Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize
1. kolo:
Sokol Lány A - STC Slaný A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Petr ml. 2:2, Moravec Petr st. 0:3, Moravec Milan 0:3, Brožek Michal 3:1, body hostů: Vorlíček Luboš 4:0, Černý Martin 3:1, Makara Jakub 1:2, Řeháček Jiří 1:2), TTC Říčany A - TTC Slovan Kladno 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Martin 1:3, Pokorný Roman 2:2, Zámyslický Jaroslav 0:4, Jícha David 4:0, body hostů: Pavlíček Ondřej 3:1, Špalek Jiří 3:1, Řáha Vladimír 2:2, Krous Martin 1:3), TJ Sadská B - Sokol Hudlice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Martin 3:0, Wagner Jaroslav st. 1:1, Žežule Ondřej 1:2, Suchomel Tomáš 3:0, body hostů: Gruber Martin 1:2, Dřevěný Petr 2:1, Vajs Karel 0:3, Bartůněk David 0:2), TJ Neratovice A - TTC Brandýs n.L B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ehl Ladislav 3:0, Dvořák Jan ml. 2:0, Brzybohatý Aleš 3:0, Dvořák Jan nejml. 1:1, WO 0:1, body hostů: Strnad Richard 0:3, Šubrt Jaroslav 0:2, Gräf Miloš 0:3, Mifka Alexius 1:1, WO 1:0), KST Rakovník A - Sokol Čáslav A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Andrt Tomáš 1:3, Kettner Martin 2:2, Štepka Vladimír 2:2, Přibík Jan 3:1, body hostů: Lövl Jan 1:3, Beran Tomáš 2:2, Koždoň Roman 2:2, Sosnovec Martin 3:1),
2. kolo:
Sokol Lány A - TTC Slovan Kladno 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Petr ml. 3:0, Moravec Petr st. 1:2, Moravec Milan 0:3, Brožek Michal 4:0, body hostů: Pavlíček Ondřej 2:2, Špalek Jiří 2:1, Řáha Vladimír 1:2, Krous Martin 0:3), TTC Říčany A - STC Slaný A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 3:1, Pokorný Roman 2:2, Váňa Martin 0:4, Štěpánek Aleš 2:2, body hostů: Vorlíček Luboš 4:0, Černý Martin 2:2, Makara Jakub 1:3, Řeháček Jiří 2:2), TTC Kladno A - Sokol Hudlice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prágr Lukáš 3:0, Škach Martin 2:0, Mencl Jiří 1:2, Ebert Tomáš ml. 3:0, body hostů: Bartůněk David 0:3, Gruber Martin 1:2, Dřevěný Petr 1:2, Vajs Karel 0:2), TJ Neratovice A - Spartak Čelákovice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jan ml. 2:0, Dvořák Jan nejml. 2:0, Brzybohatý Aleš 3:0, Ehl Ladislav 2:1, body hostů: Iglo Leypold Matěj 0:3, Kurel David 0:2, Mlejnek Jiří 0:2, Dvořák Petr 1:1, Dražinovský Tomáš 0:1),
3. kolo:
Sokol Hudlice A - TJ Neratovice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gruber Martin 0:2, Vajs Karel 1:1, Landa Miloslav 0:3, Dřevěný Petr 1:2, body hostů: Brzybohatý Aleš 3:0, Dvořák Jan nejml. 2:1, Ehl Ladislav 2:0, Dvořák Jan ml. 1:1), STC Slaný A - TJ Sadská B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řeháček Jiří 2:0, Makara Jakub 0:2, Vorlíček Luboš 3:0, Černý Martin 3:0, body hostů: Suchomel Tomáš 1:2, Beran Martin 1:2, Wagner Jaroslav st. 0:2, Špinar Rostislav 0:2), TTC Slovan Kladno - TTC Kladno A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavlíček Ondřej 1:0, Řáha Vladimír 1:1, Špalek Jiří 3:0, Špalek Miroslav 1:1, WO 3:0, body hostů: Škach Martin 0:3, Novák Petr 1:2, Mikulejský Filip 1:1, WO 0:3), KST Rakovník A - Sokol Lány A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rezek Jan 2:2, Kettner Martin 1:3, Štepka Vladimír 4:0, Přibík Jan 2:2, body hostů: Brožek Michal 3:1, Moravec Petr ml. 1:3, Moravec Ladislav ml. 2:2, Moravec Petr st. 1:3), Sokol Čáslav A - TTC Říčany A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koždoň Roman 2:2, Sosnovec Martin 1:2, Beran Tomáš 0:3, Lövl Jan 2:2, body hostů: Jícha David 4:0, Štěpánek Aleš 4:0, Pokorný Roman 1:2, Zámyslický Jaroslav 0:3), TTC Brandýs n.L B - Spartak Čelákovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mifka Alexius 1:3, Gräf Miloš 3:1, Strnad Richard 2:2, Sysel Vojtěch 3:1, body hostů: Dvořák Petr 2:2, Iglo Leypold Matěj 4:0, Mlejnek Jiří 0:4, Dražinovský Tomáš 1:3),
4. kolo:
STC Slaný A - TTC Kladno A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Řeháček Jiří 1:0, Makara Jakub 2:0, Vorlíček Luboš 2:0, Černý Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Mikulejský Filip 0:2, Novák Petr 0:2, Škach Martin 0:2, WO 0:3), TTC Slovan Kladno - TJ Sadská B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špalek Miroslav 1:1, Řáha Vladimír 2:0, Špalek Jiří 3:0, Pavlíček Ondřej 3:0, body hostů: Suchomel Tomáš 1:2, Beran Martin 0:3, Wagner Jaroslav st. 0:2, Žežule Ondřej 0:2), KST Rakovník A - TTC Říčany A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štepka Vladimír 2:0, Rezek Jan 2:0, Přibík Jan 2:0, Kettner Martin 2:0, body hostů: Riedl Martin 0:2, Zámyslický Jaroslav 0:2, Pavlíček Martin 0:2, Dědič David 0:2), Sokol Čáslav A - Sokol Lány A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koždoň Roman 3:0, Sosnovec Martin 1:2, Beran Tomáš 3:0, Lövl Jan 1:2, body hostů: Brožek Michal 1:2, Moravec Ladislav ml. 2:1, Moravec Petr ml. 1:2, Moravec Petr st. 0:3),
19. kolo:
TTC Brandýs n.L B - TJ Sadská B -:-, TTC Kladno A - Spartak Čelákovice A -:-, Sokol Lány A - Sokol Hudlice A -:-, STC Slaný A - KST Rakovník A -:-, Sokol Čáslav A - TTC Slovan Kladno -:-,
20. kolo:
TTC Kladno A - TTC Brandýs n.L B -:-, Spartak Čelákovice A - TJ Sadská B -:-, TTC Říčany A - Sokol Hudlice A -:-, Sokol Čáslav A - STC Slaný A -:-, KST Rakovník A - TTC Slovan Kladno -:-,
21. kolo:
TJ Sadská B - KST Rakovník A -:-, Sokol Čáslav A - TTC Kladno A -:-, STC Slaný A - TJ Neratovice A -:-, Sokol Hudlice A - TTC Brandýs n.L B -:-, TTC Říčany A - Sokol Lány A -:-,
22. kolo:
TJ Sadská B - Sokol Čáslav A -:-, KST Rakovník A - TTC Kladno A -:-, TTC Slovan Kladno - TJ Neratovice A -:-, Sokol Hudlice A - Spartak Čelákovice A -:-,
23. kolo:
TTC Brandýs n.L B - STC Slaný A -:-, Spartak Čelákovice A - TTC Slovan Kladno -:-, TJ Neratovice A - KST Rakovník A -:-, TJ Sadská B - Sokol Lány A -:-, TTC Kladno A - TTC Říčany A -:-,
24. kolo:
Spartak Čelákovice A - STC Slaný A -:-, TTC Brandýs n.L B - TTC Slovan Kladno -:-, TJ Neratovice A - Sokol Čáslav A -:-, TTC Kladno A - Sokol Lány A -:-, TJ Sadská B - TTC Říčany A -:-,
25. kolo:
Sokol Lány A - TJ Neratovice A -:-, KST Rakovník A - TTC Brandýs n.L B -:-, Sokol Čáslav A - Spartak Čelákovice A -:-, STC Slaný A - Sokol Hudlice A -:-, TTC Kladno A - TJ Sadská B -:-,
26. kolo:
TTC Říčany A - TJ Neratovice A -:-, TTC Brandýs n.L B - Sokol Čáslav A -:-, Spartak Čelákovice A - KST Rakovník A -:-, TTC Slovan Kladno - Sokol Hudlice A -:-,
27. kolo:
Sokol Hudlice A - KST Rakovník A -:-, Sokol Lány A - TTC Brandýs n.L B -:-, Spartak Čelákovice A - TTC Říčany A -:-, TJ Neratovice A - TJ Sadská B -:-, TTC Slovan Kladno - STC Slaný A -:-,
28. kolo:
Sokol Hudlice A - Sokol Čáslav A -:-, Spartak Čelákovice A - Sokol Lány A -:-, TTC Brandýs n.L B - TTC Říčany A -:-, TJ Neratovice A - TTC Kladno A -:-,
Krajská soutěž 1.třídy A
1. kolo:
KST Rakovník B - Tatran Sedlčany B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cír Radek 1:3, Macek Zdeněk ml. 2:1, Barsa Tomáš 0:3, Adamczuk Jan 2:2, body hostů: Linhart František ml. 4:0, Šíp Martin 2:2, Janda Jaromír 2:1, Lískovec Jindřich 1:2), Sokol Nižbor - Lokomotiva Zdice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rujder David 2:2, Pech Jan 0:2, Rákosník Petr 2:2, Kovanda Milan 4:0, Šturc Jaroslav 0:2, body hostů: Stehlík Jan ml. 2:2, Bláha Hynek 2:2, Šín Jaroslav ml. 3:1, Slezák Václav 1:3), Sokol Hředle - Sokol Králův Dvůr A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacourek Jan 1:2, Chaloupka Mikuláš 2:1, Šerák Miloš 0:3, Vojna Daniel 1:3, body hostů: Kotrbatý Petr 4:0, Řejha Pavel 1:2, Tůma Pavel 3:0, Křikava Richard 1:2), SK Březnice A - Spartak Rožmitál pod Třemšínem A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Marek 2:1, Drábek Martin 1:2, Šimek Jakub 2:1, Soused Zbyněk 4:0, body hostů: Bauer Horst 2:2, Eisenreich Jindřich ml. 2:1, Zajíček Michal 0:3, Zvelebil Miloš ml. 0:3), SLAVOJ Obecnice A - KK Rakovník 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Tomáš 1:2, Srch Radek 1:2, Hála Pavel 0:3, Dlouhý Jiří 2:2, body hostů: Lédl Jiří 4:0, Štěpánek Pavel 3:0, Štengl Jan 1:2, Koloc Miroslav 1:2), TTC Kladno B - Sokol Mníšek pod Brdy A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 0:3, Gábriš Michal 2:1, Bajer Jiří 3:0, Mencl Jiří 3:1, body hostů: Drbohlav Marek 1:3, Stacho Libor 1:2, Zamazal Pavel 1:2, Urban Jan 2:1),
2. kolo:
KST Rakovník B - Lokomotiva Zdice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cír Radek 1:2, Krůta Václav 1:1, Andrt Tomáš 1:2, Adamczuk Jan 0:3, body hostů: Stehlík Jan ml. 3:0, Bláha Hynek 1:2, Šín Jaroslav ml. 3:0, Prokop Břetislav 1:1), Sokol Nižbor - Tatran Sedlčany B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rujder David 2:0, Rákosník Petr 2:1, Šturc Jaroslav 2:1, Kovanda Milan 2:1, WO 0:1, body hostů: Šíp Martin 0:3, Linhart František ml. 2:1, Janda Jaromír 1:1, Bárta Radek 0:3, WO 1:0), Sokol Hředle - Spartak Rožmitál pod Třemšínem A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupka Mikuláš 3:1, Mrázek Jindřich st. 1:3, Vojna Daniel 2:2, Pacourek Jan 1:3, body hostů: Bauer Horst 2:2, Eisenreich Jindřich ml. 4:0, Zajíček Michal 2:2, Zvelebil Miloš ml. 1:3), SK Březnice A - Sokol Králův Dvůr A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čížek Marek 1:2, Drábek Martin 0:3, Šimek Jakub 1:2, Soused Zbyněk 1:3, body hostů: Kotrbatý Petr 4:0, Řejha Pavel 2:1, Tůma Pavel 3:0, Křikava Richard 1:2), Sokol Příbram A - KK Rakovník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Máša Jan 1:3, Mráz Roman 3:1, Sýkora Josef 2:2, Jaroš Antonín 2:2, body hostů: Lédl Jiří 3:1, Štěpánek Pavel 4:0, Štengl Jan 1:3, Koloc Miroslav 0:4),
3. kolo:
Lokomotiva Zdice A - KK Rakovník 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šín Jaroslav ml. 3:1, Stehlík Jan ml. 3:1, Bláha Hynek 2:1, Gregor Martin 1:3, body hostů: Lédl Jiří 4:0, Štengl Jan 1:3, Koloc Miroslav 0:4, Cír Libor 1:2), Sokol Králův Dvůr A - TTC Kladno B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křikava Richard 0:2, Vrecion Jiří 1:1, Kotrbatý Petr 2:1, Tůma Pavel 1:1, WO 5:0, body hostů: Vychodil Luděk 2:1, Hrubý Vlastimil 0:3, Gábriš Michal 3:0, WO 0:5), Spartak Rožmitál pod Třemšínem A - Sokol Mníšek pod Brdy A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bauer Horst 3:0, Zajíček Michal 0:3, Zvelebil Miloš ml. 1:2, Eisenreich Jindřich ml. 4:0, body hostů: Drbohlav Marek 2:2, Urban Jan 1:2, Stacho Libor 1:2, Skoupil Lukáš 1:2), KST Rakovník B - Sokol Hředle 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brabec Stanislav 0:2, Adamczuk Jan 0:2, Cír Radek 1:2, Barsa Tomáš 1:2, body hostů: Chaloupka Mikuláš 3:0, Vojna Daniel 3:0, Šerák Miloš 0:2, Mrázek Jindřich st. 2:0), Sokol Nižbor - SK Březnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rujder David 1:3, Rákosník Petr 1:3, Pech Jan 2:2, Kovanda Milan 4:0, body hostů: Soused Zbyněk 3:1, Šimek Jakub 3:1, Drábek Martin 2:2, Čížek Marek 0:4), Sokol Příbram A - SLAVOJ Obecnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císař Jan 3:1, Mráz Roman 2:2, Sýkora Josef 1:2, Vrátný Martin 3:1, body hostů: Dlouhý Jiří 3:1, Srch Radek 3:1, Lukeš Tomáš 0:4, Hála Pavel 0:3),
4. kolo:
Tatran Sedlčany B - KK Rakovník 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janda Jaromír 0:3, Linhart František ml. 3:0, Kocura Jiří 2:1, Šíp Martin 1:2, WO 4:0, body hostů: Štěpánek Pavel 2:2, Lédl Jiří 3:1, Koloc Miroslav 1:3, WO 0:4), Sokol Králův Dvůr A - Sokol Mníšek pod Brdy A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobková Martina 2:1, Tůma Pavel 2:1, Křikava Richard 1:2, Kotrbatý Petr 4:0, body hostů: Fiala Jan 3:1, Drbohlav Marek 0:3, Urban Jan 1:2, Stacho Libor 0:3), Spartak Rožmitál pod Třemšínem A - TTC Kladno B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bauer Horst 3:1, Zajíček Michal 1:3, Zvelebil Miloš ml. 1:3, Eisenreich Jindřich ml. 3:1, body hostů: Gábriš Michal 2:2, Bajer Jiří 4:0, Navrátil Tomáš 1:3, Vychodil Luděk 1:3), KST Rakovník B - SK Březnice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tvrz Jaroslav st. 3:1, Krůta Václav 2:2, Cír Radek 0:1, Macek Zdeněk ml. 1:3, Brabec Stanislav 0:2, body hostů: Soused Zbyněk 2:2, Šimek Jakub 2:2, Drábek Martin 3:1, Čížek Marek 2:1), Sokol Nižbor - Sokol Hředle 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 2:0, Pech Jan 2:0, Rákosník Petr 2:1, Šturc Jaroslav 2:0, body hostů: Novák Tomáš 0:3, Pacourek Jan 0:2, Šerák Miloš 1:1, Mrázek Jindřich st. 0:2),
19. kolo:
Tatran Sedlčany B - Sokol Příbram A -:-, Lokomotiva Zdice A - SLAVOJ Obecnice A -:-, Sokol Mníšek pod Brdy A - KK Rakovník -:-, KST Rakovník B - Sokol Králův Dvůr A -:-, Sokol Nižbor - Spartak Rožmitál pod Třemšínem A -:-, SK Březnice A - Sokol Hředle -:-,
20. kolo:
Lokomotiva Zdice A - Sokol Příbram A -:-, Tatran Sedlčany B - SLAVOJ Obecnice A -:-, TTC Kladno B - KK Rakovník -:-, Sokol Nižbor - Sokol Králův Dvůr A -:-, KST Rakovník B - Spartak Rožmitál pod Třemšínem A -:-,
21. kolo:
Sokol Hředle - Tatran Sedlčany B -:-, Lokomotiva Zdice A - SK Březnice A -:-, TTC Kladno B - KST Rakovník B -:-, Sokol Mníšek pod Brdy A - Sokol Nižbor -:-, Sokol Králův Dvůr A - Sokol Příbram A -:-, SLAVOJ Obecnice A - Spartak Rožmitál pod Třemšínem A -:-,
22. kolo:
Sokol Hředle - Lokomotiva Zdice A -:-, Tatran Sedlčany B - SK Březnice A -:-, TTC Kladno B - Sokol Nižbor -:-, Sokol Mníšek pod Brdy A - KST Rakovník B -:-, Spartak Rožmitál pod Třemšínem A - Sokol Příbram A -:-, Sokol Králův Dvůr A - SLAVOJ Obecnice A -:-,
23. kolo:
KK Rakovník - Spartak Rožmitál pod Třemšínem A -:-, Sokol Příbram A - KST Rakovník B -:-, SLAVOJ Obecnice A - Sokol Nižbor -:-, TTC Kladno B - Sokol Hředle -:-, Sokol Mníšek pod Brdy A - SK Březnice A -:-, Lokomotiva Zdice A - Tatran Sedlčany B -:-,
24. kolo:
KK Rakovník - Sokol Králův Dvůr A -:-, SLAVOJ Obecnice A - KST Rakovník B -:-, Sokol Příbram A - Sokol Nižbor -:-, Sokol Mníšek pod Brdy A - Sokol Hředle -:-, TTC Kladno B - SK Březnice A -:-,
25. kolo:
Tatran Sedlčany B - TTC Kladno B -:-, Sokol Mníšek pod Brdy A - Lokomotiva Zdice A -:-, Sokol Hředle - Sokol Příbram A -:-, SK Březnice A - SLAVOJ Obecnice A -:-, KK Rakovník - Sokol Nižbor -:-, Spartak Rožmitál pod Třemšínem A - Sokol Králův Dvůr A -:-,
26. kolo:
Lokomotiva Zdice A - TTC Kladno B -:-, Tatran Sedlčany B - Sokol Mníšek pod Brdy A -:-, SK Březnice A - Sokol Příbram A -:-, Sokol Hředle - SLAVOJ Obecnice A -:-, KK Rakovník - KST Rakovník B -:-,
27. kolo:
Sokol Králův Dvůr A - Tatran Sedlčany B -:-, Spartak Rožmitál pod Třemšínem A - Lokomotiva Zdice A -:-, KK Rakovník - SK Březnice A -:-, Sokol Příbram A - TTC Kladno B -:-, SLAVOJ Obecnice A - Sokol Mníšek pod Brdy A -:-, Sokol Nižbor - KST Rakovník B -:-,
28. kolo:
Spartak Rožmitál pod Třemšínem A - Tatran Sedlčany B -:-, Sokol Králův Dvůr A - Lokomotiva Zdice A -:-, KK Rakovník - Sokol Hředle -:-, SLAVOJ Obecnice A - TTC Kladno B -:-, Sokol Příbram A - Sokol Mníšek pod Brdy A -:-,
Krajská soutěž 2.třídy A
1. kolo:
Sokol Žebrák - Tatran Sedlčany C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Pavel 2:0, Svoboda Jaromír 2:0, Kunc Petr 2:0, Müller Jiří 2:0, WO 1:0, body hostů: Šíp Martin 0:2, Poslední Pavel 0:2, Černý Pavel 0:2, Bárta Radek 0:2, WO 0:1), Sokol Hořovice B - Sokol Voznice A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čepelák Vladimír ml. 1:1, Hnízdil Tomáš ml. 1:1, Jirouch Tomáš 3:0, Skalka Josef 0:2, WO 4:0, body hostů: Selucký David 2:1, Chmelař Miroslav 1:2, Pilecký Jiří 1:2, WO 0:4), SK Březnice B - TTC Příbram A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bubeníček Ondřej 2:2, Suchopár Miroslav 2:2, Michal Radek 2:2, Soused Milan 2:2, body hostů: Křivánek Aleš 4:0, Silavecký Ladislav 4:0, Štefan Radko 0:4, Pinkava Pavel 0:4), SLAVOJ Obecnice B - TJ Chaloupky 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petráň Zdeněk 2:0, Ječmen Jaroslav 1:1, Steiner Petr 2:0, Lukeš Tomáš 3:0, WO 0:1, body hostů: Vacura Josef ml. 1:1, Lysý Tomáš 0:3, Nguyen Van Vui 0:2, Větrovský Petr 0:2, WO 1:0), Viktoria Vestec A - Sokol Mníšek pod Brdy B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Luděk 2:0, Přáda Jaroslav 2:0, Novák Michal 2:0, Novák Ondřej 2:0, body hostů: Horák Ondřej 0:2, Pospíšil Antonín 0:2, Kilian Vít 0:2, Skoupil Lukáš 0:2),
2. kolo:
Sokol Žebrák - Slovan Lochovice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spousta David 1:2, Svoboda Jaromír 3:0, Kunc Petr 2:1, Müller Jiří 3:1, body hostů: Dražan Jiří 2:2, Němec Tomáš 1:2, Jirkovský Antonín st. 1:2, Rácz Rudolf 0:3), Sokol Hořovice B - SK Březnice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čepelák Vladimír ml. 1:2, Hnízdil Tomáš ml. 3:0, Jirouch Tomáš 3:0, Drož Jan 1:0, Skalka Josef 0:2, body hostů: Soused Milan 1:2, Michal Radek 1:2, Bubeníček Ondřej 2:1, Medvecký Jan 0:3), TTC Příbram A - Sokol Voznice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefan Radko 0:4, Silavecká Ema 0:4, Silavecký Ladislav 2:1, Křivánek Aleš 4:0, body hostů: Selucký David 2:2, Chmelař Miroslav 2:2, Čížková Sylva 3:1, Pilecký Jiří 2:1), Sokol Příbram B - TJ Chaloupky 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Miroslav 1:3, Máša Jan 3:1, Hlaváček Jaromír 3:0, Císař Jan 2:2, body hostů: Vacura Josef ml. 3:1, Lysý Tomáš 1:3, Větrovský Petr 0:4, Nguyen Van Vui 2:1),
3. kolo:
Tatran Sedlčany C - TJ Chaloupky 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Michal 3:1, Bárta Radek 3:1, Šíp Martin 1:2, Poslední Pavel 2:2, body hostů: Vacura Josef ml. 4:0, Lysý Tomáš 1:3, Nguyen Van Vui 1:3, Větrovský Petr 0:3), Sokol Voznice A - Viktoria Vestec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilecký Jiří 1:2, Čížková Sylva 1:1, Chmelař Miroslav 0:3, Selucký David 2:2, Šimek Josef 0:1, body hostů: Sedláček Luděk 4:0, Novák Michal 1:2, Novák Ondřej 1:2, Přáda Jaroslav 3:0), Sokol Mníšek pod Brdy B - SK Březnice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kilian Vít 1:3, Horák Ondřej 3:1, Taller Filip 2:1, Stacho Libor 3:0, WO 0:1, body hostů: Petrovic Pavel 2:1, Soused Milan 2:2, Michal Radek 1:3, Bubeníček Ondřej 0:3, WO 1:0), Sokol Žebrák - Sokol Hořovice B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Pavel 0:2, Roztočil Jiří 1:1, Kunc Petr 0:3, Drsek Václav 0:3, body hostů: Hnízdil Tomáš ml. 2:1, Jirouch Tomáš 3:0, Skalka Josef 2:0, Drož Jan 2:0), Sokol Příbram B - SLAVOJ Obecnice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Miroslav 2:1, Máša Jan 0:3, Císař Jan 3:0, Hlaváček Jaromír 4:0, body hostů: Lukeš Tomáš 2:2, Steiner Petr 1:2, Ječmen Jaroslav 0:3, Petráň Zdeněk 1:2),
4. kolo:
Slovan Lochovice B - TJ Chaloupky 10:8 (18,50 nehl, čtyřhry 1:1, body domácích: Jirkovský Antonín st. 3:1, Němec Tomáš 0:4, Dražan Jiří 3:1, Zitta Přemysl 3:1, body hostů: Vacura Josef ml. 4:0, Lysý Tomáš 1:3, Větrovský Petr 1:3, Nguyen Van Vui 1:3), Sokol Voznice A - Sokol Mníšek pod Brdy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilecký Jiří 1:3, Čížková Sylva 2:2, Chmelař Miroslav 2:2, Selucký David 3:1, body hostů: Taller Filip 2:2, Horák Ondřej 3:1, Zamazal Pavel 2:2, Kilian Vít 1:3), Viktoria Vestec A - SK Březnice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Ondřej 2:1, Přáda Jaroslav 1:1, Sedláček Luděk 2:1, Novák Michal 3:1, Kurková Marie 0:1, body hostů: Petrovic Pavel 2:2, Michal Radek 0:3, Soused Milan 1:2, Bubeníček Ondřej 2:1), Sokol Žebrák - TTC Příbram A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Pavel 1:3, Roztočil Jiří 1:2, Kunc Petr 2:1, Spousta David 1:3, body hostů: Silavecký Ladislav 2:2, Křivánek Aleš 4:0, Štefan Radko 1:2, Silavecká Julie 2:1),
19. kolo:
Tatran Sedlčany C - Sokol Příbram B -:-, SLAVOJ Obecnice B - Slovan Lochovice B -:-, Viktoria Vestec A - TJ Chaloupky -:-, Sokol Žebrák - Sokol Voznice A -:-, TTC Příbram A - Sokol Hořovice B -:-,
20. kolo:
Slovan Lochovice B - Sokol Příbram B -:-, Tatran Sedlčany C - SLAVOJ Obecnice B -:-, Sokol Mníšek pod Brdy B - TJ Chaloupky -:-, Sokol Žebrák - SK Březnice B -:-,
21. kolo:
Sokol Hořovice B - Tatran Sedlčany C -:-, TTC Příbram A - Slovan Lochovice B -:-, Viktoria Vestec A - Sokol Žebrák -:-, Sokol Voznice A - Sokol Příbram B -:-, SK Březnice B - SLAVOJ Obecnice B -:-,
22. kolo:
Slovan Lochovice B - Sokol Hořovice B -:-, Tatran Sedlčany C - TTC Příbram A -:-, Sokol Mníšek pod Brdy B - Sokol Žebrák -:-, Sokol Příbram B - SK Březnice B -:-, Sokol Voznice A - SLAVOJ Obecnice B -:-,
23. kolo:
TJ Chaloupky - Sokol Voznice A -:-, Sokol Příbram B - Sokol Žebrák -:-, Viktoria Vestec A - Sokol Hořovice B -:-, Sokol Mníšek pod Brdy B - TTC Příbram A -:-, Slovan Lochovice B - Tatran Sedlčany C -:-,
24. kolo:
TJ Chaloupky - SK Březnice B -:-, SLAVOJ Obecnice B - Sokol Žebrák -:-, Sokol Mníšek pod Brdy B - Sokol Hořovice B -:-, Viktoria Vestec A - TTC Příbram A -:-,
25. kolo:
Tatran Sedlčany C - Viktoria Vestec A -:-, Slovan Lochovice B - Sokol Mníšek pod Brdy B -:-, Sokol Hořovice B - Sokol Příbram B -:-, TTC Příbram A - SLAVOJ Obecnice B -:-, TJ Chaloupky - Sokol Žebrák -:-, SK Březnice B - Sokol Voznice A -:-,
26. kolo:
Slovan Lochovice B - Viktoria Vestec A -:-, Tatran Sedlčany C - Sokol Mníšek pod Brdy B -:-, TTC Příbram A - Sokol Příbram B -:-, Sokol Hořovice B - SLAVOJ Obecnice B -:-,
27. kolo:
Sokol Voznice A - Tatran Sedlčany C -:-, SK Březnice B - Slovan Lochovice B -:-, TJ Chaloupky - Sokol Hořovice B -:-, Sokol Příbram B - Viktoria Vestec A -:-, SLAVOJ Obecnice B - Sokol Mníšek pod Brdy B -:-,
28. kolo:
SK Březnice B - Tatran Sedlčany C -:-, Sokol Voznice A - Slovan Lochovice B -:-, TJ Chaloupky - TTC Příbram A -:-, SLAVOJ Obecnice B - Viktoria Vestec A -:-, Sokol Příbram B - Sokol Mníšek pod Brdy B -:-,
Divize ŽENY
1. kolo:
Sokol Všetaty - Sokol Králův Dvůr Queens B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ducháčková Lucie 0:2, Kůsová Adéla 1:2, Bartoníčková Lucie 1:2, Trnková Soňa 0:1, body hostů: Kosová Magdalena 3:0, Perlingerová Kateřina 1:2, Sýkorová Lucie 3:0),
8. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT - Sokol Všetaty -:-,
9. kolo:
Sokol Králův Dvůr Queens B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT -:-,
10. kolo:
Sokol Králův Dvůr Queens B - Sokol Všetaty -:-,
11. kolo:
Sokol Všetaty - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT -:-,
12. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT - Sokol Králův Dvůr Queens B -:-,
Krajská soutěž 1.třídy B
1. kolo:
Sokol Rudná - Aero Odolena Voda 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frýdl Miloš 4:0, Hluchý Marek 1:2, Plecitý Lukáš 2:1, Cacek Tomáš 2:2, body hostů: Kulíšek Marek 3:1, Hendrych Jan 2:2, Topol Martin 0:3, Schmelz Richard 0:3), TTC Brandýs n.L C - ST EUROMASTER Kolín 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vošahlík Marek 0:2, Ivan Milan 0:2, Bessenyey Vaszil 0:2, WO 0:3, body hostů: Lhoták Jakub 2:0, Mazurkiewicz Ivo 2:0, Šembera Karel 1:0, Pilner Jaroslav 1:0, WO 3:0), TTC Bělá pod Bezdězem B - ST Benešov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slobodzian Jakub 2:2, Blecha David 0:3, Lapka Miroslav 3:1, Kaňka Luděk st. 4:0, Kaňka Jakub 0:1, body hostů: Vaigl Martin 3:1, Zvolský Miroslav 1:3, Šturc Jiří 1:3, Dohnal Jaroslav 2:2), TJ Neratovice B - Sokol Krchleby A 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michal Jiří 0:3, Sauer Ondřej 0:2, Dvořák Zdeněk 0:3, Beneš Tomáš 1:2, body hostů: Kučera Pavel 3:0, Randák Adam 3:0, Bittner Miloslav 3:0, Boháč Milan 1:1), Sokol Kosmonosy A - Sokol Velké Popovice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Pavel 3:0, Bříška Jan 1:1, Lauber Jakub 3:0, Čech Jiří 2:1, body hostů: Lambert Zbyněk 0:3, Stupavský Milan 1:2, Strnadová Karolína 1:2, Semrád Petr 0:2), AŠ Mladá Boleslav B - Sokol Libčice nad Vltavou A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Lubomír 2:1, Pácha Robin 3:0, Niems Dušan 1:2, Šťastný Vladislav 3:0, body hostů: Fišer Štefan 1:2, Richter Jaroslav ml. 1:2, Šulc Dalibor 0:3, Slaměník Richard 1:2),
2. kolo:
Sokol Rudná - ST EUROMASTER Kolín 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frýdl Miloš 3:1, Hluchý Marek 3:1, Plecitý Lukáš 1:2, Cacek Tomáš 2:0, Nágr Pavel 0:2, body hostů: Pilner Jaroslav 4:0, Lhoták Jakub 2:2, Mazurkiewicz Ivo 0:4, Šembera Karel 0:3), TTC Brandýs n.L C - Aero Odolena Voda 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelant Jiří 0:3, Primáč Vojtěch 0:3, Strnad Richard 2:1, Ivan Milan 2:2, body hostů: Kulíšek Marek 3:1, Hendrych Jan 3:0, Schmelz Richard 1:2, Topol Martin 2:1), TTC Bělá pod Bezdězem B - Sokol Libice nad Cidlinou 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blecha David 1:3, Kaňka Jakub 0:3, Slobodzian Jakub 0:3, Kaňka Luděk st. 4:0, body hostů: Matějka Martin 3:1, Kaipr Petr 3:1, Procházka Roman 1:2, Paroulek Milan 2:1), TJ Neratovice B - Sokol Velké Popovice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michal Jiří 3:1, Weisser Petr 0:4, Sauer Ondřej 1:2, Dvořák Zdeněk 3:1, body hostů: Lambert Zbyněk 2:2, Stupavský Milan 1:3, Strnadová Karolína 3:1, Semrád Petr 2:1), Sokol Kosmonosy A - Sokol Krchleby A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Pavel 3:1, Bříška Jan 0:3, Lauber Jakub 3:0, Čech Jiří 3:1, body hostů: Randák Adam 2:2, Bittner Miloslav 1:3, Boháč Milan 0:3, Břetenář Petr 2:1),
3. kolo:
Aero Odolena Voda - Sokol Krchleby A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Jan 2:2, Topol Martin 1:3, Berný Jan 0:4, Kulíšek Marek 4:0, body hostů: Kučera Pavel 2:2, Bittner Miloslav 2:2, Doležal Martin 3:1, Randák Adam 2:2), ST EUROMASTER Kolín - Sokol Velké Popovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zaplatílek Ctibor 3:0, Šembera Karel 0:2, Lhoták Jakub 2:1, Pilner Jaroslav 3:0, body hostů: Lambert Zbyněk 1:2, Stupavský Milan 1:2, Strnadová Karolína 1:2, Semrád Petr 0:2), Sokol Libice nad Cidlinou - AŠ Mladá Boleslav B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paroulek Milan 3:1, Pekárek František st. 2:2, Procházka Roman 2:1, Matějka Martin 3:1, body hostů: Pácha Robin 1:3, Havlík Vít 1:3, Botka Jan 0:4, Čeřovský Petr 3:0), ST Benešov A - Sokol Libčice nad Vltavou A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šturc Jiří 1:1, Pěnkava Luboš 2:0, Vaigl Martin 3:0, Dohnal Jaroslav 2:1, body hostů: Fišer Štefan 1:2, Slaměník Richard 0:3, Šulc Dalibor 0:2, Richter Jaroslav ml. 1:1), TTC Bělá pod Bezdězem B - TTC Brandýs n.L C -:- (ODLOŽENO), TJ Neratovice B - Sokol Kosmonosy A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michal Jiří 1:2, Dvořák Zdeněk 2:1, Němeček Jakub 1:2, Beneš Tomáš 4:0, body hostů: Lauber Jakub 3:1, Veselý Pavel 1:2, Čech Jiří 1:2, Bříška Jan 0:3),
4. kolo:
Aero Odolena Voda - Sokol Velké Popovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Jan 1:3, Topol Martin 1:3, Berný Jan 1:3, Kulíšek Marek 4:0, body hostů: Stupavský Milan 3:1, Lambert Zbyněk 1:3, Strnadová Karolína 2:2, Semrád Petr 3:1), ST EUROMASTER Kolín - Sokol Krchleby A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zaplatílek Ctibor 4:0, Mazurkiewicz Ivo 0:3, Lhoták Jakub 2:1, Pilner Jaroslav 4:0, body hostů: Bittner Miloslav 1:3, Kučera Pavel 2:2, Randák Adam 0:3, Doležal Martin 1:2), Sokol Libice nad Cidlinou - Sokol Libčice nad Vltavou A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paroulek Milan 2:2, Pekárek František st. 1:3, Procházka Roman 1:3, Matějka Martin 3:1, body hostů: Richter Jaroslav ml. 2:2, Fišer Štefan 4:0, Slaměník Richard 2:2, Šulc Dalibor 1:3), ST Benešov A - AŠ Mladá Boleslav B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dohnal Jaroslav 2:1, Barta Ivan 2:1, Pěnkava Luboš 2:1, Vaigl Martin 3:0, body hostů: Havlík Vít 0:3, Pácha Robin 2:1, Botka Jan 1:2, Oplt Miroslav 0:3), Sokol Rudná - TTC Bělá pod Bezdězem B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frýdl Miloš 4:0, Hluchý Marek 1:3, Plecitý Lukáš 0:3, Cacek Tomáš 2:2, body hostů: Kapras Karel 2:2, Kaňka Luděk st. 3:1, Lapka Miroslav 3:1, Slobodzian Jakub 0:2, Grill Josef 0:1),
19. kolo:
Aero Odolena Voda - TJ Neratovice B -:-, ST EUROMASTER Kolín - Sokol Kosmonosy A -:-, Sokol Krchleby A - AŠ Mladá Boleslav B -:-, Sokol Libčice nad Vltavou A - Sokol Velké Popovice A -:-, Sokol Rudná - Sokol Libice nad Cidlinou -:-, TTC Brandýs n.L C - ST Benešov A -:-,
20. kolo:
ST EUROMASTER Kolín - TJ Neratovice B -:-, Aero Odolena Voda - Sokol Kosmonosy A -:-, Sokol Libčice nad Vltavou A - Sokol Krchleby A -:-, AŠ Mladá Boleslav B - Sokol Velké Popovice A -:-, TTC Brandýs n.L C - Sokol Libice nad Cidlinou -:-, Sokol Rudná - ST Benešov A -:-,
21. kolo:
ST EUROMASTER Kolín - TTC Bělá pod Bezdězem B -:-, AŠ Mladá Boleslav B - Sokol Rudná -:-, Sokol Libčice nad Vltavou A - TTC Brandýs n.L C -:-, Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Neratovice B -:-, ST Benešov A - Sokol Kosmonosy A -:-, Sokol Velké Popovice A - Sokol Krchleby A -:-,
22. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem B - Aero Odolena Voda -:-, AŠ Mladá Boleslav B - TTC Brandýs n.L C -:-, Sokol Libčice nad Vltavou A - Sokol Rudná -:-, ST Benešov A - TJ Neratovice B -:-, Sokol Libice nad Cidlinou - Sokol Kosmonosy A -:-,
23. kolo:
Sokol Krchleby A - Sokol Libice nad Cidlinou -:-, Sokol Velké Popovice A - ST Benešov A -:-, TJ Neratovice B - Sokol Rudná -:-, Sokol Kosmonosy A - TTC Brandýs n.L C -:-, Sokol Libčice nad Vltavou A - TTC Bělá pod Bezdězem B -:-, ST EUROMASTER Kolín - Aero Odolena Voda -:-,
24. kolo:
Sokol Velké Popovice A - Sokol Libice nad Cidlinou -:-, Sokol Krchleby A - ST Benešov A -:-, Sokol Kosmonosy A - Sokol Rudná -:-, TJ Neratovice B - TTC Brandýs n.L C -:-, AŠ Mladá Boleslav B - TTC Bělá pod Bezdězem B -:-,
25. kolo:
Aero Odolena Voda - AŠ Mladá Boleslav B -:-, Sokol Libčice nad Vltavou A - ST EUROMASTER Kolín -:-, TTC Bělá pod Bezdězem B - Sokol Kosmonosy A -:-, Sokol Krchleby A - Sokol Rudná -:-, TTC Brandýs n.L C - Sokol Velké Popovice A -:-, ST Benešov A - Sokol Libice nad Cidlinou -:-,
26. kolo:
AŠ Mladá Boleslav B - ST EUROMASTER Kolín -:-, Aero Odolena Voda - Sokol Libčice nad Vltavou A -:-, TTC Bělá pod Bezdězem B - TJ Neratovice B -:-, TTC Brandýs n.L C - Sokol Krchleby A -:-, Sokol Velké Popovice A - Sokol Rudná -:-,
27. kolo:
Sokol Libice nad Cidlinou - Aero Odolena Voda -:-, ST Benešov A - ST EUROMASTER Kolín -:-, Sokol Velké Popovice A - TTC Bělá pod Bezdězem B -:-, TJ Neratovice B - AŠ Mladá Boleslav B -:-, Sokol Kosmonosy A - Sokol Libčice nad Vltavou A -:-, Sokol Rudná - TTC Brandýs n.L C -:-,
28. kolo:
ST Benešov A - Aero Odolena Voda -:-, Sokol Libice nad Cidlinou - ST EUROMASTER Kolín -:-, Sokol Krchleby A - TTC Bělá pod Bezdězem B -:-, Sokol Kosmonosy A - AŠ Mladá Boleslav B -:-, TJ Neratovice B - Sokol Libčice nad Vltavou A -:-,
Krajská soutěž 2.třídy B
1. kolo:
Sokol Dříň A - TTC Kladno C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kasík Martin 3:0, Šulc Jiří 2:1, Teiml Marek 0:3, Stočes Luděk 4:0, body hostů: Pírka Josef 1:3, Lážnovský Jiří 2:1, Jedlička Stanislav 1:2, Strejc Václav 0:3), Dynamo Nelahozeves A - Sokol Hudlice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Točík Radek 2:1, Sirůček Jiří 1:1, Gecašek Marek 2:1, Kraml Václav 3:0, body hostů: Sklenář David 2:1, Lev Daniel 1:2, Vaculík Stanislav ml. 0:3, Bartůněk David 0:2), STC Slaný B - Sokol Lány B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zýmová Pavla 1:1, Vesecký David 1:1, Makara Michal 3:0, Vaktor Ivan 1:1, WO 3:0, body hostů: Jirkovský Václav 1:2, Běloušek David 2:1, Hrbek Jiří 0:3, WO 0:3), Sokol Buštěhrad - Sokol Unhošť 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Táborský Oldřich 0:4, Krejčí Tomáš 4:0, Lafek Dominik 2:1, Hnidka Marian 4:0, body hostů: Mach Libor 1:3, Fryš Zdeněk 1:3, Urban Jiří 2:2, Bucek Jindřich 1:2), TJ Úholičky A - Sokol Rakovník A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rudolf Tomáš 2:0, Novosad Rostislav 2:0, Novák Martin 2:1, Vojtěch Dušan 2:0, body hostů: Jansa Stanislav ml. 0:1, Jansa Stanislav st. 1:1, Cibulka Josef 0:2, Mladý Václav 0:2, Stibor Josef 0:2),
2. kolo:
Sokol Stochov Honice A - TTC Kladno C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Zdeněk 1:2, Žák Roman 1:2, Jedlička Jaroslav 3:0, Velc Tomáš 4:0, body hostů: Navrátil Tomáš 2:2, Levenec Alexandr 0:3, Tuček Miroslav 0:3, Jedlička Stanislav 2:1), Dynamo Nelahozeves A - Sokol Lány B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Josef 1:3, Točík Radek 2:1, Štipák Roman 0:3, Gecašek Marek 3:1, body hostů: Chrt Lukáš 2:2, Běloušek David 2:2, Jirkovský Václav 1:2, Hrbek Jiří 3:0), STC Slaný B - Sokol Hudlice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chadima Ondřej 1:2, Vesecký David 3:0, Zýmová Pavla 3:0, Makara Michal 2:2, body hostů: Lev Leoš 1:3, Sklenář David 1:2, Lev Daniel 2:1, Sklenář Tomáš 0:3), Sokol Buštěhrad - KST Rakovník C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezníček Lukáš 1:3, Hnidka Marian 2:1, Lafek Dominik 1:2, Krejčí Tomáš 1:3, body hostů: Barsa Tomáš 2:2, Adamczuk Janusz 2:2, Macek Zdeněk ml. 2:1, Mikeš Milan 3:0),
3. kolo:
Sokol Hudlice B - Sokol Buštěhrad 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartůněk David 1:2, Vaculík Stanislav ml. 0:2, Sklenář Lukáš 1:2, Lev Leoš 0:3, body hostů: Krejčí Tomáš 3:0, Hnidka Marian 3:0, Lafek Dominik 2:1, Řezníček Lukáš 1:1), TTC Kladno C - STC Slaný B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 2:1, Strejc Václav 1:2, Horbaj Dušan 0:3, Pírka Josef 1:3, body hostů: Vesecký David 4:0, Zýmová Pavla 3:0, Makara Michal 2:1, Chadima Ondřej 0:3), TJ Úholičky A - Sokol Stochov Honice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rudolf Tomáš 3:0, Novosad Rostislav 1:1, Novák Martin 2:1, Vojtěch Dušan 3:0, body hostů: Jedlička Jaroslav 1:2, Janoušek Zdeněk 1:2, Krob Pavel 0:3, Hudeček Josef 0:2), Sokol Rakovník A - Sokol Dříň A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Stanislav st. 2:1, Jansa Stanislav ml. 1:2, Sosna Petr 0:3, Pitař Michal 1:3, body hostů: Stočes Luděk 4:0, Kasík Martin 2:1, Šulc Jiří 2:1, Teiml Marek 1:2), Sokol Unhošť - KST Rakovník C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mach Libor 1:1, Urban Jiří 2:0, Fryš Zdeněk 2:1, Bucek Jindřich 2:1, Mayer Lukáš 1:0, body hostů: Macek Zdeněk ml. 2:1, Kapoun Ondřej 0:2, Barsa Tomáš 0:3, Adamczuk Janusz 1:1, Hospodářský Jonny 0:1),
4. kolo:
Sokol Lány B - Sokol Buštěhrad 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirkovský Václav 1:3, Hrbek Jiří 2:2, Chrt Lukáš 3:1, Běloušek David 2:2, body hostů: Krejčí Tomáš 3:1, Hnidka Marian 4:0, Lafek Dominik 1:3, Sláma Jan 0:4), TTC Kladno C - Dynamo Nelahozeves A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jedlička Stanislav 4:0, Tuček Miroslav 1:3, Horbaj Dušan 1:3, Pírka Josef 3:1, body hostů: Gecašek Marek 1:3, Točík Radek 3:1, Brož Petr 1:3, Štipák Roman 2:2), TJ Úholičky A - Sokol Dříň A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rudolf Tomáš 3:0, Novosad Rostislav 1:1, Novák Martin 1:2, Vojtěch Dušan 3:0, body hostů: Stočes Luděk 1:2, Kasík Martin 2:1, Šulc Jiří 0:3, Teiml Marek 0:2), Sokol Rakovník A - Sokol Stochov Honice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Stanislav st. 1:3, Jansa Stanislav ml. 4:0, Sosna Petr 1:3, Pitař Michal 1:3, body hostů: Jedlička Jaroslav 3:1, Janoušek Zdeněk 0:4, Velc Tomáš 3:1, Žák Roman 3:1),
19. kolo:
Dynamo Nelahozeves A - Sokol Unhošť -:-, STC Slaný B - KST Rakovník C -:-, Sokol Stochov Honice A - Sokol Hudlice B -:-, Sokol Dříň A - Sokol Lány B -:-, Sokol Rakovník A - TTC Kladno C -:-,
20. kolo:
STC Slaný B - Sokol Unhošť -:-, Dynamo Nelahozeves A - KST Rakovník C -:-, Sokol Dříň A - Sokol Hudlice B -:-, Sokol Stochov Honice A - Sokol Lány B -:-, TJ Úholičky A - TTC Kladno C -:-,
21. kolo:
TJ Úholičky A - Dynamo Nelahozeves A -:-, Sokol Rakovník A - STC Slaný B -:-, Sokol Hudlice B - Sokol Unhošť -:-, Sokol Lány B - KST Rakovník C -:-, Sokol Dříň A - Sokol Stochov Honice A -:-,
22. kolo:
Sokol Rakovník A - Dynamo Nelahozeves A -:-, TJ Úholičky A - STC Slaný B -:-, TTC Kladno C - Sokol Buštěhrad -:-, Sokol Lány B - Sokol Unhošť -:-, Sokol Hudlice B - KST Rakovník C -:-,
23. kolo:
KST Rakovník C - TTC Kladno C -:-, Sokol Buštěhrad - TJ Úholičky A -:-, Dynamo Nelahozeves A - Sokol Stochov Honice A -:-, STC Slaný B - Sokol Dříň A -:-, Sokol Lány B - Sokol Hudlice B -:-,
24. kolo:
Sokol Unhošť - TTC Kladno C -:-, Sokol Buštěhrad - Sokol Rakovník A -:-, Sokol Stochov Honice A - STC Slaný B -:-, Dynamo Nelahozeves A - Sokol Dříň A -:-,
25. kolo:
Sokol Stochov Honice A - Sokol Buštěhrad -:-, Sokol Unhošť - TJ Úholičky A -:-, KST Rakovník C - Sokol Rakovník A -:-, TTC Kladno C - Sokol Lány B -:-, STC Slaný B - Dynamo Nelahozeves A -:-,
26. kolo:
Sokol Dříň A - Sokol Buštěhrad -:-, Sokol Rakovník A - Sokol Unhošť -:-, KST Rakovník C - TJ Úholičky A -:-, TTC Kladno C - Sokol Hudlice B -:-,
27. kolo:
Sokol Hudlice B - TJ Úholičky A -:-, Sokol Lány B - Sokol Rakovník A -:-, Sokol Unhošť - Sokol Stochov Honice A -:-, KST Rakovník C - Sokol Dříň A -:-, Sokol Buštěhrad - Dynamo Nelahozeves A -:-,
28. kolo:
Sokol Lány B - TJ Úholičky A -:-, Sokol Hudlice B - Sokol Rakovník A -:-, KST Rakovník C - Sokol Stochov Honice A -:-, Sokol Unhošť - Sokol Dříň A -:-, Sokol Buštěhrad - STC Slaný B -:-,
Krajská soutěž 2.třídy C
1. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice - Sokol Kosmonosy B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdý Miroslav 4:0, Papež Miloslav 1:2, Danaj Milan 0:3, Danaj Tomáš 4:0, body hostů: Čuban Jiří 2:2, Horsák Oldřich 2:2, Soumar Vladimír 1:2, Veselý Martin 0:3), AŠ Mladá Boleslav C - Sokol Všetaty A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oplt Pavel 1:1, Botková Michaela 0:2, Oplt Miroslav 0:3, Botka Jan 1:2, body hostů: Rubín Pavel 3:0, Polák Karel 3:0, Primáč Vojtěch 2:0, Moulis Pavel 0:2), TJ Sadská C - Sokol Mnichovo Hradiště B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vydrová Lucie 2:2, Motl Milan 3:1, Vydra Milan 1:2, Vojáček Jiří 1:3, Žežule Ondřej 1:0, body hostů: Trávníček Luboš 4:0, Beniš Ondřej 1:3, Pleticha Vladimír 1:3, Kastner Patrik 2:2), Lokomotiva Nymburk - Sokol Krchleby B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Zdeněk 1:2, Piroutek Květoslav 2:1, Eliška Roman 2:1, Třešňák Josef 4:0, body hostů: Břetenář Petr 2:2, Hradecký Petr 1:2, Jaroňová Karolína 1:2, Špitálský Ladislav 0:3), Sokol Malín B - Sokol Otradovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sytař Dan 0:2, Kepka Jaroslav ml. 3:0, Kolman Leon 2:1, Růžička Dušan 3:0, Bureš Bohumil 1:0, body hostů: Žerava Miroslav ml. 1:2, Fidrant Michal 0:3, Šimůnek Čestmír 1:2, Charvát Jaroslav 1:2),
2. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice - TJ Neratovice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdý Radek 3:0, Hrdý Miroslav 2:0, Papež Miloslav 0:3, Danaj Tomáš 3:0, body hostů: Vilhelm Oldřich 1:2, Němeček Jakub 1:2, Jelínek Pavel 1:2, Janda Filip 0:2), AŠ Mladá Boleslav C - Sokol Mnichovo Hradiště B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Botka Jan 2:1, Botková Michaela 0:3, Kupec Petr 0:3, Kouřil Lubomír 2:1, body hostů: Trávníček Luboš 2:1, Pleticha Vladimír 2:1, Kastner Patrik 3:0, Dusil Petr 1:2), TJ Sadská C - Sokol Všetaty A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vydrová Lucie 2:2, Žežule Ondřej 3:1, Vydra Milan 1:2, Motl Milan 3:1, body hostů: Rubín Pavel 3:1, Polák Karel 1:3, Urban Milan 1:3, Moulis Pavel 1:2), Sokol Přezletice A - Sokol Krchleby B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poláček Petr 2:1, Slunéčko Radek 2:1, Dvořák Jan 1:2, Hrstka Tomáš 3:0, body hostů: Jaroňová Karolína 1:2, Jaroň Daniel 1:2, Špitálský Ladislav 2:1, Miškovský Josef 0:3),
3. kolo:
Sokol Kosmonosy B - Sokol Krchleby B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horsák Oldřich 3:1, Čuban Jiří 2:2, Durdis Petr ml. 2:2, Bernát Jan 2:2, body hostů: Břetenář Petr 2:2, Hradecký Petr 3:1, Janda Martin 2:2, Paclt Milan 0:4), Sokol Všetaty A - Lokomotiva Nymburk 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moulis Pavel 2:2, Polák Karel 1:3, Primáč Vojtěch 2:2, Rubín Pavel 3:1, body hostů: Třešňák Josef 0:4, Piroutek Květoslav 4:0, Dvořák Jaroslav 3:1, Hájek Zdeněk 1:3), Sokol Mnichovo Hradiště B - Sokol Přezletice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pleticha Vladimír 2:1, Kastner Patrik 2:1, Beniš Ondřej 2:1, Dusil Petr 2:1, body hostů: Poláček Petr 0:3, Dvořák Jan 2:1, Weishaupt Robert 0:3, Slunéčko Radek 2:1), Sokol Dolní Beřkovice - Sokol Malín B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdý Miroslav 2:2, Papež Miloslav 2:2, Halama Jiří 1:3, Danaj Tomáš 4:0, body hostů: Růžička Dušan 2:2, Kepka Jaroslav ml. 1:3, Kolman Leon 3:1, Sytař Dan 1:3), AŠ Mladá Boleslav C - TJ Sadská C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niems Dušan 2:2, Oplt Miroslav 2:2, Oplt Pavel 2:1, Kouřil Lubomír 3:1, body hostů: Motl Milan 2:2, Stejskal Tomáš 1:3, Vydra Milan 0:4, Žežule Ondřej 3:0),
4. kolo:
TJ Neratovice C - Sokol Krchleby B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Jakub 2:0, Vilhelm Oldřich 2:0, Jelínek Pavel 2:1, Janda Filip 3:0, body hostů: Břetenář Petr 1:2, Hradecký Petr 0:3, Janda Martin 0:2, Jaroňová Karolína 0:2), Sokol Všetaty A - Sokol Přezletice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moulis Pavel 0:2, Polák Karel 1:1, Primáč Vojtěch 1:2, Rubín Pavel 0:3, body hostů: Hrstka Tomáš 3:0, Dvořák Jan 2:1, Slunéčko Radek 1:1, Poláček Petr 2:0), Sokol Mnichovo Hradiště B - Lokomotiva Nymburk 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Milan 1:2, Pleticha Vladimír 3:0, Kastner Patrik 2:1, Dusil Petr 3:0, body hostů: Piroutek Květoslav 1:2, Kyncl Miloslav 1:2, Třešňák Josef 1:2, Dvořák Jaroslav 0:3), Sokol Dolní Beřkovice - Sokol Otradovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Danaj Milan 0:3, Papež Miloslav 3:0, Hrdý Miroslav 3:0, Danaj Tomáš 3:0, body hostů: Žerava Miroslav ml. 1:2, Fidrant Michal 0:3, Šimůnek Čestmír 1:2, Charvát Jaroslav 1:2),
19. kolo:
Sokol Kosmonosy B - Lokomotiva Nymburk -:-, TJ Neratovice C - Sokol Přezletice A -:-, Sokol Krchleby B - AŠ Mladá Boleslav C -:-, Sokol Malín B - Sokol Všetaty A -:-, Sokol Otradovice - Sokol Mnichovo Hradiště B -:-,
20. kolo:
Lokomotiva Nymburk - TJ Neratovice C -:-, Sokol Kosmonosy B - Sokol Přezletice A -:-, TJ Sadská C - Sokol Krchleby B -:-, Sokol Otradovice - Sokol Všetaty A -:-, Sokol Malín B - Sokol Mnichovo Hradiště B -:-,
21. kolo:
Sokol Kosmonosy B - Sokol Malín B -:-, Sokol Otradovice - TJ Neratovice C -:-, Sokol Dolní Beřkovice - AŠ Mladá Boleslav C -:-, Sokol Všetaty A - Sokol Krchleby B -:-, Sokol Přezletice A - Lokomotiva Nymburk -:-,
22. kolo:
TJ Neratovice C - Sokol Malín B -:-, Sokol Kosmonosy B - Sokol Otradovice -:-, Sokol Dolní Beřkovice - TJ Sadská C -:-, Sokol Krchleby B - Sokol Mnichovo Hradiště B -:-,
23. kolo:
Sokol Všetaty A - Sokol Kosmonosy B -:-, Sokol Mnichovo Hradiště B - TJ Neratovice C -:-, Lokomotiva Nymburk - Sokol Dolní Beřkovice -:-, AŠ Mladá Boleslav C - Sokol Malín B -:-, TJ Sadská C - Sokol Otradovice -:-,
24. kolo:
Sokol Mnichovo Hradiště B - Sokol Kosmonosy B -:-, Sokol Všetaty A - TJ Neratovice C -:-, Sokol Přezletice A - Sokol Dolní Beřkovice -:-, TJ Sadská C - Sokol Malín B -:-, AŠ Mladá Boleslav C - Sokol Otradovice -:-,
25. kolo:
AŠ Mladá Boleslav C - Sokol Kosmonosy B -:-, TJ Neratovice C - TJ Sadská C -:-, Sokol Malín B - Lokomotiva Nymburk -:-, Sokol Otradovice - Sokol Přezletice A -:-, Sokol Krchleby B - Sokol Dolní Beřkovice -:-, Sokol Mnichovo Hradiště B - Sokol Všetaty A -:-,
26. kolo:
TJ Neratovice C - AŠ Mladá Boleslav C -:-, Sokol Kosmonosy B - TJ Sadská C -:-, Sokol Otradovice - Lokomotiva Nymburk -:-, Sokol Malín B - Sokol Přezletice A -:-,
27. kolo:
Sokol Všetaty A - Sokol Dolní Beřkovice -:-, Sokol Krchleby B - Sokol Malín B -:-, Lokomotiva Nymburk - AŠ Mladá Boleslav C -:-, Sokol Přezletice A - TJ Sadská C -:-, TJ Neratovice C - Sokol Kosmonosy B -:-,
28. kolo:
Sokol Mnichovo Hradiště B - Sokol Dolní Beřkovice -:-, Sokol Krchleby B - Sokol Otradovice -:-, Sokol Přezletice A - AŠ Mladá Boleslav C -:-, Lokomotiva Nymburk - TJ Sadská C -:-,
Krajská soutěž 2.třídy D
1. kolo:
Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Žehuň A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pak Viktor 0:3, Vacek Miroslav 1:2, Čihák Milan 2:1, Pokorný Petr 2:2, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 4:0, Kvasnička Jan 2:1, Bečvářová Michaela 1:2, Kvasnička Daniel st. 1:2), Sokol Čáslav B - SK Nová Ves I. A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska Filip 3:1, Mucha Ondřej 3:0, Cyrus Miroslav 2:1, Cikán Michal 1:3, body hostů: Lupták Marián 3:1, Řehák Josef st. 1:3, Pych Luděk 1:2, Voslař Jiří 0:3), Sokol Velký Osek - Sokol Malín A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buriánek Daniel 2:2, Jindra Josef 4:0, Čebiš Luboš 0:4, Vendl Jakub 3:1, body hostů: Dusil Filip 1:3, Štus Radek 3:1, Vala Martin 2:2, Hladík Jan 1:3), TTC Říčany B - ST Benešov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stárek Karel st. 2:0, Pígl Tomáš 1:1, Erlich Luboš 3:0, Stárek Karel ml. 2:1, body hostů: Zrcek Miroslav 0:3, Žydyk Roman 1:2, Hrazdíra Jiří 0:2, Dvořák Martin 1:1), Sokol Uhlířské Janovice A - KST Týnec nad Sázavou A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Ondřej 1:3, Číž Josef 1:3, Čížová Tereza 2:2, Zahrádka Zdeněk 3:1, body hostů: Hrušková Hana 3:1, Hameta Oldřich 3:1, Balata Vladimír 2:2, Kašpárek František 1:3),
2. kolo:
SK Nová Ves I. A - TTC Žehuň A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pych Luděk 0:3, Šíma Roman 0:2, Řehák Josef st. 1:2, Lupták Marián 1:2, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 3:0, Kvasnička Jan 3:0, Bečvářová Michaela 2:1, Kloz Daniel 1:1), Sokol Čáslav B - Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska Filip 2:2, Mucha Ondřej 2:2, Cyrus Miroslav 3:1, Cikán Michal 2:2, body hostů: Pokorný Petr 3:1, Pokorný Jaroslav 0:4, Čihák Milan 3:1, Vacek Miroslav 1:3), Sokol Malín A - ST Benešov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vala Martin 1:1, Hladík Jan 2:0, Štus Radek 3:0, Dusil Filip 2:0, body hostů: Zrcek Miroslav 0:3, Hrazdíra Jiří 0:2, Žydyk Roman 0:2, Dvořák Martin 1:1), TTC Říčany B - Sokol Velký Osek 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stárek Karel st. 3:0, Pígl Tomáš 1:2, Erlich Luboš 1:2, Stárek Karel ml. 3:1, body hostů: Jindra Josef 2:2, Buriánek Daniel 2:1, Cincibus Milan ml. 0:3, Čebiš Luboš 1:2), Sokol Uhlířské Janovice A - Sokol Velké Popovice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Ondřej 0:3, Číž Josef 0:3, Čížová Tereza 1:2, Zahrádka Zdeněk 3:1, body hostů: Vosátka Patrik 4:0, Šoltés Martin 2:1, Lauko Ladislav 1:2, Steffl Jan 2:1),
3. kolo:
KST Týnec nad Sázavou A - Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hameta Oldřich 3:1, Kašpárek František 1:3, Kratochvíl Christian 1:2, Hrušková Hana 4:0, body hostů: Čihák Milan 2:2, Pokorný Petr 3:1, Vacek Miroslav 0:4, Burda Roman 1:2), SK Nová Ves I. A - Sokol Velké Popovice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehák Josef st. 3:1, Hladík Martin 0:4, Řehák Josef ml. 0:3, Lupták Marián 3:1, body hostů: Vosátka Patrik 3:1, Lauko Ladislav 2:2, Maršál Petr 2:2, Steffl Jan 2:1), Sokol Velký Osek - Sokol Močovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cincibus Milan ml. 1:1, Jindra Josef 2:0, Ulrich Radek 2:1, Vendl Jakub 3:0, body hostů: Janeček Martin 2:1, Liška Josef 0:3, Hrčka Milan 0:2, Kořínek Miroslav 0:2), TTC Žehuň A - Sokol Malín A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bečvářová Michaela 0:2, Kvasnička Jan 0:2, Kloz Daniel 0:2, Kvasnička Daniel ml. 0:2, body hostů: Štus Radek 2:0, Dusil Filip 2:0, Hladík Jan 2:0, Vala Martin 2:0), Sokol Čáslav B - TTC Říčany B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Houdek Jakub 0:3, Mucha Ondřej 1:1, Cyrus Miroslav 1:2, Líska Filip 0:3, body hostů: Stárek Karel ml. 1:2, Stárek Karel st. 3:0, Erlich Luboš 3:0, Plíhal Martin 2:0),
4. kolo:
Sokol Velké Popovice B - Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steffl Jan 4:0, Lauko Ladislav 2:1, Strnad Martin 1:2, Vosátka Patrik 2:1, WO 0:1, body hostů: Čihák Milan 1:2, Pokorný Petr 2:2, Vacek Miroslav 0:3, Burda Roman 1:2, WO 1:0), SK Nová Ves I. A - KST Týnec nad Sázavou A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehák Josef st. 0:2, Šíma Roman 0:2, Hladík Martin 0:3, Lupták Marián 1:2, body hostů: Hrušková Hana 3:0, Hameta Oldřich 3:0, Balata Vladimír 1:1, Kašpárek František 2:0), ST Benešov B - Sokol Močovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 0:4, Šturc Jiří 3:1, Žydyk Roman 0:2, Vaigl Martin 3:1, Zrcek Miroslav 2:0, body hostů: Táborský Vladimír 1:3, Janeček Martin 4:0, Liška Josef 2:2, Kristek Ondřej 1:2, Kořínek Miroslav 0:1), TTC Žehuň A - TTC Říčany B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bečvářová Michaela 1:3, Kvasnička Jan 2:2, Kloz Daniel 1:3, Kvasnička Daniel ml. 4:0, body hostů: Stárek Karel st. 1:3, Stárek Karel ml. 2:2, Erlich Luboš 3:1, Pígl Tomáš 2:2), Sokol Čáslav B - Sokol Malín A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Líska Filip 0:2, Houdek Jakub 0:2, Petržílka Ondřej 0:2, Šorejs Jaroslav 0:2, body hostů: Vala Martin 2:0, Dusil Filip 2:0, Hladík Jan 2:0, Štus Radek 2:0),
19. kolo:
Sokol Kostelec nad Černými lesy - Sokol Uhlířské Janovice A -:-, Sokol Močovice A - KST Týnec nad Sázavou A -:-, TTC Žehuň A - Sokol Velký Osek -:-, Sokol Čáslav B - ST Benešov B -:-, TTC Říčany B - Sokol Malín A -:-,
20. kolo:
SK Nová Ves I. A - Sokol Uhlířské Janovice A -:-, Sokol Močovice A - Sokol Velké Popovice B -:-, Sokol Velký Osek - Sokol Čáslav B -:-, TTC Žehuň A - ST Benešov B -:-,
21. kolo:
Sokol Kostelec nad Černými lesy - Sokol Malín A -:-, TTC Říčany B - SK Nová Ves I. A -:-, TTC Žehuň A - Sokol Močovice A -:-, Sokol Velký Osek - Sokol Uhlířské Janovice A -:-, Sokol Velké Popovice B - KST Týnec nad Sázavou A -:-,
22. kolo:
Sokol Malín A - SK Nová Ves I. A -:-, Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Říčany B -:-, Sokol Močovice A - Sokol Čáslav B -:-, ST Benešov B - Sokol Uhlířské Janovice A -:-,
23. kolo:
KST Týnec nad Sázavou A - Sokol Velký Osek -:-, Sokol Velké Popovice B - ST Benešov B -:-, Sokol Uhlířské Janovice A - TTC Žehuň A -:-, Sokol Močovice A - Sokol Malín A -:-, SK Nová Ves I. A - Sokol Kostelec nad Černými lesy -:-,
24. kolo:
Sokol Velké Popovice B - Sokol Velký Osek -:-, KST Týnec nad Sázavou A - ST Benešov B -:-, Sokol Uhlířské Janovice A - Sokol Čáslav B -:-, Sokol Močovice A - TTC Říčany B -:-,
25. kolo:
Sokol Kostelec nad Černými lesy - Sokol Močovice A -:-, Sokol Malín A - Sokol Uhlířské Janovice A -:-, TTC Žehuň A - KST Týnec nad Sázavou A -:-, Sokol Velké Popovice B - Sokol Čáslav B -:-, ST Benešov B - Sokol Velký Osek -:-,
26. kolo:
SK Nová Ves I. A - Sokol Močovice A -:-, TTC Říčany B - Sokol Uhlířské Janovice A -:-, KST Týnec nad Sázavou A - Sokol Čáslav B -:-, TTC Žehuň A - Sokol Velké Popovice B -:-,
27. kolo:
Sokol Kostelec nad Černými lesy - Sokol Velký Osek -:-, ST Benešov B - SK Nová Ves I. A -:-, KST Týnec nad Sázavou A - Sokol Malín A -:-, Sokol Velké Popovice B - TTC Říčany B -:-, Sokol Uhlířské Janovice A - Sokol Močovice A -:-, Sokol Čáslav B - TTC Žehuň A -:-,
28. kolo:
ST Benešov B - Sokol Kostelec nad Černými lesy -:-, Sokol Velký Osek - SK Nová Ves I. A -:-, Sokol Malín A - Sokol Velké Popovice B -:-, KST Týnec nad Sázavou A - TTC Říčany B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy