Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize mužů
1. kolo:
Sokol Valdice - Sokol PP Hr.Králové 2 D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rejha Jan 0:2, Kašpar Petr 0:2, Jirásek Martin st. 0:3, Jirásek Milan 1:1, body hostů: Hušek Adam 3:0, Jirásek Martin ml. 2:0, Kačer Radek 1:1, Zoubek Šimon 2:0), Jiskra Jaroměř - TJ Dvůr Králové n.L. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Divecký Filip 3:0, Hardubej Eduard ml. 1:1, Hrycík Radim 1:2, Čenovský David 3:0, body hostů: Krýza Luděk 1:2, Foff Miroslav st. 2:1, Jež Rostislav 0:3, Šulc Petr 0:2), Slovan Broumov - TTC Kostelec n.O. 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodal Vladimír 2:1, Kollert David 2:0, Brzecki Pawel 2:1, Gombarčík Karel ml. 3:0, body hostů: Jakubec Martin 2:1, Lipenský Jakub 0:3, Malík Tomáš 0:3, Divíšek Dušan 0:2), Baník Rtyně v P. - Baník Vamberk -:-, Sokol Stará Paka - Tatran Hostinné C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krtička Luboš 1:1, Šajner Lubomír 1:1, Vajgl Pavel 3:0, Dlabola Petr 3:0, body hostů: Šorm Luboš ml. 1:2, Sixta Vít 0:3, Klimenta Matěj 0:2, Sixta Daniel 1:1), TJ Jičín - TJ Nová Paka 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Jan 3:1, Kříž Milan ml. 2:2, Sebera Petr 1:2, Vraštil Tomáš 3:1, body hostů: Šmidrkal Jan 2:2, Kazda Vojtěch 2:2, Fejfar Jakub 1:3, Knap Lukáš 1:2), DTJ Hr.Králové C - Jiskra Nový Bydžov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bohdanecký Jakub 2:1, Klemperer Jan 2:0, Lučan Martin 3:0, Tesolin Riccardo 2:1, body hostů: Mrázek Jiří 1:2, Ornst Jan 1:2, Jurička Stanislav st. 0:3, Vízek Martin 0:2),
2. kolo:
Sokol Valdice - TJ Dvůr Králové n.L. 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rejha Jan 1:2, Kašpar Petr 0:3, Jirásek Martin st. 0:3, Jirásek Milan 2:1, body hostů: Krýza Luděk 3:0, Jež Rostislav 3:0, Šulc Petr 1:2, Kléma Jan 2:1), Jiskra Jaroměř - Sokol PP Hr.Králové 2 D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čenovský David 3:1, Hrycík Radim 2:2, Hardubej Eduard ml. 0:4, Divecký Filip 2:2, body hostů: Hušek Adam 4:0, Jirásek Martin ml. 3:1, Kačer Radek 1:3, Zoubek Šimon 1:3), Slovan Broumov - Baník Vamberk 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vodal Vladimír 2:0, Kollert David 2:0, Brzecki Pawel 2:0, Gombarčík Karel ml. 2:0, body hostů: Jakubec Jan 0:2, Ducháč Radek 0:2, Valášek Milan 0:2, Kotyza Ondřej 0:2), Baník Rtyně v P. - TTC Kostelec n.O. 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koblížek Oldřich 0:4, Koblížek Michal 2:2, Martin Petr 2:2, Kábrt Vratislav 2:2, body hostů: Malík Lukáš 2:2, Brůna Petr 3:1, Jakubec Martin 3:1, Bolehovský Martin st. 2:2), Sokol Stará Paka - TJ Nová Paka 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krtička Luboš 1:3, Vajgl Pavel 3:1, Dlabola Petr 3:1, Šajner Lubomír 2:2, body hostů: Šmidrkal Jan 4:0, Kazda Vojtěch 2:2, Fejfar Jakub 1:3, Knap Lukáš 0:4), TJ Jičín - Tatran Hostinné C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Jan 3:1, Vraštil Tomáš 3:1, Sebera Petr 1:2, Kříž Milan ml. 2:2, body hostů: Šorm Luboš ml. 4:0, Sixta Vít 0:4, Klimenta Matěj 1:3, Sixta Daniel 1:2),
3. kolo:
Sokol PP Hr.Králové 2 D - Tatran Hostinné C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrunka Jakub 3:0, Kačer Radek 1:1, Jirásek Martin ml. 2:1, Hušek Adam 3:0, body hostů: Sixta Vít 2:1, Klimenta Matěj 0:3, Sixta Daniel 0:3, Antoš Michal 0:2), TJ Dvůr Králové n.L. - TJ Nová Paka 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Foff Miroslav st. 2:1, Šulc Petr 1:2, Jež Rostislav 2:1, Krýza Luděk 3:1, body hostů: Šmidrkal Jan 0:4, Kazda Vojtěch 1:2, Knap Lukáš 3:0, Fejfar Jakub 1:2), TTC Kostelec n.O. - Sokol Stará Paka 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bolehovský Martin st. 2:2, Brůna Petr 3:1, Malík Lukáš 2:1, Jakubec Martin 2:2, body hostů: Dlabola Petr 3:1, Vajgl Pavel 3:1, Krtička Luboš 0:4, Handschug Jan 0:3), Baník Vamberk - TJ Jičín 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrkoslav Martin 2:2, Valášek Milan 2:2, Ducháč Radek 3:1, Jakubec Jan 3:1, body hostů: Vraštil Tomáš 0:4, Červenka Jan 3:1, Kříž Milan ml. 2:2, Sebera Petr 1:3), DTJ Hr.Králové C - Slovan Broumov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lučan Martin 3:0, Klemperer Jan 1:2, Pugzík Antonín 0:3, Šumpík Viktor 0:4, body hostů: Gombarčík Karel ml. 3:1, Kollert David 3:0, Vodal Vladimír 2:1, Brzecki Pawel 1:2), Jiskra Nový Bydžov - Baník Rtyně v P. 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Jiří 2:0, Vízek Martin 2:0, Jurička Stanislav st. 1:2, Ornst Jan 3:0, body hostů: Koblížek Michal 0:3, Martin Petr 1:2, Koblížek Oldřich 1:1, Dušek Jaroslav 0:2), Sokol Valdice - Jiskra Jaroměř -:-,
4. kolo:
Sokol PP Hr.Králové 2 D - TJ Nová Paka 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrunka Jakub 2:0, Čepelka Jan 2:0, Jirásek Martin ml. 2:0, Hušek Adam 2:0, body hostů: Luňák Michal 0:2, Růžek Roman 0:2, Stoklas Horst 0:2, Virag Miroslav 0:2), TJ Dvůr Králové n.L. - Tatran Hostinné C 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Foff Miroslav st. 2:1, Jež Rostislav 2:1, Krýza Luděk 1:2, Šulc Petr 0:3, WO 4:0, body hostů: Šplíchal Jan 3:1, Sixta Vít 2:2, Klimenta Matěj 2:2, WO 0:4), TTC Kostelec n.O. - TJ Jičín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůna Petr 2:1, Jakubec Martin 2:1, Bolehovský Martin st. 1:2, Malík Lukáš 4:0, body hostů: Červenka Jan 1:3, Kříž Milan ml. 2:1, Sebera Petr 1:2, Vraštil Tomáš 0:3), Baník Vamberk - Sokol Stará Paka 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrkoslav Martin 1:3, Valášek Milan 1:2, Ducháč Radek 1:2, Jakubec Jan 2:2, body hostů: Dlabola Petr 4:0, Vajgl Pavel 4:0, Krtička Luboš 1:2, Handschug Jan 0:3), DTJ Hr.Králové C - Baník Rtyně v P. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pugzík Antonín 2:1, Šumpík Viktor 1:1, Klemperer Jan 2:1, Lučan Martin 2:0, WO 1:0, body hostů: Koblížek Oldřich 2:1, Dušek Jaroslav 0:3, Martin Petr 0:2, Koblížek Michal 1:1, WO 0:1), Jiskra Nový Bydžov - Slovan Broumov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Jiří 0:3, Vízek Martin 1:2, Jurička Stanislav st. 1:2, Ornst Jan 2:2, body hostů: Gombarčík Karel ml. 4:0, Kollert David 1:2, Vodal Vladimír 2:1, Brzecki Pawel 2:1),
5. kolo:
Slovan Broumov - Sokol Valdice -:-, Baník Rtyně v P. - Jiskra Jaroměř -:-, Sokol Stará Paka - DTJ Hr.Králové C -:-, TJ Jičín - Jiskra Nový Bydžov -:-, Tatran Hostinné C - TTC Kostelec n.O. -:-, TJ Nová Paka - Baník Vamberk -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 D - TJ Dvůr Králové n.L. -:-,
6. kolo:
Slovan Broumov - Jiskra Jaroměř -:-, Baník Rtyně v P. - Sokol Valdice -:-, Sokol Stará Paka - Jiskra Nový Bydžov -:-, TJ Jičín - DTJ Hr.Králové C -:-, Tatran Hostinné C - Baník Vamberk -:-, TJ Nová Paka - TTC Kostelec n.O. -:-,
7. kolo:
Sokol PP Hr.Králové 2 D - TTC Kostelec n.O. -:-, TJ Dvůr Králové n.L. - Baník Vamberk -:-, Tatran Hostinné C - DTJ Hr.Králové C -:-, TJ Nová Paka - Jiskra Nový Bydžov -:-, Sokol Valdice - Sokol Stará Paka -:-, Jiskra Jaroměř - TJ Jičín -:-, Slovan Broumov - Baník Rtyně v P. -:-,
8. kolo:
Sokol PP Hr.Králové 2 D - Baník Vamberk -:-, TJ Dvůr Králové n.L. - TTC Kostelec n.O. -:-, TJ Nová Paka - DTJ Hr.Králové C -:-, Tatran Hostinné C - Jiskra Nový Bydžov -:-, Sokol Valdice - TJ Jičín -:-, Jiskra Jaroměř - Sokol Stará Paka -:-,
9. kolo:
Slovan Broumov - Sokol PP Hr.Králové 2 D -:-, Baník Rtyně v P. - TJ Dvůr Králové n.L. -:-, Tatran Hostinné C - Sokol Valdice -:-, TJ Nová Paka - Jiskra Jaroměř -:-, TTC Kostelec n.O. - DTJ Hr.Králové C -:-, Baník Vamberk - Jiskra Nový Bydžov -:-, Sokol Stará Paka - TJ Jičín -:-,
10. kolo:
Slovan Broumov - TJ Dvůr Králové n.L. -:-, Baník Rtyně v P. - Sokol PP Hr.Králové 2 D -:-, Tatran Hostinné C - Jiskra Jaroměř -:-, TJ Nová Paka - Sokol Valdice -:-, TTC Kostelec n.O. - Jiskra Nový Bydžov -:-, Baník Vamberk - DTJ Hr.Králové C -:-,
11. kolo:
Sokol PP Hr.Králové 2 D - DTJ Hr.Králové C -:-, TJ Dvůr Králové n.L. - Jiskra Nový Bydžov -:-, Sokol Valdice - TTC Kostelec n.O. -:-, Jiskra Jaroměř - Baník Vamberk -:-, Slovan Broumov - Sokol Stará Paka -:-, Baník Rtyně v P. - TJ Jičín -:-, Tatran Hostinné C - TJ Nová Paka -:-,
12. kolo:
Sokol PP Hr.Králové 2 D - Jiskra Nový Bydžov -:-, TJ Dvůr Králové n.L. - DTJ Hr.Králové C -:-, Sokol Valdice - Baník Vamberk -:-, Jiskra Jaroměř - TTC Kostelec n.O. -:-, Slovan Broumov - TJ Jičín -:-, Baník Rtyně v P. - Sokol Stará Paka -:-,
13. kolo:
Sokol Stará Paka - Sokol PP Hr.Králové 2 D -:-, TJ Jičín - TJ Dvůr Králové n.L. -:-, Tatran Hostinné C - Slovan Broumov -:-, TJ Nová Paka - Baník Rtyně v P. -:-, DTJ Hr.Králové C - Sokol Valdice -:-, Jiskra Nový Bydžov - Jiskra Jaroměř -:-, TTC Kostelec n.O. - Baník Vamberk -:-,
14. kolo:
Sokol Stará Paka - TJ Dvůr Králové n.L. -:-, TJ Jičín - Sokol PP Hr.Králové 2 D -:-, Tatran Hostinné C - Baník Rtyně v P. -:-, TJ Nová Paka - Slovan Broumov -:-, DTJ Hr.Králové C - Jiskra Jaroměř -:-, Jiskra Nový Bydžov - Sokol Valdice -:-,
15. kolo:
Sokol Valdice - Slovan Broumov -:-, Jiskra Jaroměř - Baník Rtyně v P. -:-, DTJ Hr.Králové C - Sokol Stará Paka -:-, Jiskra Nový Bydžov - TJ Jičín -:-, TTC Kostelec n.O. - Tatran Hostinné C -:-, Baník Vamberk - TJ Nová Paka -:-, TJ Dvůr Králové n.L. - Sokol PP Hr.Králové 2 D -:-,
16. kolo:
Sokol Valdice - Baník Rtyně v P. -:-, Jiskra Jaroměř - Slovan Broumov -:-, DTJ Hr.Králové C - TJ Jičín -:-, Jiskra Nový Bydžov - Sokol Stará Paka -:-, TTC Kostelec n.O. - TJ Nová Paka -:-, Baník Vamberk - Tatran Hostinné C -:-,
17. kolo:
Sokol PP Hr.Králové 2 D - Sokol Valdice -:-, TJ Dvůr Králové n.L. - Jiskra Jaroměř -:-, TTC Kostelec n.O. - Slovan Broumov -:-, Baník Vamberk - Baník Rtyně v P. -:-, Tatran Hostinné C - Sokol Stará Paka -:-, TJ Nová Paka - TJ Jičín -:-, Jiskra Nový Bydžov - DTJ Hr.Králové C -:-,
18. kolo:
Sokol PP Hr.Králové 2 D - Jiskra Jaroměř -:-, TJ Dvůr Králové n.L. - Sokol Valdice -:-, TTC Kostelec n.O. - Baník Rtyně v P. -:-, Baník Vamberk - Slovan Broumov -:-, Tatran Hostinné C - TJ Jičín -:-, TJ Nová Paka - Sokol Stará Paka -:-,
19. kolo:
Tatran Hostinné C - Sokol PP Hr.Králové 2 D -:-, TJ Nová Paka - TJ Dvůr Králové n.L. -:-, Sokol Stará Paka - TTC Kostelec n.O. -:-, TJ Jičín - Baník Vamberk -:-, Slovan Broumov - DTJ Hr.Králové C -:-, Baník Rtyně v P. - Jiskra Nový Bydžov -:-, Jiskra Jaroměř - Sokol Valdice -:-,
20. kolo:
Tatran Hostinné C - TJ Dvůr Králové n.L. -:-, TJ Nová Paka - Sokol PP Hr.Králové 2 D -:-, Sokol Stará Paka - Baník Vamberk -:-, TJ Jičín - TTC Kostelec n.O. -:-, Slovan Broumov - Jiskra Nový Bydžov -:-, Baník Rtyně v P. - DTJ Hr.Králové C -:-,
21. kolo:
TTC Kostelec n.O. - Sokol PP Hr.Králové 2 D -:-, Baník Vamberk - TJ Dvůr Králové n.L. -:-, DTJ Hr.Králové C - TJ Nová Paka -:-, Jiskra Nový Bydžov - Tatran Hostinné C -:-, Sokol Stará Paka - Sokol Valdice -:-, TJ Jičín - Jiskra Jaroměř -:-, Baník Rtyně v P. - Slovan Broumov -:-,
22. kolo:
TTC Kostelec n.O. - TJ Dvůr Králové n.L. -:-, Baník Vamberk - Sokol PP Hr.Králové 2 D -:-, Jiskra Nový Bydžov - TJ Nová Paka -:-, DTJ Hr.Králové C - Tatran Hostinné C -:-, Sokol Stará Paka - Jiskra Jaroměř -:-, TJ Jičín - Sokol Valdice -:-,
23. kolo:
Sokol PP Hr.Králové 2 D - Slovan Broumov -:-, TJ Dvůr Králové n.L. - Baník Rtyně v P. -:-, Sokol Valdice - Tatran Hostinné C -:-, Jiskra Jaroměř - TJ Nová Paka -:-, DTJ Hr.Králové C - TTC Kostelec n.O. -:-, Jiskra Nový Bydžov - Baník Vamberk -:-, TJ Jičín - Sokol Stará Paka -:-,
24. kolo:
Sokol PP Hr.Králové 2 D - Baník Rtyně v P. -:-, TJ Dvůr Králové n.L. - Slovan Broumov -:-, Sokol Valdice - TJ Nová Paka -:-, Jiskra Jaroměř - Tatran Hostinné C -:-, DTJ Hr.Králové C - Baník Vamberk -:-, Jiskra Nový Bydžov - TTC Kostelec n.O. -:-,
25. kolo:
DTJ Hr.Králové C - Sokol PP Hr.Králové 2 D -:-, Jiskra Nový Bydžov - TJ Dvůr Králové n.L. -:-, TTC Kostelec n.O. - Sokol Valdice -:-, Baník Vamberk - Jiskra Jaroměř -:-, Sokol Stará Paka - Slovan Broumov -:-, TJ Jičín - Baník Rtyně v P. -:-, TJ Nová Paka - Tatran Hostinné C -:-,
26. kolo:
DTJ Hr.Králové C - TJ Dvůr Králové n.L. -:-, Jiskra Nový Bydžov - Sokol PP Hr.Králové 2 D -:-, TTC Kostelec n.O. - Jiskra Jaroměř -:-, Baník Vamberk - Sokol Valdice -:-, Sokol Stará Paka - Baník Rtyně v P. -:-, TJ Jičín - Slovan Broumov -:-,
27. kolo:
Sokol PP Hr.Králové 2 D - Sokol Stará Paka -:-, TJ Dvůr Králové n.L. - TJ Jičín -:-, Slovan Broumov - Tatran Hostinné C -:-, Baník Rtyně v P. - TJ Nová Paka -:-, Sokol Valdice - DTJ Hr.Králové C -:-, Jiskra Jaroměř - Jiskra Nový Bydžov -:-, Baník Vamberk - TTC Kostelec n.O. -:-,
28. kolo:
Sokol PP Hr.Králové 2 D - TJ Jičín -:-, TJ Dvůr Králové n.L. - Sokol Stará Paka -:-, Slovan Broumov - TJ Nová Paka -:-, Baník Rtyně v P. - Tatran Hostinné C -:-, Sokol Valdice - Jiskra Nový Bydžov -:-, Jiskra Jaroměř - DTJ Hr.Králové C -:-,
Krajská soutěž 1. třídy
1. kolo:
Tatran Hostinné D - Salamandr Hr.Králové 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Voňka Karel ml. 1:2, Drahotský Tomáš 1:2, Bartoš Petr st. 3:1, WO 0:4, body hostů: Hampl Michal 2:1, Kollár Štěpán 0:1, Kostelecký Jan 1:1, Švorc Jan 1:1, Běloušek Jiří 1:1, WO 4:0), TTC KB Vrchlabí - Sokol PP Hr.Králové 2 E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studecký Ivan 2:0, Horák Jaroslav 1:1, Vitvar Roman 3:0, Brázda Adam 2:0, body hostů: Novák Hynek 0:3, Bláha Petr 1:1, Vícha Jan 0:2, Novák Daniel 0:2), Sokol České Meziříčí - Sokol Chlumec n.C. 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černohorský Jindřich 2:1, Mokrejš Zbyněk 2:0, Polívka Marian 1:2, Lulek Radim 0:3, WO 5:0, body hostů: Šedivý Roman 3:1, Kycelt Petr 1:3, Kycelt Martin 2:1, WO 0:5), DTJ Hr.Králové D - Sokol Nemyčeves 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Píše Pavel 2:0, Grešo Vojtěch 2:0, Pugzík Antonín 3:0, Trojan Luděk 1:1, body hostů: Trč Roman ml. 0:3, Brett Ondřej 0:2, Trč Tomáš 1:1, Stejskal Tomáš 0:2), KPST Hr.Králové - TJ Lázně Bělohrad 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Příborský David 2:2, Loskot Václav 2:2, Rambousek Martin 0:4, Cibor Pavel 2:2, body hostů: Klejch Adam 3:1, Klejch Filip 4:0, Valčík Roman 1:3, Petřivý Michal 2:2), Sokol Stěžery B - Sokol Jar.-Josefov 2 B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzl Matěj 2:0, Kodym Tomáš 2:0, Bílek Luboš 2:0, Souček Martin 2:0, body hostů: Kadaník Martin 0:2, Kopecký Pavel 0:2, Slobodzian Adam 0:2, Krulich Miloš 0:2), TJ Náchod - Sparta Úpice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klimeš Zbyšek 3:1, Sedloňová Aneta 1:2, Marx Jan 2:1, Bárta Pavel 2:2, body hostů: Brát Marek 3:1, Kocián Libor 1:3, Sucharda Antonín 1:2, Smékal Lubomír 1:2),
2. kolo:
Tatran Hostinné D - Sokol PP Hr.Králové 2 E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petružálková Anna 2:0, Kalvach Petr 2:0, Drahotský Tomáš 2:0, Bartoš Petr st. 2:0, body hostů: Novák Hynek 0:2, Bláha Petr 0:2, Vícha Jan 0:2, Novák Daniel 0:2), TTC KB Vrchlabí - Salamandr Hr.Králové 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studecký Ivan 3:1, Vitvar Roman 3:1, Hauschwitz Pavel 2:1, Brázda Adam 0:4, body hostů: Hampl Michal 3:1, Švorc Jan 2:2, Kollár Štěpán 1:1, Běloušek Jiří 1:2, Kostelecký Jan 0:2), Sokol České Meziříčí - Sokol Nemyčeves 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černohorský Jindřich 3:0, Polívka Marian 2:0, Lulek Radim 0:3, Mokrejš Zbyněk 3:0, body hostů: Trč Roman ml. 1:2, Trč Tomáš 1:2, Brett Ondřej 1:2, Stejskal Tomáš 0:2), DTJ Hr.Králové D - Sokol Chlumec n.C. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Píše Pavel 2:0, Grešo Vojtěch 1:1, Klemperer Jan 3:0, Trojan Luděk 1:2, WO 1:0, body hostů: Kycelt Jakub 0:3, Šedivý Roman 2:1, Kycelt Petr 1:1, Kycelt Martin 0:2, WO 0:1), KPST Hr.Králové - Sokol Jar.-Josefov 2 B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rambousek Martin 1:3, Loskot Václav 2:2, Rákosník Vladimír 3:1, Cibor Pavel 3:1, body hostů: Kadaník Martin 3:1, Slobodzian Adam 1:3, Krulich Miloš 1:3, Joneš Patrik 2:2), Sokol Stěžery B - TJ Lázně Bělohrad 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Souček Martin 0:2, Hanzl Matěj 3:0, Bílek Luboš 1:2, Kodym Tomáš 4:0, Šanc Přemysl 0:1, body hostů: Klejch Filip 2:2, Klejch Adam 1:2, Valčík Roman 1:2, Petřivý Michal 1:2),
3. kolo:
Salamandr Hr.Králové - TJ Lázně Bělohrad 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švorc Jan 3:1, Běloušek Jiří 1:3, Kollár Štěpán 0:3, Hampl Michal 3:1, Kostelecký Jan 1:0, body hostů: Klejch Adam 3:1, Klejch Filip 3:1, Petřivý Michal 2:2, Valčík Roman 0:4), Sokol PP Hr.Králové 2 E - Sokol Jar.-Josefov 2 B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zoubková Adéla 1:2, Řehounek Kristian 2:2, Zoubek Šimon 2:2, Jirásková Tereza 2:1, WO 2:0, body hostů: Kadaník Martin 3:1, Kopecký Pavel 0:2, Krulich Miloš 2:2, Joneš Patrik 2:2, WO 0:2), Sokol Chlumec n.C. - TJ Náchod 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šedivý Roman 2:0, Kycelt Martin 1:1, Kycelt Petr 2:1, Kycelt Jakub 3:0, body hostů: Bárta Pavel 2:1, Klimeš Zbyšek 0:3, Marx Jan 0:2, Sedloňová Aneta 0:2), Sokol Nemyčeves - Sparta Úpice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žežule Ondřej 3:0, Brett Ondřej 0:2, Trč Tomáš 3:0, Trč Roman ml. 3:0, body hostů: Brát Marek 1:2, Kocián Libor 1:2, Sucharda Antonín 0:3, Smékal Lubomír 0:2), Tatran Hostinné D - Sokol České Meziříčí 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voňka Karel ml. 3:1, Bartoš Petr st. 1:3, Drahotský Tomáš 2:1, Dymák Ladislav 1:3, body hostů: Mokrejš Zbyněk 4:0, Polívka Marian 1:3, Lulek Radim 2:2, Fiala Josef 1:2), TTC KB Vrchlabí - DTJ Hr.Králové D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studecký Ivan 3:0, Hauschwitz Pavel 1:1, Brázda Adam 3:0, Vitvar Roman 1:2, body hostů: Grešo Vojtěch 1:2, Daněk Roman 1:2, Trojan Luděk 1:2, Skákal Dominik 0:2), KPST Hr.Králové - Sokol Stěžery B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rákosník Vladimír 1:2, Příborský David 1:1, Loskot Václav 1:2, Cibor Pavel 0:3, body hostů: Bílek Luboš 1:2, Hanzl Matěj 2:1, Kodym Tomáš 3:0, Souček Martin 2:0),
4. kolo:
Salamandr Hr.Králové - Sokol Jar.-Josefov 2 B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švorc Jan 1:1, Běloušek Jiří 2:0, Kostelecký Jan 2:0, Hampl Michal 3:0, Kollár Štěpán 0:1, body hostů: Kadaník Martin 2:1, Joneš Patrik 0:3, Krulich Miloš 0:2, Stein Martin 0:2), Sokol PP Hr.Králové 2 E - TJ Lázně Bělohrad 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačer Radek 2:1, Řehounek Kristian 3:0, Zoubek Šimon 1:2, Jirásková Tereza 3:0, body hostů: Klejch Filip 2:1, Klejch Adam 1:2, Petřivý Michal 0:3, Valčík Roman 0:3), Sokol Chlumec n.C. - Sparta Úpice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šedivý Roman 1:3, Kycelt Martin 3:1, Kycelt Petr 1:2, Kycelt Jakub 3:1, body hostů: Brát Marek 3:1, Kocián Libor 1:3, Sucharda Antonín 3:1, Smékal Lubomír 0:3), Sokol Nemyčeves - TJ Náchod 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žežule Ondřej 2:2, Trč Tomáš 2:2, Brett Ondřej 1:2, Trč Roman ml. 3:1, body hostů: Bárta Pavel 1:3, Klimeš Zbyšek 1:3, Sedloňová Aneta 3:1, Marx Jan 2:1), Tatran Hostinné D - DTJ Hr.Králové D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Karel ml. 1:3, Bartoš Petr st. 1:2, Drahotský Tomáš 2:1, Dymák Ladislav 1:3, body hostů: Grešo Vojtěch 3:1, Daněk Roman 3:1, Trojan Luděk 3:0, Skákal Dominik 0:2, Skákal Martin 0:1), TTC KB Vrchlabí - Sokol České Meziříčí 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Jaroslav 0:2, Vitvar Roman 3:1, Brázda Adam 2:1, Studecký Ivan 3:1, Brázda Martin 1:1, body hostů: Mokrejš Zbyněk 3:1, Polívka Marian 1:3, Lulek Radim 0:4, Fiala Josef 2:1),
5. kolo:
Sokol České Meziříčí - Salamandr Hr.Králové -:-, DTJ Hr.Králové D - Sokol PP Hr.Králové 2 E -:-, TJ Náchod - Tatran Hostinné D -:-, Sparta Úpice - TTC KB Vrchlabí -:-, KPST Hr.Králové - Sokol Chlumec n.C. -:-, Sokol Stěžery B - Sokol Nemyčeves -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - TJ Lázně Bělohrad -:-,
6. kolo:
Sokol České Meziříčí - Sokol PP Hr.Králové 2 E -:-, DTJ Hr.Králové D - Salamandr Hr.Králové -:-, TJ Náchod - TTC KB Vrchlabí -:-, Sparta Úpice - Tatran Hostinné D -:-, KPST Hr.Králové - Sokol Nemyčeves -:-, Sokol Stěžery B - Sokol Chlumec n.C. -:-,
7. kolo:
Sokol Chlumec n.C. - TJ Lázně Bělohrad -:-, Sokol Nemyčeves - Sokol Jar.-Josefov 2 B -:-, Tatran Hostinné D - KPST Hr.Králové -:-, TTC KB Vrchlabí - Sokol Stěžery B -:-, Sokol České Meziříčí - TJ Náchod -:-, DTJ Hr.Králové D - Sparta Úpice -:-, Salamandr Hr.Králové - Sokol PP Hr.Králové 2 E -:-,
8. kolo:
Sokol Chlumec n.C. - Sokol Jar.-Josefov 2 B -:-, Sokol Nemyčeves - TJ Lázně Bělohrad -:-, Tatran Hostinné D - Sokol Stěžery B -:-, TTC KB Vrchlabí - KPST Hr.Králové -:-, Sokol České Meziříčí - Sparta Úpice -:-, DTJ Hr.Králové D - TJ Náchod -:-,
9. kolo:
TJ Náchod - Salamandr Hr.Králové -:-, Sparta Úpice - Sokol PP Hr.Králové 2 E -:-, Sokol České Meziříčí - KPST Hr.Králové -:-, DTJ Hr.Králové D - Sokol Stěžery B -:-, TJ Lázně Bělohrad - Tatran Hostinné D -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - TTC KB Vrchlabí -:-, Sokol Chlumec n.C. - Sokol Nemyčeves -:-,
10. kolo:
TJ Náchod - Sokol PP Hr.Králové 2 E -:-, Sparta Úpice - Salamandr Hr.Králové -:-, Sokol České Meziříčí - Sokol Stěžery B -:-, DTJ Hr.Králové D - KPST Hr.Králové -:-, TJ Lázně Bělohrad - TTC KB Vrchlabí -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - Tatran Hostinné D -:-,
11. kolo:
Salamandr Hr.Králové - Sokol Chlumec n.C. -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 E - Sokol Nemyčeves -:-, Sokol České Meziříčí - TJ Lázně Bělohrad -:-, DTJ Hr.Králové D - Sokol Jar.-Josefov 2 B -:-, TJ Náchod - KPST Hr.Králové -:-, Sparta Úpice - Sokol Stěžery B -:-, TTC KB Vrchlabí - Tatran Hostinné D -:-,
12. kolo:
Salamandr Hr.Králové - Sokol Nemyčeves -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 E - Sokol Chlumec n.C. -:-, Sokol České Meziříčí - Sokol Jar.-Josefov 2 B -:-, DTJ Hr.Králové D - TJ Lázně Bělohrad -:-, TJ Náchod - Sokol Stěžery B -:-, Sparta Úpice - KPST Hr.Králové -:-,
13. kolo:
KPST Hr.Králové - Salamandr Hr.Králové -:-, Sokol Stěžery B - Sokol PP Hr.Králové 2 E -:-, TJ Lázně Bělohrad - TJ Náchod -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - Sparta Úpice -:-, Sokol Chlumec n.C. - Tatran Hostinné D -:-, Sokol Nemyčeves - TTC KB Vrchlabí -:-, DTJ Hr.Králové D - Sokol České Meziříčí -:-,
14. kolo:
KPST Hr.Králové - Sokol PP Hr.Králové 2 E -:-, Sokol Stěžery B - Salamandr Hr.Králové -:-, TJ Lázně Bělohrad - Sparta Úpice -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - TJ Náchod -:-, Sokol Chlumec n.C. - TTC KB Vrchlabí -:-, Sokol Nemyčeves - Tatran Hostinné D -:-,
15. kolo:
Salamandr Hr.Králové - Sokol České Meziříčí -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 E - DTJ Hr.Králové D -:-, Tatran Hostinné D - TJ Náchod -:-, TTC KB Vrchlabí - Sparta Úpice -:-, Sokol Chlumec n.C. - KPST Hr.Králové -:-, Sokol Nemyčeves - Sokol Stěžery B -:-, TJ Lázně Bělohrad - Sokol Jar.-Josefov 2 B -:-,
16. kolo:
Salamandr Hr.Králové - DTJ Hr.Králové D -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 E - Sokol České Meziříčí -:-, Tatran Hostinné D - Sparta Úpice -:-, TTC KB Vrchlabí - TJ Náchod -:-, Sokol Chlumec n.C. - Sokol Stěžery B -:-, Sokol Nemyčeves - KPST Hr.Králové -:-,
17. kolo:
Salamandr Hr.Králové - Tatran Hostinné D -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 E - TTC KB Vrchlabí -:-, Sokol Chlumec n.C. - Sokol České Meziříčí -:-, Sokol Nemyčeves - DTJ Hr.Králové D -:-, TJ Lázně Bělohrad - KPST Hr.Králové -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - Sokol Stěžery B -:-, Sparta Úpice - TJ Náchod -:-,
18. kolo:
Salamandr Hr.Králové - TTC KB Vrchlabí -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 E - Tatran Hostinné D -:-, Sokol Chlumec n.C. - DTJ Hr.Králové D -:-, Sokol Nemyčeves - Sokol České Meziříčí -:-, TJ Lázně Bělohrad - Sokol Stěžery B -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - KPST Hr.Králové -:-,
19. kolo:
TJ Lázně Bělohrad - Salamandr Hr.Králové -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - Sokol PP Hr.Králové 2 E -:-, TJ Náchod - Sokol Chlumec n.C. -:-, Sparta Úpice - Sokol Nemyčeves -:-, Sokol České Meziříčí - Tatran Hostinné D -:-, DTJ Hr.Králové D - TTC KB Vrchlabí -:-, Sokol Stěžery B - KPST Hr.Králové -:-,
20. kolo:
TJ Lázně Bělohrad - Sokol PP Hr.Králové 2 E -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - Salamandr Hr.Králové -:-, TJ Náchod - Sokol Nemyčeves -:-, Sparta Úpice - Sokol Chlumec n.C. -:-, Sokol České Meziříčí - TTC KB Vrchlabí -:-, DTJ Hr.Králové D - Tatran Hostinné D -:-,
21. kolo:
TJ Lázně Bělohrad - Sokol Chlumec n.C. -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - Sokol Nemyčeves -:-, KPST Hr.Králové - Tatran Hostinné D -:-, Sokol Stěžery B - TTC KB Vrchlabí -:-, TJ Náchod - Sokol České Meziříčí -:-, Sparta Úpice - DTJ Hr.Králové D -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 E - Salamandr Hr.Králové -:-,
22. kolo:
TJ Lázně Bělohrad - Sokol Nemyčeves -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - Sokol Chlumec n.C. -:-, KPST Hr.Králové - TTC KB Vrchlabí -:-, Sokol Stěžery B - Tatran Hostinné D -:-, TJ Náchod - DTJ Hr.Králové D -:-, Sparta Úpice - Sokol České Meziříčí -:-,
23. kolo:
Salamandr Hr.Králové - TJ Náchod -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 E - Sparta Úpice -:-, KPST Hr.Králové - Sokol České Meziříčí -:-, Sokol Stěžery B - DTJ Hr.Králové D -:-, Tatran Hostinné D - TJ Lázně Bělohrad -:-, TTC KB Vrchlabí - Sokol Jar.-Josefov 2 B -:-, Sokol Nemyčeves - Sokol Chlumec n.C. -:-,
24. kolo:
Salamandr Hr.Králové - Sparta Úpice -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 E - TJ Náchod -:-, KPST Hr.Králové - DTJ Hr.Králové D -:-, Sokol Stěžery B - Sokol České Meziříčí -:-, Tatran Hostinné D - Sokol Jar.-Josefov 2 B -:-, TTC KB Vrchlabí - TJ Lázně Bělohrad -:-,
25. kolo:
Sokol Chlumec n.C. - Salamandr Hr.Králové -:-, Sokol Nemyčeves - Sokol PP Hr.Králové 2 E -:-, TJ Lázně Bělohrad - Sokol České Meziříčí -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - DTJ Hr.Králové D -:-, KPST Hr.Králové - TJ Náchod -:-, Sokol Stěžery B - Sparta Úpice -:-, Tatran Hostinné D - TTC KB Vrchlabí -:-,
26. kolo:
Sokol Chlumec n.C. - Sokol PP Hr.Králové 2 E -:-, Sokol Nemyčeves - Salamandr Hr.Králové -:-, TJ Lázně Bělohrad - DTJ Hr.Králové D -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - Sokol České Meziříčí -:-, KPST Hr.Králové - Sparta Úpice -:-, Sokol Stěžery B - TJ Náchod -:-,
27. kolo:
Salamandr Hr.Králové - KPST Hr.Králové -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 E - Sokol Stěžery B -:-, TJ Náchod - TJ Lázně Bělohrad -:-, Sparta Úpice - Sokol Jar.-Josefov 2 B -:-, Tatran Hostinné D - Sokol Chlumec n.C. -:-, TTC KB Vrchlabí - Sokol Nemyčeves -:-, Sokol České Meziříčí - DTJ Hr.Králové D -:-,
28. kolo:
Salamandr Hr.Králové - Sokol Stěžery B -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 E - KPST Hr.Králové -:-, TJ Náchod - Sokol Jar.-Josefov 2 B -:-, Sparta Úpice - TJ Lázně Bělohrad -:-, Tatran Hostinné D - Sokol Nemyčeves -:-, TTC KB Vrchlabí - Sokol Chlumec n.C. -:-,
Krajská soutěž 2. třídy, sk. A
1. kolo:
Sokol Chlumec n.C. B - TJ Jičín B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kycelt Lukáš 2:1, Skřivan Jaroslav 3:0, Kycelt Pavel 1:2, Jiřička Josef 2:1, body hostů: Harcuba Pavel 1:2, Doule Petr 1:2, Fejtek Petr st. 2:1, Harcuba Petr 0:3), Sokol Chomutice - Sokol Stará Paka B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tonarová Tereza 0:4, Kučera Ondřej 0:3, Břeský Jaroslav 3:0, Tonar Lukáš 1:3, body hostů: Herber Jan 2:2, Budina Martin 3:1, Pánek Tomáš 2:1, Kuzma Dominik 3:0), TJ Dvůr Králové n.L. B - TJ Nová Paka B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jůza Tomáš 1:2, Foff Miroslav ml. 3:0, Janovský Jan 2:1, Kléma Jan 2:1, body hostů: Sochor Martin 2:1, Kadavý Šimon 1:2, Oravec Jakub 0:3, Grof Lukáš 1:2), TJ Trutnov - Poříčí - Tatran Hostinné E 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Taláb Tomáš 1:3, Hladík Michal 3:0, Švarc Zdeněk 2:1, Tuček Adam 4:0, body hostů: Antošová Bára 1:3, Antoš Michal 0:4, Vlach Tomáš nejml. 2:1, Matuška Petr ml. 1:2), TJ Bernartice - Baník Žacléř 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruliš Tomáš 3:0, Kroh Petr 2:0, Kruliš Josef 0:2, Szórád Adrian 2:1, WO 2:0, body hostů: Illner Dieter 0:1, Huňka Aleš 1:2, Vlasák Miroslav 1:2, Albrechtová Renata 1:2, WO 0:2), Jiskra Nový Bydžov B - DTJ Hr.Králové E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlášek Vladimír 2:2, Vidra Milan 2:2, Haltuf David 2:2, Kraus Adam 3:1, body hostů: Skákal Martin 4:0, Režný Pavel 0:4, Šlechta Roman 3:1, Skákal Dominik 0:4),
2. kolo:
Sokol Chlumec n.C. B - Sokol Stará Paka B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kycelt Lukáš 1:3, Skřivan Jaroslav 2:2, Kycelt Pavel 1:2, Jiřička Josef 2:2, body hostů: Herber Jan 2:2, Budina Martin 2:2, Pánek Tomáš 3:1, Kuzma Dominik 2:1), Sokol Chomutice - TJ Jičín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tonarová Tereza 0:4, Kučera Ondřej 3:1, Tonar Lukáš 2:2, Břeský Jaroslav 3:1, body hostů: Harcuba Pavel 4:0, Doule Petr 1:3, Fejtek Petr st. 2:2, Harcuba Petr 1:3), TJ Dvůr Králové n.L. B - Tatran Hostinné E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Všetečka Martin 2:1, Jůza Tomáš 1:2, Janovský Jan 2:1, Foff Miroslav ml. 3:0, body hostů: Antošová Bára 2:1, Matuška Petr ml. 2:1, Vlach Tomáš nejml. 0:3, Matěják Jan 0:3), TJ Trutnov - Poříčí - TJ Nová Paka B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Taláb Tomáš 2:2, Švarc Zdeněk 2:2, Tuček Adam 4:0, Hladík Michal 2:2, body hostů: Sochor Martin 3:1, Kadavý Šimon 0:4, Grof Lukáš 2:2, Oravec Jakub 1:3),
3. kolo:
TJ Jičín B - TJ Nová Paka B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doule Petr 0:2, Fejtek Petr st. 0:2, Harcuba Petr 0:3, Harcuba Pavel 1:1, body hostů: Sochor Martin 3:0, Kadavý Šimon 2:0, Oravec Jakub 2:0, Grof Lukáš 1:1), Sokol Stará Paka B - Tatran Hostinné E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budina Martin 4:0, Pánek Tomáš 1:3, Kuzma Dominik 1:3, Herber Jan 3:1, body hostů: Antošová Bára 3:1, Vlach Tomáš nejml. 2:2, Matuška Petr ml. 2:2, Sivák Ivan 0:4), Baník Žacléř - Jiskra Nový Bydžov B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Illner Dieter 0:2, Huňka Aleš 0:2, Demuth Roman 0:3, Albrechtová Renata 2:1, body hostů: Kraus Adam 3:0, Vlášek Vladimír 3:0, Vidra Milan 1:1, Veselý František 1:1), TJ Bernartice - DTJ Hr.Králové E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kroh Petr 2:1, Podivinský Michal 1:1, Szórád Adrian 3:0, Kruliš Tomáš 2:1, body hostů: Šlechta Roman 1:2, Kolman Ivo 2:1, Kalenský Štěpán 0:3, Režný Pavel 0:2), TJ Trutnov - Poříčí - TJ Dvůr Králové n.L. B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benko Jakub 2:2, Švarc Zdeněk 1:3, Tuček Adam 3:1, Hladík Michal 1:3, body hostů: Kléma Jan 1:3, Foff Miroslav ml. 4:0, Janovský Jan 3:1, Jůza Tomáš 1:3), Sokol Chlumec n.C. B - Sokol Chomutice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiřička Josef 2:0, Skřivan Jaroslav 0:2, Kycelt Pavel 3:0, Kycelt Martin 3:0, body hostů: Břeský Jaroslav 1:2, Tonar Lukáš 1:2, Kučera Ondřej 0:2, Dürschmied Jan st. 0:2),
4. kolo:
TJ Jičín B - Tatran Hostinné E 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doule Petr 3:1, Fejtek Petr st. 1:3, Novotný Zdeněk 0:3, Harcuba Pavel 1:3, body hostů: Sixta Daniel 2:2, Vlach Tomáš nejml. 3:1, Matuška Petr ml. 4:0, Sivák Ivan 1:2), Sokol Stará Paka B - TJ Nová Paka B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budina Martin 2:2, Pánek Tomáš 3:1, Kuzma Dominik 1:3, Herber Jan 2:2, body hostů: Sochor Martin 3:1, Kadavý Šimon 2:2, Oravec Jakub 0:4, Grof Lukáš 3:1), Baník Žacléř - DTJ Hr.Králové E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Albrechtová Renata 2:2, Demuth Roman 0:3, Illner Dieter 1:2, Huňka Aleš 2:2, body hostů: Šlechta Roman 3:1, Kolman Ivo 4:0, Kalenský Štěpán 1:2, Režný Pavel 1:2), TJ Bernartice - Jiskra Nový Bydžov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroh Petr 2:2, Podivinský Michal 0:4, Szórád Adrian 2:2, Kruliš Tomáš 3:1, body hostů: Kraus Adam 2:2, Vlášek Vladimír 1:3, Vidra Milan 2:2, Veselý František 4:0),
5. kolo:
Jiskra Nový Bydžov B - Sokol Chlumec n.C. B -:-, DTJ Hr.Králové E - Sokol Chomutice -:-, TJ Dvůr Králové n.L. B - Baník Žacléř -:-, TJ Trutnov - Poříčí - TJ Bernartice -:-, Tatran Hostinné E - TJ Nová Paka B -:-,
6. kolo:
Jiskra Nový Bydžov B - Sokol Chomutice -:-, DTJ Hr.Králové E - Sokol Chlumec n.C. B -:-, TJ Dvůr Králové n.L. B - TJ Bernartice -:-, TJ Trutnov - Poříčí - Baník Žacléř -:-,
7. kolo:
TJ Nová Paka B - Baník Žacléř -:-, Tatran Hostinné E - TJ Bernartice -:-, Sokol Chlumec n.C. B - TJ Dvůr Králové n.L. B -:-, Sokol Chomutice - TJ Trutnov - Poříčí -:-, TJ Jičín B - Sokol Stará Paka B -:-,
8. kolo:
Tatran Hostinné E - Baník Žacléř -:-, TJ Nová Paka B - TJ Bernartice -:-, Sokol Chlumec n.C. B - TJ Trutnov - Poříčí -:-, Sokol Chomutice - TJ Dvůr Králové n.L. B -:-,
9. kolo:
Jiskra Nový Bydžov B - TJ Jičín B -:-, DTJ Hr.Králové E - Sokol Stará Paka B -:-, TJ Nová Paka B - Sokol Chlumec n.C. B -:-, Tatran Hostinné E - Sokol Chomutice -:-,
10. kolo:
Jiskra Nový Bydžov B - Sokol Stará Paka B -:-, DTJ Hr.Králové E - TJ Jičín B -:-, TJ Nová Paka B - Sokol Chomutice -:-, Tatran Hostinné E - Sokol Chlumec n.C. B -:-,
11. kolo:
TJ Jičín B - Baník Žacléř -:-, Sokol Stará Paka B - TJ Bernartice -:-, Jiskra Nový Bydžov B - TJ Dvůr Králové n.L. B -:-, DTJ Hr.Králové E - TJ Trutnov - Poříčí -:-,
12. kolo:
TJ Jičín B - TJ Bernartice -:-, Sokol Stará Paka B - Baník Žacléř -:-, Jiskra Nový Bydžov B - TJ Trutnov - Poříčí -:-, DTJ Hr.Králové E - TJ Dvůr Králové n.L. B -:-,
13. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L. B - TJ Jičín B -:-, TJ Trutnov - Poříčí - Sokol Stará Paka B -:-, TJ Nová Paka B - Jiskra Nový Bydžov B -:-, Tatran Hostinné E - DTJ Hr.Králové E -:-, Sokol Chlumec n.C. B - Baník Žacléř -:-, Sokol Chomutice - TJ Bernartice -:-,
14. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L. B - Sokol Stará Paka B -:-, TJ Trutnov - Poříčí - TJ Jičín B -:-, TJ Nová Paka B - DTJ Hr.Králové E -:-, Tatran Hostinné E - Jiskra Nový Bydžov B -:-, Sokol Chlumec n.C. B - TJ Bernartice -:-, Sokol Chomutice - Baník Žacléř -:-,
15. kolo:
Sokol Chlumec n.C. B - Jiskra Nový Bydžov B -:-, Sokol Chomutice - DTJ Hr.Králové E -:-, Baník Žacléř - TJ Dvůr Králové n.L. B -:-, TJ Bernartice - TJ Trutnov - Poříčí -:-, Sokol Stará Paka B - TJ Jičín B -:-,
16. kolo:
Sokol Chlumec n.C. B - DTJ Hr.Králové E -:-, Sokol Chomutice - Jiskra Nový Bydžov B -:-, Baník Žacléř - TJ Trutnov - Poříčí -:-, TJ Bernartice - TJ Dvůr Králové n.L. B -:-,
17. kolo:
TJ Jičín B - Sokol Chlumec n.C. B -:-, Sokol Stará Paka B - Sokol Chomutice -:-, TJ Nová Paka B - TJ Dvůr Králové n.L. B -:-, Tatran Hostinné E - TJ Trutnov - Poříčí -:-, Baník Žacléř - TJ Bernartice -:-, DTJ Hr.Králové E - Jiskra Nový Bydžov B -:-,
18. kolo:
TJ Jičín B - Sokol Chomutice -:-, Sokol Stará Paka B - Sokol Chlumec n.C. B -:-, TJ Nová Paka B - TJ Trutnov - Poříčí -:-, Tatran Hostinné E - TJ Dvůr Králové n.L. B -:-,
19. kolo:
TJ Nová Paka B - TJ Jičín B -:-, Tatran Hostinné E - Sokol Stará Paka B -:-, Jiskra Nový Bydžov B - Baník Žacléř -:-, DTJ Hr.Králové E - TJ Bernartice -:-, TJ Dvůr Králové n.L. B - TJ Trutnov - Poříčí -:-, Sokol Chomutice - Sokol Chlumec n.C. B -:-,
20. kolo:
TJ Nová Paka B - Sokol Stará Paka B -:-, Tatran Hostinné E - TJ Jičín B -:-, Jiskra Nový Bydžov B - TJ Bernartice -:-, DTJ Hr.Králové E - Baník Žacléř -:-,
21. kolo:
Baník Žacléř - TJ Nová Paka B -:-, TJ Bernartice - Tatran Hostinné E -:-, TJ Dvůr Králové n.L. B - Sokol Chlumec n.C. B -:-, TJ Trutnov - Poříčí - Sokol Chomutice -:-,
22. kolo:
TJ Bernartice - TJ Nová Paka B -:-, Baník Žacléř - Tatran Hostinné E -:-, TJ Dvůr Králové n.L. B - Sokol Chomutice -:-, TJ Trutnov - Poříčí - Sokol Chlumec n.C. B -:-,
23. kolo:
TJ Jičín B - Jiskra Nový Bydžov B -:-, Sokol Stará Paka B - DTJ Hr.Králové E -:-, Sokol Chlumec n.C. B - TJ Nová Paka B -:-, Sokol Chomutice - Tatran Hostinné E -:-,
24. kolo:
TJ Jičín B - DTJ Hr.Králové E -:-, Sokol Stará Paka B - Jiskra Nový Bydžov B -:-, Sokol Chlumec n.C. B - Tatran Hostinné E -:-, Sokol Chomutice - TJ Nová Paka B -:-,
25. kolo:
Baník Žacléř - TJ Jičín B -:-, TJ Bernartice - Sokol Stará Paka B -:-, TJ Dvůr Králové n.L. B - Jiskra Nový Bydžov B -:-, TJ Trutnov - Poříčí - DTJ Hr.Králové E -:-, TJ Nová Paka B - Tatran Hostinné E -:-,
26. kolo:
Baník Žacléř - Sokol Stará Paka B -:-, TJ Bernartice - TJ Jičín B -:-, TJ Dvůr Králové n.L. B - DTJ Hr.Králové E -:-, TJ Trutnov - Poříčí - Jiskra Nový Bydžov B -:-,
27. kolo:
TJ Jičín B - TJ Dvůr Králové n.L. B -:-, Sokol Stará Paka B - TJ Trutnov - Poříčí -:-, Jiskra Nový Bydžov B - TJ Nová Paka B -:-, DTJ Hr.Králové E - Tatran Hostinné E -:-, Baník Žacléř - Sokol Chlumec n.C. B -:-, TJ Bernartice - Sokol Chomutice -:-,
28. kolo:
TJ Jičín B - TJ Trutnov - Poříčí -:-, Sokol Stará Paka B - TJ Dvůr Králové n.L. B -:-, Jiskra Nový Bydžov B - Tatran Hostinné E -:-, DTJ Hr.Králové E - TJ Nová Paka B -:-, Baník Žacléř - Sokol Chomutice -:-, TJ Bernartice - Sokol Chlumec n.C. B -:-,
Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
1. kolo:
TTC Lhoty u Potštejna - Slovan Broumov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovaříček Matěj 4:0, Hlávková Hana 1:3, Vavruška Jiří 1:2, Sedláček Petr ml. 1:3, Trnka Jan 0:1, body hostů: Hauschke Tomáš 3:1, Mifek Milan 2:2, Šuda Radek 3:1, Richtr Jaroslav 1:3), TTC Kostelec n.O. B - Sparta Úpice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilar Petr 2:0, Petr Lukáš 1:1, Bolehovský Martin st. 3:0, Balous Milan 2:0, body hostů: Folc Martin 1:2, Hofman Jan 0:2, Landsmannová Alena 0:2, Míl Pavel 0:2), Baník Rtyně v P. B - Jiskra Jaroměř B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlávka Jiří 0:4, Brát Karel st. 1:3, Hejna Vít 3:1, Kábrt Vratislav 4:0, body hostů: Vacek Roman 3:1, Hardubej Eduard st. 2:2, Divecký Jan 1:3, Vojtíšek Radomír ml. 2:2), Lokomotiva Meziměstí - Sokol PP Hr.Králové 2 F 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nowacki Olgierd 1:1, Radwaňski Kazimierz 0:2, Krejčí Petr 0:3, Podhorský Pavel 0:3, body hostů: Zoubková Adéla 2:1, Řehounek Kristian 3:0, Zoubek Šimon 2:0, Bláha Petr 2:0), Sokol Libchyně - TTC Nové Město n.M. 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ducháč Martin 1:3, Stejskal Jiří 3:1, Matouš Pavel 3:1, Mach Milan st. 2:2, body hostů: Martinek Milan 3:1, Šrůtek Milan 2:2, Bín Roman 2:2, Barták Zdeněk 0:4), Sokol Stěžery C - Sokol Jar.-Josefov 2 C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrbek Martin 1:1, Krása Jakub 2:0, Částka David 3:0, Schlappl Jaroslav 3:0, body hostů: Tomanec Jan 1:2, Oláh Jan 0:3, Vávra Pavel 0:2, Stein Martin 0:2),
2. kolo:
TTC Lhoty u Potštejna - Sparta Úpice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovaříček Matěj 2:0, Hlávková Hana 1:1, Vavruška Jiří 3:0, Sedláček Petr ml. 2:0, body hostů: Folc Martin 1:2, Hofman Jan 0:2, Landsmannová Alena 0:2, Glemba Adam 0:2), TTC Kostelec n.O. B - Slovan Broumov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Tomáš 3:0, Bolehovský Martin st. 1:1, Petr Lukáš 1:2, Lipenský Jakub 3:0, Divíšek Dušan 1:0, body hostů: Hauschke Tomáš 1:2, Mifek Milan 1:2, Šuda Radek 1:2, Gombarčík Karel st. 0:3), Baník Rtyně v P. B - Sokol PP Hr.Králové 2 F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlávka Jiří 0:3, Brát Karel st. 1:2, Hejna Vít 0:3, Kábrt Vratislav 3:1, body hostů: Zoubková Adéla 4:0, Řehounek Kristian 2:1, Zoubek Šimon 2:1, Bláha Petr 1:2), Lokomotiva Meziměstí - Jiskra Jaroměř B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nowacki Olgierd 2:0, Radwaňski Kazimierz 0:2, Krejčí Petr 0:3, Podhorský Pavel 0:3, body hostů: Vacek Roman 2:1, Vojtíšek Radomír ml. 3:0, Hardubej Eduard st. 2:0, Divecký Jan 1:1),
3. kolo:
Slovan Broumov B - Baník Rtyně v P. B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hauschke Tomáš 4:0, Mifek Milan 1:3, Šuda Radek 1:2, Zhuravljev George 3:1, body hostů: Kábrt Vratislav 3:1, Hejna Vít 2:2, Hlávka Jiří 0:4, Brát Karel st. 1:2), Sparta Úpice B - Lokomotiva Meziměstí 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Folc Martin 3:0, Landsmannová Alena 0:2, Míl Pavel 3:0, Hofman Jan 3:0, body hostů: Nowacki Olgierd 1:2, Krejčí Petr 1:2, Podhorský Pavel 0:3, Krejčí Jan 0:2), Sokol Libchyně - TTC Lhoty u Potštejna 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kárník Milan 0:3, Matouš Pavel 2:1, Mach Milan ml. 0:3, Mach Milan st. 3:1, body hostů: Sedláček Petr ml. 4:0, Kovaříček Matěj 1:2, Hlávková Hana 2:1, Michl Jakub 1:2), TTC Nové Město n.M. - TTC Kostelec n.O. B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klug Karel 0:3, Bín Roman 3:0, Šrůtek Milan 2:1, Martinek Milan 3:0, body hostů: Lipenský Jakub 1:2, Petr Lukáš 0:3, Dubský Filip 2:1, Malík Tomáš 1:2),
4. kolo:
Slovan Broumov B - Lokomotiva Meziměstí 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hauschke Tomáš 2:0, Mifek Milan 1:0, Šuda Radek 2:0, Zhuravljev George 2:0, Richtr Jaroslav 1:0, body hostů: Nowacki Olgierd 0:2, Krejčí Petr 0:2, Krejčí Jan 0:2, Krejčová Kateřina 0:2), Sparta Úpice B - Baník Rtyně v P. B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jan 0:2, Folc Martin 1:3, Landsmannová Alena 2:2, Glemba Adam 2:2, Míl Pavel 1:1, body hostů: Hejna Vít 3:1, Hlávka Jiří 0:4, Kábrt Vratislav 3:1, Brát Karel st. 4:0), Sokol Libchyně - TTC Kostelec n.O. B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Milan ml. 1:2, Matouš Pavel 3:0, Kárník Milan 1:2, Mach Milan st. 4:0, body hostů: Lipenský Jakub 1:3, Dubský Filip 1:2, Petr Lukáš 2:1, Malík Tomáš 0:3), TTC Nové Město n.M. - TTC Lhoty u Potštejna 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Barták Zdeněk 0:3, Bín Roman 1:2, Šrůtek Milan 2:1, Martinek Milan 1:2, WO 5:0, body hostů: Sedláček Petr ml. 2:2, Vavruška Jiří 3:1, Michl Jakub 3:1, WO 0:5),
5. kolo:
Baník Rtyně v P. B - Sokol Libchyně -:-, Lokomotiva Meziměstí - TTC Nové Město n.M. -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 C - Jiskra Jaroměř B -:-, Sokol Stěžery C - Sokol PP Hr.Králové 2 F -:-, TTC Kostelec n.O. B - TTC Lhoty u Potštejna -:-,
6. kolo:
Baník Rtyně v P. B - TTC Nové Město n.M. -:-, Lokomotiva Meziměstí - Sokol Libchyně -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 C - Sokol PP Hr.Králové 2 F -:-, Sokol Stěžery C - Jiskra Jaroměř B -:-,
7. kolo:
Slovan Broumov B - Sokol Jar.-Josefov 2 C -:-, Sparta Úpice B - Sokol Stěžery C -:-, TTC Lhoty u Potštejna - Baník Rtyně v P. B -:-, TTC Kostelec n.O. B - Lokomotiva Meziměstí -:-, Jiskra Jaroměř B - Sokol PP Hr.Králové 2 F -:-,
8. kolo:
Slovan Broumov B - Sokol Stěžery C -:-, Sparta Úpice B - Sokol Jar.-Josefov 2 C -:-, TTC Lhoty u Potštejna - Lokomotiva Meziměstí -:-, TTC Kostelec n.O. B - Baník Rtyně v P. B -:-,
9. kolo:
Sokol Jar.-Josefov 2 C - Sokol Libchyně -:-, Sokol Stěžery C - TTC Nové Město n.M. -:-, Jiskra Jaroměř B - Slovan Broumov B -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 F - Sparta Úpice B -:-, Baník Rtyně v P. B - Lokomotiva Meziměstí -:-,
10. kolo:
Sokol Jar.-Josefov 2 C - TTC Nové Město n.M. -:-, Sokol Stěžery C - Sokol Libchyně -:-, Jiskra Jaroměř B - Sparta Úpice B -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 F - Slovan Broumov B -:-,
11. kolo:
Sokol Libchyně - Jiskra Jaroměř B -:-, TTC Nové Město n.M. - Sokol PP Hr.Králové 2 F -:-, TTC Lhoty u Potštejna - Sokol Jar.-Josefov 2 C -:-, TTC Kostelec n.O. B - Sokol Stěžery C -:-, Sparta Úpice B - Slovan Broumov B -:-,
12. kolo:
Sokol Libchyně - Sokol PP Hr.Králové 2 F -:-, TTC Nové Město n.M. - Jiskra Jaroměř B -:-, TTC Lhoty u Potštejna - Sokol Stěžery C -:-, TTC Kostelec n.O. B - Sokol Jar.-Josefov 2 C -:-,
13. kolo:
Sokol Jar.-Josefov 2 C - Baník Rtyně v P. B -:-, Sokol Stěžery C - Lokomotiva Meziměstí -:-, Jiskra Jaroměř B - TTC Lhoty u Potštejna -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 F - TTC Kostelec n.O. B -:-, Slovan Broumov B - Sokol Libchyně -:-, Sparta Úpice B - TTC Nové Město n.M. -:-,
14. kolo:
Sokol Jar.-Josefov 2 C - Lokomotiva Meziměstí -:-, Sokol Stěžery C - Baník Rtyně v P. B -:-, Jiskra Jaroměř B - TTC Kostelec n.O. B -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 F - TTC Lhoty u Potštejna -:-, Slovan Broumov B - TTC Nové Město n.M. -:-, Sparta Úpice B - Sokol Libchyně -:-,
15. kolo:
Sokol Libchyně - Baník Rtyně v P. B -:-, TTC Nové Město n.M. - Lokomotiva Meziměstí -:-, Jiskra Jaroměř B - Sokol Jar.-Josefov 2 C -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 F - Sokol Stěžery C -:-, TTC Lhoty u Potštejna - TTC Kostelec n.O. B -:-, Slovan Broumov B - Sparta Úpice B -:-,
16. kolo:
Sokol Libchyně - Lokomotiva Meziměstí -:-, TTC Nové Město n.M. - Baník Rtyně v P. B -:-, Jiskra Jaroměř B - Sokol Stěžery C -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 F - Sokol Jar.-Josefov 2 C -:-,
17. kolo:
Slovan Broumov B - TTC Lhoty u Potštejna -:-, Sparta Úpice B - TTC Kostelec n.O. B -:-, Jiskra Jaroměř B - Baník Rtyně v P. B -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 F - Lokomotiva Meziměstí -:-, TTC Nové Město n.M. - Sokol Libchyně -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 C - Sokol Stěžery C -:-,
18. kolo:
Slovan Broumov B - TTC Kostelec n.O. B -:-, Sparta Úpice B - TTC Lhoty u Potštejna -:-, Jiskra Jaroměř B - Lokomotiva Meziměstí -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 F - Baník Rtyně v P. B -:-,
19. kolo:
Baník Rtyně v P. B - Slovan Broumov B -:-, Lokomotiva Meziměstí - Sparta Úpice B -:-, TTC Lhoty u Potštejna - Sokol Libchyně -:-, TTC Kostelec n.O. B - TTC Nové Město n.M. -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 F - Jiskra Jaroměř B -:-,
20. kolo:
Baník Rtyně v P. B - Sparta Úpice B -:-, Lokomotiva Meziměstí - Slovan Broumov B -:-, TTC Lhoty u Potštejna - TTC Nové Město n.M. -:-, TTC Kostelec n.O. B - Sokol Libchyně -:-,
21. kolo:
Sokol Jar.-Josefov 2 C - Slovan Broumov B -:-, Sokol Stěžery C - Sparta Úpice B -:-, Baník Rtyně v P. B - TTC Lhoty u Potštejna -:-, Lokomotiva Meziměstí - TTC Kostelec n.O. B -:-,
22. kolo:
Sokol Jar.-Josefov 2 C - Sparta Úpice B -:-, Sokol Stěžery C - Slovan Broumov B -:-, Baník Rtyně v P. B - TTC Kostelec n.O. B -:-, Lokomotiva Meziměstí - TTC Lhoty u Potštejna -:-,
23. kolo:
Sokol Libchyně - Sokol Jar.-Josefov 2 C -:-, TTC Nové Město n.M. - Sokol Stěžery C -:-, Slovan Broumov B - Jiskra Jaroměř B -:-, Sparta Úpice B - Sokol PP Hr.Králové 2 F -:-,
24. kolo:
Sokol Libchyně - Sokol Stěžery C -:-, TTC Nové Město n.M. - Sokol Jar.-Josefov 2 C -:-, Slovan Broumov B - Sokol PP Hr.Králové 2 F -:-, Sparta Úpice B - Jiskra Jaroměř B -:-,
25. kolo:
Jiskra Jaroměř B - Sokol Libchyně -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 F - TTC Nové Město n.M. -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 C - TTC Lhoty u Potštejna -:-, Sokol Stěžery C - TTC Kostelec n.O. B -:-, Lokomotiva Meziměstí - Baník Rtyně v P. B -:-,
26. kolo:
Jiskra Jaroměř B - TTC Nové Město n.M. -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 F - Sokol Libchyně -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 C - TTC Kostelec n.O. B -:-, Sokol Stěžery C - TTC Lhoty u Potštejna -:-,
27. kolo:
Baník Rtyně v P. B - Sokol Jar.-Josefov 2 C -:-, Lokomotiva Meziměstí - Sokol Stěžery C -:-, TTC Lhoty u Potštejna - Jiskra Jaroměř B -:-, TTC Kostelec n.O. B - Sokol PP Hr.Králové 2 F -:-, Sokol Libchyně - Slovan Broumov B -:-, TTC Nové Město n.M. - Sparta Úpice B -:-,
28. kolo:
Baník Rtyně v P. B - Sokol Stěžery C -:-, Lokomotiva Meziměstí - Sokol Jar.-Josefov 2 C -:-, TTC Lhoty u Potštejna - Sokol PP Hr.Králové 2 F -:-, TTC Kostelec n.O. B - Jiskra Jaroměř B -:-, Sokol Libchyně - Sparta Úpice B -:-, TTC Nové Město n.M. - Slovan Broumov B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy