Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor I
1. kolo:
TJ Jiskra Humpolec E - TJ Jiskra Humpolec F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hamza Tomáš 0:4, Marek Martin 1:3, Prokop Tomáš 1:2, Krčil Tomáš 4:0, WO 0:1, body hostů: Jaroš Jáchym 3:1, Rohová Michaela 2:2, Pazderka Patrik 3:1, Janů Veronika 1:2, WO 1:0), TJ Jiskra Humpolec D - SK Kamenice nad Lipou z.s. A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zadina Josef 1:3, Och Jan 2:2, Hložek František 2:2, Kubů Zdeněk 3:1, body hostů: Strojek Radim 3:1, Studený Jiří 4:0, Bořil Karel 1:3, Holub Karel 0:4), Spartak Pelhřimov D - SK RODINOV B -:-, TJ Slavoj Pacov B - SK Olešná A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroš Marek 2:0, Barák Antonín 0:2, Zeman Vladimír 3:0, Sovka Martin 3:0, WO 2:4, body hostů: Vyskočil Petr 1:2, Haruda Milan 1:2, Štěpánek Pavel 0:2, Marek Petr 0:1, Novotný Petr 0:1, WO 4:2), TJ Sokol Rynárec, z.s. - SK RODINOV A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semrád Eduard 2:2, Urbánek Jaroslav st. 1:3, Vránek Vratislav 3:1, Březina Miroslav 3:1, body hostů: Pechek Luboš 3:1, Válal Martin 2:2, Běle Milan 1:3, Strašík Jiří 1:3), TJ Sokol Těmice - TJ Jiskra Humpolec C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brož Jindřich 2:2, Buček Daniel 2:2, Jirků Jan 1:3, Plášil Jan 2:2, body hostů: Poulíček Josef 4:0, Brzoň Luděk 3:1, Jaroš Vojtěch 0:4, Hlaváček Milan 2:2),
2. kolo:
TJ Jiskra Humpolec F - TJ Jiskra Humpolec C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroš Jáchym 1:3, Pazderka Patrik 1:3, Janů Veronika 0:2, Rohová Michaela 1:3, Roh Tomáš 1:1, body hostů: Kmoch Petr ml. 4:0, Brzoň Luděk 4:0, Poulíček Josef 3:1, Hlaváček Milan 1:3), SK RODINOV A - TJ Sokol Těmice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomec Pavel 2:2, Strašík Jiří 2:1, Běle Milan 3:1, Válal Martin 4:0, WO 1:0, body hostů: Brož Jindřich 1:3, Plášil Jan 1:3, Jirků Jan 0:3, Buček Daniel 2:2, WO 0:1), SK Olešná A - TJ Sokol Rynárec, z.s. 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Petr 0:4, Štěpánek Pavel 1:3, Kratochvíl Jan 2:2, Vyskočil Petr 1:3, body hostů: Březina Miroslav 3:1, Vránek Vratislav 4:0, Semrád Eduard 4:0, Urbánek Jaroslav st. 1:3), SK RODINOV B - TJ Slavoj Pacov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tržil Jiří 1:3, Daňhel Jiří 2:2, Filípek Jindřich st. 1:2, Emr Čestmír 1:3, Novotný Petr 0:1, body hostů: Jaroš Marek 4:0, Zeman Vladimír 2:2, Barák Antonín 1:3, Sovka Martin 4:0), SK Kamenice nad Lipou z.s. A - Spartak Pelhřimov D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strojek Radim 3:1, Havel Vladimír 0:3, Studený Jiří 1:2, Bořil Karel 2:2, WO 0:2, body hostů: Talíř Pavel 3:1, Jírů Miroslav 2:2, Záboj Petr 0:3, Mach Radek 3:0, WO 2:0), TJ Jiskra Humpolec E - TJ Jiskra Humpolec D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hamza Tomáš 2:2, Krčil Jiří 3:1, Prokop Tomáš 1:3, Krčil Tomáš 4:0, body hostů: Och Jan 2:2, Roh Marek 2:2, Zadina Josef 0:4, Hložek František 2:2),
3. kolo:
TJ Jiskra Humpolec D - TJ Jiskra Humpolec F -:-, Spartak Pelhřimov D - TJ Jiskra Humpolec E -:-, TJ Slavoj Pacov B - SK Kamenice nad Lipou z.s. A -:-, TJ Sokol Rynárec, z.s. - SK RODINOV B -:-, TJ Sokol Těmice - SK Olešná A -:-, TJ Jiskra Humpolec C - SK RODINOV A -:-,
4. kolo:
TJ Jiskra Humpolec F - SK RODINOV A -:-, SK Olešná A - TJ Jiskra Humpolec C -:-, SK RODINOV B - TJ Sokol Těmice -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. A - TJ Sokol Rynárec, z.s. -:-, TJ Jiskra Humpolec E - TJ Slavoj Pacov B -:-, TJ Jiskra Humpolec D - Spartak Pelhřimov D -:-,
5. kolo:
Spartak Pelhřimov D - TJ Jiskra Humpolec F -:-, TJ Slavoj Pacov B - TJ Jiskra Humpolec D -:-, TJ Sokol Rynárec, z.s. - TJ Jiskra Humpolec E -:-, TJ Sokol Těmice - SK Kamenice nad Lipou z.s. A -:-, TJ Jiskra Humpolec C - SK RODINOV B -:-, SK RODINOV A - SK Olešná A -:-,
6. kolo:
TJ Jiskra Humpolec F - SK Olešná A -:-, SK RODINOV B - SK RODINOV A -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. A - TJ Jiskra Humpolec C -:-, TJ Jiskra Humpolec E - TJ Sokol Těmice -:-, TJ Jiskra Humpolec D - TJ Sokol Rynárec, z.s. -:-, Spartak Pelhřimov D - TJ Slavoj Pacov B -:-,
7. kolo:
TJ Slavoj Pacov B - TJ Jiskra Humpolec F -:-, TJ Sokol Rynárec, z.s. - Spartak Pelhřimov D -:-, TJ Sokol Těmice - TJ Jiskra Humpolec D -:-, TJ Jiskra Humpolec C - TJ Jiskra Humpolec E -:-, SK RODINOV A - SK Kamenice nad Lipou z.s. A -:-, SK Olešná A - SK RODINOV B -:-,
8. kolo:
TJ Jiskra Humpolec F - SK RODINOV B -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. A - SK Olešná A -:-, TJ Jiskra Humpolec E - SK RODINOV A -:-, TJ Jiskra Humpolec D - TJ Jiskra Humpolec C -:-, Spartak Pelhřimov D - TJ Sokol Těmice -:-, TJ Slavoj Pacov B - TJ Sokol Rynárec, z.s. -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Rynárec, z.s. - TJ Jiskra Humpolec F -:-, TJ Sokol Těmice - TJ Slavoj Pacov B -:-, TJ Jiskra Humpolec C - Spartak Pelhřimov D -:-, SK RODINOV A - TJ Jiskra Humpolec D -:-, SK Olešná A - TJ Jiskra Humpolec E -:-, SK RODINOV B - SK Kamenice nad Lipou z.s. A -:-,
10. kolo:
TJ Jiskra Humpolec F - SK Kamenice nad Lipou z.s. A -:-, TJ Jiskra Humpolec E - SK RODINOV B -:-, TJ Jiskra Humpolec D - SK Olešná A -:-, Spartak Pelhřimov D - SK RODINOV A -:-, TJ Slavoj Pacov B - TJ Jiskra Humpolec C -:-, TJ Sokol Rynárec, z.s. - TJ Sokol Těmice -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Těmice - TJ Jiskra Humpolec F -:-, TJ Jiskra Humpolec C - TJ Sokol Rynárec, z.s. -:-, SK RODINOV A - TJ Slavoj Pacov B -:-, SK Olešná A - Spartak Pelhřimov D -:-, SK RODINOV B - TJ Jiskra Humpolec D -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. A - TJ Jiskra Humpolec E -:-,
12. kolo:
TJ Jiskra Humpolec F - TJ Jiskra Humpolec E -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. A - TJ Jiskra Humpolec D -:-, SK RODINOV B - Spartak Pelhřimov D -:-, SK Olešná A - TJ Slavoj Pacov B -:-, SK RODINOV A - TJ Sokol Rynárec, z.s. -:-, TJ Jiskra Humpolec C - TJ Sokol Těmice -:-,
13. kolo:
TJ Jiskra Humpolec C - TJ Jiskra Humpolec F -:-, TJ Sokol Těmice - SK RODINOV A -:-, TJ Sokol Rynárec, z.s. - SK Olešná A -:-, TJ Slavoj Pacov B - SK RODINOV B -:-, Spartak Pelhřimov D - SK Kamenice nad Lipou z.s. A -:-, TJ Jiskra Humpolec D - TJ Jiskra Humpolec E -:-,
14. kolo:
TJ Jiskra Humpolec F - TJ Jiskra Humpolec D -:-, TJ Jiskra Humpolec E - Spartak Pelhřimov D -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. A - TJ Slavoj Pacov B -:-, SK RODINOV B - TJ Sokol Rynárec, z.s. -:-, SK Olešná A - TJ Sokol Těmice -:-, SK RODINOV A - TJ Jiskra Humpolec C -:-,
15. kolo:
SK RODINOV A - TJ Jiskra Humpolec F -:-, TJ Jiskra Humpolec C - SK Olešná A -:-, TJ Sokol Těmice - SK RODINOV B -:-, TJ Sokol Rynárec, z.s. - SK Kamenice nad Lipou z.s. A -:-, TJ Slavoj Pacov B - TJ Jiskra Humpolec E -:-, Spartak Pelhřimov D - TJ Jiskra Humpolec D -:-,
16. kolo:
TJ Jiskra Humpolec F - Spartak Pelhřimov D -:-, TJ Jiskra Humpolec D - TJ Slavoj Pacov B -:-, TJ Jiskra Humpolec E - TJ Sokol Rynárec, z.s. -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. A - TJ Sokol Těmice -:-, SK RODINOV B - TJ Jiskra Humpolec C -:-, SK Olešná A - SK RODINOV A -:-,
17. kolo:
SK Olešná A - TJ Jiskra Humpolec F -:-, SK RODINOV A - SK RODINOV B -:-, TJ Jiskra Humpolec C - SK Kamenice nad Lipou z.s. A -:-, TJ Sokol Těmice - TJ Jiskra Humpolec E -:-, TJ Sokol Rynárec, z.s. - TJ Jiskra Humpolec D -:-, TJ Slavoj Pacov B - Spartak Pelhřimov D -:-,
18. kolo:
TJ Jiskra Humpolec F - TJ Slavoj Pacov B -:-, Spartak Pelhřimov D - TJ Sokol Rynárec, z.s. -:-, TJ Jiskra Humpolec D - TJ Sokol Těmice -:-, TJ Jiskra Humpolec E - TJ Jiskra Humpolec C -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. A - SK RODINOV A -:-, SK RODINOV B - SK Olešná A -:-,
19. kolo:
SK RODINOV B - TJ Jiskra Humpolec F -:-, SK Olešná A - SK Kamenice nad Lipou z.s. A -:-, SK RODINOV A - TJ Jiskra Humpolec E -:-, TJ Jiskra Humpolec C - TJ Jiskra Humpolec D -:-, TJ Sokol Těmice - Spartak Pelhřimov D -:-, TJ Sokol Rynárec, z.s. - TJ Slavoj Pacov B -:-,
20. kolo:
TJ Jiskra Humpolec F - TJ Sokol Rynárec, z.s. -:-, TJ Slavoj Pacov B - TJ Sokol Těmice -:-, Spartak Pelhřimov D - TJ Jiskra Humpolec C -:-, TJ Jiskra Humpolec D - SK RODINOV A -:-, TJ Jiskra Humpolec E - SK Olešná A -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. A - SK RODINOV B -:-,
21. kolo:
SK Kamenice nad Lipou z.s. A - TJ Jiskra Humpolec F -:-, SK RODINOV B - TJ Jiskra Humpolec E -:-, SK Olešná A - TJ Jiskra Humpolec D -:-, SK RODINOV A - Spartak Pelhřimov D -:-, TJ Jiskra Humpolec C - TJ Slavoj Pacov B -:-, TJ Sokol Těmice - TJ Sokol Rynárec, z.s. -:-,
22. kolo:
TJ Jiskra Humpolec F - TJ Sokol Těmice -:-, TJ Sokol Rynárec, z.s. - TJ Jiskra Humpolec C -:-, TJ Slavoj Pacov B - SK RODINOV A -:-, Spartak Pelhřimov D - SK Olešná A -:-, TJ Jiskra Humpolec D - SK RODINOV B -:-, TJ Jiskra Humpolec E - SK Kamenice nad Lipou z.s. A -:-,
Okresní přebor II
1. kolo:
SK Olešná B - SKST Vlasenice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Jan 4:0, Sejk Petr 4:0, Vyskočil Petr 2:0, Jonáš Lubomír 4:0, Štěpánek Pavel 1:1, body hostů: Halada Miroslav 0:4, Pechek Pavel 0:4, Mašát Radek 0:4, Zahradník Jan 1:3), SKST Vlasenice A - TJ Chmelná C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Tadeáš 3:1, Lang Martin 0:1, Pechek Jan 4:0, Dohnal Radek 4:0, Pechek Vladimír 2:1, body hostů: Vodička Bohuslav 0:4, Pisinger Václav 2:2, Drbal Miloslav 1:3, Přibyl Petr 0:4), Spartak Pelhřimov, z.s. F - TJ Slavoj Pacov C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: David Drahoslav 1:3, Chu Mien Van 0:4, Charvát Vít 0:4, Vacek Václav 1:3, body hostů: Lískovec Martin 4:0, Krenar Pavel 4:0, Michálek Jan 2:2, Pešek Vítek 4:0), Spartak Pelhřimov, z.s. E - SK Kamenice nad Lipou z.s. B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacner Jaroslav 2:2, Mach Radek 4:0, Kubín Vlastislav 4:0, Le Karel Duy 3:0, WO 1:0, body hostů: Vítovcová Martina 0:3, Kubů Štěpán 1:3, Holub Karel 0:4, Luňák Zdeněk 1:3, WO 0:1), STS Pacov - SK Tenis Polesí "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Karel 3:1, Pípal Jaroslav 1:3, Žáček Antonín 3:1, Ptáček Jiří 1:3, body hostů: Volavka Milan 2:2, Ištok Jan 3:1, Smrčka Roman 1:3, Hanzálek Miroslav 2:2), TJ Jiskra Humpolec H - TJ Jiskra Humpolec G 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíček Oldřich 2:2, Prokop Tomáš 3:1, Hložek František 2:1, Kubů Zdeněk 3:1, WO 0:1, body hostů: Marek Martin 3:1, Herna Michal 0:4, Svoboda Jaroslav 0:4, Hlaváček Milan 2:1, WO 1:0),
2. kolo:
SKST Vlasenice B - TJ Jiskra Humpolec G -:-, SK Tenis Polesí "B" - TJ Jiskra Humpolec H 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volavka Milan 3:1, Hanzálek Miroslav 1:3, Ištok Jan 1:3, Smrčka Roman 0:4, body hostů: Kubů Zdeněk 3:1, Hložek František 4:0, Prokop Tomáš 1:3, Kubíček Oldřich 3:1), SK Kamenice nad Lipou z.s. B - STS Pacov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítovcová Martina 1:3, Jelínková Simona 2:2, Šiman Vojtěch 2:2, Holub Karel 2:2, body hostů: Vaněk Petr 2:2, Zeman Karel 3:1, Ptáček Jiří 2:2, Pípal Jaroslav 2:2), TJ Slavoj Pacov C - Spartak Pelhřimov, z.s. E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lískovec Martin 2:2, Pešek Vítek 2:2, Krenar Pavel 4:0, Švec Antonín 4:0, body hostů: Mach Radek 2:2, Kubín Vlastislav 2:2, Pacner Jaroslav 0:4, Mazanec Petr 0:4), TJ Chmelná C - Spartak Pelhřimov, z.s. F -:-, SK Olešná B - SKST Vlasenice A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sejk Petr 0:3, Jonáš Lubomír 1:2, Vyskočil Petr 1:2, Kratochvíl Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Pechek Jan 4:0, Dohnal Radek 1:3, Lang Martin 4:0, WO 0:5),
3. kolo:
SKST Vlasenice A - SKST Vlasenice B -:-, Spartak Pelhřimov, z.s. F - SK Olešná B -:-, Spartak Pelhřimov, z.s. E - TJ Chmelná C -:-, STS Pacov - TJ Slavoj Pacov C -:-, TJ Jiskra Humpolec H - SK Kamenice nad Lipou z.s. B -:-, TJ Jiskra Humpolec G - SK Tenis Polesí "B" -:-,
4. kolo:
SKST Vlasenice B - SK Tenis Polesí "B" -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. B - TJ Jiskra Humpolec G -:-, TJ Slavoj Pacov C - TJ Jiskra Humpolec H -:-, TJ Chmelná C - STS Pacov -:-, SK Olešná B - Spartak Pelhřimov, z.s. E -:-, SKST Vlasenice A - Spartak Pelhřimov, z.s. F -:-,
5. kolo:
Spartak Pelhřimov, z.s. F - SKST Vlasenice B -:-, Spartak Pelhřimov, z.s. E - SKST Vlasenice A -:-, STS Pacov - SK Olešná B -:-, TJ Jiskra Humpolec H - TJ Chmelná C -:-, TJ Jiskra Humpolec G - TJ Slavoj Pacov C -:-, SK Tenis Polesí "B" - SK Kamenice nad Lipou z.s. B -:-,
6. kolo:
SKST Vlasenice B - SK Kamenice nad Lipou z.s. B -:-, TJ Slavoj Pacov C - SK Tenis Polesí "B" -:-, TJ Chmelná C - TJ Jiskra Humpolec G -:-, SK Olešná B - TJ Jiskra Humpolec H -:-, SKST Vlasenice A - STS Pacov -:-, Spartak Pelhřimov, z.s. F - Spartak Pelhřimov, z.s. E -:-,
7. kolo:
Spartak Pelhřimov, z.s. E - SKST Vlasenice B -:-, STS Pacov - Spartak Pelhřimov, z.s. F -:-, TJ Jiskra Humpolec H - SKST Vlasenice A -:-, TJ Jiskra Humpolec G - SK Olešná B -:-, SK Tenis Polesí "B" - TJ Chmelná C -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. B - TJ Slavoj Pacov C -:-,
8. kolo:
SKST Vlasenice B - TJ Slavoj Pacov C -:-, TJ Chmelná C - SK Kamenice nad Lipou z.s. B -:-, SK Olešná B - SK Tenis Polesí "B" -:-, SKST Vlasenice A - TJ Jiskra Humpolec G -:-, Spartak Pelhřimov, z.s. F - TJ Jiskra Humpolec H -:-, Spartak Pelhřimov, z.s. E - STS Pacov -:-,
9. kolo:
STS Pacov - SKST Vlasenice B -:-, TJ Jiskra Humpolec H - Spartak Pelhřimov, z.s. E -:-, TJ Jiskra Humpolec G - Spartak Pelhřimov, z.s. F -:-, SK Tenis Polesí "B" - SKST Vlasenice A -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. B - SK Olešná B -:-, TJ Slavoj Pacov C - TJ Chmelná C -:-,
10. kolo:
SKST Vlasenice B - TJ Chmelná C -:-, SK Olešná B - TJ Slavoj Pacov C -:-, SKST Vlasenice A - SK Kamenice nad Lipou z.s. B -:-, Spartak Pelhřimov, z.s. F - SK Tenis Polesí "B" -:-, Spartak Pelhřimov, z.s. E - TJ Jiskra Humpolec G -:-, STS Pacov - TJ Jiskra Humpolec H -:-,
11. kolo:
TJ Jiskra Humpolec H - SKST Vlasenice B -:-, TJ Jiskra Humpolec G - STS Pacov -:-, SK Tenis Polesí "B" - Spartak Pelhřimov, z.s. E -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. B - Spartak Pelhřimov, z.s. F -:-, TJ Slavoj Pacov C - SKST Vlasenice A -:-, TJ Chmelná C - SK Olešná B -:-,
12. kolo:
SKST Vlasenice B - SK Olešná B -:-, TJ Chmelná C - SKST Vlasenice A -:-, TJ Slavoj Pacov C - Spartak Pelhřimov, z.s. F -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. B - Spartak Pelhřimov, z.s. E -:-, SK Tenis Polesí "B" - STS Pacov -:-, TJ Jiskra Humpolec G - TJ Jiskra Humpolec H -:-,
13. kolo:
TJ Jiskra Humpolec G - SKST Vlasenice B -:-, TJ Jiskra Humpolec H - SK Tenis Polesí "B" -:-, STS Pacov - SK Kamenice nad Lipou z.s. B -:-, Spartak Pelhřimov, z.s. E - TJ Slavoj Pacov C -:-, Spartak Pelhřimov, z.s. F - TJ Chmelná C -:-, SKST Vlasenice A - SK Olešná B -:-,
14. kolo:
SKST Vlasenice B - SKST Vlasenice A -:-, SK Olešná B - Spartak Pelhřimov, z.s. F -:-, TJ Chmelná C - Spartak Pelhřimov, z.s. E -:-, TJ Slavoj Pacov C - STS Pacov -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. B - TJ Jiskra Humpolec H -:-, SK Tenis Polesí "B" - TJ Jiskra Humpolec G -:-,
15. kolo:
SK Tenis Polesí "B" - SKST Vlasenice B -:-, TJ Jiskra Humpolec G - SK Kamenice nad Lipou z.s. B -:-, TJ Jiskra Humpolec H - TJ Slavoj Pacov C -:-, STS Pacov - TJ Chmelná C -:-, Spartak Pelhřimov, z.s. E - SK Olešná B -:-, Spartak Pelhřimov, z.s. F - SKST Vlasenice A -:-,
16. kolo:
SKST Vlasenice B - Spartak Pelhřimov, z.s. F -:-, SKST Vlasenice A - Spartak Pelhřimov, z.s. E -:-, SK Olešná B - STS Pacov -:-, TJ Chmelná C - TJ Jiskra Humpolec H -:-, TJ Slavoj Pacov C - TJ Jiskra Humpolec G -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. B - SK Tenis Polesí "B" -:-,
17. kolo:
SK Kamenice nad Lipou z.s. B - SKST Vlasenice B -:-, SK Tenis Polesí "B" - TJ Slavoj Pacov C -:-, TJ Jiskra Humpolec G - TJ Chmelná C -:-, TJ Jiskra Humpolec H - SK Olešná B -:-, STS Pacov - SKST Vlasenice A -:-, Spartak Pelhřimov, z.s. E - Spartak Pelhřimov, z.s. F -:-,
18. kolo:
SKST Vlasenice B - Spartak Pelhřimov, z.s. E -:-, Spartak Pelhřimov, z.s. F - STS Pacov -:-, SKST Vlasenice A - TJ Jiskra Humpolec H -:-, SK Olešná B - TJ Jiskra Humpolec G -:-, TJ Chmelná C - SK Tenis Polesí "B" -:-, TJ Slavoj Pacov C - SK Kamenice nad Lipou z.s. B -:-,
19. kolo:
TJ Slavoj Pacov C - SKST Vlasenice B -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. B - TJ Chmelná C -:-, SK Tenis Polesí "B" - SK Olešná B -:-, TJ Jiskra Humpolec G - SKST Vlasenice A -:-, TJ Jiskra Humpolec H - Spartak Pelhřimov, z.s. F -:-, STS Pacov - Spartak Pelhřimov, z.s. E -:-,
20. kolo:
SKST Vlasenice B - STS Pacov -:-, Spartak Pelhřimov, z.s. E - TJ Jiskra Humpolec H -:-, Spartak Pelhřimov, z.s. F - TJ Jiskra Humpolec G -:-, SKST Vlasenice A - SK Tenis Polesí "B" -:-, SK Olešná B - SK Kamenice nad Lipou z.s. B -:-, TJ Chmelná C - TJ Slavoj Pacov C -:-,
21. kolo:
TJ Chmelná C - SKST Vlasenice B -:-, TJ Slavoj Pacov C - SK Olešná B -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. B - SKST Vlasenice A -:-, SK Tenis Polesí "B" - Spartak Pelhřimov, z.s. F -:-, TJ Jiskra Humpolec G - Spartak Pelhřimov, z.s. E -:-, TJ Jiskra Humpolec H - STS Pacov -:-,
22. kolo:
SKST Vlasenice B - TJ Jiskra Humpolec H -:-, STS Pacov - TJ Jiskra Humpolec G -:-, Spartak Pelhřimov, z.s. E - SK Tenis Polesí "B" -:-, Spartak Pelhřimov, z.s. F - SK Kamenice nad Lipou z.s. B -:-, SKST Vlasenice A - TJ Slavoj Pacov C -:-, SK Olešná B - TJ Chmelná C -:-,
Okresní přebor III A
1. kolo:
TJ Jiskra Humpolec I - TJ Jiskra Humpolec J 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klubal Jiří 2:2, Herna Michal 4:0, Brůna Petr 2:2, Semrádová Aneta 4:0, body hostů: Janů Veronika 2:2, Žáček Lukáš 1:3, Roll Marek 1:3, Roll David 0:4), TJ Slavoj Pacov D - TJ Spartak Pelhřimov, z.s. G 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stejskal Oldřich 4:0, Veleta Jaroslav 3:1, Augustin Roman 4:0, Michálek Jan 1:2, Dvořák Miroslav 1:0, body hostů: Fák Vojtěch 0:4, Charvát Vít 1:3, Edr Michal 2:2, Kos Matouš 0:4), TJ Slavoj Pacov E - VOLNO -:-, SK Jiřice A - SK Jiřice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Roman 3:1, Šimůnek Petr 2:2, Jůzl Radek 3:1, Jůzl Josef 3:1, body hostů: Džumurat Valentyn 2:2, Farka Ladislav 1:3, Skácel Václav 1:3, Dvořák Vladimír 1:3),
2. kolo:
TJ Jiskra Humpolec J - SK Jiřice B 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janáček Daniel 3:1, Roll Marek 3:1, Roll David 3:1, Žáček Lukáš 4:0, body hostů: Džumurat Valentyn 3:1, Farka Ladislav 0:4, Skácel Václav 0:4, Dvořák Vladimír 0:4), VOLNO - SK Jiřice A -:-, TJ Spartak Pelhřimov, z.s. G - TJ Slavoj Pacov E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mazanec Petr 2:2, Edr Michal 3:1, Charvát Vít 2:2, Bui Ahn Martin 2:2, body hostů: Pešek Vítek 4:0, Pešek Ondřej 3:1, Kuba Lubomír 0:4, Havel David 0:4), TJ Jiskra Humpolec I - TJ Slavoj Pacov D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klubal Jiří 1:3, Marek Jiří 3:0, Zadina Josef 2:1, Semrádová Aneta 4:0, WO 2:0, body hostů: Augustin Roman 2:2, Dvořák Miroslav 1:3, Veleta Jaroslav 0:3, Červenka Roman st. 1:2, WO 0:2),
3. kolo:
TJ Slavoj Pacov D - TJ Jiskra Humpolec J -:-, TJ Slavoj Pacov E - TJ Jiskra Humpolec I -:-, SK Jiřice A - TJ Spartak Pelhřimov, z.s. G -:-, SK Jiřice B - VOLNO -:-,
4. kolo:
TJ Jiskra Humpolec J - VOLNO -:-, TJ Spartak Pelhřimov, z.s. G - SK Jiřice B -:-, TJ Jiskra Humpolec I - SK Jiřice A -:-, TJ Slavoj Pacov D - TJ Slavoj Pacov E -:-,
5. kolo:
TJ Slavoj Pacov E - TJ Jiskra Humpolec J -:-, SK Jiřice A - TJ Slavoj Pacov D -:-, SK Jiřice B - TJ Jiskra Humpolec I -:-, VOLNO - TJ Spartak Pelhřimov, z.s. G -:-,
6. kolo:
TJ Jiskra Humpolec J - TJ Spartak Pelhřimov, z.s. G -:-, TJ Jiskra Humpolec I - VOLNO -:-, TJ Slavoj Pacov D - SK Jiřice B -:-, TJ Slavoj Pacov E - SK Jiřice A -:-,
7. kolo:
SK Jiřice A - TJ Jiskra Humpolec J -:-, SK Jiřice B - TJ Slavoj Pacov E -:-, VOLNO - TJ Slavoj Pacov D -:-, TJ Spartak Pelhřimov, z.s. G - TJ Jiskra Humpolec I -:-,
8. kolo:
TJ Jiskra Humpolec J - TJ Jiskra Humpolec I -:-, TJ Spartak Pelhřimov, z.s. G - TJ Slavoj Pacov D -:-, VOLNO - TJ Slavoj Pacov E -:-, SK Jiřice B - SK Jiřice A -:-,
9. kolo:
SK Jiřice B - TJ Jiskra Humpolec J -:-, SK Jiřice A - VOLNO -:-, TJ Slavoj Pacov E - TJ Spartak Pelhřimov, z.s. G -:-, TJ Slavoj Pacov D - TJ Jiskra Humpolec I -:-,
10. kolo:
TJ Jiskra Humpolec J - TJ Slavoj Pacov D -:-, TJ Jiskra Humpolec I - TJ Slavoj Pacov E -:-, TJ Spartak Pelhřimov, z.s. G - SK Jiřice A -:-, VOLNO - SK Jiřice B -:-,
11. kolo:
VOLNO - TJ Jiskra Humpolec J -:-, SK Jiřice B - TJ Spartak Pelhřimov, z.s. G -:-, SK Jiřice A - TJ Jiskra Humpolec I -:-, TJ Slavoj Pacov E - TJ Slavoj Pacov D -:-,
12. kolo:
TJ Jiskra Humpolec J - TJ Slavoj Pacov E -:-, TJ Slavoj Pacov D - SK Jiřice A -:-, TJ Jiskra Humpolec I - SK Jiřice B -:-, TJ Spartak Pelhřimov, z.s. G - VOLNO -:-,
13. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov, z.s. G - TJ Jiskra Humpolec J -:-, VOLNO - TJ Jiskra Humpolec I -:-, SK Jiřice B - TJ Slavoj Pacov D -:-, SK Jiřice A - TJ Slavoj Pacov E -:-,
14. kolo:
TJ Jiskra Humpolec J - SK Jiřice A -:-, TJ Slavoj Pacov E - SK Jiřice B -:-, TJ Slavoj Pacov D - VOLNO -:-, TJ Jiskra Humpolec I - TJ Spartak Pelhřimov, z.s. G -:-,
Okresní přebor III B
1. kolo:
TJ Sokol Božejov, z.s., - TJ Start Nový Rychnov, z.s. 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: David Lukáš 2:2, Menhard Jan 1:3, Horák Tomáš 1:3, Vrána Milan 1:3, body hostů: Nepraš Jaromír 4:0, Blažek Milan 3:1, Krňa Evžen 3:1, Blažek Jan 1:3), SK Horní Ves B - SK Kamenice nad Lipou z.s. C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makovička Karel 1:3, Švehla Jaroslav 3:0, Dvořák Aleš 3:0, Dvořák Jakub 2:2, Dvořák Adam 0:1, WO 0:1, body hostů: Dejmek Oldřich 2:2, Kubíska Radek 1:3, Musil Josef 1:3, Liška Lubomír 2:1, WO 1:0), SK RODINOV C - TJ Pelhřimov-Osvobození 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Filípek Ondřej 2:1, Tomec Pavel 3:0, Novotný Petr 3:0, Filípek Jindřich ml. 0:3, WO 5:0, body hostů: Vrátný Milan ml. 2:2, Vrátný Milan st. 1:3, Jůn Milan 1:3, WO 0:5), SK Putimov A - SK Putimov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoň Oldřich 4:0, Pihávek Jan 2:2, Roubík Jaroslav 2:0, Marek Miroslav 4:0, Princ Martin 0:2, body hostů: Šimsa Václav 1:3, Marek Tomáš 1:3, Pavlů Jan 0:1, Paclík Václav 2:2, Šafařík Ondřej 0:3),
2. kolo:
TJ Start Nový Rychnov, z.s. - SK Putimov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nepraš Jaromír 4:0, Krňa Evžen 3:1, Štěpán Jaroslav 2:1, Blažek Milan 3:0, WO 0:2, body hostů: Šafařík Ondřej 0:3, Šimsa Václav 1:3, Pavlů Jan 0:4, Paclík Václav 1:2, WO 2:0), TJ Pelhřimov-Osvobození - SK Putimov A 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vrátný Milan ml. 0:4, Vrátný Milan st. 0:4, Jůn Milan 0:4, WO 0:5, body hostů: Marek Miroslav 3:0, Roubík Jaroslav 3:0, Bartoň Oldřich 3:0, Pihávek Jan 3:0, WO 5:0), SK Kamenice nad Lipou z.s. C - SK RODINOV C 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánová Jana 0:4, Musil Josef 0:4, Liška Lubomír 2:2, Nováčková Karla 0:4, body hostů: Tomec Pavel 4:0, Novotný Petr 4:0, Filípek Ondřej 3:1, Pechek Patrik 3:1), TJ Sokol Božejov, z.s., - SK Horní Ves B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Milan 2:2, Paluch Lukáš 1:3, David Lukáš 1:3, Vrána Milan 0:4, body hostů: Makovička Karel 2:2, Švehla Jaroslav 4:0, Dvořák Jakub 2:2, Dvořák Aleš 1:0, Dvořák Adam 3:0),
3. kolo:
SK Horní Ves B - TJ Start Nový Rychnov, z.s. -:-, SK RODINOV C - TJ Sokol Božejov, z.s., -:-, SK Putimov A - SK Kamenice nad Lipou z.s. C -:-, SK Putimov B - TJ Pelhřimov-Osvobození -:-,
4. kolo:
TJ Start Nový Rychnov, z.s. - TJ Pelhřimov-Osvobození -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. C - SK Putimov B -:-, TJ Sokol Božejov, z.s., - SK Putimov A -:-, SK Horní Ves B - SK RODINOV C -:-,
5. kolo:
SK RODINOV C - TJ Start Nový Rychnov, z.s. -:-, SK Putimov A - SK Horní Ves B -:-, SK Putimov B - TJ Sokol Božejov, z.s., -:-, TJ Pelhřimov-Osvobození - SK Kamenice nad Lipou z.s. C -:-,
6. kolo:
TJ Start Nový Rychnov, z.s. - SK Kamenice nad Lipou z.s. C -:-, TJ Sokol Božejov, z.s., - TJ Pelhřimov-Osvobození -:-, SK Horní Ves B - SK Putimov B -:-, SK RODINOV C - SK Putimov A -:-,
7. kolo:
SK Putimov A - TJ Start Nový Rychnov, z.s. -:-, SK Putimov B - SK RODINOV C -:-, TJ Pelhřimov-Osvobození - SK Horní Ves B -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. C - TJ Sokol Božejov, z.s., -:-,
8. kolo:
TJ Start Nový Rychnov, z.s. - TJ Sokol Božejov, z.s., -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. C - SK Horní Ves B -:-, TJ Pelhřimov-Osvobození - SK RODINOV C -:-, SK Putimov B - SK Putimov A -:-,
9. kolo:
SK Putimov B - TJ Start Nový Rychnov, z.s. -:-, SK Putimov A - TJ Pelhřimov-Osvobození -:-, SK RODINOV C - SK Kamenice nad Lipou z.s. C -:-, SK Horní Ves B - TJ Sokol Božejov, z.s., -:-,
10. kolo:
TJ Start Nový Rychnov, z.s. - SK Horní Ves B -:-, TJ Sokol Božejov, z.s., - SK RODINOV C -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. C - SK Putimov A -:-, TJ Pelhřimov-Osvobození - SK Putimov B -:-,
11. kolo:
TJ Pelhřimov-Osvobození - TJ Start Nový Rychnov, z.s. -:-, SK Putimov B - SK Kamenice nad Lipou z.s. C -:-, SK Putimov A - TJ Sokol Božejov, z.s., -:-, SK RODINOV C - SK Horní Ves B -:-,
12. kolo:
TJ Start Nový Rychnov, z.s. - SK RODINOV C -:-, SK Horní Ves B - SK Putimov A -:-, TJ Sokol Božejov, z.s., - SK Putimov B -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. C - TJ Pelhřimov-Osvobození -:-,
13. kolo:
SK Kamenice nad Lipou z.s. C - TJ Start Nový Rychnov, z.s. -:-, TJ Pelhřimov-Osvobození - TJ Sokol Božejov, z.s., -:-, SK Putimov B - SK Horní Ves B -:-, SK Putimov A - SK RODINOV C -:-,
14. kolo:
TJ Start Nový Rychnov, z.s. - SK Putimov A -:-, SK RODINOV C - SK Putimov B -:-, SK Horní Ves B - TJ Pelhřimov-Osvobození -:-, TJ Sokol Božejov, z.s., - SK Kamenice nad Lipou z.s. C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy