Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Koberovy - TJ Bižuterie C 0:18wo, TJ Sokol Hamrska A - Spartak Rychnov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Daniel 2:2, Havel Jiří 2:2, Borčický Michal 1:3, Havel Jan 1:3, body hostů: Svárovský Vlastimil 4:0, Šilhán Miroslav 0:4, Čermák Radek 4:0, Dyntera Pavel 2:2), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Bratříkov C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lála Marek 1:3, Marousek Vladimír 1:3, Harcuba Jaroslav 0:4, Směšný Milan 3:1, body hostů: Šeda Libor 3:1, Mastník Radek 4:0, Jareis Otakar st. 2:2, Chlum Jaroslav 0:1, Chlum Lukáš 2:1), TJ Sokol Bratříkov B - T.T.C. Jablonec n.N. A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Abraham Zdeněk 0:4, Kotyza Rostislav 1:3, Slavík Miroslav 3:1, Paldus Martin 3:1, body hostů: Čejchan Tomáš 4:0, Abraham Miroslav 2:2, Hermsdörfer Zdeněk 2:2, Kulhánek Pavel 1:3), Spartak Rychnov A - TJ Sokol Bratříkov D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Geisler Jan 4:0, Geisler Petr 4:0, Šerák Petr 3:1, Arnošt Tomáš 2:2, body hostů: Černý Václav 1:3, Sunek Pavel 2:2, Hujer Miroslav 0:4, Ottis Michal 0:4), TJ Sokol Železný Brod B - TJ Sokol Mukařov 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vít Jiří 2:1, Štěpánek František 2:1, Bachůrek Jaroslav 3:0, Hloušek Antonín 3:1, WO 4:0, body hostů: Netopil Jiří 0:4, Hujer František 0:4, Bartůněk Radek 3:1, 0:1, WO 0:4),
2. kolo:
TJ Bižuterie C - TJ Sokol Mukařov -:-, TJ Sokol Bratříkov D - TJ Sokol Železný Brod B -:-, T.T.C. Jablonec n.N. A - Spartak Rychnov A -:-, TJ Sokol Bratříkov C - TJ Sokol Bratříkov B -:-, Spartak Rychnov B - TJ Jiskra Tanvald A -:-, TJ Sokol Koberovy - TJ Sokol Hamrska A -:-,
3. kolo:
TJ Sokol Hamrska A - TJ Bižuterie C -:-, TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Koberovy -:-, TJ Sokol Bratříkov B - Spartak Rychnov B -:-, Spartak Rychnov A - TJ Sokol Bratříkov C -:-, TJ Sokol Železný Brod B - T.T.C. Jablonec n.N. A -:-, TJ Sokol Mukařov - TJ Sokol Bratříkov D -:-,
4. kolo:
TJ Bižuterie C - TJ Sokol Bratříkov D -:-, T.T.C. Jablonec n.N. A - TJ Sokol Mukařov -:-, TJ Sokol Bratříkov C - TJ Sokol Železný Brod B -:-, Spartak Rychnov B - Spartak Rychnov A -:-, TJ Sokol Koberovy - TJ Sokol Bratříkov B -:-, TJ Sokol Hamrska A - TJ Jiskra Tanvald A -:-,
5. kolo:
TJ Jiskra Tanvald A - TJ Bižuterie C -:-, TJ Sokol Bratříkov B - TJ Sokol Hamrska A -:-, Spartak Rychnov A - TJ Sokol Koberovy -:-, TJ Sokol Železný Brod B - Spartak Rychnov B -:-, TJ Sokol Mukařov - TJ Sokol Bratříkov C -:-, TJ Sokol Bratříkov D - T.T.C. Jablonec n.N. A -:-,
6. kolo:
TJ Bižuterie C - T.T.C. Jablonec n.N. A -:-, TJ Sokol Bratříkov C - TJ Sokol Bratříkov D -:-, Spartak Rychnov B - TJ Sokol Mukařov -:-, TJ Sokol Koberovy - TJ Sokol Železný Brod B -:-, TJ Sokol Hamrska A - Spartak Rychnov A -:-, TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Bratříkov B -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Bratříkov B - TJ Bižuterie C -:-, Spartak Rychnov A - TJ Jiskra Tanvald A -:-, TJ Sokol Železný Brod B - TJ Sokol Hamrska A -:-, TJ Sokol Mukařov - TJ Sokol Koberovy -:-, TJ Sokol Bratříkov D - Spartak Rychnov B -:-, T.T.C. Jablonec n.N. A - TJ Sokol Bratříkov C -:-,
8. kolo:
TJ Bižuterie C - TJ Sokol Bratříkov C -:-, Spartak Rychnov B - T.T.C. Jablonec n.N. A -:-, TJ Sokol Koberovy - TJ Sokol Bratříkov D -:-, TJ Sokol Hamrska A - TJ Sokol Mukařov -:-, TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Železný Brod B -:-, TJ Sokol Bratříkov B - Spartak Rychnov A -:-,
9. kolo:
Spartak Rychnov A - TJ Bižuterie C -:-, TJ Sokol Železný Brod B - TJ Sokol Bratříkov B -:-, TJ Sokol Mukařov - TJ Jiskra Tanvald A -:-, TJ Sokol Bratříkov D - TJ Sokol Hamrska A -:-, T.T.C. Jablonec n.N. A - TJ Sokol Koberovy -:-, TJ Sokol Bratříkov C - Spartak Rychnov B -:-,
10. kolo:
TJ Bižuterie C - Spartak Rychnov B -:-, TJ Sokol Koberovy - TJ Sokol Bratříkov C -:-, TJ Sokol Hamrska A - T.T.C. Jablonec n.N. A -:-, TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Bratříkov D -:-, TJ Sokol Bratříkov B - TJ Sokol Mukařov -:-, Spartak Rychnov A - TJ Sokol Železný Brod B -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Železný Brod B - TJ Bižuterie C -:-, TJ Sokol Mukařov - Spartak Rychnov A -:-, TJ Sokol Bratříkov D - TJ Sokol Bratříkov B -:-, T.T.C. Jablonec n.N. A - TJ Jiskra Tanvald A -:-, TJ Sokol Bratříkov C - TJ Sokol Hamrska A -:-, Spartak Rychnov B - TJ Sokol Koberovy -:-,
12. kolo:
TJ Bižuterie C - TJ Sokol Koberovy -:-, Spartak Rychnov B - TJ Sokol Hamrska A -:-, TJ Sokol Bratříkov C - TJ Jiskra Tanvald A -:-, T.T.C. Jablonec n.N. A - TJ Sokol Bratříkov B -:-, TJ Sokol Bratříkov D - Spartak Rychnov A -:-, TJ Sokol Mukařov - TJ Sokol Železný Brod B -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Mukařov - TJ Bižuterie C -:-, TJ Sokol Železný Brod B - TJ Sokol Bratříkov D -:-, Spartak Rychnov A - T.T.C. Jablonec n.N. A -:-, TJ Sokol Bratříkov B - TJ Sokol Bratříkov C -:-, TJ Jiskra Tanvald A - Spartak Rychnov B -:-, TJ Sokol Hamrska A - TJ Sokol Koberovy -:-,
14. kolo:
TJ Bižuterie C - TJ Sokol Hamrska A -:-, TJ Sokol Koberovy - TJ Jiskra Tanvald A -:-, Spartak Rychnov B - TJ Sokol Bratříkov B -:-, TJ Sokol Bratříkov C - Spartak Rychnov A -:-, T.T.C. Jablonec n.N. A - TJ Sokol Železný Brod B -:-, TJ Sokol Bratříkov D - TJ Sokol Mukařov -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Bratříkov D - TJ Bižuterie C -:-, TJ Sokol Mukařov - T.T.C. Jablonec n.N. A -:-, TJ Sokol Železný Brod B - TJ Sokol Bratříkov C -:-, Spartak Rychnov A - Spartak Rychnov B -:-, TJ Sokol Bratříkov B - TJ Sokol Koberovy -:-, TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Hamrska A -:-,
16. kolo:
TJ Bižuterie C - TJ Jiskra Tanvald A -:-, TJ Sokol Hamrska A - TJ Sokol Bratříkov B -:-, TJ Sokol Koberovy - Spartak Rychnov A -:-, Spartak Rychnov B - TJ Sokol Železný Brod B -:-, TJ Sokol Bratříkov C - TJ Sokol Mukařov -:-, T.T.C. Jablonec n.N. A - TJ Sokol Bratříkov D -:-,
17. kolo:
T.T.C. Jablonec n.N. A - TJ Bižuterie C -:-, TJ Sokol Bratříkov D - TJ Sokol Bratříkov C -:-, TJ Sokol Mukařov - Spartak Rychnov B -:-, TJ Sokol Železný Brod B - TJ Sokol Koberovy -:-, Spartak Rychnov A - TJ Sokol Hamrska A -:-, TJ Sokol Bratříkov B - TJ Jiskra Tanvald A -:-,
18. kolo:
TJ Bižuterie C - TJ Sokol Bratříkov B -:-, TJ Jiskra Tanvald A - Spartak Rychnov A -:-, TJ Sokol Hamrska A - TJ Sokol Železný Brod B -:-, TJ Sokol Koberovy - TJ Sokol Mukařov -:-, Spartak Rychnov B - TJ Sokol Bratříkov D -:-, TJ Sokol Bratříkov C - T.T.C. Jablonec n.N. A -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Bratříkov C - TJ Bižuterie C -:-, T.T.C. Jablonec n.N. A - Spartak Rychnov B -:-, TJ Sokol Bratříkov D - TJ Sokol Koberovy -:-, TJ Sokol Mukařov - TJ Sokol Hamrska A -:-, TJ Sokol Železný Brod B - TJ Jiskra Tanvald A -:-, Spartak Rychnov A - TJ Sokol Bratříkov B -:-,
20. kolo:
TJ Bižuterie C - Spartak Rychnov A -:-, TJ Sokol Bratříkov B - TJ Sokol Železný Brod B -:-, TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Mukařov -:-, TJ Sokol Hamrska A - TJ Sokol Bratříkov D -:-, TJ Sokol Koberovy - T.T.C. Jablonec n.N. A -:-, Spartak Rychnov B - TJ Sokol Bratříkov C -:-,
21. kolo:
Spartak Rychnov B - TJ Bižuterie C -:-, TJ Sokol Bratříkov C - TJ Sokol Koberovy -:-, T.T.C. Jablonec n.N. A - TJ Sokol Hamrska A -:-, TJ Sokol Bratříkov D - TJ Jiskra Tanvald A -:-, TJ Sokol Mukařov - TJ Sokol Bratříkov B -:-, TJ Sokol Železný Brod B - Spartak Rychnov A -:-,
22. kolo:
TJ Bižuterie C - TJ Sokol Železný Brod B -:-, Spartak Rychnov A - TJ Sokol Mukařov -:-, TJ Sokol Bratříkov B - TJ Sokol Bratříkov D -:-, TJ Jiskra Tanvald A - T.T.C. Jablonec n.N. A -:-, TJ Sokol Hamrska A - TJ Sokol Bratříkov C -:-, TJ Sokol Koberovy - Spartak Rychnov B -:-,
Okresní přebor 2. třídy
1. kolo:
TJ Spartak Smržovka B - TJ Spartak Smržovka A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyhlídko Jan 2:2, Sýkora Ondřej 0:4, Brunclík Jan 1:3, Taušová Daniela 0:4, body hostů: Svatý Karel 2:2, Svatý Marek 3:1, Bradáč Vítek 4:0, Burdych Tomáš ml. 4:0), TJ Sokol Hamrska B - TJ Autobrzdy Jablonec n.N. 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trdla Josef 2:2, Haba Pavel 0:4, Rychtárech Jan 1:3, Borčická Karolína 0:4, body hostů: Nypl Martin 3:1, Mühl Roman 2:2, Bráza Marek 4:0, Synek Jiří 4:0), T.T.C. Jablonec n.N. B - TJ Sokol Loužnice 18:0wo, TJ Sokol Bratříkov E - TJ Jiskra Tanvald B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaplan Josef 0:4, Abraham Zdeněk 1:3, Chlum Jaroslav 1:3, Pavlata Lukáš 1:3, body hostů: Michal Stanislav 1:3, Hlavatý Ivo 4:0, Lála Marek 4:0, Marousek Vladimír 4:0), T.T.C. Jablonec n.N. C - Spartak Rychnov C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havrda Leoš 3:1, Pustai Josef 1:3, Van Wesemael Albert 0:4, Sklenář Josef 0:4, body hostů: Novotný Libor 3:1, Daníček Petr 2:2, Baňas Rudolf 3:1, Hons Jaroslav 4:0), TJ Bižuterie D - TJ Jiskra Tanvald C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kahan Ondřej 4:0, Sudek Karel 3:1, Košták Matěj 3:1, Heřman David 3:1, body hostů: Kocourek Ivo 3:1, Seibt Roman 0:4, Ander Ota 0:4, Anderová Dita 0:4),
2. kolo:
TJ Spartak Smržovka A - TJ Jiskra Tanvald C -:-, Spartak Rychnov C - TJ Bižuterie D -:-, TJ Jiskra Tanvald B - T.T.C. Jablonec n.N. C -:-, TJ Sokol Loužnice - TJ Sokol Bratříkov E -:-, TJ Autobrzdy Jablonec n.N. - T.T.C. Jablonec n.N. B -:-, TJ Spartak Smržovka B - TJ Sokol Hamrska B -:-,
3. kolo:
TJ Sokol Hamrska B - TJ Spartak Smržovka A -:-, T.T.C. Jablonec n.N. B - TJ Spartak Smržovka B -:-, TJ Sokol Bratříkov E - TJ Autobrzdy Jablonec n.N. -:-, T.T.C. Jablonec n.N. C - TJ Sokol Loužnice -:-, TJ Bižuterie D - TJ Jiskra Tanvald B -:-, TJ Jiskra Tanvald C - Spartak Rychnov C -:-,
4. kolo:
TJ Spartak Smržovka A - Spartak Rychnov C -:-, TJ Jiskra Tanvald B - TJ Jiskra Tanvald C -:-, TJ Sokol Loužnice - TJ Bižuterie D -:-, TJ Autobrzdy Jablonec n.N. - T.T.C. Jablonec n.N. C -:-, TJ Spartak Smržovka B - TJ Sokol Bratříkov E -:-, TJ Sokol Hamrska B - T.T.C. Jablonec n.N. B -:-,
5. kolo:
T.T.C. Jablonec n.N. B - TJ Spartak Smržovka A -:-, TJ Sokol Bratříkov E - TJ Sokol Hamrska B -:-, T.T.C. Jablonec n.N. C - TJ Spartak Smržovka B -:-, TJ Bižuterie D - TJ Autobrzdy Jablonec n.N. -:-, TJ Jiskra Tanvald C - TJ Sokol Loužnice -:-, Spartak Rychnov C - TJ Jiskra Tanvald B -:-,
6. kolo:
TJ Spartak Smržovka A - TJ Jiskra Tanvald B -:-, TJ Sokol Loužnice - Spartak Rychnov C -:-, TJ Autobrzdy Jablonec n.N. - TJ Jiskra Tanvald C -:-, TJ Spartak Smržovka B - TJ Bižuterie D -:-, TJ Sokol Hamrska B - T.T.C. Jablonec n.N. C -:-, T.T.C. Jablonec n.N. B - TJ Sokol Bratříkov E -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Bratříkov E - TJ Spartak Smržovka A -:-, T.T.C. Jablonec n.N. C - T.T.C. Jablonec n.N. B -:-, TJ Bižuterie D - TJ Sokol Hamrska B -:-, TJ Jiskra Tanvald C - TJ Spartak Smržovka B -:-, Spartak Rychnov C - TJ Autobrzdy Jablonec n.N. -:-, TJ Jiskra Tanvald B - TJ Sokol Loužnice -:-,
8. kolo:
TJ Spartak Smržovka A - TJ Sokol Loužnice -:-, TJ Autobrzdy Jablonec n.N. - TJ Jiskra Tanvald B -:-, TJ Spartak Smržovka B - Spartak Rychnov C -:-, TJ Sokol Hamrska B - TJ Jiskra Tanvald C -:-, T.T.C. Jablonec n.N. B - TJ Bižuterie D -:-, TJ Sokol Bratříkov E - T.T.C. Jablonec n.N. C -:-,
9. kolo:
T.T.C. Jablonec n.N. C - TJ Spartak Smržovka A -:-, TJ Bižuterie D - TJ Sokol Bratříkov E -:-, TJ Jiskra Tanvald C - T.T.C. Jablonec n.N. B -:-, Spartak Rychnov C - TJ Sokol Hamrska B -:-, TJ Jiskra Tanvald B - TJ Spartak Smržovka B -:-, TJ Sokol Loužnice - TJ Autobrzdy Jablonec n.N. -:-,
10. kolo:
TJ Spartak Smržovka A - TJ Autobrzdy Jablonec n.N. -:-, TJ Spartak Smržovka B - TJ Sokol Loužnice -:-, TJ Sokol Hamrska B - TJ Jiskra Tanvald B -:-, T.T.C. Jablonec n.N. B - Spartak Rychnov C -:-, TJ Sokol Bratříkov E - TJ Jiskra Tanvald C -:-, T.T.C. Jablonec n.N. C - TJ Bižuterie D -:-,
11. kolo:
TJ Bižuterie D - TJ Spartak Smržovka A -:-, TJ Jiskra Tanvald C - T.T.C. Jablonec n.N. C -:-, Spartak Rychnov C - TJ Sokol Bratříkov E -:-, TJ Jiskra Tanvald B - T.T.C. Jablonec n.N. B -:-, TJ Sokol Loužnice - TJ Sokol Hamrska B -:-, TJ Autobrzdy Jablonec n.N. - TJ Spartak Smržovka B -:-,
12. kolo:
TJ Spartak Smržovka A - TJ Spartak Smržovka B -:-, TJ Autobrzdy Jablonec n.N. - TJ Sokol Hamrska B -:-, TJ Sokol Loužnice - T.T.C. Jablonec n.N. B -:-, TJ Jiskra Tanvald B - TJ Sokol Bratříkov E -:-, Spartak Rychnov C - T.T.C. Jablonec n.N. C -:-, TJ Jiskra Tanvald C - TJ Bižuterie D -:-,
13. kolo:
TJ Jiskra Tanvald C - TJ Spartak Smržovka A -:-, TJ Bižuterie D - Spartak Rychnov C -:-, T.T.C. Jablonec n.N. C - TJ Jiskra Tanvald B -:-, TJ Sokol Bratříkov E - TJ Sokol Loužnice -:-, T.T.C. Jablonec n.N. B - TJ Autobrzdy Jablonec n.N. -:-, TJ Sokol Hamrska B - TJ Spartak Smržovka B -:-,
14. kolo:
TJ Spartak Smržovka A - TJ Sokol Hamrska B -:-, TJ Spartak Smržovka B - T.T.C. Jablonec n.N. B -:-, TJ Autobrzdy Jablonec n.N. - TJ Sokol Bratříkov E -:-, TJ Sokol Loužnice - T.T.C. Jablonec n.N. C -:-, TJ Jiskra Tanvald B - TJ Bižuterie D -:-, Spartak Rychnov C - TJ Jiskra Tanvald C -:-,
15. kolo:
Spartak Rychnov C - TJ Spartak Smržovka A -:-, TJ Jiskra Tanvald C - TJ Jiskra Tanvald B -:-, TJ Bižuterie D - TJ Sokol Loužnice -:-, T.T.C. Jablonec n.N. C - TJ Autobrzdy Jablonec n.N. -:-, TJ Sokol Bratříkov E - TJ Spartak Smržovka B -:-, T.T.C. Jablonec n.N. B - TJ Sokol Hamrska B -:-,
16. kolo:
TJ Spartak Smržovka A - T.T.C. Jablonec n.N. B -:-, TJ Sokol Hamrska B - TJ Sokol Bratříkov E -:-, TJ Spartak Smržovka B - T.T.C. Jablonec n.N. C -:-, TJ Autobrzdy Jablonec n.N. - TJ Bižuterie D -:-, TJ Sokol Loužnice - TJ Jiskra Tanvald C -:-, TJ Jiskra Tanvald B - Spartak Rychnov C -:-,
17. kolo:
TJ Jiskra Tanvald B - TJ Spartak Smržovka A -:-, Spartak Rychnov C - TJ Sokol Loužnice -:-, TJ Jiskra Tanvald C - TJ Autobrzdy Jablonec n.N. -:-, TJ Bižuterie D - TJ Spartak Smržovka B -:-, T.T.C. Jablonec n.N. C - TJ Sokol Hamrska B -:-, TJ Sokol Bratříkov E - T.T.C. Jablonec n.N. B -:-,
18. kolo:
TJ Spartak Smržovka A - TJ Sokol Bratříkov E -:-, T.T.C. Jablonec n.N. B - T.T.C. Jablonec n.N. C -:-, TJ Sokol Hamrska B - TJ Bižuterie D -:-, TJ Spartak Smržovka B - TJ Jiskra Tanvald C -:-, TJ Autobrzdy Jablonec n.N. - Spartak Rychnov C -:-, TJ Sokol Loužnice - TJ Jiskra Tanvald B -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Loužnice - TJ Spartak Smržovka A -:-, TJ Jiskra Tanvald B - TJ Autobrzdy Jablonec n.N. -:-, Spartak Rychnov C - TJ Spartak Smržovka B -:-, TJ Jiskra Tanvald C - TJ Sokol Hamrska B -:-, TJ Bižuterie D - T.T.C. Jablonec n.N. B -:-, T.T.C. Jablonec n.N. C - TJ Sokol Bratříkov E -:-,
20. kolo:
TJ Spartak Smržovka A - T.T.C. Jablonec n.N. C -:-, TJ Sokol Bratříkov E - TJ Bižuterie D -:-, T.T.C. Jablonec n.N. B - TJ Jiskra Tanvald C -:-, TJ Sokol Hamrska B - Spartak Rychnov C -:-, TJ Spartak Smržovka B - TJ Jiskra Tanvald B -:-, TJ Autobrzdy Jablonec n.N. - TJ Sokol Loužnice -:-,
21. kolo:
TJ Autobrzdy Jablonec n.N. - TJ Spartak Smržovka A -:-, TJ Sokol Loužnice - TJ Spartak Smržovka B -:-, TJ Jiskra Tanvald B - TJ Sokol Hamrska B -:-, Spartak Rychnov C - T.T.C. Jablonec n.N. B -:-, TJ Jiskra Tanvald C - TJ Sokol Bratříkov E -:-, TJ Bižuterie D - T.T.C. Jablonec n.N. C -:-,
22. kolo:
TJ Spartak Smržovka A - TJ Bižuterie D -:-, T.T.C. Jablonec n.N. C - TJ Jiskra Tanvald C -:-, TJ Sokol Bratříkov E - Spartak Rychnov C -:-, T.T.C. Jablonec n.N. B - TJ Jiskra Tanvald B -:-, TJ Sokol Hamrska B - TJ Sokol Loužnice -:-, TJ Spartak Smržovka B - TJ Autobrzdy Jablonec n.N. -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy