Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize
1. kolo:
RUFA Bechyně A - SK ZD Pojbuky A -:- (zrušeno), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - KST Orel ČB A -:- (zrušeno), TJ Sokol Mirotice A - ČZ Strakonice Elektrostav B -:- (zrušeno), TJ Sokol Vodňany B - Staving Studená B -:- (zrušeno), TTC Libín Prachatice A - Sokol Kardašova Řečice A -:- (zrušeno), TJ Spartak Kaplice A - Velešín - Přídolí A -:- (zrušeno),
2. kolo:
TJ Spartak Kaplice A - TJ Sokol Vodňany B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Pavel ml. 1:3, Růžička Milan 3:1, Janošťák Miroslav 2:1, Beneš Petr 2:2, body hostů: David Jakub 1:3, Hach Martin 4:0, Kuba Michal 2:2, Šottner Jiří 0:3), Velešín - Přídolí A - Staving Studená B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maňhal Daniel 2:2, Vraspír Roman 3:1, Betka Kamil 1:2, Fesl Martin 3:1, body hostů: Šindelář Radim 4:0, Maňhal Jan ml. 1:3, Mastný Tomáš ml. 1:3, Kameník Jaroslav 0:3), TTC Libín Prachatice A - TJ Sokol Mirotice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček Josef 3:0, Nitrianský Igor 1:2, Žák František 0:3, Kunz Jaroslav 4:0, body hostů: Votava Štěpán 2:2, Rojík Marek 2:1, Karas Jaroslav ml. 1:2, Karas Dominik 0:3), Sokol Kardašova Řečice A - ČZ Strakonice Elektrostav B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hunal Martin 2:2, Posel Adam 1:3, Smolík Jan 2:2, Smolík Tomáš 3:1, body hostů: Šťastný Michael st. 0:2, Vonášek Jan 2:2, Soukup Zdeněk ml. 3:1, Hrazdira Patrik 1:3, Majer Zbyněk 2:0), RUFA Bechyně A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Alexa Jiří 2:0, Soldát Tomáš 2:0, Pučégl Pavel 2:1, Syrovátka Jan 3:0, body hostů: Hložek Tomáš 0:3, Dvořák Martin 0:3, Švrčina Tomáš 1:1, Škoda Petr 0:2), SK ZD Pojbuky A - KST Orel ČB A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Děd Lukáš 1:2, Ivan Emil 0:2, Losos Marek 0:3, Jehně Richard 2:1, Opolzer Pavel 0:1, body hostů: Sassmann Jakub 2:1, Štědrý Jan 3:0, Vlk Jan 2:1, Doležal Josef 2:1),
3. kolo:
TJ Spartak Kaplice A - Staving Studená B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Pavel ml. 2:1, Růžička Milan 1:1, Janošťák Miroslav 2:1, Beneš Petr 3:0, body hostů: Šindelář Radim 3:0, Maňhal Jan ml. 0:3, Mastný Tomáš ml. 0:3, Maňhal Jan st. 0:2), Velešín - Přídolí A - TJ Sokol Vodňany B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maňhal Daniel 0:2, Vraspír Roman 0:2, Kamera Josef ml. 0:3, Fesl Martin 0:2, body hostů: David Jakub 3:0, Hach Martin 2:0, Svoboda David 2:0, Kuba Michal 2:0), TTC Libín Prachatice A - ČZ Strakonice Elektrostav B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořáček Josef 3:1, Halabrín Milan ml. 1:3, Nitrianský Igor 0:4, Kunz Jaroslav 4:0, body hostů: Zeman Lukáš 3:1, Vařečka Ondřej 1:3, Soukup Zdeněk ml. 2:2, Fiala Jakub 2:2), Sokol Kardašova Řečice A - TJ Sokol Mirotice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hunal Martin 2:2, Kozel Jaroslav 0:4, Smolík Jan 2:1, Smolík Tomáš 1:3, body hostů: Krahulec Petr 4:0, Rojík Marek 3:1, Votava Štěpán 2:2, Karas Jaroslav ml. 1:2), RUFA Bechyně A - KST Orel ČB A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Alexa Jiří 2:0, Soldát Tomáš 2:1, Pučégl Pavel 2:1, Syrovátka Jan 1:2, WO 1:0, body hostů: Kvašnovský Petr 0:3, Sassmann Jakub 2:1, Vlk Jan 2:1, Nedvěd Matyáš 0:2, WO 0:1), SK ZD Pojbuky A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Martin 0:2, Jindra Miroslav 1:1, Děd Lukáš 0:3, Ivan Emil 1:2, body hostů: Hložek Tomáš 2:1, Dvořák Martin 3:0, Švrčina Tomáš 2:0, Jabůrek Jan 1:1),
4. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - TJ Spartak Kaplice A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švrčina Tomáš 2:1, Dvořák Martin 0:3, Rychlík Josef 0:3, Hložek Tomáš 1:3, body hostů: Beneš Petr 4:0, Beneš Pavel ml. 3:0, Růžička Milan 2:1, Procházka Jaroslav 0:2, Janošťák Miroslav 1:0), KST Orel ČB A - Velešín - Přídolí A -:- (zrušeno), TJ Sokol Mirotice A - RUFA Bechyně A -:- (zrušeno), ČZ Strakonice Elektrostav B - SK ZD Pojbuky A -:- (zrušeno), TJ Sokol Vodňany B - TTC Libín Prachatice A -:- (zrušeno), Staving Studená B - Sokol Kardašova Řečice A -:- (zrušeno),
5. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - Velešín - Přídolí A -:- (zrušeno), KST Orel ČB A - TJ Spartak Kaplice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Mirotice A - SK ZD Pojbuky A -:- (zrušeno), ČZ Strakonice Elektrostav B - RUFA Bechyně A -:- (zrušeno), TJ Sokol Vodňany B - Sokol Kardašova Řečice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hach Martin 3:1, Svoboda David 0:4, David Jakub 3:1, Kuba Michal 2:2, body hostů: Smolík Jan 3:1, Smolík Tomáš 1:3, Posel Adam 1:3, Hunal Martin 3:1), Staving Studená B - TTC Libín Prachatice A -:- (zrušeno),
6. kolo:
TJ Spartak Kaplice A - TTC Libín Prachatice A -:- (zrušeno), Velešín - Přídolí A - Sokol Kardašova Řečice A -:- (zrušeno), RUFA Bechyně A - TJ Sokol Vodňany B -:- (zrušeno), SK ZD Pojbuky A - Staving Studená B -:- (zrušeno), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - TJ Sokol Mirotice A -:- (zrušeno), KST Orel ČB A - ČZ Strakonice Elektrostav B -:- (zrušeno),
7. kolo:
TJ Spartak Kaplice A - Sokol Kardašova Řečice A -:- (zrušeno), Velešín - Přídolí A - TTC Libín Prachatice A -:- (zrušeno), RUFA Bechyně A - Staving Studená B -:- (zrušeno), SK ZD Pojbuky A - TJ Sokol Vodňany B -:- (zrušeno), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - ČZ Strakonice Elektrostav B -:- (zrušeno), KST Orel ČB A - TJ Sokol Mirotice A -:- (zrušeno),
8. kolo:
TJ Sokol Mirotice A - TJ Spartak Kaplice A -:- (zrušeno), ČZ Strakonice Elektrostav B - Velešín - Přídolí A -:- (zrušeno), TJ Sokol Vodňany B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A -:- (zrušeno), Staving Studená B - KST Orel ČB A -:- (zrušeno), TTC Libín Prachatice A - RUFA Bechyně A -:- (zrušeno), Sokol Kardašova Řečice A - SK ZD Pojbuky A -:- (zrušeno),
9. kolo:
TJ Sokol Mirotice A - Velešín - Přídolí A -:- (zrušeno), ČZ Strakonice Elektrostav B - TJ Spartak Kaplice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Vodňany B - KST Orel ČB A -:- (zrušeno), Staving Studená B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A -:- (zrušeno), TTC Libín Prachatice A - SK ZD Pojbuky A -:- (zrušeno), Sokol Kardašova Řečice A - RUFA Bechyně A -:- (zrušeno),
10. kolo:
RUFA Bechyně A - TJ Spartak Kaplice A -:- (zrušeno), SK ZD Pojbuky A - Velešín - Přídolí A -:- (zrušeno), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - TTC Libín Prachatice A -:- (zrušeno), KST Orel ČB A - Sokol Kardašova Řečice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Mirotice A - TJ Sokol Vodňany B -:- (zrušeno), ČZ Strakonice Elektrostav B - Staving Studená B -:- (zrušeno),
11. kolo:
RUFA Bechyně A - Velešín - Přídolí A -:- (zrušeno), SK ZD Pojbuky A - TJ Spartak Kaplice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - Sokol Kardašova Řečice A -:- (zrušeno), KST Orel ČB A - TTC Libín Prachatice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Mirotice A - Staving Studená B -:- (zrušeno), ČZ Strakonice Elektrostav B - TJ Sokol Vodňany B -:- (zrušeno),
12. kolo:
SK ZD Pojbuky A - RUFA Bechyně A -:-, KST Orel ČB A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A -:-, ČZ Strakonice Elektrostav B - TJ Sokol Mirotice A -:-, Staving Studená B - TJ Sokol Vodňany B -:-, Sokol Kardašova Řečice A - TTC Libín Prachatice A -:-, Velešín - Přídolí A - TJ Spartak Kaplice A -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Vodňany B - TJ Spartak Kaplice A -:- (zrušeno), Staving Studená B - Velešín - Přídolí A -:- (zrušeno), TJ Sokol Mirotice A - TTC Libín Prachatice A -:- (zrušeno), ČZ Strakonice Elektrostav B - Sokol Kardašova Řečice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - RUFA Bechyně A -:- (zrušeno), KST Orel ČB A - SK ZD Pojbuky A -:- (zrušeno),
14. kolo:
Staving Studená B - TJ Spartak Kaplice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Vodňany B - Velešín - Přídolí A -:- (zrušeno), ČZ Strakonice Elektrostav B - TTC Libín Prachatice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Mirotice A - Sokol Kardašova Řečice A -:- (zrušeno), KST Orel ČB A - RUFA Bechyně A -:- (zrušeno), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - SK ZD Pojbuky A -:- (zrušeno),
15. kolo:
TJ Spartak Kaplice A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A -:- (zrušeno), Velešín - Přídolí A - KST Orel ČB A -:-, RUFA Bechyně A - TJ Sokol Mirotice A -:-, SK ZD Pojbuky A - ČZ Strakonice Elektrostav B -:-, TTC Libín Prachatice A - TJ Sokol Vodňany B -:-, Sokol Kardašova Řečice A - Staving Studená B -:-,
16. kolo:
Velešín - Přídolí A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A -:-, TJ Spartak Kaplice A - KST Orel ČB A -:-, SK ZD Pojbuky A - TJ Sokol Mirotice A -:-, RUFA Bechyně A - ČZ Strakonice Elektrostav B -:-, Sokol Kardašova Řečice A - TJ Sokol Vodňany B -:- (zrušeno), TTC Libín Prachatice A - Staving Studená B -:-,
17. kolo:
TTC Libín Prachatice A - TJ Spartak Kaplice A -:-, Sokol Kardašova Řečice A - Velešín - Přídolí A -:-, TJ Sokol Vodňany B - RUFA Bechyně A -:-, Staving Studená B - SK ZD Pojbuky A -:-, TJ Sokol Mirotice A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A -:-, ČZ Strakonice Elektrostav B - KST Orel ČB A -:-,
18. kolo:
Sokol Kardašova Řečice A - TJ Spartak Kaplice A -:-, TTC Libín Prachatice A - Velešín - Přídolí A -:-, Staving Studená B - RUFA Bechyně A -:-, TJ Sokol Vodňany B - SK ZD Pojbuky A -:-, ČZ Strakonice Elektrostav B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A -:-, TJ Sokol Mirotice A - KST Orel ČB A -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Mirotice A - TJ Spartak Kaplice A -:-, ČZ Strakonice Elektrostav B - Velešín - Přídolí A -:-, TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - TJ Sokol Vodňany B -:-, KST Orel ČB A - Staving Studená B -:-, RUFA Bechyně A - TTC Libín Prachatice A -:-, SK ZD Pojbuky A - Sokol Kardašova Řečice A -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Mirotice A - Velešín - Přídolí A -:-, ČZ Strakonice Elektrostav B - TJ Spartak Kaplice A -:-, KST Orel ČB A - TJ Sokol Vodňany B -:-, TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - Staving Studená B -:-, SK ZD Pojbuky A - TTC Libín Prachatice A -:-, RUFA Bechyně A - Sokol Kardašova Řečice A -:-,
21. kolo:
TJ Spartak Kaplice A - RUFA Bechyně A -:-, Velešín - Přídolí A - SK ZD Pojbuky A -:-, TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - TTC Libín Prachatice A -:-, KST Orel ČB A - Sokol Kardašova Řečice A -:-, TJ Sokol Vodňany B - TJ Sokol Mirotice A -:-, Staving Studená B - ČZ Strakonice Elektrostav B -:-,
22. kolo:
Velešín - Přídolí A - RUFA Bechyně A -:-, TJ Spartak Kaplice A - SK ZD Pojbuky A -:-, TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - Sokol Kardašova Řečice A -:-, KST Orel ČB A - TTC Libín Prachatice A -:-, Staving Studená B - TJ Sokol Mirotice A -:-, TJ Sokol Vodňany B - ČZ Strakonice Elektrostav B -:-,
Krajský přebor
1. kolo:
TJ Slavoj Protivín A - SKST Týn nad Vltavou A -:- (zrušeno), TJ Slovan Černý Dub A - KST Orel ČB B -:- (zrušeno), TJ VS Tábor A - TJ Šumavan Vimperk A -:- (zrušeno), TJ Calofrig Borovany A - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A -:- (zrušeno), KST Orel ČB C - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:- (zrušeno), TJ Spartak Kaplice B - Velešín - Přídolí B -:- (zrušeno),
2. kolo:
TJ Spartak Kaplice B - TJ Calofrig Borovany A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Pavel st. 1:3, Kuchta Kamil nejml. 4:0, Kmoch Zdeněk 2:1, Janošťák Miroslav 2:2, body hostů: Čepelka Jan 1:3, Janda Jiří 1:3, Krýsl Martin 2:2, Cicko Tomáš 2:1), Velešín - Přídolí B - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ferenčík František 1:3, Blaženec Dušan 2:2, Betka Kamil 4:0, Strapek Josef 2:2, body hostů: Dvořák Josef ml. 3:1, Kropík Milan 3:1, Janda František 1:3, Šubrt Josef st. 0:4), KST Orel ČB C - TJ VS Tábor A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vrzal Petr 2:2, Šilhavý Petr 1:2, Hornych Pavel 2:1, Vrzal Pavel 1:3, WO 0:1, body hostů: Jehně Richard 4:0, Losos Radek 3:1, Losos Marek 0:3, Jehně Václav ml. 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - TJ Šumavan Vimperk A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škoda Petr 1:2, Smažík David 1:2, Duspiva Martin 0:3, Hornych Jiří 1:2, body hostů: Krahulec Jiří ml. 3:0, Pavlíček Luděk 2:1, Martenek Vladimír 3:0, Janoud Jan 1:2), TJ Slavoj Protivín A - TJ Slovan Černý Dub A -:-, SKST Týn nad Vltavou A - KST Orel ČB B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kureš Vlastislav 1:2, Skalák Josef ml. 0:3, Bezpalec Martin st. 1:2, Hrůza Jan 1:2, body hostů: Brom Jan 2:1, Kvašnovský Petr 3:0, Kahuda Stanislav 2:1, Kocourek Petr 2:1),
3. kolo:
TJ Spartak Kaplice B - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Pavel st. 1:1, Kuchta Kamil nejml. 2:0, Kmoch Zdeněk 3:0, Janošťák Miroslav 3:0, body hostů: Dvořák Josef ml. 1:2, Kropík Milan 0:3, Janda František 0:2, Šubrt Josef ml. 0:2), Velešín - Přídolí B - TJ Calofrig Borovany A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vochozka Roman 3:1, Blaženec Dušan 1:3, Betka Kamil 2:2, Strapek Josef 3:1, body hostů: Čepelka Jan 2:2, Janda Jiří 2:2, Krýsl Martin 0:4, Cicko Tomáš 3:1), KST Orel ČB C - TJ Šumavan Vimperk A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hornych Pavel 2:1, Vrzal Petr 0:2, Vrzal Pavel 0:3, Šilhavý Petr 0:3, body hostů: Pavlíček Luděk 2:1, Krahulec Jiří ml. 3:0, Martenek Vladimír 3:0, Janoud Jan 1:1), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - TJ VS Tábor A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duspiva Martin 3:0, Škoda Petr 2:1, Jabůrek Jan 2:1, Hornych Jiří 2:1, body hostů: Jehně Richard 2:1, Losos Radek 1:2, Jehně Václav ml. 0:3, Losos Marek 0:3), TJ Slavoj Protivín A - KST Orel ČB B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klárner Jakub 0:3, Cendelín Rostislav 3:0, Vařečka Ondřej 3:0, Dunovský Libor 3:0, body hostů: Brom Jan 1:2, Kahuda Stanislav 0:3, Kocourek Petr 1:2, Kvašnovský Petr 1:2), SKST Týn nad Vltavou A - TJ Slovan Černý Dub A -:-,
4. kolo:
TJ Slovan Černý Dub A - TJ Spartak Kaplice B -:- (zrušeno), KST Orel ČB B - Velešín - Přídolí B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brom Jan 2:1, Kahuda Stanislav 2:1, Kocourek Petr 2:1, Kvašnovský Petr 2:1, body hostů: Strapek Josef 1:2, Vochozka Roman 3:0, Betka Kamil 0:3, Blaženec Dušan 0:3), TJ VS Tábor A - TJ Slavoj Protivín A -:- (zrušeno), TJ Šumavan Vimperk A - SKST Týn nad Vltavou A -:- (zrušeno), TJ Calofrig Borovany A - KST Orel ČB C -:- (zrušeno), TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:- (zrušeno),
5. kolo:
TJ Slovan Černý Dub A - Velešín - Přídolí B -:- (zrušeno), KST Orel ČB B - TJ Spartak Kaplice B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brom Jan 2:2, Kocourek Petr 1:3, Kahuda Stanislav 0:3, Kvašnovský Petr 2:2, body hostů: Janošťák Miroslav 2:2, Kmoch Zdeněk 4:0, Kuchta Kamil nejml. 3:1, Beneš Pavel st. 1:2), TJ VS Tábor A - SKST Týn nad Vltavou A -:- (zrušeno), TJ Šumavan Vimperk A - TJ Slavoj Protivín A -:- (zrušeno), TJ Calofrig Borovany A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:- (zrušeno), TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - KST Orel ČB C -:- (zrušeno),
6. kolo:
TJ Spartak Kaplice B - KST Orel ČB C -:- (zrušeno), Velešín - Přídolí B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:- (zrušeno), TJ Slavoj Protivín A - TJ Calofrig Borovany A -:- (zrušeno), SKST Týn nad Vltavou A - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A -:- (zrušeno), TJ Slovan Černý Dub A - TJ VS Tábor A -:- (zrušeno), KST Orel ČB B - TJ Šumavan Vimperk A -:- (zrušeno),
7. kolo:
TJ Spartak Kaplice B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:- (zrušeno), Velešín - Přídolí B - KST Orel ČB C -:- (zrušeno), TJ Slavoj Protivín A - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A -:- (zrušeno), SKST Týn nad Vltavou A - TJ Calofrig Borovany A -:- (zrušeno), TJ Slovan Černý Dub A - TJ Šumavan Vimperk A -:- (zrušeno), KST Orel ČB B - TJ VS Tábor A -:- (zrušeno),
8. kolo:
TJ VS Tábor A - TJ Spartak Kaplice B -:- (zrušeno), TJ Šumavan Vimperk A - Velešín - Přídolí B -:- (zrušeno), TJ Calofrig Borovany A - TJ Slovan Černý Dub A -:- (zrušeno), TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - KST Orel ČB B -:- (zrušeno), KST Orel ČB C - TJ Slavoj Protivín A -:- (zrušeno), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - SKST Týn nad Vltavou A -:- (zrušeno),
9. kolo:
TJ VS Tábor A - Velešín - Přídolí B -:- (zrušeno), TJ Šumavan Vimperk A - TJ Spartak Kaplice B -:- (zrušeno), TJ Calofrig Borovany A - KST Orel ČB B -:- (zrušeno), TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - TJ Slovan Černý Dub A -:- (zrušeno), KST Orel ČB C - SKST Týn nad Vltavou A -:- (zrušeno), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - TJ Slavoj Protivín A -:- (zrušeno),
10. kolo:
TJ Slavoj Protivín A - TJ Spartak Kaplice B -:- (zrušeno), SKST Týn nad Vltavou A - Velešín - Přídolí B -:- (zrušeno), TJ Slovan Černý Dub A - KST Orel ČB C -:- (zrušeno), KST Orel ČB B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:- (zrušeno), TJ VS Tábor A - TJ Calofrig Borovany A -:- (zrušeno), TJ Šumavan Vimperk A - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A -:- (zrušeno),
11. kolo:
TJ Slavoj Protivín A - Velešín - Přídolí B -:- (zrušeno), SKST Týn nad Vltavou A - TJ Spartak Kaplice B -:- (zrušeno), TJ Slovan Černý Dub A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:- (zrušeno), KST Orel ČB B - KST Orel ČB C 10:7 (zrušeno, čtyřhry 2:0, body domácích: Kahuda Stanislav 3:1, Kocourek Petr 2:2, Hořejší Rudolf 0:3, Brom Jan 3:1, body hostů: Hornych Pavel 2:2, Šilhavý Petr 3:1, Janouš Ivan 1:3, Vrzal Pavel 1:2), TJ VS Tábor A - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A -:- (zrušeno), TJ Šumavan Vimperk A - TJ Calofrig Borovany A -:- (zrušeno),
12. kolo:
SKST Týn nad Vltavou A - TJ Slavoj Protivín A -:-, KST Orel ČB B - TJ Slovan Černý Dub A -:-, TJ Šumavan Vimperk A - TJ VS Tábor A -:-, TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - TJ Calofrig Borovany A -:-, TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - KST Orel ČB C -:-, Velešín - Přídolí B - TJ Spartak Kaplice B -:-,
13. kolo:
TJ Calofrig Borovany A - TJ Spartak Kaplice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - Velešín - Přídolí B -:- (zrušeno), TJ VS Tábor A - KST Orel ČB C -:- (zrušeno), TJ Šumavan Vimperk A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:- (zrušeno), TJ Slovan Černý Dub A - TJ Slavoj Protivín A -:- (zrušeno), KST Orel ČB B - SKST Týn nad Vltavou A -:- (zrušeno),
14. kolo:
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - TJ Spartak Kaplice B -:- (zrušeno), TJ Calofrig Borovany A - Velešín - Přídolí B -:- (zrušeno), TJ Šumavan Vimperk A - KST Orel ČB C -:- (zrušeno), TJ VS Tábor A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:- (zrušeno), KST Orel ČB B - TJ Slavoj Protivín A -:- (zrušeno), TJ Slovan Černý Dub A - SKST Týn nad Vltavou A -:- (zrušeno),
15. kolo:
TJ Spartak Kaplice B - TJ Slovan Černý Dub A -:-, Velešín - Přídolí B - KST Orel ČB B -:- (zrušeno), TJ Slavoj Protivín A - TJ VS Tábor A -:-, SKST Týn nad Vltavou A - TJ Šumavan Vimperk A -:-, KST Orel ČB C - TJ Calofrig Borovany A -:-, TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A -:-,
16. kolo:
Velešín - Přídolí B - TJ Slovan Černý Dub A -:-, TJ Spartak Kaplice B - KST Orel ČB B -:- (zrušeno), SKST Týn nad Vltavou A - TJ VS Tábor A -:-, TJ Slavoj Protivín A - TJ Šumavan Vimperk A -:-, TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - TJ Calofrig Borovany A -:-, KST Orel ČB C - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A -:-,
17. kolo:
KST Orel ČB C - TJ Spartak Kaplice B -:-, TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - Velešín - Přídolí B -:-, TJ Calofrig Borovany A - TJ Slavoj Protivín A -:-, TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - SKST Týn nad Vltavou A -:-, TJ VS Tábor A - TJ Slovan Černý Dub A -:-, TJ Šumavan Vimperk A - KST Orel ČB B -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - TJ Spartak Kaplice B -:-, KST Orel ČB C - Velešín - Přídolí B -:-, TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - TJ Slavoj Protivín A -:-, TJ Calofrig Borovany A - SKST Týn nad Vltavou A -:-, TJ Šumavan Vimperk A - TJ Slovan Černý Dub A -:-, TJ VS Tábor A - KST Orel ČB B -:-,
19. kolo:
TJ VS Tábor A - TJ Spartak Kaplice B -:-, TJ Šumavan Vimperk A - Velešín - Přídolí B -:-, TJ Slovan Černý Dub A - TJ Calofrig Borovany A -:-, KST Orel ČB B - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A -:-, TJ Slavoj Protivín A - KST Orel ČB C -:-, SKST Týn nad Vltavou A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:-,
20. kolo:
TJ VS Tábor A - Velešín - Přídolí B -:-, TJ Šumavan Vimperk A - TJ Spartak Kaplice B -:-, KST Orel ČB B - TJ Calofrig Borovany A -:-, TJ Slovan Černý Dub A - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A -:-, SKST Týn nad Vltavou A - KST Orel ČB C -:-, TJ Slavoj Protivín A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:-,
21. kolo:
TJ Spartak Kaplice B - TJ Slavoj Protivín A -:-, Velešín - Přídolí B - SKST Týn nad Vltavou A -:-, TJ Slovan Černý Dub A - KST Orel ČB C -:-, KST Orel ČB B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:-, TJ Calofrig Borovany A - TJ VS Tábor A -:-, TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - TJ Šumavan Vimperk A -:-,
22. kolo:
Velešín - Přídolí B - TJ Slavoj Protivín A -:-, TJ Spartak Kaplice B - SKST Týn nad Vltavou A -:-, TJ Slovan Černý Dub A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:-, KST Orel ČB C - KST Orel ČB B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hornych Pavel 3:1, Vrzal Pavel 3:1, Janouš Ivan 1:3, Šilhavý Petr 2:2, body hostů: Brom Jan 3:1, Kahuda Stanislav 2:2, Kocourek Petr 2:2, Hořejší Rudolf 0:4), TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - TJ VS Tábor A -:-, TJ Calofrig Borovany A - TJ Šumavan Vimperk A -:-,
Krajská soutěž A
1. kolo:
TJ Sokol Křemže - Holubov A - SKST Týn nad Vltavou B -:- (zrušeno), TJ Slávia Prachatice A - SKP Prachatice -:- (zrušeno), TJ Spartak Kaplice C - TJ Sokol České Budějovice B -:- (zrušeno), SK Pedagog ČB B - TJ Sokol Křemže - Holubov B -:- (zrušeno), KST Orel ČB D - TJ Sokol Nová Ves u ČB A -:- (zrušeno), TJ Sokol Lhenice A - SK MARTYNA Malovice A -:- (zrušeno),
2. kolo:
TJ Sokol Lhenice A - SK Pedagog ČB B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halabrín Milan st. 2:2, Fišerová Iveta 1:3, Fišer Martin 4:0, Dubravcová Aneta 2:2, body hostů: Čelikovský Jakub 3:1, Farník Jiří 2:2, Kárník Pavel 1:3, Founě Jiří 1:3), SK MARTYNA Malovice A - TJ Sokol Křemže - Holubov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krotký Marek 2:1, Havel Tomáš 1:2, Milota Miroslav 2:1, Kolář Otakar 3:0, body hostů: Novák Václav 3:0, Laštovička Jan 1:2, Novák Martin 0:3, Chaloupka Pavel 0:3), KST Orel ČB D - TJ Spartak Kaplice C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nešpol Zdeněk 0:4, Matuška Alex 0:4, Blažek Bohumír 3:0, Nedvěd Tomáš 3:1, body hostů: Pospíšil Jaroslav 3:1, Dvořák Rudolf 2:2, Dvořák Jan 2:2, Kratochvílová Mirka 2:1), TJ Sokol Nová Ves u ČB A - TJ Sokol České Budějovice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Houška Miroslav 2:1, Malčák Karel 2:1, Mašek Stanislav 1:2, Lojka David 3:0, body hostů: Kaisler Robert 3:0, Trnka Tadeáš 1:2, Fišer Vojtěch 0:3, Pazderová Klára 0:3), TJ Sokol Křemže - Holubov A - TJ Slávia Prachatice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zikeš Dalibor 2:0, Hůlka Jan 2:0, Reitinger Jiří 1:2, Kudláček Zbyněk 3:0, body hostů: Kocourek Milan 1:2, Stolz Karel 0:3, Batysta Milan 1:1, Kozel Josef 0:2), SKST Týn nad Vltavou B - SKP Prachatice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezpalec Martin st. 2:0, Syrovátka Radek 1:1, Skalák Josef st. 3:0, Kučera Karel 3:0, body hostů: Wimberský Václav 1:2, Kačer Jindřich 0:3, Novák Zdeněk 0:2, Předota Karel 0:2),
3. kolo:
TJ Sokol Lhenice A - TJ Sokol Křemže - Holubov B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halabrín Milan st. 3:0, Fišerová Iveta 1:1, Fišer Martin 3:0, Dubravcová Aneta 2:1, body hostů: Novák Václav 1:2, Laštovička Jan 1:2, Fleischmannová Klára 0:3, Novák Martin 0:2), SK MARTYNA Malovice A - SK Pedagog ČB B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krotký Marek 3:1, Kadlec Pavel 3:0, Havel Tomáš 0:3, Kolář Otakar 3:1, body hostů: Čelikovský Jakub 2:2, Farník Jiří 2:2, Kárník Pavel 1:2, Founě Jiří 0:3), KST Orel ČB D - TJ Sokol České Budějovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedvěd Tomáš 2:2, Nečasová Natálie 2:2, Vrzal Petr 2:2, Blažek Bohumír 3:1, body hostů: Klečka Jiří 4:0, Fišer Vojtěch 0:4, Trnka Tadeáš 3:1, Pazderová Klára 0:4), TJ Sokol Nová Ves u ČB A - TJ Spartak Kaplice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paleček Vladimír 4:0, Malčák Karel 1:3, Zdrha David 2:2, Lojka David 1:3, body hostů: Pospíšil Jaroslav 3:1, Dvořák Rudolf 2:2, Dvořák Jan 2:2, Kratochvílová Mirka 1:3), SKP Prachatice - TJ Sokol Křemže - Holubov A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šána Václav 0:2, Novák Zdeněk 0:2, Předota Karel 0:3, Wimberský Václav 1:2, body hostů: Hůlka Jan 3:0, Kudláček Zbyněk 3:0, Reitinger Jiří 2:0, Zikeš Dalibor 1:1), SKST Týn nad Vltavou B - TJ Slávia Prachatice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezpalec Martin st. 2:0, Syrovátka Radek 1:1, Skalák Josef st. 2:1, Kučera Karel 3:0, body hostů: Batysta Milan 1:2, Stolz Karel 1:2, Kozel Josef 0:2, Horčica Michal 0:2),
4. kolo:
TJ Slávia Prachatice A - TJ Sokol Lhenice A -:- (zrušeno), SKP Prachatice - SK MARTYNA Malovice A -:- (zrušeno), TJ Spartak Kaplice C - TJ Sokol Křemže - Holubov A -:- (zrušeno), TJ Sokol České Budějovice B - SKST Týn nad Vltavou B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klečka Jiří 2:2, Kaisler Robert 3:1, Trnka Tadeáš 2:2, Fišer Vojtěch 0:2, Pazderová Klára 1:1, body hostů: Kučera Karel 4:0, Bezpalec Martin st. 2:2, Skalák Josef st. 1:3, Syrovátka Radek 1:3), SK Pedagog ČB B - KST Orel ČB D -:- (zrušeno), TJ Sokol Křemže - Holubov B - TJ Sokol Nová Ves u ČB A -:- (zrušeno),
5. kolo:
TJ Slávia Prachatice A - SK MARTYNA Malovice A -:- (zrušeno), SKP Prachatice - TJ Sokol Lhenice A -:- (zrušeno), TJ Spartak Kaplice C - SKST Týn nad Vltavou B -:- (zrušeno), TJ Sokol České Budějovice B - TJ Sokol Křemže - Holubov A -:- (zrušeno), SK Pedagog ČB B - TJ Sokol Nová Ves u ČB A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kárník Pavel 3:0, Founě Jiří 2:1, Zeman Tomáš 2:1, Farník Jiří 2:1, body hostů: Paleček Vladimír 1:2, Lojka David 0:3, Malčák Karel 2:1, Mašek Stanislav 0:3), TJ Sokol Křemže - Holubov B - KST Orel ČB D -:- (zrušeno),
6. kolo:
TJ Sokol Lhenice A - KST Orel ČB D -:- (zrušeno), SK MARTYNA Malovice A - TJ Sokol Nová Ves u ČB A -:- (zrušeno), TJ Sokol Křemže - Holubov A - SK Pedagog ČB B -:- (zrušeno), SKST Týn nad Vltavou B - TJ Sokol Křemže - Holubov B -:- (zrušeno), TJ Slávia Prachatice A - TJ Spartak Kaplice C -:- (zrušeno), SKP Prachatice - TJ Sokol České Budějovice B -:- (zrušeno),
7. kolo:
TJ Sokol Lhenice A - TJ Sokol Nová Ves u ČB A -:- (zrušeno), SK MARTYNA Malovice A - KST Orel ČB D -:- (zrušeno), TJ Sokol Křemže - Holubov A - TJ Sokol Křemže - Holubov B 10:7 (zrušeno, čtyřhry 1:1, body domácích: Opelka Jaroslav 3:1, Kudláček Zbyněk 3:1, Vaněček Michal 0:3, Dobrovodský Martin 3:1, body hostů: Novák Václav 4:0, Laštovička Jan 1:3, Chaloupka Pavel 1:3, Novák Martin 0:3), SKST Týn nad Vltavou B - SK Pedagog ČB B -:- (zrušeno), TJ Slávia Prachatice A - TJ Sokol České Budějovice B -:- (zrušeno), SKP Prachatice - TJ Spartak Kaplice C -:- (zrušeno),
8. kolo:
TJ Spartak Kaplice C - TJ Sokol Lhenice A -:- (zrušeno), TJ Sokol České Budějovice B - SK MARTYNA Malovice A -:- (zrušeno), SK Pedagog ČB B - TJ Slávia Prachatice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Křemže - Holubov B - SKP Prachatice -:- (zrušeno), KST Orel ČB D - TJ Sokol Křemže - Holubov A -:- (zrušeno), TJ Sokol Nová Ves u ČB A - SKST Týn nad Vltavou B -:- (zrušeno),
9. kolo:
TJ Spartak Kaplice C - SK MARTYNA Malovice A -:- (zrušeno), TJ Sokol České Budějovice B - TJ Sokol Lhenice A -:- (zrušeno), SK Pedagog ČB B - SKP Prachatice -:- (zrušeno), TJ Sokol Křemže - Holubov B - TJ Slávia Prachatice A -:- (zrušeno), KST Orel ČB D - SKST Týn nad Vltavou B -:- (zrušeno), TJ Sokol Nová Ves u ČB A - TJ Sokol Křemže - Holubov A -:- (zrušeno),
10. kolo:
TJ Sokol Křemže - Holubov A - TJ Sokol Lhenice A -:- (zrušeno), SKST Týn nad Vltavou B - SK MARTYNA Malovice A -:- (zrušeno), TJ Slávia Prachatice A - KST Orel ČB D -:- (zrušeno), SKP Prachatice - TJ Sokol Nová Ves u ČB A -:- (zrušeno), TJ Spartak Kaplice C - SK Pedagog ČB B -:- (zrušeno), TJ Sokol České Budějovice B - TJ Sokol Křemže - Holubov B -:- (zrušeno),
11. kolo:
TJ Sokol Křemže - Holubov A - SK MARTYNA Malovice A -:- (zrušeno), SKST Týn nad Vltavou B - TJ Sokol Lhenice A -:- (zrušeno), TJ Slávia Prachatice A - TJ Sokol Nová Ves u ČB A -:- (zrušeno), SKP Prachatice - KST Orel ČB D -:- (zrušeno), TJ Spartak Kaplice C - TJ Sokol Křemže - Holubov B -:- (zrušeno), TJ Sokol České Budějovice B - SK Pedagog ČB B -:- (zrušeno),
12. kolo:
SKST Týn nad Vltavou B - TJ Sokol Křemže - Holubov A -:-, SKP Prachatice - TJ Slávia Prachatice A -:-, TJ Sokol České Budějovice B - TJ Spartak Kaplice C -:-, TJ Sokol Křemže - Holubov B - SK Pedagog ČB B -:-, TJ Sokol Nová Ves u ČB A - KST Orel ČB D -:-, SK MARTYNA Malovice A - TJ Sokol Lhenice A -:-,
13. kolo:
SK Pedagog ČB B - TJ Sokol Lhenice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Křemže - Holubov B - SK MARTYNA Malovice A -:- (zrušeno), TJ Spartak Kaplice C - KST Orel ČB D -:- (zrušeno), TJ Sokol České Budějovice B - TJ Sokol Nová Ves u ČB A -:- (zrušeno), TJ Slávia Prachatice A - TJ Sokol Křemže - Holubov A -:- (zrušeno), SKP Prachatice - SKST Týn nad Vltavou B -:- (zrušeno),
14. kolo:
TJ Sokol Křemže - Holubov B - TJ Sokol Lhenice A -:- (zrušeno), SK Pedagog ČB B - SK MARTYNA Malovice A -:- (zrušeno), TJ Sokol České Budějovice B - KST Orel ČB D -:- (zrušeno), TJ Spartak Kaplice C - TJ Sokol Nová Ves u ČB A -:- (zrušeno), TJ Sokol Křemže - Holubov A - SKP Prachatice -:- (zrušeno), TJ Slávia Prachatice A - SKST Týn nad Vltavou B -:- (zrušeno),
15. kolo:
TJ Sokol Lhenice A - TJ Slávia Prachatice A -:-, SK MARTYNA Malovice A - SKP Prachatice -:-, TJ Sokol Křemže - Holubov A - TJ Spartak Kaplice C -:-, SKST Týn nad Vltavou B - TJ Sokol České Budějovice B -:- (zrušeno), KST Orel ČB D - SK Pedagog ČB B -:-, TJ Sokol Nová Ves u ČB A - TJ Sokol Křemže - Holubov B -:-,
16. kolo:
SK MARTYNA Malovice A - TJ Slávia Prachatice A -:-, TJ Sokol Lhenice A - SKP Prachatice -:-, SKST Týn nad Vltavou B - TJ Spartak Kaplice C -:-, TJ Sokol Křemže - Holubov A - TJ Sokol České Budějovice B -:-, TJ Sokol Nová Ves u ČB A - SK Pedagog ČB B -:- (zrušeno), KST Orel ČB D - TJ Sokol Křemže - Holubov B -:-,
17. kolo:
KST Orel ČB D - TJ Sokol Lhenice A -:-, TJ Sokol Nová Ves u ČB A - SK MARTYNA Malovice A -:-, SK Pedagog ČB B - TJ Sokol Křemže - Holubov A -:-, TJ Sokol Křemže - Holubov B - SKST Týn nad Vltavou B -:-, TJ Spartak Kaplice C - TJ Slávia Prachatice A -:-, TJ Sokol České Budějovice B - SKP Prachatice -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Nová Ves u ČB A - TJ Sokol Lhenice A -:-, KST Orel ČB D - SK MARTYNA Malovice A -:-, TJ Sokol Křemže - Holubov B - TJ Sokol Křemže - Holubov A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chaloupka Pavel 1:3, Fleischmannová Klára 1:2, Laštovička Jan 2:1, Novák Václav 2:2, body hostů: Zikeš Dalibor 3:1, Kudláček Zbyněk 3:1, Opelka Jaroslav 2:1, Vaněček Michal 0:3), SK Pedagog ČB B - SKST Týn nad Vltavou B -:-, TJ Sokol České Budějovice B - TJ Slávia Prachatice A -:-, TJ Spartak Kaplice C - SKP Prachatice -:-,
19. kolo:
TJ Spartak Kaplice C - TJ Sokol Lhenice A -:-, TJ Sokol České Budějovice B - SK MARTYNA Malovice A -:-, TJ Slávia Prachatice A - SK Pedagog ČB B -:-, SKP Prachatice - TJ Sokol Křemže - Holubov B -:-, TJ Sokol Křemže - Holubov A - KST Orel ČB D -:-, SKST Týn nad Vltavou B - TJ Sokol Nová Ves u ČB A -:-,
20. kolo:
TJ Spartak Kaplice C - SK MARTYNA Malovice A -:-, TJ Sokol České Budějovice B - TJ Sokol Lhenice A -:-, SKP Prachatice - SK Pedagog ČB B -:-, TJ Slávia Prachatice A - TJ Sokol Křemže - Holubov B -:-, SKST Týn nad Vltavou B - KST Orel ČB D -:-, TJ Sokol Křemže - Holubov A - TJ Sokol Nová Ves u ČB A -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Lhenice A - TJ Sokol Křemže - Holubov A -:-, SK MARTYNA Malovice A - SKST Týn nad Vltavou B -:-, TJ Slávia Prachatice A - KST Orel ČB D -:-, SKP Prachatice - TJ Sokol Nová Ves u ČB A -:-, SK Pedagog ČB B - TJ Spartak Kaplice C -:-, TJ Sokol Křemže - Holubov B - TJ Sokol České Budějovice B -:-,
22. kolo:
SK MARTYNA Malovice A - TJ Sokol Křemže - Holubov A -:-, TJ Sokol Lhenice A - SKST Týn nad Vltavou B -:-, TJ Slávia Prachatice A - TJ Sokol Nová Ves u ČB A -:-, SKP Prachatice - KST Orel ČB D -:-, TJ Sokol Křemže - Holubov B - TJ Spartak Kaplice C -:-, SK Pedagog ČB B - TJ Sokol České Budějovice B -:-,
Krajská soutěž B
1. kolo:
TJ Slavoj Protivín B - TJ Třebohostice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Milevsko A - TJ Sokol Písek A -:- (zrušeno), TJ Sokol Mirotice B - TJ Osek A -:- (zrušeno), TJ Sokol Vodňany C - TJ Blatná A -:- (zrušeno), ST Svatá Maří A - TJ Slovan Černý Dub B -:- (zrušeno), ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Sokol Strakonice A -:- (zrušeno),
2. kolo:
ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Sokol Vodňany C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poklop Kamil 2:1, Soukup Lukáš 1:2, Chaluš Libor 2:1, Holík Bohuslav 4:0, body hostů: Bílý Michal 1:3, Šimoník Vladimír 1:2, Bauer Jiří ml. 0:3, Šottner Jiří 2:1), TJ Sokol Strakonice A - TJ Blatná A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrach František ml. 3:1, Hynek Otakar ml. 1:3, Jungvirt Roman 3:0, Jungvirt Josef 2:2, body hostů: Trefný Jan 1:3, Mls Jiří 2:2, Mls Pavel 0:4, Ounický Pavel 3:0), TJ Sokol Mirotice B - ST Svatá Maří A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašek Jan 2:2, Břicháček Lukáš 2:2, Krahulec Jiří st. 0:4, Motejzik Zbyněk 3:1, body hostů: Vašátko Zdeněk 3:1, Schoř Libor 4:0, Fleišman Jaroslav 1:3, Macorlík Petr 1:3), TJ Osek A - TJ Slovan Černý Dub B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peterka Václav 3:0, Brandýs František 2:1, Kozma Václav 0:3, Holman Libor 3:0, body hostů: Charvát Karel 2:1, Húska Radek 1:2, Pešl Miroslav 1:2, Sekyra Zbyněk 0:3), TJ Slavoj Protivín B - TJ Sokol Milevsko A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vařečka Pavel 0:2, Marková Ivana 0:2, Mareš Zdeněk 0:2, Topinka Václav 0:2, body hostů: Kolář Tomáš 2:0, Černý Petr 2:0, Mácha Luboš ml. 2:0, Mácha Jakub 2:0), TJ Třebohostice A - TJ Sokol Písek A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Karel 0:4, Soukup Miloslav ml. 3:0, Šavrda Karel 0:3, Vokroj Zdeněk 1:3, body hostů: Černohorský Martin 3:1, Bílý Marek 3:1, Hanus Michal 3:0, Koza Tobiáš 1:2),
3. kolo:
ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Blatná A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poklop Kamil 2:1, Chaluš Libor 1:2, Soukup Lukáš 1:2, Hrazdira Patrik 4:0, body hostů: Trefný Jan 2:2, Mls Jiří 2:1, Kostner Jiří 0:3, Mls Pavel 1:2), TJ Sokol Strakonice A - TJ Sokol Vodňany C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Požárek Jaroslav 0:1, Jungvirt Roman 1:2, Hrach František ml. 1:2, Jungvirt Josef 3:1, Matějka Jan 0:3, body hostů: Bílý Michal 3:1, Šimoník Vladimír 1:3, Turek Václav 2:1, Šottner Jiří 3:0), ST Svatá Maří A - TJ Osek A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašátko Zdeněk 2:1, Fleišman Jaroslav 1:2, Macorlík Petr 0:3, Schoř Libor 2:2, body hostů: Holman Libor 4:0, Peterka Václav 3:0, Brandýs František 1:2, Mrkvička Pavel 0:3), TJ Slovan Černý Dub B - TJ Sokol Mirotice B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Húska Radek 2:2, Valert Radomír 2:2, Charvát Karel 1:2, Pešl Miroslav 2:2, body hostů: Motejzik Zbyněk 4:0, Břicháček Lukáš 1:3, Vašek Jan 3:1, Krahulec Jiří st. 0:3), TJ Slavoj Protivín B - TJ Sokol Písek A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vařečka Pavel 0:2, Marková Ivana 0:2, Mareš Zdeněk 0:2, Topinka Václav 0:2, body hostů: Černohorský Martin 2:0, Ďurišová Kateřina 2:0, Hanus Michal 2:0, Bílý Marek 2:0), TJ Třebohostice A - TJ Sokol Milevsko A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křivanec Josef 1:3, Soukup Miloslav ml. 2:2, Šavrda Karel 2:1, Vokroj Zdeněk 3:0, body hostů: Kolář Tomáš 3:0, Mácha Jakub 1:3, Švára Petr 0:4, Černý Petr 2:1),
4. kolo:
TJ Sokol Milevsko A - ČZ Strakonice Elektrostav C -:- (zrušeno), TJ Sokol Písek A - TJ Sokol Strakonice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanus Michal 1:3, Ďurišová Kateřina 2:2, Bílý Marek 1:3, Černohorský Martin 3:1, body hostů: Jungvirt Josef 1:3, Hrach František ml. 3:1, Jungvirt Roman 3:1, Hynek Otakar ml. 2:2), TJ Sokol Mirotice B - TJ Slavoj Protivín B -:- (zrušeno), TJ Osek A - TJ Třebohostice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Vodňany C - ST Svatá Maří A -:- (zrušeno), TJ Blatná A - TJ Slovan Černý Dub B -:- (zrušeno),
5. kolo:
TJ Sokol Milevsko A - TJ Sokol Strakonice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Písek A - ČZ Strakonice Elektrostav C -:- (zrušeno), TJ Sokol Mirotice B - TJ Třebohostice A -:- (zrušeno), TJ Osek A - TJ Slavoj Protivín B -:- (zrušeno), TJ Sokol Vodňany C - TJ Slovan Černý Dub B -:- (zrušeno), TJ Blatná A - ST Svatá Maří A -:- (zrušeno),
6. kolo:
ČZ Strakonice Elektrostav C - ST Svatá Maří A -:- (zrušeno), TJ Sokol Strakonice A - TJ Slovan Černý Dub B -:- (zrušeno), TJ Slavoj Protivín B - TJ Sokol Vodňany C -:- (zrušeno), TJ Třebohostice A - TJ Blatná A -:- (zrušeno), TJ Sokol Milevsko A - TJ Sokol Mirotice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Písek A - TJ Osek A -:- (zrušeno),
7. kolo:
ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Slovan Černý Dub B -:- (zrušeno), TJ Sokol Strakonice A - ST Svatá Maří A -:- (zrušeno), TJ Slavoj Protivín B - TJ Blatná A -:- (zrušeno), TJ Třebohostice A - TJ Sokol Vodňany C -:- (zrušeno), TJ Sokol Milevsko A - TJ Osek A -:- (zrušeno), TJ Sokol Písek A - TJ Sokol Mirotice B -:- (zrušeno),
8. kolo:
TJ Sokol Mirotice B - ČZ Strakonice Elektrostav C -:- (zrušeno), TJ Osek A - TJ Sokol Strakonice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Vodňany C - TJ Sokol Milevsko A -:- (zrušeno), TJ Blatná A - TJ Sokol Písek A -:- (zrušeno), ST Svatá Maří A - TJ Slavoj Protivín B -:- (zrušeno), TJ Slovan Černý Dub B - TJ Třebohostice A -:- (zrušeno),
9. kolo:
TJ Sokol Mirotice B - TJ Sokol Strakonice A -:- (zrušeno), TJ Osek A - ČZ Strakonice Elektrostav C -:- (zrušeno), TJ Sokol Vodňany C - TJ Sokol Písek A -:- (zrušeno), TJ Blatná A - TJ Sokol Milevsko A -:- (zrušeno), ST Svatá Maří A - TJ Třebohostice A -:- (zrušeno), TJ Slovan Černý Dub B - TJ Slavoj Protivín B -:- (zrušeno),
10. kolo:
TJ Slavoj Protivín B - ČZ Strakonice Elektrostav C -:- (zrušeno), TJ Třebohostice A - TJ Sokol Strakonice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Milevsko A - ST Svatá Maří A -:- (zrušeno), TJ Sokol Písek A - TJ Slovan Černý Dub B -:- (zrušeno), TJ Sokol Mirotice B - TJ Sokol Vodňany C -:- (zrušeno), TJ Osek A - TJ Blatná A -:- (zrušeno),
11. kolo:
TJ Slavoj Protivín B - TJ Sokol Strakonice A -:- (zrušeno), TJ Třebohostice A - ČZ Strakonice Elektrostav C -:- (zrušeno), TJ Sokol Milevsko A - TJ Slovan Černý Dub B -:- (zrušeno), TJ Sokol Písek A - ST Svatá Maří A -:- (zrušeno), TJ Sokol Mirotice B - TJ Blatná A -:- (zrušeno), TJ Osek A - TJ Sokol Vodňany C -:- (zrušeno),
12. kolo:
TJ Třebohostice A - TJ Slavoj Protivín B -:-, TJ Sokol Písek A - TJ Sokol Milevsko A -:-, TJ Osek A - TJ Sokol Mirotice B -:-, TJ Blatná A - TJ Sokol Vodňany C -:-, TJ Slovan Černý Dub B - ST Svatá Maří A -:-, TJ Sokol Strakonice A - ČZ Strakonice Elektrostav C -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Vodňany C - ČZ Strakonice Elektrostav C -:- (zrušeno), TJ Blatná A - TJ Sokol Strakonice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Mirotice B - ST Svatá Maří A -:- (zrušeno), TJ Slovan Černý Dub B - TJ Osek A -:- (zrušeno), TJ Sokol Milevsko A - TJ Slavoj Protivín B -:- (zrušeno), TJ Sokol Písek A - TJ Třebohostice A -:- (zrušeno),
14. kolo:
TJ Blatná A - ČZ Strakonice Elektrostav C -:- (zrušeno), TJ Sokol Vodňany C - TJ Sokol Strakonice A -:- (zrušeno), TJ Osek A - ST Svatá Maří A -:- (zrušeno), TJ Sokol Mirotice B - TJ Slovan Černý Dub B -:- (zrušeno), TJ Sokol Písek A - TJ Slavoj Protivín B -:- (zrušeno), TJ Sokol Milevsko A - TJ Třebohostice A -:- (zrušeno),
15. kolo:
ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Sokol Milevsko A -:-, TJ Sokol Strakonice A - TJ Sokol Písek A -:- (zrušeno), TJ Slavoj Protivín B - TJ Sokol Mirotice B -:-, TJ Třebohostice A - TJ Osek A -:-, ST Svatá Maří A - TJ Sokol Vodňany C -:-, TJ Slovan Černý Dub B - TJ Blatná A -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Strakonice A - TJ Sokol Milevsko A -:-, ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Sokol Písek A -:-, TJ Třebohostice A - TJ Sokol Mirotice B -:-, TJ Slavoj Protivín B - TJ Osek A -:-, TJ Slovan Černý Dub B - TJ Sokol Vodňany C -:-, ST Svatá Maří A - TJ Blatná A -:-,
17. kolo:
ST Svatá Maří A - ČZ Strakonice Elektrostav C -:-, TJ Slovan Černý Dub B - TJ Sokol Strakonice A -:-, TJ Sokol Vodňany C - TJ Slavoj Protivín B -:-, TJ Blatná A - TJ Třebohostice A -:-, TJ Sokol Mirotice B - TJ Sokol Milevsko A -:-, TJ Osek A - TJ Sokol Písek A -:-,
18. kolo:
TJ Slovan Černý Dub B - ČZ Strakonice Elektrostav C -:-, ST Svatá Maří A - TJ Sokol Strakonice A -:-, TJ Blatná A - TJ Slavoj Protivín B -:-, TJ Sokol Vodňany C - TJ Třebohostice A -:-, TJ Osek A - TJ Sokol Milevsko A -:-, TJ Sokol Mirotice B - TJ Sokol Písek A -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Mirotice B - ČZ Strakonice Elektrostav C -:-, TJ Osek A - TJ Sokol Strakonice A -:-, TJ Sokol Milevsko A - TJ Sokol Vodňany C -:-, TJ Sokol Písek A - TJ Blatná A -:-, TJ Slavoj Protivín B - ST Svatá Maří A -:-, TJ Třebohostice A - TJ Slovan Černý Dub B -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Mirotice B - TJ Sokol Strakonice A -:-, TJ Osek A - ČZ Strakonice Elektrostav C -:-, TJ Sokol Písek A - TJ Sokol Vodňany C -:-, TJ Sokol Milevsko A - TJ Blatná A -:-, TJ Třebohostice A - ST Svatá Maří A -:-, TJ Slavoj Protivín B - TJ Slovan Černý Dub B -:-,
21. kolo:
ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Slavoj Protivín B -:-, TJ Sokol Strakonice A - TJ Třebohostice A -:-, TJ Sokol Milevsko A - ST Svatá Maří A -:-, TJ Sokol Písek A - TJ Slovan Černý Dub B -:-, TJ Sokol Vodňany C - TJ Sokol Mirotice B -:-, TJ Blatná A - TJ Osek A -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Strakonice A - TJ Slavoj Protivín B -:-, ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Třebohostice A -:-, TJ Sokol Milevsko A - TJ Slovan Černý Dub B -:-, TJ Sokol Písek A - ST Svatá Maří A -:-, TJ Blatná A - TJ Sokol Mirotice B -:-, TJ Sokol Vodňany C - TJ Osek A -:-,
Krajská soutěž C
1. kolo:
Staving Studená C - TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A -:- (zrušeno), TJ Jiskra Třeboň A - TJ SDH Nové Dvory A -:- (zrušeno), Jindřichův Hradec 1930 A - DDM Soběslav B -:- (zrušeno), TJ Sokol Mladá Vožice A - TJ Sokol Lodhéřov A -:- (zrušeno), Katolický dům Dačice z.s. - TJ Jiskra Třeboň B -:- (zrušeno), TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A - TJ VS Tábor B -:- (zrušeno),
2. kolo:
TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A - TJ Sokol Mladá Vožice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brabec Jaroslav 2:2, Kulvajt Aleš 3:1, Sirotek Martin 1:3, Urban Martin 2:2, body hostů: Krieger Jakub 1:3, Mrázek Tomáš 3:1, Mikuláš Michal 3:1, Pudil Milan 1:3), TJ VS Tábor B - TJ Sokol Lodhéřov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Petr 1:2, Karlík Zdeněk 3:0, Tesař Václav 2:1, Losos Marek 3:1, body hostů: Čejna Tomáš 1:3, Lehký Lukáš 0:3, Peč Ondřej 3:0, Račák David 0:3), Katolický dům Dačice z.s. - Jindřichův Hradec 1930 A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlík Martin 1:3, Havlík Zdeněk 3:1, Lovětínský Tomáš 3:1, Macků Tomáš 2:2, body hostů: Peckert Ondřej 4:0, Mrázek Miroslav 2:2, Fitl Radek 1:3, Lipl Karel 0:4), TJ Jiskra Třeboň B - DDM Soběslav B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pašek Felix 2:1, Benda Miroslav 0:2, Posel Adam 3:0, Petrásek Martin 3:0, body hostů: Vondruška Filip 2:1, Vondruška Oldřich 1:2, Klabík Vilém 0:3, Holub Martin 0:2), Staving Studená C - TJ Jiskra Třeboň A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brada Adam ml. 2:2, Kameník Jaroslav 2:2, Stránský Stanislav 0:4, Mastný Tomáš ml. 4:0, body hostů: Werner Zdeněk 3:1, Novák Jan 2:2, Pešek Karel 2:2, Lang Václav 1:3), TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A - TJ SDH Nové Dvory A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednář Zbyněk 1:2, Rybák Roman 3:0, Rous David 0:3, Říha Luboš 4:0, body hostů: Stodola Radek 1:3, Prokop Rostislav 1:2, Břicháček Miroslav 2:1, Alexa Jaroslav 1:2),
3. kolo:
TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A - TJ Sokol Lodhéřov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirotek Martin 1:3, Kulvajt Aleš 3:1, Brabec Jaroslav 2:2, Urban Martin 3:1, body hostů: Peč Ondřej 1:3, Čejna Tomáš 4:0, Lehký Lukáš 1:3, Račák David 1:3), TJ VS Tábor B - TJ Sokol Mladá Vožice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Petr 4:0, Losos Lukáš 1:3, Karlík Zdeněk 3:1, Lachout Jaroslav 1:3, body hostů: Krieger Jakub 1:3, Mrázek Tomáš 2:2, Mikuláš Michal 3:1, Pudil Milan 1:3), Katolický dům Dačice z.s. - DDM Soběslav B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lovětínský Tomáš 2:1, Havlík Zdeněk 1:1, Lovětínský Jiří 1:1, Macků Tomáš 1:2, WO 3:0, body hostů: Vondruška Filip 0:1, Klabík Vilém 0:3, Holub Martin 2:1, Holub Josef 3:0, WO 0:3), TJ Jiskra Třeboň B - Jindřichův Hradec 1930 A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pašek Felix 2:1, Samec Jaroslav 1:1, Posel Adam 3:0, Petrásek Martin 3:0, body hostů: Lipl Karel 2:1, Fitl Radek 0:3, Votava Libor 0:3, Vytiska Jiří 0:2), Staving Studená C - TJ SDH Nové Dvory A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lukjanov Viktor ml. 2:0, Mastný Tomáš ml. 2:0, Maňhal Jan st. 2:1, Kameník Jaroslav 2:0, body hostů: Břicháček Miroslav 0:3, Alexa Jaroslav 0:2, Prokop Rostislav 1:1, Boubalík Josef st. 0:2), TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A - TJ Jiskra Třeboň A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Zbyněk 2:2, Rybák Roman 2:2, Nosek Jan 0:4, Říha Luboš 4:0, body hostů: Jareš Oldřich 3:1, Werner Zdeněk 1:3, Lang Václav 1:3, Král Ludvík ml. 3:1),
4. kolo:
TJ Jiskra Třeboň A - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:- (zrušeno), TJ SDH Nové Dvory A - TJ VS Tábor B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Alexa Jaroslav 1:1, Prokop Rostislav 0:2, Šimák Pavel 0:3, Břicháček Miroslav 0:2, body hostů: Losos Marek 2:1, Procházka Petr 2:0, Karlík Zdeněk 2:0, Lachout Jaroslav 2:0), Jindřichův Hradec 1930 A - Staving Studená C -:- (zrušeno), DDM Soběslav B - TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A -:- (zrušeno), TJ Sokol Mladá Vožice A - Katolický dům Dačice z.s. -:- (zrušeno), TJ Sokol Lodhéřov A - TJ Jiskra Třeboň B -:- (zrušeno),
5. kolo:
TJ Jiskra Třeboň A - TJ VS Tábor B -:- (zrušeno), TJ SDH Nové Dvory A - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:- (zrušeno), Jindřichův Hradec 1930 A - TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A -:- (zrušeno), DDM Soběslav B - Staving Studená C -:- (zrušeno), TJ Sokol Mladá Vožice A - TJ Jiskra Třeboň B -:- (zrušeno), TJ Sokol Lodhéřov A - Katolický dům Dačice z.s. -:- (zrušeno),
6. kolo:
TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A - Katolický dům Dačice z.s. -:- (zrušeno), TJ VS Tábor B - TJ Jiskra Třeboň B -:- (zrušeno), Staving Studená C - TJ Sokol Mladá Vožice A -:- (zrušeno), TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A - TJ Sokol Lodhéřov A -:- (zrušeno), TJ Jiskra Třeboň A - Jindřichův Hradec 1930 A -:- (zrušeno), TJ SDH Nové Dvory A - DDM Soběslav B -:- (zrušeno),
7. kolo:
TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A - TJ Jiskra Třeboň B -:- (zrušeno), TJ VS Tábor B - Katolický dům Dačice z.s. -:- (zrušeno), Staving Studená C - TJ Sokol Lodhéřov A -:- (zrušeno), TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A - TJ Sokol Mladá Vožice A -:- (zrušeno), TJ Jiskra Třeboň A - DDM Soběslav B -:- (zrušeno), TJ SDH Nové Dvory A - Jindřichův Hradec 1930 A -:- (zrušeno),
8. kolo:
Jindřichův Hradec 1930 A - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:- (zrušeno), DDM Soběslav B - TJ VS Tábor B -:- (zrušeno), TJ Sokol Mladá Vožice A - TJ Jiskra Třeboň A -:- (zrušeno), TJ Sokol Lodhéřov A - TJ SDH Nové Dvory A -:- (zrušeno), Katolický dům Dačice z.s. - Staving Studená C -:- (zrušeno), TJ Jiskra Třeboň B - TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A -:- (zrušeno),
9. kolo:
Jindřichův Hradec 1930 A - TJ VS Tábor B -:- (zrušeno), DDM Soběslav B - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:- (zrušeno), TJ Sokol Mladá Vožice A - TJ SDH Nové Dvory A -:- (zrušeno), TJ Sokol Lodhéřov A - TJ Jiskra Třeboň A -:- (zrušeno), Katolický dům Dačice z.s. - TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A -:- (zrušeno), TJ Jiskra Třeboň B - Staving Studená C -:- (zrušeno),
10. kolo:
Staving Studená C - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:- (zrušeno), TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A - TJ VS Tábor B -:- (zrušeno), TJ Jiskra Třeboň A - Katolický dům Dačice z.s. -:- (zrušeno), TJ SDH Nové Dvory A - TJ Jiskra Třeboň B -:- (zrušeno), Jindřichův Hradec 1930 A - TJ Sokol Mladá Vožice A -:- (zrušeno), DDM Soběslav B - TJ Sokol Lodhéřov A -:- (zrušeno),
11. kolo:
Staving Studená C - TJ VS Tábor B -:- (zrušeno), TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:- (zrušeno), TJ Jiskra Třeboň A - TJ Jiskra Třeboň B 10:8 (zrušeno, čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Karel 3:1, Král Ludvík ml. 2:2, Lang Václav 1:3, Werner Zdeněk 3:1, body hostů: Benda Miroslav 2:2, Samec Jaroslav 2:2, Posel Adam 2:2, Ruso Miroslav 1:3), TJ SDH Nové Dvory A - Katolický dům Dačice z.s. -:- (zrušeno), Jindřichův Hradec 1930 A - TJ Sokol Lodhéřov A -:- (zrušeno), DDM Soběslav B - TJ Sokol Mladá Vožice A -:- (zrušeno),
12. kolo:
TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A - Staving Studená C -:-, TJ SDH Nové Dvory A - TJ Jiskra Třeboň A -:-, DDM Soběslav B - Jindřichův Hradec 1930 A -:-, TJ Sokol Lodhéřov A - TJ Sokol Mladá Vožice A -:-, TJ Jiskra Třeboň B - Katolický dům Dačice z.s. -:-, TJ VS Tábor B - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Mladá Vožice A - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:- (zrušeno), TJ Sokol Lodhéřov A - TJ VS Tábor B -:- (zrušeno), Jindřichův Hradec 1930 A - Katolický dům Dačice z.s. -:- (zrušeno), DDM Soběslav B - TJ Jiskra Třeboň B -:- (zrušeno), TJ Jiskra Třeboň A - Staving Studená C -:- (zrušeno), TJ SDH Nové Dvory A - TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A -:- (zrušeno),
14. kolo:
TJ Sokol Lodhéřov A - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:- (zrušeno), TJ Sokol Mladá Vožice A - TJ VS Tábor B -:- (zrušeno), DDM Soběslav B - Katolický dům Dačice z.s. -:- (zrušeno), Jindřichův Hradec 1930 A - TJ Jiskra Třeboň B -:- (zrušeno), TJ SDH Nové Dvory A - Staving Studená C -:- (zrušeno), TJ Jiskra Třeboň A - TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A -:- (zrušeno),
15. kolo:
TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A - TJ Jiskra Třeboň A -:-, TJ VS Tábor B - TJ SDH Nové Dvory A -:- (zrušeno), Staving Studená C - Jindřichův Hradec 1930 A -:-, TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A - DDM Soběslav B -:-, Katolický dům Dačice z.s. - TJ Sokol Mladá Vožice A -:-, TJ Jiskra Třeboň B - TJ Sokol Lodhéřov A -:-,
16. kolo:
TJ VS Tábor B - TJ Jiskra Třeboň A -:-, TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A - TJ SDH Nové Dvory A -:-, TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A - Jindřichův Hradec 1930 A -:-, Staving Studená C - DDM Soběslav B -:-, TJ Jiskra Třeboň B - TJ Sokol Mladá Vožice A -:-, Katolický dům Dačice z.s. - TJ Sokol Lodhéřov A -:-,
17. kolo:
Katolický dům Dačice z.s. - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:-, TJ Jiskra Třeboň B - TJ VS Tábor B -:-, TJ Sokol Mladá Vožice A - Staving Studená C -:-, TJ Sokol Lodhéřov A - TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A -:-, Jindřichův Hradec 1930 A - TJ Jiskra Třeboň A -:-, DDM Soběslav B - TJ SDH Nové Dvory A -:-,
18. kolo:
TJ Jiskra Třeboň B - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:-, Katolický dům Dačice z.s. - TJ VS Tábor B -:-, TJ Sokol Lodhéřov A - Staving Studená C -:-, TJ Sokol Mladá Vožice A - TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A -:-, DDM Soběslav B - TJ Jiskra Třeboň A -:-, Jindřichův Hradec 1930 A - TJ SDH Nové Dvory A -:-,
19. kolo:
Jindřichův Hradec 1930 A - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:-, DDM Soběslav B - TJ VS Tábor B -:-, TJ Jiskra Třeboň A - TJ Sokol Mladá Vožice A -:-, TJ SDH Nové Dvory A - TJ Sokol Lodhéřov A -:-, Staving Studená C - Katolický dům Dačice z.s. -:-, TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A - TJ Jiskra Třeboň B -:-,
20. kolo:
Jindřichův Hradec 1930 A - TJ VS Tábor B -:-, DDM Soběslav B - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:-, TJ SDH Nové Dvory A - TJ Sokol Mladá Vožice A -:-, TJ Jiskra Třeboň A - TJ Sokol Lodhéřov A -:-, TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A - Katolický dům Dačice z.s. -:-, Staving Studená C - TJ Jiskra Třeboň B -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A - Staving Studená C -:-, TJ VS Tábor B - TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A -:-, TJ Jiskra Třeboň A - Katolický dům Dačice z.s. -:-, TJ SDH Nové Dvory A - TJ Jiskra Třeboň B -:-, TJ Sokol Mladá Vožice A - Jindřichův Hradec 1930 A -:-, TJ Sokol Lodhéřov A - DDM Soběslav B -:-,
22. kolo:
TJ VS Tábor B - Staving Studená C -:-, TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A - TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A -:-, TJ Jiskra Třeboň B - TJ Jiskra Třeboň A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrásek Martin 4:0, Samec Jaroslav 1:2, Ruso Miroslav 2:2, Benda Miroslav 1:3, Posel Adam 1:0, body hostů: Jareš Oldřich 3:1, Novák Jan 3:1, Lang Václav 0:4, Pešek Karel 1:3), TJ SDH Nové Dvory A - Katolický dům Dačice z.s. -:-, TJ Sokol Lodhéřov A - Jindřichův Hradec 1930 A -:-, TJ Sokol Mladá Vožice A - DDM Soběslav B -:-,
Divize žen
1. kolo:
TTC Kovářov B - Tělocvičná jednota Sokol Lhenice -:- (zrušeno), KST ZŠ Vyšší Brod B - TJ VS Tábor -:- (zrušeno), Jindřichův Hradec 1930 - TJ Sokol České Budějovice -:- (zrušeno),
2. kolo:
TJ Sokol České Budějovice - TTC Kovářov B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tenglová Jaroslava 3:0, Volavková Kateřina 3:0, Bačiaková Adéla 2:1, body hostů: Kohoutová Ema 1:2, Sloupová Magdalena 0:3, Loudová Andrea 0:3), TJ VS Tábor - Jindřichův Hradec 1930 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lemberková Martina 3:0, Krátká Pavla 3:0, Stuchlíková Eva 3:0, body hostů: Homolková Nikol 0:3, Hunalová Agáta 0:3, Hrušková Tereza 0:3), Tělocvičná jednota Sokol Lhenice - KST ZŠ Vyšší Brod B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fišerová Katka 1:2, Novotná Tereza 2:1, Březinová Jana 1:2, body hostů: Levaiová Tereza 2:1, Jarošová Anna 0:1, Petrů Andrea 3:0, Malá Barbora 0:2),
3. kolo:
TTC Kovářov B - KST ZŠ Vyšší Brod B -:- (zrušeno), Jindřichův Hradec 1930 - Tělocvičná jednota Sokol Lhenice -:- (zrušeno), TJ Sokol České Budějovice - TJ VS Tábor -:- (zrušeno),
4. kolo:
TJ VS Tábor - TTC Kovářov B -:- (zrušeno), Tělocvičná jednota Sokol Lhenice - TJ Sokol České Budějovice -:- (zrušeno), KST ZŠ Vyšší Brod B - Jindřichův Hradec 1930 -:- (zrušeno),
5. kolo:
Jindřichův Hradec 1930 - TTC Kovářov B -:- (zrušeno), TJ Sokol České Budějovice - KST ZŠ Vyšší Brod B -:- (zrušeno), TJ VS Tábor - Tělocvičná jednota Sokol Lhenice -:- (zrušeno),
6. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Lhenice - TTC Kovářov B -:-, TJ VS Tábor - KST ZŠ Vyšší Brod B -:-, TJ Sokol České Budějovice - Jindřichův Hradec 1930 -:-,
7. kolo:
TTC Kovářov B - TJ Sokol České Budějovice -:-, Jindřichův Hradec 1930 - TJ VS Tábor -:-, KST ZŠ Vyšší Brod B - Tělocvičná jednota Sokol Lhenice -:-,
8. kolo:
KST ZŠ Vyšší Brod B - TTC Kovářov B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Lhenice - Jindřichův Hradec 1930 -:-, TJ VS Tábor - TJ Sokol České Budějovice -:-,
9. kolo:
TTC Kovářov B - TJ VS Tábor -:-, TJ Sokol České Budějovice - Tělocvičná jednota Sokol Lhenice -:-, Jindřichův Hradec 1930 - KST ZŠ Vyšší Brod B -:-,
10. kolo:
TTC Kovářov B - Jindřichův Hradec 1930 -:-, KST ZŠ Vyšší Brod B - TJ Sokol České Budějovice -:-, Tělocvičná jednota Sokol Lhenice - TJ VS Tábor -:-,
Český pohár 1. stupeň
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Blatná - TJ VS Tábor 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hornát Josef 0:3, Trefný Jan 2:1, Kallmünzer Luboš 1:2, body hostů: Losos Marek 2:1, Losos Radek 1:2, Jehně Richard 3:0), TJ Spartak Kaplice B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pospíšil Jaroslav 0:3, Beneš Pavel st. 1:2, Dvořák Rudolf 0:3, body hostů: Škoda Petr 2:1, Dvořák Martin 3:0, Švrčina Tomáš 3:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ VS Tábor - TJ Spartak Kaplice 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jehně Václav ml. 0:3, Jehně Richard 1:2, Losos Radek 0:3, body hostů: Beneš Pavel ml. 3:0, Procházka Jaroslav 3:0, Růžička Milan 1:0, Janošťák Miroslav 1:1), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou - OST Velešín, z.s. 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Škoda Petr 3:0, Dvořák Martin 3:0, Švrčina Tomáš 3:0, body hostů: Maňhal Daniel 0:3, Fesl Martin 0:3, Vochozka Roman 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy