Výsledky do novin
Divize muži
1. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - SF SKK El Niňo Praha F 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubát Petr 1:2, Počta Tomáš 0:3, Vyvadilová Jitka 1:2, Kopecký Michael 1:2, body hostů: Filípek Martin 3:0, Khalaila Adam 3:0, Špaček Zbyněk 2:1, Gajda Jonáš 1:2), TTC Praha A - Story TLRS - TJ Orion Praha A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Langer Aleš 1:2, Zahradníček Jakub 0:3, Horák Dominik 0:3, Vavřinec Matěj 2:1, body hostů: Šmatlák Jiří 3:0, Rucký Přemysl 3:0, Šilhánek Luděk 2:1, Toman Vojtěch 1:2), AC Sparta Praha D - AC Sparta Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jungwirthová Andrea 1:3, Rek Martin Adam 0:4, Gaydoš Vít 3:1, Chlumský Petr 4:0, body hostů: Adam Lukáš 2:2, Stano Peter 2:2, Cousin Jean-Baptiste 2:2, Sochor Adam 2:2), TJ Lokomotiva Vršovice A - TTC Elizza Praha E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančiga Roman 3:1, Srnka Jan 0:3, Hrbáček Milan 2:1, Pospíšil Milan 3:1, body hostů: Dušek Jan 1:3, Lamr Martin 3:1, Juhasz Martin 0:3, Kadlec Tomáš 2:1), TTC Elizza Praha F - TJ Sokol Nusle Praha A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lopocha Pavel 0:1, Benák Vít 3:1, Tesárek Lukáš 0:3, Benák Jan 2:2, Kuchařík Martin 3:0, body hostů: Drechsler Petr 4:0, Tenglová Vendula 2:2, Hoďák Václav 1:3, Prokš Vladimír 0:3), Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Michle B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milek Petr 3:0, Maršík Richard 1:1, Polcar Vojtěch 2:1, Kuba Miloslav 3:0, body hostů: Koděra Miloš 0:3, Ambrož Adam 1:2, Hubinger Lukáš 1:2, Kučala Viktor 0:2), TJ Sokol Stodůlky A - TJ AVIA Čakovice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tinkl Pavel 3:0, Seliverstkin Mikhail 0:3, Hák Zdeněk 1:2, Olejár Filip 4:0, body hostů: Novotný Petr 1:3, Hrdý Martin 2:1, Charamza Ondřej st. 1:2, Nejedlý Pavel 1:2),
2. kolo:
TJ AVIA Čakovice B - SF SKK El Niňo Praha G 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Martin 2:1, Charamza Ondřej st. 1:2, Hrdý Martin 0:3, Veselá Jaroslava 2:2, body hostů: Ghariani Sebastian 4:0, Kubát Petr 2:1, Kopecký Michael 1:2, Vyvadilová Jitka 1:2), TJ Sokol Michle B - TJ Sokol Stodůlky A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ambrož Adam 3:1, Černoch Jan 1:2, Koděra Miloš 0:3, Tichý Jiří 2:2, body hostů: Olejár Filip 2:2, Tinkl Pavel 4:0, Roziňák Jan 2:1, Vidlák Miloš 0:3), TJ Sokol Nusle Praha A - Slovan KST Bohnice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Dominik 0:4, Hoďák Václav 3:0, Hrabě Václav 0:2, Drechsler Petr 2:2, Plch Jiří 0:1, body hostů: Maršík Richard 2:2, Milek Petr 3:1, Kuba Miloslav 3:0, Polcar Vojtěch 1:2), TTC Elizza Praha E - TTC Elizza Praha F 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Melichar Jiří 2:1, Akopyan Artur 0:3, Lamr Martin 2:1, Kadlec Tomáš 0:1, WO 0:3, body hostů: Lopocha Pavel 3:0, Tesárek Lukáš 1:1, Bialas Filip 1:2, Kuchařík Martin 1:1, WO 3:0), AC Sparta Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stano Peter 3:1, Vyskočil Michal 1:3, Abdullin Denis 1:3, Adam Lukáš 3:1, body hostů: Pospíšil Milan 2:2, Jančiga Roman 4:0, Srnka Jan 1:3, Gomola Jan 1:3), TJ Orion Praha A - AC Sparta Praha D 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rucký Přemysl 0:4, Šmatlák Jiří 3:0, Hyršl Ondřej 0:3, Toman Vojtěch 1:3, body hostů: Novák Robert 3:1, Chlumský Petr 3:1, Jungwirthová Andrea 2:1, Gaydoš Vít 2:1), SF SKK El Niňo Praha F - TTC Praha A - Story TLRS 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Zbyněk 2:2, Filípek Martin 2:2, Gajda Jonáš 2:1, Khalaila Adam 3:1, body hostů: Černý Jiří 3:1, Langer Aleš 3:1, Zahradníček Jakub 0:4, Horák Dominik 0:3),
3. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - TTC Praha A - Story TLRS 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubát Petr 2:1, Kopecký Michael 1:2, Vyvadilová Jitka 1:2, Ghariani Sebastian 2:1, WO 4:0, body hostů: Černý Jiří 4:0, Zahradníček Jakub 1:3, Horák Dominik 1:3, WO 0:4), AC Sparta Praha D - SF SKK El Niňo Praha F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hüttl Michal 3:1, Jungwirthová Andrea 0:4, Chlumský Petr 2:2, Gaydoš Vít 2:2, body hostů: Filípek Martin 2:2, Špaček Zbyněk 2:2, Khalaila Adam 3:1, Gajda Jonáš 2:2), TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ Orion Praha A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančiga Roman 1:1, Srnka Jan 2:0, Gomola Jan 2:1, Pospíšil Milan 3:0, body hostů: Šmatlák Jiří 1:2, Rucký Přemysl 1:2, Šilhánek Luděk 0:2, Hyršl Ondřej 0:2), TTC Elizza Praha F - AC Sparta Praha C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Jan 1:1, Rochowanski Jan 2:0, Benák Vít 2:1, Zacharda Jáchym 3:0, WO 1:0, body hostů: Sochor David 0:3, Adam Lukáš 1:2, Šenk Jakub 0:2, Vyskočil Michal 1:1, WO 0:1), Slovan KST Bohnice B - TTC Elizza Praha E 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Milek Petr 2:2, Kuba Miloslav 3:1, Polcar Vojtěch 0:3, Kadavý Vladimír 3:1, body hostů: Lamr Martin 1:3, Dušek Jan 3:1, Melichar Jiří 2:2, Kadlec Tomáš 1:2), TJ Sokol Stodůlky A - TJ Sokol Nusle Praha A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tinkl Pavel 3:1, Hák Zdeněk 0:4, Roziňák Jan 2:2, Olejár Filip 4:0, body hostů: Tenglová Vendula 1:3, Drechsler Petr 3:1, Hoďák Václav 2:2, Tichý Dominik 1:3), TJ AVIA Čakovice B - TJ Sokol Michle B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balák Pavel 0:1, Kuba Josef 3:0, Hrdý Martin 2:1, Veselá Jaroslava 2:2, Kočvara Martin 2:0, body hostů: Hubinger Lukáš 1:3, Tichý Jiří 2:1, Ambrož Adam 1:2, Koděra Miloš 0:3),
4. kolo:
TJ Sokol Michle B - SF SKK El Niňo Praha G -:- (Odloženo), TJ Sokol Nusle Praha A - TJ AVIA Čakovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabě Václav 0:2, Drechsler Petr 3:1, Tichý Dominik 2:2, Tenglová Vendula 4:0, Plch Jiří 0:2, body hostů: Kočvara Martin 3:1, Kuba Josef 2:2, Hrdý Martin 1:3, Šimáček Milan 1:3), TTC Elizza Praha E - TJ Sokol Stodůlky A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlec Tomáš 2:2, Dušek Jan 2:2, Remunda Alexandros Matheos 2:1, Melichar Jiří 4:0, body hostů: Olejár Filip 3:1, Tinkl Pavel 2:2, Roziňák Jan 0:4, Hák Zdeněk 0:3), AC Sparta Praha C - Slovan KST Bohnice B -:- (Odloženo), TJ Orion Praha A - TTC Elizza Praha F 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rucký Přemysl 2:2, Hyršl Ondřej 0:4, Šilhánek Luděk 3:1, Šmatlák Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Zacharda Jáchym 3:1, Benák Jan 2:2, Koutník Vojtěch 1:3, Bialas Filip 2:2, WO 1:0), SF SKK El Niňo Praha F - TJ Lokomotiva Vršovice A -:- (Odloženo), TTC Praha A - Story TLRS - AC Sparta Praha D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Jiří 3:0, Mačkal Tomáš 2:1, Zahradníček Jakub 2:1, Pluhař Jan 2:1, body hostů: Novák Robert 2:1, Jungwirthová Andrea 0:3, Chlumský Petr 0:3, Gaydoš Vít 1:2),
5. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - AC Sparta Praha D -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice A - TTC Praha A - Story TLRS -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha F - SF SKK El Niňo Praha F -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice B - TJ Orion Praha A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky A - AC Sparta Praha C -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice B - TTC Elizza Praha E -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle B - TJ Sokol Nusle Praha A -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha A - SF SKK El Niňo Praha G -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha E - TJ Sokol Michle B -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha C - TJ AVIA Čakovice B -:- (NVČR Odl.), TJ Orion Praha A - TJ Sokol Stodůlky A -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha F - Slovan KST Bohnice B -:- (NVČR Odl.), TTC Praha A - Story TLRS - TTC Elizza Praha F -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha D - TJ Lokomotiva Vršovice A -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - TJ Lokomotiva Vršovice A -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha F - AC Sparta Praha D -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice B - TTC Praha A - Story TLRS -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky A - SF SKK El Niňo Praha F -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice B - TJ Orion Praha A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle B - AC Sparta Praha C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha A - TTC Elizza Praha E -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
TTC Elizza Praha E - SF SKK El Niňo Praha G -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha C - TJ Sokol Nusle Praha A -:- (NVČR Odl.), TJ Orion Praha A - TJ Sokol Michle B -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha F - TJ AVIA Čakovice B -:- (NVČR Odl.), TTC Praha A - Story TLRS - TJ Sokol Stodůlky A -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha D - Slovan KST Bohnice B -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice A - TTC Elizza Praha F -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - TTC Elizza Praha F -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice B - TJ Lokomotiva Vršovice A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky A - AC Sparta Praha D -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice B - TTC Praha A - Story TLRS -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle B - SF SKK El Niňo Praha F -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha A - TJ Orion Praha A -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha E - AC Sparta Praha C -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
AC Sparta Praha C - SF SKK El Niňo Praha G -:- (NVČR Odl.), TJ Orion Praha A - TTC Elizza Praha E -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha F - TJ Sokol Nusle Praha A -:- (NVČR Odl.), TTC Praha A - Story TLRS - TJ Sokol Michle B -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha D - TJ AVIA Čakovice B -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ Sokol Stodůlky A -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha F - Slovan KST Bohnice B -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - Slovan KST Bohnice B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky A - TTC Elizza Praha F -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice B - TJ Lokomotiva Vršovice A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle B - AC Sparta Praha D -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha A - TTC Praha A - Story TLRS -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha E - SF SKK El Niňo Praha F -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha C - TJ Orion Praha A -:- (NVČR Odl.),
12. kolo:
TJ Orion Praha A - SF SKK El Niňo Praha G -:-, SF SKK El Niňo Praha F - AC Sparta Praha C -:-, TTC Praha A - Story TLRS - TTC Elizza Praha E -:-, AC Sparta Praha D - TJ Sokol Nusle Praha A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ Sokol Michle B -:-, TTC Elizza Praha F - TJ AVIA Čakovice B -:-, Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Stodůlky A -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Stodůlky A - SF SKK El Niňo Praha G -:-, TJ AVIA Čakovice B - Slovan KST Bohnice B -:-, TJ Sokol Michle B - TTC Elizza Praha F -:-, TJ Sokol Nusle Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice A -:-, TTC Elizza Praha E - AC Sparta Praha D -:-, AC Sparta Praha C - TTC Praha A - Story TLRS -:-, TJ Orion Praha A - SF SKK El Niňo Praha F -:-,
14. kolo:
SF SKK El Niňo Praha F - SF SKK El Niňo Praha G 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajda Jonáš 2:2, Špaček Zbyněk 2:2, Khalaila Adam 3:0, Filípek Martin 2:2, body hostů: Ghariani Sebastian 3:1, Kopecký Michael 2:2, Vyvadilová Jitka 0:4, Kořének František 1:2), TJ Orion Praha A - TTC Praha A - Story TLRS -:-, AC Sparta Praha C - AC Sparta Praha D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sochor Adam 0:3, Adam Lukáš 0:2, Stano Peter 1:2, Sochor David 2:1, body hostů: Novák Robert 3:0, Chlumský Petr 2:1, Jungwirthová Andrea 1:2, Gaydoš Vít 2:0), TTC Elizza Praha E - TJ Lokomotiva Vršovice A -:-, TJ Sokol Nusle Praha A - TTC Elizza Praha F -:-, TJ Sokol Michle B - Slovan KST Bohnice B -:-, TJ AVIA Čakovice B - TJ Sokol Stodůlky A -:-,
15. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - TJ AVIA Čakovice B -:-, TJ Sokol Stodůlky A - TJ Sokol Michle B -:-, Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Nusle Praha A -:-, TTC Elizza Praha F - TTC Elizza Praha E 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kuchařík Martin 1:3, Lopocha Pavel 4:0, Tesárek Lukáš 3:1, WO 0:5, body hostů: Melichar Jiří 2:1, Braňka Štěpán 0:1, Kadlec Tomáš 1:2, Lamr Martin 1:2, Akopyan Artur 0:2, WO 5:0), TJ Lokomotiva Vršovice A - AC Sparta Praha C -:-, AC Sparta Praha D - TJ Orion Praha A -:-, TTC Praha A - Story TLRS - SF SKK El Niňo Praha F -:-,
16. kolo:
TTC Praha A - Story TLRS - SF SKK El Niňo Praha G -:-, SF SKK El Niňo Praha F - AC Sparta Praha D -:-, TJ Orion Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice A -:-, AC Sparta Praha C - TTC Elizza Praha F -:-, TTC Elizza Praha E - Slovan KST Bohnice B -:-, TJ Sokol Nusle Praha A - TJ Sokol Stodůlky A -:-, TJ Sokol Michle B - TJ AVIA Čakovice B -:-,
17. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - TJ Sokol Michle B -:-, TJ AVIA Čakovice B - TJ Sokol Nusle Praha A -:-, TJ Sokol Stodůlky A - TTC Elizza Praha E -:-, Slovan KST Bohnice B - AC Sparta Praha C -:-, TTC Elizza Praha F - TJ Orion Praha A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice A - SF SKK El Niňo Praha F -:-, AC Sparta Praha D - TTC Praha A - Story TLRS -:-,
18. kolo:
AC Sparta Praha D - SF SKK El Niňo Praha G -:-, TTC Praha A - Story TLRS - TJ Lokomotiva Vršovice A -:-, SF SKK El Niňo Praha F - TTC Elizza Praha F -:-, TJ Orion Praha A - Slovan KST Bohnice B -:-, AC Sparta Praha C - TJ Sokol Stodůlky A -:-, TTC Elizza Praha E - TJ AVIA Čakovice B -:-, TJ Sokol Nusle Praha A - TJ Sokol Michle B -:-,
19. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - TJ Sokol Nusle Praha A -:-, TJ Sokol Michle B - TTC Elizza Praha E -:-, TJ AVIA Čakovice B - AC Sparta Praha C -:-, TJ Sokol Stodůlky A - TJ Orion Praha A -:-, Slovan KST Bohnice B - SF SKK El Niňo Praha F -:-, TTC Elizza Praha F - TTC Praha A - Story TLRS -:-, TJ Lokomotiva Vršovice A - AC Sparta Praha D -:-,
20. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice A - SF SKK El Niňo Praha G -:-, AC Sparta Praha D - TTC Elizza Praha F -:-, TTC Praha A - Story TLRS - Slovan KST Bohnice B -:-, SF SKK El Niňo Praha F - TJ Sokol Stodůlky A -:-, TJ Orion Praha A - TJ AVIA Čakovice B -:-, AC Sparta Praha C - TJ Sokol Michle B -:-, TTC Elizza Praha E - TJ Sokol Nusle Praha A -:-,
21. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - TTC Elizza Praha E -:-, TJ Sokol Nusle Praha A - AC Sparta Praha C -:-, TJ Sokol Michle B - TJ Orion Praha A -:-, TJ AVIA Čakovice B - SF SKK El Niňo Praha F -:-, TJ Sokol Stodůlky A - TTC Praha A - Story TLRS -:-, Slovan KST Bohnice B - AC Sparta Praha D -:-, TTC Elizza Praha F - TJ Lokomotiva Vršovice A -:-,
22. kolo:
TTC Elizza Praha F - SF SKK El Niňo Praha G -:-, TJ Lokomotiva Vršovice A - Slovan KST Bohnice B -:-, AC Sparta Praha D - TJ Sokol Stodůlky A -:-, TTC Praha A - Story TLRS - TJ AVIA Čakovice B -:-, SF SKK El Niňo Praha F - TJ Sokol Michle B -:-, TJ Orion Praha A - TJ Sokol Nusle Praha A -:-, AC Sparta Praha C - TTC Elizza Praha E -:-,
23. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - AC Sparta Praha C -:-, TTC Elizza Praha E - TJ Orion Praha A -:-, TJ Sokol Nusle Praha A - SF SKK El Niňo Praha F -:-, TJ Sokol Michle B - TTC Praha A - Story TLRS -:-, TJ AVIA Čakovice B - AC Sparta Praha D -:-, TJ Sokol Stodůlky A - TJ Lokomotiva Vršovice A -:-, Slovan KST Bohnice B - TTC Elizza Praha F -:-,
24. kolo:
Slovan KST Bohnice B - SF SKK El Niňo Praha G -:-, TTC Elizza Praha F - TJ Sokol Stodůlky A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ AVIA Čakovice B -:-, AC Sparta Praha D - TJ Sokol Michle B -:-, TTC Praha A - Story TLRS - TJ Sokol Nusle Praha A -:-, SF SKK El Niňo Praha F - TTC Elizza Praha E -:-, TJ Orion Praha A - AC Sparta Praha C -:-,
25. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - TJ Orion Praha A -:-, AC Sparta Praha C - SF SKK El Niňo Praha F -:-, TTC Elizza Praha E - TTC Praha A - Story TLRS -:-, TJ Sokol Nusle Praha A - AC Sparta Praha D -:-, TJ Sokol Michle B - TJ Lokomotiva Vršovice A -:-, TJ AVIA Čakovice B - TTC Elizza Praha F -:-, TJ Sokol Stodůlky A - Slovan KST Bohnice B -:-,
26. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - TJ Sokol Stodůlky A -:-, Slovan KST Bohnice B - TJ AVIA Čakovice B -:-, TTC Elizza Praha F - TJ Sokol Michle B -:-, TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ Sokol Nusle Praha A -:-, AC Sparta Praha D - TTC Elizza Praha E -:-, TTC Praha A - Story TLRS - AC Sparta Praha C -:-, SF SKK El Niňo Praha F - TJ Orion Praha A -:-,
1. třída A muži
1. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Sokol Stodůlky B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mazánek Jiří 1:3, Řepík Jaroslav 2:2, Liška Marek 2:2, Gruber Josef 3:1, body hostů: Roziňák Jan 2:2, Zubčák Patrik 2:2, Jírovec Martin 1:3, Semrád Martin 3:1), TTC Elizza Praha G - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marat Filip 1:0, Průša Martin 1:1, Kaňka Tomáš 3:0, Koutník Vojtěch 1:0, WO 3:0, body hostů: Černý Martin 1:2, Vokál Roman 0:2, Štencek Jiří 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Michle C - TJ Sokol Běchovice II A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ambrož Jiří 2:2, Kučala Viktor 2:2, Votípka Emanuel 3:0, Hubinger Lukáš 1:2, WO 1:0, body hostů: Vich Pavel 0:3, Rejent Štěpán 3:1, Křehnáč Milan 0:4, Charvát René 3:0, WO 0:1), TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Nusle Praha C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenář Ondřej 2:2, Bohumský Petr 3:1, Kaba Radka 2:1, Pospíšil David 3:1, body hostů: Iwabe Takahiro 3:1, Prokš Vladimír 1:3, Chadt Jiří 1:3, Tichý Květoslav 0:3), TJ Pankrác A - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Radek 3:1, Navrátil Jiří 2:1, Hondlík Josef 1:2, Hargaš Martin 3:1, body hostů: Hamáček Jan 1:3, Vančura Filip 0:4, Veselý Filip 2:1, Mráz Jiří 2:1), TJ Střížkov A - AC Sparta Praha F 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pour Tomáš 1:1, Fišar Martin 2:0, Provazník Petr 3:0, Urban Oto 2:0, body hostů: Škopková Věra 1:2, Dlask Marek 0:2, Rulc Lukáš 0:2, Bartošek Jan 0:2), SK Start Praha A - Slovan KST Bohnice D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rybář Martin 2:1, Němeček Jiří 0:3, Kafuněk David 1:2, Rys Vilém 1:2, body hostů: Kouba Jan 1:2, Cihlář Matěj 3:0, Brož Pavel 2:1, Mirovský Ondřej 2:1),
2. kolo:
Slovan KST Bohnice D - SK OAZA Praha A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouba Jan 2:1, Mirovský Ondřej 2:1, Brož Pavel 2:1, Cihlář Matěj 2:1, body hostů: Gruber Josef 3:0, Řepík Jaroslav 1:2, Liška Marek 0:3, Mazánek Jiří 0:3), AC Sparta Praha F - SK Start Praha A 10:0wo (čtyřhry 2:0, body domácích: Škopková Věra 2:0, Herrmann Vít 2:0, Chlumský Petr 2:0, Cousin Jean-Baptiste 2:0, body hostů: 0:8), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Střížkov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hamáček Jan 1:3, Vančura Filip 1:2, Mráz Jiří 3:0, Veselý Filip 0:4, body hostů: Urban Oto 1:3, Pour Tomáš 3:1, Fišar Martin 2:1, Provazník Petr 3:0), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Pankrác A 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Iwabe Takahiro 3:0, Prokš Vladimír 2:1, Chadt Jiří 0:4, WO 0:4, body hostů: Hargaš Martin 1:2, Müller Radek 1:2, Hondlík Josef 1:1, Navrátil Jiří 2:0, WO 4:0), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Slavoj Praha B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Křehnáč Milan 1:2, Charvát René 1:2, Vich Pavel 0:3, Rejent Štěpán 2:1, WO 5:0, body hostů: Pospíšil David 4:0, Bohumský Petr 1:3, Kaba Radka 3:1, WO 0:5), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Sokol Michle C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štencek Jiří 1:2, Černý Martin 3:0, Vokál Roman 0:3, Kutil Jan 1:3, body hostů: Kučala Viktor 3:1, Ambrož Jiří 2:1, Votípka Emanuel 3:0, Motyčka Oldřich 0:3), TJ Sokol Stodůlky B - TTC Elizza Praha G 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roziňák Jan 1:2, Jírovec Martin 0:3, Semrád Martin 1:2, Zubčák Patrik 1:2, body hostů: Juhasz Martin 3:0, Kadlec Tomáš 2:1, Průša Martin 2:1, Kaňka Tomáš 2:1),
3. kolo:
SK OAZA Praha A - TTC Elizza Praha G 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liška Marek 1:2, Řepík Jaroslav 1:2, Čapek Karel 1:2, Gruber Josef 2:2, body hostů: Koutník Vojtěch 4:0, Marat Filip 3:0, Kaňka Tomáš 0:3, Bialas Filip 1:2), TJ Sokol Michle C - TJ Sokol Stodůlky B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pištora Josef 3:1, Kučala Viktor 2:1, Votípka Emanuel 1:2, Hubinger Lukáš 3:1, body hostů: Roziňák Jan 3:1, Zubčák Patrik 1:3, Jírovec Martin 1:2, Semrád Martin 0:3), TJ Slavoj Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sklenář Ondřej 2:0, Bohumský Petr 2:0, Kaba Radka 2:0, Pospíšil David 2:0, WO 1:0, body hostů: Kutil Jan 0:2, Černý Martin 0:2, Štencek Jiří 0:2, Vokál Roman 0:2, WO 0:1), TJ Pankrác A - TJ Sokol Běchovice II A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hondlík Josef 2:0, Hargaš Martin 1:1, Müller Radek 3:0, Navrátil Jiří 2:1, body hostů: Rejent Štěpán 0:3, Křehnáč Milan 1:2, Charvát René 1:1, Procházka Ivan ml. 0:2), TJ Střížkov A - TJ Sokol Nusle Praha C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pour Tomáš 2:1, Fišar Martin 3:0, Provazník Petr 0:3, Urban Oto 3:0, body hostů: Iwabe Takahiro 1:2, Prokš Vladimír 1:2, Tichý Květoslav 2:1, Hruška Jan 0:3), SK Start Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybář Martin 2:0, Němeček Jiří 2:0, Kafuněk David 2:1, Rys Vilém 3:0, body hostů: Hamáček Jan 1:2, Vančura Filip 0:3, Břicháček David 0:2, Veselý Filip 0:2), Slovan KST Bohnice D - AC Sparta Praha F 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouba Jan 2:0, Rychlý Tomáš 2:0, Brož Pavel 2:1, Cihlář Matěj 2:0, body hostů: Skopec Daniel 0:3, Herrmann Vít 0:2, Bartošek Jan 1:1, Kubový Jan 0:2),
4. kolo:
AC Sparta Praha F - SK OAZA Praha A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Adam 2:2, Škopková Věra 2:2, Rulc Lukáš 0:4, Chlumský Petr 3:1, body hostů: Gruber Josef 2:2, Řepík Jaroslav 4:0, Liška Marek 2:2, Kačinetz Alan 1:3), TJ Lokomotiva Vršovice C - Slovan KST Bohnice D -:- (Odloženo), TJ Sokol Nusle Praha C - SK Start Praha A -:- (Odloženo), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Střížkov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křehnáč Milan 1:2, Charvát René 1:2, Vich Pavel 0:3, Rejent Štěpán 2:2, body hostů: Urban Oto 3:1, Pour Tomáš 3:0, Fišar Martin 1:2, Provazník Petr 2:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Pankrác A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokál Roman 0:2, Černý Martin 1:1, Pešek Miroslav 0:3, Kutil Jan 0:2, body hostů: Hargaš Martin 2:1, Müller Radek 2:0, Hondlík Josef 2:0, Navrátil Jiří 2:0), TJ Sokol Stodůlky B - TJ Slavoj Praha B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jírovec Martin 1:2, Semrád Martin 2:1, Merhaut Jaroslav 1:2, Zubčák Patrik 1:2, WO 5:0, body hostů: Pospíšil David 3:1, Sklenář Ondřej 2:2, Kaba Radka 2:2, WO 0:5), TTC Elizza Praha G - TJ Sokol Michle C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bialas Filip 0:3, Průša Martin 3:0, Koutník Vojtěch 2:1, Juhasz Martin 3:0, body hostů: Hubinger Lukáš 1:2, Kučala Viktor 0:3, Votípka Emanuel 2:1, Ambrož Jiří 1:2),
5. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Sokol Michle C -:- (NVČR Odl.), TJ Slavoj Praha B - TTC Elizza Praha G -:- (NVČR Odl.), TJ Pankrác A - TJ Sokol Stodůlky B -:- (NVČR Odl.), TJ Střížkov A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A -:- (NVČR Odl.), SK Start Praha A - TJ Sokol Běchovice II A -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice D - TJ Sokol Nusle Praha C -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha F - TJ Lokomotiva Vršovice C -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - SK OAZA Praha A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha C - AC Sparta Praha F -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Běchovice II A - Slovan KST Bohnice D -:- (NVČR Odl.), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - SK Start Praha A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky B - TJ Střížkov A -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha G - TJ Pankrác A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle C - TJ Slavoj Praha B -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Slavoj Praha B -:- (NVČR Odl.), TJ Pankrác A - TJ Sokol Michle C -:- (NVČR Odl.), TJ Střížkov A - TTC Elizza Praha G -:- (NVČR Odl.), SK Start Praha A - TJ Sokol Stodůlky B -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha F - TJ Sokol Běchovice II A -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Nusle Praha C -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha C - SK OAZA Praha A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Lokomotiva Vršovice C -:- (NVČR Odl.), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - AC Sparta Praha F -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky B - Slovan KST Bohnice D -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha G - SK Start Praha A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle C - TJ Střížkov A -:- (NVČR Odl.), TJ Slavoj Praha B - TJ Pankrác A -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Pankrác A -:- (NVČR Odl.), TJ Střížkov A - TJ Slavoj Praha B -:- (NVČR Odl.), SK Start Praha A - TJ Sokol Michle C -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice D - TTC Elizza Praha G -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha F - TJ Sokol Stodůlky B -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Sokol Běchovice II A -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
TJ Sokol Běchovice II A - SK OAZA Praha A -:- (NVČR Odl.), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Sokol Nusle Praha C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky B - TJ Lokomotiva Vršovice C -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha G - AC Sparta Praha F -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle C - Slovan KST Bohnice D -:- (NVČR Odl.), TJ Slavoj Praha B - SK Start Praha A -:- (NVČR Odl.), TJ Pankrác A - TJ Střížkov A -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Střížkov A -:- (NVČR Odl.), SK Start Praha A - TJ Pankrác A -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice D - TJ Slavoj Praha B -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha F - TJ Sokol Michle C -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice C - TTC Elizza Praha G -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Sokol Stodůlky B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A -:- (NVČR Odl.),
12. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - SK OAZA Praha A -:-, TJ Sokol Stodůlky B - TJ Sokol Běchovice II A -:-, TTC Elizza Praha G - TJ Sokol Nusle Praha C -:-, TJ Sokol Michle C - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-, TJ Slavoj Praha B - AC Sparta Praha F -:-, TJ Pankrác A - Slovan KST Bohnice D -:-, TJ Střížkov A - SK Start Praha A -:-,
13. kolo:
SK Start Praha A - SK OAZA Praha A -:-, Slovan KST Bohnice D - TJ Střížkov A -:-, AC Sparta Praha F - TJ Pankrác A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Slavoj Praha B -:-, TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Sokol Michle C -:-, TJ Sokol Běchovice II A - TTC Elizza Praha G -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Sokol Stodůlky B -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Stodůlky B - SK OAZA Praha A -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TTC Elizza Praha G -:-, TJ Sokol Běchovice II A - TJ Sokol Michle C -:-, TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Slavoj Praha B -:-, TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Pankrác A -:-, AC Sparta Praha F - TJ Střížkov A -:-, Slovan KST Bohnice D - SK Start Praha A -:-,
15. kolo:
SK OAZA Praha A - Slovan KST Bohnice D -:-, SK Start Praha A - AC Sparta Praha F -:-, TJ Střížkov A - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-, TJ Pankrác A - TJ Sokol Nusle Praha C -:-, TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Běchovice II A -:-, TJ Sokol Michle C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A -:-, TTC Elizza Praha G - TJ Sokol Stodůlky B -:-,
16. kolo:
TTC Elizza Praha G - SK OAZA Praha A -:-, TJ Sokol Stodůlky B - TJ Sokol Michle C -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Slavoj Praha B -:-, TJ Sokol Běchovice II A - TJ Pankrác A -:-, TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Střížkov A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice C - SK Start Praha A -:-, AC Sparta Praha F - Slovan KST Bohnice D -:-,
17. kolo:
SK OAZA Praha A - AC Sparta Praha F -:-, Slovan KST Bohnice D - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-, SK Start Praha A - TJ Sokol Nusle Praha C -:-, TJ Střížkov A - TJ Sokol Běchovice II A -:-, TJ Pankrác A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A -:-, TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Stodůlky B -:-, TJ Sokol Michle C - TTC Elizza Praha G -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Michle C - SK OAZA Praha A -:-, TTC Elizza Praha G - TJ Slavoj Praha B -:-, TJ Sokol Stodůlky B - TJ Pankrác A -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Střížkov A -:-, TJ Sokol Běchovice II A - SK Start Praha A -:-, TJ Sokol Nusle Praha C - Slovan KST Bohnice D -:-, TJ Lokomotiva Vršovice C - AC Sparta Praha F -:-,
19. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-, AC Sparta Praha F - TJ Sokol Nusle Praha C -:-, Slovan KST Bohnice D - TJ Sokol Běchovice II A -:-, SK Start Praha A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A -:-, TJ Střížkov A - TJ Sokol Stodůlky B -:-, TJ Pankrác A - TTC Elizza Praha G -:-, TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Michle C -:-,
20. kolo:
TJ Slavoj Praha B - SK OAZA Praha A -:-, TJ Sokol Michle C - TJ Pankrác A -:-, TTC Elizza Praha G - TJ Střížkov A -:-, TJ Sokol Stodůlky B - SK Start Praha A -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - Slovan KST Bohnice D -:-, TJ Sokol Běchovice II A - AC Sparta Praha F -:-, TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-,
21. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Sokol Nusle Praha C -:-, TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Běchovice II A -:-, AC Sparta Praha F - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A -:-, Slovan KST Bohnice D - TJ Sokol Stodůlky B -:-, SK Start Praha A - TTC Elizza Praha G -:-, TJ Střížkov A - TJ Sokol Michle C -:-, TJ Pankrác A - TJ Slavoj Praha B -:-,
22. kolo:
TJ Pankrác A - SK OAZA Praha A -:-, TJ Slavoj Praha B - TJ Střížkov A -:-, TJ Sokol Michle C - SK Start Praha A -:-, TTC Elizza Praha G - Slovan KST Bohnice D -:-, TJ Sokol Stodůlky B - AC Sparta Praha F -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-, TJ Sokol Běchovice II A - TJ Sokol Nusle Praha C -:-,
23. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Sokol Běchovice II A -:-, TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Stodůlky B -:-, AC Sparta Praha F - TTC Elizza Praha G -:-, Slovan KST Bohnice D - TJ Sokol Michle C -:-, SK Start Praha A - TJ Slavoj Praha B -:-, TJ Střížkov A - TJ Pankrác A -:-,
24. kolo:
TJ Střížkov A - SK OAZA Praha A -:-, TJ Pankrác A - SK Start Praha A -:-, TJ Slavoj Praha B - Slovan KST Bohnice D -:-, TJ Sokol Michle C - AC Sparta Praha F -:-, TTC Elizza Praha G - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-, TJ Sokol Stodůlky B - TJ Sokol Nusle Praha C -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Sokol Běchovice II A -:-,
25. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A -:-, TJ Sokol Běchovice II A - TJ Sokol Stodůlky B -:-, TJ Sokol Nusle Praha C - TTC Elizza Praha G -:-, TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Michle C -:-, AC Sparta Praha F - TJ Slavoj Praha B -:-, Slovan KST Bohnice D - TJ Pankrác A -:-, SK Start Praha A - TJ Střížkov A -:-,
26. kolo:
SK OAZA Praha A - SK Start Praha A -:-, TJ Střížkov A - Slovan KST Bohnice D -:-, TJ Pankrác A - AC Sparta Praha F -:-, TJ Slavoj Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-, TJ Sokol Michle C - TJ Sokol Nusle Praha C -:-, TTC Elizza Praha G - TJ Sokol Běchovice II A -:-, TJ Sokol Stodůlky B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A -:-,
1. třída B muži
1. kolo:
TJ ABC Braník A - TJ Malešice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohout Radek 1:1, Fialka Zdeněk 4:0, Jiroušek Pavel 1:2, Kremla Tomáš 3:1, Krenk Tomáš 0:2, body hostů: Švec Ondřej 3:1, Hofman Jaroslav 2:2, Ševčík Ivan 1:3, Vedral František 0:3), TJ AVIA Čakovice C - TTC Rebel A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimáček Milan 1:1, Nejedlý Pavel 0:2, Vojáček Miloš 0:3, Novotný Petr 1:2, body hostů: Hanl Aleš 3:0, Beneš Denis 3:0, Dorko Tomáš 2:0, Marek Michal 0:2), TJ Sokol Žižkov A - Slovan KST Bohnice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bařina Jiří 4:0, Čermák Jiří 1:3, Stejskal Tomáš 1:3, Ako David 2:2, body hostů: Polcarová Anežka 3:1, Kadavý Ondřej 2:2, Kadavý Vladimír 3:1, Vomlel Lukáš 0:4), TJ Slavoj Praha C - TJ Sokol Petrovice A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimůnek Ondřej 3:0, Šebl Jáchym 3:0, Tvrdý Miroslav 0:3, Šindelář Daniel 4:0, body hostů: Sedláček Vladimír 1:3, Shivashankar Bharadwaj Mithun 1:2, Pecka Milan 1:2, Hanzal Petr 0:3), TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Slavoj Praha A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Radnicová Lenka 3:1, Hrabě Václav 1:3, Hron Jiří 0:4, Kocábek Pavel 0:1, Plch Jiří 2:1, body hostů: Vaněk Petr 2:2, Nádvorník Václav 3:1, Pašek Dominik 2:2, Rek Martin Adam 3:1), TJ Lokomotiva Vršovice B - AC Sparta Praha E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrbáček Milan 3:1, Blažek Jan 1:3, Zunt Zdeněk 1:2, Gomola Jan 4:0, body hostů: Martiška Jan 2:2, Kohlmannová Aneta 1:3, Červenka Jan 2:2, Abdullin Denis 1:2), TTC Praha B - TTC Klánovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Tomáš 0:4, Horák Dominik 4:0, Mačkal Tomáš 3:0, Zahradníček Jakub 2:2, body hostů: Hudek Tomáš 2:2, Branžovský Milan 1:3, Červeňák Miroslav 2:2, Brothánek Jan 1:2),
2. kolo:
TTC Klánovice A - TJ ABC Braník A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudek Tomáš 4:0, Branžovský Milan 1:2, Fexa Martin 1:2, Červeňák Miroslav 2:2, body hostů: Kremla Tomáš 3:1, Jiroušek Pavel 2:2, Kohout Radek 1:2, Krenk Tomáš 0:3), AC Sparta Praha E - TTC Praha B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martiška Jan 2:1, Kohlmannová Aneta 2:1, Červenka Jan 0:2, Abdullin Denis 3:0, WO 1:0, body hostů: Zahradníček Jakub 0:2, Horák Dominik 2:1, Mačkal Tomáš 2:1, Jelínek Tomáš 0:3, WO 0:1), TJ Slavoj Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pašek Dominik 3:0, Rek Martin Adam 0:2, Nádvorník Václav 2:1, Vaněk Petr 3:0, body hostů: Gomola Jan 2:1, Hrbáček Milan 1:2, Kačaba Vojtěch 0:3, Zunt Zdeněk 0:2), TJ Sokol Petrovice A - TJ Sokol Nusle Praha B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Shivashankar Bharadwaj Mithun 0:3, Pecka Milan 0:2, Hanzal Petr 1:2, Sedláček Vladimír 2:1, body hostů: Hron Jiří 2:1, Radnicová Lenka 3:0, Kocábek Pavel 1:1, Hrabě Václav 1:1, Plch Jiří 1:0), Slovan KST Bohnice C - TJ Slavoj Praha C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polcarová Anežka 3:0, Kadavý Ondřej 2:1, Košacký Adam 1:2, Vomlel Lukáš 2:1, body hostů: Šimůnek Ondřej 2:1, Šindelář Daniel 2:1, Šebl Jáchym 0:3, Tvrdý Miroslav 0:3), TTC Rebel A - TJ Sokol Žižkov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanl Aleš 2:0, Satrapa Jan 1:1, Marek Michal 3:0, Beneš Denis 2:0, body hostů: Ako David 1:2, Stejskal Tomáš 0:2, Meline Jéróme 0:2, Fišer Josef 0:2), TJ Malešice A - TJ AVIA Čakovice C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jaroslav 3:0, Ševčík Ivan 0:3, Vedral František 1:2, Švec Ondřej 4:0, body hostů: Balák Pavel 1:3, Vojáček Miloš 2:1, Šimáček Milan 1:2, Novotný Petr 1:2),
3. kolo:
TJ ABC Braník A - TJ AVIA Čakovice C -:- (Odloženo), TJ Sokol Žižkov A - TJ Malešice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Tomáš 2:2, Bařina Jiří 4:0, Meline Jéróme 0:3, Ako David 3:1, body hostů: Švec Ondřej 2:2, Hofman Jaroslav 3:1, Ševčík Ivan 1:3, Vedral František 0:3), TJ Slavoj Praha C - TTC Rebel A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimůnek Ondřej 0:2, Šimůnková Veronika 0:2, Tvrdý Miroslav 0:2, Šindelář Daniel 0:2, body hostů: Hanl Aleš 2:0, Dorko Tomáš 2:0, Marek Michal 2:0, Beneš Denis 2:0), TJ Sokol Nusle Praha B - Slovan KST Bohnice C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plch Jiří 2:2, Hrabě Václav 0:4, Hron Jiří 0:3, Radnicová Lenka 4:0, body hostů: Polcarová Anežka 2:2, Kadavý Ondřej 3:1, Košacký Adam 3:1, Vomlel Lukáš 0:2, Kadavý Vladimír 1:0), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Sokol Petrovice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrbáček Milan 2:1, Blažek Jan 0:3, Zunt Zdeněk 3:0, Gomola Jan 4:0, body hostů: Sedláček Vladimír 1:3, Hanzal Petr 1:2, Shivashankar Bharadwaj Mithun 0:3, Pecka Milan 2:1), TTC Praha B - TJ Slavoj Praha A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Tomáš 0:4, Mačkal Tomáš 2:1, Horák Dominik 1:2, Zahradníček Jakub 2:2, body hostů: Vaněk Petr 3:1, Nádvorník Václav 2:2, Pašek Dominik 3:0, Rek Martin Adam 1:2), TTC Klánovice A - AC Sparta Praha E 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hudek Tomáš 1:1, Červeňák Miroslav 2:0, Fexa Martin 1:2, Kárník Tomáš 1:1, WO 4:0, body hostů: Martiška Jan 2:1, Červenka Jan 2:1, Bozděch Jan 0:3, WO 0:4),
4. kolo:
AC Sparta Praha E - TJ ABC Braník A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červenka Jan 3:1, Klouček Pavel 2:2, Martiška Jan 3:1, Havazík Ondřej 2:2, body hostů: Fialka Zdeněk 3:1, Kremla Tomáš 3:1, Jiroušek Pavel 0:4, Kohout Radek 0:4), TJ Slavoj Praha A - TTC Klánovice A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pašek Dominik 3:0, Nádvorník Václav 3:0, Rek Martin Adam 2:1, Vaněk Petr 2:1, body hostů: Kárník Tomáš 0:3, Hudek Tomáš 1:2, Červeňák Miroslav 1:2, Fexa Martin 0:3), TJ Sokol Petrovice A - TTC Praha B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pecka Milan 1:3, Matoušek Jan 2:2, Shivashankar Bharadwaj Mithun 1:2, Hanzal Petr 1:3, body hostů: Horák Dominik 3:1, Zahradníček Jakub 3:1, Mačkal Tomáš 4:0, Jelínek Tomáš 0:3), Slovan KST Bohnice C - TJ Lokomotiva Vršovice B -:- (Odloženo), TTC Rebel A - TJ Sokol Nusle Praha B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanl Aleš 3:0, Beneš Denis 3:0, Marek Michal 0:3, Dorko Tomáš 2:1, body hostů: Hron Jiří 1:2, Radnicová Lenka 2:1, Hrabě Václav 1:2, Kocábek Pavel 0:2, Plch Jiří 0:1), TJ Malešice A - TJ Slavoj Praha C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hofman Jaroslav 2:0, Ševčík Ivan 1:1, Vedral František 1:2, Švec Ondřej 2:0, WO 3:0, body hostů: Šindelář Daniel 2:1, Linert Martin 0:3, Tvrdý Miroslav 1:2, WO 0:3), TJ AVIA Čakovice C - TJ Sokol Žižkov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Miloš 3:1, Novotný Petr 1:3, Nejedlý Pavel 1:3, Balák Pavel 4:0, body hostů: Bařina Jiří 3:1, Ako David 2:2, Stejskal Tomáš 2:2, Meline Jéróme 0:4),
5. kolo:
TJ ABC Braník A - TJ Sokol Žižkov A -:- (NVČR Odl.), TJ Slavoj Praha C - TJ AVIA Čakovice C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Malešice A -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice B - TTC Rebel A -:- (NVČR Odl.), TTC Praha B - Slovan KST Bohnice C -:- (NVČR Odl.), TTC Klánovice A - TJ Sokol Petrovice A -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha E - TJ Slavoj Praha A -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
TJ Slavoj Praha A - TJ ABC Braník A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Petrovice A - AC Sparta Praha E -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice C - TTC Klánovice A -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel A - TTC Praha B -:- (NVČR Odl.), TJ Malešice A - TJ Lokomotiva Vršovice B -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice C - TJ Sokol Nusle Praha B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Žižkov A - TJ Slavoj Praha C -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
TJ ABC Braník A - TJ Slavoj Praha C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Sokol Žižkov A -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ AVIA Čakovice C -:- (NVČR Odl.), TTC Praha B - TJ Malešice A -:- (NVČR Odl.), TTC Klánovice A - TTC Rebel A -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha E - Slovan KST Bohnice C -:- (NVČR Odl.), TJ Slavoj Praha A - TJ Sokol Petrovice A -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
TJ Sokol Petrovice A - TJ ABC Braník A -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice C - TJ Slavoj Praha A -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel A - AC Sparta Praha E -:- (NVČR Odl.), TJ Malešice A - TTC Klánovice A -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice C - TTC Praha B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Žižkov A - TJ Lokomotiva Vršovice B -:- (NVČR Odl.), TJ Slavoj Praha C - TJ Sokol Nusle Praha B -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
TJ ABC Braník A - TJ Sokol Nusle Praha B -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Slavoj Praha C -:- (NVČR Odl.), TTC Praha B - TJ Sokol Žižkov A -:- (NVČR Odl.), TTC Klánovice A - TJ AVIA Čakovice C -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha E - TJ Malešice A -:- (NVČR Odl.), TJ Slavoj Praha A - TTC Rebel A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Petrovice A - Slovan KST Bohnice C -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
Slovan KST Bohnice C - TJ ABC Braník A -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel A - TJ Sokol Petrovice A -:- (NVČR Odl.), TJ Malešice A - TJ Slavoj Praha A -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice C - AC Sparta Praha E -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Žižkov A - TTC Klánovice A -:- (NVČR Odl.), TJ Slavoj Praha C - TTC Praha B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice B -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
TJ ABC Braník A - TJ Lokomotiva Vršovice B -:- (NVČR Odl.), TTC Praha B - TJ Sokol Nusle Praha B -:- (NVČR Odl.), TTC Klánovice A - TJ Slavoj Praha C -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha E - TJ Sokol Žižkov A -:- (NVČR Odl.), TJ Slavoj Praha A - TJ AVIA Čakovice C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Petrovice A - TJ Malešice A -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice C - TTC Rebel A -:- (NVČR Odl.),
12. kolo:
TTC Rebel A - TJ ABC Braník A -:-, TJ Malešice A - Slovan KST Bohnice C -:-, TJ AVIA Čakovice C - TJ Sokol Petrovice A -:-, TJ Sokol Žižkov A - TJ Slavoj Praha A -:-, TJ Slavoj Praha C - AC Sparta Praha E -:-, TJ Sokol Nusle Praha B - TTC Klánovice A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice B - TTC Praha B -:-,
13. kolo:
TTC Praha B - TJ ABC Braník A -:-, TTC Klánovice A - TJ Lokomotiva Vršovice B -:-, AC Sparta Praha E - TJ Sokol Nusle Praha B -:-, TJ Slavoj Praha A - TJ Slavoj Praha C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pašek Dominik 2:1, Nádvorník Václav 3:0, Rek Martin Adam 1:2, Vaněk Petr 3:0, body hostů: Šimůnek Ondřej 1:2, Šindelář Daniel 1:2, Šimůnková Veronika 1:2, Tvrdý Miroslav 0:3), TJ Sokol Petrovice A - TJ Sokol Žižkov A -:-, Slovan KST Bohnice C - TJ AVIA Čakovice C -:-, TTC Rebel A - TJ Malešice A -:-,
14. kolo:
TJ Malešice A - TJ ABC Braník A -:-, TTC Rebel A - TJ AVIA Čakovice C -:-, Slovan KST Bohnice C - TJ Sokol Žižkov A -:-, TJ Sokol Petrovice A - TJ Slavoj Praha C -:-, TJ Slavoj Praha A - TJ Sokol Nusle Praha B -:-, AC Sparta Praha E - TJ Lokomotiva Vršovice B -:-, TTC Klánovice A - TTC Praha B -:-,
15. kolo:
TJ ABC Braník A - TTC Klánovice A -:-, TTC Praha B - AC Sparta Praha E -:-, TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Slavoj Praha A -:-, TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Sokol Petrovice A -:-, TJ Slavoj Praha C - Slovan KST Bohnice C -:-, TJ Sokol Žižkov A - TTC Rebel A -:-, TJ AVIA Čakovice C - TJ Malešice A -:-,
16. kolo:
TJ AVIA Čakovice C - TJ ABC Braník A -:-, TJ Malešice A - TJ Sokol Žižkov A -:-, TTC Rebel A - TJ Slavoj Praha C -:-, Slovan KST Bohnice C - TJ Sokol Nusle Praha B -:-, TJ Sokol Petrovice A - TJ Lokomotiva Vršovice B -:-, TJ Slavoj Praha A - TTC Praha B -:-, AC Sparta Praha E - TTC Klánovice A -:-,
17. kolo:
TJ ABC Braník A - AC Sparta Praha E -:-, TTC Klánovice A - TJ Slavoj Praha A -:-, TTC Praha B - TJ Sokol Petrovice A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice B - Slovan KST Bohnice C -:-, TJ Sokol Nusle Praha B - TTC Rebel A -:-, TJ Slavoj Praha C - TJ Malešice A -:-, TJ Sokol Žižkov A - TJ AVIA Čakovice C -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Žižkov A - TJ ABC Braník A -:-, TJ AVIA Čakovice C - TJ Slavoj Praha C -:-, TJ Malešice A - TJ Sokol Nusle Praha B -:-, TTC Rebel A - TJ Lokomotiva Vršovice B -:-, Slovan KST Bohnice C - TTC Praha B -:-, TJ Sokol Petrovice A - TTC Klánovice A -:-, TJ Slavoj Praha A - AC Sparta Praha E -:-,
19. kolo:
TJ ABC Braník A - TJ Slavoj Praha A -:-, AC Sparta Praha E - TJ Sokol Petrovice A -:-, TTC Klánovice A - Slovan KST Bohnice C -:-, TTC Praha B - TTC Rebel A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Malešice A -:-, TJ Sokol Nusle Praha B - TJ AVIA Čakovice C -:-, TJ Slavoj Praha C - TJ Sokol Žižkov A -:-,
20. kolo:
TJ Slavoj Praha C - TJ ABC Braník A -:-, TJ Sokol Žižkov A - TJ Sokol Nusle Praha B -:-, TJ AVIA Čakovice C - TJ Lokomotiva Vršovice B -:-, TJ Malešice A - TTC Praha B -:-, TTC Rebel A - TTC Klánovice A -:-, Slovan KST Bohnice C - AC Sparta Praha E -:-, TJ Sokol Petrovice A - TJ Slavoj Praha A -:-,
21. kolo:
TJ ABC Braník A - TJ Sokol Petrovice A -:-, TJ Slavoj Praha A - Slovan KST Bohnice C -:-, AC Sparta Praha E - TTC Rebel A -:-, TTC Klánovice A - TJ Malešice A -:-, TTC Praha B - TJ AVIA Čakovice C -:-, TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Sokol Žižkov A -:-, TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Slavoj Praha C -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha B - TJ ABC Braník A -:-, TJ Slavoj Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice B -:-, TJ Sokol Žižkov A - TTC Praha B -:-, TJ AVIA Čakovice C - TTC Klánovice A -:-, TJ Malešice A - AC Sparta Praha E -:-, TTC Rebel A - TJ Slavoj Praha A -:-, Slovan KST Bohnice C - TJ Sokol Petrovice A -:-,
23. kolo:
TJ ABC Braník A - Slovan KST Bohnice C -:-, TJ Sokol Petrovice A - TTC Rebel A -:-, TJ Slavoj Praha A - TJ Malešice A -:-, AC Sparta Praha E - TJ AVIA Čakovice C -:-, TTC Klánovice A - TJ Sokol Žižkov A -:-, TTC Praha B - TJ Slavoj Praha C -:-, TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Sokol Nusle Praha B -:-,
24. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ ABC Braník A -:-, TJ Sokol Nusle Praha B - TTC Praha B -:-, TJ Slavoj Praha C - TTC Klánovice A -:-, TJ Sokol Žižkov A - AC Sparta Praha E -:-, TJ AVIA Čakovice C - TJ Slavoj Praha A -:-, TJ Malešice A - TJ Sokol Petrovice A -:-, TTC Rebel A - Slovan KST Bohnice C -:-,
25. kolo:
TJ ABC Braník A - TTC Rebel A -:-, Slovan KST Bohnice C - TJ Malešice A -:-, TJ Sokol Petrovice A - TJ AVIA Čakovice C -:-, TJ Slavoj Praha A - TJ Sokol Žižkov A -:-, AC Sparta Praha E - TJ Slavoj Praha C -:-, TTC Klánovice A - TJ Sokol Nusle Praha B -:-, TTC Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice B -:-,
26. kolo:
TJ ABC Braník A - TTC Praha B -:-, TJ Lokomotiva Vršovice B - TTC Klánovice A -:-, TJ Sokol Nusle Praha B - AC Sparta Praha E -:-, TJ Slavoj Praha C - TJ Slavoj Praha A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimůnek Ondřej 2:1, Šebl Jáchym 0:2, Tvrdý Miroslav 0:3, Šindelář Daniel 1:2, body hostů: Pašek Dominik 2:1, Vaněk Petr 3:0, Nádvorník Václav 2:1, Rek Martin Adam 1:1), TJ Sokol Žižkov A - TJ Sokol Petrovice A -:-, TJ AVIA Čakovice C - Slovan KST Bohnice C -:-, TJ Malešice A - TTC Rebel A -:-,
2. třída A muži
1. kolo:
TJ AVIA Čakovice D - TJ Malešice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáková Lucie 1:2, Peršl Martin 2:1, Vojáček Miloš 2:1, Taraňko Mikhail 4:0, body hostů: Vorel Martin 2:2, Rybenský Marek 1:2, Král Martin 1:2, Bednář Petr 0:3), TJ Orion Praha B - TJ Pankrác C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Abrahám Petr 1:3, Huleš Jiří 2:2, Matoušek Pavel 2:1, Dušek Zdeněk 2:2, body hostů: Fišer Petr 1:3, Král Lukáš 3:1, Lipták Milan 2:2, Tůma Ladislav 2:1), PSK Olymp Praha A - TJ Sokol Petrovice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Michal 3:1, Kopřiva Radek 0:2, Ploc Marek 1:3, Havel Jaroslav 3:1, Pocz Štefan 0:2, body hostů: Matoušek Jan 2:2, Manko Viktor 4:0, Laube Petr 1:3, Marek Vladimír 2:2), TJ Lokomotiva Vršovice D - AC Sparta Praha G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šobáň Radek 1:3, Baier Miroslav 2:2, Blažek Jan 2:2, Železný Miroslav 3:1, body hostů: Klouček Pavel 1:3, Herrmann Vít 3:1, Dlask Marek 1:3, Handlová Natálie 3:1), Slovan KST Bohnice F - TJ Sokol Michle D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Milan 2:2, Kolesnikov Nikita 2:2, Bartoňová Tereza 2:2, Rychlý Tomáš 3:1, body hostů: Veselý Vojtěch 3:1, Ambrož Jiří 3:1, Kucharčík Jan 1:3, Hrdlička Jakub 0:4),
2. kolo:
TJ Malešice B - TJ Sokol Michle D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybenský Marek 0:4, Vorel Martin 0:3, Král Martin 2:1, Liška Jan 3:1, body hostů: Veselý Vojtěch 3:1, Ambrož Jiří 2:2, Kucharčík Jan 2:1, Hrdlička Jakub 2:1), AC Sparta Praha G - Slovan KST Bohnice F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlask Marek 4:0, Handlová Natálie 0:4, Merkl Roman 1:3, Herrmann Vít 3:1, body hostů: Rychlý Tomáš 2:2, Bláha Milan 1:3, Bartoňová Tereza 2:2, Kolesnikov Nikita 3:1), TJ Sokol Petrovice B - TTC Elizza Praha H 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušek Jan 3:1, Laube Petr 2:2, Marek Vladimír 1:3, Manko Viktor 2:2, body hostů: Průša Martin 2:2, Šimeček Jan 3:1, Kaňka Tomáš 3:1, Kotlorz Lukáš 0:4), TJ Pankrác C - PSK Olymp Praha A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budík Bohuslav 2:0, Tůma Ladislav 2:0, Fišer Petr 2:0, Král Lukáš 2:0, body hostů: Ploc Marek 0:2, Turek Tomáš 0:2, Pocz Štefan 0:2, Šindelář Michal 0:1, Budiš Ondřej 0:1), TJ AVIA Čakovice D - TJ Orion Praha B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Toula Vladimír 1:1, Mach Jakub 1:1, Peršl Martin 2:1, Taraňko Mikhail 2:0, WO 4:0, body hostů: Abrahám Petr 2:1, Huleš Jiří 0:3, Dušek Zdeněk 1:2, WO 0:4),
3. kolo:
TJ Orion Praha B - TJ Malešice B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Abrahám Petr 3:1, Huleš Jiří 2:2, Dušek Zdeněk 2:2, WO 0:5, body hostů: Liška Jan 2:1, Král Martin 2:1, Bednář Petr 0:3, Vorel Martin 1:2, WO 5:0), PSK Olymp Praha A - TJ AVIA Čakovice D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Michal 3:0, Turek Tomáš 1:2, Pocz Štefan 2:1, Havel Jaroslav 3:0, body hostů: Toula Vladimír 2:1, Dvořáková Lucie 1:2, Vaňásek Jiří ml. 0:3, Peršl Martin 0:3), TTC Elizza Praha H - TJ Pankrác C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimeček Jan 2:1, Vožický Bohumil 1:2, Kaňka Tomáš 2:1, Bialas Filip 4:0, body hostů: Král Lukáš 2:2, Lipták Milan 1:2, Tůma Ladislav 0:3, Fišer Petr 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Sokol Petrovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 1:3, Baier Miroslav 3:1, Šobáň Radek 2:2, Železný Miroslav 1:3, body hostů: Manko Viktor 3:1, Matoušek Jan 1:3, Laube Petr 2:2, Marek Vladimír 3:1), TJ Sokol Michle D - AC Sparta Praha G 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kucharčík Jan 0:4, Ambrož Jiří 1:2, Veselý Vojtěch 1:2, Hrdlička Jakub 3:1, body hostů: Cousin Jean-Baptiste 3:1, Klouček Pavel 2:2, Dlask Marek 2:1, Handlová Natálie 2:1),
4. kolo:
TJ Malešice B - AC Sparta Praha G -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Petrovice B - Slovan KST Bohnice F -:- (NVČR Odl.), TJ Pankrác C - TJ Lokomotiva Vršovice D -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice D - TTC Elizza Praha H -:- (NVČR Odl.), TJ Orion Praha B - PSK Olymp Praha A -:- (NVČR Odl.),
5. kolo:
PSK Olymp Praha A - TJ Malešice B -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha H - TJ Orion Praha B -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ AVIA Čakovice D -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice F - TJ Pankrác C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle D - TJ Sokol Petrovice B -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
TJ Sokol Petrovice B - AC Sparta Praha G -:- (NVČR Odl.), TJ Pankrác C - TJ Sokol Michle D -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice D - Slovan KST Bohnice F -:- (NVČR Odl.), TJ Orion Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice D -:- (NVČR Odl.), PSK Olymp Praha A - TTC Elizza Praha H -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
TTC Elizza Praha H - TJ Malešice B -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice D - PSK Olymp Praha A -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice F - TJ Orion Praha B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle D - TJ AVIA Čakovice D -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha G - TJ Pankrác C -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
TJ Malešice B - TJ Sokol Petrovice B -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice D - AC Sparta Praha G -:- (NVČR Odl.), TJ Orion Praha B - TJ Sokol Michle D -:- (NVČR Odl.), PSK Olymp Praha A - Slovan KST Bohnice F -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha H - TJ Lokomotiva Vršovice D -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Malešice B -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice F - TTC Elizza Praha H -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle D - PSK Olymp Praha A -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha G - TJ Orion Praha B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Petrovice B - TJ Pankrác C -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
TJ Malešice B - TJ Pankrác C -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice D - TJ Sokol Petrovice B -:- (NVČR Odl.), PSK Olymp Praha A - AC Sparta Praha G -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha H - TJ Sokol Michle D -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice D - Slovan KST Bohnice F -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
Slovan KST Bohnice F - TJ Malešice B -:-, TJ Sokol Michle D - TJ Lokomotiva Vršovice D -:-, AC Sparta Praha G - TTC Elizza Praha H -:-, TJ Sokol Petrovice B - TJ Orion Praha B -:-, TJ Pankrác C - TJ AVIA Čakovice D -:-,
12. kolo:
TJ Malešice B - TJ AVIA Čakovice D -:-, TJ Pankrác C - TJ Orion Praha B -:-, TJ Sokol Petrovice B - PSK Olymp Praha A -:-, AC Sparta Praha G - TJ Lokomotiva Vršovice D -:-, TJ Sokol Michle D - Slovan KST Bohnice F -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Michle D - TJ Malešice B -:-, Slovan KST Bohnice F - AC Sparta Praha G -:-, TTC Elizza Praha H - TJ Sokol Petrovice B -:-, PSK Olymp Praha A - TJ Pankrác C -:-, TJ Orion Praha B - TJ AVIA Čakovice D -:-,
14. kolo:
TJ Malešice B - TJ Orion Praha B -:-, TJ AVIA Čakovice D - PSK Olymp Praha A -:-, TJ Pankrác C - TTC Elizza Praha H -:-, TJ Sokol Petrovice B - TJ Lokomotiva Vršovice D -:-, AC Sparta Praha G - TJ Sokol Michle D -:-,
15. kolo:
AC Sparta Praha G - TJ Malešice B -:-, Slovan KST Bohnice F - TJ Sokol Petrovice B -:-, TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Pankrác C -:-, TTC Elizza Praha H - TJ AVIA Čakovice D -:-, PSK Olymp Praha A - TJ Orion Praha B -:-,
16. kolo:
TJ Malešice B - PSK Olymp Praha A -:-, TJ Orion Praha B - TTC Elizza Praha H -:-, TJ AVIA Čakovice D - TJ Lokomotiva Vršovice D -:-, TJ Pankrác C - Slovan KST Bohnice F -:-, TJ Sokol Petrovice B - TJ Sokol Michle D -:-,
17. kolo:
AC Sparta Praha G - TJ Sokol Petrovice B -:-, TJ Sokol Michle D - TJ Pankrác C -:-, Slovan KST Bohnice F - TJ AVIA Čakovice D -:-, TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Orion Praha B -:-, TTC Elizza Praha H - PSK Olymp Praha A -:-,
18. kolo:
TJ Malešice B - TTC Elizza Praha H -:-, PSK Olymp Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice D -:-, TJ Orion Praha B - Slovan KST Bohnice F -:-, TJ AVIA Čakovice D - TJ Sokol Michle D -:-, TJ Pankrác C - AC Sparta Praha G -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Petrovice B - TJ Malešice B -:-, AC Sparta Praha G - TJ AVIA Čakovice D -:-, TJ Sokol Michle D - TJ Orion Praha B -:-, Slovan KST Bohnice F - PSK Olymp Praha A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice D - TTC Elizza Praha H -:-,
20. kolo:
TJ Malešice B - TJ Lokomotiva Vršovice D -:-, TTC Elizza Praha H - Slovan KST Bohnice F -:-, PSK Olymp Praha A - TJ Sokol Michle D -:-, TJ Orion Praha B - AC Sparta Praha G -:-, TJ Pankrác C - TJ Sokol Petrovice B -:-,
21. kolo:
TJ Pankrác C - TJ Malešice B -:-, TJ Sokol Petrovice B - TJ AVIA Čakovice D -:-, AC Sparta Praha G - PSK Olymp Praha A -:-, TJ Sokol Michle D - TTC Elizza Praha H -:-, Slovan KST Bohnice F - TJ Lokomotiva Vršovice D -:-,
22. kolo:
TJ Malešice B - Slovan KST Bohnice F -:-, TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Sokol Michle D -:-, TTC Elizza Praha H - AC Sparta Praha G -:-, TJ Orion Praha B - TJ Sokol Petrovice B -:-, TJ AVIA Čakovice D - TJ Pankrác C -:-,
2. třída B muži
1. kolo:
TJ Sokol Žižkov B - TJ Sokol Běchovice II B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Josef 2:2, Elčkner Miroslav ml. 1:3, Čermák Jiří 4:0, Fusová Anička 1:3, body hostů: Procházka Ivan ml. 3:1, Vítek Milan 2:2, Šprongl Jaroslav 1:3, Farář Petr 2:2), TTC Klánovice B - SK Dolní Měcholupy A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Jan 2:1, Branžovský Milan 2:1, Raiser Dan 1:2, Brothánek Jan 3:0, body hostů: Vojta Martin 2:1, Martinek Patrik 1:2, Látal Jan 1:2, Čadil Petr 0:3), TJ Pankrác B - TJ Sokol Nusle Praha D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimčík Lukáš 2:2, Fišer Martin 0:3, Siblík Michal 0:3, Satorie Michal 3:1, body hostů: Kocábek Pavel 4:0, Kára Petr 3:1, Pluska Oleh 1:2, Eberl Milan 1:2), TJ Střížkov B - SF SKK El Niňo Praha H 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolda Petr 1:2, Obraz Martin 0:3, Stehlík Martin 1:2, Krásl Libor 2:1, body hostů: Remeš Zdeněk 3:0, Prokopenko Oleg 2:1, Mihalachi Marek 1:2, Kořének František 2:1), SK OAZA Praha B - Slovan KST Bohnice E 10:0wo,
2. kolo:
TJ Sokol Stodůlky C - Slovan KST Bohnice E 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírovec Martin 4:0, Lazar Martin 1:3, Čečák Milan 3:1, Vidlák Miloš 2:2, body hostů: Klouček Ondřej 2:2, Radouš Jaromír 1:3, Domnosil Tomáš 1:3, Balcar Zdeněk 2:2), SF SKK El Niňo Praha H - SK OAZA Praha B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prokopenko Oleg 2:1, Kořének František 2:1, Procházka Michal 1:2, Remeš Zdeněk 3:0, body hostů: Ulrych Jiří 2:1, Dlouhý Karel 0:3, Čapek Karel 2:1, Kuběna Tomáš 0:3), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Střížkov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chadt Jiří 3:1, Kára Petr 2:2, Eberl Milan 1:3, Kocábek Pavel 3:1, body hostů: Provazník Petr 4:0, Krásl Libor 2:2, Stehlík Martin 1:3, Provazník Lukáš 0:4), SK Dolní Měcholupy A - TJ Pankrác B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Martinek Patrik 1:1, Látal Jan 1:1, Čadil Petr 3:0, Vojta Martin 1:1, WO 3:0, body hostů: Lebl Ondřej 2:1, Fišer Martin 1:2, Siblík Michal 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Běchovice II B - TTC Klánovice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Ivan ml. 0:2, Šprongl Jaroslav 0:2, Kaděrka Rudolf 0:2, Brůčková Marie 0:2, body hostů: Branžovský Milan 2:0, Brothánek Jan 2:0, Raiser Dan 2:0, Verner Pavel 2:0),
3. kolo:
TJ Sokol Žižkov B - TJ Sokol Stodůlky C 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Jiří 0:2, Fišer Josef 0:2, Vláčil Jiří 0:3, Fusová Anička 0:2, body hostů: Jírovec Martin 3:0, Vidlák Miloš 2:0, Lazar Martin 2:0, Čečák Milan 2:0), TJ Pankrác B - TJ Sokol Běchovice II B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paluš Matej 3:1, Veselý Luboš 1:3, Zimčík Lukáš 1:2, Satorie Michal 1:3, body hostů: Procházka Ivan ml. 4:0, Němec Marek 3:1, Kaděrka Rudolf 1:3, Richter Jan 1:2), TJ Střížkov B - SK Dolní Měcholupy A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krásl Libor 3:0, Kolda Petr 2:0, Stehlík Martin 0:3, Provazník Petr 3:0, body hostů: Vojta Martin 1:2, Martinek Patrik 1:2, Čadil Petr 1:2, Látal Jan 0:2), SK OAZA Praha B - TJ Sokol Nusle Praha D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Marek 3:1, Dlouhý Karel 4:0, Čapek Karel 0:3, Ulrych Jiří 2:2, body hostů: Kocábek Pavel 3:1, Chadt Jiří 2:2, Kára Petr 1:3, Eberl Milan 0:3), Slovan KST Bohnice E - SF SKK El Niňo Praha H -:- (Odloženo),
4. kolo:
TJ Sokol Stodůlky C - SF SKK El Niňo Praha H -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha D - Slovan KST Bohnice E -:- (NVČR Odl.), SK Dolní Měcholupy A - SK OAZA Praha B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Běchovice II B - TJ Střížkov B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Žižkov B - TTC Klánovice B -:- (NVČR Odl.),
5. kolo:
TTC Klánovice B - TJ Sokol Stodůlky C -:- (NVČR Odl.), TJ Pankrác B - TJ Sokol Žižkov B -:- (NVČR Odl.), SK OAZA Praha B - TJ Sokol Běchovice II B -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice E - SK Dolní Měcholupy A -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha H - TJ Sokol Nusle Praha D -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
TJ Sokol Stodůlky C - TJ Sokol Nusle Praha D -:- (NVČR Odl.), SK Dolní Měcholupy A - SF SKK El Niňo Praha H -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Běchovice II B - Slovan KST Bohnice E -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Žižkov B - TJ Střížkov B -:- (NVČR Odl.), TTC Klánovice B - TJ Pankrác B -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
TJ Pankrác B - TJ Sokol Stodůlky C -:- (NVČR Odl.), TJ Střížkov B - TTC Klánovice B -:- (NVČR Odl.), SK OAZA Praha B - TJ Sokol Žižkov B -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha H - TJ Sokol Běchovice II B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha D - SK Dolní Měcholupy A -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
TJ Sokol Stodůlky C - SK Dolní Měcholupy A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Běchovice II B - TJ Sokol Nusle Praha D -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Žižkov B - Slovan KST Bohnice E -:- (NVČR Odl.), TTC Klánovice B - SK OAZA Praha B -:- (NVČR Odl.), TJ Pankrác B - TJ Střížkov B -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
TJ Střížkov B - TJ Sokol Stodůlky C -:- (NVČR Odl.), SK OAZA Praha B - TJ Pankrác B -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice E - TTC Klánovice B -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha H - TJ Sokol Žižkov B -:- (NVČR Odl.), SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Běchovice II B -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
TJ Sokol Stodůlky C - TJ Sokol Běchovice II B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Žižkov B - TJ Sokol Nusle Praha D -:- (NVČR Odl.), TTC Klánovice B - SF SKK El Niňo Praha H -:- (NVČR Odl.), TJ Pankrác B - Slovan KST Bohnice E -:- (NVČR Odl.), TJ Střížkov B - SK OAZA Praha B -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
SK OAZA Praha B - TJ Sokol Stodůlky C -:-, Slovan KST Bohnice E - TJ Střížkov B -:-, SF SKK El Niňo Praha H - TJ Pankrác B -:-, TJ Sokol Nusle Praha D - TTC Klánovice B -:-, SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Žižkov B -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Běchovice II B - TJ Sokol Žižkov B -:-, SK Dolní Měcholupy A - TTC Klánovice B -:-, TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Pankrác B -:-, SF SKK El Niňo Praha H - TJ Střížkov B -:-, Slovan KST Bohnice E - SK OAZA Praha B -:-,
13. kolo:
Slovan KST Bohnice E - TJ Sokol Stodůlky C -:-, SK OAZA Praha B - SF SKK El Niňo Praha H -:-, TJ Střížkov B - TJ Sokol Nusle Praha D -:-, TJ Pankrác B - SK Dolní Měcholupy A -:-, TTC Klánovice B - TJ Sokol Běchovice II B -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Stodůlky C - TJ Sokol Žižkov B -:-, TJ Sokol Běchovice II B - TJ Pankrác B -:-, SK Dolní Měcholupy A - TJ Střížkov B -:-, TJ Sokol Nusle Praha D - SK OAZA Praha B -:-, SF SKK El Niňo Praha H - Slovan KST Bohnice E -:-,
15. kolo:
SF SKK El Niňo Praha H - TJ Sokol Stodůlky C -:-, Slovan KST Bohnice E - TJ Sokol Nusle Praha D -:-, SK OAZA Praha B - SK Dolní Měcholupy A -:-, TJ Střížkov B - TJ Sokol Běchovice II B -:-, TTC Klánovice B - TJ Sokol Žižkov B -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Stodůlky C - TTC Klánovice B -:-, TJ Sokol Žižkov B - TJ Pankrác B -:-, TJ Sokol Běchovice II B - SK OAZA Praha B -:-, SK Dolní Měcholupy A - Slovan KST Bohnice E -:-, TJ Sokol Nusle Praha D - SF SKK El Niňo Praha H -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Sokol Stodůlky C -:-, SF SKK El Niňo Praha H - SK Dolní Měcholupy A -:-, Slovan KST Bohnice E - TJ Sokol Běchovice II B -:-, TJ Střížkov B - TJ Sokol Žižkov B -:-, TJ Pankrác B - TTC Klánovice B -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Stodůlky C - TJ Pankrác B -:-, TTC Klánovice B - TJ Střížkov B -:-, TJ Sokol Žižkov B - SK OAZA Praha B -:-, TJ Sokol Běchovice II B - SF SKK El Niňo Praha H -:-, SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Nusle Praha D -:-,
19. kolo:
SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Stodůlky C -:-, TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Sokol Běchovice II B -:-, Slovan KST Bohnice E - TJ Sokol Žižkov B -:-, SK OAZA Praha B - TTC Klánovice B -:-, TJ Střížkov B - TJ Pankrác B -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Stodůlky C - TJ Střížkov B -:-, TJ Pankrác B - SK OAZA Praha B -:-, TTC Klánovice B - Slovan KST Bohnice E -:-, TJ Sokol Žižkov B - SF SKK El Niňo Praha H -:-, TJ Sokol Běchovice II B - SK Dolní Měcholupy A -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Běchovice II B - TJ Sokol Stodůlky C -:-, TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Sokol Žižkov B -:-, SF SKK El Niňo Praha H - TTC Klánovice B -:-, Slovan KST Bohnice E - TJ Pankrác B -:-, SK OAZA Praha B - TJ Střížkov B -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Stodůlky C - SK OAZA Praha B -:-, TJ Střížkov B - Slovan KST Bohnice E -:-, TJ Pankrác B - SF SKK El Niňo Praha H -:-, TTC Klánovice B - TJ Sokol Nusle Praha D -:-, TJ Sokol Žižkov B - SK Dolní Měcholupy A -:-,
3. třída A muži
1. kolo:
SK Start Praha B - Slovan KST Bohnice G 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kala Petr 2:2, Bajtler Martin 0:4, Trnovský Ivo 1:1, Adášek Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Cankař Radek 1:2, Pinkas Jan 2:2, Bartoňová Jitka 3:1, Matuna Václav 2:1, WO 1:0), VSK MFF UK Praha A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szekeres Ľudovít 2:0, Patho Róbert 1:1, Helisová Kateřina 3:0, Přiklopil Jan 3:0, body hostů: Rousková Růžena 0:3, Pešek Miroslav 1:2, Dalešický Josef 0:2, Kalista Jan 0:2), TJ Střížkov C - TTC Rebel B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obraz Martin 2:1, Kolda Petr 2:1, Doležal Karel 0:3, Provazník Lukáš 0:4, body hostů: Marek Michal 4:0, Satrapa Jan 2:1, Šinákl Jan 2:1, Maršíková Martina 1:2), SK Dolní Měcholupy B - PSK Olymp Praha B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Látal Jan 2:1, Mára Karel 2:0, Palátka Daniel 2:0, Čadil Petr 2:1, WO 1:0, body hostů: Kolařík Zdeněk 1:1, Pocz Štefan 1:2, Jirků Jaromír 0:3, Pozníček Josef 0:2, WO 0:1), AC Sparta Praha I - TJ Sokol Žižkov C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Daniel 2:1, Bláha Tomáš 2:1, Košek Lukáš 2:1, Sýs Alan 3:1, body hostů: Kanzelsberger Martin 1:3, Slováček Jakub 0:3, Vřešťál Milan 3:0, Treybal Václav 0:3), TTC Praha C - TJ AVIA Čakovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Lukáš 4:0, Petránek Ivan 0:4, Mutl David 0:4, Remunda Štěpán 4:0, body hostů: Vaňásek Jiří ml. 2:2, Peršl Martin 2:2, Mach Jakub 2:2, Karpíšek Ondřej 2:2),
2. kolo:
Slovan KST Bohnice G - TJ AVIA Čakovice E 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Thomka Pavel 0:3, Pinkas Jan 0:3, Matuna Václav 2:1, Bartoňová Jitka 1:2, WO 4:0, body hostů: Karpíšek Ondřej 3:1, Peršl Martin 3:1, Dvořáková Anna 3:1, WO 0:4), TJ Sokol Žižkov C - TTC Praha C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kanzelsberger Martin 1:1, Vřešťál Milan 1:1, Slováček Jakub 1:2, Vláčil Jiří 2:0, WO 4:0, body hostů: Remunda Štěpán 3:0, Moravec Lukáš 0:3, Petránek Ivan 1:2, WO 0:4), PSK Olymp Praha B - AC Sparta Praha I 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pocz Štefan 1:2, Turek Tomáš 1:2, Kopřiva Radek 3:0, Havel Jaroslav 4:0, body hostů: Sýs Alan 1:3, Bláha Tomáš 1:2, Košek Lukáš 1:2, Benák Daniel 1:2), TTC Rebel B - SK Dolní Měcholupy B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Satrapa Jan 2:2, Uhl Jiří 4:0, Šinákl Jan 0:3, Marek Michal 3:1, body hostů: Čadil Petr 3:1, Látal Jan 2:2, Palátka Daniel 1:3, Mára Karel 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ Střížkov C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rousková Růžena 0:3, Pešek Miroslav 1:2, Vaněk Martin 0:3, Dalešický Josef 3:1, body hostů: Provazník Lukáš 4:0, Kolda Petr 2:1, Obraz Martin 2:1, Doležal Karel 1:2), SK Start Praha B - VSK MFF UK Praha A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybář Martin 4:0, Adášek Jan 1:2, Bajtler Martin 1:2, Poledne Jan 3:1, body hostů: Přiklopil Jan 2:2, Szekeres Ľudovít 0:4, Patho Róbert 1:2, Helisová Kateřina 2:1),
3. kolo:
VSK MFF UK Praha A - Slovan KST Bohnice G -:- (Odloženo), TJ Střížkov C - SK Start Praha B -:- (Odloženo), SK Dolní Měcholupy B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B -:- (Odloženo), AC Sparta Praha I - TTC Rebel B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Košek Lukáš 0:2, Benák Daniel 1:2, Merkl Roman 0:2, WO 0:3, body hostů: Uhl Jiří 1:1, Satrapa Jan 2:0, Linhart Radek 1:0, Marek Michal 2:0, WO 3:0), TTC Praha C - PSK Olymp Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Lukáš 3:1, Brýna Karel 1:3, Petránek Ivan 0:4, Sedláček Tomáš 4:0, body hostů: Havel Jaroslav 3:1, Kolařík Zdeněk 2:2, Pocz Štefan 1:3, Šindelář Michal 2:2), TJ AVIA Čakovice E - TJ Sokol Žižkov C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lomský Gustav 0:4, Žydel Jan 1:2, Hájek Alexandr 1:2, Karpíšek Ondřej 3:1, body hostů: Vřešťál Milan 2:2, Kanzelsberger Martin 3:1, Vláčil Jiří 2:1, Elčkner Miroslav ml. 2:1),
4. kolo:
Slovan KST Bohnice G - TJ Sokol Žižkov C -:- (NVČR Odl.), PSK Olymp Praha B - TJ AVIA Čakovice E -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel B - TTC Praha C -:- (NVČR Odl.), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - AC Sparta Praha I -:- (NVČR Odl.), SK Start Praha B - SK Dolní Měcholupy B -:- (NVČR Odl.), VSK MFF UK Praha A - TJ Střížkov C -:- (NVČR Odl.),
5. kolo:
TJ Střížkov C - Slovan KST Bohnice G -:- (NVČR Odl.), SK Dolní Měcholupy B - VSK MFF UK Praha A -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha I - SK Start Praha B -:- (NVČR Odl.), TTC Praha C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice E - TTC Rebel B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Žižkov C - PSK Olymp Praha B -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
Slovan KST Bohnice G - PSK Olymp Praha B -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel B - TJ Sokol Žižkov C -:- (NVČR Odl.), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ AVIA Čakovice E -:- (NVČR Odl.), SK Start Praha B - TTC Praha C -:- (NVČR Odl.), VSK MFF UK Praha A - AC Sparta Praha I -:- (NVČR Odl.), TJ Střížkov C - SK Dolní Měcholupy B -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
SK Dolní Měcholupy B - Slovan KST Bohnice G -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha I - TJ Střížkov C -:- (NVČR Odl.), TTC Praha C - VSK MFF UK Praha A -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice E - SK Start Praha B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Žižkov C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B -:- (NVČR Odl.), PSK Olymp Praha B - TTC Rebel B -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
Slovan KST Bohnice G - TTC Rebel B -:- (NVČR Odl.), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - PSK Olymp Praha B -:- (NVČR Odl.), SK Start Praha B - TJ Sokol Žižkov C -:- (NVČR Odl.), VSK MFF UK Praha A - TJ AVIA Čakovice E -:- (NVČR Odl.), TJ Střížkov C - TTC Praha C -:- (NVČR Odl.), SK Dolní Měcholupy B - AC Sparta Praha I -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
AC Sparta Praha I - Slovan KST Bohnice G -:- (NVČR Odl.), TTC Praha C - SK Dolní Měcholupy B -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice E - TJ Střížkov C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Žižkov C - VSK MFF UK Praha A -:- (NVČR Odl.), PSK Olymp Praha B - SK Start Praha B -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
Slovan KST Bohnice G - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B -:- (NVČR Odl.), SK Start Praha B - TTC Rebel B -:- (NVČR Odl.), VSK MFF UK Praha A - PSK Olymp Praha B -:- (NVČR Odl.), TJ Střížkov C - TJ Sokol Žižkov C -:- (NVČR Odl.), SK Dolní Měcholupy B - TJ AVIA Čakovice E -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha I - TTC Praha C -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
TTC Praha C - Slovan KST Bohnice G -:-, TJ AVIA Čakovice E - AC Sparta Praha I -:-, TJ Sokol Žižkov C - SK Dolní Měcholupy B -:-, PSK Olymp Praha B - TJ Střížkov C -:-, TTC Rebel B - VSK MFF UK Praha A -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - SK Start Praha B -:-,
12. kolo:
Slovan KST Bohnice G - SK Start Praha B -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - VSK MFF UK Praha A -:-, TTC Rebel B - TJ Střížkov C -:-, PSK Olymp Praha B - SK Dolní Měcholupy B -:-, TJ Sokol Žižkov C - AC Sparta Praha I -:-, TJ AVIA Čakovice E - TTC Praha C -:-,
13. kolo:
TJ AVIA Čakovice E - Slovan KST Bohnice G -:-, TTC Praha C - TJ Sokol Žižkov C -:-, AC Sparta Praha I - PSK Olymp Praha B -:-, SK Dolní Měcholupy B - TTC Rebel B -:-, TJ Střížkov C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B -:-, VSK MFF UK Praha A - SK Start Praha B -:-,
14. kolo:
Slovan KST Bohnice G - VSK MFF UK Praha A -:-, SK Start Praha B - TJ Střížkov C -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - SK Dolní Měcholupy B -:-, TTC Rebel B - AC Sparta Praha I -:-, PSK Olymp Praha B - TTC Praha C -:-, TJ Sokol Žižkov C - TJ AVIA Čakovice E -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Žižkov C - Slovan KST Bohnice G -:-, TJ AVIA Čakovice E - PSK Olymp Praha B -:-, TTC Praha C - TTC Rebel B -:-, AC Sparta Praha I - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B -:-, SK Dolní Měcholupy B - SK Start Praha B -:-, TJ Střížkov C - VSK MFF UK Praha A -:-,
16. kolo:
Slovan KST Bohnice G - TJ Střížkov C -:-, VSK MFF UK Praha A - SK Dolní Měcholupy B -:-, SK Start Praha B - AC Sparta Praha I -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TTC Praha C -:-, TTC Rebel B - TJ AVIA Čakovice E -:-, PSK Olymp Praha B - TJ Sokol Žižkov C -:-,
17. kolo:
PSK Olymp Praha B - Slovan KST Bohnice G -:-, TJ Sokol Žižkov C - TTC Rebel B -:-, TJ AVIA Čakovice E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B -:-, TTC Praha C - SK Start Praha B -:-, AC Sparta Praha I - VSK MFF UK Praha A -:-, SK Dolní Měcholupy B - TJ Střížkov C -:-,
18. kolo:
Slovan KST Bohnice G - SK Dolní Měcholupy B -:-, TJ Střížkov C - AC Sparta Praha I -:-, VSK MFF UK Praha A - TTC Praha C -:-, SK Start Praha B - TJ AVIA Čakovice E -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ Sokol Žižkov C -:-, TTC Rebel B - PSK Olymp Praha B -:-,
19. kolo:
TTC Rebel B - Slovan KST Bohnice G -:-, PSK Olymp Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B -:-, TJ Sokol Žižkov C - SK Start Praha B -:-, TJ AVIA Čakovice E - VSK MFF UK Praha A -:-, TTC Praha C - TJ Střížkov C -:-, AC Sparta Praha I - SK Dolní Měcholupy B -:-,
20. kolo:
Slovan KST Bohnice G - AC Sparta Praha I -:-, SK Dolní Měcholupy B - TTC Praha C -:-, TJ Střížkov C - TJ AVIA Čakovice E -:-, VSK MFF UK Praha A - TJ Sokol Žižkov C -:-, SK Start Praha B - PSK Olymp Praha B -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TTC Rebel B -:-,
21. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - Slovan KST Bohnice G -:-, TTC Rebel B - SK Start Praha B -:-, PSK Olymp Praha B - VSK MFF UK Praha A -:-, TJ Sokol Žižkov C - TJ Střížkov C -:-, TJ AVIA Čakovice E - SK Dolní Měcholupy B -:-, TTC Praha C - AC Sparta Praha I -:-,
22. kolo:
Slovan KST Bohnice G - TTC Praha C -:-, AC Sparta Praha I - TJ AVIA Čakovice E -:-, SK Dolní Měcholupy B - TJ Sokol Žižkov C -:-, TJ Střížkov C - PSK Olymp Praha B -:-, VSK MFF UK Praha A - TTC Rebel B -:-, SK Start Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B -:-,
3. třída B muži
1. kolo:
TJ Sokol Michle E - TJ ABC Braník B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rattay Gustav 0:4, Radil Milan 3:1, Haralík Stanislav 3:1, Motyčka Oldřich 2:2, body hostů: Čihák Josef st. 4:0, Nosál Martin 1:3, Ruml Jiří 2:2, Zimmel Václav 1:3), KK Konstruktiva Praha A - AC Sparta Praha H 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marko Jiří 2:2, Bačík Jakub 2:2, Boštíková Věra 1:3, Smrkovský Petr 2:2, body hostů: Dlask Marek 4:0, Kočí Štěpán 4:0, Jankovec Jiří 1:3, Melíšek Ondřej 0:4), SK Slivenec A - TTC Elizza Praha I 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schauer Patrik 1:3, Helcl Daniel 1:2, Kop František 1:2, Pospíšil Alois 2:2, body hostů: Kotlorz Lukáš 0:4, Flídr Josef 3:1, Daníček Adam 3:0, Šimeček Jan 3:0), TJ Sokol Petrovice C - TTC Klánovice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matuška František 2:2, Novotný Václav 2:2, Pícha David 2:2, Pecka Zdeněk 3:1, body hostů: Verner Pavel 2:2, Pospíšil Jan 3:1, Jiroš Martin 1:3, Horčák Martin 1:3), TJ Sokol Stodůlky D - SK OAZA Praha C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevmeržický Vadim 4:0, Hladík Ivo 0:3, Bielina Václav 2:2, Celler Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Kuběna Tomáš 3:1, Berný Lukáš 1:3, Pavlovský Tomáš 1:2, Fabian Jiří 1:3, WO 1:0),
2. kolo:
TJ ABC Braník B - SK OAZA Praha C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nosál Martin 3:0, Petira Martin 0:3, Skoumal Adam 2:1, Čihák Josef st. 3:1, body hostů: Kačinetz Alan 1:3, Kuběna Tomáš 3:0, Pavlovský Tomáš 0:3, Fabian Jiří 1:2), TTC Klánovice C - Sokol Nové Vysočany A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jan 3:1, Michálek David 3:0, Horčák Martin 1:2, Jiroš Martin 2:2, body hostů: Dyršmíd Milan 3:1, Kobras Ludvík 1:3, Kartaš Zdeněk 1:2, Kruchina Jiří 0:3), TTC Elizza Praha I - TJ Sokol Petrovice C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimeček Jan 2:1, Kotlorz Lukáš 1:2, Flídr Josef 2:1, Daníček Adam 4:0, body hostů: Pecka Zdeněk 1:3, Matuška František 2:1, Novotný Václav 1:2, Schützner Vladimír 0:3), AC Sparta Praha H - SK Slivenec A 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Melíšek Ondřej 2:0, Jaroňová Karolína 1:1, Melíšek Martin 2:1, Dlask Marek 2:0, WO 3:0, body hostů: Pospíšil Alois 0:3, Schauer Patrik 2:1, Arsenjev Petr 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Michle E - KK Konstruktiva Praha A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rattay Gustav 0:4, Radil Milan 2:2, Haralík Stanislav 4:0, Motyčka Oldřich 4:0, body hostů: Bačík Jakub 2:2, Smrkovský Petr 1:3, Marko Jiří 1:3, Boštíková Věra 2:2),
3. kolo:
KK Konstruktiva Praha A - TJ ABC Braník B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marko Jiří 2:2, Bačík Jakub 1:3, Boštíková Věra 3:1, Smrkovský Petr 2:2, body hostů: Čihák Josef st. 3:1, Skoumal Adam 2:2, Nosál Martin 1:3, Čihák Josef ml. 2:2), SK Slivenec A - TJ Sokol Michle E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schauer Patrik 1:1, Arsenjev Petr 2:0, Rek Dominik Lukáš 2:1, Pospíšil Alois 3:0, body hostů: Haralík Stanislav 2:1, Motyčka Oldřich 0:3, Radil Milan 0:2, Rattay Gustav 0:2), TJ Sokol Petrovice C - AC Sparta Praha H 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matuška František 0:3, Novotný Václav 0:2, Pícha David 0:3, Pecka Zdeněk 3:0, body hostů: Dlask Marek 3:0, Kočí Štěpán 2:1, Jaroňová Karolína 2:1, Melíšek Martin 1:1), Sokol Nové Vysočany A - TTC Elizza Praha I 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kartaš Zdeněk 1:2, Dyršmíd Milan 1:2, Adámek Jiří 0:3, Kobras Ludvík 1:2, body hostů: Vydrová Lucie 2:1, Růžička Dominik 3:0, Kotlorz Lukáš 1:2, Šimeček Jan 3:0), TJ Sokol Stodůlky D - TTC Klánovice C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevmeržický Vadim 1:3, Celler Jiří 1:3, Bielina Václav 3:0, Procházka Ondřej 4:0, body hostů: Verner Pavel 2:2, Horčák Martin 1:3, Pospíšil Jan 1:3, Jiroš Martin 2:1),
4. kolo:
TTC Klánovice C - SK OAZA Praha C -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha I - TJ Sokol Stodůlky D -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha H - Sokol Nové Vysočany A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle E - TJ Sokol Petrovice C -:- (NVČR Odl.), KK Konstruktiva Praha A - SK Slivenec A -:- (NVČR Odl.),
5. kolo:
SK Slivenec A - TJ ABC Braník B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Petrovice C - KK Konstruktiva Praha A -:- (NVČR Odl.), Sokol Nové Vysočany A - TJ Sokol Michle E -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky D - AC Sparta Praha H -:- (NVČR Odl.), SK OAZA Praha C - TTC Elizza Praha I -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
TJ ABC Braník B - TTC Klánovice C -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha H - SK OAZA Praha C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle E - TJ Sokol Stodůlky D -:- (NVČR Odl.), KK Konstruktiva Praha A - Sokol Nové Vysočany A -:- (NVČR Odl.), SK Slivenec A - TJ Sokol Petrovice C -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
TJ Sokol Petrovice C - TJ ABC Braník B -:- (NVČR Odl.), Sokol Nové Vysočany A - SK Slivenec A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky D - KK Konstruktiva Praha A -:- (NVČR Odl.), SK OAZA Praha C - TJ Sokol Michle E -:- (NVČR Odl.), TTC Klánovice C - TTC Elizza Praha I -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
TJ ABC Braník B - TTC Elizza Praha I -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha H - TTC Klánovice C -:- (NVČR Odl.), KK Konstruktiva Praha A - SK OAZA Praha C -:- (NVČR Odl.), SK Slivenec A - TJ Sokol Stodůlky D -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Petrovice C - Sokol Nové Vysočany A -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
Sokol Nové Vysočany A - TJ ABC Braník B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky D - TJ Sokol Petrovice C -:- (NVČR Odl.), SK OAZA Praha C - SK Slivenec A -:- (NVČR Odl.), TTC Klánovice C - TJ Sokol Michle E -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha I - AC Sparta Praha H -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
TJ ABC Braník B - AC Sparta Praha H -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle E - TTC Elizza Praha I -:- (NVČR Odl.), KK Konstruktiva Praha A - TTC Klánovice C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Petrovice C - SK OAZA Praha C -:- (NVČR Odl.), Sokol Nové Vysočany A - TJ Sokol Stodůlky D -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
TJ Sokol Stodůlky D - TJ ABC Braník B -:-, SK OAZA Praha C - Sokol Nové Vysočany A -:-, TTC Klánovice C - SK Slivenec A -:-, TTC Elizza Praha I - KK Konstruktiva Praha A -:-, AC Sparta Praha H - TJ Sokol Michle E -:-,
12. kolo:
TJ ABC Braník B - TJ Sokol Michle E -:-, AC Sparta Praha H - KK Konstruktiva Praha A -:-, TTC Elizza Praha I - SK Slivenec A -:-, TTC Klánovice C - TJ Sokol Petrovice C -:-, SK OAZA Praha C - TJ Sokol Stodůlky D -:-,
13. kolo:
SK OAZA Praha C - TJ ABC Braník B -:-, Sokol Nové Vysočany A - TTC Klánovice C -:-, TJ Sokol Petrovice C - TTC Elizza Praha I -:-, SK Slivenec A - AC Sparta Praha H -:-, KK Konstruktiva Praha A - TJ Sokol Michle E -:-,
14. kolo:
TJ ABC Braník B - KK Konstruktiva Praha A -:-, TJ Sokol Michle E - SK Slivenec A -:-, AC Sparta Praha H - TJ Sokol Petrovice C -:-, TTC Elizza Praha I - Sokol Nové Vysočany A -:-, TTC Klánovice C - TJ Sokol Stodůlky D -:-,
15. kolo:
SK OAZA Praha C - TTC Klánovice C -:-, TJ Sokol Stodůlky D - TTC Elizza Praha I -:-, Sokol Nové Vysočany A - AC Sparta Praha H -:-, TJ Sokol Petrovice C - TJ Sokol Michle E -:-, SK Slivenec A - KK Konstruktiva Praha A -:-,
16. kolo:
TJ ABC Braník B - SK Slivenec A -:-, KK Konstruktiva Praha A - TJ Sokol Petrovice C -:-, TJ Sokol Michle E - Sokol Nové Vysočany A -:-, AC Sparta Praha H - TJ Sokol Stodůlky D -:-, TTC Elizza Praha I - SK OAZA Praha C -:-,
17. kolo:
TTC Klánovice C - TJ ABC Braník B -:-, SK OAZA Praha C - AC Sparta Praha H -:-, TJ Sokol Stodůlky D - TJ Sokol Michle E -:-, Sokol Nové Vysočany A - KK Konstruktiva Praha A -:-, TJ Sokol Petrovice C - SK Slivenec A -:-,
18. kolo:
TJ ABC Braník B - TJ Sokol Petrovice C -:-, SK Slivenec A - Sokol Nové Vysočany A -:-, KK Konstruktiva Praha A - TJ Sokol Stodůlky D -:-, TJ Sokol Michle E - SK OAZA Praha C -:-, TTC Elizza Praha I - TTC Klánovice C -:-,
19. kolo:
TTC Elizza Praha I - TJ ABC Braník B -:-, TTC Klánovice C - AC Sparta Praha H -:-, SK OAZA Praha C - KK Konstruktiva Praha A -:-, TJ Sokol Stodůlky D - SK Slivenec A -:-, Sokol Nové Vysočany A - TJ Sokol Petrovice C -:-,
20. kolo:
TJ ABC Braník B - Sokol Nové Vysočany A -:-, TJ Sokol Petrovice C - TJ Sokol Stodůlky D -:-, SK Slivenec A - SK OAZA Praha C -:-, TJ Sokol Michle E - TTC Klánovice C -:-, AC Sparta Praha H - TTC Elizza Praha I -:-,
21. kolo:
AC Sparta Praha H - TJ ABC Braník B -:-, TTC Elizza Praha I - TJ Sokol Michle E -:-, TTC Klánovice C - KK Konstruktiva Praha A -:-, SK OAZA Praha C - TJ Sokol Petrovice C -:-, TJ Sokol Stodůlky D - Sokol Nové Vysočany A -:-,
22. kolo:
TJ ABC Braník B - TJ Sokol Stodůlky D -:-, Sokol Nové Vysočany A - SK OAZA Praha C -:-, SK Slivenec A - TTC Klánovice C -:-, KK Konstruktiva Praha A - TTC Elizza Praha I -:-, TJ Sokol Michle E - AC Sparta Praha H -:-,
4. třída A muži
1. kolo:
SF SKK El Niňo Praha I - TJ Sokol Michle F 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Michal 2:0, Vícha Matěj 1:1, Luxemburk Jaroslav 3:0, Kaucký Filip 2:0, body hostů: Štěpánek Petr 1:2, Rattay Gustav 0:2, Rattay Jan 0:2, Rattay Martin 0:2), AC Sparta Praha J - Sokol Nové Vysočany B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Tomáš 1:1, Hubač Martin 2:0, Benák Daniel 3:0, Bozděch Jan 2:1, body hostů: Litomiský Petr 1:2, Adámek Jiří 0:3, Jonák Přemysl 0:2, Erben Michal 1:1), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ Sokol Kbely A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabálek Petr 0:2, Čech Ludvík 0:2, Bartoš Martin 0:2, Lobo Manuel 0:2, body hostů: Hanke Tomáš 2:0, Svoboda Vladimír 2:0, Hrdý Jiří 2:0, Kučera Dušan 2:0), TJ Sokol Petrovice D - TJ Sokol Nusle Praha E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Karel 1:2, Michálek Vojtěch 3:0, Lukáč Michal 2:1, Schützner Vladimír 2:2, body hostů: Pour Lukáš 1:3, Němec Michal 0:3, Prokeš Jan 2:1, Špicarová Ivana 2:1), TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ Sokol Stodůlky E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zúbrik Mário 3:1, Honek Jan 1:3, Hojovec Ondřej 2:2, Koťátko Pravoslav 1:3, body hostů: Celler Jiří 4:0, Kalaš Vladislav 2:2, Stejskal Radek 0:4, Hladík Ivo 3:1), TJ ABC Braník C - TJ Zelená Liška A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zimmel Václav 1:0, Ruml Jiří 1:1, Král Ludvík 2:1, Kirakovjan Milan 1:0, WO 4:0, body hostů: Faistaver Patrik 2:1, Smrčina Zdeněk 0:2, Krieger Karel 0:2, WO 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Michle F - TJ Zelená Liška A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpánek Petr 2:0, Rattay Gustav 0:2, Rattay Jan 0:3, Rattay Martin 0:3, body hostů: Faistaver Patrik 2:1, Levý Jiří 3:0, Mikšátko Roman 2:0, Krieger Karel 1:1), TJ Sokol Stodůlky E - TJ ABC Braník C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalaš Vladislav 2:0, Hladík Ivo 2:0, Konopásek Luboš 2:0, Celler Jiří 2:0, body hostů: Zimmel Václav 0:2, Hložek Vojtěch 0:2, Hlaváček Petr 0:2, Beneš Roman 0:2), TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pour Lukáš 2:0, Němec Michal 1:1, Prokeš Jan 3:0, Pluska Oleh 3:0, body hostů: Hojovec Ondřej 1:2, Honek Jan 0:3, Koťátko Pravoslav 0:2, Studničný Jaromír 0:2), TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Petrovice D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Vladimír 2:1, Hrdý Jiří 1:2, Kučera Dušan 2:1, Hanke Tomáš 3:1, body hostů: Schützner Vladimír 3:1, Lukáč Michal 0:3, Hájek Karel 0:3, Michálek Vojtěch 2:1), Sokol Nové Vysočany B - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Litomiský Petr 1:2, Vytisk Václav 0:3, Adámek Jiří 0:3, Černý Ondřej 1:2, body hostů: Hrabálek Petr 3:0, Čech Ludvík 3:0, Hedervári Robert 2:1, Bartoš Martin 2:1), SF SKK El Niňo Praha I - AC Sparta Praha J 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vícha Matěj 1:1, Vrana Jakub 2:0, Luxemburk Jaroslav 3:0, Kaucký Filip 2:0, body hostů: Šálek Pavel 0:3, Mészáros Bence 0:2, Zítek Martin 0:2, Jedlička Jan 1:1),
3. kolo:
AC Sparta Praha J - TJ Sokol Michle F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benák Daniel 2:1, Jankovec Jiří 1:1, Košek Lukáš 2:1, Bozděch Jan 3:0, body hostů: Štěpánek Petr 3:0, Rattay Gustav 0:3, Rattay Martin 0:3, Rattay Jan 0:2), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - SF SKK El Niňo Praha I 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabálek Petr 1:1, Čech Ludvík 0:2, Bartoš Martin 0:3, Lobo Manuel 1:2, body hostů: Korchak Oleksandr 2:1, Kaucký Filip 3:0, Vícha Matěj 2:0, Vrana Jakub 1:1), TJ Sokol Petrovice D - Sokol Nové Vysočany B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Karel 3:0, Lukáč Michal 2:1, Kuttler Karel 0:3, Schützner Vladimír 4:0, body hostů: Černý Ondřej 2:2, Litomiský Petr 1:2, Erben Michal 1:2, Adámek Jiří 0:3), TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ Sokol Kbely A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koťátko Pravoslav 1:2, Honek Jan 0:3, Hojovec Ondřej 1:2, Zúbrik Mário 3:1, body hostů: Hanke Tomáš 4:0, Svoboda Vladimír 1:2, Hrdý Jiří 1:2, Kučera Dušan 2:1), TJ ABC Braník C - TJ Sokol Nusle Praha E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimmel Václav 3:0, Plucar Ondřej 2:1, Adamčíková Dana 1:2, Ruml Jiří 3:0, body hostů: Špicarová Ivana 0:3, Pour Lukáš 2:1, Rendl Josef 1:2, Frýbert Petr 0:3), TJ Zelená Liška A - TJ Sokol Stodůlky E 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Petr 1:2, Faistaver Patrik 1:1, Levý Jiří 0:3, Mikšátko Roman 0:3, body hostů: Celler Jiří 3:0, Kalaš Vladislav 2:1, Šimáček Pavel 3:0, Hladík Ivo 1:1),
4. kolo:
TJ Sokol Michle F - TJ Sokol Stodůlky E -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Zelená Liška A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Kbely A - TJ ABC Braník C -:- (NVČR Odl.), Sokol Nové Vysočany B - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha I - TJ Sokol Petrovice D -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha J - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A -:- (NVČR Odl.),
5. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ Sokol Michle F -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Petrovice D - AC Sparta Praha J -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - SF SKK El Niňo Praha I -:- (NVČR Odl.), TJ ABC Braník C - Sokol Nové Vysočany B -:- (NVČR Odl.), TJ Zelená Liška A - TJ Sokol Kbely A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky E - TJ Sokol Nusle Praha E -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
TJ Sokol Michle F - TJ Sokol Nusle Praha E -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Stodůlky E -:- (NVČR Odl.), Sokol Nové Vysočany B - TJ Zelená Liška A -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha I - TJ ABC Braník C -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha J - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A -:- (NVČR Odl.), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ Sokol Petrovice D -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
TJ Sokol Petrovice D - TJ Sokol Michle F -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A -:- (NVČR Odl.), TJ ABC Braník C - AC Sparta Praha J -:- (NVČR Odl.), TJ Zelená Liška A - SF SKK El Niňo Praha I -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky E - Sokol Nové Vysočany B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Sokol Kbely A -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
TJ Sokol Michle F - TJ Sokol Kbely A -:- (NVČR Odl.), Sokol Nové Vysočany B - TJ Sokol Nusle Praha E -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha I - TJ Sokol Stodůlky E -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha J - TJ Zelená Liška A -:- (NVČR Odl.), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ ABC Braník C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Petrovice D - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ Sokol Michle F -:- (NVČR Odl.), TJ ABC Braník C - TJ Sokol Petrovice D -:- (NVČR Odl.), TJ Zelená Liška A - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky E - AC Sparta Praha J -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha E - SF SKK El Niňo Praha I -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Kbely A - Sokol Nové Vysočany B -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
TJ Sokol Michle F - Sokol Nové Vysočany B -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha I - TJ Sokol Kbely A -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha J - TJ Sokol Nusle Praha E -:- (NVČR Odl.), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ Sokol Stodůlky E -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Petrovice D - TJ Zelená Liška A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ ABC Braník C -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
TJ ABC Braník C - TJ Sokol Michle F -:-, TJ Zelená Liška A - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A -:-, TJ Sokol Stodůlky E - TJ Sokol Petrovice D -:-, TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A -:-, TJ Sokol Kbely A - AC Sparta Praha J -:-, Sokol Nové Vysočany B - SF SKK El Niňo Praha I -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Michle F - SF SKK El Niňo Praha I -:-, Sokol Nové Vysočany B - AC Sparta Praha J -:-, TJ Sokol Kbely A - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A -:-, TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Sokol Petrovice D -:-, TJ Sokol Stodůlky E - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A -:-, TJ Zelená Liška A - TJ ABC Braník C -:-,
13. kolo:
TJ Zelená Liška A - TJ Sokol Michle F -:-, TJ ABC Braník C - TJ Sokol Stodůlky E -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ Sokol Nusle Praha E -:-, TJ Sokol Petrovice D - TJ Sokol Kbely A -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - Sokol Nové Vysočany B -:-, AC Sparta Praha J - SF SKK El Niňo Praha I -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Michle F - AC Sparta Praha J -:-, SF SKK El Niňo Praha I - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A -:-, Sokol Nové Vysočany B - TJ Sokol Petrovice D -:-, TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A -:-, TJ Sokol Nusle Praha E - TJ ABC Braník C -:-, TJ Sokol Stodůlky E - TJ Zelená Liška A -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Stodůlky E - TJ Sokol Michle F -:-, TJ Zelená Liška A - TJ Sokol Nusle Praha E -:-, TJ ABC Braník C - TJ Sokol Kbely A -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - Sokol Nové Vysočany B -:-, TJ Sokol Petrovice D - SF SKK El Niňo Praha I -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - AC Sparta Praha J -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Michle F - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A -:-, AC Sparta Praha J - TJ Sokol Petrovice D -:-, SF SKK El Niňo Praha I - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A -:-, Sokol Nové Vysočany B - TJ ABC Braník C -:-, TJ Sokol Kbely A - TJ Zelená Liška A -:-, TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Sokol Stodůlky E -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Sokol Michle F -:-, TJ Sokol Stodůlky E - TJ Sokol Kbely A -:-, TJ Zelená Liška A - Sokol Nové Vysočany B -:-, TJ ABC Braník C - SF SKK El Niňo Praha I -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - AC Sparta Praha J -:-, TJ Sokol Petrovice D - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Michle F - TJ Sokol Petrovice D -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A -:-, AC Sparta Praha J - TJ ABC Braník C -:-, SF SKK El Niňo Praha I - TJ Zelená Liška A -:-, Sokol Nové Vysočany B - TJ Sokol Stodůlky E -:-, TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Nusle Praha E -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Michle F -:-, TJ Sokol Nusle Praha E - Sokol Nové Vysočany B -:-, TJ Sokol Stodůlky E - SF SKK El Niňo Praha I -:-, TJ Zelená Liška A - AC Sparta Praha J -:-, TJ ABC Braník C - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ Sokol Petrovice D -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Michle F - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A -:-, TJ Sokol Petrovice D - TJ ABC Braník C -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ Zelená Liška A -:-, AC Sparta Praha J - TJ Sokol Stodůlky E -:-, SF SKK El Niňo Praha I - TJ Sokol Nusle Praha E -:-, Sokol Nové Vysočany B - TJ Sokol Kbely A -:-,
21. kolo:
Sokol Nové Vysočany B - TJ Sokol Michle F -:-, TJ Sokol Kbely A - SF SKK El Niňo Praha I -:-, TJ Sokol Nusle Praha E - AC Sparta Praha J -:-, TJ Sokol Stodůlky E - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A -:-, TJ Zelená Liška A - TJ Sokol Petrovice D -:-, TJ ABC Braník C - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Michle F - TJ ABC Braník C -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ Zelená Liška A -:-, TJ Sokol Petrovice D - TJ Sokol Stodůlky E -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ Sokol Nusle Praha E -:-, AC Sparta Praha J - TJ Sokol Kbely A -:-, SF SKK El Niňo Praha I - Sokol Nové Vysočany B -:-,
4. třída B muži
1. kolo:
TJ AVIA Čakovice F - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lomský Gustav 2:2, Kašpar Ladislav 2:1, Hájek Alexandr 1:2, Karpíšek Ondřej 4:0, body hostů: Vaněk Martin 1:3, Kalista Jan 0:4, Dalešický Tomáš 2:1, Hadrava Petr 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Sokol Praha - Břevnov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dolanský Roman 2:0, Jaroš Petr 1:1, Pekárek Václav 2:1, Veselý Filip 3:0, body hostů: Popelka Antonín 1:2, Dunder Jiří 0:3, Sabuka David 1:1, Ptáček Jan 0:2), TTC Rebel C - TTC Elizza Praha J 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Linhart Radek 2:0, Rašek Eduard 0:2, Řebec René 0:3, WO 0:4, body hostů: Kalina Pavel 2:1, Puk Jaroslav 2:0, Kadlec Antonín 1:0, Kaňka Filip 0:1, WO 4:0), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Střížkov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Jan 2:2, Rejent Martin 0:4, Pernikář Tomáš 4:0, Chmelík David 2:2, body hostů: Doležal Karel 1:3, Hejný Jakub 3:1, Novák Luboš 3:1, Blažek Pavel 1:3), TJ Pankrác D - Slovan KST Bohnice H 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bauer Radek 0:2, Adam Václav 0:2, Siblík Michal 0:2, Holub Martin 0:2, body hostů: Pinkas Jan 2:0, Cankař Radek 2:0, Fridrich Miloslav 2:0, Zerkal Sergey 2:0), TJ Malešice C - TTC Klánovice D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Petr 1:1, Čuda Jan 2:0, Hanšpach Daniel 3:0, Šimberský Jiří 3:0, body hostů: Nový Pavel 0:3, Michálek David 0:3, Hrdlic Roman 0:2, Hájek Luděk 1:1),
2. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TTC Klánovice D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hadrava Petr 0:2, Kalista Jan 1:1, Baxa Karel 0:3, Dalešický Tomáš 0:2, body hostů: Hanzal Petr 3:0, Hájek Luděk 1:1, Hrdlic Roman 2:0, Nový Pavel 2:0), Slovan KST Bohnice H - TJ Malešice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavata Josef 0:4, Zerkal Sergey 4:0, Cankař Radek 4:0, Handl Erich 1:3, body hostů: Šimberský Jiří 2:2, Bednář Petr 2:2, Tomek Jakub 1:3, Hanšpach Daniel 2:2), TJ Střížkov D - TJ Pankrác D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Karel 2:0, Provazník Lukáš 2:0, Novák Luboš 1:2, Blažek Pavel 3:0, body hostů: Holub Martin 0:3, Bauer Radek 1:2, Adam Václav 1:1, Siblík Michal 0:2), TTC Elizza Praha J - TJ Sokol Běchovice II C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalina Pavel 4:0, Puk Jaroslav 1:3, Kadlec Antonín 1:3, Kaňka Filip 3:1, body hostů: Farář Petr 3:1, Chmelík David 2:2, Rejent Martin 1:3, Brůček František 1:3), TJ Sokol Praha - Břevnov A - TTC Rebel C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Popelka Antonín 3:1, Dunder Jiří 2:2, Ptáček Jan 3:1, Sabuka David 2:2, body hostů: Satrapa Jan 3:1, Rašek Eduard 0:4, Linhart Radek 2:2, Nosek David 1:3), TJ AVIA Čakovice F - TJ Lokomotiva Vršovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žydel Jan 2:2, Lomský Gustav 2:2, Hájek Alexandr 2:2, Zázvorka Jan 2:2, body hostů: Veselý Filip 4:0, Pekárek Václav 3:1, Dolanský Roman 0:4, Černý Jakub 1:3),
3. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dolanský Roman 2:0, Jaroš Petr 2:0, Pekárek Václav 2:0, Veselý Filip 2:0, body hostů: Kalista Jan 0:2, Vaněk Martin 0:2, Dalešický Tomáš 0:2, Hadrava Petr 0:2), TTC Rebel C - TJ AVIA Čakovice F -:- (Odloženo), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Sokol Praha - Břevnov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chmelík David 2:1, Rejent Martin 1:2, Pernikář Tomáš 2:1, Farář Petr 3:1, body hostů: Popelka Antonín 2:2, Sabuka David 3:0, Ptáček Jan 0:3, Červenka Boris 0:3), TJ Pankrác D - TTC Elizza Praha J -:- (Odloženo), TJ Malešice C - TJ Střížkov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimberský Jiří 1:3, Bednář Petr 3:1, Hanšpach Daniel 1:2, Veselý Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Blažek Pavel 2:2, Provazník Lukáš 3:1, Hejný Jakub 2:2, Novák Luboš 0:3, WO 0:1), TTC Klánovice D - Slovan KST Bohnice H -:- (Odloženo),
4. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - Slovan KST Bohnice H -:- (NVČR Odl.), TJ Střížkov D - TTC Klánovice D -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha J - TJ Malešice C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Břevnov A - TJ Pankrác D -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice F - TJ Sokol Běchovice II C -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice E - TTC Rebel C -:- (NVČR Odl.),
5. kolo:
TTC Rebel C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Lokomotiva Vršovice E -:- (NVČR Odl.), TJ Pankrác D - TJ AVIA Čakovice F -:- (NVČR Odl.), TJ Malešice C - TJ Sokol Praha - Břevnov A -:- (NVČR Odl.), TTC Klánovice D - TTC Elizza Praha J -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice H - TJ Střížkov D -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Střížkov D -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha J - Slovan KST Bohnice H -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Břevnov A - TTC Klánovice D -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice F - TJ Malešice C -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Pankrác D -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel C - TJ Sokol Běchovice II C -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
TJ Sokol Běchovice II C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C -:- (NVČR Odl.), TJ Pankrác D - TTC Rebel C -:- (NVČR Odl.), TJ Malešice C - TJ Lokomotiva Vršovice E -:- (NVČR Odl.), TTC Klánovice D - TJ AVIA Čakovice F -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice H - TJ Sokol Praha - Břevnov A -:- (NVČR Odl.), TJ Střížkov D - TTC Elizza Praha J -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TTC Elizza Praha J -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Břevnov A - TJ Střížkov D -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice F - Slovan KST Bohnice H -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice E - TTC Klánovice D -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel C - TJ Malešice C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Pankrác D -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
TJ Pankrác D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C -:- (NVČR Odl.), TJ Malešice C - TJ Sokol Běchovice II C -:- (NVČR Odl.), TTC Klánovice D - TTC Rebel C -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice H - TJ Lokomotiva Vršovice E -:- (NVČR Odl.), TJ Střížkov D - TJ AVIA Čakovice F -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha J - TJ Sokol Praha - Břevnov A -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Sokol Praha - Břevnov A -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice F - TTC Elizza Praha J -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Střížkov D -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel C - Slovan KST Bohnice H -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Běchovice II C - TTC Klánovice D -:- (NVČR Odl.), TJ Pankrác D - TJ Malešice C -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
TJ Malešice C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C -:-, TTC Klánovice D - TJ Pankrác D -:-, Slovan KST Bohnice H - TJ Sokol Běchovice II C -:-, TJ Střížkov D - TTC Rebel C -:-, TTC Elizza Praha J - TJ Lokomotiva Vršovice E -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov A - TJ AVIA Čakovice F -:-,
12. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ AVIA Čakovice F -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov A - TJ Lokomotiva Vršovice E -:-, TTC Elizza Praha J - TTC Rebel C -:-, TJ Střížkov D - TJ Sokol Běchovice II C -:-, Slovan KST Bohnice H - TJ Pankrác D -:-, TTC Klánovice D - TJ Malešice C -:-,
13. kolo:
TTC Klánovice D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C -:-, TJ Malešice C - Slovan KST Bohnice H -:-, TJ Pankrác D - TJ Střížkov D -:-, TJ Sokol Běchovice II C - TTC Elizza Praha J -:-, TTC Rebel C - TJ Sokol Praha - Břevnov A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ AVIA Čakovice F -:-,
14. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Lokomotiva Vršovice E -:-, TJ AVIA Čakovice F - TTC Rebel C -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov A - TJ Sokol Běchovice II C -:-, TTC Elizza Praha J - TJ Pankrác D -:-, TJ Střížkov D - TJ Malešice C -:-, Slovan KST Bohnice H - TTC Klánovice D -:-,
15. kolo:
Slovan KST Bohnice H - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C -:-, TTC Klánovice D - TJ Střížkov D -:-, TJ Malešice C - TTC Elizza Praha J -:-, TJ Pankrác D - TJ Sokol Praha - Břevnov A -:-, TJ Sokol Běchovice II C - TJ AVIA Čakovice F -:-, TTC Rebel C - TJ Lokomotiva Vršovice E -:-,
16. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TTC Rebel C -:-, TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Sokol Běchovice II C -:-, TJ AVIA Čakovice F - TJ Pankrác D -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov A - TJ Malešice C -:-, TTC Elizza Praha J - TTC Klánovice D -:-, TJ Střížkov D - Slovan KST Bohnice H -:-,
17. kolo:
TJ Střížkov D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C -:-, Slovan KST Bohnice H - TTC Elizza Praha J -:-, TTC Klánovice D - TJ Sokol Praha - Břevnov A -:-, TJ Malešice C - TJ AVIA Čakovice F -:-, TJ Pankrác D - TJ Lokomotiva Vršovice E -:-, TJ Sokol Běchovice II C - TTC Rebel C -:-,
18. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Sokol Běchovice II C -:-, TTC Rebel C - TJ Pankrác D -:-, TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Malešice C -:-, TJ AVIA Čakovice F - TTC Klánovice D -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov A - Slovan KST Bohnice H -:-, TTC Elizza Praha J - TJ Střížkov D -:-,
19. kolo:
TTC Elizza Praha J - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C -:-, TJ Střížkov D - TJ Sokol Praha - Břevnov A -:-, Slovan KST Bohnice H - TJ AVIA Čakovice F -:-, TTC Klánovice D - TJ Lokomotiva Vršovice E -:-, TJ Malešice C - TTC Rebel C -:-, TJ Pankrác D - TJ Sokol Běchovice II C -:-,
20. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Pankrác D -:-, TJ Sokol Běchovice II C - TJ Malešice C -:-, TTC Rebel C - TTC Klánovice D -:-, TJ Lokomotiva Vršovice E - Slovan KST Bohnice H -:-, TJ AVIA Čakovice F - TJ Střížkov D -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov A - TTC Elizza Praha J -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Praha - Břevnov A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C -:-, TTC Elizza Praha J - TJ AVIA Čakovice F -:-, TJ Střížkov D - TJ Lokomotiva Vršovice E -:-, Slovan KST Bohnice H - TTC Rebel C -:-, TTC Klánovice D - TJ Sokol Běchovice II C -:-, TJ Malešice C - TJ Pankrác D -:-,
22. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Malešice C -:-, TJ Pankrác D - TTC Klánovice D -:-, TJ Sokol Běchovice II C - Slovan KST Bohnice H -:-, TTC Rebel C - TJ Střížkov D -:-, TJ Lokomotiva Vršovice E - TTC Elizza Praha J -:-, TJ AVIA Čakovice F - TJ Sokol Praha - Břevnov A -:-,
5. třída A muži
1. kolo:
SK SANK Běchovice A - SK Slivenec B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořínek Pavel 1:2, Jeřábek Michal 2:1, Trnka Miloš 1:2, Rychtarik David 4:0, body hostů: Helcl Daniel 3:1, Ondráček Petr 0:3, Kop František 2:1, Jůzek Karel 0:3), TJ Sokol Stodůlky F - Slovan KST Bohnice I 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babický Lukáš 3:1, Jágr Martin 1:3, Stejskal Radek 1:2, Šimáček Pavel 4:0, body hostů: Slavata Josef 3:1, Handl Erich 1:3, Chaloupek Petr 1:3, Pilný Pavel 1:2), TJ Sokol Nusle Praha F - SF SKK El Niňo Praha J 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němec Michal 0:3, Míšek Kryštof 0:2, Nesvačilová Petra 2:1, Pour Lukáš 1:2, body hostů: Kuboš Filip 2:1, Bertho Tadeáš 2:1, Svoboda Sebastian 2:1, Truchlík Maxim 2:0), TJ Sokol Kbely B - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnka Josef 2:1, Benák Miroslav 1:2, Klouček Martin 2:1, Hrubý Jan 3:1, body hostů: Hedervári Robert 3:1, Jirčík Stanislav 0:3, Hrabánek Vladimír 0:3, Boloňský Andrej 2:1), TTC Praha D - AC Sparta Praha K 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smíšek Jaroslav 2:2, Písecký Luboš 2:1, Petránek Ivan 1:2, Hanuš Daniel 4:0, body hostů: Šálek Pavel 1:3, Mészáros Bence 0:4, Benák Daniel 2:1, Jedlička Jan 2:1), SK Start Praha C - TJ Zelená Liška B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Botek Radomír 2:0, Suková Helena 1:1, Hrazdira Adam 1:2, Havel Jiří 2:0, WO 3:0, body hostů: Holštein Jaroslav 1:2, Levý Jiří 1:2, Lhoták Petr 1:2, WO 0:3),
2. kolo:
SK Slivenec B - TJ Zelená Liška B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kop František 4:0, Tvrdý Adam 1:2, Hrbek Ivan 1:2, Helcl Daniel 2:2, body hostů: Levý Jiří 2:2, Holštein Jaroslav 3:1, Rathouský Jan 0:3, Mikšátko Roman 1:2), AC Sparta Praha K - SK Start Praha C 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mészáros Bence 0:1, Jedlička Jan 0:2, Benák Daniel 3:0, Šálek Pavel 1:1, WO 6:0, body hostů: Havel Jiří 2:2, Botek Radomír 2:1, Trnovský Ivo 0:1, WO 0:6), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - TTC Praha D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boloňský Andrej 3:1, Hedervári Robert 1:2, Jirčík Stanislav 2:1, Wavrečka Ronald 3:1, body hostů: Hanuš Daniel 4:0, Písecký Luboš 1:3, Smíšek Jaroslav 0:3, Petránek Ivan 0:3), SF SKK El Niňo Praha J - TJ Sokol Kbely B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuboš Filip 2:0, Bertho Tadeáš 2:0, Svoboda Sebastian 2:0, Truchlík Maxim 2:0, body hostů: Hrubý Jan 0:2, Trnka Josef 0:2, Benák Miroslav 0:2, Klouček Martin 0:2), Slovan KST Bohnice I - TJ Sokol Nusle Praha F 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chaloupek Petr 2:0, Čáha Jiří 1:1, Dobeš Tomáš st. 2:1, Slavata Josef 3:0, body hostů: Nesvačilová Petra 0:3, Pour Lukáš 1:2, Vrzalová Jitka 1:1, Němec Michal 0:2), SK SANK Běchovice A - TJ Sokol Stodůlky F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rychtarik David 2:1, Hořínek Pavel 0:3, Jeřábek Michal 1:2, Trnka Miloš 1:3, body hostů: Šimáček Pavel 4:0, Konopásek Luboš 3:0, Stejskal Radek 0:3, Jágr Martin 2:1),
3. kolo:
TJ Sokol Stodůlky F - SK Slivenec B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kunert Ladislav 2:2, Jágr Martin 2:2, Stejskal Radek 2:1, Šimáček Pavel 3:1, body hostů: Hrbek Ivan 0:4, Helcl Daniel 4:0, Kop František 1:3, Tvrdý Adam 1:2), TJ Sokol Nusle Praha F - SK SANK Běchovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Míšek Kryštof 0:1, Němec Michal 3:0, Prokeš Jan 2:1, Pour Lukáš 2:2, Drahota Jiří 2:1, body hostů: Rychtarik David 1:3, Hořínek Pavel 2:2, Jeřábek Michal 0:3, Urban Pavel 2:1), TJ Sokol Kbely B - Slovan KST Bohnice I -:- (Odloženo), TTC Praha D - SF SKK El Niňo Praha J 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Písecký Luboš 3:1, Smíšek Jaroslav 1:3, Petránek Ivan 1:2, Hanuš Daniel 4:0, body hostů: Kuboš Filip 1:3, Truchlík Maxim 3:1, Svoboda Sebastian 1:3, Bertho Tadeáš 1:2), SK Start Praha C - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Jiří 1:3, Botek Radomír 2:2, Hrazdira Adam 2:2, Adášek Jan 3:1, body hostů: Wavrečka Ronald 1:3, Boloňský Andrej 3:1, Jirčík Stanislav 2:2, Matvija Peter 2:2), TJ Zelená Liška B - AC Sparta Praha K 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lhoták Petr 2:2, Rathouský Jan 1:3, Levý Jiří 2:2, Holštein Jaroslav 4:0, body hostů: Mészáros Bence 0:4, Jandus Martin 3:1, Marhol Jan 2:2, Šálek Pavel 2:2),
4. kolo:
SK Slivenec B - AC Sparta Praha K -:- (NVČR Odl.), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - TJ Zelená Liška B -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha J - SK Start Praha C -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice I - TTC Praha D -:- (NVČR Odl.), SK SANK Běchovice A - TJ Sokol Kbely B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky F - TJ Sokol Nusle Praha F -:- (NVČR Odl.),
5. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha F - SK Slivenec B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Kbely B - TJ Sokol Stodůlky F -:- (NVČR Odl.), TTC Praha D - SK SANK Běchovice A -:- (NVČR Odl.), SK Start Praha C - Slovan KST Bohnice I -:- (NVČR Odl.), TJ Zelená Liška B - SF SKK El Niňo Praha J -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha K - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
SK Slivenec B - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha J - AC Sparta Praha K -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice I - TJ Zelená Liška B -:- (NVČR Odl.), SK SANK Běchovice A - SK Start Praha C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky F - TTC Praha D -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Sokol Kbely B -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
TJ Sokol Kbely B - SK Slivenec B -:- (NVČR Odl.), TTC Praha D - TJ Sokol Nusle Praha F -:- (NVČR Odl.), SK Start Praha C - TJ Sokol Stodůlky F -:- (NVČR Odl.), TJ Zelená Liška B - SK SANK Běchovice A -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha K - Slovan KST Bohnice I -:- (NVČR Odl.), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - SF SKK El Niňo Praha J -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
SK Slivenec B - SF SKK El Niňo Praha J -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice I - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B -:- (NVČR Odl.), SK SANK Běchovice A - AC Sparta Praha K -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky F - TJ Zelená Liška B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha F - SK Start Praha C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Kbely B - TTC Praha D -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
TTC Praha D - SK Slivenec B -:- (NVČR Odl.), SK Start Praha C - TJ Sokol Kbely B -:- (NVČR Odl.), TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Nusle Praha F -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha K - TJ Sokol Stodůlky F -:- (NVČR Odl.), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - SK SANK Běchovice A -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha J - Slovan KST Bohnice I -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
SK Slivenec B - Slovan KST Bohnice I -:- (NVČR Odl.), SK SANK Běchovice A - SF SKK El Niňo Praha J -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky F - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha F - AC Sparta Praha K -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Kbely B - TJ Zelená Liška B -:- (NVČR Odl.), TTC Praha D - SK Start Praha C -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
SK Start Praha C - SK Slivenec B -:-, TJ Zelená Liška B - TTC Praha D -:-, AC Sparta Praha K - TJ Sokol Kbely B -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - TJ Sokol Nusle Praha F -:-, SF SKK El Niňo Praha J - TJ Sokol Stodůlky F -:-, Slovan KST Bohnice I - SK SANK Běchovice A -:-,
12. kolo:
SK Slivenec B - SK SANK Běchovice A -:-, Slovan KST Bohnice I - TJ Sokol Stodůlky F -:-, SF SKK El Niňo Praha J - TJ Sokol Nusle Praha F -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - TJ Sokol Kbely B -:-, AC Sparta Praha K - TTC Praha D -:-, TJ Zelená Liška B - SK Start Praha C -:-,
13. kolo:
TJ Zelená Liška B - SK Slivenec B -:-, SK Start Praha C - AC Sparta Praha K -:-, TTC Praha D - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B -:-, TJ Sokol Kbely B - SF SKK El Niňo Praha J -:-, TJ Sokol Nusle Praha F - Slovan KST Bohnice I -:-, TJ Sokol Stodůlky F - SK SANK Běchovice A -:-,
14. kolo:
SK Slivenec B - TJ Sokol Stodůlky F -:-, SK SANK Běchovice A - TJ Sokol Nusle Praha F -:-, Slovan KST Bohnice I - TJ Sokol Kbely B -:-, SF SKK El Niňo Praha J - TTC Praha D -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - SK Start Praha C -:-, AC Sparta Praha K - TJ Zelená Liška B -:-,
15. kolo:
AC Sparta Praha K - SK Slivenec B -:-, TJ Zelená Liška B - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B -:-, SK Start Praha C - SF SKK El Niňo Praha J -:-, TTC Praha D - Slovan KST Bohnice I -:-, TJ Sokol Kbely B - SK SANK Běchovice A -:-, TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Sokol Stodůlky F -:-,
16. kolo:
SK Slivenec B - TJ Sokol Nusle Praha F -:-, TJ Sokol Stodůlky F - TJ Sokol Kbely B -:-, SK SANK Běchovice A - TTC Praha D -:-, Slovan KST Bohnice I - SK Start Praha C -:-, SF SKK El Niňo Praha J - TJ Zelená Liška B -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - AC Sparta Praha K -:-,
17. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - SK Slivenec B -:-, AC Sparta Praha K - SF SKK El Niňo Praha J -:-, TJ Zelená Liška B - Slovan KST Bohnice I -:-, SK Start Praha C - SK SANK Běchovice A -:-, TTC Praha D - TJ Sokol Stodůlky F -:-, TJ Sokol Kbely B - TJ Sokol Nusle Praha F -:-,
18. kolo:
SK Slivenec B - TJ Sokol Kbely B -:-, TJ Sokol Nusle Praha F - TTC Praha D -:-, TJ Sokol Stodůlky F - SK Start Praha C -:-, SK SANK Běchovice A - TJ Zelená Liška B -:-, Slovan KST Bohnice I - AC Sparta Praha K -:-, SF SKK El Niňo Praha J - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B -:-,
19. kolo:
SF SKK El Niňo Praha J - SK Slivenec B -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - Slovan KST Bohnice I -:-, AC Sparta Praha K - SK SANK Běchovice A -:-, TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Stodůlky F -:-, SK Start Praha C - TJ Sokol Nusle Praha F -:-, TTC Praha D - TJ Sokol Kbely B -:-,
20. kolo:
SK Slivenec B - TTC Praha D -:-, TJ Sokol Kbely B - SK Start Praha C -:-, TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Zelená Liška B -:-, TJ Sokol Stodůlky F - AC Sparta Praha K -:-, SK SANK Běchovice A - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B -:-, Slovan KST Bohnice I - SF SKK El Niňo Praha J -:-,
21. kolo:
Slovan KST Bohnice I - SK Slivenec B -:-, SF SKK El Niňo Praha J - SK SANK Běchovice A -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - TJ Sokol Stodůlky F -:-, AC Sparta Praha K - TJ Sokol Nusle Praha F -:-, TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Kbely B -:-, SK Start Praha C - TTC Praha D -:-,
22. kolo:
SK Slivenec B - SK Start Praha C -:-, TTC Praha D - TJ Zelená Liška B -:-, TJ Sokol Kbely B - AC Sparta Praha K -:-, TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B -:-, TJ Sokol Stodůlky F - SF SKK El Niňo Praha J -:-, SK SANK Běchovice A - Slovan KST Bohnice I -:-,
5. třída B muži
1. kolo:
SK OAZA Praha D - TJ Malešice D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koubek Arnošt 3:1, Brenner Zdeněk 1:3, Totzauer Karel 2:2, Stočes Petr 4:0, body hostů: Zseller Jiří 2:2, Jiřička Miroslav 1:3, GAO YANMING 3:1, Vanka Petr 0:4), TJ Sokol Žižkov D - TJ Sokol Praha - Podolí A 10:0wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Hladík Petr 1:0, Pešta Vítězslav 2:0, Elčkner Miroslav 2:0, Růžička Vojtěch 1:0, WO 3:0, body hostů: Hach Miroslav 0:2, Skála Patrik 0:2, Zikl Petr 0:2, WO 0:3), TJ Slavoj Praha D - TJ Sokol Petrovice E -:- (Odloženo), TTC Elizza Praha K - TTC Rebel D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lebeda Lukáš 3:1, Vránová Helena 3:1, Rosová Kateřina 1:3, Petrtýl Šimon 1:3, body hostů: Joska Tomáš 4:0, Šraga Jan 1:3, Nosek David 2:2, Plášková Sylva 1:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Lokomotiva Vršovice F 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krieger Jan 0:2, Baxa Karel 0:2, Lösterová Anna 0:3, Bezděk Metoděj 0:2, WO 1:0, body hostů: Marášek Dominik 3:0, Černý Jakub 2:0, Středa Martin 2:0, Dušek Jiří 2:0, WO 0:1), KST Vršovice A - SF SKK El Niňo Praha K 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jantač Petr 1:0, Hnilička Jiří 2:0, Polášek Lukáš 2:1, Dvořák Jiří ml. 1:0, WO 3:0, body hostů: Přída Antonín 0:3, Šrytr Petr 1:1, Niederle Jiří 0:2, WO 0:3),
2. kolo:
TJ Malešice D - SF SKK El Niňo Praha K 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zseller Jiří 3:0, Tomek Jakub 1:1, Jiřička Miroslav 1:2, GAO YANMING 3:0, body hostů: Kotrč Michal 2:1, Vyvadil Jiří 1:2, Šrytr Petr 0:3, Přída Antonín 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice F - KST Vršovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíček Petr 3:1, Dušek Jiří 1:3, Pestr Luděk 1:3, Marášek Dominik 3:1, body hostů: Dvořák Jiří ml. 1:3, Jantač Petr 2:2, Hnilička Jiří 4:0, Polášek Lukáš 1:3), TTC Rebel D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rašek Eduard 2:0, Plášková Sylva 2:0, Joska Tomáš 2:1, Nosek David 2:0, body hostů: Krieger Jan 0:3, Najbertová Lucie 0:2, Baxa Karel 1:1, Lösterová Anna 0:2), TJ Sokol Petrovice E - TTC Elizza Praha K 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blaho Martin 0:2, Kuttler Karel 1:1, Laube Martin 0:3, Rod Karel 1:2, body hostů: Puk Jaroslav 3:0, Kadlec Antonín 2:1, Vránová Helena 2:0, Rosová Kateřina 1:1), TJ Sokol Praha - Podolí A - TJ Slavoj Praha D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Michal 3:1, Hach Miroslav 2:2, Mareš Petr 3:1, Kolařík Ivan 0:4, body hostů: Pfleger Michal 4:0, Gräf Adam 1:3, Slavíček Jan 2:2, Matouš Vojtěch 1:3), SK OAZA Praha D - TJ Sokol Žižkov D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek Arnošt 2:2, Brenner Zdeněk 0:2, Totzauer Karel 0:3, Stočes Petr 2:1, WO 1:1, body hostů: Pešta Vítězslav 3:0, Slováček Jakub 4:0, Růžička Vojtěch 1:2, Treybal Václav 0:2, WO 1:1),
3. kolo:
TJ Sokol Žižkov D - TJ Malešice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešta Vítězslav 2:2, Růžička Vojtěch 2:2, Slováček Jakub 3:1, Hladík Petr 1:3, body hostů: GAO YANMING 4:0, Tomek Jakub 2:2, Zseller Jiří 2:2, Jiřička Miroslav 0:4), TJ Slavoj Praha D - SK OAZA Praha D 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gräf Adam 1:1, Matouš Vojtěch 0:2, Pfleger Michal 3:0, Michlík Michal 2:0, WO 3:0, body hostů: Koubek Arnošt 2:1, Totzauer Karel 1:2, Stýblo Jaroslav 0:3, WO 0:3), TTC Elizza Praha K - TJ Sokol Praha - Podolí A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Puk Jaroslav 1:2, Kaňka Filip 3:0, Lebeda Lukáš 2:1, Petrtýl Šimon 2:1, body hostů: Mareš Petr 2:1, Zikl Petr 1:2, Šrajer Jiří 1:2, Hach Miroslav 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Petrovice E 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bezděk Metoděj 0:3, Stoilov Jonáš 2:1, Najbertová Lucie 0:3, Krieger Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Rod Karel 4:0, Kuttler Karel 2:2, Blaho Martin 3:1, WO 0:5), KST Vršovice A - TTC Rebel D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jantač Petr 3:1, Hnilička Jiří 0:2, Dvořák Jiří st. 2:2, Polášek Lukáš 1:3, Macek Lukáš 1:1, body hostů: Rašek Eduard 3:1, Malina Vlastimil 1:3, Nosek David 3:1, Nosková Adéla 2:2), SF SKK El Niňo Praha K - TJ Lokomotiva Vršovice F 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyvadil Jiří 1:2, Šrytr Petr 0:3, Přída Antonín 0:3, Kotrč Michal 2:1, body hostů: Marášek Dominik 3:0, Středa Martin 3:0, Dušek Jiří 1:2, Pestr Luděk 2:1),
4. kolo:
TJ Malešice D - TJ Lokomotiva Vršovice F -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel D - SF SKK El Niňo Praha K -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Petrovice E - KST Vršovice A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Podolí A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D -:- (NVČR Odl.), SK OAZA Praha D - TTC Elizza Praha K -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Žižkov D - TJ Slavoj Praha D -:- (NVČR Odl.),
5. kolo:
TJ Slavoj Praha D - TJ Malešice D -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha K - TJ Sokol Žižkov D -:- (NVČR Odl.), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - SK OAZA Praha D -:- (NVČR Odl.), KST Vršovice A - TJ Sokol Praha - Podolí A -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha K - TJ Sokol Petrovice E -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice F - TTC Rebel D -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
TJ Malešice D - TTC Rebel D -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Petrovice E - TJ Lokomotiva Vršovice F -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Podolí A - SF SKK El Niňo Praha K -:- (NVČR Odl.), SK OAZA Praha D - KST Vršovice A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Žižkov D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D -:- (NVČR Odl.), TJ Slavoj Praha D - TTC Elizza Praha K -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
TTC Elizza Praha K - TJ Malešice D -:- (NVČR Odl.), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Slavoj Praha D -:- (NVČR Odl.), KST Vršovice A - TJ Sokol Žižkov D -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha K - SK OAZA Praha D -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice F - TJ Sokol Praha - Podolí A -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel D - TJ Sokol Petrovice E -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
TJ Malešice D - TJ Sokol Petrovice E -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Podolí A - TTC Rebel D -:- (NVČR Odl.), SK OAZA Praha D - TJ Lokomotiva Vršovice F -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Žižkov D - SF SKK El Niňo Praha K -:- (NVČR Odl.), TJ Slavoj Praha D - KST Vršovice A -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha K - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Malešice D -:- (NVČR Odl.), KST Vršovice A - TTC Elizza Praha K -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha K - TJ Slavoj Praha D -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice F - TJ Sokol Žižkov D -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel D - SK OAZA Praha D -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Petrovice E - TJ Sokol Praha - Podolí A -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
TJ Malešice D - TJ Sokol Praha - Podolí A -:- (NVČR Odl.), SK OAZA Praha D - TJ Sokol Petrovice E -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Žižkov D - TTC Rebel D -:- (NVČR Odl.), TJ Slavoj Praha D - TJ Lokomotiva Vršovice F -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha K - SF SKK El Niňo Praha K -:- (NVČR Odl.), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - KST Vršovice A -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
KST Vršovice A - TJ Malešice D -:-, SF SKK El Niňo Praha K - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D -:-, TJ Lokomotiva Vršovice F - TTC Elizza Praha K -:-, TTC Rebel D - TJ Slavoj Praha D -:-, TJ Sokol Petrovice E - TJ Sokol Žižkov D -:-, TJ Sokol Praha - Podolí A - SK OAZA Praha D -:-,
12. kolo:
TJ Malešice D - SK OAZA Praha D -:-, TJ Sokol Praha - Podolí A - TJ Sokol Žižkov D -:-, TJ Sokol Petrovice E - TJ Slavoj Praha D -:-, TTC Rebel D - TTC Elizza Praha K -:-, TJ Lokomotiva Vršovice F - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D -:-, SF SKK El Niňo Praha K - KST Vršovice A -:-,
13. kolo:
SF SKK El Niňo Praha K - TJ Malešice D -:-, KST Vršovice A - TJ Lokomotiva Vršovice F -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TTC Rebel D -:-, TTC Elizza Praha K - TJ Sokol Petrovice E -:-, TJ Slavoj Praha D - TJ Sokol Praha - Podolí A -:-, TJ Sokol Žižkov D - SK OAZA Praha D -:-,
14. kolo:
TJ Malešice D - TJ Sokol Žižkov D -:-, SK OAZA Praha D - TJ Slavoj Praha D -:-, TJ Sokol Praha - Podolí A - TTC Elizza Praha K -:-, TJ Sokol Petrovice E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D -:-, TTC Rebel D - KST Vršovice A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice F - SF SKK El Niňo Praha K -:-,
15. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice F - TJ Malešice D -:-, SF SKK El Niňo Praha K - TTC Rebel D -:-, KST Vršovice A - TJ Sokol Petrovice E -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Praha - Podolí A -:-, TTC Elizza Praha K - SK OAZA Praha D -:-, TJ Slavoj Praha D - TJ Sokol Žižkov D -:-,
16. kolo:
TJ Malešice D - TJ Slavoj Praha D -:-, TJ Sokol Žižkov D - TTC Elizza Praha K -:-, SK OAZA Praha D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D -:-, TJ Sokol Praha - Podolí A - KST Vršovice A -:-, TJ Sokol Petrovice E - SF SKK El Niňo Praha K -:-, TTC Rebel D - TJ Lokomotiva Vršovice F -:-,
17. kolo:
TTC Rebel D - TJ Malešice D -:-, TJ Lokomotiva Vršovice F - TJ Sokol Petrovice E -:-, SF SKK El Niňo Praha K - TJ Sokol Praha - Podolí A -:-, KST Vršovice A - SK OAZA Praha D -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Žižkov D -:-, TTC Elizza Praha K - TJ Slavoj Praha D -:-,
18. kolo:
TJ Malešice D - TTC Elizza Praha K -:-, TJ Slavoj Praha D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D -:-, TJ Sokol Žižkov D - KST Vršovice A -:-, SK OAZA Praha D - SF SKK El Niňo Praha K -:-, TJ Sokol Praha - Podolí A - TJ Lokomotiva Vršovice F -:-, TJ Sokol Petrovice E - TTC Rebel D -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Petrovice E - TJ Malešice D -:-, TTC Rebel D - TJ Sokol Praha - Podolí A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice F - SK OAZA Praha D -:-, SF SKK El Niňo Praha K - TJ Sokol Žižkov D -:-, KST Vršovice A - TJ Slavoj Praha D -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TTC Elizza Praha K -:-,
20. kolo:
TJ Malešice D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D -:-, TTC Elizza Praha K - KST Vršovice A -:-, TJ Slavoj Praha D - SF SKK El Niňo Praha K -:-, TJ Sokol Žižkov D - TJ Lokomotiva Vršovice F -:-, SK OAZA Praha D - TTC Rebel D -:-, TJ Sokol Praha - Podolí A - TJ Sokol Petrovice E -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Praha - Podolí A - TJ Malešice D -:-, TJ Sokol Petrovice E - SK OAZA Praha D -:-, TTC Rebel D - TJ Sokol Žižkov D -:-, TJ Lokomotiva Vršovice F - TJ Slavoj Praha D -:-, SF SKK El Niňo Praha K - TTC Elizza Praha K -:-, KST Vršovice A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D -:-,
22. kolo:
TJ Malešice D - KST Vršovice A -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - SF SKK El Niňo Praha K -:-, TTC Elizza Praha K - TJ Lokomotiva Vršovice F -:-, TJ Slavoj Praha D - TTC Rebel D -:-, TJ Sokol Žižkov D - TJ Sokol Petrovice E -:-, SK OAZA Praha D - TJ Sokol Praha - Podolí A -:-,
6. třída A muži
1. kolo:
TJ AVIA Čakovice G - TJ Lokomotiva Vršovice G 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Karel 2:2, Kolářová Aneta 0:4, Urban Jakub 0:3, Hájek Alexandr 4:0, body hostů: Středa Martin 3:1, Hlaváček Ivan 2:2, Adamová Božena 3:1, Mládek Bohuslav 1:2), TTC Praha F - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Haba Martin 1:0, Jansa Jiří 2:0, Listík Vít 2:0, Fuček Miloslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Barták Jan 0:2, Vojtěchovský Vladimír 0:2, Racek Jiří 0:2, WO 0:3), TTC Rebel E - TJ Sokol Běchovice II D 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vašák Jaroslav 0:2, Zahradnický Radek 0:2, Courton Ivan 0:2, WO 0:3, body hostů: Nagy Ondrej 2:0, Procházka Ivan st. 2:0, Brůček František 1:0, Rezek Jan ml. 1:0, WO 3:0), SF SKK El Niňo Praha L - TJ Slovan Svoboda A 10:0wo, TJ Sokol Praha - Podolí B - TJ Sokol Stodůlky G 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrajer Jiří 0:1, Záhorský Vladislav 1:2, Hach Miroslav 0:3, Zikl Petr 1:2, Makal František 2:0, body hostů: Babický Lukáš 2:1, Svatoš Daniel 3:0, Boltík Martin 2:1, Gargulák František 1:2), AC Sparta Praha L - SK SANK Běchovice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marhol Jan 3:0, Jandus Martin 2:0, Šourek Pavel 2:1, Martinek Lukáš 1:2, body hostů: Kára Jiří 0:3, REPKA Jozef 2:1, Baťka Petr 0:3, Trubl Vladimír 1:1),
2. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - SK SANK Běchovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Středa Martin 4:0, Hanek Stanislav st. 0:3, Hlaváček Ivan 2:1, Černý Jakub 3:1, body hostů: Trnka Miloš 3:1, OLŠANSKÝ Jozef 1:3, Trubl Vladimír 0:3, Kára Jiří 1:2), TJ Sokol Stodůlky G - AC Sparta Praha L 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Boltík Martin 0:2, Transpaderme Benito Jorge 0:2, Kunert Ladislav 0:2, Svatoš Daniel 0:2, body hostů: Jetenský Marek 2:0, Marhol Jan 2:0, Rulc Michal 2:0, Jandus Martin 2:0), TJ Slovan Svoboda A - TJ Sokol Praha - Podolí B 0:10wo, TJ Sokol Běchovice II D - SF SKK El Niňo Praha L 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nagy Ondrej 3:1, Procházka Ivan st. 3:1, Sejpka Ladislav 1:3, Brůček František 2:2, body hostů: Svoboda Sebastian 2:2, Bertho Tibor 1:3, Truchlík Maxim 4:0, Přída Antonín 0:4), TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TTC Rebel E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klatovský Karel 3:1, Vojtěchovský Vladimír 0:3, Racek Jiří 0:3, Studničný Jaromír 2:2, body hostů: Šraga Jan 3:1, Plášková Sylva 3:1, Vinař Daniel 1:2, Vrňák Jan 2:1), TJ AVIA Čakovice G - TTC Praha F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Karel 1:3, Herčík Lubomír 3:1, Štěpánek Tomáš 1:2, Šrámek Daniel 4:0, body hostů: Filip Miroslav 2:2, Jansa Jiří 2:2, Listík Vít 1:3, Novotný Robert 1:2),
3. kolo:
TTC Praha F - TJ Lokomotiva Vršovice G 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fuček Miloslav 2:2, Jansa Jiří 3:1, Listík Vít 2:2, Haba Martin 2:2, body hostů: Středa Martin 4:0, Hlaváček Ivan 1:3, Mládek Bohuslav 2:2, Adamová Božena 0:4), TTC Rebel E - TJ AVIA Čakovice G 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plášková Sylva 2:2, Řebec René 2:2, Vrňák Jan 3:1, Kračman Antonín 2:2, body hostů: Hájek Alexandr 2:2, Petřík Filip 3:1, Herčík Lubomír 1:3, Říha Karel 1:3), SF SKK El Niňo Praha L - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Sebastian 3:0, Bertho Tibor 2:1, Šrytr Petr 1:2, Filip Jan 3:0, body hostů: Studničný Jaromír 2:1, Klatovský Karel 1:2, Racek Jiří 0:3, Vojtěchovský Vladimír 0:3), TJ Sokol Praha - Podolí B - TJ Sokol Běchovice II D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záhorský Vladislav 1:3, Makal František 2:2, Zikl Petr 3:1, Hach Miroslav 3:1, body hostů: Nagy Ondrej 4:0, Procházka Ivan st. 1:3, Rezek Jan ml. 1:3, Rezek Jan st. 1:3), AC Sparta Praha L - TJ Slovan Svoboda A 10:0wo, SK SANK Běchovice B - TJ Sokol Stodůlky G -:- (Odloženo),
4. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Sokol Stodůlky G -:- (NVČR Odl.), TJ Slovan Svoboda A - SK SANK Běchovice B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Běchovice II D - AC Sparta Praha L -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TJ Sokol Praha - Podolí B -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice G - SF SKK El Niňo Praha L -:- (NVČR Odl.), TTC Praha F - TTC Rebel E -:- (NVČR Odl.),
5. kolo:
TTC Rebel E - TJ Lokomotiva Vršovice G -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha L - TTC Praha F -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Podolí B - TJ AVIA Čakovice G -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha L - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B -:- (NVČR Odl.), SK SANK Běchovice B - TJ Sokol Běchovice II D -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky G - TJ Slovan Svoboda A -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Slovan Svoboda A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Sokol Stodůlky G -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - SK SANK Běchovice B -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice G - AC Sparta Praha L -:- (NVČR Odl.), TTC Praha F - TJ Sokol Praha - Podolí B -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel E - SF SKK El Niňo Praha L -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
SF SKK El Niňo Praha L - TJ Lokomotiva Vršovice G -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Podolí B - TTC Rebel E -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha L - TTC Praha F -:- (NVČR Odl.), SK SANK Běchovice B - TJ AVIA Čakovice G -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky G - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B -:- (NVČR Odl.), TJ Slovan Svoboda A - TJ Sokol Běchovice II D -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Sokol Běchovice II D -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TJ Slovan Svoboda A -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice G - TJ Sokol Stodůlky G -:- (NVČR Odl.), TTC Praha F - SK SANK Běchovice B -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel E - AC Sparta Praha L -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha L - TJ Sokol Praha - Podolí B -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
TJ Sokol Praha - Podolí B - TJ Lokomotiva Vršovice G -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha L - SF SKK El Niňo Praha L -:- (NVČR Odl.), SK SANK Běchovice B - TTC Rebel E -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky G - TTC Praha F -:- (NVČR Odl.), TJ Slovan Svoboda A - TJ AVIA Čakovice G -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice G - TJ Sokol Běchovice II D -:- (NVČR Odl.), TTC Praha F - TJ Slovan Svoboda A -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel E - TJ Sokol Stodůlky G -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha L - SK SANK Běchovice B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Podolí B - AC Sparta Praha L -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
AC Sparta Praha L - TJ Lokomotiva Vršovice G -:-, SK SANK Běchovice B - TJ Sokol Praha - Podolí B -:-, TJ Sokol Stodůlky G - SF SKK El Niňo Praha L -:-, TJ Slovan Svoboda A - TTC Rebel E -:-, TJ Sokol Běchovice II D - TTC Praha F -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TJ AVIA Čakovice G -:-,
12. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ AVIA Čakovice G -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TTC Praha F -:-, TJ Sokol Běchovice II D - TTC Rebel E -:-, TJ Slovan Svoboda A - SF SKK El Niňo Praha L -:-, TJ Sokol Stodůlky G - TJ Sokol Praha - Podolí B -:-, SK SANK Běchovice B - AC Sparta Praha L -:-,
13. kolo:
SK SANK Běchovice B - TJ Lokomotiva Vršovice G -:-, AC Sparta Praha L - TJ Sokol Stodůlky G -:-, TJ Sokol Praha - Podolí B - TJ Slovan Svoboda A -:-, SF SKK El Niňo Praha L - TJ Sokol Běchovice II D -:-, TTC Rebel E - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B -:-, TTC Praha F - TJ AVIA Čakovice G -:-,
14. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - TTC Praha F -:-, TJ AVIA Čakovice G - TTC Rebel E -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - SF SKK El Niňo Praha L -:-, TJ Sokol Běchovice II D - TJ Sokol Praha - Podolí B -:-, TJ Slovan Svoboda A - AC Sparta Praha L -:-, TJ Sokol Stodůlky G - SK SANK Běchovice B -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Stodůlky G - TJ Lokomotiva Vršovice G -:-, SK SANK Běchovice B - TJ Slovan Svoboda A -:-, AC Sparta Praha L - TJ Sokol Běchovice II D -:-, TJ Sokol Praha - Podolí B - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B -:-, SF SKK El Niňo Praha L - TJ AVIA Čakovice G -:-, TTC Rebel E - TTC Praha F -:-,
16. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - TTC Rebel E -:-, TTC Praha F - SF SKK El Niňo Praha L -:-, TJ AVIA Čakovice G - TJ Sokol Praha - Podolí B -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - AC Sparta Praha L -:-, TJ Sokol Běchovice II D - SK SANK Běchovice B -:-, TJ Slovan Svoboda A - TJ Sokol Stodůlky G -:-,
17. kolo:
TJ Slovan Svoboda A - TJ Lokomotiva Vršovice G -:-, TJ Sokol Stodůlky G - TJ Sokol Běchovice II D -:-, SK SANK Běchovice B - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B -:-, AC Sparta Praha L - TJ AVIA Čakovice G -:-, TJ Sokol Praha - Podolí B - TTC Praha F -:-, SF SKK El Niňo Praha L - TTC Rebel E -:-,
18. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - SF SKK El Niňo Praha L -:-, TTC Rebel E - TJ Sokol Praha - Podolí B -:-, TTC Praha F - AC Sparta Praha L -:-, TJ AVIA Čakovice G - SK SANK Běchovice B -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TJ Sokol Stodůlky G -:-, TJ Sokol Běchovice II D - TJ Slovan Svoboda A -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Běchovice II D - TJ Lokomotiva Vršovice G -:-, TJ Slovan Svoboda A - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B -:-, TJ Sokol Stodůlky G - TJ AVIA Čakovice G -:-, SK SANK Běchovice B - TTC Praha F -:-, AC Sparta Praha L - TTC Rebel E -:-, TJ Sokol Praha - Podolí B - SF SKK El Niňo Praha L -:-,
20. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Sokol Praha - Podolí B -:-, SF SKK El Niňo Praha L - AC Sparta Praha L -:-, TTC Rebel E - SK SANK Běchovice B -:-, TTC Praha F - TJ Sokol Stodůlky G -:-, TJ AVIA Čakovice G - TJ Slovan Svoboda A -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TJ Sokol Běchovice II D -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TJ Lokomotiva Vršovice G -:-, TJ Sokol Běchovice II D - TJ AVIA Čakovice G -:-, TJ Slovan Svoboda A - TTC Praha F -:-, TJ Sokol Stodůlky G - TTC Rebel E -:-, SK SANK Běchovice B - SF SKK El Niňo Praha L -:-, AC Sparta Praha L - TJ Sokol Praha - Podolí B -:-,
22. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - AC Sparta Praha L -:-, TJ Sokol Praha - Podolí B - SK SANK Běchovice B -:-, SF SKK El Niňo Praha L - TJ Sokol Stodůlky G -:-, TTC Rebel E - TJ Slovan Svoboda A -:-, TTC Praha F - TJ Sokol Běchovice II D -:-, TJ AVIA Čakovice G - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B -:-,
6. třída B muži
1. kolo:
TJ Zelená Liška C - KST Vršovice B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 0:2, Konopa Josef 0:2, Samohejl Erich 0:2, Krieger Karel 1:2, Hajný Josef 0:1, body hostů: Dvořák Jiří st. 3:0, Pospíšil Marek 3:0, Macek Lukáš 2:0, Pocar Jan 1:1), VSK MFF UK Praha B - Sokol Nové Vysočany C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jareš Jakub 1:2, Hroch Michal 1:2, Erhart Jan 3:0, Vošický Otto 4:0, body hostů: Erben Michal 1:3, Vytisk Václav 1:2, Adámek Jiří 0:3, Jonák Přemysl 2:1), KK Konstruktiva Praha B - TTC Elizza Praha L 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Matyáš 3:0, Tvrdík Petr 1:2, Černý Pavel 1:2, Peller Marek 4:0, body hostů: Šedivý Stanislav 2:2, Luňová Zuzana 1:2, Petrtýl Šimon 1:2, Rosa Vladimír 0:3), TJ ABC Braník D - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C -:- (Odloženo), TJ Sokol Praha - Břevnov B - TTC Praha E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malina Dalibor 0:4, Vaňha Michal 0:4, Červenka Boris 3:0, Ptáček Jan 3:1, body hostů: Ransdorf Miroslav 3:1, Frýsová Lucie 2:2, Kudláček František 2:2, Mutl David 2:1), SK Slivenec C - SK Dolní Měcholupy C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hartmann Miroslav 1:2, Tvrdý Adam 1:2, Rebinchak Roman 0:3, Hrbek Ivan 2:2, body hostů: Mára Karel 4:0, Urban Václav 1:2, Hodač Michal 3:0, Kácl Jiří 1:2),
2. kolo:
KST Vršovice B - SK Dolní Měcholupy C 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Jiří st. 1:2, Pospíšil Marek 1:2, Brož Jan 0:3, Pocar Jan 0:1, Macek Lukáš 1:2, body hostů: Mára Karel 3:1, Hodač Michal 1:2, Urban Václav 3:0, Kácl Jiří 3:0), TTC Praha E - SK Slivenec C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mutl David 4:0, Houf Petr 1:3, Buriánek Václav 2:2, Ransdorf Miroslav 3:1, body hostů: Hrbek Ivan 3:1, Tvrdý Adam 1:0, Vobruba Aleš 2:2, Jamný Pavel 0:4, Rebinchak Roman 0:3), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - TJ Sokol Praha - Břevnov B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matvija Peter 2:2, Hrabánek Vladimír 2:2, Martonosi Árpád 3:0, Hajda Radim 1:3, body hostů: Bertho Ronan 1:3, Zábranský Josef 2:2, Vaňha Michal 1:3, Nalezený Jan 3:0), TTC Elizza Praha L - TJ ABC Braník D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luňová Zuzana 3:0, Procházka Šimon 1:1, Petrtýl Šimon 2:1, Šedivý Stanislav 2:1, body hostů: Hájek Ondřej 0:3, Jirka Martin 3:0, Bartók Jiří 0:3, Čermák Ondřej 0:2), Sokol Nové Vysočany C - KK Konstruktiva Praha B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováček Vladimír 1:1, Černý Martin 0:2, Erben Michal 1:2, Černý Václav 0:3, body hostů: Peller Marek 3:0, Černý Pavel 2:1, Duchoň Čestmír 2:0, Tvrdík Petr 1:1), TJ Zelená Liška C - VSK MFF UK Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 1:3, Konopa Josef 3:1, Mikšátko Roman 4:0, Krieger Karel 1:3, body hostů: Beňovič Marek 3:1, Vošický Otto 1:3, Jareš Jakub 2:2, Hroch Michal 1:3),
3. kolo:
VSK MFF UK Praha B - KST Vršovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Patho Gabriel 2:2, Erhart Jan 2:2, Vošický Otto 3:1, Jareš Jakub 1:3, body hostů: Dvořák Jiří st. 2:2, Macek Lukáš 3:1, Pocar Jan 2:2, Brož Jan 1:3), KK Konstruktiva Praha B - TJ Zelená Liška C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Pavel 2:0, Tvrdík Petr 0:2, Duchoň Čestmír 3:0, Peller Marek 3:0, body hostů: Konopa Josef 1:2, Mikšátko Roman 1:2, Krieger Karel 0:2, Samohejl Erich 0:2), TJ ABC Braník D - Sokol Nové Vysočany C -:- (Odloženo), TJ Sokol Praha - Břevnov B - TTC Elizza Praha L 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bertho Ronan 2:2, Zvolánek Václav 1:3, Vaňha Michal 1:2, Ptáček Jan 2:2, body hostů: Luňová Zuzana 4:0, Petrtýl Šimon 4:0, Rosa Vladimír 1:3, Louženský Luboš 0:3), SK Slivenec C - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C -:- (Odloženo), SK Dolní Měcholupy C - TTC Praha E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kácl Jiří 2:1, Urban Václav 1:2, Hodač Michal 2:1, Mára Karel 4:0, body hostů: Ransdorf Miroslav 2:2, Mutl David 0:3, Buriánek Václav 1:2, Kudláček František 1:2),
4. kolo:
KST Vršovice B - TTC Praha E -:- (NVČR Odl.), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - SK Dolní Měcholupy C -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha L - SK Slivenec C -:- (NVČR Odl.), Sokol Nové Vysočany C - TJ Sokol Praha - Břevnov B -:- (NVČR Odl.), TJ Zelená Liška C - TJ ABC Braník D -:- (NVČR Odl.), VSK MFF UK Praha B - KK Konstruktiva Praha B -:- (NVČR Odl.),
5. kolo:
KK Konstruktiva Praha B - KST Vršovice B -:- (NVČR Odl.), TJ ABC Braník D - VSK MFF UK Praha B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Břevnov B - TJ Zelená Liška C -:- (NVČR Odl.), SK Slivenec C - Sokol Nové Vysočany C -:- (NVČR Odl.), SK Dolní Měcholupy C - TTC Elizza Praha L -:- (NVČR Odl.), TTC Praha E - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
KST Vršovice B - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha L - TTC Praha E -:- (NVČR Odl.), Sokol Nové Vysočany C - SK Dolní Měcholupy C -:- (NVČR Odl.), TJ Zelená Liška C - SK Slivenec C -:- (NVČR Odl.), VSK MFF UK Praha B - TJ Sokol Praha - Břevnov B -:- (NVČR Odl.), KK Konstruktiva Praha B - TJ ABC Braník D -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
TJ ABC Braník D - KST Vršovice B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Břevnov B - KK Konstruktiva Praha B -:- (NVČR Odl.), SK Slivenec C - VSK MFF UK Praha B -:- (NVČR Odl.), SK Dolní Měcholupy C - TJ Zelená Liška C -:- (NVČR Odl.), TTC Praha E - Sokol Nové Vysočany C -:- (NVČR Odl.), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - TTC Elizza Praha L -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
KST Vršovice B - TTC Elizza Praha L -:- (NVČR Odl.), Sokol Nové Vysočany C - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C -:- (NVČR Odl.), TJ Zelená Liška C - TTC Praha E -:- (NVČR Odl.), VSK MFF UK Praha B - SK Dolní Měcholupy C -:- (NVČR Odl.), KK Konstruktiva Praha B - SK Slivenec C -:- (NVČR Odl.), TJ ABC Braník D - TJ Sokol Praha - Břevnov B -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
TJ Sokol Praha - Břevnov B - KST Vršovice B -:- (NVČR Odl.), SK Slivenec C - TJ ABC Braník D -:- (NVČR Odl.), SK Dolní Měcholupy C - KK Konstruktiva Praha B -:- (NVČR Odl.), TTC Praha E - VSK MFF UK Praha B -:- (NVČR Odl.), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - TJ Zelená Liška C -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha L - Sokol Nové Vysočany C -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
KST Vršovice B - Sokol Nové Vysočany C -:- (NVČR Odl.), TJ Zelená Liška C - TTC Elizza Praha L -:- (NVČR Odl.), VSK MFF UK Praha B - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C -:- (NVČR Odl.), KK Konstruktiva Praha B - TTC Praha E -:- (NVČR Odl.), TJ ABC Braník D - SK Dolní Měcholupy C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Břevnov B - SK Slivenec C -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
SK Slivenec C - KST Vršovice B -:-, SK Dolní Měcholupy C - TJ Sokol Praha - Břevnov B -:-, TTC Praha E - TJ ABC Braník D -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - KK Konstruktiva Praha B -:-, TTC Elizza Praha L - VSK MFF UK Praha B -:-, Sokol Nové Vysočany C - TJ Zelená Liška C -:-,
12. kolo:
KST Vršovice B - TJ Zelená Liška C -:-, Sokol Nové Vysočany C - VSK MFF UK Praha B -:-, TTC Elizza Praha L - KK Konstruktiva Praha B -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - TJ ABC Braník D -:-, TTC Praha E - TJ Sokol Praha - Břevnov B -:-, SK Dolní Měcholupy C - SK Slivenec C -:-,
13. kolo:
SK Dolní Měcholupy C - KST Vršovice B -:-, SK Slivenec C - TTC Praha E -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov B - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C -:-, TJ ABC Braník D - TTC Elizza Praha L -:-, KK Konstruktiva Praha B - Sokol Nové Vysočany C -:-, VSK MFF UK Praha B - TJ Zelená Liška C -:-,
14. kolo:
KST Vršovice B - VSK MFF UK Praha B -:-, TJ Zelená Liška C - KK Konstruktiva Praha B -:-, Sokol Nové Vysočany C - TJ ABC Braník D -:-, TTC Elizza Praha L - TJ Sokol Praha - Břevnov B -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - SK Slivenec C -:-, TTC Praha E - SK Dolní Měcholupy C -:-,
15. kolo:
TTC Praha E - KST Vršovice B -:-, SK Dolní Měcholupy C - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C -:-, SK Slivenec C - TTC Elizza Praha L -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov B - Sokol Nové Vysočany C -:-, TJ ABC Braník D - TJ Zelená Liška C -:-, KK Konstruktiva Praha B - VSK MFF UK Praha B -:-,
16. kolo:
KST Vršovice B - KK Konstruktiva Praha B -:-, VSK MFF UK Praha B - TJ ABC Braník D -:-, TJ Zelená Liška C - TJ Sokol Praha - Břevnov B -:-, Sokol Nové Vysočany C - SK Slivenec C -:-, TTC Elizza Praha L - SK Dolní Měcholupy C -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - TTC Praha E -:-,
17. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - KST Vršovice B -:-, TTC Praha E - TTC Elizza Praha L -:-, SK Dolní Měcholupy C - Sokol Nové Vysočany C -:-, SK Slivenec C - TJ Zelená Liška C -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov B - VSK MFF UK Praha B -:-, TJ ABC Braník D - KK Konstruktiva Praha B -:-,
18. kolo:
KST Vršovice B - TJ ABC Braník D -:-, KK Konstruktiva Praha B - TJ Sokol Praha - Břevnov B -:-, VSK MFF UK Praha B - SK Slivenec C -:-, TJ Zelená Liška C - SK Dolní Měcholupy C -:-, Sokol Nové Vysočany C - TTC Praha E -:-, TTC Elizza Praha L - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C -:-,
19. kolo:
TTC Elizza Praha L - KST Vršovice B -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - Sokol Nové Vysočany C -:-, TTC Praha E - TJ Zelená Liška C -:-, SK Dolní Měcholupy C - VSK MFF UK Praha B -:-, SK Slivenec C - KK Konstruktiva Praha B -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov B - TJ ABC Braník D -:-,
20. kolo:
KST Vršovice B - TJ Sokol Praha - Břevnov B -:-, TJ ABC Braník D - SK Slivenec C -:-, KK Konstruktiva Praha B - SK Dolní Měcholupy C -:-, VSK MFF UK Praha B - TTC Praha E -:-, TJ Zelená Liška C - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C -:-, Sokol Nové Vysočany C - TTC Elizza Praha L -:-,
21. kolo:
Sokol Nové Vysočany C - KST Vršovice B -:-, TTC Elizza Praha L - TJ Zelená Liška C -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - VSK MFF UK Praha B -:-, TTC Praha E - KK Konstruktiva Praha B -:-, SK Dolní Měcholupy C - TJ ABC Braník D -:-, SK Slivenec C - TJ Sokol Praha - Břevnov B -:-,
22. kolo:
KST Vršovice B - SK Slivenec C -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov B - SK Dolní Měcholupy C -:-, TJ ABC Braník D - TTC Praha E -:-, KK Konstruktiva Praha B - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C -:-, VSK MFF UK Praha B - TTC Elizza Praha L -:-, TJ Zelená Liška C - Sokol Nové Vysočany C -:-,
7. třída A muži
1. kolo:
AC Sparta Praha M - TTC Praha I 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bachor Jan 0:2, Vacek Bohumil 0:2, Lukinykh Ilya 1:2, Bartoň Aleš 0:3, body hostů: Novotný Robert 3:0, Stolec Václav 3:0, Wichs Sáša 1:1, Hrneček Vojtěch 2:0), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D - SF SKK El Niňo Praha M 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pára Michal 1:3, Heinz Petr 3:1, Pára Eduard 2:2, Zapletal Radek 2:2, body hostů: Strouhal Vojtěch 4:0, Niederle Jiří 1:3, Přída Antonín 3:1, 0:4), Slovan KST Bohnice J - TTC Praha H 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Semotan Patrik 2:1, Obrhel Adam 0:2, Čáha Jiří 3:0, Juppa Jáchym 3:0, body hostů: Bárta Vít 2:1, Haba Martin 1:2, Fuček Miloslav 0:3, Jukl Tomáš 0:2), TJ ABC Braník E - SK Start Praha D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Petr 2:0, Hájek Ondřej 2:0, Prokop Leoš 2:0, Janík František 2:0, body hostů: Hadaš František 0:2, Černý Dušan 0:2, Petržílek Petr 0:2, Černá Pavla 0:2),
2. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha G - SK Start Praha D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájková Anna 2:0, Hlávka Zdeněk 2:0, Míšek Kryštof 2:0, Vaněk Matěj 2:0, body hostů: Petržílek Petr 0:2, Pantoflíček Miroslav 0:2, Černý Dušan 0:2, Černá Pavla 0:2), TTC Praha H - TJ ABC Braník E 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podrazil Jiří 2:0, Jukl Tomáš 2:0, Fuček Miloslav 2:1, Haba Martin 3:0, body hostů: Zelinka Václav 1:2, Hlaváček Petr 0:3, Prokop Leoš 0:2, Hájek Jan 0:2), SF SKK El Niňo Praha M - TTC Elizza Praha M 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štefan Nikola 2:2, Niederle Jiří 2:2, Strouhal Vojtěch 4:0, WO 0:5, body hostů: Procházka Šimon 0:3, Hofman Jakub 0:3, Martinec Ondřej 2:1, Andraščíková Erika 2:1, WO 5:0), TTC Praha I - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wichs Sáša 3:1, Kittnar Jan 1:3, Hrneček Vojtěch 2:2, Stojka Kristián 3:1, body hostů: Zapletal Radek 1:3, Pára Eduard 1:3, Heinz Petr 4:0, Pára Michal 1:3),
3. kolo:
AC Sparta Praha M - TJ Sokol Nusle Praha G 2:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vacek Bohumil 0:2, Lukinykh Ilya 1:2, Zdeněk Jan 0:3, WO 0:3, body hostů: Vaněk Matěj 3:0, Němec Michal 2:0, Hájková Anna 1:0, Míšek Kryštof 1:1, WO 3:0), TTC Elizza Praha M - TTC Praha I 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šedivý Ondřej 1:1, Hofman Jakub 0:2, Martinec Ondřej 0:3, Andraščíková Erika 1:2, body hostů: Stolec Václav 3:0, Novotný Robert 3:0, Wichs Sáša 2:0, Maláková Olga 0:2), Slovan KST Bohnice J - SF SKK El Niňo Praha M -:- (Odloženo), SK Start Praha D - TTC Praha H 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černá Pavla 0:2, Pantoflíček Miroslav 0:2, Černý Dušan 0:2, Hadaš František 0:2, body hostů: Haba Martin 2:0, Podrazil Jiří 2:0, Fuček Miloslav 2:0, Jukl Tomáš 2:0),
4. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha G - TTC Praha H -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha M - TJ ABC Braník E -:- (NVČR Odl.), TTC Praha I - Slovan KST Bohnice J -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha M - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D -:- (NVČR Odl.),
5. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D - TJ Sokol Nusle Praha G -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha M - AC Sparta Praha M -:- (NVČR Odl.), TJ ABC Braník E - TTC Praha I -:- (NVČR Odl.), SK Start Praha D - SF SKK El Niňo Praha M -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
SF SKK El Niňo Praha M - TTC Praha H -:- (NVČR Odl.), TTC Praha I - SK Start Praha D -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha M - Slovan KST Bohnice J -:- (NVČR Odl.), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D - TTC Elizza Praha M -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
TTC Elizza Praha M - TJ Sokol Nusle Praha G -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice J - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D -:- (NVČR Odl.), TJ ABC Braník E - AC Sparta Praha M -:- (NVČR Odl.), TTC Praha H - TTC Praha I 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podrazil Jiří 3:1, Fuček Miloslav 2:2, Jukl Tomáš 1:2, Haba Martin 3:1, body hostů: Novotný Robert 4:0, Stolec Václav 2:2, Wichs Sáša 0:4, Hrneček Vojtěch 0:3),
8. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha G - SF SKK El Niňo Praha M -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha M - SK Start Praha D -:- (NVČR Odl.), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D - TJ ABC Braník E -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha M - Slovan KST Bohnice J -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
Slovan KST Bohnice J - TJ Sokol Nusle Praha G -:- (NVČR Odl.), TJ ABC Braník E - TTC Elizza Praha M -:- (NVČR Odl.), SK Start Praha D - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D -:- (NVČR Odl.), TTC Praha H - AC Sparta Praha M -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha M - TTC Praha I -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha G - TTC Praha I -:- (NVČR Odl.), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D - TTC Praha H -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha M - SK Start Praha D -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice J - TJ ABC Braník E -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
TJ ABC Braník E - TJ Sokol Nusle Praha G -:-, SK Start Praha D - Slovan KST Bohnice J -:-, TTC Praha H - TTC Elizza Praha M -:-, SF SKK El Niňo Praha M - AC Sparta Praha M -:-,
12. kolo:
TTC Praha I - AC Sparta Praha M -:-, SF SKK El Niňo Praha M - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D -:-, TTC Praha H - Slovan KST Bohnice J -:-, SK Start Praha D - TJ ABC Braník E -:-,
13. kolo:
SK Start Praha D - TJ Sokol Nusle Praha G -:-, TJ ABC Braník E - TTC Praha H -:-, TTC Elizza Praha M - SF SKK El Niňo Praha M -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D - TTC Praha I -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha G - AC Sparta Praha M -:-, TTC Praha I - TTC Elizza Praha M -:-, SF SKK El Niňo Praha M - Slovan KST Bohnice J -:-, TTC Praha H - SK Start Praha D -:-,
15. kolo:
TTC Praha H - TJ Sokol Nusle Praha G -:-, TJ ABC Braník E - SF SKK El Niňo Praha M -:-, Slovan KST Bohnice J - TTC Praha I -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D - AC Sparta Praha M -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D -:-, AC Sparta Praha M - TTC Elizza Praha M -:-, TTC Praha I - TJ ABC Braník E -:-, SF SKK El Niňo Praha M - SK Start Praha D -:-,
17. kolo:
TTC Praha H - SF SKK El Niňo Praha M -:-, SK Start Praha D - TTC Praha I -:-, Slovan KST Bohnice J - AC Sparta Praha M -:-, TTC Elizza Praha M - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha G - TTC Elizza Praha M -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D - Slovan KST Bohnice J -:-, AC Sparta Praha M - TJ ABC Braník E -:-, TTC Praha I - TTC Praha H 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stolec Václav 1:1, Wichs Sáša 0:2, Hrneček Vojtěch 0:3, Kittnar Jan 0:2, body hostů: Haba Martin 2:1, Podrazil Jiří 2:0, Fuček Miloslav 2:0, Jukl Tomáš 2:0),
19. kolo:
SF SKK El Niňo Praha M - TJ Sokol Nusle Praha G -:-, SK Start Praha D - AC Sparta Praha M -:-, TJ ABC Braník E - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D -:-, Slovan KST Bohnice J - TTC Elizza Praha M -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha G - Slovan KST Bohnice J -:-, TTC Elizza Praha M - TJ ABC Braník E -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D - SK Start Praha D -:-, AC Sparta Praha M - TTC Praha H -:-, TTC Praha I - SF SKK El Niňo Praha M -:-,
21. kolo:
TTC Praha I - TJ Sokol Nusle Praha G -:-, TTC Praha H - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D -:-, SK Start Praha D - TTC Elizza Praha M -:-, TJ ABC Braník E - Slovan KST Bohnice J -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha G - TJ ABC Braník E -:-, Slovan KST Bohnice J - SK Start Praha D -:-, TTC Elizza Praha M - TTC Praha H -:-, AC Sparta Praha M - SF SKK El Niňo Praha M -:-,
7. třída B muži
1. kolo:
TTC Praha G - SK HAMR A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buriánek Václav 2:0, Poulíček Jaroslav 2:0, Havlíček Ladislav 2:1, Kudláček František 2:0, body hostů: Král Radim 0:3, Couf Alfréd 0:2, Smékal David 1:1, Korbel Matyáš 0:2), TJ Sokol Praha - Podolí C - KST OBO Praha A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Pavel 3:0, Vaněček Martin 2:0, Pravdová Petra 1:2, Šrajer Jiří 3:0, body hostů: Kobliha Pavel 0:3, Kožaný Petr 1:2, Cooke Stephen 1:2, Hronský Vladimír 0:2), SF SKK El Niňo Praha N - KK Konstruktiva Praha C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Filip Jan 2:0, Šíma Jan 1:1, Hruška Adam 1:2, Kubelka Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Šafránek Milan 1:2, Bukovský Petr 2:1, Nebeský Jiří 0:3, WO 0:3), Slovan KST Bohnice K - VSK MFF UK Praha C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janeček Pavel 0:2, Chvátal Hubert 0:2, Jinoch Martin 0:2, Dobeš Tomáš ml. 0:2, body hostů: Engel Martin 2:0, Záleský Jan 2:0, Hroch Michal 2:0, Jareš Jakub 2:0), KST Vršovice C - TJ Lokomotiva Vršovice H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Di Munno Daniel 1:3, Jantačová Zuzana 3:1, Outrata Matěj 2:2, Matoušek Daniel 2:2, body hostů: Mládek Bohuslav 4:0, Lontoš Luboš 0:4, Chrastilová Dana 1:3, Chrastil Martin 3:1),
2. kolo:
AC Sparta Praha N - TJ Lokomotiva Vršovice H 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinek Lukáš 4:0, Martinek Filip 0:3, Písecká Daniela 1:2, Nedělka Petr 4:0, body hostů: Chrastilová Dana 2:2, Lontoš Luboš 1:3, Ruis Robin 1:2, Hajzlerová Daniela 1:2), VSK MFF UK Praha C - KST Vršovice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jareš Jakub 2:1, Hroch Michal 1:1, Engel Martin 2:1, Záleský Jan 3:0, body hostů: Macek Lukáš 3:0, Outrata Matěj 0:3, Jantačová Zuzana 0:3, Matoušek Daniel 0:2), KK Konstruktiva Praha C - Slovan KST Bohnice K 0:10wo, KST OBO Praha A - SF SKK El Niňo Praha N 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hronský Vladimír 0:2, Kobliha Pavel 0:2, Hausmann Josef 0:2, Cooke Stephen 0:2, body hostů: Holík Šimon 2:0, Kubelka Martin 2:0, Filip Jan 2:0, Kaucký Vladimír 2:0), SK HAMR A - TJ Sokol Praha - Podolí C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Matyáš 1:2, Couf Alfréd 0:2, Smékal David 0:3, Král Radim 1:2, body hostů: Vaněček Martin 3:0, Šrajer Jiří 3:0, Stejskal Pavel 3:0, Pravdová Petra 0:2),
3. kolo:
TTC Praha G - AC Sparta Praha N 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudláček František 2:2, Poulíček Jaroslav 2:2, Buriánek Václav 3:1, Havlíček Ladislav 1:3, body hostů: Šourek Pavel 4:0, Nedělka Petr 1:3, Martinek Lukáš 3:1, Martinek Filip 0:4), SF SKK El Niňo Praha N - SK HAMR A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holík Šimon 2:0, Filip Jan 2:0, Hruška Adam 2:1, Kubelka Martin 2:0, body hostů: Král Radim 0:3, Smékal David 1:1, Couf Alfréd 0:2, Korbel Matyáš 0:2), Slovan KST Bohnice K - KST OBO Praha A -:- (Odloženo), KST Vršovice C - KK Konstruktiva Praha C 10:0wo (Po předcházející omluvě hostující družstvo nedorazilo.), TJ Lokomotiva Vršovice H - VSK MFF UK Praha C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chrastilová Dana 1:3, Chrastil Martin 2:1, Havlík Tomáš 1:2, Mládek Bohuslav 2:2, body hostů: Jareš Jakub 3:1, Engel Martin 2:2, Záleský Jan 3:0, Kápl Roman 0:3),
4. kolo:
AC Sparta Praha N - VSK MFF UK Praha C -:- (NVČR Odl.), KK Konstruktiva Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice H -:- (NVČR Odl.), KST OBO Praha A - KST Vršovice C -:- (NVČR Odl.), SK HAMR A - Slovan KST Bohnice K -:- (NVČR Odl.), TTC Praha G - TJ Sokol Praha - Podolí C -:- (NVČR Odl.),
5. kolo:
TJ Sokol Praha - Podolí C - AC Sparta Praha N -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha N - TTC Praha G -:- (NVČR Odl.), KST Vršovice C - SK HAMR A -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice H - KST OBO Praha A -:- (NVČR Odl.), VSK MFF UK Praha C - KK Konstruktiva Praha C -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
AC Sparta Praha N - KK Konstruktiva Praha C -:- (NVČR Odl.), KST OBO Praha A - VSK MFF UK Praha C -:- (NVČR Odl.), SK HAMR A - TJ Lokomotiva Vršovice H -:- (NVČR Odl.), TTC Praha G - Slovan KST Bohnice K -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Podolí C - SF SKK El Niňo Praha N -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
SF SKK El Niňo Praha N - AC Sparta Praha N -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice K - TJ Sokol Praha - Podolí C -:- (NVČR Odl.), KST Vršovice C - TTC Praha G -:- (NVČR Odl.), VSK MFF UK Praha C - SK HAMR A -:- (NVČR Odl.), KK Konstruktiva Praha C - KST OBO Praha A -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
AC Sparta Praha N - KST OBO Praha A -:- (NVČR Odl.), SK HAMR A - KK Konstruktiva Praha C -:- (NVČR Odl.), TTC Praha G - TJ Lokomotiva Vršovice H -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Podolí C - KST Vršovice C -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha N - Slovan KST Bohnice K -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
Slovan KST Bohnice K - AC Sparta Praha N -:- (NVČR Odl.), KST Vršovice C - SF SKK El Niňo Praha N -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice H - TJ Sokol Praha - Podolí C -:- (NVČR Odl.), VSK MFF UK Praha C - TTC Praha G -:- (NVČR Odl.), KST OBO Praha A - SK HAMR A -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
AC Sparta Praha N - SK HAMR A -:- (NVČR Odl.), TTC Praha G - KK Konstruktiva Praha C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Podolí C - VSK MFF UK Praha C -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha N - TJ Lokomotiva Vršovice H -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice K - KST Vršovice C -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
KST Vršovice C - AC Sparta Praha N -:-, TJ Lokomotiva Vršovice H - Slovan KST Bohnice K -:-, VSK MFF UK Praha C - SF SKK El Niňo Praha N -:-, KK Konstruktiva Praha C - TJ Sokol Praha - Podolí C -:-, KST OBO Praha A - TTC Praha G -:-,
12. kolo:
SK HAMR A - TTC Praha G -:-, KST OBO Praha A - TJ Sokol Praha - Podolí C -:-, KK Konstruktiva Praha C - SF SKK El Niňo Praha N -:-, VSK MFF UK Praha C - Slovan KST Bohnice K -:-, TJ Lokomotiva Vršovice H - KST Vršovice C -:-,
13. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice H - AC Sparta Praha N -:-, KST Vršovice C - VSK MFF UK Praha C -:-, Slovan KST Bohnice K - KK Konstruktiva Praha C -:-, SF SKK El Niňo Praha N - KST OBO Praha A -:-, TJ Sokol Praha - Podolí C - SK HAMR A -:-,
14. kolo:
AC Sparta Praha N - TTC Praha G -:-, SK HAMR A - SF SKK El Niňo Praha N -:-, KST OBO Praha A - Slovan KST Bohnice K -:-, KK Konstruktiva Praha C - KST Vršovice C -:-, VSK MFF UK Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice H -:-,
15. kolo:
VSK MFF UK Praha C - AC Sparta Praha N -:-, TJ Lokomotiva Vršovice H - KK Konstruktiva Praha C -:-, KST Vršovice C - KST OBO Praha A -:-, Slovan KST Bohnice K - SK HAMR A -:-, TJ Sokol Praha - Podolí C - TTC Praha G -:-,
16. kolo:
AC Sparta Praha N - TJ Sokol Praha - Podolí C -:-, TTC Praha G - SF SKK El Niňo Praha N -:-, SK HAMR A - KST Vršovice C -:-, KST OBO Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice H -:-, KK Konstruktiva Praha C - VSK MFF UK Praha C -:-,
17. kolo:
KK Konstruktiva Praha C - AC Sparta Praha N -:-, VSK MFF UK Praha C - KST OBO Praha A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice H - SK HAMR A -:-, Slovan KST Bohnice K - TTC Praha G -:-, SF SKK El Niňo Praha N - TJ Sokol Praha - Podolí C -:-,
18. kolo:
AC Sparta Praha N - SF SKK El Niňo Praha N -:-, TJ Sokol Praha - Podolí C - Slovan KST Bohnice K -:-, TTC Praha G - KST Vršovice C -:-, SK HAMR A - VSK MFF UK Praha C -:-, KST OBO Praha A - KK Konstruktiva Praha C -:-,
19. kolo:
KST OBO Praha A - AC Sparta Praha N -:-, KK Konstruktiva Praha C - SK HAMR A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice H - TTC Praha G -:-, KST Vršovice C - TJ Sokol Praha - Podolí C -:-, Slovan KST Bohnice K - SF SKK El Niňo Praha N -:-,
20. kolo:
AC Sparta Praha N - Slovan KST Bohnice K -:-, SF SKK El Niňo Praha N - KST Vršovice C -:-, TJ Sokol Praha - Podolí C - TJ Lokomotiva Vršovice H -:-, TTC Praha G - VSK MFF UK Praha C -:-, SK HAMR A - KST OBO Praha A -:-,
21. kolo:
SK HAMR A - AC Sparta Praha N -:-, KK Konstruktiva Praha C - TTC Praha G -:-, VSK MFF UK Praha C - TJ Sokol Praha - Podolí C -:-, TJ Lokomotiva Vršovice H - SF SKK El Niňo Praha N -:-, KST Vršovice C - Slovan KST Bohnice K -:-,
22. kolo:
AC Sparta Praha N - KST Vršovice C -:-, Slovan KST Bohnice K - TJ Lokomotiva Vršovice H -:-, SF SKK El Niňo Praha N - VSK MFF UK Praha C -:-, TJ Sokol Praha - Podolí C - KK Konstruktiva Praha C -:-, TTC Praha G - KST OBO Praha A -:-,
Divize ženy
1. kolo:
TTC Elizza Praha C - TJ ABC Braník B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Luňová Zuzana 3:0, Vránová Helena 2:1, Rosová Kateřina 1:2, body hostů: Stočesová Silvie 2:1, Plášková Sylva 1:2, Adamčíková Dana 0:3), TJ Sokol Stodůlky B - TTC Rebel A 10:0wo, TJ Slavoj Praha C - VSK MFF UK Praha A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Benedová Zuzana 2:0, Mikešová Adéla 1:1, Lipovčanová Helena 2:0, WO 3:0, body hostů: Chýleová Eva 1:2, Tranová Haiduong 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Nusle Praha A - TJ AVIA Čakovice B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vrzalová Jitka 0:2, Rohová Michaela 2:1, Janů Veronika 2:1, Špicarová Ivana 0:1, body hostů: Dvořáková Anna 2:1, Petříková Michaela 1:2, Matoušková Andrea 2:1),
2. kolo:
TJ ABC Braník B - TJ AVIA Čakovice B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adamčíková Dana 0:3, Stočesová Silvie 2:1, Plášková Sylva 1:2, body hostů: Havlíková Jana 2:1, Petříková Michaela 2:1, Strnadová Karolína 2:1), VSK MFF UK Praha A - TJ Sokol Nusle Praha A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tranová Haiduong 0:3, Chýleová Eva 0:3, Helisová Kateřina 2:1, body hostů: Nesvačilová Petra 2:1, Vrzalová Jitka 3:0, Špicarová Ivana 2:1), TTC Rebel A - TJ Slavoj Praha C 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Scheubová Jana 2:1, Coubalová Martina 2:1, WO 0:3, body hostů: Mikešová Adéla 0:2, Benedová Zuzana 2:0, Lipovčanová Helena 0:2, WO 3:0), TTC Elizza Praha C - TJ Sokol Stodůlky B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vránová Helena 2:1, Rosová Kateřina 2:1, Luňová Zuzana 1:2, body hostů: Lösterová Anna 0:3, Slatinská Nataša 2:1, Merhautová Alena 2:1),
3. kolo:
TJ Sokol Stodůlky B - TJ ABC Braník B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nováková Ivana 0:2, Slatinská Nataša 2:0, Merhautová Alena 2:0, WO 3:0, body hostů: Stočesová Silvie 1:2, Adamčíková Dana 1:2, WO 0:3), TJ Slavoj Praha C - TTC Elizza Praha C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Benedová Zuzana 3:0, Averina Sergeevna Aleksandra 3:0, Lipovčanová Helena 2:1, body hostů: Krompolcová Jana 1:2, Luňová Zuzana 0:3, Rosová Kateřina 0:3), TJ Sokol Nusle Praha A - TTC Rebel A 10:0wo, TJ AVIA Čakovice B - VSK MFF UK Praha A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petříková Michaela 1:2, Dvořáková Anna 3:0, Matoušková Andrea 1:2, body hostů: Tranová Haiduong 2:1, Helisová Kateřina 2:1, Chýleová Eva 0:3),
4. kolo:
TJ ABC Braník B - VSK MFF UK Praha A -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel A - TJ AVIA Čakovice B -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha C - TJ Sokol Nusle Praha A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky B - TJ Slavoj Praha C -:- (NVČR Odl.),
5. kolo:
TJ Slavoj Praha C - TJ ABC Braník B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha A - TJ Sokol Stodůlky B -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice B - TTC Elizza Praha C -:- (NVČR Odl.), VSK MFF UK Praha A - TTC Rebel A -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
TJ ABC Braník B - TTC Rebel A -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha C - VSK MFF UK Praha A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky B - TJ AVIA Čakovice B -:- (NVČR Odl.), TJ Slavoj Praha C - TJ Sokol Nusle Praha A -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha A - TJ ABC Braník B -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice B - TJ Slavoj Praha C -:- (NVČR Odl.), VSK MFF UK Praha A - TJ Sokol Stodůlky B -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel A - TTC Elizza Praha C -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
TJ ABC Braník B - TJ Sokol Nusle Praha A -:- (NVČR Odl.), TJ Slavoj Praha C - TJ AVIA Čakovice B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky B - VSK MFF UK Praha A -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha C - TTC Rebel A -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
TTC Rebel A - TJ ABC Braník B -:- (NVČR Odl.), VSK MFF UK Praha A - TTC Elizza Praha C -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice B - TJ Sokol Stodůlky B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha A - TJ Slavoj Praha C -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
TJ ABC Braník B - TJ Slavoj Praha C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky B - TJ Sokol Nusle Praha A -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha C - TJ AVIA Čakovice B -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel A - VSK MFF UK Praha A -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
VSK MFF UK Praha A - TJ ABC Braník B -:-, TJ AVIA Čakovice B - TTC Rebel A -:-, TJ Sokol Nusle Praha A - TTC Elizza Praha C -:-, TJ Slavoj Praha C - TJ Sokol Stodůlky B -:-,
12. kolo:
TJ ABC Braník B - TTC Elizza Praha C -:-, TTC Rebel A - TJ Sokol Stodůlky B -:-, VSK MFF UK Praha A - TJ Slavoj Praha C -:-, TJ AVIA Čakovice B - TJ Sokol Nusle Praha A -:-,
13. kolo:
TJ AVIA Čakovice B - TJ ABC Braník B -:-, TJ Sokol Nusle Praha A - VSK MFF UK Praha A -:-, TJ Slavoj Praha C - TTC Rebel A -:-, TJ Sokol Stodůlky B - TTC Elizza Praha C -:-,
14. kolo:
TJ ABC Braník B - TJ Sokol Stodůlky B -:-, TTC Elizza Praha C - TJ Slavoj Praha C -:-, TTC Rebel A - TJ Sokol Nusle Praha A -:-, VSK MFF UK Praha A - TJ AVIA Čakovice B -:-,
1. třída ženy
1. kolo:
TJ Zelená Liška A - Slovan KST Bohnice C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jeřábková Dana 3:0, Veselíková Pavla 3:0, Kriegerová Helena 3:0, body hostů: Zuzáková Anežka 0:3, Bartoňová Anna 0:3, Matunová Alena 0:3), SF SKK El Niňo Praha C - TJ Košíře A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Březáková Helena 3:0, Seidlová Monika 2:1, Bendová Amálie 3:0, body hostů: Füllsacková Barbora 1:2, Čápová Kateřina 0:3, Nováková Hana 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice B - AC Sparta Praha D 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adamová Božena 2:1, Bláhová Milena 2:1, Rabenseifnerová Zdeňka 1:2, body hostů: Melíšková Tereza 0:3, Ježková Kateřina 3:0, Nosková Adéla 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ AVIA Čakovice C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zýková Renata 0:3, Závodská Katarína 1:2, Horká Nela 2:1, body hostů: Havlíková Jana 3:0, Najbertová Lucie 1:2, Šišková Gabriela 2:1),
2. kolo:
Slovan KST Bohnice C - TJ AVIA Čakovice C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krutilková Michaela 0:3, Lorenzová Evelína 0:3, Matunová Alena 0:3, body hostů: Šišková Gabriela 3:0, Najbertová Lucie 3:0, Spilková Ivana 3:0), AC Sparta Praha D - TJ Lokomotiva Vršovice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rektorysová Hana 1:2, Nosková Adéla 3:0, Melíšková Tereza 2:1, body hostů: Závodská Katarína 2:1, Zýková Renata 0:3, Ziková Hana 1:2), TJ Košíře A - TJ Lokomotiva Vršovice B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nováková Hana 1:2, Bulantová Pavla 1:2, Füllsacková Barbora 2:1, body hostů: Adamová Božena 2:1, Radnicová Jana 2:1, Rabenseifnerová Zdeňka 1:2), TJ Zelená Liška A - SF SKK El Niňo Praha C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselíková Pavla 2:1, Kriegerová Helena 1:2, Jeřábková Dana 0:3, body hostů: Seidlová Monika 1:2, Březáková Helena 3:0, Bendová Amálie 2:1),
3. kolo:
SF SKK El Niňo Praha C - Slovan KST Bohnice C -:- (Odloženo), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Zelená Liška A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adamová Božena 2:1, Radnicová Jana 1:2, Rabenseifnerová Zdeňka 1:2, body hostů: Veselíková Pavla 3:0, Kriegerová Helena 2:1, Vildová Irena 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ Košíře A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zýková Renata 1:2, Závodská Katarína 2:1, Horká Nela 3:0, body hostů: Füllsacková Barbora 2:1, Čápová Kateřina 0:3, Bulantová Pavla 1:2), TJ AVIA Čakovice C - AC Sparta Praha D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havlíková Jana 3:0, Šišková Gabriela 3:0, Spilková Ivana 3:0, body hostů: Melíšková Tereza 0:3, Nosková Adéla 0:3, Písecká Daniela 0:3),
4. kolo:
Slovan KST Bohnice C - AC Sparta Praha D -:- (NVČR Odl.), TJ Košíře A - TJ AVIA Čakovice C -:- (NVČR Odl.), TJ Zelená Liška A - TJ Lokomotiva Vršovice A -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice B -:- (NVČR Odl.),
5. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice B - Slovan KST Bohnice C -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice A - SF SKK El Niňo Praha C -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice C - TJ Zelená Liška A -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha D - TJ Košíře A -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
Slovan KST Bohnice C - TJ Košíře A -:- (NVČR Odl.), TJ Zelená Liška A - AC Sparta Praha D -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha C - TJ AVIA Čakovice C -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Lokomotiva Vršovice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bláhová Milena 1:2, Adamová Božena 1:2, Rabenseifnerová Zdeňka 1:2, body hostů: Závodská Katarína 2:1, Zýková Renata 2:1, Horká Nela 2:1),
7. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice A - Slovan KST Bohnice C -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice C - TJ Lokomotiva Vršovice B -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha D - SF SKK El Niňo Praha C -:- (NVČR Odl.), TJ Košíře A - TJ Zelená Liška A -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
Slovan KST Bohnice C - TJ Lokomotiva Vršovice A -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ AVIA Čakovice C -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha C - AC Sparta Praha D -:- (NVČR Odl.), TJ Zelená Liška A - TJ Košíře A -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
TJ Košíře A - Slovan KST Bohnice C -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha D - TJ Zelená Liška A -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice C - SF SKK El Niňo Praha C -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ Lokomotiva Vršovice B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zýková Renata 1:2, Chrastilová Dana 0:3, Horká Nela 2:1, body hostů: Adamová Božena 2:1, Rabenseifnerová Zdeňka 2:1, Bláhová Milena 2:1),
10. kolo:
Slovan KST Bohnice C - TJ Lokomotiva Vršovice B -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice A -:- (NVČR Odl.), TJ Zelená Liška A - TJ AVIA Čakovice C -:- (NVČR Odl.), TJ Košíře A - AC Sparta Praha D -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
AC Sparta Praha D - Slovan KST Bohnice C -:-, TJ AVIA Čakovice C - TJ Košíře A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ Zelená Liška A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice B - SF SKK El Niňo Praha C -:-,
12. kolo:
Slovan KST Bohnice C - TJ Zelená Liška A -:-, TJ Košíře A - SF SKK El Niňo Praha C -:-, AC Sparta Praha D - TJ Lokomotiva Vršovice B -:-, TJ AVIA Čakovice C - TJ Lokomotiva Vršovice A -:-,
13. kolo:
TJ AVIA Čakovice C - Slovan KST Bohnice C -:-, TJ Lokomotiva Vršovice A - AC Sparta Praha D -:-, TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Košíře A -:-, SF SKK El Niňo Praha C - TJ Zelená Liška A -:-,
14. kolo:
Slovan KST Bohnice C - SF SKK El Niňo Praha C -:-, TJ Zelená Liška A - TJ Lokomotiva Vršovice B -:-, TJ Košíře A - TJ Lokomotiva Vršovice A -:-, AC Sparta Praha D - TJ AVIA Čakovice C -:-,
2. třída ženy
1. kolo:
FC Přední Kopanina A - TJ ABC Braník C 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Opánska Iveta 0:3, Popelková Jana 3:0, Portešová Hana 0:1, Částková Stanislava 0:2, body hostů: Hypšová Daniela 2:1, Čekanová Jitka 2:1, Chalupová Ludmila 2:1), TTC Praha A - TJ Slavoj Praha D 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maláková Olga 1:2, Miščenko Irina 1:2, Svojítková Marie 1:2, body hostů: Slavíčková Eliška 3:0, Rousová Tereza 0:3, Kodetová Hanka 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice C - TTC Elizza Praha D 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kosťová Natálie 0:3, Bláhová Kateřina 0:3, Filová Simona 1:2, body hostů: Andraščíková Erika 2:1, Pražáková Šárka 3:0, Kemlinková Nela 3:0),
2. kolo:
TJ ABC Braník C - TTC Elizza Praha D 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čekanová Jitka 0:3, Šumová Jana 0:3, Hypšová Daniela 1:2, body hostů: Kalinová Martina 3:0, Pražáková Šárka 3:0, Andraščíková Erika 2:1), TJ Slavoj Praha D - TJ Lokomotiva Vršovice C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rousová Tereza 0:3, Kodetová Hanka 3:0, Slavíčková Eliška 2:1, body hostů: Zubíková Zdeňka 1:2, Kosťová Natálie 1:2, Filová Simona 2:1), FC Přední Kopanina A - TTC Praha A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Popelková Jana 3:0, Portešová Hana 2:1, Opánska Iveta 0:3, body hostů: Svojítková Marie 1:2, Maláková Olga 2:1, Miščenko Irina 1:2),
3. kolo:
TTC Praha A - TJ ABC Braník C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maláková Olga 1:2, Svojítková Marie 1:2, Hanzlíčková Martina 0:3, body hostů: Hypšová Daniela 3:0, Čekanová Jitka 1:2, Chalupová Ludmila 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice C - FC Přední Kopanina A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Filová Simona 1:2, Bláhová Kateřina 0:3, Zubíková Zdeňka 1:2, body hostů: Kyselá Zdeňka 2:1, Popelková Jana 3:0, Portešová Hana 2:1), TTC Elizza Praha D - TJ Slavoj Praha D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kemlinková Nela 1:2, Pražáková Šárka 2:1, Kalinová Martina 1:2, body hostů: Slavíčková Eliška 2:1, Havlíčková Eva 0:3, Kodetová Hanka 3:0),
4. kolo:
TJ ABC Braník C - TJ Slavoj Praha D -:- (NVČR Odl.), FC Přední Kopanina A - TTC Elizza Praha D -:- (NVČR Odl.), TTC Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice C -:- (NVČR Odl.),
5. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ ABC Braník C -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha D - TTC Praha A -:- (NVČR Odl.), FC Přední Kopanina A - TJ Slavoj Praha D -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
TJ ABC Braník C - FC Přední Kopanina A -:- (NVČR Odl.), TJ Slavoj Praha D - TTC Praha A -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha D - TJ Lokomotiva Vršovice C -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
TTC Elizza Praha D - TJ ABC Braník C -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Slavoj Praha D -:- (NVČR Odl.), TTC Praha A - FC Přední Kopanina A -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
TJ ABC Braník C - TTC Praha A -:- (NVČR Odl.), FC Přední Kopanina A - TJ Lokomotiva Vršovice C -:- (NVČR Odl.), TJ Slavoj Praha D - TTC Elizza Praha D -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
TJ Slavoj Praha D - TJ ABC Braník C -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha D - FC Přední Kopanina A -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice C - TTC Praha A -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
TJ ABC Braník C - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-, TTC Praha A - TTC Elizza Praha D -:-, FC Přední Kopanina A - TJ Slavoj Praha D -:-,
11. kolo:
TJ ABC Braník C - FC Přední Kopanina A -:-, TJ Slavoj Praha D - TTC Praha A -:-, TTC Elizza Praha D - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-,
12. kolo:
TTC Elizza Praha D - TJ ABC Braník C -:-, TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Slavoj Praha D -:-, TTC Praha A - FC Přední Kopanina A -:-,
13. kolo:
TJ ABC Braník C - TTC Praha A -:-, FC Přední Kopanina A - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-, TJ Slavoj Praha D - TTC Elizza Praha D -:-,
14. kolo:
TJ Slavoj Praha D - TJ ABC Braník C -:-, TTC Elizza Praha D - FC Přední Kopanina A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice C - TTC Praha A -:-,
15. kolo:
TJ ABC Braník C - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-, TTC Praha A - TTC Elizza Praha D -:-, TJ Slavoj Praha D - FC Přední Kopanina A -:-,
16. kolo:
FC Přední Kopanina A - TJ ABC Braník C -:-, TTC Praha A - TJ Slavoj Praha D -:-, TJ Lokomotiva Vršovice C - TTC Elizza Praha D -:-,
17. kolo:
TJ ABC Braník C - TTC Elizza Praha D -:-, TJ Slavoj Praha D - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-, FC Přední Kopanina A - TTC Praha A -:-,
18. kolo:
TTC Praha A - TJ ABC Braník C -:-, TJ Lokomotiva Vršovice C - FC Přední Kopanina A -:-, TTC Elizza Praha D - TJ Slavoj Praha D -:-,
19. kolo:
TJ ABC Braník C - TJ Slavoj Praha D -:-, FC Přední Kopanina A - TTC Elizza Praha D -:-, TTC Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-,
20. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ ABC Braník C -:-, TTC Elizza Praha D - TTC Praha A -:-, TJ Slavoj Praha D - FC Přední Kopanina A -:-,
1. třída mladší žactvo
1. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha - AC Sparta Praha 3:0 (body domácích: Truchlík Maxim 1:0, Kaucký Filip 1:0, Bertho Tibor 1:0, body hostů: Jandus Martin 0:1, Nosková Adéla 0:1, Martinek Lukáš 0:1), TJ Slavoj Praha B - TJ Slavoj Praha A 0:3 (body domácích: Cafmeyer Nathan 0:1, Magyar Jakub 0:1, Hanzal Marek 0:1, body hostů: Mikešová Adéla 1:0, Kodetová Hanka 1:0, Slavíčková Eliška 1:0), TTC Elizza Praha A - TTC Elizza Praha B 3:0 (body domácích: Petrtýl Šimon 1:0, Durdis Matěj 1:0, Lebeda Lukáš 1:0, body hostů: Mašek Kryštof Matěj 0:1, Kemlinková Nela 0:1, Alinčová Michaela 0:1),
2. kolo:
AC Sparta Praha - TTC Elizza Praha B 3:1 (body domácích: Nosková Adéla 1:1, Jandus Martin 1:0, Martinek Lukáš 1:0, body hostů: Kemlinková Nela 1:0, Alinčová Michaela 0:2, Mašek Kryštof Matěj 0:1), TJ Slavoj Praha A - TTC Elizza Praha A 0:3 (body domácích: Mikešová Adéla 0:1, Kodetová Hanka 0:1, Slavíčková Eliška 0:1, body hostů: Lebeda Lukáš 1:0, Petrtýl Šimon 1:0, Durdis Matěj 1:0), SK DDM Kotlářka Praha - TJ Slavoj Praha B 3:0 (body domácích: Kaucký Filip 1:0, Truchlík Maxim 1:0, Bertho Tibor 1:0, body hostů: Cafmeyer Nathan 0:1, Magyar Jakub 0:1, Havlíčková Eva 0:1),
3. kolo:
TJ Slavoj Praha B - AC Sparta Praha 0:3 (body domácích: Magyar Jakub 0:1, Cafmeyer Nathan 0:1, Havlíčková Eva 0:1, body hostů: Martinek Lukáš 1:0, Jandus Martin 1:0, Nosková Adéla 1:0), TTC Elizza Praha A - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (body domácích: Petrtýl Šimon 0:1, Lebeda Lukáš 0:1, Durdis Matěj 0:1, body hostů: Kaucký Filip 1:0, Truchlík Maxim 1:0, Bertho Tibor 1:0), TTC Elizza Praha B - TJ Slavoj Praha A 1:3 (body domácích: Alinčová Michaela 0:2, Mašek Kryštof Matěj 0:1, Kemlinková Nela 1:0, body hostů: Mikešová Adéla 1:0, Kodetová Hanka 2:0, Slavíčková Eliška 0:1),
4. kolo:
AC Sparta Praha - TJ Slavoj Praha A 3:2 (body domácích: Nosková Adéla 0:2, Jandus Martin 2:0, Martinek Lukáš 1:0, body hostů: Mikešová Adéla 1:1, Kodetová Hanka 1:1, Slavíčková Eliška 0:1), SK DDM Kotlářka Praha - TTC Elizza Praha B 3:0 (body domácích: Kaucký Filip 1:0, Truchlík Maxim 1:0, Bertho Tibor 1:0, body hostů: Kemlinková Nela 0:1, Mašek Kryštof Matěj 0:1, Alinčová Michaela 0:1), TJ Slavoj Praha B - TTC Elizza Praha A 0:3 (body domácích: Magyar Jakub 0:1, Cafmeyer Nathan 0:1, Hanzal Marek 0:1, body hostů: Lebeda Lukáš 1:0, Durdis Matěj 1:0, Petrtýl Šimon 1:0),
5. kolo:
TTC Elizza Praha A - AC Sparta Praha 1:3 (body domácích: Lebeda Lukáš 1:1, Petrtýl Šimon 0:1, Durdis Matěj 0:1, body hostů: Martinek Lukáš 0:1, Jandus Martin 2:0, Nosková Adéla 1:0), TTC Elizza Praha B - TJ Slavoj Praha B 1:3 (body domácích: Kemlinková Nela 0:2, Alinčová Michaela 0:1, Mašek Kryštof Matěj 1:0, body hostů: Cafmeyer Nathan 1:0, Magyar Jakub 2:0, Havlíčková Eva 0:1), TJ Slavoj Praha A - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (body domácích: Kodetová Hanka 0:1, Mikešová Adéla 0:1, Slavíčková Eliška 0:1, body hostů: Kaucký Filip 1:0, Truchlík Maxim 1:0, Bertho Tibor 1:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy