Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor I. třídy
1. kolo:
So. Hředle B - So. Janov A -:-, So. Nové Strašecí A - SK Pavlíkov A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyskočil Zbyněk 4:0, Libovický Petr 3:0, Libovický Vladimír 2:2, Pittner Kamil 4:0, WO 1:0, body hostů: Mika Martin 1:3, Mrzena Jindřich 0:4, Mašek Vladimír 0:3, Mika Libor 1:3, WO 0:1), So. Olešná A - TJ Čistá 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočovský Tomáš 3:1, Lédl Jan 4:0, Bařtipán Jan 3:1, Šebek Tomáš 3:0, WO 0:1, body hostů: Lepka Martin ml. 2:1, Bedenk Pavel 0:4, Musil Miroslav 0:2, Bezstarosti Václav 0:4, Lepka Martin 0:2, WO 1:0), RC Rakovník A - So. Rakovník B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cafourek Milan 2:2, Niezgoda Radek 2:2, Hejda Leoš 3:1, Smitka Luboš 2:2, body hostů: Cibulka Josef 2:2, Sosna Petr 4:0, Mladý Václav 1:3, Hruška Luboš 0:4), R Třtice A - So. Nesuchyně A -:-, So. Lány C - So. Hředle C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szabo Jiří 2:2, Trpák Radek 1:3, Jirkovský Václav 3:1, Cibík Pavel 0:4, body hostů: Beránek Josef 3:1, Novák Tomáš 2:2, Hájek Miroslav 4:0, Vitner Radim 1:3),
2. kolo:
So. Janov A - So. Hředle C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polák Tomáš 1:2, Leska Vojtěch 2:2, Dráždil Milan 1:2, Štindl Radek 2:2, WO 2:0, body hostů: Hájek Miroslav 2:2, Novák Tomáš 3:0, Vitner Radim 0:4, Beránek Josef 3:0, WO 0:2), So. Nesuchyně A - So. Lány C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chládek David 3:1, Jílek Milan 0:4, Šebek Václav 0:4, Krob Miroslav 2:2, body hostů: Szabo Jiří 3:1, Trpák Radek 4:0, Jirkovský Václav 2:2, Cibík Pavel 2:2), So. Rakovník B - R Třtice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sosna Petr 2:2, Cibulka Josef 3:1, Stibor Josef 1:2, Mladý Václav 0:4, WO 0:1, body hostů: Jirák Miroslav 2:2, Novotný Martin 3:1, Vidrich Ferdinand 1:3, Fabinger Vít 3:0, WO 1:0), TJ Čistá - RC Rakovník A -:-, SK Pavlíkov A - So. Olešná A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mika Martin 3:1, Gebhart Luboš 0:4, Mika Libor 0:4, Mrzena Jindřich 0:4, body hostů: Kočovský Tomáš 3:1, Lédl Jan 3:1, Procházka Tomáš 3:1, Šebek Tomáš 4:0), So. Hředle B - So. Nové Strašecí A -:-,
3. kolo:
So. Nové Strašecí A - So. Janov A -:-, So. Olešná A - So. Hředle B -:-, RC Rakovník A - SK Pavlíkov A -:-, R Třtice A - TJ Čistá -:-, So. Lány C - So. Rakovník B -:-, So. Hředle C - So. Nesuchyně A -:-,
4. kolo:
So. Janov A - So. Nesuchyně A -:-, So. Rakovník B - So. Hředle C -:-, TJ Čistá - So. Lány C -:-, SK Pavlíkov A - R Třtice A -:-, So. Hředle B - RC Rakovník A -:-, So. Nové Strašecí A - So. Olešná A -:-,
5. kolo:
So. Olešná A - So. Janov A -:-, RC Rakovník A - So. Nové Strašecí A -:-, R Třtice A - So. Hředle B -:-, So. Lány C - SK Pavlíkov A -:-, So. Hředle C - TJ Čistá -:-, So. Nesuchyně A - So. Rakovník B -:-,
6. kolo:
So. Janov A - So. Rakovník B -:-, TJ Čistá - So. Nesuchyně A -:-, SK Pavlíkov A - So. Hředle C -:-, So. Hředle B - So. Lány C -:-, So. Nové Strašecí A - R Třtice A -:-, So. Olešná A - RC Rakovník A -:-,
7. kolo:
RC Rakovník A - So. Janov A -:-, R Třtice A - So. Olešná A -:-, So. Lány C - So. Nové Strašecí A -:-, So. Hředle C - So. Hředle B -:-, So. Nesuchyně A - SK Pavlíkov A -:-, So. Rakovník B - TJ Čistá -:-,
8. kolo:
So. Janov A - TJ Čistá -:-, SK Pavlíkov A - So. Rakovník B -:-, So. Hředle B - So. Nesuchyně A -:-, So. Nové Strašecí A - So. Hředle C -:-, So. Olešná A - So. Lány C -:-, RC Rakovník A - R Třtice A -:-,
9. kolo:
R Třtice A - So. Janov A -:-, So. Lány C - RC Rakovník A -:-, So. Hředle C - So. Olešná A -:-, So. Nesuchyně A - So. Nové Strašecí A -:-, So. Rakovník B - So. Hředle B -:-, TJ Čistá - SK Pavlíkov A -:-,
10. kolo:
So. Janov A - SK Pavlíkov A -:-, So. Hředle B - TJ Čistá -:-, So. Nové Strašecí A - So. Rakovník B -:-, So. Olešná A - So. Nesuchyně A -:-, RC Rakovník A - So. Hředle C -:-, R Třtice A - So. Lány C -:-,
11. kolo:
So. Lány C - So. Janov A -:-, So. Hředle C - R Třtice A -:-, So. Nesuchyně A - RC Rakovník A -:-, So. Rakovník B - So. Olešná A -:-, TJ Čistá - So. Nové Strašecí A -:-, SK Pavlíkov A - So. Hředle B -:-,
12. kolo:
So. Janov A - So. Hředle B -:-, SK Pavlíkov A - So. Nové Strašecí A -:-, TJ Čistá - So. Olešná A -:-, So. Rakovník B - RC Rakovník A -:-, So. Nesuchyně A - R Třtice A -:-, So. Hředle C - So. Lány C -:-,
13. kolo:
So. Hředle C - So. Janov A -:-, So. Lány C - So. Nesuchyně A -:-, R Třtice A - So. Rakovník B -:-, RC Rakovník A - TJ Čistá -:-, So. Olešná A - SK Pavlíkov A -:-, So. Nové Strašecí A - So. Hředle B -:-,
14. kolo:
So. Janov A - So. Nové Strašecí A -:-, So. Hředle B - So. Olešná A -:-, SK Pavlíkov A - RC Rakovník A -:-, TJ Čistá - R Třtice A -:-, So. Rakovník B - So. Lány C -:-, So. Nesuchyně A - So. Hředle C -:-,
15. kolo:
So. Nesuchyně A - So. Janov A -:-, So. Hředle C - So. Rakovník B -:-, So. Lány C - TJ Čistá -:-, R Třtice A - SK Pavlíkov A -:-, RC Rakovník A - So. Hředle B -:-, So. Olešná A - So. Nové Strašecí A -:-,
16. kolo:
So. Janov A - So. Olešná A -:-, So. Nové Strašecí A - RC Rakovník A -:-, So. Hředle B - R Třtice A -:-, SK Pavlíkov A - So. Lány C -:-, TJ Čistá - So. Hředle C -:-, So. Rakovník B - So. Nesuchyně A -:-,
17. kolo:
So. Rakovník B - So. Janov A -:-, So. Nesuchyně A - TJ Čistá -:-, So. Hředle C - SK Pavlíkov A -:-, So. Lány C - So. Hředle B -:-, R Třtice A - So. Nové Strašecí A -:-, RC Rakovník A - So. Olešná A -:-,
18. kolo:
So. Janov A - RC Rakovník A -:-, So. Olešná A - R Třtice A -:-, So. Nové Strašecí A - So. Lány C -:-, So. Hředle B - So. Hředle C -:-, SK Pavlíkov A - So. Nesuchyně A -:-, TJ Čistá - So. Rakovník B -:-,
19. kolo:
TJ Čistá - So. Janov A -:-, So. Rakovník B - SK Pavlíkov A -:-, So. Nesuchyně A - So. Hředle B -:-, So. Hředle C - So. Nové Strašecí A -:-, So. Lány C - So. Olešná A -:-, R Třtice A - RC Rakovník A -:-,
20. kolo:
So. Janov A - R Třtice A -:-, RC Rakovník A - So. Lány C -:-, So. Olešná A - So. Hředle C -:-, So. Nové Strašecí A - So. Nesuchyně A -:-, So. Hředle B - So. Rakovník B -:-, SK Pavlíkov A - TJ Čistá -:-,
21. kolo:
SK Pavlíkov A - So. Janov A -:-, TJ Čistá - So. Hředle B -:-, So. Rakovník B - So. Nové Strašecí A -:-, So. Nesuchyně A - So. Olešná A -:-, So. Hředle C - RC Rakovník A -:-, So. Lány C - R Třtice A -:-,
22. kolo:
So. Janov A - So. Lány C -:-, R Třtice A - So. Hředle C -:-, RC Rakovník A - So. Nesuchyně A -:-, So. Olešná A - So. Rakovník B -:-, So. Nové Strašecí A - TJ Čistá -:-, So. Hředle B - SK Pavlíkov A -:-,
Okresní přebor II. třídy
1. kolo:
KST Hracholusky A - Žst. Rakovník 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halíř Daniel 2:2, Beneš Vladimír 3:1, Tomášek Roman 3:1, Hejný Pavel 2:2, body hostů: Chvojan Jiří 1:3, Jílek Richard 4:0, Chovan Dušan 1:3, Franěk František 0:4), So. Nové Strašecí B - SK Pšovlky 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fabinger František 2:1, Hrdý Stanislav 2:1, Červený Zdeněk 2:1, Tlustý Milan 2:1, WO 5:0, body hostů: Kadeřábek Milan 4:0, Kadeřábek David 0:4, Růžička Jan 0:4, WO 0:5), ST Nouzov A - So. Rakovník C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Petr 1:3, Pavlík Marek 1:3, Franěk Martin 3:1, Sušánka Libor 3:1, body hostů: Miller František 3:1, Kratochvíl Martin 2:2, Zach František 3:1, Jerhot Jaroslav 0:4), SK Skryje A - RC Rakovník B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybáček Lukáš 2:2, Jedlička Jaroslav 1:3, Jedlička Miroslav 1:3, Švarc Jiří 2:2, body hostů: Kolář Michal 2:2, Cír Josef 2:2, Kurtovič Adam 2:2, Froněk Petr 4:0), FC Jesenice - So. Olešná B -:-, So. Janov B - So. Nové Strašecí C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomášek Martin 4:0, Benda Jiří 2:1, Pacourek Roman 3:0, Amler Milan 2:1, WO 2:1, body hostů: Videmann Petr 0:3, Bujdák Patrik 1:3, Bünter Michal 1:2, Pokorný Jan 0:3, WO 1:2), Přílepy - So. Křivoklát A -:-,
2. kolo:
Žst. Rakovník - So. Křivoklát A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Richard 4:0, Chovan Dušan 3:0, Franěk František 2:1, Chvojan Jiří 1:3, WO 2:0, body hostů: Hauner Milan 1:3, Štěpnička Jan 0:4, Jaroš Ladislav 2:1, Dolejš Jiří 1:2, WO 0:2), So. Nové Strašecí C - Přílepy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Videmann Petr 2:2, Bujdák Patrik 2:2, Bünter Michal 1:3, Pokorný Jan 3:1, body hostů: Jílek Jaromír 3:1, Jiříček Jan 2:2, Holý Karel 1:3, Kutílek Jaroslav 2:2), So. Olešná B - So. Janov B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vít Václav 1:3, Šebek Miloš 1:3, Bařtipán Jan 1:3, Itner René 4:0, body hostů: Amler Milan 2:2, Tomášek Martin 2:2, Polák Tomáš 3:1, Benda Jiří 0:2, Pacourek Roman 2:0), RC Rakovník B - FC Jesenice 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koleníková Dana 1:2, Kurtovič Adam 1:2, Froněk Petr 3:0, Knor Radim 3:0, WO 5:0, body hostů: Polák Martin 2:2, Kotek Petr 2:2, Malich Pavel 0:4, WO 0:5), So. Rakovník C - SK Skryje A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Miller František 3:1, Jerhot Jaroslav 1:3, Zach František 2:2, Kratochvíl Martin 1:3, body hostů: Rybáček Lukáš 3:1, Jedlička Miroslav 3:1, Slepička Vladimír 0:4, Špaček Michal 3:1), SK Pšovlky - ST Nouzov A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadeřábek Milan 4:0, Kadeřábek David 2:2, Růžička Jan 0:3, Folk Josef 1:3, WO 0:1, body hostů: Franěk Martin 2:2, Beneš Petr 2:2, Sušánka Libor 3:1, Devera Luděk 1:2, WO 1:0), KST Hracholusky A - So. Nové Strašecí B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halíř Daniel 1:3, Beneš Vladimír 2:2, Podrazský Lukáš 1:3, Hejný Pavel 0:2, Tomášek Roman 2:0, body hostů: Zíma Marek 1:3, Fabinger František 1:3, Červený Zdeněk 4:0, Tlustý Milan 4:0),
3. kolo:
So. Nové Strašecí B - Žst. Rakovník -:-, ST Nouzov A - KST Hracholusky A -:-, SK Skryje A - SK Pšovlky -:-, FC Jesenice - So. Rakovník C -:-, So. Janov B - RC Rakovník B -:-, Přílepy - So. Olešná B -:-, So. Křivoklát A - So. Nové Strašecí C -:-,
4. kolo:
Žst. Rakovník - So. Nové Strašecí C -:-, So. Olešná B - So. Křivoklát A -:-, RC Rakovník B - Přílepy -:-, So. Rakovník C - So. Janov B -:-, SK Pšovlky - FC Jesenice -:-, KST Hracholusky A - SK Skryje A -:-, So. Nové Strašecí B - ST Nouzov A -:-,
5. kolo:
ST Nouzov A - Žst. Rakovník -:-, SK Skryje A - So. Nové Strašecí B -:-, FC Jesenice - KST Hracholusky A -:-, So. Janov B - SK Pšovlky -:-, Přílepy - So. Rakovník C -:-, So. Křivoklát A - RC Rakovník B -:-, So. Nové Strašecí C - So. Olešná B -:-,
6. kolo:
Žst. Rakovník - So. Olešná B -:-, RC Rakovník B - So. Nové Strašecí C -:-, So. Rakovník C - So. Křivoklát A -:-, SK Pšovlky - Přílepy -:-, KST Hracholusky A - So. Janov B -:-, So. Nové Strašecí B - FC Jesenice -:-, ST Nouzov A - SK Skryje A -:-,
7. kolo:
SK Skryje A - Žst. Rakovník -:-, FC Jesenice - ST Nouzov A -:-, So. Janov B - So. Nové Strašecí B -:-, Přílepy - KST Hracholusky A -:-, So. Křivoklát A - SK Pšovlky -:-, So. Nové Strašecí C - So. Rakovník C -:-, So. Olešná B - RC Rakovník B -:-,
8. kolo:
Žst. Rakovník - RC Rakovník B -:-, So. Rakovník C - So. Olešná B -:-, SK Pšovlky - So. Nové Strašecí C -:-, KST Hracholusky A - So. Křivoklát A -:-, So. Nové Strašecí B - Přílepy -:-, ST Nouzov A - So. Janov B -:-, SK Skryje A - FC Jesenice -:-,
9. kolo:
FC Jesenice - Žst. Rakovník -:-, So. Janov B - SK Skryje A -:-, Přílepy - ST Nouzov A -:-, So. Křivoklát A - So. Nové Strašecí B -:-, So. Nové Strašecí C - KST Hracholusky A -:-, So. Olešná B - SK Pšovlky -:-, RC Rakovník B - So. Rakovník C -:-,
10. kolo:
Žst. Rakovník - So. Rakovník C -:-, SK Pšovlky - RC Rakovník B -:-, KST Hracholusky A - So. Olešná B -:-, So. Nové Strašecí B - So. Nové Strašecí C -:-, ST Nouzov A - So. Křivoklát A -:-, SK Skryje A - Přílepy -:-, FC Jesenice - So. Janov B -:-,
11. kolo:
So. Janov B - Žst. Rakovník -:-, Přílepy - FC Jesenice -:-, So. Křivoklát A - SK Skryje A -:-, So. Nové Strašecí C - ST Nouzov A -:-, So. Olešná B - So. Nové Strašecí B -:-, RC Rakovník B - KST Hracholusky A -:-, So. Rakovník C - SK Pšovlky -:-,
12. kolo:
Žst. Rakovník - SK Pšovlky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chovan Dušan 2:2, Jílek Richard 3:1, Řenč Josef 3:1, Franěk František 1:3, body hostů: Kadeřábek David 0:4, Kadeřábek Milan 4:0, Flajšingr Petr 2:2, Růžička Jan 1:3), KST Hracholusky A - So. Rakovník C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halíř Daniel 3:1, Beneš Vladimír 3:1, Podrazský Lukáš 1:3, Hejný Pavel 1:1, Tomášek Roman 0:2, body hostů: Miller František 3:1, Lukeš Zlatomír 2:2, Pondělíček František 1:3, Jerhot Jaroslav 2:2), So. Nové Strašecí B - RC Rakovník B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdý Stanislav 2:2, Fabinger František 1:2, Rovný Pavel 0:3, Červený Zdeněk 1:3, WO 2:0, body hostů: Knor Radim 3:1, Kurtovič Adam 1:3, Koutník Pavel 3:0, Froněk Petr 3:0, WO 0:2), ST Nouzov A - So. Olešná B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Devera Luděk 2:2, Sušánka Libor 4:0, Franěk Martin 4:0, Zeman Jaroslav 0:4, body hostů: Bařtipán Jan 1:3, Itner René 2:2, Šebek Miloš 2:2, Vít Václav 1:3), So. Nové Strašecí C - SK Skryje A -:-, FC Jesenice - So. Křivoklát A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotek Petr 3:1, Malich Pavel 1:3, Polák Martin 3:1, Růžička Antonín 1:3, body hostů: Hauner Milan 1:3, Dolejš Jiří 3:1, Štěpnička Jan 1:3, Jaroš Ladislav 3:1), So. Janov B - Přílepy 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Amler Milan 2:2, Tomášek Martin 3:1, Pacourek Roman 4:0, Benda Jiří 1:3, body hostů: Jílek Jaromír 2:2, Jiříček Jan 1:3, Havel Václav 2:1, Kutílek Jaroslav 1:3, Holý Karel 0:1),
13. kolo:
Přílepy - Žst. Rakovník -:-, So. Křivoklát A - So. Janov B -:-, So. Nové Strašecí C - FC Jesenice -:-, So. Olešná B - SK Skryje A -:-, RC Rakovník B - ST Nouzov A -:-, So. Rakovník C - So. Nové Strašecí B -:-, SK Pšovlky - KST Hracholusky A -:-,
14. kolo:
Žst. Rakovník - KST Hracholusky A -:-, SK Pšovlky - So. Nové Strašecí B -:-, So. Rakovník C - ST Nouzov A -:-, RC Rakovník B - SK Skryje A -:-, So. Olešná B - FC Jesenice -:-, So. Nové Strašecí C - So. Janov B -:-, So. Křivoklát A - Přílepy -:-,
15. kolo:
So. Křivoklát A - Žst. Rakovník -:-, Přílepy - So. Nové Strašecí C -:-, So. Janov B - So. Olešná B -:-, FC Jesenice - RC Rakovník B -:-, SK Skryje A - So. Rakovník C -:-, ST Nouzov A - SK Pšovlky -:-, So. Nové Strašecí B - KST Hracholusky A -:-,
16. kolo:
Žst. Rakovník - So. Nové Strašecí B -:-, KST Hracholusky A - ST Nouzov A -:-, SK Pšovlky - SK Skryje A -:-, So. Rakovník C - FC Jesenice -:-, RC Rakovník B - So. Janov B -:-, So. Olešná B - Přílepy -:-, So. Nové Strašecí C - So. Křivoklát A -:-,
17. kolo:
So. Nové Strašecí C - Žst. Rakovník -:-, So. Křivoklát A - So. Olešná B -:-, Přílepy - RC Rakovník B -:-, So. Janov B - So. Rakovník C -:-, FC Jesenice - SK Pšovlky -:-, SK Skryje A - KST Hracholusky A -:-, ST Nouzov A - So. Nové Strašecí B -:-,
18. kolo:
Žst. Rakovník - ST Nouzov A -:-, So. Nové Strašecí B - SK Skryje A -:-, KST Hracholusky A - FC Jesenice -:-, SK Pšovlky - So. Janov B -:-, So. Rakovník C - Přílepy -:-, RC Rakovník B - So. Křivoklát A -:-, So. Olešná B - So. Nové Strašecí C -:-,
19. kolo:
So. Olešná B - Žst. Rakovník -:-, So. Nové Strašecí C - RC Rakovník B -:-, So. Křivoklát A - So. Rakovník C -:-, Přílepy - SK Pšovlky -:-, So. Janov B - KST Hracholusky A -:-, FC Jesenice - So. Nové Strašecí B -:-, SK Skryje A - ST Nouzov A -:-,
20. kolo:
Žst. Rakovník - SK Skryje A -:-, ST Nouzov A - FC Jesenice -:-, So. Nové Strašecí B - So. Janov B -:-, KST Hracholusky A - Přílepy -:-, SK Pšovlky - So. Křivoklát A -:-, So. Rakovník C - So. Nové Strašecí C -:-, RC Rakovník B - So. Olešná B -:-,
21. kolo:
RC Rakovník B - Žst. Rakovník -:-, So. Olešná B - So. Rakovník C -:-, So. Nové Strašecí C - SK Pšovlky -:-, So. Křivoklát A - KST Hracholusky A -:-, Přílepy - So. Nové Strašecí B -:-, So. Janov B - ST Nouzov A -:-, FC Jesenice - SK Skryje A -:-,
22. kolo:
Žst. Rakovník - FC Jesenice -:-, SK Skryje A - So. Janov B -:-, ST Nouzov A - Přílepy -:-, So. Nové Strašecí B - So. Křivoklát A -:-, KST Hracholusky A - So. Nové Strašecí C -:-, SK Pšovlky - So. Olešná B -:-, So. Rakovník C - RC Rakovník B -:-,
23. kolo:
So. Rakovník C - Žst. Rakovník -:-, RC Rakovník B - SK Pšovlky -:-, So. Olešná B - KST Hracholusky A -:-, So. Nové Strašecí C - So. Nové Strašecí B -:-, So. Křivoklát A - ST Nouzov A -:-, Přílepy - SK Skryje A -:-, So. Janov B - FC Jesenice -:-,
24. kolo:
Žst. Rakovník - So. Janov B -:-, FC Jesenice - Přílepy -:-, SK Skryje A - So. Křivoklát A -:-, ST Nouzov A - So. Nové Strašecí C -:-, So. Nové Strašecí B - So. Olešná B -:-, KST Hracholusky A - RC Rakovník B -:-, SK Pšovlky - So. Rakovník C -:-,
25. kolo:
SK Pšovlky - Žst. Rakovník -:-, So. Rakovník C - KST Hracholusky A -:-, RC Rakovník B - So. Nové Strašecí B -:-, So. Olešná B - ST Nouzov A -:-, SK Skryje A - So. Nové Strašecí C -:-, So. Křivoklát A - FC Jesenice -:-, Přílepy - So. Janov B -:-,
26. kolo:
Žst. Rakovník - Přílepy -:-, So. Janov B - So. Křivoklát A -:-, FC Jesenice - So. Nové Strašecí C -:-, SK Skryje A - So. Olešná B -:-, ST Nouzov A - RC Rakovník B -:-, So. Nové Strašecí B - So. Rakovník C -:-, KST Hracholusky A - SK Pšovlky -:-,
Okresní přebor III. třídy
1. kolo:
So. Křivoklát B - So.Lány D -:-, Velká Buková A - So. Hředle D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějovský Václav ml. 0:4, Matějovský Václav st. 1:3, Svoboda Pavel 3:1, Rezek Jiří 2:2, body hostů: Martínek Jaromír 2:2, Polášek Milan 3:1, Dvořák Jaroslav 3:1, Vitner Kamil 2:2), So. Olešná C - So. Všetaty B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rada Jiří 2:2, Těšínský Michal 0:3, Šebek Miloš 3:1, Polák Milan 2:2, Pavlíček Vladimír 1:0, body hostů: Pešek Libor 1:3, Kalík Josef 3:1, Uhrin Petr 2:2, Klekner Vladimír 2:2), So. Všetaty A - B. SDH Lubná 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrach Radek 3:1, Pelc Petr 1:3, Gebhart Vladimír 1:3, Ledvinka Martin 1:3, body hostů: Králíček Petr 1:3, Zuda Antonín 3:1, Volevecký Miroslav 2:2, Pokorný Michal 4:0), R. Třtice B - So. Nesuchyně B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eis Jan 2:2, Viedeman František 2:2, Vondra Patrik 2:1, Vidrich Ferdinand 4:0, WO 0:1, body hostů: Micura Dušan 1:3, Jílek Milan 1:3, Staněk Milan 1:3, Chládek David 2:1, WO 1:0), SK Šanov - So. Kroučová A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wachtel Radek 3:1, Kapoun Milan 2:2, Hlavata Jiří 4:0, Malecký Vít 2:2, body hostů: Kováčik Jan 2:2, Fejfar Václav 3:1, Jelínek Petr 0:4, Staněk Vlastimil 0:4),
2. kolo:
So.Lány D - So. Kroučová A -:-, So. Nesuchyně B - SK Šanov -:-, B. SDH Lubná - R. Třtice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volevecký Miroslav 1:3, Králíček Petr 2:2, Pokorný Michal 3:1, Zuda Antonín 1:3, body hostů: Eis Jan 1:3, Vondra Patrik 1:3, Vidrich Ferdinand 4:0, Jirák Miroslav 3:1), So. Všetaty B - So. Všetaty A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Ladislav 0:4, Uhrin Petr 3:1, Kalík Josef 3:1, Pešek Libor 1:3, body hostů: Hrach Radek 4:0, Herink Miloš 2:2, Pelc Petr 2:2, Ledvinka Martin 1:1, Gebhart František 0:2), So. Hředle D - So. Olešná C -:-, So. Křivoklát B - Velká Buková A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnídl Josef 2:2, Novák František 3:1, Jirouš Pavel 0:4, Štěpnička Jan 2:2, body hostů: Matějovský Václav ml. 1:3, Matějovský Václav st. 1:3, Svoboda Pavel 3:1, Rezek Jiří 4:0),
3. kolo:
Velká Buková A - So.Lány D -:-, So. Olešná C - So. Křivoklát B -:-, So. Všetaty A - So. Hředle D -:-, R. Třtice B - So. Všetaty B -:-, SK Šanov - B. SDH Lubná -:-, So. Kroučová A - So. Nesuchyně B -:-,
4. kolo:
So.Lány D - So. Nesuchyně B -:-, B. SDH Lubná - So. Kroučová A -:-, So. Všetaty B - SK Šanov -:-, So. Hředle D - R. Třtice B -:-, So. Křivoklát B - So. Všetaty A -:-, Velká Buková A - So. Olešná C -:-,
5. kolo:
So. Olešná C - So.Lány D -:-, So. Všetaty A - Velká Buková A -:-, R. Třtice B - So. Křivoklát B -:-, SK Šanov - So. Hředle D -:-, So. Kroučová A - So. Všetaty B -:-, So. Nesuchyně B - B. SDH Lubná -:-,
6. kolo:
So.Lány D - B. SDH Lubná -:-, So. Všetaty B - So. Nesuchyně B -:-, So. Hředle D - So. Kroučová A -:-, So. Křivoklát B - SK Šanov -:-, Velká Buková A - R. Třtice B -:-, So. Olešná C - So. Všetaty A -:-,
7. kolo:
So. Všetaty A - So.Lány D -:-, R. Třtice B - So. Olešná C -:-, SK Šanov - Velká Buková A -:-, So. Kroučová A - So. Křivoklát B -:-, So. Nesuchyně B - So. Hředle D -:-, B. SDH Lubná - So. Všetaty B -:-,
8. kolo:
So.Lány D - So. Všetaty B -:-, So. Hředle D - B. SDH Lubná -:-, So. Křivoklát B - So. Nesuchyně B -:-, Velká Buková A - So. Kroučová A -:-, So. Olešná C - SK Šanov -:-, So. Všetaty A - R. Třtice B -:-,
9. kolo:
R. Třtice B - So.Lány D -:-, SK Šanov - So. Všetaty A -:-, So. Kroučová A - So. Olešná C -:-, So. Nesuchyně B - Velká Buková A -:-, B. SDH Lubná - So. Křivoklát B -:-, So. Všetaty B - So. Hředle D -:-,
10. kolo:
So.Lány D - So. Hředle D -:-, So. Křivoklát B - So. Všetaty B -:-, Velká Buková A - B. SDH Lubná -:-, So. Olešná C - So. Nesuchyně B -:-, So. Všetaty A - So. Kroučová A -:-, R. Třtice B - SK Šanov -:-,
11. kolo:
SK Šanov - So.Lány D -:-, So. Kroučová A - R. Třtice B -:-, So. Nesuchyně B - So. Všetaty A -:-, B. SDH Lubná - So. Olešná C -:-, Velká Buková A - Velká Buková A -:-, So. Hředle D - So. Křivoklát B -:-,
12. kolo:
So.Lány D - So. Křivoklát B -:-, So. Hředle D - Velká Buková A -:-, So. Všetaty B - So. Olešná C -:-, B. SDH Lubná - So. Všetaty A -:-, So. Nesuchyně B - R. Třtice B -:-, So. Kroučová A - SK Šanov -:-,
13. kolo:
So. Kroučová A - So.Lány D -:-, SK Šanov - So. Nesuchyně B -:-, R. Třtice B - B. SDH Lubná -:-, So. Všetaty A - So. Všetaty B -:-, So. Olešná C - So. Hředle D -:-, Velká Buková A - So. Křivoklát B -:-,
14. kolo:
So.Lány D - Velká Buková A -:-, So. Křivoklát B - So. Olešná C -:-, So. Hředle D - So. Všetaty A -:-, So. Všetaty B - R. Třtice B -:-, B. SDH Lubná - SK Šanov -:-, So. Nesuchyně B - So. Kroučová A -:-,
15. kolo:
So. Nesuchyně B - So.Lány D -:-, So. Kroučová A - B. SDH Lubná -:-, SK Šanov - So. Všetaty B -:-, R. Třtice B - So. Hředle D -:-, So. Všetaty A - So. Křivoklát B -:-, So. Olešná C - Velká Buková A -:-,
16. kolo:
So.Lány D - So. Olešná C -:-, Velká Buková A - So. Všetaty A -:-, So. Křivoklát B - R. Třtice B -:-, So. Hředle D - SK Šanov -:-, So. Všetaty B - So. Kroučová A -:-, B. SDH Lubná - So. Nesuchyně B -:-,
17. kolo:
B. SDH Lubná - So.Lány D -:-, So. Nesuchyně B - So. Všetaty B -:-, So. Kroučová A - So. Hředle D -:-, SK Šanov - So. Křivoklát B -:-, R. Třtice B - Velká Buková A -:-, So. Všetaty A - So. Olešná C -:-,
18. kolo:
So.Lány D - So. Všetaty A -:-, So. Olešná C - R. Třtice B -:-, Velká Buková A - SK Šanov -:-, So. Křivoklát B - So. Kroučová A -:-, So. Hředle D - So. Nesuchyně B -:-, So. Všetaty B - B. SDH Lubná -:-,
19. kolo:
So. Všetaty B - So.Lány D -:-, B. SDH Lubná - So. Hředle D -:-, So. Nesuchyně B - So. Křivoklát B -:-, So. Kroučová A - Velká Buková A -:-, SK Šanov - So. Olešná C -:-, R. Třtice B - So. Všetaty A -:-,
20. kolo:
So.Lány D - R. Třtice B -:-, So. Všetaty A - SK Šanov -:-, So. Olešná C - So. Kroučová A -:-, Velká Buková A - So. Nesuchyně B -:-, So. Křivoklát B - B. SDH Lubná -:-, So. Hředle D - So. Všetaty B -:-,
21. kolo:
So. Hředle D - So.Lány D -:-, So. Všetaty B - So. Křivoklát B -:-, B. SDH Lubná - Velká Buková A -:-, So. Nesuchyně B - So. Olešná C -:-, So. Kroučová A - So. Všetaty A -:-, SK Šanov - R. Třtice B -:-,
22. kolo:
So.Lány D - SK Šanov -:-, R. Třtice B - So. Kroučová A -:-, So. Všetaty A - So. Nesuchyně B -:-, So. Olešná C - B. SDH Lubná -:-, Velká Buková A - So. Všetaty B -:-, So. Křivoklát B - So. Hředle D -:-,
Okresní přebor IV. třídy
1. kolo:
So. Křivoklát C - So. Janov C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Durčiak Josef 0:4, Šíma Robert 2:2, Pastor Jaroslav 0:4, Hošek Pavel 0:4, body hostů: Pacourek Matěj 4:0, Mrázek Jindřich ml. 3:1, Dušek Vladimír 4:0, Veselský Pavel 3:1), So. Nesuchyně C - TJ Sokol Hředle E 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pátek Radek 1:3, Vopravil Miloslav 2:2, Pátek Štěpán 0:4, Kapoun Miroslav 0:4, body hostů: Vitner Luboš 4:0, Dvořák Jaroslav 3:1, Vitner Tomáš 3:1, Mauer Leoš 3:1), So. Rakovník D - B. TTC Rynholec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Luboš 4:0, Pondělíček František 3:1, Sosna Pavel 0:4, Jerhot Jaroslav 2:2, body hostů: Halenková Petra 3:1, Kandler Zdeněk 1:3, Fejfar Tomáš 2:2, Píša Jiří 1:3), B. SKST Rynholec - ST Nouzov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šaroch Adam 0:4, Šíma Matěj 0:4, Tlustý Miroslav 4:0, Tlustý Milan 4:0, body hostů: Devera Luděk 2:2, Nachtigal Vlastimil st. 2:2, Zeman Jaroslav 2:2, Pavlík Marek 2:2), SK Pavlíkov B - So. Nové Strašecí D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mika Marcel 3:1, Mašek Vladimír 4:0, Gebhart Jaroslav 3:1, Marek Petr 1:3, body hostů: Špička Adolf 0:4, Špička Miroslav 1:3, Ryss Jan 2:2, Dundr Matěj 2:2), So. Kroučová B - SK Skryje B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kodeš Jakub 0:3, Filo Pavel 0:4, Milotová Andrea 1:3, Jelínek David 0:4, Lenz Tomáš 0:1, body hostů: Pýcha Hynek 3:1, Špaček Michal 4:0, Šmíd Zbyněk 4:0, Slepička Vladimír 4:0),
2. kolo:
So. Janov C - So. Kroučová B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pacourek Matěj 4:0, Mrázek Jindřich ml. 4:0, Veselský Pavel 4:0, Dušek Vladimír 4:0, body hostů: Milotová Andrea 0:4, Jelínek David 0:4, Lenz Tomáš 0:4, Černík Tomáš 0:4), So. Nové Strašecí D - SK Skryje B -:-, ST Nouzov B - SK Pavlíkov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný David 3:1, Polák Jiří 2:2, Pavlík Marek 3:1, Zeman Jaroslav 3:1, body hostů: Mašek Vladimír 2:2, Mika Marcel 3:1, Gebhart Jaroslav 0:4, Marek Petr 0:4), B. TTC Rynholec - B. SKST Rynholec -:-, TJ Sokol Hředle E - So. Rakovník D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitner Luboš 2:2, Dvořák Jaroslav 2:2, Mauer Leoš 4:0, Skoupý Jaroslav 3:1, body hostů: Hruška Luboš 1:1, Jerhot Jaroslav 2:2, Pondělíček František 2:2, Zelenka Václav 0:4, Růžička Martin 0:2), So. Křivoklát C - So. Nesuchyně C -:-,
3. kolo:
So. Nesuchyně C - So. Janov C -:-, So. Rakovník D - So. Křivoklát C -:-, B. SKST Rynholec - TJ Sokol Hředle E -:-, SK Pavlíkov B - B. TTC Rynholec -:-, SK Skryje B - ST Nouzov B -:-, So. Kroučová B - So. Nové Strašecí D -:-,
4. kolo:
So. Janov C - So. Nové Strašecí D -:-, ST Nouzov B - So. Kroučová B -:-, B. TTC Rynholec - SK Skryje B -:-, TJ Sokol Hředle E - SK Pavlíkov B -:-, So. Křivoklát C - B. SKST Rynholec -:-, So. Nesuchyně C - So. Rakovník D -:-,
5. kolo:
So. Rakovník D - So. Janov C -:-, B. SKST Rynholec - So. Nesuchyně C -:-, SK Pavlíkov B - So. Křivoklát C -:-, SK Skryje B - TJ Sokol Hředle E -:-, So. Kroučová B - B. TTC Rynholec -:-, So. Nové Strašecí D - ST Nouzov B -:-,
6. kolo:
So. Janov C - ST Nouzov B -:-, B. TTC Rynholec - So. Nové Strašecí D -:-, TJ Sokol Hředle E - So. Kroučová B -:-, So. Křivoklát C - SK Skryje B -:-, So. Nesuchyně C - SK Pavlíkov B -:-, So. Rakovník D - B. SKST Rynholec -:-,
7. kolo:
B. SKST Rynholec - So. Janov C -:-, SK Pavlíkov B - So. Rakovník D -:-, SK Skryje B - So. Nesuchyně C -:-, So. Kroučová B - So. Křivoklát C -:-, So. Nové Strašecí D - TJ Sokol Hředle E -:-, ST Nouzov B - B. TTC Rynholec -:-,
8. kolo:
So. Janov C - B. TTC Rynholec -:-, TJ Sokol Hředle E - ST Nouzov B -:-, So. Křivoklát C - So. Nové Strašecí D -:-, So. Nesuchyně C - So. Kroučová B -:-, So. Rakovník D - SK Skryje B -:-, B. SKST Rynholec - SK Pavlíkov B -:-,
9. kolo:
SK Pavlíkov B - So. Janov C -:-, SK Skryje B - B. SKST Rynholec -:-, So. Kroučová B - So. Rakovník D -:-, So. Nové Strašecí D - So. Nesuchyně C -:-, ST Nouzov B - So. Křivoklát C -:-, B. TTC Rynholec - TJ Sokol Hředle E -:-,
10. kolo:
So. Janov C - TJ Sokol Hředle E -:-, So. Křivoklát C - B. TTC Rynholec -:-, So. Nesuchyně C - ST Nouzov B -:-, So. Rakovník D - So. Nové Strašecí D -:-, B. SKST Rynholec - So. Kroučová B -:-, SK Pavlíkov B - SK Skryje B -:-,
11. kolo:
SK Skryje B - So. Janov C -:-, So. Kroučová B - SK Pavlíkov B -:-, So. Nové Strašecí D - B. SKST Rynholec -:-, ST Nouzov B - So. Rakovník D -:-, B. TTC Rynholec - So. Nesuchyně C -:-, TJ Sokol Hředle E - So. Křivoklát C -:-,
12. kolo:
So. Janov C - So. Křivoklát C -:-, TJ Sokol Hředle E - So. Nesuchyně C -:-, B. TTC Rynholec - So. Rakovník D -:-, ST Nouzov B - B. SKST Rynholec -:-, So. Nové Strašecí D - SK Pavlíkov B -:-, SK Skryje B - So. Kroučová B -:-,
13. kolo:
So. Kroučová B - So. Janov C -:-, SK Skryje B - So. Nové Strašecí D -:-, SK Pavlíkov B - ST Nouzov B -:-, B. SKST Rynholec - B. TTC Rynholec -:-, So. Rakovník D - TJ Sokol Hředle E -:-, So. Nesuchyně C - So. Křivoklát C -:-,
14. kolo:
So. Janov C - So. Nesuchyně C -:-, So. Křivoklát C - So. Rakovník D -:-, TJ Sokol Hředle E - B. SKST Rynholec -:-, B. TTC Rynholec - SK Pavlíkov B -:-, ST Nouzov B - SK Skryje B -:-, So. Nové Strašecí D - So. Kroučová B -:-,
15. kolo:
So. Nové Strašecí D - So. Janov C -:-, So. Kroučová B - ST Nouzov B -:-, SK Skryje B - B. TTC Rynholec -:-, SK Pavlíkov B - TJ Sokol Hředle E -:-, B. SKST Rynholec - So. Křivoklát C -:-, So. Rakovník D - So. Nesuchyně C -:-,
16. kolo:
So. Janov C - So. Rakovník D -:-, So. Nesuchyně C - B. SKST Rynholec -:-, So. Křivoklát C - SK Pavlíkov B -:-, TJ Sokol Hředle E - SK Skryje B -:-, B. TTC Rynholec - So. Kroučová B -:-, ST Nouzov B - So. Nové Strašecí D -:-,
17. kolo:
ST Nouzov B - So. Janov C -:-, So. Nové Strašecí D - B. TTC Rynholec -:-, So. Kroučová B - TJ Sokol Hředle E -:-, SK Skryje B - So. Křivoklát C -:-, SK Pavlíkov B - So. Nesuchyně C -:-, B. SKST Rynholec - So. Rakovník D -:-,
18. kolo:
So. Janov C - B. SKST Rynholec -:-, So. Rakovník D - SK Pavlíkov B -:-, So. Nesuchyně C - SK Skryje B -:-, So. Křivoklát C - So. Kroučová B -:-, TJ Sokol Hředle E - So. Nové Strašecí D -:-, B. TTC Rynholec - ST Nouzov B -:-,
19. kolo:
B. TTC Rynholec - So. Janov C -:-, ST Nouzov B - TJ Sokol Hředle E -:-, So. Nové Strašecí D - So. Křivoklát C -:-, So. Kroučová B - So. Nesuchyně C -:-, SK Skryje B - So. Rakovník D -:-, SK Pavlíkov B - B. SKST Rynholec -:-,
20. kolo:
So. Janov C - SK Pavlíkov B -:-, B. SKST Rynholec - SK Skryje B -:-, So. Rakovník D - So. Kroučová B -:-, So. Nesuchyně C - So. Nové Strašecí D -:-, So. Křivoklát C - ST Nouzov B -:-, TJ Sokol Hředle E - B. TTC Rynholec -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Hředle E - So. Janov C -:-, B. TTC Rynholec - So. Křivoklát C -:-, ST Nouzov B - So. Nesuchyně C -:-, So. Nové Strašecí D - So. Rakovník D -:-, So. Kroučová B - B. SKST Rynholec -:-, SK Skryje B - SK Pavlíkov B -:-,
22. kolo:
So. Janov C - SK Skryje B -:-, SK Pavlíkov B - So. Kroučová B -:-, B. SKST Rynholec - So. Nové Strašecí D -:-, So. Rakovník D - ST Nouzov B -:-, So. Nesuchyně C - B. TTC Rynholec -:-, So. Křivoklát C - TJ Sokol Hředle E -:-,
Okresní přebor V. třídy
1. kolo:
KST Hracholusky B - So. Lány E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomášek Roman 4:0, Čekal Václav 1:0, Vít Květoslav 2:2, Kašpar Tomáš 1:3, Kolský Václav 2:1, body hostů: Cibík Pavel 3:1, Hrbek Daniel 1:3, Chalupa Jan 2:2, Chalupa Petr 0:4), Velká Buková B - So. Hředle F -:-, So. Nové Strašecí E - SK Skryje C -:-, So. Krupá - So. Nové Strašecí F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Jiří 3:1, Bubela Jan 2:2, Malý Dominik 3:1, Hromka Milan 3:1, body hostů: Dundr Jiří 1:3, Špička Miroslav 4:0, Bujdák Adam 0:4, Mikeš Jiří 0:4), R. Třtice C - KST Rakovník D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtík Petr 4:0, Svobodová Lenka 2:2, Eis Václav 1:3, Vondra Josef 3:1, body hostů: Barilla Vojtěch 0:4, Deverová Lucie 2:2, Šmíd Martin 2:2, Jorda Matěj 2:2),
2. kolo:
KST Rakovník D - So. Janov D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Boušek Max 0:1, Barilla Vojtěch 1:2, Deverová Lucie 2:2, Šmíd Martin 2:2, Jorda Matěj 1:2, WO 1:0, body hostů: Šturma Vojtěch 2:2, Amler Štěpán 0:4, Houdek Pavel st. 3:0, Dušek Vladimír 4:0, WO 0:1), So. Nové Strašecí F - R. Třtice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeš Jiří 0:4, Dundrová Gabriela 4:0, Bujdák Adam 1:3, Dundr Jiří 2:2, body hostů: Eis Jan 3:1, Eis Václav 1:3, Vondra Josef 3:1, Vojtík Petr 2:2), SK Skryje C - So. Krupá -:-, So. Hředle F - So. Nové Strašecí E -:-, KST Hracholusky B - Velká Buková B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomášek Roman 4:0, Čekal Václav 3:1, Vít Květoslav 3:1, Kašpar Tomáš 2:2, body hostů: Štefan Zdeněk 1:3, Šretr Miroslav 1:3, Kafka Ladislav 1:3, Matějovský Petr 1:3),
3. kolo:
Velká Buková B - So. Lány E -:-, So. Nové Strašecí E - KST Hracholusky B -:-, So. Krupá - So. Hředle F -:-, R. Třtice C - SK Skryje C -:-, So. Janov D - So. Nové Strašecí F -:-,
4. kolo:
So. Lány E - KST Rakovník D -:-, SK Skryje C - So. Janov D -:-, So. Hředle F - R. Třtice C -:-, KST Hracholusky B - So. Krupá -:-, Velká Buková B - So. Nové Strašecí E -:-,
5. kolo:
So. Nové Strašecí E - So. Lány E -:-, So. Krupá - Velká Buková B -:-, R. Třtice C - KST Hracholusky B -:-, So. Janov D - So. Hředle F -:-, KST Rakovník D - So. Nové Strašecí F -:-,
6. kolo:
So. Lány E - So. Nové Strašecí F -:-, SK Skryje C - KST Rakovník D -:-, KST Hracholusky B - So. Janov D -:-, Velká Buková B - R. Třtice C -:-, So. Nové Strašecí E - So. Krupá -:-,
7. kolo:
So. Krupá - So. Lány E -:-, R. Třtice C - So. Nové Strašecí E -:-, So. Janov D - Velká Buková B -:-, KST Rakovník D - So. Hředle F -:-, So. Nové Strašecí F - SK Skryje C -:-,
8. kolo:
So. Lány E - SK Skryje C -:-, So. Hředle F - So. Nové Strašecí F -:-, KST Hracholusky B - KST Rakovník D -:-, So. Nové Strašecí E - So. Janov D -:-, So. Krupá - R. Třtice C -:-,
9. kolo:
R. Třtice C - So. Lány E -:-, So. Janov D - So. Krupá -:-, KST Rakovník D - Velká Buková B -:-, So. Nové Strašecí F - KST Hracholusky B -:-, SK Skryje C - So. Hředle F -:-,
10. kolo:
So. Lány E - So. Hředle F -:-, KST Hracholusky B - SK Skryje C -:-, Velká Buková B - So. Nové Strašecí F -:-, So. Nové Strašecí E - KST Rakovník D -:-, R. Třtice C - So. Janov D -:-,
11. kolo:
So. Janov D - So. Lány E -:-, KST Rakovník D - So. Krupá -:-, So. Nové Strašecí F - So. Nové Strašecí E -:-, SK Skryje C - Velká Buková B -:-, So. Hředle F - KST Hracholusky B -:-,
12. kolo:
So. Lány E - KST Hracholusky B -:-, So. Hředle F - Velká Buková B -:-, SK Skryje C - So. Nové Strašecí E -:-, So. Nové Strašecí F - So. Krupá -:-, KST Rakovník D - R. Třtice C -:-,
13. kolo:
So. Janov D - KST Rakovník D -:-, R. Třtice C - So. Nové Strašecí F -:-, So. Krupá - SK Skryje C -:-, So. Nové Strašecí E - So. Hředle F -:-, Velká Buková B - KST Hracholusky B -:-,
14. kolo:
So. Lány E - Velká Buková B -:-, KST Hracholusky B - So. Nové Strašecí E -:-, So. Hředle F - So. Krupá -:-, SK Skryje C - R. Třtice C -:-, So. Nové Strašecí F - So. Janov D -:-,
15. kolo:
KST Rakovník D - So. Lány E -:-, So. Janov D - SK Skryje C -:-, R. Třtice C - So. Hředle F -:-, So. Krupá - KST Hracholusky B -:-, So. Nové Strašecí E - Velká Buková B -:-,
16. kolo:
So. Lány E - So. Nové Strašecí E -:-, Velká Buková B - So. Krupá -:-, KST Hracholusky B - R. Třtice C -:-, So. Hředle F - So. Janov D -:-, So. Nové Strašecí F - KST Rakovník D -:-,
17. kolo:
So. Nové Strašecí F - So. Lány E -:-, KST Rakovník D - SK Skryje C -:-, So. Janov D - KST Hracholusky B -:-, R. Třtice C - Velká Buková B -:-, So. Krupá - So. Nové Strašecí E -:-,
18. kolo:
So. Lány E - So. Krupá -:-, So. Nové Strašecí E - R. Třtice C -:-, Velká Buková B - So. Janov D -:-, So. Hředle F - KST Rakovník D -:-, SK Skryje C - So. Nové Strašecí F -:-,
19. kolo:
SK Skryje C - So. Lány E -:-, So. Nové Strašecí F - So. Hředle F -:-, KST Rakovník D - KST Hracholusky B -:-, So. Janov D - So. Nové Strašecí E -:-, R. Třtice C - So. Krupá -:-,
20. kolo:
So. Lány E - R. Třtice C -:-, So. Krupá - So. Janov D -:-, Velká Buková B - KST Rakovník D -:-, KST Hracholusky B - So. Nové Strašecí F -:-, So. Hředle F - SK Skryje C -:-,
21. kolo:
So. Hředle F - So. Lány E -:-, SK Skryje C - KST Hracholusky B -:-, So. Nové Strašecí F - Velká Buková B -:-, KST Rakovník D - So. Nové Strašecí E -:-, So. Janov D - R. Třtice C -:-,
22. kolo:
So. Lány E - So. Janov D -:-, So. Krupá - KST Rakovník D -:-, So. Nové Strašecí E - So. Nové Strašecí F -:-, Velká Buková B - SK Skryje C -:-, KST Hracholusky B - So. Hředle F -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy