Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 1.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Český Brod "A" - KST Týnec nad Labem A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Menz František 3:1, Bašta Radek 0:4, Opršal Tomáš 0:3, Kolář Marek st. 2:2, WO 1:0, body hostů: Brunclík Marek 3:1, Moravec Stanislav 4:0, Cincibus Milan 2:2, Mošna Petr 1:2, WO 0:1), Stolní tenis Kolín A - TJ Sokol Velký Osek B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Výborný Pavel 1:3, Svoboda Miloš 2:2, Havlíček Vladimír 3:1, Dolejš Martin 4:0, body hostů: Cincibus Milan ml. 1:3, Roudný Petr 1:3, Mokříž Bohuslav 2:2, Čebiš Luboš 2:2), TJ Sokol Velim A - TJ Klučov B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sixta Pavel 3:0, Jeřala Pavel 3:0, Svoboda Jan 3:0, Petřík Petr 3:0, WO 5:0, body hostů: Cherednik Konstantin 0:4, Štábla Peter 0:4, Nekolný Josef 0:4, WO 0:5), TJ Klučov A - TJ Sokol Starý Kolín A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mukařovský Aleš 0:4, Potměšil Zdeněk 0:4, Chlumský Petr 3:0, Ševčík Jiří ml. 1:3, WO 0:1, body hostů: Kahoun Václav 3:1, Havránek Stanislav 3:1, Salák Alois 3:1, Bajtler Luboš 2:1, WO 1:0), Sokol Zásmuky A - ST EUROMASTER Kolín B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Odvárka Leoš 4:0, Skývová Lenka 3:1, Klimeš Vladimír 3:0, Skyva Milan 2:2, WO 1:0, body hostů: Nekovář Petr 1:3, Vokounová Adéla 1:3, Bártová Věra 1:3, Kopiště Milan 0:3, WO 0:1), SK Nová Ves I. B - SK Křečhoř A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řehák Josef ml. 1:3, Holeček Martin 1:3, Šíma Roman 0:4, Šafránek Jaroslav 1:3, body hostů: Dej František 4:0, Křivánek Luboš 4:0, Smrkovský Jindřich 3:1, Valtr Petr 1:0, Moravec Petr 1:2),
2. kolo:
KST Týnec nad Labem A - SK Křečhoř A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cincibus Milan 2:0, Mošna Petr 2:0, Moravec Stanislav 3:0, Brunclík Marek 2:1, Buriánek Vladislav 0:1, WO 3:2, body hostů: Moravec Petr 0:1, Křivánek Luboš 1:2, Dej František 0:2, Smrkovský Jindřich 1:2, Valtr Petr 0:2, WO 2:3), ST EUROMASTER Kolín B - SK Nová Ves I. B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bártová Věra 3:1, Lichtenberg Petr 2:2, Kopiště Milan 2:2, Vokounová Adéla 4:0, body hostů: Řehák Josef ml. 2:2, Holeček Martin 3:1, Ulman Radim 0:4, Šíma Roman 0:4), TJ Sokol Starý Kolín A - Sokol Zásmuky A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bajtler Luboš 2:2, Salák Alois 4:0, Kahoun Václav 4:0, Havránek Stanislav 3:1, body hostů: Skývová Lenka 1:3, Skyva Milan 2:2, Suchý Ladislav 0:4, Cikán Miloslav 0:4), TJ Klučov B - TJ Klučov A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cherednik Konstantin 1:3, Říha Vlastimil 2:2, Budský Radek 1:3, Dvořák Vladimír 0:3, WO 1:0, body hostů: Chlumský Petr 3:0, Ševčík Jiří ml. 3:1, Rozumný Karel 4:0, Mukařovský Aleš 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Velký Osek B - TJ Sokol Velim A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cincibus Milan ml. 3:0, Čebiš Luboš 3:0, Roudný Petr 3:1, Mokříž Bohuslav 2:2, WO 0:2, body hostů: Sixta Pavel 1:3, Jeřala Pavel 1:2, Petřík Petr 1:2, Svoboda Jan 0:4, WO 2:0), TJ Sokol Český Brod "A" - Stolní tenis Kolín A -:- (Odloženo),
3. kolo:
Stolní tenis Kolín A - KST Týnec nad Labem A -:- (Odloženo), TJ Sokol Velim A - TJ Sokol Český Brod "A" -:- (Odloženo), TJ Klučov A - TJ Sokol Velký Osek B -:- (Odloženo), Sokol Zásmuky A - TJ Klučov B -:- (Odloženo), SK Nová Ves I. B - TJ Sokol Starý Kolín A -:- (Odloženo), SK Křečhoř A - ST EUROMASTER Kolín B -:- (Odloženo),
4. kolo:
KST Týnec nad Labem A - ST EUROMASTER Kolín B -:- (Odloženo), TJ Sokol Starý Kolín A - SK Křečhoř A -:- (Odloženo), TJ Klučov B - SK Nová Ves I. B -:- (Odloženo), TJ Sokol Velký Osek B - Sokol Zásmuky A -:- (Odloženo), TJ Sokol Český Brod "A" - TJ Klučov A -:- (Odloženo), Stolní tenis Kolín A - TJ Sokol Velim A -:- (Odloženo),
5. kolo:
TJ Sokol Velim A - KST Týnec nad Labem A -:-, TJ Klučov A - Stolní tenis Kolín A -:-, Sokol Zásmuky A - TJ Sokol Český Brod "A" -:-, SK Nová Ves I. B - TJ Sokol Velký Osek B -:-, SK Křečhoř A - TJ Klučov B -:-, ST EUROMASTER Kolín B - TJ Sokol Starý Kolín A -:-,
6. kolo:
KST Týnec nad Labem A - TJ Sokol Starý Kolín A -:-, TJ Klučov B - ST EUROMASTER Kolín B -:-, TJ Sokol Velký Osek B - SK Křečhoř A -:-, TJ Sokol Český Brod "A" - SK Nová Ves I. B -:-, Stolní tenis Kolín A - Sokol Zásmuky A -:-, TJ Sokol Velim A - TJ Klučov A -:-,
7. kolo:
TJ Klučov A - KST Týnec nad Labem A -:-, Sokol Zásmuky A - TJ Sokol Velim A -:-, SK Nová Ves I. B - Stolní tenis Kolín A -:-, SK Křečhoř A - TJ Sokol Český Brod "A" -:-, ST EUROMASTER Kolín B - TJ Sokol Velký Osek B -:-, TJ Sokol Starý Kolín A - TJ Klučov B -:-,
8. kolo:
KST Týnec nad Labem A - TJ Klučov B -:-, TJ Sokol Velký Osek B - TJ Sokol Starý Kolín A -:-, TJ Sokol Český Brod "A" - ST EUROMASTER Kolín B -:-, Stolní tenis Kolín A - SK Křečhoř A -:-, TJ Sokol Velim A - SK Nová Ves I. B -:-, TJ Klučov A - Sokol Zásmuky A -:-,
9. kolo:
Sokol Zásmuky A - KST Týnec nad Labem A -:-, SK Nová Ves I. B - TJ Klučov A -:-, SK Křečhoř A - TJ Sokol Velim A -:-, ST EUROMASTER Kolín B - Stolní tenis Kolín A -:-, TJ Sokol Starý Kolín A - TJ Sokol Český Brod "A" -:-, TJ Klučov B - TJ Sokol Velký Osek B -:-,
10. kolo:
KST Týnec nad Labem A - TJ Sokol Velký Osek B -:-, TJ Sokol Český Brod "A" - TJ Klučov B -:-, Stolní tenis Kolín A - TJ Sokol Starý Kolín A -:-, TJ Sokol Velim A - ST EUROMASTER Kolín B -:-, TJ Klučov A - SK Křečhoř A -:-, Sokol Zásmuky A - SK Nová Ves I. B -:-,
11. kolo:
SK Nová Ves I. B - KST Týnec nad Labem A -:-, SK Křečhoř A - Sokol Zásmuky A -:-, ST EUROMASTER Kolín B - TJ Klučov A -:-, TJ Sokol Starý Kolín A - TJ Sokol Velim A -:-, TJ Klučov B - Stolní tenis Kolín A -:-, TJ Sokol Velký Osek B - TJ Sokol Český Brod "A" -:-,
12. kolo:
KST Týnec nad Labem A - TJ Sokol Český Brod "A" -:-, TJ Sokol Velký Osek B - Stolní tenis Kolín A -:-, TJ Klučov B - TJ Sokol Velim A -:-, TJ Sokol Starý Kolín A - TJ Klučov A -:-, ST EUROMASTER Kolín B - Sokol Zásmuky A -:-, SK Křečhoř A - SK Nová Ves I. B -:-,
13. kolo:
SK Křečhoř A - KST Týnec nad Labem A -:-, SK Nová Ves I. B - ST EUROMASTER Kolín B -:-, Sokol Zásmuky A - TJ Sokol Starý Kolín A -:-, TJ Klučov A - TJ Klučov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Jiří ml. 2:2, Potměšil Zdeněk 2:2, Heřtus Michal 2:2, Lambert Zdeněk 0:4, body hostů: Cherednik Konstantin 1:3, Budský Radek 2:2, Douša Ivan 4:0, Říha Vlastimil 3:1), TJ Sokol Velim A - TJ Sokol Velký Osek B -:-, Stolní tenis Kolín A - TJ Sokol Český Brod "A" -:-,
14. kolo:
KST Týnec nad Labem A - Stolní tenis Kolín A -:-, TJ Sokol Český Brod "A" - TJ Sokol Velim A -:-, TJ Sokol Velký Osek B - TJ Klučov A -:-, TJ Klučov B - Sokol Zásmuky A -:-, TJ Sokol Starý Kolín A - SK Nová Ves I. B -:-, ST EUROMASTER Kolín B - SK Křečhoř A -:-,
15. kolo:
ST EUROMASTER Kolín B - KST Týnec nad Labem A -:-, SK Křečhoř A - TJ Sokol Starý Kolín A -:-, SK Nová Ves I. B - TJ Klučov B -:-, Sokol Zásmuky A - TJ Sokol Velký Osek B -:-, TJ Klučov A - TJ Sokol Český Brod "A" -:-, TJ Sokol Velim A - Stolní tenis Kolín A -:-,
16. kolo:
KST Týnec nad Labem A - TJ Sokol Velim A -:-, Stolní tenis Kolín A - TJ Klučov A -:-, TJ Sokol Český Brod "A" - Sokol Zásmuky A -:-, TJ Sokol Velký Osek B - SK Nová Ves I. B -:-, TJ Klučov B - SK Křečhoř A -:-, TJ Sokol Starý Kolín A - ST EUROMASTER Kolín B -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Starý Kolín A - KST Týnec nad Labem A -:-, ST EUROMASTER Kolín B - TJ Klučov B -:-, SK Křečhoř A - TJ Sokol Velký Osek B -:-, SK Nová Ves I. B - TJ Sokol Český Brod "A" -:-, Sokol Zásmuky A - Stolní tenis Kolín A -:-, TJ Klučov A - TJ Sokol Velim A -:-,
18. kolo:
KST Týnec nad Labem A - TJ Klučov A -:-, TJ Sokol Velim A - Sokol Zásmuky A -:-, Stolní tenis Kolín A - SK Nová Ves I. B -:-, TJ Sokol Český Brod "A" - SK Křečhoř A -:-, TJ Sokol Velký Osek B - ST EUROMASTER Kolín B -:-, TJ Klučov B - TJ Sokol Starý Kolín A -:-,
19. kolo:
TJ Klučov B - KST Týnec nad Labem A -:-, TJ Sokol Starý Kolín A - TJ Sokol Velký Osek B -:-, ST EUROMASTER Kolín B - TJ Sokol Český Brod "A" -:-, SK Křečhoř A - Stolní tenis Kolín A -:-, SK Nová Ves I. B - TJ Sokol Velim A -:-, Sokol Zásmuky A - TJ Klučov A -:-,
20. kolo:
KST Týnec nad Labem A - Sokol Zásmuky A -:-, TJ Klučov A - SK Nová Ves I. B -:-, TJ Sokol Velim A - SK Křečhoř A -:-, Stolní tenis Kolín A - ST EUROMASTER Kolín B -:-, TJ Sokol Český Brod "A" - TJ Sokol Starý Kolín A -:-, TJ Sokol Velký Osek B - TJ Klučov B -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Velký Osek B - KST Týnec nad Labem A -:-, TJ Klučov B - TJ Sokol Český Brod "A" -:-, TJ Sokol Starý Kolín A - Stolní tenis Kolín A -:-, ST EUROMASTER Kolín B - TJ Sokol Velim A -:-, SK Křečhoř A - TJ Klučov A -:-, SK Nová Ves I. B - Sokol Zásmuky A -:-,
22. kolo:
KST Týnec nad Labem A - SK Nová Ves I. B -:-, Sokol Zásmuky A - SK Křečhoř A -:-, TJ Klučov A - ST EUROMASTER Kolín B -:-, TJ Sokol Velim A - TJ Sokol Starý Kolín A -:-, Stolní tenis Kolín A - TJ Klučov B -:-, TJ Sokol Český Brod "A" - TJ Sokol Velký Osek B -:-,
Regionální soutěž 2.třídy
1. kolo:
Stolní tenis Dobřichov A - TJ Sokol Starý Kolín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Opl Miroslav 4:0, Švára Petr 0:2, Slabý Jaroslav 2:2, Mašín Pavel 1:3, Karafiát Tomáš 0:2, body hostů: Melichar Lukáš 2:2, Vyšata Pavel 3:1, Musil Jan 3:1, Drbohlav Tomáš 1:3), TJ Klučov C - TJ Sokol Velký Osek C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bossanyi Michal 2:2, Heřtus Michal 2:1, Říha Samuel 0:4, Dvořák Vladimír 1:3, WO 0:1, body hostů: Svoboda Karel 3:1, Hanušová Blanka 1:3, Novotný Karel 2:1, Čebiš Luboš 4:0, WO 1:0), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - TJ Sokol Velim B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Václav 4:0, Rob Karel 3:1, Pokorný Jaroslav 3:1, Říha Petr 0:4, body hostů: Vejtruba František 1:3, Opl Petr 1:3, Sahulka Radek 1:3, Škopek Martin 3:1), Sokol Zásmuky B - Stolní tenis Kolín B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpar Milan 1:3, Švec Josef 2:2, Suchý Ladislav 4:0, Cikán Miloslav 2:2, body hostů: Pros Jaroslav 3:1, Pros Jan 3:1, Vondráček Pavel 1:3, Havlíček Kamil 0:4), ST Býchory - Viktoria Radim "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Jiří 3:0, Lipka Roman 1:3, Vyhnánek Jakub 2:2, Čížek Martin 3:1, Fejfar Václav 0:1, body hostů: Prorok Jaroslav 1:3, Svojša Petr 4:0, Hovorka Marek 0:4, Hovorka Tomáš 2:2),
2. kolo:
Stolní tenis Kolín B - ST Býchory 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondráček Pavel 2:2, Havlíček Kamil 0:4, Malenovský Aleš 4:0, Zítka Jan 1:3, body hostů: Čížek Martin 3:1, Lipka Roman 1:3, Fejfar Václav 2:2, Čížek Jiří 3:1), TJ Sokol Velim B - Sokol Zásmuky B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balouš Petr 2:2, Opl Petr 4:0, Vejtruba František 4:0, Škopek Martin 2:2, body hostů: Kašpar Milan 0:4, Švec Josef 0:4, Cikán Miloslav 2:2, Suchý Ladislav 2:2), TJ Sokol Velký Osek C - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čebiš Luboš 4:0, Hanušová Blanka 3:1, Novotný Karel 1:2, Svoboda Karel 4:0, WO 1:0, body hostů: Herman Michal 0:4, Moravec Václav 1:3, Rob Karel 1:3, Chvojka Antonín 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Starý Kolín B - TJ Klučov C -:- (Odloženo), KST Týnec nad Labem B - Stolní tenis Dobřichov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jehlička Jan 1:3, Novotný Radek 0:4, Kubelka Lukáš 3:1, Buriánek Vladislav 2:2, body hostů: Opl Miroslav 4:0, Ježek Jiří 1:3, Slabý Jaroslav 2:2, Mašín Pavel 3:1),
3. kolo:
TJ Klučov C - KST Týnec nad Labem B -:- (Odloženo), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - TJ Sokol Starý Kolín B -:- (Odloženo), Sokol Zásmuky B - TJ Sokol Velký Osek C -:- (Odloženo), ST Býchory - TJ Sokol Velim B -:- (Odloženo), Viktoria Radim "A" - Stolní tenis Kolín B -:- (Odloženo),
4. kolo:
TJ Sokol Velim B - Viktoria Radim "A" -:- (Odloženo), TJ Sokol Velký Osek C - ST Býchory -:- (Odloženo), TJ Sokol Starý Kolín B - Sokol Zásmuky B -:- (Odloženo), KST Týnec nad Labem B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B -:- (Odloženo), Stolní tenis Dobřichov A - TJ Klučov C -:- (Odloženo),
5. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - Stolní tenis Dobřichov A -:-, Sokol Zásmuky B - KST Týnec nad Labem B -:-, ST Býchory - TJ Sokol Starý Kolín B -:-, Viktoria Radim "A" - TJ Sokol Velký Osek C -:-, Stolní tenis Kolín B - TJ Sokol Velim B -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Velký Osek C - Stolní tenis Kolín B -:-, TJ Sokol Starý Kolín B - Viktoria Radim "A" -:-, KST Týnec nad Labem B - ST Býchory -:-, Stolní tenis Dobřichov A - Sokol Zásmuky B -:-, TJ Klučov C - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B -:-,
7. kolo:
Sokol Zásmuky B - TJ Klučov C -:-, ST Býchory - Stolní tenis Dobřichov A -:-, Viktoria Radim "A" - KST Týnec nad Labem B -:-, Stolní tenis Kolín B - TJ Sokol Starý Kolín B -:-, TJ Sokol Velim B - TJ Sokol Velký Osek C -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Starý Kolín B - TJ Sokol Velim B -:-, KST Týnec nad Labem B - Stolní tenis Kolín B -:-, Stolní tenis Dobřichov A - Viktoria Radim "A" -:-, TJ Klučov C - ST Býchory -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - Sokol Zásmuky B -:-,
9. kolo:
ST Býchory - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B -:-, Viktoria Radim "A" - TJ Klučov C -:-, Stolní tenis Kolín B - Stolní tenis Dobřichov A -:-, TJ Sokol Velim B - KST Týnec nad Labem B -:-, TJ Sokol Velký Osek C - TJ Sokol Starý Kolín B -:-,
10. kolo:
KST Týnec nad Labem B - TJ Sokol Velký Osek C -:-, Stolní tenis Dobřichov A - TJ Sokol Velim B -:-, TJ Klučov C - Stolní tenis Kolín B -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - Viktoria Radim "A" -:-, Sokol Zásmuky B - ST Býchory -:-,
11. kolo:
Viktoria Radim "A" - Sokol Zásmuky B -:-, Stolní tenis Kolín B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B -:-, TJ Sokol Velim B - TJ Klučov C -:-, TJ Sokol Velký Osek C - Stolní tenis Dobřichov A -:-, TJ Sokol Starý Kolín B - KST Týnec nad Labem B -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Starý Kolín B - Stolní tenis Dobřichov A -:-, TJ Sokol Velký Osek C - TJ Klučov C -:-, TJ Sokol Velim B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B -:-, Stolní tenis Kolín B - Sokol Zásmuky B -:-, Viktoria Radim "A" - ST Býchory -:-,
13. kolo:
ST Býchory - Stolní tenis Kolín B -:-, Sokol Zásmuky B - TJ Sokol Velim B -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - TJ Sokol Velký Osek C -:-, TJ Klučov C - TJ Sokol Starý Kolín B -:-, Stolní tenis Dobřichov A - KST Týnec nad Labem B -:-,
14. kolo:
KST Týnec nad Labem B - TJ Klučov C -:-, TJ Sokol Starý Kolín B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B -:-, TJ Sokol Velký Osek C - Sokol Zásmuky B -:-, TJ Sokol Velim B - ST Býchory -:-, Stolní tenis Kolín B - Viktoria Radim "A" -:-,
15. kolo:
Viktoria Radim "A" - TJ Sokol Velim B -:-, ST Býchory - TJ Sokol Velký Osek C -:-, Sokol Zásmuky B - TJ Sokol Starý Kolín B -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - KST Týnec nad Labem B -:-, TJ Klučov C - Stolní tenis Dobřichov A -:-,
16. kolo:
Stolní tenis Dobřichov A - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B -:-, KST Týnec nad Labem B - Sokol Zásmuky B -:-, TJ Sokol Starý Kolín B - ST Býchory -:-, TJ Sokol Velký Osek C - Viktoria Radim "A" -:-, TJ Sokol Velim B - Stolní tenis Kolín B -:-,
17. kolo:
Stolní tenis Kolín B - TJ Sokol Velký Osek C -:-, Viktoria Radim "A" - TJ Sokol Starý Kolín B -:-, ST Býchory - KST Týnec nad Labem B -:-, Sokol Zásmuky B - Stolní tenis Dobřichov A -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - TJ Klučov C -:-,
18. kolo:
TJ Klučov C - Sokol Zásmuky B -:-, Stolní tenis Dobřichov A - ST Býchory -:-, KST Týnec nad Labem B - Viktoria Radim "A" -:-, TJ Sokol Starý Kolín B - Stolní tenis Kolín B -:-, TJ Sokol Velký Osek C - TJ Sokol Velim B -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Velim B - TJ Sokol Starý Kolín B -:-, Stolní tenis Kolín B - KST Týnec nad Labem B -:-, Viktoria Radim "A" - Stolní tenis Dobřichov A -:-, ST Býchory - TJ Klučov C -:-, Sokol Zásmuky B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - ST Býchory -:-, TJ Klučov C - Viktoria Radim "A" -:-, Stolní tenis Dobřichov A - Stolní tenis Kolín B -:-, KST Týnec nad Labem B - TJ Sokol Velim B -:-, TJ Sokol Starý Kolín B - TJ Sokol Velký Osek C -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Velký Osek C - KST Týnec nad Labem B -:-, TJ Sokol Velim B - Stolní tenis Dobřichov A -:-, Stolní tenis Kolín B - TJ Klučov C -:-, Viktoria Radim "A" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B -:-, ST Býchory - Sokol Zásmuky B -:-,
22. kolo:
Sokol Zásmuky B - Viktoria Radim "A" -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - Stolní tenis Kolín B -:-, TJ Klučov C - TJ Sokol Velim B -:-, Stolní tenis Dobřichov A - TJ Sokol Velký Osek C -:-, KST Týnec nad Labem B - TJ Sokol Starý Kolín B -:-,
Regionální soutěž 3.třídy
1. kolo:
SK Nová Ves I. C - TJ Klučov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladík Martin 3:1, Římal Lukáš 1:1, Šafránek Jaroslav 2:2, Voslař Jiří 1:3, Ulman Radim 1:1, body hostů: Štábla Peter 3:1, Cinegr Jiří 2:2, Kaše Jakub 1:3, Dvořák Vladimír 2:2), ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sokol Velim C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedvěd Tomáš 0:4, Neprášek Jakub 2:2, Novák František 1:3, Fišera Miloš 0:4, body hostů: Balouš Petr 4:0, Dulík Roman 3:1, Sedláček Pavel 2:2, Kalva Tomáš 4:0), Stolní tenis Dobřichov B - TJ Sokol Plaňany 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slabý Jaroslav 2:2, Karafiát Tomáš 0:4, Ježek Jiří 1:1, Horn Tomáš 1:3, Mašín Pavel 1:1, body hostů: Lakatoš Josef 2:2, Batelka Petr 4:0, Ležal Jaromír 3:1, Bartoš Vladimír 2:2), TJ Sokol Velký Osek D - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chod Jakub 2:2, Čebišová Linda 1:3, Psota Karel 1:3, Čebiš Patrik 1:3, body hostů: Syrový Matouš 4:0, Říha Petr 4:0, Kellnerová Lada 3:1, Reil Tomáš 0:4), Stolní tenis Kolín C - TJ Sokol Český Brod "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lain Lukáš 0:4, Zápotocký Milan 0:2, Zítka Jan 4:0, Lejnar Petr 0:4, Holler Jan 1:1, body hostů: Kolářová Linda 3:1, Opršal Tomáš 3:1, Opršal Dan 2:2, Bašta Radek 3:1),
2. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C - Stolní tenis Kolín C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrový Jiří 4:0, Herman Michal 4:0, Říha Petr 4:0, Reil Tomáš 0:4, body hostů: Pudlo Ladislav 1:3, Gruml Tomáš 1:3, Kruliš Ondřej 1:3, Lain Lukáš 1:3), TJ Sokol Plaňany - TJ Sokol Velký Osek D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ležal Jaromír 4:0, Lakatoš Josef 3:1, Batelka Petr 4:0, Kulhavý Roman 2:2, body hostů: Čebišová Linda 0:4, Hanušová Blanka 2:2, Čebiš Patrik 1:3, Psota Karel 0:4), TJ Sokol Velim C - Stolní tenis Dobřichov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Venkrbec Vít 1:3, Dulík Roman 2:0, Balouš Petr 3:1, Kalva Tomáš 4:0, Sahulka Radek 0:2, body hostů: Karafiát Tomáš 0:2, Horn Tomáš 2:2, Ježek Jiří 2:2, Švára Petr 2:2, Malina Josef 0:2), TJ Klučov D - ST EUROMASTER Kolín C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cinegr Jiří 2:2, Kaše Jakub 1:3, Říha Samuel 0:4, Štábla Peter 4:0, body hostů: Nedvěd Tomáš 2:2, Neprášek Jakub 3:1, Novák František 1:3, Bártová Věra 3:1), SK Křečhoř B - SK Nová Ves I. C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Jaromír 4:0, Flídr David 0:4, Kubín Miloslav 4:0, Moravec Petr 4:0, body hostů: Ulman Radim 1:3, Voslař Jiří 1:3, Šafránek Jaroslav 1:3, Římal Lukáš 1:3),
3. kolo:
ST EUROMASTER Kolín C - SK Křečhoř B -:- (Odloženo), Stolní tenis Dobřichov B - TJ Klučov D -:- (Odloženo), TJ Sokol Velký Osek D - TJ Sokol Velim C -:- (Odloženo), Stolní tenis Kolín C - TJ Sokol Plaňany -:- (Odloženo), TJ Sokol Český Brod "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C -:- (Odloženo),
4. kolo:
TJ Sokol Plaňany - TJ Sokol Český Brod "B" -:- (Odloženo), TJ Sokol Velim C - Stolní tenis Kolín C -:- (Odloženo), TJ Klučov D - TJ Sokol Velký Osek D -:- (Odloženo), SK Křečhoř B - Stolní tenis Dobřichov B -:- (Odloženo), SK Nová Ves I. C - ST EUROMASTER Kolín C -:- (Odloženo),
5. kolo:
Stolní tenis Dobřichov B - SK Nová Ves I. C -:-, TJ Sokol Velký Osek D - SK Křečhoř B -:-, Stolní tenis Kolín C - TJ Klučov D -:-, TJ Sokol Český Brod "B" - TJ Sokol Velim C -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C - TJ Sokol Plaňany -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Velim C - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C -:-, TJ Klučov D - TJ Sokol Český Brod "B" -:-, SK Křečhoř B - Stolní tenis Kolín C -:-, SK Nová Ves I. C - TJ Sokol Velký Osek D -:-, ST EUROMASTER Kolín C - Stolní tenis Dobřichov B -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Velký Osek D - ST EUROMASTER Kolín C -:-, Stolní tenis Kolín C - SK Nová Ves I. C -:-, TJ Sokol Český Brod "B" - SK Křečhoř B -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C - TJ Klučov D -:-, TJ Sokol Plaňany - TJ Sokol Velim C -:-,
8. kolo:
TJ Klučov D - TJ Sokol Plaňany -:-, SK Křečhoř B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C -:-, SK Nová Ves I. C - TJ Sokol Český Brod "B" -:-, ST EUROMASTER Kolín C - Stolní tenis Kolín C -:-, Stolní tenis Dobřichov B - TJ Sokol Velký Osek D -:-,
9. kolo:
Stolní tenis Kolín C - Stolní tenis Dobřichov B -:-, TJ Sokol Český Brod "B" - ST EUROMASTER Kolín C -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C - SK Nová Ves I. C -:-, TJ Sokol Plaňany - SK Křečhoř B -:-, TJ Sokol Velim C - TJ Klučov D -:-,
10. kolo:
SK Křečhoř B - TJ Sokol Velim C -:-, SK Nová Ves I. C - TJ Sokol Plaňany -:-, ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C -:-, Stolní tenis Dobřichov B - TJ Sokol Český Brod "B" -:-, TJ Sokol Velký Osek D - Stolní tenis Kolín C -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Český Brod "B" - TJ Sokol Velký Osek D -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C - Stolní tenis Dobřichov B -:-, TJ Sokol Plaňany - ST EUROMASTER Kolín C -:-, TJ Sokol Velim C - SK Nová Ves I. C -:-, TJ Klučov D - SK Křečhoř B -:-,
12. kolo:
TJ Klučov D - SK Nová Ves I. C -:-, TJ Sokol Velim C - ST EUROMASTER Kolín C -:-, TJ Sokol Plaňany - Stolní tenis Dobřichov B -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C - TJ Sokol Velký Osek D -:-, TJ Sokol Český Brod "B" - Stolní tenis Kolín C -:-,
13. kolo:
Stolní tenis Kolín C - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C -:-, TJ Sokol Velký Osek D - TJ Sokol Plaňany -:-, Stolní tenis Dobřichov B - TJ Sokol Velim C -:-, ST EUROMASTER Kolín C - TJ Klučov D -:-, SK Nová Ves I. C - SK Křečhoř B -:-,
14. kolo:
SK Křečhoř B - ST EUROMASTER Kolín C -:-, TJ Klučov D - Stolní tenis Dobřichov B -:-, TJ Sokol Velim C - TJ Sokol Velký Osek D -:-, TJ Sokol Plaňany - Stolní tenis Kolín C -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C - TJ Sokol Český Brod "B" -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Český Brod "B" - TJ Sokol Plaňany -:-, Stolní tenis Kolín C - TJ Sokol Velim C -:-, TJ Sokol Velký Osek D - TJ Klučov D -:-, Stolní tenis Dobřichov B - SK Křečhoř B -:-, ST EUROMASTER Kolín C - SK Nová Ves I. C -:-,
16. kolo:
SK Nová Ves I. C - Stolní tenis Dobřichov B -:-, SK Křečhoř B - TJ Sokol Velký Osek D -:-, TJ Klučov D - Stolní tenis Kolín C -:-, TJ Sokol Velim C - TJ Sokol Český Brod "B" -:-, TJ Sokol Plaňany - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C - TJ Sokol Velim C -:-, TJ Sokol Český Brod "B" - TJ Klučov D -:-, Stolní tenis Kolín C - SK Křečhoř B -:-, TJ Sokol Velký Osek D - SK Nová Ves I. C -:-, Stolní tenis Dobřichov B - ST EUROMASTER Kolín C -:-,
18. kolo:
ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sokol Velký Osek D -:-, SK Nová Ves I. C - Stolní tenis Kolín C -:-, SK Křečhoř B - TJ Sokol Český Brod "B" -:-, TJ Klučov D - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C -:-, TJ Sokol Velim C - TJ Sokol Plaňany -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Plaňany - TJ Klučov D -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C - SK Křečhoř B -:-, TJ Sokol Český Brod "B" - SK Nová Ves I. C -:-, Stolní tenis Kolín C - ST EUROMASTER Kolín C -:-, TJ Sokol Velký Osek D - Stolní tenis Dobřichov B -:-,
20. kolo:
Stolní tenis Dobřichov B - Stolní tenis Kolín C -:-, ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sokol Český Brod "B" -:-, SK Nová Ves I. C - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C -:-, SK Křečhoř B - TJ Sokol Plaňany -:-, TJ Klučov D - TJ Sokol Velim C -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Velim C - SK Křečhoř B -:-, TJ Sokol Plaňany - SK Nová Ves I. C -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C - ST EUROMASTER Kolín C -:-, TJ Sokol Český Brod "B" - Stolní tenis Dobřichov B -:-, Stolní tenis Kolín C - TJ Sokol Velký Osek D -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Velký Osek D - TJ Sokol Český Brod "B" -:-, Stolní tenis Dobřichov B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C -:-, ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sokol Plaňany -:-, SK Nová Ves I. C - TJ Sokol Velim C -:-, SK Křečhoř B - TJ Klučov D -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy