Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize mužů
1. kolo:
TTC Litvínov A - SKST Baník Most B 1:10 (DV, čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Radek 0:2, Bencs Ladislav 0:2, Čejka Vratislav 0:1, Kadlec Michal 0:2, Piskáček Ondřej 0:2, body hostů: Bartes Petr 3:0, Klouček Luboš ml. 2:0, Šťovíček Petr 2:0, Schmoranz Pavel 2:0), Baník Březenecká A - KST Jirkov A - TECHNOLINE -:- (DV), SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Děčín B -:- (DV), SKST Teplice A - SKST Baník Most C 10:6 (DV, čtyřhry 1:0, body domácích: Růžička Jiří 2:1, Černý Tomáš 0:2, Rúža David 2:1, Černý Jaroslav 1:2, WO 4:0, body hostů: Keller Filip 4:0, Záruba David 2:2, Žielinský Tomáš 0:3, WO 0:4), TJ Sever Žatec A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A -:- (DV), KST Apollo Ústí nad Labem A - TTC Litoměřice C -:- (DV),
2. kolo:
Baník Březenecká A - KST Apollo Ústí nad Labem A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Michal 3:1, Hofmann Martin ml. 1:2, Držálek Jan 1:2, Kubelka Jan 3:1, body hostů: Hybler Martin 3:1, Fiklík Michael 2:2, Nechyba Radim 1:2, Budinský Petr 0:3), KST Jirkov A - TECHNOLINE - TTC Litoměřice C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Feifrlík Marcel 2:0, Krejčí Ladislav 2:0, Hrnčál Miroslav 2:1, Šmucr Jiří 3:0, body hostů: Pospíšil Václav 1:2, Chrvala Radovan 0:3, Brhovský Václav 0:2, Balcar František 0:2), SKP Sever Ústí nad Labem A - TJ Sever Žatec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luňák Radek 2:2, Nováková Martina 3:1, Smíšková Martina 1:2, Peterka Milan ml. 3:1, body hostů: Broum Pavel 4:0, Průša Dominik 1:3, Krejčí Karel 0:4, Hofreiter Zdeněk 1:2), SKST Děčín B - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hampejs Vladislav 2:1, Kacálková Kristýna 1:1, Svěchota Vojtěch 2:0, Matas Jan 3:0, Novák Ondřej 0:1, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 2:1, Filín Jan 1:2, Zlatohlávek Jaroslav 0:3, Polanecký Miroslav 0:2), TJ Sokol Filipov A - SKST Baník Most C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franěk Tomáš 3:1, Neumann Jan 1:3, Rambousek Jiří ml. 3:1, Neumann Martin 1:3, body hostů: Hejč Antonín st. 3:1, Holovčák Jiří 3:1, Skružný Vratislav 1:3, Vaník Jiří ml. 1:3),
3. kolo:
Baník Březenecká A - TTC Litoměřice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Michal 3:0, Hofmann Martin ml. 1:1, Držálek Jan 3:0, Kubelka Jan 1:2, body hostů: Chrvala Radovan 0:3, Pospíšil Václav 1:2, Balcar František 1:2, Brhovský Václav 1:1), KST Jirkov A - TECHNOLINE - KST Apollo Ústí nad Labem A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Feifrlík Marcel 3:1, Krejčí Ladislav 1:3, Hrnčál Miroslav 1:3, Šmucr Jiří 3:1, body hostů: Hybler Martin 2:2, Fiklík Michael 2:2, Kabelka Jakub 2:2, Boháč Dominik 2:2), SKP Sever Ústí nad Labem A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luňák Radek 3:0, Nováková Martina 2:1, Smíšková Martina 0:3, Peterka Milan ml. 3:0, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 2:1, Filín Jan 1:2, Baláž Josef 1:2, Zlatohlávek Jaroslav 0:3), SKST Děčín B - TJ Sever Žatec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Ondřej 2:0, Kacálková Kristýna 2:0, Hampejs Vladislav 2:1, Matas Jan 3:0, body hostů: Průša Dominik 0:3, Hofreiter Zdeněk 0:3, Krejčí Karel 1:1, Kubovský Zdeněk 0:2), TJ Sokol Filipov A - SKST Teplice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rambousek Jiří ml. 1:3, Neumann Jan 1:3, Neumann Martin 0:3, Franěk Tomáš 4:0, body hostů: Černý Jaroslav 2:2, Růžička Jiří 3:1, Rúža David 3:1, Černý Tomáš 1:2),
4. kolo:
TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A - TJ Sokol Filipov A -:-, KST Apollo Ústí nad Labem A - SKP Sever Ústí nad Labem A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Karel 1:3, Boháč Dominik 2:2, Kabelka Jakub 3:0, Hybler Martin 3:1, body hostů: Peterka Milan ml. 2:2, Luňák Radek 2:2, Smíšková Martina 1:3, Zedník Josef 1:2), TTC Litoměřice C - SKST Děčín B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrvala Radovan 1:2, Brhovský Václav 0:3, Balcar František 0:3, Pospíšil Václav 2:1, body hostů: Matas Jan 3:0, Svěchota Vojtěch 3:0, Hampejs Vladislav 1:2, Novák Ondřej 2:1), TTC Litvínov A - Baník Březenecká A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Lukáš 0:3, Bencs Ladislav 0:3, Kastner Milan 1:2, Beránek Miroslav 3:1, body hostů: Malý Michal 4:0, Hofmann Martin ml. 1:2, Kubelka Jan 2:1, Držálek Jan 2:1), SKST Baník Most B - KST Jirkov A - TECHNOLINE 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klouček Luboš ml. 2:1, Schmoranz Pavel 2:0, Šťovíček Petr 1:2, Bartes Petr 3:0, body hostů: Feifrlík Marcel 2:1, Krejčí Ladislav 1:2, Veselý Petr 0:3, Hrnčál Miroslav 0:2),
5. kolo:
TJ Sever Žatec A - TJ Sokol Filipov A -:-, KST Apollo Ústí nad Labem A - SKST Děčín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budinský Petr 2:2, Nechyba Radim 1:3, Fiklík Michael 2:2, Hybler Martin 4:0, body hostů: Matas Jan 3:1, Svěchota Vojtěch 1:3, Grubr Vojtěch 2:2, Hampejs Vladislav 1:3), TTC Litoměřice C - SKP Sever Ústí nad Labem A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Steif Richard 1:2, Balcar František 1:2, Brhovský Václav 1:2, Pospíšil Václav 2:2, body hostů: Peterka Milan ml. 4:0, Luňák Radek 1:2, Smíšková Martina 1:2, Zedník Josef 2:1), TTC Litvínov A - KST Jirkov A - TECHNOLINE 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Lukáš 2:1, Kastner Milan 2:1, Bencs Ladislav 1:2, Beránek Miroslav 3:1, body hostů: Feifrlík Marcel 2:2, Krejčí Ladislav 1:2, Hrnčál Miroslav 2:1, Veselý Petr 0:3), SKST Baník Most B - Baník Březenecká A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Luboš ml. 1:2, Schmoranz Pavel 0:3, Rovner Antonín 0:3, Bartes Petr 2:1, body hostů: Malý Michal 3:0, Hofmann Martin ml. 2:1, Kubelka Jan 3:0, Držálek Jan 1:2),
6. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem A - TTC Litvínov A -:-, SKST Děčín B - SKST Baník Most B -:-, TJ Sokol Filipov A - TTC Litoměřice C -:-, SKST Teplice A - TJ Sever Žatec A -:-, SKST Baník Most C - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A -:-,
7. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Baník Most B -:-, SKST Děčín B - TTC Litvínov A -:-, TJ Sokol Filipov A - KST Apollo Ústí nad Labem A -:-, SKST Teplice A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A -:-, SKST Baník Most C - TJ Sever Žatec A -:-,
8. kolo:
KST Apollo Ústí nad Labem A - SKST Teplice A -:-, TTC Litoměřice C - SKST Baník Most C -:-, SKST Baník Most B - TJ Sokol Filipov A -:-, Baník Březenecká A - SKP Sever Ústí nad Labem A -:-, KST Jirkov A - TECHNOLINE - SKST Děčín B -:-,
9. kolo:
KST Apollo Ústí nad Labem A - SKST Baník Most C -:-, TTC Litoměřice C - SKST Teplice A -:-, TTC Litvínov A - TJ Sokol Filipov A -:-, Baník Březenecká A - SKST Děčín B -:-, KST Jirkov A - TECHNOLINE - SKP Sever Ústí nad Labem A -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Filipov A - KST Jirkov A - TECHNOLINE -:-, SKST Teplice A - TTC Litvínov A -:-, SKST Baník Most C - SKST Baník Most B 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záruba David 2:0, Skružný Vratislav 2:0, Keller Filip 3:0, Hejč Antonín st. 3:0, body hostů: Bartes Petr 0:3, Klouček Luboš ml. 0:3, Rovner Antonín 0:2, Šťovíček Petr 0:2), TJ Sever Žatec A - KST Apollo Ústí nad Labem A -:-, TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A - TTC Litoměřice C -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Filipov A - Baník Březenecká A -:-, SKST Teplice A - SKST Baník Most B -:-, SKST Baník Most C - TTC Litvínov A -:-, TJ Sever Žatec A - TTC Litoměřice C -:-, TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A - KST Apollo Ústí nad Labem A -:-,
12. kolo:
TTC Litvínov A - TJ Sever Žatec A -:-, SKST Baník Most B - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A -:-, Baník Březenecká A - SKST Teplice A -:-, KST Jirkov A - TECHNOLINE - SKST Baník Most C -:-, SKST Děčín B - TJ Sokol Filipov A -:-,
13. kolo:
TTC Litvínov A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A -:-, SKST Baník Most B - TJ Sever Žatec A -:-, Baník Březenecká A - SKST Baník Most C -:-, KST Jirkov A - TECHNOLINE - SKST Teplice A -:-, SKP Sever Ústí nad Labem A - TJ Sokol Filipov A -:-,
14. kolo:
SKST Teplice A - SKP Sever Ústí nad Labem A -:-, SKST Baník Most C - SKST Děčín B -:-, TJ Sever Žatec A - Baník Březenecká A -:-, TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A - KST Jirkov A - TECHNOLINE -:-, KST Apollo Ústí nad Labem A - TTC Litvínov A -:-, TTC Litoměřice C - SKST Baník Most B -:-,
15. kolo:
SKST Teplice A - SKST Děčín B -:-, SKST Baník Most C - SKP Sever Ústí nad Labem A -:-, TJ Sever Žatec A - KST Jirkov A - TECHNOLINE -:-, TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A - Baník Březenecká A -:-, KST Apollo Ústí nad Labem A - SKST Baník Most B -:-, TTC Litoměřice C - TTC Litvínov A -:-,
25. kolo:
SKST Baník Most B - SKST Baník Most C 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šťovíček Petr 2:0, Rovner Antonín 2:0, Klouček Luboš ml. 3:0, Bartes Petr 3:0, body hostů: Hejč Antonín st. 0:3, Keller Filip 0:3, Skružný Vratislav 0:2, Záruba David 0:2),
Krajský přebor I. třídy
1. kolo:
KST Jirkov B - TJ Spartak Lubenec A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dänner Michal 1:1, Kotrba Luděk 1:1, Průša Vojtěch 2:1, Jelínek Šimon 1:1, WO 4:0, body hostů: Görner Darin 3:0, Gono Milan 1:2, Vukliševič Zdeněk st. 0:3, WO 0:4), KST Jirkov C - SK Štětí B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cipro Petr 1:3, Pavlica Jan 0:4, Šimonek Milan 2:1, Veselý Petr 2:2, body hostů: Dudek Jaroslav 4:0, Dvořák Martin 3:1, Cedrych Milan 1:3, Nedoma Jiří 2:1), SKST Teplice B - KST Apollo Ústí nad Labem B 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štika Jiří st. 0:3, Štěpánek Ivan 0:2, Štěpánek Jiří 0:3, Stehlík Petr 1:2, body hostů: Kabelka Jakub 3:0, Vršovský Tadeáš 2:1, Nechyba Radim 3:0, Jedlička Karel 2:0), TJ Krupka A - TJ Slavoj Krásné Březno A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šich Jaroslav 0:4, Boehm Přemysl 1:3, Brožek Miroslav 2:1, Ajdini Tereza 3:1, body hostů: Mašek Lubomír 3:1, Weichart Martin 2:2, Skopec Pavel 3:1, Brázda Zdeněk 1:2), SKST Baník Most D - SK TTC Duchcov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruta Vladimír 0:4, Chalupa Radek 1:2, Městka Petr 2:1, Schmoranz Pavel 2:2, body hostů: Vích Luděk 4:0, Hanousek Josef 2:2, Vích Josef 1:2, Pomej Tomáš 2:1), SKST Baník Most E - TTC Litvínov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaník Jiří ml. 3:1, Srp Pavel 2:2, Mandík Ladislav 0:4, Žielinský Tomáš 2:2, body hostů: Čejka Vratislav 2:2, Burš Pavel 3:1, Bláha Radek 3:1, Piskáček Ondřej 1:3),
2. kolo:
KST Jirkov B - SK Štětí B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dänner Michal 2:2, Kotrba Luděk 3:1, Průša Vojtěch 1:2, Jelínek Šimon 3:1, body hostů: Dudek Jaroslav 4:0, Dvořák Martin 2:2, Líska Vladislav 0:4, Jurista Josef 0:3), KST Jirkov C - TJ Spartak Lubenec A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pavlica Jan 0:1, Cipro Petr 0:3, Šimonek Milan 2:1, Veselý Petr 2:1, Pail Jáchym 0:2, WO 5:0, body hostů: Görner Darin 2:2, Gono Milan 4:0, Vukliševič Zdeněk st. 2:2, WO 0:5), SKST Teplice B - TJ Slavoj Krásné Březno A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štika Jiří st. 2:2, Štěpánek Ivan 3:1, Soukup Karel 1:3, Stehlík Petr 1:3, body hostů: Mašek Lubomír 4:0, Weichart Martin 2:2, Skopec Pavel 3:1, Plutnar Stanislav 0:4), TJ Krupka A - KST Apollo Ústí nad Labem B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Dalibor 0:2, Brožek Miroslav 1:1, Šnajdr Antonín 0:3, Ajdini Tereza 0:3, body hostů: Kabelka Jakub 3:0, Nechyba Radim 2:1, Jedlička Karel 2:0, Vršovský Tadeáš 2:0), SKST Baník Most D - TTC Litvínov B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schmoranz Pavel 2:1, Ruta Vladimír 0:2, Chalupa Radek 0:3, Městka Petr 1:2, body hostů: Burš Pavel 2:1, Bláha Radek 3:0, Čejka Vratislav 3:0, Piskáček Ondřej 0:2), SKST Baník Most E - SK TTC Duchcov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaník Jiří ml. 3:1, Žielinský Tomáš 2:1, Skružný Vratislav 3:0, Srp Pavel 1:3, body hostů: Vích Luděk 2:2, Hanousek Josef 2:2, Pomej Tomáš 1:2, Vích Josef 0:3),
3. kolo:
TJ Spartak Lubenec A - SK TTC Duchcov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vukliševič Zdeněk st. 1:3, Podařil Petr 1:3, Gono Milan 2:2, Görner Darin 4:0, body hostů: Vích Luděk 3:1, Kövér Lubomír 3:1, Vích Josef 2:2, Štika Jiří ml. 0:4), SK Štětí B - TTC Litvínov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Martin 3:0, Oliva Michal 1:1, Líska Vladislav 1:2, Dudek Jaroslav 3:0, body hostů: Bláha Radek 2:1, Burš Pavel 1:2, Kadlec Michal 0:3, Jankovič Štěpán 0:2), KST Apollo Ústí nad Labem B - SKST Baník Most D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vršovský Tadeáš 2:0, Nechyba Radim 1:1, Jedlička Karel 2:1, Kabelka Jakub 3:0, body hostů: Schmoranz Pavel 2:1, Sebránek Jan 0:3, Městka Petr 0:2, Beneš Jan 0:2), TJ Slavoj Krásné Březno A - SKST Baník Most E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brázda Zdeněk 0:4, Weichart Martin 4:0, Skopec Pavel 1:2, Mašek Lubomír 4:0, body hostů: Skružný Vratislav 2:2, Žielinský Tomáš 1:3, Vaník Jiří ml. 2:2, Lipiner Petr 1:2), KST Jirkov B - SKST Teplice B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jelínek Šimon 2:0, Dänner Michal 1:1, Průša Vojtěch 3:0, Merxbauer Martin 0:2, WO 4:0, body hostů: Stehlík Petr 1:2, Štěpánek Ivan 1:2, Štika Jiří st. 1:2, WO 0:4), KST Jirkov C - TJ Krupka A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlica Jan 1:1, Cipro Petr 2:0, Šimonek Milan 3:0, Veselý Petr 2:0, body hostů: Demeter Jan 1:2, Šnajdr Antonín 0:2, Mach Dalibor 0:2, Mokriš Jakub 0:2),
4. kolo:
TJ Spartak Lubenec A - TTC Litvínov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vukliševič Zdeněk st. 2:1, Podařil Petr 1:1, Gono Milan 2:1, Görner Darin 3:0, body hostů: Bláha Radek 2:1, Burš Pavel 1:2, Kadlec Michal 0:3, Čejka Vratislav 0:2), SK Štětí B - SK TTC Duchcov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Martin 2:2, Cedrych Milan 2:2, Líska Vladislav 2:2, Dudek Jaroslav 2:2, body hostů: Vích Luděk 4:0, Kövér Lubomír 4:0, Vích Josef 0:4, Janečka Josef 0:4), KST Apollo Ústí nad Labem B - SKST Baník Most E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vršovský Tadeáš 1:2, Nechyba Radim 2:1, Jedlička Karel 2:1, Kabelka Jakub 3:0, body hostů: Vaník Jiří ml. 3:0, Skružný Vratislav 0:3, Žielinský Tomáš 1:2, Lipiner Petr 0:3), TJ Slavoj Krásné Březno A - SKST Baník Most D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zápotocký Milan 2:2, Skopec Pavel 2:2, Weichart Martin 2:1, Mašek Lubomír 3:1, body hostů: Schmoranz Pavel 4:0, Sebránek Jan 1:3, Beneš Jan 0:4, Chalupa Radek 1:2), KST Jirkov B - TJ Krupka A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Šimon 2:1, Dänner Michal 3:0, Průša Vojtěch 2:1, Merxbauer Martin 1:2, body hostů: Demeter Jan 1:2, Šnajdr Antonín 1:2, Mach Dalibor 2:1, Brožek Miroslav ml. 0:3), KST Jirkov C - SKST Teplice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlica Jan 1:2, Šimonek Milan 0:3, Cipro Petr 0:3, Veselý Petr 3:1, body hostů: Stehlík Petr 4:0, Štika Jiří st. 2:1, Štěpánek Ivan 2:1, Štěpánek Jiří 1:2),
5. kolo:
SKST Teplice B - TJ Spartak Lubenec A -:-, TJ Krupka A - SK Štětí B -:-, SKST Baník Most D - KST Jirkov B -:-, SKST Baník Most E - KST Jirkov C -:-, SK TTC Duchcov A - KST Apollo Ústí nad Labem B -:-, TTC Litvínov B - TJ Slavoj Krásné Březno A -:-,
6. kolo:
SKST Teplice B - SK Štětí B -:-, TJ Krupka A - TJ Spartak Lubenec A -:-, SKST Baník Most D - KST Jirkov C -:-, SKST Baník Most E - KST Jirkov B -:-, SK TTC Duchcov A - TJ Slavoj Krásné Březno A -:-, TTC Litvínov B - KST Apollo Ústí nad Labem B -:-,
7. kolo:
TJ Spartak Lubenec A - KST Apollo Ústí nad Labem B -:-, SK Štětí B - TJ Slavoj Krásné Březno A -:-, KST Jirkov B - SK TTC Duchcov A -:-, KST Jirkov C - TTC Litvínov B -:-, SKST Teplice B - SKST Baník Most D -:-, TJ Krupka A - SKST Baník Most E -:-,
8. kolo:
TJ Spartak Lubenec A - TJ Slavoj Krásné Březno A -:-, SK Štětí B - KST Apollo Ústí nad Labem B -:-, KST Jirkov B - TTC Litvínov B -:-, KST Jirkov C - SK TTC Duchcov A -:-, SKST Teplice B - SKST Baník Most E -:-, TJ Krupka A - SKST Baník Most D -:-,
9. kolo:
SKST Baník Most D - TJ Spartak Lubenec A -:-, SKST Baník Most E - SK Štětí B -:-, SK TTC Duchcov A - SKST Teplice B -:-, TTC Litvínov B - TJ Krupka A -:-, KST Apollo Ústí nad Labem B - KST Jirkov B -:-, TJ Slavoj Krásné Březno A - KST Jirkov C -:-,
10. kolo:
SKST Baník Most D - SK Štětí B -:-, SKST Baník Most E - TJ Spartak Lubenec A -:-, SK TTC Duchcov A - TJ Krupka A -:-, TTC Litvínov B - SKST Teplice B -:-, KST Apollo Ústí nad Labem B - KST Jirkov C -:-, TJ Slavoj Krásné Březno A - KST Jirkov B -:-,
11. kolo:
KST Jirkov B - KST Jirkov C 8:10 (DV, čtyřhry 0:2, body domácích: Merxbauer Martin 0:4, Dänner Michal 3:1, Kotrba Luděk 2:2, Průša Vojtěch 3:1, body hostů: Veselý Petr 3:1, Pavlica Jan 2:2, Cipro Petr 1:3, Fürst Ladislav 2:2), SKST Teplice B - TJ Krupka A -:- (DV), SKST Baník Most D - SKST Baník Most E 7:10 (DV, čtyřhry 1:1, body domácích: Ruta Vladimír 2:2, Chalupa Radek 2:2, Schmoranz Pavel 2:1, Městka Petr 0:4, body hostů: Vaník Jiří ml. 3:1, Žielinský Tomáš 3:1, Srp Pavel 1:1, Skružný Vratislav 1:2, Lipiner Petr 1:1), SK TTC Duchcov A - TTC Litvínov B -:- (DV), KST Apollo Ústí nad Labem B - TJ Slavoj Krásné Březno A -:- (DV), TJ Spartak Lubenec A - SK Štětí B -:- (DV),
22. kolo:
KST Jirkov C - KST Jirkov B 8:10 (DV, čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlica Jan 2:2, Cipro Petr 1:3, Fürst Ladislav 1:3, Veselý Petr 3:1, body hostů: Průša Vojtěch 3:1, Merxbauer Martin 0:4, Dänner Michal 3:1, Kotrba Luděk 3:1), SKST Baník Most E - SKST Baník Most D 10:4 (DV, čtyřhry 0:2, body domácích: Žielinský Tomáš 3:0, Vaník Jiří ml. 2:1, Lipiner Petr 2:1, Skružný Vratislav 3:0, body hostů: Schmoranz Pavel 2:1, Chalupa Radek 0:3, Městka Petr 0:3, Ruta Vladimír 0:3),
Krajský přebor II. tř. sk.A
1. kolo:
Sokol Horní Jiřetín A - TJ Spartak Lubenec B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Röber Jakub 4:0, Vondráček Josef 2:2, Pech Martin st. 3:1, Mikač Jiří 2:2, body hostů: Vukliševič Tomáš 0:4, Vukliševič Zdeněk st. 2:2, Kieswetter Vojtěch st. 2:2, Šašek Vladimír 1:3), Baník Březenecká B - ST Kopisty A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Lubomír 3:1, Drahota David 4:0, Sučík Jan 4:0, Kroc Tomáš 4:0, body hostů: Soukup Rudolf 0:4, Opolský František 0:4, Karez Jindřich 0:4, Růžička Josef 1:3), SK Havran Kryry A - Klášterec nad Ohří A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopřiva Aleš 1:3, Blail Ota 1:3, Lorenc František st. 2:1, Lorenc František ml. 0:2, Kolář Pavel 0:2, WO 1:0, body hostů: Kraus Václav 3:1, Hlaváč Jiří 3:1, Culek Igor 3:1, Jícha Milan 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Spořice A - SKST Baník Most F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Zbyněk 1:3, Gabriel Josef 2:2, Stareček Martin 4:0, Brand Roman st. 2:2, body hostů: Kadlec Daniel 1:3, Mandík Ladislav 1:3, Hofmann Martin st. 0:2, Sebránek Jan 3:1, Lipiner Petr 2:0), KST Libědice A - TJ Sever Žatec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadbávny Jan 1:1, Lhotský Milan 2:2, Novobilský Jan 2:2, Soutner Václav st. 4:0, Pálinkáš Robert 0:2, body hostů: Pejša Otto ml. 2:2, Plečinda Jiří 2:2, Brandtl Aleš 1:3, Brandtlová Sára 2:2), TTC Litvínov C - KST Jirkov D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glajc Martin 1:3, Bláha Petr 2:0, Pourová Dina 1:3, Čmerda Ondřej 4:0, Brožová Alena 2:0, body hostů: Kočvara Michal 2:2, Sýkora Libor 1:3, Šístek Pavel 2:2, Merxbauer Martin 1:1, Žilka Filip 0:2),
2. kolo:
TJ Spartak Lubenec B - KST Jirkov D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vukliševič Zdeněk st. 4:0, Vukliševič Tomáš 2:2, Šašek Vladimír 3:1, Kieswetter Vojtěch st. 3:1, body hostů: Cipro Petr 1:3, Sýkora Libor 3:1, Šístek Pavel 0:4, Žilka Filip 0:2, Merxbauer Martin 0:2), TJ Sever Žatec B - TTC Litvínov C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brandtl Aleš 4:0, Brandtlová Sára 1:3, Pejša Otto ml. 1:3, Plečinda Jiří 0:4, body hostů: Váňa Hynek 3:1, Kadlec Michal 2:2, Glajc Martin 3:1, Čmerda Ondřej 2:2), SKST Baník Most F - KST Libědice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipiner Petr 2:2, Hofmann Martin st. 2:2, Kadlec Daniel 2:2, Sebránek Jan 3:1, body hostů: Soutner Václav st. 4:0, Lhotský Milan 1:3, Novobilský Jan 0:4, Pálinkáš Robert 2:2), TJ Sokol Spořice A - Klášterec nad Ohří A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stareček Martin 3:1, Klimeš Petr 1:3, Bareš Jaroslav ml. 4:0, Brand Roman st. 2:2, body hostů: Kraus Václav 2:2, Větrovský Milan 3:1, Culek Igor 0:4, Hlaváč Jiří 1:3), ST Kopisty A - SK Havran Kryry A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Rudolf 4:0, Růžička Josef 1:3, Opolský František 4:0, Knieradl Josef 3:1, body hostů: Lorenc František ml. 0:4, Kopřiva Aleš 2:2, Lorenc František st. 1:3, Blail Ota 1:3), Sokol Horní Jiřetín A - Baník Březenecká B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondráček Josef 1:3, Röber Jakub 2:2, Mikač Jiří 1:3, Černuška Josef 0:4, body hostů: Kučera Lubomír 4:0, Kroc Tomáš 1:3, Sučík Jan 4:0, Novotný Vlastimil 3:1),
3. kolo:
Baník Březenecká B - TJ Spartak Lubenec B -:-, SK Havran Kryry A - Sokol Horní Jiřetín A -:-, TJ Sokol Spořice A - ST Kopisty A -:-, KST Libědice A - Klášterec nad Ohří A -:-, TTC Litvínov C - SKST Baník Most F -:-, KST Jirkov D - TJ Sever Žatec B -:-,
4. kolo:
TJ Spartak Lubenec B - TJ Sever Žatec B -:-, SKST Baník Most F - KST Jirkov D -:-, TTC Litvínov C - Klášterec nad Ohří A -:-, ST Kopisty A - KST Libědice A -:-, Sokol Horní Jiřetín A - TJ Sokol Spořice A -:-, Baník Březenecká B - SK Havran Kryry A -:-,
5. kolo:
SK Havran Kryry A - TJ Spartak Lubenec B -:-, TJ Sokol Spořice A - Baník Březenecká B -:-, KST Libědice A - Sokol Horní Jiřetín A -:-, TTC Litvínov C - ST Kopisty A -:-, KST Jirkov D - Klášterec nad Ohří A -:-, TJ Sever Žatec B - SKST Baník Most F -:-,
6. kolo:
TJ Spartak Lubenec B - SKST Baník Most F -:-, Klášterec nad Ohří A - TJ Sever Žatec B -:-, ST Kopisty A - KST Jirkov D -:-, Sokol Horní Jiřetín A - TTC Litvínov C -:-, Baník Březenecká B - KST Libědice A -:-, SK Havran Kryry A - TJ Sokol Spořice A -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Spořice A - TJ Spartak Lubenec B -:-, KST Libědice A - SK Havran Kryry A -:-, TTC Litvínov C - Baník Březenecká B -:-, KST Jirkov D - Sokol Horní Jiřetín A -:-, TJ Sever Žatec B - ST Kopisty A -:-, SKST Baník Most F - Klášterec nad Ohří A -:-,
8. kolo:
TJ Spartak Lubenec B - Klášterec nad Ohří A -:-, ST Kopisty A - SKST Baník Most F -:-, Sokol Horní Jiřetín A - TJ Sever Žatec B -:-, Baník Březenecká B - KST Jirkov D -:-, SK Havran Kryry A - TTC Litvínov C -:-, TJ Sokol Spořice A - KST Libědice A -:-,
9. kolo:
KST Libědice A - TJ Spartak Lubenec B -:-, TTC Litvínov C - TJ Sokol Spořice A -:-, KST Jirkov D - SK Havran Kryry A -:-, TJ Sever Žatec B - Baník Březenecká B -:-, SKST Baník Most F - Sokol Horní Jiřetín A -:-, ST Kopisty A - Klášterec nad Ohří A -:-,
10. kolo:
TJ Spartak Lubenec B - ST Kopisty A -:-, Sokol Horní Jiřetín A - Klášterec nad Ohří A -:-, Baník Březenecká B - SKST Baník Most F -:-, SK Havran Kryry A - TJ Sever Žatec B -:-, TJ Sokol Spořice A - KST Jirkov D -:-, KST Libědice A - TTC Litvínov C -:-,
11. kolo:
TTC Litvínov C - TJ Spartak Lubenec B -:-, KST Jirkov D - KST Libědice A -:-, TJ Sever Žatec B - TJ Sokol Spořice A -:-, SKST Baník Most F - SK Havran Kryry A -:-, Klášterec nad Ohří A - Baník Březenecká B -:-, ST Kopisty A - Sokol Horní Jiřetín A -:-,
Český pohár - 1. stupeň
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Baník Březenecká A - KST Libědice C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Držálek Jan 3:0, Hofmann Martin ml. 3:0, Malý Michal 3:0, body hostů: Šablatůra Kolman 0:3, Kozlík David 0:3, Juchnievicz Andrzej 0:3), ST Kopisty A - Stolní tenis Baroni Třebívlice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kafka Milan 1:2, Soukup Rudolf 2:1, Růžička Josef 1:2, body hostů: Maxa Lukáš 3:0, Maxa Zdeněk 2:1, Hřebačka Daniel 0:3), Sokol Horní Jiřetín A - T.J. Sokol Terezín A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondráček Josef 1:2, Röber Jakub 2:1, Pech Martin st. 2:1, body hostů: Slavík Petr 2:1, Skrbek Zdeněk 1:2, Pavelková Lenka 1:2), TTC Litvínov B - SK TTC Duchcov B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Melisov Aibek 1:2, Bláha Petr 1:2, Čmerda Ondřej 0:3, body hostů: Pomej Tomáš 3:0, Mareš Jan 3:0, Janečka Josef 1:2), T.J. Sokol Terezín B - SK TTC Duchcov A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Friedrich Bohuslav 0:3, Pospíšil Petr 0:3, Hojda Miloš 0:3, body hostů: Vích Josef 3:0, Vích Luděk 3:0, Kövér Lubomír 3:0), KST Libědice A - SK Štětí A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalánek Josef 2:1, Soutner Václav st. 3:0, Lhotský Milan 2:1, body hostů: Líska Vladislav 2:1, Jurista Josef 0:3, Holeček Josef 0:3), TTC Litvínov C - Baník Březenecká B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rytich Milan 0:3, Plzák Jindřich 1:2, Kovařík Roman 1:2, body hostů: Tichý Jiří 1:2, Sučík Jan 3:0, Kučera Lubomír 3:0), KST Libědice B - TTC Litvínov A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stütz Rainer 0:3, Blažek Jan 0:2, Pálinkáš Robert 1:2, Molnár Jiří 0:1, body hostů: Fencl Lukáš 2:1, Jankovič Štěpán 3:0, Čejka Vratislav 3:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Stolní tenis Baroni Třebívlice A - Baník Březenecká A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koutská Marie 0:3, Maxa Lukáš 0:3, Maxa Zdeněk 0:3, body hostů: Držálek Jan 3:0, Hofmann Martin ml. 3:0, Malý Michal 3:0), SK TTC Duchcov B - Sokol Horní Jiřetín A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štika Jiří ml. 1:2, Mareš Jan 1:2, Janečka Josef 0:3, body hostů: Röber Jakub 2:1, Mikač Jiří 2:1, Macháček Jiří 3:0), KST Libědice A - SK TTC Duchcov A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novobilský Jan 0:3, Soutner Václav st. 3:0, Lhotský Milan 1:2, body hostů: Vích Luděk 2:1, Kövér Lubomír 2:1, Vích Josef 1:2), Baník Březenecká B - TTC Litvínov A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sučík Jan 2:1, Drahota David 2:1, Kučera Lubomír 2:1, body hostů: Fencl Lukáš 0:3, Jankovič Štěpán 1:2, Čejka Vratislav 2:1),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Horní Jiřetín A - Baník Březenecká A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Röber Jakub 1:2, Macháček Jiří 1:2, Pech Martin st. 0:3, body hostů: Držálek Jan 3:0, Hofmann Martin ml. 1:2, Malý Michal 3:0), Baník Březenecká B - SK TTC Duchcov A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šmíd Jiří 0:3, Drahota David 1:2, Sučík Jan 1:2, body hostů: Vích Luděk 3:0, Kövér Lubomír 3:0, Vích Josef 1:2),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK TTC Duchcov A - Baník Březenecká A 10:0wo,
Krajský přebor II. tř. sk.B
1. kolo:
Sokol Libochovice A - ST Baroni Třebívlice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlata Jan 3:1, Obr Ivan 0:4, Šulc Milan 2:2, Turek Jaroslav 3:1, body hostů: Kalivoda Petr 1:3, Maxa Lukáš 3:1, Šolar Milan 1:3, Maxa Zdeněk 3:1), TJ Krupka B - SK Cítoliby A 12:6 (pozd.zápis, čtyřhry 2:0, body domácích: Mokriš Jakub 3:1, Mach Dalibor 1:3, Šnajdr Antonín 2:2, Demeter Jan 4:0, body hostů: Makarius Jaromír 0:4, Krob Jan 2:2, Petržilka Jiří 2:2, Bernášek Ivan 2:2), TJ Sokol Bořislav A - SKST Teplice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reininger Rostislav 3:1, Kadlček Lubomír 1:3, Pelc Jiří 0:4, Kročák Milan 4:0, body hostů: Beran Jakub 2:2, Soukup Karel 2:2, Štěpánek Jiří 1:3, Mašek Martin 3:1), ST Brozany nad Ohří A - TJ Smolnice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šild Vladimír 1:3, Vaníček Pavel 3:1, Vaníček Jaroslav ml. 2:2, Vaníček Jaroslav 1:3, body hostů: Petrlík Josef 3:1, Zapletal Bohumil 1:3, Pidrman Petr 2:2, Martinovský Vít 3:1), SK Dubí A - TJ Sokol Terezín A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubáček Tomáš 0:4, Günther Emil 0:4, Barták Luboš 2:2, Sochor Karel 1:3, body hostů: Brdlík František 3:1, Skrbek Zdeněk 4:0, Pavelková Lenka 3:1, Pizur Miroslav 3:1), SKST Sokol Trnovany A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Ondřej 0:4, Jelínek Vlastimil 0:4, Dražan Pavel 2:2, Mašek Petr 2:2, body hostů: Ledvina Vilém 4:0, Cibulka Vladimír 2:2, Fiala Dušan 4:0, Polanecký Lukáš 2:2),
2. kolo:
ST Baroni Třebívlice A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koutský Jaroslav 2:2, Maxa Zdeněk 0:4, Koutská Marie 2:2, Maxa Lukáš 2:2, body hostů: Cibulka Vladimír 2:2, Ledvina Vilém 3:1, Fiala Dušan 3:1, Beckert Zdeněk 2:2), TJ Sokol Terezín A - SKST Sokol Trnovany A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Petr 3:1, Skrbek Zdeněk 1:1, Pavelková Lenka 3:1, Brdlík František 4:0, Pizur Miroslav 2:0, body hostů: Dražan Pavel 2:2, Mašek Petr 0:4, Pospíšil Ondřej 1:3, Slunéčko David 0:4), TJ Smolnice A - SK Dubí A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrlík Josef 2:2, Pidrman Petr 3:1, Martinovský Vít 4:0, Zapletal Bohumil 2:2, body hostů: Barták Luboš 0:4, Bayer Jiří 2:2, Sochor Karel 2:2, Hubáček Tomáš 1:3), SKST Teplice C - ST Brozany nad Ohří A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánek Jiří 3:1, Beran Jakub 4:0, Soukup Karel 3:1, Hrivňák Petr 3:1, body hostů: Šild Vladimír 1:3, Vaníček Pavel 0:4, Vaníček Jaroslav 1:3, Vaníček Jaroslav ml. 1:3), SK Cítoliby A - TJ Sokol Bořislav A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makarius Jaromír 0:4, Krob Jan 1:3, Petržilka Jiří 2:2, Bernášek Ivan 0:4, body hostů: Kročák Milan 4:0, Reininger Rostislav 3:1, Kir Martin 3:1, Kadlček Lubomír 3:1), Sokol Libochovice A - TJ Krupka B -:-,
3. kolo:
TJ Krupka B - ST Baroni Třebívlice A -:-, TJ Sokol Bořislav A - Sokol Libochovice A -:-, ST Brozany nad Ohří A - SK Cítoliby A -:-, SK Dubí A - SKST Teplice C -:-, SKST Sokol Trnovany A - TJ Smolnice A -:-, TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B - TJ Sokol Terezín A -:-,
4. kolo:
ST Baroni Třebívlice A - TJ Sokol Terezín A -:-, TJ Smolnice A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B -:-, SKST Teplice C - SKST Sokol Trnovany A -:-, SK Cítoliby A - SK Dubí A -:-, Sokol Libochovice A - ST Brozany nad Ohří A -:-, TJ Krupka B - TJ Sokol Bořislav A -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Bořislav A - ST Baroni Třebívlice A -:-, ST Brozany nad Ohří A - TJ Krupka B -:-, SK Dubí A - Sokol Libochovice A -:-, SKST Sokol Trnovany A - SK Cítoliby A -:-, TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B - SKST Teplice C -:-, TJ Sokol Terezín A - TJ Smolnice A -:-,
6. kolo:
ST Baroni Třebívlice A - TJ Smolnice A -:-, SKST Teplice C - TJ Sokol Terezín A -:-, SK Cítoliby A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B -:-, Sokol Libochovice A - SKST Sokol Trnovany A -:-, TJ Krupka B - SK Dubí A -:-, TJ Sokol Bořislav A - ST Brozany nad Ohří A -:-,
7. kolo:
ST Brozany nad Ohří A - ST Baroni Třebívlice A -:-, SK Dubí A - TJ Sokol Bořislav A -:-, SKST Sokol Trnovany A - TJ Krupka B -:-, TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B - Sokol Libochovice A -:-, TJ Sokol Terezín A - SK Cítoliby A -:-, TJ Smolnice A - SKST Teplice C -:-,
8. kolo:
ST Baroni Třebívlice A - SKST Teplice C -:-, SK Cítoliby A - TJ Smolnice A -:-, Sokol Libochovice A - TJ Sokol Terezín A -:-, TJ Krupka B - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B -:-, TJ Sokol Bořislav A - SKST Sokol Trnovany A -:-, ST Brozany nad Ohří A - SK Dubí A -:-,
9. kolo:
SK Dubí A - ST Baroni Třebívlice A -:-, SKST Sokol Trnovany A - ST Brozany nad Ohří A -:-, TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B - TJ Sokol Bořislav A -:-, TJ Sokol Terezín A - TJ Krupka B -:-, TJ Smolnice A - Sokol Libochovice A -:-, SKST Teplice C - SK Cítoliby A -:-,
10. kolo:
ST Baroni Třebívlice A - SK Cítoliby A -:-, Sokol Libochovice A - SKST Teplice C -:-, TJ Krupka B - TJ Smolnice A -:-, TJ Sokol Bořislav A - TJ Sokol Terezín A -:-, ST Brozany nad Ohří A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B -:-, SK Dubí A - SKST Sokol Trnovany A -:-,
11. kolo:
SKST Sokol Trnovany A - ST Baroni Třebívlice A -:-, TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B - SK Dubí A -:-, TJ Sokol Terezín A - ST Brozany nad Ohří A -:-, TJ Smolnice A - TJ Sokol Bořislav A -:-, SKST Teplice C - TJ Krupka B -:-, SK Cítoliby A - Sokol Libochovice A -:-,
Krajský přebor II. tř. sk.C
1. kolo:
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B - TJ Slovan Varnsdorf A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zápotocký Milan 3:1, Schneider Lubor 3:1, Plutnar Stanislav 1:3, Zach Vladimír 1:3, body hostů: Charouzek Martin 1:3, Žatečka Ladislav 4:0, Peleška Jiří 1:3, Holubec Jiří 2:2), TTC Litoměřice D - TTC Roudnice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drbohlav Michal 2:2, Jančička Petr 0:4, Krupka Martin 2:2, Petržílková Eliška 1:3, body hostů: Sklenička Jan ml. 3:1, Spurný Antonín ml. 2:2, Kotrba Petr 4:0, Cinibulk Miloš 1:0, Řezáč Josef 1:2), TJ Pikron A - SKST Děčín C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brabec Vlastimil 1:3, Bechtold Roman 0:4, Derfl Dušan 1:3, Urban Jaroslav 1:3, body hostů: Nováková Eva 3:1, Kacálková Kristýna 4:0, Hrodek Šimon 3:1, Novák Ondřej 3:1), SK Malá Veleň A - SKP Sever Ústí nad Labem B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanuš Petr 2:2, Scháněl Jaroslav 3:1, Hanuš Jiří 2:2, Štípek Martin 4:0, body hostů: Smíšková Martina 3:1, Barták Karel 1:3, Vašinová Karina 0:4, Pavlík Petr 1:3), TTC Roudnice A - TJ Chemička Ústí nad Labem A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Zdeněk 0:4, Vyskočil Tomáš 2:2, Stanislav Pavel 2:1, Laube Robert 1:3, WO 1:0, body hostů: Kindl Zdeněk 3:1, Komárek Jaroslav 3:1, Honzík Stanislav 1:3, Svrček Petr 3:0, WO 0:1), KST Kalich Litoměřice A - SK Štětí Bechlín C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisnerová Heda 3:1, Prášilová Petra 3:1, Málek Josef 0:4, Jonáš Stanislav 0:4, body hostů: Nedoma Jiří 2:2, Cedrych Milan 4:0, Cedrych Tomáš 2:2, Jurista Josef 2:2),
2. kolo:
TJ Slovan Varnsdorf A - SK Štětí Bechlín C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holubec Jiří 2:2, Vejl Vladimír 3:1, Žatečka Ladislav 3:1, Peleška Jiří 3:1, body hostů: Nedoma Jiří 1:3, Cedrych Milan 2:2, Cedrych Tomáš 1:3, Jurista Josef 1:3), TJ Chemička Ústí nad Labem A - KST Kalich Litoměřice A 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hladík Václav 0:3, Komárek Jaroslav 3:0, Honzík Stanislav 3:0, Svrček Petr 3:0, WO 5:0, body hostů: Jonáš Stanislav 1:3, Kohlert Jiří 1:3, Marušinec Zdeněk 1:3, WO 0:5), SKP Sever Ústí nad Labem B - TTC Roudnice A -:-, SKST Děčín C - SK Malá Veleň A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schneiderová Jana 1:3, Novák Ondřej 4:0, Hrodek Šimon 3:1, Jankovič Ondřej 0:4, body hostů: Hanuš Jiří 2:2, Hanuš Petr 2:2, Štípek Martin 2:2, Scháněl Jaroslav 2:2), TTC Roudnice B - TJ Pikron A -:-, TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B - TTC Litoměřice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zápotocký Milan 2:1, Schneider Lubor 2:0, Plutnar Jaroslav 2:1, Zach Vladimír 3:1, WO 0:4, body hostů: Vytlačil Václav 1:3, Krupka Martin 0:3, Petržílková Eliška 2:1, Jančička Petr 0:2, WO 4:0),
3. kolo:
TTC Litoměřice D - TJ Slovan Varnsdorf A -:-, TJ Pikron A - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B -:-, SK Malá Veleň A - TTC Roudnice B -:-, TTC Roudnice A - SKST Děčín C -:-, KST Kalich Litoměřice A - SKP Sever Ústí nad Labem B -:-, SK Štětí Bechlín C - TJ Chemička Ústí nad Labem A -:-,
4. kolo:
TJ Slovan Varnsdorf A - TJ Chemička Ústí nad Labem A -:-, SKP Sever Ústí nad Labem B - SK Štětí Bechlín C -:-, SKST Děčín C - KST Kalich Litoměřice A -:-, TTC Roudnice B - TTC Roudnice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotrba Petr 2:2, Řezáč Josef 0:4, Spurný Antonín ml. 2:2, Cinibulk Miloš 4:0, body hostů: Sedláček Zdeněk 2:2, Laube Robert 1:0, Stanislav Pavel 2:2, Hrádek Tomáš 1:3, Vyskočil Tomáš 2:1), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B - SK Malá Veleň A -:-, TTC Litoměřice D - TJ Pikron A -:-,
5. kolo:
TJ Pikron A - TJ Slovan Varnsdorf A -:-, SK Malá Veleň A - TTC Litoměřice D -:-, TTC Roudnice A - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B -:-, KST Kalich Litoměřice A - TTC Roudnice B -:-, SK Štětí Bechlín C - SKST Děčín C -:-, TJ Chemička Ústí nad Labem A - SKP Sever Ústí nad Labem B -:-,
6. kolo:
TJ Slovan Varnsdorf A - SKP Sever Ústí nad Labem B -:-, SKST Děčín C - TJ Chemička Ústí nad Labem A -:-, TTC Roudnice B - SK Štětí Bechlín C -:-, TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B - KST Kalich Litoměřice A -:-, TTC Litoměřice D - TTC Roudnice A -:-, TJ Pikron A - SK Malá Veleň A -:-,
7. kolo:
SK Malá Veleň A - TJ Slovan Varnsdorf A -:-, TTC Roudnice A - TJ Pikron A -:-, KST Kalich Litoměřice A - TTC Litoměřice D -:-, SK Štětí Bechlín C - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B -:-, TJ Chemička Ústí nad Labem A - TTC Roudnice B -:-, SKP Sever Ústí nad Labem B - SKST Děčín C -:-,
8. kolo:
TJ Slovan Varnsdorf A - SKST Děčín C -:-, TTC Roudnice B - SKP Sever Ústí nad Labem B -:-, TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B - TJ Chemička Ústí nad Labem A -:-, TTC Litoměřice D - SK Štětí Bechlín C -:-, TJ Pikron A - KST Kalich Litoměřice A -:-, SK Malá Veleň A - TTC Roudnice A -:-,
9. kolo:
TTC Roudnice A - TJ Slovan Varnsdorf A -:-, KST Kalich Litoměřice A - SK Malá Veleň A -:-, SK Štětí Bechlín C - TJ Pikron A -:-, TJ Chemička Ústí nad Labem A - TTC Litoměřice D -:-, SKP Sever Ústí nad Labem B - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B -:-, SKST Děčín C - TTC Roudnice B -:-,
10. kolo:
TJ Slovan Varnsdorf A - TTC Roudnice B -:-, TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B - SKST Děčín C -:-, TTC Litoměřice D - SKP Sever Ústí nad Labem B -:-, TJ Pikron A - TJ Chemička Ústí nad Labem A -:-, SK Malá Veleň A - SK Štětí Bechlín C -:-, TTC Roudnice A - KST Kalich Litoměřice A -:-,
11. kolo:
KST Kalich Litoměřice A - TJ Slovan Varnsdorf A -:-, SK Štětí Bechlín C - TTC Roudnice A -:-, TJ Chemička Ústí nad Labem A - SK Malá Veleň A -:-, SKP Sever Ústí nad Labem B - TJ Pikron A -:-, SKST Děčín C - TTC Litoměřice D -:-, TTC Roudnice B - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B -:-,
15. kolo:
TTC Roudnice A - TTC Roudnice B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vyskočil Tomáš 2:2, Sedláček Zdeněk 3:1, Laube Robert 2:2, WO 0:5, body hostů: Kotrba Petr 2:1, Cinibulk Miloš 3:0, Sklenička Jan ml. 0:3, Řezáč Josef 0:3, WO 5:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy