Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
okresní soutěž 1.stupně
1. kolo:
TJ Zákupy A - TJ Zákupy B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravčík Roman 1:3, Červenka Bohuslav 0:4, Mareček František 0:4, Neumann Josef 1:3, body hostů: Pinc Stanislav 4:0, Brůžek Petr st. 3:1, Tomash David 4:0, Makarov Štěpán 3:1), TJ Doksy - Mimoň B - TJ Doksy - Mimoň C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalanyos Jiří 2:2, Urban Tomáš 1:3, Nguyen Ba Hoang Tai 0:4, Motl Ladislav 4:0, body hostů: Vrba Josef 3:1, Pulkrábek Václav 3:1, Bönsch Richard 1:3, Adam Milan 2:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. D - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sršeň Petr 3:1, Tuzar Zdenek 2:0, Pícha Štěpán 3:1, Reichl Jiří 3:0, WO 0:3, body hostů: Dědek Pavel 0:3, Čech Tomáš 0:4, Čech Lukáš 0:3, Čech Milan 2:1, WO 3:0), Stolní tenis Sloup v Čechách A - Stolní tenis Sloup v Čechách B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gregorová Libuše 4:0, Krsek Ladislav 2:2, Hruška Václav st. 3:1, Žanda Josef 4:0, body hostů: Krok Lukáš 2:2, Luxík Vratislav 0:4, Jirotka Jindřich 1:3, Šulc Martin 0:4), SKST Cvikov B - TJ Jiskra Kamenický Šenov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Pavel 4:0, Novotný Miroslav 0:4, Čeřovský Ivo 0:4, Cikl Pavel 1:3, body hostů: Cháb Ladislav 3:1, Kadlec Ladislav 3:1, Hanus Antonín st. 3:1, Majcher Patrik 2:2),
2. kolo:
TJ Sokol Volfartice A - TJ Jiskra Kamenický Šenov A -:-, TJ Zákupy A - Stolní tenis Sloup v Čechách A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brůžek Petr ml. 4:0, Častulík Zdeněk 0:4, Červenka Bohuslav 1:3, Hübsch Otto 4:0, body hostů: Žanda Josef 2:2, Gregorová Libuše 2:2, Hruška Václav st. 2:2, Krsek Ladislav 1:3), TJ Zákupy B - Stolní tenis Sloup v Čechách B -:-, TJ Doksy - Mimoň B - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. D -:-, TJ Doksy - Mimoň C - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrba Josef 3:1, Pulkrábek Václav 3:1, Adam Milan 2:2, Bönsch Richard 2:2, body hostů: Dědek Pavel 3:1, Čech Milan 2:2, Marx Pavel 1:3, Čech Tomáš 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Volfartice A - SKST Cvikov B -:-, TJ Zákupy A - Stolní tenis Sloup v Čechách B -:-, TJ Zákupy B - Stolní tenis Sloup v Čechách A -:-, TJ Doksy - Mimoň B - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. E -:-, TJ Doksy - Mimoň C - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. D -:-,
4. kolo:
SKST Cvikov B - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. D -:-, TJ Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. E -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách A - TJ Doksy - Mimoň B -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách B - TJ Doksy - Mimoň C -:-, TJ Sokol Volfartice A - TJ Zákupy B -:-,
5. kolo:
SKST Cvikov B - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. E -:-, TJ Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. D -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách A - TJ Doksy - Mimoň C -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách B - TJ Doksy - Mimoň B -:-, TJ Sokol Volfartice A - TJ Zákupy A -:-,
6. kolo:
TJ Zákupy A - SKST Cvikov B -:-, TJ Zákupy B - TJ Jiskra Kamenický Šenov A -:-, TJ Doksy - Mimoň C - TJ Sokol Volfartice A -:-, TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. D - Stolní tenis Sloup v Čechách A -:-, TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. E - Stolní tenis Sloup v Čechách B -:-,
7. kolo:
TJ Zákupy A - TJ Jiskra Kamenický Šenov A -:-, TJ Zákupy B - SKST Cvikov B -:-, TJ Doksy - Mimoň B - TJ Sokol Volfartice A -:-, TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. D - Stolní tenis Sloup v Čechách B -:-, TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. E - Stolní tenis Sloup v Čechách A -:-,
8. kolo:
SKST Cvikov B - Stolní tenis Sloup v Čechách A -:-, TJ Jiskra Kamenický Šenov A - Stolní tenis Sloup v Čechách B -:-, TJ Sokol Volfartice A - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. E -:-, TJ Zákupy A - TJ Doksy - Mimoň B -:-, TJ Zákupy B - TJ Doksy - Mimoň C -:-,
9. kolo:
SKST Cvikov B - Stolní tenis Sloup v Čechách B -:-, TJ Jiskra Kamenický Šenov A - Stolní tenis Sloup v Čechách A -:-, TJ Sokol Volfartice A - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. D -:-, TJ Zákupy A - TJ Doksy - Mimoň C -:-, TJ Zákupy B - TJ Doksy - Mimoň B -:-,
10. kolo:
TJ Doksy - Mimoň B - SKST Cvikov B -:-, TJ Doksy - Mimoň C - TJ Jiskra Kamenický Šenov A -:-, TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. D - TJ Zákupy A -:-, TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. E - TJ Zákupy B -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách B - TJ Sokol Volfartice A -:-,
11. kolo:
TJ Doksy - Mimoň B - TJ Jiskra Kamenický Šenov A -:-, TJ Doksy - Mimoň C - SKST Cvikov B -:-, TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. D - TJ Zákupy B -:-, TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. E - TJ Zákupy A -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách A - TJ Sokol Volfartice A -:-,
12. kolo:
TJ Zákupy B - TJ Zákupy A -:-, TJ Doksy - Mimoň C - TJ Doksy - Mimoň B -:-, TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. E - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. D -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách B - Stolní tenis Sloup v Čechách A -:-, TJ Jiskra Kamenický Šenov A - SKST Cvikov B -:-,
13. kolo:
TJ Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Sokol Volfartice A -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách A - TJ Zákupy A -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách B - TJ Zákupy B -:-, TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. D - TJ Doksy - Mimoň B -:-, TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. E - TJ Doksy - Mimoň C -:-,
14. kolo:
SKST Cvikov B - TJ Sokol Volfartice A -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách B - TJ Zákupy A -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách A - TJ Zákupy B -:-, TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. E - TJ Doksy - Mimoň B -:-, TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. D - TJ Doksy - Mimoň C -:-,
15. kolo:
TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. D - SKST Cvikov B -:-, TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. E - TJ Jiskra Kamenický Šenov A -:-, TJ Doksy - Mimoň B - Stolní tenis Sloup v Čechách A -:-, TJ Doksy - Mimoň C - Stolní tenis Sloup v Čechách B -:-, TJ Zákupy B - TJ Sokol Volfartice A -:-,
16. kolo:
TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. E - SKST Cvikov B -:-, TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. D - TJ Jiskra Kamenický Šenov A -:-, TJ Doksy - Mimoň C - Stolní tenis Sloup v Čechách A -:-, TJ Doksy - Mimoň B - Stolní tenis Sloup v Čechách B -:-, TJ Zákupy A - TJ Sokol Volfartice A -:-,
17. kolo:
SKST Cvikov B - TJ Zákupy A -:-, TJ Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Zákupy B -:-, TJ Sokol Volfartice A - TJ Doksy - Mimoň C -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách A - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. D -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách B - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. E -:-,
18. kolo:
TJ Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Zákupy A -:-, SKST Cvikov B - TJ Zákupy B -:-, TJ Sokol Volfartice A - TJ Doksy - Mimoň B -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách B - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. D -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách A - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. E -:-,
19. kolo:
Stolní tenis Sloup v Čechách A - SKST Cvikov B -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách B - TJ Jiskra Kamenický Šenov A -:-, TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. E - TJ Sokol Volfartice A -:-, TJ Doksy - Mimoň B - TJ Zákupy A -:-, TJ Doksy - Mimoň C - TJ Zákupy B -:-,
20. kolo:
Stolní tenis Sloup v Čechách B - SKST Cvikov B -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách A - TJ Jiskra Kamenický Šenov A -:-, TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. D - TJ Sokol Volfartice A -:-, TJ Doksy - Mimoň C - TJ Zákupy A -:-, TJ Doksy - Mimoň B - TJ Zákupy B -:-,
21. kolo:
SKST Cvikov B - TJ Doksy - Mimoň B -:-, TJ Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Doksy - Mimoň C -:-, TJ Zákupy A - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. D -:-, TJ Zákupy B - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. E -:-, TJ Sokol Volfartice A - Stolní tenis Sloup v Čechách B -:-,
22. kolo:
TJ Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Doksy - Mimoň B -:-, SKST Cvikov B - TJ Doksy - Mimoň C -:-, TJ Zákupy B - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. D -:-, TJ Zákupy A - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. E -:-, TJ Sokol Volfartice A - Stolní tenis Sloup v Čechách A -:-,
okresní soutěž 2.stupně
1. kolo:
T.J. Jiskra Svor z.s. "B" - T.J. Jiskra Svor z.s. "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Tomáš 4:0, Šlégr Ondřej 1:3, Kubásek Daniel 1:3, Jaderný Miroslav ml. 3:1, body hostů: Kryl Vladimír 1:3, Martínek Jaromír 2:2, Procházka Jiří 3:1, Dušek Pavel 1:3), TJ LOKO Č..Lípa G - TJ LOKO Č.Lípa F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Činka Bořek 4:0, Rek Petr 4:0, Motlík Denis 2:2, Motlík Petr 2:2, body hostů: Čech Tomáš 2:2, Čech Lukáš 2:2, Panáček Filip 0:4, Rek Vítek 0:4), TJ Zákupy C - TJ Zákupy D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinš Josef 4:0, Neumann Josef 4:0, Kučera Tomáš 4:0, Hovorka Milán 3:1, body hostů: Kofanov Sergej 1:3, Pohorský Oldřich 0:4, Uzyiuk Ievgen 0:4, Mery Tomáš 0:4), TJ Jiskra Kamenický Šenov B - TJ Sokol Volfartice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křivánek Viktor 0:4, Hanus Ondřej 1:3, Němečková Lenka 2:2, Sillerová Andrea 4:0, body hostů: Hau Martin 2:2, Najman Zdeněk 3:1, Reichmann Filip 3:1, Čálek Miroslav 1:3), Stolní tenis Sloup v Čechách C - AST Kamenický Šenov z.s.B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šulc Martin 1:3, Studničková Rozálie 2:2, Fenyes Martin 1:2, Hřeben David st. 2:2, Dragoun Luděk 1:0, body hostů: Korp Petr st. 4:0, Komárek Patrik 0:2, Komárek Filip 4:0, Korpová Romana ml. 1:3, Korpová Romana st. 0:2), TJ Jiskra Nový Bor, z.s. - DDM Cvikováček B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hepp Petr 2:2, Kučera Pavel 2:2, Černohub Vít 4:0, Čupec Daniel 3:0, Čupcová Viktorie 0:1, body hostů: Tomek Jaroslav st. 2:2, Gežo Miroslav 2:2, Libichová Kateřina 1:3, Kocelská Monika 0:4),
2. kolo:
T.J. Jiskra Svor z.s. "B" - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. -:-, T.J. Jiskra Svor z.s. "C" - DDM Cvikováček B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martínek Jaromír 1:3, Procházka Jiří 4:0, Kryl Vladimír 2:2, Dušek Pavel 2:2, body hostů: Madaraszová Klára 2:2, Kříž Josef 2:2, Tomek Jaroslav st. 1:3, Studničný Josef 2:2), TJ LOKO Č..Lípa G - Stolní tenis Sloup v Čechách C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marx Pavel 1:3, Rek Petr 4:0, Motlík Denis 0:4, Motlík Petr 0:4, body hostů: Dragoun Luděk 3:1, Studnička Jaromír 3:1, Šulc Martin 2:2, Fenyes Martin 3:1), TJ LOKO Č.Lípa F - AST Kamenický Šenov z.s.B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Panáček Filip 2:2, Šimčík Lukáš 2:2, Kaplánek Martin 1:3, Rek Vítek 2:2, body hostů: Komárek Filip 4:0, Korpová Romana st. 1:1, Korpová Romana ml. 4:0, Komárek Patrik 0:4, Korpová Tereza 0:2), TJ Zákupy C - TJ Jiskra Kamenický Šenov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hovorka Milán 2:0, Mareček František 2:2, Kučera Tomáš 1:3, Moravčík Roman 3:1, Mareček Antonín 2:0, body hostů: Křivánek Viktor 0:4, Fišer Jiří 2:2, Kadlec Ladislav 3:1, Pácal Karel 1:3), TJ Zákupy D - TJ Sokol Volfartice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pohorský Oldřich 2:2, Mery Tomáš 0:4, Popadynec Juraj 0:2, Lalák Milan ml. 0:2, Kofanov Sergej 0:2, Lalák Milan 1:1, body hostů: Hau Martin 4:0, Najman Zdeněk 2:0, Reichmann Filip 4:0, Čálek Miroslav 3:1, Reichmann Václav 0:2),
3. kolo:
T.J. Jiskra Svor z.s. "B" - DDM Cvikováček B -:-, T.J. Jiskra Svor z.s. "C" - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. -:-, TJ LOKO Č..Lípa G - AST Kamenický Šenov z.s.B -:-, TJ LOKO Č.Lípa F - Stolní tenis Sloup v Čechách C -:-, TJ Zákupy C - TJ Sokol Volfartice B -:-, TJ Zákupy D - TJ Jiskra Kamenický Šenov B -:-,
4. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Jiskra Kamenický Šenov B -:-, DDM Cvikováček B - TJ Sokol Volfartice B -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách C - TJ Zákupy C -:-, AST Kamenický Šenov z.s.B - TJ Zákupy D -:-, T.J. Jiskra Svor z.s. "B" - TJ LOKO Č..Lípa G -:-, T.J. Jiskra Svor z.s. "C" - TJ LOKO Č.Lípa F -:-,
5. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Sokol Volfartice B -:-, DDM Cvikováček B - TJ Jiskra Kamenický Šenov B -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách C - TJ Zákupy D -:-, AST Kamenický Šenov z.s.B - TJ Zákupy C -:-, T.J. Jiskra Svor z.s. "B" - TJ LOKO Č.Lípa F -:-, T.J. Jiskra Svor z.s. "C" - TJ LOKO Č..Lípa G -:-,
6. kolo:
TJ LOKO Č..Lípa G - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. -:-, TJ LOKO Č.Lípa F - DDM Cvikováček B -:-, TJ Zákupy C - T.J. Jiskra Svor z.s. "B" -:-, TJ Zákupy D - T.J. Jiskra Svor z.s. "C" -:-, TJ Jiskra Kamenický Šenov B - Stolní tenis Sloup v Čechách C -:-, TJ Sokol Volfartice B - AST Kamenický Šenov z.s.B -:-,
7. kolo:
TJ LOKO Č..Lípa G - DDM Cvikováček B -:-, TJ LOKO Č.Lípa F - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. -:-, TJ Zákupy C - T.J. Jiskra Svor z.s. "C" -:-, TJ Zákupy D - T.J. Jiskra Svor z.s. "B" -:-, TJ Jiskra Kamenický Šenov B - AST Kamenický Šenov z.s.B -:-, TJ Sokol Volfartice B - Stolní tenis Sloup v Čechách C -:-,
8. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor, z.s. - Stolní tenis Sloup v Čechách C -:-, DDM Cvikováček B - AST Kamenický Šenov z.s.B -:-, T.J. Jiskra Svor z.s. "B" - TJ Jiskra Kamenický Šenov B -:-, T.J. Jiskra Svor z.s. "C" - TJ Sokol Volfartice B -:-, TJ LOKO Č..Lípa G - TJ Zákupy C -:-, TJ LOKO Č.Lípa F - TJ Zákupy D -:-,
9. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor, z.s. - AST Kamenický Šenov z.s.B -:-, DDM Cvikováček B - Stolní tenis Sloup v Čechách C -:-, T.J. Jiskra Svor z.s. "B" - TJ Sokol Volfartice B -:-, T.J. Jiskra Svor z.s. "C" - TJ Jiskra Kamenický Šenov B -:-, TJ LOKO Č..Lípa G - TJ Zákupy D -:-, TJ LOKO Č.Lípa F - TJ Zákupy C -:-,
10. kolo:
TJ Zákupy C - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. -:-, TJ Zákupy D - DDM Cvikováček B -:-, TJ Jiskra Kamenický Šenov B - TJ LOKO Č..Lípa G -:-, TJ Sokol Volfartice B - TJ LOKO Č.Lípa F -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách C - T.J. Jiskra Svor z.s. "B" -:-, AST Kamenický Šenov z.s.B - T.J. Jiskra Svor z.s. "C" -:-,
11. kolo:
TJ Zákupy C - DDM Cvikováček B -:-, TJ Zákupy D - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. -:-, TJ Jiskra Kamenický Šenov B - TJ LOKO Č.Lípa F -:-, TJ Sokol Volfartice B - TJ LOKO Č..Lípa G -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách C - T.J. Jiskra Svor z.s. "C" -:-, AST Kamenický Šenov z.s.B - T.J. Jiskra Svor z.s. "B" -:-,
12. kolo:
T.J. Jiskra Svor z.s. "C" - T.J. Jiskra Svor z.s. "B" -:-, TJ LOKO Č.Lípa F - TJ LOKO Č..Lípa G -:-, TJ Zákupy D - TJ Zákupy C -:-, TJ Sokol Volfartice B - TJ Jiskra Kamenický Šenov B -:-, AST Kamenický Šenov z.s.B - Stolní tenis Sloup v Čechách C -:-, DDM Cvikováček B - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. -:-,
13. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor, z.s. - T.J. Jiskra Svor z.s. "B" -:-, DDM Cvikováček B - T.J. Jiskra Svor z.s. "C" -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách C - TJ LOKO Č..Lípa G -:-, AST Kamenický Šenov z.s.B - TJ LOKO Č.Lípa F -:-, TJ Jiskra Kamenický Šenov B - TJ Zákupy C -:-, TJ Sokol Volfartice B - TJ Zákupy D -:-,
14. kolo:
DDM Cvikováček B - T.J. Jiskra Svor z.s. "B" -:-, TJ Jiskra Nový Bor, z.s. - T.J. Jiskra Svor z.s. "C" -:-, AST Kamenický Šenov z.s.B - TJ LOKO Č..Lípa G -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách C - TJ LOKO Č.Lípa F -:-, TJ Sokol Volfartice B - TJ Zákupy C -:-, TJ Jiskra Kamenický Šenov B - TJ Zákupy D -:-,
15. kolo:
TJ Jiskra Kamenický Šenov B - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. -:-, TJ Sokol Volfartice B - DDM Cvikováček B -:-, TJ Zákupy C - Stolní tenis Sloup v Čechách C -:-, TJ Zákupy D - AST Kamenický Šenov z.s.B -:-, TJ LOKO Č..Lípa G - T.J. Jiskra Svor z.s. "B" -:-, TJ LOKO Č.Lípa F - T.J. Jiskra Svor z.s. "C" -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Volfartice B - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. -:-, TJ Jiskra Kamenický Šenov B - DDM Cvikováček B -:-, TJ Zákupy D - Stolní tenis Sloup v Čechách C -:-, TJ Zákupy C - AST Kamenický Šenov z.s.B -:-, TJ LOKO Č.Lípa F - T.J. Jiskra Svor z.s. "B" -:-, TJ LOKO Č..Lípa G - T.J. Jiskra Svor z.s. "C" -:-,
17. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ LOKO Č..Lípa G -:-, DDM Cvikováček B - TJ LOKO Č.Lípa F -:-, T.J. Jiskra Svor z.s. "B" - TJ Zákupy C -:-, T.J. Jiskra Svor z.s. "C" - TJ Zákupy D -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách C - TJ Jiskra Kamenický Šenov B -:-, AST Kamenický Šenov z.s.B - TJ Sokol Volfartice B -:-,
18. kolo:
DDM Cvikováček B - TJ LOKO Č..Lípa G -:-, TJ Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ LOKO Č.Lípa F -:-, T.J. Jiskra Svor z.s. "C" - TJ Zákupy C -:-, T.J. Jiskra Svor z.s. "B" - TJ Zákupy D -:-, AST Kamenický Šenov z.s.B - TJ Jiskra Kamenický Šenov B -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách C - TJ Sokol Volfartice B -:-,
19. kolo:
Stolní tenis Sloup v Čechách C - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. -:-, AST Kamenický Šenov z.s.B - DDM Cvikováček B -:-, TJ Jiskra Kamenický Šenov B - T.J. Jiskra Svor z.s. "B" -:-, TJ Sokol Volfartice B - T.J. Jiskra Svor z.s. "C" -:-, TJ Zákupy C - TJ LOKO Č..Lípa G -:-, TJ Zákupy D - TJ LOKO Č.Lípa F -:-,
20. kolo:
AST Kamenický Šenov z.s.B - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. -:-, Stolní tenis Sloup v Čechách C - DDM Cvikováček B -:-, TJ Sokol Volfartice B - T.J. Jiskra Svor z.s. "B" -:-, TJ Jiskra Kamenický Šenov B - T.J. Jiskra Svor z.s. "C" -:-, TJ Zákupy D - TJ LOKO Č..Lípa G -:-, TJ Zákupy C - TJ LOKO Č.Lípa F -:-,
21. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Zákupy C -:-, DDM Cvikováček B - TJ Zákupy D -:-, TJ LOKO Č..Lípa G - TJ Jiskra Kamenický Šenov B -:-, TJ LOKO Č.Lípa F - TJ Sokol Volfartice B -:-, T.J. Jiskra Svor z.s. "B" - Stolní tenis Sloup v Čechách C -:-, T.J. Jiskra Svor z.s. "C" - AST Kamenický Šenov z.s.B -:-,
22. kolo:
DDM Cvikováček B - TJ Zákupy C -:-, TJ Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Zákupy D -:-, TJ LOKO Č.Lípa F - TJ Jiskra Kamenický Šenov B -:-, TJ LOKO Č..Lípa G - TJ Sokol Volfartice B -:-, T.J. Jiskra Svor z.s. "C" - Stolní tenis Sloup v Čechách C -:-, T.J. Jiskra Svor z.s. "B" - AST Kamenický Šenov z.s.B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy