Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize muži - ukončeno
24. kolo:
SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Lhůta A -:-, TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Mirošov A -:-, TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Horní Bělá A -:-, TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Břasy A -:-, TJ Dobřany A - Union Plzeň C -:-, KOC Sušice A - SKUŘ Plzeň B -:-,
25. kolo:
Union Plzeň C - TJ Sokol Plzeň V. A -:-, SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. B -:-, TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Bor B -:-, TJ Sokol Břasy A - SKUŘ Plzeň C -:-, TJ Sokol Lhůta A - SK Jiskra Domažlice A -:-, TJ Sokol Mirošov A - SK Jiskra Domažlice B -:-, TJ Dobřany A - KOC Sušice A -:-,
26. kolo:
SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. A -:-, Union Plzeň C - TJ Sokol Plzeň V. B -:-, TJ Sokol Břasy A - TJ Sokol Bor B -:-, TJ Sokol Horní Bělá A - SKUŘ Plzeň C -:-, TJ Sokol Mirošov A - SK Jiskra Domažlice A -:-, TJ Sokol Lhůta A - SK Jiskra Domažlice B -:-,
27. kolo:
SK Jiskra Domažlice A - TJ Sokol Horní Bělá A -:-, SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Břasy A -:-, TJ Sokol Bor B - Union Plzeň C -:-, SKUŘ Plzeň C - SKUŘ Plzeň B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kunst Petr 1:1, Čákora Ladislav 1:1, Dietl Luboš 1:2, Kysela Martin 2:0, WO 4:0, body hostů: Korbel Petr 2:1, Mandík Petr 1:2, Gábor Filip 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Plzeň V. A - KOC Sušice A -:-, TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Dobřany A -:-, TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Lhůta A -:-,
28. kolo:
SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Horní Bělá A -:-, SK Jiskra Domažlice A - TJ Sokol Břasy A -:-, SKUŘ Plzeň C - Union Plzeň C -:-, TJ Sokol Bor B - SKUŘ Plzeň B -:-, TJ Sokol Plzeň V. B - KOC Sušice A -:-, TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Dobřany A -:-,
KP1.tř.sk.A - ukončeno
18. kolo:
ST DDM Stříbro A - TJ Zdemyslice A -:-, TJ Sokol Kdyně A - TJ Dobřany B -:-, TJ Město Zbiroh A - TJ Slavoj Stod A -:-, TJ Sokol Kralovice A - TJ Slavoj Chodová Planá A -:-, TJ Sokol Horažďovice A - Union Plzeň D -:-, KOC Sušice B - KST Klatovy B -:-,
19. kolo:
KOC Sušice B - TJ Sokol Kdyně A -:-, TJ Sokol Horažďovice A - ST DDM Stříbro A -:-, Union Plzeň D - TJ Sokol Kralovice A -:-, KST Klatovy B - TJ Město Zbiroh A -:-, TJ Slavoj Stod A - TJ Zdemyslice A -:-, TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Dobřany B -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Kdyně A -:-, KOC Sušice B - ST DDM Stříbro A -:-, KST Klatovy B - TJ Sokol Kralovice A -:-, Union Plzeň D - TJ Město Zbiroh A -:-, TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Zdemyslice A -:-, TJ Slavoj Stod A - TJ Dobřany B -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Kdyně A - TJ Slavoj Stod A -:-, ST DDM Stříbro A - TJ Slavoj Chodová Planá A -:-, TJ Zdemyslice A - Union Plzeň D -:-, TJ Dobřany B - KST Klatovy B -:-, TJ Sokol Kralovice A - KOC Sušice B -:-, TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Horažďovice A -:-,
22. kolo:
ST DDM Stříbro A - TJ Slavoj Stod A -:-, TJ Sokol Kdyně A - TJ Slavoj Chodová Planá A -:-, TJ Dobřany B - Union Plzeň D -:-, TJ Zdemyslice A - KST Klatovy B -:-, TJ Město Zbiroh A - KOC Sušice B -:-, TJ Sokol Kralovice A - TJ Sokol Horažďovice A -:-,
KP 1.tř.sk.B - ukončeno
18. kolo:
TJ Slavoj Stod B - Dioss Nýřany A -:-, TJ Sokol Plzeň V. C - Dioss Nýřany B -:-, TJ Hrádek A - TJ Sokol Nezvěstice A -:-, SK Nevid A - TJ Sokol Klabava A -:-, TJ Sokol Těně A - SK Drahotín A -:-, TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Pocinovice A -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Plzeň V. C -:-, SK Drahotín A - TJ Slavoj Stod B -:-, TJ Sokol Těně A - SK Nevid A -:-, TJ Sokol Skomelno A - TJ Hrádek A -:-, TJ Sokol Nezvěstice A - Dioss Nýřany A -:-, TJ Sokol Klabava A - Dioss Nýřany B -:-,
20. kolo:
SK Drahotín A - TJ Sokol Plzeň V. C -:-, TJ Sokol Pocinovice A - TJ Slavoj Stod B -:-, TJ Sokol Skomelno A - SK Nevid A -:-, TJ Sokol Těně A - TJ Hrádek A -:-, TJ Sokol Klabava A - Dioss Nýřany A -:-, TJ Sokol Nezvěstice A - Dioss Nýřany B -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Nezvěstice A -:-, TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Klabava A -:-, Dioss Nýřany A - TJ Sokol Těně A -:-, Dioss Nýřany B - TJ Sokol Skomelno A -:-, SK Nevid A - TJ Sokol Pocinovice A -:-, TJ Hrádek A - SK Drahotín A -:-,
22. kolo:
TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Nezvěstice A -:-, TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Klabava A -:-, Dioss Nýřany B - TJ Sokol Těně A -:-, Dioss Nýřany A - TJ Sokol Skomelno A -:-, TJ Hrádek A - TJ Sokol Pocinovice A -:-, SK Nevid A - SK Drahotín A -:-,
KP 2.tř.sk.A - ukončeno
24. kolo:
TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Sokol Kdyně B -:-, SKUŘ Plzeň D - TJ Sokol Kdyně C -:-, SK Poběžovice A - TJ Slavoj Stod D -:-, TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Domažlice A -:-, TJ Sokol Pocinovice B - KST Klatovy C -:-, TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Staňkov A -:-,
25. kolo:
KST Klatovy C - TJ Slavoj Stod C -:-, TJ Sokol Staňkov A - SK Poběžovice A -:-, TJ Slavoj Stod D - SKUŘ Plzeň D -:-, TJ Sokol Domažlice A - TJ Sokol Spálené Poříčí A -:-, TJ Sokol Kdyně B - TJ Dobřany C -:-, TJ Sokol Kdyně C - TJ Baník Líně A -:-, TJ Sokol Pocinovice B - TJ Sokol Horažďovice B -:-,
26. kolo:
TJ Sokol Staňkov A - TJ Slavoj Stod C -:-, KST Klatovy C - SK Poběžovice A -:-, TJ Sokol Domažlice A - SKUŘ Plzeň D -:-, TJ Slavoj Stod D - TJ Sokol Spálené Poříčí A -:-, TJ Sokol Kdyně C - TJ Dobřany C -:-, TJ Sokol Kdyně B - TJ Baník Líně A -:-,
27. kolo:
TJ Dobřany C - TJ Slavoj Stod D -:-, TJ Baník Líně A - TJ Sokol Domažlice A -:-, SKUŘ Plzeň D - KST Klatovy C -:-, TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Sokol Staňkov A -:-, TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Horažďovice B -:-, SK Poběžovice A - TJ Sokol Pocinovice B -:-, TJ Sokol Kdyně C - TJ Sokol Kdyně B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tochor Jiří 2:2, Jandečka Jiří 1:3, Jandečka Jindřich 1:2, Svoboda Josef 2:0, Kociánová Dana 0:2, body hostů: Stanček Martin 4:0, Jankulík Martin 4:0, Fleissig Daniel 0:3, Váchal Florián 0:3, Plassová Jana 1:0),
28. kolo:
TJ Baník Líně A - TJ Slavoj Stod D -:-, TJ Dobřany C - TJ Sokol Domažlice A -:-, TJ Sokol Spálené Poříčí A - KST Klatovy C -:-, SKUŘ Plzeň D - TJ Sokol Staňkov A -:-, SK Poběžovice A - TJ Sokol Horažďovice B -:-, TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Pocinovice B -:-,
KP 2.tř.sk.B - ukončeno
24. kolo:
TJ Sokol Blížejov A - TJ Sokol Lhůta B -:-, TJ Sokol Bor C - SK Rokycany A -:-, TJ Sokol Osek u Rokycan A - TJ Sokol Horní Bělá B -:-, TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Horní Bělá C -:-, SDH Hadačka A - Union Plzeň E -:-, Dioss Nýřany C - TTC Horšovský Týn A -:-,
25. kolo:
Union Plzeň E - TJ Sokol Klabava B -:-, TTC Horšovský Týn A - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:-, TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Bor C -:-, TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Sokol Blížejov A -:-, TJ Sokol Lhůta B - TJ Spartak Strašice A -:-, SK Rokycany A - TJ Sokol Těně B -:-, Dioss Nýřany C - SDH Hadačka A -:-,
26. kolo:
TTC Horšovský Týn A - TJ Sokol Klabava B -:-, Union Plzeň E - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:-, TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Sokol Bor C -:-, TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Blížejov A -:-, SK Rokycany A - TJ Spartak Strašice A -:-, TJ Sokol Lhůta B - TJ Sokol Těně B -:-,
27. kolo:
TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Horní Bělá B -:-, TJ Sokol Těně B - TJ Sokol Horní Bělá C -:-, TJ Sokol Bor C - Union Plzeň E -:-, TJ Sokol Blížejov A - TTC Horšovský Týn A -:-, TJ Sokol Klabava B - Dioss Nýřany C -:-, TJ Sokol Osek u Rokycan A - SDH Hadačka A -:-, SK Rokycany A - TJ Sokol Lhůta B -:-,
28. kolo:
TJ Sokol Těně B - TJ Sokol Horní Bělá B -:-, TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Horní Bělá C -:-, TJ Sokol Blížejov A - Union Plzeň E -:-, TJ Sokol Bor C - TTC Horšovský Týn A -:-, TJ Sokol Osek u Rokycan A - Dioss Nýřany C -:-, TJ Sokol Klabava B - SDH Hadačka A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy