Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize muži - ukončeno
1. kolo:
TJ Sokol Bor B - KOC Sušice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrčka Jaroslav 1:0, Gallerachová Iva 2:0, Krieger Ladislav 2:0, Noha Miroslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Láriš Petr 0:2, Milfort Jiří st. 0:2, Vítek Petr 0:2, WO 0:3), SKUŘ Plzeň C - TJ Dobřany A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čákora Ladislav 1:1, Dietl Luboš 0:2, Kysela Martin 0:3, Kunst Petr 0:2, body hostů: Vladyka Jakub 3:0, Šperl Jakub 2:0, Vohradský Marek 2:0, Adam Ondřej 1:1), SK Jiskra Domažlice A - Union Plzeň C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baštář Ondřej 3:1, Marešová Zdeňka ml. 1:3, Ludvík Roman 2:2, Pangrác Martin 3:1, body hostů: Pachner Jan 4:0, Macháček Radek 2:2, Duchoň Roman 1:3, Kylián Zdeněk 0:4), SK Jiskra Domažlice B - SKUŘ Plzeň B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bacík Zdeněk 1:2, Krejčíř Milan 2:1, Pangrác Jan 1:2, Horák Libor 1:3, body hostů: Peckert Daniel 3:1, Korbel Petr 2:1, Soukup Miloš 2:1, Mandík Petr 1:2), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Lhůta A -:- (odloženo), TJ Sokol Břasy A - TJ Sokol Mirošov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušová Aneta 1:1, Jůza Jaroslav 2:0, Bělohlávek Luděk 3:0, Říšský Pavel 2:0, body hostů: Vyskočil Marek 1:2, Boura Lukáš 0:2, Habl Jakub 0:2, Lopata Vladimír 0:2), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Plzeň V. B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyleta Michal ml. 4:0, Jánský Marek 1:3, Fencl Václav 0:4, Kuncl Denis 2:2, body hostů: Mašek Petr 3:1, Vycudilík Jan 2:2, Hofman Petr 3:1, Panský Miroslav 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Bor B - TJ Dobřany A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pour Pavel ml. 1:0, Noha Miroslav 1:2, Hrčka Jaroslav 0:3, Krieger Ladislav 1:3, Gallerachová Iva 2:0, body hostů: Vladyka Jakub 3:1, Šperl Jakub 3:0, Vohradský Marek 1:2, Adam Ondřej 1:2), SKUŘ Plzeň C - KOC Sušice A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čákora Ladislav 1:1, Dietl Luboš 1:1, Šrámek Václav 2:1, Kysela Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Láriš Petr 3:0, Milfort Jiří st. 0:3, Vítek Petr 0:3, WO 0:3), SK Jiskra Domažlice A - SKUŘ Plzeň B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Daniel 1:1, Marešová Zdeňka ml. 1:3, Baštář Ondřej 1:2, Pangrác Martin 3:1, Ludvík Roman 0:2, body hostů: Peckert Daniel 3:1, Korbel Petr 4:0, Soukup Miloš 2:2, Mandík Petr 0:3), SK Jiskra Domažlice B - Union Plzeň C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bacík Zdeněk 0:3, Krejčíř Milan 1:2, Pangrác Jan 1:2, Horák Libor 2:2, body hostů: Pachner Jan 4:0, Macháček Radek 3:0, Duchoň Roman 1:2, Kylián Zdeněk 1:2), TJ Sokol Břasy A - TJ Sokol Lhůta A -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Mirošov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechutný Petr ml. 0:3, Nechutný Petr st. 1:2, Nechutný Marek 1:2, Janda Pavel 2:2, body hostů: Vyskočil Marek 4:0, Boura Lukáš 0:3, Habl Jakub 3:0, Lopata Vladimír 2:1),
3. kolo:
Union Plzeň C - TJ Sokol Lhůta A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoň Roman 2:2, Mezera Petr 1:3, Macháček Radek 1:2, Pachner Jan 2:2, body hostů: Ulbrich Ondřej 4:0, Protiva Lukáš 1:3, Čech Roman 3:1, Roch Tomáš 1:2), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Mirošov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Miloš 2:1, Peckert Daniel 2:0, Mandík Petr 1:2, Korbel Petr 3:0, body hostů: Vyskočil Marek 2:1, Lopata Vladimír 0:3, Boura Lukáš 1:2, Dostál Ondřej 0:2), KOC Sušice A - SK Jiskra Domažlice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sommer Patrik 3:1, Mazura Pavel 2:1, Mazura David 1:2, Láriš Petr 3:1, body hostů: Pangrác Martin 4:0, Ludvík Roman 1:3, Baštář Ondřej 0:3, Mareš Daniel 0:3), TJ Dobřany A - SK Jiskra Domažlice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dienstbier Pavel 2:2, Vohradský Marek 1:3, Adam Ondřej 0:4, Šperl Jakub 3:1, body hostů: Horák Libor 1:3, Bacík Zdeněk 2:2, Krejčíř Milan 3:1, Pangrác Jan 4:0), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Bor B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuncl Denis 4:0, Jánský Marek 1:3, Fencl Václav 1:3, Vyleta Michal ml. 2:2, body hostů: Krieger Ladislav 3:1, Noha Miroslav 1:3, Hrčka Jaroslav 1:3, Pitra František 3:1), TJ Sokol Plzeň V. B - SKUŘ Plzeň C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofman Petr 1:3, Vycudilík Jan 2:1, Panský Miroslav 0:3, Mašek Petr 3:1, body hostů: Kysela Martin 4:0, Kunst Petr 2:2, Čákora Ladislav 1:2, Dietl Luboš 1:2), TJ Sokol Břasy A - TJ Sokol Horní Bělá A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ineman František 0:3, Jůza Jaroslav 3:0, Jícha Pavel 3:0, Říšský Pavel 3:0, body hostů: Nechutný Petr ml. 1:2, Nechutný Petr st. 0:3, Nechutný Marek 1:2, Janda Pavel 1:2),
4. kolo:
Union Plzeň C - TJ Sokol Mirošov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Panzer Tomáš 2:1, Mezera Petr 1:2, Duchoň Antonín 3:0, Macháček Radek 3:0, body hostů: Vyskočil Marek 2:1, Habl Jakub 1:2, Boura Lukáš 0:3, Lopata Vladimír 0:3), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Lhůta A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Petr 2:1, Soukup Miloš 0:3, Mandík Petr 0:3, Peckert Daniel 2:2, body hostů: Ulbrich Ondřej 3:1, Protiva Lukáš 3:0, Čech Roman 1:2, Roch Tomáš 2:1), KOC Sušice A - SK Jiskra Domažlice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sommer Patrik 2:0, Mazura Pavel 0:2, Mazura David 3:0, Láriš Petr 3:0, body hostů: Horák Libor 1:2, Bacík Zdeněk 1:2, Krejčíř Milan 0:2, Pangrác Jan 0:2), TJ Dobřany A - SK Jiskra Domažlice A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Umner Filip 2:2, Adam Ondřej 2:2, Vohradský Marek 3:0, Šperl Jakub 3:1, body hostů: Pangrác Martin 3:1, Ludvík Roman 2:2, Baštář Ondřej 0:4, Mareš Daniel 0:3), TJ Sokol Plzeň V. A - SKUŘ Plzeň C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuncl Denis 1:3, Jánský Marek 2:2, Fencl Václav 0:3, Vyleta Michal ml. 4:0, body hostů: Kysela Martin 2:2, Kunst Petr 3:1, Čákora Ladislav 2:2, Dietl Luboš 1:2), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Bor B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofman Petr 2:1, Vycudilík Jan 0:3, Havlíček Stanislav 0:3, Mašek Petr 3:1, body hostů: Hrčka Jaroslav 4:0, Noha Miroslav 2:1, Krivda František 1:2, Pitra František 1:2),
5. kolo:
SK Jiskra Domažlice A - TJ Sokol Plzeň V. A -:- (odloženo), SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Plzeň V. B -:- (odloženo), TJ Sokol Lhůta A - KOC Sušice A -:- (odloženo), TJ Sokol Mirošov A - TJ Dobřany A -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bělá A - Union Plzeň C -:- (odloženo), TJ Sokol Břasy A - SKUŘ Plzeň B -:- (odloženo), SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Bor B -:- (odloženo),
6. kolo:
SK Jiskra Domažlice A - TJ Sokol Plzeň V. B -:- (odloženo), SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Plzeň V. A -:- (odloženo), TJ Sokol Lhůta A - TJ Dobřany A -:- (odloženo), TJ Sokol Mirošov A - KOC Sušice A -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bělá A - SKUŘ Plzeň B -:- (odloženo), TJ Sokol Břasy A - Union Plzeň C -:- (odloženo),
7. kolo:
KOC Sušice A - TJ Sokol Horní Bělá A -:- (odloženo), TJ Dobřany A - TJ Sokol Břasy A -:- (odloženo), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Lhůta A -:- (odloženo), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Mirošov A -:- (odloženo), SK Jiskra Domažlice A - TJ Sokol Bor B -:- (odloženo), SK Jiskra Domažlice B - SKUŘ Plzeň C -:- (odloženo), SKUŘ Plzeň B - Union Plzeň C -:- (odloženo),
8. kolo:
KOC Sušice A - TJ Sokol Břasy A -:- (odloženo), TJ Dobřany A - TJ Sokol Horní Bělá A -:- (odloženo), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Mirošov A -:- (odloženo), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Lhůta A -:- (odloženo), SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Bor B -:- (odloženo), SK Jiskra Domažlice A - SKUŘ Plzeň C -:- (odloženo),
9. kolo:
TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Bor B -:- (odloženo), TJ Sokol Mirošov A - SKUŘ Plzeň C -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Plzeň V. A -:- (odloženo), TJ Sokol Břasy A - TJ Sokol Plzeň V. B -:- (odloženo), Union Plzeň C - KOC Sušice A -:- (odloženo), SKUŘ Plzeň B - TJ Dobřany A -:- (odloženo), SK Jiskra Domažlice A - SK Jiskra Domažlice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baštář Ondřej 2:2, Mareš Daniel 2:2, Ludvík Roman 2:1, Nguyen Libor 0:4, body hostů: Pangrác Jan 2:2, Krejčíř Milan 3:1, Bacík Zdeněk 2:2, Horák Libor 2:1),
10. kolo:
TJ Sokol Lhůta A - SKUŘ Plzeň C -:- (odloženo), TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Bor B -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Plzeň V. B -:- (odloženo), TJ Sokol Břasy A - TJ Sokol Plzeň V. A -:- (odloženo), Union Plzeň C - TJ Dobřany A -:- (odloženo), SKUŘ Plzeň B - KOC Sušice A -:- (odloženo),
11. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - Union Plzeň C -:- (odloženo), TJ Sokol Plzeň V. B - SKUŘ Plzeň B -:- (odloženo), TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Horní Bělá A -:- (odloženo), SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Břasy A -:- (odloženo), SK Jiskra Domažlice A - TJ Sokol Lhůta A -:- (odloženo), SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Mirošov A -:- (odloženo), KOC Sušice A - TJ Dobřany A -:- (odloženo),
12. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - SKUŘ Plzeň B -:- (odloženo), TJ Sokol Plzeň V. B - Union Plzeň C -:- (odloženo), TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Břasy A -:- (odloženo), SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Horní Bělá A -:- (odloženo), SK Jiskra Domažlice A - TJ Sokol Mirošov A -:- (odloženo), SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Lhůta A -:- (odloženo),
13. kolo:
TJ Sokol Horní Bělá A - SK Jiskra Domažlice A -:-, TJ Sokol Břasy A - SK Jiskra Domažlice B -:-, Union Plzeň C - TJ Sokol Bor B -:-, SKUŘ Plzeň B - SKUŘ Plzeň C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korbel Petr 2:1, Soukup Miloš 2:0, Mandík Petr 1:2, Peckert Daniel 3:0, body hostů: Kunst Petr 2:1, Čákora Ladislav 1:2, Dietl Luboš 0:3, Čákora Ladislav ml. 0:2), KOC Sušice A - TJ Sokol Plzeň V. A -:-, TJ Dobřany A - TJ Sokol Plzeň V. B -:-, TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Mirošov A -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Horní Bělá A - SK Jiskra Domažlice B -:-, TJ Sokol Břasy A - SK Jiskra Domažlice A -:-, Union Plzeň C - SKUŘ Plzeň C -:-, SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Bor B -:-, KOC Sušice A - TJ Sokol Plzeň V. B -:-, TJ Dobřany A - TJ Sokol Plzeň V. A -:-,
15. kolo:
KOC Sušice A - TJ Sokol Bor B -:-, TJ Dobřany A - SKUŘ Plzeň C -:-, Union Plzeň C - SK Jiskra Domažlice A -:-, SKUŘ Plzeň B - SK Jiskra Domažlice B -:-, TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Horní Bělá A -:-, TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Břasy A -:-, TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Plzeň V. A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Petr 2:2, Vycudilík Jan 2:2, Havlíček Stanislav 0:4, Mašek Petr 3:1, body hostů: Vyleta Michal ml. 4:0, Kuncl Denis 1:3, Jánský Marek 3:1, Fencl Václav 1:3),
16. kolo:
TJ Dobřany A - TJ Sokol Bor B -:-, KOC Sušice A - SKUŘ Plzeň C -:-, SKUŘ Plzeň B - SK Jiskra Domažlice A -:-, Union Plzeň C - SK Jiskra Domažlice B -:-, TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Břasy A -:-, TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Horní Bělá A -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Lhůta A - Union Plzeň C -:-, TJ Sokol Mirošov A - SKUŘ Plzeň B -:-, SK Jiskra Domažlice A - KOC Sušice A -:-, SK Jiskra Domažlice B - TJ Dobřany A -:-, TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Plzeň V. A -:-, SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Plzeň V. B -:-, TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Břasy A -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Mirošov A - Union Plzeň C -:-, TJ Sokol Lhůta A - SKUŘ Plzeň B -:-, SK Jiskra Domažlice B - KOC Sušice A -:-, SK Jiskra Domažlice A - TJ Dobřany A -:-, SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Plzeň V. A -:-, TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Plzeň V. B -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - SK Jiskra Domažlice A -:-, TJ Sokol Plzeň V. B - SK Jiskra Domažlice B -:-, KOC Sušice A - TJ Sokol Lhůta A -:-, TJ Dobřany A - TJ Sokol Mirošov A -:-, Union Plzeň C - TJ Sokol Horní Bělá A -:-, SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Břasy A -:-, TJ Sokol Bor B - SKUŘ Plzeň C -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. B - SK Jiskra Domažlice A -:-, TJ Sokol Plzeň V. A - SK Jiskra Domažlice B -:-, TJ Dobřany A - TJ Sokol Lhůta A -:-, KOC Sušice A - TJ Sokol Mirošov A -:-, SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Horní Bělá A -:-, Union Plzeň C - TJ Sokol Břasy A -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Horní Bělá A - KOC Sušice A -:-, TJ Sokol Břasy A - TJ Dobřany A -:-, TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Plzeň V. A -:-, TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Plzeň V. B -:-, TJ Sokol Bor B - SK Jiskra Domažlice A -:-, SKUŘ Plzeň C - SK Jiskra Domažlice B -:-, Union Plzeň C - SKUŘ Plzeň B -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Břasy A - KOC Sušice A -:-, TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Dobřany A -:-, TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Plzeň V. A -:-, TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Plzeň V. B -:-, TJ Sokol Bor B - SK Jiskra Domažlice B -:-, SKUŘ Plzeň C - SK Jiskra Domažlice A -:-,
23. kolo:
TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Lhůta A -:-, SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Mirošov A -:-, TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Horní Bělá A -:-, TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Břasy A -:-, KOC Sušice A - Union Plzeň C -:-, TJ Dobřany A - SKUŘ Plzeň B -:-, SK Jiskra Domažlice B - SK Jiskra Domažlice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bacík Zdeněk 2:2, Krejčíř Milan 2:2, Pangrác Jan 2:1, Horák Libor 3:1, body hostů: Nguyen Libor 0:4, Ludvík Roman 2:2, Mareš Daniel 2:2, Baštář Ondřej 2:1),
24. kolo:
SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Lhůta A -:-, TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Mirošov A -:-, TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Horní Bělá A -:-, TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Břasy A -:-, TJ Dobřany A - Union Plzeň C -:-, KOC Sušice A - SKUŘ Plzeň B -:-,
25. kolo:
Union Plzeň C - TJ Sokol Plzeň V. A -:-, SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. B -:-, TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Bor B -:-, TJ Sokol Břasy A - SKUŘ Plzeň C -:-, TJ Sokol Lhůta A - SK Jiskra Domažlice A -:-, TJ Sokol Mirošov A - SK Jiskra Domažlice B -:-, TJ Dobřany A - KOC Sušice A -:-,
26. kolo:
SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. A -:-, Union Plzeň C - TJ Sokol Plzeň V. B -:-, TJ Sokol Břasy A - TJ Sokol Bor B -:-, TJ Sokol Horní Bělá A - SKUŘ Plzeň C -:-, TJ Sokol Mirošov A - SK Jiskra Domažlice A -:-, TJ Sokol Lhůta A - SK Jiskra Domažlice B -:-,
27. kolo:
SK Jiskra Domažlice A - TJ Sokol Horní Bělá A -:-, SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Břasy A -:-, TJ Sokol Bor B - Union Plzeň C -:-, SKUŘ Plzeň C - SKUŘ Plzeň B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kunst Petr 1:1, Čákora Ladislav 1:1, Dietl Luboš 1:2, Kysela Martin 2:0, WO 4:0, body hostů: Korbel Petr 2:1, Mandík Petr 1:2, Gábor Filip 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Plzeň V. A - KOC Sušice A -:-, TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Dobřany A -:-, TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Lhůta A -:-,
28. kolo:
SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Horní Bělá A -:-, SK Jiskra Domažlice A - TJ Sokol Břasy A -:-, SKUŘ Plzeň C - Union Plzeň C -:-, TJ Sokol Bor B - SKUŘ Plzeň B -:-, TJ Sokol Plzeň V. B - KOC Sušice A -:-, TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Dobřany A -:-,
KP1.tř.sk.A - ukončeno
1. kolo:
TJ Sokol Kralovice A - TJ Město Zbiroh A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Habl Jakub 2:1, Skyba Martin 1:1, Skyba Antonín 3:0, Šrámek Martin 3:0, body hostů: Kovanda Jiří 2:1, Kotva Pavel 0:3, Kotva David 0:3, Laubr Václav 0:2), TJ Zdemyslice A - TJ Dobřany B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Švarc Pavel 1:1, Švarc Václav 0:2, Hoch Jiří 3:0, Hýsek Tomáš 1:1, WO 4:0, body hostů: Malý Josef 2:1, Dolejš Pavel 2:1, Urbanec Matěj 0:3, WO 0:4), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Slavoj Stod A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Antonín 4:0, Haišman Jaroslav 2:2, Alexa David 0:3, Malík Roman 3:1, body hostů: Súkeník Zdeněk 3:1, Hulín Jiří 2:2, Čada Vladimír 1:3, Škrleta Luboš 0:3), KST Klatovy B - Union Plzeň D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sladký Antonín 2:1, Reiser Miroslav 1:1, Kollros Roman 3:0, Koval Jan 2:1, body hostů: Anetta Jan 1:2, Bistřický David 0:3, Trnka Josef 0:3, Gabriel Petr 2:0), KOC Sušice B - TJ Sokol Horažďovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Pavel ml. 2:1, Baierl Tomáš 2:1, Jarab Josef 2:1, Sommer Patrik 3:0, body hostů: Křesák Vojtěch 2:1, Tůma Zdeněk 0:3, Vojáček Rudolf ml. 1:2, Buriánek Martin 0:3), TJ Sokol Kdyně A - ST DDM Stříbro A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stodola Jan 3:0, Homolka Zdeněk 0:2, März Miloslav 2:1, Stanček Ivo 4:0, WO 0:1, body hostů: Kalavský Marcel 1:3, Hošťálek Josef 2:1, Kubovský Jiří 0:3, Honalová Klára 0:2, WO 1:0),
2. kolo:
TJ Sokol Kralovice A - TJ Sokol Kdyně A -:- (odloženo), TJ Město Zbiroh A - ST DDM Stříbro A -:- (odloženo), TJ Zdemyslice A - KOC Sušice B -:- (odloženo), TJ Dobřany B - TJ Sokol Horažďovice A -:- (odloženo), TJ Slavoj Stod A - Union Plzeň D -:- (odloženo), TJ Slavoj Chodová Planá A - KST Klatovy B -:- (odloženo),
3. kolo:
TJ Sokol Kralovice A - ST DDM Stříbro A -:- (odloženo), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Kdyně A -:- (odloženo), TJ Zdemyslice A - TJ Sokol Horažďovice A -:- (odloženo), TJ Dobřany B - KOC Sušice B -:- (odloženo), TJ Slavoj Stod A - KST Klatovy B -:- (odloženo), TJ Slavoj Chodová Planá A - Union Plzeň D -:- (odloženo),
4. kolo:
TJ Sokol Kdyně A - Union Plzeň D -:- (odloženo), ST DDM Stříbro A - KST Klatovy B -:- (odloženo), KOC Sušice B - TJ Slavoj Stod A -:- (odloženo), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Slavoj Chodová Planá A -:- (odloženo), TJ Sokol Kralovice A - TJ Zdemyslice A -:- (odloženo), TJ Město Zbiroh A - TJ Dobřany B -:- (odloženo),
5. kolo:
TJ Sokol Kdyně A - KST Klatovy B -:- (odloženo), ST DDM Stříbro A - Union Plzeň D -:- (odloženo), KOC Sušice B - TJ Slavoj Chodová Planá A -:- (odloženo), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Slavoj Stod A -:- (odloženo), TJ Sokol Kralovice A - TJ Dobřany B -:- (odloženo), TJ Město Zbiroh A - TJ Zdemyslice A -:- (odloženo),
6. kolo:
TJ Zdemyslice A - TJ Sokol Kdyně A -:- (odloženo), TJ Dobřany B - ST DDM Stříbro A -:- (odloženo), TJ Slavoj Stod A - TJ Sokol Kralovice A -:- (odloženo), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Město Zbiroh A -:- (odloženo), Union Plzeň D - KOC Sušice B -:- (odloženo), KST Klatovy B - TJ Sokol Horažďovice A -:- (odloženo),
7. kolo:
TJ Zdemyslice A - ST DDM Stříbro A -:- (odloženo), TJ Dobřany B - TJ Sokol Kdyně A -:- (odloženo), TJ Slavoj Stod A - TJ Město Zbiroh A -:- (odloženo), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Sokol Kralovice A -:- (odloženo), Union Plzeň D - TJ Sokol Horažďovice A -:- (odloženo), KST Klatovy B - KOC Sušice B -:- (odloženo),
8. kolo:
TJ Sokol Kdyně A - KOC Sušice B -:- (odloženo), ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Horažďovice A -:- (odloženo), TJ Sokol Kralovice A - Union Plzeň D -:- (odloženo), TJ Město Zbiroh A - KST Klatovy B -:- (odloženo), TJ Zdemyslice A - TJ Slavoj Stod A -:- (odloženo), TJ Dobřany B - TJ Slavoj Chodová Planá A -:- (odloženo),
9. kolo:
TJ Sokol Kdyně A - TJ Sokol Horažďovice A -:- (odloženo), ST DDM Stříbro A - KOC Sušice B -:- (odloženo), TJ Sokol Kralovice A - KST Klatovy B -:- (odloženo), TJ Město Zbiroh A - Union Plzeň D -:- (odloženo), TJ Zdemyslice A - TJ Slavoj Chodová Planá A -:- (odloženo), TJ Dobřany B - TJ Slavoj Stod A -:- (odloženo),
10. kolo:
TJ Slavoj Stod A - TJ Sokol Kdyně A -:-, TJ Slavoj Chodová Planá A - ST DDM Stříbro A -:-, Union Plzeň D - TJ Zdemyslice A -:-, KST Klatovy B - TJ Dobřany B -:-, KOC Sušice B - TJ Sokol Kralovice A -:-, TJ Sokol Horažďovice A - TJ Město Zbiroh A -:-,
11. kolo:
TJ Slavoj Stod A - ST DDM Stříbro A -:-, TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Sokol Kdyně A -:-, Union Plzeň D - TJ Dobřany B -:-, KST Klatovy B - TJ Zdemyslice A -:-, KOC Sušice B - TJ Město Zbiroh A -:-, TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Kralovice A -:-,
12. kolo:
TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Kralovice A -:-, TJ Dobřany B - TJ Zdemyslice A -:-, TJ Slavoj Stod A - TJ Slavoj Chodová Planá A -:-, Union Plzeň D - KST Klatovy B -:-, TJ Sokol Horažďovice A - KOC Sušice B -:-, ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Kdyně A -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Kdyně A - TJ Sokol Kralovice A -:-, ST DDM Stříbro A - TJ Město Zbiroh A -:-, KOC Sušice B - TJ Zdemyslice A -:-, TJ Sokol Horažďovice A - TJ Dobřany B -:-, Union Plzeň D - TJ Slavoj Stod A -:-, KST Klatovy B - TJ Slavoj Chodová Planá A -:-,
14. kolo:
ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Kralovice A -:-, TJ Sokol Kdyně A - TJ Město Zbiroh A -:-, TJ Sokol Horažďovice A - TJ Zdemyslice A -:-, KOC Sušice B - TJ Dobřany B -:-, KST Klatovy B - TJ Slavoj Stod A -:-, Union Plzeň D - TJ Slavoj Chodová Planá A -:-,
15. kolo:
Union Plzeň D - TJ Sokol Kdyně A -:-, KST Klatovy B - ST DDM Stříbro A -:-, TJ Slavoj Stod A - KOC Sušice B -:-, TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Sokol Horažďovice A -:-, TJ Zdemyslice A - TJ Sokol Kralovice A -:-, TJ Dobřany B - TJ Město Zbiroh A -:-,
16. kolo:
KST Klatovy B - TJ Sokol Kdyně A -:-, Union Plzeň D - ST DDM Stříbro A -:-, TJ Slavoj Chodová Planá A - KOC Sušice B -:-, TJ Slavoj Stod A - TJ Sokol Horažďovice A -:-, TJ Dobřany B - TJ Sokol Kralovice A -:-, TJ Zdemyslice A - TJ Město Zbiroh A -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Kdyně A - TJ Zdemyslice A -:-, ST DDM Stříbro A - TJ Dobřany B -:-, TJ Sokol Kralovice A - TJ Slavoj Stod A -:-, TJ Město Zbiroh A - TJ Slavoj Chodová Planá A -:-, KOC Sušice B - Union Plzeň D -:-, TJ Sokol Horažďovice A - KST Klatovy B -:-,
18. kolo:
ST DDM Stříbro A - TJ Zdemyslice A -:-, TJ Sokol Kdyně A - TJ Dobřany B -:-, TJ Město Zbiroh A - TJ Slavoj Stod A -:-, TJ Sokol Kralovice A - TJ Slavoj Chodová Planá A -:-, TJ Sokol Horažďovice A - Union Plzeň D -:-, KOC Sušice B - KST Klatovy B -:-,
19. kolo:
KOC Sušice B - TJ Sokol Kdyně A -:-, TJ Sokol Horažďovice A - ST DDM Stříbro A -:-, Union Plzeň D - TJ Sokol Kralovice A -:-, KST Klatovy B - TJ Město Zbiroh A -:-, TJ Slavoj Stod A - TJ Zdemyslice A -:-, TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Dobřany B -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Kdyně A -:-, KOC Sušice B - ST DDM Stříbro A -:-, KST Klatovy B - TJ Sokol Kralovice A -:-, Union Plzeň D - TJ Město Zbiroh A -:-, TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Zdemyslice A -:-, TJ Slavoj Stod A - TJ Dobřany B -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Kdyně A - TJ Slavoj Stod A -:-, ST DDM Stříbro A - TJ Slavoj Chodová Planá A -:-, TJ Zdemyslice A - Union Plzeň D -:-, TJ Dobřany B - KST Klatovy B -:-, TJ Sokol Kralovice A - KOC Sušice B -:-, TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Horažďovice A -:-,
22. kolo:
ST DDM Stříbro A - TJ Slavoj Stod A -:-, TJ Sokol Kdyně A - TJ Slavoj Chodová Planá A -:-, TJ Dobřany B - Union Plzeň D -:-, TJ Zdemyslice A - KST Klatovy B -:-, TJ Město Zbiroh A - KOC Sušice B -:-, TJ Sokol Kralovice A - TJ Sokol Horažďovice A -:-,
KP 1.tř.sk.B - ukončeno
1. kolo:
SK Nevid A - TJ Hrádek A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šiška Petr 2:0, Matějka Martin 1:1, Nálevka Jaroslav 2:1, Čada Zdeněk 3:0, body hostů: Mudra Jan 0:3, Krákora Tomáš 1:2, Janík Ladislav 1:1, 0:2), Dioss Nýřany A - Dioss Nýřany B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolerus Jaroslav 2:2, Šimek Adam 1:2, Čermák Michal 2:1, Krš Richard 1:3, body hostů: Kabát Martin 3:1, Kliment Vladimír 2:2, Kheil Lukáš 0:3, Gabriel Roman 3:0), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Klabava A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hach Václav 2:2, Zoubele Slavomír ml. 1:2, Hodek Martin 2:1, Šilhánek Martin 3:1, body hostů: Toman Josef 3:1, Hájek Milan 1:3, Kubík Libor 1:2, Vild Jan 1:2), TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Skomelno A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobrý Václav 2:2, Poch Pavel 2:2, Ungr Jan II. 2:2, Dvořák Jaroslav 2:2, body hostů: Šmíd Josef 2:2, Ruckauf Michal 4:0, Hofman Petr ml. 2:2, Hofman Martin 0:4), TJ Sokol Pocinovice A - SK Drahotín A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jehlík Miroslav 1:2, Sazama Adam 1:2, Chromek Miroslav 1:2, Sazama Luboš 0:3, body hostů: Michal Jan st. 3:0, Kašper Petr 2:1, Kříž Michal 1:2, Ulman Miroslav 3:0), TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Slavoj Stod B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tran Duc Martin Lam 3:1, Hoang Tony 2:1, Egermaier Jakub 1:2, Helus Jaroslav 2:2, body hostů: März Tomáš 4:0, Houfek Jaroslav 1:3, Rauner Václav 1:2, März Ondřej 0:3),
2. kolo:
SK Nevid A - TJ Sokol Plzeň V. C -:- (odloženo), TJ Hrádek A - TJ Slavoj Stod B -:- (odloženo), Dioss Nýřany A - TJ Sokol Pocinovice A -:- (odloženo), Dioss Nýřany B - SK Drahotín A -:- (odloženo), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Těně A -:- (odloženo), TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Skomelno A -:- (odloženo),
3. kolo:
SK Nevid A - TJ Slavoj Stod B -:- (odloženo), TJ Hrádek A - TJ Sokol Plzeň V. C -:- (odloženo), Dioss Nýřany A - SK Drahotín A -:- (odloženo), Dioss Nýřany B - TJ Sokol Pocinovice A -:- (odloženo), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Skomelno A -:- (odloženo), TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Těně A -:- (odloženo),
4. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Těně A -:- (odloženo), TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Skomelno A -:- (odloženo), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Nezvěstice A -:- (odloženo), SK Drahotín A - TJ Sokol Klabava A -:- (odloženo), SK Nevid A - Dioss Nýřany A -:- (odloženo), TJ Hrádek A - Dioss Nýřany B -:- (odloženo),
5. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Skomelno A -:- (odloženo), TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Těně A -:- (odloženo), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Klabava A -:- (odloženo), SK Drahotín A - TJ Sokol Nezvěstice A -:- (odloženo), SK Nevid A - Dioss Nýřany B -:- (odloženo), TJ Hrádek A - Dioss Nýřany A -:- (odloženo),
6. kolo:
Dioss Nýřany A - TJ Sokol Plzeň V. C -:- (odloženo), Dioss Nýřany B - TJ Slavoj Stod B -:- (odloženo), TJ Sokol Nezvěstice A - SK Nevid A -:- (odloženo), TJ Sokol Klabava A - TJ Hrádek A -:- (odloženo), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Těně A -:- (odloženo), SK Drahotín A - TJ Sokol Skomelno A -:- (odloženo),
7. kolo:
Dioss Nýřany A - TJ Slavoj Stod B -:- (odloženo), Dioss Nýřany B - TJ Sokol Plzeň V. C -:- (odloženo), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Hrádek A -:- (odloženo), TJ Sokol Klabava A - SK Nevid A -:- (odloženo), SK Drahotín A - TJ Sokol Těně A -:- (odloženo), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Skomelno A -:- (odloženo),
8. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Pocinovice A -:- (odloženo), TJ Slavoj Stod B - SK Drahotín A -:- (odloženo), SK Nevid A - TJ Sokol Těně A -:- (odloženo), TJ Hrádek A - TJ Sokol Skomelno A -:- (odloženo), Dioss Nýřany A - TJ Sokol Nezvěstice A -:- (odloženo), Dioss Nýřany B - TJ Sokol Klabava A -:- (odloženo),
9. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - SK Drahotín A -:- (odloženo), TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Pocinovice A -:- (odloženo), SK Nevid A - TJ Sokol Skomelno A -:- (odloženo), TJ Hrádek A - TJ Sokol Těně A -:- (odloženo), Dioss Nýřany A - TJ Sokol Klabava A -:- (odloženo), Dioss Nýřany B - TJ Sokol Nezvěstice A -:- (odloženo),
10. kolo:
TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Plzeň V. C -:-, TJ Sokol Klabava A - TJ Slavoj Stod B -:-, TJ Sokol Těně A - Dioss Nýřany A -:-, TJ Sokol Skomelno A - Dioss Nýřany B -:-, TJ Sokol Pocinovice A - SK Nevid A -:-, SK Drahotín A - TJ Hrádek A -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Slavoj Stod B -:-, TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Plzeň V. C -:-, TJ Sokol Těně A - Dioss Nýřany B -:-, TJ Sokol Skomelno A - Dioss Nýřany A -:-, TJ Sokol Pocinovice A - TJ Hrádek A -:-, SK Drahotín A - SK Nevid A -:-,
12. kolo:
TJ Hrádek A - SK Nevid A -:-, Dioss Nýřany B - Dioss Nýřany A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kabát Martin 4:0, Kliment Vladimír 1:3, Gabriel Roman 3:0, Zikmundovský Martin 0:4, body hostů: Čermák Michal 2:2, Kolerus Jaroslav 2:1, Krš Richard 1:3, Makoň Zdeněk ml. 2:1, Niedermayer Ondřej 0:1), TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Nezvěstice A -:-, TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Těně A -:-, SK Drahotín A - TJ Sokol Pocinovice A -:-, TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Plzeň V. C -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - SK Nevid A -:-, TJ Slavoj Stod B - TJ Hrádek A -:-, TJ Sokol Pocinovice A - Dioss Nýřany A -:-, SK Drahotín A - Dioss Nýřany B -:-, TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Nezvěstice A -:-, TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Klabava A -:-,
14. kolo:
TJ Slavoj Stod B - SK Nevid A -:-, TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Hrádek A -:-, SK Drahotín A - Dioss Nýřany A -:-, TJ Sokol Pocinovice A - Dioss Nýřany B -:-, TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Nezvěstice A -:-, TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Klabava A -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Plzeň V. C -:-, TJ Sokol Skomelno A - TJ Slavoj Stod B -:-, TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Pocinovice A -:-, TJ Sokol Klabava A - SK Drahotín A -:-, Dioss Nýřany A - SK Nevid A -:-, Dioss Nýřany B - TJ Hrádek A -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Plzeň V. C -:-, TJ Sokol Těně A - TJ Slavoj Stod B -:-, TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Pocinovice A -:-, TJ Sokol Nezvěstice A - SK Drahotín A -:-, Dioss Nýřany B - SK Nevid A -:-, Dioss Nýřany A - TJ Hrádek A -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - Dioss Nýřany A -:-, TJ Slavoj Stod B - Dioss Nýřany B -:-, SK Nevid A - TJ Sokol Nezvěstice A -:-, TJ Hrádek A - TJ Sokol Klabava A -:-, TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Pocinovice A -:-, TJ Sokol Skomelno A - SK Drahotín A -:-,
18. kolo:
TJ Slavoj Stod B - Dioss Nýřany A -:-, TJ Sokol Plzeň V. C - Dioss Nýřany B -:-, TJ Hrádek A - TJ Sokol Nezvěstice A -:-, SK Nevid A - TJ Sokol Klabava A -:-, TJ Sokol Těně A - SK Drahotín A -:-, TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Pocinovice A -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Plzeň V. C -:-, SK Drahotín A - TJ Slavoj Stod B -:-, TJ Sokol Těně A - SK Nevid A -:-, TJ Sokol Skomelno A - TJ Hrádek A -:-, TJ Sokol Nezvěstice A - Dioss Nýřany A -:-, TJ Sokol Klabava A - Dioss Nýřany B -:-,
20. kolo:
SK Drahotín A - TJ Sokol Plzeň V. C -:-, TJ Sokol Pocinovice A - TJ Slavoj Stod B -:-, TJ Sokol Skomelno A - SK Nevid A -:-, TJ Sokol Těně A - TJ Hrádek A -:-, TJ Sokol Klabava A - Dioss Nýřany A -:-, TJ Sokol Nezvěstice A - Dioss Nýřany B -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Nezvěstice A -:-, TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Klabava A -:-, Dioss Nýřany A - TJ Sokol Těně A -:-, Dioss Nýřany B - TJ Sokol Skomelno A -:-, SK Nevid A - TJ Sokol Pocinovice A -:-, TJ Hrádek A - SK Drahotín A -:-,
22. kolo:
TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Nezvěstice A -:-, TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Klabava A -:-, Dioss Nýřany B - TJ Sokol Těně A -:-, Dioss Nýřany A - TJ Sokol Skomelno A -:-, TJ Hrádek A - TJ Sokol Pocinovice A -:-, SK Nevid A - SK Drahotín A -:-,
KP 2.tř.sk.A - ukončeno
1. kolo:
SKUŘ Plzeň D - TJ Sokol Horažďovice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gábor Filip 2:1, Čákorová Tereza 2:0, Čákora Ladislav ml. 2:1, Horek Daniel 2:1, body hostů: Šimanovský Marek 1:2, Mandák Lukáš 0:3, Šimanovský Robert 0:3, Mandák Pavel 2:0), TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Sokol Pocinovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stach Jiří 3:1, Stach Petr 1:3, Balek Jan 2:2, Bohdan Petr 3:1, body hostů: Jehlíková Petra 1:2, Svoboda Lukáš 0:4, Jung Milan 2:2, Šmíd Martin 4:0, Dobiáš Jan 0:1), TJ Dobřany C - KST Klatovy C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brant František 1:1, Umner Filip 0:2, Vohradský Jiří 0:3, Hrubý Petr 1:2, body hostů: Koval Jan 2:1, Nedoma Lukáš 3:0, Kesman Karel 1:1, Belfín Karel ml. 2:0), TJ Baník Líně A - TJ Sokol Staňkov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Housar Ivo 1:3, Olšák David 0:3, Procházka Filip 1:2, Kolesa David 3:1, body hostů: Kubát František 4:0, Mandík Karel 3:1, Oliva Petr 1:2, Bauer Pavel 1:2), TJ Sokol Kdyně B - TJ Slavoj Stod D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stanček Martin 2:0, Plassová Jana 2:0, Hlavatý Petr 2:0, Jankulík Martin 2:0, body hostů: Konrady Vladimír 0:2, Fuchs Martin 0:2, Islomov Mukhammadjon 0:2, Šobr Kristián 0:2), TJ Sokol Kdyně C - TJ Sokol Domažlice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tochor Jiří 2:1, Kociánová Dana 1:2, Jandečka Jindřich 1:2, Jandečka Jiří 1:3, body hostů: Látka Jan 3:1, Hromádko Pavel 3:0, Kočka Pavel 2:1, Janovec Jiří st. 0:3), TJ Slavoj Stod C - SK Poběžovice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baksa Zdeněk 1:0, Šleis Petr 2:0, Kaše Jaroslav 2:0, Kodirov Khudoyberdi 1:0, WO 3:0, body hostů: Syrový Václav 0:2, Stróž Vladimír 0:2, Glatz Karel 0:2, WO 0:3),
2. kolo:
SKUŘ Plzeň D - TJ Sokol Pocinovice B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gábor Filip 3:1, Čákorová Tereza 2:1, Čákora Ladislav ml. 2:1, Horek Daniel 3:1, body hostů: Jung Milan 0:4, Svoboda Lukáš 2:2, Dobiáš Jan 0:3, Šmíd Martin 2:1), TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Sokol Horažďovice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stach Jiří 2:2, Stach Petr 1:2, Balek Jan 1:2, Bohdan Petr 1:3, body hostů: Mandák Pavel 4:0, Šimanovský Marek 2:2, Mandák Lukáš 1:2, Šimanovský Robert 2:1), TJ Dobřany C - TJ Sokol Staňkov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brant František 3:1, Umner Filip 3:1, Vohradský Jiří 1:2, Hrubý Petr 2:2, body hostů: Kubát František 4:0, Mandík Karel 1:3, Bauer Pavel 0:4, Oliva Petr 1:2), TJ Baník Líně A - KST Klatovy C 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Housar Ivo 0:3, Olšák David 1:2, Procházka Filip 0:3, Kolesa David 2:2, body hostů: Koval Jan 3:1, Nedoma Lukáš 2:1, Kesman Karel 2:1, Belfín Karel ml. 3:0), TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Domažlice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stanček Martin 3:1, Plassová Jana 0:4, Hlavatý Petr 2:2, Jankulík Martin 2:2, body hostů: Hromádko Pavel 2:2, Kočka Pavel 4:0, Látka Jan 1:3, Janovec Jiří st. 2:2), TJ Sokol Kdyně C - TJ Slavoj Stod D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jandečka Jiří 1:0, Kociánová Dana 1:1, Hlavatá Jana 2:1, Jandečka Jindřich 3:0, Tochor Jiří 1:0, body hostů: Islomov Mukhammadjon 0:3, Konrady Vladimír 2:1, Fuchs Martin 0:2, Šobr Kristián 0:2),
3. kolo:
KST Klatovy C - TJ Sokol Kdyně B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nováček Karel 1:1, Koval Lukáš 0:2, Kesman Karel 2:1, Belfín Karel ml. 2:1, WO 4:0, body hostů: Stanček Martin 2:2, Jankulík Martin 2:1, Plassová Jana 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Staňkov A - TJ Sokol Kdyně C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubát František 2:0, Bauer Ondřej 2:0, Oliva Petr 2:1, Mandík Karel 2:0, body hostů: Hlavatá Jana 0:3, Kociánová Dana 0:2, Jandečka Jindřich 1:1, Jandečka Jiří 0:2), TJ Sokol Horažďovice B - TJ Dobřany C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimanovský Marek 3:0, Mandák Lukáš 1:2, Šimanovský Robert 1:2, Mandák Pavel 3:0, body hostů: Brant František 2:1, Hrubý Petr 2:1, Vohradský Jiří 0:3, Lang Oliver 0:3), TJ Sokol Pocinovice B - TJ Baník Líně A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Jan 2:1, Svoboda Lukáš 1:2, Jung Milan 2:1, Šmíd Martin 4:0, body hostů: Kolesa David 2:2, Olšák David 0:3, Housar Ivo 1:2, Procházka Filip 1:2), TJ Slavoj Stod C - SKUŘ Plzeň D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štumpf Michal 0:3, Šleis Petr 1:1, Hořan Milan 0:3, Kodirov Khudoyberdi 2:1, body hostů: Gábor Filip 2:1, Čákora Ladislav ml. 2:1, Horek Daniel 3:0, Horek Martin 1:1), SK Poběžovice A - TJ Sokol Spálené Poříčí A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrový Václav 0:3, Glatz Karel 1:2, Kuneš Václav 2:1, Stróž Vladimír 2:2, body hostů: Bohdan Petr 3:1, Balek Jan 2:1, Stach Petr 2:1, Stach Jiří 1:2), TJ Slavoj Stod D - TJ Sokol Domažlice A 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Konrady Vladimír 1:1, Islomov Mukhammadjon 1:1, Fuchs Martin 0:3, WO 0:4, body hostů: Úškrt Antonín 0:2, Kočka Pavel 2:0, Janovec Jiří st. 2:0, Hromádko Pavel 1:0, WO 4:0),
4. kolo:
KST Klatovy C - TJ Sokol Kdyně C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koval Jan 1:0, Kesman Karel 1:1, Koval Lukáš 2:1, Belfín Karel ml. 3:0, Nedoma Lukáš 1:0, body hostů: Tochor Jiří 1:2, Jandečka Jindřich 1:2, Hlavatá Jana 0:2, Kociánová Dana 0:2), TJ Sokol Staňkov A - TJ Sokol Kdyně B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubát František 3:0, Hes Vladimír 1:2, Oliva Petr 1:2, Mandík Karel 3:0, body hostů: Stanček Martin 2:1, Jankulík Martin 1:2, Plassová Jana 1:2, 0:3), TJ Sokol Horažďovice B - TJ Baník Líně A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimanovský Marek 3:1, Mandák Lukáš 1:2, Šimanovský Robert 0:3, Mandák Pavel 4:0, body hostů: Kolesa David 1:3, Olšák David 2:2, Housar Ivo 2:1, Procházka Filip 1:2), TJ Sokol Pocinovice B - TJ Dobřany C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Jan 2:1, Svoboda Lukáš 2:1, Jung Milan 2:1, Šmíd Martin 3:0, body hostů: Brant František 2:1, Hrubý Petr 1:2, Vohradský Jiří 0:3, Lang Oliver 0:3), TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Spálené Poříčí A 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štumpf Michal 0:4, Šleis Petr 2:1, Kodirov Khudoyberdi 3:0, Baksa Zdeněk 0:4, WO 0:1, body hostů: Bohdan Petr 2:2, Balek Jan 2:2, Stach Petr 2:1, Stach Jiří 3:0, WO 1:0), SK Poběžovice A - SKUŘ Plzeň D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrový Václav 1:1, Glatz Karel 0:2, Kuneš Václav 0:3, Stróž Vladimír 0:2, body hostů: Gábor Filip 3:0, Čákora Ladislav ml. 2:0, Horek Daniel 2:0, Horek Martin 1:1),
5. kolo:
TJ Dobřany C - TJ Slavoj Stod C -:- (odloženo), TJ Baník Líně A - SK Poběžovice A -:- (odloženo), TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Horažďovice B -:- (odloženo), TJ Sokol Kdyně C - TJ Sokol Pocinovice B -:- (odloženo), KST Klatovy C - TJ Slavoj Stod D -:- (odloženo), TJ Sokol Staňkov A - TJ Sokol Domažlice A -:- (odloženo), SKUŘ Plzeň D - TJ Sokol Spálené Poříčí A -:- (odloženo),
6. kolo:
TJ Dobřany C - SK Poběžovice A -:- (odloženo), TJ Baník Líně A - TJ Slavoj Stod C -:- (odloženo), TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Pocinovice B -:- (odloženo), TJ Sokol Kdyně C - TJ Sokol Horažďovice B -:- (odloženo), TJ Sokol Staňkov A - TJ Slavoj Stod D -:- (odloženo), KST Klatovy C - TJ Sokol Domažlice A -:- (odloženo),
7. kolo:
TJ Sokol Horažďovice B - TJ Slavoj Stod D -:- (odloženo), TJ Sokol Pocinovice B - TJ Sokol Domažlice A -:- (odloženo), TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Kdyně B -:- (odloženo), SK Poběžovice A - TJ Sokol Kdyně C -:- (odloženo), SKUŘ Plzeň D - TJ Dobřany C -:- (odloženo), TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Baník Líně A -:- (odloženo), TJ Sokol Staňkov A - KST Klatovy C -:- (odloženo),
8. kolo:
TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Domažlice A -:- (odloženo), TJ Sokol Pocinovice B - TJ Slavoj Stod D -:- (odloženo), TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Kdyně C -:- (odloženo), SK Poběžovice A - TJ Sokol Kdyně B -:- (odloženo), SKUŘ Plzeň D - TJ Baník Líně A -:- (odloženo), TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Dobřany C -:- (odloženo),
9. kolo:
TJ Sokol Kdyně B - SKUŘ Plzeň D -:- (odloženo), TJ Sokol Kdyně C - TJ Sokol Spálené Poříčí A -:- (odloženo), TJ Slavoj Stod D - TJ Slavoj Stod C 3:10 (odloženo, čtyřhry 0:2, body domácích: Šobr Kristián 1:2, Fuchs Martin 0:2, Islomov Mukhammadjon 0:3, Konrady Vladimír 2:1, body hostů: Kodirov Khudoyberdi 3:0, Kaše Jaroslav 1:0, Hořan Marek 3:0, Gardaš Josef 0:2, Šleis Petr 1:1), TJ Sokol Domažlice A - SK Poběžovice A -:- (odloženo), KST Klatovy C - TJ Sokol Horažďovice B -:- (odloženo), TJ Sokol Staňkov A - TJ Sokol Pocinovice B -:- (odloženo), TJ Dobřany C - TJ Baník Líně A -:- (odloženo),
10. kolo:
TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Spálené Poříčí A -:- (odloženo), TJ Sokol Kdyně C - SKUŘ Plzeň D -:- (odloženo), TJ Slavoj Stod D - SK Poběžovice A -:- (odloženo), TJ Sokol Domažlice A - TJ Slavoj Stod C -:- (odloženo), KST Klatovy C - TJ Sokol Pocinovice B -:- (odloženo), TJ Sokol Staňkov A - TJ Sokol Horažďovice B -:- (odloženo),
11. kolo:
TJ Slavoj Stod C - KST Klatovy C -:- (odloženo), SK Poběžovice A - TJ Sokol Staňkov A -:- (odloženo), SKUŘ Plzeň D - TJ Slavoj Stod D -:- (odloženo), TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Sokol Domažlice A -:- (odloženo), TJ Dobřany C - TJ Sokol Kdyně B -:- (odloženo), TJ Baník Líně A - TJ Sokol Kdyně C -:- (odloženo), TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Pocinovice B -:- (odloženo),
12. kolo:
TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Staňkov A -:- (odloženo), SK Poběžovice A - KST Klatovy C -:- (odloženo), SKUŘ Plzeň D - TJ Sokol Domažlice A -:- (odloženo), TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Slavoj Stod D -:- (odloženo), TJ Dobřany C - TJ Sokol Kdyně C -:- (odloženo), TJ Baník Líně A - TJ Sokol Kdyně B -:- (odloženo),
13. kolo:
TJ Slavoj Stod D - TJ Dobřany C -:-, TJ Sokol Domažlice A - TJ Baník Líně A -:-, KST Klatovy C - SKUŘ Plzeň D -:-, TJ Sokol Staňkov A - TJ Sokol Spálené Poříčí A -:-, TJ Sokol Horažďovice B - TJ Slavoj Stod C -:-, TJ Sokol Pocinovice B - SK Poběžovice A -:-, TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Kdyně C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stanček Martin 2:0, Plassová Jana 2:0, Hlavatý Petr 2:0, Jankulík Martin 2:0, body hostů: Tochor Jiří 0:2, Kociánová Dana 0:2, Hlavatá Jana 0:2, Jandečka Jiří 0:2),
14. kolo:
TJ Slavoj Stod D - TJ Baník Líně A -:-, TJ Sokol Domažlice A - TJ Dobřany C -:-, KST Klatovy C - TJ Sokol Spálené Poříčí A -:-, TJ Sokol Staňkov A - SKUŘ Plzeň D -:-, TJ Sokol Horažďovice B - SK Poběžovice A -:-, TJ Sokol Pocinovice B - TJ Slavoj Stod C -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Horažďovice B - SKUŘ Plzeň D -:-, TJ Sokol Pocinovice B - TJ Sokol Spálené Poříčí A -:-, KST Klatovy C - TJ Dobřany C -:-, TJ Sokol Staňkov A - TJ Baník Líně A -:-, TJ Slavoj Stod D - TJ Sokol Kdyně B -:-, TJ Sokol Domažlice A - TJ Sokol Kdyně C -:-, SK Poběžovice A - TJ Slavoj Stod C -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Pocinovice B - SKUŘ Plzeň D -:-, TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Spálené Poříčí A -:-, TJ Sokol Staňkov A - TJ Dobřany C -:-, KST Klatovy C - TJ Baník Líně A -:-, TJ Sokol Domažlice A - TJ Sokol Kdyně B -:-, TJ Slavoj Stod D - TJ Sokol Kdyně C -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Kdyně B - KST Klatovy C -:-, TJ Sokol Kdyně C - TJ Sokol Staňkov A -:-, TJ Dobřany C - TJ Sokol Horažďovice B -:-, TJ Baník Líně A - TJ Sokol Pocinovice B -:-, SKUŘ Plzeň D - TJ Slavoj Stod C -:-, TJ Sokol Spálené Poříčí A - SK Poběžovice A -:-, TJ Sokol Domažlice A - TJ Slavoj Stod D -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Kdyně C - KST Klatovy C -:-, TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Staňkov A -:-, TJ Baník Líně A - TJ Sokol Horažďovice B -:-, TJ Dobřany C - TJ Sokol Pocinovice B -:-, TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Slavoj Stod C -:-, SKUŘ Plzeň D - SK Poběžovice A -:-,
19. kolo:
TJ Slavoj Stod C - TJ Dobřany C -:-, SK Poběžovice A - TJ Baník Líně A -:-, TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Kdyně B -:-, TJ Sokol Pocinovice B - TJ Sokol Kdyně C -:-, TJ Slavoj Stod D - KST Klatovy C -:-, TJ Sokol Domažlice A - TJ Sokol Staňkov A -:-, TJ Sokol Spálené Poříčí A - SKUŘ Plzeň D -:-,
20. kolo:
SK Poběžovice A - TJ Dobřany C -:-, TJ Slavoj Stod C - TJ Baník Líně A -:-, TJ Sokol Pocinovice B - TJ Sokol Kdyně B -:-, TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Kdyně C -:-, TJ Slavoj Stod D - TJ Sokol Staňkov A -:-, TJ Sokol Domažlice A - KST Klatovy C -:-,
21. kolo:
TJ Slavoj Stod D - TJ Sokol Horažďovice B -:-, TJ Sokol Domažlice A - TJ Sokol Pocinovice B -:-, TJ Sokol Kdyně B - TJ Slavoj Stod C -:-, TJ Sokol Kdyně C - SK Poběžovice A -:-, TJ Dobřany C - SKUŘ Plzeň D -:-, TJ Baník Líně A - TJ Sokol Spálené Poříčí A -:-, KST Klatovy C - TJ Sokol Staňkov A -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Domažlice A - TJ Sokol Horažďovice B -:-, TJ Slavoj Stod D - TJ Sokol Pocinovice B -:-, TJ Sokol Kdyně C - TJ Slavoj Stod C -:-, TJ Sokol Kdyně B - SK Poběžovice A -:-, TJ Baník Líně A - SKUŘ Plzeň D -:-, TJ Dobřany C - TJ Sokol Spálené Poříčí A -:-,
23. kolo:
SKUŘ Plzeň D - TJ Sokol Kdyně B -:-, TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Sokol Kdyně C -:-, TJ Slavoj Stod C - TJ Slavoj Stod D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořan Milan 3:0, Hořan Marek 2:0, Gardaš Josef 0:3, Šleis Petr 3:0, body hostů: Islomov Mukhammadjon 1:2, Fuchs Martin 1:2, Konrady Vladimír 1:0, Šobr Kristián 0:2, Šobr Karel 0:2), SK Poběžovice A - TJ Sokol Domažlice A -:-, TJ Sokol Horažďovice B - KST Klatovy C -:-, TJ Sokol Pocinovice B - TJ Sokol Staňkov A -:-, TJ Baník Líně A - TJ Dobřany C -:-,
24. kolo:
TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Sokol Kdyně B -:-, SKUŘ Plzeň D - TJ Sokol Kdyně C -:-, SK Poběžovice A - TJ Slavoj Stod D -:-, TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Domažlice A -:-, TJ Sokol Pocinovice B - KST Klatovy C -:-, TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Staňkov A -:-,
25. kolo:
KST Klatovy C - TJ Slavoj Stod C -:-, TJ Sokol Staňkov A - SK Poběžovice A -:-, TJ Slavoj Stod D - SKUŘ Plzeň D -:-, TJ Sokol Domažlice A - TJ Sokol Spálené Poříčí A -:-, TJ Sokol Kdyně B - TJ Dobřany C -:-, TJ Sokol Kdyně C - TJ Baník Líně A -:-, TJ Sokol Pocinovice B - TJ Sokol Horažďovice B -:-,
26. kolo:
TJ Sokol Staňkov A - TJ Slavoj Stod C -:-, KST Klatovy C - SK Poběžovice A -:-, TJ Sokol Domažlice A - SKUŘ Plzeň D -:-, TJ Slavoj Stod D - TJ Sokol Spálené Poříčí A -:-, TJ Sokol Kdyně C - TJ Dobřany C -:-, TJ Sokol Kdyně B - TJ Baník Líně A -:-,
27. kolo:
TJ Dobřany C - TJ Slavoj Stod D -:-, TJ Baník Líně A - TJ Sokol Domažlice A -:-, SKUŘ Plzeň D - KST Klatovy C -:-, TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Sokol Staňkov A -:-, TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Horažďovice B -:-, SK Poběžovice A - TJ Sokol Pocinovice B -:-, TJ Sokol Kdyně C - TJ Sokol Kdyně B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tochor Jiří 2:2, Jandečka Jiří 1:3, Jandečka Jindřich 1:2, Svoboda Josef 2:0, Kociánová Dana 0:2, body hostů: Stanček Martin 4:0, Jankulík Martin 4:0, Fleissig Daniel 0:3, Váchal Florián 0:3, Plassová Jana 1:0),
28. kolo:
TJ Baník Líně A - TJ Slavoj Stod D -:-, TJ Dobřany C - TJ Sokol Domažlice A -:-, TJ Sokol Spálené Poříčí A - KST Klatovy C -:-, SKUŘ Plzeň D - TJ Sokol Staňkov A -:-, SK Poběžovice A - TJ Sokol Horažďovice B -:-, TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Pocinovice B -:-,
KP 2.tř.sk.B - ukončeno
1. kolo:
TJ Sokol Bor C - Dioss Nýřany C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krivda František 4:0, Krivda Daniel 1:3, Myška Václav ml. 1:2, Pitra František 3:1, body hostů: Janda Vladimír 2:2, Krš Richard 3:1, Benedikt Jiří 0:4, Fořt Petr 1:2), TJ Sokol Blížejov A - SDH Hadačka A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strakoš Milan 1:3, Strakoš Miroslav 2:1, Nový Radek 1:2, Rendl Miloslav 1:3, body hostů: Kadavý Václav ml. 2:2, Pícl Martin 4:0, Šimandl Václav 3:0, Švejkovský Jiří 0:3), TJ Spartak Strašice A - Union Plzeň E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janečková Jaroslava 0:4, Krátký Petr 1:3, Havel Miroslav 2:2, Janeček Jaroslav 4:0, body hostů: Bistřický David 2:2, Farajzl Filip 3:1, Sýkora David 3:1, Vintr Josef 1:3), TJ Sokol Těně B - TTC Horšovský Týn A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobrý Jan 1:3, Tomášek Martin 3:1, Krajdl Roman 1:3, Poch Petr 3:1, body hostů: Gabriel Karel 4:0, Mráz Václav 2:2, Němec Josef 1:3, Písařík Zdeněk 1:3), TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Lhůta B -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bělá C - SK Rokycany A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Švamberg Daniel 1:0, Hruška Václav 2:0, Pešík Radek 2:0, Švamberg Luboš 1:0, WO 3:0, body hostů: Filip Michal 0:2, Nímanský Jaroslav 0:2, Bistřický Bohumír 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Osek u Rokycan A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šauer David 3:0, Vokurka Jaroslav 2:1, Kozelka Martin 1:2, Duraj Vojtěch 2:1, body hostů: Šperl Jan 2:1, Sloup Pavel 0:3, Razák Petr 1:2, Dudl Šimon 1:2),
2. kolo:
TJ Sokol Bor C - SDH Hadačka A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krivda František 3:0, Krivda Daniel 0:2, Myška Václav ml. 2:1, Pitra František 3:0, body hostů: Kadavý Václav ml. 1:2, Pícl Martin 2:1, Šimandl Václav 0:3, Švejkovský Jiří 0:2), TJ Sokol Blížejov A - Dioss Nýřany C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strakoš Milan 0:2, Strakoš Miroslav 1:1, Nový Radek 0:3, Rendl Miloslav 1:2, body hostů: Čížková Alena 2:1, Janda Vladimír 3:0, Krš Richard 2:0, Benedikt Jiří 1:1), TJ Spartak Strašice A - TTC Horšovský Týn A 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janečková Jaroslava 0:3, Krátký Petr 2:1, Havel Miroslav 2:1, Janeček Jaroslav 2:1, WO 4:0, body hostů: Gabriel Karel 4:0, Písařík Zdeněk 1:3, Němec Josef 1:3, WO 0:4), TJ Sokol Těně B - Union Plzeň E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dobrý Jan 2:2, Tomášek Martin 2:1, Krajdl Roman 2:1, Poch Petr 2:2, body hostů: Bistřický David 2:2, Farajzl Filip 1:3, Sýkora David 2:1, Vintr Josef 1:2), TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Sokol Lhůta B -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bělá B - SK Rokycany A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šípek Filip 1:0, Nový Jaroslav 2:0, Plic Bohumil 2:0, Šípek Josef 1:0, WO 3:0, body hostů: Nímanský Jaroslav 0:2, Filip Michal 0:2, Bistřický Bohumír 0:2, WO 0:3),
3. kolo:
Union Plzeň E - TJ Sokol Lhůta B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Farajzl Filip 2:2, Vintr Josef 1:3, Sýkora David 0:3, Duchoň Antonín 4:0, body hostů: Komanec Pavel 2:2, Glazar František 2:2, Dvořák Petr 3:1, Hadrava Jaroslav ml. 1:2), TTC Horšovský Týn A - SK Rokycany A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Herzer Jan 1:0, Mráz Václav 2:0, Písařík Zdeněk 2:0, Němec Josef 1:0, WO 3:0, body hostů: Čejka Petr 0:2, Nímanský Jaroslav 0:2, Voříšek Jiří st. 0:2, WO 0:3), Dioss Nýřany C - TJ Spartak Strašice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benedikt Jiří 0:4, Fořt Petr 1:2, Krš Richard 1:2, Niedermayer Ondřej 4:0, body hostů: Janeček Jaroslav 3:1, Krátký Petr 1:3, Havel Miroslav 2:1, Janečková Jaroslava 2:1), SDH Hadačka A - TJ Sokol Těně B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Petr 1:3, Pícl Martin 2:1, Šimandl Václav 1:2, Kadavý Václav ml. 1:3, body hostů: Poch Petr 3:1, Tomášek Martin 2:2, Lysák Stanislav 2:1, Dobrý Jan 2:1), TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Bor C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokurka Jaroslav 3:0, Duraj Vojtěch 1:2, Kozelka Martin 1:2, Šauer David 3:0, body hostů: Dědíček Jaroslav 2:1, Bočan Miroslav 1:2, Myška Václav ml. 1:2, Učík Rudolf 0:3), TJ Sokol Osek u Rokycan A - TJ Sokol Blížejov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šperl Jan 3:0, Sloup Pavel 1:1, Razák Petr 2:1, Zoubele Slavomír 2:1, body hostů: Strakoš Milan 0:3, Strakoš Miroslav 2:1, Nový Radek 1:2, Rendl Miloslav 0:2), TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Horní Bělá C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nový Jaroslav 2:2, Plic Bohumil 2:2, Šípek Filip 2:2, Šípek Josef 3:1, body hostů: Švamberg Luboš 3:1, Hruška Václav 2:2, Pešík Radek 1:3, Švamberg Daniel 1:3),
4. kolo:
Union Plzeň E - SK Rokycany A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Farajzl Filip 1:0, Vintr Josef 2:0, Sýkora David 2:0, Bistřický David 1:0, WO 3:0, body hostů: Voříšek Jiří st. 0:2, Čejka Petr 0:2, Nímanský Jaroslav 0:2, WO 0:3), TTC Horšovský Týn A - TJ Sokol Lhůta B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herzer Jan 0:2, Písařík Zdeněk 1:1, Němec Josef 0:3, Mráz Václav 1:2, body hostů: Komanec Pavel 3:0, Glazar František 2:1, Dvořák Petr 2:0, Hadrava Jaroslav ml. 1:1), Dioss Nýřany C - TJ Sokol Těně B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čížková Alena 1:3, Benedikt Jiří 1:2, Fořt Petr 0:3, Krš Richard 2:2, body hostů: Poch Petr 3:1, Tomášek Martin 2:2, Lysák Stanislav 3:0, Dobrý Jan 2:1), SDH Hadačka A - TJ Spartak Strašice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pícl Martin 0:1, Kadavý Václav ml. 0:2, Šimandl Václav 0:3, Vojáček Petr 3:0, WO 0:2, body hostů: Janeček Jaroslav 3:0, Krátký Petr 2:1, Havel Miroslav 1:1, Janečková Jaroslava 0:1, WO 2:0), TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Blížejov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokurka Jaroslav 2:0, Kozelka Martin 1:1, Duraj Vojtěch 2:1, Šauer David 3:0, body hostů: Rendl Miloslav 0:3, Strakoš Miroslav 2:1, Nový Radek 0:2, Strakoš Milan 0:2), TJ Sokol Osek u Rokycan A - TJ Sokol Bor C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zoubele Slavomír 2:0, Razák Petr 2:0, Šperl Jan 2:1, Sloup Pavel 2:0, body hostů: Dědíček Jaroslav 0:3, Bočan Miroslav 1:1, Myška Václav ml. 0:2, Učík Rudolf 0:2),
5. kolo:
TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Klabava B -:- (odloženo), TJ Sokol Těně B - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:- (odloženo), TJ Sokol Lhůta B - Dioss Nýřany C -:- (odloženo), SK Rokycany A - SDH Hadačka A -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bělá B - Union Plzeň E -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bělá C - TTC Horšovský Týn A -:- (odloženo), TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Blížejov A -:- (odloženo),
6. kolo:
TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:- (odloženo), TJ Sokol Těně B - TJ Sokol Klabava B -:- (odloženo), TJ Sokol Lhůta B - SDH Hadačka A -:- (odloženo), SK Rokycany A - Dioss Nýřany C -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bělá B - TTC Horšovský Týn A -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bělá C - Union Plzeň E -:- (odloženo),
7. kolo:
Dioss Nýřany C - TJ Sokol Horní Bělá B -:- (odloženo), SDH Hadačka A - TJ Sokol Horní Bělá C -:- (odloženo), TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Lhůta B -:- (odloženo), TJ Sokol Osek u Rokycan A - SK Rokycany A -:- (odloženo), TJ Sokol Bor C - TJ Spartak Strašice A -:- (odloženo), TJ Sokol Blížejov A - TJ Sokol Těně B -:- (odloženo), TTC Horšovský Týn A - Union Plzeň E -:- (odloženo),
8. kolo:
Dioss Nýřany C - TJ Sokol Horní Bělá C -:- (odloženo), SDH Hadačka A - TJ Sokol Horní Bělá B -:- (odloženo), TJ Sokol Klabava B - SK Rokycany A -:- (odloženo), TJ Sokol Osek u Rokycan A - TJ Sokol Lhůta B -:- (odloženo), TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Těně B -:- (odloženo), TJ Sokol Blížejov A - TJ Spartak Strašice A -:- (odloženo),
9. kolo:
TJ Sokol Lhůta B - TJ Sokol Bor C -:- (odloženo), SK Rokycany A - TJ Sokol Blížejov A -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Klabava B -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:- (odloženo), Union Plzeň E - Dioss Nýřany C -:- (odloženo), TTC Horšovský Týn A - SDH Hadačka A -:- (odloženo), TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Těně B -:- (odloženo),
10. kolo:
TJ Sokol Lhůta B - TJ Sokol Blížejov A -:- (odloženo), SK Rokycany A - TJ Sokol Bor C -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Sokol Klabava B -:- (odloženo), Union Plzeň E - SDH Hadačka A -:- (odloženo), TTC Horšovský Týn A - Dioss Nýřany C -:- (odloženo),
11. kolo:
TJ Sokol Klabava B - Union Plzeň E -:- (odloženo), TJ Sokol Osek u Rokycan A - TTC Horšovský Týn A -:- (odloženo), TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Horní Bělá B -:- (odloženo), TJ Sokol Blížejov A - TJ Sokol Horní Bělá C -:- (odloženo), TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Lhůta B -:- (odloženo), TJ Sokol Těně B - SK Rokycany A -:- (odloženo), SDH Hadačka A - Dioss Nýřany C -:- (odloženo),
12. kolo:
TJ Sokol Klabava B - TTC Horšovský Týn A -:- (odloženo), TJ Sokol Osek u Rokycan A - Union Plzeň E -:- (odloženo), TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Horní Bělá C -:- (odloženo), TJ Sokol Blížejov A - TJ Sokol Horní Bělá B -:- (odloženo), TJ Spartak Strašice A - SK Rokycany A -:- (odloženo), TJ Sokol Těně B - TJ Sokol Lhůta B -:- (odloženo),
13. kolo:
TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Spartak Strašice A -:-, TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Sokol Těně B -:-, Union Plzeň E - TJ Sokol Bor C -:-, TTC Horšovský Týn A - TJ Sokol Blížejov A -:-, Dioss Nýřany C - TJ Sokol Klabava B -:-, SDH Hadačka A - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:-, TJ Sokol Lhůta B - SK Rokycany A -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Těně B -:-, TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Spartak Strašice A -:-, Union Plzeň E - TJ Sokol Blížejov A -:-, TTC Horšovský Týn A - TJ Sokol Bor C -:-, Dioss Nýřany C - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:-, SDH Hadačka A - TJ Sokol Klabava B -:-,
15. kolo:
Dioss Nýřany C - TJ Sokol Bor C -:-, SDH Hadačka A - TJ Sokol Blížejov A -:-, Union Plzeň E - TJ Spartak Strašice A -:-, TTC Horšovský Týn A - TJ Sokol Těně B -:-, TJ Sokol Lhůta B - TJ Sokol Horní Bělá B -:-, SK Rokycany A - TJ Sokol Horní Bělá C -:-, TJ Sokol Osek u Rokycan A - TJ Sokol Klabava B -:-,
16. kolo:
SDH Hadačka A - TJ Sokol Bor C -:-, Dioss Nýřany C - TJ Sokol Blížejov A -:-, TTC Horšovský Týn A - TJ Spartak Strašice A -:-, Union Plzeň E - TJ Sokol Těně B -:-, TJ Sokol Lhůta B - TJ Sokol Horní Bělá C -:-, SK Rokycany A - TJ Sokol Horní Bělá B -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Lhůta B - Union Plzeň E -:-, SK Rokycany A - TTC Horšovský Týn A -:-, TJ Spartak Strašice A - Dioss Nýřany C -:-, TJ Sokol Těně B - SDH Hadačka A -:-, TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Klabava B -:-, TJ Sokol Blížejov A - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:-, TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Sokol Horní Bělá B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švamberg Daniel 2:2, Hruška Václav 3:1, Pešík Radek 2:1, Švamberg Luboš 2:2, body hostů: Šulda David 0:4, Nový Jaroslav 2:2, Plic Bohumil 2:2, Šípek Filip 2:1),
18. kolo:
SK Rokycany A - Union Plzeň E -:-, TJ Sokol Lhůta B - TTC Horšovský Týn A -:-, TJ Sokol Těně B - Dioss Nýřany C -:-, TJ Spartak Strašice A - SDH Hadačka A -:-, TJ Sokol Blížejov A - TJ Sokol Klabava B -:-, TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Klabava B - TJ Spartak Strašice A -:-, TJ Sokol Osek u Rokycan A - TJ Sokol Těně B -:-, Dioss Nýřany C - TJ Sokol Lhůta B -:-, SDH Hadačka A - SK Rokycany A -:-, Union Plzeň E - TJ Sokol Horní Bělá B -:-, TTC Horšovský Týn A - TJ Sokol Horní Bělá C -:-, TJ Sokol Blížejov A - TJ Sokol Bor C -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Osek u Rokycan A - TJ Spartak Strašice A -:-, TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Těně B -:-, SDH Hadačka A - TJ Sokol Lhůta B -:-, Dioss Nýřany C - SK Rokycany A -:-, TTC Horšovský Týn A - TJ Sokol Horní Bělá B -:-, Union Plzeň E - TJ Sokol Horní Bělá C -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Horní Bělá B - Dioss Nýřany C -:-, TJ Sokol Horní Bělá C - SDH Hadačka A -:-, TJ Sokol Lhůta B - TJ Sokol Klabava B -:-, SK Rokycany A - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:-, TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Bor C -:-, TJ Sokol Těně B - TJ Sokol Blížejov A -:-, Union Plzeň E - TTC Horšovský Týn A -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Horní Bělá C - Dioss Nýřany C -:-, TJ Sokol Horní Bělá B - SDH Hadačka A -:-, SK Rokycany A - TJ Sokol Klabava B -:-, TJ Sokol Lhůta B - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:-, TJ Sokol Těně B - TJ Sokol Bor C -:-, TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Blížejov A -:-,
23. kolo:
TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Lhůta B -:-, TJ Sokol Blížejov A - SK Rokycany A -:-, TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Horní Bělá B -:-, TJ Sokol Osek u Rokycan A - TJ Sokol Horní Bělá C -:-, Dioss Nýřany C - Union Plzeň E -:-, SDH Hadačka A - TTC Horšovský Týn A -:-, TJ Sokol Těně B - TJ Spartak Strašice A -:-,
24. kolo:
TJ Sokol Blížejov A - TJ Sokol Lhůta B -:-, TJ Sokol Bor C - SK Rokycany A -:-, TJ Sokol Osek u Rokycan A - TJ Sokol Horní Bělá B -:-, TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Horní Bělá C -:-, SDH Hadačka A - Union Plzeň E -:-, Dioss Nýřany C - TTC Horšovský Týn A -:-,
25. kolo:
Union Plzeň E - TJ Sokol Klabava B -:-, TTC Horšovský Týn A - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:-, TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Bor C -:-, TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Sokol Blížejov A -:-, TJ Sokol Lhůta B - TJ Spartak Strašice A -:-, SK Rokycany A - TJ Sokol Těně B -:-, Dioss Nýřany C - SDH Hadačka A -:-,
26. kolo:
TTC Horšovský Týn A - TJ Sokol Klabava B -:-, Union Plzeň E - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:-, TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Sokol Bor C -:-, TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Blížejov A -:-, SK Rokycany A - TJ Spartak Strašice A -:-, TJ Sokol Lhůta B - TJ Sokol Těně B -:-,
27. kolo:
TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Horní Bělá B -:-, TJ Sokol Těně B - TJ Sokol Horní Bělá C -:-, TJ Sokol Bor C - Union Plzeň E -:-, TJ Sokol Blížejov A - TTC Horšovský Týn A -:-, TJ Sokol Klabava B - Dioss Nýřany C -:-, TJ Sokol Osek u Rokycan A - SDH Hadačka A -:-, SK Rokycany A - TJ Sokol Lhůta B -:-,
28. kolo:
TJ Sokol Těně B - TJ Sokol Horní Bělá B -:-, TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Horní Bělá C -:-, TJ Sokol Blížejov A - Union Plzeň E -:-, TJ Sokol Bor C - TTC Horšovský Týn A -:-, TJ Sokol Osek u Rokycan A - Dioss Nýřany C -:-, TJ Sokol Klabava B - SDH Hadačka A -:-,
Český pohár - ukončeno
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Domažlice A - TJ Sokol Horní Bělá B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kočka Pavel 1:0, Látka Jan 2:1, Hromádko Pavel 2:1, Janovec Jiří st. 1:1, body hostů: Šulda David 1:2, Plic Bohumil 2:1, Nový Jaroslav 0:3), TJ Hraničář Částkov A - TJ Sokol Skomelno A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Venclík Martin 1:1, Matejovič Petr 1:2, Matejovič Lukáš 0:3, Zušťák Petr 0:1, body hostů: Cipra Petr 1:2, Hofman Martin 3:0, Hofman Petr ml. 3:0), TJ Sokol Kralovice A - TJ Sokol Mirošov A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Habl Jakub 2:1, Csukás Karol 0:3, Šrámek Martin 1:2, body hostů: Vyskočil Marek 3:0, Lopata Vladimír 1:2, Boura Lukáš 2:1), Lapák Třebomyslice B - TJ Dynamo Horšovský Týn A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Polena Luboš 1:2, Hodek Karel 0:3, Slováčková Jitka 0:3, body hostů: Písařík Zdeněk 3:0, Mráz Václav 2:1, Gabriel Karel 3:0), TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Pocinovice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Křesáková Ivana 1:2, Mandák Lukáš 1:2, Krsek Miroslav 1:2, body hostů: Šmíd Martin 3:0, Dobiáš Jan 3:0, Šmíd Josef 0:3), TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Sokol Těně A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klíma Tomáš 0:3, Farajzl Stanislav 0:3, Frank Bohumil 0:3, body hostů: Dobrý Václav 3:0, Poch Pavel 3:0, Krajdl Roman 3:0), TJ Slavoj Tachov A - TJ Sokol Nezvěstice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Císař Rudolf 0:3, Soukupová Jana 0:3, Mikulášek Pavel 0:3, body hostů: Hach Václav 3:0, Zoubele Slavomír ml. 3:0, Šilhánek Martin 3:0), TJ Sokol Domažlice B - TJ Sokol Plzeň V. B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Strnad Miloslav 0:2, Baštář Vratislav 1:2, Beneš Jaroslav 1:2, Úškrt Antonín 0:1, body hostů: Panský Miroslav 2:1, Havlíček Stanislav 2:1, Mašek Petr 3:0), TJ Sokol Skomelno B - KOC Sušice B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jeremiáš Pavel 0:3, Hofman Petr st. 1:2, Palek Vladimír 1:2, body hostů: Milfort Jiří st. 3:0, Láriš Petr 3:0, Vítek Petr 1:2), Lapák Třebomyslice A - SK Nevid A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolář Michal 0:3, Trubač František 0:3, Trubač Lukáš 0:3, body hostů: Čada Zdeněk 3:0, Nálevka Jaroslav 3:0, Šiška Petr 3:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Domažlice A - KOC Sušice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Látka Jan 3:0, Janovec Jiří st. 3:0, Duffek Miroslav 3:0, body hostů: Potužák Václav 0:3, Kopa Jan 0:3, Oroš Karel 0:3), TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Mirošov A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hofman Petr ml. 1:2, Ruckauf Michal 3:0, Hofman Martin 1:2, body hostů: Lopata Vladimír 2:1, Babický Josef 0:3, Vyskočil Marek 2:1), TJ Dynamo Horšovský Týn A - Union Plzeň C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Herzer Jan 2:1, Mráz Václav 0:3, Písařík Zdeněk 1:2, body hostů: Vintr Josef 1:2, Farajzl Filip 2:1, Sýkora David 3:0), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Plzeň V. A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svoboda Lukáš 0:3, Šmíd Martin 1:2, Dobiáš Jan 0:3, body hostů: Vyleta Michal ml. 3:0, Kuncl Denis 3:0, Jánský Marek 2:1), TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Horažďovice A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dobrý Václav 1:2, Dvořák Jaroslav 0:3, Poch Pavel 0:3, body hostů: Křesák Vojtěch 3:0, Vojáček Rudolf ml. 2:1, Mandák Pavel 3:0), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Horní Bělá A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šilhánek Martin 3:0, Hach Václav 2:1, Zoubele Slavomír ml. 2:1, body hostů: Šípek Filip 0:3, Hruška Václav 0:3, Pešík Radek 2:1), KOC Sušice B - TJ Sokol Plzeň V. B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Milfort Jiří st. 0:3, Vítek Petr 0:3, Láriš Petr 3:0, body hostů: Panský Miroslav 2:1, Mašek Petr 2:1, Hofman Petr 2:1), SK Nevid A - SKUŘ Plzeň B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šiška Petr 0:3, Matějka Martin 1:2, Nálevka Jaroslav 1:2, body hostů: Čákorová Tereza 3:0, Čákora Ladislav 3:0, Čákora Ladislav ml. 1:2),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Domažlice A - TJ Sokol Mirošov A -:-, Union Plzeň C - TJ Sokol Plzeň V. A -:-, TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Nezvěstice A -:-, TJ Sokol Plzeň V. B - SKUŘ Plzeň B -:-,
11. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Hraničář Částkov A - TJ Sokol Kralovice A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matejovič Lukáš 0:1, Zušťák Petr 0:3, Venclík Martin 0:3, Matejovič Petr 1:1, body hostů: Habl Jakub 3:0, Šrámek Martin 3:0, Csukás Karol 2:1),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Horní Bělá B - SK Nevid A -:-, TJ Sokol Kralovice A - KOC Sušice B -:-, Lapák Třebomyslice B - TJ Sokol Horní Bělá A -:-, TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Těně A -:-,
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Domažlice B - TJ Sokol Skomelno B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Baštář Vratislav 1:2, Strnad Miloslav 1:2, Jirák Aleš 0:3, body hostů: Jeremiáš Pavel 1:2, Vimpel Jan 3:0, Palek Vladimír 3:0),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Sokol Pocinovice A -:-, TJ Slavoj Tachov A - TJ Dynamo Horšovský Týn A -:-, TJ Sokol Skomelno B - TJ Sokol Skomelno A -:-, Lapák Třebomyslice A - KOC Sušice A -:-,
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
soupeř bude určen - soupeř bude určen -:-, soupeř bude určen - soupeř bude určen -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy