Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize mužů
27. kolo:
Sokol PP Hr.Králové 2 D - Sokol Stará Paka -:-, TJ Dvůr Králové n.L. - TJ Jičín -:-, Slovan Broumov - Tatran Hostinné C -:-, Baník Rtyně v P. - TJ Nová Paka -:-, Sokol Valdice - DTJ Hr.Králové C -:-, Jiskra Jaroměř - Jiskra Nový Bydžov -:-, Baník Vamberk - TTC Kostelec n.O. -:-,
28. kolo:
Sokol PP Hr.Králové 2 D - TJ Jičín -:-, TJ Dvůr Králové n.L. - Sokol Stará Paka -:-, Slovan Broumov - TJ Nová Paka -:-, Baník Rtyně v P. - Tatran Hostinné C -:-, Sokol Valdice - Jiskra Nový Bydžov -:-, Jiskra Jaroměř - DTJ Hr.Králové C -:-,
Krajská soutěž 1. třídy
27. kolo:
Salamandr Hr.Králové - KPST Hr.Králové -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 E - Sokol Stěžery B -:-, TJ Náchod - TJ Lázně Bělohrad -:-, Sparta Úpice - Sokol Jar.-Josefov 2 B -:-, Tatran Hostinné D - Sokol Chlumec n.C. -:-, TTC KB Vrchlabí - Sokol Nemyčeves -:-, Sokol České Meziříčí - DTJ Hr.Králové D -:-,
28. kolo:
Salamandr Hr.Králové - Sokol Stěžery B -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 E - KPST Hr.Králové -:-, TJ Náchod - Sokol Jar.-Josefov 2 B -:-, Sparta Úpice - TJ Lázně Bělohrad -:-, Tatran Hostinné D - Sokol Nemyčeves -:-, TTC KB Vrchlabí - Sokol Chlumec n.C. -:-,
Krajská soutěž 2. třídy, sk. A
27. kolo:
TJ Jičín B - TJ Dvůr Králové n.L. B -:-, Sokol Stará Paka B - TJ Trutnov - Poříčí -:-, Jiskra Nový Bydžov B - TJ Nová Paka B -:-, DTJ Hr.Králové E - Tatran Hostinné E -:-, Baník Žacléř - Sokol Chlumec n.C. B -:-, TJ Bernartice - Sokol Chomutice -:-,
28. kolo:
TJ Jičín B - TJ Trutnov - Poříčí -:-, Sokol Stará Paka B - TJ Dvůr Králové n.L. B -:-, Jiskra Nový Bydžov B - Tatran Hostinné E -:-, DTJ Hr.Králové E - TJ Nová Paka B -:-, Baník Žacléř - Sokol Chomutice -:-, TJ Bernartice - Sokol Chlumec n.C. B -:-,
Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
27. kolo:
Baník Rtyně v P. B - Sokol Jar.-Josefov 2 C -:-, Lokomotiva Meziměstí - Sokol Stěžery C -:-, TTC Lhoty u Potštejna - Jiskra Jaroměř B -:-, TTC Kostelec n.O. B - Sokol PP Hr.Králové 2 F -:-, Sokol Libchyně - Slovan Broumov B -:-, TTC Nové Město n.M. - Sparta Úpice B -:-,
28. kolo:
Baník Rtyně v P. B - Sokol Stěžery C -:-, Lokomotiva Meziměstí - Sokol Jar.-Josefov 2 C -:-, TTC Lhoty u Potštejna - Sokol PP Hr.Králové 2 F -:-, TTC Kostelec n.O. B - Jiskra Jaroměř B -:-, Sokol Libchyně - Sparta Úpice B -:-, TTC Nové Město n.M. - Slovan Broumov B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy