Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize - UKONČENO
1. kolo:
TJ Sokol Velká Hleďsebe A - SK Toužim 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Karel 1:3, Friedman Miloš 3:1, Minařík Jiří 3:0, Hrnčiřík Karel 2:2, body hostů: Pohanka Jaroslav 2:2, Daniel Pavel 3:1, Kokeš Jan 1:3, Šindelář František 0:3), TJ Jiskra Březová, z. s. - TTC Sokolov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holeček Petr 3:1, Gabriel Karel 1:3, Schafer Michal 1:3, Korb Rostislav 4:0, body hostů: Drahokoupil Jakub 3:1, Visinger Jakub 2:2, Tomšík Jaroslav 2:2, Černý Lukáš 0:4), Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vařečka Pavel 3:1, Novák Radek 0:4, Zika Miroslav 2:1, Vysocký Ivan 2:2, body hostů: Tesař Vojtěch 1:3, Svěrák Boris 1:3, Völgyesi Zdeňek 3:1, Hynek Jiří 3:0), SKST Cheb B - SKST Cheb C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý Petr 0:2, Černík Jaroslav 1:1, Čonka Martin 2:1, Gavlas Petr 2:0, WO 4:0, body hostů: Trgo Michael 3:0, Veinfurt Adam 0:3, Kytka Rudolf 1:2, WO 0:4), TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Slovan Karlovy Vary B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Surma Radek 2:0, Čáp Ladislav st. 2:0, Yahodka Maksym 2:0, Ďurža Karel 2:0, body hostů: Kožíšek Miloslav 0:2, Novotný Roman 0:2, Matoušek Jiří 0:2, Preisler František 0:2), SKST Chodov B - TJ Loket nad Ohří 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tonhauser Robert 3:0, Noveský Leon 1:1, Tišer Emil ml. 1:2, Vála Bohuslav 3:0, body hostů: Pumpr Jaroslav 2:1, Hlaváček Miloš 1:2, Laurinc Ludevít 0:3, Kotlaba Josef 0:2),
2. kolo:
TJ Sokol Velká Hleďsebe A - SKST Chodov B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Karel 1:2, Friedman Miloš 0:2, Minařík Jiří 1:2, Hrnčiřík Karel 1:2, body hostů: Skokov Jaroslav 1:2, Plaček Jaroslav 3:0, Vála Bohuslav 3:0, Tonhauser Robert 1:1), SK Toužim - TJ Loket nad Ohří 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kheil Jakub 2:0, Pohanka Jaroslav 2:0, Daniel Pavel 3:0, Ženíšek Jiří 2:0, body hostů: Pumpr Jaroslav 0:2, Hlaváček Miloš 0:2, Majer Vlastimil 0:2, Kotlaba Josef 0:2, Laurinc Ludevít 0:1), TJ Jiskra Březová, z. s. - TJ Slovan Karlovy Vary A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černík Jaroslav 1:2, Kostroun Jiří 2:1, 0:6, Schafer Michal 1:3, body hostů: Surma Radek 4:0, Čáp Ladislav st. 2:1, Yahodka Maksym 3:0), TTC Sokolov A - TJ Slovan Karlovy Vary B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý Lukáš 1:1, Tomšík Jaroslav 0:1, Visinger Jakub 2:1, Drahokoupil Jakub 2:0, WO 4:1, body hostů: Švec Jan 2:0, Teiner Martin 1:2, Kožíšek Miloslav 0:3, WO 1:4), Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B - SKST Cheb B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vařečka Pavel 2:1, Novák Radek 1:2, Zika Miroslav 0:3, Vysocký Ivan 2:2, body hostů: Gavlas Petr 4:0, Čonka Martin 3:0, Černík Jaroslav 1:2, Černý Petr 0:3), Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A - SKST Cheb C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tesař Vojtěch 1:0, Hynek Jiří 2:0, Völgyesi Zdeňek 2:0, Svěrák Boris 1:0, WO 3:0, body hostů: Trgo Michael 0:2, Kytka Rudolf 0:2, Lošťáková Tereza 0:2, WO 0:3),
3. kolo:
TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TJ Loket nad Ohří 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Karel 1:1, Friedman Miloš 1:1, Minařík Jiří 3:0, Hrnčiřík Karel 3:0, body hostů: Pumpr Jaroslav 2:1, Hlaváček Miloš 0:3, Majer Vlastimil 0:1, Kotlaba Josef 0:2, Laurinc Ludevít 0:1), SK Toužim - SKST Chodov B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ženíšek Jiří 1:1, Kheil Jakub 0:2, Pohanka Jaroslav 0:3, Kokeš Jan 1:2, body hostů: Vála Bohuslav 3:0, Plaček Jaroslav 3:0, Skokov Jaroslav 2:0, Tonhauser Robert 0:2), TJ Jiskra Březová, z. s. - TJ Slovan Karlovy Vary B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černík Jaroslav 1:2, Schafer Michal 0:2, 0:5, Kostroun Jiří 1:2, body hostů: Čáp Ladislav ml. 3:0, Švec Jan 3:0, Teiner Martin 3:0), TTC Sokolov A - TJ Slovan Karlovy Vary A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý Lukáš 0:3, Visinger Jakub 2:1, Tomšík Jaroslav 0:3, Drahokoupil Jakub 1:2, WO 5:0, body hostů: Surma Radek 4:0, Čáp Ladislav st. 2:2, Yahodka Maksym 3:1, WO 0:5), Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B - SKST Cheb C 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Radek 0:2, Zika Miroslav 2:0, Landiga Michal 2:1, Vysocký Ivan 2:0, WO 4:0, body hostů: Trgo Michael 2:1, Kytka Rudolf 0:3, Lošťáková Tereza 1:2, WO 0:4), Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A - SKST Cheb B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesař Vojtěch 2:2, Hynek Jiří 3:1, Svěrák Boris 1:2, Völgyesi Zdeňek 3:1, body hostů: Gavlas Petr 4:0, Čonka Martin 2:2, Černík Jaroslav 0:4, Černý Petr 0:3),
4. kolo:
SKST Chodov B - SKST Cheb B -:-, TJ Loket nad Ohří - SKST Cheb C -:-, TJ Slovan Karlovy Vary A - Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B -:-, TJ Slovan Karlovy Vary B - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A -:-, TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TJ Jiskra Březová, z. s. -:-, SK Toužim - TTC Sokolov A -:-,
5. kolo:
SKST Chodov B - SKST Cheb C -:-, TJ Loket nad Ohří - SKST Cheb B -:-, TJ Slovan Karlovy Vary A - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A -:-, TJ Slovan Karlovy Vary B - Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B -:-, TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TTC Sokolov A -:-, SK Toužim - TJ Jiskra Březová, z. s. -:-,
6. kolo:
TJ Jiskra Březová, z. s. - SKST Chodov B -:-, TTC Sokolov A - TJ Loket nad Ohří -:-, Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B - TJ Sokol Velká Hleďsebe A -:-, Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A - SK Toužim -:-, SKST Cheb B - TJ Slovan Karlovy Vary A -:-, SKST Cheb C - TJ Slovan Karlovy Vary B -:-,
7. kolo:
TJ Jiskra Březová, z. s. - TJ Loket nad Ohří -:-, TTC Sokolov A - SKST Chodov B -:-, Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B - SK Toužim -:-, Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A - TJ Sokol Velká Hleďsebe A -:-, SKST Cheb B - TJ Slovan Karlovy Vary B -:-, SKST Cheb C - TJ Slovan Karlovy Vary A -:-,
8. kolo:
SKST Chodov B - TJ Slovan Karlovy Vary A -:-, TJ Loket nad Ohří - TJ Slovan Karlovy Vary B -:-, TJ Sokol Velká Hleďsebe A - SKST Cheb B -:-, SK Toužim - SKST Cheb C -:-, TJ Jiskra Březová, z. s. - Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B -:-, TTC Sokolov A - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A -:-,
9. kolo:
SKST Chodov B - TJ Slovan Karlovy Vary B -:-, TJ Loket nad Ohří - TJ Slovan Karlovy Vary A -:-, TJ Sokol Velká Hleďsebe A - SKST Cheb C -:-, SK Toužim - SKST Cheb B -:-, TJ Jiskra Březová, z. s. - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A -:-, TTC Sokolov A - Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B -:-,
10. kolo:
Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B - SKST Chodov B -:-, Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A - TJ Loket nad Ohří -:-, SKST Cheb B - TJ Jiskra Březová, z. s. -:-, SKST Cheb C - TTC Sokolov A -:-, TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TJ Slovan Karlovy Vary A -:-, SK Toužim - TJ Slovan Karlovy Vary B -:-,
11. kolo:
Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B - TJ Loket nad Ohří -:-, Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A - SKST Chodov B -:-, SKST Cheb B - TTC Sokolov A -:-, SKST Cheb C - TJ Jiskra Březová, z. s. -:-, SK Toužim - TJ Slovan Karlovy Vary A -:-, TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TJ Slovan Karlovy Vary B -:-,
12. kolo:
SK Toužim - TJ Sokol Velká Hleďsebe A -:-, TTC Sokolov A - TJ Jiskra Březová, z. s. -:-, Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A - Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B -:-, SKST Cheb C - SKST Cheb B -:-, TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Slovan Karlovy Vary A -:-, TJ Loket nad Ohří - SKST Chodov B -:-,
13. kolo:
SKST Chodov B - TJ Sokol Velká Hleďsebe A -:-, TJ Loket nad Ohří - SK Toužim -:-, TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Jiskra Březová, z. s. -:-, TJ Slovan Karlovy Vary B - TTC Sokolov A -:-, SKST Cheb B - Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B -:-, SKST Cheb C - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A -:-,
14. kolo:
TJ Loket nad Ohří - TJ Sokol Velká Hleďsebe A -:-, SKST Chodov B - SK Toužim -:-, TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Jiskra Březová, z. s. -:-, TJ Slovan Karlovy Vary A - TTC Sokolov A -:-, SKST Cheb C - Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B -:-, SKST Cheb B - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A -:-,
15. kolo:
SKST Cheb B - SKST Chodov B -:-, SKST Cheb C - TJ Loket nad Ohří -:-, Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B - TJ Slovan Karlovy Vary A -:-, Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A - TJ Slovan Karlovy Vary B -:-, TJ Jiskra Březová, z. s. - TJ Sokol Velká Hleďsebe A -:-, TTC Sokolov A - SK Toužim -:-,
16. kolo:
SKST Cheb C - SKST Chodov B -:-, SKST Cheb B - TJ Loket nad Ohří -:-, Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A - TJ Slovan Karlovy Vary A -:-, Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B - TJ Slovan Karlovy Vary B -:-, TTC Sokolov A - TJ Sokol Velká Hleďsebe A -:-, TJ Jiskra Březová, z. s. - SK Toužim -:-,
17. kolo:
SKST Chodov B - TJ Jiskra Březová, z. s. -:-, TJ Loket nad Ohří - TTC Sokolov A -:-, TJ Sokol Velká Hleďsebe A - Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B -:-, SK Toužim - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A -:-, TJ Slovan Karlovy Vary A - SKST Cheb B -:-, TJ Slovan Karlovy Vary B - SKST Cheb C -:-,
18. kolo:
TJ Loket nad Ohří - TJ Jiskra Březová, z. s. -:-, SKST Chodov B - TTC Sokolov A -:-, SK Toužim - Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B -:-, TJ Sokol Velká Hleďsebe A - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A -:-, TJ Slovan Karlovy Vary B - SKST Cheb B -:-, TJ Slovan Karlovy Vary A - SKST Cheb C -:-,
19. kolo:
TJ Slovan Karlovy Vary A - SKST Chodov B -:-, TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Loket nad Ohří -:-, SKST Cheb B - TJ Sokol Velká Hleďsebe A -:-, SKST Cheb C - SK Toužim -:-, Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B - TJ Jiskra Březová, z. s. -:-, Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A - TTC Sokolov A -:-,
20. kolo:
TJ Slovan Karlovy Vary B - SKST Chodov B -:-, TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Loket nad Ohří -:-, SKST Cheb C - TJ Sokol Velká Hleďsebe A -:-, SKST Cheb B - SK Toužim -:-, Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A - TJ Jiskra Březová, z. s. -:-, Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B - TTC Sokolov A -:-,
21. kolo:
SKST Chodov B - Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B -:-, TJ Loket nad Ohří - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A -:-, TJ Jiskra Březová, z. s. - SKST Cheb B -:-, TTC Sokolov A - SKST Cheb C -:-, TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Sokol Velká Hleďsebe A -:-, TJ Slovan Karlovy Vary B - SK Toužim -:-,
22. kolo:
TJ Loket nad Ohří - Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B -:-, SKST Chodov B - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A -:-, TTC Sokolov A - SKST Cheb B -:-, TJ Jiskra Březová, z. s. - SKST Cheb C -:-, TJ Slovan Karlovy Vary A - SK Toužim -:-, TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Sokol Velká Hleďsebe A -:-,
KP1 - UKONČENO
1. kolo:
TJ Sokol Velká Hleďsebe B - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocián Martin 2:1, Horník Evžen 1:1, Urban Miroslav 2:1, Pock Václav 3:0, body hostů: Jánský Radek 3:0, Nguyen Huy Hac 0:3, Jánská Jana 0:3, Svárovský Šimon 0:2), TJ Lomnice A - TJ Baník Vintířov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupčíková Nela 0:4, Rada Jan 0:2, Zima Jiří 2:1, Šindelář Kamil 4:0, Kupčík Albert st. 0:2, body hostů: Leňka Jiří 2:2, Kožuškanič Jan 3:1, Stellner Karel st. 2:2, Harušťák Milan 2:1), SKST Chodov C - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Noveský Leon 2:0, Boči Lukáš 2:0, Sankotová Klára 2:0, Tonhauser Martin 2:0, body hostů: Ježek Václav 0:2, Harašta Ivan 0:2, Kurfúrst Oldřich 0:2, Krombholz Josef 0:2), TJ Baník Bukovany A - TJ Slavoj Kynšperk A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lesák František 3:1, Niebauer Aleš 0:4, Strýček Rudolf 1:3, Holeček Martin 3:1, body hostů: Liška Jan 4:0, Kadavý Vladimír 1:3, Bárta Václav st. 2:2, Liška David 2:2), Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B - TTC Sokolov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gerba Ondřej 2:2, Kotál Jakub 2:2, Krejčí David 1:3, Vyhlídka Daniel 4:0, body hostů: Paprštein Ladislav 3:1, Choděra Miroslav 3:1, Fabiš Štefan 1:3, Truong Van Ba 0:4),
2. kolo:
TJ Lomnice A - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rada Kvído Štěpán 0:2, Zima Jiří 0:2, Rada Jan 0:2, WO 0:3, body hostů: Vyhlídka Daniel 2:0, Gerba Ondřej 1:0, Řezáč Bohumil 2:0, Kotál Jakub 1:0, WO 3:0), TJ Baník Vintířov A - TTC Sokolov B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harušťák Milan 1:2, Jaroš Vladimír 0:2, Stellner Karel st. 0:3, Leňka Jiří 2:2, Horvát Milan 1:0, body hostů: Paprštein Ladislav 4:0, Choděra Miroslav 3:0, Beníšek Karel 2:1, Fabiš Štefan 0:3), SKST Chodov C - TJ Baník Bukovany A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nykl Jiří 2:1, Sankotová Klára 2:1, Brož Matěj 1:2, Tonhauser Martin 4:0, body hostů: Lesák František 2:2, Holeček Martin 1:2, Strýček Rudolf 1:2, Niebauer Aleš 0:3), TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Slavoj Kynšperk A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krombholz Josef 0:4, Hejtmánek Tomáš 4:0, Harašta Ivan 3:1, Suchan Miroslav ml. 2:2, body hostů: Liška Jan 2:2, Kadavý Vladimír 3:1, Bárta Václav st. 1:3, Liška David 1:3),
3. kolo:
TJ Lomnice A - TTC Sokolov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rada Kvído Štěpán 2:2, Zima Jiří 1:3, Rada Jan 0:4, Šindelář Kamil 4:0, body hostů: Paprštein Ladislav 3:1, Choděra Miroslav 3:1, Beníšek Karel 2:2, Fabiš Štefan 1:3), TJ Baník Vintířov A - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harušťák Milan 3:0, Horvát Milan 2:1, Stellner Karel st. 2:1, Leňka Jiří 2:1, body hostů: Vyhlídka Daniel 2:1, Řezáč Bohumil 0:3, Gerba Ondřej 1:2, Kotál Jakub 0:3), SKST Chodov C - TJ Slavoj Kynšperk A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hamata Petr 4:0, Mihok Dušan 1:2, Tonhauser Martin ml. 0:2, Tonhauser Martin 4:0, Nykl Jiří 0:1, body hostů: Liška Jan 2:2, Kadavý Vladimír 2:2, Bárta Václav st. 1:2, Liška David 0:3), TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Baník Bukovany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejtmánek Tomáš 2:2, Harašta Ivan 3:1, Kurfúrst Oldřich 0:4, Suchan Miroslav ml. 3:1, body hostů: Lesák František 1:3, Holeček Martin 3:1, Strýček Rudolf 2:2, Niebauer Aleš 2:2),
4. kolo:
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B - SKST Chodov C -:-, TTC Sokolov B - TJ Spartak Horní Slavkov A -:-, TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Lomnice A -:-, Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. - TJ Baník Vintířov A -:-,
5. kolo:
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B - TJ Spartak Horní Slavkov A -:-, TTC Sokolov B - SKST Chodov C -:-, TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Baník Vintířov A -:-, Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. - TJ Lomnice A -:-,
6. kolo:
SKST Chodov C - TJ Sokol Velká Hleďsebe B -:-, TJ Spartak Horní Slavkov A - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. -:-, TJ Baník Bukovany A - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B -:-, TJ Slavoj Kynšperk A - TTC Sokolov B -:-,
7. kolo:
SKST Chodov C - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. -:-, TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Sokol Velká Hleďsebe B -:-, TJ Baník Bukovany A - TTC Sokolov B -:-, TJ Slavoj Kynšperk A - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Baník Bukovany A -:-, Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. - TJ Slavoj Kynšperk A -:-, TJ Lomnice A - SKST Chodov C -:-, TJ Baník Vintířov A - TJ Spartak Horní Slavkov A -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Slavoj Kynšperk A -:-, Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. - TJ Baník Bukovany A -:-, TJ Lomnice A - TJ Spartak Horní Slavkov A -:-, TJ Baník Vintířov A - SKST Chodov C -:-,
10. kolo:
TJ Baník Bukovany A - TJ Lomnice A -:-, TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Baník Vintířov A -:-, TJ Sokol Velká Hleďsebe B - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B -:-, Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. - TTC Sokolov B -:-,
11. kolo:
TJ Baník Bukovany A - TJ Baník Vintířov A -:-, TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Lomnice A -:-, Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B -:-, TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TTC Sokolov B -:-,
12. kolo:
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. - TJ Sokol Velká Hleďsebe B -:-, TJ Baník Vintířov A - TJ Lomnice A -:-, TJ Spartak Horní Slavkov A - SKST Chodov C -:-, TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Baník Bukovany A -:-, TTC Sokolov B - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B -:-,
13. kolo:
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B - TJ Lomnice A -:-, TTC Sokolov B - TJ Baník Vintířov A -:-, TJ Baník Bukovany A - SKST Chodov C -:-, TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Spartak Horní Slavkov A -:-,
14. kolo:
TTC Sokolov B - TJ Lomnice A -:-, Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B - TJ Baník Vintířov A -:-, TJ Slavoj Kynšperk A - SKST Chodov C -:-, TJ Baník Bukovany A - TJ Spartak Horní Slavkov A -:-,
15. kolo:
SKST Chodov C - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B -:-, TJ Spartak Horní Slavkov A - TTC Sokolov B -:-, TJ Lomnice A - TJ Sokol Velká Hleďsebe B -:-, TJ Baník Vintířov A - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. -:-,
16. kolo:
TJ Spartak Horní Slavkov A - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B -:-, SKST Chodov C - TTC Sokolov B -:-, TJ Baník Vintířov A - TJ Sokol Velká Hleďsebe B -:-, TJ Lomnice A - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Velká Hleďsebe B - SKST Chodov C -:-, Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. - TJ Spartak Horní Slavkov A -:-, Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B - TJ Baník Bukovany A -:-, TTC Sokolov B - TJ Slavoj Kynšperk A -:-,
18. kolo:
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. - SKST Chodov C -:-, TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Spartak Horní Slavkov A -:-, TTC Sokolov B - TJ Baník Bukovany A -:-, Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B - TJ Slavoj Kynšperk A -:-,
19. kolo:
TJ Baník Bukovany A - TJ Sokol Velká Hleďsebe B -:-, TJ Slavoj Kynšperk A - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. -:-, SKST Chodov C - TJ Lomnice A -:-, TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Baník Vintířov A -:-,
20. kolo:
TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Sokol Velká Hleďsebe B -:-, TJ Baník Bukovany A - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. -:-, TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Lomnice A -:-, SKST Chodov C - TJ Baník Vintířov A -:-,
21. kolo:
TJ Lomnice A - TJ Baník Bukovany A -:-, TJ Baník Vintířov A - TJ Slavoj Kynšperk A -:-, Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B - TJ Sokol Velká Hleďsebe B -:-, TTC Sokolov B - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. -:-,
22. kolo:
TJ Baník Vintířov A - TJ Baník Bukovany A -:-, TJ Lomnice A - TJ Slavoj Kynšperk A -:-, Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. -:-, TTC Sokolov B - TJ Sokol Velká Hleďsebe B -:-,
KP2 - UKONČENO
1. kolo:
NK BFB Bochov - TJ Baník Vintířov B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Egert Miroslav 0:3, Šťovíček Miroslav 0:2, Kajzar Robert 0:2, Chalupný Luboš 2:1, Roštejnský Josef 1:0, body hostů: Špecián Karel 2:1, Horvát Milan 2:1, Ludrovský Josef 3:0, Jaroš Vladimír 1:1), SKST Chodov D - Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C" 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Dominik 1:2, Kořínková Nela 1:2, Mihok Dušan 0:3, Brož Matěj 2:2, body hostů: Babor Václav 4:0, Landiga Michal 2:1, Vařejčka Josef 3:0, Ježek Tomáš 0:3), TJ Luby A - TJ Luby B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špryňar Milan 3:0, Čácha David 1:2, Pěnkava Jan 1:2, Winkler Vladimír 4:0, body hostů: Kočárník Jaroslav 2:2, Skála Tomáš st. 1:2, Kraus Václav st. 1:2, Šabík Vladimír 0:3),
2. kolo:
NK BFB Bochov - TJ Slovan Karlovy Vary C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Egert Miroslav 2:0, Vonšovský Miroslav 2:0, Roštejnský Josef 1:2, Chalupný Luboš 3:0, body hostů: Novotný Tomáš 0:3, Heřman Milan 1:2, Novotný Roman 1:1, Maxová Radka 0:2), SKST Chodov D - TJ Luby A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tonhauser Martin ml. 0:4, Kořínek Jan 4:0, Mihok Dušan 2:2, Kořínková Nela 1:3, body hostů: Nalezenec Jaroslav 3:1, Pěnkava Jan 2:2, Kocum Ondřej 3:1, Čácha David 1:3), Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C" - TJ Luby B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Landiga Michal 3:0, Vařejčka Josef 3:0, Ježek Tomáš 0:3, Babor Václav 3:0, body hostů: Čáchová Lucie 1:2, Sucharda Jiří 1:2, Skála Tomáš st. 1:2, Kočárník Jaroslav 0:3),
3. kolo:
TJ Baník Vintířov B - TJ Slovan Karlovy Vary C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroš Vladimír 1:0, Ludrovský Josef 2:0, Ševc Jozef 3:0, Malý Karel 2:0, Stellner Karel ml. 0:1, body hostů: Novotný Tomáš 0:3, Maxová Radka 0:2, Novotný Roman 0:2, Heřman Milan 1:1), SKST Chodov D - TJ Luby B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sankotová Klára 2:0, Nykl Jiří 1:1, Brož Matěj 3:0, Kořínek Jan 2:0, body hostů: Čáchová Lucie 1:2, Sucharda Jiří 0:2, Skála Tomáš st. 0:2, Kočárník Jaroslav 0:2), Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C" - TJ Luby A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Landiga Michal 1:0, Vařejčka Josef 3:0, Dvořák Jindřich 1:2, Babor Václav 3:0, Ježek Tomáš 0:2, body hostů: Nalezenec Jaroslav 0:3, Pěnkava Jan 1:2, Kocum Ondřej 2:1, Čácha David 1:2),
4. kolo:
SK Děravý pálky Jenišov - TJ Luby A -:-, TJ Slovan Karlovy Vary C - SKST Chodov D -:-,
5. kolo:
SK Děravý pálky Jenišov - TJ Luby B -:-, TJ Slovan Karlovy Vary C - Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C" -:-,
6. kolo:
NK BFB Bochov - SK Děravý pálky Jenišov -:-, TJ Luby A - TJ Slovan Karlovy Vary C -:-,
7. kolo:
TJ Baník Vintířov B - SK Děravý pálky Jenišov -:-, TJ Luby B - TJ Slovan Karlovy Vary C -:-,
8. kolo:
SK Děravý pálky Jenišov - TJ Slovan Karlovy Vary C -:-, NK BFB Bochov - SKST Chodov D -:-, TJ Baník Vintířov B - Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C" -:-,
9. kolo:
NK BFB Bochov - Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C" -:-, TJ Baník Vintířov B - SKST Chodov D -:-,
10. kolo:
SKST Chodov D - SK Děravý pálky Jenišov -:-, NK BFB Bochov - TJ Luby A -:-, TJ Baník Vintířov B - TJ Luby B -:-,
11. kolo:
Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C" - SK Děravý pálky Jenišov -:-, TJ Baník Vintířov B - TJ Luby A -:-, NK BFB Bochov - TJ Luby B -:-,
12. kolo:
TJ Baník Vintířov B - NK BFB Bochov -:-, Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C" - SKST Chodov D -:-, TJ Luby B - TJ Luby A -:-,
13. kolo:
TJ Slovan Karlovy Vary C - NK BFB Bochov -:-, TJ Luby A - SKST Chodov D -:-, TJ Luby B - Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C" -:-,
14. kolo:
TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Baník Vintířov B -:-, TJ Luby B - SKST Chodov D -:-, TJ Luby A - Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C" -:-,
15. kolo:
TJ Luby A - SK Děravý pálky Jenišov -:-, SKST Chodov D - TJ Slovan Karlovy Vary C -:-,
16. kolo:
TJ Luby B - SK Děravý pálky Jenišov -:-, Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C" - TJ Slovan Karlovy Vary C -:-,
17. kolo:
SK Děravý pálky Jenišov - NK BFB Bochov -:-, TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Luby A -:-,
18. kolo:
SK Děravý pálky Jenišov - TJ Baník Vintířov B -:-, TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Luby B -:-,
19. kolo:
TJ Slovan Karlovy Vary C - SK Děravý pálky Jenišov -:-, SKST Chodov D - NK BFB Bochov -:-, Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C" - TJ Baník Vintířov B -:-,
20. kolo:
Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C" - NK BFB Bochov -:-, SKST Chodov D - TJ Baník Vintířov B -:-,
21. kolo:
SK Děravý pálky Jenišov - SKST Chodov D -:-, TJ Luby A - NK BFB Bochov -:-, TJ Luby B - TJ Baník Vintířov B -:-,
22. kolo:
SK Děravý pálky Jenišov - Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C" -:-, TJ Luby A - TJ Baník Vintířov B -:-, TJ Luby B - NK BFB Bochov -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy