Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž I. třídy
1. kolo:
TJ Slovan Lochovice C - TJ Praskolesy A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nevolný Milan 1:3, Plecitý Stanislav 1:3, Anděl Miloš 1:3, Červený Tomáš 0:4, body hostů: Týbl Vladimír 3:1, Bárta Michal 3:1, Novák Petr 4:0, Novák Aleš 3:1), T.J. Sokol Hořovice C - TJ Olešná B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalka Josef 1:2, Špička Jiří 1:0, Čepelák Vladimír ml. 3:0, Čepelák Vladimír st. 4:0, Kozel Rudolf 1:1, WO 0:3, body hostů: Kalerta František 2:2, Kroc František 0:3, Vurm Jiří 1:2, Fischer Lukáš 0:3, WO 3:0), T.J. Sokol Hudlice C - TJ Olešná A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nový Oto 0:1, Vaculík Stanislav ml. 3:1, Bartůněk David 1:3, Sklenář Lukáš 1:3, Sklenář Tomáš 2:1, body hostů: Švamberk Jan 3:1, Herman Miloš 3:1, Kopp Jan 2:2, Chlustina Jaroslav 1:3), T.J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Lokomotiva Zdice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrecion Jiří 3:0, Břížďala Miroslav ml. 0:3, Včelička Lubomír 0:2, Křikava Richard 3:1, WO 1:3, body hostů: Červenka Miroslav 1:2, Praizler Roman 2:1, Flodr Leoš 1:2, Prokop Břetislav 2:1, WO 3:1), T.J. Sokol Nižbor B - TJ Chaloupky B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hakl Petr 4:0, Homolka Tomáš 2:2, Dvořák Jan 2:1, Šturc Jaroslav 4:0, WO 1:0, body hostů: Novák Stanislav 2:2, Sedláček Petr 0:4, Růžička Jaroslav 0:4, Větrovský Petr 1:2, WO 0:1), T.J. Sokol Žebrák B - TJ Broumy A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cajthaml Pavel 0:3, Spousta David 0:1, Kuška Miroslav 0:3, Roztočil Jiří 1:3, Zíma Radek 0:2, WO 2:1, body hostů: Ulbrich Petr 4:0, Kuksa Zdeněk 4:0, Rosa Martin 2:0, Konopásek Miroslav 2:1, WO 1:2),
2. kolo:
TJ Broumy A - TJ Praskolesy A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulbrich Petr 2:1, Kuksa Zdeněk 2:1, Rosa Martin 2:0, Mašek Josef 2:0, WO 4:2, body hostů: Bárta Michal 0:3, Týbl Vladimír 0:4, Novák Aleš 2:1, WO 2:4), T.J. Sokol Žebrák B - TJ Chaloupky B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cajthaml Pavel 3:1, Spousta David 3:1, Drsek Václav 1:3, Roztočil Jiří 3:1, body hostů: Novák Stanislav 1:3, Sedláček Petr 2:2, Chinh Ngo Van 3:1, Růžička Jaroslav 0:4), T.J. Sokol Nižbor B - TJ Lokomotiva Zdice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hakl Petr 2:2, Homolka Tomáš 0:4, Šmíd Miroslav 1:3, Šturc Jaroslav 4:0, body hostů: Praizler Roman 2:2, Slezák Václav 2:2, Flodr Leoš 3:1, Prokop Břetislav 2:2), T.J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Olešná A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křikava Richard 4:0, Vrecion Jiří 2:2, Břížďala Miroslav ml. 3:0, Hucek Filip 1:3, WO 1:0, body hostů: Herman Miloš ml. 2:2, Švamberk Jan 1:3, Kopp Jan 1:3, Herman Miloš 1:2, WO 0:1), T.J. Sokol Hudlice C - TJ Olešná B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartůněk David 2:2, Vaculík Stanislav ml. 4:0, Sklenář Lukáš 3:1, Sklenář Tomáš 3:0, WO 0:1, body hostů: Kalerta František 2:1, Kroc František 1:3, Velvarský Jiří 0:4, Solar Václav 0:4, WO 1:0), T.J. Sokol Hořovice C - TJ Slovan Lochovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozel Rudolf 1:1, Čepelák Vladimír ml. 2:0, Čepelák Vladimír st. 4:0, Špička Jiří 2:1, WO 0:5, body hostů: Nevolný Milan 1:2, Plecitý Stanislav 0:3, Červený Tomáš 1:1, Anděl Miloš 0:3, WO 5:0),
3. kolo:
T.J. Sokol Hořovice C - TJ Praskolesy A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čepelák Vladimír st. 3:1, Čepelák Vladimír ml. 3:1, Skalka Josef 2:2, Špička Jiří 1:0, Kozel Rudolf 0:3, body hostů: Týbl Vladimír 3:1, Bárta Michal 1:3, Novák Petr 2:2, Novák Aleš 1:3), T.J. Sokol Hudlice C - TJ Slovan Lochovice C -:- (odloženo), T.J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Olešná B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křikava Richard 3:0, Vrecion Jiří 3:0, Břížďala Miroslav ml. 1:2, Hucek Filip 2:1, WO 5:0, body hostů: Vurm Jiří 0:4, Kroc František 2:2, Solar Václav 1:3, WO 0:5), T.J. Sokol Nižbor B - TJ Olešná A -:- (odloženo), T.J. Sokol Žebrák B - TJ Lokomotiva Zdice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cajthaml Pavel 1:3, Kunc Jaroslav 4:0, Koros Filip 0:4, Spousta David 1:3, body hostů: Praizler Roman 2:2, Slezák Václav 2:2, Flodr Leoš 3:1, Prokop Břetislav 3:1), TJ Chaloupky B - TJ Broumy A -:- (odloženo),
4. kolo:
TJ Praskolesy A - TJ Chaloupky B -:-, TJ Lokomotiva Zdice B - TJ Broumy A -:-, TJ Olešná A - T.J. Sokol Žebrák B -:-, T.J. Sokol Nižbor B - TJ Olešná B -:-, TJ Slovan Lochovice C - T.J. Sokol Králův Dvůr B -:-, T.J. Sokol Hořovice C - T.J. Sokol Hudlice C -:-,
5. kolo:
T.J. Sokol Hudlice C - TJ Praskolesy A -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr B - T.J. Sokol Hořovice C -:-, T.J. Sokol Nižbor B - TJ Slovan Lochovice C -:-, T.J. Sokol Žebrák B - TJ Olešná B -:-, TJ Broumy A - TJ Olešná A -:-, TJ Chaloupky B - TJ Lokomotiva Zdice B -:-,
6. kolo:
TJ Praskolesy A - TJ Lokomotiva Zdice B -:-, TJ Chaloupky B - TJ Olešná A -:-, TJ Olešná B - TJ Broumy A -:-, TJ Slovan Lochovice C - T.J. Sokol Žebrák B -:-, T.J. Sokol Hořovice C - T.J. Sokol Nižbor B -:-, T.J. Sokol Hudlice C - T.J. Sokol Králův Dvůr B -:-,
7. kolo:
T.J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Praskolesy A -:-, T.J. Sokol Nižbor B - T.J. Sokol Hudlice C -:-, T.J. Sokol Žebrák B - T.J. Sokol Hořovice C -:-, TJ Broumy A - TJ Slovan Lochovice C -:-, TJ Chaloupky B - TJ Olešná B -:-, TJ Lokomotiva Zdice B - TJ Olešná A -:-,
8. kolo:
T.J. Sokol Nižbor B - TJ Praskolesy A -:-, T.J. Sokol Žebrák B - T.J. Sokol Králův Dvůr B -:-, TJ Broumy A - T.J. Sokol Hudlice C -:-, TJ Chaloupky B - T.J. Sokol Hořovice C -:-, TJ Lokomotiva Zdice B - TJ Slovan Lochovice C -:-, TJ Olešná A - TJ Olešná B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vurm Radek 0:4, Herman Miloš 4:0, Kopp Jan 2:1, Švamberk Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Švamberk Michal 1:3, Vurm Jiří 3:1, Kroc František 1:3, Solar Václav 1:2, WO 1:0),
9. kolo:
TJ Praskolesy A - TJ Olešná A -:-, TJ Olešná B - TJ Lokomotiva Zdice B -:-, TJ Slovan Lochovice C - TJ Chaloupky B -:-, T.J. Sokol Hořovice C - TJ Broumy A -:-, T.J. Sokol Hudlice C - T.J. Sokol Žebrák B -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr B - T.J. Sokol Nižbor B -:-,
10. kolo:
TJ Praskolesy A - TJ Olešná B -:-, TJ Slovan Lochovice C - TJ Olešná A -:-, T.J. Sokol Hořovice C - TJ Lokomotiva Zdice B -:-, T.J. Sokol Hudlice C - TJ Chaloupky B -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Broumy A -:-, T.J. Sokol Nižbor B - T.J. Sokol Žebrák B -:-,
11. kolo:
TJ Praskolesy A - T.J. Sokol Žebrák B -:-, T.J. Sokol Nižbor B - TJ Broumy A -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Chaloupky B -:-, T.J. Sokol Hudlice C - TJ Lokomotiva Zdice B -:-, TJ Olešná A - T.J. Sokol Hořovice C -:-, TJ Slovan Lochovice C - TJ Olešná B -:-,
12. kolo:
TJ Praskolesy A - TJ Slovan Lochovice C -:-, TJ Olešná B - T.J. Sokol Hořovice C -:-, TJ Olešná A - T.J. Sokol Hudlice C -:-, TJ Lokomotiva Zdice B - T.J. Sokol Králův Dvůr B -:-, TJ Chaloupky B - T.J. Sokol Nižbor B -:-, TJ Broumy A - T.J. Sokol Žebrák B -:-,
13. kolo:
TJ Praskolesy A - TJ Broumy A -:-, TJ Chaloupky B - T.J. Sokol Žebrák B -:-, TJ Lokomotiva Zdice B - T.J. Sokol Nižbor B -:-, TJ Olešná A - T.J. Sokol Králův Dvůr B -:-, TJ Olešná B - T.J. Sokol Hudlice C -:-, TJ Slovan Lochovice C - T.J. Sokol Hořovice C -:-,
14. kolo:
TJ Praskolesy A - T.J. Sokol Hudlice C -:-, T.J. Sokol Hořovice C - T.J. Sokol Králův Dvůr B -:-, TJ Slovan Lochovice C - T.J. Sokol Nižbor B -:-, TJ Olešná B - T.J. Sokol Žebrák B -:-, TJ Olešná A - TJ Broumy A -:-, TJ Lokomotiva Zdice B - TJ Chaloupky B -:-,
15. kolo:
TJ Praskolesy A - T.J. Sokol Hořovice C -:-, TJ Slovan Lochovice C - T.J. Sokol Hudlice C -:-, TJ Olešná B - T.J. Sokol Králův Dvůr B -:-, TJ Olešná A - T.J. Sokol Nižbor B -:-, TJ Lokomotiva Zdice B - T.J. Sokol Žebrák B -:-, TJ Broumy A - TJ Chaloupky B -:-,
16. kolo:
TJ Chaloupky B - TJ Praskolesy A -:-, TJ Broumy A - TJ Lokomotiva Zdice B -:-, T.J. Sokol Žebrák B - TJ Olešná A -:-, TJ Olešná B - T.J. Sokol Nižbor B -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Slovan Lochovice C -:-, T.J. Sokol Hudlice C - T.J. Sokol Hořovice C -:-,
17. kolo:
TJ Lokomotiva Zdice B - TJ Praskolesy A -:-, TJ Olešná A - TJ Chaloupky B -:-, TJ Broumy A - TJ Olešná B -:-, T.J. Sokol Žebrák B - TJ Slovan Lochovice C -:-, T.J. Sokol Nižbor B - T.J. Sokol Hořovice C -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr B - T.J. Sokol Hudlice C -:-,
18. kolo:
TJ Praskolesy A - T.J. Sokol Králův Dvůr B -:-, T.J. Sokol Hudlice C - T.J. Sokol Nižbor B -:-, T.J. Sokol Hořovice C - T.J. Sokol Žebrák B -:-, TJ Slovan Lochovice C - TJ Broumy A -:-, TJ Olešná B - TJ Chaloupky B -:-, TJ Olešná A - TJ Lokomotiva Zdice B -:-,
19. kolo:
TJ Olešná A - TJ Praskolesy A -:-, TJ Lokomotiva Zdice B - TJ Olešná B -:-, TJ Chaloupky B - TJ Slovan Lochovice C -:-, TJ Broumy A - T.J. Sokol Hořovice C -:-, T.J. Sokol Žebrák B - T.J. Sokol Hudlice C -:-, T.J. Sokol Nižbor B - T.J. Sokol Králův Dvůr B -:-,
20. kolo:
TJ Praskolesy A - T.J. Sokol Nižbor B -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr B - T.J. Sokol Žebrák B -:-, T.J. Sokol Hudlice C - TJ Broumy A -:-, T.J. Sokol Hořovice C - TJ Chaloupky B -:-, TJ Slovan Lochovice C - TJ Lokomotiva Zdice B -:-, TJ Olešná B - TJ Olešná A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vurm Jiří 1:2, Kroc František 1:2, Solar Václav 0:3, Fischer Lukáš 1:3, WO 3:0, body hostů: Herman Miloš ml. 3:1, Švamberk Jan 1:2, Kopp Jan 2:0, Herman Miloš 3:0, Vurm Radek 1:0, WO 0:3),
21. kolo:
TJ Olešná B - TJ Praskolesy A -:-, TJ Olešná A - TJ Slovan Lochovice C -:-, TJ Lokomotiva Zdice B - T.J. Sokol Hořovice C -:-, TJ Chaloupky B - T.J. Sokol Hudlice C -:-, TJ Broumy A - T.J. Sokol Králův Dvůr B -:-, T.J. Sokol Žebrák B - T.J. Sokol Nižbor B -:-,
22. kolo:
T.J. Sokol Žebrák B - TJ Praskolesy A -:-, TJ Broumy A - T.J. Sokol Nižbor B -:-, TJ Chaloupky B - T.J. Sokol Králův Dvůr B -:-, TJ Lokomotiva Zdice B - T.J. Sokol Hudlice C -:-, T.J. Sokol Hořovice C - TJ Olešná A -:-, TJ Olešná B - TJ Slovan Lochovice C -:-,
Regionální soutěž II. třídy
1. kolo:
TJ Srbsko A - TJ Záluží 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šeršeň Miroslav 0:4, Ranzi Piero 1:2, Roziňák Jan 3:0, Vavřinec Jiří 2:2, WO 2:0, body hostů: Hnízdil Tomáš 1:3, Ptáček Václav 3:1, Foltýn David 2:1, Hnízdil Michal 2:1, WO 0:2), TJ Srbsko B - TJ Praskolesy B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lev Těšivoj 2:2, Adamec Luboš 4:0, Morda Vratislav 3:1, Horáček Miroslav 1:3, body hostů: Pokorný Jiří 3:1, Týbl Vojtěch 1:3, Sudík Jiří 1:3, Hronza Rudolf 1:3), TJ Olešná C - T.J. Sokol Karlštejn A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hřeben Stanislav 0:4, Chlustina Jaroslav 2:2, Vurm Radek 4:0, Švamberk Michal 2:2, body hostů: Vácha Vladimír ml. 2:2, Cajthaml Miroslav 2:2, Vácha Vladimír st. 1:3, Holý Martin 3:1), T.J. Sokol Karlštejn B - TJ Lokomotiva Zdice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Habětín Jaroslav 1:3, Kotek Pavel 3:0, Pastorek Robert 3:1, Gürtner Pavel 4:0, WO 0:1, body hostů: Klaus Ladislav 2:2, Myslík Martin st. 0:2, Jelšina Lukáš 1:2, Preis Tomáš 1:3, Hašek Zdeněk 0:2, WO 1:0), T.J. Sokol Králův Dvůr C - TJ Sokol Žebrák E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hucek Filip 4:0, Kračmer Matěj 2:1, Rada Jonáš 4:0, Melenec Matěj 0:1, Hubingerová Natálie 3:0, WO 0:1, body hostů: Šlosarová Jana 0:4, Křemen Josef ml. 0:4, Mencl Josef 0:3, Drsek Václav 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Žebrák C - TJ Sokol Žebrák D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlosar Roman 3:1, Šlosar Milan 4:0, Koros Filip 2:2, Koros Zdeněk 1:3, body hostů: Zíma Radek 3:1, Dvořák Pavel 1:3, Kuška Miroslav 1:0, Šimon Jaroslav 1:3, Flieger Roman 0:3),
2. kolo:
TJ Záluží - TJ Sokol Žebrák D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček Václav 4:0, Foltýn David 2:2, Hnízdil Jan 3:1, Hnízdil Michal 1:3, body hostů: Zíma Radek 1:3, Drahovzal Petr 3:1, Dvořák Pavel 0:4, Vokáč Jan 2:2), TJ Sokol Žebrák C - TJ Sokol Žebrák E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlosar Roman 3:1, Šlosar Milan 4:0, Koros Filip 2:2, Koros Zdeněk 1:3, body hostů: Drsek Václav 3:1, Mencl Josef 1:3, Křemen Josef ml. 1:3, Šlosarová Jana 1:3), T.J. Sokol Králův Dvůr C - TJ Lokomotiva Zdice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rada Jonáš 1:3, Hucek Filip 2:2, Hlaváček Jan 1:3, Trögler Šimon 0:4, body hostů: Myslík Martin st. 2:2, Červenka Miroslav 4:0, Spousta Martin 4:0, Hašek Zdeněk 2:2), TJ Olešná C - T.J. Sokol Karlštejn B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalerta František 3:1, Chlustina Jaroslav 1:3, Vurm Radek 2:2, Švamberk Michal 3:1, body hostů: Pastorek Robert 2:2, Habětín Jaroslav 0:4, Kotek Pavel 3:1, Gürtner Pavel 2:2), T.J. Sokol Karlštejn A - TJ Praskolesy B 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cajthaml Miroslav 4:0, Vácha Vladimír ml. 3:1, Vácha Vladimír st. 4:0, Holý Martin 3:1, body hostů: Pokorný Jiří 2:2, Hronza Rudolf 0:4, Sudík Jiří 0:4, Týbl Vojtěch 0:4), TJ Srbsko B - TJ Srbsko A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lev Těšivoj 2:2, Adamec Luboš 1:3, Horáček Miroslav 1:2, Morda Vratislav 3:1, Vopěnka Petr 0:1, body hostů: Ranzi Piero 3:1, Němec Filip 1:3, Vavřinec Jiří 1:3, Roziňák Jan 4:0),
3. kolo:
TJ Srbsko B - TJ Záluží 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lev Těšivoj 1:3, Horáček Miroslav 2:2, Adamec Luboš 2:2, Morda Vratislav 2:2, body hostů: Ptáček Václav 4:0, Hnízdil Tomáš 4:0, Hnízdil Michal 1:2, Foltýn David 0:4, Hnízdil Jan 0:1), T.J. Sokol Karlštejn A - TJ Srbsko A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vácha Vladimír st. 1:3, Vácha Vladimír ml. 4:0, Cajthaml Miroslav 3:1, Holý Martin 4:0, body hostů: Roziňák Jan 2:2, Ranzi Piero 1:3, Vavřinec Jiří 0:4, Šeršeň Miroslav 1:3), T.J. Sokol Karlštejn B - TJ Praskolesy B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastorek Robert 3:1, Habětín Jaroslav 0:4, Kotek Pavel 4:0, Gürtner Pavel 4:0, body hostů: Týbl Vojtěch 2:2, Hronza Rudolf 1:3, Pokorný Jiří 1:3, Sudík Jiří 1:3), T.J. Sokol Králův Dvůr C - TJ Olešná C -:- (odloženo), TJ Sokol Žebrák C - TJ Lokomotiva Zdice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spousta Jan 2:2, Šlosar Milan 2:2, Koros Zdeněk 4:0, Šlosar Roman 2:1, Koros Filip 0:1, body hostů: Klaus Ladislav 3:1, Myslík Martin st. 0:4, Hašek Zdeněk 0:4, Spousta Martin 3:1), TJ Sokol Žebrák D - TJ Sokol Žebrák E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drahovzal Petr 4:0, Kuška Miroslav 2:0, Vokáč Jan 2:2, Dvořák Pavel 1:3, Flieger Roman 1:1, body hostů: Drsek Václav 2:2, Mencl Josef 2:2, Hřích Václav 1:3, Šlosarová Jana 1:3),
4. kolo:
TJ Sokol Žebrák E - TJ Záluží -:-, TJ Sokol Žebrák D - TJ Lokomotiva Zdice C -:-, TJ Olešná C - TJ Sokol Žebrák C -:-, TJ Praskolesy B - T.J. Sokol Králův Dvůr C -:-, TJ Srbsko A - T.J. Sokol Karlštejn B -:-, TJ Srbsko B - T.J. Sokol Karlštejn A -:-,
5. kolo:
T.J. Sokol Karlštejn A - TJ Záluží -:-, T.J. Sokol Karlštejn B - TJ Srbsko B -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr C - TJ Srbsko A -:-, TJ Sokol Žebrák C - TJ Praskolesy B -:-, TJ Sokol Žebrák D - TJ Olešná C -:-, TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Sokol Žebrák E -:-,
6. kolo:
TJ Záluží - TJ Lokomotiva Zdice C -:-, TJ Olešná C - TJ Sokol Žebrák E -:-, TJ Sokol Žebrák D - TJ Praskolesy B -:-, TJ Srbsko A - TJ Sokol Žebrák C -:-, TJ Srbsko B - T.J. Sokol Králův Dvůr C -:-, T.J. Sokol Karlštejn A - T.J. Sokol Karlštejn B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vácha Vladimír st. 1:3, Vácha Vladimír ml. 2:1, Cajthaml Miroslav 3:1, Holý Martin 4:0, WO 1:0, body hostů: Holý Stanislav 0:4, Gürtner Pavel 1:3, Kotek Pavel 2:1, Pastorek Robert 2:2, WO 0:1),
7. kolo:
T.J. Sokol Karlštejn B - TJ Záluží -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr C - T.J. Sokol Karlštejn A -:-, TJ Sokol Žebrák C - TJ Srbsko B -:-, TJ Sokol Žebrák D - TJ Srbsko A -:-, TJ Praskolesy B - TJ Sokol Žebrák E -:-, TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Olešná C -:-,
8. kolo:
TJ Záluží - T.J. Sokol Králův Dvůr C -:-, TJ Sokol Žebrák C - T.J. Sokol Karlštejn B -:-, TJ Sokol Žebrák D - T.J. Sokol Karlštejn A -:-, TJ Srbsko B - TJ Sokol Žebrák E -:-, TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Srbsko A -:-, TJ Olešná C - TJ Praskolesy B -:-,
9. kolo:
TJ Záluží - TJ Olešná C -:-, TJ Praskolesy B - TJ Lokomotiva Zdice C -:-, TJ Srbsko A - TJ Sokol Žebrák E -:-, TJ Srbsko B - TJ Sokol Žebrák D -:-, TJ Sokol Žebrák C - T.J. Sokol Karlštejn A -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr C - T.J. Sokol Karlštejn B -:-,
10. kolo:
TJ Záluží - TJ Praskolesy B -:-, TJ Srbsko A - TJ Olešná C -:-, TJ Srbsko B - TJ Lokomotiva Zdice C -:-, TJ Sokol Žebrák E - T.J. Sokol Karlštejn A -:-, TJ Sokol Žebrák D - T.J. Sokol Karlštejn B -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr C - TJ Sokol Žebrák C -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Žebrák C - TJ Záluží -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr C - TJ Sokol Žebrák D -:-, T.J. Sokol Karlštejn B - TJ Sokol Žebrák E -:-, T.J. Sokol Karlštejn A - TJ Lokomotiva Zdice C -:-, TJ Srbsko B - TJ Olešná C -:-, TJ Srbsko A - TJ Praskolesy B -:-,
12. kolo:
TJ Záluží - TJ Srbsko A -:-, TJ Praskolesy B - TJ Srbsko B -:-, T.J. Sokol Karlštejn A - TJ Olešná C -:-, TJ Lokomotiva Zdice C - T.J. Sokol Karlštejn B -:-, TJ Sokol Žebrák E - T.J. Sokol Králův Dvůr C -:-, TJ Sokol Žebrák D - TJ Sokol Žebrák C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Pavel 1:3, Flieger Roman 1:3, Šimon Jaroslav 1:3, Zíma Radek 3:1, body hostů: Šlosar Roman 4:0, Šlosar Milan 3:1, Koros Filip 3:1, Koros Zdeněk 0:2, Lorenc Ondřej 0:2),
13. kolo:
TJ Sokol Žebrák D - TJ Záluží -:-, TJ Sokol Žebrák E - TJ Sokol Žebrák C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hatina Petr 3:1, Hřích Václav 0:4, Křemen Josef ml. 1:3, Mencl Josef 3:1, body hostů: Koros Zdeněk 3:1, Šlosar Milan 3:1, Koros Filip 2:2, Lorenc Ondřej 1:3), TJ Lokomotiva Zdice C - T.J. Sokol Králův Dvůr C -:-, T.J. Sokol Karlštejn B - TJ Olešná C -:-, TJ Praskolesy B - T.J. Sokol Karlštejn A -:-, TJ Srbsko A - TJ Srbsko B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ranzi Piero 1:3, Šeršeň Miroslav 4:0, Vavřinec Jiří 3:1, Roziňák Jan 4:0, body hostů: Adamec Luboš 2:2, Horáček Miroslav 1:3, Lev Těšivoj 0:3, Morda Vratislav 1:3, Pokorný Miloš 0:1),
14. kolo:
TJ Záluží - T.J. Sokol Karlštejn A -:-, TJ Srbsko B - T.J. Sokol Karlštejn B -:-, TJ Srbsko A - T.J. Sokol Králův Dvůr C -:-, TJ Praskolesy B - TJ Sokol Žebrák C -:-, TJ Olešná C - TJ Sokol Žebrák D -:-, TJ Sokol Žebrák E - TJ Lokomotiva Zdice C -:-,
15. kolo:
TJ Záluží - TJ Srbsko B -:-, TJ Srbsko A - T.J. Sokol Karlštejn A -:-, TJ Praskolesy B - T.J. Sokol Karlštejn B -:-, TJ Olešná C - T.J. Sokol Králův Dvůr C -:-, TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Sokol Žebrák C -:-, TJ Sokol Žebrák E - TJ Sokol Žebrák D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mencl Josef 1:3, Drsek Václav 3:1, Müller Michal 2:2, Hatina Petr 2:2, body hostů: Dvořák Pavel 2:2, Vokáč Jan 2:2, Zíma Radek 1:1, Flieger Roman 1:3, Drahovzal Petr 2:0),
16. kolo:
TJ Záluží - TJ Sokol Žebrák E -:-, TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Sokol Žebrák D -:-, TJ Sokol Žebrák C - TJ Olešná C -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr C - TJ Praskolesy B -:-, T.J. Sokol Karlštejn B - TJ Srbsko A -:-, T.J. Sokol Karlštejn A - TJ Srbsko B -:-,
17. kolo:
TJ Záluží - T.J. Sokol Karlštejn B -:-, T.J. Sokol Karlštejn A - T.J. Sokol Králův Dvůr C -:-, TJ Srbsko B - TJ Sokol Žebrák C -:-, TJ Srbsko A - TJ Sokol Žebrák D -:-, TJ Sokol Žebrák E - TJ Praskolesy B -:-, TJ Olešná C - TJ Lokomotiva Zdice C -:-,
18. kolo:
TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Záluží -:-, TJ Sokol Žebrák E - TJ Olešná C -:-, TJ Praskolesy B - TJ Sokol Žebrák D -:-, TJ Sokol Žebrák C - TJ Srbsko A -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr C - TJ Srbsko B -:-, T.J. Sokol Karlštejn B - T.J. Sokol Karlštejn A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotek Pavel 1:3, Pastorek Robert 0:4, Habětín Jaroslav 0:4, Holý Stanislav 0:4, body hostů: Holý Martin 4:0, Cajthaml Miroslav 4:0, Vácha Vladimír ml. 4:0, Vácha Vladimír st. 3:1),
19. kolo:
TJ Olešná C - TJ Záluží -:-, TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Praskolesy B -:-, TJ Sokol Žebrák E - TJ Srbsko A -:-, TJ Sokol Žebrák D - TJ Srbsko B -:-, T.J. Sokol Karlštejn A - TJ Sokol Žebrák C -:-, T.J. Sokol Karlštejn B - T.J. Sokol Králův Dvůr C -:-,
20. kolo:
T.J. Sokol Králův Dvůr C - TJ Záluží -:-, T.J. Sokol Karlštejn B - TJ Sokol Žebrák C -:-, T.J. Sokol Karlštejn A - TJ Sokol Žebrák D -:-, TJ Sokol Žebrák E - TJ Srbsko B -:-, TJ Srbsko A - TJ Lokomotiva Zdice C -:-, TJ Praskolesy B - TJ Olešná C -:-,
21. kolo:
TJ Praskolesy B - TJ Záluží -:-, TJ Olešná C - TJ Srbsko A -:-, TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Srbsko B -:-, T.J. Sokol Karlštejn A - TJ Sokol Žebrák E -:-, T.J. Sokol Karlštejn B - TJ Sokol Žebrák D -:-, TJ Sokol Žebrák C - T.J. Sokol Králův Dvůr C -:-,
22. kolo:
TJ Záluží - TJ Sokol Žebrák C -:-, TJ Sokol Žebrák D - T.J. Sokol Králův Dvůr C -:-, TJ Sokol Žebrák E - T.J. Sokol Karlštejn B -:-, TJ Lokomotiva Zdice C - T.J. Sokol Karlštejn A -:-, TJ Olešná C - TJ Srbsko B -:-, TJ Praskolesy B - TJ Srbsko A -:-,
Regionální soutěž III. třídy
1. kolo:
T.J. Sokol Hudlice D - TJ Praskolesy C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenář Patrik 0:1, Koudela Daniel 1:3, Med Václav 2:2, Sklenář Jakub 2:2, Průša Oldřich 2:1, body hostů: Hronza Petr 4:0, Hofman Kamil 4:0, Hofman Vít 1:3, Hartman Jakub 0:4), T.J. Sokol Králův Dvůr D - TJ Olešná D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Perlingerová Kateřina 1:1, Řejha Filip 0:4, Svobodová Nikol 1:3, Hucek Richard 1:3, Melenec Matěj 0:2, body hostů: Velvarský Jiří 4:0, Hřeben Stanislav 4:0, Sviták Lukáš 4:0, Herman Marek 1:3), TJ Sokol Žebrák F - TJ Lokomotiva Zdice E 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Pavel 1:3, Šimon Jaroslav 2:2, Lorenc Ondřej 0:4, Roušal Robin 0:4, body hostů: Johan Hynek 3:1, Franko Petr 2:2, Jelšina Lukáš 4:0, Šilhavý Petr 4:0), TJ Broumy B - TJ Lokomotiva Zdice D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vais Vladimír 1:3, Rosa Mikuláš 1:3, Rosa Vojtěch 0:4, Kuník Ondřej 0:4, body hostů: Hašek Zdeněk 3:1, Poncar Václav 3:1, Pech Luděk 4:0, Johan Oldřich 4:0), TJ Chaloupky C. - TJ Litavan Libomyšl 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štochl Karel 0:4, Pekárek Ondřej 0:4, Vodňanský Petr 0:4, Kořínek František 4:0, body hostů: Lhoták Jan 2:0, Závora Vlastimil 3:1, Janeček Václav 3:1, Janeček Tomáš 3:1, Janda Jan 1:1),
2. kolo:
TJ Chaloupky C. - TJ Lokomotiva Zdice D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vodňanský Petr 0:4, Löffelmann Jan 0:4, Růžička Jaroslav 0:4, Hoskovec Václav 0:4, body hostů: Hašek Zdeněk 4:0, Zíma Karel 4:0, Pech Luděk 4:0, Poncar Václav 4:0), TJ Broumy B - TJ Lokomotiva Zdice E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vais Vladimír 4:0, Rosa Vojtěch 1:3, Kuksa Zdeněk 1:0, Kuník Ondřej 2:2, Rosa Mikuláš 3:0, body hostů: Johan Hynek 2:2, Franko Petr 1:3, Šilhavý Petr 2:2, Šilhavá Ivana 0:4), TJ Sokol Žebrák F - TJ Olešná D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Pavel 2:2, Šimon Jaroslav 2:2, Šlosarová Jana 2:2, Roušal Robin 0:4, body hostů: Triner Miroslav 1:3, Sviták Lukáš 4:0, Hřeben Stanislav 4:0, Karel Tomáš 1:3), T.J. Sokol Králův Dvůr D - TJ Praskolesy C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melenec Matěj 4:0, Svobodová Nikol 3:1, Hucek Richard 4:0, Řejha Filip 1:3, body hostů: Hronza Petr 1:3, Hofman Vít 2:2, Kubíček Nikolas 0:4, Hartman Jakub 1:3), T.J. Sokol Hudlice D - TJ Slovan Lochovice D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sklenář Jakub 1:3, Průša Oldřich 1:3, Sklenář Patrik 0:4, Med Václav 1:3, body hostů: Červený Tomáš 4:0, Souček Pavel 3:1, Matia Martin 2:2, Hrdlička Tomáš 4:0),
3. kolo:
T.J. Sokol Králův Dvůr D - TJ Slovan Lochovice D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hucek Richard 2:2, Hlaváček Jan 3:1, Bielčik Ondřej 1:3, Trögler Šimon 3:1, body hostů: Červený Tomáš 4:0, Hrdlička Tomáš 2:2, Souček Pavel 1:3, Matia Martin 0:4), TJ Sokol Žebrák F - TJ Praskolesy C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlosarová Jana 4:0, Müller Michal ml. 4:0, Roušal Robin 0:4, Dvořák Pavel 4:0, body hostů: Hronza Petr 1:3, Hofman Vít 1:3, Kubíček Nikolas 1:3, Hartman Jakub 1:3), TJ Olešná D - TJ Broumy B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Velvarský Jiří 1:3, Sviták Lukáš 4:0, Hřeben Stanislav 4:0, Herman Marek 1:1, Karel Tomáš 0:2, body hostů: Vais Vladimír 2:2, Rosa Mikuláš 2:2, Kuník Ondřej 2:2, Rosa Vojtěch 0:4), TJ Chaloupky C. - TJ Lokomotiva Zdice E 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hoskovec Václav 1:2, Mraček František 3:0, Vodňanský Petr 0:3, Kořínek František 3:0, WO 5:0, body hostů: Šilhavý Petr 2:2, Franko Petr 2:2, Šilhavá Ivana 1:3, WO 0:5), TJ Litavan Libomyšl - TJ Lokomotiva Zdice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Závora Vlastimil 3:1, Janeček Václav 1:3, Janeček Tomáš 1:2, Lhoták Jan 0:2, Janda Jan 0:2, WO 1:0, body hostů: Hašek Zdeněk 3:1, Pech Luděk 4:0, Johan Oldřich 2:2, Johan Jiří 1:2, WO 0:1),
4. kolo:
TJ Lokomotiva Zdice E - TJ Litavan Libomyšl -:-, TJ Olešná D - TJ Chaloupky C. -:-, TJ Praskolesy C - TJ Broumy B -:-, TJ Sokol Žebrák F - TJ Slovan Lochovice D -:-, T.J. Sokol Hudlice D - T.J. Sokol Králův Dvůr D -:-,
5. kolo:
T.J. Sokol Hudlice D - TJ Sokol Žebrák F -:-, TJ Broumy B - TJ Slovan Lochovice D -:-, TJ Chaloupky C. - TJ Praskolesy C -:-, TJ Olešná D - TJ Litavan Libomyšl -:-, TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Lokomotiva Zdice E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hašek Zdeněk 3:1, Poncar Václav 2:2, Pech Luděk 4:0, Johan Oldřich 2:2, body hostů: Prokop Jan 0:4, Franko Petr 0:4, Šilhavý Petr 2:2, Jelšina Lukáš 3:1),
6. kolo:
TJ Olešná D - TJ Lokomotiva Zdice D -:-, TJ Praskolesy C - TJ Litavan Libomyšl -:-, TJ Slovan Lochovice D - TJ Chaloupky C. -:-, T.J. Sokol Hudlice D - TJ Broumy B -:-, TJ Sokol Žebrák F - T.J. Sokol Králův Dvůr D -:-,
7. kolo:
T.J. Sokol Králův Dvůr D - TJ Broumy B -:-, TJ Chaloupky C. - T.J. Sokol Hudlice D -:-, TJ Litavan Libomyšl - TJ Slovan Lochovice D -:-, TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Praskolesy C -:-, TJ Olešná D - TJ Lokomotiva Zdice E -:-,
8. kolo:
TJ Chaloupky C. - TJ Sokol Žebrák F -:-, TJ Litavan Libomyšl - T.J. Sokol Králův Dvůr D -:-, TJ Lokomotiva Zdice D - T.J. Sokol Hudlice D -:-, TJ Lokomotiva Zdice E - TJ Slovan Lochovice D -:-, TJ Olešná D - TJ Praskolesy C -:-,
9. kolo:
TJ Praskolesy C - TJ Lokomotiva Zdice E -:-, TJ Slovan Lochovice D - TJ Lokomotiva Zdice D -:-, T.J. Sokol Hudlice D - TJ Litavan Libomyšl -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr D - TJ Chaloupky C. -:-, TJ Sokol Žebrák F - TJ Broumy B -:-,
10. kolo:
TJ Olešná D - TJ Slovan Lochovice D -:-, T.J. Sokol Hudlice D - TJ Lokomotiva Zdice E -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr D - TJ Lokomotiva Zdice D -:-, TJ Sokol Žebrák F - TJ Litavan Libomyšl -:-, TJ Broumy B - TJ Chaloupky C. -:-,
11. kolo:
TJ Broumy B - TJ Litavan Libomyšl -:-, TJ Sokol Žebrák F - TJ Lokomotiva Zdice D -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr D - TJ Lokomotiva Zdice E -:-, T.J. Sokol Hudlice D - TJ Olešná D -:-, TJ Slovan Lochovice D - TJ Praskolesy C -:-,
12. kolo:
TJ Praskolesy C - T.J. Sokol Hudlice D -:-, TJ Olešná D - T.J. Sokol Králův Dvůr D -:-, TJ Lokomotiva Zdice E - TJ Sokol Žebrák F -:-, TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Broumy B -:-, TJ Litavan Libomyšl - TJ Chaloupky C. -:-,
13. kolo:
TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Chaloupky C. -:-, TJ Lokomotiva Zdice E - TJ Broumy B -:-, TJ Olešná D - TJ Sokol Žebrák F -:-, TJ Praskolesy C - T.J. Sokol Králův Dvůr D -:-, TJ Slovan Lochovice D - T.J. Sokol Hudlice D -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Žebrák F - T.J. Sokol Hudlice D -:-, TJ Slovan Lochovice D - TJ Broumy B -:-, TJ Praskolesy C - TJ Chaloupky C. -:-, TJ Litavan Libomyšl - TJ Olešná D -:-, TJ Lokomotiva Zdice E - TJ Lokomotiva Zdice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelšina Lukáš 3:1, Franko Petr 0:4, Šilhavý Petr 2:1, Šilhavá Ivana 0:4, WO 1:0, body hostů: Hašek Zdeněk 2:2, Pech Luděk 4:0, Johan Oldřich 2:2, Johan Jiří 2:1, WO 0:1),
15. kolo:
TJ Slovan Lochovice D - T.J. Sokol Králův Dvůr D -:-, TJ Praskolesy C - TJ Sokol Žebrák F -:-, TJ Broumy B - TJ Olešná D -:-, TJ Lokomotiva Zdice E - TJ Chaloupky C. -:-, TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Litavan Libomyšl -:-,
16. kolo:
TJ Litavan Libomyšl - TJ Lokomotiva Zdice E -:-, TJ Chaloupky C. - TJ Olešná D -:-, TJ Broumy B - TJ Praskolesy C -:-, TJ Slovan Lochovice D - TJ Sokol Žebrák F -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr D - T.J. Sokol Hudlice D -:-,
17. kolo:
TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Olešná D -:-, TJ Litavan Libomyšl - TJ Praskolesy C -:-, TJ Chaloupky C. - TJ Slovan Lochovice D -:-, TJ Broumy B - T.J. Sokol Hudlice D -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr D - TJ Sokol Žebrák F -:-,
18. kolo:
TJ Broumy B - T.J. Sokol Králův Dvůr D -:-, T.J. Sokol Hudlice D - TJ Chaloupky C. -:-, TJ Slovan Lochovice D - TJ Litavan Libomyšl -:-, TJ Praskolesy C - TJ Lokomotiva Zdice D -:-, TJ Lokomotiva Zdice E - TJ Olešná D -:-,
19. kolo:
TJ Lokomotiva Zdice E - TJ Praskolesy C -:-, TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Slovan Lochovice D -:-, TJ Litavan Libomyšl - T.J. Sokol Hudlice D -:-, TJ Chaloupky C. - T.J. Sokol Králův Dvůr D -:-, TJ Broumy B - TJ Sokol Žebrák F -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Žebrák F - TJ Chaloupky C. -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr D - TJ Litavan Libomyšl -:-, T.J. Sokol Hudlice D - TJ Lokomotiva Zdice D -:-, TJ Slovan Lochovice D - TJ Lokomotiva Zdice E -:-, TJ Praskolesy C - TJ Olešná D -:-,
21. kolo:
TJ Slovan Lochovice D - TJ Olešná D -:-, TJ Lokomotiva Zdice E - T.J. Sokol Hudlice D -:-, TJ Lokomotiva Zdice D - T.J. Sokol Králův Dvůr D -:-, TJ Litavan Libomyšl - TJ Sokol Žebrák F -:-, TJ Chaloupky C. - TJ Broumy B -:-,
22. kolo:
TJ Litavan Libomyšl - TJ Broumy B -:-, TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Sokol Žebrák F -:-, TJ Lokomotiva Zdice E - T.J. Sokol Králův Dvůr D -:-, TJ Olešná D - T.J. Sokol Hudlice D -:-, TJ Praskolesy C - TJ Slovan Lochovice D -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy