4, Květon Ondřej 3:1, Skála Radek 3:1, Vožický Bohumil 3:0), DTJ Hradec Králové - KST SK US Steinerová Choceň 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foff Lukáš 2:2, Merta Jakub 4:0, Šilhán Petr 1:2, Zavoral Roman 2:2, body hostů: Štrof Vojtěch 3:1, Bělohlávek Dominik 2:2, Liška Libor 0:4, Dostál Jan 1:2), KST NOVÝ JIČÍN - TTC Elizza Praha 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lapčík Ondřej 2:2, Kowal René 0:2, Masnica Michal 1:3, Hanák Martin 4:0, Kratochvíl Michal 1:1, body hostů: Laboutka Luděk 2:2, Krameš Jan 2:2, Dvořák Petr 2:2, Šedivý Zdeněk 2:2),
2. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - TJ Agrotec Hustopeče 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaucký Jakub 4:0, Šíp Martin 2:1, Přída Kryštof 0:3, Zelinka Jakub 3:1, body hostů: Obešlo Marek 3:1, Klimek Vojtěch 1:3, Schwarzer Antonín 1:2, Mesaroš Jakub 0:3), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TTC MS Brno 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kortus Pavel ml. 2:1, Kortus Filip 0:3, Holáň Jan 2:1, Košťál Radek 3:0, WO 1:0, body hostů: Handl Petr 1:2, Smýkal Tomáš 1:2, Gorecki Jan 2:1, Šmerda Marek 1:2, WO 0:1), TJ Ostrava KST C - SKST Havířov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morávek Radim 3:0, Vybíral Filip 2:1, Kadlec Vít 2:1, Plachta Jakub 1:2, body hostů: Harenčák Jakub 0:3, Čihák Marek 3:0, Macurák Michal 0:3, Baroš Antonín 1:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - KST SK US Steinerová Choceň 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlapák Miloš 1:2, Lebeda Michal ml. 2:0, Mokrejš Jan 2:1, Buben Vlastimil 3:0, body hostů: Štrof Vojtěch 2:1, Bělohlávek Dominik 0:3, Dostál Jan 0:3, Liška Libor 1:1), DTJ Hradec Králové - HB Ostrov B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Merta Jakub 0:2, Zavoral Roman 0:2, Šilhán Petr 0:2, Foff Lukáš 0:2, body hostů: Skála Radek 2:0, Květon Ondřej 2:0, Slapnička Jakub 2:0, Vožický Bohumil 2:0), KST NOVÝ JIČÍN - SKST Warmnis Liberec B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kowal René 0:3, Masnica Michal 0:3, Lapčík Ondřej 1:2, Hanák Martin 3:1, body hostů: Průša David 4:0, Borůvka Lukáš 2:1, Medek Josef 1:2, Pařízek Martin 2:1),
3. kolo:
TTC MS Brno - TTC Elizza Praha 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smýkal Tomáš 4:0, Gorecki Jan 1:2, Šmerda Marek 2:1, Handl Petr 3:1, body hostů: Fígeľ Jakub 2:2, Krameš Jan 0:4, Dvořák Petr 0:3, Šedivý Zdeněk 2:1), TJ Agrotec Hustopeče - SKST Warmnis Liberec B -:- (Ukončeno), HB Ostrov B - KST NOVÝ JIČÍN 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vožický Bohumil 2:0, Skála Radek 2:0, Květon Ondřej 3:0, Slapnička Jakub 1:1, body hostů: Hanák Martin 0:3, Lapčík Ondřej 0:2, Kratochvíl Michal 1:1, Kowal René 0:2), SKST Havířov B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rusnák Aleš 0:2, Harenčák Jakub 0:2, Košťál Daniel 0:3, Čihák Marek 2:1, body hostů: Buben Vlastimil 3:0, Mokrejš Jan 3:0, Šlapák Miloš 1:1, Hort Tomáš 1:1), SF SKK El Niňo Praha B - TJ Ostrava KST B 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stach Matěj 0:1, Šíp Martin 0:3, Přída Kryštof 0:3, Kaucký Jakub 2:1, Rozínek Vojtěch 0:2, body hostů: Martinko Tomáš 3:0, Štalzer Adam 2:1, Javůrek Jiří 3:0, Přistál Tomáš 2:1), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TJ Ostrava KST C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kortus Pavel ml. 2:1, Kortus Filip 1:2, Holáň Jan 2:1, Košťál Radek 3:0, body hostů: Vybíral Filip 1:2, Kadlec Vít 2:1, Morávek Radim 1:2, Plachta Jakub 0:3),
4. kolo:
TTC MS Brno - SKST Warmnis Liberec B -:- (Ukončeno), TJ Agrotec Hustopeče - TTC Elizza Praha 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopányi Tomáš 3:1, Klimek Vojtěch 2:1, Mesaroš Jakub 1:2, Schwarzer Antonín 3:1, body hostů: Fígeľ Jakub 4:0, Krameš Jan 1:3, Dvořák Petr 0:3, Šedivý Zdeněk 0:3), KST SK US Steinerová Choceň - KST NOVÝ JIČÍN 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Libor 2:2, Bělohlávek Dominik 2:2, Dostál Jan 0:4, Štrof Vojtěch 3:1, body hostů: Hanák Martin 4:0, Lapčík Ondřej 2:2, Kratochvíl Michal 1:3, Kowal René 2:2), SKST Havířov B - DTJ Hradec Králové 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baroš Antonín 0:3, Čihák Marek 1:1, Rusnák Aleš 1:2, Harenčák Jakub 1:2, WO 0:1, body hostů: Zavoral Roman 3:0, Foff Lukáš 2:1, Šilhán Petr 1:2, Merta Jakub 2:0, WO 1:0), SF SKK El Niňo Praha B - TJ Ostrava KST C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rozínek Vojtěch 2:1, Černota Filip 0:2, Přída Kryštof 2:1, Kaucký Jakub 4:0, WO 2:0, body hostů: Morávek Radim 3:1, Kadlec Vít 1:3, Vybíral Filip 0:3, Plachta Jakub 0:1, WO 0:2), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TJ Ostrava KST B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Pavel ml. 0:3, Sivera Adam 0:3, Kortus Filip 2:1, Holáň Jan 2:1, body hostů: Štalzer Adam 2:1, Martinko Tomáš 2:1, Javůrek Jiří 1:2, Přistál Tomáš 3:0),
15. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST B - TJ Ostrava KST C 7:10 (Ukončeno, čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 1:3, Javůrek Jiří 1:3, Onderka František 3:0, Štalzer Adam 1:3, body hostů: Plachta Jakub 1:3, Morávek Radim 3:1, Kadlec Vít 3:1, Vybíral Filip 2:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - DTJ Hradec Králové -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha - SKST Warmnis Liberec B -:- (Ukončeno), HB Ostrov B - KST SK US Steinerová Choceň -:- (Ukončeno), TTC MS Brno - TJ Agrotec Hustopeče -:- (Ukončeno),
20. kolo:
TTC MS Brno - TJ Ostrava KST B -:- (Ukončeno), TJ Agrotec Hustopeče - TJ Ostrava KST C -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA -:- (Ukončeno), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - DTJ Hradec Králové -:- (Ukončeno), SKST Havířov B - KST NOVÝ JIČÍN -:- (Ukončeno), HB Ostrov B - TTC Elizza Praha -:- (Ukončeno), KST SK US Steinerová Choceň - SKST Warmnis Liberec B -:- (Ukončeno),
21. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče - TJ Ostrava KST B -:- (Ukončeno), TTC MS Brno - TJ Ostrava KST C -:- (Ukončeno), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha B - DTJ Hradec Králové -:- (Ukončeno), KST SK US Steinerová Choceň - TTC Elizza Praha -:- (Ukončeno), HB Ostrov B - SKST Warmnis Liberec B -:- (Ukončeno),
22. kolo:
HB Ostrov B - TTC MS Brno -:- (Ukončeno), KST SK US Steinerová Choceň - TJ Agrotec Hustopeče -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha - SKST Havířov B -:- (Ukončeno), KST NOVÝ JIČÍN - SF SKK El Niňo Praha B -:- (Ukončeno), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - TJ Ostrava KST B -:- (Ukončeno), DTJ Hradec Králové - TJ Ostrava KST C -:- (Ukončeno),
23. kolo:
KST SK US Steinerová Choceň - TTC MS Brno -:- (Ukončeno), HB Ostrov B - TJ Agrotec Hustopeče -:- (Ukončeno), SKST Warmnis Liberec B - SKST Havířov B -:- (Ukončeno), KST NOVÝ JIČÍN - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice -:- (Ukončeno), DTJ Hradec Králové - TJ Ostrava KST B -:- (Ukončeno), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - TJ Ostrava KST C -:- (Ukončeno),
24. kolo:
TTC MS Brno - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA -:- (Ukončeno), TJ Agrotec Hustopeče - DTJ Hradec Králové -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST B - KST NOVÝ JIČÍN -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha B - TTC Elizza Praha -:- (Ukončeno), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - SKST Warmnis Liberec B -:- (Ukončeno), SKST Havířov B - HB Ostrov B -:- (Ukončeno),
25. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA -:- (Ukončeno), TTC MS Brno - DTJ Hradec Králové -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST C - KST NOVÝ JIČÍN -:- (Ukončeno), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TTC Elizza Praha -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha B - SKST Warmnis Liberec B -:- (Ukončeno), SKST Havířov B - KST SK US Steinerová Choceň -:- (Ukončeno),
26. kolo:
SKST Havířov B - TTC MS Brno -:- (Ukončeno), HB Ostrov B - SF SKK El Niňo Praha B -:- (Ukončeno), KST SK US Steinerová Choceň - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha - TJ Ostrava KST B -:- (Ukončeno), SKST Warmnis Liberec B - TJ Ostrava KST C -:- (Ukončeno), KST NOVÝ JIČÍN - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA -:- (Ukončeno),
27. kolo:
SKST Havířov B - TJ Agrotec Hustopeče -:- (Ukončeno), KST SK US Steinerová Choceň - SF SKK El Niňo Praha B -:- (Ukončeno), HB Ostrov B - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice -:- (Ukončeno), SKST Warmnis Liberec B - TJ Ostrava KST B -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha - TJ Ostrava KST C -:- (Ukončeno), KST NOVÝ JIČÍN - DTJ Hradec Králové -:- (Ukončeno),
28. kolo:
TTC MS Brno - KST NOVÝ JIČÍN -:- (Ukončeno), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - TTC Elizza Praha -:- (Ukončeno), DTJ Hradec Králové - SKST Warmnis Liberec B -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST B - HB Ostrov B -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST C - KST SK US Steinerová Choceň -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha B - SKST Havířov B -:- (Ukončeno),
29. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče - KST NOVÝ JIČÍN -:- (Ukončeno), DTJ Hradec Králové - TTC Elizza Praha -:- (Ukončeno), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - SKST Warmnis Liberec B -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST C - HB Ostrov B -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST B - KST SK US Steinerová Choceň -:- (Ukončeno), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - SKST Havířov B -:- (Ukončeno),
2.liga mužů sk.B
1. kolo:
TJ Tatran KRPA Hostinné B - KST Nový Jičín B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klimenta Matěj 0:4, Sixta Vít 3:1, Šorm Luboš ml. 1:3, Kalenský Jaroslav 4:0, body hostů: Pavlík Tibor 2:2, Polášek Radovan 1:3, Kratochvíl Tomáš 3:1, Vincek Martin 2:2), SKST Liberec C - SKST Baník Havířov C 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mareš Erik 0:3, Protiva Luboš 0:2, Gireth Pavel 0:3, Rosu Robert Alexandru 1:2, body hostů: Rusnák Aleš 3:0, Gráf Jiří 3:0, Košťál Daniel 3:0, Tomaniec Jiří 1:1), KST Blansko - KST Slezan Opava 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaculík Miloslav 3:1, Veselý Lukáš 2:2, Přikryl Aleš 2:2, Svoboda Lukáš II. 1:3, body hostů: Knybel Kamil 1:3, Dzida Jan 4:0, Tomica Daniel 3:1, Dzida Lukáš 0:4), TJ Sadská - SKST Stavoimpex Hodonín B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolejší Stanislav 2:2, Kyncl Jiří 1:2, Trajhan Miroslav 0:3, Pych Luděk ml. 2:2, body hostů: Brhel Štěpán 3:1, Hromek Filip 4:0, Růžička Filip 2:1, Svoboda Petr 0:3), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - KST Zlín 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janovský Dan 1:3, Brát Karel ml. 1:3, Lebeda Matyáš 2:2, Hort Tomáš 3:1, body hostů: Soukup Adam 2:2, Dufek Jan 3:1, Otáhal Bořek 1:3, Nedbálek Michal 3:1), TTC MS Brno B - HB Ostrov C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Ivo 2:0, Šenkapoul Petr 1:1, Mejzlík Martin 2:1, Bíza Petr 3:0, body hostů: Záboj Matěj 1:2, Vondráček Filip 1:2, Sivera Adam 0:2, Bártík Tomáš 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Sokol Studená I. 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Lukáš 2:2, Svoboda Aleš 2:2, Ondrovčák Miroslav 1:2, Vybíral Marek 4:0, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Čermák Marek 1:3, Smola Igor 1:3, Doležal Ondřej 1:2),
2. kolo:
TJ Tatran KRPA Hostinné B - SKST Baník Havířov C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimenta Matěj 0:3, Sixta Vít 0:2, Šorm Luboš ml. 0:3, Kalenský Jaroslav 2:1, body hostů: Rusnák Aleš 3:0, Gráf Jiří 2:1, Košťál Daniel 2:1, Tomaniec Jiří 2:0), SKST Liberec C - KST Nový Jičín B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Luboš 2:1, Mareš Erik 1:1, Gireth Pavel 3:0, Rosu Robert Alexandru 3:0, body hostů: Pavlík Tibor 2:1, Polášek Radovan 0:3, Kratochvíl Tomáš 0:3, Vincek Martin 0:2), TJ Holásky - KST Slezan Opava 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Petr 1:2, Palbuchta Jiří 2:1, Ságl Ondřej 0:3, Chrást Roman 1:3, body hostů: Dzida Jan 3:1, Tomica Daniel 3:0, Knybel Kamil 3:0, Dzida Lukáš 0:3), TJ Sadská - KST Zlín 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pych Luděk ml. 0:2, Kyncl Jiří 0:2, Dolejší Stanislav 0:2, Trajhan Miroslav 0:2, body hostů: Dufek Jan 2:0, Soukup Adam 2:0, Nedbálek Michal 2:0, Otáhal Bořek 2:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - SKST Stavoimpex Hodonín B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brát Karel ml. 1:1, Hort Tomáš 2:0, Lebeda Matyáš 2:1, Janovský Dan 3:0, body hostů: Brhel Štěpán 2:1, Hromek Filip 0:3, Růžička Filip 0:2, Svoboda Petr 0:2), TTC MS Brno B - TJ Sokol Studená I. 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Ivo 2:2, Šenkapoul Petr 1:3, Mejzlík Martin 1:3, Bíza Petr 4:0, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Čermák Marek 1:3, Doležal Ondřej 3:1, Smola Igor 1:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - HB Ostrov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Lukáš 3:1, Svoboda Aleš 1:3, Ondrovčák Miroslav 1:3, Vybíral Marek 2:2, body hostů: Bárta Daniel 4:0, Novák Aleš 2:2, Záboj Matěj 0:3, Vondráček Filip 2:2, Kanta František 1:0),
3. kolo:
KST Nový Jičín B - HB Ostrov C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Masnica Michal 2:1, Kratochvíl Tomáš 0:3, Vincek Martin 0:3, Pavlík Tibor 2:1, WO 0:1, body hostů: Kanta František 3:0, Bárta Daniel 3:0, Záboj Matěj 1:2, Jadrný Šimon 1:2, WO 1:0), SKST Baník Havířov C - TJ Sokol Studená I. 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomaniec Jiří 4:0, Baroš Antonín 1:1, Bača Jaroslav ml. 0:3, Gráf Jiří 2:2, Košťál Daniel 1:0, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Doležal Ondřej 1:3, Smola Igor 2:1, Čermák Marek 0:3), SKST Stavoimpex Hodonín B - TTC MS Brno B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brhel Štěpán 1:1, Svoboda Petr 0:2, Hromek Filip 0:3, Růžička Filip 1:2, body hostů: Bíza Petr 2:1, Mejzlík Martin 3:0, Sigmund Ivo 1:1, Šenkapoul Petr 2:0), KST Zlín - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Adam 1:0, Král Filip 2:0, Nedbálek Michal 2:0, Dufek Jan 2:0, WO 1:0, body hostů: Vybíral Marek 0:2, Vybíral Lukáš 0:2, Ondrovčák Miroslav 0:2, Forman Libor 0:1, WO 0:1), KST Slezan Opava - TJ Sadská 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomica Daniel 1:3, Knybel Kamil 4:0, Dzida Lukáš 0:4, Dzida Jan 1:3, body hostů: Trajhan Miroslav 3:1, Pych Luděk ml. 3:1, Dolejší Stanislav 3:1, Kyncl Jiří 1:3), TJ Tatran KRPA Hostinné B - KST Blansko 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalenský Jaroslav 3:1, Valeš Jakub 2:2, Jakubský Filip 0:4, Schwab Richard 2:2, body hostů: Vaculík Miloslav 3:1, Veselý Lukáš 2:2, Přikryl Aleš 1:3, Svoboda Lukáš I. 3:1), SKST Liberec C - TJ Holásky 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Protiva Luboš 2:1, Gireth Pavel 2:1, Mareš Erik 2:1, Rosu Robert Alexandru 4:0, body hostů: Chrást Roman 3:1, Ságl Ondřej 0:3, Babák Petr 0:3, Palbuchta Jiří 0:3),
4. kolo:
KST Nový Jičín B - TJ Sokol Studená I. 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Radovan 0:2, Kratochvíl Tomáš 0:2, Pavlík Tibor 2:1, Masnica Michal 0:3, body hostů: Korbel Filip ml. 2:1, Smola Igor 2:1, Doležal Ondřej 2:0, Čermák Marek 2:0), SKST Baník Havířov C - HB Ostrov C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Košťál Daniel 0:2, Slaný Vojtěch 0:2, Tomaniec Jiří 1:2, Gráf Jiří 1:2, body hostů: Kanta František 3:0, Bárta Daniel 2:1, Jadrný Šimon 2:0, Záboj Matěj 1:1), SKST Stavoimpex Hodonín B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Filip 2:2, Mikeska Jaroslav 2:2, Hromek Filip 2:2, Brhel Štěpán 2:2, body hostů: Vybíral Lukáš 4:0, Vybíral Marek 4:0, Ondrovčák Miroslav 0:4, Vybíral Matouš 0:4), KST Zlín - TTC MS Brno B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 1:2, Král Filip 1:2, Nedbálek Michal 3:0, Dufek Jan 4:0, body hostů: Bíza Petr 1:3, Mejzlík Martin 0:3, Sigmund Ivo 1:2, Šenkapoul Petr 2:1), KST Slezan Opava - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomica Daniel 0:3, Knybel Kamil 2:1, Dzida Jan 0:3, Vitásek Adam 2:1, body hostů: Hort Tomáš 2:1, Lebeda Matyáš 1:2, Janovský Dan 3:0, Brát Karel ml. 2:1), TJ Tatran KRPA Hostinné B - TJ Holásky 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwab Richard 2:0, Kalenský Jaroslav 2:2, Jakubský Filip 1:3, Valeš Jakub 2:2, Sixta Vít 0:2, body hostů: Ságl Ondřej 2:2, Chrást Roman 3:1, Palbuchta Jiří 3:1, Babák Petr 1:3), SKST Liberec C - KST Blansko 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Protiva Luboš 2:1, Gireth Pavel 1:1, Mareš Erik 2:1, Rosu Robert Alexandru 3:0, body hostů: Vaculík Miloslav 2:1, Veselý Lukáš 1:2, Svoboda Lukáš I. 0:3, Přikryl Aleš 0:2),
15. kolo:
TJ Tatran KRPA Hostinné B - SKST Liberec C -:- (Ukončeno), KST Blansko - TJ Holásky -:- (Ukončeno), TJ Sadská - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C -:- (Ukončeno), TTC MS Brno B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov -:- (Ukončeno), HB Ostrov C - TJ Sokol Studená I. -:- (Ukončeno), SKST Stavoimpex Hodonín B - KST Zlín -:- (Ukončeno), KST Nový Jičín B - SKST Baník Havířov C -:- (Ukončeno),
20. kolo:
KST Nový Jičín B - KST Blansko -:- (Ukončeno), SKST Baník Havířov C - TJ Holásky -:- (Ukončeno), TJ Tatran KRPA Hostinné B - TJ Sadská -:- (Ukončeno), SKST Liberec C - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C -:- (Ukončeno), KST Slezan Opava - TTC MS Brno B -:- (Ukončeno), SKST Stavoimpex Hodonín B - HB Ostrov C -:- (Ukončeno), KST Zlín - TJ Sokol Studená I. -:- (Ukončeno),
21. kolo:
SKST Baník Havířov C - KST Blansko -:- (Ukončeno), KST Nový Jičín B - TJ Holásky -:- (Ukončeno), SKST Liberec C - TJ Sadská -:- (Ukončeno), TJ Tatran KRPA Hostinné B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C -:- (Ukončeno), KST Slezan Opava - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov -:- (Ukončeno), KST Zlín - HB Ostrov C -:- (Ukončeno), SKST Stavoimpex Hodonín B - TJ Sokol Studená I. -:- (Ukončeno),
22. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín B - KST Nový Jičín B -:- (Ukončeno), KST Zlín - SKST Baník Havířov C -:- (Ukončeno), HB Ostrov C - KST Slezan Opava -:- (Ukončeno), TTC MS Brno B - TJ Tatran KRPA Hostinné B -:- (Ukončeno), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - SKST Liberec C -:- (Ukončeno), TJ Sadská - KST Blansko -:- (Ukončeno), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TJ Holásky -:- (Ukončeno),
23. kolo:
KST Zlín - KST Nový Jičín B -:- (Ukončeno), SKST Stavoimpex Hodonín B - SKST Baník Havířov C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Studená I. - KST Slezan Opava -:- (Ukončeno), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Tatran KRPA Hostinné B -:- (Ukončeno), TTC MS Brno B - SKST Liberec C -:- (Ukončeno), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - KST Blansko -:- (Ukončeno), TJ Sadská - TJ Holásky -:- (Ukončeno),
24. kolo:
KST Nový Jičín B - TJ Sadská -:- (Ukončeno), SKST Baník Havířov C - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C -:- (Ukončeno), KST Blansko - TTC MS Brno B -:- (Ukončeno), TJ Holásky - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov -:- (Ukončeno), TJ Tatran KRPA Hostinné B - HB Ostrov C -:- (Ukončeno), SKST Liberec C - TJ Sokol Studená I. -:- (Ukončeno), KST Slezan Opava - SKST Stavoimpex Hodonín B -:- (Ukončeno),
25. kolo:
SKST Baník Havířov C - TJ Sadská -:- (Ukončeno), KST Nový Jičín B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C -:- (Ukončeno), TJ Holásky - TTC MS Brno B -:- (Ukončeno), KST Blansko - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov -:- (Ukončeno), SKST Liberec C - HB Ostrov C -:- (Ukončeno), TJ Tatran KRPA Hostinné B - TJ Sokol Studená I. -:- (Ukončeno), KST Slezan Opava - KST Zlín -:- (Ukončeno),
26. kolo:
KST Slezan Opava - KST Nový Jičín B -:- (Ukončeno), SKST Stavoimpex Hodonín B - TJ Tatran KRPA Hostinné B -:- (Ukončeno), KST Zlín - SKST Liberec C -:- (Ukončeno), HB Ostrov C - KST Blansko -:- (Ukončeno), TJ Sokol Studená I. - TJ Holásky -:- (Ukončeno), TTC MS Brno B - TJ Sadská -:- (Ukončeno), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C -:- (Ukončeno),
27. kolo:
KST Slezan Opava - SKST Baník Havířov C -:- (Ukončeno), KST Zlín - TJ Tatran KRPA Hostinné B -:- (Ukončeno), SKST Stavoimpex Hodonín B - SKST Liberec C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Studená I. - KST Blansko -:- (Ukončeno), HB Ostrov C - TJ Holásky -:- (Ukončeno), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Sadská -:- (Ukončeno), TTC MS Brno B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C -:- (Ukončeno),
28. kolo:
KST Nový Jičín B - TTC MS Brno B -:- (Ukončeno), SKST Baník Havířov C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov -:- (Ukončeno), TJ Sadská - HB Ostrov C -:- (Ukončeno), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TJ Sokol Studená I. -:- (Ukončeno), KST Blansko - SKST Stavoimpex Hodonín B -:- (Ukončeno), TJ Holásky - KST Zlín -:- (Ukončeno), TJ Tatran KRPA Hostinné B - KST Slezan Opava -:- (Ukončeno),
29. kolo:
SKST Baník Havířov C - TTC MS Brno B -:- (Ukončeno), KST Nový Jičín B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov -:- (Ukončeno), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - HB Ostrov C -:- (Ukončeno), TJ Sadská - TJ Sokol Studená I. -:- (Ukončeno), TJ Holásky - SKST Stavoimpex Hodonín B -:- (Ukončeno), KST Blansko - KST Zlín -:- (Ukončeno), SKST Liberec C - KST Slezan Opava -:- (Ukončeno),
3.liga mužů sk.D
1. kolo:
TTC FRÝDLANT - SK - Svinov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršálek Vladimír 2:0, Kaloč Svatopluk 1:1, Tobola Petr 3:0, Hrabec Michal 2:0, body hostů: Záškodný Marek 1:2, Skulina David 0:2, Henžel Michal 0:2, Theodor Filip 0:2), TTC MG Odra GAS Vratimov - TTC Siko Orlová B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalický Jiří 0:2, Štůsek Jakub 1:1, Válek Filip 0:3, Štůsek David 0:3, body hostů: Wawrosz Pavel 3:0, Sikora Filip 2:1, Novotný Jiří 2:0, Wasilewski Damian 2:0), KST Dolní Němčí - TJ Ostrava KST D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulec Ivo 1:1, Brázdil Jiří 2:0, Jančář Luděk 2:1, Janča Miroslav 3:0, body hostů: Beránek Pavel 1:2, Chaloupka František 0:3, Lisztwan Jan 1:1, Křenek Tomáš 0:2), TJ Sokol Šarovy - TTC Ostrava-Poruba 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jahůdka Petr 2:2, Dorňák Zdeněk 2:2, Křen Lubor 2:2, Bojko Karel 3:1, body hostů: Velebil Lukáš 2:2, Merta Marek 1:3, Cabiš Michal 4:0, Solanský Petr 0:4), TTC Bolatice - KST Vsetín 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wollný Michal 2:0, Harazim Zdeněk 2:2, Burdík Vítězslav 0:4, Vitásek Adam 3:1, Musiol Kamil 0:2, body hostů: Škrla Jiří 2:2, Sagáčik Štefan 4:0, Juřica Tomáš 2:2, Vaculík Vladimír 1:3), TJ Odry - TJ DDM Valašské Meziříčí 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustek Pavel 2:2, Hendrych Daniel 1:3, Gajdičiar Ondřej 1:2, Bača Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Ondryáš Daniel 3:1, Hladil David 3:1, Došek Jaroslav 2:2, Vlček Radim 1:2), SK Přerov - TJ Sokol Náklo 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palásek Michal 2:0, Valašík Lukáš 2:0, Skalský Ondřej 2:0, Olejník Jakub 2:0, body hostů: Jarolím Tomáš 0:2, Hejduk Pavel 0:2, Prázdný Pavel ml. 0:2, Prázdný Pavel st. 0:2),
2. kolo:
TTC FRÝDLANT - TTC Siko Orlová B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maršálek Vladimír 1:1, Kaloč Svatopluk 0:2, Tobola Petr 0:3, Hrabec Michal 0:2, body hostů: Wasilewski Damian 3:0, Sikora Filip 2:0, Novotný Jiří 2:0, Pisarczyk Tomek 1:1), TTC MG Odra GAS Vratimov - SK - Svinov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhlář Radim 2:2, Skalický Jiří 3:0, Cvečko Daniel 3:0, Štůsek David 1:2, Vrtal Oldřich 0:1, body hostů: Záškodný Marek 2:2, Řežáb Jiří 1:3, Henžel Michal 1:2, Skulina David 1:2), KST Dolní Němčí - TTC Ostrava-Poruba 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulec Ivo 2:2, Brázdil Jiří 1:2, Jančář Luděk 1:2, Janča Miroslav 4:0, body hostů: Velebil Lukáš 3:1, Solanský Petr 0:4, Cabiš Michal 2:1, Merta Marek 1:2), TJ Sokol Šarovy - TJ Ostrava KST D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák Zdeněk 1:3, Jahůdka Petr 1:3, Račák Vítězslav 3:1, Bojko Karel 3:1, body hostů: Beránek Pavel 3:1, Křenek Tomáš 2:2, Lisztwan Jan 2:2, Chaloupka František 1:3), TTC Bolatice - TJ DDM Valašské Meziříčí 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burdík Vítězslav 0:2, Harazim Zdeněk 1:1, Musiol Kamil 0:3, Wollný Michal 1:1, Maier Zbyněk 0:1, body hostů: Ondryáš Daniel 3:0, Vlček Pavel 2:1, Vlček Radim 2:0, Orlovský Pavel 1:1), TJ Odry - KST Vsetín 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Daniel 1:3, Gajdičiar Ondřej 2:2, Šustek Pavel 0:3, Bača Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Sagáčik Štefan 2:2, Škrla Jiří 3:1, Vaculík Vladimír 3:1, Juřica Tomáš 1:2),
3. kolo:
TJ Ostrava KST D - TTC Bolatice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lisztwan Jan 1:1, Křenek Tomáš 2:0, Chaloupka František 2:1, Beránek Pavel 3:0, body hostů: Vitásek Adam 2:1, Harazim Zdeněk 0:3, Burdík Vítězslav 0:2, Wollný Michal 0:1, Musiol Kamil 0:1), TTC Ostrava-Poruba - TJ Odry -:- (Ukončeno), SK - Svinov - KST Dolní Němčí 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záškodný Marek 3:1, Palát Petr 1:2, Henžel Michal 2:1, Řežáb Jiří 3:0, WO 1:0, body hostů: Janča Miroslav 3:0, Mikulec Ivo 0:2, Brázdil Jiří 0:3, Jančář Luděk 1:2, Kubeš Dušan 0:2, WO 0:1), TTC Siko Orlová B - TJ Sokol Šarovy 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wasilewski Damian 2:1, Revay Radomír 2:1, Novotný Jiří 2:1, Wawrosz Pavel 3:0, body hostů: Bojko Karel 1:2, Račák Vítězslav 2:1, Jahůdka Petr 0:3, Křen Lubor 0:3), SK Přerov - TTC FRÝDLANT 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalský Ondřej 2:2, Palásek Michal 2:1, Skotnica Martin 2:1, Otáhal Bořek 2:1, WO 1:0, body hostů: Maršálek Vladimír 2:1, Hrabec Michal 1:3, Tobola Petr 1:2, Kaloč Svatopluk 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Náklo - TTC MG Odra GAS Vratimov 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednář Matěj 3:1, Prázdný Pavel ml. 3:1, Jarolím Tomáš 1:2, Veigl Lukáš 3:1, body hostů: Cvečko Daniel 1:3, Štůsek David 2:2, Skalický Jiří 2:2, Štůsek Jakub 0:3), KST Vsetín - TJ DDM Valašské Meziříčí 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Tomáš 3:1, Sagáčik Štefan 2:1, Juřica Tomáš 2:1, Škrla Jiří 2:2, body hostů: Ondryáš Daniel 3:1, Hladil David 0:4, Orlovský Pavel 1:2, Vlček Radim 1:2),
4. kolo:
TJ Ostrava KST D - TJ Odry 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chaloupka František 3:1, Křenek Tomáš 3:1, Lisztwan Jan 1:2, Beránek Pavel 3:1, body hostů: Bača Jaroslav ml. 2:2, Pajurek Zdeněk 2:2, Šustek Pavel 1:3, Gajdičiar Ondřej 0:3), TTC Ostrava-Poruba - TTC Bolatice -:- (Ukončeno), SK - Svinov - TJ Sokol Šarovy 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záškodný Marek 3:0, Palát Petr 1:2, Henžel Michal 1:2, Řežáb Jiří 4:0, body hostů: Račák Vítězslav 1:3, Bojko Karel 2:1, Jahůdka Petr 0:3, Křen Lubor 1:2), TTC Siko Orlová B - KST Dolní Němčí 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wasilewski Damian 2:0, Revay Radomír 1:1, Novotný Jiří 2:0, Wawrosz Pavel 2:0, WO 1:0, body hostů: Janča Miroslav 0:2, Mikulec Ivo 1:0, Brázdil Jiří 0:2, Kubeš Dušan 0:2, Jančář Luděk 0:1, WO 0:1), SK Přerov - TTC MG Odra GAS Vratimov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skotnica Martin 2:0, Palásek Michal 1:1, Skalský Ondřej 3:0, Olejník Jakub 2:0, body hostů: Cvečko Daniel 1:2, Štůsek Jakub 0:2, Skalický Jiří 0:2, Štůsek David 0:2), TJ Sokol Náklo - TTC FRÝDLANT 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jarolím Tomáš 0:2, Prázdný Pavel ml. 0:2, Prázdný Pavel st. 0:2, Veigl Lukáš 0:2, body hostů: Maršálek Vladimír 2:0, Hrabec Michal 2:0, Tobola Petr 2:0, Kaloč Svatopluk 2:0),
19. kolo:
SK Přerov - KST Dolní Němčí -:- (Ukončeno), TJ Sokol Náklo - TJ Sokol Šarovy -:- (Ukončeno), SK - Svinov - TTC Bolatice -:- (Ukončeno), TTC Siko Orlová B - TJ Odry -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST D - KST Vsetín -:- (Ukončeno), TTC Ostrava-Poruba - TJ DDM Valašské Meziříčí -:- (Ukončeno), TTC MG Odra GAS Vratimov - TTC FRÝDLANT -:- (Ukončeno),
20. kolo:
TJ Sokol Náklo - KST Dolní Němčí -:- (Ukončeno), SK Přerov - TJ Sokol Šarovy -:- (Ukončeno), TTC Siko Orlová B - TTC Bolatice -:- (Ukončeno), SK - Svinov - TJ Odry -:- (Ukončeno), TTC Ostrava-Poruba - KST Vsetín -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST D - TJ DDM Valašské Meziříčí -:- (Ukončeno),
21. kolo:
KST Vsetín - SK - Svinov -:- (Ukončeno), TJ DDM Valašské Meziříčí - TTC Siko Orlová B -:- (Ukončeno), TTC Bolatice - SK Přerov -:- (Ukončeno), TJ Odry - TJ Sokol Náklo -:- (Ukončeno), KST Dolní Němčí - TTC FRÝDLANT -:- (Ukončeno), TJ Sokol Šarovy - TTC MG Odra GAS Vratimov -:- (Ukončeno), TTC Ostrava-Poruba - TJ Ostrava KST D -:- (Ukončeno),
22. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí - SK - Svinov -:- (Ukončeno), KST Vsetín - TTC Siko Orlová B -:- (Ukončeno), TJ Odry - SK Přerov -:- (Ukončeno), TTC Bolatice - TJ Sokol Náklo -:- (Ukončeno), TJ Sokol Šarovy - TTC FRÝDLANT -:- (Ukončeno), KST Dolní Němčí - TTC MG Odra GAS Vratimov -:- (Ukončeno),
23. kolo:
TTC FRÝDLANT - TTC Bolatice -:- (Ukončeno), TTC MG Odra GAS Vratimov - TJ Odry -:- (Ukončeno), SK Přerov - KST Vsetín -:- (Ukončeno), TJ Sokol Náklo - TJ DDM Valašské Meziříčí -:- (Ukončeno), SK - Svinov - TJ Ostrava KST D -:- (Ukončeno), TTC Siko Orlová B - TTC Ostrava-Poruba -:- (Ukončeno), TJ Sokol Šarovy - KST Dolní Němčí -:- (Ukončeno),
24. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov - TTC Bolatice -:- (Ukončeno), TTC FRÝDLANT - TJ Odry -:- (Ukončeno), TJ Sokol Náklo - KST Vsetín -:- (Ukončeno), SK Přerov - TJ DDM Valašské Meziříčí -:- (Ukončeno), TTC Siko Orlová B - TJ Ostrava KST D -:- (Ukončeno), SK - Svinov - TTC Ostrava-Poruba -:- (Ukončeno),
25. kolo:
TJ Ostrava KST D - SK Přerov -:- (Ukončeno), TTC Ostrava-Poruba - TJ Sokol Náklo -:- (Ukončeno), KST Vsetín - TTC FRÝDLANT -:- (Ukončeno), TJ DDM Valašské Meziříčí - TTC MG Odra GAS Vratimov -:- (Ukončeno), TTC Bolatice - KST Dolní Němčí -:- (Ukončeno), TJ Odry - TJ Sokol Šarovy -:- (Ukončeno), TTC Siko Orlová B - SK - Svinov -:- (Ukončeno),
26. kolo:
TTC Ostrava-Poruba - SK Přerov -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST D - TJ Sokol Náklo -:- (Ukončeno), TJ DDM Valašské Meziříčí - TTC FRÝDLANT -:- (Ukončeno), KST Vsetín - TTC MG Odra GAS Vratimov -:- (Ukončeno), TJ Odry - KST Dolní Němčí -:- (Ukončeno), TTC Bolatice - TJ Sokol Šarovy -:- (Ukončeno),
27. kolo:
KST Dolní Němčí - KST Vsetín -:- (Ukončeno), TJ Sokol Šarovy - TJ DDM Valašské Meziříčí -:- (Ukončeno), TTC FRÝDLANT - TJ Ostrava KST D -:- (Ukončeno), TTC MG Odra GAS Vratimov - TTC Ostrava-Poruba -:- (Ukončeno), SK Přerov - SK - Svinov -:- (Ukončeno), TJ Sokol Náklo - TTC Siko Orlová B -:- (Ukončeno), TJ Odry - TTC Bolatice -:- (Ukončeno),
28. kolo:
TJ Sokol Šarovy - KST Vsetín -:- (Ukončeno), KST Dolní Němčí - TJ DDM Valašské Meziříčí -:- (Ukončeno), TTC MG Odra GAS Vratimov - TJ Ostrava KST D -:- (Ukončeno), TTC FRÝDLANT - TTC Ostrava-Poruba -:- (Ukončeno), TJ Sokol Náklo - SK - Svinov -:- (Ukončeno), SK Přerov - TTC Siko Orlová B -:- (Ukončeno),
Extraliga žen
1. kolo:
SK Dobré - MH - Stolní tenis OSTRAVA 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ilievová Dagmar 1:2, Blašková Zdena 3:0, Paridi Konstantina 1:2, body hostů: Šlehobrová Simona 0:3, Kapounová Barbora 2:1, Mikulcová Kristýna 2:1), TT Moravský Krumlov - SKST Stavoimpex Hodonín C 6:3 (body domácích: Harabaszová Lenka 3:0, Šedová Eliška 2:1, Růžičková Daniela 1:2, body hostů: Blechová Barbora 2:1, Šíblová Sára 0:3, Žižkovská Rebeka 1:2), MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - TJ Ostrava KST 6:3 (body domácích: Čechová Dana 2:1, Širučková Aneta 1:0, Adámková Karin 2:1, Wiltschková Dominika 1:1, body hostů: Tomanová Tamara 2:1, Labošová Ema 1:2, Vybíralová Monika 0:3), SKST Stavoimpex Hodonín A - AC Sparta Praha 6:0 (anulováno, body domácích: Záděrová Linda 2:0, Brateyko Solomiya 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, body hostů: Kohlmannová Aneta 0:2, Němečková Monika 0:2, Vajcová Kateřina 0:2), SKST Stavoimpex Hodonín B - SKST Vlašim 6:3 (body domácích: Kmeťová Veronika 2:1, Klempererová Anna 2:1, Ilčíková Anežka 2:1, body hostů: Pytlíková Tereza 2:1, Bošinová Aneta 0:3, Pěnkavová Kristýna 1:2), SF SKK El Niňo Praha - SVS Hradec Králové A 2:6 (body domácích: Pisárová Kateřina 0:2, Sommerová Helena 2:1, Plachá Liliana 0:3, body hostů: Stachová Olesja 2:1, Truksová Lucia 1:1, Kubátová Hana 3:0), SKP Sever Ústí n/L - SVS Hradec Králové A 0:6 (anulováno, body domácích: Smíšková Martina 0:2, Nováková Martina 0:1, Ajdini Tereza 0:2, Vysocká Karolína 0:1, body hostů: Stachová Olesja 2:0, Kubátová Hana 2:0, Truksová Lucia 2:0),
2. kolo:
SK Dobré - SKST Havířov 6:3 (body domácích: Vítovcová Daniela 2:1, Blašková Zdena 3:0, Paridi Konstantina 1:2, body hostů: Štěpánová Gabriela 1:2, Hanáková Nela 0:3, Hrabicová Klára 2:1), TT Moravský Krumlov - TJ Ostrava KST 2:6 (body domácích: Štrbíková Renata 0:1, Chernyavskaya Ekaterina 1:1, Harabaszová Lenka 1:0, Šedová Eliška 0:1, WO 0:3, body hostů: Labošová Ema 2:0, Vašendová Jana 1:2, WO 3:0), MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - SKST Stavoimpex Hodonín C 6:0 (body domácích: Širučková Aneta 2:0, Wiltschková Dominika 2:0, Adámková Karin 2:0, body hostů: Blechová Barbora 0:2, Šprtová Karolína 0:2, Žižkovská Rebeka 0:2), SKST Stavoimpex Hodonín A - SKST Vlašim 6:0 (body domácích: Brateyko Solomiya 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, Záděrová Linda 2:0, body hostů: Pytlíková Tereza 0:2, Bošinová Aneta 0:2, Pěnkavová Kristýna 0:2), SKST Stavoimpex Hodonín B - AC Sparta Praha 6:3 (anulováno, body domácích: Klempererová Anna 2:1, Ilčíková Anežka 2:1, Ševčíková Klára 2:1, body hostů: Němečková Monika 2:1, Kohlmannová Aneta 0:3, Vajcová Kateřina 1:2), SF SKK El Niňo Praha - SVS Hradec Králové B 6:3 (body domácích: Plachá Liliana 2:1, Sommerová Helena 3:0, Pisárová Kateřina 1:2, body hostů: Zoubková Adéla 1:2, Ducháčová Kateřina 0:3, Bártová Tereza 2:1), SKP Sever Ústí n/L - SVS Hradec Králové B 5:5 (anulováno, čtyřhry 1:0, body domácích: Vysocká Karolína 1:2, Nováková Martina 2:1, Ajdini Tereza 1:2, body hostů: Zoubková Adéla 3:0, Ducháčová Kateřina 0:3, Bártová Tereza 2:1),
3. kolo:
SK Dobré - SKST Stavoimpex Hodonín C 6:0 (body domácích: Vítovcová Daniela 2:0, Blašková Zdena 2:0, Paridi Konstantina 2:0, body hostů: Šprtová Karolína 0:2, Žižkovská Rebeka 0:2, Šíblová Sára 0:2), MH - Stolní tenis OSTRAVA - AC Sparta Praha 6:1 (anulováno, body domácích: Šlehobrová Simona 1:0, Mikulcová Kristýna 3:0, Kapounová Barbora 2:0, Chovancová Marie 0:1, body hostů: Vondráková Markéta 0:2, Kohlmannová Aneta 0:2, Vajcová Kateřina 1:2), SKST Havířov - SKST Vlašim 6:1 (body domácích: Štěpánová Gabriela 1:1, Hanáková Nela 3:0, Hrabicová Klára 2:0, body hostů: Keroušová Michaela 1:1, Bošinová Aneta 0:2, Pěnkavová Kristýna 0:3), TT Moravský Krumlov - SVS Hradec Králové A 2:6 (body domácích: Chernyavskaya Ekaterina 0:2, Harabaszová Lenka 1:2, Šedová Eliška 1:2, body hostů: Stachová Olesja 3:0, Jirásková Tereza 0:2, Kubátová Hana 3:0), MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - SVS Hradec Králové B 6:1 (body domácích: Masopustová Lucie 1:1, Adámková Karin 3:0, Čechová Dana 2:0, body hostů: Ducháčová Kateřina 1:1, Zoubková Adéla 0:2, Truněčková Anežka 0:3), SKST Stavoimpex Hodonín A - SF SKK El Niňo Praha 6:0 (body domácích: Brateyko Solomiya 2:0, Záděrová Linda 2:0, Partyka Natalia 1:0, Ševčíková Markéta 1:0, body hostů: Pisárová Kateřina 0:2, Vyvadilová Jitka 0:2, Sommerová Helena 0:2), SKST Stavoimpex Hodonín B - SKP Sever Ústí n/L 6:1 (anulováno, body domácích: Ševčíková Klára 2:0, Kmeťová Veronika 3:0, Ilčíková Anežka 1:1, body hostů: Nováková Martina 0:2, Allertová Sára 1:1, Ajdini Tereza 0:3),
4. kolo:
SK Dobré - TJ Ostrava KST 6:3 (body domácích: Paridi Konstantina 2:1, Blašková Zdena 3:0, Ilievová Dagmar 1:2, body hostů: Vašendová Jana 0:3, Labošová Ema 1:2, Tomanová Tamara 2:1), MH - Stolní tenis OSTRAVA - SKST Vlašim 6:1 (body domácích: Šlehobrová Simona 1:0, Mikulcová Kristýna 3:0, Kapounová Barbora 2:0, Chovancová Marie 0:1, body hostů: Bošinová Aneta 0:2, Pěnkavová Kristýna 0:2, Keroušová Michaela 1:2), SKST Havířov - AC Sparta Praha 6:1 (anulováno, body domácích: Štěpánová Gabriela 2:0, Hrabicová Klára 2:1, Hanáková Nela 1:0, Štefcová Kristýna 1:0, body hostů: Kohlmannová Aneta 0:2, Vondráková Markéta 1:1, Vajcová Kateřina 0:3), TT Moravský Krumlov - SVS Hradec Králové B 6:3 (body domácích: Harabaszová Lenka 3:0, Růžičková Daniela 0:3, Chernyavskaya Ekaterina 3:0, body hostů: Ducháčová Kateřina 1:2, Sazimová Terezie 1:2, Bártová Tereza 1:2), MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - SVS Hradec Králové A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Masopustová Lucie 0:3, Adámková Karin 2:1, Čechová Dana 3:0, body hostů: Stachová Olesja 1:2, Jirásková Tereza 2:1, Kubátová Hana 1:2), SKST Stavoimpex Hodonín A - SKP Sever Ústí n/L 6:0 (anulováno, body domácích: Záděrová Linda 2:0, Partyka Natalia 1:0, Ševčíková Markéta 2:0, Brateyko Solomiya 1:0, body hostů: Nováková Martina 0:2, Allertová Sára 0:2, Ajdini Tereza 0:2), SKST Stavoimpex Hodonín B - SF SKK El Niňo Praha 6:2 (body domácích: Ilčíková Anežka 1:1, Kmeťová Veronika 2:1, Klempererová Anna 3:0, body hostů: Pisárová Kateřina 0:3, Vyvadilová Jitka 0:2, Sommerová Helena 2:1),
5. kolo:
SK Dobré - AC Sparta Praha 6:0 (anulováno, body domácích: Ilievová Dagmar 2:0, Blašková Zdena 2:0, Vítovcová Daniela 2:0, body hostů: Tenglová Vendula 0:2, Radnicová Lenka 0:2, Němečková Monika 0:2), SKST Stavoimpex Hodonín C - SVS Hradec Králové A 1:6 (body domácích: Žižkovská Rebeka 1:1, Blechová Barbora 0:3, Šíblová Sára 0:2, body hostů: Kubátová Hana 2:0, Stachová Olesja 2:0, Jirásková Tereza 2:1), TJ Ostrava KST - SVS Hradec Králové B 6:0 (body domácích: Vašendová Jana 2:0, Tomanová Tamara 2:0, Vybíralová Monika 2:0, body hostů: Ducháčová Kateřina 0:2, Zoubková Adéla 0:2, Truněčková Anežka 0:2), MH - Stolní tenis OSTRAVA - SF SKK El Niňo Praha 6:2 (body domácích: Šlehobrová Simona 1:1, Mikulcová Kristýna 2:1, Kapounová Barbora 3:0, body hostů: Pisárová Kateřina 0:3, Vyvadilová Jitka 0:2, Sommerová Helena 2:1), SKST Havířov - SKP Sever Ústí n/L 6:0 (anulováno, body domácích: Hrabicová Klára 2:0, Štěpánová Gabriela 2:0, Štefcová Kristýna 2:0, body hostů: Vysocká Karolína 0:2, Nováková Martina 0:2, Ajdini Tereza 0:2), TT Moravský Krumlov - SKST Stavoimpex Hodonín A 1:6 (body domácích: Chernyavskaya Ekaterina 0:2, Šedová Eliška 0:3, Harabaszová Lenka 1:1, body hostů: Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 1:1, Brateyko Solomiya 3:0), MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - SKST Stavoimpex Hodonín B 6:0 (body domácích: Čechová Dana 2:0, Širučková Aneta 2:0, Adámková Karin 2:0, body hostů: Ševčíková Klára 0:2, Kmeťová Veronika 0:2, Klempererová Anna 0:2),
6. kolo:
SK Dobré - SKST Vlašim 6:0 (body domácích: Ilievová Dagmar 2:0, Blašková Zdena 2:0, Paridi Konstantina 2:0, body hostů: Keroušová Michaela 0:2, Bošinová Aneta 0:2, Pytlíková Tereza 0:2), SKST Stavoimpex Hodonín C - SVS Hradec Králové B 6:3 (body domácích: Žižkovská Rebeka 2:1, Blechová Barbora 2:1, Šíblová Sára 2:1, body hostů: Sazimová Terezie 0:1, Zoubková Adéla 1:2, Bártová Tereza 2:1, Ducháčová Kateřina 0:2), TJ Ostrava KST - SVS Hradec Králové A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vybíralová Monika 0:1, Labošová Ema 2:1, Tomanová Tamara 2:1, Vašendová Jana 1:1, body hostů: Stachová Olesja 1:2, Jirásková Tereza 1:2, Kubátová Hana 2:1), MH - Stolní tenis OSTRAVA - SKP Sever Ústí n/L 6:0 (anulováno, body domácích: Šlehobrová Simona 2:0, Mikulcová Kristýna 2:0, Kapounová Barbora 2:0, body hostů: Vysocká Karolína 0:2, Nováková Martina 0:2, Ajdini Tereza 0:2), SKST Havířov - SF SKK El Niňo Praha 6:1 (body domácích: Hrabicová Klára 1:1, Štefcová Kristýna 2:0, Hanáková Nela 2:0, Štěpánová Gabriela 1:0, body hostů: Sommerová Helena 1:1, Vyvadilová Jitka 0:2, Pisárová Kateřina 0:3), TT Moravský Krumlov - SKST Stavoimpex Hodonín B 6:1 (body domácích: Šedová Eliška 1:1, Harabaszová Lenka 3:0, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, body hostů: Kmeťová Veronika 1:1, Ilčíková Anežka 0:2, Klempererová Anna 0:3), MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - SKST Stavoimpex Hodonín A 6:1 (body domácích: Čechová Dana 1:1, Adámková Karin 3:0, Širučková Aneta 2:0, body hostů: Brateyko Solomiya 0:2, Ševčíková Markéta 0:2, Partyka Natalia 1:2),
7. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín A - SK Dobré 6:1 (body domácích: Brateyko Solomiya 2:0, Mori Sakura 3:0, Záděrová Linda 1:1, body hostů: Paridi Konstantina 0:2, Vítovcová Daniela 0:2, Blašková Zdena 1:1, Ilievová Dagmar 0:1), SF SKK El Niňo Praha - TT Moravský Krumlov 0:6 (body domácích: Vyvadilová Jitka 0:2, Sommerová Helena 0:2, Plachá Liliana 0:2, body hostů: Harabaszová Lenka 2:0, Petrovová Nikita 2:0, Šedová Eliška 2:0), SKP Sever Ústí n/L - TT Moravský Krumlov -:- (zrušeno), SVS Hradec Králové A - MH - Stolní tenis OSTRAVA 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Truksová Lucia 0:1, Kubátová Hana 2:1, Stachová Olesja 2:1, WO 0:2, body hostů: Kapounová Barbora 1:2, Šlehobrová Simona 0:2, Mikulcová Kristýna 2:0, WO 2:0), SVS Hradec Králové B - SKST Havířov 0:6 (body domácích: Sazimová Terezie 0:1, Bártová Tereza 0:2, Zoubková Adéla 0:2, Ducháčová Kateřina 0:1, body hostů: Štefcová Kristýna 2:0, Hrabicová Klára 2:0, Štěpánová Gabriela 2:0), AC Sparta Praha - SKST Stavoimpex Hodonín C -:- (zrušeno), SKST Vlašim - SKST Stavoimpex Hodonín C 6:0 (body domácích: Pěnkavová Kristýna 2:0, Matějovská Anna 2:0, Keroušová Michaela 2:0, body hostů: Šprtová Karolína 0:2, Šíblová Sára 0:2, Žižkovská Rebeka 0:2),
8. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín B - SK Dobré 3:6 (body domácích: Ilčíková Anežka 0:3, Klempererová Anna 2:1, Kmeťová Veronika 1:2, body hostů: Ilievová Dagmar 2:1, Vítovcová Daniela 2:1, Paridi Konstantina 1:1, Blašková Zdena 1:0), SF SKK El Niňo Praha - MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 1:6 (body domácích: Štricová Niamh 0:2, Pisárová Kateřina 0:3, Sommerová Helena 1:1, body hostů: Adámková Karin 2:0, Širučková Aneta 1:0, Wiltschková Dominika 2:1, Čechová Dana 1:0), SKP Sever Ústí n/L - MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP -:- (zrušeno), SVS Hradec Králové A - SKST Havířov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Truksová Lucia 0:1, Kubátová Hana 2:1, Stachová Olesja 2:1, WO 0:2, body hostů: Hrabicová Klára 1:2, Štefcová Kristýna 1:1, Štěpánová Gabriela 1:1, WO 2:0), SVS Hradec Králové B - MH - Stolní tenis OSTRAVA 2:6 (body domácích: Ducháčová Kateřina 0:1, Bártová Tereza 1:2, Zoubková Adéla 1:2, Sazimová Terezie 0:1, body hostů: Kapounová Barbora 3:0, Šlehobrová Simona 0:2, Mikulcová Kristýna 3:0), AC Sparta Praha - TJ Ostrava KST -:- (zrušeno), SKST Vlašim - TJ Ostrava KST 1:6 (body domácích: Bošinová Aneta 0:2, Matějovská Anna 1:2, Keroušová Michaela 0:2, body hostů: Labošová Ema 2:0, Vybíralová Monika 1:1, Tomanová Tamara 3:0),
9. kolo:
SF SKK El Niňo Praha - SK Dobré 1:6 (body domácích: Vyvadilová Jitka 0:2, Sommerová Helena 1:2, Pisárová Kateřina 0:1, Štricová Niamh 0:1, body hostů: Ilievová Dagmar 1:1, Paridi Konstantina 2:0, Blašková Zdena 3:0), SVS Hradec Králové A - SKST Stavoimpex Hodonín A 1:6 (body domácích: Truksová Lucia 0:1, Stachová Olesja 0:3, Kubátová Hana 1:1, WO 0:1, body hostů: Partyka Natalia 2:0, Záděrová Linda 1:1, Brateyko Solomiya 2:0, WO 1:0), SVS Hradec Králové B - SKST Stavoimpex Hodonín B 1:6 (body domácích: Sazimová Terezie 0:2, Zoubková Adéla 0:3, Bártová Tereza 1:1, body hostů: Ševčíková Klára 2:0, Ilčíková Anežka 1:1, Klempererová Anna 3:0), AC Sparta Praha - TT Moravský Krumlov -:- (zrušeno), SKST Vlašim - MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 0:6 (body domácích: Pěnkavová Kristýna 0:1, Matějovská Anna 0:2, Pytlíková Tereza 0:2, Bošinová Aneta 0:1, body hostů: Adámková Karin 2:0, Širučková Aneta 1:0, Wiltschková Dominika 2:0, Čechová Dana 1:0), SKST Stavoimpex Hodonín C - MH - Stolní tenis OSTRAVA 0:6 (body domácích: Šíblová Sára 0:2, Šprtová Karolína 0:2, Žižkovská Rebeka 0:2, body hostů: Kapounová Barbora 2:0, Šlehobrová Simona 2:0, Mikulcová Kristýna 2:0), TJ Ostrava KST - SKST Havířov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíralová Monika 0:3, Tomanová Tamara 3:0, Labošová Ema 2:1, body hostů: Hrabicová Klára 1:2, Štefcová Kristýna 1:2, Štěpánová Gabriela 2:1),
10. kolo:
SKP Sever Ústí n/L - SK Dobré -:- (zrušeno), SVS Hradec Králové A - SKST Stavoimpex Hodonín B 3:6 (body domácích: Truksová Lucia 0:1, Kubátová Hana 2:1, Stachová Olesja 1:2, WO 0:2, body hostů: Ševčíková Klára 2:1, Ilčíková Anežka 0:2, Klempererová Anna 2:0, WO 2:0), SVS Hradec Králové B - SKST Stavoimpex Hodonín A 0:6 (body domácích: Ducháčová Kateřina 0:1, Zoubková Adéla 0:2, Bártová Tereza 0:2, Sazimová Terezie 0:1, body hostů: Záděrová Linda 2:0, Brateyko Solomiya 2:0, Ševčíková Markéta 2:0), AC Sparta Praha - MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP -:- (zrušeno), SKST Vlašim - TT Moravský Krumlov 2:6 (body domácích: Matějovská Anna 1:1, Pěnkavová Kristýna 0:3, Keroušová Michaela 1:2, body hostů: Petrovová Nikita 3:0, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, Šedová Eliška 1:2), SKST Stavoimpex Hodonín C - SKST Havířov 0:6 (body domácích: Šíblová Sára 0:2, Šprtová Karolína 0:2, Žižkovská Rebeka 0:2, body hostů: Hanáková Nela 2:0, Štěpánová Gabriela 2:0, Hrabicová Klára 1:0, Štefcová Kristýna 1:0), TJ Ostrava KST - MH - Stolní tenis OSTRAVA 6:3 (body domácích: Vybíralová Monika 1:2, Tomanová Tamara 3:0, Labošová Ema 2:1, body hostů: Kapounová Barbora 1:2, Šlehobrová Simona 0:3, Mikulcová Kristýna 2:1),
11. kolo:
TT Moravský Krumlov - SK Dobré 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chernyavskaya Ekaterina 2:1, Harabaszová Lenka 1:2, Šedová Eliška 1:2, body hostů: Ilievová Dagmar 0:3, Paridi Konstantina 2:1, Blašková Zdena 3:0), SKST Stavoimpex Hodonín A - MH - Stolní tenis OSTRAVA 6:0 (body domácích: Brateyko Solomiya 2:0, Záděrová Linda 2:0, Partyka Natalia 2:0, body hostů: Mikulcová Kristýna 0:2, Chovancová Marie 0:2, Kapounová Barbora 0:2), SKST Stavoimpex Hodonín B - SKST Havířov 3:6 (body domácích: Ševčíková Klára 1:2, Klempererová Anna 0:3, Kmeťová Veronika 2:1, body hostů: Hrabicová Klára 3:0, Štefcová Kristýna 2:1, Štěpánová Gabriela 1:2), SF SKK El Niňo Praha - SKST Stavoimpex Hodonín C 6:0 (body domácích: Štricová Niamh 2:0, Sommerová Helena 2:0, Pisárová Kateřina 2:0, body hostů: Šíblová Sára 0:1, Žižkovská Rebeka 0:2, Blechová Barbora 0:2, Šprtová Karolína 0:1), SKP Sever Ústí n/L - SKST Stavoimpex Hodonín C -:- (zrušeno), SVS Hradec Králové A - AC Sparta Praha -:- (zrušeno), SVS Hradec Králové B - SKST Vlašim 2:6 (body domácích: Sazimová Terezie 0:2, Bártová Tereza 2:1, Ducháčová Kateřina 0:3, body hostů: Pytlíková Tereza 2:1, Bošinová Aneta 1:1, Matějovská Anna 3:0),
12. kolo:
MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - SK Dobré 5:5 (PPTV, čtyřhry 0:1, body domácích: Čechová Dana 0:3, Adámková Karin 3:0, Širučková Aneta 2:1, body hostů: Blašková Zdena 2:1, Ilievová Dagmar 1:2, Paridi Konstantina 1:2), SKST Stavoimpex Hodonín A - SKST Havířov 6:1 (body domácích: Partyka Natalia 2:0, Brateyko Solomiya 3:0, Ševčíková Markéta 1:1, body hostů: Hanáková Nela 0:2, Štefcová Kristýna 1:1, Hrabicová Klára 0:3), SKST Stavoimpex Hodonín B - MH - Stolní tenis OSTRAVA 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempererová Anna 1:2, Kmeťová Veronika 2:1, Ševčíková Klára 2:1, body hostů: Kapounová Barbora 2:1, Šlehobrová Simona 0:3, Mikulcová Kristýna 2:1), SF SKK El Niňo Praha - TJ Ostrava KST 2:6 (body domácích: Vyvadilová Jitka 0:1, Sommerová Helena 2:1, Plachá Liliana 0:3, Štricová Niamh 0:1, body hostů: Labošová Ema 2:1, Vašendová Jana 1:1, Tomanová Tamara 3:0), SKP Sever Ústí n/L - TJ Ostrava KST -:- (zrušeno), SVS Hradec Králové A - SKST Vlašim 6:3 (body domácích: Truksová Lucia 3:0, Kubátová Hana 3:0, Stachová Olesja 0:3, body hostů: Matějovská Anna 1:2, Pytlíková Tereza 1:2, Pěnkavová Kristýna 1:2), SVS Hradec Králové B - AC Sparta Praha -:- (zrušeno),
13. kolo:
TT Moravský Krumlov - MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 3:6 (body domácích: Petrovová Nikita 2:1, Chernyavskaya Ekaterina 1:2, Šedová Eliška 0:3, body hostů: Adámková Karin 2:1, Širučková Aneta 2:0, Wiltschková Dominika 1:2, Čechová Dana 1:0), SKST Stavoimpex Hodonín A - SKST Stavoimpex Hodonín B 6:1 (body domácích: Záděrová Linda 2:0, Ševčíková Markéta 2:1, Brateyko Solomiya 2:0, body hostů: Ševčíková Klára 1:1, Kmeťová Veronika 0:1, Klempererová Anna 0:3, Ilčíková Anežka 0:1), SF SKK El Niňo Praha - SKP Sever Ústí n/L -:- (zrušeno), SVS Hradec Králové A - SVS Hradec Králové B 6:0 (body domácích: Stachová Olesja 2:0, Kubátová Hana 2:0, Jirásková Tereza 1:0, Truksová Lucia 1:0, body hostů: Zoubková Adéla 0:2, Ducháčová Kateřina 0:2, Bártová Tereza 0:1, Sazimová Terezie 0:1), AC Sparta Praha - SKST Vlašim -:- (zrušeno), SKST Stavoimpex Hodonín C - TJ Ostrava KST 0:6 (body domácích: Šíblová Sára 0:2, Blechová Barbora 0:2, Šprtová Karolína 0:2, body hostů: Labošová Ema 2:0, Vybíralová Monika 2:0, Tomanová Tamara 2:0), MH - Stolní tenis OSTRAVA - SKST Havířov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlehobrová Simona 1:2, Mikulcová Kristýna 3:0, Kapounová Barbora 1:2, body hostů: Hanáková Nela 0:3, Hrabicová Klára 2:1, Štefcová Kristýna 2:1),
14. kolo:
SVS Hradec Králové A - SK Dobré 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubátová Hana 3:0, Truksová Lucia 2:1, WO 0:3, body hostů: Ilievová Dagmar 0:1, Blašková Zdena 1:1, Paridi Konstantina 0:2, Vítovcová Daniela 0:1, WO 3:0), AC Sparta Praha - SF SKK El Niňo Praha -:- (zrušeno), SKST Vlašim - SKP Sever Ústí n/L -:- (zrušeno), SKST Stavoimpex Hodonín C - SKST Stavoimpex Hodonín B 0:6 (body domácích: Žižkovská Rebeka 0:2, Blechová Barbora 0:2, Šprtová Karolína 0:2, body hostů: Ševčíková Klára 1:0, Kmeťová Veronika 2:0, Klempererová Anna 2:0, Ilčíková Anežka 1:0), TJ Ostrava KST - SKST Stavoimpex Hodonín A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tomanová Tamara 2:1, Labošová Ema 2:1, Vybíralová Monika 1:1, Vašendová Jana 0:1, body hostů: Brateyko Solomiya 3:0, Záděrová Linda 0:3, Ševčíková Markéta 1:2), MH - Stolní tenis OSTRAVA - MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlehobrová Simona 1:2, Mikulcová Kristýna 2:1, Kapounová Barbora 1:2, body hostů: Čechová Dana 0:3, Širučková Aneta 2:1, Adámková Karin 3:0), SKST Havířov - TT Moravský Krumlov 2:6 (body domácích: Hrabicová Klára 0:2, Štefcová Kristýna 1:2, Štěpánová Gabriela 1:2, body hostů: Chernyavskaya Ekaterina 3:0, Harabaszová Lenka 0:2, Petrovová Nikita 3:0),
15. kolo:
SVS Hradec Králové B - SK Dobré 0:6 (body domácích: Bártová Tereza 0:2, Zoubková Adéla 0:2, Ducháčová Kateřina 0:2, body hostů: Paridi Konstantina 2:0, Vítovcová Daniela 2:0, Blašková Zdena 2:0), AC Sparta Praha - SKP Sever Ústí n/L -:- (zrušeno), SKST Vlašim - SF SKK El Niňo Praha 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pytlíková Tereza 3:0, Keroušová Michaela 0:2, Matějovská Anna 2:1, Pěnkavová Kristýna 0:1, body hostů: Pisárová Kateřina 1:2, Štricová Niamh 1:2, Sommerová Helena 2:1), SKST Stavoimpex Hodonín C - SKST Stavoimpex Hodonín A 0:6 (body domácích: Blechová Barbora 0:2, Žižkovská Rebeka 0:2, Šíblová Sára 0:2, body hostů: Záděrová Linda 2:0, Brateyko Solomiya 2:0, Ševčíková Markéta 2:0), TJ Ostrava KST - SKST Stavoimpex Hodonín B 6:1 (body domácích: Vybíralová Monika 1:1, Tomanová Tamara 3:0, Labošová Ema 2:0, body hostů: Ševčíková Klára 0:2, Klempererová Anna 0:2, Kmeťová Veronika 1:2), MH - Stolní tenis OSTRAVA - TT Moravský Krumlov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlehobrová Simona 2:1, Mikulcová Kristýna 2:1, Kapounová Barbora 1:2, body hostů: Chernyavskaya Ekaterina 2:1, Harabaszová Lenka 0:3, Petrovová Nikita 2:1), SKST Havířov - MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 1:6 (body domácích: Hrabicová Klára 0:2, Štěpánová Gabriela 0:3, Štefcová Kristýna 1:1, body hostů: Čechová Dana 2:0, Širučková Aneta 1:1, Adámková Karin 3:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - MH - Stolní tenis OSTRAVA 5:2 (body domácích: Čechová Dana 1:1, Adámková Karin 3:0, Širučková Aneta 1:1, body hostů: Kapounová Barbora 1:1, Šlehobrová Simona 0:2, Mikulcová Kristýna 1:2), TJ Ostrava KST - SVS Hradec Králové A 5:3 (body domácích: Vašendová Jana 1:1, Tomanová Tamara 2:1, Labošová Ema 2:1, body hostů: Stakhova Olesia 0:3, Truksová Lucia 0:2, Kubátová Hana 3:0), SK Dobré - TT Moravský Krumlov 5:2 (body domácích: Ilievová Dagmar 0:2, Blašková Zdena 3:0, Paridi Konstantina 2:0, body hostů: Chernyavskaya Ekaterina 1:1, Petrovová Nikita 0:2, Harabaszová Lenka 1:1, Šedová Eliška 0:1), SKST Stavoimpex Hodonín A - SKST Havířov 5:0 (body domácích: Brateyko Solomiya 2:0, Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 1:0, body hostů: Hrabicová Klára 0:2, Štefcová Kristýna 0:1, Štěpánová Gabriela 0:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
MH - Stolní tenis OSTRAVA - MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 4:5 (body domácích: Šlehobrová Simona 0:3, Mikulcová Kristýna 3:0, Kapounová Barbora 1:2, body hostů: Adámková Karin 2:1, Širučková Aneta 2:1, Čechová Dana 1:2), SVS Hradec Králové A - TJ Ostrava KST 2:5 (body domácích: Stakhova Olesia 0:2, Truksová Lucia 1:2, Kubátová Hana 1:1, body hostů: Labošová Ema 2:0, Vašendová Jana 0:1, Tomanová Tamara 3:0, Vybíralová Monika 0:1), TT Moravský Krumlov - SK Dobré 5:3 (body domácích: Chernyavskaya Ekaterina 1:1, Harabaszová Lenka 1:1, Petrovová Nikita 3:0, Šedová Eliška 0:1, body hostů: Paridi Konstantina 1:2, Koďousková Eliška 0:2, Blašková Zdena 2:1), SKST Havířov - SKST Stavoimpex Hodonín A 1:5 (body domácích: Štěpánová Gabriela 0:2, Hrabicová Klára 0:2, Štefcová Kristýna 1:1, body hostů: Partyka Natalia 2:0, Brateyko Solomiya 2:0, Ševčíková Markéta 1:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - MH - Stolní tenis OSTRAVA -:-, TJ Ostrava KST - SVS Hradec Králové A -:-, SK Dobré - TT Moravský Krumlov 5:3 (body domácích: Vítovcová Daniela 0:2, Blašková Zdena 3:0, Paridi Konstantina 2:1, body hostů: Harabaszová Lenka 1:2, Petrovová Nikita 0:2, Chernyavskaya Ekaterina 2:1), SKST Stavoimpex Hodonín A - SKST Havířov -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - TJ Ostrava KST 5:1 (body domácích: Širučková Aneta 1:1, Adámková Karin 2:0, Čechová Dana 2:0, body hostů: Tomanová Tamara 1:1, Labošová Ema 0:2, Vybíralová Monika 0:1, Vašendová Jana 0:1), SKST Stavoimpex Hodonín A - SK Dobré 5:2 (body domácích: Brateyko Solomiya 1:1, Partyka Natalia 3:0, Záděrová Linda 1:1, body hostů: Paridi Konstantina 0:2, Vítovcová Daniela 0:2, Blašková Zdena 2:1),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Ostrava KST - MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 1:5 (body domácích: Vybíralová Monika 0:2, Tomanová Tamara 1:1, Labošová Ema 0:2, body hostů: Adámková Karin 2:0, Širučková Aneta 1:1, Čechová Dana 2:0), SK Dobré - SKST Stavoimpex Hodonín A 1:5 (body domácích: Ilievová Dagmar 0:2, Blašková Zdena 1:1, Paridi Konstantina 0:2, body hostů: Brateyko Solomiya 2:0, Záděrová Linda 1:1, Partyka Natalia 2:0),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - TJ Ostrava KST -:-, SKST Stavoimpex Hodonín A - SK Dobré -:-,
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - SKST Stavoimpex Hodonín A 5:2 (PPTV, body domácích: Širučková Aneta 1:1, Adámková Karin 3:0, Čechová Dana 1:1, body hostů: Partyka Natalia 0:2, Záděrová Linda 0:2, Brateyko Solomiya 2:1),
3. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKST Stavoimpex Hodonín A - MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 5:3 (PPTV, body domácích: Partyka Natalia 1:1, Brateyko Solomiya 2:1, Ševčíková Markéta 2:1, body hostů: Adámková Karin 2:1, Širučková Aneta 0:2, Čechová Dana 1:2),
3. vyřazovací kolo, 3. utkání:
MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - SKST Stavoimpex Hodonín A 5:3 (PPTV, body domácích: Širučková Aneta 1:1, Adámková Karin 2:1, Čechová Dana 2:1, body hostů: Brateyko Solomiya 0:3, Ševčíková Markéta 0:2, Partyka Natalia 3:0),
1.liga žen sk.B
1. kolo:
SKST Havířov B - TTC Frýdek-Místek 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanáková Nela 2:1, Grimmerová Diana 2:1, Ščibraniová Magdaléna 2:1, body hostů: Literáková Taťána 0:3, Svobodová Anna 0:3, Palkovská Ivana 3:0), SK - Svinov - TJ Sokol Vsetín 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Březinová Barbora 1:2, Bezděčíková Lenka 2:1, Chovancová Marie 1:2, body hostů: Glücková Lenka 2:1, Hnátková Kateřina 1:2, Tydlačková Simona 2:1), KST GMC Blansko - SK Dobré B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trávníčková Karla 0:3, Ševčíková Veronika 0:3, Mazalová Kristýna 0:3, body hostů: Rozínková Kateřina 3:0, Sazimová Adéla 3:0, Vítovcová Daniela 3:0), TTC Ústí nad Orlicí - SK Dobré C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bezdíčková Lenka 0:3, Syrová Lucie 2:1, Doležalová Markéta 1:2, body hostů: Šichanová Vendula 2:1, Antošová Bára 1:2, Koďousková Eliška 3:0), TTC MS Brno A - TT Moravský Krumlov B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mergenthalová Petra 1:2, Zemanová Simona 1:2, Viktorínová Michaela 1:2, body hostů: Telecká Jana 0:3, Šedová Eliška 3:0, Pikolonová Šárka 3:0),
2. kolo:
SKST Havířov B - TJ Sokol Vsetín 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grimmerová Diana 2:1, Hanáková Nela 2:1, Ščibraniová Magdaléna 1:2, body hostů: Glücková Lenka 1:2, Hnátková Kateřina 1:2, Tydlačková Simona 2:1), SK - Svinov - TTC Frýdek-Místek 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Březinová Barbora 2:1, Bezděčíková Lenka 2:1, Chovancová Marie 2:1, body hostů: Palkovská Ivana 3:0, Svobodová Anna 0:3, Literáková Taťána 0:3), KST GMC Blansko - SK Dobré C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazalová Kristýna 0:3, Ševčíková Veronika 1:2, Trávníčková Karla 1:2, body hostů: Antošová Bára 1:2, Šichanová Vendula 3:0, Koďousková Eliška 3:0), TTC Ústí nad Orlicí - SK Dobré B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bezdíčková Lenka 0:3, Syrová Lucie 0:3, Doležalová Markéta 0:3, body hostů: Rozínková Kateřina 3:0, Sazimová Adéla 3:0, Vítovcová Daniela 3:0),
13. kolo:
TTC MS Brno A - SK Dobré B -:- (Ukončeno), TT Moravský Krumlov B - SK Dobré C -:- (Ukončeno), KST GMC Blansko - TTC Frýdek-Místek -:- (Ukončeno), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Vsetín -:- (Ukončeno), SK - Svinov - SKST Havířov B -:- (Ukončeno),
14. kolo:
TT Moravský Krumlov B - SK Dobré B -:- (Ukončeno), TTC MS Brno A - SK Dobré C -:- (Ukončeno), TTC Ústí nad Orlicí - TTC Frýdek-Místek -:- (Ukončeno), KST GMC Blansko - TJ Sokol Vsetín -:- (Ukončeno),
15. kolo:
KST GMC Blansko - SKST Havířov B -:- (Ukončeno), TTC Ústí nad Orlicí - SK - Svinov -:- (Ukončeno), TTC Frýdek-Místek - TTC MS Brno A -:- (Ukončeno), TJ Sokol Vsetín - TT Moravský Krumlov B -:- (Ukončeno), SK Dobré C - SK Dobré B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovaříčková Tereza 1:2, Koďousková Eliška 2:1, Šichanová Vendula 2:1, body hostů: Sazimová Adéla 2:1, Kuchařová Elena 0:3, Rozínková Kateřina 2:1),
16. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí - SKST Havířov B -:- (Ukončeno), KST GMC Blansko - SK - Svinov -:- (Ukončeno), TJ Sokol Vsetín - TTC MS Brno A -:- (Ukončeno), TTC Frýdek-Místek - TT Moravský Krumlov B -:- (Ukončeno),
17. kolo:
SKST Havířov B - SK Dobré B -:- (Ukončeno), SK - Svinov - SK Dobré C -:- (Ukončeno), TTC MS Brno A - KST GMC Blansko -:- (Ukončeno), TT Moravský Krumlov B - TTC Ústí nad Orlicí -:- (Ukončeno), TTC Frýdek-Místek - TJ Sokol Vsetín -:- (Ukončeno),
18. kolo:
SK - Svinov - SK Dobré B -:- (Ukončeno), SKST Havířov B - SK Dobré C -:- (Ukončeno), TT Moravský Krumlov B - KST GMC Blansko -:- (Ukončeno), TTC MS Brno A - TTC Ústí nad Orlicí -:- (Ukončeno),
19. kolo:
SKST Havířov B - TTC MS Brno A -:- (Ukončeno), SK - Svinov - TT Moravský Krumlov B -:- (Ukončeno), TTC Frýdek-Místek - SK Dobré B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Vsetín - SK Dobré C -:- (Ukončeno), TTC Ústí nad Orlicí - KST GMC Blansko -:- (Ukončeno),
20. kolo:
SK - Svinov - TTC MS Brno A -:- (Ukončeno), SKST Havířov B - TT Moravský Krumlov B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Vsetín - SK Dobré B -:- (Ukončeno), TTC Frýdek-Místek - SK Dobré C -:- (Ukončeno),
2.liga žen sk.C
1. kolo:
TJ Sokol Děhylov - TJ Sokol Vsetín B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koblovská Dominika 3:0, Straková Bára 2:1, Synková Kristýna 3:0, body hostů: Juchelková Lucie 1:2, Holíková Kristýna 0:3, Krčmářová Magdaléna 0:3), SKST Stavoimpex Hodonín D - TTC Ústí nad Orlicí B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíblová Sára 1:2, Ševčíková Klára 3:0, Látalová Lucie 1:2, body hostů: Motlová Jitka 1:2, Krupová Soňa 1:2, Částková Eliška 2:1), KST Hluk - T.J. Sokol Chrudim 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vrzalová Štěpánka 0:3, Malíková Klára 3:0, Hrabcová Helena 2:1, body hostů: Sedláčková Martina 1:2, Sedláčková Tereza 1:2, Heřmánková Andrea 2:1), SK Jihlava - TTC MS Brno B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brázdová Marie 1:2, Janáčková Lucie 0:3, Vondrová Michaela 2:1, body hostů: Hrdličková Tereza 3:0, Ulrychová Hana 1:2, Havlíčková Michaela 2:1), TT Moravský Krumlov C - KST Blansko B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lustigová Barbora 0:3, Růžičková Daniela 2:1, Peštálová Klára 2:1, body hostů: Novohradská Karolína 2:0, Masopustová Lucie 2:1, Fialová Markéta 1:2, Pilitowská Lea 0:1),
2. kolo:
TJ Sokol Děhylov - SK Přerov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Uvírová Nela 0:3, Straková Bára 1:2, Koblovská Dominika 3:0, body hostů: Ďuláková Kateřina 2:1, Pospíšilová Carmen 1:2, Mazalová Veronika 2:1), SKST Stavoimpex Hodonín D - T.J. Sokol Chrudim 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíblová Sára 2:1, Ševčíková Klára 3:0, Látalová Lucie 0:3, body hostů: Sedláčková Tereza 1:2, Sedláčková Martina 1:2, Heřmánková Andrea 2:1), KST Hluk - TTC Ústí nad Orlicí B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malíková Klára 2:1, Vrzalová Štěpánka 2:1, Hrabcová Helena 2:1, body hostů: Motlová Jitka 1:2, Krupová Soňa 1:2, Částková Eliška 1:2), SK Jihlava - KST Blansko B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janáčková Lucie 2:1, Brázdová Marie 0:3, Vondrová Michaela 3:0, body hostů: Novohradská Karolína 1:2, Masopustová Lucie 2:1, Fialová Markéta 1:2), TT Moravský Krumlov C - TTC MS Brno B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lustigová Barbora 0:3, Růžičková Daniela 3:0, Peštálová Klára 0:3, body hostů: Hrdličková Tereza 2:1, Ulrychová Hana 2:1, Havlíčková Michaela 2:1),
12. kolo:
TT Moravský Krumlov C - SK Jihlava -:- (Ukončeno), KST Blansko B - TTC MS Brno B -:- (Ukončeno), T.J. Sokol Chrudim - TTC Ústí nad Orlicí B -:- (Ukončeno), SK Přerov - TJ Sokol Vsetín B -:- (Ukončeno), KST Hluk - SKST Stavoimpex Hodonín D -:- (Ukončeno),
15. kolo:
TJ Sokol Děhylov - TTC MS Brno B -:- (Ukončeno), SK Jihlava - TTC Ústí nad Orlicí B -:- (Ukončeno), TT Moravský Krumlov C - T.J. Sokol Chrudim -:- (Ukončeno), SKST Stavoimpex Hodonín D - TJ Sokol Vsetín B -:- (Ukončeno), KST Hluk - SK Přerov -:- (Ukončeno),
16. kolo:
TJ Sokol Děhylov - KST Blansko B -:- (Ukončeno), TT Moravský Krumlov C - TTC Ústí nad Orlicí B -:- (Ukončeno), SK Jihlava - T.J. Sokol Chrudim -:- (Ukončeno), KST Hluk - TJ Sokol Vsetín B -:- (Ukončeno), SKST Stavoimpex Hodonín D - SK Přerov -:- (Ukončeno),
17. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín D - TJ Sokol Děhylov -:- (Ukončeno), TJ Sokol Vsetín B - SK Jihlava -:- (Ukončeno), SK Přerov - TT Moravský Krumlov C -:- (Ukončeno), TTC Ústí nad Orlicí B - TTC MS Brno B -:- (Ukončeno), T.J. Sokol Chrudim - KST Blansko B -:- (Ukončeno),
18. kolo:
KST Hluk - TJ Sokol Děhylov -:- (Ukončeno), SK Přerov - SK Jihlava -:- (Ukončeno), TJ Sokol Vsetín B - TT Moravský Krumlov C -:- (Ukončeno), T.J. Sokol Chrudim - TTC MS Brno B -:- (Ukončeno), TTC Ústí nad Orlicí B - KST Blansko B -:- (Ukončeno),
19. kolo:
TJ Sokol Děhylov - TTC Ústí nad Orlicí B -:- (Ukončeno), TTC MS Brno B - TJ Sokol Vsetín B -:- (Ukončeno), KST Blansko B - SK Přerov -:- (Ukončeno), SK Jihlava - SKST Stavoimpex Hodonín D -:- (Ukončeno), TT Moravský Krumlov C - KST Hluk -:- (Ukončeno),
20. kolo:
TJ Sokol Děhylov - T.J. Sokol Chrudim -:- (Ukončeno), KST Blansko B - TJ Sokol Vsetín B -:- (Ukončeno), TTC MS Brno B - SK Přerov -:- (Ukončeno), TT Moravský Krumlov C - SKST Stavoimpex Hodonín D -:- (Ukončeno), SK Jihlava - KST Hluk -:- (Ukončeno),
21. kolo:
TJ Sokol Děhylov - SK Jihlava -:- (Ukončeno), SKST Stavoimpex Hodonín D - TTC MS Brno B -:- (Ukončeno), KST Hluk - KST Blansko B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Vsetín B - TTC Ústí nad Orlicí B -:- (Ukončeno), SK Přerov - T.J. Sokol Chrudim -:- (Ukončeno),
22. kolo:
TJ Sokol Děhylov - TT Moravský Krumlov C -:- (Ukončeno), KST Hluk - TTC MS Brno B -:- (Ukončeno), SKST Stavoimpex Hodonín D - KST Blansko B -:- (Ukončeno), SK Přerov - TTC Ústí nad Orlicí B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Vsetín B - T.J. Sokol Chrudim -:- (Ukončeno),
1.liga žen sk.A
1. kolo:
KST Kalich Litoměřice - TJ Sokol Plzeň V 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Eisnerová Heda 2:1, Prášilová Petra 2:1, Pavelková Lenka 2:1, body hostů: Bydžovská Hana 0:3, Gallerachová Iva 3:0, Holubová Klaudie 0:3), SKST Děčín - TJ Sokol Králův Dvůr Queens 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kacálková Kristýna 3:0, Střihavková Zdeňka 1:2, Nováková Eva 3:0, body hostů: Hošková Denisa 1:2, Kosová Magdalena 0:3, Sobková Martina 1:2), KST Klatovy - AC Sparta Praha B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marešová Zdeňka ml. 2:1, Hnojská Andrea 2:1, Matoušová Aneta 2:1, body hostů: Jaroňová Karolína 1:2, Handlová Natálie 1:2, Jungwirthová Andrea 1:2), KST ZŠ Vyšší Brod - TJ Slavoj Praha 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petrů Andrea 0:1, Meškánová Andrea 0:3, Nečasová Natálie 1:2, Procházková Šárka 0:2, body hostů: Kaba Radka 2:1, Stránská Anna 3:0, Pařízková Monika 3:0), TTC Elizza Praha - Slovan KST Bohnice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Strnadová Karolína 1:2, Franeková Věra 1:2, Veselá Jaroslava 2:1, body hostů: Veletová Ilona 0:3, Poláková Veronika ml. 3:0, Hagino Petra 2:1), TJ AVIA Čakovice - Slovan KST Bohnice B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Skříčková Ivana 1:2, Dvořáková Lucie 2:1, Dvořáková Anna 2:1, body hostů: Bartoňová Tereza 1:2, Pokorná Bára 0:2, Polcarová Anežka 3:0, Schoberová Martina 0:1),
2. kolo:
KST Kalich Litoměřice - TJ Sokol Králův Dvůr Queens 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Eisnerová Heda 1:2, Prášilová Petra 2:1, Pavelková Lenka 1:2, body hostů: Sobková Martina 3:0, Kosová Magdalena 0:3, Hošková Denisa 2:1), SKST Děčín - TJ Sokol Plzeň V 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kacálková Kristýna 3:0, Střihavková Zdeňka 2:1, Schneiderová Jana 1:2, body hostů: Bydžovská Hana 1:2, Gallerachová Iva 1:2, Holubová Klaudie 1:2), KST Klatovy - TJ Slavoj Praha 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jehlíková Petra 0:2, Hnojská Andrea 1:2, Matoušová Aneta 0:3, WO 1:0, body hostů: Pařízková Monika 3:0, Kaba Radka 1:1, Stránská Anna 3:0, WO 0:1), KST ZŠ Vyšší Brod - AC Sparta Praha B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nečasová Natálie 1:2, Procházková Šárka 1:1, Meškánová Andrea 0:3, Petrů Andrea 0:1, body hostů: Jaroňová Karolína 2:1, Handlová Natálie 1:0, Jungwirthová Andrea 3:0, Škopková Věra 1:1), TTC Elizza Praha - Slovan KST Bohnice B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Síbrtová Kateřina 2:1, Franeková Věra 3:0, Veselá Jaroslava 3:0, body hostů: Bartoňová Tereza 0:3, Pokorná Bára 0:3, Polcarová Anežka 1:2), TJ AVIA Čakovice - Slovan KST Bohnice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svobodová Helena 0:2, Dvořáková Anna 0:3, Dvořáková Lucie 1:2, WO 0:1, body hostů: Veletová Ilona 2:1, Poláková Veronika ml. 2:0, Kaucká Olga 3:0, WO 1:0),
12. kolo:
TJ AVIA Čakovice - TTC Elizza Praha -:- (Ukončeno), Slovan KST Bohnice B - Slovan KST Bohnice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schoberová Martina 0:3, Polcarová Anežka 1:2, Bartoňová Tereza 0:3, body hostů: Hagino Petra 2:0, Poláková Veronika ml. 2:1, Kaucká Olga 3:0, Hlaváčková Lenka 1:0), TJ Slavoj Praha - AC Sparta Praha B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Králův Dvůr Queens - TJ Sokol Plzeň V -:- (Ukončeno), KST ZŠ Vyšší Brod - KST Klatovy -:- (Ukončeno), SKST Děčín - KST Kalich Litoměřice -:- (Ukončeno),
15. kolo:
KST Kalich Litoměřice - Slovan KST Bohnice -:- (Ukončeno), SKST Děčín - Slovan KST Bohnice B -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha - AC Sparta Praha B -:- (Ukončeno), TJ AVIA Čakovice - TJ Slavoj Praha -:- (Ukončeno), KST Klatovy - TJ Sokol Plzeň V -:- (Ukončeno), KST ZŠ Vyšší Brod - TJ Sokol Králův Dvůr Queens -:- (Ukončeno),
16. kolo:
SKST Děčín - Slovan KST Bohnice -:- (Ukončeno), KST Kalich Litoměřice - Slovan KST Bohnice B -:- (Ukončeno), TJ AVIA Čakovice - AC Sparta Praha B -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha - TJ Slavoj Praha -:- (Ukončeno), KST ZŠ Vyšší Brod - TJ Sokol Plzeň V -:- (Ukončeno), KST Klatovy - TJ Sokol Králův Dvůr Queens -:- (Ukončeno),
17. kolo:
KST Klatovy - KST Kalich Litoměřice -:- (Ukončeno), KST ZŠ Vyšší Brod - SKST Děčín -:- (Ukončeno), TJ Sokol Plzeň V - TTC Elizza Praha -:- (Ukončeno), TJ Sokol Králův Dvůr Queens - TJ AVIA Čakovice -:- (Ukončeno), AC Sparta Praha B - Slovan KST Bohnice -:- (Ukončeno), TJ Slavoj Praha - Slovan KST Bohnice B -:- (Ukončeno),
18. kolo:
KST ZŠ Vyšší Brod - KST Kalich Litoměřice -:- (Ukončeno), KST Klatovy - SKST Děčín -:- (Ukončeno), TJ Sokol Králův Dvůr Queens - TTC Elizza Praha -:- (Ukončeno), TJ Sokol Plzeň V - TJ AVIA Čakovice -:- (Ukončeno), TJ Slavoj Praha - Slovan KST Bohnice -:- (Ukončeno), AC Sparta Praha B - Slovan KST Bohnice B -:- (Ukončeno),
19. kolo:
KST Kalich Litoměřice - AC Sparta Praha B -:- (Ukončeno), SKST Děčín - TJ Slavoj Praha -:- (Ukončeno), Slovan KST Bohnice - TJ Sokol Plzeň V -:- (Ukončeno), Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Králův Dvůr Queens -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha - KST Klatovy -:- (Ukončeno), TJ AVIA Čakovice - KST ZŠ Vyšší Brod -:- (Ukončeno),
20. kolo:
SKST Děčín - AC Sparta Praha B -:- (Ukončeno), KST Kalich Litoměřice - TJ Slavoj Praha -:- (Ukončeno), Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Plzeň V -:- (Ukončeno), Slovan KST Bohnice - TJ Sokol Králův Dvůr Queens -:- (Ukončeno), TJ AVIA Čakovice - KST Klatovy -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha - KST ZŠ Vyšší Brod -:- (Ukončeno),
21. kolo:
KST Kalich Litoměřice - TTC Elizza Praha -:- (Ukončeno), SKST Děčín - TJ AVIA Čakovice -:- (Ukončeno), KST Klatovy - Slovan KST Bohnice -:- (Ukončeno), KST ZŠ Vyšší Brod - Slovan KST Bohnice B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Plzeň V - AC Sparta Praha B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Králův Dvůr Queens - TJ Slavoj Praha -:- (Ukončeno),
22. kolo:
SKST Děčín - TTC Elizza Praha -:- (Ukončeno), KST Kalich Litoměřice - TJ AVIA Čakovice -:- (Ukončeno), KST ZŠ Vyšší Brod - Slovan KST Bohnice -:- (Ukončeno), KST Klatovy - Slovan KST Bohnice B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Králův Dvůr Queens - AC Sparta Praha B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Plzeň V - TJ Slavoj Praha -:- (Ukončeno),
2.liga žen sk.A
1. kolo:
TJ Lomnice - AC Sparta Praha C 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janků Karolina 2:1, Vondrušková Andrea 3:0, Kárová Klára 2:1, body hostů: Schwarzerová Tereza 1:2, Ježková Kateřina 0:3, Tichá Vendula 1:2), KST Jirkov TECHNOLINE - SKST Vlašim B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brožová Alena 0:3, Faiglová Kamila 0:3, Koutská Marie 0:3, body hostů: Holejšovská Anna 3:0, Čížová Tereza 3:0, Pěnkavová Kristýna 3:0), TJ Sokol Lhenice - TSM Kladno 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dubravcová Eliška 0:1, Dubravcová Aneta 2:1, Vodáková Táňa 2:1, Fišerová Iveta 1:1, body hostů: Slámová Andrea 3:0, Hubingerová Natálie 0:3, Maurerová Lucie 1:2), TTC Kovářov - TJ Sokol Stodůlky 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smetanová Aneta 1:2, Horká Radka 1:2, Ďurišová Kateřina 1:2, body hostů: Klempířová Jiřina 1:2, Dvořáková Lenka 2:1, Žambokréthyová Milena 3:0), SF SKK El Niňo Praha B - TJ Sokol Plzeň V B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bendová Amálie 1:2, Březáková Helena 0:3, Slaninová Lucie 2:1, body hostů: Čákorová Tereza 2:1, Jaramillo Věra 3:0, Hromiaková Andrea 1:2),
2. kolo:
TJ Lomnice - SKST Vlašim B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janků Karolina 0:3, Vondrušková Andrea 2:1, Kárová Klára 0:3, body hostů: Čížová Tereza 2:1, Holejšovská Anna 2:1, Pěnkavová Kristýna 3:0), KST Jirkov TECHNOLINE - AC Sparta Praha C 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koutská Marie 3:0, Brožová Alena 0:3, Faiglová Kamila 0:3, body hostů: Schwarzerová Tereza 2:1, Ježková Kateřina 2:1, Tichá Vendula 2:1), TJ Sokol Lhenice - TJ Sokol Stodůlky 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dubravcová Eliška 0:3, Dubravcová Aneta 1:2, Fišerová Iveta 0:3, body hostů: Klempířová Jiřina 3:0, Dvořáková Lenka 2:1, Žambokréthyová Milena 3:0), TTC Kovářov - TSM Kladno 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horká Nela 1:2, Horká Radka 2:1, Ďurišová Kateřina 3:0, body hostů: Slámová Andrea 1:2, Hubingerová Natálie 0:3, Maurerová Lucie 2:1),
13. kolo:
TJ Sokol Lhenice - AC Sparta Praha C -:- (Ukončeno), TTC Kovářov - SKST Vlašim B -:- (Ukončeno), TJ Lomnice - SF SKK El Niňo Praha B -:- (Ukončeno), KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Sokol Plzeň V B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Stodůlky - TSM Kladno -:- (Ukončeno),
14. kolo:
TTC Kovářov - AC Sparta Praha C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Lhenice - SKST Vlašim B -:- (Ukončeno), KST Jirkov TECHNOLINE - SF SKK El Niňo Praha B -:- (Ukončeno), TJ Lomnice - TJ Sokol Plzeň V B -:- (Ukončeno),
15. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - TJ Sokol Lhenice -:- (Ukončeno), TJ Sokol Plzeň V B - TTC Kovářov -:- (Ukončeno), AC Sparta Praha C - TSM Kladno -:- (Ukončeno), SKST Vlašim B - TJ Sokol Stodůlky -:- (Ukončeno), KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Lomnice -:- (Ukončeno),
16. kolo:
TJ Sokol Plzeň V B - TJ Sokol Lhenice -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha B - TTC Kovářov -:- (Ukončeno), SKST Vlašim B - TSM Kladno -:- (Ukončeno), AC Sparta Praha C - TJ Sokol Stodůlky -:- (Ukončeno),
17. kolo:
TSM Kladno - SF SKK El Niňo Praha B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Stodůlky - TJ Sokol Plzeň V B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Lhenice - TJ Lomnice -:- (Ukončeno), TTC Kovářov - KST Jirkov TECHNOLINE -:- (Ukončeno), SKST Vlašim B - AC Sparta Praha C -:- (Ukončeno),
18. kolo:
TJ Sokol Stodůlky - SF SKK El Niňo Praha B -:- (Ukončeno), TSM Kladno - TJ Sokol Plzeň V B -:- (Ukončeno), TTC Kovářov - TJ Lomnice -:- (Ukončeno), TJ Sokol Lhenice - KST Jirkov TECHNOLINE -:- (Ukončeno),
19. kolo:
TJ Lomnice - TSM Kladno -:- (Ukončeno), KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Sokol Stodůlky -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha B - AC Sparta Praha C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Plzeň V B - SKST Vlašim B -:- (Ukončeno), TTC Kovářov - TJ Sokol Lhenice -:- (Ukončeno),
20. kolo:
KST Jirkov TECHNOLINE - TSM Kladno -:- (Ukončeno), TJ Lomnice - TJ Sokol Stodůlky -:- (Ukončeno), TJ Sokol Plzeň V B - AC Sparta Praha C -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha B - SKST Vlašim B -:- (Ukončeno),
2.liga žen sk.B
1. kolo:
SKST Děčín B - TJ ABC Braník 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kmoníčková Petra 1:2, Ramešová Magdaléna 1:2, Nesměráková Eliška 1:2, body hostů: Černá Lenka 1:2, Ulihrachová Jitka 3:0, Černá Martina 2:1), AST Kamenický Šenov - TJ Slavoj Praha B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Korpová Romana ml. 0:3, Výborná Michala 1:2, Tonarová Tereza 0:3, body hostů: Kodetová Hanka 2:1, Averina Sergeevna Aleksandra 3:0, Šimůnková Veronika 3:0), TTC Elizza Praha B - TJ AŠ Mladá Boleslav 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blažková Anežka 1:1, Maršíková Martina 2:0, Vydrová Lucie 2:0, WO 3:0, body hostů: Matoušková Stanislava 1:2, Janoušková Jitka 0:3, WO 0:3), TTC Brandýs n.L - TJ Jiskra NB - Cvikováček Cvikov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hudečková Věra 1:2, Hudečková Hana 1:2, Fusová Anička 2:1, body hostů: Nykodýmová Natálie 3:0, Křížová Gabriela 0:3, Mašková Nicole 2:1), SK Dobré D - TJ Sokol Česká Skalice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čermáková Eliška 3:0, Kovaříčková Tereza 3:0, Kuchařová Elena 2:1, body hostů: Špreňarová Miroslava 0:3, Měšťanová Petra 1:1, Hamzová Klárka 0:3, Měšťanová Pavlína 0:1),
2. kolo:
SKST Děčín B - TJ Slavoj Praha B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kmoníčková Petra 1:2, Ramešová Magdaléna 0:3, Nesměráková Eliška 1:2, body hostů: Kodetová Hanka 2:1, Averina Sergeevna Aleksandra 2:1, Šimůnková Veronika 3:0), AST Kamenický Šenov - TJ ABC Braník 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tonarová Tereza 2:1, Výborná Michala 2:1, Korpová Romana ml. 0:3, body hostů: Černá Lenka 2:1, Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 1:2), TTC Elizza Praha B - TJ Jiskra NB - Cvikováček Cvikov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blažková Anežka 0:3, Maršíková Martina 2:1, Vydrová Lucie 2:1, body hostů: Nykodýmová Natálie 1:2, Křížová Gabriela 1:2, Mašková Nicole 3:0), TTC Brandýs n.L - TJ AŠ Mladá Boleslav 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hudečková Věra 0:2, Zatřepálková Lenka 2:0, Fusová Anička 1:0, WO 4:0, body hostů: Matoušková Stanislava 1:1, Janoušková Jitka 1:2, WO 0:4),
13. kolo:
SK Dobré D - TJ AŠ Mladá Boleslav -:- (Ukončeno), TJ Sokol Česká Skalice - TJ Jiskra NB - Cvikováček Cvikov -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha B - TJ ABC Braník -:- (Ukončeno), TTC Brandýs n.L - TJ Slavoj Praha B -:- (Ukončeno), AST Kamenický Šenov - SKST Děčín B -:- (Ukončeno),
14. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice - TJ AŠ Mladá Boleslav -:- (Ukončeno), SK Dobré D - TJ Jiskra NB - Cvikováček Cvikov -:- (Ukončeno), TTC Brandýs n.L - TJ ABC Braník -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha B - TJ Slavoj Praha B -:- (Ukončeno),
15. kolo:
SKST Děčín B - SK Dobré D -:- (Ukončeno), AST Kamenický Šenov - TJ Sokol Česká Skalice -:- (Ukončeno), TJ ABC Braník - TJ AŠ Mladá Boleslav -:- (Ukončeno), TJ Slavoj Praha B - TJ Jiskra NB - Cvikováček Cvikov -:- (Ukončeno), TTC Brandýs n.L - TTC Elizza Praha B -:- (Ukončeno),
16. kolo:
AST Kamenický Šenov - SK Dobré D -:- (Ukončeno), SKST Děčín B - TJ Sokol Česká Skalice -:- (Ukončeno), TJ Slavoj Praha B - TJ AŠ Mladá Boleslav -:- (Ukončeno), TJ ABC Braník - TJ Jiskra NB - Cvikováček Cvikov -:- (Ukončeno),
17. kolo:
SK Dobré D - TJ ABC Braník -:- (Ukončeno), TJ Sokol Česká Skalice - TJ Slavoj Praha B -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha B - SKST Děčín B -:- (Ukončeno), TTC Brandýs n.L - AST Kamenický Šenov -:- (Ukončeno), TJ Jiskra NB - Cvikováček Cvikov - TJ AŠ Mladá Boleslav -:- (Ukončeno),
18. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice - TJ ABC Braník -:- (Ukončeno), SK Dobré D - TJ Slavoj Praha B -:- (Ukončeno), TTC Brandýs n.L - SKST Děčín B -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha B - AST Kamenický Šenov -:- (Ukončeno),
19. kolo:
SK Dobré D - TTC Elizza Praha B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Česká Skalice - TTC Brandýs n.L -:- (Ukončeno), SKST Děčín B - TJ AŠ Mladá Boleslav -:- (Ukončeno), AST Kamenický Šenov - TJ Jiskra NB - Cvikováček Cvikov -:- (Ukončeno), TJ Slavoj Praha B - TJ ABC Braník -:- (Ukončeno),
20. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice - TTC Elizza Praha B -:- (Ukončeno), SK Dobré D - TTC Brandýs n.L -:- (Ukončeno), AST Kamenický Šenov - TJ AŠ Mladá Boleslav -:- (Ukončeno), SKST Děčín B - TJ Jiskra NB - Cvikováček Cvikov -:- (Ukončeno),
2.liga mužů sk.A
1. kolo:
TTC Elizza Praha B - TJ Tatran Sedlčany 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zacharda Jáchym 2:1, Rochowanski Pavel 3:1, Thang Do Trong 3:1, Fausek Matěj 1:3, Remunda Alexandros Matheos 0:1, body hostů: Pejša Karel ml. 1:3, Faktor Radovan 4:0, Drechsler Dušan 1:3, Kocura Jiří 1:3), TJ AVIA Čakovice - TJ Sokol Vodňany 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peko Štefan 4:0, Vaňásek Jiří 1:3, Kuba Josef 0:1, Kočvara Martin 1:3, Belopotočan Roman 3:0, body hostů: Calta David 2:2, Heinzl Lukáš 2:2, Hubáček Filip 3:1, Borovka Tomáš 0:4), TJ Sokol Bor - AC Sparta Praha 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pour Pavel ml. 2:1, Dráždil Roman 0:3, Kříž Dominik 0:3, Obertík Milan 2:2, body hostů: Zlámal Jaromír 4:0, Strejc Filip 2:1, Čamr František 1:2, Pisár Jan 2:1), Union Plzeň - TJ AŠ Mladá Boleslav 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Legát Petr 2:1, Copák František 1:1, Důra Matouš 2:1, Kirchman Ondřej 3:0, body hostů: Macela Petr 3:0, Postelt Tomáš 0:3, Kos Tomáš 0:3, Havlík Vít 0:2), TTC Litoměřice - SF SKK El Niňo Praha C 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Balcar František 0:3, Hervert Josef 1:2, Pinka Jan 2:1, WO 0:4, body hostů: Šíp Martin 2:0, Ezr Václav 3:0, Beran Tomáš 1:1, Šálený David 0:2, WO 4:0), TTC Litoměřice B - TJ Sokol Michle 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrnčíř Jan 3:1, Woznicki Patrik 2:1, Steif Richard 0:3, Bartošek Vít 4:0, body hostů: Benák Vít 3:1, Šimeček Jan 1:3, Benák Jan 1:2, Kučala Viktor 0:3), SKST Baník Most - SKST Liberec D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Jakub 2:2, Holovčák Jiří 0:4, Keller Filip 2:2, Bíma Miroslav 3:1, body hostů: Kutifel Josef ml. 3:1, Zikmund Adam 2:2, Kaněra Jan 1:3, Mejsnar František 3:1), TTC Karlovarsko 2020 - TJ Tatran KRPA Hostinné 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palkovský David 2:0, Žaloudík Jan 2:0, Žák Jan 2:0, Hobl Lukáš 3:0, Levora Vojtěch 0:1, body hostů: Vaculovič Libor 1:2, Voňka Jakub 0:3, Rýgl Vojtěch 0:2, Koubek Vojtěch 0:2),
2. kolo:
TTC Elizza Praha B - TJ Sokol Vodňany 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Thang Do Trong 0:1, Krameš Jan 3:0, Píša Radovan 1:2, Dvořák Petr 3:1, Knobloch Miroslav 2:1, body hostů: Calta David 3:1, Heinzl Lukáš 0:4, Hubáček Filip 2:1, Borovka Tomáš 0:3), TJ AVIA Čakovice - TJ Tatran Sedlčany 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuba Josef 2:1, Peko Štefan 3:0, Vaňásek Jiří 0:1, Belopotočan Roman 3:1, Kočvara Martin 1:1, body hostů: Faktor Radovan 1:3, Kocura Jiří 0:3, Pejša Karel ml. 3:0, Drechsler Dušan 0:3), TJ Sokol Bor - TJ AŠ Mladá Boleslav 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pour Pavel ml. 2:2, Kříž Dominik 2:2, Dráždil Roman 3:1, Obertík Milan 1:3, body hostů: Macela Petr 2:2, Postelt Tomáš 2:2, Kos Tomáš 4:0, Havlík Vít 0:4), Union Plzeň - AC Sparta Praha 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněček Petr 0:3, Legát Petr 0:2, Copák František 1:2, Důra Matouš 1:2, body hostů: Čamr František 2:1, Pisár Jan 3:0, Zlámal Jaromír 3:0, Sochor David 1:1), TTC Litoměřice - TJ Sokol Michle 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tschakert Tomáš 3:1, Hervert Josef 2:1, Balcar František 0:3, Pinka Jan 3:1, body hostů: Benák Vít 3:1, Šimeček Jan 1:3, Benák Jan 2:1, Kučala Viktor 0:3), TTC Litoměřice B - SF SKK El Niňo Praha C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartošek Vít 1:3, Hrnčíř Jan 2:2, Woznicki Patrik 1:2, Hruška Václav ml. 2:2, body hostů: Ezr Václav 4:0, Beran Tomáš 3:1, Šálený David 2:2, Plachý Jiří 0:3), SKST Baník Most - TJ Tatran KRPA Hostinné 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Jakub 1:3, Holovčák Jiří 0:3, Bíma Miroslav 3:0, Keller Filip 1:3, body hostů: Vaculovič Libor 3:1, Voňka Jakub 3:1, Rýgl Vojtěch 2:1, Koubek Vojtěch 1:2), TTC Karlovarsko 2020 - SKST Liberec D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palkovský David 2:0, Žaloudík Jan 2:0, Žák Jan 2:0, Hobl Lukáš 2:0, body hostů: Mejsnar František 0:2, Kutifel Josef ml. 0:2, Zikmund Adam 0:2, Kaněra Jan 0:2),
3. kolo:
TJ Tatran Sedlčany - SKST Liberec D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Radek 2:1, Kocura Jiří 2:1, Drechsler Dušan 1:2, Faktor Radovan 3:0, body hostů: Kutifel Josef ml. 0:3, Zikmund Adam 2:1, Kaněra Jan 2:1, Obešlo Josef ml. 0:3), TJ Sokol Vodňany - TJ Tatran KRPA Hostinné 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubáček Filip 2:2, Heinzl Lukáš 2:2, Borovka Tomáš 1:2, Calta David 4:0, body hostů: Vaculovič Libor 3:1, Voňka Jakub 3:1, Rýgl Vojtěch 0:4, Koubek Vojtěch 0:3), SF SKK El Niňo Praha C - SKST Baník Most 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ezr Václav 2:1, Šíp Martin 3:0, Beran Tomáš 1:2, Šálený David 2:1, body hostů: Bíma Miroslav 2:1, Fencl Jakub 1:2, Bořík Milan 1:2, Keller Filip 0:3), TJ Sokol Michle - TTC Karlovarsko 2020 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadavý Ondřej 0:2, Votípka Emanuel 0:2, Ambrož Adam 0:2, Šimeček Jan 0:2, body hostů: Žák Jan 1:0, Levora Vojtěch 2:0, Žaloudík Jan 2:0, Palkovský David 2:0, Hobl Lukáš 1:0), TTC Litoměřice - AC Sparta Praha 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tschakert Tomáš 1:2, Hervert Josef 1:2, Brhovský Václav 0:3, Pinka Jan 2:1, body hostů: Zlámal Jaromír 3:0, Strejc Filip 2:1, Čamr František 1:2, Pisár Jan 2:1), TTC Litoměřice B - TJ AŠ Mladá Boleslav 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartošek Vít 3:1, Hrnčíř Jan 2:2, Woznicki Patrik 1:3, Hruška Václav ml. 3:1, body hostů: Macela Petr 3:1, Postelt Tomáš 2:2, Grubr Vojtěch 1:3, Šťastný Vladislav 1:3), TTC Elizza Praha B - TJ Sokol Bor 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benák Libor 1:1, Thang Do Trong 2:2, Píša Radovan 1:3, Knobloch Miroslav 4:0, Rochowanski Pavel 1:1, body hostů: Dráždil Roman 3:1, Obertík Milan 2:2, Kříž Dominik 2:2, Krieger Ladislav 0:4), TJ AVIA Čakovice - Union Plzeň 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňásek Jiří 1:1, Peko Štefan 3:0, Kuba Josef 0:3, Kočvara Martin 2:2, Belopotočan Roman 2:0, body hostů: Legát Petr 2:2, Kirchman Ondřej 2:2, Důra Matouš 2:1, Závora Adam 0:3),
4. kolo:
TJ Tatran Sedlčany - TJ Tatran KRPA Hostinné 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faktor Radovan 3:0, Drechsler Dušan 1:1, Kocura Jiří 2:1, Pejša Karel ml. 2:1, body hostů: Koubek Vojtěch 0:3, Vaculovič Libor 2:1, Voňka Jakub 1:2, Rýgl Vojtěch 0:2), TJ Sokol Vodňany - SKST Liberec D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubáček Filip 3:0, Heinzl Lukáš 2:0, Borovka Tomáš 0:3, Calta David 3:0, body hostů: Zikmund Adam 1:2, Kaněra Jan 1:2, Kutifel Josef ml. 1:2, Obešlo Josef ml. 0:2), SF SKK El Niňo Praha C - TTC Karlovarsko 2020 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ezr Václav 1:2, Beran Tomáš 0:2, Šálený David 0:3, Šíp Martin 2:1, body hostů: Žák Jan 3:0, Palkovský David 2:1, Hobl Lukáš 3:0, Žaloudík Jan 0:2), TJ Sokol Michle - SKST Baník Most 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadavý Ondřej 0:3, Tichý Jiří 1:1, Benák Vít 2:1, Šimeček Jan 0:3, body hostů: Bíma Miroslav 3:0, Fencl Jakub 1:2, Bořík Milan 2:1, Keller Filip 2:0), TTC Litoměřice B - AC Sparta Praha 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartošek Vít 0:3, Hrnčíř Jan 1:1, Woznicki Patrik 0:3, Hruška Václav ml. 2:1, body hostů: Čamr František 2:1, Pisár Jan 2:1, Zlámal Jaromír 3:0, Strejc Filip 1:1), TTC Litoměřice - TJ AŠ Mladá Boleslav 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 2:1, Hervert Josef 2:1, Brhovský Václav 1:2, Pinka Jan 4:0, body hostů: Macela Petr 3:1, Grubr Vojtěch 0:3, Postelt Tomáš 1:2, Šťastný Vladislav 0:3), TTC Elizza Praha B - Union Plzeň 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rochowanski Jan 0:3, Rochowanski Pavel 0:2, Remunda Alexandros Matheos 1:2, Zacharda Jáchym 1:2, body hostů: Důra Matouš 3:0, Vaněček Petr 1:0, Legát Petr 3:0, Kirchman Ondřej 2:0, Pachner Jan 0:2), TJ AVIA Čakovice - TJ Sokol Bor 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňásek Jiří 2:2, Peko Štefan 4:0, Kočvara Martin 1:3, Kuba Josef 0:2, Belopotočan Roman 1:1, body hostů: Dráždil Roman 1:3, Obertík Milan 3:1, Kříž Dominik 3:1, Krieger Ladislav 1:3),
15. kolo:
TTC Elizza Praha B - TJ AVIA Čakovice -:- (Ukončeno), TJ Sokol Bor - Union Plzeň -:- (Ukončeno), TTC Litoměřice - TTC Litoměřice B 6:10 (Ukončeno, čtyřhry 1:1, body domácích: Skokan Viktor 3:1, Brhovský Václav 0:3, Balcar František 0:3, Hervert Josef 2:2, body hostů: Hruška Václav ml. 3:1, Bartošek Vít 3:1, Hrnčíř Jan 2:1, Woznicki Patrik 1:2), SKST Baník Most - TTC Karlovarsko 2020 -:- (Ukončeno), SKST Liberec D - TJ Tatran KRPA Hostinné -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha C - TJ Sokol Michle -:- (Ukončeno), AC Sparta Praha - TJ AŠ Mladá Boleslav -:- (Ukončeno), TJ Tatran Sedlčany - TJ Sokol Vodňany -:- (Ukončeno),
20. kolo:
TJ Tatran Sedlčany - TJ Sokol Bor -:- (Ukončeno), TJ Sokol Vodňany - Union Plzeň -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha B - TTC Litoměřice -:- (Ukončeno), TJ AVIA Čakovice - TTC Litoměřice B -:- (Ukončeno), AC Sparta Praha - SKST Baník Most -:- (Ukončeno), TJ AŠ Mladá Boleslav - TTC Karlovarsko 2020 -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha C - SKST Liberec D -:- (Ukončeno), TJ Sokol Michle - TJ Tatran KRPA Hostinné -:- (Ukončeno),
21. kolo:
TJ Sokol Vodňany - TJ Sokol Bor -:- (Ukončeno), TJ Tatran Sedlčany - Union Plzeň -:- (Ukončeno), TJ AVIA Čakovice - TTC Litoměřice -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha B - TTC Litoměřice B -:- (Ukončeno), TJ AŠ Mladá Boleslav - SKST Baník Most -:- (Ukončeno), AC Sparta Praha - TTC Karlovarsko 2020 -:- (Ukončeno), TJ Sokol Michle - SKST Liberec D -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha C - TJ Tatran KRPA Hostinné -:- (Ukončeno),
22. kolo:
SF SKK El Niňo Praha C - TJ Tatran Sedlčany -:- (Ukončeno), TJ Sokol Michle - TJ Sokol Vodňany -:- (Ukončeno), SKST Liberec D - AC Sparta Praha -:- (Ukončeno), TJ Tatran KRPA Hostinné - TJ AŠ Mladá Boleslav -:- (Ukončeno), SKST Baník Most - TTC Elizza Praha B -:- (Ukončeno), TTC Karlovarsko 2020 - TJ AVIA Čakovice -:- (Ukončeno), TTC Litoměřice - TJ Sokol Bor -:- (Ukončeno), TTC Litoměřice B - Union Plzeň -:- (Ukončeno),
23. kolo:
TJ Sokol Michle - TJ Tatran Sedlčany -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha C - TJ Sokol Vodňany -:- (Ukončeno), TJ Tatran KRPA Hostinné - AC Sparta Praha -:- (Ukončeno), SKST Liberec D - TJ AŠ Mladá Boleslav -:- (Ukončeno), TTC Karlovarsko 2020 - TTC Elizza Praha B -:- (Ukončeno), SKST Baník Most - TJ AVIA Čakovice -:- (Ukončeno), TTC Litoměřice B - TJ Sokol Bor -:- (Ukončeno), TTC Litoměřice - Union Plzeň -:- (Ukončeno),
24. kolo:
TJ Tatran Sedlčany - TTC Litoměřice -:- (Ukončeno), TJ Sokol Vodňany - TTC Litoměřice B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Bor - SKST Baník Most -:- (Ukončeno), Union Plzeň - TTC Karlovarsko 2020 -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha B - SKST Liberec D -:- (Ukončeno), TJ AVIA Čakovice - TJ Tatran KRPA Hostinné -:- (Ukončeno), AC Sparta Praha - SF SKK El Niňo Praha C -:- (Ukončeno), TJ AŠ Mladá Boleslav - TJ Sokol Michle -:- (Ukončeno),
25. kolo:
TJ Sokol Vodňany - TTC Litoměřice -:- (Ukončeno), TJ Tatran Sedlčany - TTC Litoměřice B -:- (Ukončeno), Union Plzeň - SKST Baník Most -:- (Ukončeno), TJ Sokol Bor - TTC Karlovarsko 2020 -:- (Ukončeno), TJ AVIA Čakovice - SKST Liberec D -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha B - TJ Tatran KRPA Hostinné -:- (Ukončeno), TJ AŠ Mladá Boleslav - SF SKK El Niňo Praha C -:- (Ukončeno), AC Sparta Praha - TJ Sokol Michle -:- (Ukončeno),
26. kolo:
AC Sparta Praha - TJ Tatran Sedlčany -:- (Ukončeno), TJ AŠ Mladá Boleslav - TJ Sokol Vodňany -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha C - TTC Elizza Praha B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Michle - TJ AVIA Čakovice -:- (Ukončeno), SKST Liberec D - TJ Sokol Bor -:- (Ukončeno), TJ Tatran KRPA Hostinné - Union Plzeň -:- (Ukončeno), SKST Baník Most - TTC Litoměřice -:- (Ukončeno), TTC Karlovarsko 2020 - TTC Litoměřice B -:- (Ukončeno),
27. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav - TJ Tatran Sedlčany -:- (Ukončeno), AC Sparta Praha - TJ Sokol Vodňany -:- (Ukončeno), TJ Sokol Michle - TTC Elizza Praha B -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha C - TJ AVIA Čakovice -:- (Ukončeno), TJ Tatran KRPA Hostinné - TJ Sokol Bor -:- (Ukončeno), SKST Liberec D - Union Plzeň -:- (Ukončeno), TTC Karlovarsko 2020 - TTC Litoměřice -:- (Ukončeno), SKST Baník Most - TTC Litoměřice B -:- (Ukončeno),
28. kolo:
TJ Tatran Sedlčany - SKST Baník Most -:- (Ukončeno), TJ Sokol Vodňany - TTC Karlovarsko 2020 -:- (Ukončeno), TTC Litoměřice - SKST Liberec D -:- (Ukončeno), TTC Litoměřice B - TJ Tatran KRPA Hostinné -:- (Ukončeno), TJ Sokol Bor - SF SKK El Niňo Praha C -:- (Ukončeno), Union Plzeň - TJ Sokol Michle -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha B - AC Sparta Praha -:- (Ukončeno), TJ AVIA Čakovice - TJ AŠ Mladá Boleslav -:- (Ukončeno),
29. kolo:
TJ Sokol Vodňany - SKST Baník Most -:- (Ukončeno), TJ Tatran Sedlčany - TTC Karlovarsko 2020 -:- (Ukončeno), TTC Litoměřice B - SKST Liberec D -:- (Ukončeno), TTC Litoměřice - TJ Tatran KRPA Hostinné -:- (Ukončeno), Union Plzeň - SF SKK El Niňo Praha C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Bor - TJ Sokol Michle -:- (Ukončeno), TJ AVIA Čakovice - AC Sparta Praha -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha B - TJ AŠ Mladá Boleslav -:- (Ukončeno),
3.liga mužů sk.A
1. kolo:
SF SKK El Niňo Praha E - TTC Elizza Praha D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Jiří 1:2, Němec Filip 1:2, Ghariani Sebastian 0:3, Suvorov Maxim 2:2, body hostů: Knobloch Miroslav 4:0, Benák Libor 1:2, Píša Radovan 3:0, Melichar Jiří 1:2), Union Plzeň B - TJ Sokol České Budějovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grus Matěj 2:0, Závora Adam 2:0, Vaněček Petr 2:1, Hnilica Vladimír 2:0, body hostů: Bakalář Daniel 0:3, Janda Jan 0:2, Myler Matěj 1:1, Škopek Stanislav 0:2), TJ ČZ Strakonice Elektrostav - SKUŘ Plzeň 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýža Daniel 2:0, Krejčí Ondřej 1:1, Zeman Lukáš 2:1, Havlík Tomáš 3:0, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 1:2, Kovářík Matěj 0:3, Kubát Jan 1:1, Kunst Petr 0:2), DDM Soběslav-Studená - TJ Sokol Hořovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dobiáš Ladislav 1:2, Šindelář Radim 2:1, Ondráček Jan 1:2, Novotný Petr 4:0, body hostů: Homolka Pavel 1:3, Chládek Luboš 1:2, Šmíd Jan 1:2, Růžička Josef 2:1), TJ Ostrov - TJ Šanov 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vařečka Pavel 0:3, Špalek Vít 0:2, Provazník Jiří 0:2, Kuchař Jan 3:0, Vysocký Ivan 0:1, body hostů: Štepka Miroslav 3:0, Hejda Václav 2:1, Koděra Filip 2:1, Cafourek Tomáš 1:1), SKST Chodov - SportSpin TJ Slovan Lochovice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Pavel 1:2, Huleš Petr 0:3, Kruliš David 1:2, Plaček Jaroslav 2:2, body hostů: Černý Vít 4:0, Zítek Patrik 3:0, Jirkovský Antonín ml. 1:2, Zitta Přemysl 1:2),
2. kolo:
KST Klatovy - TJ Sokol České Budějovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Lukáš 1:2, Javorský Daniel 2:1, Pergler Jakub 2:1, Končal Adam 3:1, body hostů: Nedvěd Matyáš 0:4, Myler Matěj 0:3, Janda Jan 3:0, Škopek Stanislav 2:1), TJ ČZ Strakonice Elektrostav - TJ Sokol Hořovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýža Daniel 2:1, Krejčí Ondřej 2:1, Zeman Lukáš 1:2, Havlík Tomáš 3:0, body hostů: Homolka Pavel 2:1, Chládek Luboš 0:3, Šmíd Jan 2:1, Růžička Josef 0:3), DDM Soběslav-Studená - SKUŘ Plzeň 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Ladislav 1:3, Šindelář Radim 2:1, Ondráček Jan 1:2, Novotný Petr 1:3, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 3:1, Kovářík Matěj 4:0, Kubát Jan 0:3, Peckert Daniel 2:1), TJ Ostrov - SportSpin TJ Slovan Lochovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Jan st. 0:1, Levora Vojtěch 3:1, Provazník Jiří 3:1, Kuchař Jan 3:1, Špalek Vít 0:3, body hostů: Černý Vít 4:0, Zítek Patrik 1:3, Jirkovský Antonín ml. 1:3, Zitta Přemysl 1:3), SKST Chodov - TJ Šanov 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruliš David 0:2, Noveský Leon 0:2, Kolář Pavel 0:3, Huleš Petr 1:2, body hostů: Štepka Miroslav 3:0, Hejda Václav 3:0, Koděra Filip 1:1, Cafourek Tomáš 2:0),
3. kolo:
SKUŘ Plzeň - TJ Ostrov 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 1:0, Chodounský Martin 1:1, Kubát Jan 3:0, Kovářík Matěj 2:0, WO 3:0, body hostů: Provazník Jiří 0:3, Kuchař Jan 1:2, Vařečka Pavel 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Hořovice - SKST Chodov 10:0wo (10:30 Oznámeno telefonicky SKST Chodov nedostavení se k utkání vedoucímu Sokola Hořovice z důvodu nemoci více hráčů. 11:30 Odeslán SKST Chodov oficiální email na STK o nedostavení se k utkání.), TJ Sokol České Budějovice - TJ ČZ Strakonice Elektrostav 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedvěd Matyáš 0:2, Myler Matěj 0:2, Janda Jan 1:2, Bakalář Daniel 0:2, body hostů: Havlík Tomáš 3:0, Hýža Daniel 1:1, Krejčí Ondřej 2:0, Zeman Lukáš 2:0), SF SKK El Niňo Praha E - Union Plzeň B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němec Filip 0:2, Plachý Jiří 1:1, Filípek Martin 1:2, Suvorov Maxim 0:3, body hostů: Hnilica Vladimír 2:1, Vaněček Petr 3:0, Grus Matěj 1:1, Pachner Jan 2:0), TTC Elizza Praha D - KST Klatovy 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Vít 3:1, Lamr Martin 2:1, Melichar Jiří 1:2, Benák Jan 2:2, Benák Libor 1:0, body hostů: Kopřiva Pavel 1:3, Zahradník Lukáš 3:1, Javorský Daniel 1:3, Jehlík Miroslav 1:2), TJ Šanov - SportSpin TJ Slovan Lochovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cafourek Tomáš 1:1, Štepka Miroslav 2:0, Hejda Václav 3:0, Koděra Filip 2:0, body hostů: Černý Vít 1:2, Zítek Patrik 0:2, Šmejkal Radek 0:2, Jirkovský Antonín ml. 0:2),
4. kolo:
SKUŘ Plzeň - SKST Chodov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 3:0, Kubát Jan 1:1, Chodounský Martin 2:1, Kovářík Matěj 3:0, body hostů: Huleš Petr 2:1, Kolář Pavel 0:3, Noveský Leon 0:3, Kruliš David 0:2), TJ Sokol Hořovice - TJ Ostrov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drož Jan 1:3, Karda Martin 2:2, Chládek Luboš 4:0, Homolka Pavel 2:2, body hostů: Kuchař Jan 3:1, Levora Vojtěch 3:1, Provazník Jiří 1:3, Špalek Vít 0:4), TJ Sokol České Budějovice - DDM Soběslav-Studená 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janda Jan 1:1, Myler Matěj 0:3, Bakalář Daniel 1:2, WO 0:3, body hostů: Ondráček Jan 2:1, Dobiáš Ladislav 1:1, Hložek Tomáš 1:0, Novotný Petr 2:0, WO 3:0), SF SKK El Niňo Praha E - KST Klatovy 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němec Filip 1:3, Kopecký Michael 2:2, Filípek Martin 1:3, Plachý Jiří 4:0, body hostů: Zahradník Lukáš 3:1, Javorský Daniel 0:4, Kopřiva Pavel 2:2, Jehlík Miroslav 3:1), TTC Elizza Praha D - Union Plzeň B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Libor 1:2, Píša Radovan 0:4, Benák Jan 1:2, Knobloch Miroslav 3:1, Benák Vít 1:0, body hostů: Hnilica Vladimír 3:1, Pachner Jan 1:0, Závora Adam 1:3, Grus Matěj 3:0, Vaněček Petr 1:2),
19. kolo:
SF SKK El Niňo Praha E - TJ ČZ Strakonice Elektrostav -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha D - DDM Soběslav-Studená -:- (Ukončeno), TJ Sokol České Budějovice - TJ Ostrov -:- (Ukončeno), SKUŘ Plzeň - TJ Šanov -:- (Ukončeno), TJ Sokol Hořovice - SportSpin TJ Slovan Lochovice -:- (Ukončeno), KST Klatovy - Union Plzeň B -:- (Ukončeno),
20. kolo:
TTC Elizza Praha D - TJ ČZ Strakonice Elektrostav -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha E - DDM Soběslav-Studená -:- (Ukončeno), TJ Sokol České Budějovice - SKST Chodov -:- (Ukončeno), TJ Sokol Hořovice - TJ Šanov -:- (Ukončeno), SKUŘ Plzeň - SportSpin TJ Slovan Lochovice -:- (Ukončeno),
21. kolo:
TJ Šanov - TJ Sokol České Budějovice -:- (Ukončeno), TJ Ostrov - SF SKK El Niňo Praha E -:- (Ukončeno), SKST Chodov - TTC Elizza Praha D -:- (Ukončeno), TJ ČZ Strakonice Elektrostav - Union Plzeň B -:- (Ukončeno), DDM Soběslav-Studená - KST Klatovy -:- (Ukončeno), TJ Sokol Hořovice - SKUŘ Plzeň -:- (Ukončeno),
22. kolo:
SportSpin TJ Slovan Lochovice - TJ Sokol České Budějovice -:- (Ukončeno), SKST Chodov - SF SKK El Niňo Praha E -:- (Ukončeno), TJ Ostrov - TTC Elizza Praha D -:- (Ukončeno), DDM Soběslav-Studená - Union Plzeň B -:- (Ukončeno), TJ ČZ Strakonice Elektrostav - KST Klatovy -:- (Ukončeno),
23. kolo:
Union Plzeň B - TJ Ostrov -:- (Ukončeno), KST Klatovy - SKST Chodov -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha E - TJ Šanov -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha D - SportSpin TJ Slovan Lochovice -:- (Ukončeno), TJ Sokol České Budějovice - SKUŘ Plzeň -:- (Ukončeno), DDM Soběslav-Studená - TJ ČZ Strakonice Elektrostav -:- (Ukončeno),
24. kolo:
KST Klatovy - TJ Ostrov -:- (Ukončeno), Union Plzeň B - SKST Chodov -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha D - TJ Šanov -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha E - SportSpin TJ Slovan Lochovice -:- (Ukončeno), TJ Sokol České Budějovice - TJ Sokol Hořovice -:- (Ukončeno),
25. kolo:
SKUŘ Plzeň - SF SKK El Niňo Praha E -:- (Ukončeno), TJ Sokol Hořovice - TTC Elizza Praha D -:- (Ukončeno), TJ Šanov - Union Plzeň B -:- (Ukončeno), SportSpin TJ Slovan Lochovice - KST Klatovy -:- (Ukončeno), TJ Ostrov - TJ ČZ Strakonice Elektrostav -:- (Ukončeno), SKST Chodov - DDM Soběslav-Studená -:- (Ukončeno),
26. kolo:
TJ Sokol Hořovice - SF SKK El Niňo Praha E -:- (Ukončeno), SKUŘ Plzeň - TTC Elizza Praha D -:- (Ukončeno), SportSpin TJ Slovan Lochovice - Union Plzeň B -:- (Ukončeno), TJ Šanov - KST Klatovy -:- (Ukončeno), SKST Chodov - TJ ČZ Strakonice Elektrostav -:- (Ukončeno), TJ Ostrov - DDM Soběslav-Studená -:- (Ukončeno),
27. kolo:
TJ ČZ Strakonice Elektrostav - TJ Šanov -:- (Ukončeno), DDM Soběslav-Studená - SportSpin TJ Slovan Lochovice -:- (Ukončeno), Union Plzeň B - SKUŘ Plzeň -:- (Ukončeno), KST Klatovy - TJ Sokol Hořovice -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha E - TJ Sokol České Budějovice -:- (Ukončeno), SKST Chodov - TJ Ostrov -:- (Ukončeno),
28. kolo:
DDM Soběslav-Studená - TJ Šanov -:- (Ukončeno), TJ ČZ Strakonice Elektrostav - SportSpin TJ Slovan Lochovice -:- (Ukončeno), KST Klatovy - SKUŘ Plzeň -:- (Ukončeno), Union Plzeň B - TJ Sokol Hořovice -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha D - TJ Sokol České Budějovice -:- (Ukončeno),
3.liga mužů sk.B
1. kolo:
TJ Sokol M. Hradiště - AC Sparta Praha B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jamrich Robert 2:2, Antoš Petr 2:1, Stránský Michal 1:2, Košák Vojtěch 4:0, body hostů: Havlíček Tomáš 3:1, Šmíd Miroslav 0:4, Hüttl Michal 1:2, Hájek Michal 1:2), TTC Bělá p/Bezdězem - TJ Sokol Roztoky 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kapras Karel 1:1, Vavák Pavel 1:1, Glogar Jaroslav 3:0, Balog Roland 3:0, body hostů: Veselý Milan 1:2, Jirásek Jiří 0:3, Levenec Petr 0:2, Žáček Josef 1:1), SKST Děčín - SF SKK El Niňo Praha D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jiří 1:2, Tauš Jiří 1:3, Matas Jan 2:2, Čížek Jiří 3:0, WO 2:0, body hostů: Beran Matěj 3:1, Podrazil Václav 0:2, Khalaila Adam 2:2, Plachý Ladislav 2:2, WO 0:2), SK Štětí - Slovan KST Bohnice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 2:1, Dvořák Milan ml. 1:2, Ullman Miloslav 2:1, Líska Tomáš 3:0, body hostů: Vrba Jan 2:1, Zábranský Josef 2:1, Kuba Miloslav 0:3, Kadavý Ondřej 0:1, Kadavý Vladimír 0:2), TJ Sokol Stěžery A - TTC Brandýs n.L 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kodym Tomáš 1:2, Slavík Jan 1:2, Dufek Lukáš 2:1, Novotný Petr 4:0, body hostů: Chalupa Josef ml. 3:1, Blažek Martin 0:3, Sysel Pavel 0:3, Sysel Vojtěch 2:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TTC Elizza Praha C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedomlel Lukáš 0:2, Tisoňů Nikola 1:3, Hnik Ondřej 1:2, Šmidt Karel 4:0, Havrlant Zdeněk 0:2, body hostů: Zacharda Jáchym 3:1, Rochowanski Jan 1:3, Rochowanski Pavel 3:1, Remunda Alexandros Matheos 2:1), SKST Liberec E - Lokodepo Liberec 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obešlo Josef ml. 3:0, Kodým Jiří 0:3, Fabíni Marek 2:1, Brumlich Daniel 4:0, body hostů: Smejkal Tomáš 2:2, Bradáč Petr 1:2, Smetana Josef 0:3, Batthyány Tibor 1:2),
2. kolo:
TJ Sokol M. Hradiště - TJ Sokol Roztoky 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jamrich Robert 1:1, Antoš Petr 1:1, Stránský Michal 3:0, Košák Vojtěch 3:0, body hostů: Veselý Milan 2:1, Jirásek Jiří 0:3, Eibich Jan 0:2, Žáček Josef 0:2), TTC Bělá p/Bezdězem - AC Sparta Praha B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balog Roland 3:1, Glogar Jaroslav 2:2, Vavák Pavel 0:3, Zajíček Pavel 3:1, body hostů: Havlíček Tomáš 4:0, Hájek Michal 1:3, Hüttl Michal 1:3, Šmíd Miroslav 1:2), SKST Děčín - Slovan KST Bohnice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jiří 2:2, Svěchota Vojtěch 2:2, Matas Jan 1:2, Čížek Jiří 4:0, body hostů: Vrba Jan 3:1, Zábranský Josef 3:1, Berger Miroslav 0:4, Kuba Miloslav 0:3), SK Štětí - SF SKK El Niňo Praha D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 1:2, Dvořák Milan ml. 1:2, Ullman Miloslav 2:1, Líska Tomáš 4:0, body hostů: Beran Matěj 2:2, Plachý Ladislav 2:1, Khalaila Adam 1:2, Gajda Jonáš 0:3), TJ Sokol Stěžery A - TTC Elizza Praha C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jan 1:3, Kodym Tomáš 0:3, Dufek Lukáš 1:2, Novotný Petr 3:1, body hostů: Remunda Alexandros Matheos 2:2, Šedivý Zdeněk 4:0, Rochowanski Pavel 2:1, Zacharda Jáchym 1:2), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TTC Brandýs n.L 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadaník Martin 0:2, Tisoňů Nikola 2:1, Hnik Ondřej 3:0, Šmidt Karel 3:0, Vraštil Tomáš 1:0, body hostů: Chalupa Josef ml. 2:1, Sysel Vojtěch 0:3, Šperl Jakub 0:3, Blažek Martin 1:2),
3. kolo:
SF SKK El Niňo Praha D - TJ Sokol Stěžery A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajda Jonáš 1:3, Půlpán David 3:1, Beran Matěj 0:2, Plachý Ladislav 3:1, WO 0:2, body hostů: Slavík Jan 1:2, Brož Petr 2:2, Dufek Lukáš 2:2, Kodym Tomáš 2:1, WO 2:0), Slovan KST Bohnice - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berger Miroslav 1:2, Kuba Miloslav 2:1, Kadavý Vladimír 1:2, Zábranský Josef 4:0, body hostů: Wagner Max Richard 2:2, Hnik Ondřej 2:1, Nedomlel Lukáš 1:2, Havrlant Zdeněk 0:3), SKST Děčín - AC Sparta Praha B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jiří 1:2, Tauš Jiří 2:1, Matas Jan 2:1, Čížek Jiří 4:0, body hostů: Kubát Jan 2:2, Šmíd Miroslav 0:3, Sochor David 2:1, Chlumský Petr 0:3), SK Štětí - TJ Sokol Roztoky 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 3:0, Dvořák Milan ml. 1:1, Ullman Miloslav 1:2, Líska Tomáš 3:0, body hostů: Veselý Milan 2:1, Smrček Michal 1:2, Jirásek Jiří 0:3, Žáček Josef 0:2), SKST Liberec E - TJ Sokol M. Hradiště 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabíni Marek 2:0, Mečl Jan ml. 2:0, Pusch František 2:1, Brumlich Daniel 2:0, body hostů: Košák Vojtěch 0:3, Stránský Michal 0:2, Antoš Petr 1:1, Jamrich Robert 0:2), Lokodepo Liberec - TTC Bělá p/Bezdězem 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bradáč Petr 3:1, Smetana Josef 1:3, Pokorný Marcel 1:3, Smejkal Tomáš 2:2, body hostů: Zajíček Pavel 4:0, Balog Roland 3:1, Vavák Pavel 0:3, Glogar Jaroslav 2:2, Kapras Karel 0:1), TTC Brandýs n.L - TTC Elizza Praha C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Martin 2:2, Sysel Vojtěch 2:2, Sysel Pavel 1:3, Chalupa Josef ml. 2:2, body hostů: Zacharda Jáchym 3:1, Rochowanski Jan 1:3, Remunda Alexandros Matheos 2:2, Rochowanski Pavel 3:1),
4. kolo:
SF SKK El Niňo Praha D - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Ladislav 2:2, Gajda Jonáš 1:3, Půlpán David 1:3, Špaček Zbyněk 3:0, WO 0:1, body hostů: Šmidt Karel 2:1, Hnik Ondřej 2:2, Tisoňů Nikola 1:3, Vraštil Tomáš 3:1, WO 1:0), Slovan KST Bohnice - TJ Sokol Stěžery A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berger Miroslav 2:2, Kézr Aleš 3:1, Kuba Miloslav 1:3, Zábranský Josef 2:0, WO 0:2, body hostů: Novotný Petr 3:0, Dufek Lukáš 2:1, Hanzl Matěj 1:3, Kodym Tomáš 0:4, WO 2:0), SK Štětí - AC Sparta Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 3:0, Dvořák Milan ml. 1:1, Ullman Miloslav 1:2, Líska Tomáš 3:0, body hostů: Kubát Jan 1:2, Sochor David 1:2, Šmíd Miroslav 1:2, Chlumský Petr 0:2), SKST Děčín - TJ Sokol Roztoky 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jiří 2:1, Tauš Jiří 0:1, Matas Jan 2:1, Čížek Jiří 3:0, Svěchota Vojtěch 2:0, body hostů: Veselý Milan 1:2, Smrček Michal 2:1, Jirásek Jiří 0:3, Žáček Josef 0:3), SKST Liberec E - TTC Bělá p/Bezdězem 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabíni Marek 3:1, Pusch František 2:1, Mečl Jan ml. 1:0, Brumlich Daniel 2:2, Huk Martin 0:2, body hostů: Zajíček Pavel 4:0, Balog Roland 2:2, Glogar Jaroslav 0:3, Vavák Pavel 0:3), Lokodepo Liberec - TJ Sokol M. Hradiště 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bradáč Petr 3:1, Smetana Josef 2:2, Pokorný Marcel 2:1, Smejkal Tomáš 2:2, body hostů: Košák Vojtěch 3:1, Antoš Petr 3:1, Stránský Michal 0:4, Jamrich Robert 0:3),
19. kolo:
SKST Liberec E - SKST Děčín -:- (Ukončeno), Lokodepo Liberec - SK Štětí -:- (Ukončeno), AC Sparta Praha B - TJ Sokol Stěžery A -:- (Ukončeno), TJ Sokol Roztoky - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha D - TTC Brandýs n.L -:- (Ukončeno), Slovan KST Bohnice - TTC Elizza Praha C -:- (Ukončeno), TTC Bělá p/Bezdězem - TJ Sokol M. Hradiště -:- (Ukončeno),
20. kolo:
Lokodepo Liberec - SKST Děčín -:- (Ukončeno), SKST Liberec E - SK Štětí -:- (Ukončeno), TJ Sokol Roztoky - TJ Sokol Stěžery A -:- (Ukončeno), AC Sparta Praha B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 -:- (Ukončeno), Slovan KST Bohnice - TTC Brandýs n.L -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha D - TTC Elizza Praha C -:- (Ukončeno),
21. kolo:
TTC Brandýs n.L - AC Sparta Praha B -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha C - TJ Sokol Roztoky -:- (Ukončeno), TJ Sokol Stěžery A - SKST Liberec E -:- (Ukončeno), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Lokodepo Liberec -:- (Ukončeno), SKST Děčín - TJ Sokol M. Hradiště -:- (Ukončeno), SK Štětí - TTC Bělá p/Bezdězem -:- (Ukončeno), Slovan KST Bohnice - SF SKK El Niňo Praha D -:- (Ukončeno),
22. kolo:
TTC Elizza Praha C - AC Sparta Praha B -:- (Ukončeno), TTC Brandýs n.L - TJ Sokol Roztoky -:- (Ukončeno), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - SKST Liberec E -:- (Ukončeno), TJ Sokol Stěžery A - Lokodepo Liberec -:- (Ukončeno), SK Štětí - TJ Sokol M. Hradiště -:- (Ukončeno), SKST Děčín - TTC Bělá p/Bezdězem -:- (Ukončeno),
23. kolo:
TJ Sokol M. Hradiště - TJ Sokol Stěžery A -:- (Ukončeno), TTC Bělá p/Bezdězem - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 -:- (Ukončeno), SKST Liberec E - TTC Brandýs n.L -:- (Ukončeno), Lokodepo Liberec - TTC Elizza Praha C -:- (Ukončeno), AC Sparta Praha B - SF SKK El Niňo Praha D -:- (Ukončeno), TJ Sokol Roztoky - Slovan KST Bohnice -:- (Ukončeno), SK Štětí - SKST Děčín -:- (Ukončeno),
24. kolo:
TTC Bělá p/Bezdězem - TJ Sokol Stěžery A -:- (Ukončeno), TJ Sokol M. Hradiště - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 -:- (Ukončeno), Lokodepo Liberec - TTC Brandýs n.L -:- (Ukončeno), SKST Liberec E - TTC Elizza Praha C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Roztoky - SF SKK El Niňo Praha D -:- (Ukončeno), AC Sparta Praha B - Slovan KST Bohnice -:- (Ukončeno),
25. kolo:
SF SKK El Niňo Praha D - SKST Liberec E -:- (Ukončeno), Slovan KST Bohnice - Lokodepo Liberec -:- (Ukončeno), TTC Brandýs n.L - TJ Sokol M. Hradiště -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha C - TTC Bělá p/Bezdězem -:- (Ukončeno), TJ Sokol Stěžery A - SKST Děčín -:- (Ukončeno), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - SK Štětí -:- (Ukončeno), TJ Sokol Roztoky - AC Sparta Praha B -:- (Ukončeno),
26. kolo:
Slovan KST Bohnice - SKST Liberec E -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha D - Lokodepo Liberec -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha C - TJ Sokol M. Hradiště -:- (Ukončeno), TTC Brandýs n.L - TTC Bělá p/Bezdězem -:- (Ukončeno), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - SKST Děčín -:- (Ukončeno), TJ Sokol Stěžery A - SK Štětí -:- (Ukončeno),
27. kolo:
SKST Děčín - TTC Brandýs n.L -:- (Ukončeno), SK Štětí - TTC Elizza Praha C -:- (Ukončeno), TJ Sokol M. Hradiště - SF SKK El Niňo Praha D -:- (Ukončeno), TTC Bělá p/Bezdězem - Slovan KST Bohnice -:- (Ukončeno), SKST Liberec E - AC Sparta Praha B -:- (Ukončeno), Lokodepo Liberec - TJ Sokol Roztoky -:- (Ukončeno), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TJ Sokol Stěžery A -:- (Ukončeno),
28. kolo:
SK Štětí - TTC Brandýs n.L -:- (Ukončeno), SKST Děčín - TTC Elizza Praha C -:- (Ukončeno), TTC Bělá p/Bezdězem - SF SKK El Niňo Praha D -:- (Ukončeno), TJ Sokol M. Hradiště - Slovan KST Bohnice -:- (Ukončeno), Lokodepo Liberec - AC Sparta Praha B -:- (Ukončeno), SKST Liberec E - TJ Sokol Roztoky -:- (Ukončeno),
3.liga mužů sk.C
1. kolo:
TJ Sokol Lanžhot - TJ Žďár nad Sázavou 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koníček Michal 1:1, Vašíček Jan 2:0, Flíbor Zbyněk 1:2, Wirth Imrich 0:2, WO 5:0, body hostů: Jírek Jan 2:1, Veselský Tomáš 2:1, Veselý Jan 1:2, WO 0:5), TJ Mikulčice - TJ Tesla Pardubice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurka Milan 0:2, Morávek Jindřich 2:2, Kolařík Jan 2:1, Novák David 3:1, Hrdlička Petr 1:1, body hostů: Šimonek Petr 4:0, Hodas David 0:4, Lukeš Marek 1:3, Marel David 2:1), TJ Sokol Borová-Korouhev - DTJ Hradec Králové B 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Viesner Vojtěch 0:3, Stránský Matěj 1:2, Štieber Břetislav 0:3, Bezdíček Martin 0:1, Škalda Jan 1:1, body hostů: Jakubský Filip 2:1, Ramírez Francisco 2:1, Tesolin Riccardo 3:0, Lučan Martin 3:0), MK Řeznovice - HB Ostrov D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maštera Martin 0:3, Horák Aleš 1:2, Bíla Jindřich 1:2, Musil David 2:1, body hostů: Bárta Daniel 3:0, Mádr Miloslav 0:3, Novák Aleš 3:0, Hitzger Jakub 2:1), SK Slatina - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík Filip 1:2, Traxler Jan 0:2, Kuča Jan 0:3, Jeřábek Vladimír 1:2, body hostů: Nevřela Daniel 3:0, Herout František 3:0, Škopek Pavel 3:0, Herout Tomáš 0:2), TTC MS Brno C - TTC Koral Tišnov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juroška Ivan 1:1, Ličbinský Roman 0:2, Toufar Jan 1:2, Sirbu Jakub 0:3, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 3:0, Palát Jiří ml. 2:1, Antoš Jiří 2:0, Vitula Josef 1:1),
2. kolo:
TJ Sokol Lanžhot - TJ Tesla Pardubice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koníček Michal 3:0, Darmovzal Zdeněk 1:1, Flíbor Zbyněk 3:0, Vašíček Jan 2:1, body hostů: Šimonek Petr 1:2, Marel David 0:3, Hodas David 0:3, Lukeš Marek 1:1), TJ Mikulčice - TJ Žďár nad Sázavou 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrdlička Petr 0:1, Morávek Jindřich 2:0, Kolařík Jan 3:0, Lamač Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Jírek Jan 1:2, Veselský Tomáš 0:2, Veselý Jan 0:2, WO 0:3), TJ Jiskra Holice - DTJ Hradec Králové B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Víšek Roman 0:2, Mádlo Martin 4:0, Bako Adam 1:3, Jelínek Michal 3:1, Koubek René 0:2, body hostů: Jakubský Filip 2:2, Ramírez Francisco 3:1, Bohdanecký Jakub 2:2, Lučan Martin 1:1, Tesolin Riccardo 0:2), MK Řeznovice - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bíla Jindřich 1:2, Horák Aleš 3:0, Pečinka Lukáš 2:1, Musil David 2:1, WO 1:0, body hostů: Nevřela Daniel 1:2, Herout František 2:1, Škopek Pavel 1:2, Herout Tomáš 0:3, WO 0:1), SK Slatina - HB Ostrov D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřábek Vladimír 0:3, Traxler Jan 1:2, Vaculík Filip 2:1, Kuča Jan 0:3, body hostů: Sivera Adam 2:1, Mádr Miloslav 2:1, Hitzger Jakub 2:1, Bártík Tomáš 3:0),
3. kolo:
HB Ostrov D - TTC MS Brno C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádr Miloslav 3:1, Novák Aleš 2:2, Vondráček Filip 1:2, Sivera Adam 3:1, body hostů: Svoboda Libor 3:1, Juroška Ivan 2:2, Toufar Jan 1:3, Sirbu Jakub 0:2, Ličbinský Roman 0:1), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TTC Koral Tišnov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout František 3:0, Loudín Petr 1:1, Škopek Pavel 2:1, Nevřela Daniel 2:1, body hostů: Antoš Jiří 0:3, Palát Jiří ml. 1:2, Vitula Josef 2:1, Sedlář Jakub 0:2), DTJ Hradec Králové B - MK Řeznovice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ramírez Francisco 3:1, Pozník David 0:3, Bohdanecký Jakub 1:2, Merta Jakub 4:0, body hostů: Horák Aleš 1:3, Musil David 2:2, Pečinka Lukáš 1:2, Bíla Jindřich 2:1), TJ Sokol Lanžhot - TJ Sokol Borová-Korouhev 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koníček Michal 2:1, Darmovzal Zdeněk 1:1, Flíbor Zbyněk 2:1, Vašíček Jan 3:0, body hostů: Škalda Jan 2:1, Stránský Matěj 0:3, Bezdíček Martin 1:1, Viesner Vojtěch 0:2, Štieber Břetislav 0:1), TJ Mikulčice - TJ Jiskra Holice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Jindřich 3:1, Novák David 2:1, Kolařík Jan 3:0, Lamač Petr 1:3, body hostů: Jelínek Michal 2:2, Mádlo Martin 1:3, Táborský Jiří 0:3, Bako Adam 2:1), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Tesla Pardubice 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselský Roman 0:2, Pros René 0:2, Veselský Tomáš 1:2, Jírek Jan 0:3, body hostů: Šimonek Petr 3:0, Dostál Jan 2:1, Hodas David 2:0, Volhejn Dan 2:0),
4. kolo:
HB Ostrov D - TTC Koral Tišnov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bártík Tomáš 1:1, Novák Aleš 2:0, Mádr Miloslav 3:0, Vondráček Filip 3:0, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 0:3, Antoš Jiří 0:3, Palát Jiří ml. 0:2, Sedlář Jakub 1:1), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TTC MS Brno C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout František 3:0, Slavík Radek 1:1, Škopek Pavel 1:2, Nevřela Daniel 3:0, body hostů: Svoboda Libor 2:1, Juroška Ivan 1:2, Ličbinský Roman 0:3, Sirbu Jakub 0:2), DTJ Hradec Králové B - SK Slatina 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lučan Martin 3:0, Tesolin Riccardo 2:1, Pozník David 2:1, Ramírez Francisco 2:1, body hostů: Vaculík Filip 1:2, Jeřábek Vladimír 1:2, Traxler Jan 1:2, Kuča Jan 0:3), TJ Sokol Lanžhot - TJ Jiskra Holice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flíbor Zbyněk 2:1, Koníček Michal 0:3, Grufík Kamil 1:2, Vašíček Jan 1:3, body hostů: Jelínek Michal 4:0, Bako Adam 2:1, Mádlo Martin 2:1, Táborský Jiří 1:2), TJ Mikulčice - TJ Sokol Borová-Korouhev 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Jindřich 4:0, Novák David 3:1, Kolařík Jan 1:0, Kurka Milan 0:4, Lamač Petr 1:1, body hostů: Bezdíček Martin 2:2, Škalda Jan 2:2, Stránský Matěj 1:3, Viesner Vojtěch 1:2),
19. kolo:
TJ Sokol Borová-Korouhev - TJ Žďár nad Sázavou -:- (Ukončeno), TJ Jiskra Holice - TJ Tesla Pardubice -:- (Ukončeno), TJ Sokol Lanžhot - MK Řeznovice -:- (Ukončeno), TJ Mikulčice - SK Slatina -:- (Ukončeno), DTJ Hradec Králové B - TTC MS Brno C -:- (Ukončeno), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - HB Ostrov D -:- (Ukončeno),
20. kolo:
TJ Sokol Borová-Korouhev - TJ Tesla Pardubice -:- (Ukončeno), TJ Jiskra Holice - TJ Žďár nad Sázavou -:- (Ukončeno), TJ Mikulčice - MK Řeznovice -:- (Ukončeno), TJ Sokol Lanžhot - SK Slatina -:- (Ukončeno), DTJ Hradec Králové B - TTC Koral Tišnov -:- (Ukončeno),
21. kolo:
HB Ostrov D - TJ Žďár nad Sázavou -:- (Ukončeno), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Tesla Pardubice -:- (Ukončeno), TTC MS Brno C - TJ Sokol Lanžhot -:- (Ukončeno), TTC Koral Tišnov - TJ Mikulčice -:- (Ukončeno), MK Řeznovice - TJ Sokol Borová-Korouhev -:- (Ukončeno), SK Slatina - TJ Jiskra Holice -:- (Ukončeno),
22. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Žďár nad Sázavou -:-, HB Ostrov D - TJ Tesla Pardubice -:-, TTC Koral Tišnov - TJ Sokol Lanžhot -:-, TTC MS Brno C - TJ Mikulčice -:-, SK Slatina - TJ Sokol Borová-Korouhev -:-, MK Řeznovice - TJ Jiskra Holice -:-,
23. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou - MK Řeznovice -:- (Ukončeno), TJ Tesla Pardubice - SK Slatina -:- (Ukončeno), TJ Sokol Borová-Korouhev - TTC MS Brno C -:- (Ukončeno), TJ Jiskra Holice - TTC Koral Tišnov -:- (Ukončeno), DTJ Hradec Králové B - HB Ostrov D -:- (Ukončeno), TJ Mikulčice - TJ Sokol Lanžhot -:- (Ukončeno),
24. kolo:
TJ Tesla Pardubice - MK Řeznovice -:- (Ukončeno), TJ Žďár nad Sázavou - SK Slatina -:- (Ukončeno), TJ Jiskra Holice - TTC MS Brno C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Borová-Korouhev - TTC Koral Tišnov -:- (Ukončeno), DTJ Hradec Králové B - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE -:- (Ukončeno),
25. kolo:
DTJ Hradec Králové B - TJ Žďár nad Sázavou -:- (Ukončeno), HB Ostrov D - TJ Sokol Lanžhot -:- (Ukončeno), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Mikulčice -:- (Ukončeno), TTC MS Brno C - MK Řeznovice -:- (Ukončeno), TTC Koral Tišnov - SK Slatina -:- (Ukončeno), TJ Jiskra Holice - TJ Sokol Borová-Korouhev -:- (Ukončeno),
26. kolo:
DTJ Hradec Králové B - TJ Tesla Pardubice -:- (Ukončeno), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Sokol Lanžhot -:- (Ukončeno), HB Ostrov D - TJ Mikulčice -:- (Ukončeno), TTC Koral Tišnov - MK Řeznovice -:- (Ukončeno), TTC MS Brno C - SK Slatina -:- (Ukončeno),
27. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou - TTC MS Brno C -:- (Ukončeno), TJ Tesla Pardubice - TTC Koral Tišnov -:- (Ukončeno), TJ Sokol Borová-Korouhev - HB Ostrov D -:- (Ukončeno), TJ Jiskra Holice - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE -:- (Ukončeno), TJ Sokol Lanžhot - DTJ Hradec Králové B -:- (Ukončeno), SK Slatina - MK Řeznovice -:- (Ukončeno),
28. kolo:
TJ Tesla Pardubice - TTC MS Brno C -:- (Ukončeno), TJ Žďár nad Sázavou - TTC Koral Tišnov -:- (Ukončeno), TJ Jiskra Holice - HB Ostrov D -:- (Ukončeno), TJ Sokol Borová-Korouhev - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE -:- (Ukončeno), TJ Mikulčice - DTJ Hradec Králové B -:- (Ukončeno),
ČP Ž předkolo
1. kolo:
TJ Sokol Plzeň V A - TJ Lomnice 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hromiaková Andrea 0:2, Jaramillo Věra 2:1, Bartošková Marta 3:0, body hostů: Janků Karolina 2:1, Kárová Klára 0:2, Vondrušková Andrea 0:1, Vondrušková Nikola 1:1),
2. kolo:
TJ Lomnice - KST Klatovy 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janků Karolina 1:1, Kárová Klára 1:2, Vondrušková Nikola 0:2, body hostů: Marešová Zdeňka ml. 1:1, Jehlíková Petra 1:1, Matoušová Aneta 3:0),
3. kolo:
KST Klatovy - TJ Sokol Plzeň V A 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marešová Zdeňka ml. 2:0, Hnojská Andrea 2:0, Matoušová Aneta 1:0, body hostů: Jaramillo Věra 0:2, Holubová Klaudie 0:1, Čákorová Tereza 0:2),
ČP Ž 1.kolo sk. A
1. kolo:
TT Moravský Krumlov B - TT Moravský Krumlov A -:-,
2. kolo:
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS Ostrava, z. s. - TT Moravský Krumlov B -:-,
3. kolo:
TT Moravský Krumlov A - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS Ostrava, z. s. -:-,
ČP Ž 1.kolo sk.B
1. kolo:
SF SKK El Niňo Praha - AC Sparta Praha -:-, SK Dobré - KST Klatovy -:-,
2. kolo:
AC Sparta Praha - KST Klatovy -:-, SF SKK El Niňo Praha - SK Dobré -:-,
3. kolo:
SK Dobré - AC Sparta Praha -:-, KST Klatovy - SF SKK El Niňo Praha -:-,
M ČR družstev dorostenci
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST A - SKST Cheb 3:0 (body domácích: Beránek Pavel 1:0, Martinko Tomáš 1:0, WO 1:0, body hostů: Kytka Rudolf 0:1, Veinfurt Adam 0:1, WO 0:1), SKST Baník Most - SK Přerov 3:2 (body domácích: Keller Filip 1:1, Fencl Jakub 2:0, Záruba David 0:1, body hostů: Otáhal Bořek 1:1, Jarolím Tomáš 0:2, Hejduk Pavel 1:0), SKST Liberec - KST Zlín 3:1 (body domácích: Rosu Robert Alexandru 1:1, Mareš Erik 1:0, Pusch František 1:0, body hostů: Dufek Jan 1:0, Sigmund Michael 0:2, Vranka Ondřej 0:1), TJ Sokol Plzeň V. - HB Ostrov H. Brod 0:3 (body domácích: Důra Matouš 0:1, Jůza Jaroslav 0:1, Kuncl Denis 0:1, body hostů: Skála Radek 1:0, Jadrný Šimon 1:0, Záboj Matěj 1:0), TJ Ostrava KST B - TTC Ústí nad Orlicí 3:0 (body domácích: Morávek Radim 1:0, Kadlec Vít 1:0, Rak Jonáš 1:0, body hostů: Svojanovský Jakub 0:1, Svojanovský Radim 0:1, Krupa Michal 0:1), STC Slaný - TTC Elizza Praha 1:3 (body domácích: Makara Michal 0:2, Chadima Ondřej 0:1, Vesecký David 1:0, body hostů: Knobloch Miroslav 1:0, Krameš Jan 2:0, Zacharda Jáchym 0:1), Sokol PP Hradec Králové 2 - KST Blansko 3:0 (body domácích: Mokrejš Jan 1:0, Janovský Dan 1:0, Lebeda Matyáš 1:0, body hostů: Zukal Aleš 0:1, Petr Michal 0:1, Pokorný Martin 0:1), TJ Slavoj Protivín - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (body domácích: Vařečka Ondřej 0:1, Klárner Jakub 0:1, Levita Bohdan 0:1, body hostů: Kaucký Jakub 1:0, Přída Kryštof 1:0, Stach Matěj 1:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Baník Most - TJ Ostrava KST A 0:3 (body domácích: Schmoranz Pavel 0:1, Keller Filip 0:1, Fencl Jakub 0:1, body hostů: Onderka František 1:0, Martinko Tomáš 1:0, Štalzer Adam 1:0), HB Ostrov H. Brod - SKST Liberec 3:0 (body domácích: Skála Radek 1:0, Jadrný Šimon 1:0, Vondráček Filip 1:0, body hostů: Pusch František 0:1, Rosu Robert Alexandru 0:1, Mareš Erik 0:1), TTC Elizza Praha - TJ Ostrava KST B 0:3 (body domácích: Krameš Jan 0:1, Knobloch Miroslav 0:1, Rochowanski Jan 0:1, body hostů: Kadlec Vít 1:0, Morávek Radim 1:0, Vybíral Filip 1:0), Sokol PP Hradec Králové 2 - SK DDM Kotlářka Praha 1:3 (body domácích: Mokrejš Jan 1:1, Janovský Dan 0:1, Lebeda Matyáš 0:1, body hostů: Šíp Martin 0:1, Kaucký Jakub 2:0, Přída Kryštof 1:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST A - HB Ostrov H. Brod 3:1 (body domácích: Onderka František 1:1, Martinko Tomáš 1:0, Štalzer Adam 1:0, body hostů: Skála Radek 1:0, Záboj Matěj 0:1, Jadrný Šimon 0:1, Vondráček Filip 0:1), TJ Ostrava KST B - SK DDM Kotlářka Praha 3:0 (body domácích: Kadlec Vít 1:0, Morávek Radim 1:0, Vybíral Filip 1:0, body hostů: Stach Matěj 0:1, Kaucký Jakub 0:1, Přída Kryštof 0:1),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST A - TJ Ostrava KST B 3:0 (body domácích: Martinko Tomáš 1:0, Onderka František 1:0, Štalzer Adam 1:0, body hostů: Vybíral Filip 0:1, Kadlec Vít 0:1, Morávek Radim 0:1), HB Ostrov H. Brod - SK DDM Kotlářka Praha 1:3 (body domácích: Skála Radek 1:1, Jadrný Šimon 0:1, Vondráček Filip 0:1, body hostů: Přída Kryštof 0:1, Stach Matěj 2:0, Šíp Martin 1:0),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Cheb - SK Přerov 0:3 (body domácích: Kytka Rudolf 0:1, Veinfurt Adam 0:1, WO 0:1, body hostů: Hejduk Pavel 1:0, Otáhal Bořek 1:0, WO 1:0), KST Zlín - TJ Sokol Plzeň V. 3:2 (body domácích: Dufek Jan 1:1, Vranka Ondřej 1:1, Sigmund Michael 1:0, body hostů: Jůza Jaroslav 0:2, Důra Matouš 2:0, Kuncl Denis 0:1), TTC Ústí nad Orlicí - STC Slaný 2:3 (body domácích: Svojanovský Radim 2:0, Svojanovský Jakub 0:2, Krupa Michal 0:1, body hostů: Makara Jakub 1:1, Černý Martin 1:1, Vesecký David 1:0), KST Blansko - TJ Slavoj Protivín 3:0 (body domácích: Petr Michal 1:0, Zukal Aleš 1:0, Pokorný Martin 1:0, body hostů: Klárner Jakub 0:1, Vařečka Ondřej 0:1, Levita Bohdan 0:1),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Zlín - SK Přerov 3:0 (body domácích: Dufek Jan 1:0, Vranka Ondřej 1:0, Sigmund Michael 1:0, body hostů: Otáhal Bořek 0:1, Hejduk Pavel 0:1, Jarolím Tomáš 0:1), STC Slaný - KST Blansko 3:2 (body domácích: Černý Martin 1:1, Makara Jakub 1:1, Vesecký David 1:0, body hostů: Zukal Aleš 0:2, Petr Michal 2:0, Pokorný Martin 0:1),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Zlín - STC Slaný 3:2 (body domácích: Dufek Jan 2:0, Vranka Ondřej 1:1, Sigmund Michael 0:1, body hostů: Makara Jakub 0:2, Černý Martin 1:1, Vesecký David 1:0), SK Přerov - KST Blansko 3:2 (body domácích: Hejduk Pavel 1:1, Jarolím Tomáš 1:1, Severa Milan nejml. 1:0, body hostů: Zukal Aleš 0:2, Petr Michal 2:0, Pokorný Martin 0:1),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Baník Most - SKST Liberec 0:3 (body domácích: Schmoranz Pavel 0:1, Záruba David 0:1, Keller Filip 0:1, body hostů: Pusch František 1:0, Rosu Robert Alexandru 1:0, Mareš Erik 1:0), Sokol PP Hradec Králové 2 - TTC Elizza Praha 3:0 (body domácích: Mokrejš Jan 1:0, Janovský Dan 1:0, Dobiáš Ladislav 1:0, body hostů: Zacharda Jáchym 0:1, Krameš Jan 0:1, Knobloch Miroslav 0:1),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Liberec 1:3 (body domácích: Truněček Martin 1:1, Řehounek Kristian 0:1, Dobiáš Ladislav 0:1, body hostů: Mareš Erik 0:1, Rosu Robert Alexandru 2:0, Pusch František 1:0), SKST Baník Most - TTC Elizza Praha 2:3 (body domácích: Fencl Jakub 2:0, Schmoranz Pavel 0:2, Záruba David 0:1, body hostů: Rochowanski Jan 1:1, Knobloch Miroslav 1:1, Zacharda Jáchym 1:0),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Plzeň V. - SKST Cheb 3:0 (body domácích: Důra Matouš 1:0, Kuncl Denis 1:0, WO 1:0, body hostů: Kytka Rudolf 0:1, Veinfurt Adam 0:1, WO 0:1), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Slavoj Protivín 3:1 (body domácích: Svojanovský Radim 2:0, Krupa Michal 0:1, Svojanovský Jakub 1:0, body hostů: Klárner Jakub 0:1, Vařečka Ondřej 1:1, Levita Bohdan 0:1),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Plzeň V. - TTC Ústí nad Orlicí 3:1 (body domácích: Důra Matouš 2:0, Jůza Jaroslav 0:1, Kuncl Denis 1:0, body hostů: Krupa Michal 0:1, Svojanovský Radim 1:1, Svojanovský Jakub 0:1), SKST Cheb - TJ Slavoj Protivín 0:3 (body domácích: Kytka Rudolf 0:1, Veinfurt Adam 0:1, WO 0:1, body hostů: Klárner Jakub 1:0, Vařečka Ondřej 1:0, WO 1:0),
M ČR družstev dorostenky
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST ZŠ Vyšší Brod - SKST Hodonín 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jarošová Anna 0:1, Levaiová Tereza 0:1, body hostů: Klempererová Anna 1:0, Záděrová Linda 1:0), Moravský Beroun - TJ Sokol Plzeň V. 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Glücková Lenka 2:0, Glücková Romana 0:2, body hostů: Jaramillo Věra 1:1, Holubová Klaudie 1:1), SKST Děčín - KST Blansko 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kacálková Kristýna 2:0, Ramešová Magdaléna 0:2, body hostů: Mazalová Kristýna 1:1, Novohradská Karolína 1:1), KST Hluk - TJ Ostrava KST 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malíková Klára 0:1, Vrzalová Štěpánka 0:1, body hostů: Březinová Barbora 1:0, Vašendová Jana 1:0), SK DDM Kotlářka Praha - TSM Kladno 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štricová Niamh 1:0, Sommerová Helena 1:0, body hostů: Maurerová Lucie 0:1, Slámová Andrea 0:1), TTC Ústí nad Orlicí - Sokol PP Hradec Králové 2 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležalová Markéta 0:1, Krupová Soňa 0:1, body hostů: Nováková Martina 1:0, Bártová Tereza 1:0), SKST Liberec - Sokol Stařeč 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stránská Anna 1:0, Pařízková Monika 1:0, body hostů: Pražáková Kateřina 0:1, Pražáková Lucie 0:1), TJ Lomnice - SKST Baník Havířov 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kárová Klára 0:1, Janků Karolina 0:1, body hostů: Hanáková Nela 1:0, Hrabicová Klára 1:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín - TJ Sokol Plzeň V. 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záděrová Linda 1:0, Klempererová Anna 1:0, body hostů: Jaramillo Věra 0:1, Holubová Klaudie 0:1), TJ Ostrava KST - KST Blansko 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vašendová Jana 1:0, Březinová Barbora 1:0, body hostů: Mazalová Kristýna 0:1, Novohradská Karolína 0:1), Sokol PP Hradec Králové 2 - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bártová Tereza 0:1, Nováková Martina 0:1, body hostů: Štricová Niamh 1:0, Sommerová Helena 1:0), SKST Liberec - SKST Baník Havířov 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pařízková Monika 0:1, Stránská Anna 0:1, body hostů: Hanáková Nela 1:0, Hrabicová Klára 1:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST - SKST Hodonín 1:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vašendová Jana 0:2, Březinová Barbora 0:1, body hostů: Klempererová Anna 1:0, Záděrová Linda 2:0), SK DDM Kotlářka Praha - SKST Baník Havířov 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sommerová Helena 0:1, Štricová Niamh 0:1, body hostů: Hanáková Nela 1:0, Hrabicová Klára 1:0),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Baník Havířov - SKST Hodonín 1:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabicová Klára 0:2, Hanáková Nela 0:1, body hostů: Klempererová Anna 1:0, Záděrová Linda 2:0), SK DDM Kotlářka Praha - TJ Ostrava KST 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štricová Niamh 1:1, Sommerová Helena 1:0, body hostů: Vašendová Jana 1:0, Březinová Barbora 0:2),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST ZŠ Vyšší Brod - Moravský Beroun 2:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petrů Andrea 1:1, Levaiová Tereza 0:2, body hostů: Glücková Romana 1:1, Glücková Lenka 2:0), KST Hluk - SKST Děčín 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vrzalová Štěpánka 1:1, Malíková Klára 0:1, body hostů: Hampejsová Lucie 0:1, Kacálková Kristýna 2:0), TSM Kladno - TTC Ústí nad Orlicí 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slámová Andrea 2:0, Maurerová Lucie 0:1, body hostů: Krupová Soňa 0:1, Doležalová Markéta 1:1), Sokol Stařeč - TJ Lomnice 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pražáková Kateřina 0:1, Pražáková Lucie 0:1, body hostů: Kárová Klára 1:0, Janků Karolina 1:0),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Moravský Beroun - SKST Děčín 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Glücková Lenka 2:0, Glücková Romana 0:1, body hostů: Hampejsová Lucie 0:1, Kacálková Kristýna 1:1), TSM Kladno - TJ Lomnice 2:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maurerová Lucie 1:1, Slámová Andrea 0:2, body hostů: Kárová Klára 1:1, Janků Karolina 2:0),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Moravský Beroun - TJ Lomnice 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Glücková Romana 0:1, Glücková Lenka 2:0, body hostů: Kárová Klára 1:1, Janků Karolina 0:1), SKST Děčín - TSM Kladno 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kacálková Kristýna 1:0, Ramešová Magdaléna 1:0, body hostů: Slámová Andrea 0:1, Maurerová Lucie 0:1),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Plzeň V. - KST Blansko 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holubová Klaudie 1:1, Jaramillo Věra 1:0, body hostů: Novohradská Karolína 1:0, Mazalová Kristýna 0:2), Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Liberec 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bártová Tereza 1:1, Nováková Martina 0:1, body hostů: Stránská Anna 0:1, Pařízková Monika 2:0),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Plzeň V. - SKST Liberec 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jaramillo Věra 0:1, Holubová Klaudie 0:1, body hostů: Pařízková Monika 1:0, Stránská Anna 1:0), KST Blansko - Sokol PP Hradec Králové 2 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novohradská Karolína 0:1, Mazalová Kristýna 0:1, body hostů: Ducháčová Kateřina 1:0, Zoubková Adéla 1:0),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST ZŠ Vyšší Brod - KST Hluk 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Levaiová Tereza 0:1, Jarošová Anna 0:1, body hostů: Malíková Klára 1:0, Vrzalová Štěpánka 1:0), TTC Ústí nad Orlicí - Sokol Stařeč 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krupová Soňa 1:0, Doležalová Markéta 1:0, body hostů: Pražáková Kateřina 0:1, Pražáková Lucie 0:1),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Hluk - TTC Ústí nad Orlicí 0:3 (body domácích: WO 0:3, body hostů: WO 3:0), KST ZŠ Vyšší Brod - Sokol Stařeč 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petrů Andrea 1:0, Levaiová Tereza 1:0, body hostů: Pražáková Kateřina 0:1, Pražáková Lucie 0:1),
M ČR družstev starší žáci
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Jindřichův Hradec 1930 - SKST Baník Havířov A 0:3 (body domácích: Fitl Radek 0:1, Lahodný Kryštof 0:1, Kovář David 0:1, body hostů: Košťál Daniel 1:0, Brhel Štěpán 1:0, Bača Jaroslav ml. 1:0), Union Plzeň - Tatran Hostinné 0:3 (body domácích: Sýkora David 0:1, Vintr Josef 0:1, Kysela Filip 0:1, body hostů: Sixta Vít 1:0, Šorm Luboš ml. 1:0, Matuška Petr ml. 1:0), HB Ostrov H. Brod - KST Apollo Ústí nad Labem 3:0 (body domácích: Hitzger Jakub 1:0, Holub Šťěpán 1:0, Svoboda Lukáš 1:0, body hostů: Nechyba Radim 0:1, Jedlička Karel 0:1, Kabelka Jakub 0:1), SK DDM Kotlářka Praha - SK Přerov 3:0 (body domácích: Šíp Martin 1:0, Podrazil Václav 1:0, Kopecký Michael 1:0, body hostů: Severa Milan nejml. 0:1, Ďulák Michal 0:1, Doušek Tomáš 0:1), STC Slaný - SK Toužim 3:0 (body domácích: Černý Martin 1:0, Vesecký David 1:0, Makara Jakub 1:0, body hostů: Šindelář František 0:1, Kokeš Jan 0:1, Vacura Ondřej 0:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec - SKST Liberec 3:2 (body domácích: Volhejn Dan 1:0, Wagner Max Richard 1:1, Jirout Vojtěch 1:0, Wagner Robin Mark 0:1, body hostů: Čermák Bohuslav 0:2, Rosu Robert Alexandru 2:0, Žmuda Petr 0:1), TJ Jiskra Strážnice - KST Zlín 3:0 (body domácích: Morávek Jindřich 1:0, Orel Eduard 1:0, Grabovský Jaroslav ml. 1:0, body hostů: Sigmund Michael 0:1, Vranka Ondřej 0:1, Dalajka Daniel 0:1), TJ Ostrava KST - SKST Baník Havířov B 3:1 (body domácích: Kadlec Vít 2:0, Lisztwan Jan 0:1, Vitásek Daniel 1:0, body hostů: Balvar Oliver 0:1, Slaný Martin 1:1, Janošec Jakub 0:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Tatran Hostinné - SKST Baník Havířov A 0:3 (body domácích: Sixta Vít 0:1, Šorm Luboš ml. 0:1, Matuška Petr ml. 0:1, body hostů: Košťál Daniel 1:0, Brhel Štěpán 1:0, Slaný Vojtěch 1:0), SK DDM Kotlářka Praha - HB Ostrov H. Brod 3:0 (body domácích: Šíp Martin 1:0, Podrazil Václav 1:0, Kopecký Michael 1:0, body hostů: Hitzger Jakub 0:1, Holub Šťěpán 0:1, Svoboda Lukáš 0:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec - STC Slaný 0:3 (body domácích: Jirout Vojtěch 0:1, Volhejn Dan 0:1, Wagner Robin Mark 0:1, body hostů: Makara Jakub 1:0, Černý Martin 1:0, Řeháček Jiří 1:0), TJ Jiskra Strážnice - TJ Ostrava KST 1:3 (body domácích: Morávek Jindřich 1:1, Orel Eduard 0:1, Grabovský Jaroslav ml. 0:1, body hostů: Lisztwan Jan 0:1, Kadlec Vít 2:0, Rak Jonáš 1:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK DDM Kotlářka Praha - SKST Baník Havířov A 3:2 (body domácích: Šíp Martin 2:0, Podrazil Václav 1:1, Kopecký Michael 0:1, body hostů: Košťál Daniel 0:2, Brhel Štěpán 1:1, Slaný Vojtěch 1:0), STC Slaný - TJ Ostrava KST 0:3 (body domácích: Černý Martin 0:1, Makara Jakub 0:1, Řeháček Jiří 0:1, body hostů: Vitásek Daniel 1:0, Kadlec Vít 1:0, Rak Jonáš 1:0),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST - SK DDM Kotlářka Praha 2:3 (body domácích: Kadlec Vít 2:0, Rak Jonáš 0:2, Lisztwan Jan 0:1, body hostů: Podrazil Václav 1:1, Šíp Martin 1:1, Kopecký Michael 1:0), STC Slaný - SKST Baník Havířov A 0:3 (body domácích: Makara Jakub 0:1, Černý Martin 0:1, Vesecký David 0:1, body hostů: Slaný Vojtěch 1:0, Brhel Štěpán 1:0, Bača Jaroslav ml. 1:0),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Jindřichův Hradec 1930 - Union Plzeň 0:3 (body domácích: Fitl Radek 0:1, Lahodný Kryštof 0:1, Kovář David 0:1, body hostů: Sýkora David 1:0, Vintr Josef 1:0, Kysela Filip 1:0), KST Apollo Ústí nad Labem - SK Přerov 3:0 (body domácích: Jedlička Karel 1:0, Nechyba Radim 1:0, Kabelka Jakub 1:0, body hostů: Severa Milan nejml. 0:1, Ďulák Michal 0:1, Doušek Tomáš 0:1), SK Toužim - SKST Liberec 1:3 (body domácích: Kokeš Jan 1:1, Šindelář František 0:1, Vacura Ondřej 0:1, body hostů: Čermák Bohuslav 0:1, Rosu Robert Alexandru 2:0, Žmuda Petr 1:0), KST Zlín - SKST Baník Havířov B 3:1 (body domácích: Sigmund Michael 0:1, Vranka Ondřej 2:0, Dalajka Daniel 1:0, body hostů: Slaný Martin 1:1, Přeček Erik 0:1, Olejník Oliver 0:1),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Apollo Ústí nad Labem - Union Plzeň 3:0 (body domácích: Jedlička Karel 1:0, Nechyba Radim 1:0, Vršovský Tadeáš 1:0, body hostů: Vintr Josef 0:1, Sýkora David 0:1, Kysela Filip 0:1), SKST Liberec - KST Zlín 3:1 (body domácích: Rosu Robert Alexandru 2:0, Čermák Bohuslav 0:1, Žmuda Petr 1:0, body hostů: Sigmund Michael 0:1, Vranka Ondřej 1:1, Dalajka Daniel 0:1),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Apollo Ústí nad Labem - SKST Liberec 2:3 (body domácích: Kabelka Jakub 1:1, Vršovský Tadeáš 0:2, Jedlička Karel 1:0, body hostů: Čermák Bohuslav 1:1, Rosu Robert Alexandru 2:0, Žmuda Petr 0:1), Union Plzeň - KST Zlín 0:3 (body domácích: Sýkora David 0:1, Vintr Josef 0:1, Kysela Filip 0:1, body hostů: Sigmund Michael 1:0, Vranka Ondřej 1:0, Dalajka Daniel 1:0),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Tatran Hostinné - HB Ostrov H. Brod 0:3 (body domácích: Šorm Luboš ml. 0:1, Sixta Vít 0:1, Matuška Petr ml. 0:1, body hostů: Holub Šťěpán 1:0, Hitzger Jakub 1:0, Svoboda Lukáš 1:0), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Jiskra Strážnice 2:3 (body domácích: Volhejn Dan 0:2, Jirout Vojtěch 1:1, Wagner Max Richard 1:0, body hostů: Morávek Jindřich 2:0, Orel Eduard 1:1, Grabovský Jaroslav ml. 0:1),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
HB Ostrov H. Brod - TJ Jiskra Strážnice 1:3 (body domácích: Hitzger Jakub 1:1, Holub Šťěpán 0:1, Svoboda Lukáš 0:1, body hostů: Orel Eduard 0:1, Morávek Jindřich 2:0, Grabovský Jaroslav ml. 1:0), Tatran Hostinné - TJ Jiskra Heřmanův Městec 3:2 (body domácích: Sixta Vít 1:1, Šorm Luboš ml. 2:0, Matuška Petr ml. 0:1, body hostů: Wagner Max Richard 0:2, Jirout Vojtěch 0:1, Wagner Robin Mark 1:0, Volhejn Dan 1:0),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Jindřichův Hradec 1930 - SK Přerov 1:3 (body domácích: Fitl Radek 0:2, Kovář David 0:1, Lahodný Kryštof 1:0, body hostů: Severa Milan nejml. 1:0, Doušek Tomáš 2:0, Ďulák Michal 0:1), SKST Baník Havířov B - SK Toužim 3:1 (body domácích: Slaný Martin 2:0, Olejník Oliver 0:1, Balvar Oliver 1:0, body hostů: Šindelář František 0:1, Kokeš Jan 1:1, Vacura Ondřej 0:1),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Baník Havířov B - SK Přerov 3:0 (body domácích: Přeček Erik 1:0, Janošec Jakub 1:0, Balvar Oliver 1:0, body hostů: Severa Milan nejml. 0:1, Ďulák Michal 0:1, Doušek Tomáš 0:1), SK Toužim - Jindřichův Hradec 1930 3:2 (body domácích: Kokeš Jan 1:1, Šindelář František 2:0, Vacura Ondřej 0:1, body hostů: Lahodný Kryštof 1:1, Fitl Radek 0:2, Kovář David 1:0),
M ČR družstev starší žákyně
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Lomnice - SK Dobré B 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kupčíková Nela 0:2, Janků Karolina 1:0, body hostů: Kovaříčková Tereza 1:0, Kuchařová Elena 1:1), TJ Jiskra Humpolec - Moravský Beroun 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rohová Michaela 1:0, Janů Veronika 1:0, body hostů: Malinovská Johanka 0:1, Glücková Romana 0:1), TTC Litvínov - AC Sparta Praha 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžičková Barbora 0:1, Vobrubová Zuzana 0:1, body hostů: Jaroňová Karolína 1:0, Jungwirthová Andrea 1:0), SKST Vlašim - TJ Sokol Plzeň V. 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Poláková Veronika ml. 1:0, Čížová Tereza 1:0, body hostů: Jůzová Viktorie 0:1, Jaramillo Věra 0:1), TJ Sokol Štíty - T.J. Sokol Vsetín 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koutná Klára 0:1, Fabiánková Tereza 0:1, body hostů: Juchelková Lucie 1:0, Holíková Kristýna 1:0), KST ZŠ Vyšší Brod - TJ Sokol Děhylov 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petrů Andrea 1:1, Jarošová Anna 0:1, body hostů: Slavíková Sára 0:1, Straková Bára 2:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čermáková Eliška 0:1, Kovaříčková Tereza 0:1, body hostů: Zoubková Adéla 1:0, Bártová Tereza 1:0), TJ Jiskra Humpolec - AC Sparta Praha 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janů Veronika 0:1, Rohová Michaela 0:1, body hostů: Jaroňová Karolína 1:0, Jungwirthová Andrea 1:0), SKST Vlašim - T.J. Sokol Vsetín 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Poláková Veronika ml. 1:0, Holejšovská Anna 1:0, body hostů: Holíková Kristýna 0:1, Juchelková Lucie 0:1), SK Dobré A - TJ Sokol Děhylov 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sazimová Adéla 1:0, Šichanová Vendula 1:0, body hostů: Synková Justýna 0:1, Straková Bára 0:1),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - AC Sparta Praha 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bártová Tereza 1:0, Zoubková Adéla 1:0, body hostů: Jaroňová Karolína 0:1, Jungwirthová Andrea 0:1), SK Dobré A - SKST Vlašim 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sazimová Adéla 1:1, Šichanová Vendula 1:1, body hostů: Čížová Tereza 0:1, Poláková Veronika ml. 2:0, Holejšovská Anna 0:1),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré A - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sazimová Adéla 0:1, Šichanová Vendula 0:1, body hostů: Zoubková Adéla 1:0, Bártová Tereza 1:0), SKST Vlašim - AC Sparta Praha 3:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Poláková Veronika ml. 2:0, Holejšovská Anna 1:1, body hostů: Jaroňová Karolína 0:2, Jungwirthová Andrea 1:1),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Moravský Beroun - TTC Litvínov 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Glücková Romana 2:0, Malinovská Johanka 0:2, body hostů: Vobrubová Zuzana 1:1, Růžičková Barbora 1:1), TJ Sokol Plzeň V. - TJ Sokol Štíty 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jaramillo Věra 1:0, Jůzová Viktorie 1:0, body hostů: Koutná Klára 0:1, Pospíšilová Pavla 0:1),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Lomnice - TTC Litvínov 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kupčíková Nela 0:1, Janků Karolina 2:0, body hostů: Vobrubová Zuzana 1:1, Růžičková Barbora 0:1), TJ Sokol Plzeň V. - KST ZŠ Vyšší Brod 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jaramillo Věra 2:0, Jůzová Viktorie 0:1, body hostů: Jarošová Anna 0:1, Petrů Andrea 1:1),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Lomnice - TJ Sokol Plzeň V. 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janků Karolina 2:0, Kupčíková Nela 0:1, body hostů: Jůzová Viktorie 0:1, Jaramillo Věra 1:1), TTC Litvínov - KST ZŠ Vyšší Brod 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vobrubová Zuzana 1:1, Růžičková Barbora 1:1, body hostů: Petrů Andrea 2:0, Jarošová Anna 0:2),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré B - TJ Jiskra Humpolec 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čermáková Eliška 0:1, Kuchařová Elena 1:1, body hostů: Rohová Michaela 2:0, Janů Veronika 0:1), T.J. Sokol Vsetín - TJ Sokol Děhylov 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Juchelková Lucie 1:1, Holíková Kristýna 1:1, body hostů: Straková Bára 2:0, Slavíková Sára 0:2),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Jiskra Humpolec - T.J. Sokol Vsetín 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janů Veronika 0:1, Rohová Michaela 0:1, body hostů: Juchelková Lucie 1:0, Holíková Kristýna 1:0), SK Dobré B - TJ Sokol Děhylov 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovaříčková Tereza 0:1, Kuchařová Elena 1:1, body hostů: Straková Bára 2:0, Slavíková Sára 0:1),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Moravský Beroun - TJ Sokol Štíty 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malinovská Johanka 1:0, Glücková Romana 1:0, body hostů: Fabiánková Tereza 0:1, Pospíšilová Pavla 0:1),
Český pohár II. stupeň
1. kolo:
Union Plzeň B - TJ Spartak Kaplice 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Závora Adam 1:1, Hnilica Vladimír 2:0, Grus Matěj 2:0, body hostů: Beneš Pavel ml. 1:1, Procházka Jaroslav 0:2, Beneš Petr 0:2), KST Rakovník B - TJ Dobřany A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macek Zdeněk ml. 2:1, Adamczuk Jan 2:1, Brabec Stanislav 2:1, body hostů: Vladyka Jakub 3:0, Umner Filip 0:3, Hrubý Petr 0:3), TJ Sokol Filipov - TJ Dvůr Králové n.L. 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matušek Petr 2:1, Franěk Tomáš 2:1, Rambousek Jiří ml. 1:2, body hostů: Jež Rostislav 1:2, Kléma Jan 0:3, Krýza Luděk 3:0), SKST Děčín - STC Slaný 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matas Jan 2:1, Čížek Jiří 2:1, Beneš Jiří 1:2, body hostů: Černý Martin 0:3, Makara Jakub 1:2, Vorlíček Luboš 3:0), KST Rakovník A - TJ B. Březenecká Chomutov 3:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Přibík Jan 0:2, Štepka Vladimír 1:2, Kettner Martin 1:2, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:0, Sučík Jan 0:2, Malý Michal 3:0), TJ Sokol Hořovice - Sokol Lány 2 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chládek Luboš 2:0, Drož Jan 1:1, Homolka Pavel 2:0, body hostů: Moravec Petr ml. 1:1, Moravec Petr st. 0:2, Brožek Michal 0:2), TJ Lanškroun - SK Svinov 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vybíral Jakub 0:2, Langr Lukáš 0:2, Jányš Ondřej 0:1, body hostů: Henžel Michal 2:0, Řežáb Jiří 1:0, Záškodný Marek 2:0), TTC Mohelnice - TJ Sokol Ondratice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hojgr Stanislav 0:3, Stuchlý Rostislav 2:1, Ellner Martin 2:1, body hostů: Beneš Jan ml. 1:2, Janík Michal ml. 2:1, Janík Michal st. 2:1), DDM Soběslav-Studená - Orel jednota Šitbořice 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šindelář Radim 3:0, Ondráček Jan 2:0, WO 0:2, body hostů: Slavík Ondřej 0:2, Slavík Jakub 0:2, Slavík Jiří 0:1, WO 2:0), MK Řeznovice - Slavoj Polná 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lustig Adam 0:2, Horák Aleš 2:1, Maštera Martin 1:2, body hostů: Krčál Radek 2:1, Kučera Martin 0:2, Bláha František 3:0),
2. kolo:
TJ Spartak Kaplice - TJ Dobřany A 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janošťák Miroslav 1:1, Růžička Milan 2:1, Beneš Petr 2:1, body hostů: Umner Filip 0:3, Hrubý Petr 0:2, Vladyka Jakub 3:0), Union Plzeň B - KST Rakovník B 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Závora Adam 2:0, Vaněček Petr 2:0, Hnilica Vladimír 1:0, body hostů: Adamczuk Janusz 0:2, Barsa Tomáš 0:1, Adamczuk Jan 0:2), TJ Dvůr Králové n.L. - TTC Brandýs n/L 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kléma Jan 0:3, Krýza Luděk 2:1, Jež Rostislav 2:1, body hostů: Blažek Martin 3:0, Sysel Vojtěch 1:2, Chalupa Josef ml. 1:2), TJ B. Březenecká Chomutov - STC Slaný 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sučík Jan 0:2, Hofmann Martin ml. 1:1, Malý Michal 0:2, body hostů: Černý Martin 1:1, Makara Jakub 2:0, Vorlíček Luboš 2:0), SKST Děčín - KST Rakovník A 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beneš Jiří 2:0, Grubr Vojtěch 2:1, Svěchota Vojtěch 0:1, Čížek Jiří 1:0, body hostů: Cír Radek 0:2, Štepka Vladimír 1:1, Kettner Martin 1:2), Sokol Lány 2 - TJ VS Tábor 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Moravec Petr st. 2:0, Brožek Michal 2:0, Moravec Petr ml. 1:0, body hostů: Jehně Václav ml. 0:2, Losos Radek 0:1, Losos Marek 0:2), TJ Lanškroun - TJ Sokol Ondratice A 3:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Jakub 0:2, Langr Lukáš 2:1, Jányš Ondřej 0:3, body hostů: Janík Michal ml. 2:1, Janík Michal st. 2:0, Beneš Jan ml. 2:0, Hájek Svatopluk 0:1), TTC Mohelnice - SK Svinov 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hojgr Stanislav 0:3, Stuchlý Rostislav 2:1, Ellner Martin 1:2, body hostů: Řežáb Jiří 2:0, Záškodný Marek 2:1, Henžel Michal 2:1, Theodor Filip 0:1), Slavoj Polná - Orel jednota Šitbořice 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babínek Jiří 2:0, Kučera Martin 2:0, Krčál Radek 1:0, body hostů: Slavík Jiří 0:2, Slavík Jakub 0:1, Slavík Ondřej 0:2), MK Řeznovice - DDM Soběslav-Studená 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maštera Martin 0:2, Bíla Jindřich 0:2, Horák Aleš 2:0, WO 3:0, body hostů: Šindelář Radim 2:1, Ondráček Jan 2:1, WO 0:3),
3. kolo:
KST Rakovník B - TJ Spartak Kaplice 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macek Zdeněk ml. 0:2, Barsa Tomáš 0:2, Adamczuk Jan 0:1, body hostů: Procházka Jaroslav 2:0, Beneš Petr 1:0, Janošťák Miroslav 2:0), Union Plzeň B - TJ Dobřany A 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grus Matěj 2:0, Vaněček Petr 2:0, Závora Adam 1:1, body hostů: Hrubý Petr 0:2, Umner Filip 0:2, Vladyka Jakub 1:1), TTC Brandýs n/L - TJ Sokol Filipov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sysel Vojtěch 1:2, Chalupa Josef ml. 2:1, Blažek Martin 1:2, body hostů: Rambousek Jiří ml. 2:1, Matušek Petr 0:3, Franěk Tomáš 3:0), KST Rakovník A - STC Slaný 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štepka Vladimír 0:2, Přibík Jan 2:1, Cír Radek 0:2, body hostů: Makara Jakub 1:1, Vesecký David 1:1, Vorlíček Luboš 3:0), SKST Děčín - TJ B. Březenecká Chomutov 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svěchota Vojtěch 2:0, Grubr Vojtěch 0:3, Matas Jan 3:0, body hostů: Hofmann Martin ml. 1:2, Malý Michal 1:1, Sučík Jan 1:2), TJ VS Tábor - TJ Sokol Hořovice 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Losos Marek 0:2, Losos Radek 1:1, Jehně Václav ml. 0:2, body hostů: Homolka Pavel 2:0, Drož Jan 1:1, Růžička Josef 2:0), TJ Lanškroun - TTC Mohelnice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jányš Ondřej 1:2, Langr Lukáš 2:1, Vybíral Jakub 2:1, body hostů: Stuchlý Rostislav 3:0, Ellner Martin 1:2, Hojgr Stanislav 0:3), TJ Sokol Ondratice A - SK Svinov 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janík Michal ml. 0:2, Beneš Jan ml. 0:2, Janík Michal st. 1:0, Hájek Svatopluk 0:1, body hostů: Řežáb Jiří 2:0, Záškodný Marek 2:0, Theodor Filip 0:1, Henžel Michal 1:0), MK Řeznovice - Orel jednota Šitbořice 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bíla Jindřich 2:0, Horák Aleš 2:0, Maštera Martin 1:0, body hostů: Slavík Jakub 0:2, Slavík Jiří 0:1, Slavík Ondřej 0:2), DDM Soběslav-Studená - Slavoj Polná 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šindelář Radim 2:1, Ondráček Jan 2:1, WO 0:3, body hostů: Babínek Jiří 0:2, Krčál Radek 0:2, Bláha František 2:0, WO 3:0),
4. kolo:
STC Slaný - SF SKK El Niňo Praha C 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černý Martin 0:2, Makara Jakub 0:2, Řeháček Jiří 0:1, body hostů: Šálený David 2:0, Plachý Ladislav 1:0, Ezr Václav 2:0), Union Plzeň B - TJ Sokol Hořovice 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaněček Petr 2:1, Grus Matěj 2:1, Závora Adam 2:1, body hostů: Homolka Pavel 3:0, Karda Martin 0:3, Hnízdil Tomáš ml. 0:3), SK Svinov - Slavoj Polná 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Palát Petr 1:1, Řežáb Jiří 2:1, Záškodný Marek 2:1, body hostů: Krčál Radek 0:3, Kučera Martin 0:2, Bláha František 3:0),
5. kolo:
TTC Brandýs n/L - STC Slaný 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sysel Vojtěch 2:1, Chalupa Josef ml. 2:1, Blažek Martin 0:3, body hostů: Makara Jakub 2:1, Řeháček Jiří 1:2, Černý Martin 2:1), TTC Karlovarsko 2020 - Union Plzeň B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Levora Vojtěch 2:1, Žaloudík Jan 3:0, Ramsauer Tomáš 0:3, body hostů: Vaněček Petr 2:1, Grus Matěj 1:2, Závora Adam 1:2), SF SKK El Niňo Praha D - SK Svinov 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beran Matěj 0:2, Khalaila Adam 0:2, Beran Tomáš 0:1, body hostů: Řežáb Jiří 2:0, Záškodný Marek 1:0, Palát Petr 2:0),
6. kolo:
SF SKK El Niňo Praha C - TTC Brandýs n/L 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plachý Ladislav 0:2, Ezr Václav 3:0, Šálený David 2:0, body hostů: Blažek Martin 1:1, Sysel Vojtěch 0:2, Chalupa Josef ml. 1:2), TJ Sokol Hořovice - TTC Karlovarsko 2020 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžička Josef 1:1, Hnízdil Tomáš ml. 1:2, Homolka Pavel 1:2, body hostů: Žaloudík Jan 3:0, Levora Vojtěch 2:0, Ramsauer Tomáš 0:3), Slavoj Polná - SF SKK El Niňo Praha D 3:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hladík Jiří 1:1, Bláha František 1:1, Kučera Martin 0:3, Krčál Radek 0:1, body hostů: Beran Matěj 2:1, Khalaila Adam 1:1, Beran Tomáš 3:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Salamandr Hradec Králové - Sokol Mnichovo Hradiště 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Běloušek Jiří 1:1, Kollár Štěpán 0:3, Kostelecký Jan 1:2, WO 1:0, body hostů: Košák Vojtěch 2:1, Antoš Petr 1:1, Jamrich Robert 3:0, WO 0:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Kosmonosy - TJ Tatran KRPA Hostinné "A" 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselý Pavel 0:3, Lauber Jakub 1:2, Čech Jiří 1:2, body hostů: Kalenský Jaroslav 1:0, Voňka Jakub 3:0, Valeš Jakub 3:0, Sixta Vít 0:2), Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Tesla Pardubice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stránský Michal 1:2, Košák Vojtěch 1:2, Antoš Petr 1:2, body hostů: Šimonek Petr 3:0, Dostál Jan 3:0, Marel David 0:3),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Tesla Pardubice - TJ Tatran KRPA Hostinné "A" 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hodas David 0:3, Šimonek Petr 2:1, Dostál Jan 1:2, body hostů: Koubek Vojtěch 2:1, Kalenský Jaroslav 2:1, Rýgl Vojtěch 2:1),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - SK Štětí A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Just František 2:1, Bayer Aleš 1:1, Jindrák Lukáš 2:1, Milata Vladimír st. 0:1, body hostů: Dudek Jaroslav 2:1, Ullman Miloslav 1:2, Líska Tomáš 1:2),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK TTC Duchcov - AC Sparta Praha 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vích Luděk 0:3, Kövér Lubomír 0:1, Vích Josef 0:3, Hanousek Josef 0:2, body hostů: Strejc Filip 3:0, Čamr František 3:0, Chlumský Petr 3:0), TTC Litvínov - SK Štětí A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bláha Radek 0:3, Beránek Miroslav 2:1, Jankovič Štěpán 0:3, body hostů: Líska Tomáš 2:1, Novák Libor 3:0, Dudek Jaroslav 2:1),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Štětí A - AC Sparta Praha 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořák Milan ml. 0:2, Dudek Jaroslav 0:2, Ullman Miloslav 0:2, WO 3:0, body hostů: Čamr František 3:0, Pisár Jan 3:0, WO 0:3),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Horažďovice - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 1:2, Křesák Vojtěch 1:2, Mandák Pavel 2:1, body hostů: Švrčina Tomáš 2:1, Hornych Jiří 2:1, Dvořák Martin 1:2),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KOC- Sušice, stolní tenis, z.s. - TJ Sokol Vodňany A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holý Pavel ml. 1:2, Láriš Petr 2:1, Mazura David 2:1, body hostů: Kuba Michal 0:3, Calta David 3:0, David Jakub 1:2), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou - TJ AVIA Čakovice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořák Martin 0:3, Hložek Tomáš 0:3, Švrčina Tomáš 0:3, body hostů: Kuba Josef 3:0, Belopotočan Roman 3:0, Peko Štefan 3:0),
23. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ AVIA Čakovice - TJ Sokol Vodňany A 6:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou - TJ Sokol Stěžery 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tecl Tomáš 0:3, Vosyka Ladislav 0:3, Růžička Jan 0:3, body hostů: Dufek Lukáš 3:0, Kodym Tomáš 3:0, Novotný Petr 3:0),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. - TJ Sadská A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černík Jan 2:1, Jirout Vojtěch 2:1, Volhejn Dan 2:1, body hostů: Pych Luděk ml. 3:0, Dolejší Stanislav 0:3, Kyncl Jiří 0:3), TJ Sokol Stěžery - SKST Liberec D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotný Petr 0:3, Dufek Lukáš 2:1, Slavík Jan 2:1, body hostů: Kutifel Josef ml. 3:0, Kaněra Jan 1:2, Mareš Erik 1:2),
33. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. - SKST Liberec D 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Volhejn Dan 0:1, Černík Jan 0:3, Jirout Vojtěch 3:0, Wagner Robin Mark 0:2, body hostů: Kutifel Josef ml. 2:1, Kaněra Jan 2:1, Mareš Erik 2:1),
41. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST DRAGON Vyškov - ST AMON Kunovice z.s. 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trávniček Boris 1:2, Lužný Petr 1:2, Srna Antonín 0:2, Dofek David 0:1, body hostů: Oharek Libor 3:0, Šašinka Radek 2:1, Autrata Vít 2:1),
42. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Ondratice B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedlář Jan 1:2, Zich Petr st. 0:3, Sedláček Radek 0:3, body hostů: Ondrovčák Radek 2:1, Vybíral Lukáš 3:0, Vybíral Marek 3:0), ST AMON Kunovice z.s. - KST Blansko B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Autrata Vít 1:2, Oharek Libor 2:1, Šašinka Radek 0:3, body hostů: Polívka Martin ml. 3:0, Petr Michal 2:1, Zukal Adam 1:2),
43. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Blansko B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petr Michal 2:1, Zukal Adam 1:2, Polívka Martin ml. 2:1, body hostů: Vybíral Lukáš 2:1, Ondrovčák Radek 0:3, Vybíral Marek 2:1),
51. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Fryšták, z.s. - TJ TŽ Třinec 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Románek Ivo 0:3, Hrdlička Martin 0:3, Hrdlička Michal 1:2, body hostů: Szwarc Matěj 2:1, Martynek Krzysztof 3:0, Pilch Jakub 3:0), TJ Sokol Štíty, spolek - TJ Sokol Brušperk, z.s. 0:6wo (čtyřhry 0:1, body domácích: Altman Petr 0:2, Hrdina Pavel 0:2, Kobza Štěpán 3:0, Kreuzigerová Lucie 0:1, body hostů: Mrowetz Bruno 2:1, Neuwirth Jaroslav ml. 1:1, Neuwirth Jaroslav 2:1),
52. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ TŽ Třinec - KST Blansko 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Urbaniec Radim 0:2, Martynek Krzysztof 1:1, Pilch Jakub 0:2, body hostů: Vaculík Miloslav 1:1, Svoboda Lukáš II. 2:0, Svoboda Lukáš I. 2:0), TJ Sokol Jestřebí, z.s. - TJ Sokol Brušperk, z.s. 1:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Král Pavel 0:2, Malý Jiří 1:2, Daniel Jan ml. 0:2, body hostů: Neuwirth Jaroslav 2:0, Mrowetz Bruno 1:1, Neuwirth Jaroslav ml. 3:0),
53. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Brušperk, z.s. - KST Blansko 0:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beneš Radek 0:2, Koloničný Petr 0:2, Neuwirth Jaroslav 0:2, body hostů: Svoboda Lukáš I. 2:0, Vaculík Miloslav 2:0, Svoboda Lukáš II. 2:0),
61. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - Slovan KST Bohnice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopřiva Pavel 0:2, Jehlík Miroslav 0:2, Zahradník Lukáš 0:2, WO 3:0, body hostů: Zábranský Josef 2:0, Vrba Jan 2:0, Kadavý Ondřej 2:0, WO 0:3), Stolní tenis DDM Stříbro z.s. - TJ Šanov, z.s. 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Adam Ondřej 1:2, Hošťálek Josef 0:3, Kalavský Marcel 1:1, Kubovský Jiří 0:1, body hostů: Hejda Václav 3:0, Koděra Filip 1:2, Cafourek Tomáš 3:0),
62. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Slovan KST Bohnice A - Union Plzeň A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bochňák David 0:2, Vrba Jan 1:2, Zábranský Josef 0:2, Berger Miroslav 0:1, WO 1:0, body hostů: Copák František 3:0, Kirchman Ondřej 1:1, Důra Matouš 3:0, WO 0:1), SKUŘ Plzeň - TJ Šanov, z.s. 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Korbel Petr 0:3, Chodounský Martin 0:3, Kovářík Matěj 0:3, body hostů: Štepka Miroslav 3:0, Cafourek Tomáš 3:0, Hejda Václav 3:0),
63. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Šanov, z.s. - Union Plzeň A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koděra Filip 0:2, Hejda Václav 3:0, Štepka Miroslav 3:0, WO 1:0, body hostů: Legát Petr 1:2, Kirchman Ondřej 0:2, Důra Matouš 1:2, WO 0:1),
161. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Svinov - KST Blansko -:-,
171. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Šanov, z.s. - TTC Karlovarsko 2020 -:-,
181. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Blansko B - SF SKK El Niňo Praha C -:-,
191. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Liberec D - AC Sparta Praha -:-,
201. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ AVIA Čakovice - TJ Tatran KRPA Hostinné "A" -:-,
M ČR družstev 2021 dorostenci
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST - TJ Dobřany 3:0 (body domácích: Morávek Radim 1:0, Štalzer Adam 1:0, Rak Jonáš 1:0, body hostů: Umner Filip 0:1, Šperl Jakub 0:1, Sedláček Štěpán 0:1), KST Apollo Ústí n. Labem - SKST Baník Havířov 0:3 (body domácích: Kabelka Jakub 0:1, Vršovský Tadeáš 0:1, Jedlička Karel 0:1, body hostů: Košťál Daniel 1:0, Bača Jaroslav ml. 1:0, Slaný Vojtěch 1:0), TTC Elizza Praha - SKST Hodonín 3:0 (body domácích: Rochowanski Jan 1:0, Benák Vít 1:0, Zacharda Jáchym 1:0, body hostů: Orel Eduard 0:1, Grabovský Jaroslav ml. 0:1, Pařízek Richard 0:1), HB Ostrov - Heřmanův Městec 3:0 (body domácích: Vondráček Filip 1:0, Slapnička Jakub 1:0, Sivera Adam 1:0, body hostů: Wagner Max Richard 0:1, Volhejn Dan 0:1, Černík Jan 0:1), Sokol PP Hradec Králové 2 - SK Přerov 3:2 (body domácích: Janovský Dan 1:1, Lebeda Matyáš 1:1, Truněček Martin 1:0, body hostů: Hejduk Pavel 0:2, Otáhal Bořek 2:0, Severa Milan nejml. 0:1), TTC Karlovarsko - KST Zlín 1:3 (body domácích: Levora Vojtěch 1:1, Špalek Vít 0:1, Naske Daniel 0:1, body hostů: Vranka Ondřej 0:1, Dufek Jan 2:0, Sigmund Michael 1:0), STC Slaný - TTC Libín Prachatice 3:2 (body domácích: Makara Jakub 2:0, Černý Martin 0:2, Makara Michal 1:0, body hostů: Kulhánek Tomáš 1:1, Halabrín Milan ml. 1:1, Horčica Michal 0:1), TJ Loko Česká Lípa - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (body domácích: Gabriel Jan 0:1, Pícha Štěpán 0:1, Motlík Lukáš 0:1, body hostů: Stach Matěj 1:0, Podrazil Václav 1:0, Kaucký Jakub 1:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST - SKST Baník Havířov 3:0 (body domácích: Štalzer Adam 1:0, Morávek Radim 1:0, Kadlec Vít 1:0, body hostů: Slaný Vojtěch 0:1, Košťál Daniel 0:1, Baroš Antonín 0:1), TTC Elizza Praha - HB Ostrov 0:3 (body domácích: Benák Vít 0:1, Zacharda Jáchym 0:1, Rochowanski Jan 0:1, body hostů: Vondráček Filip 1:0, Slapnička Jakub 1:0, Sivera Adam 1:0), Sokol PP Hradec Králové 2 - KST Zlín 3:0 (body domácích: Janovský Dan 1:0, Lebeda Matyáš 1:0, Truněček Martin 1:0, body hostů: Dufek Jan 0:1, Kopečný Roman 0:1, Vranka Ondřej 0:1), STC Slaný - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (body domácích: Černý Martin 0:1, Makara Jakub 0:1, Makara Michal 0:1, body hostů: Šíp Martin 1:0, Kaucký Jakub 1:0, Stach Matěj 1:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST - HB Ostrov 3:2 (body domácích: Štalzer Adam 2:0, Morávek Radim 1:1, Kadlec Vít 0:1, body hostů: Vondráček Filip 0:2, Slapnička Jakub 1:1, Sivera Adam 1:0), Sokol PP Hradec Králové 2 - SK DDM Kotlářka Praha 1:3 (body domácích: Janovský Dan 1:1, Lebeda Matyáš 0:1, Truněček Martin 0:1, body hostů: Stach Matěj 0:1, Kaucký Jakub 2:0, Šíp Martin 1:0),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST - SK DDM Kotlářka Praha 3:0 (body domácích: Štalzer Adam 1:0, Morávek Radim 1:0, Kadlec Vít 1:0, body hostů: Šíp Martin 0:1, Kaucký Jakub 0:1, Stach Matěj 0:1), HB Ostrov - Sokol PP Hradec Králové 2 3:1 (body domácích: Sivera Adam 0:1, Slapnička Jakub 2:0, Vondráček Filip 1:0, body hostů: Janovský Dan 1:1, Lebeda Matyáš 0:1, Truněček Martin 0:1),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Dobřany - KST Apollo Ústí n. Labem 0:3 (body domácích: Šperl Jakub 0:1, Umner Filip 0:1, Sedláček Štěpán 0:1, body hostů: Nechyba Radim 1:0, Kabelka Jakub 1:0, Vršovský Tadeáš 1:0), SKST Hodonín - Heřmanův Městec 2:3 (body domácích: Grabovský Jaroslav ml. 0:2, Orel Eduard 2:0, Král Ondřej 0:1, body hostů: Jirout Vojtěch 1:1, Volhejn Dan 1:1, Wagner Max Richard 1:0), SK Přerov - TTC Karlovarsko 3:2 (body domácích: Hejduk Pavel 1:1, Otáhal Bořek 1:1, Severa Milan nejml. 1:0, body hostů: Levora Vojtěch 2:0, Špalek Vít 0:2, Andresik Ondřej 0:1), TTC Libín Prachatice - TJ Loko Česká Lípa 3:0 (body domácích: Kulhánek Tomáš 1:0, Halabrín Milan ml. 1:0, Horčica Michal 1:0, body hostů: Gabriel Jan 0:1, Motlík Lukáš 0:1, Pícha Štěpán 0:1),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Apollo Ústí n. Labem - Heřmanův Městec 2:3 (body domácích: Vršovský Tadeáš 1:1, Kabelka Jakub 1:1, Nechyba Radim 0:1, body hostů: Černík Jan 0:2, Jirout Vojtěch 2:0, Volhejn Dan 1:0), SK Přerov - TTC Libín Prachatice 1:3 (body domácích: Otáhal Bořek 1:0, Hejduk Pavel 0:1, Doušek Tomáš 0:1, Severa Milan nejml. 0:1, body hostů: Halabrín Milan ml. 1:1, Kulhánek Tomáš 1:0, Horčica Michal 1:0),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Heřmanův Městec - TTC Libín Prachatice 3:0 (body domácích: Černík Jan 1:0, Wagner Max Richard 1:0, Jirout Vojtěch 1:0, body hostů: Kulhánek Tomáš 0:1, Halabrín Milan ml. 0:1, Horčica Michal 0:1), KST Apollo Ústí n. Labem - SK Přerov 3:2 (body domácích: Kabelka Jakub 1:1, Vršovský Tadeáš 1:1, Jedlička Karel 1:0, body hostů: Severa Milan nejml. 0:2, Otáhal Bořek 2:0, Hejduk Pavel 0:1),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Baník Havířov - TTC Elizza Praha 3:0 (body domácích: Baroš Antonín 1:0, Košťál Daniel 1:0, Bača Jaroslav ml. 1:0, body hostů: Benák Jan 0:1, Benák Vít 0:1, Zacharda Jáchym 0:1), KST Zlín - STC Slaný 3:0 (body domácích: Vranka Ondřej 1:0, Dufek Jan 1:0, Kopečný Roman 1:0, body hostů: Černý Martin 0:1, Makara Michal 0:1, Chadima Ondřej 0:1),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Baník Havířov - KST Zlín 3:0 (body domácích: Bača Jaroslav ml. 1:0, Slaný Vojtěch 1:0, Baroš Antonín 1:0, body hostů: Dufek Jan 0:1, Vranka Ondřej 0:1, Sigmund Michael 0:1), TTC Elizza Praha - STC Slaný 3:0 (body domácích: Benák Vít 1:0, Benák Jan 1:0, Zacharda Jáchym 1:0, body hostů: Černý Martin 0:1, Makara Michal 0:1, Chadima Ondřej 0:1),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Dobřany - SKST Hodonín 1:3 (body domácích: Šperl Jakub 1:1, Umner Filip 0:1, Sedláček Štěpán 0:1, body hostů: Pařízek Richard 0:1, Orel Eduard 2:0, Grabovský Jaroslav ml. 1:0), TTC Karlovarsko - TJ Loko Česká Lípa 3:0 (body domácích: Levora Vojtěch 1:0, Špalek Vít 1:0, Naske Daniel 1:0, body hostů: Gabriel Jan 0:1, Motlík Lukáš 0:1, Pícha Štěpán 0:1),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín - TTC Karlovarsko 1:3 (body domácích: Orel Eduard 0:1, Král Ondřej 0:2, Pařízek Richard 1:0, body hostů: Levora Vojtěch 2:0, Špalek Vít 1:0, Andresik Ondřej 0:1), TJ Dobřany - TJ Loko Česká Lípa 3:1 (body domácích: Umner Filip 1:0, Šperl Jakub 2:0, Sedláček Štěpán 0:1, body hostů: Gabriel Jan 0:1, Pícha Štěpán 0:2, Motlík Lukáš 1:0),
M ČR družstev 2021 dorostenky
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín - AC Sparta Praha 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záděrová Linda 1:0, Klempererová Anna 1:0, body hostů: Jaroňová Karolína 0:1, Jungwirthová Andrea 0:1), SK Dobré B - Sokol PP Hradec Králové 2 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovaříčková Tereza 0:1, Čermáková Eliška 0:1, body hostů: Zoubková Adéla 1:0, Bártová Tereza 1:0), SK DDM Kotlářka Praha - SKST Vlašim 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plachá Liliana 0:2, Sommerová Helena 2:0, body hostů: Poláková Veronika ml. 1:1, Čížová Tereza 0:1, Holejšovská Anna 1:0), TJ Lomnice - SKST Děčín 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kárová Klára 0:1, Kupčíková Nela 0:1, body hostů: Kacálková Kristýna 1:0, Hnátková Kateřina 1:0), KST Ostrava - TJ Sokol Plzeň V 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Březinová Barbora 0:1, Vašendová Jana 2:0, body hostů: Holubová Klaudie 1:1, Jaramillo Věra 0:1), TJ Olympia Bruntál - SK Dobré 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazalová Veronika 0:1, Ďuláková Kateřina 0:1, body hostů: Šichanová Vendula 1:0, Koďousková Eliška 1:0), SKST Liberec - HB Ostrov 2:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Korpová Romana ml. 0:2, Pařízková Monika 1:1, body hostů: Lošťáková Tereza 1:1, Peštálová Klára 2:0), KST ZŠ Vyšší Brod - SKST Havířov 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Meškánová Andrea 0:1, Jarošová Anna 0:1, body hostů: Hanáková Nela 1:0, Hrabicová Klára 1:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín - Sokol PP Hradec Králové 2 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záděrová Linda 2:0, Klempererová Anna 0:1, body hostů: Zoubková Adéla 0:1, Bártová Tereza 1:1), SKST Vlašim - SKST Děčín 3:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Poláková Veronika ml. 2:0, Čížová Tereza 0:1, Holejšovská Anna 1:0, body hostů: Hnátková Kateřina 0:2, Kacálková Kristýna 1:1), KST Ostrava - SK Dobré 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Březinová Barbora 0:1, Vašendová Jana 1:1, body hostů: Koďousková Eliška 2:0, Sazimová Adéla 0:1), HB Ostrov - SKST Havířov 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lošťáková Tereza 0:1, Peštálová Klára 0:1, body hostů: Hanáková Nela 1:0, Hrabicová Klára 1:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín - SKST Vlašim 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záděrová Linda 1:0, Klempererová Anna 1:0, body hostů: Čížová Tereza 0:1, Holejšovská Anna 0:1), SK Dobré - SKST Havířov 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koďousková Eliška 0:1, Sazimová Adéla 0:1, body hostů: Hanáková Nela 1:0, Hrabicová Klára 1:0),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín - SKST Havířov 3:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Záděrová Linda 1:1, Klempererová Anna 2:0, body hostů: Hanáková Nela 0:2, Hrabicová Klára 1:1), SKST Vlašim - SK Dobré 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čížová Tereza 0:1, Poláková Veronika ml. 1:1, body hostů: Koďousková Eliška 2:0, Sazimová Adéla 0:1),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
AC Sparta Praha - SK Dobré B 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jaroňová Karolína 0:2, Jungwirthová Andrea 2:0, body hostů: Kovaříčková Tereza 1:1, Čermáková Eliška 1:1), SK DDM Kotlářka Praha - TJ Lomnice 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sommerová Helena 1:0, Plachá Liliana 1:0, body hostů: Kárová Klára 0:1, Kupčíková Nela 0:1), TJ Sokol Plzeň V - TJ Olympia Bruntál 2:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holubová Klaudie 1:1, Jaramillo Věra 0:2, body hostů: Ďuláková Kateřina 1:1, Mazalová Veronika 2:0), SKST Liberec - KST ZŠ Vyšší Brod 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pařízková Monika 2:0, Ortová Pavlína 0:1, body hostů: Petrů Andrea 0:1, Meškánová Andrea 1:1),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré B - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čermáková Eliška 0:1, Kovaříčková Tereza 0:1, body hostů: Sommerová Helena 1:0, Plachá Liliana 1:0), TJ Olympia Bruntál - SKST Liberec 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazalová Veronika 1:1, Ďuláková Kateřina 0:1, body hostů: Korpová Romana ml. 0:1, Pařízková Monika 2:0),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK DDM Kotlářka Praha - SKST Liberec 3:0wo, SK Dobré B - TJ Olympia Bruntál 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čermáková Eliška 0:1, Kovaříčková Tereza 0:1, body hostů: Mazalová Veronika 1:0, Ďuláková Kateřina 1:0),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Děčín 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zoubková Adéla 0:2, Bártová Tereza 2:0, body hostů: Kacálková Kristýna 1:1, Hnátková Kateřina 1:1), KST Ostrava - HB Ostrov 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Březinová Barbora 1:0, Vašendová Jana 1:0, body hostů: Lošťáková Tereza 0:1, Peštálová Klára 0:1),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Děčín - KST Ostrava 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kacálková Kristýna 0:1, Hnátková Kateřina 1:1, body hostů: Vašendová Jana 2:0, Březinová Barbora 0:1), Sokol PP Hradec Králové 2 - HB Ostrov 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ducháčová Kateřina 1:0, Bártová Tereza 1:0, body hostů: Feitová Nikola 0:1, Lošťáková Tereza 0:1),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Lomnice - AC Sparta Praha 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kárová Klára 1:1, Kupčíková Nela 0:1, body hostů: Nosková Adéla 0:1, Jungwirthová Andrea 2:0), TJ Sokol Plzeň V - KST ZŠ Vyšší Brod 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holubová Klaudie 1:1, Jaramillo Věra 0:1, body hostů: Jarošová Anna 0:1, Meškánová Andrea 2:0),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
AC Sparta Praha - KST ZŠ Vyšší Brod 1:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jungwirthová Andrea 0:2, Nosková Adéla 0:1, body hostů: Petrů Andrea 1:0, Meškánová Andrea 2:0), TJ Lomnice - TJ Sokol Plzeň V 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kupčíková Nela 0:1, Kárová Klára 0:1, body hostů: Holubová Klaudie 1:0, Jaramillo Věra 1:0),
M ČR družstev 2021 st.žáci
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
STC Slaný - SK Toužim 3:0 (body domácích: Vesecký David 1:0, Makara Jakub 1:0, WO 1:0, body hostů: Šindelář František 0:1, Löffler Matouš 0:1, WO 0:1), SK Přerov - SKST Baník Havířov 0:3 (body domácích: Doušek Tomáš 0:1, Severa Milan nejml. 0:1, Skřivánek Tomáš 0:1, body hostů: Slaný Martin 1:0, Balvar Oliver 1:0, Janošec Jakub 1:0), HB Ostrov - Union Plzeň 3:0 (body domácích: Vaigl Martin 1:0, Růžička Jakub 1:0, Sáblík Petr ml. 1:0, body hostů: Sýkora David 0:1, Vintr Josef 0:1, Drnec Jiří 0:1), SKST Liberec - KST Apollo Ústí n. Labem 0:3 (body domácích: Žmuda Petr 0:1, Wolf Filip 0:1, Harries Charlie 0:1, body hostů: Nechyba Radim 1:0, Jedlička Karel 1:0, Vršovský Tadeáš 1:0), SK DDM Kotlářka Praha - TTC Libín Prachatice 3:0 (body domácích: Kaucký Filip 1:0, Šíp Martin 1:0, Svoboda Sebastian 1:0, body hostů: Halabrín Milan ml. 0:1, Horčica Michal 0:1, Sova Miroslav ml. 0:1), TTC Elizza Praha - KST Ostrava 3:1 (body domácích: Remunda Alexandros Matheos 2:0, Petrtýl Šimon 0:1, WO 1:0, body hostů: Herman Ondřej 0:1, Vitásek Daniel 1:1, WO 0:1), KST Zlín - MS Brno 2:3 (body domácích: Dalajka Daniel 0:2, Vranka Ondřej 2:0, Ovesný Vratislav 0:1, body hostů: Buk Lukáš 1:1, Nespěšný Hynek 1:1, Hrdlička Miroslav 1:0), Heřmanův Městec - Tatran Hostinné 3:0 (body domácích: Volhejn Dan 1:0, Jirout Vojtěch 1:0, Wagner Robin Mark 1:0, body hostů: Vlach Tomáš nejml. 0:1, Matuška Petr ml. 0:1, Matuška Tomáš 0:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
STC Slaný - SKST Baník Havířov 3:0 (body domácích: Řeháček Jiří 1:0, Makara Jakub 1:0, Vesecký David 1:0, body hostů: Slaný Martin 0:1, Balvar Oliver 0:1, Přeček Erik 0:1), HB Ostrov - KST Apollo Ústí n. Labem 1:3 (body domácích: Vaigl Martin 1:1, Sáblík Petr ml. 0:1, Růžička Jakub 0:1, body hostů: Jedlička Karel 0:1, Nechyba Radim 2:0, Kabelka Jakub 1:0), SK DDM Kotlářka Praha - TTC Elizza Praha 3:0 (body domácích: Truchlík Maxim 1:0, Šíp Martin 1:0, Kaucký Filip 1:0, body hostů: Remunda Alexandros Matheos 0:1, Lebeda Lukáš 0:1, Petrtýl Šimon 0:1), Heřmanův Městec - MS Brno 3:1 (body domácích: Volhejn Dan 2:0, Jirout Vojtěch 1:0, Wagner Robin Mark 0:1, body hostů: Hrdlička Miroslav 0:1, Nespěšný Hynek 0:2, Buk Lukáš 1:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
STC Slaný - KST Apollo Ústí n. Labem 1:3 (body domácích: Makara Jakub 1:0, Řeháček Jiří 0:2, Vesecký David 0:1, body hostů: Nechyba Radim 1:1, Kabelka Jakub 1:0, Vršovský Tadeáš 1:0), SK DDM Kotlářka Praha - Heřmanův Městec 3:1 (body domácích: Šíp Martin 2:0, Truchlík Maxim 0:1, Kaucký Filip 1:0, body hostů: Volhejn Dan 0:1, Jirout Vojtěch 1:1, Wagner Robin Mark 0:1),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
STC Slaný - Heřmanův Městec 3:1 (body domácích: Řeháček Jiří 0:1, Makara Jakub 2:0, Vesecký David 1:0, body hostů: Volhejn Dan 1:1, Jirout Vojtěch 0:1, Wagner Robin Mark 0:1), KST Apollo Ústí n. Labem - SK DDM Kotlářka Praha 3:2 (body domácích: Nechyba Radim 1:1, Jedlička Karel 1:1, Kabelka Jakub 1:0, body hostů: Svoboda Sebastian 0:2, Šíp Martin 2:0, Kaucký Filip 0:1),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Toužim - SK Přerov 0:3 (body domácích: Löffler Matouš 0:1, Šindelář František 0:1, WO 0:1, body hostů: Severa Milan nejml. 1:0, Doušek Tomáš 1:0, WO 1:0), Union Plzeň - SKST Liberec 3:2 (body domácích: Sýkora David 1:1, Vintr Josef 2:0, Drnec Jiří 0:1, body hostů: Žmuda Petr 1:1, Wolf Filip 0:2, Harries Charlie 1:0), TTC Libín Prachatice - KST Ostrava 1:3 (body domácích: Horčica Michal 0:2, Halabrín Milan ml. 0:1, WO 1:0, body hostů: Vitásek Daniel 1:0, Herman Ondřej 2:0, WO 0:1), KST Zlín - Tatran Hostinné 3:1 (body domácích: Dalajka Daniel 0:1, Vranka Ondřej 2:0, Ovesný Vratislav 1:0, body hostů: Matuška Petr ml. 1:1, Vlach Tomáš nejml. 0:1, Matuška Tomáš 0:1),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Přerov - Union Plzeň 3:1 (body domácích: Nadymáček František 0:1, Severa Milan nejml. 2:0, Skřivánek Tomáš 1:0, body hostů: Sýkora David 1:1, Vintr Josef 0:1, Drnec Jiří 0:1), KST Ostrava - KST Zlín 2:3 (body domácích: Herman Ondřej 0:2, Vitásek Daniel 2:0, WO 0:1, body hostů: Vranka Ondřej 1:1, Dalajka Daniel 1:1, WO 1:0),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Union Plzeň - KST Ostrava 1:3 (body domácích: Sýkora David 0:1, Vintr Josef 0:2, WO 1:0, body hostů: Vitásek Daniel 2:0, Herman Ondřej 1:0, WO 0:1), SK Přerov - KST Zlín 0:3 (body domácích: Severa Milan nejml. 0:1, Doušek Tomáš 0:1, Skřivánek Tomáš 0:1, body hostů: Dalajka Daniel 1:0, Vranka Ondřej 1:0, Ovesný Vratislav 1:0),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Baník Havířov - HB Ostrov 2:3 (body domácích: Slaný Martin 1:1, Janošec Jakub 0:2, Přeček Erik 1:0, body hostů: Vaigl Martin 1:1, Růžička Jakub 2:0, Sáblík Petr ml. 0:1), TTC Elizza Praha - MS Brno 3:2 (body domácích: Remunda Alexandros Matheos 2:0, Lebeda Lukáš 1:1, Petrtýl Šimon 0:1, body hostů: Hrdlička Miroslav 0:2, Buk Lukáš 1:1, Nespěšný Hynek 1:0),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
MS Brno - SKST Baník Havířov 3:2 (body domácích: Nespěšný Hynek 2:0, Buk Lukáš 1:1, Hrdlička Miroslav 0:1, body hostů: Přeček Erik 0:2, Balvar Oliver 1:1, Slaný Martin 1:0), TTC Elizza Praha - HB Ostrov 0:3 (body domácích: Remunda Alexandros Matheos 0:1, Lebeda Lukáš 0:1, Petrtýl Šimon 0:1, body hostů: Růžička Jakub 1:0, Vaigl Martin 1:0, Sáblík Petr ml. 1:0),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Toužim - SKST Liberec 2:3 (body domácích: Šindelář František 2:0, Löffler Matouš 0:2, WO 0:1, body hostů: Harries Charlie 1:1, Žmuda Petr 1:1, WO 1:0), TTC Libín Prachatice - Tatran Hostinné 2:3 (body domácích: Halabrín Milan ml. 2:0, Horčica Michal 0:2, Sova Miroslav ml. 0:1, body hostů: Matuška Petr ml. 1:1, Vlach Tomáš nejml. 1:1, Matuška Tomáš 1:0),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Toužim - TTC Libín Prachatice 1:3 (body domácích: Löffler Matouš 0:1, Šindelář František 1:1, WO 0:1, body hostů: Halabrín Milan ml. 2:0, Sova Miroslav ml. 0:1, WO 1:0), SKST Liberec - Tatran Hostinné 1:3 (body domácích: Žmuda Petr 0:2, Wolf Filip 0:1, Harries Charlie 1:0, body hostů: Vlach Tomáš nejml. 1:0, Matuška Petr ml. 2:0, Matuška Tomáš 0:1),
M ČR družstev 2021 st.žákyně
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré - Sokol Chrudim 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šichanová Vendula 1:0, Sazimová Adéla 1:0, body hostů: Kacafírková Agáta 0:1, Borecká Karolína 0:1), AC Sparta Praha - SKST Hodonín A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jaroňová Karolína 1:0, Nosková Adéla 1:0, body hostů: Novotná Eliška 0:1, Holubová Simona 0:1), Sokol PP Hradec Králové 2 - KST Nový Jičín 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zoubková Adéla 1:0, Truněčková Anežka 1:0, body hostů: Lišková Tereza 0:1, Knopová Natálie 0:1), SKST Liberec - SKST Vlašim 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Korpová Romana ml. 0:1, Ortová Pavlína 0:1, body hostů: Poláková Veronika ml. 1:0, Holejšovská Anna 1:0), SKST Baník Havířov - SK Dobré B 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Juchelková Lucie 1:0, Ščibraniová Magdaléna 1:0, body hostů: Kovaříčková Tereza 0:1, Čermáková Eliška 0:1), TTC Litvínov - KST ZŠ Vyšší Brod 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vobrubová Zuzana 1:1, Růžičková Barbora 1:1, body hostů: Jarošová Anna 1:1, Petrů Andrea 1:1), TJ Sokol Štíty - Jiskra Humpolec 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Haltmarová Martina 0:1, Pospíšilová Pavla 0:1, body hostů: Rohová Michaela 1:0, Janů Veronika 1:0), TJ Sokol Plzeň V - TJ Olympia Bruntál 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jůzová Viktorie 0:1, Jaramillo Věra 0:1, body hostů: Mazalová Veronika 1:0, Ďuláková Kateřina 1:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré - AC Sparta Praha 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sazimová Adéla 1:0, Šichanová Vendula 1:0, body hostů: Nosková Adéla 0:1, Jaroňová Karolína 0:1), Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Vlašim 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zoubková Adéla 1:1, Truněčková Anežka 0:1, body hostů: Holejšovská Anna 0:1, Poláková Veronika ml. 2:0), SKST Baník Havířov - TTC Litvínov 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ščibraniová Magdaléna 1:0, Juchelková Lucie 1:0, body hostů: Vobrubová Zuzana 0:1, Růžičková Barbora 0:1), Jiskra Humpolec - TJ Olympia Bruntál 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rohová Michaela 0:1, Janů Veronika 0:1, body hostů: Ďuláková Kateřina 1:0, Mazalová Veronika 1:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré - SKST Vlašim 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šichanová Vendula 0:2, Sazimová Adéla 2:0, body hostů: Poláková Veronika ml. 1:1, Holejšovská Anna 1:1), SKST Baník Havířov - TJ Olympia Bruntál 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Juchelková Lucie 1:0, Ščibraniová Magdaléna 1:0, body hostů: Mazalová Veronika 0:1, Ďuláková Kateřina 0:1),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré - TJ Olympia Bruntál 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sazimová Adéla 1:0, Šichanová Vendula 1:0, body hostů: Ďuláková Kateřina 0:1, Mazalová Veronika 0:1), SKST Vlašim - SKST Baník Havířov 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holejšovská Anna 1:1, Poláková Veronika ml. 1:1, body hostů: Ščibraniová Magdaléna 2:0, Juchelková Lucie 0:2),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Chrudim - SKST Hodonín A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kacafírková Agáta 0:1, Borecká Karolína 0:1, body hostů: Holubová Simona 1:0, Novotná Eliška 1:0), KST Nový Jičín - SKST Liberec 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Knopová Natálie 1:1, Lišková Tereza 1:0, body hostů: Korpová Romana ml. 1:0, Ortová Pavlína 0:2), KST ZŠ Vyšší Brod - SK Dobré B 3:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petrů Andrea 2:0, Jarošová Anna 1:1, body hostů: Čermáková Eliška 0:2, Kovaříčková Tereza 1:1), TJ Sokol Štíty - TJ Sokol Plzeň V 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fabiánková Tereza 0:1, Pospíšilová Pavla 0:1, body hostů: Jaramillo Věra 1:0, Jůzová Viktorie 1:0),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín A - KST Nový Jičín 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holubová Simona 2:0, Novotná Eliška 0:1, body hostů: Lišková Tereza 0:1, Knopová Natálie 1:1), KST ZŠ Vyšší Brod - TJ Sokol Plzeň V 3:2 (T14, čtyřhry 1:0, body domácích: Petrů Andrea 1:1, Jarošová Anna 1:1, body hostů: Jůzová Viktorie 0:2, Jaramillo Věra 2:0),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Nový Jičín - TJ Sokol Plzeň V 3:2 (T14, čtyřhry 1:0, body domácích: Lišková Tereza 1:1, Knopová Natálie 1:1, body hostů: Jaramillo Věra 2:0, Jůzová Viktorie 0:2), SKST Hodonín A - KST ZŠ Vyšší Brod 1:3 (T13, čtyřhry 0:1, body domácích: Holubová Simona 1:1, Novotná Eliška 0:1, body hostů: Jarošová Anna 0:1, Petrů Andrea 2:0),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
AC Sparta Praha - Sokol PP Hradec Králové 2 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nosková Adéla 0:1, Jaroňová Karolína 1:1, body hostů: Zoubková Adéla 2:0, Truněčková Anežka 0:1), TTC Litvínov - Jiskra Humpolec 0:3 (body domácích: Růžičková Barbora 0:1, Vobrubová Zuzana 0:1, WO 0:1, body hostů: Janů Veronika 1:0, Rohová Michaela 1:0, WO 1:0),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
AC Sparta Praha - TTC Litvínov 3:0wo (body domácích: WO 3:0, body hostů: WO 0:3), Sokol PP Hradec Králové 2 - Jiskra Humpolec 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tomášková Jana 1:0, Ciborová Natálie 0:2, body hostů: Janů Veronika 1:1, Rohová Michaela 1:0),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Chrudim - SKST Liberec 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Borecká Karolína 0:1, Kacafírková Agáta 0:1, body hostů: Korpová Romana ml. 1:0, Ortová Pavlína 1:0), SK Dobré B - TJ Sokol Štíty 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovaříčková Tereza 1:0, Čermáková Eliška 1:0, body hostů: Fabiánková Tereza 0:1, Haltmarová Martina 0:1),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Chrudim - TJ Sokol Štíty 3:0 (T16, čtyřhry 1:0, body domácích: Borecká Karolína 1:0, Kacafírková Agáta 1:0, body hostů: Haltmarová Martina 0:1, Pospíšilová Pavla 0:1), SKST Liberec - SK Dobré B 0:3 (T15, čtyřhry 0:1, body domácích: Korpová Romana ml. 0:1, Ortová Pavlína 0:1, body hostů: Čermáková Eliška 1:0, Kovaříčková Tereza 1:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy