Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor I
1. kolo:
Sokol Divišov A - Sokol Neveklov A 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Křížová Alena 1:2, Růžička Vladimír 2:1, Bošinová Veronika 2:1, Pěnkavová Dagmar 2:1, WO 5:0, body hostů: Valterová Markéta 0:4, Peter Luboš 4:0, Holý Pavel 1:3, WO 0:5), Stolní tenis Benešov C - Sokol Pyšely A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hausenblas Jakub 2:2, Nádvorník Štěpán 3:1, Mohr Tomáš 1:3, Srb Pavel 4:0, body hostů: Melíšek Marian 2:2, Vejmelka Jaroslav 1:3, Dráb Milan 2:2, Jiraň Jiří 1:3), SDH Petroupim A - TJ Kavalier Sázava A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škvor David 1:3, Pohunek Petr 3:1, Svoboda Petr 1:3, Šostý Michal 2:2, body hostů: Houdek Jakub 1:3, Trmal Jan 4:0, Linhart Pavel ml. 2:2, Žoha Michal 2:2), Sokol Netvořice A - KST Týnec nad Sázavou B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ošmera Zdeněk 2:2, Čipera Miroslav 1:3, Kubásek Jiří 1:3, Peřina Tadeáš 4:0, body hostů: Kašpárek František 3:1, Balata Vladimír 3:1, Halák Karel 1:3, Kratochvíl Christian 1:3), Sokol Louňovice pod Blaníkem A - Stolní tenis Benešov D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichá Vendula 1:3, Hazmuka Pavel 3:1, Kahoun Josef nejml. 0:4, Jíša Petr 1:3, body hostů: Melíšek Martin 3:1, Hrazdíra Jiří 2:1, Dvořák Martin 3:1, Bidlo Tomáš 3:1, Košař Pavel 0:1), TJ Sokol Teplýšovice A - TJ Sokol Votice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Breburda Milan 0:4, Bleha Lukáš 2:2, Zeman Pavel 0:2, Sládek Jaroslav 2:1, Šramota Pavel 0:2, WO 1:0, body hostů: Brejla Libor 3:0, Januš Ivan 3:1, Dvořáková Lenka 2:2, Januš Filip 3:1, WO 0:1),
2. kolo:
Sokol Neveklov A - TJ Sokol Votice A -:-, Stolní tenis Benešov D - TJ Sokol Teplýšovice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Martin 4:0, Melíšek Martin 3:1, Povolný Aleš 1:2, Bidlo Tomáš 3:1, Košař Pavel 1:0, body hostů: Breburda Milan 1:3, Bleha Lukáš 3:1, Šramota Pavel 0:4, Sládek Jaroslav 0:4), KST Týnec nad Sázavou B - Sokol Louňovice pod Blaníkem A -:-, TJ Kavalier Sázava A - Sokol Netvořice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trmal Jan 4:0, Žoha Michal 4:0, Linhart Pavel ml. 4:0, Houdek Jakub 4:0, body hostů: Ošmera Jan 0:4, Čipera Miroslav 0:4, Ošmera Zdeněk 0:4, Havelka Richard 0:4), Sokol Pyšely A - SDH Petroupim A -:-, Sokol Divišov A - Stolní tenis Benešov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělina Nikola 0:2, Růžička Vladimír 2:2, Bošinová Veronika 4:0, Pěnkavová Dagmar 2:2, Kříž Lubomír st. 1:1, body hostů: Krejčí Milan 3:1, Srb Pavel 1:1, Nádvorník Štěpán 1:3, Mohr Tomáš 2:2, Šachl David 0:2),
3. kolo:
Stolní tenis Benešov C - Sokol Neveklov A -:-, SDH Petroupim A - Sokol Divišov A -:-, Sokol Netvořice A - Sokol Pyšely A -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem A - TJ Kavalier Sázava A -:-, TJ Sokol Teplýšovice A - KST Týnec nad Sázavou B -:-, TJ Sokol Votice A - Stolní tenis Benešov D -:-,
4. kolo:
Sokol Neveklov A - Stolní tenis Benešov D -:-, KST Týnec nad Sázavou B - TJ Sokol Votice A -:-, TJ Kavalier Sázava A - TJ Sokol Teplýšovice A -:-, Sokol Pyšely A - Sokol Louňovice pod Blaníkem A -:-, Sokol Divišov A - Sokol Netvořice A -:-, Stolní tenis Benešov C - SDH Petroupim A -:-,
5. kolo:
SDH Petroupim A - Sokol Neveklov A -:-, Sokol Netvořice A - Stolní tenis Benešov C -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem A - Sokol Divišov A -:-, TJ Sokol Teplýšovice A - Sokol Pyšely A -:-, TJ Sokol Votice A - TJ Kavalier Sázava A -:-, Stolní tenis Benešov D - KST Týnec nad Sázavou B -:-,
6. kolo:
Sokol Neveklov A - KST Týnec nad Sázavou B -:-, TJ Kavalier Sázava A - Stolní tenis Benešov D -:-, Sokol Pyšely A - TJ Sokol Votice A -:-, Sokol Divišov A - TJ Sokol Teplýšovice A -:-, Stolní tenis Benešov C - Sokol Louňovice pod Blaníkem A -:-, SDH Petroupim A - Sokol Netvořice A -:-,
7. kolo:
Sokol Netvořice A - Sokol Neveklov A -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem A - SDH Petroupim A -:-, TJ Sokol Teplýšovice A - Stolní tenis Benešov C -:-, TJ Sokol Votice A - Sokol Divišov A -:-, Stolní tenis Benešov D - Sokol Pyšely A -:-, KST Týnec nad Sázavou B - TJ Kavalier Sázava A -:-,
8. kolo:
Sokol Neveklov A - TJ Kavalier Sázava A -:-, Sokol Pyšely A - KST Týnec nad Sázavou B -:-, Sokol Divišov A - Stolní tenis Benešov D -:-, Stolní tenis Benešov C - TJ Sokol Votice A -:-, SDH Petroupim A - TJ Sokol Teplýšovice A -:-, Sokol Netvořice A - Sokol Louňovice pod Blaníkem A -:-,
9. kolo:
Sokol Louňovice pod Blaníkem A - Sokol Neveklov A -:-, TJ Sokol Teplýšovice A - Sokol Netvořice A -:-, TJ Sokol Votice A - SDH Petroupim A -:-, Stolní tenis Benešov D - Stolní tenis Benešov C -:-, KST Týnec nad Sázavou B - Sokol Divišov A -:-, TJ Kavalier Sázava A - Sokol Pyšely A -:-,
10. kolo:
Sokol Neveklov A - Sokol Pyšely A -:-, Sokol Divišov A - TJ Kavalier Sázava A -:-, Stolní tenis Benešov C - KST Týnec nad Sázavou B -:-, SDH Petroupim A - Stolní tenis Benešov D -:-, Sokol Netvořice A - TJ Sokol Votice A -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem A - TJ Sokol Teplýšovice A -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Teplýšovice A - Sokol Neveklov A -:-, TJ Sokol Votice A - Sokol Louňovice pod Blaníkem A -:-, Stolní tenis Benešov D - Sokol Netvořice A -:-, KST Týnec nad Sázavou B - SDH Petroupim A -:-, TJ Kavalier Sázava A - Stolní tenis Benešov C -:-, Sokol Pyšely A - Sokol Divišov A -:-,
12. kolo:
Sokol Neveklov A - Sokol Divišov A -:-, Sokol Pyšely A - Stolní tenis Benešov C -:-, TJ Kavalier Sázava A - SDH Petroupim A -:-, KST Týnec nad Sázavou B - Sokol Netvořice A -:-, Stolní tenis Benešov D - Sokol Louňovice pod Blaníkem A -:-, TJ Sokol Votice A - TJ Sokol Teplýšovice A -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Votice A - Sokol Neveklov A -:-, TJ Sokol Teplýšovice A - Stolní tenis Benešov D -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem A - KST Týnec nad Sázavou B -:-, Sokol Netvořice A - TJ Kavalier Sázava A -:-, SDH Petroupim A - Sokol Pyšely A -:-, Stolní tenis Benešov C - Sokol Divišov A -:-,
14. kolo:
Sokol Neveklov A - Stolní tenis Benešov C -:-, Sokol Divišov A - SDH Petroupim A -:-, Sokol Pyšely A - Sokol Netvořice A -:-, TJ Kavalier Sázava A - Sokol Louňovice pod Blaníkem A -:-, KST Týnec nad Sázavou B - TJ Sokol Teplýšovice A -:-, Stolní tenis Benešov D - TJ Sokol Votice A -:-,
15. kolo:
Stolní tenis Benešov D - Sokol Neveklov A -:-, TJ Sokol Votice A - KST Týnec nad Sázavou B -:-, TJ Sokol Teplýšovice A - TJ Kavalier Sázava A -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem A - Sokol Pyšely A -:-, Sokol Netvořice A - Sokol Divišov A -:-, SDH Petroupim A - Stolní tenis Benešov C -:-,
16. kolo:
Sokol Neveklov A - SDH Petroupim A -:-, Stolní tenis Benešov C - Sokol Netvořice A -:-, Sokol Divišov A - Sokol Louňovice pod Blaníkem A -:-, Sokol Pyšely A - TJ Sokol Teplýšovice A -:-, TJ Kavalier Sázava A - TJ Sokol Votice A -:-, KST Týnec nad Sázavou B - Stolní tenis Benešov D -:-,
17. kolo:
KST Týnec nad Sázavou B - Sokol Neveklov A -:-, Stolní tenis Benešov D - TJ Kavalier Sázava A -:-, TJ Sokol Votice A - Sokol Pyšely A -:-, TJ Sokol Teplýšovice A - Sokol Divišov A -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem A - Stolní tenis Benešov C -:-, Sokol Netvořice A - SDH Petroupim A -:-,
18. kolo:
Sokol Neveklov A - Sokol Netvořice A -:-, SDH Petroupim A - Sokol Louňovice pod Blaníkem A -:-, Stolní tenis Benešov C - TJ Sokol Teplýšovice A -:-, Sokol Divišov A - TJ Sokol Votice A -:-, Sokol Pyšely A - Stolní tenis Benešov D -:-, TJ Kavalier Sázava A - KST Týnec nad Sázavou B -:-,
19. kolo:
TJ Kavalier Sázava A - Sokol Neveklov A -:-, KST Týnec nad Sázavou B - Sokol Pyšely A -:-, Stolní tenis Benešov D - Sokol Divišov A -:-, TJ Sokol Votice A - Stolní tenis Benešov C -:-, TJ Sokol Teplýšovice A - SDH Petroupim A -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem A - Sokol Netvořice A -:-,
20. kolo:
Sokol Neveklov A - Sokol Louňovice pod Blaníkem A -:-, Sokol Netvořice A - TJ Sokol Teplýšovice A -:-, SDH Petroupim A - TJ Sokol Votice A -:-, Stolní tenis Benešov C - Stolní tenis Benešov D -:-, Sokol Divišov A - KST Týnec nad Sázavou B -:-, Sokol Pyšely A - TJ Kavalier Sázava A -:-,
21. kolo:
Sokol Pyšely A - Sokol Neveklov A -:-, TJ Kavalier Sázava A - Sokol Divišov A -:-, KST Týnec nad Sázavou B - Stolní tenis Benešov C -:-, Stolní tenis Benešov D - SDH Petroupim A -:-, TJ Sokol Votice A - Sokol Netvořice A -:-, TJ Sokol Teplýšovice A - Sokol Louňovice pod Blaníkem A -:-,
22. kolo:
Sokol Neveklov A - TJ Sokol Teplýšovice A -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem A - TJ Sokol Votice A -:-, Sokol Netvořice A - Stolní tenis Benešov D -:-, SDH Petroupim A - KST Týnec nad Sázavou B -:-, Stolní tenis Benešov C - TJ Kavalier Sázava A -:-, Sokol Divišov A - Sokol Pyšely A -:-,
Okresní přebor II
1. kolo:
SDH Olbramovice B - TJ Slavoj Čerčany B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekárek Luboš 4:0, Zimmerman Petr 1:3, Bron Zdeněk 4:0, Macháček Václav 2:2, body hostů: Kučera Jan 1:3, Jeníček Jiří 0:4, Matoušek Jakub 2:2, Tomašovič Ivan 2:2), Sokol Ostředek A - Sokol Pyšely B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vosátka Martin 3:1, Holejšovská Anna 4:0, Měchura Stanislav 0:2, Budjač Libor 4:0, Styblík Šimon 0:2, body hostů: Kovařík Jiří 1:3, Gončar Ivan 1:3, Chrt Martin 2:2, Hrach Miroslav 1:3), Krusičany A - TJ Kavalier Sázava B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fulín Jiří 4:0, Chocholoušek Martin 2:2, Jahoda Luděk 2:2, Jahoda Martin 3:1, body hostů: Linhart Pavel st. 2:2, Novák Jaroslav 1:3, Šturc Jaroslav 2:2, Martin Gábor 0:4), TJ Úročnice Benešov, z.s. - KST Týnec nad Sázavou C -:-, SDH Olbramovice A - Stolní tenis Benešov E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chudlářský Jaroslav 2:2, Topol Libor 0:4, Trázník Miroslav 2:2, Matějovský Pavel 2:2, body hostů: Srb Pavel 4:0, Kohout Ondřej 1:3, Plíšek Jan 3:1, Hnátek Jan 2:2), TJ Slavoj Čerčany A - Sokol Divišov B -:-,
2. kolo:
TJ Slavoj Čerčany B - Sokol Divišov B -:-, Stolní tenis Benešov E - TJ Slavoj Čerčany A -:-, KST Týnec nad Sázavou C - SDH Olbramovice A -:-, TJ Kavalier Sázava B - TJ Úročnice Benešov, z.s. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Linhart Pavel st. 3:1, Novák Jaroslav 3:1, Šturc Jaroslav 2:2, Martin Gábor 1:3, body hostů: Šejstal Zdeněk 4:0, Klinger Vratislav 0:4, Hruška Vojtěch 1:3, Müller Tomáš 2:2), Sokol Pyšely B - Krusičany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejmelka Jaroslav 2:2, Kovařík Jiří 2:2, Hrach Miroslav 3:0, Gončar Ivan 2:2, WO 0:1, body hostů: Fulín Jiří 3:1, Chocholoušek Martin 0:4, Jahoda Luděk 1:3, Jahoda Martin 2:1, WO 1:0), SDH Olbramovice B - Sokol Ostředek A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekárek Luboš 1:3, Zimmerman Petr 2:2, Bron Zdeněk 1:3, Novák Václav 1:3, body hostů: Budjač Libor 4:0, Holejšovská Anna 4:0, Žydyk Juraj 0:4, Škvor Marek ml. 3:1),
3. kolo:
Sokol Ostředek A - TJ Slavoj Čerčany B -:-, Krusičany A - SDH Olbramovice B -:-, TJ Úročnice Benešov, z.s. - Sokol Pyšely B -:-, SDH Olbramovice A - TJ Kavalier Sázava B -:-, TJ Slavoj Čerčany A - KST Týnec nad Sázavou C -:-, Sokol Divišov B - Stolní tenis Benešov E -:-,
4. kolo:
TJ Slavoj Čerčany B - Stolní tenis Benešov E -:-, KST Týnec nad Sázavou C - Sokol Divišov B -:-, TJ Kavalier Sázava B - TJ Slavoj Čerčany A -:-, Sokol Pyšely B - SDH Olbramovice A -:-, SDH Olbramovice B - TJ Úročnice Benešov, z.s. -:-, Sokol Ostředek A - Krusičany A -:-,
5. kolo:
Krusičany A - TJ Slavoj Čerčany B -:-, TJ Úročnice Benešov, z.s. - Sokol Ostředek A -:-, SDH Olbramovice A - SDH Olbramovice B -:-, TJ Slavoj Čerčany A - Sokol Pyšely B -:-, Sokol Divišov B - TJ Kavalier Sázava B -:-, Stolní tenis Benešov E - KST Týnec nad Sázavou C -:-,
6. kolo:
TJ Slavoj Čerčany B - KST Týnec nad Sázavou C -:-, TJ Kavalier Sázava B - Stolní tenis Benešov E -:-, Sokol Pyšely B - Sokol Divišov B -:-, SDH Olbramovice B - TJ Slavoj Čerčany A -:-, Sokol Ostředek A - SDH Olbramovice A -:-, Krusičany A - TJ Úročnice Benešov, z.s. -:-,
7. kolo:
TJ Úročnice Benešov, z.s. - TJ Slavoj Čerčany B -:-, SDH Olbramovice A - Krusičany A -:-, TJ Slavoj Čerčany A - Sokol Ostředek A -:-, Sokol Divišov B - SDH Olbramovice B -:-, Stolní tenis Benešov E - Sokol Pyšely B -:-, KST Týnec nad Sázavou C - TJ Kavalier Sázava B -:-,
8. kolo:
TJ Slavoj Čerčany B - TJ Kavalier Sázava B -:-, Sokol Pyšely B - KST Týnec nad Sázavou C -:-, SDH Olbramovice B - Stolní tenis Benešov E -:-, Sokol Ostředek A - Sokol Divišov B -:-, Krusičany A - TJ Slavoj Čerčany A -:-, TJ Úročnice Benešov, z.s. - SDH Olbramovice A -:-,
9. kolo:
SDH Olbramovice A - TJ Slavoj Čerčany B -:-, TJ Slavoj Čerčany A - TJ Úročnice Benešov, z.s. -:-, Sokol Divišov B - Krusičany A -:-, Stolní tenis Benešov E - Sokol Ostředek A -:-, KST Týnec nad Sázavou C - SDH Olbramovice B -:-, TJ Kavalier Sázava B - Sokol Pyšely B -:-,
10. kolo:
TJ Slavoj Čerčany B - Sokol Pyšely B -:-, SDH Olbramovice B - TJ Kavalier Sázava B -:-, Sokol Ostředek A - KST Týnec nad Sázavou C -:-, Krusičany A - Stolní tenis Benešov E -:-, TJ Úročnice Benešov, z.s. - Sokol Divišov B -:-, SDH Olbramovice A - TJ Slavoj Čerčany A -:-,
11. kolo:
TJ Slavoj Čerčany A - TJ Slavoj Čerčany B -:-, Sokol Divišov B - SDH Olbramovice A -:-, Stolní tenis Benešov E - TJ Úročnice Benešov, z.s. -:-, KST Týnec nad Sázavou C - Krusičany A -:-, TJ Kavalier Sázava B - Sokol Ostředek A -:-, Sokol Pyšely B - SDH Olbramovice B -:-,
12. kolo:
TJ Slavoj Čerčany B - SDH Olbramovice B -:-, Sokol Pyšely B - Sokol Ostředek A -:-, TJ Kavalier Sázava B - Krusičany A -:-, KST Týnec nad Sázavou C - TJ Úročnice Benešov, z.s. -:-, Stolní tenis Benešov E - SDH Olbramovice A -:-, Sokol Divišov B - TJ Slavoj Čerčany A -:-,
13. kolo:
Sokol Divišov B - TJ Slavoj Čerčany B -:-, TJ Slavoj Čerčany A - Stolní tenis Benešov E -:-, SDH Olbramovice A - KST Týnec nad Sázavou C -:-, TJ Úročnice Benešov, z.s. - TJ Kavalier Sázava B -:-, Krusičany A - Sokol Pyšely B -:-, Sokol Ostředek A - SDH Olbramovice B -:-,
14. kolo:
TJ Slavoj Čerčany B - Sokol Ostředek A -:-, SDH Olbramovice B - Krusičany A -:-, Sokol Pyšely B - TJ Úročnice Benešov, z.s. -:-, TJ Kavalier Sázava B - SDH Olbramovice A -:-, KST Týnec nad Sázavou C - TJ Slavoj Čerčany A -:-, Stolní tenis Benešov E - Sokol Divišov B -:-,
15. kolo:
Stolní tenis Benešov E - TJ Slavoj Čerčany B -:-, Sokol Divišov B - KST Týnec nad Sázavou C -:-, TJ Slavoj Čerčany A - TJ Kavalier Sázava B -:-, SDH Olbramovice A - Sokol Pyšely B -:-, TJ Úročnice Benešov, z.s. - SDH Olbramovice B -:-, Krusičany A - Sokol Ostředek A -:-,
16. kolo:
TJ Slavoj Čerčany B - Krusičany A -:-, Sokol Ostředek A - TJ Úročnice Benešov, z.s. -:-, SDH Olbramovice B - SDH Olbramovice A -:-, Sokol Pyšely B - TJ Slavoj Čerčany A -:-, TJ Kavalier Sázava B - Sokol Divišov B -:-, KST Týnec nad Sázavou C - Stolní tenis Benešov E -:-,
17. kolo:
KST Týnec nad Sázavou C - TJ Slavoj Čerčany B -:-, Stolní tenis Benešov E - TJ Kavalier Sázava B -:-, Sokol Divišov B - Sokol Pyšely B -:-, TJ Slavoj Čerčany A - SDH Olbramovice B -:-, SDH Olbramovice A - Sokol Ostředek A -:-, TJ Úročnice Benešov, z.s. - Krusičany A -:-,
18. kolo:
TJ Slavoj Čerčany B - TJ Úročnice Benešov, z.s. -:-, Krusičany A - SDH Olbramovice A -:-, Sokol Ostředek A - TJ Slavoj Čerčany A -:-, SDH Olbramovice B - Sokol Divišov B -:-, Sokol Pyšely B - Stolní tenis Benešov E -:-, TJ Kavalier Sázava B - KST Týnec nad Sázavou C -:-,
19. kolo:
TJ Kavalier Sázava B - TJ Slavoj Čerčany B -:-, KST Týnec nad Sázavou C - Sokol Pyšely B -:-, Stolní tenis Benešov E - SDH Olbramovice B -:-, Sokol Divišov B - Sokol Ostředek A -:-, TJ Slavoj Čerčany A - Krusičany A -:-, SDH Olbramovice A - TJ Úročnice Benešov, z.s. -:-,
20. kolo:
TJ Slavoj Čerčany B - SDH Olbramovice A -:-, TJ Úročnice Benešov, z.s. - TJ Slavoj Čerčany A -:-, Krusičany A - Sokol Divišov B -:-, Sokol Ostředek A - Stolní tenis Benešov E -:-, SDH Olbramovice B - KST Týnec nad Sázavou C -:-, Sokol Pyšely B - TJ Kavalier Sázava B -:-,
21. kolo:
Sokol Pyšely B - TJ Slavoj Čerčany B -:-, TJ Kavalier Sázava B - SDH Olbramovice B -:-, KST Týnec nad Sázavou C - Sokol Ostředek A -:-, Stolní tenis Benešov E - Krusičany A -:-, Sokol Divišov B - TJ Úročnice Benešov, z.s. -:-, TJ Slavoj Čerčany A - SDH Olbramovice A -:-,
22. kolo:
TJ Slavoj Čerčany B - TJ Slavoj Čerčany A -:-, SDH Olbramovice A - Sokol Divišov B -:-, TJ Úročnice Benešov, z.s. - Stolní tenis Benešov E -:-, Krusičany A - KST Týnec nad Sázavou C -:-, Sokol Ostředek A - TJ Kavalier Sázava B -:-, SDH Olbramovice B - Sokol Pyšely B -:-,
Okresní přebor III
1. kolo:
Sokol Ostředek B - Sokol Louňovice pod Blaníkem B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žydyk Juraj 4:0, Stanovský Petr 3:1, Matouš Dominik 4:0, Škvor Marek ml. 3:1, body hostů: Remiš Tomáš 1:3, Bébr Milan 1:3, Tichý František 0:4, Kahoun Josef ml. 0:4), SDH Petroupim B - Sokol Netvořice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klatovský Petr 3:1, Kysela Stanislav 1:2, Šturc Jaroslav 3:1, Lejček Roman 3:1, Škvor Josef 0:1, body hostů: Bron Pavel 0:4, Čipera Miroslav 2:2, Vodehnal Petr 3:1, Havelka Richard 1:3), SK Mrač - Krusičany B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škvor Vladimír 3:1, Rabiňák Jaroslav 4:0, Dlouhá Marie 3:0, Pospíšil Tomáš 4:0, Platil Jaroslav 0:1, body hostů: Heřman Karel st. 1:3, Jančář Josef 0:4, Ptáčník Petr 0:4, Kašpárek Marcel 1:3), Sokol Heřmaničky - TATRAN Kamenný Přívoz A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šplíchal Ladislav 0:1, Vrtiška Tomáš 1:3, Pištěk Jan 2:2, Cmíral Jaroslav 1:3, Řezáč Petr ml. 0:3, body hostů: Jirka Oldřich st. 1:1, Kukla Karel 3:1, Kukla Jakub 4:0, Jirka Oldřich ml. 4:0, Volek Radomír 0:2), Sokol Neveklov B - Sokol Divišov C 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koutenská Zuzana 0:4, Kačmar Michal 2:2, Kříž Zdeněk 1:3, WO 0:5, body hostů: Lehán Marko 3:0, Svoboda Lukáš 1:2, Kuneš Luboš 2:1, Vodička Petr 3:0, WO 5:0),
2. kolo:
TATRAN Kamenný Přívoz A - Sokol Neveklov B -:-, Krusičany B - Sokol Heřmaničky 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heřman Karel ml. 1:3, Jančář Josef 2:2, Ptáčník Petr 1:3, Kašpárek Marcel 3:1, body hostů: Vrtiška Tomáš 4:0, Šplíchal Ladislav 1:3, Pištěk Jan 2:2, Cmíral Jaroslav 2:2), Sokol Netvořice B - SK Mrač 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fulín Václav 0:4, Kubásek Jiří 1:3, Vodehnal Petr 1:3, Truhlář Ladislav 0:4, body hostů: Škvor Vladimír 2:2, Rabiňák Jaroslav 4:0, Dlouhá Marie 4:0, Pospíšil Tomáš 4:0), Sokol Louňovice pod Blaníkem B - SDH Petroupim B -:-, TJ Sokol Votice B - Sokol Ostředek B -:-,
3. kolo:
SDH Petroupim B - TJ Sokol Votice B -:-, SK Mrač - Sokol Louňovice pod Blaníkem B -:-, Sokol Heřmaničky - Sokol Netvořice B -:-, Sokol Neveklov B - Krusičany B -:-, Sokol Divišov C - TATRAN Kamenný Přívoz A -:-,
4. kolo:
Krusičany B - Sokol Divišov C -:-, Sokol Netvořice B - Sokol Neveklov B -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem B - Sokol Heřmaničky -:-, TJ Sokol Votice B - SK Mrač -:-, Sokol Ostředek B - SDH Petroupim B -:-,
5. kolo:
SK Mrač - Sokol Ostředek B -:-, Sokol Heřmaničky - TJ Sokol Votice B -:-, Sokol Neveklov B - Sokol Louňovice pod Blaníkem B -:-, Sokol Divišov C - Sokol Netvořice B -:-, TATRAN Kamenný Přívoz A - Krusičany B -:-,
6. kolo:
Sokol Netvořice B - TATRAN Kamenný Přívoz A -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem B - Sokol Divišov C -:-, TJ Sokol Votice B - Sokol Neveklov B -:-, Sokol Ostředek B - Sokol Heřmaničky -:-, SDH Petroupim B - SK Mrač -:-,
7. kolo:
Sokol Heřmaničky - SDH Petroupim B -:-, Sokol Neveklov B - Sokol Ostředek B -:-, Sokol Divišov C - TJ Sokol Votice B -:-, TATRAN Kamenný Přívoz A - Sokol Louňovice pod Blaníkem B -:-, Krusičany B - Sokol Netvořice B -:-,
8. kolo:
Sokol Louňovice pod Blaníkem B - Krusičany B -:-, TJ Sokol Votice B - TATRAN Kamenný Přívoz A -:-, Sokol Ostředek B - Sokol Divišov C -:-, SDH Petroupim B - Sokol Neveklov B -:-, SK Mrač - Sokol Heřmaničky -:-,
9. kolo:
Sokol Neveklov B - SK Mrač -:-, Sokol Divišov C - SDH Petroupim B -:-, TATRAN Kamenný Přívoz A - Sokol Ostředek B -:-, Krusičany B - TJ Sokol Votice B -:-, Sokol Netvořice B - Sokol Louňovice pod Blaníkem B -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Votice B - Sokol Netvořice B -:-, Sokol Ostředek B - Krusičany B -:-, SDH Petroupim B - TATRAN Kamenný Přívoz A -:-, SK Mrač - Sokol Divišov C -:-, Sokol Heřmaničky - Sokol Neveklov B -:-,
11. kolo:
Sokol Divišov C - Sokol Heřmaničky -:-, TATRAN Kamenný Přívoz A - SK Mrač -:-, Krusičany B - SDH Petroupim B -:-, Sokol Netvořice B - Sokol Ostředek B -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem B - TJ Sokol Votice B -:-,
12. kolo:
Sokol Louňovice pod Blaníkem B - Sokol Ostředek B -:-, Sokol Netvořice B - SDH Petroupim B -:-, Krusičany B - SK Mrač -:-, TATRAN Kamenný Přívoz A - Sokol Heřmaničky -:-, Sokol Divišov C - Sokol Neveklov B -:-,
13. kolo:
Sokol Neveklov B - TATRAN Kamenný Přívoz A -:-, Sokol Heřmaničky - Krusičany B -:-, SK Mrač - Sokol Netvořice B -:-, SDH Petroupim B - Sokol Louňovice pod Blaníkem B -:-, Sokol Ostředek B - TJ Sokol Votice B -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Votice B - SDH Petroupim B -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem B - SK Mrač -:-, Sokol Netvořice B - Sokol Heřmaničky -:-, Krusičany B - Sokol Neveklov B -:-, TATRAN Kamenný Přívoz A - Sokol Divišov C -:-,
15. kolo:
Sokol Divišov C - Krusičany B -:-, Sokol Neveklov B - Sokol Netvořice B -:-, Sokol Heřmaničky - Sokol Louňovice pod Blaníkem B -:-, SK Mrač - TJ Sokol Votice B -:-, SDH Petroupim B - Sokol Ostředek B -:-,
16. kolo:
Sokol Ostředek B - SK Mrač -:-, TJ Sokol Votice B - Sokol Heřmaničky -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem B - Sokol Neveklov B -:-, Sokol Netvořice B - Sokol Divišov C -:-, Krusičany B - TATRAN Kamenný Přívoz A -:-,
17. kolo:
TATRAN Kamenný Přívoz A - Sokol Netvořice B -:-, Sokol Divišov C - Sokol Louňovice pod Blaníkem B -:-, Sokol Neveklov B - TJ Sokol Votice B -:-, Sokol Heřmaničky - Sokol Ostředek B -:-, SK Mrač - SDH Petroupim B -:-,
18. kolo:
SDH Petroupim B - Sokol Heřmaničky -:-, Sokol Ostředek B - Sokol Neveklov B -:-, TJ Sokol Votice B - Sokol Divišov C -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem B - TATRAN Kamenný Přívoz A -:-, Sokol Netvořice B - Krusičany B -:-,
19. kolo:
Krusičany B - Sokol Louňovice pod Blaníkem B -:-, TATRAN Kamenný Přívoz A - TJ Sokol Votice B -:-, Sokol Divišov C - Sokol Ostředek B -:-, Sokol Neveklov B - SDH Petroupim B -:-, Sokol Heřmaničky - SK Mrač -:-,
20. kolo:
SK Mrač - Sokol Neveklov B -:-, SDH Petroupim B - Sokol Divišov C -:-, Sokol Ostředek B - TATRAN Kamenný Přívoz A -:-, TJ Sokol Votice B - Krusičany B -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem B - Sokol Netvořice B -:-,
21. kolo:
Sokol Netvořice B - TJ Sokol Votice B -:-, Krusičany B - Sokol Ostředek B -:-, TATRAN Kamenný Přívoz A - SDH Petroupim B -:-, Sokol Divišov C - SK Mrač -:-, Sokol Neveklov B - Sokol Heřmaničky -:-,
22. kolo:
Sokol Heřmaničky - Sokol Divišov C -:-, SK Mrač - TATRAN Kamenný Přívoz A -:-, SDH Petroupim B - Krusičany B -:-, Sokol Ostředek B - Sokol Netvořice B -:-, TJ Sokol Votice B - Sokol Louňovice pod Blaníkem B -:-,
Okresní přebor IV
1. kolo:
TJ Sokol Nesvačily A - Sokol Netvořice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stibůrek Pavel 3:1, Šticha Jakub 3:1, Dráb Lukáš 2:2, Sládeček Josef 2:2, body hostů: Havelka Richard st. 1:3, Fulín Ondřej 4:0, Ernestová Lucie 0:4, Truhlář Ladislav 1:3), SK Bystřice A - SDH Petroupim C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrtiška David 1:0, Klápa Vladislav 4:0, Slavík Zdeněk 4:0, Kozák Jiří 3:1, Vrtiška Martin 3:0, body hostů: Beňatinský Jiří 1:3, Muller Jan 0:4, Fišer Michal 0:4, Hruška Petr 0:4), Sokol Pyšely C - Sokol Ostředek C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Garay Lukáš 0:4, Klinderová Iva 0:4, Svašek Jan 2:2, Hrivnák Milan 4:0, body hostů: Bartůšková Jarmila 3:1, Lemberk Josef 3:1, Vosádka Martin 2:2, Styblik Petr 2:2), TJ Sokol Teplýšovice B - SDH Olbramovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grézl Dominik 1:3, Pessr Jiří 3:1, Šramota Pavel 4:0, Šmakal Antonín 2:2, body hostů: Soták Jíří 0:4, Rosol Jan 1:3, Vosátka Milan 2:2, Zimmerman Petr 3:1),
2. kolo:
Sokol Ostředek C - TJ Sokol Teplýšovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Styblik Petr 2:0, Matouš Dominik 4:0, Lemberk Josef 2:2, Bartůšková Jarmila 3:1, Styblík Šimon 0:2, body hostů: Goby Vojtěch 0:2, Škvor Daniel 1:3, Grézl Dominik 2:2, Pessr Jiří 2:2, Uršicová Radana 0:2), SDH Petroupim C - Sokol Pyšely C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Jan 2:1, Muller Jan 2:2, Fišer Michal 2:2, Beňatinský Jiří 3:1, Hruška Petr 0:1, body hostů: Svašek Jan 4:0, Hrivnák Milan 3:1, Garay Lukáš 0:4, Sukup Robert 0:4), Sokol Netvořice C - SK Bystřice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fulín Ondřej 3:1, Ernestová Lucie 2:2, Novotný Aleš 2:0, Havelka Richard st. 3:1, Šmeral Adam 1:1, body hostů: Slavík Zdeněk 1:3, Klápa Vladislav 2:2, Kozák Jiří 0:2, Vrtiška David 1:3, Vrtiška Martin 1:1), Sokol Divišov D - TATRAN Kamenný Přívoz B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dedera Jan 2:2, Svoboda Lukáš 4:0, Ševčík Vojta 1:3, Dedera Tomáš 1:1, Hurdová Gabriela 0:2, body hostů: Kukla Jakub 2:2, Bernard Josef 3:1, Kováč Robert 3:1, Hruška Pavel 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Nesvačily A - Sokol Divišov D -:-, Sokol Pyšely C - Sokol Netvořice C -:-, TJ Sokol Teplýšovice B - SDH Petroupim C -:-, SDH Olbramovice C - Sokol Ostředek C -:-,
4. kolo:
SDH Petroupim C - SDH Olbramovice C -:-, Sokol Netvořice C - TJ Sokol Teplýšovice B -:-, Sokol Divišov D - SK Bystřice A -:-, TATRAN Kamenný Přívoz B - TJ Sokol Nesvačily A -:-,
5. kolo:
SK Bystřice A - TATRAN Kamenný Přívoz B -:-, Sokol Pyšely C - Sokol Divišov D -:-, SDH Olbramovice C - Sokol Netvořice C -:-, Sokol Ostředek C - SDH Petroupim C -:-,
6. kolo:
Sokol Netvořice C - Sokol Ostředek C -:-, Sokol Divišov D - TJ Sokol Teplýšovice B -:-, TATRAN Kamenný Přívoz B - Sokol Pyšely C -:-, TJ Sokol Nesvačily A - SK Bystřice A -:-,
7. kolo:
Sokol Pyšely C - TJ Sokol Nesvačily A -:-, TJ Sokol Teplýšovice B - TATRAN Kamenný Přívoz B -:-, SDH Olbramovice C - Sokol Divišov D -:-, SDH Petroupim C - Sokol Netvořice C -:-,
8. kolo:
Sokol Divišov D - Sokol Ostředek C -:-, TATRAN Kamenný Přívoz B - SDH Olbramovice C -:-, TJ Sokol Nesvačily A - TJ Sokol Teplýšovice B -:-, SK Bystřice A - Sokol Pyšely C -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Teplýšovice B - SK Bystřice A -:-, SDH Olbramovice C - TJ Sokol Nesvačily A -:-, Sokol Ostředek C - TATRAN Kamenný Přívoz B -:-, SDH Petroupim C - Sokol Divišov D -:-,
10. kolo:
Sokol Divišov D - Sokol Netvořice C -:-, TATRAN Kamenný Přívoz B - SDH Petroupim C -:-, TJ Sokol Nesvačily A - Sokol Ostředek C -:-, SK Bystřice A - SDH Olbramovice C -:-, Sokol Pyšely C - TJ Sokol Teplýšovice B -:-,
11. kolo:
SDH Olbramovice C - Sokol Pyšely C -:-, Sokol Ostředek C - SK Bystřice A -:-, SDH Petroupim C - TJ Sokol Nesvačily A -:-, Sokol Netvořice C - TATRAN Kamenný Přívoz B -:-,
12. kolo:
Sokol Netvořice C - TJ Sokol Nesvačily A -:-, SDH Petroupim C - SK Bystřice A -:-, Sokol Ostředek C - Sokol Pyšely C -:-, SDH Olbramovice C - TJ Sokol Teplýšovice B -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Teplýšovice B - Sokol Ostředek C -:-, Sokol Pyšely C - SDH Petroupim C -:-, SK Bystřice A - Sokol Netvořice C -:-, TATRAN Kamenný Přívoz B - Sokol Divišov D -:-,
14. kolo:
Sokol Divišov D - TJ Sokol Nesvačily A -:-, Sokol Netvořice C - Sokol Pyšely C -:-, SDH Petroupim C - TJ Sokol Teplýšovice B -:-, Sokol Ostředek C - SDH Olbramovice C -:-,
15. kolo:
SDH Olbramovice C - SDH Petroupim C -:-, TJ Sokol Teplýšovice B - Sokol Netvořice C -:-, SK Bystřice A - Sokol Divišov D -:-, TJ Sokol Nesvačily A - TATRAN Kamenný Přívoz B -:-,
16. kolo:
TATRAN Kamenný Přívoz B - SK Bystřice A -:-, Sokol Divišov D - Sokol Pyšely C -:-, Sokol Netvořice C - SDH Olbramovice C -:-, SDH Petroupim C - Sokol Ostředek C -:-,
17. kolo:
Sokol Ostředek C - Sokol Netvořice C -:-, TJ Sokol Teplýšovice B - Sokol Divišov D -:-, Sokol Pyšely C - TATRAN Kamenný Přívoz B -:-, SK Bystřice A - TJ Sokol Nesvačily A -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Nesvačily A - Sokol Pyšely C -:-, TATRAN Kamenný Přívoz B - TJ Sokol Teplýšovice B -:-, Sokol Divišov D - SDH Olbramovice C -:-, Sokol Netvořice C - SDH Petroupim C -:-,
19. kolo:
Sokol Ostředek C - Sokol Divišov D -:-, SDH Olbramovice C - TATRAN Kamenný Přívoz B -:-, TJ Sokol Teplýšovice B - TJ Sokol Nesvačily A -:-, Sokol Pyšely C - SK Bystřice A -:-,
20. kolo:
SK Bystřice A - TJ Sokol Teplýšovice B -:-, TJ Sokol Nesvačily A - SDH Olbramovice C -:-, TATRAN Kamenný Přívoz B - Sokol Ostředek C -:-, Sokol Divišov D - SDH Petroupim C -:-,
21. kolo:
Sokol Netvořice C - Sokol Divišov D -:-, SDH Petroupim C - TATRAN Kamenný Přívoz B -:-, Sokol Ostředek C - TJ Sokol Nesvačily A -:-, SDH Olbramovice C - SK Bystřice A -:-, TJ Sokol Teplýšovice B - Sokol Pyšely C -:-,
22. kolo:
Sokol Pyšely C - SDH Olbramovice C -:-, SK Bystřice A - Sokol Ostředek C -:-, TJ Sokol Nesvačily A - SDH Petroupim C -:-, TATRAN Kamenný Přívoz B - Sokol Netvořice C -:-,
Okresní přebor V
1. kolo:
KST Týnec nad Sázavou D - SK Bystřice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fousek Petr 0:4, Kyncl Jakub 0:4, Beránek Tomáš 0:4, Masojídek Jiří 4:0, body hostů: Jedlan Jaroslav 3:1, Randa David 3:1, Matoušková Zuzana 3:1, Křivánek Matyáš 3:1), Sokol Netvořice D - TJ Sokol Nesvačily B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Dominik 0:4, Šmeral Adam 4:0, Novotný Aleš 3:1, Šmeral Karel st. 3:1, body hostů: Burský Vít 1:3, Lízner Stanislav 2:2, Dráb Radomil 1:3, Klíma Josef 2:2),
2. kolo:
TJ Sokol Nesvačily B - SK Bystřice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burský Vít 1:3, Macháček Filip 0:4, Dráb Radomil 2:2, Klíma Josef 1:3, body hostů: Hendrych Ondřej 0:1, Vala Jakub 4:0, Nedvěd Karel 3:1, Křivánek Dalibor 3:1, Hnátek Filip 2:1), SK Bystřice B - Sokol Netvořice D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křivánek Matyáš 1:3, Matoušková Zuzana 1:3, Jedlan Jaroslav 3:1, Randa David 1:3, body hostů: Šmeral Karel st. 3:1, Svoboda Jan 0:4, Šmeral Adam 3:1, Novotný Aleš 4:0), Sokol Louňovice pod Blaníkem C - KST Týnec nad Sázavou D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kahoun Josef ml. 4:0, Kahoun Josef 4:0, Kahoun Josef nejml. 4:0, Tichá Lenka 3:0, WO 0:1, body hostů: Souček Pavel 0:3, Hlaváček Václav 0:4, Fousek Petr 0:4, Hlaváček Jakub 0:4, WO 1:0),
3. kolo:
Sokol Netvořice D - Sokol Louňovice pod Blaníkem C -:-, SK Bystřice C - SK Bystřice B -:-, SKST Vlašim - TJ Sokol Nesvačily B -:-,
4. kolo:
SK Bystřice B - SKST Vlašim -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem C - SK Bystřice C -:-,
5. kolo:
KST Týnec nad Sázavou D - TJ Slavoj Čerčany C -:-, SKST Vlašim - Sokol Louňovice pod Blaníkem C -:-,
6. kolo:
TJ Slavoj Čerčany C - TJ Sokol Nesvačily B -:-, KST Týnec nad Sázavou D - Sokol Netvořice D -:-,
7. kolo:
Sokol Netvořice D - TJ Slavoj Čerčany C -:-, SK Bystřice C - KST Týnec nad Sázavou D -:-, TJ Sokol Nesvačily B - SK Bystřice B -:-,
8. kolo:
TJ Slavoj Čerčany C - SK Bystřice B -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem C - TJ Sokol Nesvačily B -:-, KST Týnec nad Sázavou D - SKST Vlašim -:-, Sokol Netvořice D - SK Bystřice C -:-,
9. kolo:
SK Bystřice C - TJ Slavoj Čerčany C -:-, SKST Vlašim - Sokol Netvořice D -:-, SK Bystřice B - Sokol Louňovice pod Blaníkem C -:-,
10. kolo:
TJ Slavoj Čerčany C - Sokol Louňovice pod Blaníkem C -:-, SK Bystřice C - SKST Vlašim -:-,
11. kolo:
SKST Vlašim - TJ Slavoj Čerčany C -:-, TJ Sokol Nesvačily B - KST Týnec nad Sázavou D -:-,
12. kolo:
SK Bystřice B - KST Týnec nad Sázavou D -:-, TJ Sokol Nesvačily B - Sokol Netvořice D -:-,
13. kolo:
SK Bystřice C - TJ Sokol Nesvačily B -:-, Sokol Netvořice D - SK Bystřice B -:-, KST Týnec nad Sázavou D - Sokol Louňovice pod Blaníkem C -:-,
14. kolo:
Sokol Louňovice pod Blaníkem C - Sokol Netvořice D -:-, SK Bystřice B - SK Bystřice C -:-, TJ Sokol Nesvačily B - SKST Vlašim -:-,
15. kolo:
SKST Vlašim - SK Bystřice B -:-, SK Bystřice C - Sokol Louňovice pod Blaníkem C -:-,
16. kolo:
TJ Slavoj Čerčany C - KST Týnec nad Sázavou D -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem C - SKST Vlašim -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Nesvačily B - TJ Slavoj Čerčany C -:-, Sokol Netvořice D - KST Týnec nad Sázavou D -:-,
18. kolo:
TJ Slavoj Čerčany C - Sokol Netvořice D -:-, KST Týnec nad Sázavou D - SK Bystřice C -:-, SK Bystřice B - TJ Sokol Nesvačily B -:-,
19. kolo:
SK Bystřice B - TJ Slavoj Čerčany C -:-, TJ Sokol Nesvačily B - Sokol Louňovice pod Blaníkem C -:-, SKST Vlašim - KST Týnec nad Sázavou D -:-, SK Bystřice C - Sokol Netvořice D -:-,
20. kolo:
TJ Slavoj Čerčany C - SK Bystřice C -:-, Sokol Netvořice D - SKST Vlašim -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem C - SK Bystřice B -:-,
21. kolo:
Sokol Louňovice pod Blaníkem C - TJ Slavoj Čerčany C -:-, SKST Vlašim - SK Bystřice C -:-,
22. kolo:
TJ Slavoj Čerčany C - SKST Vlašim -:-, KST Týnec nad Sázavou D - TJ Sokol Nesvačily B -:-,
Přebor žactva
1. kolo:
Sokol Ostředek D - Sokol Netvořice E 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Styblík Šimon 2:0, Dodek Petr 0:3, Kovář Vojtěch 0:3, Císařová Michaela 0:1, body hostů: Šmeral Adam 2:1, Svoboda Jan 3:0, Čermák Dominik 2:1), Tatran Sedlčany E - SKST Vlašim 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matuška Vojtěch 3:0, Nguyen Kamil 3:0, Tatek Vojtěch 2:1, body hostů: Jaroš Miroslav 1:2, Kriglová Denisa 0:3, Plešnerová Yveta 0:3), Sokol Ostředek D - Tatran Sedlčany E 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Styblík Šimon 1:1, Dodek Petr 0:3, Kovář Vojtěch 0:3, Dodeková Eliška 0:1, body hostů: Matuška Vojtěch 3:0, Nguyen Kamil 3:0, Tatek Vojtěch 2:1), Sokol Netvořice E - SKST Vlašim 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šmeral Adam 2:1, Čermák Dominik 2:1, Svoboda Jan 2:1, body hostů: Maršíčková Laura 3:0, Budilová Ella 0:3, Müllerová Adriana 0:3), Sokol Ostředek D - SKST Vlašim 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dodek Petr 0:3, Styblík Šimon 3:0, Kovář Vojtěch 1:2, body hostů: Jaroš Miroslav 2:1, Maršíčková Laura 1:2, Müllerová Adriana 2:1), Sokol Netvořice E - Tatran Sedlčany E 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šmeral Adam 2:1, Čermák Dominik 1:2, Svoboda Jan 1:2, body hostů: Matuška Vojtěch 3:0, Nguyen Kamil 2:1, Tatek Vojtěch 0:3), Sokol Louňovice pod Blaníkem D - SK Bystřice D -:-, TJ Sokol Votice C - SK Bystřice E -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem D - TJ Sokol Votice C -:-, SK Bystřice D - SK Bystřice E 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vala Jakub 3:0, Křivánek Dalibor 3:0, Hendrych Ondřej 1:2, body hostů: Křivánek Matyáš 1:2, Ebert Richard 1:2, Šefčík Marek 0:3), Sokol Louňovice pod Blaníkem D - SK Bystřice E -:-, SK Bystřice D - TJ Sokol Votice C -:-,
2. kolo:
Sokol Ostředek D - Sokol Netvořice E -:-, TJ Sokol Votice C - SK Bystřice E -:-, Sokol Ostředek D - TJ Sokol Votice C -:-, Sokol Netvořice E - SK Bystřice E -:-, Sokol Ostředek D - SK Bystřice E -:-, Sokol Netvořice E - TJ Sokol Votice C -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem D - SK Bystřice D -:-, Tatran Sedlčany E - SKST Vlašim -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem D - Tatran Sedlčany E -:-, SK Bystřice D - SKST Vlašim -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem D - SKST Vlašim -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem D - SKST Vlašim -:-, SK Bystřice D - Tatran Sedlčany E -:-,
3. kolo:
Sokol Ostředek D - Sokol Louňovice pod Blaníkem D -:-, Tatran Sedlčany E - TJ Sokol Votice C -:-, Sokol Ostředek D - Tatran Sedlčany E -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem D - TJ Sokol Votice C -:-, Sokol Ostředek D - TJ Sokol Votice C -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem D - Tatran Sedlčany E -:-, Sokol Netvořice E - SK Bystřice D -:-, SKST Vlašim - SK Bystřice E -:-, Sokol Netvořice E - SKST Vlašim -:-, SK Bystřice D - SK Bystřice E -:-, Sokol Netvořice E - SK Bystřice E -:-, SK Bystřice D - SKST Vlašim -:-,
4. kolo:
Sokol Ostředek D - Sokol Louňovice pod Blaníkem D -:-, SKST Vlašim - SK Bystřice E -:-, Sokol Ostředek D - SKST Vlašim -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem D - SK Bystřice E -:-, Sokol Ostředek D - SK Bystřice E -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem D - SKST Vlašim -:-, Sokol Netvořice E - SK Bystřice D -:-, Tatran Sedlčany E - TJ Sokol Votice C -:-, Sokol Netvořice E - Tatran Sedlčany E -:-, SK Bystřice D - TJ Sokol Votice C -:-, Sokol Netvořice E - TJ Sokol Votice C -:-, SK Bystřice D - Tatran Sedlčany E -:-,
5. kolo:
Sokol Ostředek D - SK Bystřice D -:-, Tatran Sedlčany E - SK Bystřice E -:-, Sokol Ostředek D - Tatran Sedlčany E -:-, SK Bystřice D - SK Bystřice E -:-, Sokol Ostředek D - SK Bystřice E -:-, SK Bystřice D - Tatran Sedlčany E -:-, Sokol Netvořice E - Sokol Louňovice pod Blaníkem D -:-, SKST Vlašim - TJ Sokol Votice C -:-, Sokol Netvořice E - SKST Vlašim -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem D - TJ Sokol Votice C -:-, Sokol Netvořice E - TJ Sokol Votice C -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem D - SKST Vlašim -:-,
6. kolo:
Sokol Ostředek D - SK Bystřice D -:-, SKST Vlašim - TJ Sokol Votice C -:-, Sokol Ostředek D - SKST Vlašim -:-, SK Bystřice D - TJ Sokol Votice C -:-, Sokol Ostředek D - TJ Sokol Votice C -:-, SK Bystřice D - SKST Vlašim -:-, Sokol Netvořice E - Sokol Louňovice pod Blaníkem D -:-, Tatran Sedlčany E - SK Bystřice E -:-, Sokol Netvořice E - Tatran Sedlčany E -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem D - SK Bystřice E -:-, Sokol Netvořice E - SK Bystřice E -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem D - Tatran Sedlčany E -:-,
7. kolo:
Sokol Ostředek D - Sokol Netvořice E -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem D - SK Bystřice D -:-, Sokol Ostředek D - Sokol Louňovice pod Blaníkem D -:-, Sokol Netvořice E - SK Bystřice D -:-, Sokol Ostředek D - SK Bystřice D -:-, Sokol Netvořice E - Sokol Louňovice pod Blaníkem D -:-, Tatran Sedlčany E - SKST Vlašim -:-, TJ Sokol Votice C - SK Bystřice E -:-, Tatran Sedlčany E - TJ Sokol Votice C -:-, SKST Vlašim - SK Bystřice E -:-, Tatran Sedlčany E - SK Bystřice E -:-, SKST Vlašim - TJ Sokol Votice C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy