Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1. třídy
1. kolo:
AFK Nymburk B - AFK Nymburk A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skoba Rostislav 2:2, Kubálek Josef ml. 1:3, Kopecký Daniel 1:2, Krumpholc Antonín 1:3, Hošek Martin 0:1, body hostů: Vejvoda Miroslav 4:0, Kraus Josef 4:0, Sláčalová Kateřina 2:2, Kubálek Josef st. 1:3), TJ Spartak Pečky A - TJ Sokol Lysá nad Labem A 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hotovec Tomáš 1:1, Staněk Milan 1:2, Votava Martin 2:0, Pavlů Luděk 2:0, WO 5:3, body hostů: Brynych Jaroslav 2:0, Zelenka Pavel 1:2, Čermák Jiří 0:4, WO 3:5), TTC Poděbrady A - TJ Sadská D 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtíšek Miroslav 1:3, Žoha Libor 1:3, Horáček Vlastimil 0:3, Trajhan Miroslav 2:0, Janišš Pavel 0:2, WO 0:1, body hostů: Fedačka Michal 4:0, Švarc Ivo 4:0, Počarovský Pavel 3:1, Trejdl Dušan 0:3, WO 1:0), TJ Sadská E - T.J. Sokol Písková Lhota A 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Neubauer Lukáš 1:2, Velechovský Luboš 1:2, Vojáček Jiří 3:0, Hendrych Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Šimek Adam 3:1, Křepela Miroslav 2:2, Píša Zdeněk 0:4, WO 0:5), TJ Lokomotiva Nymburk B - SK Městec Králové -:-, TJ Lokomotiva Nymburk C - TJ Sokol Krchleby C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Libor 0:3, Veselý František 1:3, Plachý Pavel 0:3, Štujber Martin 0:4, WO 1:1, body hostů: Hradecký Petr 4:0, Havel Martin 4:0, Miškovský Josef 3:0, Janda Martin 2:1, WO 1:1),
2. kolo:
AFK Nymburk A - TJ Sokol Krchleby C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubiš Vítězslav 0:4, Kraus Josef 0:4, Vejvoda Miroslav 2:1, Kubálek Josef st. 1:3, WO 1:0, body hostů: Havel Martin 4:0, Janda Martin 3:1, Miškovský Josef 2:2, Král Jindřich 3:0, WO 0:1), SK Městec Králové - TJ Lokomotiva Nymburk C -:-, T.J. Sokol Písková Lhota A - TJ Lokomotiva Nymburk B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Petr 2:2, Šimek Adam 1:2, Křepela Miroslav 1:2, Píša Zdeněk 1:3, WO 2:0, body hostů: Piroutek Květoslav 4:0, Šimek Jiří 0:4, Dudla Ladislav 2:1, Kokojan Tomáš 3:0, WO 0:2), TJ Sadská D - TJ Sadská E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 2:2, Kuřátko David 1:3, Vydra Milan 2:0, Švarc Ivo 4:0, Počarovský Pavel 2:0, body hostů: Jaderný Petr ml. 2:2, Sklenička Jan 1:3, Hendrych Jan 2:2, Truhlář Jaroslav ml. 0:4), TJ Sokol Lysá nad Labem A - TTC Poděbrady A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brynych Jaroslav 0:2, Zelenka Pavel 0:3, Pech Jaroslav 0:3, Blažek František 0:3, WO 5:0, body hostů: Žoha Libor 3:0, Horáček Vlastimil 3:0, Janišš Pavel 2:0, Omáčka David 3:0, WO 0:5), AFK Nymburk B - TJ Spartak Pečky A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skoba Rostislav 3:1, Kopecký Daniel 2:2, Kubálek Josef ml. 2:2, Červinka Vít 3:1, body hostů: Hotovec Tomáš 3:1, Votava Martin 3:1, Holešovský Petr 0:4, Březina Jaroslav 0:4),
3. kolo:
TJ Spartak Pečky A - AFK Nymburk A -:-, TTC Poděbrady A - AFK Nymburk B -:-, TJ Sadská E - TJ Sokol Lysá nad Labem A -:-, TJ Lokomotiva Nymburk B - TJ Sadská D -:-, TJ Lokomotiva Nymburk C - T.J. Sokol Písková Lhota A -:-, TJ Sokol Krchleby C - SK Městec Králové -:-,
4. kolo:
AFK Nymburk A - SK Městec Králové -:-, T.J. Sokol Písková Lhota A - TJ Sokol Krchleby C -:-, TJ Sadská D - TJ Lokomotiva Nymburk C -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem A - TJ Lokomotiva Nymburk B -:-, AFK Nymburk B - TJ Sadská E -:-, TJ Spartak Pečky A - TTC Poděbrady A -:-,
5. kolo:
TTC Poděbrady A - AFK Nymburk A -:-, TJ Sadská E - TJ Spartak Pečky A -:-, TJ Lokomotiva Nymburk B - AFK Nymburk B -:-, TJ Lokomotiva Nymburk C - TJ Sokol Lysá nad Labem A -:-, TJ Sokol Krchleby C - TJ Sadská D -:-, SK Městec Králové - T.J. Sokol Písková Lhota A -:-,
6. kolo:
AFK Nymburk A - T.J. Sokol Písková Lhota A -:-, TJ Sadská D - SK Městec Králové -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem A - TJ Sokol Krchleby C -:-, AFK Nymburk B - TJ Lokomotiva Nymburk C -:-, TJ Spartak Pečky A - TJ Lokomotiva Nymburk B -:-, TTC Poděbrady A - TJ Sadská E -:-,
7. kolo:
TJ Sadská E - AFK Nymburk A -:-, TJ Lokomotiva Nymburk B - TTC Poděbrady A -:-, TJ Lokomotiva Nymburk C - TJ Spartak Pečky A -:-, TJ Sokol Krchleby C - AFK Nymburk B -:-, SK Městec Králové - TJ Sokol Lysá nad Labem A -:-, T.J. Sokol Písková Lhota A - TJ Sadská D -:-,
8. kolo:
AFK Nymburk A - TJ Sadská D -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem A - T.J. Sokol Písková Lhota A -:-, AFK Nymburk B - SK Městec Králové -:-, TJ Spartak Pečky A - TJ Sokol Krchleby C -:-, TTC Poděbrady A - TJ Lokomotiva Nymburk C -:-, TJ Sadská E - TJ Lokomotiva Nymburk B -:-,
9. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk B - AFK Nymburk A -:-, TJ Lokomotiva Nymburk C - TJ Sadská E -:-, TJ Sokol Krchleby C - TTC Poděbrady A -:-, SK Městec Králové - TJ Spartak Pečky A -:-, T.J. Sokol Písková Lhota A - AFK Nymburk B -:-, TJ Sadská D - TJ Sokol Lysá nad Labem A -:-,
10. kolo:
AFK Nymburk A - TJ Sokol Lysá nad Labem A -:-, AFK Nymburk B - TJ Sadská D -:-, TJ Spartak Pečky A - T.J. Sokol Písková Lhota A -:-, TTC Poděbrady A - SK Městec Králové -:-, TJ Sadská E - TJ Sokol Krchleby C -:-, TJ Lokomotiva Nymburk B - TJ Lokomotiva Nymburk C -:-,
11. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk C - AFK Nymburk A -:-, TJ Sokol Krchleby C - TJ Lokomotiva Nymburk B -:-, SK Městec Králové - TJ Sadská E -:-, T.J. Sokol Písková Lhota A - TTC Poděbrady A -:-, TJ Sadská D - TJ Spartak Pečky A -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem A - AFK Nymburk B -:-,
12. kolo:
AFK Nymburk A - AFK Nymburk B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejvoda Miroslav 3:1, Sláčalová Kateřina 2:1, Kraus Josef 3:1, Feller Marek 2:0, Kubálek Josef st. 0:1, WO 2:0, body hostů: Kopecký Daniel 0:3, Skoba Rostislav 2:2, Červinka Vít 0:3, Krumpholc Antonín 2:2, WO 0:2), TJ Sokol Lysá nad Labem A - TJ Spartak Pečky A -:-, TJ Sadská D - TTC Poděbrady A -:-, T.J. Sokol Písková Lhota A - TJ Sadská E -:-, SK Městec Králové - TJ Lokomotiva Nymburk B -:-, TJ Sokol Krchleby C - TJ Lokomotiva Nymburk C -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Krchleby C - AFK Nymburk A -:-, TJ Lokomotiva Nymburk C - SK Městec Králové -:-, TJ Lokomotiva Nymburk B - T.J. Sokol Písková Lhota A -:-, TJ Sadská E - TJ Sadská D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaderný Petr ml. 1:3, Neubauer Lukáš 2:2, Hendrych Jan 3:1, Vojáček Jiří 4:0, body hostů: Truhlář Jakub 0:4, Kuřátko David 0:3, Spilková Ivana 2:2, Trejdl Dušan 3:1, Počarovský Pavel 1:0), TTC Poděbrady A - TJ Sokol Lysá nad Labem A -:-, TJ Spartak Pečky A - AFK Nymburk B -:-,
14. kolo:
AFK Nymburk A - TJ Spartak Pečky A -:-, AFK Nymburk B - TTC Poděbrady A -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem A - TJ Sadská E -:-, TJ Sadská D - TJ Lokomotiva Nymburk B -:-, T.J. Sokol Písková Lhota A - TJ Lokomotiva Nymburk C -:-, SK Městec Králové - TJ Sokol Krchleby C -:-,
15. kolo:
SK Městec Králové - AFK Nymburk A -:-, TJ Sokol Krchleby C - T.J. Sokol Písková Lhota A -:-, TJ Lokomotiva Nymburk C - TJ Sadská D -:-, TJ Lokomotiva Nymburk B - TJ Sokol Lysá nad Labem A -:-, TJ Sadská E - AFK Nymburk B -:-, TTC Poděbrady A - TJ Spartak Pečky A -:-,
16. kolo:
AFK Nymburk A - TTC Poděbrady A -:-, TJ Spartak Pečky A - TJ Sadská E -:-, AFK Nymburk B - TJ Lokomotiva Nymburk B -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem A - TJ Lokomotiva Nymburk C -:-, TJ Sadská D - TJ Sokol Krchleby C -:-, T.J. Sokol Písková Lhota A - SK Městec Králové -:-,
17. kolo:
T.J. Sokol Písková Lhota A - AFK Nymburk A -:-, SK Městec Králové - TJ Sadská D -:-, TJ Sokol Krchleby C - TJ Sokol Lysá nad Labem A -:-, TJ Lokomotiva Nymburk C - AFK Nymburk B -:-, TJ Lokomotiva Nymburk B - TJ Spartak Pečky A -:-, TJ Sadská E - TTC Poděbrady A -:-,
18. kolo:
AFK Nymburk A - TJ Sadská E -:-, TTC Poděbrady A - TJ Lokomotiva Nymburk B -:-, TJ Spartak Pečky A - TJ Lokomotiva Nymburk C -:-, AFK Nymburk B - TJ Sokol Krchleby C -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem A - SK Městec Králové -:-, TJ Sadská D - T.J. Sokol Písková Lhota A -:-,
19. kolo:
TJ Sadská D - AFK Nymburk A -:-, T.J. Sokol Písková Lhota A - TJ Sokol Lysá nad Labem A -:-, SK Městec Králové - AFK Nymburk B -:-, TJ Sokol Krchleby C - TJ Spartak Pečky A -:-, TJ Lokomotiva Nymburk C - TTC Poděbrady A -:-, TJ Lokomotiva Nymburk B - TJ Sadská E -:-,
20. kolo:
AFK Nymburk A - TJ Lokomotiva Nymburk B -:-, TJ Sadská E - TJ Lokomotiva Nymburk C -:-, TTC Poděbrady A - TJ Sokol Krchleby C -:-, TJ Spartak Pečky A - SK Městec Králové -:-, AFK Nymburk B - T.J. Sokol Písková Lhota A -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem A - TJ Sadská D -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Lysá nad Labem A - AFK Nymburk A -:-, TJ Sadská D - AFK Nymburk B -:-, T.J. Sokol Písková Lhota A - TJ Spartak Pečky A -:-, SK Městec Králové - TTC Poděbrady A -:-, TJ Sokol Krchleby C - TJ Sadská E -:-, TJ Lokomotiva Nymburk C - TJ Lokomotiva Nymburk B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Libor 2:1, Sobotka Jiří 2:1, Plachý Pavel 1:2, Veselý František 4:0, WO 2:1, body hostů: Mucha Lubomír 1:2, Rufer David 0:3, Dudla Ladislav 1:2, Kokojan Tomáš 2:1, Rufer Vladislav 0:1, WO 1:2),
22. kolo:
AFK Nymburk A - TJ Lokomotiva Nymburk C -:-, TJ Lokomotiva Nymburk B - TJ Sokol Krchleby C -:-, TJ Sadská E - SK Městec Králové -:-, TTC Poděbrady A - T.J. Sokol Písková Lhota A -:-, TJ Spartak Pečky A - TJ Sadská D -:-, AFK Nymburk B - TJ Sokol Lysá nad Labem A -:-,
Regionální přebor 2. třídy
1. kolo:
TJ Seletice - TJ Lokomotiva Nymburk E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juvčenko Igor 3:1, Řídký Miloslav 1:3, Novák Lukáš 4:0, Novák Miloslav 3:1, body hostů: Heršálek Jakub 0:4, Štujber Martin 1:3, Veselý František 3:1, Veselý Ladislav 1:3), TJ Sokol Loučeň A - TJ Lokomotiva Nymburk D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vosátka Michal 2:1, Martínek Jaroslav 0:4, Prisčák Petr 4:0, Vinšová Michaela 1:3, Koch Jiří 0:1, body hostů: Plachý Pavel 2:2, Nejedlý Jiří 3:1, Rufer David 3:1, Kořínek Karel 1:3), TJ Sokol Poříčany A - TJ Předhradí A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trpálek Vlastimil 3:1, Chocholáč Jan 3:1, Strnad Jiří 2:2, Král Jaroslav 3:1, body hostů: Matějka Ondřej 4:0, Hartman Petr 1:3, Horák Jaroslav ml. 0:4, Pych Josef 0:4), TTC Žehuň B - TJ Dvory A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnička Jan 4:0, Pivný Aleš 2:2, Kvasnička Daniel st. 4:0, Košnerová Alena 2:2, body hostů: Soukal Pavel 1:3, Červinka František 1:3, Řezníček Petr 0:4, Zeman Radek 2:2), TJ Sokol Sokoleč - TJ Sokol Lysá nad Labem B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaníček Karel 3:1, Šťastný Radek 4:0, Svoboda Jan 1:3, Paroulek David 2:2, body hostů: Picek Petr 2:2, Blažek František 3:1, Pech Jaroslav 1:3, Mudra Oldřich 0:4), SK Sokol Opočnice A - AFK Nymburk C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hotovec Vlastimil 2:2, Suchánek Ondřej 0:4, Regimon Tomáš 4:0, Musil Tomáš 2:2, body hostů: Kubálek Josef st. 1:3, Krumpholc Antonín 1:3, Novotný Petr 3:1, Sláčal Jan 3:1),
2. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk E - AFK Nymburk C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heršálek Jakub 1:3, Štujber Martin 0:4, Veselý František 3:1, Veselý Ladislav 0:4, body hostů: Kubálek Josef st. 3:1, Krumpholc Antonín 2:2, Novotný Petr 4:0, Sláčal Jan 3:1), TJ Sokol Lysá nad Labem B - SK Sokol Opočnice A -:-, TJ Dvory A - TJ Sokol Sokoleč 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červinka František 1:3, Řezníček Petr 1:3, Zeman Radek 2:2, Soukal Pavel 2:2, body hostů: Sekereš Karel 4:0, Šťastný Radek 4:0, Svoboda Jan 2:2, Paroulek David 0:4), TJ Předhradí A - TTC Žehuň B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějka Ondřej 4:0, Rovný David 2:2, Malý Jaroslav 2:2, Hartman Petr 3:1, body hostů: Pivný Aleš 2:2, Kvasnička Jan 3:1, Košnerová Alena 0:4, Král Roman st. 0:4), TJ Lokomotiva Nymburk D - TJ Sokol Poříčany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kořínek Karel 3:1, Rufer David 2:2, Plachý Pavel 4:0, Strnad Jaroslav 0:4, body hostů: Trpálek Vlastimil 1:3, Chocholáč Jan 2:2, Král Jaroslav 1:3, Strnad Jiří 3:1), TJ Seletice - TJ Sokol Loučeň A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juvčenko Igor 2:2, Lokša Petr 2:2, Novák Lukáš 2:2, Novák Miloslav 0:3, Řídký Miloslav 1:0, body hostů: Vinšová Michaela 0:4, Vosátka Michal 2:2, Prisčák Petr 4:0, Martínek Jaroslav 3:1),
3. kolo:
TJ Sokol Loučeň A - TJ Lokomotiva Nymburk E -:-, TJ Sokol Poříčany A - TJ Seletice -:-, TTC Žehuň B - TJ Lokomotiva Nymburk D -:-, TJ Sokol Sokoleč - TJ Předhradí A -:-, SK Sokol Opočnice A - TJ Dvory A -:-, AFK Nymburk C - TJ Sokol Lysá nad Labem B -:-,
4. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk E - TJ Sokol Lysá nad Labem B -:-, TJ Dvory A - AFK Nymburk C -:-, TJ Předhradí A - SK Sokol Opočnice A -:-, TJ Lokomotiva Nymburk D - TJ Sokol Sokoleč -:-, TJ Seletice - TTC Žehuň B -:-, TJ Sokol Loučeň A - TJ Sokol Poříčany A -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Poříčany A - TJ Lokomotiva Nymburk E -:-, TTC Žehuň B - TJ Sokol Loučeň A -:-, TJ Sokol Sokoleč - TJ Seletice -:-, SK Sokol Opočnice A - TJ Lokomotiva Nymburk D -:-, AFK Nymburk C - TJ Předhradí A -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem B - TJ Dvory A -:-,
6. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk E - TJ Dvory A -:-, TJ Předhradí A - TJ Sokol Lysá nad Labem B -:-, TJ Lokomotiva Nymburk D - AFK Nymburk C -:-, TJ Seletice - SK Sokol Opočnice A -:-, TJ Sokol Loučeň A - TJ Sokol Sokoleč -:-, TJ Sokol Poříčany A - TTC Žehuň B -:-,
7. kolo:
TTC Žehuň B - TJ Lokomotiva Nymburk E -:-, TJ Sokol Sokoleč - TJ Sokol Poříčany A -:-, SK Sokol Opočnice A - TJ Sokol Loučeň A -:-, AFK Nymburk C - TJ Seletice -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem B - TJ Lokomotiva Nymburk D -:-, TJ Dvory A - TJ Předhradí A -:-,
8. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk E - TJ Předhradí A -:-, TJ Lokomotiva Nymburk D - TJ Dvory A -:-, TJ Seletice - TJ Sokol Lysá nad Labem B -:-, TJ Sokol Loučeň A - AFK Nymburk C -:-, TJ Sokol Poříčany A - SK Sokol Opočnice A -:-, TTC Žehuň B - TJ Sokol Sokoleč -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Sokoleč - TJ Lokomotiva Nymburk E -:-, SK Sokol Opočnice A - TTC Žehuň B -:-, AFK Nymburk C - TJ Sokol Poříčany A -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem B - TJ Sokol Loučeň A -:-, TJ Dvory A - TJ Seletice -:-, TJ Předhradí A - TJ Lokomotiva Nymburk D -:-,
10. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk E - TJ Lokomotiva Nymburk D -:-, TJ Seletice - TJ Předhradí A -:-, TJ Sokol Loučeň A - TJ Dvory A -:-, TJ Sokol Poříčany A - TJ Sokol Lysá nad Labem B -:-, TTC Žehuň B - AFK Nymburk C -:-, TJ Sokol Sokoleč - SK Sokol Opočnice A -:-,
11. kolo:
SK Sokol Opočnice A - TJ Lokomotiva Nymburk E -:-, AFK Nymburk C - TJ Sokol Sokoleč -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem B - TTC Žehuň B -:-, TJ Dvory A - TJ Sokol Poříčany A -:-, TJ Předhradí A - TJ Sokol Loučeň A -:-, TJ Lokomotiva Nymburk D - TJ Seletice -:-,
12. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk E - TJ Seletice -:-, TJ Lokomotiva Nymburk D - TJ Sokol Loučeň A -:-, TJ Předhradí A - TJ Sokol Poříčany A -:-, TJ Dvory A - TTC Žehuň B -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem B - TJ Sokol Sokoleč -:-, AFK Nymburk C - SK Sokol Opočnice A -:-,
13. kolo:
AFK Nymburk C - TJ Lokomotiva Nymburk E -:-, SK Sokol Opočnice A - TJ Sokol Lysá nad Labem B -:-, TJ Sokol Sokoleč - TJ Dvory A -:-, TTC Žehuň B - TJ Předhradí A -:-, TJ Sokol Poříčany A - TJ Lokomotiva Nymburk D -:-, TJ Sokol Loučeň A - TJ Seletice -:-,
14. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk E - TJ Sokol Loučeň A -:-, TJ Seletice - TJ Sokol Poříčany A -:-, TJ Lokomotiva Nymburk D - TTC Žehuň B -:-, TJ Předhradí A - TJ Sokol Sokoleč -:-, TJ Dvory A - SK Sokol Opočnice A -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem B - AFK Nymburk C -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Lysá nad Labem B - TJ Lokomotiva Nymburk E -:-, AFK Nymburk C - TJ Dvory A -:-, SK Sokol Opočnice A - TJ Předhradí A -:-, TJ Sokol Sokoleč - TJ Lokomotiva Nymburk D -:-, TTC Žehuň B - TJ Seletice -:-, TJ Sokol Poříčany A - TJ Sokol Loučeň A -:-,
16. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk E - TJ Sokol Poříčany A -:-, TJ Sokol Loučeň A - TTC Žehuň B -:-, TJ Seletice - TJ Sokol Sokoleč -:-, TJ Lokomotiva Nymburk D - SK Sokol Opočnice A -:-, TJ Předhradí A - AFK Nymburk C -:-, TJ Dvory A - TJ Sokol Lysá nad Labem B -:-,
17. kolo:
TJ Dvory A - TJ Lokomotiva Nymburk E -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem B - TJ Předhradí A -:-, AFK Nymburk C - TJ Lokomotiva Nymburk D -:-, SK Sokol Opočnice A - TJ Seletice -:-, TJ Sokol Sokoleč - TJ Sokol Loučeň A -:-, TTC Žehuň B - TJ Sokol Poříčany A -:-,
18. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk E - TTC Žehuň B -:-, TJ Sokol Poříčany A - TJ Sokol Sokoleč -:-, TJ Sokol Loučeň A - SK Sokol Opočnice A -:-, TJ Seletice - AFK Nymburk C -:-, TJ Lokomotiva Nymburk D - TJ Sokol Lysá nad Labem B -:-, TJ Předhradí A - TJ Dvory A -:-,
19. kolo:
TJ Předhradí A - TJ Lokomotiva Nymburk E -:-, TJ Dvory A - TJ Lokomotiva Nymburk D -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem B - TJ Seletice -:-, AFK Nymburk C - TJ Sokol Loučeň A -:-, SK Sokol Opočnice A - TJ Sokol Poříčany A -:-, TJ Sokol Sokoleč - TTC Žehuň B -:-,
20. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk E - TJ Sokol Sokoleč -:-, TTC Žehuň B - SK Sokol Opočnice A -:-, TJ Sokol Poříčany A - AFK Nymburk C -:-, TJ Sokol Loučeň A - TJ Sokol Lysá nad Labem B -:-, TJ Seletice - TJ Dvory A -:-, TJ Lokomotiva Nymburk D - TJ Předhradí A -:-,
21. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk D - TJ Lokomotiva Nymburk E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kořínek Karel 2:2, Rufer David 2:2, Plachý Pavel 3:1, Nejedlý Jiří 2:2, body hostů: Heršálek Jakub 2:2, Štujber Martin 1:3, Veselý František 4:0, Veselý Ladislav 0:4), TJ Předhradí A - TJ Seletice -:-, TJ Dvory A - TJ Sokol Loučeň A -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem B - TJ Sokol Poříčany A -:-, AFK Nymburk C - TTC Žehuň B -:-, SK Sokol Opočnice A - TJ Sokol Sokoleč -:-,
22. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk E - SK Sokol Opočnice A -:-, TJ Sokol Sokoleč - AFK Nymburk C -:-, TTC Žehuň B - TJ Sokol Lysá nad Labem B -:-, TJ Sokol Poříčany A - TJ Dvory A -:-, TJ Sokol Loučeň A - TJ Předhradí A -:-, TJ Seletice - TJ Lokomotiva Nymburk D -:-,
Regionální přebor 3. třídy
1. kolo:
TTC Žehuň C - SK Sokol Opočnice B 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kocner Petr 2:1, Konvalina Zdeněk 0:3, Kvasnička Daniel st. 0:2, Fiala Aleš 0:3, Soukup Radek 0:1, WO 5:0, body hostů: Bartošík Jiří 3:1, Konvalina Miloš 3:1, Najbrt Jaroslav 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Lysá nad Labem C - TJ Sokol Kostomlaty / Labem -:-, TTC Poděbrady B - TJ Sokol Hořátev 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mengr Miroslav ml. 3:1, Lokes Sebastián 0:2, Vršovský Petr 2:2, Pekárek František 1:3, Kolenčík Lukáš 0:2, body hostů: Jech Josef 1:3, Friedel Jiří 4:0, Stibor Martin 3:1, Richter Martin 2:2), TJ Sadská F - TJ Sokol Poříčany B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žežule Pavel 1:3, Truhlář Jaroslav ml. 2:2, Truhlář Jaroslav 2:2, Kuřátko David 2:2, body hostů: Melichová Barbora 4:0, Vlček Jan 4:0, Novák Pavel 0:4, Novotný Pavel 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk F - TJ Spartak Pečky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Jaroslav 2:2, Rieger František 1:3, Vejtruba Václav 2:2, Nejedlý Jiří 3:1, body hostů: Staněk Milan 2:2, Kozák Karel 2:2, Abrle Jiří 0:4, Zach Tomáš 4:0), TJ Dvory C - TJ Dvory B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baran Jakub 2:2, Baran Vladimír 2:2, Apjar Marek 2:2, Kyncl Jan 0:2, Blábol Vladimír 0:2, body hostů: Schovanec Emil 4:0, Somr Oldřich 1:3, Řezníček Petr 3:1, Čermák Martin 2:2),
2. kolo:
SK Sokol Opočnice B - TJ Dvory B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartošík Jiří 0:3, Konvalina Miloš 2:1, Najbrt Jaroslav 3:0, Ešner Zdeněk 0:3, WO 4:0, body hostů: Somr Oldřich 2:2, Čermák Martin 2:2, Řezníček Petr 3:1, WO 0:4), TJ Spartak Pečky B - TJ Dvory C -:-, TJ Sokol Poříčany B - TJ Lokomotiva Nymburk F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melichová Barbora 3:1, Hingar Vladimír 1:1, Vosecký Petr 2:2, Novotný Pavel 0:4, Novák Pavel 0:2, body hostů: Vejtruba Václav 2:2, Rieger František 1:3, Nejedlý Jiří 3:1, Strnad Jaroslav 4:0), TJ Sokol Hořátev - TJ Sadská F 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jech Josef 4:0, Kotek Josef 0:4, Richter Martin 2:2, Stibor Martin 4:0, body hostů: Kuřátko David 1:3, Truhlář Jaroslav ml. 2:2, Žežule Pavel 2:2, Truhlář Jakub 1:3), TJ Sokol Kostomlaty / Labem - TTC Poděbrady B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kastner Luděk 1:2, Matoušek Milan 1:2, Vítek Pavel 0:3, Petráček Marek 2:2, WO 3:0, body hostů: Lokes Sebastián 1:3, Pekárek František 2:1, Veliký Miroslav 3:0, Pešek Jan Ing. 3:0, WO 0:3), TTC Žehuň C - TJ Sokol Lysá nad Labem C 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kocner Petr 1:2, Fiala Aleš 2:1, Zapletal Miroslav 0:3, WO 3:3, body hostů: Zelenka Pavel 2:1, Baladrán František 3:0, Kazda Milan 1:2, WO 3:3),
3. kolo:
TJ Sokol Lysá nad Labem C - SK Sokol Opočnice B -:-, TTC Poděbrady B - TTC Žehuň C -:-, TJ Sadská F - TJ Sokol Kostomlaty / Labem -:-, TJ Lokomotiva Nymburk F - TJ Sokol Hořátev -:-, TJ Dvory C - TJ Sokol Poříčany B -:-, TJ Dvory B - TJ Spartak Pečky B -:-,
4. kolo:
SK Sokol Opočnice B - TJ Spartak Pečky B -:-, TJ Sokol Poříčany B - TJ Dvory B -:-, TJ Sokol Hořátev - TJ Dvory C -:-, TJ Sokol Kostomlaty / Labem - TJ Lokomotiva Nymburk F -:-, TTC Žehuň C - TJ Sadská F -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem C - TTC Poděbrady B -:-,
5. kolo:
TTC Poděbrady B - SK Sokol Opočnice B -:-, TJ Sadská F - TJ Sokol Lysá nad Labem C -:-, TJ Lokomotiva Nymburk F - TTC Žehuň C -:-, TJ Dvory C - TJ Sokol Kostomlaty / Labem -:-, TJ Dvory B - TJ Sokol Hořátev -:-, TJ Spartak Pečky B - TJ Sokol Poříčany B -:-,
6. kolo:
SK Sokol Opočnice B - TJ Sokol Poříčany B -:-, TJ Sokol Hořátev - TJ Spartak Pečky B -:-, TJ Sokol Kostomlaty / Labem - TJ Dvory B -:-, TTC Žehuň C - TJ Dvory C -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem C - TJ Lokomotiva Nymburk F -:-, TTC Poděbrady B - TJ Sadská F -:-,
7. kolo:
TJ Sadská F - SK Sokol Opočnice B -:-, TJ Lokomotiva Nymburk F - TTC Poděbrady B -:-, TJ Dvory C - TJ Sokol Lysá nad Labem C -:-, TJ Dvory B - TTC Žehuň C -:-, TJ Spartak Pečky B - TJ Sokol Kostomlaty / Labem -:-, TJ Sokol Poříčany B - TJ Sokol Hořátev -:-,
8. kolo:
SK Sokol Opočnice B - TJ Sokol Hořátev -:-, TJ Sokol Kostomlaty / Labem - TJ Sokol Poříčany B -:-, TTC Žehuň C - TJ Spartak Pečky B -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem C - TJ Dvory B -:-, TTC Poděbrady B - TJ Dvory C -:-, TJ Sadská F - TJ Lokomotiva Nymburk F -:-,
9. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk F - SK Sokol Opočnice B -:-, TJ Dvory C - TJ Sadská F -:-, TJ Dvory B - TTC Poděbrady B -:-, TJ Spartak Pečky B - TJ Sokol Lysá nad Labem C -:-, TJ Sokol Poříčany B - TTC Žehuň C -:-, TJ Sokol Hořátev - TJ Sokol Kostomlaty / Labem -:-,
10. kolo:
SK Sokol Opočnice B - TJ Sokol Kostomlaty / Labem -:-, TTC Žehuň C - TJ Sokol Hořátev -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem C - TJ Sokol Poříčany B -:-, TTC Poděbrady B - TJ Spartak Pečky B -:-, TJ Sadská F - TJ Dvory B -:-, TJ Lokomotiva Nymburk F - TJ Dvory C -:-,
11. kolo:
TJ Dvory C - SK Sokol Opočnice B -:-, TJ Dvory B - TJ Lokomotiva Nymburk F -:-, TJ Spartak Pečky B - TJ Sadská F -:-, TJ Sokol Poříčany B - TTC Poděbrady B -:-, TJ Sokol Hořátev - TJ Sokol Lysá nad Labem C -:-, TJ Sokol Kostomlaty / Labem - TTC Žehuň C -:-,
12. kolo:
SK Sokol Opočnice B - TTC Žehuň C -:-, TJ Sokol Kostomlaty / Labem - TJ Sokol Lysá nad Labem C -:-, TJ Sokol Hořátev - TTC Poděbrady B -:-, TJ Sokol Poříčany B - TJ Sadská F -:-, TJ Spartak Pečky B - TJ Lokomotiva Nymburk F -:-, TJ Dvory B - TJ Dvory C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řezníček Petr 3:1, Somr Oldřich 2:2, Čermák Martin 2:2, Schovanec Emil 3:1, body hostů: Kyncl Jan 0:4, Apjar Marek 0:4, Baran Jakub 3:1, Baran Vladimír 3:1),
13. kolo:
TJ Dvory B - SK Sokol Opočnice B -:-, TJ Dvory C - TJ Spartak Pečky B -:-, TJ Lokomotiva Nymburk F - TJ Sokol Poříčany B -:-, TJ Sadská F - TJ Sokol Hořátev -:-, TTC Poděbrady B - TJ Sokol Kostomlaty / Labem -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem C - TTC Žehuň C -:-,
14. kolo:
SK Sokol Opočnice B - TJ Sokol Lysá nad Labem C -:-, TTC Žehuň C - TTC Poděbrady B -:-, TJ Sokol Kostomlaty / Labem - TJ Sadská F -:-, TJ Sokol Hořátev - TJ Lokomotiva Nymburk F -:-, TJ Sokol Poříčany B - TJ Dvory C -:-, TJ Spartak Pečky B - TJ Dvory B -:-,
15. kolo:
TJ Spartak Pečky B - SK Sokol Opočnice B -:-, TJ Dvory B - TJ Sokol Poříčany B -:-, TJ Dvory C - TJ Sokol Hořátev -:-, TJ Lokomotiva Nymburk F - TJ Sokol Kostomlaty / Labem -:-, TJ Sadská F - TTC Žehuň C -:-, TTC Poděbrady B - TJ Sokol Lysá nad Labem C -:-,
16. kolo:
SK Sokol Opočnice B - TTC Poděbrady B -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem C - TJ Sadská F -:-, TTC Žehuň C - TJ Lokomotiva Nymburk F -:-, TJ Sokol Kostomlaty / Labem - TJ Dvory C -:-, TJ Sokol Hořátev - TJ Dvory B -:-, TJ Sokol Poříčany B - TJ Spartak Pečky B -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Poříčany B - SK Sokol Opočnice B -:-, TJ Spartak Pečky B - TJ Sokol Hořátev -:-, TJ Dvory B - TJ Sokol Kostomlaty / Labem -:-, TJ Dvory C - TTC Žehuň C -:-, TJ Lokomotiva Nymburk F - TJ Sokol Lysá nad Labem C -:-, TJ Sadská F - TTC Poděbrady B -:-,
18. kolo:
SK Sokol Opočnice B - TJ Sadská F -:-, TTC Poděbrady B - TJ Lokomotiva Nymburk F -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem C - TJ Dvory C -:-, TTC Žehuň C - TJ Dvory B -:-, TJ Sokol Kostomlaty / Labem - TJ Spartak Pečky B -:-, TJ Sokol Hořátev - TJ Sokol Poříčany B -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Hořátev - SK Sokol Opočnice B -:-, TJ Sokol Poříčany B - TJ Sokol Kostomlaty / Labem -:-, TJ Spartak Pečky B - TTC Žehuň C -:-, TJ Dvory B - TJ Sokol Lysá nad Labem C -:-, TJ Dvory C - TTC Poděbrady B -:-, TJ Lokomotiva Nymburk F - TJ Sadská F -:-,
20. kolo:
SK Sokol Opočnice B - TJ Lokomotiva Nymburk F -:-, TJ Sadská F - TJ Dvory C -:-, TTC Poděbrady B - TJ Dvory B -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem C - TJ Spartak Pečky B -:-, TTC Žehuň C - TJ Sokol Poříčany B -:-, TJ Sokol Kostomlaty / Labem - TJ Sokol Hořátev -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Kostomlaty / Labem - SK Sokol Opočnice B -:-, TJ Sokol Hořátev - TTC Žehuň C -:-, TJ Sokol Poříčany B - TJ Sokol Lysá nad Labem C -:-, TJ Spartak Pečky B - TTC Poděbrady B -:-, TJ Dvory B - TJ Sadská F -:-, TJ Dvory C - TJ Lokomotiva Nymburk F -:-,
22. kolo:
SK Sokol Opočnice B - TJ Dvory C -:-, TJ Lokomotiva Nymburk F - TJ Dvory B -:-, TJ Sadská F - TJ Spartak Pečky B -:-, TTC Poděbrady B - TJ Sokol Poříčany B -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem C - TJ Sokol Hořátev -:-, TTC Žehuň C - TJ Sokol Kostomlaty / Labem -:-,
Regionální přebor 4. třídy
1. kolo:
TJ Předhradí B - TJ Lokomotiva Nymburk G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Jaroslav ml. 2:2, Horák Petr 0:4, Pych Josef 3:1, Němečková Michaela 1:3, body hostů: Houfek Josef 2:2, Novotný Pavel 2:2, Boubín Miloš 4:0, Kokeš František 2:2), AFK Nymburk D - TJ Sokol Písková Lhota B -:-, ACS Přední Lhota - TTC Poděbrady C -:-, TJ Dvory D - TJ Sokol Loučeň B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenička Otakar 0:4, Krejčík Josef 0:4, Budka Zbyněk 0:2, Syrový Vítězslav 2:2, Budina Jan 0:2, body hostů: Špoutil Roman 4:0, Koch Jiří 4:0, Mäsiarik Miroslav 3:1, Prisčák Tomáš 3:1), TJ Lokomotiva Nymburk H - TTC Žehuň D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Košvancová Eliška 0:2, Košvanec Patrik 1:3, Končický Teodor 1:3, Parvonič Radek 2:2, Steinbach Adam 0:2, body hostů: Konvalina Josef 4:0, Kocner Petr 4:0, Maleček Václav 1:3, Fiala Aleš 3:1),
2. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - TTC Žehuň D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Pavel 3:1, Kokeš František 1:3, Boubín Miloš 3:1, Houfek Josef 1:3, body hostů: Konvalina Zdeněk 1:3, Konvalina Josef 1:3, Konvalina Tomáš 3:1, Konvalina Štěpán 3:1), TJ Sokol Loučeň B - TJ Lokomotiva Nymburk H 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koch Jiří 4:0, Podoláková Eliška 4:0, Mäsiarik Miroslav 3:1, Špoutil Roman 4:0, body hostů: Parvonič Radek 1:3, Košvanec Patrik 0:4, Košvancová Eliška 0:4, Končický Teodor 0:4), TTC Poděbrady C - TJ Dvory D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mareš Jan 4:0, Lokes Sebastián 4:0, Kolenčík Lukáš 4:0, Vršovský Petr 4:0, body hostů: Budka Zbyněk 0:4, Budina Jan 0:4, Krejčík Josef 0:4, Sklenička Otakar 0:4), TTC Žehuň E - ACS Přední Lhota -:-, TJ Předhradí B - AFK Nymburk D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horák Jaroslav ml. 3:1, Pych Josef 4:0, Němečková Michaela 4:0, WO 0:5, body hostů: Kubiš Vítězslav 0:3, Král Vojtěch 0:3, Havelková Elena 0:3, Kubiš Daniel 1:2, WO 5:0),
3. kolo:
AFK Nymburk D - TJ Lokomotiva Nymburk G -:-, ACS Přední Lhota - TJ Sokol Písková Lhota B -:-, TJ Dvory D - TTC Žehuň E -:-, TJ Lokomotiva Nymburk H - TTC Poděbrady C -:-, TTC Žehuň D - TJ Sokol Loučeň B -:-,
4. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - TJ Sokol Loučeň B -:-, TTC Poděbrady C - TTC Žehuň D -:-, TTC Žehuň E - TJ Lokomotiva Nymburk H -:-, TJ Sokol Písková Lhota B - TJ Dvory D -:-, TJ Předhradí B - ACS Přední Lhota -:-,
5. kolo:
ACS Přední Lhota - AFK Nymburk D -:-, TJ Dvory D - TJ Předhradí B -:-, TJ Lokomotiva Nymburk H - TJ Sokol Písková Lhota B -:-, TTC Žehuň D - TTC Žehuň E -:-, TJ Sokol Loučeň B - TTC Poděbrady C -:-,
6. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - TTC Poděbrady C -:-, TTC Žehuň E - TJ Sokol Loučeň B -:-, TJ Sokol Písková Lhota B - TTC Žehuň D -:-, TJ Předhradí B - TJ Lokomotiva Nymburk H -:-, AFK Nymburk D - TJ Dvory D -:-,
7. kolo:
ACS Přední Lhota - TJ Lokomotiva Nymburk G -:-, TJ Lokomotiva Nymburk H - AFK Nymburk D -:-, TTC Žehuň D - TJ Předhradí B -:-, TJ Sokol Loučeň B - TJ Sokol Písková Lhota B -:-, TTC Poděbrady C - TTC Žehuň E -:-,
8. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - TTC Žehuň E -:-, TJ Sokol Písková Lhota B - TTC Poděbrady C -:-, TJ Předhradí B - TJ Sokol Loučeň B -:-, AFK Nymburk D - TTC Žehuň D -:-, ACS Přední Lhota - TJ Dvory D -:-,
9. kolo:
TJ Dvory D - TJ Lokomotiva Nymburk G -:-, TJ Lokomotiva Nymburk H - ACS Přední Lhota -:-, TJ Sokol Loučeň B - AFK Nymburk D -:-, TTC Poděbrady C - TJ Předhradí B -:-, TTC Žehuň E - TJ Sokol Písková Lhota B -:-,
10. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - TJ Sokol Písková Lhota B -:-, TJ Předhradí B - TTC Žehuň E -:-, AFK Nymburk D - TTC Poděbrady C -:-, ACS Přední Lhota - TTC Žehuň D -:-, TJ Dvory D - TJ Lokomotiva Nymburk H -:-,
11. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk H - TJ Lokomotiva Nymburk G -:-, TTC Žehuň D - TJ Dvory D -:-, TJ Sokol Loučeň B - ACS Přední Lhota -:-, TTC Žehuň E - AFK Nymburk D -:-, TJ Sokol Písková Lhota B - TJ Předhradí B -:-,
12. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - TJ Předhradí B -:-, TJ Sokol Písková Lhota B - AFK Nymburk D -:-, TTC Poděbrady C - ACS Přední Lhota -:-, TJ Sokol Loučeň B - TJ Dvory D -:-, TTC Žehuň D - TJ Lokomotiva Nymburk H -:-,
13. kolo:
TTC Žehuň D - TJ Lokomotiva Nymburk G -:-, TJ Lokomotiva Nymburk H - TJ Sokol Loučeň B -:-, TJ Dvory D - TTC Poděbrady C -:-, ACS Přední Lhota - TTC Žehuň E -:-, AFK Nymburk D - TJ Předhradí B -:-,
14. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - AFK Nymburk D -:-, TJ Sokol Písková Lhota B - ACS Přední Lhota -:-, TTC Žehuň E - TJ Dvory D -:-, TTC Poděbrady C - TJ Lokomotiva Nymburk H -:-, TJ Sokol Loučeň B - TTC Žehuň D -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Loučeň B - TJ Lokomotiva Nymburk G -:-, TTC Žehuň D - TTC Poděbrady C -:-, TJ Lokomotiva Nymburk H - TTC Žehuň E -:-, TJ Dvory D - TJ Sokol Písková Lhota B -:-, ACS Přední Lhota - TJ Předhradí B -:-,
16. kolo:
AFK Nymburk D - ACS Přední Lhota -:-, TJ Předhradí B - TJ Dvory D -:-, TJ Sokol Písková Lhota B - TJ Lokomotiva Nymburk H -:-, TTC Žehuň E - TTC Žehuň D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jedlička Josef 2:2, Zapletal Miroslav 1:3, Soukup Radek 0:2, Král Roman ml. 1:3, Vinter Karel 1:1, body hostů: Konvalina Tomáš 4:0, Kocner Petr 2:0, Bořek Pavel 3:1, Maleček Václav 0:4, Fiala Aleš 2:0), TTC Poděbrady C - TJ Sokol Loučeň B -:-,
17. kolo:
TTC Poděbrady C - TJ Lokomotiva Nymburk G -:-, TJ Sokol Loučeň B - TTC Žehuň E -:-, TTC Žehuň D - TJ Sokol Písková Lhota B -:-, TJ Lokomotiva Nymburk H - TJ Předhradí B -:-, TJ Dvory D - AFK Nymburk D -:-,
18. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - ACS Přední Lhota -:-, AFK Nymburk D - TJ Lokomotiva Nymburk H -:-, TJ Předhradí B - TTC Žehuň D -:-, TJ Sokol Písková Lhota B - TJ Sokol Loučeň B -:-, TTC Žehuň E - TTC Poděbrady C -:-,
19. kolo:
TTC Žehuň E - TJ Lokomotiva Nymburk G -:-, TTC Poděbrady C - TJ Sokol Písková Lhota B -:-, TJ Sokol Loučeň B - TJ Předhradí B -:-, TTC Žehuň D - AFK Nymburk D -:-, TJ Dvory D - ACS Přední Lhota -:-,
20. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - TJ Dvory D -:-, ACS Přední Lhota - TJ Lokomotiva Nymburk H -:-, AFK Nymburk D - TJ Sokol Loučeň B -:-, TJ Předhradí B - TTC Poděbrady C -:-, TJ Sokol Písková Lhota B - TTC Žehuň E -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Písková Lhota B - TJ Lokomotiva Nymburk G -:-, TTC Žehuň E - TJ Předhradí B -:-, TTC Poděbrady C - AFK Nymburk D -:-, TTC Žehuň D - ACS Přední Lhota -:-, TJ Lokomotiva Nymburk H - TJ Dvory D -:-,
22. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - TJ Lokomotiva Nymburk H -:-, TJ Dvory D - TTC Žehuň D -:-, ACS Přední Lhota - TJ Sokol Loučeň B -:-, AFK Nymburk D - TTC Žehuň E -:-, TJ Předhradí B - TJ Sokol Písková Lhota B -:-,
Regionální přebor žactva
1. kolo:
AFK Nymburk B - TJ Spartak Čelákovice -:-, ACS Přední Lhota - AFK Nymburk A -:-, TTC Poděbrady - TJ Sadská 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sajfrt David 1:2, Kolenčík Lukáš 3:0, Paroulek Karel 2:1, body hostů: Truhlář Jakub 2:1, Kovařík Jakub 0:3, Ezrová Hana 1:2),
2. kolo:
TJ Spartak Čelákovice - TJ Sadská -:-, AFK Nymburk A - TTC Poděbrady -:-, AFK Nymburk B - ACS Přední Lhota -:-,
3. kolo:
ACS Přední Lhota - TJ Spartak Čelákovice -:-, TTC Poděbrady - AFK Nymburk B -:-, TJ Sadská - AFK Nymburk A -:-,
4. kolo:
TJ Spartak Čelákovice - AFK Nymburk A -:-, AFK Nymburk B - TJ Sadská -:-, ACS Přední Lhota - TTC Poděbrady -:-,
5. kolo:
TTC Poděbrady - TJ Spartak Čelákovice -:-, TJ Sadská - ACS Přední Lhota -:-, AFK Nymburk A - AFK Nymburk B -:-,
6. kolo:
TJ Spartak Čelákovice - AFK Nymburk B -:-, AFK Nymburk A - ACS Přední Lhota -:-, TJ Sadská - TTC Poděbrady -:-,
7. kolo:
TJ Sadská - TJ Spartak Čelákovice -:-, TTC Poděbrady - AFK Nymburk A -:-, ACS Přední Lhota - AFK Nymburk B -:-,
8. kolo:
TJ Spartak Čelákovice - ACS Přední Lhota -:-, AFK Nymburk B - TTC Poděbrady -:-, AFK Nymburk A - TJ Sadská -:-,
9. kolo:
AFK Nymburk A - TJ Spartak Čelákovice -:-, TJ Sadská - AFK Nymburk B -:-, TTC Poděbrady - ACS Přední Lhota -:-,
10. kolo:
TJ Spartak Čelákovice - TTC Poděbrady -:-, ACS Přední Lhota - TJ Sadská -:-, AFK Nymburk B - AFK Nymburk A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy