Výsledky do novin
Regionální přebor muži 1.
1. kolo:
TJ Sokol Rovensko A - TJ Nová Paka C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stuchlík Pavel 1:3, Kozák Patrik 3:1, Varečka Michal 0:4, Vágenknecht Tomáš 4:0, body hostů: Virag Miroslav 2:2, Stuchlik Jiří 1:3, Růžek Roman 3:1, Kadavý Šimon 2:2), TJ Lázně Bělohrad B - TJ Sokol Libáň A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Jan 4:0, Fejfar Zdeněk 2:2, Ordáň Martin 3:1, Šulc Milan 4:0, body hostů: Horák Vlastimil 1:3, Vaníček Jiří 0:4, Horák Robert 1:3, Verner Pavel 1:3), TJ Jičín C - TJ Jiskra Hořice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohut Jan 2:2, Novotný Milan 2:2, Harcuba Petr 0:4, Novotný Zdeněk 1:3, body hostů: Vzorek Rudolf 4:0, Kvapil Antonín 4:0, Zelený Martin 2:2, Krejčí Vojtěch 1:3), TJ Sokol Chomutice B - SK Miletín A 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tonarová Tereza 2:1, Dürschmied Jan 3:0, Průša Pavel 3:0, Kučera Ondřej 3:0, WO 5:0, body hostů: Hladký Karel 0:4, Drahonínský Marek 0:4, Petr Miloš 1:3, WO 0:5),
2. kolo:
TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Radim A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Roman 4:0, Štěpánek Zdeněk 4:0, Zelený Martin 2:2, Kvapil Antonín 4:0, body hostů: Breuer Jan 1:3, Stříbrný Karel 0:4, Myšík Tomáš 0:4, Míka Pavel 1:3), TJ Sokol Libáň A - TJ Jičín C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaníček Jiří 4:0, Horák Robert 2:2, Horák Vlastimil 3:1, Verner Pavel 2:2, body hostů: Kohut Jan 1:3, Novotný Milan 0:4, Harcuba Petr 1:3, Novotný Zdeněk 3:1), TJ Nová Paka C - TJ Lázně Bělohrad B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Virag Miroslav 2:2, Růžek Roman 3:1, Kadavý Šimon 4:0, Stoklas Horst 2:2, body hostů: Šulc Milan 0:4, Zívr Pavel 1:3, Šulc Jan 3:1, Ordáň Martin 1:3), TJ Butoves A - TJ Sokol Rovensko A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grym Petr 3:1, Hlawatschke Aleš 2:2, Žďárský Miroslav 0:4, Jón Leoš 0:2, Hlawatschke Alfréd st. 0:2, body hostů: Varečka Michal 3:1, Kozák Patrik 2:2, Stuchlík Pavel 2:2, Vágenknecht Tomáš 4:0),
3. kolo:
TJ Lázně Bělohrad B - TJ Butoves A -:-, TJ Jičín C - TJ Nová Paka C -:-, TJ Sokol Radim A - TJ Sokol Libáň A -:-, TJ Sokol Chomutice B - TJ Jiskra Hořice A -:-,
4. kolo:
TJ Jiskra Hořice A - SK Miletín A -:-, TJ Sokol Libáň A - TJ Sokol Chomutice B -:-, TJ Nová Paka C - TJ Sokol Radim A -:-, TJ Butoves A - TJ Jičín C -:-, TJ Sokol Rovensko A - TJ Lázně Bělohrad B -:-,
5. kolo:
TJ Jičín C - TJ Sokol Rovensko A -:-, TJ Sokol Radim A - TJ Butoves A -:-, TJ Sokol Chomutice B - TJ Nová Paka C -:-, SK Miletín A - TJ Sokol Libáň A -:-,
6. kolo:
TJ Nová Paka C - SK Miletín A -:-, TJ Butoves A - TJ Sokol Chomutice B -:-, TJ Sokol Rovensko A - TJ Sokol Radim A -:-, TJ Lázně Bělohrad B - TJ Jičín C -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Radim A - TJ Lázně Bělohrad B -:-, TJ Sokol Chomutice B - TJ Sokol Rovensko A -:-, SK Miletín A - TJ Butoves A -:-, TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Libáň A -:-,
8. kolo:
TJ Nová Paka C - TJ Jiskra Hořice A -:-, TJ Sokol Rovensko A - SK Miletín A -:-, TJ Lázně Bělohrad B - TJ Sokol Chomutice B -:-, TJ Jičín C - TJ Sokol Radim A -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Chomutice B - TJ Jičín C -:-, SK Miletín A - TJ Lázně Bělohrad B -:-, TJ Jiskra Hořice A - TJ Butoves A -:-, TJ Sokol Libáň A - TJ Nová Paka C -:-,
10. kolo:
TJ Butoves A - TJ Sokol Libáň A -:-, TJ Sokol Rovensko A - TJ Jiskra Hořice A -:-, TJ Jičín C - SK Miletín A -:-, TJ Sokol Radim A - TJ Sokol Chomutice B -:-,
11. kolo:
SK Miletín A - TJ Sokol Radim A -:-, TJ Jiskra Hořice A - TJ Lázně Bělohrad B -:-, TJ Sokol Libáň A - TJ Sokol Rovensko A -:-, TJ Nová Paka C - TJ Butoves A -:-,
Regionální přebor muži 2
1. kolo:
TJ Sokol Chlumec C - TJ Sokol Nemyčeves B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kycelt Lukáš 1:3, Veselý Zdeněk 0:4, Havlín Jan 2:2, Koníček Jan 1:3, body hostů: Stránský Michal 3:1, Trč Roman st. 4:0, Olejarčík Stanislav 2:2, Macek David 3:1), TJ Jiskra Hořice B - TJ Jičín D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zelený Martin 3:1, Šotek Jan 1:3, Zemánek Vladimír 2:2, Vyskočil Petr 2:2, body hostů: Havránek Lukáš 1:3, Kryl Jaroslav 3:1, Augustin Ondřej 1:3, Rejha Josef 3:1), TJ Sokol Libáň B - TJ Lázně Bělohrad C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakoubek Václav 2:2, Horák Robert 1:3, Valnoha Milan 2:2, Horák David 0:2, Plíšek Pavel 0:2, body hostů: Šulc Jan 4:0, Vít Jiří 2:2, Petřivý Milan 3:1, Šulc Jiří 2:2), TJ Nová Paka D - TJ Sokol Lány A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morávek Jiří ml. 2:2, Stuchlik Jiří 3:1, Hanuš Jaromír 2:2, Plecháčová Pavlína 2:2, body hostů: Stuchlík Petr 2:2, Vokrouhlecký Jiří 2:2, Vokrouhlecký David 2:2, Vokrouhlecký Zdeněk 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Lány A - TJ Sokol Železnice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokrouhlecký David 3:1, Vokrouhlecký Jiří 3:1, Stuchlík Petr 4:0, Vokrouhlecký Zdeněk 3:1, body hostů: Vraštil Jiří 0:4, Kabela Filip 2:2, Ježková Zuzana 0:4, Kudrnáč Miloslav 1:3), TJ Lázně Bělohrad C - TJ Nová Paka D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřivý Milan 3:1, Vít Jiří 2:2, Šulc Jiří 1:3, Šulc Jan 4:0, body hostů: Nožička Jaroslav 0:4, Stuchlik Jiří 2:2, Morávek Jiří ml. 3:1, Plecháčová Pavlína 1:3), TJ Jičín D - TJ Sokol Libáň B -:-, TJ Sokol Nemyčeves B - TJ Jiskra Hořice B 3:15 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Michal 1:3, Bílek Miloslav 0:4, Nosek Milan 0:4, Rössler Leoš 0:4, body hostů: Zelený Martin 4:0, Šotek Jan 4:0, Zemánek Vladimír 4:0, Vyskočil Petr 3:1), TJ TK Žlunice A - TJ Sokol Chlumec C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansta Josef 4:0, Smutný Přemysl 1:2, Němeček Ladislav 3:1, Haken Jiří 2:2, Mokošin Petr 1:0, body hostů: Veselý Zdeněk 0:4, Kycelt Lukáš 2:2, Koníček Jan 0:4, Havlín Jan 3:1),
3. kolo:
TJ Jiskra Hořice B - TJ TK Žlunice A -:-, TJ Sokol Libáň B - TJ Sokol Nemyčeves B -:-, TJ Nová Paka D - TJ Jičín D -:-, TJ Sokol Železnice A - TJ Lázně Bělohrad C -:-,
4. kolo:
TJ Jičín D - TJ Sokol Železnice A -:-, TJ Sokol Nemyčeves B - TJ Nová Paka D -:-, TJ TK Žlunice A - TJ Sokol Libáň B -:-, TJ Sokol Chlumec C - TJ Jiskra Hořice B -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Libáň B - TJ Sokol Chlumec C -:-, TJ Sokol Železnice A - TJ Sokol Nemyčeves B -:-, TJ Sokol Lány A - TJ Lázně Bělohrad C -:-, TJ Nová Paka D - TJ TK Žlunice A -:-,
6. kolo:
TJ Jičín D - TJ Sokol Lány A -:-, TJ TK Žlunice A - TJ Sokol Železnice A -:-, TJ Sokol Chlumec C - TJ Nová Paka D -:-, TJ Jiskra Hořice B - TJ Sokol Libáň B -:-,
7. kolo:
TJ Nová Paka D - TJ Jiskra Hořice B -:-, TJ Sokol Železnice A - TJ Sokol Chlumec C -:-, TJ Sokol Lány A - TJ Sokol Nemyčeves B -:-, TJ Lázně Bělohrad C - TJ Jičín D -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Nemyčeves B - TJ Lázně Bělohrad C -:-, TJ TK Žlunice A - TJ Sokol Lány A -:-, TJ Jiskra Hořice B - TJ Sokol Železnice A -:-, TJ Sokol Libáň B - TJ Nová Paka D -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Železnice A - TJ Sokol Libáň B -:-, TJ Sokol Lány A - TJ Sokol Chlumec C -:-, TJ Lázně Bělohrad C - TJ TK Žlunice A -:-, TJ Jičín D - TJ Sokol Nemyčeves B -:-,
10. kolo:
TJ TK Žlunice A - TJ Jičín D -:-, TJ Sokol Chlumec C - TJ Lázně Bělohrad C -:-, TJ Jiskra Hořice B - TJ Sokol Lány A -:-, TJ Nová Paka D - TJ Sokol Železnice A -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Lány A - TJ Sokol Libáň B -:-, TJ Lázně Bělohrad C - TJ Jiskra Hořice B -:-, TJ Jičín D - TJ Sokol Chlumec C -:-, TJ Sokol Nemyčeves B - TJ TK Žlunice A -:-,
Regionální přebor muži 3
1. kolo:
SK Miletín B - TJ Sokol Železnice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fof Ladislav 2:2, Plecháč Roman 4:0, Rais Roman 2:2, Balihar Jan 3:1, body hostů: Krétová Monika 1:3, Ježková Zuzana 2:2, Jindra Zbyněk 0:4, Švanda Ondřej 2:2), TJ Jiskra Hořice C - TJ Jičín E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hovad Martin 2:2, Krejčí Vojtěch 3:1, Hovad David 4:0, Samek Jiří 3:1, body hostů: Kříž Milan st. 2:2, Karták Kryštof 0:4, Jenka Martin 0:4, Kuba Vojtěch 2:2), PINGO Chyjice A - TJ Lázně Bělohrad D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šolc Jiří 1:3, Douša Tomáš 3:1, Mádlo Josef 4:0, Douša Jiří 2:2, body hostů: Hoza Roman 2:2, Jína Vojtěch 3:1, Stehlík Emil 0:4, Václavík Josef 1:3), TJ Sokol Nemyčeves C - TJ Sokol Rovensko B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pulec Jan 2:2, Rössler Leoš 2:2, Bareš Jaromír 3:1, Nosek Milan 4:0, body hostů: Šteffan Jan 3:1, Borovička Zdeněk 0:4, Tyrychtr Milan 1:3, Drahoňovský Zdeněk 1:3), TJ Sokol Roškopov A - SK Miletín C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafář Jaromír 2:2, Zuzánek Karel 2:2, Krejčí Petr ml. 3:1, Stuchlík Jiří 1:3, body hostů: Kozák Filip 0:4, Černík Luděk 2:2, Drahonínský Marek 2:2, Petr Miloš 4:0),
2. kolo:
TJ Sokol Železnice B - SK Miletín C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švanda Ondřej 2:2, Ježková Zuzana 2:2, Jindra Zbyněk 2:2, Krétová Monika 2:2, body hostů: Petr Miloš 3:1, Petrová Soňa 0:4, Černík Luděk 3:1, Drahonínský Marek 2:2), TJ Sokol Rovensko B - TJ Sokol Roškopov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šteffan Jan 3:1, Drahoňovský Zdeněk 1:3, Tyrychtr Milan 2:2, Ježek Josef 2:2, body hostů: Krejčí Josef st. 4:0, Šafář Jaromír 0:4, Krejčí Petr ml. 3:1, Stuchlík Jiří 1:3), TJ Lázně Bělohrad D - TJ Sokol Nemyčeves C -:-, TJ Jičín E - PINGO Chyjice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jenka Martin 0:4, Kunášek František 2:0, Kuba Vojtěch 0:4, Kříž Milan st. 2:2, Zikmund Zbyněk 0:2, body hostů: Douša Jiří 2:2, Douša Tomáš 3:1, Douša Luboš 3:1, Šolc Jiří 4:0), TJ SOKOL Stará Paka C - TJ Jiskra Hořice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vávra Pavel 4:0, Krutský Jiří ml. 1:1, Krutský Jiří st. 4:0, Handschug Jan 3:1, Havelka Martin 0:2, body hostů: Krejčí Vojtěch 1:3, Samek Jiří 1:3, Hovad David 1:3, Hovad Martin 1:3),
3. kolo:
TJ Jiskra Hořice C - SK Miletín B -:-, PINGO Chyjice A - TJ SOKOL Stará Paka C -:-, TJ Sokol Nemyčeves C - TJ Jičín E -:-, TJ Sokol Roškopov A - TJ Lázně Bělohrad D -:-, SK Miletín C - TJ Sokol Rovensko B -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Železnice B - TJ Sokol Rovensko B -:-, TJ Lázně Bělohrad D - SK Miletín C -:-, TJ Jičín E - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ SOKOL Stará Paka C - TJ Sokol Nemyčeves C -:-, SK Miletín B - PINGO Chyjice A -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Nemyčeves C - SK Miletín B -:-, TJ Jiskra Hořice C - TJ Sokol Železnice B -:-, TJ Sokol Roškopov A - TJ SOKOL Stará Paka C -:-, SK Miletín C - TJ Jičín E -:-, TJ Sokol Rovensko B - TJ Lázně Bělohrad D -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Železnice B - TJ Lázně Bělohrad D -:-, TJ Jičín E - TJ Sokol Rovensko B -:-, TJ SOKOL Stará Paka C - SK Miletín C -:-, SK Miletín B - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ Jiskra Hořice C - PINGO Chyjice A -:-,
7. kolo:
PINGO Chyjice A - TJ Sokol Železnice B -:-, TJ Sokol Nemyčeves C - TJ Jiskra Hořice C -:-, SK Miletín C - SK Miletín B -:-, TJ Sokol Rovensko B - TJ SOKOL Stará Paka C -:-, TJ Lázně Bělohrad D - TJ Jičín E -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Železnice B - TJ Jičín E -:-, TJ SOKOL Stará Paka C - TJ Lázně Bělohrad D -:-, SK Miletín B - TJ Sokol Rovensko B -:-, TJ Jiskra Hořice C - TJ Sokol Roškopov A -:-, PINGO Chyjice A - TJ Sokol Nemyčeves C -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Nemyčeves C - TJ Sokol Železnice B -:-, TJ Sokol Roškopov A - PINGO Chyjice A -:-, SK Miletín C - TJ Jiskra Hořice C -:-, TJ Lázně Bělohrad D - SK Miletín B -:-, TJ Jičín E - TJ SOKOL Stará Paka C -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Železnice B - TJ SOKOL Stará Paka C -:-, SK Miletín B - TJ Jičín E -:-, TJ Jiskra Hořice C - TJ Sokol Rovensko B -:-, PINGO Chyjice A - SK Miletín C -:-, TJ Sokol Nemyčeves C - TJ Sokol Roškopov A -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Roškopov A - TJ Sokol Železnice B -:-, SK Miletín C - TJ Sokol Nemyčeves C -:-, TJ Sokol Rovensko B - PINGO Chyjice A -:-, TJ Lázně Bělohrad D - TJ Jiskra Hořice C -:-, TJ SOKOL Stará Paka C - SK Miletín B -:-,
Regionální přebor muži 4
1. kolo:
TJ Sokol Valdice B - TJ Sokol Chomutice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bilanský Přemysl 3:0, Imlauf Martin 3:1, Bukartyk Jiří 2:0, Hlava Martin 4:0, WO 0:3, body hostů: Průša Jiří 1:2, Jón Miloš 0:3, Scháňko Jiří 0:4, Petráček Vratislav 0:3, WO 3:0), TJ Sokol Rovensko C - TJ Sokol Nemyčeves D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup David 3:1, Bém Vladimír 2:2, Brožek Tomáš 1:3, Stantejský Jaroslav 4:0, body hostů: Pulec Jan 1:3, Zedek Pavel 0:4, Hrdý Bohuslav 2:2, Rössler Leoš 3:1), TJ Sokol Kopidlno A - PINGO Chyjice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brodský František 2:2, Ševců Václav 0:2, Machačný Alois 1:3, Masák Radek 2:2, Pelant Petr 2:0, body hostů: Tintěra Aleš 4:0, Šolc Jiří 4:0, Douša Luboš 1:3, Stránský Tomáš 0:4), TJ Sokol Úbislavice A - TJ Jiskra Nový Bydžov C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vít Radek 4:0, Brendl Lukáš 4:0, Brendl Filip 3:1, Samler Milan 1:1, Pakosta David 1:1, body hostů: Sixta Jakub 0:4, Panocha Jan 2:2, Štefan Martin 1:3, Žibrún Robert 0:4), TJ Nová Paka E - TJ SOKOL Popovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knap Jan 2:2, Osten Pavel 3:1, Vydra Roman 0:4, Nožička Jaroslav 3:1, body hostů: Kazda Václav st. 1:3, Farkaš Jiří 1:3, Šamko Vladislav st. 2:2, Kazda Petr 4:0), TJ Sokol Železnice C - TJ Butoves B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švanda Ondřej 4:0, Hrabala Jan 1:3, Tominec Ivan 4:0, Kabela Miloš 1:3, body hostů: Konůpek Ladislav ml. 2:2, Konůpek Ladislav st. 2:2, Zhouf Václav 0:2, Volek Jan 1:3, Hlawatschke Alfréd st. 1:1),
2. kolo:
TJ Sokol Chomutice C - TJ Butoves B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša Jiří 4:0, Dürschmied Jan st. 4:0, Scháňko Jiří 2:0, Jón Miloš 3:1, Petráček Vratislav 0:2, body hostů: Konůpek Ladislav st. 2:2, Konůpek Ladislav ml. 0:4, Volek Jan 0:4, Zhouf Václav 1:3), TJ SOKOL Popovice A - TJ Sokol Železnice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kazda Václav st. 3:1, Šamko Vladislav ml. 2:2, Farkaš Jiří 3:1, Šamko Vladislav st. 2:2, body hostů: Tominec Ivan 2:2, Hrabala Jan 2:2, Kabela Miloš 1:3, Švanda Ondřej 1:3), TJ Jiskra Nový Bydžov C - TJ Nová Paka E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veinfurter Karel 2:2, Sauer Miroslav 3:1, Haltuf David 3:1, Štefan Martin 1:3, body hostů: Osten Pavel 3:1, Vydra Roman 1:3, Milický Tomáš 1:3, Albrecht Roman 2:2), PINGO Chyjice B - TJ Sokol Úbislavice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Douša Luboš 3:1, Tintěra Aleš 4:0, Šolc Jiří 4:0, Stránský Tomáš 1:3, body hostů: Samler Milan 0:4, Vít Radek 1:3, Brendl Filip 1:3, Brendl Lukáš 2:2), TJ Sokol Nemyčeves D - TJ Sokol Kopidlno A -:-, TJ Sokol Valdice B - TJ Sokol Rovensko C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bilanský Přemysl 4:0, Bukartyk Jiří 2:0, Imlauf Martin 3:1, Hlava Martin 4:0, WO 0:2, body hostů: Brožek Tomáš 0:4, Kupec František 0:4, Mráz Luboš 1:2, Stantejský Jaroslav 0:3, WO 2:0),
3. kolo:
TJ Sokol Rovensko C - TJ Sokol Chomutice C -:-, TJ Sokol Kopidlno A - TJ Sokol Valdice B -:-, TJ Sokol Úbislavice A - TJ Sokol Nemyčeves D -:-, TJ Nová Paka E - PINGO Chyjice B -:-, TJ Sokol Železnice C - TJ Jiskra Nový Bydžov C -:-, TJ Butoves B - TJ SOKOL Popovice A -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Chomutice C - TJ SOKOL Popovice A -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov C - TJ Butoves B -:-, PINGO Chyjice B - TJ Sokol Železnice C -:-, TJ Sokol Nemyčeves D - TJ Nová Paka E -:-, TJ Sokol Valdice B - TJ Sokol Úbislavice A -:-, TJ Sokol Rovensko C - TJ Sokol Kopidlno A -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Kopidlno A - TJ Sokol Chomutice C -:-, TJ Sokol Úbislavice A - TJ Sokol Rovensko C -:-, TJ Nová Paka E - TJ Sokol Valdice B -:-, TJ Sokol Železnice C - TJ Sokol Nemyčeves D -:-, TJ Butoves B - PINGO Chyjice B -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ Jiskra Nový Bydžov C -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Chomutice C - TJ Jiskra Nový Bydžov C -:-, PINGO Chyjice B - TJ SOKOL Popovice A -:-, TJ Sokol Nemyčeves D - TJ Butoves B -:-, TJ Sokol Valdice B - TJ Sokol Železnice C -:-, TJ Sokol Kopidlno A - TJ Sokol Úbislavice A -:-, TJ Sokol Rovensko C - TJ Nová Paka E -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Úbislavice A - TJ Sokol Chomutice C -:-, TJ Nová Paka E - TJ Sokol Kopidlno A -:-, TJ Sokol Železnice C - TJ Sokol Rovensko C -:-, TJ Butoves B - TJ Sokol Valdice B -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ Sokol Nemyčeves D -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov C - PINGO Chyjice B -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Chomutice C - PINGO Chyjice B -:-, TJ Sokol Nemyčeves D - TJ Jiskra Nový Bydžov C -:-, TJ Sokol Valdice B - TJ SOKOL Popovice A -:-, TJ Sokol Rovensko C - TJ Butoves B -:-, TJ Sokol Kopidlno A - TJ Sokol Železnice C -:-, TJ Sokol Úbislavice A - TJ Nová Paka E -:-,
9. kolo:
TJ Nová Paka E - TJ Sokol Chomutice C -:-, TJ Sokol Železnice C - TJ Sokol Úbislavice A -:-, TJ Butoves B - TJ Sokol Kopidlno A -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ Sokol Rovensko C -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov C - TJ Sokol Valdice B -:-, PINGO Chyjice B - TJ Sokol Nemyčeves D -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Chomutice C - TJ Sokol Nemyčeves D -:-, TJ Sokol Valdice B - PINGO Chyjice B -:-, TJ Sokol Rovensko C - TJ Jiskra Nový Bydžov C -:-, TJ Sokol Kopidlno A - TJ SOKOL Popovice A -:-, TJ Sokol Úbislavice A - TJ Butoves B -:-, TJ Nová Paka E - TJ Sokol Železnice C -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Železnice C - TJ Sokol Chomutice C -:-, TJ Butoves B - TJ Nová Paka E -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ Sokol Úbislavice A -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov C - TJ Sokol Kopidlno A -:-, PINGO Chyjice B - TJ Sokol Rovensko C -:-, TJ Sokol Nemyčeves D - TJ Sokol Valdice B -:-,
Regionální přebor muži 5
1. kolo:
SK Miletín D - TJ Sokol Roškopov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kněžourek Vladimír 0:1, Řehák Michal 3:1, Portík Luboš 3:1, Šotola Petr 2:2, Hátle Jan 2:1, body hostů: Sochor Luděk 4:0, Zuzánek Karel 0:4, Rajm Pavel 2:2, Rajm Matyáš 0:4), TJ SOKOL Popovice B - TTC Slatiny A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šamko Vladislav ml. 0:4, Valeš Václav 1:3, Farkaš Jiří 3:1, Šamko Vladislav st. 3:1, body hostů: Debnár Josef 3:1, Martínek Jiří 2:2, Hampl Jindřich 2:2, Svobodová Šárka 1:1, Bílek Zdeněk 1:1), TJ Lázně Bělohrad E - TJ Sokol Radim B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knězáček Jiří 3:1, Vajdl Tomáš 3:1, Jína Vojtěch 3:1, Kout Filip 2:2, body hostů: Adolf Tomáš 0:4, Čermák Josef st. 0:4, Vrabec Dušan 1:3, Šimek Milan 4:0), PINGO Chyjice C - TJ Lázně Bělohrad F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zelinger David 1:3, Stránský Tomáš 4:0, Veselý Milan 4:0, Šolc Dominik 0:1, Havíř Josef 0:3, body hostů: Vítová Daniela st. 2:2, Vítová Daniela ml. 2:2, Šmika Hugo 1:3, Krausová Michaela 2:2), TJ Sokol Nemyčeves E - TJ Sokol Rovensko D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdý Bohuslav 4:0, Ludvík Luděk 3:1, Zedek Pavel 3:1, Palička Josef 2:0, Rejman Bohumil 1:1, body hostů: Brožek Tomáš 2:2, Kupec František 0:4, Tichý Jakub 0:4, Petrásek Václav 1:3), Stolní tenis Sobotka A - TJ TK Žlunice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Najman Tomáš 4:0, Kuchař Petr 2:2, Zahradník Václav 2:0, Fejfar Milan 4:0, Hofman Zdeněk 2:0, body hostů: Karpaš Pavel 0:4, Horák Roman 1:3, Nechanický Pavel 0:4, Mázor Petr 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Roškopov B - TJ TK Žlunice B -:-, TJ Sokol Rovensko D - Stolní tenis Sobotka A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brožek Tomáš 1:3, Petrásek Václav 0:4, Kupec František 0:4, Tichý Jakub 0:4, body hostů: Najman Tomáš 4:0, Kozák Vratislav 4:0, Zahradník Václav 3:1, Fejfar Milan 4:0), TJ Lázně Bělohrad F - TJ Sokol Nemyčeves E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brykner Antonín 3:1, Krausová Michaela 0:4, Vítová Daniela st. 0:4, Vítová Daniela ml. 2:2, body hostů: Homola Ondřej 2:1, Hrdý Bohuslav 4:0, Ludvík Luděk 3:1, Palička Josef 2:2, Rejman Bohumil 0:1), TJ Sokol Radim B - PINGO Chyjice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrabec Dušan 4:0, Čermák Josef st. 4:0, Šimek Milan 4:0, Adolf Tomáš 2:2, body hostů: Veselý Radek 0:4, Zelinger David 0:4, Veselý Milan 1:3, Šolc Dominik 1:3), TTC Slatiny A - TJ Lázně Bělohrad E 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martínek Jiří 1:3, Hampl Jindřich 0:4, Bílek Zdeněk 0:4, Tobiáš Lubomír 0:4, body hostů: Knězáček Jiří 3:1, Klejch Karel 4:0, Vajdl Tomáš 4:0, Jína Vojtěch 4:0), SK Miletín D - TJ SOKOL Popovice B -:-,
3. kolo:
TJ SOKOL Popovice B - TJ Sokol Roškopov B -:-, TJ Lázně Bělohrad E - SK Miletín D -:-, PINGO Chyjice C - TTC Slatiny A -:-, TJ Sokol Nemyčeves E - TJ Sokol Radim B -:-, Stolní tenis Sobotka A - TJ Lázně Bělohrad F -:-, TJ TK Žlunice B - TJ Sokol Rovensko D -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Roškopov B - TJ Sokol Rovensko D -:-, TJ Lázně Bělohrad F - TJ TK Žlunice B -:-, TJ Sokol Radim B - Stolní tenis Sobotka A -:-, TTC Slatiny A - TJ Sokol Nemyčeves E -:-, SK Miletín D - PINGO Chyjice C -:-, TJ SOKOL Popovice B - TJ Lázně Bělohrad E -:-,
5. kolo:
TJ Lázně Bělohrad E - TJ Sokol Roškopov B -:-, PINGO Chyjice C - TJ SOKOL Popovice B -:-, TJ Sokol Nemyčeves E - SK Miletín D -:-, Stolní tenis Sobotka A - TTC Slatiny A -:-, TJ TK Žlunice B - TJ Sokol Radim B -:-, TJ Sokol Rovensko D - TJ Lázně Bělohrad F -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Roškopov B - TJ Lázně Bělohrad F -:-, TJ Sokol Radim B - TJ Sokol Rovensko D -:-, TTC Slatiny A - TJ TK Žlunice B -:-, SK Miletín D - Stolní tenis Sobotka A -:-, TJ SOKOL Popovice B - TJ Sokol Nemyčeves E -:-, TJ Lázně Bělohrad E - PINGO Chyjice C -:-,
7. kolo:
PINGO Chyjice C - TJ Sokol Roškopov B -:-, TJ Sokol Nemyčeves E - TJ Lázně Bělohrad E -:-, Stolní tenis Sobotka A - TJ SOKOL Popovice B -:-, TJ TK Žlunice B - SK Miletín D -:-, TJ Sokol Rovensko D - TTC Slatiny A -:-, TJ Lázně Bělohrad F - TJ Sokol Radim B -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Roškopov B - TJ Sokol Radim B -:-, TTC Slatiny A - TJ Lázně Bělohrad F -:-, SK Miletín D - TJ Sokol Rovensko D -:-, TJ SOKOL Popovice B - TJ TK Žlunice B -:-, TJ Lázně Bělohrad E - Stolní tenis Sobotka A -:-, PINGO Chyjice C - TJ Sokol Nemyčeves E -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Nemyčeves E - TJ Sokol Roškopov B -:-, Stolní tenis Sobotka A - PINGO Chyjice C -:-, TJ TK Žlunice B - TJ Lázně Bělohrad E -:-, TJ Sokol Rovensko D - TJ SOKOL Popovice B -:-, TJ Lázně Bělohrad F - SK Miletín D -:-, TJ Sokol Radim B - TTC Slatiny A -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Roškopov B - TTC Slatiny A -:-, SK Miletín D - TJ Sokol Radim B -:-, TJ SOKOL Popovice B - TJ Lázně Bělohrad F -:-, TJ Lázně Bělohrad E - TJ Sokol Rovensko D -:-, PINGO Chyjice C - TJ TK Žlunice B -:-, TJ Sokol Nemyčeves E - Stolní tenis Sobotka A -:-,
11. kolo:
Stolní tenis Sobotka A - TJ Sokol Roškopov B -:-, TJ TK Žlunice B - TJ Sokol Nemyčeves E -:-, TJ Sokol Rovensko D - PINGO Chyjice C -:-, TJ Lázně Bělohrad F - TJ Lázně Bělohrad E -:-, TJ Sokol Radim B - TJ SOKOL Popovice B -:-, TTC Slatiny A - SK Miletín D -:-,
Regionální přebor dorost
1. kolo:
TJ Sokol Úbislavice A - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ Sokol Lány A - TJ Sokol Radim A -:-, TJ Sokol Úbislavice A - TJ Sokol Lány A -:-, TJ Sokol Roškopov A - TJ Sokol Radim A -:-, TJ Sokol Úbislavice A - TJ Sokol Radim A -:-, TJ Sokol Roškopov A - TJ Sokol Lány A -:-, TJ Sokol Valdice A - TJ Jičín A -:-, TJ Sokol Železnice A - TJ Sokol Nemyčeves A -:-, TJ Sokol Valdice A - TJ Sokol Železnice A -:-, TJ Jičín A - TJ Sokol Nemyčeves A -:-, TJ Sokol Valdice A - TJ Sokol Nemyčeves A -:-, TJ Jičín A - TJ Sokol Železnice A -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ TK Žlunice A -:-, PINGO Chyjice A - TJ Sokol Chomutice A -:-, TJ SOKOL Popovice A - PINGO Chyjice A -:-, TJ TK Žlunice A - TJ Sokol Chomutice A -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ Sokol Chomutice A -:-, TJ TK Žlunice A - PINGO Chyjice A -:-, TJ Lázně Bělohrad A - TJ Lázně Bělohrad B -:-, TJ Lázně Bělohrad B - SK Miletín A -:-, TJ Lázně Bělohrad A - SK Miletín A -:-,
2. kolo:
TJ Lázně Bělohrad A - TJ Sokol Úbislavice A -:-, TJ Sokol Valdice A - TJ SOKOL Popovice A -:-, TJ Lázně Bělohrad A - TJ Sokol Valdice A -:-, TJ Sokol Úbislavice A - TJ SOKOL Popovice A -:-, TJ Lázně Bělohrad A - TJ SOKOL Popovice A -:-, TJ Sokol Úbislavice A - TJ Sokol Valdice A -:-, TJ Sokol Lány A - TJ Lázně Bělohrad B -:-, TJ Jičín A - TJ TK Žlunice A -:-, TJ Sokol Lány A - TJ Jičín A -:-, TJ Lázně Bělohrad B - TJ TK Žlunice A -:-, TJ Sokol Lány A - TJ TK Žlunice A -:-, TJ Lázně Bělohrad B - TJ Jičín A -:-, TJ Sokol Železnice A - TJ Sokol Radim A -:-, PINGO Chyjice A - SK Miletín A -:-, TJ Sokol Železnice A - PINGO Chyjice A -:-, TJ Sokol Radim A - SK Miletín A -:-, TJ Sokol Železnice A - SK Miletín A -:-, TJ Sokol Radim A - PINGO Chyjice A -:-, TJ Sokol Roškopov A - TJ Sokol Nemyčeves A -:-, TJ Sokol Nemyčeves A - TJ Sokol Chomutice A -:-, TJ Sokol Roškopov A - TJ Sokol Chomutice A -:-,
3. kolo:
TJ Sokol Chomutice A - TJ Sokol Valdice A -:-, SK Miletín A - TJ Sokol Lány A -:-, TJ Sokol Chomutice A - SK Miletín A -:-, TJ Sokol Valdice A - TJ Sokol Lány A -:-, TJ Sokol Chomutice A - TJ Sokol Lány A -:-, TJ Sokol Valdice A - SK Miletín A -:-, TJ Sokol Nemyčeves A - TJ SOKOL Popovice A -:-, TJ Sokol Radim A - TJ Lázně Bělohrad B -:-, TJ Sokol Nemyčeves A - TJ Sokol Radim A -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ Lázně Bělohrad B -:-, TJ Sokol Nemyčeves A - TJ Lázně Bělohrad B -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ Sokol Radim A -:-, TJ TK Žlunice A - TJ Lázně Bělohrad A -:-, TJ Sokol Železnice A - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ TK Žlunice A - TJ Sokol Železnice A -:-, TJ Lázně Bělohrad A - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ TK Žlunice A - TJ Sokol Radim A -:-, TJ Lázně Bělohrad A - TJ Sokol Železnice A -:-, PINGO Chyjice A - TJ Jičín A -:-, TJ Jičín A - TJ Sokol Úbislavice A -:-, PINGO Chyjice A - TJ Sokol Úbislavice A -:-,
4. kolo:
TJ Lázně Bělohrad B - TJ Sokol Úbislavice A -:-, TJ Sokol Železnice A - TJ Sokol Chomutice A -:-, TJ Lázně Bělohrad B - TJ Sokol Železnice A -:-, TJ Sokol Úbislavice A - TJ Sokol Chomutice A -:-, TJ Lázně Bělohrad B - TJ Sokol Chomutice A -:-, TJ Sokol Úbislavice A - TJ Sokol Železnice A -:-, TJ Sokol Nemyčeves A - TJ Sokol Lány A -:-, TJ Lázně Bělohrad A - PINGO Chyjice A -:-, TJ Sokol Nemyčeves A - TJ Lázně Bělohrad A -:-, TJ Sokol Lány A - PINGO Chyjice A -:-, TJ Sokol Nemyčeves A - PINGO Chyjice A -:-, TJ Sokol Lány A - TJ Lázně Bělohrad A -:-, SK Miletín A - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ Jičín A - TJ SOKOL Popovice A -:-, SK Miletín A - TJ Jičín A -:-, TJ Sokol Roškopov A - TJ SOKOL Popovice A -:-, SK Miletín A - TJ SOKOL Popovice A -:-, TJ Sokol Roškopov A - TJ Jičín A -:-, TJ Sokol Radim A - TJ TK Žlunice A -:-, TJ TK Žlunice A - TJ Sokol Valdice A -:-, TJ Sokol Radim A - TJ Sokol Valdice A -:-,
5. kolo:
SK Miletín A - TJ TK Žlunice A -:-, TJ Sokol Úbislavice A - TJ Sokol Nemyčeves A -:-, SK Miletín A - TJ Sokol Úbislavice A -:-, TJ TK Žlunice A - TJ Sokol Nemyčeves A -:-, SK Miletín A - TJ Sokol Nemyčeves A -:-, TJ TK Žlunice A - TJ Sokol Úbislavice A -:-, TJ Jičín A - TJ Sokol Radim A -:-, TJ Sokol Chomutice A - TJ Lázně Bělohrad A -:-, TJ Jičín A - TJ Sokol Chomutice A -:-, TJ Sokol Radim A - TJ Lázně Bělohrad A -:-, TJ Jičín A - TJ Lázně Bělohrad A -:-, TJ Sokol Radim A - TJ Sokol Chomutice A -:-, TJ Lázně Bělohrad B - TJ Sokol Valdice A -:-, PINGO Chyjice A - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ Lázně Bělohrad B - PINGO Chyjice A -:-, TJ Sokol Valdice A - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ Lázně Bělohrad B - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ Sokol Valdice A - PINGO Chyjice A -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ Sokol Lány A -:-, TJ Sokol Lány A - TJ Sokol Železnice A -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ Sokol Železnice A -:-,
regionální přebor žactvo
1. kolo:
TJ Jiskra Nový Bydžov A - TJ Jiskra Nový Bydžov B -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov B - TJ Jiskra Nový Bydžov C -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov A - TJ Jiskra Nový Bydžov C -:-, TJ Sokol Roškopov A - TJ Sokol Roškopov B -:-, TJ Butoves A - TJ Butoves B -:-,
2. kolo:
TJ Jiskra Nový Bydžov A - TJ Sokol Chlumec n.C. A -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov B - TJ Sokol Libáň A -:-, TJ Sokol Libáň A - TJ Jiskra Nový Bydžov C -:-, TJ Sokol Chlumec n.C. A - TJ Jiskra Nový Bydžov B -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov C - TJ Sokol Chlumec n.C. A -:-, TJ Sokol Libáň A - TJ Jiskra Nový Bydžov A -:-, TJ Sokol Chlumec n.C. A - TJ Sokol Libáň A -:-, TJ Butoves A - TJ Jiskra Hořice A -:-, TJ Butoves B - TJ Nová Paka A -:-, TJ Butoves A - TJ Nová Paka A -:-, TJ Butoves B - TJ Jiskra Hořice A -:-, TJ Jiskra Hořice A - TJ Nová Paka A -:-, TJ Sokol Roškopov A - TJ Lázně Bělohrad A -:-, TJ Sokol Roškopov B - TJ Sokol Rovensko A -:-, TJ Sokol Roškopov A - TJ Sokol Rovensko A -:-, TJ Sokol Roškopov B - TJ Lázně Bělohrad A -:-, TJ Lázně Bělohrad A - TJ Sokol Rovensko A -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ SOKOL Stará Paka A -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s. - TJ Sokol Chomutice A -:-, TJ SOKOL Popovice A - Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s. -:-, TJ SOKOL Stará Paka A - TJ Sokol Chomutice A -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ Sokol Chomutice A -:-, TJ SOKOL Stará Paka A - Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s. -:-,
3. kolo:
TJ Sokol Libáň A - TJ Butoves A -:-, TJ Sokol Roškopov A - TJ SOKOL Popovice A -:-, TJ Sokol Libáň A - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ Butoves A - TJ SOKOL Popovice A -:-, TJ Sokol Libáň A - TJ SOKOL Popovice A -:-, TJ Butoves A - TJ Sokol Roškopov A -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov C -:-, TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Roškopov B -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s. - TJ Jiskra Hořice A -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov C - TJ Sokol Roškopov B -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s. - TJ Sokol Roškopov B -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov C - TJ Jiskra Hořice A -:-, TJ Sokol Chlumec n.C. A - TJ Butoves B -:-, TJ Lázně Bělohrad A - TJ SOKOL Stará Paka A -:-, TJ Sokol Chlumec n.C. A - TJ Lázně Bělohrad A -:-, TJ Butoves B - TJ SOKOL Stará Paka A -:-, TJ Sokol Chlumec n.C. A - TJ SOKOL Stará Paka A -:-, TJ Butoves B - TJ Lázně Bělohrad A -:-, TJ Nová Paka A - TJ Jiskra Nový Bydžov A -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov B - TJ Sokol Rovensko A -:-, TJ Sokol Chomutice A - TJ Jiskra Nový Bydžov B -:-, TJ Sokol Rovensko A - TJ Jiskra Nový Bydžov A -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov A - TJ Sokol Chomutice A -:-, TJ Nová Paka A - TJ Jiskra Nový Bydžov B -:-,
4. kolo:
TJ Lázně Bělohrad A - TJ Jiskra Nový Bydžov B -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov A - TJ Jiskra Hořice A -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ Jiskra Nový Bydžov B -:-, TJ Lázně Bělohrad A - TJ Jiskra Nový Bydžov A -:-, TJ Jiskra Hořice A - TJ Jiskra Nový Bydžov B -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov A - TJ SOKOL Popovice A -:-, TJ Sokol Chomutice A - TJ Sokol Libáň A -:-, TJ Butoves B - TJ Sokol Roškopov B -:-, TJ Sokol Chomutice A - TJ Butoves B -:-, TJ Sokol Libáň A - TJ Sokol Roškopov B -:-, TJ Sokol Chomutice A - TJ Sokol Roškopov B -:-, TJ Sokol Libáň A - TJ Butoves B -:-, TJ Sokol Rovensko A - Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s. -:-, TJ Sokol Chlumec n.C. A - TJ Butoves A -:-, TJ Sokol Rovensko A - TJ Sokol Chlumec n.C. A -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s. - TJ Butoves A -:-, TJ Sokol Rovensko A - TJ Butoves A -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s. - TJ Sokol Chlumec n.C. A -:-, TJ SOKOL Stará Paka A - TJ Jiskra Nový Bydžov C -:-, TJ Nová Paka A - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ SOKOL Stará Paka A - TJ Nová Paka A -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov C - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ SOKOL Stará Paka A - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov C - TJ Nová Paka A -:-,
5. kolo:
TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Libáň A -:-, TJ Sokol Rovensko A - TJ SOKOL Stará Paka A -:-, TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Rovensko A -:-, TJ Sokol Libáň A - TJ SOKOL Stará Paka A -:-, TJ Jiskra Hořice A - TJ SOKOL Stará Paka A -:-, TJ Sokol Libáň A - TJ Sokol Rovensko A -:-, TJ Sokol Roškopov B - TJ Nová Paka A -:-, TJ Sokol Chlumec n.C. A - TJ SOKOL Popovice A -:-, TJ Sokol Roškopov B - TJ Sokol Chlumec n.C. A -:-, TJ Nová Paka A - TJ SOKOL Popovice A -:-, TJ Nová Paka A - TJ Sokol Chlumec n.C. A -:-, TJ Sokol Roškopov B - TJ SOKOL Popovice A -:-, TJ Butoves A - TJ Jiskra Nový Bydžov C -:-, TJ Lázně Bělohrad A - TJ Sokol Chomutice A -:-, TJ Butoves A - TJ Lázně Bělohrad A -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov C - TJ Sokol Chomutice A -:-, TJ Butoves A - TJ Sokol Chomutice A -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov C - TJ Lázně Bělohrad A -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov A - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov B - TJ Butoves B -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov A -:-, TJ Sokol Roškopov A - TJ Jiskra Nový Bydžov B -:-, TJ Butoves B - TJ Jiskra Nový Bydžov A -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov B -:-,
6. kolo:
TJ Jiskra Nový Bydžov B - TJ SOKOL Stará Paka A -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov A - TJ Sokol Roškopov B -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov B - TJ Butoves A -:-, TJ SOKOL Stará Paka A - TJ Jiskra Nový Bydžov A -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov B - TJ Sokol Roškopov B -:-, TJ Butoves A - TJ Jiskra Nový Bydžov A -:-, TJ Lázně Bělohrad A - TJ Nová Paka A -:-, TJ Sokol Libáň A - Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s. -:-, TJ Lázně Bělohrad A - TJ Sokol Libáň A -:-, TJ Nová Paka A - Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s. -:-, TJ Lázně Bělohrad A - Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s. -:-, TJ Nová Paka A - TJ Sokol Libáň A -:-, TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Chlumec n.C. A -:-, TJ Sokol Roškopov A - TJ Sokol Chomutice A -:-, TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ Sokol Chlumec n.C. A - TJ Sokol Chomutice A -:-, TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Chomutice A -:-, TJ Sokol Chlumec n.C. A - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ Sokol Rovensko A - TJ Jiskra Nový Bydžov C -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ Butoves B -:-, TJ Sokol Rovensko A - TJ SOKOL Popovice A -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov C - TJ Butoves B -:-, TJ Sokol Rovensko A - TJ Butoves B -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov C - TJ SOKOL Popovice A -:-,
7. kolo:
TJ Butoves B - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ Sokol Roškopov A - Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s. -:-, TJ Butoves B - Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s. -:-, TJ Sokol Roškopov B - TJ SOKOL Stará Paka A -:-, TJ SOKOL Stará Paka A - TJ Butoves A -:-, TJ Sokol Roškopov B - TJ Butoves A -:-, TJ Sokol Chomutice A - TJ Nová Paka A -:-, TJ Nová Paka A - TJ Sokol Rovensko A -:-, TJ Sokol Chomutice A - TJ Sokol Rovensko A -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ Jiskra Hořice A -:-, TJ Jiskra Hořice A - TJ Lázně Bělohrad A -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ Lázně Bělohrad A -:-,
Okresní pohár dorostu A
1. kolo:
TJ Lázně Bělohrad A - Tj Sokol Úbislavice A -:-, TJ Sokol Lány A - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ Lázně Bělohrad A - TJ Sokol Roškopov A -:-, Tj Sokol Úbislavice A - TJ Sokol Lány A -:-, TJ Lázně Bělohrad A - TJ Sokol Lány A -:-, Tj Sokol Úbislavice A - TJ Sokol Roškopov A -:-,
2. kolo:
TJ Sokol Lány A - TJ Lázně Bělohrad A -:-, Tj Sokol Úbislavice A - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ Sokol Lány A - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ Lázně Bělohrad A - Tj Sokol Úbislavice A -:-, TJ Sokol Lány A - Tj Sokol Úbislavice A -:-, TJ Lázně Bělohrad A - TJ Sokol Roškopov A -:-,
Okresní pohár dorostu B
1. kolo:
TJ Jičín A - TJ Sokol Radim A -:-, TJ Sokol Železnice A - TJ Sokol Valdice A -:-, TJ Jičín A - TJ Sokol Valdice A -:-, TJ Sokol Radim A - TJ Sokol Železnice A -:-, TJ Jičín A - TJ Sokol Železnice A -:-, TJ Sokol Radim A - TJ Sokol Valdice A -:-,
2. kolo:
TJ Sokol Valdice A - TJ Jičín A -:-, TJ Sokol Železnice A - TJ Sokol Radim A -:-, TJ Sokol Valdice A - TJ Sokol Radim A -:-, TJ Jičín A - TJ Sokol Železnice A -:-, TJ Sokol Valdice A - TJ Sokol Železnice A -:-, TJ Jičín A - TJ Sokol Radim A -:-,
Okresní pohár dorostu C
1. kolo:
Sportovní klub Miletín A - TJ Lázně Bělohrad B -:-, TJ Lázně Bělohrad B - TJ TK Žlunice A -:-, Sportovní klub Miletín A - TJ TK Žlunice A -:-,
2. kolo:
TJ Lázně Bělohrad B - TJ TK Žlunice A -:-, TJ TK Žlunice A - Sportovní klub Miletín A -:-, TJ Lázně Bělohrad B - Sportovní klub Miletín A -:-,
Okresní pohár dorostu D
1. kolo:
TJ Sokol Nemyčeves A - PINGO Chyjice A -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ Sokol Chomutice A -:-, TJ Sokol Nemyčeves A - TJ Sokol Chomutice A -:-, PINGO Chyjice A - TJ SOKOL Popovice A -:-, TJ Sokol Nemyčeves A - TJ SOKOL Popovice A -:-, PINGO Chyjice A - TJ Sokol Chomutice A -:-,
2. kolo:
TJ Sokol Chomutice A - TJ SOKOL Popovice A -:-, PINGO Chyjice A - TJ Sokol Nemyčeves A -:-, TJ Sokol Chomutice A - TJ Sokol Nemyčeves A -:-, TJ SOKOL Popovice A - PINGO Chyjice A -:-, TJ Sokol Chomutice A - PINGO Chyjice A -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ Sokol Nemyčeves A -:-,
Okresní pohár žáci A
1. kolo:
TJ Jiskra Nový Bydžov B - TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou A -:-, TJ Sokol Libáň A - TJ Sokol Jičíněves A -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov B - TJ Sokol Jičíněves A -:-, TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou A - TJ Sokol Libáň A -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov B - TJ Sokol Libáň A -:-, TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou A - TJ Sokol Jičíněves A -:-,
2. kolo:
TJ Sokol Libáň A - TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou A -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov B - TJ Sokol Jičíněves A -:-, TJ Sokol Libáň A - TJ Sokol Jičíněves A -:-, TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou A - TJ Jiskra Nový Bydžov B -:-, TJ Sokol Libáň A - TJ Jiskra Nový Bydžov B -:-, TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou A - TJ Sokol Jičíněves A -:-,
Okresní pohár žáci B
1. kolo:
TJ Jiskra Hořice A - TJ Jiskra Nový Bydžov A -:-, TJ Butoves B - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov A - TJ Butoves B -:-, TJ Jiskra Hořice A - TJ Butoves B -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov A - TJ Sokol Roškopov A -:-,
2. kolo:
TJ Jiskra Nový Bydžov A - TJ Butoves B -:-, TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov A - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ Butoves B - TJ Jiskra Hořice A -:-, TJ Jiskra Nový Bydžov A - TJ Jiskra Hořice A -:-, TJ Butoves B - TJ Jiskra Hořice A -:-,
Okresní pohár žáci C
1. kolo:
TJ Sokol Chomutices A - TJ SOKOL Popovice A -:-, TJ Butoves A - TJ Jiskra N.Bydžov C -:-, TJ Sokol Chomutices A - TJ Jiskra N.Bydžov C -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ Butoves A -:-, TJ Sokol Chomutices A - TJ Butoves A -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ Jiskra N.Bydžov C -:-,
2. kolo:
TJ Butoves A - TJ SOKOL Popovice A -:-, TJ Sokol Chomutices A - TJ Jiskra N.Bydžov C -:-, TJ Butoves A - TJ Jiskra N.Bydžov C -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ Sokol Chomutices A -:-, TJ Butoves A - TJ Sokol Chomutices A -:-, TJ SOKOL Popovice A - TJ Jiskra N.Bydžov C -:-,
Okresní pohár žáci D
1. kolo:
TJ Lázně Bělohrad A. - TJ Nová Paka A -:-, TJ Sokol Roškopov B - TJ SOKOL Stará Paka A -:-, TJ Sokol Rovensko A - TJ Lázně Bělohrad A. -:-, TJ Nová Paka A - TJ Sokol Roškopov B -:-, TJ Sokol Roškopov B - TJ Sokol Rovensko A -:-, TJ SOKOL Stará Paka A - TJ Nová Paka A -:-, TJ SOKOL Stará Paka A - TJ SOKOL Stará Paka A -:-, TJ Lázně Bělohrad A. - TJ Sokol Roškopov B -:-, TJ SOKOL Stará Paka A - TJ Lázně Bělohrad A. -:-, TJ Nová Paka A - TJ Sokol Rovensko A -:-,
2. kolo:
TJ Nová Paka A - TJ Sokol Roškopov B -:-, TJ SOKOL Stará Paka A - TJ Lázně Bělohrad A. -:-, TJ Sokol Rovensko A - TJ Nová Paka A -:-, TJ Sokol Roškopov B - TJ SOKOL Stará Paka A -:-, TJ SOKOL Stará Paka A - TJ Sokol Rovensko A -:-, TJ Lázně Bělohrad A. - TJ Sokol Roškopov B -:-, TJ Sokol Rovensko A - TJ Lázně Bělohrad A. -:-, TJ Nová Paka A - TJ SOKOL Stará Paka A -:-, TJ Lázně Bělohrad A. - TJ Nová Paka A -:-, TJ Sokol Roškopov B - TJ Sokol Rovensko A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy