Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1. třídy
1. kolo:
1. FC Rokytnice v Orlických horách A - TTC Kostelec nad Orlicí C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Petr 3:1, Potužník Ondřej 1:3, Štěpánek Roman 0:3, Rücker Miroslav st. 2:2, body hostů: Malínský Milan 3:1, Šilar Petr 3:1, Jenčík Ladislav 2:2, Bartoš Petr 1:2), TJ Sokol Častolovice B - TTC Lhoty u Potštejna B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podolský Tomáš 2:2, Šmejkal Jiří st. 2:2, Krystlík Aleš 1:3, Jíra Milan 2:2, body hostů: Kovaříček Matěj 4:0, Michl Jakub 3:1, Drahoš Zdeněk 1:3, Trnka Jan 1:3), KPST Záhornice A - TJ Peklo nad Zdobnicí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovaříček Josef 2:2, Kovaříček Jiří 4:0, Kovaříček Roman 1:3, Jarkovský Petr 1:3, body hostů: Pavlišta Milan 3:1, Frejvald Josef 3:1, Krsek Oldřich 2:2, Kalců Jiří 0:4), TJ Start Olešnice v Orlických horách A - TJ Sokol Častolovice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mencl Jan 0:2, Rubeš Jaroslav 0:2, Ksandr Jan st. 0:3, Rozínek Jiří st. 1:1, body hostů: Schmied Zbyněk 3:0, Podolský Milan 2:0, Beneš Martin 1:1, Ešpandr Pavel 2:0), TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A - TJ Baník Vamberk B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějů Jan 1:3, Vojtíšek Radek 1:2, Čermák Oldřich 1:2, Sadloň Michal 2:2, body hostů: Kotyza Ondřej 4:0, Macháček Michal 4:0, Jedlinský Jiří 1:2, Michera Martin st. 0:3), TTC Kostelec nad Orlicí D - SK Týniště nad Orlicí A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipenský Jakub 2:0, Dubský Filip 1:1, Petr Lukáš 3:0, Zavacký Vojtěch 3:0, body hostů: Závodní Zbyněk 0:3, Strnad Otto 1:2, Houštěk Petr 0:2, Duzbaba Jaroslav 0:2),
2. kolo:
TTC Kostelec nad Orlicí C - SK Týniště nad Orlicí A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jenčík Ladislav 2:0, Bartoš Petr 2:0, Čermák Josef 1:2, Malínský Milan 3:0, body hostů: Závodní Zbyněk 1:2, Strnad Otto 1:2, Houštěk Petr 0:2, Duzbaba Jaroslav 0:2), TJ Baník Vamberk B - TTC Kostelec nad Orlicí D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kosek Jan 3:1, Panocha Jiří 0:3, Macháček Michal 2:1, Kotyza Ondřej 4:0, body hostů: Petr Radim 1:3, Lipenský Jakub 2:2, Petr Lukáš 1:2, Dušek Josef 1:2), TJ Sokol Častolovice A - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schmied Zbyněk 2:1, Beneš Martin 3:0, Ešpandr Pavel 4:0, WO 0:4, body hostů: Sadloň Michal 0:3, Čermák Oldřich 0:2, Sadloň Jozef st. 0:3, Vojtíšek Radek 1:1, WO 4:0), TJ Peklo nad Zdobnicí A - TJ Start Olešnice v Orlických horách A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frejvald Josef 3:1, Zeman Petr 1:2, Krsek Oldřich 2:1, Pavlišta Milan 2:2, body hostů: Rozínek Jiří st. 3:1, Rubeš Jaroslav 1:3, Ksandr Jan ml. 1:2, Ksandr Jan st. 1:2), TTC Lhoty u Potštejna B - KPST Záhornice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drahoš Zdeněk 3:0, Bříza Jaroslav 1:2, Trnka Jan 0:3, Michl Jakub 4:0, body hostů: Kovaříček Roman 2:2, Jarkovský Petr 2:1, Kovaříček Josef 1:2, Růžička David 0:3), 1. FC Rokytnice v Orlických horách A - TJ Sokol Častolovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Petr 1:3, Brůna Václav 2:2, Štěpánek Roman 3:1, Rücker Miroslav st. 2:2, body hostů: Podolský Tomáš 4:0, Jíra Milan 2:2, Šmejkal Jiří st. 2:2, Krystlík Aleš 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Častolovice B - TTC Kostelec nad Orlicí C -:-, KPST Záhornice A - 1. FC Rokytnice v Orlických horách A -:-, TJ Start Olešnice v Orlických horách A - TTC Lhoty u Potštejna B -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A - TJ Peklo nad Zdobnicí A -:-, TTC Kostelec nad Orlicí D - TJ Sokol Častolovice A -:-, SK Týniště nad Orlicí A - TJ Baník Vamberk B -:-,
4. kolo:
TTC Kostelec nad Orlicí C - TJ Baník Vamberk B -:-, TJ Sokol Častolovice A - SK Týniště nad Orlicí A -:-, TJ Peklo nad Zdobnicí A - TTC Kostelec nad Orlicí D -:-, TTC Lhoty u Potštejna B - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách A - TJ Start Olešnice v Orlických horách A -:-, TJ Sokol Častolovice B - KPST Záhornice A -:-,
5. kolo:
KPST Záhornice A - TTC Kostelec nad Orlicí C -:-, TJ Start Olešnice v Orlických horách A - TJ Sokol Častolovice B -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A - 1. FC Rokytnice v Orlických horách A -:-, TTC Kostelec nad Orlicí D - TTC Lhoty u Potštejna B -:-, SK Týniště nad Orlicí A - TJ Peklo nad Zdobnicí A -:-, TJ Baník Vamberk B - TJ Sokol Častolovice A -:-,
6. kolo:
TTC Kostelec nad Orlicí C - TJ Sokol Častolovice A -:-, TJ Peklo nad Zdobnicí A - TJ Baník Vamberk B -:-, TTC Lhoty u Potštejna B - SK Týniště nad Orlicí A -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách A - TTC Kostelec nad Orlicí D -:-, TJ Sokol Častolovice B - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A -:-, KPST Záhornice A - TJ Start Olešnice v Orlických horách A -:-,
7. kolo:
TJ Start Olešnice v Orlických horách A - TTC Kostelec nad Orlicí C -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A - KPST Záhornice A -:-, TTC Kostelec nad Orlicí D - TJ Sokol Častolovice B -:-, SK Týniště nad Orlicí A - 1. FC Rokytnice v Orlických horách A -:-, TJ Baník Vamberk B - TTC Lhoty u Potštejna B -:-, TJ Sokol Častolovice A - TJ Peklo nad Zdobnicí A -:-,
8. kolo:
TTC Kostelec nad Orlicí C - TJ Peklo nad Zdobnicí A -:-, TTC Lhoty u Potštejna B - TJ Sokol Častolovice A -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách A - TJ Baník Vamberk B -:-, TJ Sokol Častolovice B - SK Týniště nad Orlicí A -:-, KPST Záhornice A - TTC Kostelec nad Orlicí D -:-, TJ Start Olešnice v Orlických horách A - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A - TTC Kostelec nad Orlicí C -:-, TTC Kostelec nad Orlicí D - TJ Start Olešnice v Orlických horách A -:-, SK Týniště nad Orlicí A - KPST Záhornice A -:-, TJ Baník Vamberk B - TJ Sokol Častolovice B -:-, TJ Sokol Častolovice A - 1. FC Rokytnice v Orlických horách A -:-, TJ Peklo nad Zdobnicí A - TTC Lhoty u Potštejna B -:-,
10. kolo:
TTC Kostelec nad Orlicí C - TTC Lhoty u Potštejna B -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách A - TJ Peklo nad Zdobnicí A -:-, TJ Sokol Častolovice B - TJ Sokol Častolovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podolský Tomáš 3:1, Šmejkal Jiří st. 2:1, Šupler Ondřej 0:3, Jíra Milan 4:0, body hostů: Schmied Zbyněk 2:0, Myšák Radek 1:3, Podolský Milan 1:2, Schmied Daniel 0:3, Ešpandr Jan 1:1), KPST Záhornice A - TJ Baník Vamberk B -:-, TJ Start Olešnice v Orlických horách A - SK Týniště nad Orlicí A -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A - TTC Kostelec nad Orlicí D -:-,
11. kolo:
TTC Kostelec nad Orlicí D - TTC Kostelec nad Orlicí C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petr Lukáš 3:0, Petr Radim 1:2, Lipenský Jakub 2:0, Dubský Filip 2:1, Novotný Lukáš 1:0, body hostů: Malínský Milan 1:2, Šilar Petr 1:2, Bartoš Petr 1:2, Jenčík Ladislav 0:3), SK Týniště nad Orlicí A - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A -:-, TJ Baník Vamberk B - TJ Start Olešnice v Orlických horách A -:-, TJ Sokol Častolovice A - KPST Záhornice A -:-, TJ Peklo nad Zdobnicí A - TJ Sokol Častolovice B -:-, TTC Lhoty u Potštejna B - 1. FC Rokytnice v Orlických horách A -:-,
12. kolo:
TTC Kostelec nad Orlicí C - 1. FC Rokytnice v Orlických horách A -:-, TTC Lhoty u Potštejna B - TJ Sokol Častolovice B -:-, TJ Peklo nad Zdobnicí A - KPST Záhornice A -:-, TJ Sokol Častolovice A - TJ Start Olešnice v Orlických horách A -:-, TJ Baník Vamberk B - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A -:-, SK Týniště nad Orlicí A - TTC Kostelec nad Orlicí D -:-,
13. kolo:
SK Týniště nad Orlicí A - TTC Kostelec nad Orlicí C -:-, TTC Kostelec nad Orlicí D - TJ Baník Vamberk B -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A - TJ Sokol Častolovice A -:-, TJ Start Olešnice v Orlických horách A - TJ Peklo nad Zdobnicí A -:-, KPST Záhornice A - TTC Lhoty u Potštejna B -:-, TJ Sokol Častolovice B - 1. FC Rokytnice v Orlických horách A -:-,
14. kolo:
TTC Kostelec nad Orlicí C - TJ Sokol Častolovice B -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách A - KPST Záhornice A -:-, TTC Lhoty u Potštejna B - TJ Start Olešnice v Orlických horách A -:-, TJ Peklo nad Zdobnicí A - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A -:-, TJ Sokol Častolovice A - TTC Kostelec nad Orlicí D -:-, TJ Baník Vamberk B - SK Týniště nad Orlicí A -:-,
15. kolo:
TJ Baník Vamberk B - TTC Kostelec nad Orlicí C -:-, SK Týniště nad Orlicí A - TJ Sokol Častolovice A -:-, TTC Kostelec nad Orlicí D - TJ Peklo nad Zdobnicí A -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A - TTC Lhoty u Potštejna B -:-, TJ Start Olešnice v Orlických horách A - 1. FC Rokytnice v Orlických horách A -:-, KPST Záhornice A - TJ Sokol Častolovice B -:-,
16. kolo:
TTC Kostelec nad Orlicí C - KPST Záhornice A -:-, TJ Sokol Častolovice B - TJ Start Olešnice v Orlických horách A -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách A - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A -:-, TTC Lhoty u Potštejna B - TTC Kostelec nad Orlicí D -:-, TJ Peklo nad Zdobnicí A - SK Týniště nad Orlicí A -:-, TJ Sokol Častolovice A - TJ Baník Vamberk B -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Častolovice A - TTC Kostelec nad Orlicí C -:-, TJ Baník Vamberk B - TJ Peklo nad Zdobnicí A -:-, SK Týniště nad Orlicí A - TTC Lhoty u Potštejna B -:-, TTC Kostelec nad Orlicí D - 1. FC Rokytnice v Orlických horách A -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A - TJ Sokol Častolovice B -:-, TJ Start Olešnice v Orlických horách A - KPST Záhornice A -:-,
18. kolo:
TTC Kostelec nad Orlicí C - TJ Start Olešnice v Orlických horách A -:-, KPST Záhornice A - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A -:-, TJ Sokol Častolovice B - TTC Kostelec nad Orlicí D -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách A - SK Týniště nad Orlicí A -:-, TTC Lhoty u Potštejna B - TJ Baník Vamberk B -:-, TJ Peklo nad Zdobnicí A - TJ Sokol Častolovice A -:-,
19. kolo:
TJ Peklo nad Zdobnicí A - TTC Kostelec nad Orlicí C -:-, TJ Sokol Častolovice A - TTC Lhoty u Potštejna B -:-, TJ Baník Vamberk B - 1. FC Rokytnice v Orlických horách A -:-, SK Týniště nad Orlicí A - TJ Sokol Častolovice B -:-, TTC Kostelec nad Orlicí D - KPST Záhornice A -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A - TJ Start Olešnice v Orlických horách A -:-,
20. kolo:
TTC Kostelec nad Orlicí C - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A -:-, TJ Start Olešnice v Orlických horách A - TTC Kostelec nad Orlicí D -:-, KPST Záhornice A - SK Týniště nad Orlicí A -:-, TJ Sokol Častolovice B - TJ Baník Vamberk B -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách A - TJ Sokol Častolovice A -:-, TTC Lhoty u Potštejna B - TJ Peklo nad Zdobnicí A -:-,
21. kolo:
TTC Lhoty u Potštejna B - TTC Kostelec nad Orlicí C -:-, TJ Peklo nad Zdobnicí A - 1. FC Rokytnice v Orlických horách A -:-, TJ Sokol Častolovice A - TJ Sokol Častolovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podolský Milan 3:1, Kunčar Michal 3:1, Ešpandr Pavel 2:2, Ešpandr Jan 0:2, WO 0:2, body hostů: Podolský Tomáš 3:0, Krystlík Aleš 0:3, Frýda Miroslav 1:3, Jíra Milan 2:2, WO 2:0), TJ Baník Vamberk B - KPST Záhornice A -:-, SK Týniště nad Orlicí A - TJ Start Olešnice v Orlických horách A -:-, TTC Kostelec nad Orlicí D - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A -:-,
22. kolo:
TTC Kostelec nad Orlicí C - TTC Kostelec nad Orlicí D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilar Petr 2:2, Malínský Milan 2:2, Bartoš Petr 1:2, Jenčík Ladislav 1:3, body hostů: Petr Radim 0:4, Lipenský Jakub 4:0, Petr Lukáš 4:0, Zavacký Vojtěch 1:2), TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A - SK Týniště nad Orlicí A -:-, TJ Start Olešnice v Orlických horách A - TJ Baník Vamberk B -:-, KPST Záhornice A - TJ Sokol Častolovice A -:-, TJ Sokol Častolovice B - TJ Peklo nad Zdobnicí A -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách A - TTC Lhoty u Potštejna B -:-,
Regionální přebor 2. třídy
1. kolo:
SK Kounov - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janko Petr 3:1, Kolář Radek 2:2, Ruffer Pavel 3:1, Vymetálek Jan 3:1, body hostů: Griščenko Jan 3:1, Chlumecký Leoš 1:3, Hájek Jaroslav 0:3, Plašil Jan 0:4, Křen Vladimír 1:0), SK Solnice A - KPST Záhornice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubec Martin 2:2, Kubec Jiří ml. 2:2, Holoubek Václav 1:2, Novák Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Jarkovský Petr 4:0, Kovaříček Josef 4:0, Holanec Jakub 0:4, Pícha Aleš 0:3, WO 0:1), TTC Lhoty u Potštejna C - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matějus Leoš 3:1, Marek Jiří 1:3, Jakubec František 1:3, Vevjora Rostislav 3:1, body hostů: Merganc Jiří 2:2, Bolehovský Karel 2:2, Müller Pavel 3:1, Bartoš Jindřich 1:3), TTC Kostelec nad Orlicí E - TJ Prorubky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Josef 3:1, Zavacký Vojtěch 3:1, Šimon Petr 1:3, Petr Radim 2:2, body hostů: Krejčí Jaroslav 2:2, Plašil Miroslav 0:4, Severýn Pavel 4:0, Krejčí Jiří 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - TJ Prorubky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berger Jiří 1:3, Matějů Jan 3:1, Krystlík Michal 2:2, Sadloň Jozef st. 3:1, body hostů: Krejčí Jaroslav 2:2, Plašil Miroslav 1:1, Severýn Pavel 3:1, Krejčí Jiří 1:3, Černý Pavel 0:2), TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A - TTC Kostelec nad Orlicí E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merganc Jiří 2:2, Bolehovský Karel 1:3, Bartoš Jindřich 3:1, Müller Pavel 2:2, body hostů: Čermák Josef 2:2, Zavacký Vojtěch 1:3, Petr Radim 3:1, Dubský Filip 2:2), KPST Záhornice B - TTC Lhoty u Potštejna C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jarkovský Petr 4:0, Findejs Stanislav 1:3, Růžička David 0:4, Kovaříček Josef 4:0, body hostů: Marek Jiří 0:2, Bříza Jaroslav 2:2, Jakubec František 2:2, Hájek Libor 2:2, Vevjora Rostislav 1:1), TJ Baník Vamberk C - SK Solnice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michera Martin st. 4:0, Novák Radovan 1:3, Jedlinský Jiří 1:3, Podolka Jan 2:0, Michera Martin ml. 0:2, body hostů: Kubec Martin 3:1, Kubec Jiří ml. 3:1, Holoubek Václav 1:3, Novák Petr 1:3),
3. kolo:
SK Kounov - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B -:-, SK Solnice A - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A -:-, TTC Lhoty u Potštejna C - TJ Baník Vamberk C -:-, TTC Kostelec nad Orlicí E - KPST Záhornice B -:-, TJ Prorubky - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A -:-, KPST Záhornice B - TJ Prorubky -:-, TJ Baník Vamberk C - TTC Kostelec nad Orlicí E -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A - TTC Lhoty u Potštejna C -:-,
5. kolo:
SK Solnice A - SK Kounov -:-, TTC Kostelec nad Orlicí E - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A -:-, TJ Prorubky - TJ Baník Vamberk C -:-, TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A - KPST Záhornice B -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - KPST Záhornice B -:-, TJ Baník Vamberk C - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A - TJ Prorubky -:-, SK Kounov - TTC Lhoty u Potštejna C -:-,
7. kolo:
SK Solnice A - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B -:-, TTC Kostelec nad Orlicí E - SK Kounov -:-, TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A -:-, KPST Záhornice B - TJ Baník Vamberk C -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - TJ Baník Vamberk C -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A - KPST Záhornice B -:-, SK Kounov - TJ Prorubky -:-, SK Solnice A - TTC Lhoty u Potštejna C -:-,
9. kolo:
TTC Lhoty u Potštejna C - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B -:-, TTC Kostelec nad Orlicí E - SK Solnice A -:-, TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A - SK Kounov -:-, TJ Baník Vamberk C - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A -:-, SK Kounov - KPST Záhornice B -:-, SK Solnice A - TJ Prorubky -:-, TTC Lhoty u Potštejna C - TTC Kostelec nad Orlicí E -:-,
11. kolo:
TTC Kostelec nad Orlicí E - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B -:-, TJ Prorubky - TTC Lhoty u Potštejna C -:-, TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A - SK Solnice A -:-, TJ Baník Vamberk C - SK Kounov -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A - SK Kounov -:-, KPST Záhornice B - SK Solnice A -:-, TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A - TTC Lhoty u Potštejna C -:-, TJ Prorubky - TTC Kostelec nad Orlicí E -:-,
13. kolo:
TJ Prorubky - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B -:-, TTC Kostelec nad Orlicí E - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A -:-, TTC Lhoty u Potštejna C - KPST Záhornice B -:-, SK Solnice A - TJ Baník Vamberk C -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - SK Kounov -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A - SK Solnice A -:-, TJ Baník Vamberk C - TTC Lhoty u Potštejna C -:-, KPST Záhornice B - TTC Kostelec nad Orlicí E -:-, TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A - TJ Prorubky -:-,
15. kolo:
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B -:-, TJ Prorubky - KPST Záhornice B -:-, TTC Kostelec nad Orlicí E - TJ Baník Vamberk C -:-, TTC Lhoty u Potštejna C - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A -:-,
16. kolo:
SK Kounov - SK Solnice A -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A - TTC Kostelec nad Orlicí E -:-, TJ Baník Vamberk C - TJ Prorubky -:-, KPST Záhornice B - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A -:-,
17. kolo:
KPST Záhornice B - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B -:-, TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A - TJ Baník Vamberk C -:-, TJ Prorubky - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A -:-, TTC Lhoty u Potštejna C - SK Kounov -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - SK Solnice A -:-, SK Kounov - TTC Kostelec nad Orlicí E -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A -:-, TJ Baník Vamberk C - KPST Záhornice B -:-,
19. kolo:
TJ Baník Vamberk C - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B -:-, KPST Záhornice B - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A -:-, TJ Prorubky - SK Kounov -:-, TTC Lhoty u Potštejna C - SK Solnice A -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - TTC Lhoty u Potštejna C -:-, SK Solnice A - TTC Kostelec nad Orlicí E -:-, SK Kounov - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A - TJ Baník Vamberk C -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B -:-, KPST Záhornice B - SK Kounov -:-, TJ Prorubky - SK Solnice A -:-, TTC Kostelec nad Orlicí E - TTC Lhoty u Potštejna C -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - TTC Kostelec nad Orlicí E -:-, TTC Lhoty u Potštejna C - TJ Prorubky -:-, SK Solnice A - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A -:-, SK Kounov - TJ Baník Vamberk C -:-,
Regionální přebor 3. třídy
1. kolo:
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B - 1. FC Rokytnice v Orlických horách C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Michal 4:0, Suchomel Jaroslav 4:0, Vyhnálek Jaroslav 3:1, Ketner Karel 2:2, body hostů: Štefek Michal 1:3, Holenda Vratislav 0:2, Štěpánek Roman 0:4, Rajnoha David 2:2, Holenda Tomáš 0:2), TJ Sokol Častolovice C - TJ Start Olešnice v Orlických horách B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kunčar Michal 4:0, Ešpandr Jan 2:2, Štauber Jiří 0:4, Frýda Miroslav 3:1, body hostů: Sedláček Josef 2:2, Ksandr Jan ml. 3:1, Komůrka Václav ml. 1:3, Sedláčková Veronika 1:3), 1. FC Rokytnice v Orlických horách B - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefek Antonín 2:2, Lavrenčík Petr 2:2, Rykr Radomil 2:2, Šreibr Miloslav 1:3, body hostů: Sarwa Mieczyslaw 4:0, Martinec Pavel 4:0, Petelík Pavel st. 1:3, Provazník Josef 0:4), TTC Kostelec nad Orlicí F - TJ Sokol Hroška 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lerch Luboš 1:3, Čermák Josef 4:0, Beran Jan 2:2, Ďoubek Josef 1:3, body hostů: Petr Tomáš 0:4, Petr Jan 3:1, Hlaváček Rudolf 2:2, Petr Kamil 3:1),
2. kolo:
SK Záměl - TJ Sokol Hroška 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Lukáš 4:0, Hájek Karel 2:1, Kulička Petr 1:3, Krupička Tomáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Petr Tomáš 0:4, Petr Jan 2:2, Hlaváček Rudolf 1:2, Petr Kamil 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A - TTC Kostelec nad Orlicí F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Josef 2:2, Petelík Pavel st. 3:1, Martinec Pavel 2:1, Sarwa Mieczyslaw 4:0, WO 0:1, body hostů: Beran Jan 2:2, Lerch Luboš 0:4, Ďoubek Josef 0:4, Kotásek Jiří 2:1, WO 1:0), TJ Start Olešnice v Orlických horách B - TJ Peklo nad Zdobnicí B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Josef 2:2, Tamáš Lukáš 2:2, Komůrka Václav ml. 3:1, Ksandr Jan ml. 3:1, body hostů: Kalců Jiří 2:2, Krsek Václav 1:3, Mikyska Alan 2:2, Sedláček Miroslav 1:3), 1. FC Rokytnice v Orlických horách C - TJ Sokol Častolovice C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holenda Tomáš 1:3, Štěpánek Roman 1:3, Štefek Michal 1:3, Rajnoha David 2:2, body hostů: Kunčar Michal 3:1, Ešpandr Jan 4:0, Frýda Miroslav 4:0, Štauber Jiří 0:4),
3. kolo:
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B - SK Záměl -:-, TJ Peklo nad Zdobnicí B - 1. FC Rokytnice v Orlických horách C -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách B - TJ Start Olešnice v Orlických horách B -:-, TJ Sokol Hroška - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A -:-,
4. kolo:
SK Záměl - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A -:-, TJ Start Olešnice v Orlických horách B - TTC Kostelec nad Orlicí F -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách C - 1. FC Rokytnice v Orlických horách B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefek Michal 3:0, Štěpánek Roman 3:0, Vencl Zdeněk 0:4, Holenda Tomáš 3:1, Ksandr Martin 0:1, WO 1:0, body hostů: Lavrenčík Petr 2:2, Novák Jan 2:2, Štefek Antonín 1:2, Šreibr Miloslav 1:3, WO 0:1), TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B - TJ Sokol Častolovice C -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Častolovice C - SK Záměl -:-, TJ Peklo nad Zdobnicí B - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B -:-, TTC Kostelec nad Orlicí F - 1. FC Rokytnice v Orlických horách C -:-, TJ Sokol Hroška - TJ Start Olešnice v Orlických horách B -:-,
6. kolo:
TJ Start Olešnice v Orlických horách B - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách C - TJ Sokol Hroška -:-, TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B - 1. FC Rokytnice v Orlických horách B -:-, TJ Sokol Častolovice C - TJ Peklo nad Zdobnicí B -:-,
7. kolo:
TJ Peklo nad Zdobnicí B - SK Záměl -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách B - TJ Sokol Častolovice C -:-, TTC Kostelec nad Orlicí F - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B -:-, TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A - 1. FC Rokytnice v Orlických horách C -:-,
8. kolo:
SK Záměl - TJ Start Olešnice v Orlických horách B -:-, TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B - TJ Sokol Hroška -:-, TJ Sokol Častolovice C - TTC Kostelec nad Orlicí F -:-, TJ Peklo nad Zdobnicí B - 1. FC Rokytnice v Orlických horách B -:-,
9. kolo:
1. FC Rokytnice v Orlických horách B - SK Záměl -:-, TTC Kostelec nad Orlicí F - TJ Peklo nad Zdobnicí B -:-, TJ Sokol Hroška - TJ Sokol Častolovice C -:-, TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B -:-, TJ Start Olešnice v Orlických horách B - 1. FC Rokytnice v Orlických horách C -:-,
10. kolo:
SK Záměl - 1. FC Rokytnice v Orlických horách C -:-, TJ Sokol Častolovice C - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A -:-, TJ Peklo nad Zdobnicí B - TJ Sokol Hroška -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách B - TTC Kostelec nad Orlicí F -:-,
11. kolo:
TTC Kostelec nad Orlicí F - SK Záměl -:-, TJ Sokol Hroška - 1. FC Rokytnice v Orlických horách B -:-, TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A - TJ Peklo nad Zdobnicí B -:-, TJ Start Olešnice v Orlických horách B - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B -:-,
12. kolo:
1. FC Rokytnice v Orlických horách C - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B -:-, TJ Start Olešnice v Orlických horách B - TJ Sokol Častolovice C -:-, TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A - 1. FC Rokytnice v Orlických horách B -:-, TJ Sokol Hroška - TTC Kostelec nad Orlicí F -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Hroška - SK Záměl -:-, TTC Kostelec nad Orlicí F - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A -:-, TJ Peklo nad Zdobnicí B - TJ Start Olešnice v Orlických horách B -:-, TJ Sokol Častolovice C - 1. FC Rokytnice v Orlických horách C -:-,
14. kolo:
SK Záměl - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách C - TJ Peklo nad Zdobnicí B -:-, TJ Start Olešnice v Orlických horách B - 1. FC Rokytnice v Orlických horách B -:-, TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A - TJ Sokol Hroška -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A - SK Záměl -:-, TTC Kostelec nad Orlicí F - TJ Start Olešnice v Orlických horách B -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách B - 1. FC Rokytnice v Orlických horách C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefek Antonín 3:1, Lavrenčík Petr 3:1, Rücker Tomáš 1:1, Novák Jan 1:3, Šreibr Miloslav 1:1, body hostů: Štefek Michal 2:2, Rajnoha David 2:2, Holenda Tomáš 2:2, Toncr Libor 1:3), TJ Sokol Častolovice C - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B -:-,
16. kolo:
SK Záměl - TJ Sokol Častolovice C -:-, TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B - TJ Peklo nad Zdobnicí B -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách C - TTC Kostelec nad Orlicí F -:-, TJ Start Olešnice v Orlických horách B - TJ Sokol Hroška -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A - TJ Start Olešnice v Orlických horách B -:-, TJ Sokol Hroška - 1. FC Rokytnice v Orlických horách C -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách B - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B -:-, TJ Peklo nad Zdobnicí B - TJ Sokol Častolovice C -:-,
18. kolo:
SK Záměl - TJ Peklo nad Zdobnicí B -:-, TJ Sokol Častolovice C - 1. FC Rokytnice v Orlických horách B -:-, TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B - TTC Kostelec nad Orlicí F -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách C - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A -:-,
19. kolo:
TJ Start Olešnice v Orlických horách B - SK Záměl -:-, TJ Sokol Hroška - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B -:-, TTC Kostelec nad Orlicí F - TJ Sokol Častolovice C -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách B - TJ Peklo nad Zdobnicí B -:-,
20. kolo:
SK Záměl - 1. FC Rokytnice v Orlických horách B -:-, TJ Peklo nad Zdobnicí B - TTC Kostelec nad Orlicí F -:-, TJ Sokol Častolovice C - TJ Sokol Hroška -:-, TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách C - TJ Start Olešnice v Orlických horách B -:-,
21. kolo:
1. FC Rokytnice v Orlických horách C - SK Záměl -:-, TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A - TJ Sokol Častolovice C -:-, TJ Sokol Hroška - TJ Peklo nad Zdobnicí B -:-, TTC Kostelec nad Orlicí F - 1. FC Rokytnice v Orlických horách B -:-,
22. kolo:
SK Záměl - TTC Kostelec nad Orlicí F -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách B - TJ Sokol Hroška -:-, TJ Peklo nad Zdobnicí B - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A -:-, TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B - TJ Start Olešnice v Orlických horách B -:-,
Regionální přebor 4. třídy
1. kolo:
SK Týniště nad Orlicí B - SDH Vrbice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brom Luděk 4:0, Ptáček Petr 1:3, Zaňka Václav 1:3, Sedláček Petr st. 2:0, Provazník Ladislav 0:2, body hostů: Vejs Zdeněk 3:1, Bečička Jaroslav 3:1, Myšák Josef 2:2, Kučera Stanislav 0:4), TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šulc Jiří 0:4, Olšavský Miroslav 0:4, Bednář Vojtěch 0:4, Hrabák Dušan 0:2, Pišl Zdeněk 0:2, body hostů: Matějů Jan 4:0, Štefanides Petr 4:0, Matějů Petr 4:0, Unger Jaroslav 4:0), KPST Záhornice C - TJ Start Olešnice v Orlických horách C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Yaghob Filip 3:1, Vaněčková Jana 4:0, Pícha Aleš 2:2, Findejs Stanislav 4:0, body hostů: Dufek Daniel 0:4, Sedláčková Veronika 2:2, Škoda Milan 0:4, Sedláček Josef 1:3), TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D - 1. FC Rokytnice v Orlických horách D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hylas Pavel 3:1, Jasanský Jiří 4:0, Vašata Stanislav 3:1, Viesner Jiří 2:2, body hostů: Holenda Vratislav 3:1, Ksandr Martin 1:3, Toncr Libor 0:4, Podolský David 0:4),
2. kolo:
SDH Vrbice - 1. FC Rokytnice v Orlických horách D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Stanislav 2:2, Myšák Josef 4:0, Vejs Zdeněk 4:0, Hudousek Josef 4:0, body hostů: Holenda Vratislav 1:3, Toncr Libor 0:4, Ksandr Martin 0:2, Podolský David 0:4, Vencl Zdeněk 1:1), TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hájek Jaroslav 3:0, Flégl Lukáš 1:2, Plašil Jan 2:1, Lebruška Michal 2:1, WO 5:0, body hostů: Jasanský Jiří 2:2, Vašata Stanislav 0:4, Hylas Pavel 2:2, WO 0:5), TJ Start Olešnice v Orlických horách C - TJ Baník Vamberk D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dufek Daniel 1:3, Sedláček Josef 3:1, Sedláčková Veronika 2:2, Škoda Milan 0:4, body hostů: Pavel Petr 2:2, Novotný Ladislav 3:1, Lipovský Jaroslav 3:1, Muller Otakar 2:2), TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C - KPST Záhornice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Unger Jaroslav 4:0, Matějů Jan 4:0, Štefanides Petr 4:0, Matějů Petr 1:3, body hostů: Vaněčková Jana 1:3, Botlík Martin 0:4, Pícha Aleš 1:3, Yaghob Filip 1:3), SK Týniště nad Orlicí B - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáček Petr 4:0, Brom Luděk 4:0, Zaňka Václav 4:0, Sedláček Petr st. 2:0, Provazník Ladislav 0:2, body hostů: Bednář Vojtěch 1:3, Olšavský Miroslav 1:3, Kaplan Jiří 0:4, Pišl Zdeněk 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C - SDH Vrbice -:-, KPST Záhornice C - SK Týniště nad Orlicí B -:-, TJ Baník Vamberk D - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách D - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B -:-,
4. kolo:
SDH Vrbice - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B -:-, TJ Start Olešnice v Orlických horách C - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D -:-, SK Týniště nad Orlicí B - TJ Baník Vamberk D -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C - KPST Záhornice C -:-,
5. kolo:
KPST Záhornice C - SDH Vrbice -:-, TJ Baník Vamberk D - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Viesner Jiří 1:3, Hylas Pavel 2:2, Vašata Stanislav 2:2, WO 0:5, body hostů: Rozum Martin 1:2, Štefanides Petr 3:0, Unger Jaroslav 1:2, Matějů Petr 2:1, WO 5:0), 1. FC Rokytnice v Orlických horách D - TJ Start Olešnice v Orlických horách C -:-,
6. kolo:
TJ Start Olešnice v Orlických horách C - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C - 1. FC Rokytnice v Orlických horách D -:-, SK Týniště nad Orlicí B - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D -:-, KPST Záhornice C - TJ Baník Vamberk D -:-,
7. kolo:
TJ Baník Vamberk D - SDH Vrbice -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách D - SK Týniště nad Orlicí B -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C -:-,
8. kolo:
SDH Vrbice - TJ Start Olešnice v Orlických horách C -:-, SK Týniště nad Orlicí B - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C - 1. FC Rokytnice v Orlických horách D -:-, KPST Záhornice C - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D - TJ Baník Vamberk D -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách D - KPST Záhornice C -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flégl Lukáš 4:0, Hájek Jaroslav 4:0, Plašil Jan 4:0, Lebruška Michal 4:0, body hostů: Olšavský Miroslav 0:4, Šulc Jiří 0:4, Kaplan Jiří 0:4, Pišl Zdeněk 0:4), TJ Start Olešnice v Orlických horách C - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C -:-,
10. kolo:
SDH Vrbice - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C -:-, SK Týniště nad Orlicí B - TJ Start Olešnice v Orlických horách C -:-, KPST Záhornice C - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B -:-, TJ Baník Vamberk D - 1. FC Rokytnice v Orlických horách D -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D - SDH Vrbice -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B - TJ Baník Vamberk D -:-, TJ Start Olešnice v Orlických horách C - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C - SK Týniště nad Orlicí B -:-,
12. kolo:
SDH Vrbice - SK Týniště nad Orlicí B -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C -:-, TJ Start Olešnice v Orlických horách C - KPST Záhornice C -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách D - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D -:-,
13. kolo:
1. FC Rokytnice v Orlických horách D - SDH Vrbice -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B -:-, TJ Baník Vamberk D - TJ Start Olešnice v Orlických horách C -:-, KPST Záhornice C - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C - SK Týniště nad Orlicí B -:-,
14. kolo:
SDH Vrbice - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C -:-, SK Týniště nad Orlicí B - KPST Záhornice C -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C - TJ Baník Vamberk D -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B - 1. FC Rokytnice v Orlických horách D -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B - SDH Vrbice -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D - TJ Start Olešnice v Orlických horách C -:-, TJ Baník Vamberk D - SK Týniště nad Orlicí B -:-, KPST Záhornice C - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C -:-,
16. kolo:
SDH Vrbice - KPST Záhornice C -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C - TJ Baník Vamberk D -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Unger Jaroslav 4:0, Matějů Jan 4:0, Štefanides Petr 4:0, Matějů Petr 3:1, body hostů: Vašata Stanislav 0:4, Hylas Pavel 1:3, Jasanský Jiří 0:4, Viesner Jiří 0:4), TJ Start Olešnice v Orlických horách C - 1. FC Rokytnice v Orlických horách D -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B - TJ Start Olešnice v Orlických horách C -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách D - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D - SK Týniště nad Orlicí B -:-, TJ Baník Vamberk D - KPST Záhornice C -:-,
18. kolo:
SDH Vrbice - TJ Baník Vamberk D -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D -:-, SK Týniště nad Orlicí B - 1. FC Rokytnice v Orlických horách D -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B -:-,
19. kolo:
TJ Start Olešnice v Orlických horách C - SDH Vrbice -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B - SK Týniště nad Orlicí B -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách D - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D - KPST Záhornice C -:-,
20. kolo:
TJ Baník Vamberk D - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D -:-, KPST Záhornice C - 1. FC Rokytnice v Orlických horách D -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaplan Jiří 1:3, Šulc Jiří 1:3, Bednář Vojtěch 1:3, Hrabák Dušan 0:4, body hostů: Hájek Jaroslav 4:0, Flégl Lukáš 2:2, Lebruška Michal 4:0, Plašil Jan 3:1), TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C - TJ Start Olešnice v Orlických horách C -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C - SDH Vrbice -:-, TJ Start Olešnice v Orlických horách C - SK Týniště nad Orlicí B -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B - KPST Záhornice C -:-, 1. FC Rokytnice v Orlických horách D - TJ Baník Vamberk D -:-,
22. kolo:
SDH Vrbice - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D -:-, TJ Baník Vamberk D - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C - TJ Start Olešnice v Orlických horách C -:-, SK Týniště nad Orlicí B - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C -:-,
Regionální přebor 5. třídy
1. kolo:
SK Týniště nad Orlicí D - TJ Baník Vamberk F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbelová Romana 4:0, Richterová Andrea 1:2, Hrabina Rudolf 2:2, Polčáková Lucie 2:2, Malý Petr 0:1, body hostů: Chudý Zdeněk 0:4, Vašátko Vratislav 1:3, Zezulka Stanislav 3:1, Přibyl Luboš 3:1), TJ Baník Vamberk E - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michera Martin ml. 4:0, Šembera Dalibor 3:1, Frejvaldová Martina 2:2, Urbánek Tomáš 4:0, body hostů: Mazura Miroslav 0:4, Šulc Jiří 1:3, Pišl Zdeněk 0:4, Kaplan Jiří 2:2), TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B - KPST Záhornice D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Josef 4:0, Forche Karel 3:1, Karhan Zdeněk 4:0, Tauer Jan 2:0, Malý František 1:1, body hostů: Botlík Martin 2:2, Mazáč Robin 0:4, Jarkovská Petra 0:4, Žabokrcký Petr 0:4), TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E - TJ Sokol Častolovice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Unger Jaroslav 4:0, Palla Rostislav 2:2, Hylas Pavel 4:0, Viesner Jiří 2:2, body hostů: Šupler Ondřej 2:2, Fabián Marek 0:4, Málek Miloš 0:1, Praus Zdeněk 2:2, Šupler Evžen 0:3),
2. kolo:
TJ Baník Vamberk F - SK Týniště nad Orlicí C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibyl Luboš 4:0, Vašátko Vratislav 3:1, Antal Miroslav 3:1, Zezulka Stanislav 3:1, body hostů: Novotný Adam 0:2, Radil Šimon 0:4, Dlabal Josef 3:1, Závodní Daniel 0:4, Prokeš Radovan 0:2), KPST Záhornice D - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazáč Robin 1:3, Jarkovská Petra 2:2, Žabokrcký Petr 2:2, Říčář Jan 3:0, WO 1:0, body hostů: Krystlík Vladimír 1:2, Palla Rostislav 2:2, Viesner Jiří 2:2, Korman Jan 2:2, WO 0:1), SK Solnice B - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havran Luděk 2:2, Kubec Jiří st. 1:3, Zezulka Kamil 1:3, Kříčenský Richard 0:4, body hostů: Lakomý Richard 3:1, Forche Karel 4:0, Karhan Zdeněk 4:0, Tauer Jan 1:1, Malý František 0:2), SK Týniště nad Orlicí D - TJ Baník Vamberk E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polčáková Lucie 0:4, Richterová Andrea 0:4, Korbelová Romana 4:0, Hrabina Rudolf 1:3, body hostů: Urbánek Tomáš 3:1, Michera Martin ml. 3:1, Šembera Dalibor 3:1, Frejvaldová Martina 2:2),
3. kolo:
TJ Baník Vamberk E - TJ Baník Vamberk F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michera Martin ml. 3:1, Šembera Dalibor 4:0, Hamerská Adéla 3:1, Urbánek Tomáš 4:0, body hostů: Zezulka Stanislav 0:4, Chudý Zdeněk 0:4, Antal Miroslav 0:4, Přibyl Luboš 2:2), TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E - SK Solnice B -:-, SK Týniště nad Orlicí C - TJ Sokol Častolovice D -:-,
4. kolo:
TJ Baník Vamberk F - TJ Sokol Častolovice D -:-, KPST Záhornice D - SK Týniště nad Orlicí C -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E -:-, SK Týniště nad Orlicí D - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B - TJ Baník Vamberk E -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E - SK Týniště nad Orlicí D -:-, SK Týniště nad Orlicí C - SK Solnice B -:-, TJ Sokol Častolovice D - KPST Záhornice D -:-,
6. kolo:
TJ Baník Vamberk F - KPST Záhornice D -:-, SK Solnice B - TJ Sokol Častolovice D -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D - SK Týniště nad Orlicí C -:-, TJ Baník Vamberk E - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B - TJ Baník Vamberk F -:-, SK Týniště nad Orlicí C - SK Týniště nad Orlicí D 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlabal Josef 2:2, Závodní Daniel 0:4, Novotný Adam 0:4, Prokeš Radovan 0:1, Karlíková Lucie 0:3, body hostů: Malý Petr 3:1, Richterová Andrea 4:0, Polčáková Lucie 4:0, Polčák Ondřej 3:1), TJ Sokol Častolovice D - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D -:-, KPST Záhornice D - SK Solnice B -:-,
8. kolo:
TJ Baník Vamberk F - SK Solnice B -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D - KPST Záhornice D -:-, SK Týniště nad Orlicí D - TJ Sokol Častolovice D -:-, TJ Baník Vamberk E - SK Týniště nad Orlicí C -:-, TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E - TJ Baník Vamberk F -:-, TJ Sokol Častolovice D - TJ Baník Vamberk E -:-, KPST Záhornice D - SK Týniště nad Orlicí D -:-, SK Solnice B - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D -:-,
10. kolo:
TJ Baník Vamberk F - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D -:-, SK Týniště nad Orlicí D - SK Solnice B -:-, TJ Baník Vamberk E - KPST Záhornice D -:-, TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B - SK Týniště nad Orlicí C -:-,
11. kolo:
SK Týniště nad Orlicí C - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E -:-, TJ Sokol Častolovice D - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B -:-, SK Solnice B - TJ Baník Vamberk E -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D - SK Týniště nad Orlicí D -:-,
12. kolo:
TJ Baník Vamberk F - SK Týniště nad Orlicí D -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D - TJ Baník Vamberk E -:-, KPST Záhornice D - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B -:-, TJ Sokol Častolovice D - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E -:-,
13. kolo:
SK Týniště nad Orlicí C - TJ Baník Vamberk F -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E - KPST Záhornice D -:-, TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B - SK Solnice B -:-, TJ Baník Vamberk E - SK Týniště nad Orlicí D -:-,
14. kolo:
TJ Baník Vamberk F - TJ Baník Vamberk E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zezulka Stanislav 1:2, Antal Miroslav 2:2, Chudý Zdeněk 0:4, Vašátko Vratislav 1:3, Přibyl Luboš 0:1, body hostů: Urbánek Tomáš 4:0, Michera Martin ml. 4:0, Šembera Dalibor 3:0, Kolečková Eliška 1:3, Málek Šimon 0:1), TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B -:-, SK Solnice B - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E -:-, TJ Sokol Častolovice D - SK Týniště nad Orlicí C -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Častolovice D - TJ Baník Vamberk F -:-, SK Týniště nad Orlicí C - KPST Záhornice D -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D -:-, TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B - SK Týniště nad Orlicí D -:-,
16. kolo:
TJ Baník Vamberk E - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B -:-, SK Týniště nad Orlicí D - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E -:-, SK Solnice B - SK Týniště nad Orlicí C -:-, KPST Záhornice D - TJ Sokol Častolovice D -:-,
17. kolo:
KPST Záhornice D - TJ Baník Vamberk F -:-, TJ Sokol Častolovice D - SK Solnice B -:-, SK Týniště nad Orlicí C - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E - TJ Baník Vamberk E -:-,
18. kolo:
TJ Baník Vamberk F - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B -:-, SK Týniště nad Orlicí D - SK Týniště nad Orlicí C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richterová Andrea 1:0, Hrabina Rudolf 3:1, Polčáková Lucie 2:2, Korbelová Romana 2:0, Polčák Ondřej 2:1, Malý Petr 2:0, body hostů: Radil Šimon 0:2, Novotný Adam 0:2, Závodní Daniel 1:3, Dlabal Josef 2:2, Karlíková Lucie 0:2, Prokeš Radovan 1:1), TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D - TJ Sokol Častolovice D -:-, SK Solnice B - KPST Záhornice D -:-,
19. kolo:
SK Solnice B - TJ Baník Vamberk F -:-, KPST Záhornice D - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D -:-, TJ Sokol Častolovice D - SK Týniště nad Orlicí D -:-, SK Týniště nad Orlicí C - TJ Baník Vamberk E -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B -:-,
20. kolo:
TJ Baník Vamberk F - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E -:-, TJ Baník Vamberk E - TJ Sokol Častolovice D -:-, SK Týniště nad Orlicí D - KPST Záhornice D -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D - SK Solnice B -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D - TJ Baník Vamberk F -:-, SK Solnice B - SK Týniště nad Orlicí D -:-, KPST Záhornice D - TJ Baník Vamberk E -:-, SK Týniště nad Orlicí C - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E - SK Týniště nad Orlicí C -:-, TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B - TJ Sokol Častolovice D -:-, TJ Baník Vamberk E - SK Solnice B -:-, SK Týniště nad Orlicí D - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy