Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor mužů I
1. kolo:
Lodhéřov B - PINEC JH B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vejbora Jaroslav 2:0, Škarda Tomáš 2:2, Lehký Lukáš 3:1, Hrubý Dalimil 4:0, Kundrát Jan 1:1, body hostů: Petrů Richard 0:4, Votava Libor 0:4, Lahodný Kryštof 2:2, Fitl Radek 2:2), Rudolec A - Včelnice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mareš Martin 3:1, Kněžíček Jakub 2:2, Bártů Zbyněk 3:1, Kryzan Lubomír 4:0, body hostů: Šuhájková Libuše 0:4, Šuhájek Martin 2:2, Šuhájek Libor 2:2, Němec Bohumír 0:4), Suchdol B - Suchdol C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trsek Josef 2:2, Krahulec Jan 2:2, Janda Vojtěch 2:2, Záruba Jaroslav 2:2, body hostů: Šubrt Josef ml. 2:2, Matejová Jiřina 2:2, Průcha Karel 2:2, Šubrt Josef st. 2:2), K. Řečice B - Velenice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodáková Táňa 2:2, Peterka Vladimír 3:1, Šustr Michal 2:2, Vobořil Petr 0:4, body hostů: Kuruc Ladislav 1:3, Cepák Miloš 2:2, Kopecký Petr 4:0, Hruška Zdeněk 2:2), Kunžak - Studená D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rokyta Pavel 2:1, Procházka Tomáš 4:0, Psota Ctibor 3:1, Brabec Petr 3:1, Procházka Jaromír 0:1, body hostů: Podhrázský František 2:2, Novák Jaroslav 1:3, Kubín Pavel 0:4, Stránský Stanislav 1:3),
2. kolo:
Velenice A - Kunžak 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jabůrek Vojtěch 0:2, Cepák Miloš 2:2, Kopecký Petr 4:0, Kuruc Ladislav 3:1, Schandl Luděk 1:1, body hostů: Rokyta Pavel 1:3, Procházka Jaromír 0:4, Psota Ctibor 3:1, Procházka Tomáš 2:2), Suchdol C - K. Řečice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šubrt Josef ml. 3:1, Matejová Jiřina 3:1, Průcha Karel 2:2, Šubrt Josef st. 0:4, body hostů: Peterka Vladimír 4:0, Vodáková Táňa 1:3, Smolík Zdeněk 2:2, Šustr Michal 1:3), Včelnice A - Suchdol B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Bohumír 1:3, Šuhájek Martin 3:1, Šuhájková Libuše 1:3, Šuhájek Libor 3:1, body hostů: Záruba Jaroslav 3:1, Trsek Josef 2:2, Krahulec Jan 2:2, Rageshofer Rafael 1:3), Rudolec A - Lodhéřov B -:-, PINEC JH B - Lomnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kinšt Otakar 3:1, Fantyš Lumír 1:3, Vytiska Jiří 3:1, Mátl Ladislav 2:2, body hostů: Icha Vojtěch 1:3, Petrásek Stanislav 1:3, Němec Martin 1:3, Špale Martin 4:0),
3. kolo:
Rudolec A - Lomnice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mareš Martin 2:2, Lojka Aleš 3:1, Bártů Zbyněk 3:1, Kryzan Lubomír 3:1, body hostů: Maleč Martin 2:2, Petrásek Stanislav 0:4, Němec Martin 0:4, Špale Martin 3:1), Suchdol B - Lodhéřov B -:-, K. Řečice B - Včelnice A -:-, Kunžak - Suchdol C -:-, Studená D - Velenice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Stanislav 0:4, Podhrázský František 3:1, Kubín Pavel 0:4, Maňhal Jan st. 2:2, body hostů: Kuruc Ladislav 3:1, Cepák Miloš 3:1, Kopecký Petr 3:1, Schandl Luděk 2:2),
4. kolo:
Suchdol C - Studená D -:-, Včelnice A - Kunžak -:-, Lodhéřov B - K. Řečice B -:-, Lomnice A - Suchdol B -:-, Rudolec A - PINEC JH B -:-,
5. kolo:
PINEC JH B - Suchdol B -:-, K. Řečice B - Lomnice A -:-, Lodhéřov B - Kunžak -:-, Studená D - Včelnice A -:-, Velenice A - Suchdol C -:-,
6. kolo:
Včelnice A - Velenice A -:-, Studená D - Lodhéřov B -:-, Lomnice A - Kunžak -:-, PINEC JH B - K. Řečice B -:-, Rudolec A - Suchdol B -:-,
7. kolo:
K. Řečice B - Rudolec A -:-, Kunžak - PINEC JH B -:-, Studená D - Lomnice A -:-, Lodhéřov B - Velenice A -:-, Suchdol C - Včelnice A -:-,
8. kolo:
Lodhéřov B - Suchdol C -:-, Lomnice A - Velenice A -:-, Studená D - PINEC JH B -:-, Rudolec A - Kunžak -:-, Suchdol B - K. Řečice B -:-,
9. kolo:
Kunžak - Suchdol B -:-, Studená D - Rudolec A -:-, Velenice A - PINEC JH B -:-, Suchdol C - Lomnice A -:-, Včelnice A - Lodhéřov B -:-,
10. kolo:
Lomnice A - Včelnice A -:-, Suchdol C - PINEC JH B -:-, Rudolec A - Velenice A -:-, Suchdol B - Studená D -:-, K. Řečice B - Kunžak -:-,
11. kolo:
Studená D - K. Řečice B -:-, Velenice A - Suchdol B -:-, Suchdol C - Rudolec A -:-, Včelnice A - PINEC JH B -:-, Lodhéřov B - Lomnice A -:-,
12. kolo:
PINEC JH B - Lodhéřov B -:-, Včelnice A - Rudolec A -:-, Suchdol C - Suchdol B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubrt Josef ml. 2:2, Matejová Jiřina 2:2, Průcha Karel 2:2, Šubrt Josef st. 2:2, body hostů: Trsek Josef 2:2, Krahulec Jan 2:2, Záruba Petr 2:2, Záruba Jaroslav 2:2), Velenice A - K. Řečice B -:-, Studená D - Kunžak -:-,
13. kolo:
Kunžak - Velenice A -:-, K. Řečice B - Suchdol C -:-, Suchdol B - Včelnice A -:-, Lodhéřov B - Rudolec A -:-, Lomnice A - PINEC JH B -:-,
14. kolo:
Lomnice A - Rudolec A -:-, Lodhéřov B - Suchdol B -:-, Včelnice A - K. Řečice B -:-, Suchdol C - Kunžak -:-, Velenice A - Studená D -:-,
15. kolo:
Studená D - Suchdol C -:-, Kunžak - Včelnice A -:-, K. Řečice B - Lodhéřov B -:-, Suchdol B - Lomnice A -:-, PINEC JH B - Rudolec A -:-,
16. kolo:
Suchdol B - PINEC JH B -:-, Lomnice A - K. Řečice B -:-, Kunžak - Lodhéřov B -:-, Včelnice A - Studená D -:-, Suchdol C - Velenice A -:-,
17. kolo:
Velenice A - Včelnice A -:-, Lodhéřov B - Studená D -:-, Kunžak - Lomnice A -:-, K. Řečice B - PINEC JH B -:-, Suchdol B - Rudolec A -:-,
18. kolo:
Rudolec A - K. Řečice B -:-, PINEC JH B - Kunžak -:-, Lomnice A - Studená D -:-, Velenice A - Lodhéřov B -:-, Včelnice A - Suchdol C -:-,
19. kolo:
Suchdol C - Lodhéřov B -:-, Velenice A - Lomnice A -:-, PINEC JH B - Studená D -:-, Kunžak - Rudolec A -:-, K. Řečice B - Suchdol B -:-,
20. kolo:
Suchdol B - Kunžak -:-, Rudolec A - Studená D -:-, PINEC JH B - Velenice A -:-, Lomnice A - Suchdol C -:-, Lodhéřov B - Včelnice A -:-,
21. kolo:
Včelnice A - Lomnice A -:-, PINEC JH B - Suchdol C -:-, Velenice A - Rudolec A -:-, Studená D - Suchdol B -:-, Kunžak - K. Řečice B -:-,
22. kolo:
K. Řečice B - Studená D -:-, Suchdol B - Velenice A -:-, Rudolec A - Suchdol C -:-, PINEC JH B - Včelnice A -:-, Lomnice A - Lodhéřov B -:-,
Okresní přebor mužů II
1. kolo:
Dírná A - Majdalena 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novobílský Robin 2:2, Forejt Karel 2:0, Spurný Jaromír 2:2, Adamec Libor 3:1, Horáček David 1:1, body hostů: Kopřiva Marek 3:1, Kuta Jiří 0:4, Kopřiva Daniel 0:4, Vrchota Rudolf 3:1), Novosedly A - Velenice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nalezený Antonín 4:0, Havlová Veronika 1:3, Marek Miroslav 3:0, Vlášek Jiří 1:3, WO 1:0, body hostů: Schandl Luděk 1:3, Jabůrek Vojtěch 2:2, Hauk Pavel 1:3, Vondrys Pavel 2:1, WO 0:1), Rudolec B - Jitka J. Hradec 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lojka Aleš 2:2, Buček Zdeněk 1:3, Mareš Martin ml. 2:2, Měrtl Petr 3:1, body hostů: Nikodým Jiří 3:1, Reiter Jan 2:2, Hulík Ladislav 3:1, Jágr Filip 0:4), Chlum A - Lásenice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poluk Alexandr 4:0, Flaška Josef 3:1, Dlouhý Karel 1:3, Vlček Václav 1:1, Flaška Martin 0:2, body hostů: Kožera Václav 3:1, Shejbal Robert 2:2, Šebek Karel 2:2, Zikmund Michal 0:4),
2. kolo:
Jitka J. Hradec - Chlum A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reiter Jan 4:0, Nikodým Jiří 3:1, Hulík Ladislav 2:1, Fridrich Jan 0:2, Knesl Václav 0:2, Jágr Filip 1:0, body hostů: Flaška Martin 3:1, Poluk Alexandr 1:3, Pepich Pavol 1:3, Dvořák Josef st. 1:3), Velenice B - Rudolec B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jabůrek Vojtěch 2:2, Hauk Pavel 3:1, Vondrys Pavel 2:1, Schandl Luděk 3:1, WO 0:1, body hostů: Lojka Aleš 3:1, Měrtl Petr 1:3, Buček Zdeněk 0:4, Mareš Martin ml. 1:2, WO 1:0), Majdalena - Novosedly A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klestil Marek 2:2, Vrchota Rudolf 1:2, Kopřiva Daniel 0:4, Kuta Jiří 1:3, WO 1:0, body hostů: Maryška Radek 2:1, Marek Miroslav 2:2, Nalezený Antonín 4:0, Havlová Veronika 3:1, WO 0:1), Lomnice B - PINEC JH C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petrásek Stanislav 1:3, Černohorský Viktor 2:2, Visčur Aleš 4:0, Icha Vojtěch 2:2, body hostů: Kinšt Otakar 2:2, Fantyš Lumír 1:3, Smrž Pavel 3:1, Pavelek Václav 1:3),
3. kolo:
Dírná A - Lomnice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novobílský Robin 3:1, Adamec Libor 3:1, Voneš Roman 1:0, Spurný Jaromír 3:1, Čoudek Miroslav 2:1, body hostů: Černohorský Viktor 0:4, Icha Vojtěch 0:4, Švec Tadeáš 0:4, Visčur Aleš 4:0), Rudolec B - Majdalena 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lojka Aleš 2:2, Měrtl Petr 1:3, Mareš Martin ml. 1:3, Buček Zdeněk 1:3, body hostů: Kopřiva Ivo 4:0, Klestil Marek 3:1, Kuta Jiří 2:2, Vrchota Rudolf 2:2), Chlum A - Velenice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flaška Martin 2:2, Dlouhý Karel 2:2, Vlček Václav 1:1, Poluk Alexandr 2:2, Dvořák Josef st. 1:1, body hostů: Ševčík Petr 2:2, Čábelka Jaroslav 2:2, Sedláček Jiří 3:1, Košumberský František 1:3), Lásenice A - Jitka J. Hradec 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebek Karel 2:2, Kožera Václav 4:0, Böhm Zbyněk 2:2, Klíma Tomáš 0:4, body hostů: Reiter Jan 2:2, Nikodým Jiří 2:2, Hulík Ladislav 3:1, Fridrich Jan 1:3),
4. kolo:
Velenice B - Lásenice A -:-, Majdalena - Chlum A -:-, Lomnice B - Novosedly A -:-, PINEC JH C - Dírná A -:-,
5. kolo:
Novosedly A - PINEC JH C -:-, Rudolec B - Lomnice B -:-, Lásenice A - Majdalena -:-, Jitka J. Hradec - Velenice B -:-,
6. kolo:
Majdalena - Jitka J. Hradec -:-, Lomnice B - Chlum A -:-, PINEC JH C - Rudolec B -:-, Dírná A - Novosedly A -:-,
7. kolo:
Rudolec B - Dírná A -:-, Chlum A - PINEC JH C -:-, Lásenice A - Lomnice B -:-, Velenice B - Majdalena -:-,
8. kolo:
Lomnice B - Jitka J. Hradec -:-, PINEC JH C - Lásenice A -:-, Dírná A - Chlum A -:-, Novosedly A - Rudolec B -:-,
9. kolo:
Chlum A - Novosedly A -:-, Lásenice A - Dírná A -:-, Jitka J. Hradec - PINEC JH C -:-, Velenice B - Lomnice B -:-,
10. kolo:
Lomnice B - Majdalena -:-, PINEC JH C - Velenice B -:-, Dírná A - Jitka J. Hradec -:-, Novosedly A - Lásenice A -:-, Rudolec B - Chlum A -:-,
11. kolo:
Lásenice A - Rudolec B -:-, Jitka J. Hradec - Novosedly A -:-, Velenice B - Dírná A -:-, Majdalena - PINEC JH C -:-,
12. kolo:
Majdalena - Dírná A -:-, Velenice B - Novosedly A -:-, Jitka J. Hradec - Rudolec B -:-, Lásenice A - Chlum A -:-,
13. kolo:
Chlum A - Jitka J. Hradec -:-, Rudolec B - Velenice B -:-, Novosedly A - Majdalena -:-, PINEC JH C - Lomnice B -:-,
14. kolo:
Lomnice B - Dírná A -:-, Majdalena - Rudolec B -:-, Velenice B - Chlum A -:-, Jitka J. Hradec - Lásenice A -:-,
15. kolo:
Lásenice A - Velenice B -:-, Chlum A - Majdalena -:-, Novosedly A - Lomnice B -:-, Dírná A - PINEC JH C -:-,
16. kolo:
PINEC JH C - Novosedly A -:-, Lomnice B - Rudolec B -:-, Majdalena - Lásenice A -:-, Velenice B - Jitka J. Hradec -:-,
17. kolo:
Jitka J. Hradec - Majdalena -:-, Chlum A - Lomnice B -:-, Rudolec B - PINEC JH C -:-, Novosedly A - Dírná A -:-,
18. kolo:
Dírná A - Rudolec B -:-, PINEC JH C - Chlum A -:-, Lomnice B - Lásenice A -:-, Majdalena - Velenice B -:-,
19. kolo:
Jitka J. Hradec - Lomnice B -:-, Lásenice A - PINEC JH C -:-, Chlum A - Dírná A -:-, Rudolec B - Novosedly A -:-,
20. kolo:
Novosedly A - Chlum A -:-, Dírná A - Lásenice A -:-, PINEC JH C - Jitka J. Hradec -:-, Lomnice B - Velenice B -:-,
21. kolo:
Majdalena - Lomnice B -:-, Velenice B - PINEC JH C -:-, Jitka J. Hradec - Dírná A -:-, Lásenice A - Novosedly A -:-, Chlum A - Rudolec B -:-,
22. kolo:
Rudolec B - Lásenice A -:-, Novosedly A - Jitka J. Hradec -:-, Dírná A - Velenice B -:-, PINEC JH C - Majdalena -:-,
Okresní přebor mužů III
1. kolo:
Dačice B - Včelnice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lovětínský Tomáš ml. 0:4, Kounek Filip 0:4, Kopal Karel 0:4, Bartoň Pavel 3:1, body hostů: Němec Bohumír 4:0, Šindelář Richard 3:1, Gulikáš Libor 3:1, Šuhájek František 3:1), Dírná B - Bystřice "Plíšek" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wratislav Evžen 2:2, Dvořák Martin 2:2, Horáček David 3:1, Voneš Roman 4:0, body hostů: Zvěřina Miroslav 1:3, Nováček Kačenka Jan 1:3, Makovický Jaroslav 1:3, Richter Jiří 2:2), Novosedly B - Lásenice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maryška Radek 3:1, Maryška Jan 1:3, Pavlíček Michal 1:3, Nalezený Antonín 4:0, body hostů: Trčka Milan 2:2, Černý Jan 0:4, Klíma Tomáš 2:2, Ištvan Tomáš 3:1), K. Řečice C - Chlum C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budík Robert 4:0, Vobořil Patrik 1:3, Tupý Petr 2:2, Vobořil Karel 4:0, body hostů: Komárek Zdeněk 0:4, Mikeš Radim 1:3, Vondrka Martin 2:2, Potěšil Tomáš 2:2), Studená E - Chlum B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohout Jakub 0:4, Šimandl Filip 0:4, Kubín Pavel 4:0, Novák Jaroslav 4:0, body hostů: Pepich Petr 2:2, Zimmel Jan 2:2, Outlý Rostislav 2:2, Pepich Pavol 2:2),
2. kolo:
Chlum C - Studená E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Potěšil Tomáš 1:3, Mikeš Radim 0:4, Vondrka Jiří 2:2, Karpíšková Pavlína 1:3, body hostů: Novák Jaroslav 4:0, Kubín Adam 2:2, Kubín Pavel 4:0, Lahoda Kamil 2:2), Lásenice B - K. Řečice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Jan 0:4, Klíma Filip 0:4, Klíma Tomáš 2:2, Shejbal Robert 4:0, body hostů: Budík Robert 3:1, Vobořil Karel 3:1, Tupý Petr 2:2, Vobořil Patrik 2:2), Bystřice "Plíšek" - Novosedly B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zvěřina Miroslav 3:1, Tkalců Václav 1:3, Richter Jiří 2:2, Makovický Jaroslav 0:4, body hostů: Nalezený Antonín 3:1, Maryška Radek 3:1, Maryška Jan 1:3, Maryšková Nikola 3:1), Včelnice B - Dírná B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němec Bohumír 4:0, Šruc Lubomír 4:0, Šuhájek František 0:4, Gulikáš Libor 4:0, body hostů: Voneš Roman 1:3, Čoudek Miroslav 1:3, Wratislav Evžen 1:3, Horáček David 1:3), PINEC JH D - Dačice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Michal 4:0, Horáček Matěj 2:2, Lahodná Johana 2:2, Dofková Adéla 2:2, body hostů: Bartoň Pavel 3:1, Lovětínský Tomáš ml. 3:1, Kounek Filip 0:4, Kopal Karel 0:4),
3. kolo:
Dírná B - PINEC JH D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čoudek Miroslav 4:0, Košner Petr 1:3, Horáček David 1:3, Voneš Roman 4:0, body hostů: Petrů Richard 2:2, Hloušek Karel 2:2, Lahodný Kryštof 2:2, Lahodná Johana 0:4), Včelnice B - Novosedly B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Bohumír 4:0, Šuhájek František 2:2, Šruc Lubomír 3:0, Gulikáš Libor 4:0, WO 0:1, body hostů: Maryšková Michaela 0:4, Maryšková Nikola 1:3, Maryška Jan 0:4, Pavlíček Michal 1:2, WO 1:0), K. Řečice C - Bystřice "Plíšek" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vobořil Petr 4:0, Slanina Oldřich 4:0, Budík Robert 2:1, Vobořil Karel 4:0, WO 0:1, body hostů: Zvěřina Miroslav 1:3, Pelikán Ladislav 0:4, Richter Jiří 0:4, Makovický Jaroslav 0:3, WO 1:0), Studená E - Lásenice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podhrázský František 0:4, Kubín Adam 3:1, Kohout Jakub 0:2, Novák Jaroslav 4:0, Lahoda Kamil 1:1, body hostů: Klíma Tomáš 1:3, Tomeček Jan 3:1, Klíma Filip 2:2, Černý Jan 2:2), Chlum B - Chlum C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondrka Adam 2:2, Zimmel Vojtěch 3:1, Outlý Rostislav 4:0, Pepich Pavol 4:0, body hostů: Potěšil Tomáš 2:2, Mikeš Radim 1:3, Komárek Zdeněk 0:4, Březovský Martin 0:4),
4. kolo:
Lásenice B - Chlum B -:-, Bystřice "Plíšek" - Studená E -:-, Včelnice B - K. Řečice C -:-, Novosedly B - PINEC JH D -:-, Dačice B - Dírná B -:-,
5. kolo:
Novosedly B - Dačice B -:-, PINEC JH D - K. Řečice C -:-, Studená E - Včelnice B -:-, Chlum B - Bystřice "Plíšek" -:-, Chlum C - Lásenice B -:-,
6. kolo:
Bystřice "Plíšek" - Chlum C -:-, Včelnice B - Chlum B -:-, PINEC JH D - Studená E -:-, Dačice B - K. Řečice C -:-, Dírná B - Novosedly B -:-,
7. kolo:
K. Řečice C - Dírná B -:-, Studená E - Dačice B -:-, Chlum B - PINEC JH D -:-, Chlum C - Včelnice B -:-, Lásenice B - Bystřice "Plíšek" -:-,
8. kolo:
Včelnice B - Lásenice B -:-, Chlum C - PINEC JH D -:-, Dačice B - Chlum B -:-, Dírná B - Studená E -:-, Novosedly B - K. Řečice C -:-,
9. kolo:
Studená E - Novosedly B -:-, Chlum B - Dírná B -:-, Chlum C - Dačice B -:-, Lásenice B - PINEC JH D -:-, Bystřice "Plíšek" - Včelnice B -:-,
10. kolo:
Bystřice "Plíšek" - PINEC JH D -:-, Dačice B - Lásenice B -:-, Dírná B - Chlum C -:-, Novosedly B - Chlum B -:-, K. Řečice C - Studená E -:-,
11. kolo:
Chlum B - K. Řečice C -:-, Chlum C - Novosedly B -:-, Lásenice B - Dírná B -:-, Bystřice "Plíšek" - Dačice B -:-, Včelnice B - PINEC JH D -:-,
12. kolo:
Včelnice B - Dačice B -:-, Bystřice "Plíšek" - Dírná B -:-, Lásenice B - Novosedly B -:-, Chlum C - K. Řečice C -:-, Chlum B - Studená E -:-,
13. kolo:
Studená E - Chlum C -:-, K. Řečice C - Lásenice B -:-, Novosedly B - Bystřice "Plíšek" -:-, Dírná B - Včelnice B -:-, Dačice B - PINEC JH D -:-,
14. kolo:
PINEC JH D - Dírná B -:-, Novosedly B - Včelnice B -:-, Bystřice "Plíšek" - K. Řečice C -:-, Lásenice B - Studená E -:-, Chlum C - Chlum B -:-,
15. kolo:
Chlum B - Lásenice B -:-, Studená E - Bystřice "Plíšek" -:-, K. Řečice C - Včelnice B -:-, PINEC JH D - Novosedly B -:-, Dírná B - Dačice B -:-,
16. kolo:
Dačice B - Novosedly B -:-, K. Řečice C - PINEC JH D -:-, Včelnice B - Studená E -:-, Bystřice "Plíšek" - Chlum B -:-, Lásenice B - Chlum C -:-,
17. kolo:
Chlum C - Bystřice "Plíšek" -:-, Chlum B - Včelnice B -:-, Studená E - PINEC JH D -:-, K. Řečice C - Dačice B -:-, Novosedly B - Dírná B -:-,
18. kolo:
Dírná B - K. Řečice C -:-, Dačice B - Studená E -:-, PINEC JH D - Chlum B -:-, Včelnice B - Chlum C -:-, Bystřice "Plíšek" - Lásenice B -:-,
19. kolo:
Lásenice B - Včelnice B -:-, PINEC JH D - Chlum C -:-, Chlum B - Dačice B -:-, Studená E - Dírná B -:-, K. Řečice C - Novosedly B -:-,
20. kolo:
Novosedly B - Studená E -:-, Dírná B - Chlum B -:-, Dačice B - Chlum C -:-, PINEC JH D - Lásenice B -:-, Včelnice B - Bystřice "Plíšek" -:-,
21. kolo:
PINEC JH D - Bystřice "Plíšek" -:-, Lásenice B - Dačice B -:-, Chlum C - Dírná B -:-, Chlum B - Novosedly B -:-, Studená E - K. Řečice C -:-,
22. kolo:
K. Řečice C - Chlum B -:-, Novosedly B - Chlum C -:-, Dírná B - Lásenice B -:-, Dačice B - Bystřice "Plíšek" -:-, PINEC JH D - Včelnice B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy