Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní soutěž 1.třídy
1. kolo:
Sport team Brozany nad Ohří - T.J. Sokol Terezín B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíma Jan 2:2, Vaněk Michal 0:4, Šteker Radek 2:2, Horký Vladimír 0:4, body hostů: Pospíšil Petr 4:0, Hojda Miloš 2:2, Futera Vratislav 4:0, Friedrich Bohuslav 2:2), TTC Roudnice C - TTC Roudnice D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha František 4:0, Čada Jaroslav 4:0, Bláha František ml. 0:4, Plicka František 3:0, WO 1:0, body hostů: Zimák Michal 1:2, Jiránek Miroslav 1:3, Sedláček Jiří ml. 1:3, Řezáč Josef 1:3, WO 0:1), SK Štětí E - SK Štětí D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Pavel 0:4, Plšek Richard 1:2, Šmejkal Michal 1:3, Beran Aleš 1:3, WO 1:0, body hostů: Novotný Petr 3:1, Burda Petr 2:2, Pilař Libor 3:0, Jurista Josef 4:0, WO 0:1), TJ Sokol Mnetěš A - TTC Litoměřice E -:- (Odloženo), KST Kalich Litoměřice B - KST Kalich Litoměřice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šperling Milan 1:3, Friedl Rudolf 1:1, Zeman Vladimír 2:2, Šindelář Miloslav st. 2:2, Bartošek Ivo 2:0, body hostů: Marušinec Zdeněk 4:0, Kaválek Ondřej 3:1, Svatoš Leoš 0:4, Valášek Valerián 1:3), Stolní tenis Baroni Třebívlice B - TTC Bohušovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krug Antonín 2:2, Maxa Zdeněk 4:0, Šolar Milan 4:0, Hřebačka Daniel 2:2, body hostů: Kalina Miroslav 0:4, Ruška Drahoš 0:4, Kirchner Petr 2:2, Krejčí Miloslav 2:2),
2. kolo:
T.J. Sokol Terezín B - TTC Bohušovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stranka Pavel 2:2, Pospíšil Petr 3:1, Futera Vratislav 1:3, Hojda Miloš 1:3, body hostů: Krejčí Tomáš 3:1, Kirchner Petr 2:2, Pacl Miloslav 2:2, Krejčí Miloslav 2:2), KST Kalich Litoměřice C - Stolní tenis Baroni Třebívlice B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kmoch Pavel ml. 2:1, Svatoš Leoš 0:3, Marušinec Zdeněk 2:1, Valášek Valerián 1:2, WO 5:0, body hostů: Maxa Zdeněk 4:0, Krug Antonín 2:2, Hřebačka Daniel 1:3, WO 0:5), TTC Litoměřice E - KST Kalich Litoměřice B -:- (Odloženo), SK Štětí D - TJ Sokol Mnetěš A -:- (Odloženo), TTC Roudnice D - SK Štětí E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiránek Miroslav 3:1, Zimák Michal 4:0, Jaroš Václav 1:3, Řezáč Josef 1:3, body hostů: Novotný Pavel 2:2, Plšek Richard 0:4, Šmejkal Michal 3:1, Pilař Jan 2:2), Sport team Brozany nad Ohří - TTC Roudnice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šíma Jan 2:2, Vaněk Michal 2:2, Šteker Radek 0:4, Horký Vladimír 0:4, body hostů: Bláha František 4:0, Plicka František 4:0, Bláha František ml. 2:2, Masár Martin 2:2),
3. kolo:
TTC Roudnice C - T.J. Sokol Terezín B -:- (NVČR Odl.), SK Štětí E - Sport team Brozany nad Ohří -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Mnetěš A - TTC Roudnice D -:- (NVČR Odl.), KST Kalich Litoměřice B - SK Štětí D -:- (NVČR Odl.), Stolní tenis Baroni Třebívlice B - TTC Litoměřice E -:- (NVČR Odl.), TTC Bohušovice - KST Kalich Litoměřice C -:- (NVČR Odl.),
4. kolo:
T.J. Sokol Terezín B - KST Kalich Litoměřice C -:- (NVČR Odl.), TTC Litoměřice E - TTC Bohušovice -:- (NVČR Odl.), SK Štětí D - Stolní tenis Baroni Třebívlice B -:- (NVČR Odl.), TTC Roudnice D - KST Kalich Litoměřice B -:- (NVČR Odl.), Sport team Brozany nad Ohří - TJ Sokol Mnetěš A -:- (NVČR Odl.), TTC Roudnice C - SK Štětí E -:- (NVČR Odl.),
5. kolo:
SK Štětí E - T.J. Sokol Terezín B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Mnetěš A - TTC Roudnice C -:- (NVČR Odl.), KST Kalich Litoměřice B - Sport team Brozany nad Ohří -:- (NVČR Odl.), Stolní tenis Baroni Třebívlice B - TTC Roudnice D -:- (NVČR Odl.), TTC Bohušovice - SK Štětí D -:- (NVČR Odl.), KST Kalich Litoměřice C - TTC Litoměřice E -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
T.J. Sokol Terezín B - TTC Litoměřice E -:- (NVČR Odl.), SK Štětí D - KST Kalich Litoměřice C -:- (NVČR Odl.), TTC Roudnice D - TTC Bohušovice -:- (NVČR Odl.), Sport team Brozany nad Ohří - Stolní tenis Baroni Třebívlice B -:- (NVČR Odl.), TTC Roudnice C - KST Kalich Litoměřice B -:- (NVČR Odl.), SK Štětí E - TJ Sokol Mnetěš A -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
TJ Sokol Mnetěš A - T.J. Sokol Terezín B -:- (NVČR Odl.), KST Kalich Litoměřice B - SK Štětí E -:- (NVČR Odl.), Stolní tenis Baroni Třebívlice B - TTC Roudnice C -:- (NVČR Odl.), TTC Bohušovice - Sport team Brozany nad Ohří -:- (NVČR Odl.), KST Kalich Litoměřice C - TTC Roudnice D -:- (NVČR Odl.), TTC Litoměřice E - SK Štětí D -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
T.J. Sokol Terezín B - SK Štětí D -:- (NVČR Odl.), TTC Roudnice D - TTC Litoměřice E -:- (NVČR Odl.), Sport team Brozany nad Ohří - KST Kalich Litoměřice C -:- (NVČR Odl.), TTC Roudnice C - TTC Bohušovice -:- (NVČR Odl.), SK Štětí E - Stolní tenis Baroni Třebívlice B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Mnetěš A - KST Kalich Litoměřice B -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
KST Kalich Litoměřice B - T.J. Sokol Terezín B -:- (NVČR Odl.), Stolní tenis Baroni Třebívlice B - TJ Sokol Mnetěš A -:- (NVČR Odl.), TTC Bohušovice - SK Štětí E -:- (NVČR Odl.), KST Kalich Litoměřice C - TTC Roudnice C -:- (NVČR Odl.), TTC Litoměřice E - Sport team Brozany nad Ohří -:- (NVČR Odl.), SK Štětí D - TTC Roudnice D -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
T.J. Sokol Terezín B - TTC Roudnice D -:- (NVČR Odl.), Sport team Brozany nad Ohří - SK Štětí D -:- (NVČR Odl.), TTC Roudnice C - TTC Litoměřice E -:- (NVČR Odl.), SK Štětí E - KST Kalich Litoměřice C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Mnetěš A - TTC Bohušovice -:- (NVČR Odl.), KST Kalich Litoměřice B - Stolní tenis Baroni Třebívlice B -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
Stolní tenis Baroni Třebívlice B - T.J. Sokol Terezín B -:- (NVČR Odl.), TTC Bohušovice - KST Kalich Litoměřice B -:- (NVČR Odl.), KST Kalich Litoměřice C - TJ Sokol Mnetěš A -:- (NVČR Odl.), TTC Litoměřice E - SK Štětí E -:- (NVČR Odl.), SK Štětí D - TTC Roudnice C -:- (NVČR Odl.), TTC Roudnice D - Sport team Brozany nad Ohří -:- (NVČR Odl.),
12. kolo:
T.J. Sokol Terezín B - Sport team Brozany nad Ohří -:-, TTC Roudnice D - TTC Roudnice C -:-, SK Štětí D - SK Štětí E -:-, TTC Litoměřice E - TJ Sokol Mnetěš A -:-, KST Kalich Litoměřice C - KST Kalich Litoměřice B -:-, TTC Bohušovice - Stolní tenis Baroni Třebívlice B -:-,
13. kolo:
TTC Bohušovice - T.J. Sokol Terezín B -:-, Stolní tenis Baroni Třebívlice B - KST Kalich Litoměřice C -:-, KST Kalich Litoměřice B - TTC Litoměřice E -:-, TJ Sokol Mnetěš A - SK Štětí D -:-, SK Štětí E - TTC Roudnice D -:-, TTC Roudnice C - Sport team Brozany nad Ohří -:-,
14. kolo:
T.J. Sokol Terezín B - TTC Roudnice C -:-, Sport team Brozany nad Ohří - SK Štětí E -:-, TTC Roudnice D - TJ Sokol Mnetěš A -:-, SK Štětí D - KST Kalich Litoměřice B -:-, TTC Litoměřice E - Stolní tenis Baroni Třebívlice B -:-, KST Kalich Litoměřice C - TTC Bohušovice -:-,
15. kolo:
KST Kalich Litoměřice C - T.J. Sokol Terezín B -:-, TTC Bohušovice - TTC Litoměřice E -:-, Stolní tenis Baroni Třebívlice B - SK Štětí D -:-, KST Kalich Litoměřice B - TTC Roudnice D -:-, TJ Sokol Mnetěš A - Sport team Brozany nad Ohří -:-, SK Štětí E - TTC Roudnice C -:-,
16. kolo:
T.J. Sokol Terezín B - SK Štětí E -:-, TTC Roudnice C - TJ Sokol Mnetěš A -:-, Sport team Brozany nad Ohří - KST Kalich Litoměřice B -:-, TTC Roudnice D - Stolní tenis Baroni Třebívlice B -:-, SK Štětí D - TTC Bohušovice -:-, TTC Litoměřice E - KST Kalich Litoměřice C -:-,
17. kolo:
TTC Litoměřice E - T.J. Sokol Terezín B -:-, KST Kalich Litoměřice C - SK Štětí D -:-, TTC Bohušovice - TTC Roudnice D -:-, Stolní tenis Baroni Třebívlice B - Sport team Brozany nad Ohří -:-, KST Kalich Litoměřice B - TTC Roudnice C -:-, TJ Sokol Mnetěš A - SK Štětí E -:-,
18. kolo:
T.J. Sokol Terezín B - TJ Sokol Mnetěš A -:-, SK Štětí E - KST Kalich Litoměřice B -:-, TTC Roudnice C - Stolní tenis Baroni Třebívlice B -:-, Sport team Brozany nad Ohří - TTC Bohušovice -:-, TTC Roudnice D - KST Kalich Litoměřice C -:-, SK Štětí D - TTC Litoměřice E -:-,
19. kolo:
SK Štětí D - T.J. Sokol Terezín B -:-, TTC Litoměřice E - TTC Roudnice D -:-, KST Kalich Litoměřice C - Sport team Brozany nad Ohří -:-, TTC Bohušovice - TTC Roudnice C -:-, Stolní tenis Baroni Třebívlice B - SK Štětí E -:-, KST Kalich Litoměřice B - TJ Sokol Mnetěš A -:-,
20. kolo:
T.J. Sokol Terezín B - KST Kalich Litoměřice B -:-, TJ Sokol Mnetěš A - Stolní tenis Baroni Třebívlice B -:-, SK Štětí E - TTC Bohušovice -:-, TTC Roudnice C - KST Kalich Litoměřice C -:-, Sport team Brozany nad Ohří - TTC Litoměřice E -:-, TTC Roudnice D - SK Štětí D -:-,
21. kolo:
TTC Roudnice D - T.J. Sokol Terezín B -:-, SK Štětí D - Sport team Brozany nad Ohří -:-, TTC Litoměřice E - TTC Roudnice C -:-, KST Kalich Litoměřice C - SK Štětí E -:-, TTC Bohušovice - TJ Sokol Mnetěš A -:-, Stolní tenis Baroni Třebívlice B - KST Kalich Litoměřice B -:-,
22. kolo:
T.J. Sokol Terezín B - Stolní tenis Baroni Třebívlice B -:-, KST Kalich Litoměřice B - TTC Bohušovice -:-, TJ Sokol Mnetěš A - KST Kalich Litoměřice C -:-, SK Štětí E - TTC Litoměřice E -:-, TTC Roudnice C - SK Štětí D -:-, Sport team Brozany nad Ohří - TTC Roudnice D -:-,
Okresní soutěž 2.třídy
1. kolo:
SK Štětí F - TTC Roudnice E -:-, TJ Sokol Mnetěš B - ST Brozany nad Ohří C -:- (Odloženo), TTC Litoměřice F - SK Štětí G -:-, T.J. Sokol Terezín C - TTC Roudnice F -:-,
2. kolo:
SK Štětí G - T.J. Sokol Terezín C -:-, ST Brozany nad Ohří C - TTC Litoměřice F -:-, TTC Roudnice E - TJ Sokol Mnetěš B -:-, ASK Lovosice A - SK Štětí F -:-,
3. kolo:
TJ Sokol Mnetěš B - ASK Lovosice A -:-, TTC Litoměřice F - TTC Roudnice E -:-, T.J. Sokol Terezín C - ST Brozany nad Ohří C -:-, TTC Roudnice F - SK Štětí G -:-,
4. kolo:
ST Brozany nad Ohří C - TTC Roudnice F -:-, TTC Roudnice E - T.J. Sokol Terezín C -:-, ASK Lovosice A - TTC Litoměřice F -:-, SK Štětí F - TJ Sokol Mnetěš B -:-,
5. kolo:
TTC Litoměřice F - SK Štětí F -:-, T.J. Sokol Terezín C - ASK Lovosice A -:-, TTC Roudnice F - TTC Roudnice E -:-, SK Štětí G - ST Brozany nad Ohří C -:-,
6. kolo:
TTC Roudnice E - SK Štětí G -:-, ASK Lovosice A - TTC Roudnice F -:-, SK Štětí F - T.J. Sokol Terezín C -:-, TJ Sokol Mnetěš B - TTC Litoměřice F -:-,
7. kolo:
T.J. Sokol Terezín C - TJ Sokol Mnetěš B -:-, TTC Roudnice F - SK Štětí F -:-, SK Štětí G - ASK Lovosice A -:-, ST Brozany nad Ohří C - TTC Roudnice E -:-,
8. kolo:
ASK Lovosice A - ST Brozany nad Ohří C -:-, SK Štětí F - SK Štětí G 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladký Vlastimil 2:2, Balogová Andrea 2:2, Klímová Kristýna 2:2, Holer Ladislav 4:0, body hostů: Husáková Věra 2:2, Kučerák Václav 1:3, Havran Michal 2:2, Drtil Roman 1:3), TJ Sokol Mnetěš B - TTC Roudnice F -:-, TTC Litoměřice F - T.J. Sokol Terezín C -:-,
9. kolo:
TTC Roudnice F - TTC Litoměřice F -:-, SK Štětí G - TJ Sokol Mnetěš B -:-, ST Brozany nad Ohří C - SK Štětí F -:-, TTC Roudnice E - ASK Lovosice A -:-,
10. kolo:
TTC Roudnice E - SK Štětí F -:-, ST Brozany nad Ohří C - TJ Sokol Mnetěš B -:-, SK Štětí G - TTC Litoměřice F -:-, TTC Roudnice F - T.J. Sokol Terezín C -:-,
11. kolo:
T.J. Sokol Terezín C - SK Štětí G -:-, TTC Litoměřice F - ST Brozany nad Ohří C -:-, TJ Sokol Mnetěš B - TTC Roudnice E -:-, SK Štětí F - ASK Lovosice A -:-,
12. kolo:
ASK Lovosice A - TJ Sokol Mnetěš B -:-, TTC Roudnice E - TTC Litoměřice F -:-, ST Brozany nad Ohří C - T.J. Sokol Terezín C -:-, SK Štětí G - TTC Roudnice F -:-,
13. kolo:
TTC Roudnice F - ST Brozany nad Ohří C -:-, T.J. Sokol Terezín C - TTC Roudnice E -:-, TTC Litoměřice F - ASK Lovosice A -:-, TJ Sokol Mnetěš B - SK Štětí F -:-,
14. kolo:
SK Štětí F - TTC Litoměřice F -:-, ASK Lovosice A - T.J. Sokol Terezín C -:-, TTC Roudnice E - TTC Roudnice F -:-, ST Brozany nad Ohří C - SK Štětí G -:-,
15. kolo:
SK Štětí G - TTC Roudnice E -:-, TTC Roudnice F - ASK Lovosice A -:-, T.J. Sokol Terezín C - SK Štětí F -:-, TTC Litoměřice F - TJ Sokol Mnetěš B -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Mnetěš B - T.J. Sokol Terezín C -:-, SK Štětí F - TTC Roudnice F -:-, ASK Lovosice A - SK Štětí G -:-, TTC Roudnice E - ST Brozany nad Ohří C -:-,
17. kolo:
ST Brozany nad Ohří C - ASK Lovosice A -:-, SK Štětí G - SK Štětí F -:-, TTC Roudnice F - TJ Sokol Mnetěš B -:-, T.J. Sokol Terezín C - TTC Litoměřice F -:-,
18. kolo:
TTC Litoměřice F - TTC Roudnice F -:-, TJ Sokol Mnetěš B - SK Štětí G -:-, SK Štětí F - ST Brozany nad Ohří C -:-, ASK Lovosice A - TTC Roudnice E -:-,
Okresní soutěž 3.třídy
1. kolo:
T.J. Sokol Terezín D - TJ Žitenice z.s. -:-, TTC Litoměřice G - SK Hrobce -:-, SK Štětí H - Sokol Libochovice B -:-, TTC Roudnice G - ASK Lovosice B -:-,
2. kolo:
TJ Žitenice z.s. - ASK Lovosice B -:-, Sokol Libochovice B - TTC Roudnice G -:-, SK Hrobce - SK Štětí H -:-, T.J. Sokol Terezín D - TTC Litoměřice G -:-,
3. kolo:
TTC Litoměřice G - TJ Žitenice z.s. -:-, SK Štětí H - T.J. Sokol Terezín D -:-, TTC Roudnice G - SK Hrobce -:-, ASK Lovosice B - Sokol Libochovice B -:-,
4. kolo:
TJ Žitenice z.s. - Sokol Libochovice B -:-, SK Hrobce - ASK Lovosice B -:-, T.J. Sokol Terezín D - TTC Roudnice G -:-, TTC Litoměřice G - SK Štětí H -:-,
5. kolo:
SK Štětí H - TJ Žitenice z.s. -:-, TTC Roudnice G - TTC Litoměřice G -:-, ASK Lovosice B - T.J. Sokol Terezín D -:-, Sokol Libochovice B - SK Hrobce -:-,
6. kolo:
TJ Žitenice z.s. - SK Hrobce -:-, T.J. Sokol Terezín D - Sokol Libochovice B -:-, TTC Litoměřice G - ASK Lovosice B -:-, SK Štětí H - TTC Roudnice G -:-,
7. kolo:
TTC Roudnice G - TJ Žitenice z.s. -:-, ASK Lovosice B - SK Štětí H -:-, Sokol Libochovice B - TTC Litoměřice G -:-, SK Hrobce - T.J. Sokol Terezín D -:-,
8. kolo:
TJ Žitenice z.s. - T.J. Sokol Terezín D -:-, SK Hrobce - TTC Litoměřice G -:-, Sokol Libochovice B - SK Štětí H -:-, ASK Lovosice B - TTC Roudnice G -:-,
9. kolo:
ASK Lovosice B - TJ Žitenice z.s. -:-, TTC Roudnice G - Sokol Libochovice B -:-, SK Štětí H - SK Hrobce -:-, TTC Litoměřice G - T.J. Sokol Terezín D -:-,
10. kolo:
TJ Žitenice z.s. - TTC Litoměřice G -:-, T.J. Sokol Terezín D - SK Štětí H -:-, SK Hrobce - TTC Roudnice G -:-, Sokol Libochovice B - ASK Lovosice B -:-,
11. kolo:
Sokol Libochovice B - TJ Žitenice z.s. -:-, ASK Lovosice B - SK Hrobce -:-, TTC Roudnice G - T.J. Sokol Terezín D -:-, SK Štětí H - TTC Litoměřice G -:-,
12. kolo:
TJ Žitenice z.s. - SK Štětí H -:-, TTC Litoměřice G - TTC Roudnice G -:-, T.J. Sokol Terezín D - ASK Lovosice B -:-, SK Hrobce - Sokol Libochovice B -:-,
13. kolo:
SK Hrobce - TJ Žitenice z.s. -:-, Sokol Libochovice B - T.J. Sokol Terezín D -:-, ASK Lovosice B - TTC Litoměřice G -:-, TTC Roudnice G - SK Štětí H -:-,
14. kolo:
TJ Žitenice z.s. - TTC Roudnice G -:-, SK Štětí H - ASK Lovosice B -:-, TTC Litoměřice G - Sokol Libochovice B -:-, T.J. Sokol Terezín D - SK Hrobce -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy