Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1. třídy
1. kolo:
TJ Viktoria Dětřichov A - ST Frýdlant B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomíček Evžen 2:2, Chmelař Milan 2:2, Konečný Josef 4:0, Bohuněk Bohumil 2:2, body hostů: Potenský Jan 1:3, Krošlak Eduard 2:2, Široký Jiří 0:4, Hyršl Jiří 3:1), SKST Liberec M - KST Victory Liberec C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiřt Jan 2:2, Wolf Filip 3:1, Němec Štěpán 4:0, Harries Charlie 3:1, body hostů: Andrle Tomáš 2:2, Smutný Štěpán 0:4, Lanková Martina 2:2, Hasil Tomáš 0:4), SKST Liberec L - ST Frýdlant C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter Pavel 2:2, Kriegelstein Petr 1:3, Knot Jan 4:0, Berger Jan 4:0, body hostů: Škeřík Petr 1:3, Elis Petr 2:2, Nohejl Tomáš 2:2, Halík Jiří 0:4), TTC Jablonné v Podještědí B - Jiskra Raspenava C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Milan 4:0, Pýcha Patrik 3:1, Havlík Jaroslav st. 2:2, Kitzler Lubor st. 1:1, Flégl Pavel 0:2, body hostů: Ryšavý Milan 3:1, Horák David 2:2, Špryňar Pavel 1:3, Skákalíková Lucie 0:4), KST Victory Liberec D - TTC Liberec A 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cmunt Martin 3:0, Rýgl Lukáš 4:0, Pažout Daniel 4:0, Hruda Kamil 3:0, WO 3:0, body hostů: Matoušková Stanislava 0:3, Kačírek Miloslav 0:3, Záleský Vlastimil 0:4, Engerer Jiří 0:1, Boháč Miloš 0:3, WO 0:3), ST Frýdlant A - TTC Hrádek nad Nisou A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nohejl Martin 2:2, Nohejl Václav 2:1, Nohejl Martin ml. 2:1, Nohejl Václav ml. 3:1, WO 2:0, body hostů: Vele Ondřej 0:4, Šedina František ml. 3:1, Novotný Jaroslav 2:1, Hromník Mojmír 0:3, WO 0:2),
2. kolo:
ST Frýdlant B - TTC Hrádek nad Nisou A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krošlak Eduard 2:2, Potenský Jan 1:3, Široký Jiří 1:3, Hyršl Jiří 2:2, body hostů: Najman Mariusz Seweryn 2:2, Novotný Jaroslav 4:0, Volf Radek 0:4, Hromník Mojmír 4:0), TTC Liberec A - ST Frýdlant A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matoušková Stanislava 2:2, Kačírek Miloslav 0:3, Záleský Vlastimil 1:3, Boháč Miloš 0:4, Engerer Jiří 1:0, body hostů: Nohejl Václav 4:0, Nohejl Václav ml. 4:0, Nohejl Martin ml. 1:3, Nohejl Matěj 3:1), Jiskra Raspenava C - KST Victory Liberec D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skákalíková Lucie 0:2, Ryšavý Milan 3:1, Horák David 3:1, Horák Čeněk 1:3, Špryňar Pavel 0:2, body hostů: Pažout Daniel 1:3, Rýgl Lukáš 4:0, Hruda Kamil 2:2, Plíšek Jan 2:2), ST Frýdlant C - TTC Jablonné v Podještědí B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Elis Petr 2:2, Nohejl Tomáš 4:0, Starý Jiří st. 1:2, Škeřík Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Vlček Milan 3:1, Kitzler Lubor st. 0:4, Havlík Jaroslav st. 3:1, Flégl Pavel 0:3, WO 0:1), KST Victory Liberec C - SKST Liberec L 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hasil Tomáš 1:3, Lanková Martina 1:3, Buzek Josef 0:4, Smutný Štěpán 1:3, body hostů: Berger Jan 4:0, Knot Jan 3:1, Kriegelstein Petr 2:2, Vojkovič Karel st. 4:0), TJ Viktoria Dětřichov A - SKST Liberec M 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomíček Evžen 4:0, Chmelař Milan 3:1, Konečný Josef 2:2, Bohuněk Bohumil 3:1, body hostů: Harries Charlie 1:3, Fiřt Jan 2:2, Wolf Filip 1:3, Faltus Dominik 0:4),
3. kolo:
SKST Liberec M - ST Frýdlant B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiřt Jan 1:3, Němec Štěpán 2:2, Wolf Filip 4:0, Žmuda Petr 3:1, body hostů: Potenský Jan 3:1, Krošlak Eduard 1:3, Hyršl Jiří 2:2, Syrový Roman 0:4), SKST Liberec L - TJ Viktoria Dětřichov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Pavel 2:2, Vojkovič Karel st. 4:0, Perný Matěj 2:2, Berger Jan 3:1, body hostů: Chmelař Milan 0:4, Tomíček Evžen 1:3, Konečný Josef 2:2, Bohuněk Bohumil 2:2), TTC Jablonné v Podještědí B - KST Victory Liberec C -:-, KST Victory Liberec D - ST Frýdlant C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pažout Daniel 4:0, Cmunt Martin 2:1, Rýgl Lukáš 3:0, Hruda Kamil 3:1, WO 2:0, body hostů: Starý Jiří ml. 2:2, Starý Jiří st. 0:2, Halík Jiří 0:4, Nohejl Tomáš 0:2, Elis Petr 0:2, WO 0:2), ST Frýdlant A - Jiskra Raspenava C -:-, TTC Hrádek nad Nisou A - TTC Liberec A -:-,
4. kolo:
ST Frýdlant B - TTC Liberec A -:-, Jiskra Raspenava C - TTC Hrádek nad Nisou A -:-, ST Frýdlant C - ST Frýdlant A -:-, KST Victory Liberec C - KST Victory Liberec D -:-, TJ Viktoria Dětřichov A - TTC Jablonné v Podještědí B -:-, SKST Liberec M - SKST Liberec L -:-,
5. kolo:
SKST Liberec L - ST Frýdlant B -:-, TTC Jablonné v Podještědí B - SKST Liberec M -:-, KST Victory Liberec D - TJ Viktoria Dětřichov A -:-, ST Frýdlant A - KST Victory Liberec C -:-, TTC Hrádek nad Nisou A - ST Frýdlant C -:-, TTC Liberec A - Jiskra Raspenava C -:-,
6. kolo:
ST Frýdlant B - Jiskra Raspenava C -:-, ST Frýdlant C - TTC Liberec A -:-, KST Victory Liberec C - TTC Hrádek nad Nisou A -:-, TJ Viktoria Dětřichov A - ST Frýdlant A -:-, SKST Liberec M - KST Victory Liberec D -:-, SKST Liberec L - TTC Jablonné v Podještědí B -:-,
7. kolo:
TTC Jablonné v Podještědí B - ST Frýdlant B -:-, KST Victory Liberec D - SKST Liberec L -:-, ST Frýdlant A - SKST Liberec M -:-, TTC Hrádek nad Nisou A - TJ Viktoria Dětřichov A -:-, TTC Liberec A - KST Victory Liberec C -:-, Jiskra Raspenava C - ST Frýdlant C -:-,
8. kolo:
ST Frýdlant B - ST Frýdlant C -:-, KST Victory Liberec C - Jiskra Raspenava C -:-, TJ Viktoria Dětřichov A - TTC Liberec A -:-, SKST Liberec M - TTC Hrádek nad Nisou A -:-, SKST Liberec L - ST Frýdlant A -:-, TTC Jablonné v Podještědí B - KST Victory Liberec D -:-,
9. kolo:
KST Victory Liberec D - ST Frýdlant B -:-, ST Frýdlant A - TTC Jablonné v Podještědí B -:-, TTC Hrádek nad Nisou A - SKST Liberec L -:-, TTC Liberec A - SKST Liberec M -:-, Jiskra Raspenava C - TJ Viktoria Dětřichov A -:-, ST Frýdlant C - KST Victory Liberec C -:-,
10. kolo:
ST Frýdlant B - KST Victory Liberec C -:-, TJ Viktoria Dětřichov A - ST Frýdlant C -:-, SKST Liberec M - Jiskra Raspenava C -:-, SKST Liberec L - TTC Liberec A -:-, TTC Jablonné v Podještědí B - TTC Hrádek nad Nisou A -:-, KST Victory Liberec D - ST Frýdlant A -:-,
11. kolo:
ST Frýdlant A - ST Frýdlant B -:-, TTC Hrádek nad Nisou A - KST Victory Liberec D -:-, TTC Liberec A - TTC Jablonné v Podještědí B -:-, Jiskra Raspenava C - SKST Liberec L -:-, ST Frýdlant C - SKST Liberec M -:-, KST Victory Liberec C - TJ Viktoria Dětřichov A -:-,
12. kolo:
ST Frýdlant B - TJ Viktoria Dětřichov A -:-, KST Victory Liberec C - SKST Liberec M -:-, ST Frýdlant C - SKST Liberec L -:-, Jiskra Raspenava C - TTC Jablonné v Podještědí B -:-, TTC Liberec A - KST Victory Liberec D -:-, TTC Hrádek nad Nisou A - ST Frýdlant A -:-,
13. kolo:
TTC Hrádek nad Nisou A - ST Frýdlant B -:-, ST Frýdlant A - TTC Liberec A -:-, KST Victory Liberec D - Jiskra Raspenava C -:-, TTC Jablonné v Podještědí B - ST Frýdlant C -:-, SKST Liberec L - KST Victory Liberec C -:-, SKST Liberec M - TJ Viktoria Dětřichov A -:-,
14. kolo:
ST Frýdlant B - SKST Liberec M -:-, TJ Viktoria Dětřichov A - SKST Liberec L -:-, KST Victory Liberec C - TTC Jablonné v Podještědí B -:-, ST Frýdlant C - KST Victory Liberec D -:-, Jiskra Raspenava C - ST Frýdlant A -:-, TTC Liberec A - TTC Hrádek nad Nisou A -:-,
15. kolo:
TTC Liberec A - ST Frýdlant B -:-, TTC Hrádek nad Nisou A - Jiskra Raspenava C -:-, ST Frýdlant A - ST Frýdlant C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nohejl Martin 2:0, Nohejl Václav 3:1, Nohejl Martin ml. 3:1, Nohejl Václav ml. 4:0, Nohejl Matěj 1:1, body hostů: Halík Jiří 0:4, Elis Petr 1:3, Starý Jiří st. 2:2, Škeřík Petr 0:4), KST Victory Liberec D - KST Victory Liberec C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pažout Daniel 3:1, Rýgl Lukáš 3:1, Hruda Kamil 3:1, Plíšek Jan 3:1, body hostů: Buzek Josef 1:3, Andrle Tomáš 1:3, Smutný Štěpán 0:4, Hasil Tomáš 2:2), TTC Jablonné v Podještědí B - TJ Viktoria Dětřichov A -:-, SKST Liberec L - SKST Liberec M 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knot Jan 2:2, Mikula Oldřich 1:1, Vojkovič Karel st. 4:0, Perný Matěj 3:1, Richter Pavel 0:2, body hostů: Faltus Dominik 0:4, Harries Charlie 1:3, Fiřt Jan 2:2, Wolf Filip 3:1),
16. kolo:
ST Frýdlant B - SKST Liberec L -:-, SKST Liberec M - TTC Jablonné v Podještědí B -:-, TJ Viktoria Dětřichov A - KST Victory Liberec D -:-, KST Victory Liberec C - ST Frýdlant A -:-, ST Frýdlant C - TTC Hrádek nad Nisou A -:-, Jiskra Raspenava C - TTC Liberec A -:-,
17. kolo:
Jiskra Raspenava C - ST Frýdlant B -:-, TTC Liberec A - ST Frýdlant C -:-, TTC Hrádek nad Nisou A - KST Victory Liberec C -:-, ST Frýdlant A - TJ Viktoria Dětřichov A -:-, KST Victory Liberec D - SKST Liberec M -:-, TTC Jablonné v Podještědí B - SKST Liberec L -:-,
18. kolo:
ST Frýdlant B - TTC Jablonné v Podještědí B -:-, SKST Liberec L - KST Victory Liberec D -:-, SKST Liberec M - ST Frýdlant A -:-, TJ Viktoria Dětřichov A - TTC Hrádek nad Nisou A -:-, KST Victory Liberec C - TTC Liberec A -:-, ST Frýdlant C - Jiskra Raspenava C -:-,
19. kolo:
ST Frýdlant C - ST Frýdlant B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Elis Petr 1:1, Nohejl Tomáš 2:1, Starý Jiří st. 3:1, Škeřík Petr 1:3, Halík Jiří 1:1, WO 1:0, body hostů: Krošlak Eduard 2:2, Potenský Jan 3:1, Široký Jiří 0:3, Hyršl Jiří 2:2, WO 0:1), Jiskra Raspenava C - KST Victory Liberec C -:-, TTC Liberec A - TJ Viktoria Dětřichov A -:-, TTC Hrádek nad Nisou A - SKST Liberec M -:-, ST Frýdlant A - SKST Liberec L -:-, KST Victory Liberec D - TTC Jablonné v Podještědí B -:-,
20. kolo:
ST Frýdlant B - KST Victory Liberec D -:-, TTC Jablonné v Podještědí B - ST Frýdlant A -:-, SKST Liberec L - TTC Hrádek nad Nisou A -:-, SKST Liberec M - TTC Liberec A -:-, TJ Viktoria Dětřichov A - Jiskra Raspenava C -:-, KST Victory Liberec C - ST Frýdlant C -:-,
21. kolo:
KST Victory Liberec C - ST Frýdlant B -:-, ST Frýdlant C - TJ Viktoria Dětřichov A -:-, Jiskra Raspenava C - SKST Liberec M -:-, TTC Liberec A - SKST Liberec L -:-, TTC Hrádek nad Nisou A - TTC Jablonné v Podještědí B -:-, ST Frýdlant A - KST Victory Liberec D -:-,
22. kolo:
ST Frýdlant B - ST Frýdlant A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Potenský Jan 2:2, Krošlak Eduard 1:3, Široký Jiří 0:4, Hyršl Jiří 2:2, body hostů: Nohejl Martin 1:1, Nohejl Václav 2:2, Nohejl Martin ml. 2:2, Nohejl Václav ml. 4:0, Nohejl Matěj 2:0), KST Victory Liberec D - TTC Hrádek nad Nisou A -:-, TTC Jablonné v Podještědí B - TTC Liberec A -:-, SKST Liberec L - Jiskra Raspenava C -:-, SKST Liberec M - ST Frýdlant C -:-, TJ Viktoria Dětřichov A - KST Victory Liberec C -:-,
Okresní přebor 2. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Oldřichov A - SKST Liberec R 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Aleš 3:1, Němec Martin 3:1, Němec Josef 1:3, Štoček Jiří 4:0, body hostů: Ortová Pavlína 2:2, Bartoň David 0:4, Pytlounová Nikola 2:2, Vele Marek 1:3), SKST Liberec O - TTC Jablonné v Podještědí C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šedo Pavel 1:3, Faltus Dominik 2:2, Naiman Milan Daniel 0:4, Heller Šimon 4:0, body hostů: Trojan František 3:1, Říčař Rudolf 3:1, Kováč Ondřej 2:2, Blahovec Ondřej 1:3), SKST Liberec P - SKST Liberec Q 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sálová Anežka 2:2, Holasová Sofie 1:3, Richterová Adéla 4:0, Svatoňová Eliška 2:2, body hostů: Hauptig Tomáš 3:1, Ryška Tomáš 2:2, Bohata Antonín 0:4, Hůlka Rudolf 2:2), ST Frýdlant D - Spartak Chrastava C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nohejl Matěj 4:0, Syrový Roman 4:0, Závětová Lucie 1:3, Žabka Kryštof 1:3, body hostů: Palušová Jana 2:2, Nováková Tereza 2:2, Kašínská Michaela 0:4, Klustová Tereza 2:2), SKST Liberec N - TJ Viktoria Dětřichov B -:-,
2. kolo:
SKST Liberec R - TJ Viktoria Dětřichov B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ortová Pavlína 1:3, Pytlounová Nikola 0:4, Vele Marek 0:4, Bartoň David 0:4, body hostů: Hejduk Alexander 4:0, Vacek Stanislav 4:0, Brelka Zdeněk 4:0, Brelka Zdeněk ml. 3:1), Spartak Chrastava C - SKST Liberec N -:-, SKST Liberec Q - ST Frýdlant D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bohata Antonín 0:4, Holík Petr 0:4, Hauptig Tomáš 3:1, Hůlka Rudolf 2:2, body hostů: Elis Petr 4:0, Syrový Roman 3:1, Závětová Lucie 2:2, Žabka Kryštof 2:2), TTC Jablonné v Podještědí C - SKST Liberec P 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říčař Rudolf 4:0, Machálek Tomáš 4:0, Trojan František 3:1, Blahovec Ondřej 2:2, body hostů: Richterová Adéla 1:3, Reslerová Věra 2:2, Kopecká Barbora 0:4, Holasová Sofie 0:4), TJ Sokol Oldřichov A - SKST Liberec O -:-,
3. kolo:
SKST Liberec O - SKST Liberec R 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Posledník Matouš 1:3, Kovář Samuel 3:1, Harries Charlie 4:0, Heller Šimon 4:0, body hostů: Ortová Pavlína 2:2, Pytlounová Nikola 1:3, Vele Marek 1:3, Bartoň David 0:4), SKST Liberec P - TJ Sokol Oldřichov A 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svatoňová Eliška 3:1, Richterová Adéla 1:3, Sálová Anežka 1:3, WO 0:5, body hostů: Špaček Oskar 2:1, Štoček Jiří 3:0, Němec Aleš 1:2, Němec Josef 1:2, WO 5:0), ST Frýdlant D - TTC Jablonné v Podještědí C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nohejl Matěj 3:1, Hauer Marek 3:1, Závětová Lucie 0:4, Syrový Roman 2:2, body hostů: Machálek Tomáš 3:1, Trojan František 3:1, Blahovec Ondřej 1:3, Kováč Ondřej 1:3), SKST Liberec N - SKST Liberec Q 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Misař Daniel 1:3, Nevery Filip 1:3, Horák Ondřej 3:1, WO 0:5, body hostů: Hauptig Tomáš 2:1, Ryška Tomáš 2:1, Bohata Antonín 0:3, Hůlka Rudolf 3:0, WO 5:0), TJ Viktoria Dětřichov B - Spartak Chrastava C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejduk Alexander 4:0, Vacek Stanislav 4:0, Brelka Zdeněk ml. 4:0, Brelka Zdeněk 3:1, body hostů: Palušová Jana 1:3, Nováková Tereza 0:4, Klustová Tereza 0:4, Rambousek Jan 0:4),
4. kolo:
SKST Liberec R - Spartak Chrastava C -:-, SKST Liberec Q - TJ Viktoria Dětřichov B -:-, TTC Jablonné v Podještědí C - SKST Liberec N -:-, TJ Sokol Oldřichov A - ST Frýdlant D -:-, SKST Liberec O - SKST Liberec P -:-,
5. kolo:
SKST Liberec P - SKST Liberec R -:-, ST Frýdlant D - SKST Liberec O -:-, SKST Liberec N - TJ Sokol Oldřichov A -:-, TJ Viktoria Dětřichov B - TTC Jablonné v Podještědí C -:-, Spartak Chrastava C - SKST Liberec Q -:-,
6. kolo:
SKST Liberec R - SKST Liberec Q -:-, TTC Jablonné v Podještědí C - Spartak Chrastava C -:-, TJ Sokol Oldřichov A - TJ Viktoria Dětřichov B -:-, SKST Liberec O - SKST Liberec N -:-, SKST Liberec P - ST Frýdlant D -:-,
7. kolo:
ST Frýdlant D - SKST Liberec R -:-, SKST Liberec N - SKST Liberec P -:-, TJ Viktoria Dětřichov B - SKST Liberec O -:-, Spartak Chrastava C - TJ Sokol Oldřichov A -:-, SKST Liberec Q - TTC Jablonné v Podještědí C -:-,
8. kolo:
SKST Liberec R - TTC Jablonné v Podještědí C -:-, TJ Sokol Oldřichov A - SKST Liberec Q -:-, SKST Liberec O - Spartak Chrastava C -:-, SKST Liberec P - TJ Viktoria Dětřichov B -:-, ST Frýdlant D - SKST Liberec N -:-,
9. kolo:
SKST Liberec N - SKST Liberec R -:-, TJ Viktoria Dětřichov B - ST Frýdlant D -:-, Spartak Chrastava C - SKST Liberec P -:-, SKST Liberec Q - SKST Liberec O -:-, TTC Jablonné v Podještědí C - TJ Sokol Oldřichov A -:-,
10. kolo:
SKST Liberec R - TJ Sokol Oldřichov A -:-, TTC Jablonné v Podještědí C - SKST Liberec O -:-, SKST Liberec Q - SKST Liberec P -:-, Spartak Chrastava C - ST Frýdlant D -:-, TJ Viktoria Dětřichov B - SKST Liberec N -:-,
11. kolo:
TJ Viktoria Dětřichov B - SKST Liberec R -:-, SKST Liberec N - Spartak Chrastava C -:-, ST Frýdlant D - SKST Liberec Q -:-, SKST Liberec P - TTC Jablonné v Podještědí C -:-, SKST Liberec O - TJ Sokol Oldřichov A -:-,
12. kolo:
SKST Liberec R - SKST Liberec O -:-, TJ Sokol Oldřichov A - SKST Liberec P -:-, TTC Jablonné v Podještědí C - ST Frýdlant D -:-, SKST Liberec Q - SKST Liberec N -:-, Spartak Chrastava C - TJ Viktoria Dětřichov B -:-,
13. kolo:
Spartak Chrastava C - SKST Liberec R -:-, TJ Viktoria Dětřichov B - SKST Liberec Q -:-, SKST Liberec N - TTC Jablonné v Podještědí C -:-, ST Frýdlant D - TJ Sokol Oldřichov A -:-, SKST Liberec P - SKST Liberec O -:-,
14. kolo:
SKST Liberec R - SKST Liberec P -:-, SKST Liberec O - ST Frýdlant D -:-, TJ Sokol Oldřichov A - SKST Liberec N -:-, TTC Jablonné v Podještědí C - TJ Viktoria Dětřichov B -:-, SKST Liberec Q - Spartak Chrastava C -:-,
15. kolo:
SKST Liberec Q - SKST Liberec R -:-, Spartak Chrastava C - TTC Jablonné v Podještědí C -:-, TJ Viktoria Dětřichov B - TJ Sokol Oldřichov A -:-, SKST Liberec N - SKST Liberec O -:-, ST Frýdlant D - SKST Liberec P -:-,
16. kolo:
SKST Liberec R - ST Frýdlant D -:-, SKST Liberec P - SKST Liberec N -:-, SKST Liberec O - TJ Viktoria Dětřichov B -:-, TJ Sokol Oldřichov A - Spartak Chrastava C -:-, TTC Jablonné v Podještědí C - SKST Liberec Q -:-,
17. kolo:
TTC Jablonné v Podještědí C - SKST Liberec R -:-, SKST Liberec Q - TJ Sokol Oldřichov A -:-, Spartak Chrastava C - SKST Liberec O -:-, TJ Viktoria Dětřichov B - SKST Liberec P -:-, SKST Liberec N - ST Frýdlant D -:-,
18. kolo:
SKST Liberec R - SKST Liberec N -:-, ST Frýdlant D - TJ Viktoria Dětřichov B -:-, SKST Liberec P - Spartak Chrastava C -:-, SKST Liberec O - SKST Liberec Q -:-, TJ Sokol Oldřichov A - TTC Jablonné v Podještědí C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy