Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Zbraslavice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlasák Ota 1:2, Váša Jan 2:2, Švarc Petr 1:3, Čtveráček Martin 2:2, WO 0:1, body hostů: Somberg Petr 3:1, Fuchs Martin 2:1, Světlík Milan ml. 1:3, Hnízdo Petr 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Čáslav D - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beran Stanislav 0:3, Sosnovec Martin ml. 0:4, Kotrba Jaroslav 2:2, Stínil Václav 3:1, WO 0:1, body hostů: Němec Marek 2:0, Jandejsek Zdeněk 2:1, Förster Vojtěch 3:1, Herout Václav 3:1, Langer Josef 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Malín D - TJ Sokol Malín C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolman Leon 2:0, Sytař Dan 0:2, Kárník Jiří 1:2, Křenovský Štěpán 0:1, WO 7:1, body hostů: Sosnovec Bohumil 3:1, Růžička Daniel 1:2, Kvíz Martin 1:0, WO 1:7), Sokol Močovice B - TJ Sokol Čáslav C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Ondřej 2:2, Kristek Ondřej 1:1, Dejnožka Tomáš 1:2, Dastych Jiří 2:2, Novotný Luboš 0:2, WO 0:1, body hostů: Šorejs Jaroslav 1:3, Kořínek Zdeněk 3:1, Líska David 2:2, Kasal Jan 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Starkoč - SKP Olympia Kutná Hora A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čakovský Karel 0:1, Palát Dominik 2:2, Čakovský Michal 2:2, Čakovský Milan st. 4:0, WO 0:3, body hostů: Darius Stanislav 2:2, Zajíček Ivan 1:2, Vrána Miroslav 0:3, Kunášek Josef 2:1, WO 3:0),
2. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice A - SKP Olympia Kutná Hora A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Světlík Milan ml. 3:1, Hnízdo Petr 1:3, Somberg Petr 3:1, Fuchs Martin 1:3, body hostů: Darius Stanislav 3:1, Zajíček Ivan 3:1, Kunášek Josef 2:2, Chyba Jaroslav 0:4), TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Starkoč 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šorejs Jaroslav 1:3, Kořínek Zdeněk 1:3, Líska Filip 2:2, Petržílka Ondřej 3:1, body hostů: Čakovský Milan st. 4:0, Palát Dominik 2:2, Čakovský Michal 3:1, Čakovský Karel 0:1, Kozák Pavel 0:3), TJ Sokol Malín C - Sokol Močovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cihlář Jan 2:1, Jirásek Zdeněk 2:1, Kořínek Milan 2:1, Kvíz Martin 2:2, WO 0:3, body hostů: Novotný Ondřej 1:3, Kristek Ondřej 3:0, Dejnožka Tomáš 0:3, Dastych Jiří 1:2, WO 3:0), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Malín D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jandejsek Zdeněk 3:0, Němec Marek 2:1, Herout Václav 3:0, Babka Dominik 2:0, WO 5:0, body hostů: Kárník Jiří 0:3, Sytař Dan 1:3, Fryml Filip 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Čáslav D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švarc Petr 2:1, Vlasák Ota 1:1, Čtveráček Martin 3:0, Váša Jan 2:2, WO 2:2, body hostů: Stínil Václav 3:1, Širák Daniel 1:2, Kotrba Jaroslav 0:3, Beran Stanislav 0:2, WO 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Čáslav D - TJ Sokol Zbraslavice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Širák Daniel 0:3, Kotrba Jaroslav 2:2, Beran Stanislav 0:4, Stínil Václav 1:2, WO 2:0, body hostů: Somberg Petr 2:1, Fuchs Martin 3:0, Světlík Milan ml. 3:1, Hnízdo Petr 3:1, WO 0:2), TJ Sokol Malín D - TJ Sokol Uhlířské Janovice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fryml Filip 2:2, Kárník Jiří 0:2, Kolman Leon 4:0, Křenovský Štěpán 2:2, Sytař Dan 2:0, body hostů: Váša Jan 3:1, Pufler Václav 1:3, Vlasák Ota 0:4, Švarc Petr 2:2), Sokol Močovice B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Ondřej 0:4, Kristek Ondřej 2:2, Dastych Jiří 2:2, Dejnožka Tomáš 0:4, body hostů: Jandejsek Pavel 4:0, Jandejsek Zdeněk 4:0, Herout Václav 2:2, Němec Marek 2:0, Langer Josef 0:2), TJ Sokol Starkoč - TJ Sokol Malín C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čakovský Milan ml. 1:1, Palát Dominik 0:2, Čakovský Milan st. 3:0, Čakovský Michal 2:0, WO 8:0, body hostů: Kořínek Milan 2:1, Jirásek Zdeněk 1:2, Sosnovec Bohumil 0:3, WO 0:8), SKP Olympia Kutná Hora A - TJ Sokol Čáslav C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Darius Stanislav 3:1, Kunášek Josef 3:1, Zajíček Ivan 3:1, Vrána Miroslav 0:4, body hostů: Petržílka Ondřej 3:1, Kořínek Zdeněk 2:2, Šorejs Jaroslav 1:3, Líska David 1:3),
4. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice A - TJ Sokol Čáslav C -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín C - SKP Olympia Kutná Hora A -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Starkoč -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice B - Sokol Močovice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav D - TJ Sokol Malín D -:- (zrušeno),
5. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice A - TJ Sokol Starkoč -:- (zrušeno), SKP Olympia Kutná Hora A - Sokol Močovice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Malín D -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín C - TJ Sokol Čáslav D -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Uhlířské Janovice B -:- (zrušeno),
6. kolo:
TJ Sokol Malín D - TJ Sokol Zbraslavice A -:- (zrušeno), Sokol Močovice B - TJ Sokol Čáslav D -:- (zrušeno), TJ Sokol Starkoč - TJ Sokol Uhlířské Janovice B -:- (zrušeno), SKP Olympia Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Malín C -:- (zrušeno),
7. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice A - TJ Sokol Malín C -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Čáslav C -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice B - SKP Olympia Kutná Hora A -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav D - TJ Sokol Starkoč -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín D - Sokol Močovice B -:- (zrušeno),
8. kolo:
Sokol Močovice B - TJ Sokol Zbraslavice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Starkoč - TJ Sokol Malín D -:- (zrušeno), SKP Olympia Kutná Hora A - TJ Sokol Čáslav D -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Uhlířské Janovice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B -:- (zrušeno),
9. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Zbraslavice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Malín C -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav D - TJ Sokol Čáslav C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stínil Václav 3:1, Beran Stanislav 3:1, Reimann Jakub 2:2, Širák Daniel 3:1, body hostů: Kasal Jan 3:1, Líska David 2:2, Smetana Filip 0:4, Kratochvíl Šimon 0:4), TJ Sokol Malín D - SKP Olympia Kutná Hora A -:- (zrušeno), Sokol Močovice B - TJ Sokol Starkoč -:- (zrušeno),
10. kolo:
SKP Olympia Kutná Hora A - TJ Sokol Zbraslavice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Starkoč - TJ Sokol Čáslav C -:- (zrušeno), Sokol Močovice B - TJ Sokol Malín C -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín D - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav D - TJ Sokol Uhlířské Janovice B -:- (zrušeno),
11. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice A - TJ Sokol Čáslav D -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Malín D -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - Sokol Močovice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín C - TJ Sokol Starkoč -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav C - SKP Olympia Kutná Hora A -:- (zrušeno),
12. kolo:
TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Zbraslavice A -:- (zrušeno), SKP Olympia Kutná Hora A - TJ Sokol Malín C -:- (zrušeno), TJ Sokol Starkoč - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B -:- (zrušeno), Sokol Močovice B - TJ Sokol Uhlířské Janovice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín D - TJ Sokol Čáslav D -:- (zrušeno),
13. kolo:
TJ Sokol Starkoč - TJ Sokol Zbraslavice A -:- (zrušeno), Sokol Močovice B - SKP Olympia Kutná Hora A -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín D - TJ Sokol Čáslav C -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav D - TJ Sokol Malín C -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B -:- (zrušeno),
14. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice A - TJ Sokol Malín D -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav D - Sokol Močovice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Starkoč -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - SKP Olympia Kutná Hora A -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín C - TJ Sokol Čáslav C -:- (zrušeno),
15. kolo:
TJ Sokol Malín C - TJ Sokol Zbraslavice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B -:- (zrušeno), SKP Olympia Kutná Hora A - TJ Sokol Uhlířské Janovice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Starkoč - TJ Sokol Čáslav D -:- (zrušeno), Sokol Močovice B - TJ Sokol Malín D -:- (zrušeno),
16. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice A - TJ Sokol Uhlířské Janovice B -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Čáslav D -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín C - TJ Sokol Malín D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sosnovec Bohumil 2:2, Faltín Antonín 2:0, Kvíz Martin 1:2, Beňuš Petr 4:0, Jirásek Zdeněk 1:0, WO 1:1, body hostů: Fryml Filip 1:3, Křenovský Štěpán 1:3, Kolman Leon 2:1, Sytař Dan 0:3, WO 1:1), TJ Sokol Čáslav C - Sokol Močovice B -:- (zrušeno), SKP Olympia Kutná Hora A - TJ Sokol Starkoč -:- (zrušeno),
17. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice A - Sokol Močovice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín D - TJ Sokol Starkoč -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav D - SKP Olympia Kutná Hora A -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Čáslav C -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Malín C -:- (zrušeno),
18. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín C - TJ Sokol Uhlířské Janovice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Čáslav D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Filip 4:0, Kořínek Zdeněk 4:0, Šorejs Jaroslav 4:0, Petržílka Ondřej 4:0, body hostů: Mundil Robert 0:4, Sosnovec Martin ml. 0:4, Řezníček Jan 0:4, Svoboda Michal 0:4), SKP Olympia Kutná Hora A - TJ Sokol Malín D -:- (zrušeno), TJ Sokol Starkoč - Sokol Močovice B -:- (zrušeno),
Regionální přebor 2. třídy
1. kolo:
SKP Olympia Kutná Hora B - TJ Sokol Zbraslavice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačírek David 3:1, Vaněk Jiří 1:1, Vlach Luděk 0:4, Hurt Jan 1:3, Krupička Jaroslav 1:1, body hostů: Hnízdo Petr 3:1, Břečka Josef 2:2, Jandík Luboš 3:1, Fuchs Josef 2:2), TJ Sokol Kácov - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Josef 2:0, Lepič Jaroslav 3:1, Frajt František 3:0, Novotný Pavel 4:0, Šmíd Jan 1:1, WO 0:1, body hostů: Kupsa Radim 0:4, Kupsa Tomáš 0:4, Baloun Jan 2:2, Fuchsová Kateřina 0:2, Fuchsová Adéla 0:1, WO 1:0), TJ Sokol Chlístovice - TJ Sokol Malín E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Milan 4:0, Zikmunda Petr 2:2, Zatřepálek Filip 1:3, Hervertová Natálie 0:4, body hostů: Fiedler Jan 0:2, Kárník Jiří 3:1, Svoboda Jiří 2:2, Sosnovec Bohumil 3:1, Veverková Kateřina 1:1), Sokol Močovice C - TJ Sokol Malešov 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hatala Peter 3:1, Novotný Luboš 2:0, Kvaček Miloslav 4:0, Ronovský Milan 4:0, Stojanov Alexandr 0:2, body hostů: Kapička Aleš 1:3, Douda Jiří 0:4, Mráz Zdeněk 1:3, Kamenář Jan 1:3), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - TJ Sokol Uhlířské Janovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jajčišin Martin 3:1, Babka Dominik 3:1, Cendelín Filip 2:1, Förster Tomáš 2:2, Förster Josef 1:0, body hostů: Pufler Václav 4:0, Puflerová Markéta 1:3, Nešpor Miroslav 0:4, Skalický Tomáš 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Zbraslavice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mulenková Eva 3:1, Král Jiří 2:1, Šimková Aneta 3:1, Pufler Václav 4:0, WO 1:0, body hostů: Břečka Josef 0:4, Jandík Luboš 2:2, Fuchs Josef 1:2, Stoklasa Jan 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Malešov - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapička Aleš 0:4, Melvald Lukáš 2:2, Douda Jiří 2:2, Starý Milan 0:4, body hostů: Cendelín Filip 2:2, Babka Dominik 4:0, Jajčišin Martin 2:2, Vacík Patrick 4:0), TJ Sokol Chlístovice - Sokol Močovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Milan 2:2, Křemenák Josef 0:2, Podholová Soňa 1:3, Franc Lukáš 3:1, Král Miloslav 2:0, body hostů: Ronovský Milan 2:2, Hatala Peter 4:0, Novotný Luboš 1:3, Kvaček Miloslav 1:3), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - TJ Sokol Malín E 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Friš Miroslav 4:0, Baloun Jan 1:3, Nácovský Ondřej 4:0, Fuchsová Adéla 1:3, WO 1:0, body hostů: Sosnovec Bohumil 2:2, Fiedler Jan 2:2, Svoboda Jiří 2:2, Veverková Kateřina 0:4, WO 0:1), SKP Olympia Kutná Hora B - TJ Sokol Kácov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačírek David 3:0, Vlach Luděk 0:1, Krupička Jaroslav 0:3, Vaněk Jiří 3:0, Hurt Jan 1:1, WO 4:0, body hostů: Novotný Pavel 0:2, Frajt František 2:2, Lepič Jaroslav 2:2, Svoboda Josef 1:1, WO 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Kácov - TJ Sokol Zbraslavice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kohout Milan 1:2, Lepič Jaroslav 1:3, Frajt František 2:1, Novotný Pavel 1:3, Svoboda Josef 0:1, WO 1:0, body hostů: Hnízdo Petr 4:0, Jandík Luboš 2:2, Břečka Josef 3:1, Fuchs Josef 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Malín E - SKP Olympia Kutná Hora B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jiří 0:4, Veverková Kateřina 0:4, Uhrová Tereza 0:4, Fiedler Jan 0:2, Kárník Jiří 2:0, body hostů: Kačírek David 3:1, Krupička Jaroslav 3:1, Chyba Jaroslav 2:0, Hurt Jan 4:0, Vaněk Jiří 2:0), Sokol Močovice C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hatala Peter 4:0, Novotný Luboš 0:4, Kvaček Miloslav 2:1, Ronovský Milan 4:0, WO 0:1, body hostů: Herout Václav 2:2, Friš Miroslav 1:3, Nácovský Ondřej 1:3, Dolejš Ladislav 1:2, WO 1:0), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - TJ Sokol Chlístovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Förster Vojtěch 2:2, Babka Dominik 2:2, Jajčišin Martin 0:4, Vacík Patrick 3:1, body hostů: Franc Lukáš 4:0, Zikmunda Petr 1:3, Podholová Soňa 3:1, Sojka Tomáš 1:3), TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Malešov 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mulenková Eva 4:0, Král Jiří 4:0, Šimková Aneta 2:2, WO 0:5, body hostů: Melvald Lukáš 1:2, Douda Jiří 1:2, Kamenář Jan 0:3, Mráz Zdeněk 0:3, WO 5:0),
4. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice B - TJ Sokol Malešov -:- (zrušeno), TJ Sokol Chlístovice - TJ Sokol Uhlířské Janovice C -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fuchsová Kateřina 1:3, Dolejš Ladislav 1:3, Fuchsová Adéla 1:3, Herout Václav 3:1, body hostů: Babka Dominik 3:1, Förster Josef 1:2, Förster Vojtěch 4:0, Cendelín Filip 2:2, Förster Tomáš 0:1), SKP Olympia Kutná Hora B - Sokol Močovice C -:- (zrušeno), TJ Sokol Kácov - TJ Sokol Malín E -:- (zrušeno),
5. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice C - Sokol Močovice C -:- (zrušeno), TJ Sokol Malešov - TJ Sokol Malín E -:- (zrušeno), TJ Sokol Chlístovice - TJ Sokol Kácov -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - SKP Olympia Kutná Hora B -:- (zrušeno),
6. kolo:
TJ Sokol Malín E - TJ Sokol Zbraslavice B -:- (zrušeno), Sokol Močovice C - TJ Sokol Kácov -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - SKP Olympia Kutná Hora B -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C -:- (zrušeno), TJ Sokol Malešov - TJ Sokol Chlístovice -:- (zrušeno),
7. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice B - TJ Sokol Chlístovice -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - TJ Sokol Malešov -:- (zrušeno), SKP Olympia Kutná Hora B - TJ Sokol Uhlířské Janovice C -:- (zrušeno), TJ Sokol Kácov - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín E - Sokol Močovice C -:- (zrušeno),
8. kolo:
Sokol Močovice C - TJ Sokol Zbraslavice B -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - TJ Sokol Malín E -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Kácov -:- (zrušeno), TJ Sokol Malešov - SKP Olympia Kutná Hora B -:- (zrušeno), TJ Sokol Chlístovice - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C -:- (zrušeno),
9. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - TJ Sokol Zbraslavice B -:- (zrušeno), SKP Olympia Kutná Hora B - TJ Sokol Chlístovice -:- (zrušeno), TJ Sokol Kácov - TJ Sokol Malešov -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín E - TJ Sokol Uhlířské Janovice C -:- (zrušeno), Sokol Močovice C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D -:- (zrušeno),
10. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice B - TJ Sokol Uhlířské Janovice C -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - TJ Sokol Malešov -:- (zrušeno), Sokol Močovice C - TJ Sokol Chlístovice -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín E - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C -:- (zrušeno), TJ Sokol Kácov - SKP Olympia Kutná Hora B -:- (zrušeno),
11. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice B - TJ Sokol Kácov -:- (zrušeno), SKP Olympia Kutná Hora B - TJ Sokol Malín E -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - Sokol Močovice C -:- (zrušeno), TJ Sokol Chlístovice - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D -:- (zrušeno), TJ Sokol Malešov - TJ Sokol Uhlířské Janovice C -:- (zrušeno),
12. kolo:
TJ Sokol Malešov - TJ Sokol Zbraslavice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Chlístovice -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babka Dominik 3:1, Förster Vojtěch 3:1, Jajčišin Martin 0:4, Vacík Patrick 2:2, body hostů: Herout Václav 3:1, Friš Miroslav 3:1, Dolejš Ladislav 1:3, Nácovský Ondřej 1:3), Sokol Močovice C - SKP Olympia Kutná Hora B -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín E - TJ Sokol Kácov -:- (zrušeno),
13. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - TJ Sokol Zbraslavice B -:- (zrušeno), Sokol Močovice C - TJ Sokol Uhlířské Janovice C -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín E - TJ Sokol Malešov -:- (zrušeno), TJ Sokol Kácov - TJ Sokol Chlístovice -:- (zrušeno), SKP Olympia Kutná Hora B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C -:- (zrušeno),
14. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice B - TJ Sokol Malín E -:- (zrušeno), TJ Sokol Kácov - Sokol Močovice C -:- (zrušeno), SKP Olympia Kutná Hora B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - TJ Sokol Uhlířské Janovice C -:- (zrušeno), TJ Sokol Chlístovice - TJ Sokol Malešov -:- (zrušeno),
15. kolo:
TJ Sokol Chlístovice - TJ Sokol Zbraslavice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Malešov - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice C - SKP Olympia Kutná Hora B -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - TJ Sokol Kácov -:- (zrušeno), Sokol Močovice C - TJ Sokol Malín E -:- (zrušeno),
16. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice B - SKP Olympia Kutná Hora B -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - TJ Sokol Kácov -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín E - TJ Sokol Chlístovice -:- (zrušeno), TJ Sokol Malešov - Sokol Močovice C -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D -:- (zrušeno),
17. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice B - Sokol Močovice C -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín E - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D -:- (zrušeno), TJ Sokol Kácov - TJ Sokol Uhlířské Janovice C -:- (zrušeno), SKP Olympia Kutná Hora B - TJ Sokol Malešov -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - TJ Sokol Chlístovice -:- (zrušeno),
18. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C -:- (zrušeno), TJ Sokol Chlístovice - SKP Olympia Kutná Hora B -:- (zrušeno), TJ Sokol Malešov - TJ Sokol Kácov -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Malín E -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - Sokol Močovice C -:- (zrušeno),
Regionální přebor 3. třídy
1. kolo:
TJ Církvice A - TJ Sokol Čáslav E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uhrová Tereza 0:4, Uher Petr 4:0, Malimánek Matěj 0:3, Líska Jakub 2:2, Lísková Kateřina 1:0, body hostů: Faltýn Karel 3:1, Reimann Jakub 3:1, Sosnovec Martin ml. 2:2, Smetana Filip 1:3), SKK Hlízov A - SKK Hlízov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kačerovský Martin 4:0, Procházka Adam 3:1, Dlabal Jan 4:0, Huka Petr 2:2, body hostů: Kačerovský Josef st. 1:3, Troubil Jiří 0:4, Kačerovský Josef 0:4, Novák Denis 2:2), TJ Sokol Uhlířské Janovice D - TJ Církvice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Puflerová Markéta 0:4, Procházka David 0:4, Skalický Tomáš 0:4, Čermák Roman 0:4, body hostů: Kramář Jan 4:0, Kučera Svatopluk 4:0, Křížek Pavel 4:0, Dolejší Pavel 4:0),
2. kolo:
SKK Hlízov B - TJ Sokol Uhlířské Janovice D 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dytrych Vladimír 1:2, Kačerovský Josef st. 1:2, Novák Denis 0:3, Marián Martin 3:0, WO 5:0, body hostů: Puflerová Markéta 3:1, Skalický Tomáš 1:3, Nešpor Miroslav 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Čáslav E - SKK Hlízov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Reimann Jakub 4:0, Sosnovec Martin ml. 1:3, Smetana Filip 0:4, Faltýn Karel 3:1, body hostů: Matička Milan 2:2, Kačerovský Martin 2:2, Dlabal Jan 2:2, Huka Petr 2:2), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT E - TJ Církvice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baloun Jan 1:3, Fuchsová Kateřina 0:4, Cendelín Filip 1:3, Fuchsová Adéla 1:1, Förster Tomáš 0:2, body hostů: Uher Petr 4:0, Lísková Kateřina 4:0, Líska Jakub 4:0, Malimánek Matěj 1:3),
3. kolo:
SKK Hlízov A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT E -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice D - TJ Sokol Čáslav E -:- (zrušeno), TJ Církvice B - SKK Hlízov B -:- (zrušeno),
4. kolo:
TJ Sokol Čáslav E - TJ Církvice B -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT E - TJ Sokol Uhlířské Janovice D -:- (zrušeno), TJ Církvice A - SKK Hlízov A -:- (zrušeno),
5. kolo:
TJ Sokol Uhlířské Janovice D - TJ Církvice A -:- (zrušeno), TJ Církvice B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT E -:- (zrušeno), SKK Hlízov B - TJ Sokol Čáslav E -:- (zrušeno),
6. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT E - SKK Hlízov B -:- (zrušeno), TJ Církvice A - TJ Církvice B 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Uher Petr 3:0, Líska Jakub 1:2, Uhrová Tereza 1:1, Lísková Kateřina 3:0, Malimánek Matěj 0:1, WO 5:0, body hostů: Dolejší Pavel 2:2, Křížek Pavel 0:4, Kučera Svatopluk 2:2, WO 0:5), SKK Hlízov A - TJ Sokol Uhlířské Janovice D -:- (zrušeno),
7. kolo:
TJ Církvice B - SKK Hlízov A -:- (zrušeno), SKK Hlízov B - TJ Církvice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav E - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT E -:- (zrušeno),
8. kolo:
TJ Sokol Čáslav E - TJ Církvice A -:- (zrušeno), SKK Hlízov B - SKK Hlízov A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Dušan ml. 1:3, Dytrych Vladimír 0:4, Marián Martin 1:3, Novák Dušan 0:4, body hostů: Kačerovský Martin 4:0, Procházka Adam 3:1, Matička Milan 3:1, Dlabal Jan 4:0), TJ Církvice B - TJ Sokol Uhlířské Janovice D -:- (zrušeno),
9. kolo:
TJ Sokol Uhlířské Janovice D - SKK Hlízov B -:- (zrušeno), SKK Hlízov A - TJ Sokol Čáslav E -:- (zrušeno), TJ Církvice A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT E -:- (zrušeno),
10. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT E - SKK Hlízov A -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav E - TJ Sokol Uhlířské Janovice D -:- (zrušeno), SKK Hlízov B - TJ Církvice B -:- (zrušeno),
11. kolo:
TJ Církvice B - TJ Sokol Čáslav E -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice D - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT E -:- (zrušeno), SKK Hlízov A - TJ Církvice A -:- (zrušeno),
12. kolo:
TJ Církvice A - TJ Sokol Uhlířské Janovice D -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT E - TJ Církvice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav E - SKK Hlízov B -:- (zrušeno),
13. kolo:
SKK Hlízov B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT E -:- (zrušeno), TJ Církvice B - TJ Církvice A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dolejší Pavel 3:1, Křížek Pavel 1:3, Kučera Svatopluk 3:1, WO 0:5, body hostů: Lísková Kateřina 3:0, Líska Jakub 1:2, Uhrová Tereza 1:2, Malimánek Matěj 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Uhlířské Janovice D - SKK Hlízov A -:- (zrušeno),
14. kolo:
SKK Hlízov A - TJ Církvice B -:- (zrušeno), TJ Církvice A - SKK Hlízov B -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT E - TJ Sokol Čáslav E -:- (zrušeno),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy