Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize
25. kolo:
TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Jiskra Holice B -:-, KST Linea Chrudim A - Orel Vysoké Mýto A -:-, TJ Loko Pardubice A - TJ Sokol Česká Třebová A -:-, TJ Tesla Pardubice B - TTC Ústí nad Orlicí B -:-, TJ Sokol Mistrovice A - TTC Hlinsko A -:-, TTC Ústí nad Orlicí A - TTC Skuteč A -:-,
26. kolo:
KST Linea Chrudim A - TJ Jiskra Holice B -:-, TJ Jiskra Heřmanův Městec A - Orel Vysoké Mýto A -:-, TJ Loko Pardubice A - TTC Ústí nad Orlicí B -:-, TJ Tesla Pardubice B - TJ Sokol Česká Třebová A -:-, TJ Sokol Mistrovice A - TTC Skuteč A -:-, TTC Ústí nad Orlicí A - TTC Hlinsko A -:-,
Krajská soutěž A
21. kolo:
TJ Sokol Dolní Ředice A - T.J. Sokol Chrudim A -:-, T.J. Sokol Chrudim B - KST Linea Chrudim B -:-, TJ Trojovice B - TTC Skuteč B -:-, TJ Jiskra Heřmanův Městec B - TTC Hlinsko B -:-, TJ Jiskra Heřmanův Městec C - TJ Loko Pardubice B -:-, TJ Trojovice A - TJ Tesla Pardubice C -:-,
22. kolo:
T.J. Sokol Chrudim A - T.J. Sokol Chrudim B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Jaroslav 2:1, Tajovský Václav 2:1, Krejčí Vladimír 2:1, Rulík Jiří 3:0, body hostů: Sedláčková Tereza 3:0, Dus Dalibor 0:3, Starka Martin 0:3, Bříza Kryštof 0:3), TJ Sokol Dolní Ředice A - KST Linea Chrudim B -:-, TJ Jiskra Heřmanův Městec B - TTC Skuteč B -:-, TJ Trojovice B - TTC Hlinsko B -:-, TJ Jiskra Heřmanův Městec C - TJ Tesla Pardubice C -:-, TJ Trojovice A - TJ Loko Pardubice B -:-,
Krajská soutěž B
25. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl A - TJ Sokol Sudslava A -:-, TJ Spartak Polička A - KST US Steinerová Choceň B -:-, TJ Sokol Lukavice A - TTC Ústí nad Orlicí D -:-, TJ Lanškroun B - Orel Orlice A -:-, TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Sokol Žamberk A -:-,
26. kolo:
TJ Spartak Polička A - TJ Sokol Sudslava A -:-, KST US Steinerová Choceň B - TJ Jiskra Litomyšl A -:-, TTC Ústí nad Orlicí C - TTC Ústí nad Orlicí D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svojanovský Jakub 2:2, Svojanovská Jana 3:1, Pražák Zdeněk 2:2, Kantorek Jiří 0:4, body hostů: Doležal Tomáš 2:2, Hrdina Lukáš 3:1, Krupa Michal 2:2, Šeda Václav 2:2), TJ Sokol Česká Třebová B - Orel Orlice A -:-, TJ Lanškroun B - TJ Sokol Žamberk A -:-,
27. kolo:
TJ Sokol Lukavice A - Orel Orlice A -:-, TJ Sokol Žamberk A - TTC Ústí nad Orlicí C -:-, TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Jiskra Litomyšl A -:-, TJ Sokol Sudslava A - TJ Sokol Korouhev-Borová B -:-, KST US Steinerová Choceň B - TJ Svitavy A -:-,
28. kolo:
TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Lukavice A -:-, Orel Orlice A - TTC Ústí nad Orlicí C -:-, TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Spartak Polička A -:-, KST US Steinerová Choceň B - TJ Sokol Korouhev-Borová B -:-, TJ Sokol Sudslava A - TJ Svitavy A -:-,
Divize staršího žactva
6. kolo:
TJ Sokol Chrudim B - TJ Jiskra Heřmanův Městec B -:-, TJ Jiskra Heřmanův Městec B - TJ Sokol Chrudim A -:-, TJ Sokol Chrudim A - TJ Sokol Chrudim B -:-,
7. kolo:
TJ Jiskra Heřmanův Městec B - TJ Sokol Stěžery A -:-, TJ Sokol Stěžery A - TJ Sokol Chrast A -:-, TJ Sokol Chrast A - TJ Jiskra Heřmanův Městec B -:-, TJ Sokol Chrudim A - TTC Kostelec nad Orlicí A -:-, TTC Kostelec nad Orlicí A - TJ Jiskra Heřmanův Městec A -:-, TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Sokol Chrudim A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy