Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1.třídy
1. kolo:
SK Klučenice A - SK Chraštice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Králíčková Jana 0:4, Šarközy Tibor 1:3, Ženíšek Jakub 2:2, Zelenka Jiří 3:1, body hostů: Voska Lukáš 1:3, Krejčí Roman 4:0, Macoun Jakub 2:2, Vopat Lubor 3:1), TJ Tatran Sedlčany D - TJ Sokol Voznice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strnad Vladimír 4:0, Procházka Michal 4:0, Málek Miloš 4:0, Černý Jan 4:0, body hostů: Skopec Martin 0:4, Palan Josef 0:4, Vacek Pavel 0:4, Koš Vít 0:4), SK Březnice C - SK Březnice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soused Daniel 2:2, Sousedová Johana 4:0, Pfleger Lambert 2:2, Veltruský Jan 1:3, body hostů: Bambas Filip 1:3, Haník Pavel 0:4, Ovsík Lukáš 3:1, Štefan Josef 3:1), TJ SLAVOJ Obecnice "C" - TJ Sokol Drahlín 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Pavel 1:3, Steiner Petr 2:1, Brabenec Václav 2:2, Tůma Radek 2:2, WO 0:1, body hostů: Šutek Josef 1:3, Ondráček Oldřich 3:1, Samek Jaroslav 3:0, Chvojka Ivan 1:3, WO 1:0), TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek - TTC Příbram "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Lukáš 4:0, Hořejší Miroslav 3:1, Eisenreich Jindřich st. 4:0, Melichar Luboš 2:2, body hostů: Silavecká Julie 1:3, Bláha Jiří 0:4, Silavecká Ema 1:3, Pinkava Pavel 1:3), TJ Spartak Čenkov A - TJ Sokol Hluboš - Paseky "A" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Patrik 3:1, Čížek Radek 0:4, Čepelák Miroslav 1:3, Škrabal Jaroslav 4:0, body hostů: Vlasák Jan 2:2, Plecitý Ondřej 2:2, Kovalčík Vladimír 3:1, Krýsl Roman 1:3),
2. kolo:
SK Klučenice A - TJ Spartak Čenkov A -:-, SK Chraštice A - TJ Sokol Hluboš - Paseky "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Roman 4:0, Voska Lukáš 1:3, Vopat Lubor 1:3, Macoun Jakub 3:1, body hostů: Vlasák Jan 2:2, Plecitý Ondřej 1:3, Čajan Karel 1:3, Štverák Štěpán 3:1), TJ Tatran Sedlčany D - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Strnad Vladimír 3:1, Málek Miloš 1:3, Procházka Michal 3:1, WO 0:5, body hostů: Eisenreich Lukáš 3:0, Kadeřábek Ondřej 1:2, Melichar Luboš 1:2, Hořejší Miroslav 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Voznice B - TTC Příbram "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hovorka Karel 3:1, Koš Vít 1:3, Skopec Martin 2:2, Palan Josef 0:4, body hostů: Říha Vladislav 2:2, Bláha Jiří 2:2, Silavecká Julie 2:2, Pinkava Pavel 4:0), SK Březnice C - TJ SLAVOJ Obecnice "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michal Tomáš 2:2, Medvecký Jan 2:2, Suchopár Miroslav 2:1, Sousedová Johana 0:4, WO 1:0, body hostů: Steiner Petr 3:0, Tůma Radek 4:0, Podsedník Jaroslav 1:3, Vinš Stanislav 1:3, WO 0:1), SK Březnice D - TJ Sokol Drahlín 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ovsík Lukáš 0:4, Bubeníček Josef 0:4, Bubeníček Josef ml. 1:3, Haník Josef 4:0, body hostů: Šutek Josef 3:1, Müller Jan 2:2, Samek Jaroslav 3:1, Ondráček Oldřich 3:1),
3. kolo:
SK Klučenice A - TJ Sokol Hluboš - Paseky "A" -:-, SK Chraštice A - TJ Spartak Čenkov A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Roman 2:1, Macoun Jakub 2:1, Vopat Lubor 2:1, Voska Lukáš 2:2, WO 1:2, body hostů: Volek Václav 4:0, Moravec Patrik 1:2, Čížek Radek 0:3, Anděl Milan 0:3, WO 2:1), TJ Tatran Sedlčany D - TTC Příbram "B" 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Strnad Vladimír 4:0, Málek Miloš 4:0, Procházka Michal 4:0, WO 0:5, body hostů: Říha Vladislav 0:3, Pinkava Pavel 0:3, Bláha Jiří 0:3, Silavecká Julie 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Voznice B - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vacek Pavel 1:3, Hovorka Karel 3:1, Skopec Martin 0:4, Palan Josef 2:2, body hostů: Eisenreich Lukáš 3:1, Kadeřábek Ondřej 2:2, Hořejší Miroslav 3:1, Melichar Luboš 2:2), SK Březnice C - TJ Sokol Drahlín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sousedová Johana 0:4, Michal Tomáš 1:3, Suchopár Miroslav 4:0, Medvecký Jan 3:1, body hostů: Šutek Josef 2:2, Müller Jan 2:2, Samek Jaroslav 3:1, Ondráček Oldřich 1:3), SK Březnice D - TJ SLAVOJ Obecnice "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bubeníček Josef 0:4, Bubeníček Josef ml. 3:1, Bubeníček Ondřej 4:0, Haník Josef 4:0, body hostů: Tůma Radek 1:0, Steiner Petr 2:2, Vinš Stanislav 1:3, Podsedník Jaroslav 1:3, Burian Václav 0:3),
4. kolo:
TJ Spartak Čenkov A - TJ SLAVOJ Obecnice "C" -:-, TJ Sokol Hluboš - Paseky "A" - TJ Sokol Drahlín -:-, TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek - SK Březnice C -:-, TTC Příbram "B" - SK Březnice D -:-, SK Klučenice A - TJ Tatran Sedlčany D -:-, SK Chraštice A - TJ Sokol Voznice B -:-,
5. kolo:
TJ Spartak Čenkov A - TJ Sokol Drahlín -:-, TJ Sokol Hluboš - Paseky "A" - TJ SLAVOJ Obecnice "C" -:-, TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek - SK Březnice D -:-, TTC Příbram "B" - SK Březnice C -:-, SK Klučenice A - TJ Sokol Voznice B -:-, SK Chraštice A - TJ Tatran Sedlčany D -:-,
6. kolo:
TJ Tatran Sedlčany D - TJ Spartak Čenkov A -:-, TJ Sokol Voznice B - TJ Sokol Hluboš - Paseky "A" -:-, SK Březnice C - SK Klučenice A -:-, SK Březnice D - SK Chraštice A -:-, TJ SLAVOJ Obecnice "C" - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek -:-, TJ Sokol Drahlín - TTC Příbram "B" -:-,
7. kolo:
TJ Tatran Sedlčany D - TJ Sokol Hluboš - Paseky "A" -:-, TJ Sokol Voznice B - TJ Spartak Čenkov A -:-, SK Březnice C - SK Chraštice A -:-, SK Březnice D - SK Klučenice A -:-, TJ SLAVOJ Obecnice "C" - TTC Příbram "B" -:-, TJ Sokol Drahlín - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek -:-,
8. kolo:
TJ Spartak Čenkov A - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek -:-, TJ Sokol Hluboš - Paseky "A" - TTC Příbram "B" -:-, SK Klučenice A - TJ SLAVOJ Obecnice "C" -:-, SK Chraštice A - TJ Sokol Drahlín -:-, TJ Tatran Sedlčany D - SK Březnice C -:-, TJ Sokol Voznice B - SK Březnice D -:-,
9. kolo:
TJ Spartak Čenkov A - TTC Příbram "B" -:-, TJ Sokol Hluboš - Paseky "A" - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek -:-, SK Klučenice A - TJ Sokol Drahlín -:-, SK Chraštice A - TJ SLAVOJ Obecnice "C" -:-, TJ Tatran Sedlčany D - SK Březnice D -:-, TJ Sokol Voznice B - SK Březnice C -:-,
10. kolo:
SK Březnice C - TJ Spartak Čenkov A -:-, SK Březnice D - TJ Sokol Hluboš - Paseky "A" -:-, TJ SLAVOJ Obecnice "C" - TJ Tatran Sedlčany D -:-, TJ Sokol Drahlín - TJ Sokol Voznice B -:-, TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek - SK Klučenice A -:-, TTC Příbram "B" - SK Chraštice A -:-,
11. kolo:
SK Březnice C - TJ Sokol Hluboš - Paseky "A" -:-, SK Březnice D - TJ Spartak Čenkov A -:-, TJ SLAVOJ Obecnice "C" - TJ Sokol Voznice B -:-, TJ Sokol Drahlín - TJ Tatran Sedlčany D -:-, TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek - SK Chraštice A -:-, TTC Příbram "B" - SK Klučenice A -:-,
12. kolo:
SK Chraštice A - SK Klučenice A -:-, TJ Sokol Voznice B - TJ Tatran Sedlčany D -:-, SK Březnice D - SK Březnice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štefan Josef 4:0, Ovsík Lukáš 1:3, Haník Pavel 3:1, Bambas Filip 0:4, body hostů: Pfleger Lambert 2:2, Sousedová Dominika 3:1, Soused Daniel 2:2, Veltruský Jan 1:3), TJ Sokol Drahlín - TJ SLAVOJ Obecnice "C" -:-, TTC Příbram "B" - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek -:-, TJ Sokol Hluboš - Paseky "A" - TJ Spartak Čenkov A -:-,
13. kolo:
TJ Spartak Čenkov A - SK Klučenice A -:-, TJ Sokol Hluboš - Paseky "A" - SK Chraštice A -:-, TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek - TJ Tatran Sedlčany D -:-, TTC Příbram "B" - TJ Sokol Voznice B -:-, TJ SLAVOJ Obecnice "C" - SK Březnice C -:-, TJ Sokol Drahlín - SK Březnice D -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Hluboš - Paseky "A" - SK Klučenice A -:-, TJ Spartak Čenkov A - SK Chraštice A -:-, TTC Příbram "B" - TJ Tatran Sedlčany D -:-, TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek - TJ Sokol Voznice B -:-, TJ Sokol Drahlín - SK Březnice C -:-, TJ SLAVOJ Obecnice "C" - SK Březnice D -:-,
15. kolo:
TJ SLAVOJ Obecnice "C" - TJ Spartak Čenkov A -:-, TJ Sokol Drahlín - TJ Sokol Hluboš - Paseky "A" -:-, SK Březnice C - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek -:-, SK Březnice D - TTC Příbram "B" -:-, TJ Tatran Sedlčany D - SK Klučenice A -:-, TJ Sokol Voznice B - SK Chraštice A -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Drahlín - TJ Spartak Čenkov A -:-, TJ SLAVOJ Obecnice "C" - TJ Sokol Hluboš - Paseky "A" -:-, SK Březnice D - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek -:-, SK Březnice C - TTC Příbram "B" -:-, TJ Sokol Voznice B - SK Klučenice A -:-, TJ Tatran Sedlčany D - SK Chraštice A -:-,
17. kolo:
TJ Spartak Čenkov A - TJ Tatran Sedlčany D -:-, TJ Sokol Hluboš - Paseky "A" - TJ Sokol Voznice B -:-, SK Klučenice A - SK Březnice C -:-, SK Chraštice A - SK Březnice D -:-, TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek - TJ SLAVOJ Obecnice "C" -:-, TTC Příbram "B" - TJ Sokol Drahlín -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Hluboš - Paseky "A" - TJ Tatran Sedlčany D -:-, TJ Spartak Čenkov A - TJ Sokol Voznice B -:-, SK Chraštice A - SK Březnice C -:-, SK Klučenice A - SK Březnice D -:-, TTC Příbram "B" - TJ SLAVOJ Obecnice "C" -:-, TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek - TJ Sokol Drahlín -:-,
19. kolo:
TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek - TJ Spartak Čenkov A -:-, TTC Příbram "B" - TJ Sokol Hluboš - Paseky "A" -:-, TJ SLAVOJ Obecnice "C" - SK Klučenice A -:-, TJ Sokol Drahlín - SK Chraštice A -:-, SK Březnice C - TJ Tatran Sedlčany D -:-, SK Březnice D - TJ Sokol Voznice B -:-,
20. kolo:
TTC Příbram "B" - TJ Spartak Čenkov A -:-, TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek - TJ Sokol Hluboš - Paseky "A" -:-, TJ Sokol Drahlín - SK Klučenice A -:-, TJ SLAVOJ Obecnice "C" - SK Chraštice A -:-, SK Březnice D - TJ Tatran Sedlčany D -:-, SK Březnice C - TJ Sokol Voznice B -:-,
21. kolo:
TJ Spartak Čenkov A - SK Březnice C -:-, TJ Sokol Hluboš - Paseky "A" - SK Březnice D -:-, TJ Tatran Sedlčany D - TJ SLAVOJ Obecnice "C" -:-, TJ Sokol Voznice B - TJ Sokol Drahlín -:-, SK Klučenice A - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek -:-, SK Chraštice A - TTC Příbram "B" -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Hluboš - Paseky "A" - SK Březnice C -:-, TJ Spartak Čenkov A - SK Březnice D -:-, TJ Sokol Voznice B - TJ SLAVOJ Obecnice "C" -:-, TJ Tatran Sedlčany D - TJ Sokol Drahlín -:-, SK Chraštice A - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek -:-, SK Klučenice A - TTC Příbram "B" -:-,
Regionální přebor 2.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Drahlín "B" - TJ SLAVOJ Obecnice "D" 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sláma Stanislav ml. 4:0, Jaroš Antonín 4:0, Müller Jan 4:0, WO 0:5, body hostů: Samková Alena 0:3, Srch Radek ml. 0:3, Steinerová Vanessa 0:3, Krátká Tereza 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Hluboš - Paseky "B" - TJ Spartak Čenkov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokurka Petr 0:4, Plecitý Tomáš 3:1, Hasman Pavel 1:3, Stočes František 2:2, body hostů: Kosová Magdalena 4:0, Růtová Nela 1:3, Šmejkal Pavel 2:2, Kubát Vojtěch 3:1), SK Chraštice B - SK Klučenice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burian Josef 2:2, Hrkal Jindřich 2:2, Mezek Josef 2:2, Hrkal Jan 0:4, body hostů: Stehlík Filip 1:3, Květ Jakub 1:3, Lachout Pavel 4:0, Kulas Josef st. 4:0), TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C - TTC Příbram "C" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špírková Michaela 0:4, Šimek Josef 2:2, Čermáková Liliana 0:4, Váňa Tomáš nejml. 0:4, body hostů: Mazanec Petr 4:0, Zeman Lukáš 3:1, Hejhal Tomáš 3:1, Thomas Jan 4:0), Tělocvičná jednota Sokol Příbram C - Tělocvičná jednota Sokol Příbram D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Vladislav 4:0, Vobejda Ladislav 4:0, Müller Patrik 4:0, WO 0:4, body hostů: Lobodáš Michal 0:3, Leitner Josef 0:3, Kovář Daniel 0:3, Hegedüs Petr 0:3, WO 4:0),
2. kolo:
TJ Sokol Drahlín "B" - Tělocvičná jednota Sokol Příbram C -:-, TJ SLAVOJ Obecnice "D" - Tělocvičná jednota Sokol Příbram D 18:0, TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek - TTC Příbram "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Jan 4:0, Vlasák Zbyněk 1:3, Trčka František 0:4, Kříž Petr 2:2, body hostů: Silavecká Ema 3:1, Hejhal Tomáš 2:2, Zeman Lukáš 1:3, Thomas Jan 3:1), TJ Sokol Hluboš - Paseky "B" - SK Chraštice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokurka Petr 3:1, Krýsl Roman 3:0, Stočes František 3:1, Kovalčík Vladimír 3:0, WO 1:1, body hostů: Macoun Jiří 1:2, Hrkal Jan 0:4, Burian Josef 1:2, Mezek Josef 0:4, WO 1:1), TJ Spartak Čenkov B - SK Klučenice B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kosová Magdalena 4:0, Kubát Vojtěch 2:2, Cvanciger Matúš 2:2, WO 0:5, body hostů: Stehlík Filip 2:1, Květ Jakub 0:3, Kulas Josef st. 2:1, Kulas Josef ml. 0:3, WO 5:0),
3. kolo:
TJ Sokol Drahlín "B" - Tělocvičná jednota Sokol Příbram D -:-, TJ SLAVOJ Obecnice "D" - Tělocvičná jednota Sokol Příbram C 18:0, TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek - TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stejskal Jan 4:0, Kříž Petr 4:0, Vlasák Zbyněk 2:2, Toman Alexandr 0:2, Trčka David Josef 0:2, body hostů: Šimek Josef 2:2, Kalaš Miloslav 1:3, Váňa Tomáš nejml. 1:3, Kubeček Pavel 2:2), TJ Sokol Hluboš - Paseky "B" - SK Klučenice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krýsl Roman 4:0, Vokurka Petr 3:1, Plecitý Jaroslav 3:0, Stočes František 3:1, WO 0:1, body hostů: Stehlík Filip 0:4, Květ Jakub 0:4, Kulas Josef ml. 0:4, Kulas Josef st. 2:1, WO 1:0), TJ Spartak Čenkov B - SK Chraštice B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kosová Magdalena 4:0, Kubát Vojtěch 4:0, Cvanciger Matúš 3:1, WO 0:5, body hostů: Hrkal Jan 0:3, Burian Josef 0:3, Macoun Jiří 0:3, Mezek Josef 1:2, WO 5:0),
4. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbram C - SK Chraštice B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbram D - SK Klučenice B -:-, TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C - TJ Sokol Hluboš - Paseky "B" -:-, TTC Příbram "C" - TJ Spartak Čenkov B -:-, TJ SLAVOJ Obecnice "D" - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek -:-,
5. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbram C - SK Klučenice B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbram D - SK Chraštice B -:-, TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C - TJ Spartak Čenkov B -:-, TTC Příbram "C" - TJ Sokol Hluboš - Paseky "B" -:-, TJ Sokol Drahlín "B" - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek -:-,
6. kolo:
TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek - Tělocvičná jednota Sokol Příbram D -:-, TJ Sokol Hluboš - Paseky "B" - TJ Sokol Drahlín "B" -:-, TJ Spartak Čenkov B - TJ SLAVOJ Obecnice "D" -:-, SK Chraštice B - TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C -:-, SK Klučenice B - TTC Příbram "C" -:-,
7. kolo:
TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek - Tělocvičná jednota Sokol Příbram C -:-, TJ Sokol Hluboš - Paseky "B" - TJ SLAVOJ Obecnice "D" -:-, TJ Spartak Čenkov B - TJ Sokol Drahlín "B" -:-, SK Chraštice B - TTC Příbram "C" -:-, SK Klučenice B - TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C -:-,
8. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbram C - TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbram D - TTC Příbram "C" -:-, TJ Sokol Drahlín "B" - SK Chraštice B -:-, TJ SLAVOJ Obecnice "D" - SK Klučenice B -:-, TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek - TJ Spartak Čenkov B -:-,
9. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbram C - TTC Příbram "C" -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbram D - TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C -:-, TJ Sokol Drahlín "B" - SK Klučenice B -:-, TJ SLAVOJ Obecnice "D" - SK Chraštice B -:-, TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek - TJ Sokol Hluboš - Paseky "B" -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Hluboš - Paseky "B" - Tělocvičná jednota Sokol Příbram C -:-, TJ Spartak Čenkov B - Tělocvičná jednota Sokol Příbram D -:-, SK Klučenice B - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek -:-, TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C - TJ Sokol Drahlín "B" -:-, TTC Příbram "C" - TJ SLAVOJ Obecnice "D" -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Hluboš - Paseky "B" - Tělocvičná jednota Sokol Příbram D -:-, TJ Spartak Čenkov B - Tělocvičná jednota Sokol Příbram C -:-, SK Chraštice B - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek -:-, TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C - TJ SLAVOJ Obecnice "D" -:-, TTC Příbram "C" - TJ Sokol Drahlín "B" -:-,
12. kolo:
TJ SLAVOJ Obecnice "D" - TJ Sokol Drahlín "B" -:-, TJ Spartak Čenkov B - TJ Sokol Hluboš - Paseky "B" -:-, SK Klučenice B - SK Chraštice B -:-, TTC Příbram "C" - TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbram D - Tělocvičná jednota Sokol Příbram C -:-,
13. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbram C - TJ Sokol Drahlín "B" -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbram D - TJ SLAVOJ Obecnice "D" -:-, TTC Příbram "C" - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek -:-, SK Chraštice B - TJ Sokol Hluboš - Paseky "B" -:-, SK Klučenice B - TJ Spartak Čenkov B -:-,
14. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbram D - TJ Sokol Drahlín "B" -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbram C - TJ SLAVOJ Obecnice "D" -:-, TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek -:-, SK Klučenice B - TJ Sokol Hluboš - Paseky "B" -:-, SK Chraštice B - TJ Spartak Čenkov B -:-,
15. kolo:
SK Chraštice B - Tělocvičná jednota Sokol Příbram C -:-, SK Klučenice B - Tělocvičná jednota Sokol Příbram D -:-, TJ Sokol Hluboš - Paseky "B" - TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C -:-, TJ Spartak Čenkov B - TTC Příbram "C" -:-, TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek - TJ SLAVOJ Obecnice "D" -:-,
16. kolo:
SK Klučenice B - Tělocvičná jednota Sokol Příbram C -:-, SK Chraštice B - Tělocvičná jednota Sokol Příbram D -:-, TJ Spartak Čenkov B - TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C -:-, TJ Sokol Hluboš - Paseky "B" - TTC Příbram "C" -:-, TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek - TJ Sokol Drahlín "B" -:-,
17. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbram D - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek -:-, TJ Sokol Drahlín "B" - TJ Sokol Hluboš - Paseky "B" -:-, TJ SLAVOJ Obecnice "D" - TJ Spartak Čenkov B -:-, TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C - SK Chraštice B -:-, TTC Příbram "C" - SK Klučenice B -:-,
18. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbram C - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek -:-, TJ SLAVOJ Obecnice "D" - TJ Sokol Hluboš - Paseky "B" -:-, TJ Sokol Drahlín "B" - TJ Spartak Čenkov B -:-, TTC Příbram "C" - SK Chraštice B -:-, TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C - SK Klučenice B -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C - Tělocvičná jednota Sokol Příbram C -:-, TTC Příbram "C" - Tělocvičná jednota Sokol Příbram D -:-, SK Chraštice B - TJ Sokol Drahlín "B" -:-, SK Klučenice B - TJ SLAVOJ Obecnice "D" -:-, TJ Spartak Čenkov B - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek -:-,
20. kolo:
TTC Příbram "C" - Tělocvičná jednota Sokol Příbram C -:-, TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C - Tělocvičná jednota Sokol Příbram D -:-, SK Klučenice B - TJ Sokol Drahlín "B" -:-, SK Chraštice B - TJ SLAVOJ Obecnice "D" -:-, TJ Sokol Hluboš - Paseky "B" - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek -:-,
21. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbram C - TJ Sokol Hluboš - Paseky "B" -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbram D - TJ Spartak Čenkov B -:-, TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek - SK Klučenice B -:-, TJ Sokol Drahlín "B" - TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C -:-, TJ SLAVOJ Obecnice "D" - TTC Příbram "C" -:-,
22. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbram D - TJ Sokol Hluboš - Paseky "B" -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbram C - TJ Spartak Čenkov B -:-, TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek - SK Chraštice B -:-, TJ SLAVOJ Obecnice "D" - TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C -:-, TJ Sokol Drahlín "B" - TTC Příbram "C" -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy