Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1.třídy
1. kolo:
TJ Start Mlékojedy A - SK Mšeno A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strnad Jiří 2:2, Grigoriadi Roman 1:3, Novotný Petr 1:3, Zajbrlík Petr 2:2, body hostů: Malý Petr 4:0, Bízek Zdeněk 4:0, Sedlák Tomáš 2:2, Kůtek Jaroslav 0:4), Sokol Mělník - Pšovka A - TJ KRALUPY B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Braunšveig Aleš 4:0, Kasáček Martin 2:2, Švesták Petr 3:1, Zelenka Petr 3:1, body hostů: Holeček Jiří 3:1, Bulíček Michael 1:3, Týc Petr 0:1, Růžička Petr 0:4, Procházka Stanislav 0:3), TJ Sokol Horní Počaply - TJ Neratovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Coufal Martin 3:1, Němeček Vladimír 4:0, Svárovský Luboš 0:4, Bradáč Jiří 1:1, Petera Jaroslav 0:2, body hostů: Salmon Ivan 3:1, Hampejs Tomáš 2:2, Válek Zdeněk 2:2, Kratochvíl Ivo 1:3), TJ Neratovice D - Sokol Dolní Beřkovice B 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián Jiří 4:0, Janda Filip 4:0, Košatý Jan 2:0, Kovařík Tomáš 4:0, Hurdálek Pavel 2:0, body hostů: Vaněk Antonín 0:4, Papež Miloslav 0:4, Hollein Martin 0:4, Šimon Vladimír 0:2, Danaj Milan 0:2), TJ KRALUPY A - TJ Sokol Všetaty B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobota Miroslav 0:4, Holan Josef 0:4, Budák Vladimír 1:3, Bjalončík Emil 0:4, body hostů: Primáč Vojtěch 4:0, Novák Aleš 4:0, Urban Milan 4:0, Moulis Pavel 3:1), TJ Sokol Dřínov A - TJ Dynamo Nelahozeves B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kruml Jan 4:0, Káš Pavel 2:0, Poláková Lucie 1:1, Plocková Klára 2:2, Feriová Marie Rozálie 0:2, Pleticha Robert 0:2, body hostů: Novotný Josef 2:2, Štipák Roman 2:2, Vedral Pavel 1:3, Kloda Jiří 2:2),
2. kolo:
SK Mšeno A - TJ Dynamo Nelahozeves B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Petr 4:0, Bízek Zdeněk 2:2, Sedlák Tomáš 1:3, Kummer Václav 2:2, body hostů: Brož Petr 3:1, Novotný Josef 2:2, Vedral Pavel 1:3, Kloda Jiří 1:3), TJ Sokol Všetaty B - TJ Sokol Dřínov A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Josef 3:1, Novák Aleš 3:1, Primáč Vojtěch 4:0, Urban Milan 2:2, body hostů: Kruml Jan 3:1, Poláková Lucie 0:1, Plocková Klára 1:3, Feriová Marie Rozálie 0:4, Šály Vladimír 0:3), Sokol Dolní Beřkovice B - TJ KRALUPY A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Papež Miloslav 4:0, Šimon Vladimír 2:2, Hollein Martin 2:2, Vaněk Antonín 4:0, body hostů: Holan Josef 2:2, Budák Vladimír 1:3, Točík Ondřej 1:3, Bjalončík Emil 0:4), TJ Neratovice E - TJ Neratovice D 6:11 (body domácích: Guth Michael 0:3, Hampejs Tomáš 1:2, Válek Zdeněk 1:2, WO 4:4, body hostů: Janda Filip 3:0, Košatý Jan 3:0, Kovařík Tomáš 1:2, WO 4:4), TJ KRALUPY B - TJ Sokol Horní Počaply 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holeček Jiří 3:1, Bulíček Michael 3:1, Babák Josef 1:2, Procházka Stanislav 2:2, Slapnička Karel 1:0, body hostů: Němeček Vladimír 2:2, Coufal Martin 2:2, Hančl Jaroslav 2:2, Petera Jaroslav 0:4), TJ Start Mlékojedy A - Sokol Mělník - Pšovka A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strnad Jiří 1:3, Grigoriadi Roman 0:4, Dvořák Zdeněk ml. 0:4, Zajbrlík Petr 1:3, body hostů: Zelenka Petr 3:1, Švesták Petr 3:1, Braunšveig Aleš 4:0, Kasáček Martin 4:0),
3. kolo:
Sokol Mělník - Pšovka A - SK Mšeno A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Braunšveig Aleš 3:1, Kasáček Martin 2:2, Švesták Petr 2:2, Čech Miroslav 1:3, body hostů: Malý Petr 3:1, Bízek Zdeněk 3:1, Sedlák Tomáš 1:3, Kummer Václav 1:3), TJ Sokol Horní Počaply - TJ Start Mlékojedy A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Vladimír 2:2, Coufal Martin 2:2, Hančl Jaroslav 2:2, Svárovský Luboš 0:4, body hostů: Strnad Jiří 4:0, Grigoriadi Roman 3:1, Zajbrlík Petr 1:3, Dvořák Zdeněk ml. 2:2), TJ Neratovice D - TJ KRALUPY B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janda Filip 4:0, Košatý Jan 4:0, Fabián Jiří 1:1, Kovařík Tomáš 4:0, Hurdálek Pavel 0:2, body hostů: Holeček Jiří 1:3, Bulíček Michael 0:4, Babák Josef 1:1, Růžička Petr 1:3, Procházka Stanislav 0:2), TJ KRALUPY A - TJ Neratovice E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schweizer Tomáš 1:3, Holan Josef 4:0, Budák Vladimír 0:4, Točík Ondřej 2:2, body hostů: Guth Michael 2:2, Hampejs Tomáš 3:1, Válek Zdeněk 3:1, Kratochvíl Ivo 1:3), TJ Sokol Dřínov A - Sokol Dolní Beřkovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruml Jan 4:0, Poláková Lucie 1:1, Šály Vladimír 0:4, Feriová Marie Rozálie 0:4, Olmer Vladimír 0:2, body hostů: Vaněk Antonín 3:1, Papež Miloslav 2:2, Hollein Martin 3:1, Danaj Milan 3:1), TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Sokol Všetaty B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brož Petr 1:3, Novotný Josef 0:4, Štipák Roman 2:2, Vedral Pavel 2:2, body hostů: Urban Milan 3:1, Novák Aleš 4:0, Moulis Pavel 2:2, Bíba Jaroslav 2:2),
4. kolo:
SK Mšeno A - TJ Sokol Všetaty B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Petr 4:0, Bízek Zdeněk 1:3, Sedlák Tomáš 1:3, Kummer Václav 1:3, body hostů: Primáč Vojtěch 3:1, Novák Aleš 1:3, Urban Milan 3:1, Moulis Pavel 2:2), Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Dynamo Nelahozeves B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Papež Miloslav 2:2, Šimon Vladimír 1:3, Danaj Milan 1:3, Vaněk Antonín 3:1, body hostů: Brož Petr 1:3, Novotný Josef 3:1, Kloda Jiří 3:1, Vedral Pavel 2:2), TJ Neratovice E - TJ Sokol Dřínov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hampejs Tomáš 3:1, Guth Michael 3:1, Válek Zdeněk 2:2, Salmon Ivan 2:2, body hostů: Feriová Marie Rozálie 0:3, Kruml Jan 4:0, Poláková Lucie 2:2, Šály Vladimír 0:4, Olmer Vladimír 0:1), TJ KRALUPY B - TJ KRALUPY A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bulíček Michael 2:2, Růžička Petr 3:1, Babák Josef 2:0, Procházka Stanislav 2:0, Slapnička Karel 2:0, Borecká Světluška 2:0, body hostů: Bjalončík Emil 0:4, Brauner Josef 1:3, Holan Josef 2:2, Budák Vladimír 0:4), TJ Start Mlékojedy A - TJ Neratovice D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Jiří 3:1, Grigoriadi Roman 1:3, Zajbrlík Petr 0:4, Nikolov Kiril 0:4, body hostů: Hurdálek Pavel 3:1, Janda Filip 3:1, Košatý Jan 4:0, Kovařík Tomáš 2:2), Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Sokol Horní Počaply 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švesták Petr 3:1, Kasáček Martin 2:2, Braunšveig Aleš 3:1, Čech Miroslav 1:3, body hostů: Němeček Vladimír 4:0, Coufal Martin 2:2, Hančl Jaroslav 1:3, Petera Jaroslav 0:4),
5. kolo:
TJ Sokol Horní Počaply - SK Mšeno A -:-, TJ Neratovice D - Sokol Mělník - Pšovka A -:-, TJ KRALUPY A - TJ Start Mlékojedy A -:-, TJ Sokol Dřínov A - TJ KRALUPY B -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Neratovice E -:-, TJ Sokol Všetaty B - Sokol Dolní Beřkovice B -:-,
6. kolo:
SK Mšeno A - Sokol Dolní Beřkovice B -:-, TJ Neratovice E - TJ Sokol Všetaty B -:-, TJ KRALUPY B - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-, TJ Start Mlékojedy A - TJ Sokol Dřínov A -:-, Sokol Mělník - Pšovka A - TJ KRALUPY A -:-, TJ Sokol Horní Počaply - TJ Neratovice D -:-,
7. kolo:
TJ Neratovice D - SK Mšeno A -:-, TJ KRALUPY A - TJ Sokol Horní Počaply -:-, TJ Sokol Dřínov A - Sokol Mělník - Pšovka A -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Start Mlékojedy A -:-, TJ Sokol Všetaty B - TJ KRALUPY B -:-, Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Neratovice E -:-,
8. kolo:
SK Mšeno A - TJ Neratovice E -:-, TJ KRALUPY B - Sokol Dolní Beřkovice B -:-, TJ Start Mlékojedy A - TJ Sokol Všetaty B -:-, Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-, TJ Sokol Horní Počaply - TJ Sokol Dřínov A -:-, TJ Neratovice D - TJ KRALUPY A -:-,
9. kolo:
TJ KRALUPY A - SK Mšeno A -:-, TJ Sokol Dřínov A - TJ Neratovice D -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Sokol Horní Počaply -:-, TJ Sokol Všetaty B - Sokol Mělník - Pšovka A -:-, Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Start Mlékojedy A -:-, TJ Neratovice E - TJ KRALUPY B -:-,
10. kolo:
SK Mšeno A - TJ KRALUPY B -:-, TJ Start Mlékojedy A - TJ Neratovice E -:-, Sokol Mělník - Pšovka A - Sokol Dolní Beřkovice B -:-, TJ Sokol Horní Počaply - TJ Sokol Všetaty B -:-, TJ Neratovice D - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-, TJ KRALUPY A - TJ Sokol Dřínov A -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Dřínov A - SK Mšeno A -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ KRALUPY A -:-, TJ Sokol Všetaty B - TJ Neratovice D -:-, Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Sokol Horní Počaply -:-, TJ Neratovice E - Sokol Mělník - Pšovka A -:-, TJ KRALUPY B - TJ Start Mlékojedy A -:-,
12. kolo:
SK Mšeno A - TJ Start Mlékojedy A -:-, TJ KRALUPY B - Sokol Mělník - Pšovka A -:-, TJ Neratovice E - TJ Sokol Horní Počaply -:-, Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Neratovice D -:-, TJ Sokol Všetaty B - TJ KRALUPY A -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Sokol Dřínov A -:-,
13. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves B - SK Mšeno A -:-, TJ Sokol Dřínov A - TJ Sokol Všetaty B -:-, TJ KRALUPY A - Sokol Dolní Beřkovice B -:-, TJ Neratovice D - TJ Neratovice E -:-, TJ Sokol Horní Počaply - TJ KRALUPY B -:-, Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Start Mlékojedy A -:-,
14. kolo:
SK Mšeno A - Sokol Mělník - Pšovka A -:-, TJ Start Mlékojedy A - TJ Sokol Horní Počaply -:-, TJ KRALUPY B - TJ Neratovice D -:-, TJ Neratovice E - TJ KRALUPY A -:-, Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Sokol Dřínov A -:-, TJ Sokol Všetaty B - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Všetaty B - SK Mšeno A -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - Sokol Dolní Beřkovice B -:-, TJ Sokol Dřínov A - TJ Neratovice E -:-, TJ KRALUPY A - TJ KRALUPY B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobota Miroslav 1:3, Holan Josef 2:2, Budák Vladimír 0:4, Bjalončík Emil 1:3, body hostů: Holeček Jiří 4:0, Bulíček Michael 2:2, Procházka Stanislav 2:2, Babák Josef 4:0), TJ Neratovice D - TJ Start Mlékojedy A -:-, TJ Sokol Horní Počaply - Sokol Mělník - Pšovka A -:-,
16. kolo:
SK Mšeno A - TJ Sokol Horní Počaply -:-, Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Neratovice D -:-, TJ Start Mlékojedy A - TJ KRALUPY A -:-, TJ KRALUPY B - TJ Sokol Dřínov A -:-, TJ Neratovice E - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-, Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Sokol Všetaty B -:-,
17. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice B - SK Mšeno A -:-, TJ Sokol Všetaty B - TJ Neratovice E -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ KRALUPY B -:-, TJ Sokol Dřínov A - TJ Start Mlékojedy A -:-, TJ KRALUPY A - Sokol Mělník - Pšovka A -:-, TJ Neratovice D - TJ Sokol Horní Počaply -:-,
18. kolo:
SK Mšeno A - TJ Neratovice D -:-, TJ Sokol Horní Počaply - TJ KRALUPY A -:-, Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Sokol Dřínov A -:-, TJ Start Mlékojedy A - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-, TJ KRALUPY B - TJ Sokol Všetaty B -:-, TJ Neratovice E - Sokol Dolní Beřkovice B -:-,
19. kolo:
TJ Neratovice E - SK Mšeno A -:-, Sokol Dolní Beřkovice B - TJ KRALUPY B -:-, TJ Sokol Všetaty B - TJ Start Mlékojedy A -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - Sokol Mělník - Pšovka A -:-, TJ Sokol Dřínov A - TJ Sokol Horní Počaply -:-, TJ KRALUPY A - TJ Neratovice D -:-,
20. kolo:
SK Mšeno A - TJ KRALUPY A -:-, TJ Neratovice D - TJ Sokol Dřínov A -:-, TJ Sokol Horní Počaply - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-, Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Sokol Všetaty B -:-, TJ Start Mlékojedy A - Sokol Dolní Beřkovice B -:-, TJ KRALUPY B - TJ Neratovice E -:-,
21. kolo:
TJ KRALUPY B - SK Mšeno A -:-, TJ Neratovice E - TJ Start Mlékojedy A -:-, Sokol Dolní Beřkovice B - Sokol Mělník - Pšovka A -:-, TJ Sokol Všetaty B - TJ Sokol Horní Počaply -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Neratovice D -:-, TJ Sokol Dřínov A - TJ KRALUPY A -:-,
22. kolo:
SK Mšeno A - TJ Sokol Dřínov A -:-, TJ KRALUPY A - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-, TJ Neratovice D - TJ Sokol Všetaty B -:-, TJ Sokol Horní Počaply - Sokol Dolní Beřkovice B -:-, Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Neratovice E -:-, TJ Start Mlékojedy A - TJ KRALUPY B -:-,
Regionální přebor 2.třídy
1. kolo:
TJ KRALUPY C - TJ Sokol Byšice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borecká Světluška 2:2, Slapnička Karel 2:2, Raček Jan 0:4, Růžička Petr 4:0, body hostů: Ducháček Milan 1:3, Kolka Daniel 3:1, Horák Milan 2:2, Vais Jindřich 2:2), Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Neratovice F 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Carva Pavel 0:2, Růně Milan 2:1, Dvořák Michal 2:1, Zelenka Rostislav 0:3, Dvořák Miroslav 1:0, WO 5:0, body hostů: Hanák Jan 3:1, Novák Jiří 1:3, Guth Michael 3:1, WO 0:5), TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ Dynamo Nelahozeves C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloda Stanislav 4:0, Fikejs Michal 0:4, Štibinger Michal 4:0, Popová Kateřina 1:3, body hostů: Kotrč Miloslav 1:3, Ovsenáková Alena 2:2, Hamák Václav 2:2, Koudelka Patrik 1:0, Hamák Adam 1:2), TJ Neratovice G - TJ Sokol Všetaty C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Ivo 3:1, Kovařík Tomáš 4:0, Hurdálek Pavel 4:0, Kovařík Pavel 2:2, body hostů: Kovacs Václav 2:2, Ducháčková Lucie 1:3, Kopecký Václav 0:4, Kulíšek Matěj 0:4), SK Mšeno B - TJ Start Mlékojedy B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hájková Magdalena 3:0, Stritzko Vojtěch 3:1, Koloc Milan 3:0, Vaněk Jindřich 3:0, WO 4:0, body hostů: Kostelecký Zdeněk 0:4, Pilinský Michal 0:4, Nikolov Kiril 1:3, 0:1, WO 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Byšice A - TJ Start Mlékojedy B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolka Daniel 3:1, Píša Martin 3:1, Loudín Přemysl 3:1, Horák Milan 3:1, body hostů: Pilinský Michal 0:4, Kostelecký Zdeněk 0:4, Novotný Petr 3:1, Týnek Jan 1:0, Nikolov Kiril 0:3), TJ Sokol Všetaty C - SK Mšeno B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ducháčková Lucie 1:3, Bartoníčková Lucie 1:2, Kubíček David 4:0, Kůsová Adéla 1:3, Jablončík Tomáš 1:0, body hostů: Koloc Milan 2:2, Kůtek Jaroslav 1:3, Vaněk Jindřich 2:2, Hájková Magdalena 3:1), TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Neratovice G 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horkavý Zdeněk 1:3, Ovsenáková Alena 2:2, Hamák Václav 1:3, Hamák Adam 0:1, Koudelka Patrik 0:3, body hostů: Kovařík Tomáš 4:0, Kovařík Pavel 4:0, Kratochvíl Ivo 2:2, Kovaříková Marcela 2:2), TJ Neratovice F - TJ Dynamo Nelahozeves D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Guth Michael 4:0, Krojidlo Jan 3:1, Sauer Jan 1:3, Novák Jiří 1:3, body hostů: Fikejs Michal 0:4, Polách Vojtěch 2:2, Kloda Stanislav 2:2, Kloda Jiří 3:1), TJ KRALUPY C - Sokol Mělník - Pšovka B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borecká Světluška 3:1, Raček Jan 1:3, Slapnička Karel 2:2, Procházka Stanislav 2:2, body hostů: Carva Pavel 4:0, Růně Milan 1:3, Dvořák Michal 3:1, Dvořák Miroslav 0:2, Zelenka Rostislav 0:2),
3. kolo:
Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Sokol Byšice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Michal 4:0, Čech Miroslav 2:0, Růně Milan 4:0, Zelenka Rostislav 1:3, Dvořák Miroslav 0:2, body hostů: Horák Milan 1:3, Píša Martin 1:3, Kolka Daniel 2:2, Ducháček Milan 1:3), TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ KRALUPY C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloda Jiří 3:1, Kloda Stanislav 1:3, Štibinger Michal 1:3, Fikejs Michal 0:2, Motl Ludvík 1:1, body hostů: Borecká Světluška 1:3, Růžička Petr 3:1, Slapnička Karel 3:1, Procházka Stanislav 3:0, Brauner Josef 0:1), TJ Neratovice G - TJ Neratovice F 7:10 (body domácích: Kratochvíl Ivo 1:2, Kovaříková Marcela 1:2, Kovařík Pavel 1:2, WO 4:4, body hostů: Hanák Jan 3:0, Guth Michael 3:0, Sauer Jan 0:3, WO 4:4), SK Mšeno B - TJ Dynamo Nelahozeves C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koloc Milan 4:0, Vaněk Jindřich 0:2, Kůtek Jaroslav 3:1, Hájková Magdalena 4:0, Stritzko Vojtěch 2:0, body hostů: Koudelka Patrik 1:3, Ovsenáková Alena 1:3, Hamák Václav 0:4, Horkavý Zdeněk 1:3), TJ Start Mlékojedy B - TJ Sokol Všetaty C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostelecký Zdeněk 0:1, Týnek Jan 1:3, Lhotský Miroslav 1:3, Novotný Petr 2:2, Nikolov Kiril 2:1, body hostů: Jablončík Tomáš 4:0, Kůsová Adéla 1:3, Kubíček David 4:0, Bartoníčková Lucie 1:3),
4. kolo:
TJ Sokol Byšice A - TJ Sokol Všetaty C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Píša Martin 0:4, Vais Jindřich 2:2, Kolka Daniel 2:2, Horák Milan 2:2, body hostů: Jablončík Tomáš 3:1, Kopecký Václav 1:3, Kubíček David 4:0, Ducháčková Lucie 2:2), TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Start Mlékojedy B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ovsenáková Alena 3:1, Horkavý Zdeněk 2:2, Hamák Václav 3:1, Koudelka Patrik 1:1, Hamák Adam 1:1, body hostů: Nikolov Kiril 0:4, Kostelecký Zdeněk 1:3, Všetečka Ondřej 2:2, Novotný Petr 3:1), TJ Neratovice F - SK Mšeno B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Guth Michael 4:0, Hanák Jan 4:0, Sauer Jan 0:4, Žitník Samuel 2:2, body hostů: Koloc Milan 2:2, Kůtek Jaroslav 1:3, Stritzko Vojtěch 2:2, Hájková Magdalena 1:3), TJ KRALUPY C - TJ Neratovice G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slapnička Karel 2:2, Růžička Petr 3:1, Procházka Stanislav 3:1, Bjalončík Emil 0:2, Raček Jan 0:2, body hostů: Hurdálek Pavel 4:0, Kovařík Pavel 1:3, Kovaříková Marcela 2:2, Kratochvíl Ivo 1:3), Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Dynamo Nelahozeves D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Michal 3:1, Štros Jan 2:2, Zelenka Rostislav 1:3, Dvořák Miroslav 0:4, body hostů: Kloda Jiří 0:2, Kloda Stanislav 4:0, Štibinger Michal 3:1, Polách Vojtěch 2:2, Motl Ludvík 1:1),
5. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ Sokol Byšice A -:-, TJ Neratovice G - Sokol Mělník - Pšovka B -:-, SK Mšeno B - TJ KRALUPY C -:-, TJ Start Mlékojedy B - TJ Neratovice F -:-, TJ Sokol Všetaty C - TJ Dynamo Nelahozeves C -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Byšice A - TJ Dynamo Nelahozeves C -:-, TJ Neratovice F - TJ Sokol Všetaty C -:-, TJ KRALUPY C - TJ Start Mlékojedy B -:-, Sokol Mělník - Pšovka B - SK Mšeno B -:-, TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ Neratovice G -:-,
7. kolo:
TJ Neratovice G - TJ Sokol Byšice A -:-, SK Mšeno B - TJ Dynamo Nelahozeves D -:-, TJ Start Mlékojedy B - Sokol Mělník - Pšovka B -:-, TJ Sokol Všetaty C - TJ KRALUPY C -:-, TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Neratovice F -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Byšice A - TJ Neratovice F -:-, TJ KRALUPY C - TJ Dynamo Nelahozeves C -:-, Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Sokol Všetaty C -:-, TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ Start Mlékojedy B -:-, TJ Neratovice G - SK Mšeno B -:-,
9. kolo:
SK Mšeno B - TJ Sokol Byšice A -:-, TJ Start Mlékojedy B - TJ Neratovice G -:-, TJ Sokol Všetaty C - TJ Dynamo Nelahozeves D -:-, TJ Dynamo Nelahozeves C - Sokol Mělník - Pšovka B -:-, TJ Neratovice F - TJ KRALUPY C -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Byšice A - TJ KRALUPY C -:-, TJ Neratovice F - Sokol Mělník - Pšovka B -:-, TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Dynamo Nelahozeves D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ovsenáková Alena 3:1, Horkavý Zdeněk 0:4, Hamák Václav 2:2, Hamák Adam 0:1, Koudelka Patrik 3:0, body hostů: Štibinger Michal 2:2, Fikejs Michal 1:3, Popová Kateřina 0:2, Polách Vojtěch 4:0, Motl Ludvík 1:1), TJ Sokol Všetaty C - TJ Neratovice G -:-, TJ Start Mlékojedy B - SK Mšeno B -:-,
11. kolo:
TJ Start Mlékojedy B - TJ Sokol Byšice A -:-, SK Mšeno B - TJ Sokol Všetaty C -:-, TJ Neratovice G - TJ Dynamo Nelahozeves C -:-, TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ Neratovice F -:-, Sokol Mělník - Pšovka B - TJ KRALUPY C -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Byšice A - Sokol Mělník - Pšovka B -:-, TJ KRALUPY C - TJ Dynamo Nelahozeves D -:-, TJ Neratovice F - TJ Neratovice G -:-, TJ Dynamo Nelahozeves C - SK Mšeno B -:-, TJ Sokol Všetaty C - TJ Start Mlékojedy B -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - TJ Sokol Byšice A -:-, TJ Start Mlékojedy B - TJ Dynamo Nelahozeves C -:-, SK Mšeno B - TJ Neratovice F -:-, TJ Neratovice G - TJ KRALUPY C -:-, TJ Dynamo Nelahozeves D - Sokol Mělník - Pšovka B -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Byšice A - TJ Dynamo Nelahozeves D -:-, Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Neratovice G -:-, TJ KRALUPY C - SK Mšeno B -:-, TJ Neratovice F - TJ Start Mlékojedy B -:-, TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Sokol Všetaty C -:-,
15. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Sokol Byšice A -:-, TJ Sokol Všetaty C - TJ Neratovice F -:-, TJ Start Mlékojedy B - TJ KRALUPY C -:-, SK Mšeno B - Sokol Mělník - Pšovka B -:-, TJ Neratovice G - TJ Dynamo Nelahozeves D -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Byšice A - TJ Neratovice G -:-, TJ Dynamo Nelahozeves D - SK Mšeno B -:-, Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Start Mlékojedy B -:-, TJ KRALUPY C - TJ Sokol Všetaty C -:-, TJ Neratovice F - TJ Dynamo Nelahozeves C -:-,
17. kolo:
TJ Neratovice F - TJ Sokol Byšice A -:-, TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ KRALUPY C -:-, TJ Sokol Všetaty C - Sokol Mělník - Pšovka B -:-, TJ Start Mlékojedy B - TJ Dynamo Nelahozeves D -:-, SK Mšeno B - TJ Neratovice G -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Byšice A - SK Mšeno B -:-, TJ Neratovice G - TJ Start Mlékojedy B -:-, TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ Sokol Všetaty C -:-, Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Dynamo Nelahozeves C -:-, TJ KRALUPY C - TJ Neratovice F -:-,
Regionální přebor 3.třídy
1. kolo:
TJ Neratovice H - TJ Sokol Dřínov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovaříková Marcela 4:0, Homola Ondřej 0:4, Šťastný Ondřej 4:0, Káš Pavel ml. 4:0, body hostů: Olmer Lukáš 1:3, Šály Vladimír 1:3, Dvořáková Lucie 0:2, Feriová Marie Rozálie 1:3, Chvojková Štěpánka 1:1), SK Liběchov, z.s. - TJ Sokol Libiš 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vít Miloslav 4:0, Mikyska Radek 2:2, Miženko Milan 3:1, Vítová Johana 0:2, Ryšavý Jiří 0:2, body hostů: Šebek Eduard 1:3, Škaloud Martin 3:1, Pour Svatopluk 1:3, Douša Pavel 2:2), TJ Sokol Byšice B - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubánek Kamil 1:3, Žára Michal 1:3, Loudín Přemysl 4:0, Píša Martin 4:0, body hostů: Lhotský Miroslav 2:2, Pilinský Michal 2:2, Čáp Kamil 0:4, Kundera Martin 2:2),
2. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Feriová Marie Rozálie 3:1, Chvojková Štěpánka 0:2, Šály Vladimír 3:1, Pleticha Robert 4:0, Olmer Vladimír 0:2, body hostů: Lhotský Miroslav 3:1, Pelikán Luboš 1:3, Čáp Kamil 0:1, Kundera Martin 0:2, Herain David 1:2, Šebek Petr 1:1), TJ Sokol Libiš - TJ Sokol Byšice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebek Martin 1:3, Pour Svatopluk 1:3, Škaloud Martin 4:0, Šebek Eduard 1:3, body hostů: Žára Robert 2:2, Krejčí František 2:2, Píša Martin 3:1, Loudín Přemysl 2:2), TJ Neratovice H - SK Liběchov, z.s. -:- (odloženo),
3. kolo:
SK Liběchov, z.s. - TJ Sokol Dřínov B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Miženko Milan 4:0, Pokorný Dominik 4:0, Mikyska Radek 4:0, Vít Miloslav 4:0, body hostů: Olmer Vladimír 0:4, Dvořáková Lucie 0:2, Šály Vladimír 0:4, Feriová Marie Rozálie 0:4, Krumlová Lucie 0:2), TJ Sokol Byšice B - TJ Neratovice H 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žára Robert 0:4, Žára Michal 0:1, Píša Martin 2:2, Loudín Přemysl 3:1, Krejčí František 0:3, body hostů: Krojidlo Jan 4:0, Beneš Pavel 2:2, Šťastný Ondřej 2:2, Káš Pavel ml. 3:1), TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Sokol Libiš 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhotský Miroslav 1:3, Herain David 2:2, Šebek Petr 0:3, Kundera Martin 1:3, Havel Jiří 0:1, body hostů: Šebek Martin 3:1, Pour Svatopluk 2:2, Douša Pavel 3:1, Škaloud Martin 3:0, Šebek Eduard 1:0),
4. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Sokol Libiš 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krumlová Lucie 0:4, Olmer Vladimír 1:3, Feriová Marie Rozálie 2:2, Šály Vladimír 1:3, body hostů: Škaloud Martin 4:0, Douša Pavel 3:1, Pour Svatopluk 3:0, Šebek Martin 2:2, Šebek Eduard 0:1), TJ Neratovice H - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch -:- (odloženo), SK Liběchov, z.s. - TJ Sokol Byšice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Miženko Milan 4:0, Mikyska Radek 3:1, Pokorný Dominik 3:1, Vít Miloslav 4:0, body hostů: Píša Martin 2:2, Loudín Přemysl 0:4, Hora Martin 0:4, Vacek Karel 0:4),
5. kolo:
TJ Sokol Byšice B - TJ Sokol Dřínov B -:-, TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - SK Liběchov, z.s. -:-, TJ Sokol Libiš - TJ Neratovice H -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Neratovice H -:-, TJ Sokol Libiš - SK Liběchov, z.s. -:-, TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Sokol Byšice B -:-,
7. kolo:
TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Sokol Dřínov B -:-, TJ Sokol Byšice B - TJ Sokol Libiš -:-, SK Liběchov, z.s. - TJ Neratovice H -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - SK Liběchov, z.s. -:-, TJ Neratovice H - TJ Sokol Byšice B -:-, TJ Sokol Libiš - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Libiš - TJ Sokol Dřínov B -:-, TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Neratovice H -:-, TJ Sokol Byšice B - SK Liběchov, z.s. -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Sokol Byšice B -:-, SK Liběchov, z.s. - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch -:-, TJ Neratovice H - TJ Sokol Libiš -:-,
11. kolo:
TJ Neratovice H - TJ Sokol Dřínov B -:-, SK Liběchov, z.s. - TJ Sokol Libiš -:-, TJ Sokol Byšice B - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch -:-, TJ Sokol Libiš - TJ Sokol Byšice B -:-, TJ Neratovice H - SK Liběchov, z.s. -:-,
13. kolo:
SK Liběchov, z.s. - TJ Sokol Dřínov B -:-, TJ Sokol Byšice B - TJ Neratovice H -:-, TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Sokol Libiš -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Sokol Libiš -:-, TJ Neratovice H - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch -:-, SK Liběchov, z.s. - TJ Sokol Byšice B -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Byšice B - TJ Sokol Dřínov B -:-, TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - SK Liběchov, z.s. -:-, TJ Sokol Libiš - TJ Neratovice H -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Neratovice H -:-, TJ Sokol Libiš - SK Liběchov, z.s. -:-, TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Sokol Byšice B -:-,
17. kolo:
TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Sokol Dřínov B -:-, TJ Sokol Byšice B - TJ Sokol Libiš -:-, SK Liběchov, z.s. - TJ Neratovice H -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - SK Liběchov, z.s. -:-, TJ Neratovice H - TJ Sokol Byšice B -:-, TJ Sokol Libiš - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Libiš - TJ Sokol Dřínov B -:-, TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Neratovice H -:-, TJ Sokol Byšice B - SK Liběchov, z.s. -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Sokol Byšice B -:-, SK Liběchov, z.s. - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch -:-, TJ Neratovice H - TJ Sokol Libiš -:-,
Regionální přebor žactva
1. kolo:
TJ Sokol Všetaty B - TJ Sokol Všetaty A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kulíšek Matěj 2:1, Štich František 2:1, Plešingr Martin 1:2, body hostů: Pilař Václav 0:2, Chloupek Štěpán 1:2, Přibyl Marek 3:0, Kavala Jakub 0:1), TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ Dynamo Nelahozeves B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koudelka Patrik 1:0, Kuchta Adam 3:0, Kuchta Šimon 2:1, Kebrle Jindřich 2:0, body hostů: Steinhauser Jakub 1:2, Dvořák Vojtěch 0:1, Schäfer Erik 0:3, Fikejs Kristián 0:2), TJ KRALUPY - SK Liběchov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Melounová Tereza 2:1, Umlauf Petr 2:1, Hendrych Maxmilián 0:2, Hartl Matěj 0:1, body hostů: Ryšavý Jiří 3:0, Kubek Theodor 1:2, Frydrych Pavel 1:2),
2. kolo:
TJ Sokol Všetaty A - SK Liběchov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kavala Jakub 2:0, Chloupek Štěpán 3:0, Pilař Václav 1:2, Přibyl Marek 1:0, body hostů: Kubek Theodor 1:2, Ryšavý Jiří 1:2, Frydrych Pavel 0:3), TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ KRALUPY 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořák Vojtěch 2:1, Schäfer Erik 1:0, Steinhauser Jakub 3:0, Fikejs Kristián 1:1, body hostů: Langmaier Michal 1:2, Melounová Tereza 0:3, Hartl Matěj 1:2), TJ Sokol Všetaty B - TJ Dynamo Nelahozeves A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kulíšek Matěj 0:3, Štich František 1:2, Kůsová Adéla 3:0, body hostů: Kebrle Jindřich 2:1, Koudelka Patrik 2:1, Kuchta Šimon 1:1, Kuchta Adam 0:1),
3. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ Sokol Všetaty A -:-, TJ KRALUPY - TJ Sokol Všetaty B -:-, SK Liběchov - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Všetaty A - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-, TJ Sokol Všetaty B - SK Liběchov -:-, TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ KRALUPY -:-,
5. kolo:
TJ KRALUPY - TJ Sokol Všetaty A -:-, SK Liběchov - TJ Dynamo Nelahozeves A -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Sokol Všetaty B -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Všetaty A - TJ Sokol Všetaty B -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Dynamo Nelahozeves A -:-, SK Liběchov - TJ KRALUPY -:-,
7. kolo:
SK Liběchov - TJ Sokol Všetaty A -:-, TJ KRALUPY - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-, TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ Sokol Všetaty B -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Všetaty A - TJ Dynamo Nelahozeves A -:-, TJ Sokol Všetaty B - TJ KRALUPY -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - SK Liběchov -:-,
9. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Sokol Všetaty A -:-, SK Liběchov - TJ Sokol Všetaty B -:-, TJ KRALUPY - TJ Dynamo Nelahozeves A -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Všetaty A - TJ KRALUPY -:-, TJ Dynamo Nelahozeves A - SK Liběchov -:-, TJ Sokol Všetaty B - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Všetaty B - TJ Sokol Všetaty A -:-, TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-, TJ KRALUPY - SK Liběchov -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Všetaty A - SK Liběchov -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ KRALUPY -:-, TJ Sokol Všetaty B - TJ Dynamo Nelahozeves A -:-,
13. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ Sokol Všetaty A -:-, TJ KRALUPY - TJ Sokol Všetaty B -:-, SK Liběchov - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Všetaty A - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-, TJ Sokol Všetaty B - SK Liběchov -:-, TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ KRALUPY -:-,
15. kolo:
TJ KRALUPY - TJ Sokol Všetaty A -:-, SK Liběchov - TJ Dynamo Nelahozeves A -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Sokol Všetaty B -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Všetaty A - TJ Sokol Všetaty B -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Dynamo Nelahozeves A -:-, SK Liběchov - TJ KRALUPY -:-,
17. kolo:
SK Liběchov - TJ Sokol Všetaty A -:-, TJ KRALUPY - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-, TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ Sokol Všetaty B -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Všetaty A - TJ Dynamo Nelahozeves A -:-, TJ Sokol Všetaty B - TJ KRALUPY -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - SK Liběchov -:-,
19. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Sokol Všetaty A -:-, SK Liběchov - TJ Sokol Všetaty B -:-, TJ KRALUPY - TJ Dynamo Nelahozeves A -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Všetaty A - TJ KRALUPY -:-, TJ Dynamo Nelahozeves A - SK Liběchov -:-, TJ Sokol Všetaty B - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy