Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor I. třídy
1. kolo:
TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Sokol Žďárky A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Parszuto Dariusz 2:1, Krejčí Jan 1:3, Vlach Tomáš 1:3, Radwaňski Kazimierz 2:2, WO 1:0, body hostů: Urban Jaroslav ml. 3:1, Krejsar Jiří 3:0, Sedláček Vlastimil 1:3, Bartoň Stanislav 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Česká Skalice A - TJ Sokol Bukovice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marinica Kamil 2:0, Dvořáček Jiří 3:0, Ducháč Milan 3:1, Pham Ngoc Binh 3:1, WO 3:0, body hostů: Šlehobr Josef 1:3, Šubíř Pavel 1:2, Průša Libor 0:2, Pohner Pavel 0:4, WO 0:3), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D - TJ Jiskra Jaroměř D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stein Filip 3:1, Vítková Hana 2:0, Joneš Patrik 4:0, Stein Martin 3:1, Šorm Luboš st. 1:1, body hostů: Kadlec Zdeněk 0:4, Petráško Milan 0:4, Hejzlar Jaromír 1:3, Bouček Stanislav 2:2), TJ Náchod B - TTC Nové Město nad Metují B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoferka Dušan 3:1, Špelda Jiří 3:1, Trejtnar Ladislav 3:1, Cvetanov Krasimir 3:0, WO 0:1, body hostů: Koukola Jaromír 3:0, Barták Zdeněk 0:4, Zelený Milan 0:4, Klug Karel 0:4, WO 1:0), TJ Knauf Lipí A - TJ Slovan Broumov C 17:1 (čas, ne, čtyřhry 2:0, body domácích: Janko Lukáš 2:0, Kozák Zdeněk 4:0, Dyntar Petr 4:0, Ptáček Ladislav 4:0, Zelený Petr 1:1, body hostů: Černý Miroslav 0:4, Holeček Petr 0:4, Kubeček Josef 1:3, Macháček Adam 0:4),
2. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Slovan Broumov C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pábl Josef 4:0, Hrobský Josef 4:0, Hrobský Petr 2:2, Hrycík Ladislav 4:0, body hostů: Gombarčík Karel st. 1:3, Holeček Petr 0:4, Hornych Josef 0:4, Černý Miroslav 1:3), TTC Nové Město nad Metují B - TJ Sokol Jasenná A -:- (odloženo), TJ Jiskra Jaroměř D - TJ Náchod B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petráško Milan 1:3, Kadlec Zdeněk 2:2, Hejzlar Jaromír 1:3, Bouček Stanislav 3:1, body hostů: Solovic Martin 4:0, Cvetanov Krasimir 2:2, Ptáček Petr 1:3, Majdiak Jan 2:2), TJ Sokol Bukovice A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Průša Libor 1:2, Thér Jaroslav 1:2, Pohner Pavel 1:2, Šubíř Pavel 3:0, WO 5:0, body hostů: Joneš Patrik 3:1, Stein Martin 2:2, Stein Filip 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Žďárky A - TJ Sokol Česká Skalice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urban Jaroslav ml. 4:0, Souček Tomáš 0:4, Sedláček Vlastimil 0:1, Urban Martin 4:0, Bartoň Stanislav 0:3, body hostů: Ducháč Milan 2:2, Dvořáček Jiří 2:2, Marinica Kamil 2:2, Pham Ngoc Binh 2:2),
3. kolo:
TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Jiskra Jaroměř C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brzecki Piotr 1:3, Krejčí Jan 0:2, Parszuto Dariusz 3:0, Vlach Tomáš 1:3, Sadílek Jiří 0:2, WO 1:0, body hostů: Hrobský Josef 3:1, Hrycík Ladislav 3:1, Hrobský Petr 2:2, Vojtíšek Radomír ml. 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D - TJ Sokol Žďárky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stein Filip 1:3, Vávra Pavel 1:3, Šumpík Jiří 1:3, Joneš Patrik 3:1, body hostů: Urban Martin 3:1, Urban Jaroslav ml. 4:0, Bartoň Stanislav 1:3, Souček Tomáš 2:2), TJ Náchod B - TJ Sokol Bukovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špelda Jiří 2:2, Majdiak Jan 1:3, Ptáček Petr 2:2, Trejtnar Ladislav 2:2, body hostů: Šubíř Pavel 4:0, Thér Jaroslav 2:2, Šlehobr Josef 1:3, Pohner Pavel 2:2), TJ Sokol Jasenná A - TJ Jiskra Jaroměř D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Roleček Patrik 3:1, Kučerová Markéta 1:3, Šuták Pavel ml. 2:2, Kučera Vratislav 1:3, body hostů: Bouček Stanislav 2:2, Hejzlar Jaromír 2:2, Kadlec Zdeněk 3:1, Petráško Milan 2:2), TJ Knauf Lipí A - TTC Nové Město nad Metují B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozák Zdeněk 4:0, Dyntar Petr 4:0, Zelený Petr 4:0, Ptáček Ladislav 4:0, body hostů: Barták Zdeněk 0:4, Truchlík František 0:4, Zelený Milan 0:4, Klug Karel 0:4),
4. kolo:
TTC Nové Město nad Metují B - TJ Slovan Broumov C -:- (covid), TJ Jiskra Jaroměř D - TJ Knauf Lipí A -:- (covid), TJ Sokol Bukovice A - TJ Sokol Jasenná A -:- (covid), TJ Sokol Žďárky A - TJ Náchod B -:- (covid), TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Sokol Česká Skalice A -:- (covid),
5. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice A - TJ Jiskra Jaroměř C -:- (covid), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D - TJ Lokomotiva Meziměstí B -:- (covid), TJ Sokol Jasenná A - TJ Sokol Žďárky A -:- (covid), TJ Knauf Lipí A - TJ Sokol Bukovice A -:- (covid), TJ Slovan Broumov C - TJ Jiskra Jaroměř D -:- (covid),
6. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř C - TTC Nové Město nad Metují B -:-, TJ Sokol Bukovice A - TJ Slovan Broumov C -:-, TJ Sokol Žďárky A - TJ Knauf Lipí A -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Náchod B -:-, TJ Sokol Česká Skalice A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D - TJ Jiskra Jaroměř C -:-, TJ Náchod B - TJ Sokol Česká Skalice A -:-, TJ Sokol Jasenná A - TJ Lokomotiva Meziměstí B -:-, TJ Slovan Broumov C - TJ Sokol Žďárky A -:-, TTC Nové Město nad Metují B - TJ Jiskra Jaroměř D -:-,
8. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Jiskra Jaroměř D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrycík Ladislav 2:2, Hrobský Josef 4:0, Hrobský Petr 2:2, Pábl Josef 3:1, body hostů: Kadlec Zdeněk 1:3, Petráško Milan 2:2, Hejzlar Jaromír 2:2, Fidra Stanislav 0:4), TJ Sokol Bukovice A - TTC Nové Město nad Metují B -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Knauf Lipí A -:-, TJ Sokol Česká Skalice A - TJ Sokol Jasenná A -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D - TJ Náchod B -:-,
9. kolo:
TJ Náchod B - TJ Jiskra Jaroměř C -:-, TJ Sokol Jasenná A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D -:-, TJ Knauf Lipí A - TJ Sokol Česká Skalice A -:-, TJ Slovan Broumov C - TJ Lokomotiva Meziměstí B -:-, TTC Nové Město nad Metují B - TJ Sokol Žďárky A -:-, TJ Jiskra Jaroměř D - TJ Sokol Bukovice A -:-,
10. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Sokol Bukovice A -:-, TJ Sokol Žďárky A - TJ Jiskra Jaroměř D -:-, TJ Sokol Česká Skalice A - TJ Slovan Broumov C -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D - TJ Knauf Lipí A -:-, TJ Náchod B - TJ Sokol Jasenná A -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Jasenná A - TJ Jiskra Jaroměř C -:-, TJ Knauf Lipí A - TJ Náchod B -:-, TJ Slovan Broumov C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D -:-, TTC Nové Město nad Metují B - TJ Lokomotiva Meziměstí B -:-, TJ Sokol Bukovice A - TJ Sokol Žďárky A -:-,
12. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Sokol Žďárky A -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Jiskra Jaroměř D -:-, TJ Sokol Česká Skalice A - TTC Nové Město nad Metují B -:-, TJ Náchod B - TJ Slovan Broumov C -:-, TJ Sokol Jasenná A - TJ Knauf Lipí A -:-,
13. kolo:
TJ Knauf Lipí A - TJ Jiskra Jaroměř C -:-, TJ Slovan Broumov C - TJ Sokol Jasenná A -:-, TTC Nové Město nad Metují B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D -:-, TJ Jiskra Jaroměř D - TJ Sokol Česká Skalice A -:-, TJ Sokol Bukovice A - TJ Lokomotiva Meziměstí B -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Žďárky A - TJ Lokomotiva Meziměstí B -:-, TJ Sokol Bukovice A - TJ Sokol Česká Skalice A -:-, TJ Jiskra Jaroměř D - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D -:-, TTC Nové Město nad Metují B - TJ Náchod B -:-, TJ Slovan Broumov C - TJ Knauf Lipí A -:-,
15. kolo:
TJ Slovan Broumov C - TJ Jiskra Jaroměř C -:-, TJ Sokol Jasenná A - TTC Nové Město nad Metují B -:-, TJ Náchod B - TJ Jiskra Jaroměř D -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D - TJ Sokol Bukovice A -:-, TJ Sokol Česká Skalice A - TJ Sokol Žďárky A -:-,
16. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Lokomotiva Meziměstí B -:-, TJ Sokol Žďárky A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D -:-, TJ Sokol Bukovice A - TJ Náchod B -:-, TJ Jiskra Jaroměř D - TJ Sokol Jasenná A -:-, TTC Nové Město nad Metují B - TJ Knauf Lipí A -:-,
17. kolo:
TJ Slovan Broumov C - TTC Nové Město nad Metují B -:-, TJ Knauf Lipí A - TJ Jiskra Jaroměř D -:-, TJ Sokol Jasenná A - TJ Sokol Bukovice A -:-, TJ Náchod B - TJ Sokol Žďárky A -:-, TJ Sokol Česká Skalice A - TJ Lokomotiva Meziměstí B -:-,
18. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Sokol Česká Skalice A -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D -:-, TJ Sokol Žďárky A - TJ Sokol Jasenná A -:-, TJ Sokol Bukovice A - TJ Knauf Lipí A -:-, TJ Jiskra Jaroměř D - TJ Slovan Broumov C -:-,
19. kolo:
TTC Nové Město nad Metují B - TJ Jiskra Jaroměř C -:-, TJ Slovan Broumov C - TJ Sokol Bukovice A -:-, TJ Knauf Lipí A - TJ Sokol Žďárky A -:-, TJ Náchod B - TJ Lokomotiva Meziměstí B -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D - TJ Sokol Česká Skalice A -:-,
20. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D -:-, TJ Sokol Česká Skalice A - TJ Náchod B -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Sokol Jasenná A -:-, TJ Sokol Žďárky A - TJ Slovan Broumov C -:-, TJ Jiskra Jaroměř D - TTC Nové Město nad Metují B -:-,
21. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř D - TJ Jiskra Jaroměř C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petráško Milan 1:3, Hejzlar Jaromír 0:3, Bouček Stanislav 0:1, Kadlec Zdeněk 1:3, Hardubejová Anna 0:3, WO 1:0, body hostů: Pábl Josef 4:0, Hrobský Josef 4:0, Hrycík Ladislav 2:1, Hrobský Petr 3:1, WO 0:1), TTC Nové Město nad Metují B - TJ Sokol Bukovice A -:-, TJ Knauf Lipí A - TJ Lokomotiva Meziměstí B -:-, TJ Sokol Jasenná A - TJ Sokol Česká Skalice A -:-, TJ Náchod B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D -:-,
22. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Náchod B -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D - TJ Sokol Jasenná A -:-, TJ Sokol Česká Skalice A - TJ Knauf Lipí A -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Slovan Broumov C -:-, TJ Sokol Žďárky A - TTC Nové Město nad Metují B -:-, TJ Sokol Bukovice A - TJ Jiskra Jaroměř D -:-,
23. kolo:
TJ Sokol Bukovice A - TJ Jiskra Jaroměř C -:-, TJ Jiskra Jaroměř D - TJ Sokol Žďárky A -:-, TJ Slovan Broumov C - TJ Sokol Česká Skalice A -:-, TJ Knauf Lipí A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D -:-, TJ Sokol Jasenná A - TJ Náchod B -:-,
24. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Sokol Jasenná A -:-, TJ Náchod B - TJ Knauf Lipí A -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D - TJ Slovan Broumov C -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí B - TTC Nové Město nad Metují B -:-, TJ Sokol Žďárky A - TJ Sokol Bukovice A -:-,
25. kolo:
TJ Sokol Žďárky A - TJ Jiskra Jaroměř C -:-, TJ Jiskra Jaroměř D - TJ Lokomotiva Meziměstí B -:-, TTC Nové Město nad Metují B - TJ Sokol Česká Skalice A -:-, TJ Slovan Broumov C - TJ Náchod B -:-, TJ Knauf Lipí A - TJ Sokol Jasenná A -:-,
26. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Knauf Lipí A -:-, TJ Sokol Jasenná A - TJ Slovan Broumov C -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D - TTC Nové Město nad Metují B -:-, TJ Sokol Česká Skalice A - TJ Jiskra Jaroměř D -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Sokol Bukovice A -:-,
Regionální přebor II. třídy
1. kolo:
Orel jednota Bohuslavice B - TJ Jiskra Veba Machov A 10:8 (nepotvrzen, čtyřhry 1:1, body domácích: Kubant Miroslav 3:1, Jakl Pavel 2:2, Lejsek Petr 0:4, Jakl Petr 4:0, body hostů: Bernard Miloš 2:2, Krtička Jan 2:2, Kollert Václav 2:2, Průša Jan 1:3), TJ Sokol Zbečník A - TJ Sokol České Meziříčí B 4:14 (ne online, čtyřhry 1:1, body domácích: Sadílek Jan 0:4, Friede Norbert 0:4, Ječmínek Miroslav 0:4, Kleprlík Štěpán 2:1, WO 1:0, body hostů: Kozák Ladislav 3:0, Plachta Jiří 3:1, Galina Michal 3:1, Fiala Josef 4:0, WO 0:1), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Horní Kostelec A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubeš Jaroslav 2:2, Kolátor Vladimír 1:3, Hamzová Klárka 3:1, Měšťanová Petra 3:1, body hostů: Dobiáš Lubomír 4:0, Mýl Karel 1:3, Rosa Zdeněk 2:2, Škoda Jiří 0:4), TJ Sokol Žďárky B - TJ Náchod C 3:15 (čtyřhry 1:0, body domácích: Špaček Václav 1:3, Kanozsay Martin 0:4, Staněk Karel 1:3, WO 0:5, body hostů: Rojt Jan 2:1, Majdiak Jan 3:0, Hoferka Dušan 3:0, Zetek Libor 2:1, WO 5:0), TJ Jiskra Jaroměř E - TJ Sokol Velká Jesenice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrobský Petr 4:0, Valčík Lukáš 2:2, Kyška Jiří 1:3, Jirásek Petr 3:1, body hostů: Ježek Pavel 2:2, Dvořáček Aleš 2:2, Fanta David 0:4, Hofman Václav 2:2),
2. kolo:
TJ Jiskra Veba Machov A - TJ Sokol Velká Jesenice A 16:2 (nepotvrzen, čtyřhry 1:0, body domácích: Bernard Miloš 3:0, Krtička Jan 2:1, Kollert Václav 3:0, Trojtl Josef 2:1, WO 5:0, body hostů: Ježek Pavel 2:2, Hofman Václav 0:4, Fanta David 0:4, WO 0:5), Orel jednota Bohuslavice A - TJ Jiskra Jaroměř E 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Vít 4:0, Krupička Vladimír 3:1, Petera Milan 4:0, Němeček Vítězslav 1:3, body hostů: Kyška Jiří 1:3, Fidra Stanislav 0:4, Jirásek Petr 2:2, Tichý Tomáš 1:3), TJ Horní Kostelec A - TJ Sokol Žďárky B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dobiáš Lubomír 4:0, Liška Jiří 4:0, Mýl Karel 2:2, Škoda Jiří 1:0, Rosa Zdeněk 3:0, body hostů: Souček Tomáš 1:2, Bartoň Stanislav 1:3, Špaček Václav 0:4, Kanozsay Martin 0:4, Staněk Karel 0:1), TJ Sokol České Meziříčí B - TJ Sokol Česká Skalice B 15:3 (čas, ne, čtyřhry 2:0, body domácích: Plachta Jiří 3:1, Galina Michal 4:0, Kozák Ladislav 3:1, Fiala Josef 3:1, body hostů: Měšťanová Petra 3:1, Hrubeš Jaroslav 0:2, Kolátor Vladimír 0:4, Ošťádal Jaroslav 0:4, Perutek Josef 0:2), Orel jednota Bohuslavice B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E 7:11 (nepotvrzen, čtyřhry 1:1, body domácích: Kubant Miroslav 1:3, Jakl Pavel 1:3, Prušinovský Jiří 0:4, Jakl Petr 4:0, body hostů: Vítková Hana 3:1, Kozák Ondřej 3:1, Šorm Luboš st. 3:1, Němeček Miroslav 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E - TJ Jiskra Veba Machov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Miroslav 2:2, Macák Martin 0:4, Šorm Luboš st. 2:2, Vítková Hana 4:0, body hostů: Kollert Václav 2:2, Bernard Miloš 2:2, Krtička Jan 3:1, Trojtl Josef 1:3), TJ Sokol Zbečník A - Orel jednota Bohuslavice B 9:9 (nepotvrzen, čtyřhry 2:0, body domácích: Macurová Denisa 3:1, Sagner Jan 1:3, Kleprlík Štěpán 2:2, Ječmínek Miroslav 1:3, body hostů: Jakl Petr 4:0, Kubant Miroslav 3:1, Jakl Pavel 2:2, Lejsek Petr 0:4), TJ Sokol Žďárky B - TJ Sokol České Meziříčí B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špaček Václav 0:4, Staněk Karel 2:2, Kanozsay Martin 1:3, Jerman Vojtěch 0:4, body hostů: Fiala Josef 4:0, Javornický Aleš 2:2, Borůvka Petr 3:1, Plachta Jiří 4:0), TJ Jiskra Jaroměř E - TJ Náchod C -:- (odloženo), TJ Sokol Velká Jesenice A - Orel jednota Bohuslavice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježek Pavel 1:3, Kratěna Vojtěch st. 0:4, Dvořáček Aleš 2:2, Fanta David 0:4, body hostů: Tojnar Jiří st. 3:1, Krupička Vladimír 4:0, Petera Milan 2:2, Svoboda Vít 4:0),
4. kolo:
TJ Jiskra Veba Machov A - Orel jednota Bohuslavice A -:- (covid), TJ Náchod C - TJ Sokol Velká Jesenice A -:- (covid), TJ Horní Kostelec A - TJ Jiskra Jaroměř E -:- (covid), Orel jednota Bohuslavice B - TJ Sokol Česká Skalice B -:- (covid), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E - TJ Sokol Zbečník A -:- (covid),
5. kolo:
TJ Sokol Zbečník A - TJ Jiskra Veba Machov A -:- (covid), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E -:- (covid), TJ Sokol Žďárky B - Orel jednota Bohuslavice B -:- (covid), TJ Jiskra Jaroměř E - TJ Sokol České Meziříčí B -:- (covid), TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Horní Kostelec A -:- (covid), Orel jednota Bohuslavice A - TJ Náchod C -:- (covid),
6. kolo:
TJ Jiskra Veba Machov A - TJ Náchod C -:-, TJ Horní Kostelec A - Orel jednota Bohuslavice A -:-, TJ Sokol České Meziříčí B - TJ Sokol Velká Jesenice A -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E - TJ Sokol Žďárky B -:-, TJ Sokol Zbečník A - TJ Sokol Česká Skalice B -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Jiskra Veba Machov A -:-, TJ Sokol Žďárky B - TJ Sokol Zbečník A -:-, TJ Jiskra Jaroměř E - Orel jednota Bohuslavice B -:-, Orel jednota Bohuslavice A - TJ Sokol České Meziříčí B -:-, TJ Náchod C - TJ Horní Kostelec A -:-,
8. kolo:
TJ Jiskra Veba Machov A - TJ Horní Kostelec A -:-, TJ Sokol České Meziříčí B - TJ Náchod C -:-, Orel jednota Bohuslavice B - TJ Sokol Velká Jesenice A -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E - TJ Jiskra Jaroměř E -:-, TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Sokol Žďárky B -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Žďárky B - TJ Jiskra Veba Machov A -:-, TJ Jiskra Jaroměř E - TJ Sokol Zbečník A -:-, TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E -:-, Orel jednota Bohuslavice A - Orel jednota Bohuslavice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petera Milan 2:2, Svoboda Vít 2:2, Krupička Vladimír 2:2, Tojnar Jiří st. 2:2, body hostů: Jakl Petr 2:2, Jakl Pavel 2:2, Kubant Miroslav 2:2, Prušinovský Jiří 2:2), TJ Horní Kostelec A - TJ Sokol České Meziříčí B -:-,
10. kolo:
TJ Jiskra Veba Machov A - TJ Sokol České Meziříčí B -:-, Orel jednota Bohuslavice B - TJ Náchod C -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E - Orel jednota Bohuslavice A -:-, TJ Sokol Zbečník A - TJ Sokol Velká Jesenice A -:-, TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Jiskra Jaroměř E -:-,
11. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř E - TJ Sokol Žďárky B -:-, TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Sokol Česká Skalice B -:-, Orel jednota Bohuslavice A - TJ Sokol Zbečník A -:-, TJ Náchod C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E -:-, TJ Horní Kostelec A - Orel jednota Bohuslavice B -:-,
12. kolo:
Orel jednota Bohuslavice B - TJ Sokol České Meziříčí B -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E - TJ Horní Kostelec A -:-, TJ Sokol Zbečník A - TJ Náchod C -:-, TJ Sokol Česká Skalice B - Orel jednota Bohuslavice A -:-, TJ Sokol Žďárky B - TJ Sokol Velká Jesenice A -:-,
13. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř E - TJ Jiskra Veba Machov A -:-, Orel jednota Bohuslavice A - TJ Sokol Žďárky B -:-, TJ Náchod C - TJ Sokol Česká Skalice B -:-, TJ Horní Kostelec A - TJ Sokol Zbečník A -:-, TJ Sokol České Meziříčí B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E -:-,
14. kolo:
TJ Jiskra Veba Machov A - Orel jednota Bohuslavice B -:-, TJ Sokol České Meziříčí B - TJ Sokol Zbečník A -:-, TJ Horní Kostelec A - TJ Sokol Česká Skalice B -:-, TJ Náchod C - TJ Sokol Žďárky B -:-, TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Jiskra Jaroměř E -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Jiskra Veba Machov A -:-, TJ Jiskra Jaroměř E - Orel jednota Bohuslavice A -:-, TJ Sokol Žďárky B - TJ Horní Kostelec A -:-, TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Sokol České Meziříčí B -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E - Orel jednota Bohuslavice B -:-,
16. kolo:
TJ Jiskra Veba Machov A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E -:-, Orel jednota Bohuslavice B - TJ Sokol Zbečník A -:-, TJ Sokol České Meziříčí B - TJ Sokol Žďárky B -:-, TJ Náchod C - TJ Jiskra Jaroměř E -:-, Orel jednota Bohuslavice A - TJ Sokol Velká Jesenice A -:-,
17. kolo:
Orel jednota Bohuslavice A - TJ Jiskra Veba Machov A -:-, TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Náchod C -:-, TJ Jiskra Jaroměř E - TJ Horní Kostelec A -:-, TJ Sokol Česká Skalice B - Orel jednota Bohuslavice B -:-, TJ Sokol Zbečník A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E -:-,
18. kolo:
TJ Jiskra Veba Machov A - TJ Sokol Zbečník A -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E - TJ Sokol Česká Skalice B -:-, Orel jednota Bohuslavice B - TJ Sokol Žďárky B -:-, TJ Sokol České Meziříčí B - TJ Jiskra Jaroměř E -:-, TJ Horní Kostelec A - TJ Sokol Velká Jesenice A -:-, TJ Náchod C - Orel jednota Bohuslavice A -:-,
19. kolo:
TJ Náchod C - TJ Jiskra Veba Machov A -:-, Orel jednota Bohuslavice A - TJ Horní Kostelec A -:-, TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Sokol České Meziříčí B -:-, TJ Sokol Žďárky B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E -:-, TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Sokol Zbečník A -:-,
20. kolo:
TJ Jiskra Veba Machov A - TJ Sokol Česká Skalice B -:-, TJ Sokol Zbečník A - TJ Sokol Žďárky B -:-, Orel jednota Bohuslavice B - TJ Jiskra Jaroměř E -:-, TJ Sokol České Meziříčí B - Orel jednota Bohuslavice A -:-, TJ Horní Kostelec A - TJ Náchod C -:-,
21. kolo:
TJ Horní Kostelec A - TJ Jiskra Veba Machov A -:-, TJ Náchod C - TJ Sokol České Meziříčí B -:-, TJ Sokol Velká Jesenice A - Orel jednota Bohuslavice B -:-, TJ Jiskra Jaroměř E - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E -:-, TJ Sokol Žďárky B - TJ Sokol Česká Skalice B -:-,
22. kolo:
TJ Jiskra Veba Machov A - TJ Sokol Žďárky B -:-, TJ Sokol Zbečník A - TJ Jiskra Jaroměř E -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E - TJ Sokol Velká Jesenice A -:-, Orel jednota Bohuslavice B - Orel jednota Bohuslavice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubant Miroslav 3:1, Jakl Pavel 1:3, Lejsek Petr 0:4, Jakl Petr 1:3, body hostů: Petera Milan 3:1, Krupička Vladimír 3:1, Svoboda Vít 3:1, Tojnar Jiří st. 2:2), TJ Sokol České Meziříčí B - TJ Horní Kostelec A -:-,
23. kolo:
TJ Sokol České Meziříčí B - TJ Jiskra Veba Machov A -:-, TJ Náchod C - Orel jednota Bohuslavice B -:-, Orel jednota Bohuslavice A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E -:-, TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Sokol Zbečník A -:-, TJ Jiskra Jaroměř E - TJ Sokol Česká Skalice B -:-,
24. kolo:
TJ Sokol Žďárky B - TJ Jiskra Jaroměř E -:-, TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Sokol Velká Jesenice A -:-, TJ Sokol Zbečník A - Orel jednota Bohuslavice A -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E - TJ Náchod C -:-, Orel jednota Bohuslavice B - TJ Horní Kostelec A -:-,
25. kolo:
TJ Sokol České Meziříčí B - Orel jednota Bohuslavice B -:-, TJ Horní Kostelec A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E -:-, TJ Náchod C - TJ Sokol Zbečník A -:-, Orel jednota Bohuslavice A - TJ Sokol Česká Skalice B -:-, TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Sokol Žďárky B -:-,
26. kolo:
TJ Jiskra Veba Machov A - TJ Jiskra Jaroměř E -:-, TJ Sokol Žďárky B - Orel jednota Bohuslavice A -:-, TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Náchod C -:-, TJ Sokol Zbečník A - TJ Horní Kostelec A -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E - TJ Sokol České Meziříčí B -:-,
Regionální přebor III. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Jasenná B - TJ Knauf Lipí B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuták Pavel 3:1, Dvořák Karel 1:3, Kučera Vratislav 2:2, Dubnová Alena 0:4, body hostů: Andrejsová Markéta 4:0, Sokol Zdeněk 2:2, Šilar Karel 1:3, Zelený Petr 3:1), Orel jednota Bohuslavice C - TJ Jiskra Jaroměř F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungrád Jiří 3:1, Prušinovský Jiří 4:0, Lejsek Petr 1:3, Němeček Vítězslav 1:3, body hostů: Fidra Stanislav 2:2, Tichý Tomáš 2:2, Le Tiu 1:3, Munzar Jiří 2:2), TJ Náchod D - TJ Horní Kostelec B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Majdiak Jan 4:0, Burdych Viktor 4:0, Ptáček Petr 2:2, Rojt Jan 2:2, body hostů: Semerák Pavel 1:3, Tichý Jan 2:2, Hrstka Milan 0:4, Kuřátko Miloš 1:3), TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F 3:15 (odloženo, čtyřhry 0:2, body domácích: Míšek Petr 2:2, Beran Pavel 1:3, Šubrt Arne 0:4, Bartoš Jan 0:4, body hostů: Kreuzig Robert 3:1, Marek Lukáš 4:0, Joneš Miloslav 4:0, Macák Martin 2:2), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Sokol Stěžery D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháčková Blanka 2:2, Svatoš Radek 2:2, Thér Milan 1:3, Belák Kamil 2:2, body hostů: Šanc Vojtěch 4:0, Balcar Vojtěch 1:3, Novák Jiří 4:0, Veldon John 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Stěžery D - TJ Lokomotiva Meziměstí C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šanc Vojtěch 4:0, Vít Matyáš 1:3, Balcar Vojtěch 0:2, Rákosník Josef 4:0, Šanc Tomáš 1:1, body hostů: Radwaňski Kazimierz 1:3, Krejčí Jan 2:2, Bek Miroslav 2:2, Kuchta Petr 1:3), TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Sokol Vysoká Srbská A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Petr 1:3, Postupa Jan 2:2, Ošťádal Jaroslav ml. 1:3, Bekr Milan 3:1, body hostů: Macháčková Blanka 1:3, Belák Kamil 3:1, Svatoš Radek 3:1, Thér Milan 2:2), TJ Horní Kostelec B - TJ Sokol Velký Dřevíč A 12:6 (čas, ne, čtyřhry 1:1, body domácích: Kuřátko Miloš 4:0, Tichý Jan 2:2, Brát Petr 2:1, Semerák Pavel 2:2, Šimůnek Josef 1:0, body hostů: Míšek Petr 1:3, Beran Pavel 1:3, Posnar Petr 3:1, Šubrt Arne 0:4), TJ Jiskra Jaroměř F - TJ Náchod D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fidra Stanislav 3:1, Hardubejová Anna 1:3, Le Tiu 2:2, Munzar Jiří 2:2, body hostů: Rojt Jan 2:2, Ptáček Petr 3:1, Matouš Josef 0:4, Majdiak Jan 3:1), TJ Sokol Jasenná B - Orel jednota Bohuslavice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duben Tomáš 2:2, Kučera Vratislav 4:0, Šuták Pavel 2:2, Dvořák Karel 2:1, WO 1:0, body hostů: Prušinovský Jiří 2:1, Ungrád Jiří 3:1, Lejsek Petr 0:4, Němeček Vítězslav 0:4, WO 0:1),
3. kolo:
Orel jednota Bohuslavice C - TJ Knauf Lipí B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Vítězslav 2:2, Lejsek Petr 1:3, Smola Jan 1:3, Prušinovský Jiří 3:1, body hostů: Andrejsová Markéta 4:0, Leixnerová Jana 1:3, Sokol Zdeněk 1:3, Šilar Karel 3:1), TJ Náchod D - TJ Sokol Jasenná B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Majdiak Jan 3:1, Burdych Viktor 4:0, Ptáček Petr 3:1, Rojt Jan 2:2, body hostů: Duben Tomáš 1:3, Dvořák Karel 1:3, Šuták Pavel 1:3, Kučera Vratislav 1:3), TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Jiskra Jaroměř F 11:7 (nepotvrzen, čtyřhry 1:1, body domácích: Míšek Petr 4:0, Beran Pavel 4:0, Bartoš Jan 2:2, Šubrt Arne 0:4, body hostů: Fidra Stanislav 2:2, Hardubejová Anna 2:2, Tichý Tomáš 1:3, Le Tiu 1:3), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F 4:14 (nepotvrzen, čtyřhry 0:2, body domácích: Belák Kamil 1:3, Špaček Václav 2:1, Thér Milan 1:3, Macháčková Blanka 0:4, Thér Josef 0:1, body hostů: Joneš Miloslav 2:2, Kreuzig Robert 2:2, Marek Lukáš 4:0, Svoboda Jakub 4:0), TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Sokol Česká Skalice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchta Petr 0:4, Bek Miroslav 1:3, Krejčí Jan 1:3, Radwaňski Kazimierz 1:3, body hostů: Bekr Milan 4:0, Ošťádal Jaroslav ml. 3:1, Postupa Jan 2:2, Hamza Daniel 4:0),
4. kolo:
TJ Knauf Lipí B - TJ Sokol Stěžery D -:- (covid), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F - TJ Lokomotiva Meziměstí C -:- (covid), TJ Horní Kostelec B - TJ Sokol Vysoká Srbská A -:- (covid), TJ Sokol Jasenná B - TJ Sokol Velký Dřevíč A -:- (covid), Orel jednota Bohuslavice C - TJ Náchod D -:- (covid),
5. kolo:
TJ Náchod D - TJ Knauf Lipí B -:- (covid), TJ Sokol Velký Dřevíč A - Orel jednota Bohuslavice C -:- (covid), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Jiskra Jaroměř F -:- (covid), TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Horní Kostelec B -:- (covid), TJ Sokol Stěžery D - TJ Sokol Česká Skalice C -:- (covid),
6. kolo:
TJ Knauf Lipí B - TJ Sokol Česká Skalice C -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F - TJ Sokol Stěžery D -:-, TJ Jiskra Jaroměř F - TJ Lokomotiva Meziměstí C -:-, TJ Sokol Jasenná B - TJ Sokol Vysoká Srbská A -:-, TJ Náchod D - TJ Sokol Velký Dřevíč A -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Knauf Lipí B -:-, TJ Sokol Vysoká Srbská A - Orel jednota Bohuslavice C -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Sokol Jasenná B -:-, TJ Sokol Stěžery D - TJ Horní Kostelec B -:-, TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F -:-,
8. kolo:
TJ Knauf Lipí B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F -:-, TJ Horní Kostelec B - TJ Sokol Česká Skalice C -:-, TJ Jiskra Jaroměř F - TJ Sokol Stěžery D -:-, Orel jednota Bohuslavice C - TJ Lokomotiva Meziměstí C -:-, TJ Náchod D - TJ Sokol Vysoká Srbská A -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Sokol Velký Dřevíč A -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Náchod D -:-, TJ Sokol Stěžery D - TJ Sokol Jasenná B -:-, TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Jiskra Jaroměř F -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F - TJ Horní Kostelec B -:-,
10. kolo:
TJ Knauf Lipí B - TJ Horní Kostelec B -:-, TJ Jiskra Jaroměř F - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F -:-, TJ Sokol Jasenná B - TJ Sokol Česká Skalice C -:-, Orel jednota Bohuslavice C - TJ Sokol Stěžery D -:-, TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Lokomotiva Meziměstí C -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Knauf Lipí B -:-, TJ Sokol Stěžery D - TJ Náchod D -:-, TJ Sokol Česká Skalice C - Orel jednota Bohuslavice C -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F - TJ Sokol Jasenná B -:-, TJ Horní Kostelec B - TJ Jiskra Jaroměř F -:-,
12. kolo:
TJ Knauf Lipí B - TJ Jiskra Jaroměř F -:-, TJ Sokol Jasenná B - TJ Horní Kostelec B -:-, Orel jednota Bohuslavice C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F -:-, TJ Náchod D - TJ Sokol Česká Skalice C -:-, TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Sokol Stěžery D -:-, TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Lokomotiva Meziměstí C -:-,
13. kolo:
TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Knauf Lipí B -:-, TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Sokol Velký Dřevíč A -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F - TJ Náchod D -:-, TJ Horní Kostelec B - Orel jednota Bohuslavice C -:-, TJ Jiskra Jaroměř F - TJ Sokol Jasenná B -:-,
14. kolo:
TJ Knauf Lipí B - TJ Sokol Jasenná B -:-, TJ Jiskra Jaroměř F - Orel jednota Bohuslavice C -:-, TJ Horní Kostelec B - TJ Náchod D -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F - TJ Sokol Velký Dřevíč A -:-, TJ Sokol Stěžery D - TJ Sokol Vysoká Srbská A -:-,
15. kolo:
TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Sokol Stěžery D -:-, TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Sokol Česká Skalice C -:-, TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Horní Kostelec B -:-, TJ Náchod D - TJ Jiskra Jaroměř F -:-, Orel jednota Bohuslavice C - TJ Sokol Jasenná B -:-,
16. kolo:
TJ Knauf Lipí B - Orel jednota Bohuslavice C -:-, TJ Sokol Jasenná B - TJ Náchod D -:-, TJ Jiskra Jaroměř F - TJ Sokol Velký Dřevíč A -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F - TJ Sokol Vysoká Srbská A -:-, TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Lokomotiva Meziměstí C -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Stěžery D - TJ Knauf Lipí B -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F -:-, TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Horní Kostelec B -:-, TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Sokol Jasenná B -:-, TJ Náchod D - Orel jednota Bohuslavice C -:-,
18. kolo:
TJ Knauf Lipí B - TJ Náchod D -:-, Orel jednota Bohuslavice C - TJ Sokol Velký Dřevíč A -:-, TJ Jiskra Jaroměř F - TJ Sokol Vysoká Srbská A -:-, TJ Horní Kostelec B - TJ Lokomotiva Meziměstí C -:-, TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Sokol Stěžery D -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Knauf Lipí B -:-, TJ Sokol Stěžery D - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Jiskra Jaroměř F -:-, TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Sokol Jasenná B -:-, TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Náchod D -:-,
20. kolo:
TJ Knauf Lipí B - TJ Sokol Velký Dřevíč A -:-, Orel jednota Bohuslavice C - TJ Sokol Vysoká Srbská A -:-, TJ Sokol Jasenná B - TJ Lokomotiva Meziměstí C -:-, TJ Horní Kostelec B - TJ Sokol Stěžery D -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F - TJ Sokol Česká Skalice C -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F - TJ Knauf Lipí B -:-, TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Horní Kostelec B -:-, TJ Sokol Stěžery D - TJ Jiskra Jaroměř F -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí C - Orel jednota Bohuslavice C -:-, TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Náchod D -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Sokol Vysoká Srbská A -:-, TJ Náchod D - TJ Lokomotiva Meziměstí C -:-, TJ Sokol Jasenná B - TJ Sokol Stěžery D -:-, TJ Jiskra Jaroměř F - TJ Sokol Česká Skalice C -:-, TJ Horní Kostelec B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F -:-,
23. kolo:
TJ Horní Kostelec B - TJ Knauf Lipí B -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F - TJ Jiskra Jaroměř F -:-, TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Sokol Jasenná B -:-, TJ Sokol Stěžery D - Orel jednota Bohuslavice C -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Sokol Velký Dřevíč A -:-,
24. kolo:
TJ Knauf Lipí B - TJ Sokol Vysoká Srbská A -:-, TJ Náchod D - TJ Sokol Stěžery D -:-, Orel jednota Bohuslavice C - TJ Sokol Česká Skalice C -:-, TJ Sokol Jasenná B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F -:-, TJ Jiskra Jaroměř F - TJ Horní Kostelec B -:-,
25. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř F - TJ Knauf Lipí B -:-, TJ Horní Kostelec B - TJ Sokol Jasenná B -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F - Orel jednota Bohuslavice C -:-, TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Náchod D -:-, TJ Sokol Stěžery D - TJ Sokol Velký Dřevíč A -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Sokol Vysoká Srbská A -:-,
26. kolo:
TJ Knauf Lipí B - TJ Lokomotiva Meziměstí C -:-, TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Sokol Česká Skalice C -:-, TJ Náchod D - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F -:-, Orel jednota Bohuslavice C - TJ Horní Kostelec B -:-, TJ Sokol Jasenná B - TJ Jiskra Jaroměř F -:-,
Regionální přebor IV. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Velká Jesenice B - SKIPINEX Dolní Radechová A 5:13 (ne Reg, čtyřhry 0:2, body domácích: Cohorna Petr st. 2:2, Cohorna Petr ml. 1:3, Zajíček Miloš 2:2, Vohralík Pavel 0:4, body hostů: Marek Pavel 3:1, Nývlt Petr 4:0, Rais Tomáš 1:3, Nýč Bohuslav 3:1), TJ Sokol Libchyně B - TJ Sokol Jasenná C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vacek Vladimír 0:4, Hubka Tomáš 1:3, Kulhavý Petr 2:2, Kovalčík Josef 3:1, body hostů: Dubnová Alena 2:2, Karel Jiří 2:2, Sedláček Petr 3:1, Samek David 3:1), TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Sokol České Meziříčí C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Králíček Jaromír 2:2, Vlček Petr 0:4, Seidl Pavel 2:2, Gonák Aleš 2:2, body hostů: Zítko Pavel 1:3, Borůvka Petr 4:0, Nováček Jiří 4:0, Čermák Jiří 1:3), TJ Jiskra Jaroměř G - TJ Sokol Česká Skalice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočica Michal 1:3, Munzar Jiří 0:2, Hardubejová Anna 4:0, Vejroch Jiří 0:4, Kuneš Jan 0:2, body hostů: Čáp Petr 3:1, Kuťák Vladimír 3:1, Cimburek Jaroslav 3:1, Špetla Jaromír 2:2), TJ Horní Kostelec C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťovíček Tomáš 0:4, Šimůnek Josef 2:2, Koblása Lubomír 0:4, Vaněk František 4:0, body hostů: Vrabec Vítězslav 3:1, Nápravník Ondřej 2:2, Holeček David 3:1, Cejnarová Tereza 2:2), TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Sokol Zbečník B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Závoďančík Martin 2:2, Kučera Jan 1:3, Postupa Jan 4:0, WO 0:5, body hostů: Herzog Antonín 2:1, Štencl Josef 0:3, Štencl Josef ml. 1:2, Friede Norbert 2:1, WO 5:0), TJ Nahořany A - TJ START Náchod A 10:8 (ne Reg, čtyřhry 2:0, body domácích: Voborník Petr 2:2, Vlášek Kamil 2:2, Vlášek Aleš 1:3, Kárník Vladimír 3:1, body hostů: Nováková Štěpánka 4:0, Šimůnková Hana 0:4, Šolc Zdeněk st. 2:2, Slavík Stanislav 2:2),
2. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ START Náchod A -:- (odloženo), TJ Sokol Zbečník B - TJ Nahořany A 9:9 (online ne, čtyřhry 1:1, body domácích: Herzog Antonín 2:2, Štencl Josef ml. 2:2, Štencl Josef 1:3, Červený Karel 3:1, body hostů: Vlášek Kamil 4:0, Vlášek Aleš 1:3, Voborník Petr 0:4, Kárník Vladimír 3:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ Sokol Česká Skalice E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuhajdíková Pavlína 3:1, Matuška Tomáš 1:3, Gorol Adam 0:1, Holeček David 2:2, Cejnarová Tereza 0:3, body hostů: Kučera Jan 3:1, Závoďančík Martin 1:3, Hamza Daniel 3:1, Postupa Jan 3:1), TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Horní Kostelec C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuťák Vladimír 4:0, Dvořáčková Naděžda 4:0, Špetla Jaromír 3:1, Cimburek Jaroslav 4:0, body hostů: Liška Lukáš 0:4, Šimůnek Josef 1:3, Lišková Kateřina 0:4, Koblása Lubomír 0:4), TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Jiskra Jaroměř G 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Borůvka Petr 3:0, Nováček Jiří 3:0, Zítko Pavel 3:0, Javornický Aleš 3:0, WO 5:0, body hostů: Kuneš Jan 0:4, Vejroch Jiří 0:4, Konečný Miloš 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Jasenná C - TJ Sokol Horní Radechová A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karel Jiří 3:1, Samek David 2:2, Dubnová Alena 4:0, Sedláček Petr 4:0, body hostů: Lanta Robert 1:3, Seidl Pavel 2:2, Koblížek Jiří 0:4, Vlček Petr 0:4), TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Sokol Libchyně B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zajíček Miloš 2:2, Cohorna Petr ml. 3:1, Vojtas Miloš 1:3, Vohralík Pavel 1:3, body hostů: Stejskal Jiří 4:0, Kovalčík Josef 2:2, Vacek Vladimír 0:4, Kulhavý Petr 3:1),
3. kolo:
TJ Sokol Libchyně B - SKIPINEX Dolní Radechová A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Vladimír 0:4, Hubka Tomáš 0:4, Kulhavý Petr 0:4, Kovalčík Josef 2:2, body hostů: Nývlt Petr 4:0, Marek Pavel 3:1, Morávek Pavel 3:1, Nýč Bohuslav 4:0), TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Sokol Velká Jesenice B -:- (odloženo c), TJ Jiskra Jaroměř G - TJ Sokol Jasenná C 9:9 (nepotvrzen, čtyřhry 1:1, body domácích: Kočica Michal 1:3, Vejroch Jiří 0:4, Hardubejová Anna 4:0, Munzar Jiří 3:1, body hostů: Samek David 2:2, Coufal Pavel 2:2, Karel Jiří 2:2, Dubnová Alena 2:2), TJ Horní Kostelec C - TJ Sokol České Meziříčí C 5:13 (online ne, čtyřhry 0:2, body domácích: Liška Lukáš 2:2, Hrstka Milan 2:2, Šťovíček Tomáš 1:3, Koblása Lubomír 0:4, body hostů: Zítko Pavel 2:2, Borůvka Petr 4:0, Javornický Aleš 4:0, Čermák Jiří 1:3), TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Sokol Česká Skalice D 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hamza Daniel 4:0, Postupa Jan 4:0, Závoďančík Martin 2:2, WO 0:5, body hostů: Čáp Petr 1:2, Kuťák Vladimír 1:2, Cimburek Jaroslav 0:3, Špetla Jaromír 0:3, WO 5:0), TJ Nahořany A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kárník Vladimír 2:2, Vlášek Aleš 2:2, Voborník Petr 2:2, Vlášek Kamil 3:1, body hostů: Holeček David 4:0, Kuhajdíková Pavlína 3:1, Gorol Adam 0:4, Vítek Josef 0:4), TJ START Náchod A - TJ Sokol Zbečník B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dörrová Iva 0:4, Nováková Štěpánka 4:0, Slavík Stanislav 0:4, Tlapák Vratislav 0:2, Malinová Radka 0:2, body hostů: Herzog Antonín 3:1, Štencl Josef 3:1, Friede Norbert 3:1, Sadílek Jan 3:1),
4. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol Zbečník B -:- (covid), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ START Náchod A -:- (covid), TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Nahořany A -:- (covid), TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Sokol Česká Skalice E -:- (covid), TJ Sokol Jasenná C - TJ Horní Kostelec C -:- (covid), TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Jiskra Jaroměř G -:- (covid), TJ Sokol Libchyně B - TJ Sokol Horní Radechová A -:- (covid),
5. kolo:
TJ Sokol Horní Radechová A - SKIPINEX Dolní Radechová A -:- (covid), TJ Jiskra Jaroměř G - TJ Sokol Libchyně B -:- (covid), TJ Horní Kostelec C - TJ Sokol Velká Jesenice B -:- (covid), TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Sokol Jasenná C -:- (covid), TJ Nahořany A - TJ Sokol České Meziříčí C -:- (covid), TJ START Náchod A - TJ Sokol Česká Skalice D -:- (covid), TJ Sokol Zbečník B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G -:- (covid),
6. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G -:-, TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Sokol Zbečník B -:-, TJ Sokol České Meziříčí C - TJ START Náchod A -:-, TJ Sokol Jasenná C - TJ Nahořany A -:-, TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Sokol Česká Skalice E -:-, TJ Sokol Libchyně B - TJ Horní Kostelec C -:-, TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Jiskra Jaroměř G -:-,
7. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř G - SKIPINEX Dolní Radechová A -:-, TJ Horní Kostelec C - TJ Sokol Horní Radechová A -:-, TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Sokol Libchyně B -:-, TJ Nahořany A - TJ Sokol Velká Jesenice B -:-, TJ START Náchod A - TJ Sokol Jasenná C -:-, TJ Sokol Zbečník B - TJ Sokol České Meziříčí C -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ Sokol Česká Skalice D -:-,
8. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol Česká Skalice D -:-, TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G -:-, TJ Sokol Jasenná C - TJ Sokol Zbečník B -:-, TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ START Náchod A -:-, TJ Sokol Libchyně B - TJ Nahořany A -:-, TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Sokol Česká Skalice E -:-, TJ Jiskra Jaroměř G - TJ Horní Kostelec C -:-,
9. kolo:
TJ Horní Kostelec C - SKIPINEX Dolní Radechová A -:-, TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Jiskra Jaroměř G -:-, TJ Nahořany A - TJ Sokol Horní Radechová A -:-, TJ START Náchod A - TJ Sokol Libchyně B -:-, TJ Sokol Zbečník B - TJ Sokol Velká Jesenice B -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ Sokol Jasenná C -:-, TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Sokol České Meziříčí C -:-,
10. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol České Meziříčí C -:-, TJ Sokol Jasenná C - TJ Sokol Česká Skalice D -:-, TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G -:-, TJ Sokol Libchyně B - TJ Sokol Zbečník B -:-, TJ Sokol Horní Radechová A - TJ START Náchod A -:-, TJ Jiskra Jaroměř G - TJ Nahořany A -:-, TJ Horní Kostelec C - TJ Sokol Česká Skalice E -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice E - SKIPINEX Dolní Radechová A -:-, TJ Nahořany A - TJ Horní Kostelec C -:-, TJ START Náchod A - TJ Jiskra Jaroměř G -:-, TJ Sokol Zbečník B - TJ Sokol Horní Radechová A -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ Sokol Libchyně B -:-, TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Sokol Velká Jesenice B -:-, TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Sokol Jasenná C -:-,
12. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol Jasenná C -:-, TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Sokol České Meziříčí C -:-, TJ Sokol Libchyně B - TJ Sokol Česká Skalice D -:-, TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G -:-, TJ Jiskra Jaroměř G - TJ Sokol Zbečník B -:-, TJ Horní Kostelec C - TJ START Náchod A -:-, TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Nahořany A -:-,
13. kolo:
TJ Nahořany A - SKIPINEX Dolní Radechová A -:-, TJ START Náchod A - TJ Sokol Česká Skalice E -:-, TJ Sokol Zbečník B - TJ Horní Kostelec C -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ Jiskra Jaroměř G -:-, TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Sokol Horní Radechová A -:-, TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Sokol Libchyně B -:-, TJ Sokol Jasenná C - TJ Sokol Velká Jesenice B -:-,
14. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol Velká Jesenice B -:-, TJ Sokol Jasenná C - TJ Sokol Libchyně B -:-, TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Sokol Horní Radechová A -:-, TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Jiskra Jaroměř G -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ Horní Kostelec C -:-, TJ Sokol Zbečník B - TJ Sokol Česká Skalice E -:-, TJ START Náchod A - TJ Nahořany A -:-,
15. kolo:
TJ START Náchod A - SKIPINEX Dolní Radechová A -:-, TJ Nahořany A - TJ Sokol Zbečník B -:-, TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G -:-, TJ Horní Kostelec C - TJ Sokol Česká Skalice D -:-, TJ Jiskra Jaroměř G - TJ Sokol České Meziříčí C -:-, TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Sokol Jasenná C -:-, TJ Sokol Libchyně B - TJ Sokol Velká Jesenice B -:-,
16. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol Libchyně B -:-, TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Sokol Horní Radechová A -:-, TJ Sokol Jasenná C - TJ Jiskra Jaroměř G -:-, TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Horní Kostelec C -:-, TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Sokol Česká Skalice E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čáp Petr 2:2, Kuťák Vladimír 1:3, Cimburek Jaroslav 1:3, Špetla Jaromír 1:3, body hostů: Kučera Jan 3:1, Měšťanová Pavlína 0:4, Hamza Daniel 4:0, Postupa Jan 4:0), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ Nahořany A -:-, TJ Sokol Zbečník B - TJ START Náchod A -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Zbečník B - SKIPINEX Dolní Radechová A -:-, TJ START Náchod A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G -:-, TJ Nahořany A - TJ Sokol Česká Skalice D -:-, TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Sokol České Meziříčí C -:-, TJ Horní Kostelec C - TJ Sokol Jasenná C -:-, TJ Jiskra Jaroměř G - TJ Sokol Velká Jesenice B -:-, TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Sokol Libchyně B -:-,
18. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol Horní Radechová A -:-, TJ Sokol Libchyně B - TJ Jiskra Jaroměř G -:-, TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Horní Kostelec C -:-, TJ Sokol Jasenná C - TJ Sokol Česká Skalice E -:-, TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Nahořany A -:-, TJ Sokol Česká Skalice D - TJ START Náchod A -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ Sokol Zbečník B -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - SKIPINEX Dolní Radechová A -:-, TJ Sokol Zbečník B - TJ Sokol Česká Skalice D -:-, TJ START Náchod A - TJ Sokol České Meziříčí C -:-, TJ Nahořany A - TJ Sokol Jasenná C -:-, TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Sokol Velká Jesenice B -:-, TJ Horní Kostelec C - TJ Sokol Libchyně B -:-, TJ Jiskra Jaroměř G - TJ Sokol Horní Radechová A -:-,
20. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Jiskra Jaroměř G -:-, TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Horní Kostelec C -:-, TJ Sokol Libchyně B - TJ Sokol Česká Skalice E -:-, TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Nahořany A -:-, TJ Sokol Jasenná C - TJ START Náchod A -:-, TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Sokol Zbečník B -:-, TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice D - SKIPINEX Dolní Radechová A -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ Sokol České Meziříčí C -:-, TJ Sokol Zbečník B - TJ Sokol Jasenná C -:-, TJ START Náchod A - TJ Sokol Velká Jesenice B -:-, TJ Nahořany A - TJ Sokol Libchyně B -:-, TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Sokol Horní Radechová A -:-, TJ Horní Kostelec C - TJ Jiskra Jaroměř G -:-,
22. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Horní Kostelec C -:-, TJ Jiskra Jaroměř G - TJ Sokol Česká Skalice E -:-, TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Nahořany A -:-, TJ Sokol Libchyně B - TJ START Náchod A -:-, TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Sokol Zbečník B -:-, TJ Sokol Jasenná C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G -:-, TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Sokol Česká Skalice D -:-,
23. kolo:
TJ Sokol České Meziříčí C - SKIPINEX Dolní Radechová A -:-, TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Sokol Jasenná C -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ Sokol Velká Jesenice B -:-, TJ Sokol Zbečník B - TJ Sokol Libchyně B -:-, TJ START Náchod A - TJ Sokol Horní Radechová A -:-, TJ Nahořany A - TJ Jiskra Jaroměř G -:-, TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Horní Kostelec C -:-,
24. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol Česká Skalice E -:-, TJ Horní Kostelec C - TJ Nahořany A -:-, TJ Jiskra Jaroměř G - TJ START Náchod A -:-, TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Sokol Zbečník B -:-, TJ Sokol Libchyně B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G -:-, TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Sokol Česká Skalice D -:-, TJ Sokol Jasenná C - TJ Sokol České Meziříčí C -:-,
25. kolo:
TJ Sokol Jasenná C - SKIPINEX Dolní Radechová A -:-, TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Sokol Velká Jesenice B -:-, TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Sokol Libchyně B -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ Sokol Horní Radechová A -:-, TJ Sokol Zbečník B - TJ Jiskra Jaroměř G -:-, TJ START Náchod A - TJ Horní Kostelec C -:-, TJ Nahořany A - TJ Sokol Česká Skalice E -:-,
26. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Nahořany A -:-, TJ Sokol Česká Skalice E - TJ START Náchod A -:-, TJ Horní Kostelec C - TJ Sokol Zbečník B -:-, TJ Jiskra Jaroměř G - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G -:-, TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Sokol Česká Skalice D -:-, TJ Sokol Libchyně B - TJ Sokol České Meziříčí C -:-, TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Sokol Jasenná C -:-,
Regionální přebor mládeže
1. kolo:
TJ Lokomotiva Meziměstí A - TJ Sokol Česká Skalice A -:- (covid), TJ Jiskra Jaroměř A - TJ Sokol Stěžery B -:- (covid), TJ Slovan Broumov A - TTC Nové Město nad Metují A -:- (covid),
2. kolo:
TJ Sokol Stěžery B - TJ Slovan Broumov A -:- (covid), TJ Sokol Česká Skalice A - TJ Jiskra Jaroměř A -:- (covid), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A - TJ Lokomotiva Meziměstí A -:- (covid),
3. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A -:-, TJ Slovan Broumov A - TJ Sokol Česká Skalice A -:-, TTC Nové Město nad Metují A - TJ Sokol Stěžery B -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice A - TTC Nové Město nad Metují A -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A - TJ Slovan Broumov A -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí A - TJ Jiskra Jaroměř A -:-,
5. kolo:
TJ Slovan Broumov A - TJ Lokomotiva Meziměstí A -:-, TTC Nové Město nad Metují A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A -:-, TJ Sokol Stěžery B - TJ Sokol Česká Skalice A -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A - TJ Sokol Stěžery B -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí A - TTC Nové Město nad Metují A -:-, TJ Jiskra Jaroměř A - TJ Slovan Broumov A -:-,
7. kolo:
TTC Nové Město nad Metují A - TJ Jiskra Jaroměř A -:-, TJ Sokol Stěžery B - TJ Lokomotiva Meziměstí A -:-, TJ Sokol Česká Skalice A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice A - TJ Lokomotiva Meziměstí A -:-, TJ Sokol Stěžery B - TJ Jiskra Jaroměř A -:-, TTC Nové Město nad Metují A - TJ Slovan Broumov A -:-,
9. kolo:
TJ Slovan Broumov A - TJ Sokol Stěžery B -:-, TJ Jiskra Jaroměř A - TJ Sokol Česká Skalice A -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A - TJ Jiskra Jaroměř A -:-, TJ Sokol Česká Skalice A - TJ Slovan Broumov A -:-, TJ Sokol Stěžery B - TTC Nové Město nad Metují A -:-,
11. kolo:
TTC Nové Město nad Metují A - TJ Sokol Česká Skalice A -:-, TJ Slovan Broumov A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A -:-, TJ Jiskra Jaroměř A - TJ Lokomotiva Meziměstí A -:-,
12. kolo:
TJ Lokomotiva Meziměstí A - TJ Slovan Broumov A -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A - TTC Nové Město nad Metují A -:-, TJ Sokol Česká Skalice A - TJ Sokol Stěžery B -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Stěžery B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A -:-, TTC Nové Město nad Metují A - TJ Lokomotiva Meziměstí A -:-, TJ Slovan Broumov A - TJ Jiskra Jaroměř A -:-,
14. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř A - TTC Nové Město nad Metují A -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí A - TJ Sokol Stěžery B -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A - TJ Sokol Česká Skalice A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy