Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize mužů
1. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov B - SK - Svinov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhlář Radim 2:2, Guřan Jiří 1:2, Válek Filip 2:1, Vrtal Oldřich 4:0, body hostů: Skulina David 2:2, Foldyna Radek 1:3, Przybyla Michal 1:2, Martinák Lukáš 1:2), TTC Frýdlant B - SKST Baník Havířov D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotek Dominik 2:1, Pěnkava Pavel 2:0, Vaňous Jiří 1:2, Gřunděl Matěj 3:0, body hostů: Macurák Michal 2:1, Mazůrek Matěj 0:3, Slaný Vojtěch 1:2, Přeček Erik 0:2), TTC Siko Orlová C - TJ Ostrava KST E 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezdíček Milan 3:1, Wawrosz Pavel 4:0, Cabák Josef 0:3, Branný Tomáš 1:3, body hostů: Rak Jonáš 2:2, Vitásek Daniel 2:2, Slavík Lukáš 3:1, Jůza Jaroslav 0:3), KST Slezan Opava B - TJ Frenštát pod Radhoštěm 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vitásek Adam 4:0, Bereiter Marek 2:2, Schwan Jaroslav 2:1, Wallik Lukáš 2:2, body hostů: Tichavský Filip 3:1, Krajčí Josef 1:3, Lorenc Roman 1:3, Mezera Ondřej 0:3), SK Slavia Orlová A - TJ Sokol Brušperk 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kleprlík Kamil 0:2, Zářický Petr 0:2, Heuman Ivan 0:3, Kupec Ladislav 2:1, body hostů: Beneš Radek 3:0, Neuwirth Jaroslav 3:0, Foldyna Lukáš 1:1, Herold Jan 1:1), TJ Sokol Kateřinky - TJ TŽ Třinec 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roleder Ondřej 0:2, Kašpar Tomáš 0:2, Střílka Jakub 0:3, Ribka Jakub 1:2, body hostů: Szwarc Matěj 3:0, Pilch Jakub 3:0, Szotkowski Jan 1:1, Martynek Krzysztof 2:0), TJ Slavoj Český Těšín - ASK Tatra Kopřivnice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skácelík František 2:1, Rucki Sylwester 0:3, Niedoba Roman 0:3, Urbanczyk Jakub 1:2, body hostů: Rajnoch Tomáš 2:1, Pařil Ondřej 3:0, Jiříček Dalibor 1:2, Randis Vilém 3:0),
2. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov B - SKST Baník Havířov D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uhlář Radim 2:1, Válek Filip 2:1, Guřan Jiří 3:0, Vrtal Oldřich 1:2, body hostů: Mazůrek Matěj 1:2, Macurák Michal 2:1, Slaný Vojtěch 1:2, Balvar Oliver 0:3), TTC Frýdlant B - SK - Svinov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotek Dominik 2:0, Pěnkava Pavel 2:0, Maršálek Patrik 1:2, Gřunděl Matěj 3:0, body hostů: Skulina David 1:2, Foldyna Radek 0:3, Przybyla Michal 1:1, Martinák Lukáš 0:2), TTC Siko Orlová C - TJ Frenštát pod Radhoštěm 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bezdíček Milan 2:1, Branný Tomáš 2:1, Cabák Josef 2:1, Wawrosz Pavel 4:0, body hostů: Tichavský Filip 3:1, Lorenc Roman 0:3, Krajčí Josef 0:3, Mezera Ondřej 0:3), KST Slezan Opava B - TJ Ostrava KST E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wallik Lukáš 2:1, Schwan Jaroslav 1:2, Bereiter Marek 2:1, Vitásek Adam 3:1, body hostů: Vitásek Daniel 1:3, Rak Jonáš 2:1, Jůza Jaroslav 0:3, Slavík Lukáš 2:1), SK Slavia Orlová A - TJ TŽ Třinec 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleprlík Kamil 0:3, Čempel Milan 0:2, Heuman Ivan 2:1, Zářický Petr 0:3, body hostů: Szwarc Matěj 2:1, Pilch Jakub 3:0, Szotkowski Jan 2:1, Martynek Krzysztof 2:0), TJ Sokol Kateřinky - TJ Sokol Brušperk 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roleder Ondřej 1:2, Kašpar Tomáš 1:2, Střílka Jakub 0:3, Ribka Jakub 2:2, body hostů: Beneš Radek 4:0, Neuwirth Jaroslav 3:0, Foldyna Lukáš 1:2, Herold Jan 1:2),
3. kolo:
TJ Ostrava KST E - SK Slavia Orlová A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křenek Tomáš 2:1, Chaloupka František 1:1, Rak Jonáš 3:0, Lisztwan Jan 2:1, body hostů: Gembala Jan 2:1, Heuman Ivan 1:2, Kleprlík Kamil 0:3, Kupec Rostislav 0:2), TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Sokol Kateřinky 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lorenc Roman 2:2, Krajčí Josef 2:2, Pustka Matouš 0:4, Tichavský Filip 4:0, body hostů: Ribka Jakub 3:1, Střílka Jakub 1:3, Roleder Ondřej 1:3, Kašpar Tomáš 3:1), SK - Svinov B - TTC Siko Orlová C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kus Ondřej 1:1, Martinák Lukáš 0:2, Foldyna Radek 0:3, Przybyla Michal 0:2, body hostů: Wawrosz Pavel 3:0, Bezdíček Milan 2:0, Sargánek David 2:0, Cabák Josef 1:1), SKST Baník Havířov D - KST Slezan Opava B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horut Daniel 2:0, Mazůrek Matěj 2:0, Macurák Michal 2:0, Slaný Vojtěch 2:0, body hostů: Vícha Radomír 0:2, Dzida Martin 0:2, Schwan Jaroslav 0:2, Bereiter Marek 0:2), TJ Slavoj Český Těšín - TTC MG Odra GAS Vratimov B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbanczyk Jakub 1:2, Rucki Sylwester 1:2, Niedoba Roman 1:2, Skácelík František 1:3, body hostů: Vrtal Oldřich 4:0, Válek Filip 2:1, Guřan Jiří 0:3, Uhlář Radim 3:0), ASK Tatra Kopřivnice - TTC Frýdlant B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařil Ondřej 3:1, Randis Vilém 2:2, Jiříček Dalibor 3:0, Rajnoch Tomáš 1:3, body hostů: Gřunděl Matěj 2:2, Pěnkava Pavel 3:1, Kotek Dominik 1:3, Maršálek Patrik 0:3), TJ Sokol Brušperk - TJ TŽ Třinec 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Radek 2:1, Bystřičan Josef 0:3, Neuwirth Jaroslav 0:3, Herold Jan 1:2, body hostů: Szwarc Matěj 2:1, Pilch Jakub 2:1, Szotkowski Jan 2:1, Martynek Krzysztof 3:0),
4. kolo:
TJ Ostrava KST E - TJ Sokol Kateřinky 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krupník Jan 1:1, Chaloupka František 1:1, Rak Jonáš 3:0, Lisztwan Jan 3:0, body hostů: Ribka Jakub 2:1, Střílka Jakub 0:3, Kašpar Tomáš 0:2, Roleder Ondřej 0:2), TJ Frenštát pod Radhoštěm - SK Slavia Orlová A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lorenc Roman 2:2, Krajčí Josef 2:2, Mezera Ondřej 1:3, Tichavský Filip 3:1, body hostů: Gembala Jan 2:2, Heuman Ivan 2:2, Kleprlík Kamil 1:3, Kupec Rostislav 3:1), SK - Svinov B - KST Slezan Opava B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kus Ondřej 1:2, Martinák Lukáš 1:2, Przybyla Michal 1:2, Foldyna Radek 2:2, body hostů: Vitásek Adam 4:0, Vícha Radomír 2:1, Dzida Martin 0:3, Bereiter Marek 2:1), SKST Baník Havířov D - TTC Siko Orlová C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazůrek Matěj 1:2, Slaný Vojtěch 3:0, Macurák Michal 2:1, Košťál Daniel 3:0, body hostů: Wawrosz Pavel 2:1, Bezdíček Milan 0:3, Sargánek David 1:2, Branný Tomáš 0:3), TJ Slavoj Český Těšín - TTC Frýdlant B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbanczyk Jakub 1:1, Niedoba Roman 0:1, Rucki Sylwester 0:3, Skácelík František 1:2, Zíka Tadeáš 0:1, body hostů: Gřunděl Matěj 3:0, Kotek Dominik 3:0, Pěnkava Pavel 1:1, Horáková Libuše 1:1), ASK Tatra Kopřivnice - TTC MG Odra GAS Vratimov B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randis Vilém 3:0, Rajnoch Tomáš 2:0, Jiříček Dalibor 2:1, Pařil Ondřej 2:1, body hostů: Válek Filip 0:3, Vrtal Oldřich 2:1, Uhlář Radim 0:3, Guřan Jiří 0:2),
19. kolo:
TJ Slavoj Český Těšín - TTC Siko Orlová C -:- (Ukončeno), ASK Tatra Kopřivnice - KST Slezan Opava B -:- (Ukončeno), SK - Svinov B - SK Slavia Orlová A -:- (Ukončeno), SKST Baník Havířov D - TJ Sokol Kateřinky -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST E - TJ Sokol Brušperk -:- (Ukončeno), TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ TŽ Třinec -:- (Ukončeno), TTC Frýdlant B - TTC MG Odra GAS Vratimov B -:- (Ukončeno),
20. kolo:
ASK Tatra Kopřivnice - TTC Siko Orlová C -:- (Ukončeno), TJ Slavoj Český Těšín - KST Slezan Opava B -:- (Ukončeno), SKST Baník Havířov D - SK Slavia Orlová A -:- (Ukončeno), SK - Svinov B - TJ Sokol Kateřinky -:- (Ukončeno), TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Sokol Brušperk -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST E - TJ TŽ Třinec -:- (Ukončeno),
21. kolo:
TJ Sokol Brušperk - SK - Svinov B -:- (Ukončeno), TJ TŽ Třinec - SKST Baník Havířov D -:- (Ukončeno), SK Slavia Orlová A - TJ Slavoj Český Těšín -:- (Ukončeno), TJ Sokol Kateřinky - ASK Tatra Kopřivnice -:- (Ukončeno), TTC Siko Orlová C - TTC MG Odra GAS Vratimov B -:- (Ukončeno), KST Slezan Opava B - TTC Frýdlant B -:- (Ukončeno), TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Ostrava KST E -:- (Ukončeno),
22. kolo:
TJ TŽ Třinec - SK - Svinov B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Brušperk - SKST Baník Havířov D -:- (Ukončeno), TJ Sokol Kateřinky - TJ Slavoj Český Těšín -:- (Ukončeno), SK Slavia Orlová A - ASK Tatra Kopřivnice -:- (Ukončeno), KST Slezan Opava B - TTC MG Odra GAS Vratimov B -:- (Ukončeno), TTC Siko Orlová C - TTC Frýdlant B -:- (Ukončeno),
23. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov B - SK Slavia Orlová A -:- (Ukončeno), TTC Frýdlant B - TJ Sokol Kateřinky -:- (Ukončeno), TJ Slavoj Český Těšín - TJ Sokol Brušperk -:- (Ukončeno), ASK Tatra Kopřivnice - TJ TŽ Třinec -:- (Ukončeno), SK - Svinov B - TJ Ostrava KST E -:- (Ukončeno), SKST Baník Havířov D - TJ Frenštát pod Radhoštěm -:- (Ukončeno), KST Slezan Opava B - TTC Siko Orlová C -:- (Ukončeno),
24. kolo:
TTC Frýdlant B - SK Slavia Orlová A -:- (Ukončeno), TTC MG Odra GAS Vratimov B - TJ Sokol Kateřinky -:- (Ukončeno), ASK Tatra Kopřivnice - TJ Sokol Brušperk -:- (Ukončeno), TJ Slavoj Český Těšín - TJ TŽ Třinec -:- (Ukončeno), SKST Baník Havířov D - TJ Ostrava KST E -:- (Ukončeno), SK - Svinov B - TJ Frenštát pod Radhoštěm -:- (Ukončeno),
25. kolo:
TJ Ostrava KST E - TJ Slavoj Český Těšín -:- (Ukončeno), TJ Frenštát pod Radhoštěm - ASK Tatra Kopřivnice -:- (Ukončeno), TJ Sokol Brušperk - TTC MG Odra GAS Vratimov B -:- (Ukončeno), TJ TŽ Třinec - TTC Frýdlant B -:- (Ukončeno), SK Slavia Orlová A - TTC Siko Orlová C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Kateřinky - KST Slezan Opava B -:- (Ukončeno), SKST Baník Havířov D - SK - Svinov B -:- (Ukončeno),
26. kolo:
TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Slavoj Český Těšín -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST E - ASK Tatra Kopřivnice -:- (Ukončeno), TJ TŽ Třinec - TTC MG Odra GAS Vratimov B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Brušperk - TTC Frýdlant B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Kateřinky - TTC Siko Orlová C -:- (Ukončeno), SK Slavia Orlová A - KST Slezan Opava B -:- (Ukončeno),
27. kolo:
TTC Siko Orlová C - TJ Sokol Brušperk -:- (Ukončeno), KST Slezan Opava B - TJ TŽ Třinec -:- (Ukončeno), TTC MG Odra GAS Vratimov B - TJ Ostrava KST E -:- (Ukončeno), TTC Frýdlant B - TJ Frenštát pod Radhoštěm -:- (Ukončeno), TJ Slavoj Český Těšín - SK - Svinov B -:- (Ukončeno), ASK Tatra Kopřivnice - SKST Baník Havířov D -:- (Ukončeno), TJ Sokol Kateřinky - SK Slavia Orlová A -:- (Ukončeno),
28. kolo:
KST Slezan Opava B - TJ Sokol Brušperk -:- (Ukončeno), TTC Siko Orlová C - TJ TŽ Třinec -:- (Ukončeno), TTC Frýdlant B - TJ Ostrava KST E -:- (Ukončeno), TTC MG Odra GAS Vratimov B - TJ Frenštát pod Radhoštěm -:- (Ukončeno), ASK Tatra Kopřivnice - SK - Svinov B -:- (Ukončeno), TJ Slavoj Český Těšín - SKST Baník Havířov D -:- (Ukončeno),
Krajská soutěž I.třídy
1. kolo:
KST Darkovice - TJ ODRY B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavrečka Michal 1:3, Chvojka Peter 0:3, Kalvar Milan 0:2, Moravec Michal 4:0, Jonáš Bartoloměj 0:1, body hostů: Lakomý Roman 3:1, Holemý Josef 3:1, Hendrych Vojtěch 1:2, Hrachovec Jakub 2:1), TTC Ostrava-Poruba B - SK - Svinov C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chalupa Michal 2:2, Pařenica Vladimír 0:4, Danko Petr 2:2, Kolář Martin 4:0, body hostů: Theodor Filip 3:1, Blatný Jaroslav 2:2, Jašek Milan 1:3, Chovanec Pavel 2:2), TJ Sokol Nová Bělá - TJ Sokol Ropice 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vidlička Radomír 2:2, Balušek Zdeněk 2:2, Unzeitig Daniel 4:0, WO 0:5, body hostů: Przeczek Kamil 2:1, Benesz Radomír 0:3, Ogrocki Tomáš 1:2, Volný Marek 1:2, WO 5:0), Orel Paskov - TJ Sokol Brušperk B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valenta Daniel 1:3, Novák Michal 2:1, Michna Petr 0:3, Vojtek Lukáš 3:1, body hostů: Hudeczek Roman 4:0, Kocián Petr 2:2, Pajak Wojciech 1:2, Mrowetz Bruno 1:2), SK Stolní tenis Pstruží - TJ TŽ Třinec B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Neubauer Valdemar 1:2, Zajíc Josef 1:2, Popelář Radim 1:2, WO 0:3, body hostů: Urbaniec Radim 2:0, Lasota Laurent 2:1, Marosz Marian 0:2, Jurga Filip ml. 2:0, WO 3:0), ST Kozlovice - TJ TTC Vendryně 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pustka Mikuláš 1:2, Mohyla Jan 0:3, Pustka Matouš 1:2, Pavliska Martin 2:2, body hostů: Berbr Aleš 4:0, Drozd Aleš 2:1, Berbr Marek 2:1, Zavřel Ivo 1:2),
2. kolo:
KST Darkovice - TJ Sokol Hrabůvka 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavrečka Michal 1:3, Chvojka Peter 1:3, Mohelník Radek 3:1, Moravec Michal 2:2, body hostů: Filípek Ondřej 3:1, Chlad Petr 2:2, Valošek Jakub 2:2, Molin Vojtěch 2:2), TTC Ostrava-Poruba B - TJ Sokol Ropice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Martin ml. 0:4, Pařenica Vladimír 0:1, Danko Petr 2:2, Kolář Martin 4:0, Chalupa Michal 3:0, body hostů: Volný Marek 2:2, Przeczek Kamil 3:1, Ogrocki Tomáš 1:3, Benesz Radomír 1:3), TJ Sokol Nová Bělá - SK - Svinov C 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Balušek Zdeněk 2:2, Vidlička Radomír 1:2, Unzeitig Daniel 4:0, WO 0:5, body hostů: Jašek Milan 0:3, Blatný Jaroslav 2:1, Chovanec Pavel 0:2, Theodor Filip 2:1, WO 5:0), Orel Paskov - TJ TŽ Třinec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poloch Roman 2:1, Novák Michal 2:1, Neuwirth Jaroslav ml. 2:1, Vojtek Lukáš 3:0, body hostů: Urbaniec Radim 1:2, Jurga Filip ml. 1:2, Lasota Laurent 0:3, Lachowicz Jiří 1:2), SK Stolní tenis Pstruží - TJ Sokol Brušperk B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Popelář Radim 0:3, Zajíc Josef 2:1, Babinec Zdeněk 2:1, Opřálka Roman 4:0, body hostů: Hudeczek Roman 2:2, Kocián Petr 1:2, Pajak Wojciech 1:2, Hýl Jakub 1:2),
3. kolo:
TJ ODRY B - TJ Sokol Brušperk B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdičiar Ondřej 2:1, Lakomý Roman 2:1, Hrachovec Jakub 2:1, Holemý Josef 3:1, body hostů: Hudeczek Roman 1:3, Kocián Petr 2:1, Koval Jakub 0:3, Mrowetz Bruno 1:2), TJ Sokol Hrabůvka - TJ TŽ Třinec B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlad Petr 0:4, Molin Vojtěch 1:2, Valošek Jakub 0:3, Filípek Ondřej 4:0, body hostů: Urbaniec Radim 3:1, Jurga Filip ml. 3:1, Lasota Laurent 2:1, Březina Tomáš 1:2), SK - Svinov C - ST Kozlovice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Javůrek Martin 3:1, Jašek Milan 1:2, Lysek Tomáš 2:1, Blatný Jaroslav 3:1, body hostů: Pavliska Martin 2:2, Pustka Matouš 1:3, Mohyla Jan 1:2, Pustka Mikuláš 1:2), TJ Sokol Ropice - TJ TTC Vendryně 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Przeczek Kamil 1:1, Čellár Jaroslav 0:2, Ogrocki Tomáš 0:3, Volný Marek 1:2, body hostů: Berbr Aleš 2:1, Drozd Aleš 3:0, Cieslar Marcin 2:0, Berbr Marek 1:1), KST Darkovice - TTC Ostrava-Poruba B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mohelník Radek 2:2, Jonáš Bartoloměj 2:1, Chvojka Peter 1:2, Moravec Michal 3:1, body hostů: Kolář Martin 4:0, Chalupa Michal 1:3, Pařenica Vladimír 0:3, Horná Petra 1:2), Orel Paskov - SK Stolní tenis Pstruží 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němčík Pavel 0:2, Vojtek Lukáš 1:1, Neuwirth Jaroslav ml. 0:3, Poloch Roman 0:2, body hostů: Opřálka Roman 3:0, Babinec Zdeněk 1:1, Zajíc Josef 2:0, Popelář Radim 2:0),
4. kolo:
TJ ODRY B - TJ TŽ Třinec B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrachovec Jakub 3:1, Lakomý Roman 0:4, Bača Jaroslav 1:2, Holemý Josef 2:2, body hostů: Urbaniec Radim 3:1, Kliment Miroslav 3:1, Lasota Laurent 1:3, Szotek David 2:1), TJ Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Brušperk B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filípek Ondřej 2:1, Molin Vojtěch 0:2, Chlad Petr 2:1, Rak Jonáš 4:0, Valošek Jakub 1:0, body hostů: Hudeczek Roman 1:3, Kocián Petr 2:1, Koval Jakub 1:2, Vantuch Tomáš 0:3), SK - Svinov C - TJ TTC Vendryně 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oborný Dominik 1:3, Javůrek Martin 3:1, Lysek Tomáš 1:3, Blatný Jaroslav 3:1, body hostů: Berbr Aleš 3:1, Drozd Aleš 1:3, Cieslar Marcin 3:1, Berbr Marek 1:3), TJ Sokol Ropice - ST Kozlovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Przeczek Kamil 3:1, Ogrocki Tomáš 2:2, Literáková Taťána 1:3, Volný Marek 2:2, body hostů: Pavliska Martin 2:2, Pustka Matouš 3:1, Mohyla Jan 3:1, Pustka Mikuláš 0:4), KST Darkovice - TJ Sokol Nová Bělá 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavrečka Michal 0:4, Mohelník Radek 1:2, Chvojka Peter 1:2, Moravec Michal 3:1, body hostů: Unzeitig Daniel 4:0, Holaň Petr 3:1, Balušek Zdeněk 1:2, Vidlička Radomír 1:2),
19. kolo:
TJ ODRY B - TTC Ostrava-Poruba B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Nová Bělá -:- (Ukončeno), KST Darkovice - ST Kozlovice -:- (Ukončeno), SK - Svinov C - Orel Paskov -:- (Ukončeno), TJ Sokol Ropice - SK Stolní tenis Pstruží -:- (Ukončeno), TJ TŽ Třinec B - TJ Sokol Brušperk B -:- (Ukončeno),
20. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka - TTC Ostrava-Poruba B -:- (Ukončeno), TJ ODRY B - TJ Sokol Nová Bělá -:- (Ukončeno), KST Darkovice - TJ TTC Vendryně -:- (Ukončeno), TJ Sokol Ropice - Orel Paskov -:- (Ukončeno), SK - Svinov C - SK Stolní tenis Pstruží -:- (Ukončeno),
21. kolo:
TJ Sokol Brušperk B - SK - Svinov C -:- (Ukončeno), TJ TŽ Třinec B - TJ Sokol Ropice -:- (Ukončeno), Orel Paskov - KST Darkovice -:- (Ukončeno), ST Kozlovice - TTC Ostrava-Poruba B -:- (Ukončeno), TJ TTC Vendryně - TJ Sokol Nová Bělá -:- (Ukončeno), TJ Sokol Hrabůvka - TJ ODRY B -:- (Ukončeno),
22. kolo:
TJ TŽ Třinec B - SK - Svinov C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Brušperk B - TJ Sokol Ropice -:- (Ukončeno), SK Stolní tenis Pstruží - KST Darkovice -:- (Ukončeno), TJ TTC Vendryně - TTC Ostrava-Poruba B -:- (Ukončeno), ST Kozlovice - TJ Sokol Nová Bělá -:- (Ukončeno),
23. kolo:
TJ ODRY B - ST Kozlovice -:- (Ukončeno), TJ Sokol Hrabůvka - TJ TTC Vendryně -:- (Ukončeno), TTC Ostrava-Poruba B - Orel Paskov -:- (Ukončeno), TJ Sokol Nová Bělá - SK Stolní tenis Pstruží -:- (Ukončeno), KST Darkovice - TJ Sokol Brušperk B -:- (Ukončeno), SK - Svinov C - TJ Sokol Ropice -:- (Ukončeno),
24. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka - ST Kozlovice -:- (Ukončeno), TJ ODRY B - TJ TTC Vendryně -:- (Ukončeno), TJ Sokol Nová Bělá - Orel Paskov -:- (Ukončeno), TTC Ostrava-Poruba B - SK Stolní tenis Pstruží -:- (Ukončeno), KST Darkovice - TJ TŽ Třinec B -:- (Ukončeno),
25. kolo:
SK - Svinov C - TJ ODRY B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Ropice - TJ Sokol Hrabůvka -:- (Ukončeno), TJ Sokol Brušperk B - TTC Ostrava-Poruba B -:- (Ukončeno), TJ TŽ Třinec B - TJ Sokol Nová Bělá -:- (Ukončeno), Orel Paskov - ST Kozlovice -:- (Ukončeno), SK Stolní tenis Pstruží - TJ TTC Vendryně -:- (Ukončeno),
26. kolo:
TJ Sokol Ropice - TJ ODRY B -:- (Ukončeno), SK - Svinov C - TJ Sokol Hrabůvka -:- (Ukončeno), TJ TŽ Třinec B - TTC Ostrava-Poruba B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Brušperk B - TJ Sokol Nová Bělá -:- (Ukončeno), SK Stolní tenis Pstruží - ST Kozlovice -:- (Ukončeno), Orel Paskov - TJ TTC Vendryně -:- (Ukončeno),
27. kolo:
TJ ODRY B - Orel Paskov -:- (Ukončeno), TJ Sokol Hrabůvka - SK Stolní tenis Pstruží -:- (Ukončeno), ST Kozlovice - TJ Sokol Brušperk B -:- (Ukončeno), TJ TTC Vendryně - TJ TŽ Třinec B -:- (Ukončeno), KST Darkovice - SK - Svinov C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Nová Bělá - TTC Ostrava-Poruba B -:- (Ukončeno),
28. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka - Orel Paskov -:- (Ukončeno), TJ ODRY B - SK Stolní tenis Pstruží -:- (Ukončeno), TJ TTC Vendryně - TJ Sokol Brušperk B -:- (Ukončeno), ST Kozlovice - TJ TŽ Třinec B -:- (Ukončeno), KST Darkovice - TJ Sokol Ropice -:- (Ukončeno),
Krajská soutěž II. třídy sk. A
1. kolo:
SK - Svinov D - KST NOVÝ JIČÍN C 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Milkov Tomáš 1:1, Chovanec Pavel 2:1, Turay Tomáš 2:0, Zapletal František 1:1, WO 4:0, body hostů: Havrlant Jaromír 3:0, Kratochvíl Roman 0:3, Kelnar Miroslav 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Ropice B - SK Stolní tenis Pstruží B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boszczyk Petr 0:4, Dočkálek Tomáš 0:4, Ogrocki Tomáš 4:0, Benesz Radomír 4:0, body hostů: Spiel Petr 2:2, Velička Martin 2:2, Veličková Petra 2:2, Petr Jaromír 2:2), TTC Frýdlant C - SSK Komorní Lhotka 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Židek Jiří 2:0, Ondračka Adam 1:1, Vaňous Jiří 3:0, Maršálek Patrik 3:0, body hostů: Branny Daniel 0:3, Galuszka Weronika 1:2, Návrat Lubomír 0:2, Čech Jiří 0:2), TJ Slavoj Český Těšín B - TJ Sokol Příbor 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skácelík Richard 4:0, Zíka Tadeáš 4:0, Jokiel Patrik 0:3, Lupinski Milan 1:3, body hostů: Krček Kamil 2:2, Velička Lukáš 2:2, Poruba Jiří 2:2, Pavlištík Břetislav 0:3), TJ Sokol Brušperk C - TJ MSV Studénka 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuwirth Jaroslav 2:0, Janečka Martin 2:0, Vantuch Tomáš 2:0, Pajak Wojciech 2:0, body hostů: Vojtěšek Martin 0:2, Hrstka David 0:2, Žigmund Daniel 0:2, Vavřík Lukáš 0:2),
2. kolo:
SK - Svinov D - SK Stolní tenis Pstruží B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Milkov Tomáš 0:1, Chovanec Pavel 2:0, Turay Tomáš 2:1, Zapletal František 2:1, Oborný Dominik 2:0, body hostů: Neubauer Valdemar 1:2, Ivánek Svatomír 2:1, Spiel Petr 0:3, Velička Martin 0:2), TJ Sokol Ropice B - KST NOVÝ JIČÍN C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Literáková Taťána 2:2, Benesz Radomír 2:2, Krucina Vojtěch 2:2, Ogrocki Tomáš 2:2, body hostů: Havrlant Jaromír 4:0, Beier David 0:4, Kratochvíl Roman 3:1, Kelnar Miroslav 1:3), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - SSK Komorní Lhotka 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martiňák Vojtěch 1:3, Lorenc Martin 2:2, Hüttl Adolf 2:2, Mezera Ondřej 2:2, body hostů: Přibyl Jan 4:0, Galuszka Weronika 2:2, Branny Daniel 2:2, Chylek Rostislav 1:3), TJ Slavoj Český Těšín B - TJ MSV Studénka 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skácelík Richard 2:0, Zíka Tadeáš 2:0, Jokiel Patrik 3:0, Lupinski Milan 2:0, body hostů: Vojtěšek Martin 0:3, Hrstka David 0:2, Žigmund Daniel 0:2, Vavřík Lukáš 0:2), TJ Sokol Brušperk C - TJ Sokol Příbor 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrowetz Bruno 2:2, Janečka Martin 2:2, Humplík David 1:2, Neuwirth Jaroslav 4:0, body hostů: Poruba Jiří 0:4, Krček Kamil 3:1, Velička Lukáš 2:2, Pavlištík Břetislav 1:2),
12. kolo:
TJ Sokol Brušperk C - TJ Slavoj Český Těšín B -:- (Ukončeno), TJ MSV Studénka - TJ Sokol Příbor -:- (Ukončeno), SK Stolní tenis Pstruží B - KST NOVÝ JIČÍN C -:- (Ukončeno), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TTC Frýdlant C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Ropice B - SK - Svinov D -:- (Ukončeno),
15. kolo:
SK - Svinov D - TJ Sokol Příbor -:- (Ukončeno), TJ Sokol Ropice B - TJ MSV Studénka -:- (Ukončeno), TJ Slavoj Český Těšín B - SSK Komorní Lhotka -:- (Ukončeno), TTC Frýdlant C - KST NOVÝ JIČÍN C -:- (Ukončeno), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - SK Stolní tenis Pstruží B -:- (Ukončeno),
16. kolo:
TJ Sokol Ropice B - TJ Sokol Příbor -:- (Ukončeno), SK - Svinov D - TJ MSV Studénka -:- (Ukončeno), TJ Sokol Brušperk C - SSK Komorní Lhotka -:- (Ukončeno), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - KST NOVÝ JIČÍN C -:- (Ukončeno), TTC Frýdlant C - SK Stolní tenis Pstruží B -:- (Ukončeno),
17. kolo:
TTC Frýdlant C - SK - Svinov D -:- (Ukončeno), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TJ Sokol Ropice B -:- (Ukončeno), KST NOVÝ JIČÍN C - TJ Slavoj Český Těšín B -:- (Ukončeno), SK Stolní tenis Pstruží B - TJ Sokol Brušperk C -:- (Ukončeno), SSK Komorní Lhotka - TJ Sokol Příbor -:- (Ukončeno),
18. kolo:
TJ Frenštát pod Radhoštěm B - SK - Svinov D -:- (Ukončeno), TTC Frýdlant C - TJ Sokol Ropice B -:- (Ukončeno), SK Stolní tenis Pstruží B - TJ Slavoj Český Těšín B -:- (Ukončeno), KST NOVÝ JIČÍN C - TJ Sokol Brušperk C -:- (Ukončeno), SSK Komorní Lhotka - TJ MSV Studénka -:- (Ukončeno),
19. kolo:
SK - Svinov D - SSK Komorní Lhotka -:- (Ukončeno), TJ Sokol Příbor - KST NOVÝ JIČÍN C -:- (Ukončeno), TJ MSV Studénka - SK Stolní tenis Pstruží B -:- (Ukončeno), TJ Slavoj Český Těšín B - TTC Frýdlant C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Brušperk C - TJ Frenštát pod Radhoštěm B -:- (Ukončeno),
20. kolo:
TJ Sokol Ropice B - SSK Komorní Lhotka -:- (Ukončeno), TJ MSV Studénka - KST NOVÝ JIČÍN C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Příbor - SK Stolní tenis Pstruží B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Brušperk C - TTC Frýdlant C -:- (Ukončeno), TJ Slavoj Český Těšín B - TJ Frenštát pod Radhoštěm B -:- (Ukončeno),
21. kolo:
SK - Svinov D - TJ Slavoj Český Těšín B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Ropice B - TJ Sokol Brušperk C -:- (Ukončeno), TTC Frýdlant C - TJ Sokol Příbor -:- (Ukončeno), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TJ MSV Studénka -:- (Ukončeno), KST NOVÝ JIČÍN C - SSK Komorní Lhotka -:- (Ukončeno),
22. kolo:
TJ Sokol Ropice B - TJ Slavoj Český Těšín B -:- (Ukončeno), SK - Svinov D - TJ Sokol Brušperk C -:- (Ukončeno), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TJ Sokol Příbor -:- (Ukončeno), TTC Frýdlant C - TJ MSV Studénka -:- (Ukončeno), SK Stolní tenis Pstruží B - SSK Komorní Lhotka -:- (Ukončeno),
Krajská soutěž II. třídy sk. B
1. kolo:
TJ Sokol Děhylov - TTC Hať 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Synková Kristýna 2:2, Koblovská Dominika 1:3, Synek Petr 2:2, Segetová Patricie 3:1, body hostů: Libscher Petr 3:1, Smetka Pavel 2:2, Vůjtek Ivo 2:2, Plaček Tomáš 1:3), SKST Baník Havířov E - KLUBsten Karviná 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janošec Jakub 1:2, Slaný Martin 3:0, Slaný Vojtěch 2:1, Baroš Antonín 3:0, body hostů: Trávníček Jakub 2:1, Čížek Aleš 0:3, Szotek David 1:2, Motyková Martina 0:3), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. - TTC Siko Orlová D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednář Otakar 0:2, Bajtek Pavel 0:2, Janovský Aleš 0:2, Chlán Vladimír 0:2, body hostů: Sikora Ladislav 2:0, Cabák Josef 2:0, Branný Tomáš 2:0, Musil Milan 2:0), TTC Bolatice B - TJ Sokol Radvanice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maier Zbyněk 1:3, Strak Martin 1:3, Vavřínek Hubert 3:1, Laburda František 4:0, body hostů: Pavlínek Zdeněk 2:2, Merta Tomáš 3:1, Pastrňák Jan 2:2, Topinka Bohumír 0:4), SK Slavia Orlová B - TJ Ostrava KST F 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupec Ladislav 0:2, Zářický Petr 0:2, Škerko Milan 0:3, 0:2, body hostů: Slavík Lukáš 3:0, Vitásek Daniel 2:0, Kindl Tomáš 2:0, Hýl Jakub 2:0),
2. kolo:
TJ Sokol Děhylov - KLUBsten Karviná 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Synková Kristýna 1:2, Koblovská Dominika 3:0, Synek Petr 2:1, Straková Bára 3:1, body hostů: Trávníček Jakub 1:3, Szotek David 1:2, Górecki Bronislav 1:2, Zajíc Filip 1:2), SKST Baník Havířov E - TTC Hať 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mazůrek Matěj 2:0, Slaný Vojtěch 2:0, Slaný Martin 2:1, Grimmerová Diana 2:0, body hostů: Libscher Petr 0:3, Vůjtek Ivo 1:1, Plaček Tomáš 0:2, Pískala Pavel 0:2), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. - TJ Sokol Záblatí -:- (Ukončeno), TTC Bolatice B - TJ Ostrava KST F 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rataj Jakub 0:2, Strak Martin 0:2, Maier Zbyněk 0:3, Laburda František 1:2, body hostů: Slavík Lukáš 3:0, Vitásek Daniel 3:0, Kindl Tomáš 1:1, Hýl Jakub 2:0), SK Slavia Orlová B - TJ Sokol Radvanice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupec Ladislav 2:2, Valčák Petr 0:3, Škerko Milan 0:3, Zářický Petr 4:0, body hostů: Pavlínek Zdeněk 2:2, Merta Tomáš 3:1, Pastrňák Jan 2:1, Muroň David 1:2),
12. kolo:
SK Slavia Orlová B - TTC Bolatice B -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST F - TJ Sokol Radvanice -:- (Ukončeno), TJ Sokol Záblatí - TTC Siko Orlová D -:- (Ukončeno), KLUBsten Karviná - TTC Hať -:- (Ukončeno), SKST Baník Havířov E - TJ Sokol Děhylov -:- (Ukončeno),
15. kolo:
TJ Sokol Děhylov - TJ Sokol Radvanice -:- (Ukončeno), SKST Baník Havířov E - TJ Ostrava KST F -:- (Ukončeno), TTC Bolatice B - TTC Siko Orlová D -:- (Ukončeno), SK Slavia Orlová B - TJ Sokol Záblatí -:- (Ukončeno), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. - TTC Hať -:- (Ukončeno),
16. kolo:
SKST Baník Havířov E - TJ Sokol Radvanice -:- (Ukončeno), TJ Sokol Děhylov - TJ Ostrava KST F -:- (Ukončeno), SK Slavia Orlová B - TTC Siko Orlová D -:- (Ukončeno), TTC Bolatice B - TJ Sokol Záblatí -:- (Ukončeno), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. - KLUBsten Karviná -:- (Ukončeno),
17. kolo:
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. - TJ Sokol Děhylov -:- (Ukončeno), TTC Hať - TTC Bolatice B -:- (Ukončeno), KLUBsten Karviná - SK Slavia Orlová B -:- (Ukončeno), TTC Siko Orlová D - TJ Sokol Radvanice -:- (Ukončeno), TJ Sokol Záblatí - TJ Ostrava KST F -:- (Ukončeno),
18. kolo:
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. - SKST Baník Havířov E -:- (Ukončeno), KLUBsten Karviná - TTC Bolatice B -:- (Ukončeno), TTC Hať - SK Slavia Orlová B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Záblatí - TJ Sokol Radvanice -:- (Ukončeno), TTC Siko Orlová D - TJ Ostrava KST F -:- (Ukončeno),
19. kolo:
TJ Sokol Děhylov - TTC Siko Orlová D -:- (Ukončeno), SKST Baník Havířov E - TJ Sokol Záblatí -:- (Ukončeno), TJ Sokol Radvanice - TTC Hať -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST F - KLUBsten Karviná -:- (Ukončeno), TTC Bolatice B - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. -:- (Ukončeno),
20. kolo:
SKST Baník Havířov E - TTC Siko Orlová D -:- (Ukončeno), TJ Sokol Děhylov - TJ Sokol Záblatí -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST F - TTC Hať -:- (Ukončeno), TJ Sokol Radvanice - KLUBsten Karviná -:- (Ukončeno), SK Slavia Orlová B - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. -:- (Ukončeno),
21. kolo:
TJ Sokol Děhylov - TTC Bolatice B -:- (Ukončeno), SKST Baník Havířov E - SK Slavia Orlová B -:- (Ukončeno), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. - TJ Sokol Radvanice -:- (Ukončeno), TTC Hať - TTC Siko Orlová D -:- (Ukončeno), KLUBsten Karviná - TJ Sokol Záblatí -:- (Ukončeno),
22. kolo:
SKST Baník Havířov E - TTC Bolatice B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Děhylov - SK Slavia Orlová B -:- (Ukončeno), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. - TJ Ostrava KST F -:- (Ukončeno), KLUBsten Karviná - TTC Siko Orlová D -:- (Ukončeno), TTC Hať - TJ Sokol Záblatí -:- (Ukončeno),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy