Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize
25. kolo:
Sokol Lány A - TJ Neratovice A -:-, KST Rakovník A - TTC Brandýs n.L B -:-, Sokol Čáslav A - Spartak Čelákovice A -:-, STC Slaný A - Sokol Hudlice A -:-, TTC Kladno A - TJ Sadská B -:-,
26. kolo:
TTC Říčany A - TJ Neratovice A -:-, TTC Brandýs n.L B - Sokol Čáslav A -:-, Spartak Čelákovice A - KST Rakovník A -:-, TTC Slovan Kladno - Sokol Hudlice A -:-,
27. kolo:
Sokol Hudlice A - KST Rakovník A -:-, Sokol Lány A - TTC Brandýs n.L B -:-, Spartak Čelákovice A - TTC Říčany A -:-, TJ Neratovice A - TJ Sadská B -:-, TTC Slovan Kladno - STC Slaný A -:-,
28. kolo:
Sokol Hudlice A - Sokol Čáslav A -:-, Spartak Čelákovice A - Sokol Lány A -:-, TTC Brandýs n.L B - TTC Říčany A -:-, TJ Neratovice A - TTC Kladno A -:-,
Krajská soutěž 1.třídy A
25. kolo:
Tatran Sedlčany B - TTC Kladno B -:-, Sokol Mníšek pod Brdy A - Lokomotiva Zdice A -:-, Sokol Hředle - Sokol Příbram A -:-, SK Březnice A - SLAVOJ Obecnice A -:-, KK Rakovník - Sokol Nižbor -:-, Spartak Rožmitál pod Třemšínem A - Sokol Králův Dvůr A -:-,
26. kolo:
Lokomotiva Zdice A - TTC Kladno B -:-, Tatran Sedlčany B - Sokol Mníšek pod Brdy A -:-, SK Březnice A - Sokol Příbram A -:-, Sokol Hředle - SLAVOJ Obecnice A -:-, KK Rakovník - KST Rakovník B -:-,
27. kolo:
Sokol Králův Dvůr A - Tatran Sedlčany B -:-, Spartak Rožmitál pod Třemšínem A - Lokomotiva Zdice A -:-, KK Rakovník - SK Březnice A -:-, Sokol Příbram A - TTC Kladno B -:-, SLAVOJ Obecnice A - Sokol Mníšek pod Brdy A -:-, Sokol Nižbor - KST Rakovník B -:-,
28. kolo:
Spartak Rožmitál pod Třemšínem A - Tatran Sedlčany B -:-, Sokol Králův Dvůr A - Lokomotiva Zdice A -:-, KK Rakovník - Sokol Hředle -:-, SLAVOJ Obecnice A - TTC Kladno B -:-, Sokol Příbram A - Sokol Mníšek pod Brdy A -:-,
Krajská soutěž 2.třídy A
25. kolo:
Tatran Sedlčany C - Viktoria Vestec A -:-, Slovan Lochovice B - Sokol Mníšek pod Brdy B -:-, Sokol Hořovice B - Sokol Příbram B -:-, TTC Příbram A - SLAVOJ Obecnice B -:-, TJ Chaloupky - Sokol Žebrák -:-, SK Březnice B - Sokol Voznice A -:-,
26. kolo:
Slovan Lochovice B - Viktoria Vestec A -:-, Tatran Sedlčany C - Sokol Mníšek pod Brdy B -:-, TTC Příbram A - Sokol Příbram B -:-, Sokol Hořovice B - SLAVOJ Obecnice B -:-,
27. kolo:
Sokol Voznice A - Tatran Sedlčany C -:-, SK Březnice B - Slovan Lochovice B -:-, TJ Chaloupky - Sokol Hořovice B -:-, Sokol Příbram B - Viktoria Vestec A -:-, SLAVOJ Obecnice B - Sokol Mníšek pod Brdy B -:-,
28. kolo:
SK Březnice B - Tatran Sedlčany C -:-, Sokol Voznice A - Slovan Lochovice B -:-, TJ Chaloupky - TTC Příbram A -:-, SLAVOJ Obecnice B - Viktoria Vestec A -:-, Sokol Příbram B - Sokol Mníšek pod Brdy B -:-,
Divize ŽENY
11. kolo:
Sokol Všetaty - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT -:-,
12. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT - Sokol Králův Dvůr Queens B -:-,
Krajská soutěž 1.třídy B
25. kolo:
Aero Odolena Voda - AŠ Mladá Boleslav B -:-, Sokol Libčice nad Vltavou A - ST EUROMASTER Kolín -:-, TTC Bělá pod Bezdězem B - Sokol Kosmonosy A -:-, Sokol Krchleby A - Sokol Rudná -:-, TTC Brandýs n.L C - Sokol Velké Popovice A -:-, ST Benešov A - Sokol Libice nad Cidlinou -:-,
26. kolo:
AŠ Mladá Boleslav B - ST EUROMASTER Kolín -:-, Aero Odolena Voda - Sokol Libčice nad Vltavou A -:-, TTC Bělá pod Bezdězem B - TJ Neratovice B -:-, TTC Brandýs n.L C - Sokol Krchleby A -:-, Sokol Velké Popovice A - Sokol Rudná -:-,
27. kolo:
Sokol Libice nad Cidlinou - Aero Odolena Voda -:-, ST Benešov A - ST EUROMASTER Kolín -:-, Sokol Velké Popovice A - TTC Bělá pod Bezdězem B -:-, TJ Neratovice B - AŠ Mladá Boleslav B -:-, Sokol Kosmonosy A - Sokol Libčice nad Vltavou A -:-, Sokol Rudná - TTC Brandýs n.L C -:-,
28. kolo:
ST Benešov A - Aero Odolena Voda -:-, Sokol Libice nad Cidlinou - ST EUROMASTER Kolín -:-, Sokol Krchleby A - TTC Bělá pod Bezdězem B -:-, Sokol Kosmonosy A - AŠ Mladá Boleslav B -:-, TJ Neratovice B - Sokol Libčice nad Vltavou A -:-,
Krajská soutěž 2.třídy B
25. kolo:
Sokol Stochov Honice A - Sokol Buštěhrad -:-, Sokol Unhošť - TJ Úholičky A -:-, KST Rakovník C - Sokol Rakovník A -:-, TTC Kladno C - Sokol Lány B -:-, STC Slaný B - Dynamo Nelahozeves A -:-,
26. kolo:
Sokol Dříň A - Sokol Buštěhrad -:-, Sokol Rakovník A - Sokol Unhošť -:-, KST Rakovník C - TJ Úholičky A -:-, TTC Kladno C - Sokol Hudlice B -:-,
27. kolo:
Sokol Hudlice B - TJ Úholičky A -:-, Sokol Lány B - Sokol Rakovník A -:-, Sokol Unhošť - Sokol Stochov Honice A -:-, KST Rakovník C - Sokol Dříň A -:-, Sokol Buštěhrad - Dynamo Nelahozeves A -:-,
28. kolo:
Sokol Lány B - TJ Úholičky A -:-, Sokol Hudlice B - Sokol Rakovník A -:-, KST Rakovník C - Sokol Stochov Honice A -:-, Sokol Unhošť - Sokol Dříň A -:-, Sokol Buštěhrad - STC Slaný B -:-,
Krajská soutěž 2.třídy C
25. kolo:
AŠ Mladá Boleslav C - Sokol Kosmonosy B -:-, TJ Neratovice C - TJ Sadská C -:-, Sokol Malín B - Lokomotiva Nymburk -:-, Sokol Otradovice - Sokol Přezletice A -:-, Sokol Krchleby B - Sokol Dolní Beřkovice -:-, Sokol Mnichovo Hradiště B - Sokol Všetaty A -:-,
26. kolo:
TJ Neratovice C - AŠ Mladá Boleslav C -:-, Sokol Kosmonosy B - TJ Sadská C -:-, Sokol Otradovice - Lokomotiva Nymburk -:-, Sokol Malín B - Sokol Přezletice A -:-,
27. kolo:
Sokol Všetaty A - Sokol Dolní Beřkovice -:-, Sokol Krchleby B - Sokol Malín B -:-, Lokomotiva Nymburk - AŠ Mladá Boleslav C -:-, Sokol Přezletice A - TJ Sadská C -:-, TJ Neratovice C - Sokol Kosmonosy B -:-,
28. kolo:
Sokol Mnichovo Hradiště B - Sokol Dolní Beřkovice -:-, Sokol Krchleby B - Sokol Otradovice -:-, Sokol Přezletice A - AŠ Mladá Boleslav C -:-, Lokomotiva Nymburk - TJ Sadská C -:-,
Krajská soutěž 2.třídy D
25. kolo:
Sokol Kostelec nad Černými lesy - Sokol Močovice A -:-, Sokol Malín A - Sokol Uhlířské Janovice A -:-, TTC Žehuň A - KST Týnec nad Sázavou A -:-, Sokol Velké Popovice B - Sokol Čáslav B -:-, ST Benešov B - Sokol Velký Osek -:-,
26. kolo:
SK Nová Ves I. A - Sokol Močovice A -:-, TTC Říčany B - Sokol Uhlířské Janovice A -:-, KST Týnec nad Sázavou A - Sokol Čáslav B -:-, TTC Žehuň A - Sokol Velké Popovice B -:-,
27. kolo:
Sokol Kostelec nad Černými lesy - Sokol Velký Osek -:-, ST Benešov B - SK Nová Ves I. A -:-, KST Týnec nad Sázavou A - Sokol Malín A -:-, Sokol Velké Popovice B - TTC Říčany B -:-, Sokol Uhlířské Janovice A - Sokol Močovice A -:-, Sokol Čáslav B - TTC Žehuň A -:-,
28. kolo:
ST Benešov B - Sokol Kostelec nad Černými lesy -:-, Sokol Velký Osek - SK Nová Ves I. A -:-, Sokol Malín A - Sokol Velké Popovice B -:-, KST Týnec nad Sázavou A - TTC Říčany B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy