Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 1. třídy
1. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav D - SK Dolní Stakory A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Jan ml. 4:0, Janoušková Jitka 1:3, Školník Luboš 4:0, Sedláček Jan st. 1:2, WO 0:1, body hostů: Košťál Marek 1:2, Šádek Jaroslav ml. 1:3, Pejta Petr ml. 2:2, Matějů Václav 1:3, WO 1:0), TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C -:-, Sokol Březno ST A - TTC Josefův Důl A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klíma Miroslav 1:3, Žďánský Milan 2:2, Novotný Miroslav 3:1, Drahota Václav 4:0, body hostů: Stehlík Radek 2:2, Fanta Petr 1:3, Šlambor Oldřich 1:3, Petrus Libor 2:2), TJ Sokol Kochánky - TJ Slavoj Čistá A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňousek Milan 0:4, Vraník Jan 2:2, Ježek Josef 2:2, Vraník Pavel 4:0, body hostů: Šádek Jiří 3:1, Sajdl Vladimír 1:3, Holub Vladimír 1:3, Smutný Vratislav 3:1), TJ Plazy A - TJ Březovice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hodboď Martin 1:3, Folprecht Jan 0:4, Běloubek Roman 1:3, Štolovský Josef 2:2, body hostů: Pazderník Václav 4:0, Vovčák Michal 4:0, Ginzlová Eva 3:1, Pazderník Roman 1:3), TJ Sokol Podlázky A - ST Dolní Bousov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marján Marcel 1:3, Zahrádka Michal 4:0, Čermák Vladimír 3:1, Vtelenský Luděk 1:3, body hostů: Doubek Miroslav 1:3, Štolovský Miloslav 1:3, Vlasáková Martina 2:2, Odstrčilík Tadeáš 3:1),
2. kolo:
SK Dolní Stakory A - ST Dolní Bousov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šádek Jaroslav ml. 3:1, Pejta Petr ml. 0:4, Trávnický Luboš 1:3, Košťál Marek 3:1, body hostů: Noha Jan 2:2, Štolovský Miloslav 2:2, Vlasáková Martina 2:2, Odstrčilík Tadeáš 3:1), TJ Březovice A - TJ Sokol Podlázky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pazderník Václav 3:1, Ginzlová Eva 1:3, Pazderník Roman 1:3, Vovčák Michal 1:3, body hostů: Zahrádka Michal 4:0, Musil Filip 1:3, Vtelenský Luděk 2:2, Čermák Vladimír 3:1), TJ Sokol Kochánky - TJ Plazy A -:-, TTC Josefův Důl A - TJ Slavoj Čistá A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fanta Petr 0:4, Šlambor Oldřich 3:1, Petrus Libor 3:1, Stehlík Radek 3:1, body hostů: Šádek Jiří 4:0, Sajdl Vladimír 1:3, Holub Vladimír 1:3, Smutný Vratislav 1:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - Sokol Březno ST A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černovský Pavel 3:1, Kracman Martin 2:2, Švasta Jindřich 1:3, Dlask Ladislav st. 3:1, body hostů: Klíma Miroslav 0:4, Drahota Václav 3:1, Veselý Martin 1:3, Novotný Miroslav 3:1), TJ AŠ Mladá Boleslav D - TTC Bělá pod Bezdězem C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jan ml. 4:0, Sedláček Jan st. 3:0, Janoušková Jitka 1:2, Školník Luboš 2:2, WO 1:1, body hostů: Vokoun Petr 0:4, Krucký Milan 2:2, Postelt Vladimír 1:2, Grill Josef 1:2, WO 1:1),
3. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem C - SK Dolní Stakory A -:-, Sokol Březno ST A - TJ AŠ Mladá Boleslav D -:-, TJ Slavoj Čistá A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C -:-, TJ Plazy A - TTC Josefův Důl A -:-, TJ Sokol Podlázky A - TJ Sokol Kochánky -:-, ST Dolní Bousov A - TJ Březovice A -:-,
4. kolo:
SK Dolní Stakory A - TJ Březovice A -:-, TJ Sokol Kochánky - ST Dolní Bousov A -:-, TTC Josefův Důl A - TJ Sokol Podlázky A -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Plazy A -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Slavoj Čistá A -:-, TTC Bělá pod Bezdězem C - Sokol Březno ST A -:-,
5. kolo:
Sokol Březno ST A - SK Dolní Stakory A -:-, TJ Slavoj Čistá A - TTC Bělá pod Bezdězem C -:-, TJ Plazy A - TJ AŠ Mladá Boleslav D -:-, TJ Sokol Podlázky A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C -:-, ST Dolní Bousov A - TTC Josefův Důl A -:-, TJ Březovice A - TJ Sokol Kochánky -:-,
6. kolo:
SK Dolní Stakory A - TJ Sokol Kochánky -:-, TTC Josefův Důl A - TJ Březovice A -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - ST Dolní Bousov A -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Sokol Podlázky A -:-, TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Plazy A -:-, Sokol Březno ST A - TJ Slavoj Čistá A -:-,
7. kolo:
TJ Slavoj Čistá A - SK Dolní Stakory A -:-, TJ Plazy A - Sokol Březno ST A -:-, TJ Sokol Podlázky A - TTC Bělá pod Bezdězem C -:-, ST Dolní Bousov A - TJ AŠ Mladá Boleslav D -:-, TJ Březovice A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C -:-, TJ Sokol Kochánky - TTC Josefův Důl A -:-,
8. kolo:
SK Dolní Stakory A - TTC Josefův Důl A -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Sokol Kochánky -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Březovice A -:-, TTC Bělá pod Bezdězem C - ST Dolní Bousov A -:-, Sokol Březno ST A - TJ Sokol Podlázky A -:-, TJ Slavoj Čistá A - TJ Plazy A -:-,
9. kolo:
TJ Plazy A - SK Dolní Stakory A -:-, TJ Sokol Podlázky A - TJ Slavoj Čistá A -:-, ST Dolní Bousov A - Sokol Březno ST A -:-, TJ Březovice A - TTC Bělá pod Bezdězem C -:-, TJ Sokol Kochánky - TJ AŠ Mladá Boleslav D -:-, TTC Josefův Důl A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C -:-,
10. kolo:
SK Dolní Stakory A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav D - TTC Josefův Důl A -:-, TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Sokol Kochánky -:-, Sokol Březno ST A - TJ Březovice A -:-, TJ Slavoj Čistá A - ST Dolní Bousov A -:-, TJ Plazy A - TJ Sokol Podlázky A -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Podlázky A - SK Dolní Stakory A -:-, ST Dolní Bousov A - TJ Plazy A -:-, TJ Březovice A - TJ Slavoj Čistá A -:-, TJ Sokol Kochánky - Sokol Březno ST A -:-, TTC Josefův Důl A - TTC Bělá pod Bezdězem C -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ AŠ Mladá Boleslav D -:-,
12. kolo:
SK Dolní Stakory A - TJ AŠ Mladá Boleslav D -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TTC Bělá pod Bezdězem C -:-, TTC Josefův Důl A - Sokol Březno ST A -:-, TJ Slavoj Čistá A - TJ Sokol Kochánky -:-, TJ Březovice A - TJ Plazy A -:-, ST Dolní Bousov A - TJ Sokol Podlázky A -:-,
13. kolo:
ST Dolní Bousov A - SK Dolní Stakory A -:-, TJ Sokol Podlázky A - TJ Březovice A -:-, TJ Plazy A - TJ Sokol Kochánky -:-, TJ Slavoj Čistá A - TTC Josefův Důl A -:-, Sokol Březno ST A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C -:-, TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ AŠ Mladá Boleslav D -:-,
14. kolo:
SK Dolní Stakory A - TTC Bělá pod Bezdězem C -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav D - Sokol Březno ST A -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Slavoj Čistá A -:-, TTC Josefův Důl A - TJ Plazy A -:-, TJ Sokol Kochánky - TJ Sokol Podlázky A -:-, TJ Březovice A - ST Dolní Bousov A -:-,
15. kolo:
TJ Březovice A - SK Dolní Stakory A -:-, ST Dolní Bousov A - TJ Sokol Kochánky -:-, TJ Sokol Podlázky A - TTC Josefův Důl A -:-, TJ Plazy A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C -:-, TJ Slavoj Čistá A - TJ AŠ Mladá Boleslav D -:-, Sokol Březno ST A - TTC Bělá pod Bezdězem C -:-,
16. kolo:
SK Dolní Stakory A - Sokol Březno ST A -:-, TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Slavoj Čistá A -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Plazy A -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Sokol Podlázky A -:-, TTC Josefův Důl A - ST Dolní Bousov A -:-, TJ Sokol Kochánky - TJ Březovice A -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Kochánky - SK Dolní Stakory A -:-, TJ Březovice A - TTC Josefův Důl A -:-, ST Dolní Bousov A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C -:-, TJ Sokol Podlázky A - TJ AŠ Mladá Boleslav D -:-, TJ Plazy A - TTC Bělá pod Bezdězem C -:-, TJ Slavoj Čistá A - Sokol Březno ST A -:-,
18. kolo:
SK Dolní Stakory A - TJ Slavoj Čistá A -:-, Sokol Březno ST A - TJ Plazy A -:-, TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Sokol Podlázky A -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav D - ST Dolní Bousov A -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Březovice A -:-, TTC Josefův Důl A - TJ Sokol Kochánky -:-,
19. kolo:
TTC Josefův Důl A - SK Dolní Stakory A -:-, TJ Sokol Kochánky - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C -:-, TJ Březovice A - TJ AŠ Mladá Boleslav D -:-, ST Dolní Bousov A - TTC Bělá pod Bezdězem C -:-, TJ Sokol Podlázky A - Sokol Březno ST A -:-, TJ Plazy A - TJ Slavoj Čistá A -:-,
20. kolo:
SK Dolní Stakory A - TJ Plazy A -:-, TJ Slavoj Čistá A - TJ Sokol Podlázky A -:-, Sokol Březno ST A - ST Dolní Bousov A -:-, TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Březovice A -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Sokol Kochánky -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TTC Josefův Důl A -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - SK Dolní Stakory A -:-, TTC Josefův Důl A - TJ AŠ Mladá Boleslav D -:-, TJ Sokol Kochánky - TTC Bělá pod Bezdězem C -:-, TJ Březovice A - Sokol Březno ST A -:-, ST Dolní Bousov A - TJ Slavoj Čistá A -:-, TJ Sokol Podlázky A - TJ Plazy A -:-,
22. kolo:
SK Dolní Stakory A - TJ Sokol Podlázky A -:-, TJ Plazy A - ST Dolní Bousov A -:-, TJ Slavoj Čistá A - TJ Březovice A -:-, Sokol Březno ST A - TJ Sokol Kochánky -:-, TTC Bělá pod Bezdězem C - TTC Josefův Důl A -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C -:-,
Regionální soutěž 2. třídy
1. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Sokol Podlázky B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kargl Tomáš 4:0, Valenta Zdeněk 2:0, Kupec Petr 4:0, Sluka Čeněk 3:1, WO 0:2, body hostů: Kučera Michal st. 0:4, Marján Marcel 0:4, Muras David 1:2, Mlčoch Petr 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Plazy B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Potměšil Pavel 3:0, Durdis Petr st. 2:0, Veselý Martin 1:2, Čuban Jiří 3:0, WO 3:2, body hostů: Jonáš Zdeněk 0:3, Čuban Zdeněk 1:2, Ort Marek 1:2, Stejskal Jindřich 0:2, WO 2:3), TJ Sokol Kněžmost A - TJ Slavoj Čistá B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macek Jaroslav 3:1, Březina Pavel 1:3, Šlapáček Martin 4:0, Hybner Martin 2:2, body hostů: Smutný Vratislav 3:1, Ráb Martin 1:3, Veselý Luděk 0:4, Rampas František 2:2), TJ Sokol Otradovice B - TJ Sokol Březno A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Jan 1:2, Vaňousek Zdeněk 2:2, Klimeš Drahomír 2:2, Fidrant Radek 1:3, WO 0:1, body hostů: Šálený Petr 4:0, Stejskal Zdeněk 3:0, Charvát Milan 2:2, Berky Jozef 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Chotětov A - TTC Bělá pod Bezdězem D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janoušek Vladimír 4:0, Tahal Jiří 2:2, Sekelský Jan st. 2:2, Novotný Josef 2:2, body hostů: Kudrnáč Jaroslav 1:3, Postelt Vladimír 3:1, Grundman Pavel st. 1:3, Kudrnáč Jiří 1:3), SK Dolní Stakory B - ST Dolní Bousov B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 1:2, Matějů Václav 3:1, Pejta Petr st. 0:3, Strouhal Jiří 2:2, WO 1:1, body hostů: Vilhan Martin 2:2, Jihlavec Jan 2:1, Ungr Milan 1:3, Doubek Miroslav 3:0, WO 1:1),
2. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - ST Dolní Bousov B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Muras David 1:3, Mlčoch Petr 1:3, Kříž Jakub 2:2, Marján Marcel 1:3, body hostů: Doubek Miroslav 4:0, Vilhan Martin 1:3, Ungr Milan 3:1, Pavlišta Jaroslav 3:1), TTC Bělá pod Bezdězem D - SK Dolní Stakory B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudrnáč Jiří 2:2, Kudrnáč Jaroslav 1:3, Blecha Lubomír 4:0, Grundman Pavel st. 2:0, Postelt Vladimír 2:0, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 1:3, Matějů Václav 2:2, Pejta Petr st. 1:3, Strouhal Jiří 1:3), TJ Sokol Březno A - TJ Sokol Chotětov A -:-, TJ Slavoj Čistá B - TJ Sokol Otradovice B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ráb Martin 0:4, Veselý Luděk 2:2, Rampas František 1:3, Chuvan Quy 2:2, body hostů: Vaňousek Zdeněk 3:1, Fidrant Radek 2:2, Klimeš Drahomír 4:0, Skála Jiří 2:2), TJ Plazy B - TJ Sokol Kněžmost A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ort Marek 0:3, Čuban Zdeněk 2:1, Stejskal Jindřich 1:2, Trlida Hubert 0:3, WO 2:2, body hostů: Macek Jaroslav 1:2, Šlapáček Martin 3:0, Březina Pavel 3:0, Hybner Martin 2:1, WO 2:2), TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Sokol Kosmonosy C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sluka Čeněk 0:4, Valenta Zdeněk 1:3, Kargl Tomáš 3:1, Kupec Petr 4:0, body hostů: Čuban Jiří 3:1, Potměšil Pavel 1:3, Durdis Petr st. 2:2, Veselý Martin 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Sokol Podlázky B -:-, TJ Sokol Kněžmost A - TJ AŠ Mladá Boleslav E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macek Jaroslav 1:3, Březina Pavel 2:2, Šlapáček Martin 4:0, Hybner Martin 1:3, body hostů: Kargl Tomáš 3:1, Sluka Čeněk 0:4, Valenta Zdeněk 2:2, Kupec Petr 3:1), TJ Sokol Otradovice B - TJ Plazy B -:-, TJ Sokol Chotětov A - TJ Slavoj Čistá B -:-, SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Březno A -:-, ST Dolní Bousov B - TTC Bělá pod Bezdězem D -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - TTC Bělá pod Bezdězem D -:-, TJ Sokol Březno A - ST Dolní Bousov B -:-, TJ Slavoj Čistá B - SK Dolní Stakory B -:-, TJ Plazy B - TJ Sokol Chotětov A -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Sokol Otradovice B -:-, TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Sokol Kněžmost A -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Kněžmost A - TJ Sokol Podlázky B -:-, TJ Sokol Otradovice B - TJ Sokol Kosmonosy C -:-, TJ Sokol Chotětov A - TJ AŠ Mladá Boleslav E -:-, SK Dolní Stakory B - TJ Plazy B -:-, ST Dolní Bousov B - TJ Slavoj Čistá B -:-, TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Sokol Březno A -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - TJ Sokol Březno A -:-, TJ Slavoj Čistá B - TTC Bělá pod Bezdězem D -:-, TJ Plazy B - ST Dolní Bousov B -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav E - SK Dolní Stakory B -:-, TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Sokol Chotětov A -:-, TJ Sokol Kněžmost A - TJ Sokol Otradovice B -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Otradovice B - TJ Sokol Podlázky B -:-, TJ Sokol Chotětov A - TJ Sokol Kněžmost A -:-, SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Kosmonosy C -:-, ST Dolní Bousov B - TJ AŠ Mladá Boleslav E -:-, TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Plazy B -:-, TJ Sokol Březno A - TJ Slavoj Čistá B -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - TJ Slavoj Čistá B -:-, TJ Plazy B - TJ Sokol Březno A -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav E - TTC Bělá pod Bezdězem D -:-, TJ Sokol Kosmonosy C - ST Dolní Bousov B -:-, TJ Sokol Kněžmost A - SK Dolní Stakory B -:-, TJ Sokol Otradovice B - TJ Sokol Chotětov A -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Chotětov A - TJ Sokol Podlázky B -:-, SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Otradovice B -:-, ST Dolní Bousov B - TJ Sokol Kněžmost A -:-, TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Sokol Kosmonosy C -:-, TJ Sokol Březno A - TJ AŠ Mladá Boleslav E -:-, TJ Slavoj Čistá B - TJ Plazy B -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - TJ Plazy B -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Slavoj Čistá B -:-, TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Sokol Březno A -:-, TJ Sokol Kněžmost A - TTC Bělá pod Bezdězem D -:-, TJ Sokol Otradovice B - ST Dolní Bousov B -:-, TJ Sokol Chotětov A - SK Dolní Stakory B -:-,
11. kolo:
SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Podlázky B -:-, ST Dolní Bousov B - TJ Sokol Chotětov A -:-, TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Sokol Otradovice B -:-, TJ Sokol Březno A - TJ Sokol Kněžmost A -:-, TJ Slavoj Čistá B - TJ Sokol Kosmonosy C -:-, TJ Plazy B - TJ AŠ Mladá Boleslav E -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - TJ AŠ Mladá Boleslav E -:-, TJ Plazy B - TJ Sokol Kosmonosy C -:-, TJ Slavoj Čistá B - TJ Sokol Kněžmost A -:-, TJ Sokol Březno A - TJ Sokol Otradovice B -:-, TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Sokol Chotětov A -:-, ST Dolní Bousov B - SK Dolní Stakory B -:-,
13. kolo:
ST Dolní Bousov B - TJ Sokol Podlázky B -:-, SK Dolní Stakory B - TTC Bělá pod Bezdězem D -:-, TJ Sokol Chotětov A - TJ Sokol Březno A -:-, TJ Sokol Otradovice B - TJ Slavoj Čistá B -:-, TJ Sokol Kněžmost A - TJ Plazy B -:-, TJ Sokol Kosmonosy C - TJ AŠ Mladá Boleslav E -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - TJ Sokol Kosmonosy C -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Sokol Kněžmost A -:-, TJ Plazy B - TJ Sokol Otradovice B -:-, TJ Slavoj Čistá B - TJ Sokol Chotětov A -:-, TJ Sokol Březno A - SK Dolní Stakory B -:-, TTC Bělá pod Bezdězem D - ST Dolní Bousov B -:-,
15. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Sokol Podlázky B -:-, ST Dolní Bousov B - TJ Sokol Březno A -:-, SK Dolní Stakory B - TJ Slavoj Čistá B -:-, TJ Sokol Chotětov A - TJ Plazy B -:-, TJ Sokol Otradovice B - TJ AŠ Mladá Boleslav E -:-, TJ Sokol Kněžmost A - TJ Sokol Kosmonosy C -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - TJ Sokol Kněžmost A -:-, TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Sokol Otradovice B -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Sokol Chotětov A -:-, TJ Plazy B - SK Dolní Stakory B -:-, TJ Slavoj Čistá B - ST Dolní Bousov B -:-, TJ Sokol Březno A - TTC Bělá pod Bezdězem D -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Březno A - TJ Sokol Podlázky B -:-, TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Slavoj Čistá B -:-, ST Dolní Bousov B - TJ Plazy B -:-, SK Dolní Stakory B - TJ AŠ Mladá Boleslav E -:-, TJ Sokol Chotětov A - TJ Sokol Kosmonosy C -:-, TJ Sokol Otradovice B - TJ Sokol Kněžmost A -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - TJ Sokol Otradovice B -:-, TJ Sokol Kněžmost A - TJ Sokol Chotětov A -:-, TJ Sokol Kosmonosy C - SK Dolní Stakory B -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav E - ST Dolní Bousov B -:-, TJ Plazy B - TTC Bělá pod Bezdězem D -:-, TJ Slavoj Čistá B - TJ Sokol Březno A -:-,
19. kolo:
TJ Slavoj Čistá B - TJ Sokol Podlázky B -:-, TJ Sokol Březno A - TJ Plazy B -:-, TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ AŠ Mladá Boleslav E -:-, ST Dolní Bousov B - TJ Sokol Kosmonosy C -:-, SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Kněžmost A -:-, TJ Sokol Chotětov A - TJ Sokol Otradovice B -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - TJ Sokol Chotětov A -:-, TJ Sokol Otradovice B - SK Dolní Stakory B -:-, TJ Sokol Kněžmost A - ST Dolní Bousov B -:-, TJ Sokol Kosmonosy C - TTC Bělá pod Bezdězem D -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Sokol Březno A -:-, TJ Plazy B - TJ Slavoj Čistá B -:-,
21. kolo:
TJ Plazy B - TJ Sokol Podlázky B -:-, TJ Slavoj Čistá B - TJ AŠ Mladá Boleslav E -:-, TJ Sokol Březno A - TJ Sokol Kosmonosy C -:-, TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Sokol Kněžmost A -:-, ST Dolní Bousov B - TJ Sokol Otradovice B -:-, SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Chotětov A -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - SK Dolní Stakory B -:-, TJ Sokol Chotětov A - ST Dolní Bousov B -:-, TJ Sokol Otradovice B - TTC Bělá pod Bezdězem D -:-, TJ Sokol Kněžmost A - TJ Sokol Březno A -:-, TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Slavoj Čistá B -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Plazy B -:-,
Regionální soutěž 3. třídy
1. kolo:
ST Dolní Bousov C - SK Dolní Stakory C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jihlavec Jan 2:2, Nitray Jozef 0:4, Novotný Karel 2:2, Pavlišta Jaroslav 2:2, body hostů: Drapák Jaroslav st. 4:0, Kopal Miroslav 1:3, Šaněk Pavel 3:1, Šádek Jaroslav st. 2:2), TJ Březovice B - TJ Plazy C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klaus Tomáš 3:1, Trlida Michal 2:1, Takács Petr 3:1, Svoboda Pavel 0:2, Volák Martin 1:1, WO 1:0, body hostů: Mejsnar Jan 0:1, Vaňousek Miroslav 0:4, Vyrtych Jiří 3:0, Vyrtych Martin 2:2, Marek Jiří 1:2, WO 0:1), Sokol Březno ST B - TJ Slavoj Čistá C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Myška Jiří 2:2, Vedral Jan 2:2, Bišický Michal 3:1, Tominec Aleš 2:2, body hostů: Chuvan Quy 4:0, Doubek Miroslav 1:1, Ďurfina Karel 1:3, Martinec Jaroslav 0:4, Holub Vladimír 1:1), TJ Sokol Otradovice C - TTC HESO Nepřevázka A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: May Pavel 4:0, Macura Zdeněk 4:0, Honzák Jakub 2:2, Doležalová Daniela 3:1, body hostů: Pulda Tomáš 1:3, Pulda Radek 0:4, Beran Antonín 1:3, Císařovský Petr 1:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Sokol Kosmonosy D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šumera Matěj 2:2, Kučera Josef 4:0, Mareš Jan 3:0, Koťátko Matouš 1:3, WO 1:0, body hostů: Veselý Michal 2:2, Hošek Petr 1:3, Falta Michal 2:2, Černý Jaroslav 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Podlázky C - TJ AŠ Mladá Boleslav F 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Muras David 4:0, Michal Jaroslav 4:0, Živný Josef 2:0, Mlčoch Petr 4:0, Röckel Sascha 2:0, body hostů: Čapek Adam 0:4, Dlouhý Martin ml. 0:4, Švachová Lenka 0:4, Čamrová Eliška 0:2, Čapek Tomáš 0:2),
2. kolo:
SK Dolní Stakory C - TJ AŠ Mladá Boleslav F -:-, TJ Sokol Kosmonosy D - TJ Sokol Podlázky C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Falta Michal 0:4, Odnoha Václav 0:4, Hošek Petr 1:3, Veselý Michal 2:2, body hostů: Žďánský Karel 3:1, Michal Jaroslav 3:1, Mlčoch Petr 4:0, Gavura Jan 3:1), TTC HESO Nepřevázka A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D -:-, TJ Slavoj Čistá C - TJ Sokol Otradovice C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chuvan Quy 2:2, Holub Vladimír 1:1, Martinec Jaroslav 2:2, Ďurfina Karel 0:4, Doubek Miroslav 0:2, body hostů: Doležalová Daniela 2:2, Hradecká Šárka 1:3, May Pavel 4:0, Macura Zdeněk 4:0), TJ Plazy C - Sokol Březno ST B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyrtych Martin 2:0, Vaňousek Miroslav 3:1, Marek Jiří 4:0, Vyrtych Jiří 3:1, Mejsnar Jan 0:2, body hostů: Dutý Radek 0:4, Šnajdr Josef 1:3, Vedral Jan 2:2, Bišický Michal 1:3), ST Dolní Bousov C - TJ Březovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlišta Jaroslav 3:1, Nitray Jozef 3:1, Novotný Karel 3:1, Vitmajer Vladimír 2:2, body hostů: Klaus Tomáš 3:1, Trlida Michal 2:2, Svoboda Pavel 0:4, Vovčák Adam 0:4),
3. kolo:
TJ Březovice B - SK Dolní Stakory C -:-, Sokol Březno ST B - ST Dolní Bousov C -:-, TJ Sokol Otradovice C - TJ Plazy C -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Slavoj Čistá C -:-, TJ Sokol Podlázky C - TTC HESO Nepřevázka A -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav F - TJ Sokol Kosmonosy D -:-,
4. kolo:
SK Dolní Stakory C - TJ Sokol Kosmonosy D -:-, TTC HESO Nepřevázka A - TJ AŠ Mladá Boleslav F -:-, TJ Slavoj Čistá C - TJ Sokol Podlázky C -:-, TJ Plazy C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D -:-, ST Dolní Bousov C - TJ Sokol Otradovice C -:-, TJ Březovice B - Sokol Březno ST B -:-,
5. kolo:
Sokol Březno ST B - SK Dolní Stakory C -:-, TJ Sokol Otradovice C - TJ Březovice B -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - ST Dolní Bousov C -:-, TJ Sokol Podlázky C - TJ Plazy C -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav F - TJ Slavoj Čistá C -:-, TJ Sokol Kosmonosy D - TTC HESO Nepřevázka A -:-,
6. kolo:
SK Dolní Stakory C - TTC HESO Nepřevázka A -:-, TJ Slavoj Čistá C - TJ Sokol Kosmonosy D -:-, TJ Plazy C - TJ AŠ Mladá Boleslav F -:-, ST Dolní Bousov C - TJ Sokol Podlázky C -:-, TJ Březovice B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D -:-, Sokol Březno ST B - TJ Sokol Otradovice C -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Otradovice C - SK Dolní Stakory C -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - Sokol Březno ST B -:-, TJ Sokol Podlázky C - TJ Březovice B -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav F - ST Dolní Bousov C -:-, TJ Sokol Kosmonosy D - TJ Plazy C -:-, TTC HESO Nepřevázka A - TJ Slavoj Čistá C -:-,
8. kolo:
SK Dolní Stakory C - TJ Slavoj Čistá C -:-, TJ Plazy C - TTC HESO Nepřevázka A -:-, ST Dolní Bousov C - TJ Sokol Kosmonosy D -:-, TJ Březovice B - TJ AŠ Mladá Boleslav F -:-, Sokol Březno ST B - TJ Sokol Podlázky C -:-, TJ Sokol Otradovice C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - SK Dolní Stakory C -:-, TJ Sokol Podlázky C - TJ Sokol Otradovice C -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav F - Sokol Březno ST B -:-, TJ Sokol Kosmonosy D - TJ Březovice B -:-, TTC HESO Nepřevázka A - ST Dolní Bousov C -:-, TJ Slavoj Čistá C - TJ Plazy C -:-,
10. kolo:
SK Dolní Stakory C - TJ Plazy C -:-, ST Dolní Bousov C - TJ Slavoj Čistá C -:-, TJ Březovice B - TTC HESO Nepřevázka A -:-, Sokol Březno ST B - TJ Sokol Kosmonosy D -:-, TJ Sokol Otradovice C - TJ AŠ Mladá Boleslav F -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Sokol Podlázky C -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Podlázky C - SK Dolní Stakory C -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav F - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D -:-, TJ Sokol Kosmonosy D - TJ Sokol Otradovice C -:-, TTC HESO Nepřevázka A - Sokol Březno ST B -:-, TJ Slavoj Čistá C - TJ Březovice B -:-, TJ Plazy C - ST Dolní Bousov C -:-,
12. kolo:
SK Dolní Stakory C - ST Dolní Bousov C -:-, TJ Plazy C - TJ Březovice B -:-, TJ Slavoj Čistá C - Sokol Březno ST B -:-, TTC HESO Nepřevázka A - TJ Sokol Otradovice C -:-, TJ Sokol Kosmonosy D - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav F - TJ Sokol Podlázky C -:-,
13. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav F - SK Dolní Stakory C -:-, TJ Sokol Podlázky C - TJ Sokol Kosmonosy D -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TTC HESO Nepřevázka A -:-, TJ Sokol Otradovice C - TJ Slavoj Čistá C -:-, Sokol Březno ST B - TJ Plazy C -:-, TJ Březovice B - ST Dolní Bousov C -:-,
14. kolo:
SK Dolní Stakory C - TJ Březovice B -:-, ST Dolní Bousov C - Sokol Březno ST B -:-, TJ Plazy C - TJ Sokol Otradovice C -:-, TJ Slavoj Čistá C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D -:-, TTC HESO Nepřevázka A - TJ Sokol Podlázky C -:-, TJ Sokol Kosmonosy D - TJ AŠ Mladá Boleslav F -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Kosmonosy D - SK Dolní Stakory C -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav F - TTC HESO Nepřevázka A -:-, TJ Sokol Podlázky C - TJ Slavoj Čistá C -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Plazy C -:-, TJ Sokol Otradovice C - ST Dolní Bousov C -:-, Sokol Březno ST B - TJ Březovice B -:-,
16. kolo:
SK Dolní Stakory C - Sokol Březno ST B -:-, TJ Březovice B - TJ Sokol Otradovice C -:-, ST Dolní Bousov C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D -:-, TJ Plazy C - TJ Sokol Podlázky C -:-, TJ Slavoj Čistá C - TJ AŠ Mladá Boleslav F -:-, TTC HESO Nepřevázka A - TJ Sokol Kosmonosy D -:-,
17. kolo:
TTC HESO Nepřevázka A - SK Dolní Stakory C -:-, TJ Sokol Kosmonosy D - TJ Slavoj Čistá C -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav F - TJ Plazy C -:-, TJ Sokol Podlázky C - ST Dolní Bousov C -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Březovice B -:-, TJ Sokol Otradovice C - Sokol Březno ST B -:-,
18. kolo:
SK Dolní Stakory C - TJ Sokol Otradovice C -:-, Sokol Březno ST B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D -:-, TJ Březovice B - TJ Sokol Podlázky C -:-, ST Dolní Bousov C - TJ AŠ Mladá Boleslav F -:-, TJ Plazy C - TJ Sokol Kosmonosy D -:-, TJ Slavoj Čistá C - TTC HESO Nepřevázka A -:-,
19. kolo:
TJ Slavoj Čistá C - SK Dolní Stakory C -:-, TTC HESO Nepřevázka A - TJ Plazy C -:-, TJ Sokol Kosmonosy D - ST Dolní Bousov C -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav F - TJ Březovice B -:-, TJ Sokol Podlázky C - Sokol Březno ST B -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Sokol Otradovice C -:-,
20. kolo:
SK Dolní Stakory C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D -:-, TJ Sokol Otradovice C - TJ Sokol Podlázky C -:-, Sokol Březno ST B - TJ AŠ Mladá Boleslav F -:-, TJ Březovice B - TJ Sokol Kosmonosy D -:-, ST Dolní Bousov C - TTC HESO Nepřevázka A -:-, TJ Plazy C - TJ Slavoj Čistá C -:-,
21. kolo:
TJ Plazy C - SK Dolní Stakory C -:-, TJ Slavoj Čistá C - ST Dolní Bousov C -:-, TTC HESO Nepřevázka A - TJ Březovice B -:-, TJ Sokol Kosmonosy D - Sokol Březno ST B -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav F - TJ Sokol Otradovice C -:-, TJ Sokol Podlázky C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D -:-,
22. kolo:
SK Dolní Stakory C - TJ Sokol Podlázky C -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ AŠ Mladá Boleslav F -:-, TJ Sokol Otradovice C - TJ Sokol Kosmonosy D -:-, Sokol Březno ST B - TTC HESO Nepřevázka A -:-, TJ Březovice B - TJ Slavoj Čistá C -:-, ST Dolní Bousov C - TJ Plazy C -:-,
Regionální soutěž 4. třídy
1. kolo:
ST Dolní Bousov D - TJ Sokol Podlázky D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváčková Eliška 0:4, Suk David 0:4, Vitmajer Vladimír 2:2, Kužel Jiří 0:4, body hostů: Žďánský Karel 4:0, Kozák Roman 4:0, Röckel Sascha 3:1, Soumar Miroslav 3:1), TJ Březovice C - TJ Sokol Chotětov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vovčák Adam 3:1, Růžička Tomáš 3:1, Vovčák Jan 0:4, Novotný David 4:0, body hostů: Martiak Pavol 1:3, Vosyka Jiří st. 2:2, Vosyka Jiří ml. 2:2, Vonášek Pavel 1:3), TTC HESO Nepřevázka B - TJ Sokol Otradovice D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jaček Pavel 0:2, Boháček Miroslav 0:4, Pulda Radek 0:4, Mareček Bohuslav 1:3, Kafluk Miloslav 0:2, body hostů: Novák Ivo 3:1, Kačírková Květa 4:0, Honzák Miloš 4:0, Honzák Jakub 4:0), TTC Josefův Důl B - TJ Sokol Kněžmost B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fanta Petr 4:0, Blažek Lubomír 2:2, Najman Jiří 1:3, Šlambor Oldřich st. 2:2, body hostů: Sajdl Radek 3:1, Kalina Jaroslav 3:1, Rašín Rastislav 1:3, Zita Mirek 0:2, Maršálek Petr 0:2), SK Dolní Stakory E - TTC Bělá pod Bezdězem E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brabec Jaroslav 4:0, Jonáš Marek st. 2:2, Jonáš Marek ml. 0:4, Hercík Jiří ml. 0:4, body hostů: Stachová Simona 3:1, Smékal Jiří 2:2, Samlerová Kateřina 2:2, Balog Lukáš 3:1),
2. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem E - SK Dolní Stakory D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smékal Jiří 2:2, Samlerová Kateřina 0:4, Balog Lukáš 0:4, Stachová Simona 4:0, body hostů: Kopal Jaroslav 2:2, Hercík Jiří st. 3:1, Šámal Vladimír 2:2, Jonáš Martin 3:1), TJ Sokol Kněžmost B - SK Dolní Stakory E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sajdl Radek 4:0, Rašín Rastislav 3:1, Maršálek Petr 2:0, Kalina Jaroslav 3:1, Zita Mirek 1:1, body hostů: Brabec Jaroslav 3:1, David Petr 0:4, Jonáš Marek ml. 0:4, Hercík Jiří ml. 0:4), TJ Sokol Otradovice D - TTC Josefův Důl B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kačírková Květa 3:1, Novák Ivo 1:3, Honzák Jakub 2:2, Honzák Miloš 0:4, body hostů: Fanta Petr 4:0, Blažek Lubomír 2:2, Šlambor Oldřich st. 2:2, Najman Jiří 2:2), TJ Sokol Chotětov B - TTC HESO Nepřevázka B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vonášek Pavel 3:1, Moc Vladimír st. 0:4, Vosyka Jiří ml. 4:0, Martiak Pavol 3:1, body hostů: Mareček Bohuslav 3:1, Pulda Radek 1:3, Jaček Pavel 1:3, Stehlík Jan 1:3), ST Dolní Bousov D - TJ Březovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváčková Eliška 2:2, Matějčková Zuzana 1:3, Kužel Jiří 1:3, Vitmajer Vladimír 4:0, body hostů: Vovčák Adam 3:1, Růžička Tomáš 3:1, Vovčák Zdeněk 1:3, Vovčák Jan 1:3),
3. kolo:
TJ Březovice C - TJ Sokol Podlázky D -:-, TTC HESO Nepřevázka B - ST Dolní Bousov D -:-, TTC Josefův Důl B - TJ Sokol Chotětov B -:-, SK Dolní Stakory E - TJ Sokol Otradovice D -:-, SK Dolní Stakory D - TJ Sokol Kněžmost B -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Podlázky D - TTC Bělá pod Bezdězem E -:-, TJ Sokol Otradovice D - SK Dolní Stakory D -:-, TJ Sokol Chotětov B - SK Dolní Stakory E -:-, ST Dolní Bousov D - TTC Josefův Důl B -:-, TJ Březovice C - TTC HESO Nepřevázka B -:-,
5. kolo:
TTC HESO Nepřevázka B - TJ Sokol Podlázky D -:-, TTC Josefův Důl B - TJ Březovice C -:-, SK Dolní Stakory E - ST Dolní Bousov D -:-, SK Dolní Stakory D - TJ Sokol Chotětov B -:-, TTC Bělá pod Bezdězem E - TJ Sokol Kněžmost B -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Podlázky D - TJ Sokol Kněžmost B -:-, TJ Sokol Otradovice D - TTC Bělá pod Bezdězem E -:-, ST Dolní Bousov D - SK Dolní Stakory D -:-, TJ Březovice C - SK Dolní Stakory E -:-, TTC HESO Nepřevázka B - TTC Josefův Důl B -:-,
7. kolo:
TTC Josefův Důl B - TJ Sokol Podlázky D -:-, SK Dolní Stakory E - TTC HESO Nepřevázka B -:-, SK Dolní Stakory D - TJ Březovice C -:-, TTC Bělá pod Bezdězem E - TJ Sokol Chotětov B -:-, TJ Sokol Kněžmost B - TJ Sokol Otradovice D -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Podlázky D - TJ Sokol Otradovice D -:-, TJ Sokol Chotětov B - TJ Sokol Kněžmost B -:-, ST Dolní Bousov D - TTC Bělá pod Bezdězem E -:-, TTC HESO Nepřevázka B - SK Dolní Stakory D -:-, TTC Josefův Důl B - SK Dolní Stakory E -:-,
9. kolo:
SK Dolní Stakory E - TJ Sokol Podlázky D -:-, SK Dolní Stakory D - TTC Josefův Důl B -:-, TTC Bělá pod Bezdězem E - TJ Březovice C -:-, TJ Sokol Kněžmost B - ST Dolní Bousov D -:-, TJ Sokol Otradovice D - TJ Sokol Chotětov B -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Podlázky D - TJ Sokol Chotětov B -:-, ST Dolní Bousov D - TJ Sokol Otradovice D -:-, TJ Březovice C - TJ Sokol Kněžmost B -:-, TTC HESO Nepřevázka B - TTC Bělá pod Bezdězem E -:-, SK Dolní Stakory E - SK Dolní Stakory D -:-,
11. kolo:
SK Dolní Stakory D - TJ Sokol Podlázky D -:-, TTC Bělá pod Bezdězem E - TTC Josefův Důl B -:-, TJ Sokol Kněžmost B - TTC HESO Nepřevázka B -:-, TJ Sokol Otradovice D - TJ Březovice C -:-, TJ Sokol Chotětov B - ST Dolní Bousov D -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Podlázky D - ST Dolní Bousov D -:-, TJ Sokol Chotětov B - TJ Březovice C -:-, TJ Sokol Otradovice D - TTC HESO Nepřevázka B -:-, TJ Sokol Kněžmost B - TTC Josefův Důl B -:-, TTC Bělá pod Bezdězem E - SK Dolní Stakory E -:-,
13. kolo:
SK Dolní Stakory D - TTC Bělá pod Bezdězem E -:-, SK Dolní Stakory E - TJ Sokol Kněžmost B -:-, TTC Josefův Důl B - TJ Sokol Otradovice D -:-, TTC HESO Nepřevázka B - TJ Sokol Chotětov B -:-, TJ Březovice C - ST Dolní Bousov D -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Podlázky D - TJ Březovice C -:-, ST Dolní Bousov D - TTC HESO Nepřevázka B -:-, TJ Sokol Chotětov B - TTC Josefův Důl B -:-, TJ Sokol Otradovice D - SK Dolní Stakory E -:-, TJ Sokol Kněžmost B - SK Dolní Stakory D -:-,
15. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem E - TJ Sokol Podlázky D -:-, SK Dolní Stakory D - TJ Sokol Otradovice D -:-, SK Dolní Stakory E - TJ Sokol Chotětov B -:-, TTC Josefův Důl B - ST Dolní Bousov D -:-, TTC HESO Nepřevázka B - TJ Březovice C -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Podlázky D - TTC HESO Nepřevázka B -:-, TJ Březovice C - TTC Josefův Důl B -:-, ST Dolní Bousov D - SK Dolní Stakory E -:-, TJ Sokol Chotětov B - SK Dolní Stakory D -:-, TJ Sokol Kněžmost B - TTC Bělá pod Bezdězem E -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Kněžmost B - TJ Sokol Podlázky D -:-, TTC Bělá pod Bezdězem E - TJ Sokol Otradovice D -:-, SK Dolní Stakory D - ST Dolní Bousov D -:-, SK Dolní Stakory E - TJ Březovice C -:-, TTC Josefův Důl B - TTC HESO Nepřevázka B -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Podlázky D - TTC Josefův Důl B -:-, TTC HESO Nepřevázka B - SK Dolní Stakory E -:-, TJ Březovice C - SK Dolní Stakory D -:-, TJ Sokol Chotětov B - TTC Bělá pod Bezdězem E -:-, TJ Sokol Otradovice D - TJ Sokol Kněžmost B -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Otradovice D - TJ Sokol Podlázky D -:-, TJ Sokol Kněžmost B - TJ Sokol Chotětov B -:-, TTC Bělá pod Bezdězem E - ST Dolní Bousov D -:-, SK Dolní Stakory D - TTC HESO Nepřevázka B -:-, SK Dolní Stakory E - TTC Josefův Důl B -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Podlázky D - SK Dolní Stakory E -:-, TTC Josefův Důl B - SK Dolní Stakory D -:-, TJ Březovice C - TTC Bělá pod Bezdězem E -:-, ST Dolní Bousov D - TJ Sokol Kněžmost B -:-, TJ Sokol Chotětov B - TJ Sokol Otradovice D -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Chotětov B - TJ Sokol Podlázky D -:-, TJ Sokol Otradovice D - ST Dolní Bousov D -:-, TJ Sokol Kněžmost B - TJ Březovice C -:-, TTC Bělá pod Bezdězem E - TTC HESO Nepřevázka B -:-, SK Dolní Stakory D - SK Dolní Stakory E -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Podlázky D - SK Dolní Stakory D -:-, TTC Josefův Důl B - TTC Bělá pod Bezdězem E -:-, TTC HESO Nepřevázka B - TJ Sokol Kněžmost B -:-, TJ Březovice C - TJ Sokol Otradovice D -:-, ST Dolní Bousov D - TJ Sokol Chotětov B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy