Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize, muži
1. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice A - TJ Nivnice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janečka Tomáš 1:0, Polanský Pavel 2:0, Odstrčil Karel 2:0, Janošík Pavel 1:0, WO 3:0, body hostů: Smetana Marcel 0:2, Turzík Vlastimil 0:2, Žmolík Lukáš 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Kostelec-Zlín - TJ Sokol Újezdec-Těšov 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vychodil Filip 1:3, Res Jiří 4:0, Štěpán Ondřej 1:2, Strejček Jiří 2:2, body hostů: Orlovský Karel 3:1, Lekeš Pavel 1:3, Kováč Peter 1:3, Švehla Michal 2:1), ST AMON Kunovice - KST Dolní Němčí B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berger Miloš 2:0, Oharek Libor 2:0, Šašinka Radek 2:1, Šašinka Albert 2:0, body hostů: Uher Antonín 0:3, Kolísek Josef 1:1, Kučera Ondřej 0:2, Ježek Jan 0:2), KST Zlín B - TJ Jiskra Otrokovice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vranka Ondřej 2:0, Kopečný Roman 2:0, Sigmund Michael 2:0, Dufek Jakub 2:0, body hostů: Piňko Roman 0:2, Gazda Jiří 0:2, Janečka Zdeněk 0:2, Hons Jakub 0:2), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pustějovský Stanislav 3:1, Bazalka Michal 2:1, Drápela Marek 1:2, Konečný Jiří 3:1, body hostů: Nevřala Lukáš 2:2, Urbiš Jan 3:1, Nesvadba Vladan 0:3, Urbiš Jakub 0:3), Orel Zlín - TJ Holešov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fojtík Tomáš 1:1, Závada Adam 1:1, Doležel Tomáš 3:0, Polák Petr 2:0, Krejčiřík David 1:0, body hostů: Posolda Karel 2:1, Vizner Marek 0:3, Dvořák Vít 0:2, Stoklásek David 0:2),
2. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice A - TJ Sokol Újezdec-Těšov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Václav 2:2, Janošík Pavel 3:1, Polanský Pavel 1:3, Janečka Tomáš 1:3, body hostů: Orlovský Karel 3:1, Lekeš Pavel 3:1, Kováč Peter 0:4, Švehla Michal 3:1), TJ Sokol Kostelec-Zlín - TJ Nivnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vychodil Filip 2:0, Adamec Michal 1:1, Štěpán Ondřej 2:0, Res Jiří 3:0, WO 0:1, body hostů: Smetana Marcel 1:1, Žmolík Pavel 0:3, Žmolík Lukáš 0:2, Turzík Vlastimil 0:2, WO 1:0), ST AMON Kunovice - TJ Jiskra Otrokovice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berger Miloš 1:1, Oharek Libor 2:0, Šašinka Radek 3:0, Šašinka Albert 2:0, body hostů: Piňko Roman 0:3, Janečka Zdeněk 0:2, Gazda Jiří 0:2, Hons Jakub 1:1), KST Zlín B - KST Dolní Němčí B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vranka Ondřej 2:0, Kopečný Roman 2:0, Sigmund Michael 2:0, Dufek Jakub 2:0, body hostů: Uher Antonín 0:2, Kolísek Josef 0:2, Ježek Jan 0:2, Kučera Ondřej 0:2), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Holešov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orlovský Pavel 1:1, Pustějovský Stanislav 2:0, Konečný Jiří 2:1, Vlček Radim 2:0, WO 2:0, body hostů: Dvořák Vít 2:1, Vizner Marek 0:3, Posolda Karel 0:1, Stoklásek David 0:2, WO 0:2), Orel Zlín - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orság Erik 2:1, Závada Adam 2:0, Doležel Tomáš 2:1, Polák Petr 2:0, Krejčiřík David 1:0, body hostů: Nevřala Lukáš 1:2, Urbiš Jan 1:2, Nesvadba Vladan 0:3, Urbiš Jakub 0:2),
3. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem - TJ Jiskra Otrokovice A -:- (odloženo), TJ Holešov - TJ Sokol Kostelec-Zlín -:- (odloženo), KST Dolní Němčí B - TJ DDM Valašské Meziříčí B -:- (odloženo), TJ Jiskra Otrokovice B - Orel Zlín -:- (odloženo), TJ Nivnice - ST AMON Kunovice -:- (odloženo), TJ Sokol Újezdec-Těšov - KST Zlín B -:- (odloženo),
4. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem - TJ Sokol Kostelec-Zlín -:- (odloženo), TJ Holešov - TJ Jiskra Otrokovice A -:- (odloženo), KST Dolní Němčí B - Orel Zlín -:- (odloženo), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ DDM Valašské Meziříčí B -:- (odloženo), TJ Nivnice - KST Zlín B -:- (odloženo), TJ Sokol Újezdec-Těšov - ST AMON Kunovice -:- (odloženo),
5. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice A - ST AMON Kunovice -:- (odloženo), TJ Sokol Kostelec-Zlín - KST Zlín B -:- (odloženo), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Nivnice -:- (odloženo), Orel Zlín - TJ Sokol Újezdec-Těšov -:- (odloženo), TJ Bystřice pod Hostýnem - KST Dolní Němčí B -:- (odloženo), TJ Holešov - TJ Jiskra Otrokovice B -:- (odloženo),
6. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice A - KST Zlín B -:- (odloženo), TJ Sokol Kostelec-Zlín - ST AMON Kunovice -:- (odloženo), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Sokol Újezdec-Těšov -:- (odloženo), Orel Zlín - TJ Nivnice -:- (odloženo), TJ Bystřice pod Hostýnem - TJ Jiskra Otrokovice B -:- (odloženo), TJ Holešov - KST Dolní Němčí B -:- (odloženo),
7. kolo:
KST Dolní Němčí B - TJ Jiskra Otrokovice A -:- (odloženo), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Sokol Kostelec-Zlín -:- (odloženo), TJ Nivnice - TJ Bystřice pod Hostýnem -:- (odloženo), TJ Sokol Újezdec-Těšov - TJ Holešov -:- (odloženo), ST AMON Kunovice - TJ DDM Valašské Meziříčí B -:- (odloženo), KST Zlín B - Orel Zlín -:- (odloženo),
8. kolo:
KST Dolní Němčí B - TJ Sokol Kostelec-Zlín -:- (odloženo), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Jiskra Otrokovice A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Piňko Roman 2:1, Hons Jakub 0:3, Gazda Jiří 1:2, Mancl Zdeněk 0:4, body hostů: Odstrčil Karel 4:0, Janečka Tomáš 3:0, Ondrašík Petr 1:2, Janečka Václav 2:1), TJ Nivnice - TJ Holešov -:- (odloženo), TJ Sokol Újezdec-Těšov - TJ Bystřice pod Hostýnem -:- (odloženo), ST AMON Kunovice - Orel Zlín -:- (odloženo), KST Zlín B - TJ DDM Valašské Meziříčí B -:- (odloženo),
9. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Jiskra Otrokovice A -:- (odloženo), Orel Zlín - TJ Sokol Kostelec-Zlín -:- (odloženo), TJ Bystřice pod Hostýnem - ST AMON Kunovice -:- (odloženo), TJ Holešov - KST Zlín B -:- (odloženo), KST Dolní Němčí B - TJ Nivnice -:- (odloženo), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Sokol Újezdec-Těšov -:- (odloženo),
10. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Sokol Kostelec-Zlín -:- (odloženo), Orel Zlín - TJ Jiskra Otrokovice A -:- (odloženo), TJ Bystřice pod Hostýnem - KST Zlín B -:- (odloženo), TJ Holešov - ST AMON Kunovice -:- (odloženo), KST Dolní Němčí B - TJ Sokol Újezdec-Těšov -:- (odloženo), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Nivnice -:- (odloženo),
11. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí B - Orel Zlín -:- (odloženo), TJ Bystřice pod Hostýnem - TJ Holešov -:- (odloženo), TJ Jiskra Otrokovice B - KST Dolní Němčí B -:- (odloženo), TJ Nivnice - TJ Sokol Újezdec-Těšov -:- (odloženo), ST AMON Kunovice - KST Zlín B -:- (odloženo), TJ Jiskra Otrokovice A - TJ Sokol Kostelec-Zlín -:- (odloženo),
12. kolo:
Orel Zlín - TJ DDM Valašské Meziříčí B -:-, TJ Holešov - TJ Bystřice pod Hostýnem -:-, KST Dolní Němčí B - TJ Jiskra Otrokovice B -:-, TJ Sokol Újezdec-Těšov - TJ Nivnice -:-, KST Zlín B - ST AMON Kunovice -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín - TJ Jiskra Otrokovice A -:-,
13. kolo:
TJ Nivnice - TJ Jiskra Otrokovice A -:-, TJ Sokol Újezdec-Těšov - TJ Sokol Kostelec-Zlín -:-, KST Dolní Němčí B - ST AMON Kunovice -:-, TJ Jiskra Otrokovice B - KST Zlín B -:-, TJ Bystřice pod Hostýnem - TJ DDM Valašské Meziříčí B -:-, TJ Holešov - Orel Zlín -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Újezdec-Těšov - TJ Jiskra Otrokovice A -:-, TJ Nivnice - TJ Sokol Kostelec-Zlín -:-, TJ Jiskra Otrokovice B - ST AMON Kunovice -:-, KST Dolní Němčí B - KST Zlín B -:-, TJ Holešov - TJ DDM Valašské Meziříčí B -:-, TJ Bystřice pod Hostýnem - Orel Zlín -:-,
15. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice A - TJ Bystřice pod Hostýnem -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín - TJ Holešov -:-, TJ DDM Valašské Meziříčí B - KST Dolní Němčí B -:-, Orel Zlín - TJ Jiskra Otrokovice B -:-, ST AMON Kunovice - TJ Nivnice -:-, KST Zlín B - TJ Sokol Újezdec-Těšov -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Kostelec-Zlín - TJ Bystřice pod Hostýnem -:-, TJ Jiskra Otrokovice A - TJ Holešov -:-, Orel Zlín - KST Dolní Němčí B -:-, TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Jiskra Otrokovice B -:-, KST Zlín B - TJ Nivnice -:-, ST AMON Kunovice - TJ Sokol Újezdec-Těšov -:-,
17. kolo:
ST AMON Kunovice - TJ Jiskra Otrokovice A -:-, KST Zlín B - TJ Sokol Kostelec-Zlín -:-, TJ Nivnice - TJ DDM Valašské Meziříčí B -:-, TJ Sokol Újezdec-Těšov - Orel Zlín -:-, KST Dolní Němčí B - TJ Bystřice pod Hostýnem -:-, TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Holešov -:-,
18. kolo:
KST Zlín B - TJ Jiskra Otrokovice A -:-, ST AMON Kunovice - TJ Sokol Kostelec-Zlín -:-, TJ Sokol Újezdec-Těšov - TJ DDM Valašské Meziříčí B -:-, TJ Nivnice - Orel Zlín -:-, TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Bystřice pod Hostýnem -:-, KST Dolní Němčí B - TJ Holešov -:-,
19. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice A - KST Dolní Němčí B -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín - TJ Jiskra Otrokovice B -:-, TJ Bystřice pod Hostýnem - TJ Nivnice -:-, TJ Holešov - TJ Sokol Újezdec-Těšov -:-, TJ DDM Valašské Meziříčí B - ST AMON Kunovice -:-, Orel Zlín - KST Zlín B -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Kostelec-Zlín - KST Dolní Němčí B -:-, TJ Jiskra Otrokovice A - TJ Jiskra Otrokovice B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janečka Tomáš 3:0, Janečka Václav 3:0, Ondrašík Petr 0:3, Odstrčil Karel 4:0, body hostů: Mancl Zdeněk 1:3, Hons Jakub 1:2, Janečka Zdeněk 1:2, Gazda Jiří 0:3), TJ Holešov - TJ Nivnice -:-, TJ Bystřice pod Hostýnem - TJ Sokol Újezdec-Těšov -:-, Orel Zlín - ST AMON Kunovice -:-, TJ DDM Valašské Meziříčí B - KST Zlín B -:-,
21. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice A - TJ DDM Valašské Meziříčí B -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín - Orel Zlín -:-, ST AMON Kunovice - TJ Bystřice pod Hostýnem -:-, KST Zlín B - TJ Holešov -:-, TJ Nivnice - KST Dolní Němčí B -:-, TJ Sokol Újezdec-Těšov - TJ Jiskra Otrokovice B -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Kostelec-Zlín - TJ DDM Valašské Meziříčí B -:-, TJ Jiskra Otrokovice A - Orel Zlín -:-, KST Zlín B - TJ Bystřice pod Hostýnem -:-, ST AMON Kunovice - TJ Holešov -:-, TJ Sokol Újezdec-Těšov - KST Dolní Němčí B -:-, TJ Nivnice - TJ Jiskra Otrokovice B -:-,
Krajská soutěž I.třídy, muži
1. kolo:
SK Slušovice - Sport centrum Bylnice -:- (odloženo), TJ SLAVIA Kroměříž - TJ Fryšták 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Vojtěch 0:4, Surýnek Tomáš 1:2, Dohnal Matěj 0:3, Matula Jaroslav 2:2, WO 1:1, body hostů: Hrdlička Martin 3:1, Hrdlička Michal 4:0, Románek Ivo 3:0, Pekař Pavel 1:2, WO 1:1), TJ Holešov B - TJ Sokol Kostelec-Zlín B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlobil Stanislav 1:2, Liška Libor 0:3, Dědič Michal 0:3, Holík Alois 0:3, WO 2:2, body hostů: Pavlíček Rudolf 2:1, Adamec Michal 3:0, Karal Oldřich 3:0, Zahradnický Jiří 3:0, WO 2:2), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Sokol Horní Bečva 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 1:3, Kolečkář Matyáš 2:2, Kolečkář Marek 3:1, Mikoška Ivo 1:3, body hostů: Zetocha Martin 4:0, Šenkeřík Martin 2:2, Baroš Karel 3:1, Mikuláček Filip 0:4), TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Bystřice pod Hostýnem B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladil Radek 3:1, Drápela Marek 3:1, Bazalka Michal 3:0, Konečný Jiří 2:0, Střílka Jakub 0:2, WO 0:1, body hostů: Burda Milan 2:2, Moráček Jakub 1:3, Vrbecký Tomáš 1:3, Vašík Jan 0:3, WO 1:0), TJ Rožnov pod Radhoštěm - ST AMON Kunovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Raab Leander 3:1, Míček Petr 0:4, Glac Michal 1:3, Černota Pavel 4:0, body hostů: Jančík Martin 1:3, Mořický Tomáš 2:2, Autrata Vít 2:2, Chvíla Pavel 3:1),
2. kolo:
SK Slušovice - TJ Fryšták 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Březík Bohumil 1:3, Vaněk Jan ml. 1:2, Kresta Richard 0:4, Lysoněk Marek 0:4, WO 1:0, body hostů: Hrdlička Martin 4:0, Hrdlička Michal 3:1, Pekař Pavel 3:0, Gregor Radek 3:1, WO 0:1), TJ SLAVIA Kroměříž - Sport centrum Bylnice -:- (odloženo), TJ Holešov B - TJ Sokol Horní Bečva 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlobil Stanislav 0:2, Liška Libor 0:2, Holík Alois 1:2, Dědič Michal 1:2, WO 3:3, body hostů: Zetocha Martin 3:0, Šenkeřík Martin 1:2, Baroš Karel 2:0, Mikuláček Filip 2:0, WO 3:3), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Sokol Kostelec-Zlín B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Kolečkář Matyáš 3:1, Kolečkář Marek 3:1, Mikoška Ivo 1:2, WO 1:0, body hostů: Strejček Jiří 1:2, Karal Oldřich 1:3, Jániš Pavel 2:2, Zahradnický Jiří 1:3, WO 0:1), TJ DDM Valašské Meziříčí C - ST AMON Kunovice B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vahala Jiří 0:3, Drápela Marek 1:3, Šíma Martin 0:4, Střílka Jakub 0:4, WO 1:0, body hostů: Jančík Martin 3:1, Mořický Tomáš 3:0, Autrata Vít 4:0, Chvíla Pavel 4:0, WO 0:1), TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Bystřice pod Hostýnem B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Raab Leander 1:3, Křenek Zdeněk 1:3, Glac Michal 3:0, Černota Pavel 3:0, Míček Petr 0:1, WO 1:0, body hostů: Burda Milan 3:1, Kvasnička Jiří 1:3, Moráček Jakub 1:3, Černocký Radek 2:1, WO 0:1),
3. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem B - SK Slušovice -:- (odloženo), ST AMON Kunovice B - TJ SLAVIA Kroměříž -:- (odloženo), TJ Sokol Kostelec-Zlín B - TJ DDM Valašské Meziříčí C -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bečva - TJ Rožnov pod Radhoštěm -:- (odloženo), Sport centrum Bylnice - TJ Holešov B -:- (odloženo), TJ Fryšták - Orel Ostrožská Nová Ves -:- (odloženo),
4. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ SLAVIA Kroměříž -:- (odloženo), ST AMON Kunovice B - SK Slušovice -:- (odloženo), TJ Sokol Kostelec-Zlín B - TJ Rožnov pod Radhoštěm -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bečva - TJ DDM Valašské Meziříčí C -:- (odloženo), Sport centrum Bylnice - Orel Ostrožská Nová Ves -:- (odloženo), TJ Fryšták - TJ Holešov B -:- (odloženo),
5. kolo:
SK Slušovice - TJ Holešov B -:- (odloženo), TJ SLAVIA Kroměříž - Orel Ostrožská Nová Ves -:- (odloženo), TJ DDM Valašské Meziříčí C - Sport centrum Bylnice -:- (odloženo), TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Fryšták -:- (odloženo), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Sokol Kostelec-Zlín B -:- (odloženo), ST AMON Kunovice B - TJ Sokol Horní Bečva -:- (odloženo),
6. kolo:
SK Slušovice - Orel Ostrožská Nová Ves -:- (odloženo), TJ SLAVIA Kroměříž - TJ Holešov B -:- (odloženo), TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Fryšták -:- (odloženo), TJ Rožnov pod Radhoštěm - Sport centrum Bylnice -:- (odloženo), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Sokol Horní Bečva -:- (odloženo), ST AMON Kunovice B - TJ Sokol Kostelec-Zlín B -:- (odloženo),
7. kolo:
TJ Sokol Kostelec-Zlín B - SK Slušovice -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bečva - TJ SLAVIA Kroměříž -:- (odloženo), Sport centrum Bylnice - TJ Bystřice pod Hostýnem B -:- (odloženo), TJ Fryšták - ST AMON Kunovice B -:- (odloženo), TJ Holešov B - TJ DDM Valašské Meziříčí C -:- (odloženo), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Rožnov pod Radhoštěm -:- (odloženo),
8. kolo:
TJ Sokol Kostelec-Zlín B - TJ SLAVIA Kroměříž -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bečva - SK Slušovice -:- (odloženo), Sport centrum Bylnice - ST AMON Kunovice B -:- (odloženo), TJ Fryšták - TJ Bystřice pod Hostýnem B -:- (odloženo), TJ Holešov B - TJ Rožnov pod Radhoštěm -:- (odloženo), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ DDM Valašské Meziříčí C -:- (odloženo),
9. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí C - SK Slušovice -:- (odloženo), TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ SLAVIA Kroměříž -:- (odloženo), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Holešov B -:- (odloženo), ST AMON Kunovice B - Orel Ostrožská Nová Ves -:- (odloženo), TJ Sokol Kostelec-Zlín B - Sport centrum Bylnice -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bečva - TJ Fryšták -:- (odloženo),
10. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ SLAVIA Kroměříž -:- (odloženo), TJ Rožnov pod Radhoštěm - SK Slušovice -:- (odloženo), TJ Bystřice pod Hostýnem B - Orel Ostrožská Nová Ves -:- (odloženo), ST AMON Kunovice B - TJ Holešov B -:- (odloženo), TJ Sokol Kostelec-Zlín B - TJ Fryšták -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bečva - Sport centrum Bylnice -:- (odloženo),
11. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Rožnov pod Radhoštěm -:- (odloženo), TJ Bystřice pod Hostýnem B - ST AMON Kunovice B -:- (odloženo), TJ Sokol Kostelec-Zlín B - TJ Sokol Horní Bečva -:- (odloženo), Sport centrum Bylnice - TJ Fryšták -:- (odloženo), TJ Holešov B - Orel Ostrožská Nová Ves -:- (odloženo), SK Slušovice - TJ SLAVIA Kroměříž -:- (odloženo),
12. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ DDM Valašské Meziříčí C -:-, ST AMON Kunovice B - TJ Bystřice pod Hostýnem B -:-, TJ Sokol Horní Bečva - TJ Sokol Kostelec-Zlín B -:-, TJ Fryšták - Sport centrum Bylnice -:-, Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Holešov B -:-, TJ SLAVIA Kroměříž - SK Slušovice -:-,
13. kolo:
Sport centrum Bylnice - SK Slušovice -:-, TJ Fryšták - TJ SLAVIA Kroměříž -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín B - TJ Holešov B -:-, TJ Sokol Horní Bečva - Orel Ostrožská Nová Ves -:-, TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ DDM Valašské Meziříčí C -:-, ST AMON Kunovice B - TJ Rožnov pod Radhoštěm -:-,
14. kolo:
TJ Fryšták - SK Slušovice -:-, Sport centrum Bylnice - TJ SLAVIA Kroměříž -:-, TJ Sokol Horní Bečva - TJ Holešov B -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín B - Orel Ostrožská Nová Ves -:-, ST AMON Kunovice B - TJ DDM Valašské Meziříčí C -:-, TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Rožnov pod Radhoštěm -:-,
15. kolo:
SK Slušovice - TJ Bystřice pod Hostýnem B -:-, TJ SLAVIA Kroměříž - ST AMON Kunovice B -:-, TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Sokol Kostelec-Zlín B -:-, TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Sokol Horní Bečva -:-, TJ Holešov B - Sport centrum Bylnice -:-, Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Fryšták -:-,
16. kolo:
TJ SLAVIA Kroměříž - TJ Bystřice pod Hostýnem B -:-, SK Slušovice - ST AMON Kunovice B -:-, TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Sokol Kostelec-Zlín B -:-, TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Sokol Horní Bečva -:-, Orel Ostrožská Nová Ves - Sport centrum Bylnice -:-, TJ Holešov B - TJ Fryšták -:-,
17. kolo:
TJ Holešov B - SK Slušovice -:-, Orel Ostrožská Nová Ves - TJ SLAVIA Kroměříž -:-, Sport centrum Bylnice - TJ DDM Valašské Meziříčí C -:-, TJ Fryšták - TJ Rožnov pod Radhoštěm -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín B - TJ Bystřice pod Hostýnem B -:-, TJ Sokol Horní Bečva - ST AMON Kunovice B -:-,
18. kolo:
Orel Ostrožská Nová Ves - SK Slušovice -:-, TJ Holešov B - TJ SLAVIA Kroměříž -:-, TJ Fryšták - TJ DDM Valašské Meziříčí C -:-, Sport centrum Bylnice - TJ Rožnov pod Radhoštěm -:-, TJ Sokol Horní Bečva - TJ Bystřice pod Hostýnem B -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín B - ST AMON Kunovice B -:-,
19. kolo:
SK Slušovice - TJ Sokol Kostelec-Zlín B -:-, TJ SLAVIA Kroměříž - TJ Sokol Horní Bečva -:-, TJ Bystřice pod Hostýnem B - Sport centrum Bylnice -:-, ST AMON Kunovice B - TJ Fryšták -:-, TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Holešov B -:-, TJ Rožnov pod Radhoštěm - Orel Ostrožská Nová Ves -:-,
20. kolo:
TJ SLAVIA Kroměříž - TJ Sokol Kostelec-Zlín B -:-, SK Slušovice - TJ Sokol Horní Bečva -:-, ST AMON Kunovice B - Sport centrum Bylnice -:-, TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Fryšták -:-, TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Holešov B -:-, TJ DDM Valašské Meziříčí C - Orel Ostrožská Nová Ves -:-,
21. kolo:
SK Slušovice - TJ DDM Valašské Meziříčí C -:-, TJ SLAVIA Kroměříž - TJ Rožnov pod Radhoštěm -:-, TJ Holešov B - TJ Bystřice pod Hostýnem B -:-, Orel Ostrožská Nová Ves - ST AMON Kunovice B -:-, Sport centrum Bylnice - TJ Sokol Kostelec-Zlín B -:-, TJ Fryšták - TJ Sokol Horní Bečva -:-,
22. kolo:
TJ SLAVIA Kroměříž - TJ DDM Valašské Meziříčí C -:-, SK Slušovice - TJ Rožnov pod Radhoštěm -:-, Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Bystřice pod Hostýnem B -:-, TJ Holešov B - ST AMON Kunovice B -:-, TJ Fryšták - TJ Sokol Kostelec-Zlín B -:-, Sport centrum Bylnice - TJ Sokol Horní Bečva -:-,
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
1. kolo:
TJ Vlčnov - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolaja Radomil 2:2, Kubíček Martin 4:0, Mlýnek Přemysl 3:1, Kučera Josef 2:2, body hostů: Ručka Vladimír 0:4, Žemba Vít 2:2, Šubčík Leopold 2:2, Semela Pavel 1:3), KST Dolní Němčí D - T.J. Sokol Vsetín B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jurásek Robin 0:3, Bobčík Přemysl 3:1, Ježek Vít 3:1, Uher Adrian 0:3, WO 0:2, body hostů: Horsák Radomír 1:2, Kovář Zdeněk 2:1, Provázek David 3:1, Olšák Miroslav 2:2, WO 2:0), TJ Vidče - SK Slavičín 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knébl Radovan 1:3, Hráský Luděk 0:1, Zákostelský Stanislav 1:2, Juráň Radek 1:3, Kubját Petr 0:3, WO 1:0, body hostů: Machara Jiří 4:0, Šuráň Jiří 2:2, Jančařík Zbyněk 4:0, Kučera Jaroslav 2:1, WO 0:1), T.J. Sokol Morkovice - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mišurec Tomáš 2:2, Kocourek Tomáš 1:2, Mich Pavel 2:2, Tlach Petr 0:4, WO 1:0, body hostů: Kostka Matěj 3:1, Šopík Marek 3:1, Beníček Hynek 2:1, Mahdal Václav 2:2, WO 0:1), T.J. Sokol Vsetín A - KST Zlín C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zgabaj Miroslav 1:0, Bártek Dušan 4:0, Kubík Josef 2:2, Tydlačková Simona 4:0, WO 0:3, body hostů: Ovesný Vratislav 0:4, Dufek Filip 0:3, Březina Radovan 1:2, Račák Filip 1:2, WO 3:0), Orel Zlín B - ST AMON Kunovice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčiřík David 1:0, Šaur David 3:1, Orság Erik 4:0, Fojtík Tomáš 4:0, Hochfelder Tomáš 1:2, body hostů: Velan Martin 0:4, Smištíková Dana 1:3, Nožička Jiří 2:2, Volák Marek 0:4),
2. kolo:
TJ Vlčnov - T.J. Sokol Vsetín B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolaja Radomil 2:2, Kubíček Martin 4:0, Mlýnek Přemysl 4:0, Kučera Josef 3:1, body hostů: Kovář Zdeněk 0:4, Horsák Radomír 1:3, Provázek David 0:4, Olšák Miroslav 2:2), KST Dolní Němčí D - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bobčík Přemysl 3:1, Ježek Miroslav 1:3, Uher Adrian 1:3, Ježek Vít 1:3, body hostů: Pivovarčík Matouš 2:2, Žemba Vít 3:1, Šubčík Leopold 3:1, Semela Pavel 2:2), TJ Vidče - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knébl Radovan 3:1, Juráň Radek 3:1, Vaculín Libor 2:2, Zákostelský Stanislav 3:1, body hostů: Kostka Matěj 2:2, Šopík Marek 0:4, Stuppiello Claudia 0:4, Mahdal Václav 3:1), T.J. Sokol Morkovice - SK Slavičín 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mišurec Tomáš 0:4, Kocourek Tomáš 2:2, Mich Pavel 0:3, Tlach Petr 0:4, Mišurcová Ivana 0:1, body hostů: Machara Jiří 4:0, Šuráň Jiří 3:1, Plášek Adam 3:1, Jančařík Zbyněk 4:0), T.J. Sokol Vsetín A - ST AMON Kunovice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zgabaj Miroslav 3:1, Bártek Dušan 3:0, Kubík Josef 3:1, Hnátková Kateřina 4:0, WO 1:0, body hostů: Velan Martin 0:4, Volák Marek 0:4, Nožička Jiří 0:3, Vlk Radim 2:2, WO 0:1), Orel Zlín B - KST Zlín C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčiřík David 2:0, Hochfelder Tomáš 3:1, Orság Erik 4:0, Novák Josef 1:3, Výmola Patrik 0:2, body hostů: Březina Radovan 0:4, Málek Tomáš 3:1, Dufek Filip 2:2, Ovesný Vratislav 1:3),
3. kolo:
KST Zlín C - TJ Vlčnov -:- (odloženo), ST AMON Kunovice C - KST Dolní Němčí D -:- (odloženo), SK Slavičín - T.J. Sokol Vsetín A -:- (odloženo), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - Orel Zlín B -:- (odloženo), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ Vidče -:- (odloženo), T.J. Sokol Vsetín B - T.J. Sokol Morkovice -:- (odloženo),
4. kolo:
KST Zlín C - KST Dolní Němčí D -:- (odloženo), ST AMON Kunovice C - TJ Vlčnov -:- (odloženo), SK Slavičín - Orel Zlín B -:- (odloženo), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - T.J. Sokol Vsetín A -:- (odloženo), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - T.J. Sokol Morkovice -:- (odloženo), T.J. Sokol Vsetín B - TJ Vidče -:- (odloženo),
5. kolo:
TJ Vlčnov - TJ Vidče -:- (odloženo), KST Dolní Němčí D - T.J. Sokol Morkovice -:- (odloženo), T.J. Sokol Vsetín A - TJ Rožnov pod Radhoštěm B -:- (odloženo), Orel Zlín B - T.J. Sokol Vsetín B -:- (odloženo), KST Zlín C - SK Slavičín -:- (odloženo), ST AMON Kunovice C - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem -:- (odloženo),
6. kolo:
TJ Vlčnov - T.J. Sokol Morkovice -:- (odloženo), KST Dolní Němčí D - TJ Vidče -:- (odloženo), T.J. Sokol Vsetín A - T.J. Sokol Vsetín B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čevela Martin 4:0, Bártek Dušan 3:1, Zgabaj Miroslav 3:1, Kostka Jindřich 4:0, body hostů: Horsák Radomír 0:4, Kovář Zdeněk 1:3, Provázek David 0:4, Olšák Miroslav 1:3), Orel Zlín B - TJ Rožnov pod Radhoštěm B -:- (odloženo), KST Zlín C - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem -:- (odloženo), ST AMON Kunovice C - SK Slavičín -:- (odloženo),
7. kolo:
SK Slavičín - TJ Vlčnov -:- (odloženo), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - KST Dolní Němčí D -:- (odloženo), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - KST Zlín C -:- (odloženo), T.J. Sokol Vsetín B - ST AMON Kunovice C -:- (odloženo), TJ Vidče - T.J. Sokol Vsetín A -:- (odloženo), T.J. Sokol Morkovice - Orel Zlín B -:- (odloženo),
8. kolo:
SK Slavičín - KST Dolní Němčí D -:- (odloženo), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - TJ Vlčnov -:- (odloženo), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - ST AMON Kunovice C -:- (odloženo), T.J. Sokol Vsetín B - KST Zlín C -:- (odloženo), TJ Vidče - Orel Zlín B -:- (odloženo), T.J. Sokol Morkovice - T.J. Sokol Vsetín A -:- (odloženo),
9. kolo:
T.J. Sokol Vsetín A - TJ Vlčnov -:- (odloženo), Orel Zlín B - KST Dolní Němčí D -:- (odloženo), KST Zlín C - TJ Vidče -:- (odloženo), ST AMON Kunovice C - T.J. Sokol Morkovice -:- (odloženo), SK Slavičín - TJ Rožnov pod Radhoštěm B -:- (odloženo), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - T.J. Sokol Vsetín B -:- (odloženo),
10. kolo:
T.J. Sokol Vsetín A - KST Dolní Němčí D -:- (odloženo), Orel Zlín B - TJ Vlčnov -:- (odloženo), KST Zlín C - T.J. Sokol Morkovice -:- (odloženo), ST AMON Kunovice C - TJ Vidče -:- (odloženo), SK Slavičín - T.J. Sokol Vsetín B -:- (odloženo), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - TJ Rožnov pod Radhoštěm B -:- (odloženo),
11. kolo:
T.J. Sokol Vsetín A - Orel Zlín B -:- (odloženo), KST Zlín C - ST AMON Kunovice C -:- (odloženo), SK Slavičín - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem -:- (odloženo), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - T.J. Sokol Vsetín B -:- (odloženo), TJ Vidče - T.J. Sokol Morkovice -:- (odloženo), KST Dolní Němčí D - TJ Vlčnov -:- (odloženo),
12. kolo:
Orel Zlín B - T.J. Sokol Vsetín A -:-, ST AMON Kunovice C - KST Zlín C -:-, TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - SK Slavičín -:-, T.J. Sokol Vsetín B - TJ Rožnov pod Radhoštěm B -:-, T.J. Sokol Morkovice - TJ Vidče -:-, TJ Vlčnov - KST Dolní Němčí D -:-,
13. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ Vlčnov -:-, T.J. Sokol Vsetín B - KST Dolní Němčí D -:-, SK Slavičín - TJ Vidče -:-, TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - T.J. Sokol Morkovice -:-, KST Zlín C - T.J. Sokol Vsetín A -:-, ST AMON Kunovice C - Orel Zlín B -:-,
14. kolo:
T.J. Sokol Vsetín B - TJ Vlčnov -:-, TJ Rožnov pod Radhoštěm B - KST Dolní Němčí D -:-, TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - TJ Vidče -:-, SK Slavičín - T.J. Sokol Morkovice -:-, ST AMON Kunovice C - T.J. Sokol Vsetín A -:-, KST Zlín C - Orel Zlín B -:-,
15. kolo:
TJ Vlčnov - KST Zlín C -:-, KST Dolní Němčí D - ST AMON Kunovice C -:-, T.J. Sokol Vsetín A - SK Slavičín -:-, Orel Zlín B - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem -:-, TJ Vidče - TJ Rožnov pod Radhoštěm B -:-, T.J. Sokol Morkovice - T.J. Sokol Vsetín B -:-,
16. kolo:
KST Dolní Němčí D - KST Zlín C -:-, TJ Vlčnov - ST AMON Kunovice C -:-, Orel Zlín B - SK Slavičín -:-, T.J. Sokol Vsetín A - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem -:-, T.J. Sokol Morkovice - TJ Rožnov pod Radhoštěm B -:-, TJ Vidče - T.J. Sokol Vsetín B -:-,
17. kolo:
TJ Vidče - TJ Vlčnov -:-, T.J. Sokol Morkovice - KST Dolní Němčí D -:-, TJ Rožnov pod Radhoštěm B - T.J. Sokol Vsetín A -:-, T.J. Sokol Vsetín B - Orel Zlín B -:-, SK Slavičín - KST Zlín C -:-, TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - ST AMON Kunovice C -:-,
18. kolo:
T.J. Sokol Morkovice - TJ Vlčnov -:-, TJ Vidče - KST Dolní Němčí D -:-, T.J. Sokol Vsetín B - T.J. Sokol Vsetín A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horsák Radomír 0:3, Kovář Zdeněk 3:1, Olšák Miroslav 0:3, Provázek David 1:3, WO 2:0, body hostů: Čevela Martin 4:0, Tydlačková Simona 2:1, Kubík Josef 2:2, Kostka Jindřich 2:1, WO 0:2), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - Orel Zlín B -:-, TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - KST Zlín C -:-, SK Slavičín - ST AMON Kunovice C -:-,
19. kolo:
TJ Vlčnov - SK Slavičín -:-, KST Dolní Němčí D - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem -:-, KST Zlín C - TJ Rožnov pod Radhoštěm B -:-, ST AMON Kunovice C - T.J. Sokol Vsetín B -:-, T.J. Sokol Vsetín A - TJ Vidče -:-, Orel Zlín B - T.J. Sokol Morkovice -:-,
20. kolo:
KST Dolní Němčí D - SK Slavičín -:-, TJ Vlčnov - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem -:-, ST AMON Kunovice C - TJ Rožnov pod Radhoštěm B -:-, KST Zlín C - T.J. Sokol Vsetín B -:-, Orel Zlín B - TJ Vidče -:-, T.J. Sokol Vsetín A - T.J. Sokol Morkovice -:-,
21. kolo:
TJ Vlčnov - T.J. Sokol Vsetín A -:-, KST Dolní Němčí D - Orel Zlín B -:-, TJ Vidče - KST Zlín C -:-, T.J. Sokol Morkovice - ST AMON Kunovice C -:-, TJ Rožnov pod Radhoštěm B - SK Slavičín -:-, T.J. Sokol Vsetín B - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem -:-,
22. kolo:
KST Dolní Němčí D - T.J. Sokol Vsetín A -:-, TJ Vlčnov - Orel Zlín B -:-, T.J. Sokol Morkovice - KST Zlín C -:-, TJ Vidče - ST AMON Kunovice C -:-, T.J. Sokol Vsetín B - SK Slavičín -:-, TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem -:-,
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
1. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Nivnice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Lukáš 4:0, Jelínek Petr 3:1, Janečka Václav 2:1, Černohous Jan 4:0, WO 1:0, body hostů: Turzík Vlastimil 0:4, Lekeš Roman 2:2, Tomanec Lukáš 0:4, Janča Tomáš 0:3, WO 0:1), KST Dolní Němčí C - TJ Spartak Hluk 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čaník Tomáš 4:0, Salát Jan 2:2, Fibichr Zdeněk 3:0, Borýsek Jiří 4:0, WO 0:1, body hostů: Fanta Marek st. 1:3, Šmíd Václav 1:3, Schuster Tomáš 0:4, Pospíšek Karel 0:3, WO 1:0), TJ Holešov C - TJ Sokol Kostelec-Zlín C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědič Michal 0:4, Hlobil Stanislav 2:2, Zachoval Libor 1:2, Liška Libor 3:1, WO 0:1, body hostů: Rychlík Ivan 3:1, Svoboda David 2:2, Šerý Ondřej 2:2, Dvořák Jakub 2:1, WO 1:0), TJ Bojkovice - TJ Jiskra Otrokovice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Jan ml. 0:4, Matějík Richard 1:2, Martinec Radek 0:3, Urbánek Jaroslav 1:2, WO 2:1, body hostů: Vidlář Pavel 2:1, Solař Martin 4:0, Ondrašík Petr 3:0, Janečka Bronislav 2:1, WO 1:2), TJ Drslavice - TJ Sokol Mysločovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Dominik 1:3, Kubeš Čeněk 4:0, Bičan Miroslav 4:0, Zemánek Tomáš 2:2, body hostů: Gazdoš Zdeněk 2:2, Mokrý Filip 2:2, Rašík David 0:4, Gazdoš Dominik 1:3), ST Bílovice - TJ Štítná nad Vláří 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaha Jan 2:2, Fibichr Petr 2:2, Šiller Jan 2:1, Zavadil Antonín 3:1, WO 0:1, body hostů: Fojtík Petr 1:3, Kostrhůn Tomáš 2:2, Trčka Petr 3:1, Doležel Tomáš st. 0:3, WO 1:0),
2. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Spartak Hluk 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Lukáš 2:2, Jelínek Petr 1:3, Janečka Václav 3:1, Silný Jakub 2:2, body hostů: Fanta Marek st. 3:1, Hájek Petr 4:0, Schuster Tomáš 0:4, Pospíšek Karel 1:3), KST Dolní Němčí C - TJ Nivnice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čaník Tomáš 4:0, Salát Jan 1:3, Borýsek Jiří 3:0, Fibichr Zdeněk 4:0, WO 0:1, body hostů: Turzík Vlastimil 1:3, Janča Tomáš 0:4, Tomanec Lukáš 1:3, Hladiš Libor 1:2, WO 1:0), TJ Holešov C - TJ Jiskra Otrokovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlobil Stanislav 1:1, Liška Libor 0:2, Zachoval Libor 0:3, Dědič Michal 0:3, WO 6:0, body hostů: Vidlář Pavel 3:0, Solař Martin 3:0, Ondrašík Petr 2:0, Janečka Bronislav 1:1, WO 0:6), TJ Bojkovice - TJ Sokol Kostelec-Zlín C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbánek Jan ml. 1:2, Matějík Richard 4:0, Martinec Radek 2:1, Urbánek Jaroslav 3:1, WO 0:2, body hostů: Dvořák Jakub 1:3, Šerý Ondřej 1:2, Hrabcová Helena 1:3, Svoboda David 1:2, WO 2:0), TJ Drslavice - TJ Štítná nad Vláří 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orlovský Martin 3:1, Kubeš Čeněk 4:0, Bičan Miroslav 3:0, Zemánek Tomáš 2:1, WO 1:1, body hostů: Fojtík Petr 0:3, Kostrhůn Tomáš 2:2, Trčka Petr 0:4, Doležel Tomáš st. 0:3, WO 1:1), ST Bílovice - TJ Sokol Mysločovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zavadil Antonín 4:0, Fibichr Petr 1:1, Šiller Jan 2:1, Polášek Lukáš 3:0, Blaha Jan 2:0, WO 0:2, body hostů: Gazdoš Zdeněk 2:1, Mokrý Filip 0:4, Rašík David 0:4, Janík Dominik 0:3, WO 2:0),
3. kolo:
TJ Sokol Mysločovice - TJ Jiskra Otrokovice D -:- (odloženo), TJ Štítná nad Vláří - KST Dolní Němčí C -:- (odloženo), TJ Sokol Kostelec-Zlín C - TJ Drslavice -:- (odloženo), TJ Jiskra Otrokovice C - ST Bílovice -:- (odloženo), TJ Nivnice B - TJ Holešov C -:- (odloženo), TJ Spartak Hluk - TJ Bojkovice -:- (odloženo),
4. kolo:
TJ Sokol Mysločovice - KST Dolní Němčí C -:- (odloženo), TJ Štítná nad Vláří - TJ Jiskra Otrokovice D -:- (odloženo), TJ Sokol Kostelec-Zlín C - ST Bílovice -:- (odloženo), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Drslavice -:- (odloženo), TJ Nivnice B - TJ Bojkovice -:- (odloženo), TJ Spartak Hluk - TJ Holešov C -:- (odloženo),
5. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Holešov C -:- (odloženo), KST Dolní Němčí C - TJ Bojkovice -:- (odloženo), TJ Drslavice - TJ Nivnice B -:- (odloženo), ST Bílovice - TJ Spartak Hluk -:- (odloženo), TJ Sokol Mysločovice - TJ Sokol Kostelec-Zlín C -:- (odloženo), TJ Štítná nad Vláří - TJ Jiskra Otrokovice C -:- (odloženo),
6. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Bojkovice -:- (odloženo), KST Dolní Němčí C - TJ Holešov C -:- (odloženo), TJ Drslavice - TJ Spartak Hluk -:- (odloženo), ST Bílovice - TJ Nivnice B -:- (odloženo), TJ Sokol Mysločovice - TJ Jiskra Otrokovice C -:- (odloženo), TJ Štítná nad Vláří - TJ Sokol Kostelec-Zlín C -:- (odloženo),
7. kolo:
TJ Sokol Kostelec-Zlín C - TJ Jiskra Otrokovice D -:- (odloženo), TJ Jiskra Otrokovice C - KST Dolní Němčí C -:- (odloženo), TJ Nivnice B - TJ Sokol Mysločovice -:- (odloženo), TJ Spartak Hluk - TJ Štítná nad Vláří -:- (odloženo), TJ Holešov C - TJ Drslavice -:- (odloženo), TJ Bojkovice - ST Bílovice -:- (odloženo),
8. kolo:
TJ Sokol Kostelec-Zlín C - KST Dolní Němčí C -:- (odloženo), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Jiskra Otrokovice D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jílek Petr 0:4, Zikmund Jiří 1:3, Janečka Bronislav 3:1, Solař Martin 4:0, body hostů: Silný Jakub 3:1, Janošík Petr 2:2, Jelínek Petr 2:2, Černohous Jan 1:3), TJ Nivnice B - TJ Štítná nad Vláří -:- (odloženo), TJ Spartak Hluk - TJ Sokol Mysločovice -:- (odloženo), TJ Holešov C - ST Bílovice -:- (odloženo), TJ Bojkovice - TJ Drslavice -:- (odloženo),
9. kolo:
TJ Drslavice - TJ Jiskra Otrokovice D -:- (odloženo), ST Bílovice - KST Dolní Němčí C -:- (odloženo), TJ Sokol Mysločovice - TJ Holešov C -:- (odloženo), TJ Štítná nad Vláří - TJ Bojkovice -:- (odloženo), TJ Sokol Kostelec-Zlín C - TJ Nivnice B -:- (odloženo), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Spartak Hluk -:- (odloženo),
10. kolo:
TJ Drslavice - KST Dolní Němčí C -:- (odloženo), ST Bílovice - TJ Jiskra Otrokovice D -:- (odloženo), TJ Sokol Mysločovice - TJ Bojkovice -:- (odloženo), TJ Štítná nad Vláří - TJ Holešov C -:- (odloženo), TJ Sokol Kostelec-Zlín C - TJ Spartak Hluk -:- (odloženo), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Nivnice B -:- (odloženo),
11. kolo:
TJ Drslavice - ST Bílovice -:- (odloženo), TJ Sokol Mysločovice - TJ Štítná nad Vláří -:- (odloženo), TJ Sokol Kostelec-Zlín C - TJ Jiskra Otrokovice C -:- (odloženo), TJ Nivnice B - TJ Spartak Hluk -:- (odloženo), TJ Holešov C - TJ Bojkovice -:- (odloženo), KST Dolní Němčí C - TJ Jiskra Otrokovice D -:- (odloženo),
12. kolo:
ST Bílovice - TJ Drslavice -:-, TJ Štítná nad Vláří - TJ Sokol Mysločovice -:-, TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Sokol Kostelec-Zlín C -:-, TJ Spartak Hluk - TJ Nivnice B -:-, TJ Bojkovice - TJ Holešov C -:-, TJ Jiskra Otrokovice D - KST Dolní Němčí C -:-,
13. kolo:
TJ Nivnice B - TJ Jiskra Otrokovice D -:-, TJ Spartak Hluk - KST Dolní Němčí C -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín C - TJ Holešov C -:-, TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Bojkovice -:-, TJ Sokol Mysločovice - TJ Drslavice -:-, TJ Štítná nad Vláří - ST Bílovice -:-,
14. kolo:
TJ Spartak Hluk - TJ Jiskra Otrokovice D -:-, TJ Nivnice B - KST Dolní Němčí C -:-, TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Holešov C -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín C - TJ Bojkovice -:-, TJ Štítná nad Vláří - TJ Drslavice -:-, TJ Sokol Mysločovice - ST Bílovice -:-,
15. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Sokol Mysločovice -:-, KST Dolní Němčí C - TJ Štítná nad Vláří -:-, TJ Drslavice - TJ Sokol Kostelec-Zlín C -:-, ST Bílovice - TJ Jiskra Otrokovice C -:-, TJ Holešov C - TJ Nivnice B -:-, TJ Bojkovice - TJ Spartak Hluk -:-,
16. kolo:
KST Dolní Němčí C - TJ Sokol Mysločovice -:-, TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Štítná nad Vláří -:-, ST Bílovice - TJ Sokol Kostelec-Zlín C -:-, TJ Drslavice - TJ Jiskra Otrokovice C -:-, TJ Bojkovice - TJ Nivnice B -:-, TJ Holešov C - TJ Spartak Hluk -:-,
17. kolo:
TJ Holešov C - TJ Jiskra Otrokovice D -:-, TJ Bojkovice - KST Dolní Němčí C -:-, TJ Nivnice B - TJ Drslavice -:-, TJ Spartak Hluk - ST Bílovice -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín C - TJ Sokol Mysločovice -:-, TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Štítná nad Vláří -:-,
18. kolo:
TJ Bojkovice - TJ Jiskra Otrokovice D -:-, TJ Holešov C - KST Dolní Němčí C -:-, TJ Spartak Hluk - TJ Drslavice -:-, TJ Nivnice B - ST Bílovice -:-, TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Sokol Mysločovice -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín C - TJ Štítná nad Vláří -:-,
19. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Sokol Kostelec-Zlín C -:-, KST Dolní Němčí C - TJ Jiskra Otrokovice C -:-, TJ Sokol Mysločovice - TJ Nivnice B -:-, TJ Štítná nad Vláří - TJ Spartak Hluk -:-, TJ Drslavice - TJ Holešov C -:-, ST Bílovice - TJ Bojkovice -:-,
20. kolo:
KST Dolní Němčí C - TJ Sokol Kostelec-Zlín C -:-, TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Jiskra Otrokovice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Václav 4:0, Silný Jakub 3:0, Černohous Jan 2:1, Jelínek Petr 3:1, WO 0:2, body hostů: Jílek Petr 0:4, Urban Roman 0:4, Janečka Bronislav 2:1, Spurný Tomáš 0:3, WO 2:0), TJ Štítná nad Vláří - TJ Nivnice B -:-, TJ Sokol Mysločovice - TJ Spartak Hluk -:-, ST Bílovice - TJ Holešov C -:-, TJ Drslavice - TJ Bojkovice -:-,
21. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Drslavice -:-, KST Dolní Němčí C - ST Bílovice -:-, TJ Holešov C - TJ Sokol Mysločovice -:-, TJ Bojkovice - TJ Štítná nad Vláří -:-, TJ Nivnice B - TJ Sokol Kostelec-Zlín C -:-, TJ Spartak Hluk - TJ Jiskra Otrokovice C -:-,
22. kolo:
KST Dolní Němčí C - TJ Drslavice -:-, TJ Jiskra Otrokovice D - ST Bílovice -:-, TJ Bojkovice - TJ Sokol Mysločovice -:-, TJ Holešov C - TJ Štítná nad Vláří -:-, TJ Spartak Hluk - TJ Sokol Kostelec-Zlín C -:-, TJ Nivnice B - TJ Jiskra Otrokovice C -:-,
Divize, ženy
1. kolo:
TJ Holešov - Orel Zlín -:- (odloženo),
2. kolo:
Orel Zlín - TJ Holešov -:- (odloženo),
3. kolo:
Orel Zlín - TJ Holešov -:-,
4. kolo:
TJ Holešov - Orel Zlín -:-,
Český pohár, 1.stupeň, muži
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
PPK Malenovice z.s. - SK Spartak Hulín 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vítek Pavel 3:0, Kolařík Milan 3:0, Holiš Martin 2:1, body hostů: Kristýnek Boris ml. 0:3, Kvapilík Břetislav 0:3, Palivec David 1:2), SK Zlechov z.s. - TJ Drslavice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tománek Jiří ml. 0:3, Kolínský Vladimír 1:2, Gottwald David 0:3, body hostů: Zemánek Tomáš 3:0, Trtek Tomáš 2:1, Orlovský Martin 3:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ST AMON Kunovice A - TJ Slovácko Vážany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Oharek Libor 3:0, Šašinka Radek 3:0, Autrata Vít 3:0, body hostů: Hlavica Petr 0:3, Oharek Petr 0:3, Schottl Teodor 0:3), PPK Malenovice z.s. - TJ Fryšták 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vítek Pavel 2:1, Kolařík Milan 1:2, Holiš Martin 0:3, body hostů: Hrdlička Martin 3:0, Hrdlička Michal 2:1, Románek Ivo 1:2), TJ Drslavice - ST AMON Kunovice B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikuláštík Jaromír 2:1, Blažek Dominik 2:1, Trtek Tomáš 3:0, body hostů: Šimůnek Ondřej 1:1, Hladík Lukáš 0:3, Chvatík Marek 1:2, Šimůnek Martin 0:1), T.J. Sokol Vsetín - TJ Sokol Kostelec-Zlín 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horsák Radomír 1:2, Kovář Zdeněk 2:1, Adamec Josef 1:2, body hostů: Dvořák Jakub 1:2, Šerý Ondřej 0:2, Svoboda David 3:0, Karal Martin 1:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ST AMON Kunovice A - TJ Fryšták 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Autrata Vít 2:1, Šašinka Albert 3:0, Oharek Libor 2:0, Šašinka Radek 1:0, body hostů: Hrdlička Martin 1:2, Konečný David 0:3, Hrdlička Michal 0:3), TJ Drslavice - TJ Sokol Kostelec-Zlín 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blažek Dominik 0:3, Zemánek Tomáš 1:2, Orlovský Martin 2:1, body hostů: Dvořák Jakub 1:2, Šerý Ondřej 2:1, Karal Martin 3:0),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Kostelec-Zlín - ST AMON Kunovice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šerý Ondřej 0:3, Svoboda David 2:1, Dvořák Jakub 2:1, body hostů: Autrata Vít 1:2, Juřena Ondřej 2:1, Oharek Libor 2:1), TJ Fryšták - TJ Drslavice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Románek Ivo 3:0, Hrdlička Michal 3:0, Hrdlička Martin 3:0, body hostů: Kryštof Radek 0:3, Adámek Štěpán 0:3, Mikuláštík Jaromír 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy