Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor I
1. kolo:
Sokol Lhenice C - Sokol Lhenice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špán Miloslav 0:4, Filip Vladimír 0:4, Novotná Tereza 1:3, Kanaloš Igor 0:4, body hostů: Hůrský Václav ml. 4:0, Dubravcová Eliška 4:0, Sivera Radek st. 3:1, Traxler František 4:0), Ederstav Prachatice - Tatran Volary A -:-, TJ Křišťál Lenora A - SK ARBORE VOLARY z.s. A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vostřez Pavel 1:2, Filuš Petr 1:2, Hlouška Martin 2:1, Blaško Ivo 3:0, WO 3:1, body hostů: Lorenčík František 3:0, Štolka Jan 0:3, Svintek Jiří 0:3, Zajac Vojtěch 2:1, WO 1:3), TJ Netolice A - Aptar Čkyně - Zálezly A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nohava Pavel 4:0, Krbeček Michal 3:1, Havel Tomáš 1:3, Pižl Milan 1:3, body hostů: Jirotka Petr 3:1, Martínek Roman 2:2, Bielek Otto 1:1, Trojan Jaroslav 1:3, Sváta Václav 0:2), Libín Prachatice C - Šumavan Vimperk B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wimberský Václav 4:0, Novák Zdeněk 2:2, Čejka Jiří 3:1, Gruber Petr 3:1, body hostů: Rejšek Vojtěch 2:2, Kortus Zdeněk 2:2, Icha Ivan 0:4, Skýpala Vavřinec 0:4),
2. kolo:
Sokol Lhenice B - Šumavan Vimperk B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dubravcová Eliška 2:2, Traxler František 4:0, Hůrský Václav ml. 0:4, Březinová Jana 0:4, body hostů: Rejšek Vojtěch 3:1, Kortus Zdeněk 2:2, Fuchs Jaroslav 2:2, Icha Ivan 3:1), Libín Prachatice C - Aptar Čkyně - Zálezly A -:-, SK ARBORE VOLARY z.s. A - TJ Netolice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svintek Jiří 0:4, Štolka Jan 0:4, Zajac Vojtěch 1:2, Lorenčík František 2:1, WO 0:2, body hostů: Krbeček Michal 3:0, Nohava Pavel 2:2, Havel Tomáš 3:1, Pižl Milan 3:0, WO 2:0), Tatran Volary A - TJ Křišťál Lenora A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabián Ota 2:2, Steinbach Jaroslav 1:2, Vairich Pavel 1:3, Hrdonka Karel 2:2, WO 1:0, body hostů: Vostřez Pavel 2:2, Hlouška Martin 3:1, Filuš Petr 2:1, Jegyinák Pavol 0:2, Blaško Ivo 2:0, WO 0:1), Ederstav Prachatice - Sokol Lhenice C -:-,
3. kolo:
Sokol Lhenice B - Ederstav Prachatice -:-, TJ Křišťál Lenora A - Sokol Lhenice C -:-, TJ Netolice A - Tatran Volary A -:-, Libín Prachatice C - SK ARBORE VOLARY z.s. A -:-, Šumavan Vimperk B - Aptar Čkyně - Zálezly A -:-,
4. kolo:
Aptar Čkyně - Zálezly A - Sokol Lhenice B -:-, SK ARBORE VOLARY z.s. A - Šumavan Vimperk B -:-, Libín Prachatice C - Tatran Volary A -:-, TJ Netolice A - Sokol Lhenice C -:-, TJ Křišťál Lenora A - Ederstav Prachatice -:-,
5. kolo:
TJ Křišťál Lenora A - Sokol Lhenice B -:-, TJ Netolice A - Ederstav Prachatice -:-, Sokol Lhenice C - Libín Prachatice C -:-, Šumavan Vimperk B - Tatran Volary A -:-, SK ARBORE VOLARY z.s. A - Aptar Čkyně - Zálezly A -:-,
6. kolo:
SK ARBORE VOLARY z.s. A - Sokol Lhenice B -:-, Tatran Volary A - Aptar Čkyně - Zálezly A -:-, Sokol Lhenice C - Šumavan Vimperk B -:-, Ederstav Prachatice - Libín Prachatice C -:-, TJ Křišťál Lenora A - TJ Netolice A -:-,
7. kolo:
TJ Netolice A - Sokol Lhenice B -:-, Libín Prachatice C - TJ Křišťál Lenora A -:-, Šumavan Vimperk B - Ederstav Prachatice -:-, Sokol Lhenice C - Aptar Čkyně - Zálezly A -:-, SK ARBORE VOLARY z.s. A - Tatran Volary A -:-,
8. kolo:
Sokol Lhenice B - Tatran Volary A -:-, SK ARBORE VOLARY z.s. A - Sokol Lhenice C -:-, Ederstav Prachatice - Aptar Čkyně - Zálezly A -:-, TJ Křišťál Lenora A - Šumavan Vimperk B -:-, TJ Netolice A - Libín Prachatice C -:-,
9. kolo:
Libín Prachatice C - Sokol Lhenice B -:-, Šumavan Vimperk B - TJ Netolice A -:-, Aptar Čkyně - Zálezly A - TJ Křišťál Lenora A -:-, SK ARBORE VOLARY z.s. A - Ederstav Prachatice -:-, Sokol Lhenice C - Tatran Volary A -:-,
10. kolo:
Sokol Lhenice B - Sokol Lhenice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Traxler František 4:0, Dubravcová Eliška 3:1, Sivera Radek st. 4:0, Hůrský Václav ml. 3:1, body hostů: Bečvář Daniel 0:4, Havel Jan 0:2, Novotná Tereza 2:2, Kanaloš Igor 0:4, Vondrák Ladislav 0:2), Tatran Volary A - Ederstav Prachatice -:-, SK ARBORE VOLARY z.s. A - TJ Křišťál Lenora A -:-, Aptar Čkyně - Zálezly A - TJ Netolice A -:-, Šumavan Vimperk B - Libín Prachatice C -:-,
11. kolo:
Šumavan Vimperk B - Sokol Lhenice B -:-, Aptar Čkyně - Zálezly A - Libín Prachatice C -:-, TJ Netolice A - SK ARBORE VOLARY z.s. A -:-, TJ Křišťál Lenora A - Tatran Volary A -:-, Sokol Lhenice C - Ederstav Prachatice -:-,
12. kolo:
Ederstav Prachatice - Sokol Lhenice B -:-, Sokol Lhenice C - TJ Křišťál Lenora A -:-, Tatran Volary A - TJ Netolice A -:-, SK ARBORE VOLARY z.s. A - Libín Prachatice C -:-, Aptar Čkyně - Zálezly A - Šumavan Vimperk B -:-,
13. kolo:
Sokol Lhenice B - Aptar Čkyně - Zálezly A -:-, Šumavan Vimperk B - SK ARBORE VOLARY z.s. A -:-, Tatran Volary A - Libín Prachatice C -:-, Sokol Lhenice C - TJ Netolice A -:-, Ederstav Prachatice - TJ Křišťál Lenora A -:-,
14. kolo:
Sokol Lhenice B - TJ Křišťál Lenora A -:-, Ederstav Prachatice - TJ Netolice A -:-, Libín Prachatice C - Sokol Lhenice C -:-, Tatran Volary A - Šumavan Vimperk B -:-, Aptar Čkyně - Zálezly A - SK ARBORE VOLARY z.s. A -:-,
15. kolo:
Sokol Lhenice B - SK ARBORE VOLARY z.s. A -:-, Aptar Čkyně - Zálezly A - Tatran Volary A -:-, Šumavan Vimperk B - Sokol Lhenice C -:-, Libín Prachatice C - Ederstav Prachatice -:-, TJ Netolice A - TJ Křišťál Lenora A -:-,
16. kolo:
Sokol Lhenice B - TJ Netolice A -:-, TJ Křišťál Lenora A - Libín Prachatice C -:-, Ederstav Prachatice - Šumavan Vimperk B -:-, Aptar Čkyně - Zálezly A - Sokol Lhenice C -:-, Tatran Volary A - SK ARBORE VOLARY z.s. A -:-,
17. kolo:
Tatran Volary A - Sokol Lhenice B -:-, Sokol Lhenice C - SK ARBORE VOLARY z.s. A -:-, Aptar Čkyně - Zálezly A - Ederstav Prachatice -:-, Šumavan Vimperk B - TJ Křišťál Lenora A -:-, Libín Prachatice C - TJ Netolice A -:-,
18. kolo:
Sokol Lhenice B - Libín Prachatice C -:-, TJ Netolice A - Šumavan Vimperk B -:-, TJ Křišťál Lenora A - Aptar Čkyně - Zálezly A -:-, Ederstav Prachatice - SK ARBORE VOLARY z.s. A -:-, Tatran Volary A - Sokol Lhenice C -:-,
Regionální přebor II
1. kolo:
Slávia Prachatice B - Slávia Prachatice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lang Ladislav 0:4, Houška Jan 4:0, Batysta Milan 2:0, Schrenk Libor 3:1, Mrkvička Jaroslav 1:1, body hostů: Brak Josef 2:2, Břicháček Pavel 1:3, Pešek Adolf 2:2, Tkáč Juraj 1:3), TJ Křišťál Lenora B - Libín Prachatice D -:- (odloženo), Šumavan Vimperk C - Aptar Čkyně - Zálezly B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwamberger František 4:0, Holub Miroslav 1:1, Sedlák Jiří 3:1, Skýpala Vavřinec 4:0, Havlíček Jiří 1:1, body hostů: Sváta Václav 0:2, Liška Jiří 2:2, Silovský Vladimír 0:4, Trojan Jiří 1:3, Pěsta Jiří 0:2), TJ Netolice B - Sokol Zdíkov A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Penc František 0:1, Krbeček Adam 0:4, Martan Pavel 0:4, Martan Petr 0:2, Jerhot Josef 1:2, WO 0:2, body hostů: Nový Karel 3:0, Vlček Tomáš 3:1, Černý Karel 3:0, Kraml František 4:0, WO 2:0), SPV Strunkovice n. Bl. A - Sokol Lhenice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnejdar Milan 2:2, Krakovič Jan 3:1, Jiráň Jaroslav 1:3, Novotný Ivo 1:3, body hostů: Novotná Tereza 4:0, Březinová Jana 2:2, Fišerová Katka 1:3, Březinová Simona 2:2),
2. kolo:
Sokol Lhenice D - Slávia Prachatice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišerová Katka 2:2, Březinová Simona 2:2, Březinová Jana 2:2, Novotná Tereza 4:0, body hostů: Brak Josef 2:2, Břicháček Pavel 0:4, Pešek Adolf 3:1, Tkáč Juraj 1:3), SPV Strunkovice n. Bl. A - TJ Netolice B 18:0wo, Aptar Čkyně - Zálezly B - Sokol Zdíkov A -:-, TJ Křišťál Lenora B - Šumavan Vimperk C -:-, Slávia Prachatice B - Libín Prachatice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Batysta Milan 4:0, Mrkvička Jaroslav 1:3, Mezera Martin 1:3, Houška Jan 1:3, body hostů: Kudrle Martin 2:2, Horčica Michal 3:1, Gruber Petr 3:1, Gruber Josef st. 0:2, Čejka Jiří 1:1),
3. kolo:
Slávia Prachatice C - Libín Prachatice D -:-, Šumavan Vimperk C - Slávia Prachatice B -:-, Sokol Zdíkov A - TJ Křišťál Lenora B -:-, SPV Strunkovice n. Bl. A - Aptar Čkyně - Zálezly B -:-, Sokol Lhenice D - TJ Netolice B -:-,
4. kolo:
Slávia Prachatice C - TJ Netolice B -:-, Aptar Čkyně - Zálezly B - Sokol Lhenice D -:-, TJ Křišťál Lenora B - SPV Strunkovice n. Bl. A -:-, Slávia Prachatice B - Sokol Zdíkov A -:-, Libín Prachatice D - Šumavan Vimperk C -:-,
5. kolo:
Šumavan Vimperk C - Slávia Prachatice C -:-, Libín Prachatice D - Sokol Zdíkov A -:-, SPV Strunkovice n. Bl. A - Slávia Prachatice B -:-, Sokol Lhenice D - TJ Křišťál Lenora B -:-, Aptar Čkyně - Zálezly B - TJ Netolice B -:-,
6. kolo:
Slávia Prachatice C - Aptar Čkyně - Zálezly B -:-, TJ Křišťál Lenora B - TJ Netolice B -:-, Sokol Lhenice D - Slávia Prachatice B -:-, Libín Prachatice D - SPV Strunkovice n. Bl. A -:-, Šumavan Vimperk C - Sokol Zdíkov A -:-,
7. kolo:
Sokol Zdíkov A - Slávia Prachatice C -:-, Šumavan Vimperk C - SPV Strunkovice n. Bl. A -:-, Sokol Lhenice D - Libín Prachatice D -:-, Slávia Prachatice B - TJ Netolice B -:-, Aptar Čkyně - Zálezly B - TJ Křišťál Lenora B -:-,
8. kolo:
Slávia Prachatice C - TJ Křišťál Lenora B -:-, Aptar Čkyně - Zálezly B - Slávia Prachatice B -:-, Libín Prachatice D - TJ Netolice B -:-, Šumavan Vimperk C - Sokol Lhenice D -:-, Sokol Zdíkov A - SPV Strunkovice n. Bl. A -:-,
9. kolo:
SPV Strunkovice n. Bl. A - Slávia Prachatice C -:-, Sokol Lhenice D - Sokol Zdíkov A -:-, TJ Netolice B - Šumavan Vimperk C -:-, Libín Prachatice D - Aptar Čkyně - Zálezly B -:-, TJ Křišťál Lenora B - Slávia Prachatice B -:-,
10. kolo:
Slávia Prachatice C - Slávia Prachatice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brak Josef 2:2, Břicháček Pavel 0:4, Pešek Adolf 2:2, Tkáč Juraj 0:4, body hostů: Batysta Milan 4:0, Houška Jan 2:2, Mezera Martin 3:1, Mrkvička Jaroslav 3:1), Libín Prachatice D - TJ Křišťál Lenora B -:-, Aptar Čkyně - Zálezly B - Šumavan Vimperk C -:-, Sokol Zdíkov A - TJ Netolice B -:-, Sokol Lhenice D - SPV Strunkovice n. Bl. A -:-,
11. kolo:
Slávia Prachatice C - Sokol Lhenice D -:-, TJ Netolice B - SPV Strunkovice n. Bl. A -:-, Sokol Zdíkov A - Aptar Čkyně - Zálezly B -:-, Šumavan Vimperk C - TJ Křišťál Lenora B -:-, Libín Prachatice D - Slávia Prachatice B -:-,
12. kolo:
Libín Prachatice D - Slávia Prachatice C -:-, Slávia Prachatice B - Šumavan Vimperk C -:-, TJ Křišťál Lenora B - Sokol Zdíkov A -:-, Aptar Čkyně - Zálezly B - SPV Strunkovice n. Bl. A -:-, TJ Netolice B - Sokol Lhenice D -:-,
13. kolo:
TJ Netolice B - Slávia Prachatice C -:-, Sokol Lhenice D - Aptar Čkyně - Zálezly B -:-, SPV Strunkovice n. Bl. A - TJ Křišťál Lenora B -:-, Sokol Zdíkov A - Slávia Prachatice B -:-, Šumavan Vimperk C - Libín Prachatice D -:-,
14. kolo:
Slávia Prachatice C - Šumavan Vimperk C -:-, Sokol Zdíkov A - Libín Prachatice D -:-, Slávia Prachatice B - SPV Strunkovice n. Bl. A -:-, TJ Křišťál Lenora B - Sokol Lhenice D -:-, TJ Netolice B - Aptar Čkyně - Zálezly B -:-,
15. kolo:
Aptar Čkyně - Zálezly B - Slávia Prachatice C -:-, TJ Netolice B - TJ Křišťál Lenora B -:-, Slávia Prachatice B - Sokol Lhenice D -:-, SPV Strunkovice n. Bl. A - Libín Prachatice D -:-, Sokol Zdíkov A - Šumavan Vimperk C -:-,
16. kolo:
Slávia Prachatice C - Sokol Zdíkov A -:-, SPV Strunkovice n. Bl. A - Šumavan Vimperk C -:-, Libín Prachatice D - Sokol Lhenice D -:-, TJ Netolice B - Slávia Prachatice B -:-, TJ Křišťál Lenora B - Aptar Čkyně - Zálezly B -:-,
17. kolo:
TJ Křišťál Lenora B - Slávia Prachatice C -:-, Slávia Prachatice B - Aptar Čkyně - Zálezly B -:-, TJ Netolice B - Libín Prachatice D -:-, Sokol Lhenice D - Šumavan Vimperk C -:-, SPV Strunkovice n. Bl. A - Sokol Zdíkov A -:-,
18. kolo:
Slávia Prachatice C - SPV Strunkovice n. Bl. A -:-, Sokol Zdíkov A - Sokol Lhenice D -:-, Šumavan Vimperk C - TJ Netolice B -:-, Aptar Čkyně - Zálezly B - Libín Prachatice D -:-, Slávia Prachatice B - TJ Křišťál Lenora B -:-,
Regionální přebor III
1. kolo:
Sokol Zdíkov B - Sokol Zdíkov C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Václav 4:0, Voldřich Vít 3:1, Mička Václav 2:2, Marko Alois 1:3, body hostů: Nový Tomáš 2:2, Vondráček Vojtěch 1:3, Martan Zdeněk 2:2, Vozandych Jiří 1:3), SK ARBORE VOLARY z.s. B - SK Rohanov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kutlák František 3:1, Friedecký Jiří 0:4, Hettner František 3:1, Špeta Václav 0:2, Čutka Vladimír 0:2, body hostů: Rychtář Miroslav 2:2, Rejšek Jan 2:2, Šťastný Pavel 4:0, Dejmek Jiří 2:2), SPV Strunkovice n. Bl. B - Slávia Prachatice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Vladimír 2:2, Mareš Jan 0:4, Diviš Milan II. 3:1, Weber Jiří 1:3, body hostů: Batysta Milan 4:0, Lang Ladislav 3:1, Hečko Radek 1:3, Kadlec Radek 2:2), Tatran Volary B - Libín Prachatice E 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Capůrka Jiří 1:3, Sedlák Michal 0:4, Vairichová Natálie 0:2, Sedlák Martin 1:3, Vairichová Lucie 0:2, body hostů: Sova Miroslav ml. 3:1, Sova Miroslav 3:1, Gruber Josef st. 4:0, Kudrle Martin 4:0),
2. kolo:
Libín Prachatice E - Sokol Zdíkov C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horčica Michal 4:0, Sova Miroslav ml. 3:1, Sova Miroslav 4:0, Batysta Filip 0:2, Batysta Ondřej 0:2, body hostů: Nový Tomáš 2:2, Martan Zdeněk 1:3, Lutovský Adam 1:3, Vondráček Vojtěch 1:1, Vozandychová Eliška 0:2), Slávia Prachatice D - Tatran Volary B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hečko Radek 1:3, Kadlec Radek 1:3, Lang Ladislav 4:0, Batysta Milan 4:0, body hostů: Sedlák Martin 2:2, Sedlák Michal 0:4, Capůrka Jiří 2:2, Prokeš Petr 2:2), SK Rohanov - SPV Strunkovice n. Bl. B -:-, Sokol Zdíkov B - SK ARBORE VOLARY z.s. B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mička Václav 2:2, Voldřich Vít 2:2, Kraml Ondřej 1:3, Beneš Václav 0:4, body hostů: Veselovský Karel 4:0, Hettner František 2:2, Friedecký Jiří 2:2, Špeta Václav 3:1),
3. kolo:
SK ARBORE VOLARY z.s. B - Sokol Zdíkov C -:-, Sokol Zdíkov B - SPV Strunkovice n. Bl. B -:-, Tatran Volary B - SK Rohanov -:-, Libín Prachatice E - Slávia Prachatice D -:-,
4. kolo:
Sokol Zdíkov C - Slávia Prachatice D -:-, SK Rohanov - Libín Prachatice E -:-, Sokol Zdíkov B - Tatran Volary B -:-, SPV Strunkovice n. Bl. B - SK ARBORE VOLARY z.s. B -:-,
5. kolo:
Sokol Zdíkov C - SPV Strunkovice n. Bl. B -:-, Tatran Volary B - SK ARBORE VOLARY z.s. B -:-, Libín Prachatice E - Sokol Zdíkov B -:-, Slávia Prachatice D - SK Rohanov -:-,
6. kolo:
SK Rohanov - Sokol Zdíkov C -:-, Sokol Zdíkov B - Slávia Prachatice D -:-, SK ARBORE VOLARY z.s. B - Libín Prachatice E -:-, SPV Strunkovice n. Bl. B - Tatran Volary B -:-,
7. kolo:
Tatran Volary B - Sokol Zdíkov C -:-, SPV Strunkovice n. Bl. B - Libín Prachatice E -:-, Slávia Prachatice D - SK ARBORE VOLARY z.s. B -:-, Sokol Zdíkov B - SK Rohanov -:-,
8. kolo:
Sokol Zdíkov C - Sokol Zdíkov B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nový Tomáš 1:3, Martan Zdeněk 0:4, Lutovský Adam 0:2, Vondráček Vojtěch 0:4, Vozandych Jiří 0:2, body hostů: Voldřich Vít 4:0, Beneš Václav 4:0, Mička Václav 4:0, Marko Alois 3:1), SK Rohanov - SK ARBORE VOLARY z.s. B -:-, Slávia Prachatice D - SPV Strunkovice n. Bl. B -:-, Libín Prachatice E - Tatran Volary B -:-,
9. kolo:
Sokol Zdíkov C - Libín Prachatice E -:-, Tatran Volary B - Slávia Prachatice D -:-, SPV Strunkovice n. Bl. B - SK Rohanov -:-, SK ARBORE VOLARY z.s. B - Sokol Zdíkov B -:-,
10. kolo:
Sokol Zdíkov C - SK ARBORE VOLARY z.s. B -:-, SPV Strunkovice n. Bl. B - Sokol Zdíkov B -:-, SK Rohanov - Tatran Volary B -:-, Slávia Prachatice D - Libín Prachatice E -:-,
11. kolo:
Slávia Prachatice D - Sokol Zdíkov C -:-, Libín Prachatice E - SK Rohanov -:-, Tatran Volary B - Sokol Zdíkov B -:-, SK ARBORE VOLARY z.s. B - SPV Strunkovice n. Bl. B -:-,
12. kolo:
SPV Strunkovice n. Bl. B - Sokol Zdíkov C -:-, SK ARBORE VOLARY z.s. B - Tatran Volary B -:-, Sokol Zdíkov B - Libín Prachatice E -:-, SK Rohanov - Slávia Prachatice D -:-,
13. kolo:
Sokol Zdíkov C - SK Rohanov -:-, Slávia Prachatice D - Sokol Zdíkov B -:-, Libín Prachatice E - SK ARBORE VOLARY z.s. B -:-, Tatran Volary B - SPV Strunkovice n. Bl. B -:-,
14. kolo:
Sokol Zdíkov C - Tatran Volary B -:-, Libín Prachatice E - SPV Strunkovice n. Bl. B -:-, SK ARBORE VOLARY z.s. B - Slávia Prachatice D -:-, SK Rohanov - Sokol Zdíkov B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy