Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1. třídy
1. kolo:
SO Slaná u Semil A - Sokol Bradlecká Lhota, z.s. A -:-, Sokol Semily B - Sokol Nová Ves n.P. B -:-, Sokol Vesec, z.s. B - Orel Studenec A -:-, Sokol Turnov E - Sokol Víchová n.J. A -:-, Sokol Horní Branná A - Sokol Turnov D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Michal 1:3, Zavoral Ivo 2:2, Krejčí Josef 1:2, Janda Vladimír 2:2, body hostů: Filip Josef 0:4, Jiroš Adam 4:0, Varcl Matěj 3:1, Hlaváček Vladimír 2:1), Sokol Košálov A - Sokol Turnov D -:-, SO Slaná u Semil A - Sokol Nová Ves n.P. B -:-, Sokol Semily B - Sokol Bradlecká Lhota, z.s. A -:-, Sokol Turnov E - Orel Studenec A -:-, Sokol Vesec, z.s. B - Sokol Víchová n.J. A -:-,
2. kolo:
Sokol Horní Branná A - Sokol Nová Ves n.P. B -:-, Sokol Košálov A - Sokol Bradlecká Lhota, z.s. A -:-, Orel Studenec A - Sokol Turnov D -:-, Sokol Vesec, z.s. B - SO Slaná u Semil A -:-, Sokol Turnov E - Sokol Semily B -:-, Sokol Horní Branná A - Sokol Bradlecká Lhota, z.s. A -:-, Sokol Košálov A - Sokol Nová Ves n.P. B -:-, Sokol Víchová n.J. A - Sokol Turnov D -:-, Sokol Turnov E - SO Slaná u Semil A -:-, Sokol Vesec, z.s. B - Sokol Semily B -:-,
3. kolo:
Sokol Horní Branná A - Orel Studenec A -:-, Sokol Košálov A - Sokol Víchová n.J. A -:-, Sokol Horní Branná A - Sokol Víchová n.J. A -:-, Sokol Košálov A - Orel Studenec A -:-, Sokol Bradlecká Lhota, z.s. A - Sokol Vesec, z.s. B -:-, Sokol Nová Ves n.P. B - Sokol Turnov E -:-, Sokol Turnov D - SO Slaná u Semil A -:-, Sokol Nová Ves n.P. B - Sokol Vesec, z.s. B -:-, Sokol Bradlecká Lhota, z.s. A - Sokol Turnov E -:-, Sokol Turnov D - Sokol Semily B -:-,
4. kolo:
Sokol Bradlecká Lhota, z.s. A - Orel Studenec A -:-, Sokol Nová Ves n.P. B - Sokol Víchová n.J. A -:-, SO Slaná u Semil A - Sokol Horní Branná A -:-, Sokol Semily B - Sokol Košálov A -:-, Sokol Vesec, z.s. B - Sokol Turnov D -:-, Sokol Bradlecká Lhota, z.s. A - Sokol Víchová n.J. A -:-, Sokol Nová Ves n.P. B - Orel Studenec A -:-, SO Slaná u Semil A - Sokol Košálov A -:-, Sokol Semily B - Sokol Horní Branná A -:-, Sokol Turnov E - Sokol Turnov D -:-,
5. kolo:
Sokol Bradlecká Lhota, z.s. A - Sokol Turnov D -:-, Sokol Turnov E - Sokol Horní Branná A -:-, Sokol Vesec, z.s. B - Sokol Košálov A -:-, Orel Studenec A - SO Slaná u Semil A -:-, Sokol Víchová n.J. A - Sokol Semily B -:-, Sokol Nová Ves n.P. B - Sokol Turnov D -:-, Sokol Vesec, z.s. B - Sokol Horní Branná A -:-, Sokol Turnov E - Sokol Košálov A -:-, Orel Studenec A - Sokol Semily B -:-, Sokol Víchová n.J. A - SO Slaná u Semil A -:-,
6. kolo:
SO Slaná u Semil A - Sokol Semily B -:-, Sokol Nová Ves n.P. B - Sokol Bradlecká Lhota, z.s. A -:-, Sokol Vesec, z.s. B - Sokol Turnov E -:-, Sokol Košálov A - Sokol Horní Branná A -:-, Orel Studenec A - Sokol Víchová n.J. A -:-,
7. kolo:
Sokol Bradlecká Lhota, z.s. A - SO Slaná u Semil A -:-, Sokol Nová Ves n.P. B - Sokol Semily B -:-, Orel Studenec A - Sokol Vesec, z.s. B -:-, Sokol Víchová n.J. A - Sokol Turnov E -:-, Sokol Turnov D - Sokol Horní Branná A -:-, Sokol Turnov D - Sokol Košálov A -:-, Sokol Nová Ves n.P. B - SO Slaná u Semil A -:-, Sokol Bradlecká Lhota, z.s. A - Sokol Semily B -:-, Orel Studenec A - Sokol Turnov E -:-, Sokol Víchová n.J. A - Sokol Vesec, z.s. B -:-,
8. kolo:
Sokol Nová Ves n.P. B - Sokol Horní Branná A -:-, Sokol Bradlecká Lhota, z.s. A - Sokol Košálov A -:-, Sokol Turnov D - Orel Studenec A -:-, SO Slaná u Semil A - Sokol Vesec, z.s. B -:-, Sokol Semily B - Sokol Turnov E -:-, Sokol Turnov D - Sokol Víchová n.J. A -:-, Sokol Bradlecká Lhota, z.s. A - Sokol Horní Branná A -:-, Sokol Nová Ves n.P. B - Sokol Košálov A -:-, SO Slaná u Semil A - Sokol Turnov E -:-, Sokol Semily B - Sokol Vesec, z.s. B -:-,
9. kolo:
Sokol Vesec, z.s. B - Sokol Bradlecká Lhota, z.s. A -:-, Sokol Turnov E - Sokol Nová Ves n.P. B -:-, SO Slaná u Semil A - Sokol Turnov D -:-, Orel Studenec A - Sokol Horní Branná A -:-, Sokol Víchová n.J. A - Sokol Košálov A -:-, Sokol Vesec, z.s. B - Sokol Nová Ves n.P. B -:-, Sokol Turnov E - Sokol Bradlecká Lhota, z.s. A -:-, Sokol Semily B - Sokol Turnov D -:-, Sokol Víchová n.J. A - Sokol Horní Branná A -:-, Orel Studenec A - Sokol Košálov A -:-,
10. kolo:
Orel Studenec A - Sokol Bradlecká Lhota, z.s. A -:-, Sokol Víchová n.J. A - Sokol Nová Ves n.P. B -:-, Sokol Horní Branná A - SO Slaná u Semil A -:-, Sokol Košálov A - Sokol Semily B -:-, Sokol Turnov D - Sokol Vesec, z.s. B -:-, Sokol Turnov D - Sokol Turnov E -:-, Sokol Víchová n.J. A - Sokol Bradlecká Lhota, z.s. A -:-, Orel Studenec A - Sokol Nová Ves n.P. B -:-, Sokol Košálov A - SO Slaná u Semil A -:-, Sokol Horní Branná A - Sokol Semily B -:-,
11. kolo:
Sokol Turnov D - Sokol Bradlecká Lhota, z.s. A -:-, Sokol Horní Branná A - Sokol Turnov E -:-, Sokol Košálov A - Sokol Vesec, z.s. B -:-, SO Slaná u Semil A - Orel Studenec A -:-, Sokol Semily B - Sokol Víchová n.J. A -:-, Sokol Turnov D - Sokol Nová Ves n.P. B -:-, Sokol Košálov A - Sokol Turnov E -:-, Sokol Horní Branná A - Sokol Vesec, z.s. B -:-, Sokol Semily B - Orel Studenec A -:-, SO Slaná u Semil A - Sokol Víchová n.J. A -:-,
12. kolo:
Sokol Semily B - SO Slaná u Semil A -:-, Sokol Bradlecká Lhota, z.s. A - Sokol Nová Ves n.P. B -:-, Sokol Turnov E - Sokol Vesec, z.s. B -:-, Sokol Horní Branná A - Sokol Košálov A -:-, Sokol Víchová n.J. A - Orel Studenec A -:-,
Okresní přebor 2. třídy
1. kolo:
Sokol Tatobity A - Star Sokol Turnov, z.s. A -:-, Sokol Turnov F - Obec Jesenný A -:-, Star Sokol Turnov, z.s. B - Sokol Benešov u Semil A -:-, Obec Jesenný B - Sokol Víchová .J. B -:-, Sokol Chuchelna A - Orel Studenec B -:-, Sokol Turnov F - Sokol Benešov u Semil A -:-, Star Sokol Turnov, z.s. B - Obec Jesenný A -:-, Obec Jesenný B - Orel Studenec B -:-, Sokol Chuchelna A - Sokol Víchová .J. B -:-,
2. kolo:
Sokol Víchová .J. B - Orel Studenec B -:-, Obec Jesenný B - Sokol Turnov F -:-, Sokol Chuchelna A - Star Sokol Turnov, z.s. B -:-, Star Sokol Turnov, z.s. A - Obec Jesenný A -:-, Sokol Tatobity A - Sokol Benešov u Semil A -:-, Sokol Chuchelna A - Sokol Turnov F -:-, Obec Jesenný B - Star Sokol Turnov, z.s. B -:-, Sokol Tatobity A - Obec Jesenný A -:-, Star Sokol Turnov, z.s. A - Sokol Benešov u Semil A -:-,
3. kolo:
Obec Jesenný A - Sokol Benešov u Semil A -:-, Star Sokol Turnov, z.s. A - Obec Jesenný B -:-, Sokol Tatobity A - Sokol Chuchelna A -:-, Sokol Víchová .J. B - Sokol Turnov F -:-, Orel Studenec B - Star Sokol Turnov, z.s. B -:-, Sokol Tatobity A - Obec Jesenný B -:-, Star Sokol Turnov, z.s. A - Sokol Chuchelna A -:-, Sokol Víchová .J. B - Star Sokol Turnov, z.s. B -:-, Orel Studenec B - Sokol Turnov F -:-,
4. kolo:
Sokol Turnov F - Star Sokol Turnov, z.s. B -:-, Sokol Víchová .J. B - Star Sokol Turnov, z.s. A -:-, Orel Studenec B - Sokol Tatobity A -:-, Obec Jesenný A - Sokol Chuchelna A -:-, Sokol Benešov u Semil A - Obec Jesenný B -:-, Orel Studenec B - Star Sokol Turnov, z.s. A -:-, Sokol Víchová .J. B - Sokol Tatobity A -:-, Obec Jesenný A - Obec Jesenný B -:-, Sokol Benešov u Semil A - Sokol Chuchelna A -:-,
5. kolo:
Obec Jesenný B - Sokol Chuchelna A -:-, Sokol Víchová .J. B - Obec Jesenný A -:-, Orel Studenec B - Sokol Benešov u Semil A -:-, Sokol Turnov F - Sokol Tatobity A -:-, Star Sokol Turnov, z.s. B - Star Sokol Turnov, z.s. A -:-, Sokol Víchová .J. B - Sokol Benešov u Semil A -:-, Orel Studenec B - Obec Jesenný A -:-, Sokol Turnov F - Star Sokol Turnov, z.s. A -:-, Star Sokol Turnov, z.s. B - Sokol Tatobity A -:-,
6. kolo:
Star Sokol Turnov, z.s. A - Sokol Tatobity A -:-, Obec Jesenný A - Sokol Turnov F -:-, Sokol Benešov u Semil A - Star Sokol Turnov, z.s. B -:-, Sokol Víchová .J. B - Obec Jesenný B -:-, Orel Studenec B - Sokol Chuchelna A -:-, Obec Jesenný A - Star Sokol Turnov, z.s. B -:-, Sokol Benešov u Semil A - Sokol Turnov F -:-, Orel Studenec B - Obec Jesenný B -:-, Sokol Víchová .J. B - Sokol Chuchelna A -:-,
7. kolo:
Orel Studenec B - Sokol Víchová .J. B -:-, Sokol Turnov F - Obec Jesenný B -:-, Star Sokol Turnov, z.s. B - Sokol Chuchelna A -:-, Obec Jesenný A - Star Sokol Turnov, z.s. A -:-, Sokol Benešov u Semil A - Sokol Tatobity A -:-, Sokol Turnov F - Sokol Chuchelna A -:-, Star Sokol Turnov, z.s. B - Obec Jesenný B -:-, Obec Jesenný A - Sokol Tatobity A -:-, Sokol Benešov u Semil A - Star Sokol Turnov, z.s. A -:-,
8. kolo:
Sokol Benešov u Semil A - Obec Jesenný A -:-, Obec Jesenný B - Sokol Tatobity A -:-, Sokol Chuchelna A - Star Sokol Turnov, z.s. A -:-, Sokol Turnov F - Sokol Víchová .J. B -:-, Star Sokol Turnov, z.s. B - Orel Studenec B -:-, Obec Jesenný B - Star Sokol Turnov, z.s. A -:-, Sokol Chuchelna A - Sokol Tatobity A -:-, Star Sokol Turnov, z.s. B - Sokol Víchová .J. B -:-, Sokol Turnov F - Orel Studenec B -:-,
9. kolo:
Star Sokol Turnov, z.s. B - Sokol Turnov F -:-, Star Sokol Turnov, z.s. A - Sokol Víchová .J. B -:-, Sokol Tatobity A - Orel Studenec B -:-, Sokol Chuchelna A - Obec Jesenný A -:-, Obec Jesenný B - Sokol Benešov u Semil A -:-, Obec Jesenný B - Obec Jesenný A -:-, Sokol Chuchelna A - Sokol Benešov u Semil A -:-, Star Sokol Turnov, z.s. A - Orel Studenec B -:-, Sokol Tatobity A - Sokol Víchová .J. B -:-,
10. kolo:
Sokol Chuchelna A - Obec Jesenný B -:-, Obec Jesenný A - Sokol Víchová .J. B -:-, Sokol Benešov u Semil A - Orel Studenec B -:-, Sokol Tatobity A - Sokol Turnov F -:-, Star Sokol Turnov, z.s. A - Star Sokol Turnov, z.s. B -:-, Sokol Benešov u Semil A - Sokol Víchová .J. B -:-, Obec Jesenný A - Orel Studenec B -:-, Star Sokol Turnov, z.s. A - Sokol Turnov F -:-, Sokol Tatobity A - Star Sokol Turnov, z.s. B -:-,
Okresní přebor 3. třídy
1. kolo:
Sokol Košálov B - Star Sokol Turnov, z.s. C -:-, Sokol Nová Ves n.P. C - Sokol Tatobity B -:-, Star Sokol Turnov, z.s. C - Sokol Tatobity B -:-, Sokol Košálov B - Sokol Nová Ves n.P. C -:-, Sokol Nová Ves n.P. C - Sokol Nová Ves n.P. C -:-, Sokol Tatobity B - Sokol Košálov B -:-,
2. kolo:
Sokol Košálov B - Star Sokol Turnov, z.s. C -:-, Sokol Nová Ves n.P. C - Sokol Tatobity B -:-, Star Sokol Turnov, z.s. C - Sokol Tatobity B -:-, Sokol Košálov B - Sokol Nová Ves n.P. C -:-, Sokol Nová Ves n.P. C - Star Sokol Turnov, z.s. C -:-, Sokol Tatobity B - Sokol Košálov B -:-,
3. kolo:
Star Sokol Turnov, z.s. C - Sokol Košálov B -:-, Sokol Tatobity B - Sokol Nová Ves n.P. C -:-, Sokol Tatobity B - Star Sokol Turnov, z.s. C -:-, Sokol Nová Ves n.P. C - Sokol Košálov B -:-, Star Sokol Turnov, z.s. C - Sokol Nová Ves n.P. C -:-, Sokol Košálov B - Sokol Tatobity B -:-,
4. kolo:
Star Sokol Turnov, z.s. C - Sokol Košálov B -:-, Sokol Tatobity B - Sokol Nová Ves n.P. C -:-, Sokol Tatobity B - Star Sokol Turnov, z.s. C -:-, Sokol Nová Ves n.P. C - Sokol Košálov B -:-, Star Sokol Turnov, z.s. C - Sokol Nová Ves n.P. C -:-, Sokol Košálov B - Sokol Tatobity B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy