Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
REGIONÁLNÍ PŘEBOR 1. TŘÍDY
1. kolo:
TTC KB Brázda Vrchlabí B - TJ Lokomotiva Trutnov A 10:8 (anulováno, čtyřhry 0:1, body domácích: Brázda Martin 2:1, Horák Jaroslav 2:1, Svoboda Bohumil 1:2, Šín Jiří 0:2, WO 5:1, body hostů: Jiránek Tomáš 3:0, Čurda Zdeněk 2:2, Doubek Václav 1:3, WO 1:5), TJ Tatran Hostinné "F" - TJ Trutnov - Poříčí B 4:14 (anulováno, čtyřhry 0:2, body domácích: Matěják Jan 0:4, Antoš Michal 2:1, Polák Kryštof 0:4, Chmelík Jan 1:3, WO 1:0, body hostů: Benko Jakub 3:1, Tuček Josef 4:0, Birke Marek 3:0, Falta Martin 2:2, WO 0:1), TJ Rudník A - TJ Bernartice B 8:10 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Richard 2:2, Voňka Martin 1:3, Matěásko Jiří 2:2, Toman Luboš 2:2, body hostů: Tylš Adolf 2:2, Nikl Antonín 4:0, Voplatek Karel 3:1, Šnajdr Antonín 0:4), TJ Dvůr Králové n.L.,"C" - TJ Tatran Hostinné "G" 12:6 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Havrda Luboš 1:3, Hronešová Jana 3:1, Labíková Miluše 4:0, Konrád Michal 3:1, body hostů: Kalvach Petr 3:1, Doubek Martin 1:3, Mádle Martin 0:4, Klug Otmar 1:3), TJ Sokol Velké Svatoňovice A - SK Janské Lázně A 10:8 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Kult Vladimír 3:1, Bradáč Ladislav 2:2, Copák Juraj 2:0, Landsmann Ivo 1:3, Vavřena Luboš 1:1, body hostů: Toth Vlastimil 4:0, Soukup Josef 2:2, Holub Petr 1:3, Siddall Ronald 0:4),
2. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov A - SK Janské Lázně A 9:9 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Jiránek Tomáš 3:1, Čurda Zdeněk 1:3, Doubek Václav 2:2, Hrušková Veronika 2:2, body hostů: Toth Vlastimil 4:0, Soukup Josef 1:3, Holub Petr 2:2, Bureš Petr 1:3), TJ Tatran Hostinné "G" - TJ Sokol Velké Svatoňovice A 12:6 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Dymák Ladislav 4:0, Doubek Martin 2:2, Dian Marek 3:1, Klug Otmar 2:1, WO 0:1, body hostů: Copák Juraj 1:2, Kult Vladimír 2:2, Landsmann Ivo 1:3, Kuťák Petr 0:4, WO 1:0), TJ Bernartice B - TJ Dvůr Králové n.L.,"C" 12:6 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Nikl Antonín 4:0, Tylš Adolf 3:1, Voplatek Karel 2:2, Šnajdr Antonín 2:2, body hostů: Všetečka Martin 3:1, Havrda Luboš 1:3, Joneš Milan 0:4, Konrád Michal 1:3), TJ Trutnov - Poříčí B - TJ Rudník A 13:5 (anulováno, čtyřhry 2:0, body domácích: Falta Martin 1:3, Břeň Tomáš 3:1, Benko Jakub 3:1, Tuček Josef 4:0, body hostů: Toman Richard 1:3, Havelka Miloslav 0:4, Toman Luboš 1:3, Matěásko Jiří 3:1), TTC KB Brázda Vrchlabí B - TJ Tatran Hostinné "F" 10:8 (anulováno, čtyřhry 0:2, body domácích: Šín Jiří 1:3, Svoboda Bohumil 1:3, Brázda Martin 4:0, Horák Jaroslav 4:0, body hostů: Antoš Michal 2:2, Schwab Ráchel Magdaléna 2:2, Chmelík Jan 1:3, Matěják Jan 1:3),
3. kolo:
TJ Tatran Hostinné "F" - TJ Lokomotiva Trutnov A 12:6 (anulováno, čtyřhry 0:1, body domácích: Petružálková Anna 0:1, Antoš Michal 2:1, Buchar Petr 2:1, Matěják Jan 1:2, Chmelík Jan 1:0, WO 6:0, body hostů: Jiránek Tomáš 4:0, Hrušková Veronika 0:3, Čurda Zdeněk 1:3, WO 0:6), TJ Rudník A - TTC KB Brázda Vrchlabí B 9:9 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Richard 2:2, Voňka Martin 1:3, Matěásko Jiří 3:1, Toman Luboš 2:2, body hostů: Brázda Martin 3:1, Horák Jaroslav 4:0, Šín Jiří 0:2, Svoboda Bohumil 0:4, Tomeš Petr 1:1), TJ Dvůr Králové n.L.,"C" - TJ Trutnov - Poříčí B 14:4 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Havrda Luboš 3:1, Labíková Miluše 2:2, Hronešová Jana 4:0, Všetečka Martin 4:0, body hostů: Falta Martin 0:4, Vašíček Karel 0:4, Tuček Josef 1:3, Birke Marek 2:2), TJ Sokol Velké Svatoňovice A - TJ Bernartice B 6:12 (anulováno, čtyřhry 0:2, body domácích: Kult Vladimír 2:2, Landsmann Ivo 1:3, Kuťák Petr 3:1, Havlas Petr 0:4, body hostů: Šnajdr Antonín 1:3, Nikl Antonín 3:1, Voplatek Karel 2:2, Tylš Adolf 4:0), SK Janské Lázně A - TJ Tatran Hostinné "G" 12:6 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Petr 4:0, Soukup Josef 2:2, Bureš Petr 1:3, Toth Vlastimil 4:0, body hostů: Doubek Martin 2:2, Klug Otmar 1:3, Rulc Bohumír 2:2, Bönisch Milan 0:4),
4. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov A - TJ Tatran Hostinné "G" -:- (ZRUŠENO), TJ Bernartice B - SK Janské Lázně A -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí B - TJ Sokol Velké Svatoňovice A -:- (ZRUŠENO), TTC KB Brázda Vrchlabí B - TJ Dvůr Králové n.L.,"C" -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "F" - TJ Rudník A -:- (ZRUŠENO),
5. kolo:
TJ Rudník A - TJ Lokomotiva Trutnov A -:- (ZRUŠENO), TJ Dvůr Králové n.L.,"C" - TJ Tatran Hostinné "F" -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Velké Svatoňovice A - TTC KB Brázda Vrchlabí B -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně A - TJ Trutnov - Poříčí B -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "G" - TJ Bernartice B -:- (ZRUŠENO),
6. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov A - TJ Bernartice B -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí B - TJ Tatran Hostinné "G" -:- (ZRUŠENO), TTC KB Brázda Vrchlabí B - SK Janské Lázně A -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "F" - TJ Sokol Velké Svatoňovice A -:- (ZRUŠENO), TJ Rudník A - TJ Dvůr Králové n.L.,"C" -:- (ZRUŠENO),
7. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L.,"C" - TJ Lokomotiva Trutnov A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Velké Svatoňovice A - TJ Rudník A -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně A - TJ Tatran Hostinné "F" -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "G" - TTC KB Brázda Vrchlabí B -:- (ZRUŠENO), TJ Bernartice B - TJ Trutnov - Poříčí B -:- (ZRUŠENO),
8. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov A - TJ Trutnov - Poříčí B -:- (ZRUŠENO), TTC KB Brázda Vrchlabí B - TJ Bernartice B -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "F" - TJ Tatran Hostinné "G" 8:10 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Michal 3:1, Chmelík Jan 1:3, Petružálková Anna 0:4, Buchar Petr 3:0, WO 0:1, body hostů: Kalvach Petr 2:1, Rulc Bohumír 2:2, Dymák Ladislav 2:2, Doubek Martin 2:2, WO 1:0), TJ Rudník A - SK Janské Lázně A -:- (ZRUŠENO), TJ Dvůr Králové n.L.,"C" - TJ Sokol Velké Svatoňovice A -:- (ZRUŠENO),
9. kolo:
TJ Sokol Velké Svatoňovice A - TJ Lokomotiva Trutnov A -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně A - TJ Dvůr Králové n.L.,"C" -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "G" - TJ Rudník A -:- (ZRUŠENO), TJ Bernartice B - TJ Tatran Hostinné "F" -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí B - TTC KB Brázda Vrchlabí B -:- (ZRUŠENO),
10. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov A - TTC KB Brázda Vrchlabí B -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí B - TJ Tatran Hostinné "F" -:- (ZRUŠENO), TJ Bernartice B - TJ Rudník A -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "G" - TJ Dvůr Králové n.L.,"C" -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně A - TJ Sokol Velké Svatoňovice A -:- (ZRUŠENO),
11. kolo:
SK Janské Lázně A - TJ Lokomotiva Trutnov A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Velké Svatoňovice A - TJ Tatran Hostinné "G" -:- (ZRUŠENO), TJ Dvůr Králové n.L.,"C" - TJ Bernartice B -:- (ZRUŠENO), TJ Rudník A - TJ Trutnov - Poříčí B -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "F" - TTC KB Brázda Vrchlabí B -:- (ZRUŠENO),
12. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov A - TJ Tatran Hostinné "F" -:- (ZRUŠENO), TTC KB Brázda Vrchlabí B - TJ Rudník A -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí B - TJ Dvůr Králové n.L.,"C" -:- (ZRUŠENO), TJ Bernartice B - TJ Sokol Velké Svatoňovice A -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "G" - SK Janské Lázně A -:- (ZRUŠENO),
13. kolo:
TJ Tatran Hostinné "G" - TJ Lokomotiva Trutnov A -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně A - TJ Bernartice B -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Velké Svatoňovice A - TJ Trutnov - Poříčí B -:- (ZRUŠENO), TJ Dvůr Králové n.L.,"C" - TTC KB Brázda Vrchlabí B -:- (ZRUŠENO), TJ Rudník A - TJ Tatran Hostinné "F" -:- (ZRUŠENO),
14. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov A - TJ Rudník A -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "F" - TJ Dvůr Králové n.L.,"C" -:- (ZRUŠENO), TTC KB Brázda Vrchlabí B - TJ Sokol Velké Svatoňovice A -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí B - SK Janské Lázně A -:- (ZRUŠENO), TJ Bernartice B - TJ Tatran Hostinné "G" -:- (ZRUŠENO),
15. kolo:
TJ Bernartice B - TJ Lokomotiva Trutnov A -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "G" - TJ Trutnov - Poříčí B -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně A - TTC KB Brázda Vrchlabí B -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Velké Svatoňovice A - TJ Tatran Hostinné "F" -:- (ZRUŠENO), TJ Dvůr Králové n.L.,"C" - TJ Rudník A -:- (ZRUŠENO),
16. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov A - TJ Dvůr Králové n.L.,"C" -:- (ZRUŠENO), TJ Rudník A - TJ Sokol Velké Svatoňovice A -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "F" - SK Janské Lázně A -:- (ZRUŠENO), TTC KB Brázda Vrchlabí B - TJ Tatran Hostinné "G" -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí B - TJ Bernartice B -:- (ZRUŠENO),
17. kolo:
TJ Trutnov - Poříčí B - TJ Lokomotiva Trutnov A -:- (ZRUŠENO), TJ Bernartice B - TTC KB Brázda Vrchlabí B -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "G" - TJ Tatran Hostinné "F" 8:10 (ANULOVÁNO, čtyřhry 1:1, body domácích: Bönisch Milan 0:4, Plecháč Jiří 0:4, Klug Otmar 4:0, Dian Marek 3:1, body hostů: Schwab Ráchel Magdaléna 2:2, Doubek Michal 2:2, Chmelík Jan 3:1, Sivák Jakub 2:2), SK Janské Lázně A - TJ Rudník A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Velké Svatoňovice A - TJ Dvůr Králové n.L.,"C" -:- (ZRUŠENO),
18. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov A - TJ Sokol Velké Svatoňovice A -:- (ZRUŠENO), TJ Dvůr Králové n.L.,"C" - SK Janské Lázně A -:- (ZRUŠENO), TJ Rudník A - TJ Tatran Hostinné "G" -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "F" - TJ Bernartice B -:- (ZRUŠENO), TTC KB Brázda Vrchlabí B - TJ Trutnov - Poříčí B -:- (ZRUŠENO),
REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2. TŘÍDY
1. kolo:
TJ Trutnov - Poříčí C - TJ Sokol Velké Svatoňovice B 6:12 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Libnar Radek 2:0, Mareš Adam 0:4, Tatar Josef 1:3, Vladovičová Lucie 0:4, Nostitz Katrin 2:0, body hostů: Císař Miroslav 2:2, Kult David 3:1, Vavřena Luboš 3:1, Mlynář Rudolf 3:1), TJ Tatran Hostinné "H" - SPST Trutnov B 6:12 (anulováno, čtyřhry 0:2, body domácích: Mádle Martin 2:2, Bošelová Anna 2:2, Etrich Petr 1:3, Sixta Petr 1:3, body hostů: Gerberich Miroslav 4:0, Hrbek Martin 2:2, Vladovič Miloš 4:0, Vlček Petr 0:4), TJ Sparta Úpice C - TJ Baník Žacléř B 7:11 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Glemba Adam 2:2, Berger Martin st. 2:2, Hejna Josef 1:3, Hejna Lukáš 0:1, Novotný Milan 1:2, body hostů: Vlasák Miroslav 3:1, Demuth Roman 3:1, Mentl Jan 3:1, Vokatý Milan 1:3), SPST Trutnov A - TJ Baník Rtyně v P. C 8:10 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Arnošt Antonín 0:4, Prouza Jan 2:2, Friedrich Tomáš 3:1, Pastor Jan 2:2, body hostů: Žďárský Jaroslav 2:2, Koblížek Ondřej 2:2, Ducháč Pavel 3:1, Cvrkal Mikuláš 2:2), TJ Lokomotiva Trutnov B - TJ Lánov A 2:16 (anulováno, čtyřhry 0:2, body domácích: Březina Tomáš 0:4, Malík Ondřej 0:2, Hrušková Veronika 2:2, Macl Marek 0:4, Kalášková Lenka 0:2, body hostů: Kalenský Josef 3:1, Erlebach Josef 4:0, Čivrný Vladimír 3:1, Goll Jan 4:0),
2. kolo:
TJ Sokol Velké Svatoňovice B - TJ Lánov A 14:4 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřena Luboš 4:0, Bradáč Ladislav 3:1, Kult David 3:1, Mlynář Rudolf 3:1, body hostů: Kalenský Josef 0:4, Erlebach Josef 0:4, Čivrný Vladimír 0:4, Goll Jan 3:1), TJ Baník Rtyně v P. C - TJ Lokomotiva Trutnov B 13:5 (anulováno, čtyřhry 2:0, body domácích: Žďárský Jaroslav 4:0, Koblížek Ondřej 3:1, Ducháč Pavel 3:1, Cvrkal Mikuláš 1:3, body hostů: Březina Tomáš 2:2, Macl Marek 2:2, Malík Ondřej 0:4, Hrušková Veronika 1:3), TJ Baník Žacléř B - SPST Trutnov A 14:4 (anulováno, čtyřhry 1:0, body domácích: Demuth Roman 2:1, Mentl Jan 3:0, Vokatý Milan 1:2, Vlasák Miroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Prouza Jan 1:3, Arnošt Antonín 0:4, Pastor Jan 3:1, WO 0:5), SPST Trutnov B - TJ Sparta Úpice C 8:10 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Vladovič Miloš 2:2, Gerberich Petr 2:2, Gerberich Miroslav 3:1, Vlček Petr 0:4, body hostů: Glemba Adam 2:2, Berger Martin st. 2:2, Novotný Milan 1:3, Hejna Josef 4:0), TJ Trutnov - Poříčí C - TJ Tatran Hostinné "H" 14:4 (anulováno, čtyřhry 2:0, body domácích: Golík Ondřej 4:0, Nostitz Katrin 3:1, Vladovičová Lucie 3:1, Tatar Josef 2:0, Mareš Adam 0:2, body hostů: Mádle Martin 1:3, Sixta Petr 1:3, Bošelová Anna 2:2, Etrich Petr 0:4),
3. kolo:
TJ Tatran Hostinné "H" - TJ Sokol Velké Svatoňovice B 2:16 (anulováno, čtyřhry 0:2, body domácích: Mádle Martin 0:4, Sixta Petr 1:3, Bošelová Anna 1:3, Etrich Petr 0:4, body hostů: Bradáč Ladislav 4:0, Mlynář Rudolf 4:0, Císař Miroslav 2:2, Kult David 4:0), TJ Sparta Úpice C - TJ Trutnov - Poříčí C 17:1 (anulováno, čtyřhry 2:0, body domácích: Glemba Adam 4:0, Žiaran Milan 4:0, Hejna Josef 4:0, Hejna Lukáš 3:1, body hostů: Vladovičová Lucie 0:4, Taláb Martin 0:4, Mareš Adam 0:4, Taláb Ondřej 1:3), SPST Trutnov A - SPST Trutnov B 8:10 (anulováno, čtyřhry 0:2, body domácích: Prouza Jan 4:0, Arnošt Antonín 0:4, Prouza Vojtěch 1:3, Pastor Jan 3:1, body hostů: Vlček Petr 1:3, Hrbek Martin 2:2, Vladovič Miloš 2:2, Gerberich Miroslav 3:1), TJ Lokomotiva Trutnov B - TJ Baník Žacléř B 4:14 (anulováno, čtyřhry 0:2, body domácích: Březina Tomáš 1:3, Malík Ondřej 1:3, Hrušková Veronika 2:2, Macl Marek 0:4, body hostů: Vlasák Miroslav 4:0, Demuth Roman 4:0, Mentl Jan 2:2, Vokatý Milan 2:2), TJ Lánov A - TJ Baník Rtyně v P. C 13:5 (anulováno, čtyřhry 2:0, body domácích: Erlebach Miloš 1:2, Goll Jan 3:0, Erlebach Josef 3:1, Čivrný Vladimír 2:2, WO 2:0, body hostů: Žďárský Jaroslav 2:2, Koblížek Ondřej 2:2, Ducháč Pavel 0:2, Cvrkal Mikuláš 1:3, WO 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Velké Svatoňovice B - TJ Baník Rtyně v P. C -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Žacléř B - TJ Lánov A -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov B - TJ Lokomotiva Trutnov B -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí C - SPST Trutnov A -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "H" - TJ Sparta Úpice C -:- (ZRUŠENO),
5. kolo:
TJ Sparta Úpice C - TJ Sokol Velké Svatoňovice B -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov A - TJ Tatran Hostinné "H" -:- (ZRUŠENO), TJ Lokomotiva Trutnov B - TJ Trutnov - Poříčí C -:- (ZRUŠENO), TJ Lánov A - SPST Trutnov B -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Rtyně v P. C - TJ Baník Žacléř B -:- (ZRUŠENO),
6. kolo:
TJ Sokol Velké Svatoňovice B - TJ Baník Žacléř B -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov B - TJ Baník Rtyně v P. C -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí C - TJ Lánov A -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "H" - TJ Lokomotiva Trutnov B -:- (ZRUŠENO), TJ Sparta Úpice C - SPST Trutnov A -:- (ZRUŠENO),
7. kolo:
SPST Trutnov A - TJ Sokol Velké Svatoňovice B -:- (ZRUŠENO), TJ Lokomotiva Trutnov B - TJ Sparta Úpice C -:- (ZRUŠENO), TJ Lánov A - TJ Tatran Hostinné "H" -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Rtyně v P. C - TJ Trutnov - Poříčí C -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Žacléř B - SPST Trutnov B -:- (ZRUŠENO),
8. kolo:
TJ Sokol Velké Svatoňovice B - SPST Trutnov B -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí C - TJ Baník Žacléř B -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "H" - TJ Baník Rtyně v P. C -:- (ZRUŠENO), TJ Sparta Úpice C - TJ Lánov A -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov A - TJ Lokomotiva Trutnov B -:- (ZRUŠENO),
9. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov B - TJ Sokol Velké Svatoňovice B -:- (ZRUŠENO), TJ Lánov A - SPST Trutnov A -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Rtyně v P. C - TJ Sparta Úpice C -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Žacléř B - TJ Tatran Hostinné "H" -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov B - TJ Trutnov - Poříčí C -:- (ZRUŠENO),
10. kolo:
TJ Sokol Velké Svatoňovice B - TJ Trutnov - Poříčí C -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov B - TJ Tatran Hostinné "H" -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Žacléř B - TJ Sparta Úpice C -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Rtyně v P. C - SPST Trutnov A -:- (ZRUŠENO), TJ Lánov A - TJ Lokomotiva Trutnov B -:- (ZRUŠENO),
11. kolo:
TJ Lánov A - TJ Sokol Velké Svatoňovice B -:- (ZRUŠENO), TJ Lokomotiva Trutnov B - TJ Baník Rtyně v P. C -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov A - TJ Baník Žacléř B -:- (ZRUŠENO), TJ Sparta Úpice C - SPST Trutnov B -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "H" - TJ Trutnov - Poříčí C -:- (ZRUŠENO),
12. kolo:
TJ Sokol Velké Svatoňovice B - TJ Tatran Hostinné "H" -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí C - TJ Sparta Úpice C -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov B - SPST Trutnov A 6:12 (ANULOVÁNO, čtyřhry 0:2, body domácích: Gerberich Petr 2:2, Vladovič Miloš 0:4, Gerberich Miroslav 3:1, Hrbek Martin 1:3, body hostů: Friedrich Tomáš 3:1, Prouza Jan 2:2, Pastor Jan 4:0, Arnošt Antonín 0:2, Prouza Vojtěch 1:1), TJ Baník Žacléř B - TJ Lokomotiva Trutnov B -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Rtyně v P. C - TJ Lánov A -:- (ZRUŠENO),
13. kolo:
TJ Baník Rtyně v P. C - TJ Sokol Velké Svatoňovice B -:- (ZRUŠENO), TJ Lánov A - TJ Baník Žacléř B -:- (ZRUŠENO), TJ Lokomotiva Trutnov B - SPST Trutnov B -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov A - TJ Trutnov - Poříčí C -:- (ZRUŠENO), TJ Sparta Úpice C - TJ Tatran Hostinné "H" -:- (ZRUŠENO),
14. kolo:
TJ Sokol Velké Svatoňovice B - TJ Sparta Úpice C -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "H" - SPST Trutnov A -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí C - TJ Lokomotiva Trutnov B -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov B - TJ Lánov A -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Žacléř B - TJ Baník Rtyně v P. C -:- (ZRUŠENO),
15. kolo:
TJ Baník Žacléř B - TJ Sokol Velké Svatoňovice B -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Rtyně v P. C - SPST Trutnov B -:- (ZRUŠENO), TJ Lánov A - TJ Trutnov - Poříčí C -:- (ZRUŠENO), TJ Lokomotiva Trutnov B - TJ Tatran Hostinné "H" -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov A - TJ Sparta Úpice C -:- (ZRUŠENO),
16. kolo:
TJ Sokol Velké Svatoňovice B - SPST Trutnov A -:- (ZRUŠENO), TJ Sparta Úpice C - TJ Lokomotiva Trutnov B -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "H" - TJ Lánov A -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí C - TJ Baník Rtyně v P. C -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov B - TJ Baník Žacléř B -:- (ZRUŠENO),
17. kolo:
SPST Trutnov B - TJ Sokol Velké Svatoňovice B -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Žacléř B - TJ Trutnov - Poříčí C -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Rtyně v P. C - TJ Tatran Hostinné "H" -:- (ZRUŠENO), TJ Lánov A - TJ Sparta Úpice C -:- (ZRUŠENO), TJ Lokomotiva Trutnov B - SPST Trutnov A -:- (ZRUŠENO),
18. kolo:
TJ Sokol Velké Svatoňovice B - TJ Lokomotiva Trutnov B -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov A - TJ Lánov A -:- (ZRUŠENO), TJ Sparta Úpice C - TJ Baník Rtyně v P. C -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "H" - TJ Baník Žacléř B -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí C - SPST Trutnov B -:- (ZRUŠENO),
REGIONÁLNÍ PŘEBOR 3. TŘÍDY
1. kolo:
TTC KB Vrchlabí C - TJ Sokol Žireč 6:12 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Jaromír 0:4, Antošová Alena 0:4, Tomeš Petr 4:0, Kocián Jiří 1:3, body hostů: Kábrt Jan 3:1, Šévl Daniel 2:2, Stolín Jan 3:1, Rezek Radek 3:1), SK Janské Lázně B - TJ Dvůr Králové n.L.. D" 3:15 (anulováno, čtyřhry 0:2, body domácích: Zbitková Anna 1:3, Bureš Petr 1:3, Maksymov Milan 0:4, Siddall Ronald 1:3, body hostů: Spatzier František 3:1, Joneš Milan 4:0, Masopustová Klára 2:2, Novotný Adam 4:0), TJ Sokol Velké Svatoňovice C - TJ Sparta Úpice D 13:5 (anulováno, čtyřhry 2:0, body domácích: Císař Miroslav 3:1, Havlas Petr 3:1, Kalhous Matěj 2:2, Bradáč Ladislav ml. 3:1, body hostů: Petera Ondřej 0:4, Dub Josef 1:3, Glemba Adam 4:0, Dubova Renata 0:4),
2. kolo:
TJ Sparta Úpice D - TJ Rudník B 5:13 (anulováno, čtyřhry 0:1, body domácích: Dub Josef 0:3, Petera Ondřej 0:3, Dubova Renata 0:3, Novotný Milan 0:3, WO 5:0, body hostů: Bernášek Miroslav 4:0, Voňka Martin 4:0, Steklý Pavel 4:0, WO 0:5), TJ Dvůr Králové n.L.. D" - TJ Sokol Velké Svatoňovice C 17:1 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Adam 4:0, Novotný Petr 4:0, Spatzier František 4:0, Joneš Milan 4:0, body hostů: Havlas Petr 0:4, Kalhous Matěj 0:4, Bradáč Ladislav ml. 0:4, Kuťák Dominik 0:3, Krišťák Milan 0:1), TTC KB Vrchlabí C - SK Janské Lázně B 9:9 (anulováno, čtyřhry 1:0, body domácích: Antošová Alena 0:3, Petřík Jaromír 0:3, Tomeš Petr 2:1, Kocián Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Kábrt Milan st. 4:0, Siddall Ronald 3:1, Maksymov Milan 2:2, WO 0:5),
3. kolo:
SK Janské Lázně B - TJ Sokol Žireč -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Velké Svatoňovice C - TTC KB Vrchlabí C 8:10 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Havlas Petr 1:1, Císař Miroslav 3:1, Kalhous Matěj 2:2, Kuťák Dominik 0:4, Krišťák Milan 1:1, body hostů: Petřík Jaromír 1:3, Antošová Alena 1:3, Kocián Jiří 3:1, Tomeš Petr 4:0), TJ Rudník B - TJ Dvůr Králové n.L.. D" 9:9 (anulováno, čtyřhry 1:0, body domácích: Bernášek Miroslav 3:1, Voňka Martin 2:2, Steklý Pavel 3:1, WO 0:5, body hostů: Novotný Petr 0:3, Joneš Milan 3:0, Novotný Adam 1:2, Spatzier František 0:3, WO 5:0), TJ Lánov, B - TJ Sparta Úpice D 13:3 (anulováno, čtyřhry 1:0, body domácích: Matěják Stanislav 3:0, Otradovský Jaroslav 3:0, Blažek Jiří 3:0, WO 3:3, body hostů: Dubova Renata 0:3, Petera Ondřej 0:3, Dub Josef 0:3, WO 3:3),
4. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L.. D" - TJ Lánov, B -:- (ZRUŠENO), TTC KB Vrchlabí C - TJ Rudník B -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně B - TJ Sokol Velké Svatoňovice C -:- (ZRUŠENO),
5. kolo:
TJ Sokol Velké Svatoňovice C - TJ Sokol Žireč -:- (ZRUŠENO), TJ Rudník B - SK Janské Lázně B -:- (ZRUŠENO), TJ Lánov, B - TTC KB Vrchlabí C -:- (ZRUŠENO),
6. kolo:
TJ Sokol Žireč - TJ Sparta Úpice D -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně B - TJ Lánov, B -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Velké Svatoňovice C - TJ Rudník B -:- (ZRUŠENO),
7. kolo:
TJ Rudník B - TJ Sokol Žireč -:- (ZRUŠENO), TJ Lánov, B - TJ Sokol Velké Svatoňovice C -:- (ZRUŠENO), TJ Sparta Úpice D - TJ Dvůr Králové n.L.. D" -:- (ZRUŠENO),
8. kolo:
TJ Sokol Žireč - TJ Dvůr Králové n.L.. D" -:- (ZRUŠENO), TTC KB Vrchlabí C - TJ Sparta Úpice D -:- (ZRUŠENO), TJ Rudník B - TJ Lánov, B -:- (ZRUŠENO),
9. kolo:
TJ Lánov, B - TJ Sokol Žireč -:- (ZRUŠENO), TJ Sparta Úpice D - SK Janské Lázně B -:- (ZRUŠENO), TJ Dvůr Králové n.L.. D" - TTC KB Vrchlabí C -:- (ZRUŠENO),
10. kolo:
TJ Sokol Žireč - TTC KB Vrchlabí C -:- (ZRUŠENO), TJ Dvůr Králové n.L.. D" - SK Janské Lázně B -:- (ZRUŠENO), TJ Sparta Úpice D - TJ Sokol Velké Svatoňovice C -:- (ZRUŠENO),
11. kolo:
TJ Rudník B - TJ Sparta Úpice D -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Velké Svatoňovice C - TJ Dvůr Králové n.L.. D" -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně B - TTC KB Vrchlabí C -:- (ZRUŠENO),
12. kolo:
TJ Sokol Žireč - SK Janské Lázně B -:- (ZRUŠENO), TTC KB Vrchlabí C - TJ Sokol Velké Svatoňovice C -:- (ZRUŠENO), TJ Dvůr Králové n.L.. D" - TJ Rudník B -:- (ZRUŠENO), TJ Sparta Úpice D - TJ Lánov, B -:- (ZRUŠENO),
13. kolo:
TJ Lánov, B - TJ Dvůr Králové n.L.. D" -:- (ZRUŠENO), TJ Rudník B - TTC KB Vrchlabí C -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Velké Svatoňovice C - SK Janské Lázně B -:- (ZRUŠENO),
14. kolo:
TJ Sokol Žireč - TJ Sokol Velké Svatoňovice C -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně B - TJ Rudník B -:- (ZRUŠENO), TTC KB Vrchlabí C - TJ Lánov, B -:- (ZRUŠENO),
15. kolo:
TJ Sparta Úpice D - TJ Sokol Žireč -:- (ZRUŠENO), TJ Lánov, B - SK Janské Lázně B -:- (ZRUŠENO), TJ Rudník B - TJ Sokol Velké Svatoňovice C -:- (ZRUŠENO),
16. kolo:
TJ Sokol Žireč - TJ Rudník B -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Velké Svatoňovice C - TJ Lánov, B -:- (ZRUŠENO), TJ Dvůr Králové n.L.. D" - TJ Sparta Úpice D -:- (ZRUŠENO),
17. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L.. D" - TJ Sokol Žireč -:- (ZRUŠENO), TJ Sparta Úpice D - TTC KB Vrchlabí C -:- (ZRUŠENO), TJ Lánov, B - TJ Rudník B -:- (ZRUŠENO),
18. kolo:
TJ Sokol Žireč - TJ Lánov, B -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně B - TJ Sparta Úpice D -:- (ZRUŠENO), TTC KB Vrchlabí C - TJ Dvůr Králové n.L.. D" -:- (ZRUŠENO),
REGIONÁLNÍ PŘEBOR ŽACTVA
1. kolo:
TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV - TJ Dvůr Králové n.L. -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně - TJ Baník Rtyně v P. -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Žacléř - TJ Tatran Hostinné -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí - TJ Sokol Stěžery -:- (ZRUŠENO),
2. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L. - TJ Sokol Stěžery -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné - TJ Trutnov - Poříčí -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Rtyně v P. - TJ Baník Žacléř -:- (ZRUŠENO), TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV - SK Janské Lázně -:- (ZRUŠENO),
3. kolo:
SK Janské Lázně - TJ Dvůr Králové n.L. -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Žacléř - TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí - TJ Baník Rtyně v P. -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Stěžery - TJ Tatran Hostinné -:- (ZRUŠENO),
4. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L. - TJ Tatran Hostinné -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Rtyně v P. - TJ Sokol Stěžery -:- (ZRUŠENO), TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV - TJ Trutnov - Poříčí -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně - TJ Baník Žacléř -:- (ZRUŠENO),
5. kolo:
TJ Baník Žacléř - TJ Dvůr Králové n.L. -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí - SK Janské Lázně -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Stěžery - TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné - TJ Baník Rtyně v P. -:- (ZRUŠENO),
6. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L. - TJ Baník Rtyně v P. -:- (ZRUŠENO), TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV - TJ Tatran Hostinné -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně - TJ Sokol Stěžery -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Žacléř - TJ Trutnov - Poříčí -:- (ZRUŠENO),
7. kolo:
TJ Trutnov - Poříčí - TJ Dvůr Králové n.L. -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Stěžery - TJ Baník Žacléř -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné - SK Janské Lázně -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Rtyně v P. - TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV -:- (ZRUŠENO),
8. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L. - TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Rtyně v P. - SK Janské Lázně -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné - TJ Baník Žacléř -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Stěžery - TJ Trutnov - Poříčí -:- (ZRUŠENO),
9. kolo:
TJ Sokol Stěžery - TJ Dvůr Králové n.L. -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí - TJ Tatran Hostinné -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Žacléř - TJ Baník Rtyně v P. -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně - TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV -:- (ZRUŠENO),
10. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L. - SK Janské Lázně -:- (ZRUŠENO), TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV - TJ Baník Žacléř -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Rtyně v P. - TJ Trutnov - Poříčí -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné - TJ Sokol Stěžery -:- (ZRUŠENO),
11. kolo:
TJ Tatran Hostinné - TJ Dvůr Králové n.L. -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Stěžery - TJ Baník Rtyně v P. -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí - TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Žacléř - SK Janské Lázně -:- (ZRUŠENO),
12. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L. - TJ Baník Žacléř -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně - TJ Trutnov - Poříčí -:- (ZRUŠENO), TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV - TJ Sokol Stěžery -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Rtyně v P. - TJ Tatran Hostinné -:- (ZRUŠENO),
13. kolo:
TJ Baník Rtyně v P. - TJ Dvůr Králové n.L. -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné - TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Stěžery - SK Janské Lázně -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí - TJ Baník Žacléř -:- (ZRUŠENO),
14. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L. - TJ Trutnov - Poříčí -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Žacléř - TJ Sokol Stěžery -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně - TJ Tatran Hostinné -:- (ZRUŠENO), TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV - TJ Baník Rtyně v P. -:- (ZRUŠENO),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy