Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1.třídy
1. kolo:
TJ Dolní Zálezly A - SKP Sever Ústí n/L C -:-, TJ Chemička Ústí n/L B - TJ Slovan Chabařovice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Pavel 1:3, Kovář Dušan 4:0, Karásek Jiří 4:0, Duplinský Milan 4:0, body hostů: Šrom Petr 1:3, Bohuslav František 1:3, Kočí Antonín 0:4, Hrad Antonín 1:3), SKP Sever Ústí n/L D - SK Brná A 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vytlačil Václav ml. 0:4, Rada Filip 0:4, Peštová Eva 4:0, WO 0:5, body hostů: Štross Pavel 2:1, Maleček Karel 2:1, Běhounek Michal 2:1, Hájek Petr 2:1, WO 5:0), SK Brná B - TJ Pikron B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Stanislav 2:2, Gromus Michael 3:1, Vinh Nguyen 2:2, Machač Josef 3:0, WO 0:1, body hostů: Mareček Michal 2:1, Kronbauer Marek 0:4, Mergl Milan 0:4, Daněk Miroslav 3:1, WO 1:0), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C - TJ Dolní ZálezlyB 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plutnar Jaroslav 3:0, Konrád Josef 2:1, Konrád Miroslav 3:0, Novák Jiří 3:0, WO 0:4, body hostů: Říha Jaroslav 0:2, Kovář Pavel 0:3, Hrnčíř Jaroslav 0:3, Laskoš Radek 1:2, Rutar Jiří st. 0:1, WO 4:0),
2. kolo:
SKP Sever Ústí n/L C - TJ Dolní ZálezlyB 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Běhounek Marcel 3:1, Vašina Václav 1:3, Malý Štěpán 2:2, Vašinová Karina 3:1, body hostů: Kovář Pavel 2:2, Říha Jaroslav 1:3, Laskoš Radek 2:2, Hrnčíř Jaroslav 2:2), TJ Pikron B - TTC Ústí n/L A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareček Michal 4:0, Kronbauer Marek 3:1, Mergl Milan 3:1, Güttner Roman 2:2, body hostů: Prchal Ladislav 1:3, Holub Jan 2:2, Moravec Jaroslav 1:3, Englic Martin 0:4), SK Brná A - SK Brná B -:-, TJ Slovan Chabařovice A - SKP Sever Ústí n/L D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrom Petr 3:1, Bohuslav František 2:2, Kočí Antonín 2:2, Smrž Zdeněk 0:4, body hostů: Rada Filip 1:3, Peštová Eva 3:1, Vytlačil Václav ml. 2:2, Smetana Václav 3:1), TJ Dolní Zálezly A - TJ Chemička Ústí n/L B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rutar Jiří ml. 4:0, Hladký Miroslav 3:1, Riedel Pavel 4:0, Kopal Petr 4:0, body hostů: Kovář Dušan 0:4, Pospíšil Pavel 0:4, Karásek Jiří 1:3, Barták Tomáš 0:4),
3. kolo:
TJ Chemička Ústí n/L B - SKP Sever Ústí n/L C -:-, SKP Sever Ústí n/L D - TJ Dolní Zálezly A -:-, SK Brná B - TJ Slovan Chabařovice A -:-, TTC Ústí n/L A - SK Brná A -:-, TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C - TJ Pikron B -:-,
4. kolo:
TJ Pikron B - TJ Dolní ZálezlyB -:-, TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C - SK Brná A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konrád Miroslav 1:3, Plutnar Stanislav 3:1, Plutnar Jaroslav 2:2, Novák Jiří 3:1, body hostů: Kmínek Martin 3:1, Hájek Petr 1:3, Štross Pavel 3:1, Maleček Karel 0:4), TJ Slovan Chabařovice A - TTC Ústí n/L A -:-, TJ Dolní Zálezly A - SK Brná B -:-, TJ Chemička Ústí n/L B - SKP Sever Ústí n/L D -:-,
5. kolo:
SKP Sever Ústí n/L D - SKP Sever Ústí n/L C -:-, SK Brná B - TJ Chemička Ústí n/L B -:-, TTC Ústí n/L A - TJ Dolní Zálezly A -:-, TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C - TJ Slovan Chabařovice A -:-, TJ Dolní ZálezlyB - SK Brná A -:-,
6. kolo:
SKP Sever Ústí n/L C - TJ Pikron B -:-, TJ Slovan Chabařovice A - TJ Dolní ZálezlyB -:-, TJ Dolní Zálezly A - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C -:-, TJ Chemička Ústí n/L B - TTC Ústí n/L A -:-, SKP Sever Ústí n/L D - SK Brná B -:-,
7. kolo:
SK Brná B - SKP Sever Ústí n/L C -:-, TTC Ústí n/L A - SKP Sever Ústí n/L D -:-, TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C - TJ Chemička Ústí n/L B -:-, TJ Dolní ZálezlyB - TJ Dolní Zálezly A -:-, TJ Pikron B - SK Brná A -:-,
8. kolo:
SKP Sever Ústí n/L C - SK Brná A -:-, TJ Slovan Chabařovice A - TJ Pikron B -:-, TJ Chemička Ústí n/L B - TJ Dolní ZálezlyB -:-, SKP Sever Ústí n/L D - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C -:-, SK Brná B - TTC Ústí n/L A -:-,
9. kolo:
TTC Ústí n/L A - SKP Sever Ústí n/L C -:-, SK Brná B - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C -:-, TJ Dolní ZálezlyB - SKP Sever Ústí n/L D -:-, TJ Pikron B - TJ Dolní Zálezly A -:-, SK Brná A - TJ Slovan Chabařovice A -:-,
10. kolo:
SKP Sever Ústí n/L C - TJ Slovan Chabařovice A -:-, TJ Dolní Zálezly A - SK Brná A -:-, TJ Chemička Ústí n/L B - TJ Pikron B -:-, SK Brná B - TJ Dolní ZálezlyB -:-, TTC Ústí n/L A - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C -:-,
11. kolo:
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C - SKP Sever Ústí n/L C -:-, TJ Dolní ZálezlyB - TTC Ústí n/L A -:-, TJ Pikron B - SKP Sever Ústí n/L D -:-, SK Brná A - TJ Chemička Ústí n/L B -:-, TJ Slovan Chabařovice A - TJ Dolní Zálezly A -:-,
12. kolo:
SKP Sever Ústí n/L C - TJ Dolní Zálezly A -:-, TJ Slovan Chabařovice A - TJ Chemička Ústí n/L B -:-, SK Brná A - SKP Sever Ústí n/L D -:-, TJ Pikron B - SK Brná B -:-, TJ Dolní ZálezlyB - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C -:-,
13. kolo:
TJ Dolní ZálezlyB - SKP Sever Ústí n/L C -:-, TTC Ústí n/L A - TJ Pikron B -:-, SK Brná B - SK Brná A -:-, TJ Slovan Chabařovice A - SKP Sever Ústí n/L D -:-, TJ Chemička Ústí n/L B - TJ Dolní Zálezly A -:-,
14. kolo:
SKP Sever Ústí n/L C - TJ Chemička Ústí n/L B -:-, TJ Dolní Zálezly A - SKP Sever Ústí n/L D -:-, TJ Slovan Chabařovice A - SK Brná B -:-, SK Brná A - TTC Ústí n/L A -:-, TJ Pikron B - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C -:-,
15. kolo:
TJ Dolní ZálezlyB - TJ Pikron B -:-, SK Brná A - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C -:-, TTC Ústí n/L A - TJ Slovan Chabařovice A -:-, SK Brná B - TJ Dolní Zálezly A -:-, SKP Sever Ústí n/L D - TJ Chemička Ústí n/L B -:-,
16. kolo:
SKP Sever Ústí n/L C - SKP Sever Ústí n/L D -:-, TJ Chemička Ústí n/L B - SK Brná B -:-, TJ Dolní Zálezly A - TTC Ústí n/L A -:-, TJ Slovan Chabařovice A - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C -:-, SK Brná A - TJ Dolní ZálezlyB -:-,
17. kolo:
TJ Pikron B - SKP Sever Ústí n/L C -:-, TJ Dolní ZálezlyB - TJ Slovan Chabařovice A -:-, TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C - TJ Dolní Zálezly A -:-, TTC Ústí n/L A - TJ Chemička Ústí n/L B -:-, SK Brná B - SKP Sever Ústí n/L D -:-,
18. kolo:
SKP Sever Ústí n/L C - SK Brná B -:-, SKP Sever Ústí n/L D - TTC Ústí n/L A -:-, TJ Chemička Ústí n/L B - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C -:-, TJ Dolní Zálezly A - TJ Dolní ZálezlyB -:-, SK Brná A - TJ Pikron B -:-,
19. kolo:
SK Brná A - SKP Sever Ústí n/L C -:-, TJ Pikron B - TJ Slovan Chabařovice A -:-, TJ Dolní ZálezlyB - TJ Chemička Ústí n/L B -:-, TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C - SKP Sever Ústí n/L D -:-, TTC Ústí n/L A - SK Brná B -:-,
20. kolo:
SKP Sever Ústí n/L C - TTC Ústí n/L A -:-, TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C - SK Brná B -:-, SKP Sever Ústí n/L D - TJ Dolní ZálezlyB -:-, TJ Dolní Zálezly A - TJ Pikron B -:-, TJ Slovan Chabařovice A - SK Brná A -:-,
21. kolo:
TJ Slovan Chabařovice A - SKP Sever Ústí n/L C -:-, SK Brná A - TJ Dolní Zálezly A -:-, TJ Pikron B - TJ Chemička Ústí n/L B -:-, TJ Dolní ZálezlyB - SK Brná B -:-, TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C - TTC Ústí n/L A -:-,
22. kolo:
SKP Sever Ústí n/L C - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C -:-, TTC Ústí n/L A - TJ Dolní ZálezlyB -:-, SKP Sever Ústí n/L D - TJ Pikron B -:-, TJ Chemička Ústí n/L B - SK Brná A -:-, TJ Dolní Zálezly A - TJ Slovan Chabařovice A -:-,
Regionální přebor 2.třídy
1. kolo:
TTC Ústí n/L B - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D -:-, SK Brná C - TJ Dolní Zálezly C -:-, SKP Sever Ústí n/L E - TJ Pikron C -:-,
2. kolo:
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D - TJ Pikron C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konrád Miroslav 4:0, Řízek Marek 1:3, Konrád Josef 3:1, Šimpach Josef 2:0, Kacerovský Pavel ml. 1:1, body hostů: Daněk Miroslav 3:1, Cimpl Miroslav 1:3, Hrubeš Milan 1:3, Nitka Zdeněk 0:4), TJ Dolní Zálezly C - SKP Sever Ústí n/L E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Milan 3:0, Košner Jan 1:3, Zíka Tomáš 2:2, Mandovec Václav 2:0, Krušina Vladimír 0:2, WO 1:0, body hostů: Wallach Jindřich 3:1, Pavlík Václav 3:0, Nauš Marek 1:3, Kocábek Pavel 0:4, WO 0:1), TTC Ústí n/L B - SK Brná C 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mráz Jaroslav 1:2, Linka Vladislav 1:2, Kozma Josef 0:2, Páral Rostislav 0:3, Mach Zbyněk 0:1, WO 5:0, body hostů: Kalabisová Danuše 4:0, Traksl Tomáš 2:2, Běhounek Michal 4:0, WO 0:5),
3. kolo:
SK Brná C - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D -:-, SKP Sever Ústí n/L E - TTC Ústí n/L B -:-, TJ Pikron C - TJ Dolní Zálezly C -:-,
4. kolo:
TJ Dolní Zálezly C - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D -:-, TTC Ústí n/L B - TJ Pikron C -:-, SK Brná C - SKP Sever Ústí n/L E -:-,
5. kolo:
SKP Sever Ústí n/L E - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D -:-, TJ Pikron C - SK Brná C -:-, TJ Dolní Zálezly C - TTC Ústí n/L B -:-,
6. kolo:
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D - TTC Ústí n/L B -:-, TJ Dolní Zálezly C - SK Brná C -:-, TJ Pikron C - SKP Sever Ústí n/L E -:-,
7. kolo:
TJ Pikron C - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D -:-, SKP Sever Ústí n/L E - TJ Dolní Zálezly C -:-, SK Brná C - TTC Ústí n/L B -:-,
8. kolo:
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D - SK Brná C -:-, TTC Ústí n/L B - SKP Sever Ústí n/L E -:-, TJ Dolní Zálezly C - TJ Pikron C -:-,
9. kolo:
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D - TJ Dolní Zálezly C -:-, TJ Pikron C - TTC Ústí n/L B -:-, SKP Sever Ústí n/L E - SK Brná C -:-,
10. kolo:
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D - SKP Sever Ústí n/L E -:-, SK Brná C - TJ Pikron C -:-, TTC Ústí n/L B - TJ Dolní Zálezly C -:-,
11. kolo:
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D - TTC Ústí n/L B -:-, TJ Dolní Zálezly C - SK Brná C -:-, TJ Pikron C - SKP Sever Ústí n/L E -:-,
12. kolo:
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D - TJ Pikron C -:-, SKP Sever Ústí n/L E - TJ Dolní Zálezly C -:-, SK Brná C - TTC Ústí n/L B -:-,
13. kolo:
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D - SK Brná C -:-, TTC Ústí n/L B - SKP Sever Ústí n/L E -:-, TJ Pikron C - TJ Dolní Zálezly C -:-,
14. kolo:
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D - TJ Dolní Zálezly C -:-, TJ Pikron C - TTC Ústí n/L B -:-, SKP Sever Ústí n/L E - SK Brná C -:-,
15. kolo:
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D - SKP Sever Ústí n/L E -:-, TJ Pikron C - SK Brná C -:-, TJ Dolní Zálezly C - TTC Ústí n/L B -:-,
16. kolo:
TTC Ústí n/L B - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D -:-, SK Brná C - TJ Dolní Zálezly C -:-, SKP Sever Ústí n/L E - TJ Pikron C -:-,
17. kolo:
TJ Pikron C - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D -:-, TJ Dolní Zálezly C - SKP Sever Ústí n/L E -:-, TTC Ústí n/L B - SK Brná C -:-,
18. kolo:
SK Brná C - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D -:-, SKP Sever Ústí n/L E - TTC Ústí n/L B -:-, TJ Dolní Zálezly C - TJ Pikron C -:-,
19. kolo:
TJ Dolní Zálezly C - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D -:-, TTC Ústí n/L B - TJ Pikron C -:-, SK Brná C - SKP Sever Ústí n/L E -:-,
20. kolo:
SKP Sever Ústí n/L E - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D -:-, SK Brná C - TJ Pikron C -:-, TTC Ústí n/L B - TJ Dolní Zálezly C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy