Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
ČESKÝ POHÁR
TJ Spartak Pelhřimov B - TJ Spartak Pelhřimov A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zelenková Anna 0:3, Talíř Pavel 0:3, Zelenka Ondřej 1:2, body hostů: Klapp Miroslav 3:0, Kubát Martin 2:1, Jeníček Jakub 3:0), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Jiskra Humpolec B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brukner Vít 3:0, Pavlík Adam 2:1, Krčil Aleš 3:0, body hostů: Rohová Michaela 0:3, Roh Tomáš 0:3, Roh Marek 1:2),
1. kolo:
TJ Věžnice - TJ Spartak Pelhřimov B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klimeš Martin 2:1, Tlačbaba Martin 2:1, Dočekal Milan 0:3, body hostů: Talíř Pavel 1:2, Záboj Petr 1:2, Zelenka Ondřej 3:0), Slavoj Polná - TJ Jiskra Humpolec A 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kučera Martin 1:1, Šejstal Adolf 2:1, Babínek Jiří 3:0, WO 1:0, body hostů: Brukner Vít 0:3, Pros Ondřej 0:2, Pavlík Adam 2:1, WO 0:1), TJ Jiskra Humpolec B - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Roh Tomáš 0:3, Pazderka Patrik 0:3, Hájek Jaroslav 3:0, body hostů: Jirásek Martin 2:1, Vavřička Richard 2:1, Trtík Zdeněk 2:1), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou - TJ CHS Chotěboř 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hart Luboš 0:3, Růžička Jan 0:3, Tecl Tomáš 2:1, body hostů: Joksch Jakub 2:1, Job Štefan 2:1, Ovčačík Tomáš 3:0), SK Horní Ves - TJ Spartak Pelhřimov A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořák Aleš 0:2, Dvořák Jakub 0:2, Parkan Aleš 0:2, WO 3:0, body hostů: Jeníček Jakub 3:0, Kubát Martin 3:0, WO 0:3),
2. kolo:
TJ Věžnice - TJ Jiskra Humpolec A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klimeš Martin 1:2, Tlačbaba Martin 0:3, Dočekal Milan 0:3, body hostů: Pros Ondřej 3:0, Brukner Vít 3:0, Pavlík Adam 2:1), Slavoj Polná - TJ Spartak Pelhřimov B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučera Martin 3:0, Šejstal Adolf 2:1, Babínek Jiří 3:0, body hostů: Talíř Pavel 0:3, Záboj Petr 0:3, Zelenka Ondřej 1:2), TJ Jiskra Humpolec B - TJ CHS Chotěboř 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hájek Jaroslav 1:2, Roh Tomáš 1:2, Žáček Lukáš 0:3, body hostů: Joksch Jakub 3:0, Job Štefan 3:0, Pokorný Radim 1:2), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hart Luboš 1:2, Růžička Jan 2:1, Tecl Tomáš 3:0, body hostů: Jirásek Martin 1:2, Trtík Zdeněk 1:2, Vavřička Richard 1:2),
3. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov B - TJ Jiskra Humpolec B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zelenková Anna 1:1, Záboj Petr 2:1, Zelenka Ondřej 2:1, WO 0:1, body hostů: Rohová Michaela 0:3, Hájek Jaroslav 2:0, Janů Veronika 1:2, WO 1:0), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 10:0wo, SK Horní Ves - TJ Věžnice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nepraš Jiří 1:2, Parkan Aleš 2:1, Dvořák Aleš 1:2, body hostů: Klimeš Martin 3:0, Tlačbaba Martin 2:1, Szathmary Roman 0:3), TJ Spartak Pelhřimov A - Slavoj Polná 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubát Martin 0:3, Jeníček Jakub 3:0, Nacházel Filip 3:0, body hostů: Babínek Jiří 1:2, Kučera Martin 1:2, Šejstal Adolf 1:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ CHS Chotěboř 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásek Martin 0:3, Trtík Zdeněk 2:1, Vavřička Richard 2:1, body hostů: Joksch Jakub 3:0, Pokorný Radim 0:2, Málek Miroslav 1:2, Kafka Stanislav 1:0),
4. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov B - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 10:0wo, SK Horní Ves - Slavoj Polná 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nepraš Jiří 0:3, Parkan Aleš 1:1, Dvořák Aleš 0:3, Dvořák Jakub 0:1, body hostů: Kučera Martin 3:0, Šejstal Adolf 2:1, Manelyuk Dmytro 3:0), TJ Spartak Pelhřimov A - TJ Věžnice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubát Martin 3:0, Nacházel Filip 3:0, Mach Radek 0:3, body hostů: Klimeš Martin 1:2, Tlačbaba Martin 1:2, Szathmary Roman 1:2),
5. kolo:
TJ Jiskra Humpolec B - SK Horní Ves 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hájek Jaroslav 3:0, Rohová Michaela 3:0, Pazderka Patrik 3:0, body hostů: Kasal Jan 0:3, Valek Ondřej 0:3, Makovička Karel 0:3), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou - TJ Spartak Pelhřimov A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hart Luboš 0:3, Růžička Jan 2:1, Tecl Tomáš 1:2, body hostů: Nacházel Filip 2:1, Kubát Martin 1:2, Jeníček Jakub 3:0), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Spartak Pelhřimov B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásek Martin 0:3, Trtík Zdeněk 2:1, Sedláček Václav 2:1, body hostů: Záboj Petr 2:1, Zelenková Anna 1:2, Zelenka Ondřej 2:1), TJ CHS Chotěboř - TJ Jiskra Humpolec A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kafka Stanislav 2:1, Joksch Jakub 2:1, Job Štefan 1:2, body hostů: Váňa Lubomír 1:2, Brukner Vít 0:3, Krčil Aleš 3:0), TJ Věžnice - Slavoj Polná 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klimeš Martin 2:1, Tlačbaba Martin 1:2, Dočekal Milan 1:2, body hostů: Babínek Jiří 3:0, Manelyuk Dmytro 2:1, Manelyuk Denys 0:3),
6. kolo:
TJ Jiskra Humpolec B - TJ Spartak Pelhřimov A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hájek Jaroslav 1:2, Rohová Michaela 1:2, Roh Tomáš 0:3, body hostů: Nacházel Filip 3:0, Kubát Martin 3:0, Mach Radek 1:2), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou - SK Horní Ves 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hart Luboš 3:0, Růžička Jan 3:0, Tecl Tomáš 3:0, body hostů: Kasal Jan 0:3, Valek Ondřej 0:3, Makovička Karel 0:3), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Jiskra Humpolec A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásek Martin 0:3, Trtík Zdeněk 1:2, Sedláček Václav 0:3, body hostů: Pavlík Adam 3:0, Krčil Aleš 1:0, Brukner Vít 2:1, Váňa Lubomír 2:0), TJ CHS Chotěboř - TJ Spartak Pelhřimov B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Joksch Jakub 3:0, Kafka Stanislav 3:0, Pokorný Radim 1:2, body hostů: Talíř Pavel 0:3, Záboj Petr 1:2, Zelenka Ondřej 1:2),
7. kolo:
SK Horní Ves - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Makovička Karel 0:3, Kasal Jan 0:3, Valek Ondřej 0:3, body hostů: Trtík Zdeněk 3:0, Vavřička Richard 3:0, Jirásek Martin 3:0), TJ Spartak Pelhřimov A - TJ CHS Chotěboř 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubát Martin 1:2, Jeníček Jakub 2:1, Klapp Miroslav 3:0, body hostů: Joksch Jakub 2:1, Job Štefan 1:2, Pokorný Radim 0:3), TJ Věžnice - TJ Jiskra Humpolec B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klimeš Martin 2:1, Tlačbaba Martin 2:1, Dočekal Milan 2:1, body hostů: Hájek Jaroslav 3:0, Roh Tomáš 0:3, Janů Veronika 0:3), Slavoj Polná - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 10:0wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučera Martin 3:0, Šejstal Adolf 3:0, Babínek Jiří 3:0, body hostů: Růžička Jaroslav 0:3, Janáček Jiří 0:3, Janáček Stanislav 0:3), TJ Spartak Pelhřimov B - TJ Jiskra Humpolec A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zelenková Anna 0:3, Záboj Petr 1:2, Zelenka Ondřej 0:3, body hostů: Pavlík Adam 3:0, Pros Ondřej 2:1, Krčil Aleš 3:0),
8. kolo:
SK Horní Ves - TJ CHS Chotěboř 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nepraš Jiří 1:2, Dvořák Jakub 0:3, WO 0:3, body hostů: Joksch Jakub 2:0, Job Štefan 2:0, Pokorný Radim 1:1, WO 3:0), TJ Spartak Pelhřimov A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubát Martin 3:0, Klapp Miroslav 1:2, Jeníček Jakub 3:0, body hostů: Jirásek Martin 0:3, Trtík Zdeněk 1:2, Vavřička Richard 1:2), TJ Věžnice - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), Slavoj Polná - TJ Jiskra Humpolec B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučera Martin 3:0, Šejstal Adolf 3:0, Babínek Jiří 3:0, body hostů: Hájek Jaroslav 0:3, Roh Tomáš 0:3, Janů Veronika 0:3),
9. kolo:
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Věžnice 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirásek Martin 1:2, Trtík Zdeněk 1:2, Vavřička Richard 2:1, body hostů: Klimeš Martin 2:1, Tlačbaba Martin 2:1, Dočekal Milan 1:2), TJ CHS Chotěboř - Slavoj Polná 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Joksch Jakub 3:0, Ovčačík Tomáš 2:1, Kafka Stanislav 0:3, body hostů: Kučera Martin 1:2, Babínek Jiří 1:2, Bláha František 2:1), TJ Spartak Pelhřimov B - SK Horní Ves 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zelenková Anna 1:2, Záboj Petr 1:2, Zelenka Ondřej 2:1, body hostů: Nepraš Jiří 3:0, Dvořák Aleš 2:1, Dvořák Jakub 0:3), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Spartak Pelhřimov A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Váňa Lubomír 1:2, Krčil Aleš 1:2, Brukner Vít 0:3, body hostů: Klapp Miroslav 1:2, Jeníček Jakub 3:0, Pavlík Michal 3:0), TJ Jiskra Humpolec B - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hájek Jaroslav 2:1, Rohová Michaela 0:3, Janů Veronika 0:3, body hostů: Růžička Jan 3:0, Kruml Milan 2:1, Kubíček Jan 2:1),
10. kolo:
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Slavoj Polná 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirásek Martin 1:2, Trtík Zdeněk 0:3, Sedláček Václav 0:3, body hostů: Cveček Martin 0:1, Manelyuk Dmytro 3:0, Babínek Jiří 3:0, Kučera Martin 2:0), TJ CHS Chotěboř - TJ Věžnice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Job Štefan 3:0, Pokorný Radim 2:1, Kafka Stanislav 3:0, body hostů: Klimeš Martin 0:3, Tlačbaba Martin 0:3, Dočekal Milan 1:2), TJ Jiskra Humpolec A - SK Horní Ves 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Váňa Lubomír 3:0, Krčil Aleš 3:0, Brukner Vít 3:0, body hostů: Nepraš Jiří 0:3, Dvořák Aleš 0:3, Dvořák Jakub 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy