Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1.třída
1. kolo:
Sokol Rudná B - TJ Sokol Roztoky B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nágr Pavel 1:3, Sedmík Zdeněk 0:4, Křižka Václav 0:4, Jelínek Vladimír 2:2, body hostů: Žáček Josef 4:0, Vodňanský Martin 4:0, Švarc Martin 3:1, Eibich Jan 2:2), TJ Viktoria Vestec B - Sokol Lety A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řízek Jiří 0:4, Jungvirt Tomáš 3:1, Ráb Václav 1:3, Hozman Bohumil 2:2, body hostů: Vodička Jiří 4:0, Urban Roman 2:2, Květoň Jan 2:2, Dvořák Pavel 2:2), Sokol Libčice nad Vltavou B - SK Viktorie Ořech B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoň Milan 1:2, Framberk Jan 0:3, Tkadlec Jaroslav 0:3, Richter Jaroslav ml. 2:1, WO 5:0, body hostů: Píš Daniel 2:2, Vávra Aleš 4:0, Rein Tomáš 3:1, WO 0:5), SK Viktorie Ořech A - Sokol Černošice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škoda Jiří 3:1, Skřivánek Jiří 2:2, Redlich Michal 3:1, Ptáčník Martin 2:1, Novák Tomáš 0:1, body hostů: Fischer Jiří 1:3, Cimler Lukáš 0:4, Deré Michal 3:1, Růžička Petr 2:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy C - TJ Úholičky B 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Freisleben Zdeněk 4:0, Zamazal Pavel 4:0, Kilian Vít 4:0, Macháček Pavel st. 4:0, body hostů: Tesař Ondřej 0:4, Kozel Vilém 0:4, Ducháčková Radka 0:4, Dvořák Jiří 0:4),
2. kolo:
TJ Úholičky B - TJ Sokol Unětice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozel Vilém 3:1, Tesař Ondřej 3:1, Dalihod Jakub 3:1, Ducháčková Radka 1:3, body hostů: Kratochvíl Jiří 1:3, Freisleben Robin 0:4, Faltin Miloš 4:0, Potužník Václav 1:3), Sokol Černošice A - TJ Sokol Mníšek pod Brdy C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cimler Lukáš 1:3, Fischer Jiří 4:0, Růžička Petr 2:2, Deré Michal 3:1, body hostů: Kilian Vít 3:1, Skoupil Lukáš 1:3, Tůma Martin 1:3, Zamazal Pavel 1:3), SK Viktorie Ořech B - SK Viktorie Ořech A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čierny Alexander 0:4, Hlaváč Jan 0:4, Vávra Aleš 1:3, Rein Tomáš 0:4, body hostů: Redlich Michal 3:1, Ptáčník Martin 4:0, Krasničan Jaroslav 4:0, Skřivánek Jiří 4:0), Sokol Lety A - Sokol Libčice nad Vltavou B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Pavel 0:4, Květoň Jan 1:3, Urban Roman 0:4, Vodička Jiří 3:1, body hostů: Telipský Josef 2:2, Bartoň Milan 3:1, Richter Jaroslav ml. 4:0, Manek Jakub 3:1), Sokol Rudná B - TJ Viktoria Vestec B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Barcal Petr 4:0, Mitáš Josef 2:2, Sedmík Zdeněk 4:0, Nágr Pavel 3:1, body hostů: Jungvirt Tomáš 0:4, Hozman Bohumil 2:2, Ráb Václav 1:3, Řízek Jiří 0:4),
3. kolo:
TJ Viktoria Vestec B - TJ Sokol Roztoky B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ráb Václav 1:3, Kurková Marie 2:2, Jungvirt Tomáš 0:4, Hozman Bohumil 3:1, body hostů: Švarc Martin 1:3, Žáček Josef 3:1, Vodňanský Martin 4:0, Eibich Jan 2:2), Sokol Libčice nad Vltavou B - Sokol Rudná B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoň Milan 2:2, Manek Jakub 2:2, Podrápský Jaroslav 3:1, Richter Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Barcal Petr 4:0, Nágr Pavel 2:2, Sedmík Zdeněk 0:4, Vraštil Petr 0:4), SK Viktorie Ořech A - Sokol Lety A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škoda Jiří 2:2, Krasničan Jaroslav 2:2, Redlich Michal 3:1, Ptáčník Martin 4:0, body hostů: Nykl Václav 0:4, Vodička Jiří 3:1, Dvořák Pavel 0:4, Květoň Jan 2:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy C - SK Viktorie Ořech B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skoupil Lukáš 2:2, Zamazal Pavel 3:1, Polavka Zdeněk 1:3, Bujárek Milan 3:1, body hostů: Vávra Aleš 2:2, Hlaváč Jan 1:3, Rein Tomáš 3:1, Čierny Alexander 1:3), TJ Sokol Unětice A - Sokol Černošice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Jiří 1:3, Faltin Miloš 2:2, Potužník Václav 1:3, Freisleben Robin 0:4, body hostů: Cimler Lukáš 2:2, Fischer Jiří 3:1, Deré Michal 3:1, Růžička Petr 4:0),
22. kolo:
TJ Sokol Roztoky B - TJ Sokol Unětice A -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech A - TJ Úholičky B -:- (zrušeno), Sokol Libčice nad Vltavou B - Sokol Černošice A -:- (zrušeno), TJ Viktoria Vestec B - SK Viktorie Ořech B -:- (zrušeno), Sokol Rudná B - Sokol Lety A -:- (zrušeno),
23. kolo:
TJ Úholičky B - TJ Sokol Roztoky B -:- (zrušeno), TJ Sokol Unětice A - SK Viktorie Ořech B -:- (zrušeno), TJ Sokol Mníšek pod Brdy C - Sokol Lety A -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech A - Sokol Rudná B -:- (zrušeno), Sokol Libčice nad Vltavou B - TJ Viktoria Vestec B -:- (zrušeno),
24. kolo:
TJ Sokol Roztoky B - Sokol Libčice nad Vltavou B -:- (zrušeno), TJ Viktoria Vestec B - SK Viktorie Ořech A -:- (zrušeno), Sokol Rudná B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy C -:- (zrušeno), Sokol Lety A - TJ Sokol Unětice A -:- (zrušeno), Sokol Černošice A - TJ Úholičky B -:- (zrušeno),
25. kolo:
Sokol Černošice A - TJ Sokol Roztoky B -:- (zrušeno), TJ Úholičky B - SK Viktorie Ořech B -:- (zrušeno), TJ Sokol Unětice A - Sokol Rudná B -:- (zrušeno), TJ Sokol Mníšek pod Brdy C - TJ Viktoria Vestec B -:- (zrušeno), Sokol Libčice nad Vltavou B - SK Viktorie Ořech A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoň Milan 1:3, Telipský Josef 0:4, Podrápský Jaroslav 1:3, Richter Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Redlich Michal 4:0, Krasničan Jaroslav 1:3, Skřivánek Jiří 3:1, Škoda Jiří 3:1),
26. kolo:
TJ Sokol Roztoky B - SK Viktorie Ořech A -:- (zrušeno), Sokol Libčice nad Vltavou B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy C -:- (zrušeno), TJ Viktoria Vestec B - TJ Sokol Unětice A -:- (zrušeno), Sokol Lety A - TJ Úholičky B -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech B - Sokol Černošice A -:- (zrušeno),
27. kolo:
SK Viktorie Ořech B - TJ Sokol Roztoky B -:- (zrušeno), Sokol Černošice A - Sokol Lety A -:- (zrušeno), TJ Úholičky B - Sokol Rudná B -:- (zrušeno), TJ Sokol Unětice A - Sokol Libčice nad Vltavou B -:- (zrušeno), TJ Sokol Mníšek pod Brdy C - SK Viktorie Ořech A -:- (zrušeno),
28. kolo:
TJ Sokol Roztoky B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy C -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech A - TJ Sokol Unětice A -:- (zrušeno), TJ Viktoria Vestec B - TJ Úholičky B -:- (zrušeno), Sokol Rudná B - Sokol Černošice A -:- (zrušeno), Sokol Lety A - SK Viktorie Ořech B -:- (zrušeno),
29. kolo:
Sokol Lety A - TJ Sokol Roztoky B -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech B - Sokol Rudná B -:- (zrušeno), Sokol Černošice A - TJ Viktoria Vestec B -:- (zrušeno), TJ Úholičky B - Sokol Libčice nad Vltavou B -:- (zrušeno), TJ Sokol Unětice A - TJ Sokol Mníšek pod Brdy C -:- (zrušeno),
Okresní přebor 3.třída
1. kolo:
SK Viktorie Ořech G - TJ Sokol Unětice B 0:18wo (body domácích: WO 0:18, body hostů: WO 18:0), TJ Úholičky D - TJ Viktoria Vestec C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Otépka Radim 1:3, Kozel Petr 0:4, Ducháčková Radka 1:3, Horony Tibor 0:2, Dvořáková Martina 0:2, body hostů: Rábová Hana 4:0, Silovský Martin 4:0, Ihl Roman 2:2, Šveňha Jiří 4:0), TJ. Slavoj Davle - Sokol Středokluky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hloch Jan 2:2, Makovec Milan 0:4, Podrazský Tomáš 4:0, Tománek František 2:2, body hostů: Vanson Patrick 2:2, Tříska Luboš 1:3, Kamenszki Ivan 3:1, Pelant Jakub 2:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy E - Sokol Černošice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Pavel st. 1:0, Petkanič Vladimír 0:4, Stržínek Jiří 2:2, Polavka Zdeněk 2:2, Kalbáč Karel 1:2, body hostů: Suchý Michal 2:2, Nosek Michal 3:1, Tichý Jiří 3:1, Veselý Petr 2:2), TJ Sokol Roztoky D - Sokol Libčice nad Vltavou D 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tolárek David 2:2, Vondrová Kristýna nejst. 0:4, Lukáš Jakub 1:2, Kaláb Adam 0:4, Vašků Karolína 0:1, body hostů: Framberk Jan 3:1, Dostál Zdeněk 4:0, Konvalinka Michal 2:2, Tobolář Karel 4:0), Sokol Rudná D - SK Viktorie Ořech F 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křižka Václav 2:1, Charvát Vojtěch 1:2, Sloup Jiří 1:2, Cihelka Jaroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Heřman Miroslav 2:2, Blažek Jiří 3:1, Yaroslavtsev Vitaly 1:3, WO 0:5),
2. kolo:
TJ Sokol Unětice B - SK Viktorie Ořech F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anderson Ben 1:3, Krupička Radim 0:4, Trubnikov Stanislav 3:1, Franc Martin 2:2, body hostů: Heřman Miroslav 4:0, Krolop David 3:1, Yaroslavtsev Vitaly 2:2, Veverka Václav st. 1:3), Sokol Libčice nad Vltavou D - Sokol Rudná D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostál Zdeněk 0:4, Tobolář Karel 2:2, Framberk Jan 2:2, Beltrám Javier Ernesto 1:3, body hostů: Charvát Vojtěch 3:1, Křižka Václav 4:0, Cihelka Jaroslav 1:3, Sloup Jiří 3:1), Sokol Černošice C - TJ Sokol Roztoky D 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nosek Michal 1:2, Suchý Michal 1:2, Hrdina Pavel 2:1, Tichý Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Šimon Matyáš 3:1, Zwiefelhofer Jiří 4:0, Tolárek David 0:4, WO 0:5), Sokol Středokluky B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hikl Josef 4:0, Vanson Patrick 2:2, Kamenszki Ivan 3:1, Pelant Jakub 1:3, body hostů: Stržínek Jiří 1:3, Polavka Zdeněk 3:1, Kalbáč Karel 2:2, Sekaninová Lenka 0:4), TJ Viktoria Vestec C - TJ. Slavoj Davle 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Silovský Martin 4:0, Rábová Hana 3:1, Šveňha Jiří 3:1, Ihl Roman 3:1, body hostů: Podrazský Tomáš 3:1, Tománek František 0:4, Makovec Milan 0:4, Hloch Jan 0:4), SK Viktorie Ořech G - TJ Úholičky D 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Severa Martin 2:1, Krejčová Barbora 2:1, Matoušek Zdeněk 2:1, Novák Tomáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Ducháčková Radka 4:0, Ducháček Petr 0:4, Kočárek Martin 0:4, WO 0:5),
3. kolo:
TJ Úholičky D - TJ Sokol Unětice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozel Petr 0:4, Ducháčková Radka 3:1, Horony Tibor 0:2, Otépka Radim 2:2, Kočárek Martin 0:2, body hostů: Krupička Radim 2:2, Hurych Vlastislav 4:0, Franc Martin 2:2, Trubnikov Stanislav 3:1), TJ. Slavoj Davle - SK Viktorie Ořech G 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podrazský Tomáš 4:0, Nágl Václav 1:3, Hloch Jan 2:2, Makovec Milan 0:4, body hostů: Severa Martin 3:1, Krejčová Barbora 2:2, Matoušek Zdeněk 1:3, Kuchta Jiří 3:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy E - TJ Viktoria Vestec C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petkanič Vladimír 0:4, Kalbáč Karel 0:4, Polavka Zdeněk 2:2, Sekaninová Lenka 0:4, body hostů: Silovský Martin 4:0, Rábová Hana 3:1, Šveňha Jiří 4:0, Ihl Roman 3:1), TJ Sokol Roztoky D - Sokol Středokluky B -:- (zrušeno), Sokol Rudná D - Sokol Černošice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křižka Václav 3:1, Sloup Jiří 2:0, Charvát Vojtěch 2:2, Cihelka Jaroslav 3:1, Zelenka Jaromír 2:0, body hostů: Roztočilová Tereza 0:4, Veselý Petr 1:3, Suchý Michal 1:3, Hrdina Pavel 2:2), SK Viktorie Ořech F - Sokol Libčice nad Vltavou D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heřman Miroslav 3:1, Krolop David 3:1, Veverka Václav ml. 1:3, Yaroslavtsev Vitaly 2:2, body hostů: Tkadlec Jaroslav 2:2, Tobolář Karel 0:4, Janura Jakub 1:3, Framberk Jan 4:0),
22. kolo:
TJ Sokol Unětice B - Sokol Rudná D -:- (zrušeno), TJ Sokol Roztoky D - SK Viktorie Ořech F -:- (zrušeno), TJ Sokol Mníšek pod Brdy E - Sokol Libčice nad Vltavou D -:- (zrušeno), TJ. Slavoj Davle - Sokol Černošice C -:- (zrušeno), TJ Úholičky D - Sokol Středokluky B -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech G - TJ Viktoria Vestec C -:- (zrušeno),
23. kolo:
Sokol Libčice nad Vltavou D - TJ Sokol Unětice B -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech F - Sokol Černošice C -:- (zrušeno), Sokol Rudná D - Sokol Středokluky B -:- (zrušeno), TJ Sokol Roztoky D - TJ Viktoria Vestec C -:- (zrušeno), TJ Sokol Mníšek pod Brdy E - SK Viktorie Ořech G -:- (zrušeno), TJ. Slavoj Davle - TJ Úholičky D -:- (zrušeno),
24. kolo:
TJ Sokol Unětice B - TJ. Slavoj Davle -:- (zrušeno), TJ Úholičky D - TJ Sokol Mníšek pod Brdy E -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech G - TJ Sokol Roztoky D -:- (zrušeno), TJ Viktoria Vestec C - Sokol Rudná D -:- (zrušeno), Sokol Středokluky B - SK Viktorie Ořech F -:- (zrušeno), Sokol Černošice C - Sokol Libčice nad Vltavou D -:- (zrušeno),
25. kolo:
Sokol Černošice C - TJ Sokol Unětice B -:- (zrušeno), Sokol Libčice nad Vltavou D - Sokol Středokluky B -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech F - TJ Viktoria Vestec C -:- (zrušeno), Sokol Rudná D - SK Viktorie Ořech G -:- (zrušeno), TJ Sokol Roztoky D - TJ Úholičky D -:- (zrušeno), TJ Sokol Mníšek pod Brdy E - TJ. Slavoj Davle -:- (zrušeno),
26. kolo:
TJ Sokol Unětice B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy E -:- (zrušeno), TJ. Slavoj Davle - TJ Sokol Roztoky D -:- (zrušeno), TJ Úholičky D - Sokol Rudná D -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech G - SK Viktorie Ořech F 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Tomáš 1:3, Matoušek Zdeněk 0:4, Kuchta Jiří 1:3, Krejčová Barbora 1:3, body hostů: Blažek Jiří 4:0, Heřman Miroslav 4:0, Poncar Karel 4:0, Yaroslavtsev Vitaly 1:3), TJ Viktoria Vestec C - Sokol Libčice nad Vltavou D -:- (zrušeno), Sokol Středokluky B - Sokol Černošice C -:- (zrušeno),
27. kolo:
Sokol Středokluky B - TJ Sokol Unětice B -:- (zrušeno), Sokol Černošice C - TJ Viktoria Vestec C -:- (zrušeno), Sokol Libčice nad Vltavou D - SK Viktorie Ořech G -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech F - TJ Úholičky D -:- (zrušeno), Sokol Rudná D - TJ. Slavoj Davle -:- (zrušeno), TJ Sokol Roztoky D - TJ Sokol Mníšek pod Brdy E -:- (zrušeno),
28. kolo:
TJ Sokol Unětice B - TJ Sokol Roztoky D -:- (zrušeno), TJ Sokol Mníšek pod Brdy E - Sokol Rudná D -:- (zrušeno), TJ. Slavoj Davle - SK Viktorie Ořech F -:- (zrušeno), TJ Úholičky D - Sokol Libčice nad Vltavou D -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech G - Sokol Černošice C -:- (zrušeno), TJ Viktoria Vestec C - Sokol Středokluky B -:- (zrušeno),
29. kolo:
TJ Viktoria Vestec C - TJ Sokol Unětice B -:- (zrušeno), Sokol Středokluky B - SK Viktorie Ořech G -:- (zrušeno), Sokol Černošice C - TJ Úholičky D -:- (zrušeno), Sokol Libčice nad Vltavou D - TJ. Slavoj Davle -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech F - TJ Sokol Mníšek pod Brdy E -:- (zrušeno), Sokol Rudná D - TJ Sokol Roztoky D -:- (zrušeno),
Okresní přebor 2.třída
1. kolo:
SK Viktorie Ořech E - Sokol Rudná C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrenk Štěpán 0:4, Hruška Ondřej 2:2, Soukup Vojtěch 3:1, Zacharda Aleš 2:2, body hostů: Charvát Vojtěch 1:3, Foltyn Jiří 1:3, Vraštil Petr 3:1, Sedmík Zdeněk 4:0), TJ Úholičky C - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozel Vilém 1:3, Carvan Miloslav 0:4, Kozel Petr 0:2, Matousch Šimon 1:3, Dvořák Jiří 1:1, body hostů: Freisleben Radek 2:2, Freisleben Zdeněk 4:0, Tůma Martin 4:0, Macháček Pavel st. 3:1), Sokol Černošice B - SK Viktorie Ořech D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Souček Jan 0:4, Zmatlík Petr 2:2, Zmatlík Lukáš 1:3, Veselý Petr 0:4, body hostů: Novák Marek 4:0, Veverka Václav ml. 2:2, Veverka Jan 3:1, Bulín Zdeněk 4:0), SK Viktorie Ořech C - Sokol Libčice nad Vltavou C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matoušek Tomáš 0:4, Kuchta Jiří 1:3, Pavlín Jiří 2:2, Matoušek Michal 2:2, body hostů: Klinga Petr 2:2, Telipský Josef 4:0, Tkadlec Jaroslav 2:2, Framberk Jan 3:1), TJ Sokol Roztoky C - Sokol Středokluky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eibich Jan 2:2, Zwiefelhofer Jiří 2:2, Šturm Vojtěch 2:2, Antoš Vojtěch 3:1, body hostů: Tolar Petr 4:0, Tolar Jakub 1:3, Brejcha Petr 1:3, Kamenszki Ivan 1:3),
2. kolo:
Sokol Rudná C - Sokol Středokluky A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wimmerová Lucie 3:1, Vraštil Petr 4:0, Foltyn Jiří 3:1, Sedmík Zdeněk 4:0, body hostů: Brejcha Petr 1:3, Hikl Josef 0:4, Pelant Jakub 0:4, Vanson Patrick 1:3), Sokol Libčice nad Vltavou C - Sokol Lety B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tkadlec Jaroslav 3:1, Richter Jaroslav st. 4:0, Telipský Josef 3:1, Klinga Petr 4:0, body hostů: Nykl Václav 0:4, Holeček David 2:2, Černý Radek 0:4, Knýbel Pavel 0:4), SK Viktorie Ořech D - SK Viktorie Ořech C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veverka Jan 2:2, Škoda Jiří 4:0, Bulín Zdeněk 2:2, Veverka Václav st. 1:3, body hostů: Pavlín Jiří 1:3, Matoušek Michal 3:1, Matoušek Tomáš 3:1, Kuchta Jiří 0:4), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - Sokol Černošice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Martin 4:0, Freisleben Radek 3:1, Macháček Pavel st. 3:1, Freisleben Zdeněk 3:1, body hostů: Lágner Petr 3:1, Zmatlík Lukáš 0:4, Šteiger Dominik 0:4, Čáp Martin 0:4), SK Viktorie Ořech E - TJ Úholičky C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Ondřej 4:0, Zacharda Aleš 3:1, Rein Tomáš 4:0, Šrenk Štěpán 3:1, body hostů: Kozel Vilém 1:3, Kozel Petr 0:4, Matousch Šimon 1:3, 0:4),
3. kolo:
TJ Úholičky C - Sokol Rudná C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Carvan Miloslav 0:2, Kozel Vilém 2:2, Dvořák Jiří 1:3, Matousch Šimon 0:4, Kozel Petr 0:2, body hostů: Wimmerová Lucie 3:1, Vraštil Petr 4:0, Křižka Václav 2:2, Sedmík Zdeněk 4:0), Sokol Černošice B - SK Viktorie Ořech E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lágner Petr 3:1, Zmatlík Petr 0:4, Zmatlík Lukáš 2:2, Čáp Martin 1:3, body hostů: Hruška Ondřej 1:3, Rein Tomáš 4:0, Zacharda Aleš 2:2, Soukup Vojtěch 3:1), SK Viktorie Ořech C - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlín Jiří 1:3, Matoušek Michal 2:2, Kohlík Miroslav ml. 2:2, Matoušek Tomáš 0:4, body hostů: Tůma Martin 3:1, Doležal Tomáš 2:2, Freisleben Zdeněk 4:0, Macháček Pavel st. 2:2), Sokol Lety B - SK Viktorie Ořech D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nykl Václav 3:1, Knýbel Pavel 2:2, Kosek Jiří 3:1, Holeček David 3:1, body hostů: Heřman Miroslav 1:3, Veverka Jan 0:4, Bulín Zdeněk 4:0, Veverka Václav st. 0:4), TJ Sokol Roztoky C - Sokol Libčice nad Vltavou C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eibich Jan 3:1, Zwiefelhofer Jiří 1:3, Fišman Alexandr 0:4, Šturm Vojtěch 0:4, body hostů: Framberk Jan 2:2, Richter Jaroslav st. 3:1, Klinga Petr 4:0, Telipský Josef 3:1),
22. kolo:
Sokol Rudná C - TJ Sokol Roztoky C -:- (zrušeno), Sokol Lety B - Sokol Středokluky A -:- (zrušeno), Sokol Černošice B - Sokol Libčice nad Vltavou C -:- (zrušeno), TJ Úholičky C - SK Viktorie Ořech D -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech E - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D -:- (zrušeno),
23. kolo:
Sokol Středokluky A - Sokol Libčice nad Vltavou C -:- (zrušeno), TJ Sokol Roztoky C - SK Viktorie Ořech D -:- (zrušeno), Sokol Lety B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech C - SK Viktorie Ořech E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kohlík Miroslav ml. 2:2, Pavlín Jiří 1:3, Matoušek Michal 3:1, Matoušek Tomáš 2:2, body hostů: Zacharda Aleš 1:3, Hruška Ondřej 1:3, Rein Tomáš 2:0, Soukup Vojtěch 3:1, Poncar Karel 1:1), Sokol Černošice B - TJ Úholičky C -:- (zrušeno),
24. kolo:
Sokol Rudná C - Sokol Černošice B -:- (zrušeno), TJ Úholičky C - SK Viktorie Ořech C -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech E - Sokol Lety B -:- (zrušeno), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - TJ Sokol Roztoky C -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech D - Sokol Středokluky A -:- (zrušeno),
25. kolo:
Sokol Libčice nad Vltavou C - Sokol Rudná C -:- (zrušeno), Sokol Středokluky A - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D -:- (zrušeno), TJ Sokol Roztoky C - SK Viktorie Ořech E -:- (zrušeno), Sokol Lety B - TJ Úholičky C -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech C - Sokol Černošice B -:- (zrušeno),
26. kolo:
Sokol Rudná C - SK Viktorie Ořech C -:- (zrušeno), Sokol Černošice B - Sokol Lety B -:- (zrušeno), TJ Úholičky C - TJ Sokol Roztoky C -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech E - Sokol Středokluky A -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech D - Sokol Libčice nad Vltavou C -:- (zrušeno),
27. kolo:
SK Viktorie Ořech D - Sokol Rudná C -:- (zrušeno), Sokol Libčice nad Vltavou C - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D -:- (zrušeno), Sokol Středokluky A - TJ Úholičky C -:- (zrušeno), TJ Sokol Roztoky C - Sokol Černošice B -:- (zrušeno), Sokol Lety B - SK Viktorie Ořech C -:- (zrušeno),
28. kolo:
Sokol Rudná C - Sokol Lety B -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech C - TJ Sokol Roztoky C -:- (zrušeno), Sokol Černošice B - Sokol Středokluky A -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech E - Sokol Libčice nad Vltavou C -:- (zrušeno), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - SK Viktorie Ořech D -:- (zrušeno),
29. kolo:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - Sokol Rudná C -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech D - SK Viktorie Ořech E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veverka Jan 2:2, Veverka Václav ml. 0:4, Bulín Zdeněk 3:1, Blažek Jiří 0:4, body hostů: Zacharda Aleš 2:2, Hruška Ondřej 3:1, Poncar Karel 2:2, Soukup Vojtěch 4:0), Sokol Libčice nad Vltavou C - TJ Úholičky C -:- (zrušeno), Sokol Středokluky A - SK Viktorie Ořech C -:- (zrušeno), TJ Sokol Roztoky C - Sokol Lety B -:- (zrušeno),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy