Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
městský přebor
1. kolo:
Sokol Líšeň B - TJ Brno-Bystrc C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studnica Michal 1:3, Kukla Marek st. 4:0, Doležel Karel 1:3, Zmrzlý Karel 1:1, Frydrýšek David 2:0, body hostů: Kobolka Luboš 2:2, Strmiska Tomáš 0:4, Chlíbek David 3:1, Burda Radim 2:2), SKST Nový Lískovec A - KST Oltec Brno C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenk Michal 3:0, Metelka Jan 2:2, Dočekal Petr 3:0, Šitina Martin 2:2, WO 2:0, body hostů: Dědek Zdeněk 2:2, Hamadeh Nabil 0:3, Kubín Jiří 2:2, Švehla David 0:3, WO 0:2), ASS Brno A - Sokol Židenice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hub Petr 0:1, Monhart Michal 2:1, Němec Karel 2:0, Čako Vladimír 2:0, Nguyen Huyviet 2:0, WO 6:0, body hostů: Macek Ondřej 2:0, Marcell Jan 0:2, Bartoň Petr 0:3, Vytřísal Karel 0:3, WO 0:6), TTC Moravská Slavia Brno F - Sokol Brno I D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kysela Štěpán 2:2, Haluza Tomáš 0:4, Herman Jaroslav 4:0, Pecka Karel 4:0, body hostů: van den Berg Harmen 2:2, Novak Adam 2:2, Zedník Petr 1:3, Bartoň Petr 1:3), Orel Šlapanice A - VSK Univerzita Brno A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Miroslav 4:0, Hranička Jaroslav 3:1, Uhlíř Michal 2:2, Klusák Jan 2:2, body hostů: Babinec Martin 3:1, Macko Tomáš 0:4, Zánová Martina 0:4, Barč Andrej 2:2), KST Oltec Brno B - SK Slatina C -:- (odloženo), TJ Holásky D - Sokol Líšeň A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grulich Zdeněk 1:3, Rozman Michal 1:3, Šturm Jan 4:0, Šelc Martin 1:3, body hostů: Marušinec Jan 3:1, Pluhař Pavel 3:1, Svoboda Pavel 3:1, Gottvald Ivo 0:4),
2. kolo:
TJ Brno-Bystrc C - Sokol Líšeň A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlíbek David 2:2, Kobolka Luboš 2:1, Burda Radim 2:1, Strmiska Tomáš 2:2, WO 2:0, body hostů: Gottvald Ivo 1:3, Ovesný František 1:3, Svoboda Pavel 2:1, Pluhař Pavel 2:1, WO 0:2), SK Slatina C - TJ Holásky D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smílek Zdeněk 3:0, Tupec Pavel 3:0, Kozel Petr 2:1, Tůma Pavel 4:0, WO 2:1, body hostů: Rozman Michal 1:3, Grulich Zdeněk 0:3, Šelc Martin 0:3, Tvarůžek Jiří 0:3, WO 1:2), VSK Univerzita Brno A - KST Oltec Brno B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babinec Martin 1:3, Macko Tomáš 1:3, Adamkovič Tomáš 1:3, Šišková Barbora 0:4, body hostů: Kolbaba Bohumír 4:0, Prachař Tomáš 4:0, Svoboda Miroslav 1:3, Matějka Josef 4:0), Sokol Brno I D - Orel Šlapanice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novak Adam 3:1, Géci Jiří 0:3, Pluháček Adam 1:3, Bartoň Petr 0:4, WO 1:0, body hostů: Král Miroslav 3:1, Hranička Jaroslav 2:2, Uhlíř Michal 3:0, Klusák Jan 3:1, WO 0:1), Sokol Židenice B - TTC Moravská Slavia Brno F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoň Petr 2:2, Marcell Jan 3:1, Macek Ondřej 2:2, Hynšt Martin 2:2, body hostů: Nespěšný Hynek 4:0, Herman Jaroslav 3:1, Chalúpek Filip 0:4, Řepa František 0:4), KST Oltec Brno C - ASS Brno A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Jiří 1:3, Švehla David 1:3, Kubín Jiří 2:2, Dědek Zdeněk 3:1, body hostů: Čako Vladimír 1:3, Monhart Michal 2:2, Němec Karel 3:1, Nguyen Huyviet 3:1), Sokol Líšeň B - SKST Nový Lískovec A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studnica Michal 3:1, Kukla Marek st. 1:3, Doležel Karel 1:2, Zmrzlý Karel 3:1, WO 1:0, body hostů: Metelka Jan 1:3, Dočekal Petr 3:1, Holík Tomáš 1:3, Šenk Michal 2:1, WO 0:1),
3. kolo:
SKST Nový Lískovec A - TJ Brno-Bystrc C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenk Michal 3:1, Buk Lukáš 2:2, Dočekal Petr 2:1, Šitina Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Burda Radim 1:3, Kobolka Luboš 1:3, Chlíbek David 2:2, Mrkvan Miroslav 1:2, WO 0:1), ASS Brno A - Sokol Líšeň B -:- (odloženo), TTC Moravská Slavia Brno F - KST Oltec Brno C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kysela Štěpán 2:2, Havránek Ondřej 1:3, Skála Marek 2:2, Pecka Karel 3:1, body hostů: Švehla David 2:2, Dědek Zdeněk 3:1, Nováček Jiří 0:4, Kubín Jiří 3:1), Orel Šlapanice A - Sokol Židenice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Miroslav 4:0, Filla Michal 2:1, Uhlíř Michal 3:0, Hranička Jaroslav 4:0, WO 1:1, body hostů: Macek Ondřej 1:3, Hynšt Martin 0:4, Marcell Jan 0:3, Vytřísal Karel 0:3, WO 1:1), KST Oltec Brno B - Sokol Brno I D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prachař Tomáš 1:3, Basovník Dalibor 3:1, Matějka Josef 2:1, Kolbaba Bohumír 2:2, WO 0:1, body hostů: Bartoň Petr 1:3, Čech Jiří 3:1, Géci Jiří 0:4, Pavlíček Jan 3:0, WO 1:0), TJ Holásky D - VSK Univerzita Brno A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grulich Zdeněk 1:3, Rozman Michal 2:2, Šelc Martin 1:3, Šturm Jan 4:0, body hostů: Piják Michal 3:1, Babinec Martin 3:1, Macko Tomáš 2:2, Lauš Petr 0:1, Adamkovič Tomáš 0:3), Sokol Líšeň A - SK Slatina C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gottvald Ivo 0:4, Svoboda Pavel 0:4, Ovesný Tomáš 2:2, Pluhař Pavel 3:1, body hostů: Tupec Pavel 4:0, Tůma Pavel 3:1, Smílek Zdeněk 2:2, Holčik Petr 2:2),
4. kolo:
TJ Brno-Bystrc C - SK Slatina C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kobolka Luboš 2:2, Burda Radim 1:3, Chlíbek David 1:2, Strmiska Tomáš 1:2, WO 2:0, body hostů: Kozel Petr 0:2, Smílek Zdeněk 1:3, Tupec Pavel 4:0, Tůma Pavel 4:0, WO 0:2), VSK Univerzita Brno A - Sokol Líšeň A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piják Michal 3:1, Babinec Martin 4:0, Zánová Martina 1:3, Macko Tomáš 2:1, WO 1:0, body hostů: Marušinec Jan 1:2, Pluhař Pavel 2:2, Svoboda Pavel 1:3, Honek Milan 1:3, WO 0:1), Sokol Brno I D - TJ Holásky D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoň Petr 2:2, Čech Jiří 3:1, Zedník Petr 1:2, Pavlíček Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Tvarůžek Jiří 0:4, Šelc Martin 2:2, Šturm Jan 4:0, Grulich Zdeněk 0:3, WO 0:1), Sokol Židenice B - KST Oltec Brno B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hynšt Martin 2:2, Macek Ondřej 4:0, Marcell Jan 1:3, Vytřísal Karel 1:3, body hostů: Basovník Dalibor 3:1, Kolbaba Bohumír 3:1, Matějka Josef 0:4, Prachař Tomáš 2:2), KST Oltec Brno C - Orel Šlapanice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švehla David 0:3, Dědek Zdeněk 2:2, Nováček Jiří 2:2, Janeček Martin 0:3, WO 2:0, body hostů: Král Miroslav 4:0, Hranička Jaroslav 0:2, Uhlíř Michal 4:0, Filla Michal 2:2, WO 0:2), Sokol Líšeň B - TTC Moravská Slavia Brno F 18:0wo (body domácích: Doležel Karel 1:1, Zmrzlý Karel 2:0, Frydrýšek David 2:0, Kukla Marek st. 2:0, body hostů: Kysela Štěpán 0:4, Havránek Ondřej 1:3), SKST Nový Lískovec A - ASS Brno A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenk Michal 2:1, Buk Lukáš 3:1, Dočekal Petr 4:0, Šitina Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Nguyen Huyviet 3:1, Němec Karel 0:3, Monhart Michal 0:4, Hub Petr 0:4, WO 0:1),
5. kolo:
ASS Brno A - TJ Brno-Bystrc C -:-, TTC Moravská Slavia Brno F - SKST Nový Lískovec A -:-, Orel Šlapanice A - Sokol Líšeň B -:-, KST Oltec Brno B - KST Oltec Brno C -:-, TJ Holásky D - Sokol Židenice B -:-, Sokol Líšeň A - Sokol Brno I D -:-, SK Slatina C - VSK Univerzita Brno A -:-,
6. kolo:
TJ Brno-Bystrc C - VSK Univerzita Brno A -:-, Sokol Brno I D - SK Slatina C -:-, Sokol Židenice B - Sokol Líšeň A -:-, KST Oltec Brno C - TJ Holásky D -:-, Sokol Líšeň B - KST Oltec Brno B -:-, SKST Nový Lískovec A - Orel Šlapanice A -:-, ASS Brno A - TTC Moravská Slavia Brno F -:-,
7. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno F - TJ Brno-Bystrc C -:-, Orel Šlapanice A - ASS Brno A -:-, KST Oltec Brno B - SKST Nový Lískovec A -:-, TJ Holásky D - Sokol Líšeň B -:-, Sokol Líšeň A - KST Oltec Brno C -:-, SK Slatina C - Sokol Židenice B -:-, VSK Univerzita Brno A - Sokol Brno I D -:-,
8. kolo:
TJ Brno-Bystrc C - Sokol Brno I D -:-, Sokol Židenice B - VSK Univerzita Brno A -:-, KST Oltec Brno C - SK Slatina C -:-, Sokol Líšeň B - Sokol Líšeň A -:-, SKST Nový Lískovec A - TJ Holásky D -:-, ASS Brno A - KST Oltec Brno B -:-, TTC Moravská Slavia Brno F - Orel Šlapanice A -:-,
9. kolo:
Orel Šlapanice A - TJ Brno-Bystrc C -:-, KST Oltec Brno B - TTC Moravská Slavia Brno F -:-, TJ Holásky D - ASS Brno A -:-, Sokol Líšeň A - SKST Nový Lískovec A -:-, SK Slatina C - Sokol Líšeň B -:-, VSK Univerzita Brno A - KST Oltec Brno C -:-, Sokol Brno I D - Sokol Židenice B -:-,
10. kolo:
TJ Brno-Bystrc C - Sokol Židenice B -:-, KST Oltec Brno C - Sokol Brno I D -:-, Sokol Líšeň B - VSK Univerzita Brno A -:-, SKST Nový Lískovec A - SK Slatina C -:-, ASS Brno A - Sokol Líšeň A -:-, TTC Moravská Slavia Brno F - TJ Holásky D -:-, Orel Šlapanice A - KST Oltec Brno B -:-,
11. kolo:
KST Oltec Brno B - TJ Brno-Bystrc C -:-, TJ Holásky D - Orel Šlapanice A -:-, Sokol Líšeň A - TTC Moravská Slavia Brno F -:-, SK Slatina C - ASS Brno A -:-, VSK Univerzita Brno A - SKST Nový Lískovec A -:-, Sokol Brno I D - Sokol Líšeň B -:-, Sokol Židenice B - KST Oltec Brno C -:-,
12. kolo:
TJ Brno-Bystrc C - KST Oltec Brno C -:-, Sokol Líšeň B - Sokol Židenice B -:-, SKST Nový Lískovec A - Sokol Brno I D -:-, ASS Brno A - VSK Univerzita Brno A -:-, TTC Moravská Slavia Brno F - SK Slatina C -:-, Orel Šlapanice A - Sokol Líšeň A -:-, KST Oltec Brno B - TJ Holásky D -:-,
13. kolo:
TJ Holásky D - TJ Brno-Bystrc C -:-, Sokol Líšeň A - KST Oltec Brno B -:-, SK Slatina C - Orel Šlapanice A -:-, VSK Univerzita Brno A - TTC Moravská Slavia Brno F -:-, Sokol Brno I D - ASS Brno A -:-, Sokol Židenice B - SKST Nový Lískovec A -:-, KST Oltec Brno C - Sokol Líšeň B -:-,
14. kolo:
TJ Brno-Bystrc C - Sokol Líšeň B -:-, KST Oltec Brno C - SKST Nový Lískovec A -:-, Sokol Židenice B - ASS Brno A -:-, Sokol Brno I D - TTC Moravská Slavia Brno F -:-, VSK Univerzita Brno A - Orel Šlapanice A -:-, SK Slatina C - KST Oltec Brno B -:-, Sokol Líšeň A - TJ Holásky D -:-,
15. kolo:
Sokol Líšeň A - TJ Brno-Bystrc C -:-, TJ Holásky D - SK Slatina C -:-, KST Oltec Brno B - VSK Univerzita Brno A -:-, Orel Šlapanice A - Sokol Brno I D -:-, TTC Moravská Slavia Brno F - Sokol Židenice B -:-, ASS Brno A - KST Oltec Brno C -:-, SKST Nový Lískovec A - Sokol Líšeň B -:-,
16. kolo:
TJ Brno-Bystrc C - SKST Nový Lískovec A -:-, Sokol Líšeň B - ASS Brno A -:-, KST Oltec Brno C - TTC Moravská Slavia Brno F -:-, Sokol Židenice B - Orel Šlapanice A -:-, Sokol Brno I D - KST Oltec Brno B -:-, VSK Univerzita Brno A - TJ Holásky D -:-, SK Slatina C - Sokol Líšeň A -:-,
17. kolo:
SK Slatina C - TJ Brno-Bystrc C -:-, Sokol Líšeň A - VSK Univerzita Brno A -:-, TJ Holásky D - Sokol Brno I D -:-, KST Oltec Brno B - Sokol Židenice B -:-, Orel Šlapanice A - KST Oltec Brno C -:-, TTC Moravská Slavia Brno F - Sokol Líšeň B -:-, ASS Brno A - SKST Nový Lískovec A -:-,
18. kolo:
TJ Brno-Bystrc C - ASS Brno A -:-, SKST Nový Lískovec A - TTC Moravská Slavia Brno F -:-, Sokol Líšeň B - Orel Šlapanice A -:-, KST Oltec Brno C - KST Oltec Brno B -:-, Sokol Židenice B - TJ Holásky D -:-, Sokol Brno I D - Sokol Líšeň A -:-, VSK Univerzita Brno A - SK Slatina C -:-,
19. kolo:
VSK Univerzita Brno A - TJ Brno-Bystrc C -:-, SK Slatina C - Sokol Brno I D -:-, Sokol Líšeň A - Sokol Židenice B -:-, TJ Holásky D - KST Oltec Brno C -:-, KST Oltec Brno B - Sokol Líšeň B -:-, Orel Šlapanice A - SKST Nový Lískovec A -:-, TTC Moravská Slavia Brno F - ASS Brno A -:-,
20. kolo:
TJ Brno-Bystrc C - TTC Moravská Slavia Brno F -:-, ASS Brno A - Orel Šlapanice A -:-, SKST Nový Lískovec A - KST Oltec Brno B -:-, Sokol Líšeň B - TJ Holásky D -:-, KST Oltec Brno C - Sokol Líšeň A -:-, Sokol Židenice B - SK Slatina C -:-, Sokol Brno I D - VSK Univerzita Brno A -:-,
21. kolo:
Sokol Brno I D - TJ Brno-Bystrc C -:-, VSK Univerzita Brno A - Sokol Židenice B -:-, SK Slatina C - KST Oltec Brno C -:-, Sokol Líšeň A - Sokol Líšeň B -:-, TJ Holásky D - SKST Nový Lískovec A -:-, KST Oltec Brno B - ASS Brno A -:-, Orel Šlapanice A - TTC Moravská Slavia Brno F -:-,
22. kolo:
TJ Brno-Bystrc C - Orel Šlapanice A -:-, TTC Moravská Slavia Brno F - KST Oltec Brno B -:-, ASS Brno A - TJ Holásky D -:-, SKST Nový Lískovec A - Sokol Líšeň A -:-, Sokol Líšeň B - SK Slatina C -:-, KST Oltec Brno C - VSK Univerzita Brno A -:-, Sokol Židenice B - Sokol Brno I D -:-,
23. kolo:
Sokol Židenice B - TJ Brno-Bystrc C -:-, Sokol Brno I D - KST Oltec Brno C -:-, VSK Univerzita Brno A - Sokol Líšeň B -:-, SK Slatina C - SKST Nový Lískovec A -:-, Sokol Líšeň A - ASS Brno A -:-, TJ Holásky D - TTC Moravská Slavia Brno F -:-, KST Oltec Brno B - Orel Šlapanice A -:-,
24. kolo:
TJ Brno-Bystrc C - KST Oltec Brno B -:-, Orel Šlapanice A - TJ Holásky D -:-, TTC Moravská Slavia Brno F - Sokol Líšeň A -:-, ASS Brno A - SK Slatina C -:-, SKST Nový Lískovec A - VSK Univerzita Brno A -:-, Sokol Líšeň B - Sokol Brno I D -:-, KST Oltec Brno C - Sokol Židenice B -:-,
25. kolo:
KST Oltec Brno C - TJ Brno-Bystrc C -:-, Sokol Židenice B - Sokol Líšeň B -:-, Sokol Brno I D - SKST Nový Lískovec A -:-, VSK Univerzita Brno A - ASS Brno A -:-, SK Slatina C - TTC Moravská Slavia Brno F -:-, Sokol Líšeň A - Orel Šlapanice A -:-, TJ Holásky D - KST Oltec Brno B -:-,
26. kolo:
TJ Brno-Bystrc C - TJ Holásky D -:-, KST Oltec Brno B - Sokol Líšeň A -:-, Orel Šlapanice A - SK Slatina C -:-, TTC Moravská Slavia Brno F - VSK Univerzita Brno A -:-, ASS Brno A - Sokol Brno I D -:-, SKST Nový Lískovec A - Sokol Židenice B -:-, Sokol Líšeň B - KST Oltec Brno C -:-,
městská soutěž I.třídy
1. kolo:
SK Slatina D - Orel Šlapanice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adam Vlastimil 0:1, Dufka Ámos 3:0, Konečný Rostislav 3:0, Zaplatil Radek 4:0, Halický Tomáš 1:1, WO 1:2, body hostů: Sýkora Miroslav 1:3, Hudeček Martin 0:3, Krčková Lucie 0:3, Remeš Dominik 1:2, WO 2:1), TTC Moravská Slavia Brno G - Sokol Brno I E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Libor 2:2, Bušek Vladimír 0:3, Tesař Jiří 1:2, Proks Ivo 2:2, WO 2:0, body hostů: Kvarda Lubomír 4:0, Toufar Zdeněk 4:0, Karásek Petr 0:3, Bartoš Petr 1:2, WO 0:2), KST Oltec Brno D - SKST Nový Lískovec B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Miroslav 1:3, Voznica František 1:3, Hamadeh Nabil 2:2, Slivečka Michal 2:2, body hostů: Odehnal Jaromír 1:3, Buk Lukáš 4:0, Staněk Jan 1:3, Babušík Tomáš 4:0), TJ Brno-Bystrc D - TJ Brno-Bystrc E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kucin Michal 3:1, Kleinhampl Miroslav 2:2, Hrabec Lukáš 1:3, Pelánek Ondřej 1:3, body hostů: Mrkvan Miroslav 3:1, Vereščák Jan 2:2, Trávníček Rudolf 2:2, Trávníčková Eliška 2:2),
2. kolo:
SKST Nový Lískovec B - TJ Brno-Bystrc D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babušík Tomáš 2:2, Odehnal Jaromír 1:3, Staněk Jan 3:0, Buk Lukáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Sedláček Marek 2:2, Hrabec Lukáš 1:3, Kucin Michal 1:3, Kleinhampl Miroslav 2:1, WO 1:0), ASS Brno B - KST Oltec Brno D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čako Vladimír 4:0, Zejda Pavel 3:1, Hub Petr 2:1, Urbánek Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Slivečka Michal 3:1, Svoboda Miroslav 0:4, Hamadeh Nabil 0:4, Voznica František 0:3, WO 0:1), Orel Šlapanice B - TTC Moravská Slavia Brno G 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klusák Jan 3:1, Krčková Lucie 2:2, Filla Michal 3:0, Hudeček Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Sedláček Libor 0:4, Bušek Vladimír 1:3, Proks Ivo 0:4, Tesař Jiří 3:0, WO 0:1), Sokol Líšeň C - SK Slatina E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netušil Radek 3:1, Šujan Petr 1:3, Doležel Karel 4:0, Komárková Jana 1:3, body hostů: Plotěný Karel 2:2, Holčik Petr 1:3, Herman Patrik 2:2, Ondruš Milan 2:2),
3. kolo:
SK Slatina D - Sokol Líšeň C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufka Ámos 1:2, Halický Tomáš 4:0, Konečný Rostislav 3:0, Zaplatil Radek 4:0, WO 0:2, body hostů: Jílek Jakub 0:4, Komárková Jana 0:3, Šujan Petr 1:3, Doležel Karel 1:2, WO 2:0), KST Oltec Brno D - Sokol Brno I E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peňáz Stanislav 1:2, Hamadeh Nabil 0:3, Voznica František 1:2, Slivečka Michal 1:2, WO 0:4, body hostů: Toufar Zdeněk 3:0, Bartoš Petr 2:1, Kvarda Lubomír 3:0, Karásek Petr 1:2, WO 4:0), TJ Brno-Bystrc D - ASS Brno B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kucin Michal 1:2, Hrabec Lukáš 1:2, Sedláček Marek 0:3, Kleinhampl Miroslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Čako Vladimír 3:1, Zejda Pavel 2:2, Hub Petr 4:0, WO 0:5), TJ Brno-Bystrc E - SKST Nový Lískovec B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grochál Petr 1:3, Mrkvan Miroslav 4:0, Trávníčková Eliška 0:4, Trávníček Rudolf 2:2, body hostů: Buk Lukáš 3:1, Kovařík Petr 1:3, Odehnal Jaromír 2:2, Janeček Martin 3:1),
4. kolo:
ASS Brno B - TJ Brno-Bystrc E 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čako Vladimír 3:0, Zejda Pavel 3:1, Hub Petr 4:0, Urbánek Martin 4:0, WO 1:0, body hostů: Vereščák Jan 0:4, Trávníčková Eliška 1:2, Grochál Petr 0:4, Ohaňka Zdeněk 0:4, WO 0:1), Sokol Brno I E - TJ Brno-Bystrc D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoň Petr 2:2, Karásek Petr 2:0, Toufar Zdeněk 3:0, Pavlíček Jan 4:0, WO 0:3, body hostů: Kucin Michal 1:3, Hrabec Lukáš 0:4, Sedláček Marek 1:2, Kleinhampl Miroslav 0:2, WO 3:0), Orel Šlapanice B - KST Oltec Brno D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krčková Lucie 1:3, Hudeček Martin 3:1, Klusák Jan 2:2, Remeš Dominik 1:3, body hostů: Voznica František 1:3, Slivečka Michal 4:0, Hamadeh Nabil 2:2, Svoboda Miroslav 2:2), Sokol Líšeň C - TTC Moravská Slavia Brno G 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netušil Radek 2:2, Barešová Simona 1:3, Doležel Karel 0:3, Urban Jiří 1:3, WO 0:1, body hostů: Sedláček Libor 3:1, Řepa František 3:1, Chalúpek Filip 2:2, Tesař Jiří 3:0, WO 1:0), SK Slatina E - SK Slatina D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plotěný Karel 2:2, Ondruš Milan 3:1, Herman Patrik 2:2, Holčik Petr 2:2, body hostů: Dufka Ámos 3:1, Adam Vlastimil 2:2, Halický Miroslav 0:4, Halický David 2:2),
5. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno G - SK Slatina E -:-, TJ Brno-Bystrc D - Orel Šlapanice B -:-, TJ Brno-Bystrc E - Sokol Brno I E -:-, SKST Nový Lískovec B - ASS Brno B -:-,
6. kolo:
Sokol Brno I E - SKST Nový Lískovec B -:-, Orel Šlapanice B - TJ Brno-Bystrc E -:-, Sokol Líšeň C - KST Oltec Brno D -:-, SK Slatina D - TTC Moravská Slavia Brno G -:-,
7. kolo:
KST Oltec Brno D - SK Slatina E -:-, TJ Brno-Bystrc D - Sokol Líšeň C -:-, SKST Nový Lískovec B - Orel Šlapanice B -:-, ASS Brno B - Sokol Brno I E -:-,
8. kolo:
Orel Šlapanice B - ASS Brno B -:-, Sokol Líšeň C - TJ Brno-Bystrc E -:-, SK Slatina E - TJ Brno-Bystrc D -:-, SK Slatina D - KST Oltec Brno D -:-,
9. kolo:
KST Oltec Brno D - TTC Moravská Slavia Brno G -:-, TJ Brno-Bystrc D - SK Slatina D -:-, TJ Brno-Bystrc E - SK Slatina E -:-, SKST Nový Lískovec B - Sokol Líšeň C -:-, Sokol Brno I E - Orel Šlapanice B -:-,
10. kolo:
Sokol Líšeň C - ASS Brno B -:-, SK Slatina E - SKST Nový Lískovec B -:-, SK Slatina D - TJ Brno-Bystrc E -:-, TTC Moravská Slavia Brno G - TJ Brno-Bystrc D -:-,
11. kolo:
TJ Brno-Bystrc E - TTC Moravská Slavia Brno G -:-, SKST Nový Lískovec B - SK Slatina D -:-, ASS Brno B - SK Slatina E -:-, Sokol Brno I E - Sokol Líšeň C -:-,
12. kolo:
Sokol Líšeň C - Orel Šlapanice B -:-, SK Slatina E - Sokol Brno I E -:-, SK Slatina D - ASS Brno B -:-, TTC Moravská Slavia Brno G - SKST Nový Lískovec B -:-, KST Oltec Brno D - TJ Brno-Bystrc D -:-,
13. kolo:
TJ Brno-Bystrc E - KST Oltec Brno D -:-, ASS Brno B - TTC Moravská Slavia Brno G -:-, Sokol Brno I E - SK Slatina D -:-, Orel Šlapanice B - SK Slatina E -:-,
14. kolo:
Orel Šlapanice B - SK Slatina D -:-, Sokol Brno I E - TTC Moravská Slavia Brno G -:-, SKST Nový Lískovec B - KST Oltec Brno D -:-, TJ Brno-Bystrc E - TJ Brno-Bystrc D -:-,
15. kolo:
TJ Brno-Bystrc D - SKST Nový Lískovec B -:-, KST Oltec Brno D - ASS Brno B -:-, TTC Moravská Slavia Brno G - Orel Šlapanice B -:-, SK Slatina E - Sokol Líšeň C -:-,
16. kolo:
Sokol Líšeň C - SK Slatina D -:-, Sokol Brno I E - KST Oltec Brno D -:-, ASS Brno B - TJ Brno-Bystrc D -:-, SKST Nový Lískovec B - TJ Brno-Bystrc E -:-,
17. kolo:
TJ Brno-Bystrc E - ASS Brno B -:-, TJ Brno-Bystrc D - Sokol Brno I E -:-, KST Oltec Brno D - Orel Šlapanice B -:-, TTC Moravská Slavia Brno G - Sokol Líšeň C -:-, SK Slatina D - SK Slatina E -:-,
18. kolo:
SK Slatina E - TTC Moravská Slavia Brno G -:-, Orel Šlapanice B - TJ Brno-Bystrc D -:-, Sokol Brno I E - TJ Brno-Bystrc E -:-, ASS Brno B - SKST Nový Lískovec B -:-,
19. kolo:
SKST Nový Lískovec B - Sokol Brno I E -:-, TJ Brno-Bystrc E - Orel Šlapanice B -:-, KST Oltec Brno D - Sokol Líšeň C -:-, TTC Moravská Slavia Brno G - SK Slatina D -:-,
20. kolo:
SK Slatina E - KST Oltec Brno D -:-, Sokol Líšeň C - TJ Brno-Bystrc D -:-, Orel Šlapanice B - SKST Nový Lískovec B -:-, Sokol Brno I E - ASS Brno B -:-,
21. kolo:
ASS Brno B - Orel Šlapanice B -:-, TJ Brno-Bystrc E - Sokol Líšeň C -:-, TJ Brno-Bystrc D - SK Slatina E -:-, KST Oltec Brno D - SK Slatina D -:-,
22. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno G - KST Oltec Brno D -:-, SK Slatina D - TJ Brno-Bystrc D -:-, SK Slatina E - TJ Brno-Bystrc E -:-, Sokol Líšeň C - SKST Nový Lískovec B -:-, Orel Šlapanice B - Sokol Brno I E -:-,
23. kolo:
ASS Brno B - Sokol Líšeň C -:-, SKST Nový Lískovec B - SK Slatina E -:-, TJ Brno-Bystrc E - SK Slatina D -:-, TJ Brno-Bystrc D - TTC Moravská Slavia Brno G -:-,
24. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno G - TJ Brno-Bystrc E -:-, SK Slatina D - SKST Nový Lískovec B -:-, SK Slatina E - ASS Brno B -:-, Sokol Líšeň C - Sokol Brno I E -:-,
25. kolo:
Orel Šlapanice B - Sokol Líšeň C -:-, Sokol Brno I E - SK Slatina E -:-, ASS Brno B - SK Slatina D -:-, SKST Nový Lískovec B - TTC Moravská Slavia Brno G -:-, TJ Brno-Bystrc D - KST Oltec Brno D -:-,
26. kolo:
KST Oltec Brno D - TJ Brno-Bystrc E -:-, TTC Moravská Slavia Brno G - ASS Brno B -:-, SK Slatina D - Sokol Brno I E -:-, SK Slatina E - Orel Šlapanice B -:-,
městská soutěž II.třídy
1. kolo:
Sokol Modřice A - TJ Holásky E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čeněk Jiří 0:4, Slaný Petr 3:1, Kopeček Václav 4:0, Doleček Ivan 2:2, body hostů: Sýkora Josef 2:2, Vondruška Ladislav 2:2, Pazdera Miroslav 2:2, Břížďala Jiří 1:3), SKST Nový Lískovec D - KST Oltec Brno E 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovařík Petr 2:0, Šenková Kateřina 3:0, Holas Oldřich 1:2, Janeček Martin 3:0, WO 6:0, body hostů: Pečenka Karel 1:3, Hrůza Peter 1:2, Šebek Emil 0:4, WO 0:6), Žižka VSK Univerzita Brno B - TTC Moravská Slavia Brno H 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Stanislav 3:1, Kotek Václav 3:1, Juras Miroslav 0:2, Kottas Milan 2:2, Lauš Petr 0:1, WO 0:1, body hostů: Chalúpek Filip 3:1, Havránek Ondřej 2:2, Horníček Lukáš 1:3, Blatná Alena 1:2, WO 1:0), Sokol Brno I F - Sokol Popůvky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pluháček Adam 2:2, Brázdová Marie 2:2, Zedník Petr 1:2, Daněk Miroslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Krejčí Milan 3:1, Otoupalík Karel 3:1, Doležal Jiří 2:2, Popelka Jaroslav 1:2, WO 1:0), SK Slatina F - ASS Brno C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čampa Petr 4:0, Hodek Vojtěch 3:1, Halický Miroslav 0:4, Dufka Ámos 3:1, body hostů: Týče Jan 2:2, Sláma Martin 1:3, Lomovciv Petr 1:3, Jeřábek Jakub 2:2), Sokol Sokolnice A - Sokol Líšeň D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fric Zdeněk 4:0, Černý Jaroslav 1:3, Michalík Libor 0:4, Ketman Dalibor 1:3, body hostů: Jílek Jakub 2:2, Ovesný František 3:1, Doležel Karel 3:1, Gottvald Ivo 2:2),
2. kolo:
TJ Holásky E - Sokol Líšeň D 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Špondr Martin 2:1, Vondruška Ladislav 2:1, Pazdera Miroslav 2:1, Harašta Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Ovesný František 2:2, Gottvald Ivo 2:2, Trungel Martin 1:3, WO 0:5), SKST Nový Lískovec C - Sokol Sokolnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Tomáš 3:1, Búřil Jiří 1:3, Kříž Jaroslav 3:1, Litera Rudolf Aleš 2:2, body hostů: Fric Zdeněk 3:1, Michalík Libor 0:4, Černý Jaroslav 1:3, Ketman Dalibor 3:1), Sokol Popůvky A - SK Slatina F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Otoupalík Karel 2:2, Krejčí Milan 2:2, Doležal Jiří 1:3, Buček Vladimír 1:3, body hostů: Dufka Ámos 0:2, Křeček Michal 4:0, Halický Tomáš 3:1, Čampa Petr 3:1, Hodek Vojtěch 0:2), TTC Moravská Slavia Brno H - Sokol Brno I F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haluza Tomáš 2:2, Horníček Lukáš 2:2, Blatná Alena 3:0, Havránek Ondřej 2:2, WO 0:1, body hostů: Vozdek František 0:4, Brázdová Marie 3:1, Zedník Petr 2:2, Janda Roman 1:2, WO 1:0), KST Oltec Brno E - Žižka VSK Univerzita Brno B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Miroslav 1:3, Kubín Aleš 2:1, Šebek Emil 0:4, Hrůza Peter 2:2, WO 0:1, body hostů: Kottas Milan 2:1, Kotek Václav 4:0, Sojka Oldřich 1:3, Lauš Petr 3:1, WO 1:0), Sokol Modřice A - SKST Nový Lískovec D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Jan 1:2, Slaný Petr 0:3, Kopeček Václav 1:2, Božek Radomír st. 1:3, WO 0:3, body hostů: Kovařík Petr 4:0, Šenková Kateřina 2:1, Navrátil Lukáš 3:0, Janeček Martin 1:2, WO 3:0),
3. kolo:
SKST Nový Lískovec D - TJ Holásky E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Lukáš 4:0, Šenková Kateřina 4:0, Kovařík Petr 4:0, Janeček Martin 4:0, body hostů: Špondr Martin 0:4, Vondruška Ladislav 0:4, Pazdera Miroslav 0:4, Břížďala Jiří 0:4), Žižka VSK Univerzita Brno B - Sokol Modřice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kottas Milan 2:2, Sojka Oldřich 0:4, Juras Miroslav 0:4, Sýkora Stanislav 4:0, body hostů: Kopeček Václav 3:1, Bednář Jan 3:1, Božek Radomír st. 2:2, Bartoš Michal 2:2), Sokol Brno I F - KST Oltec Brno E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brázdová Marie 3:1, Koudelka Lukáš 0:4, Zedník Petr 3:0, Pluháček Adam 3:1, WO 1:0, body hostů: Svoboda Miroslav 1:3, Hrůza Peter 2:2, Šebek Emil 1:3, Kubín Aleš 2:1, WO 0:1), SK Slatina F - TTC Moravská Slavia Brno H 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čampa Petr 2:2, Wos Radek 1:3, Halický Tomáš 1:3, Dufka Ámos 2:2, body hostů: Kysela Štěpán 4:0, Haluza Tomáš 1:3, Řepa František 1:3, Blatná Alena 4:0), Sokol Sokolnice A - ASS Brno C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fric Zdeněk 3:1, Černý Jaroslav 1:3, Michalík Libor 0:3, Ketman Dalibor 1:3, WO 1:0, body hostů: Týče Jan 2:2, Šíp Josef 3:1, Sláma Martin 3:1, Lomovciv Petr 2:1, WO 0:1), Sokol Líšeň D - SKST Nový Lískovec C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šujan Petr 3:1, Jílek Jakub 2:2, Doležel Karel 2:2, Gottvald Ivo 3:1, body hostů: Dočkal Stanislav 2:2, Holík Tomáš 3:1, Kříž Jaroslav 1:3, Prokop Martin 0:4),
4. kolo:
TJ Holásky E - SKST Nový Lískovec C 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Špondr Martin 3:1, Vondruška Ladislav 0:4, Pazdera Miroslav 2:2, WO 0:5, body hostů: Holík Tomáš 2:1, Litera Rudolf Aleš 1:2, Kříž Jaroslav 1:2, Prokop Martin 3:0, WO 5:0), ASS Brno C - Sokol Líšeň D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Týče Jan 2:2, Sláma Martin 4:0, Jeřábek Jakub 0:4, Lomovciv Petr 2:2, body hostů: Komárková Jana 2:2, Nováček Jiří 1:3, Jílek Jakub 2:2, Šujan Petr 3:1), Sokol Popůvky A - Sokol Sokolnice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Otoupalík Karel 1:3, Krejčí Milan 2:2, Blecha Pavel 2:2, Doležal Jiří 2:2, body hostů: Fric Zdeněk 4:0, Černý Jaroslav 2:2, Michalík Libor 1:3, Ketman Dalibor 2:2), KST Oltec Brno E - SK Slatina F 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svoboda Miroslav 1:3, Hrůza Peter 3:1, Janošek Miroslav 0:4, WO 0:5, body hostů: Křeček Michal 2:1, Halický Tomáš 3:0, Wos Radek 1:2, Čampa Petr 2:1, WO 5:0), Sokol Modřice A - Sokol Brno I F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednář Jan 2:2, Slaný Petr 3:1, Kopeček Václav 2:1, Božek Radomír st. 2:2, WO 0:1, body hostů: Vozdek František 0:4, Brázdová Marie 3:1, Zedník Petr 3:1, Janda Roman 0:3, WO 1:0), SKST Nový Lískovec D - Žižka VSK Univerzita Brno B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovařík Petr 2:2, Šenková Kateřina 3:1, Búřil Lukáš 1:3, Janeček Martin 2:2, body hostů: Kottas Milan 2:2, Kotek Václav 4:0, Sýkora Stanislav 1:3, Vacenovský Pavel 1:1, Lauš Petr 0:2),
5. kolo:
Žižka VSK Univerzita Brno B - TJ Holásky E -:-, Sokol Brno I F - SKST Nový Lískovec D -:-, SK Slatina F - Sokol Modřice A -:-, Sokol Sokolnice A - TTC Moravská Slavia Brno H -:-, Sokol Líšeň D - Sokol Popůvky A -:-, SKST Nový Lískovec C - ASS Brno C -:-,
6. kolo:
TJ Holásky E - ASS Brno C -:-, Sokol Popůvky A - SKST Nový Lískovec C -:-, TTC Moravská Slavia Brno H - Sokol Líšeň D -:-, KST Oltec Brno E - Sokol Sokolnice A -:-, SKST Nový Lískovec D - SK Slatina F -:-, Žižka VSK Univerzita Brno B - Sokol Brno I F -:-,
7. kolo:
Sokol Brno I F - TJ Holásky E -:-, SK Slatina F - Žižka VSK Univerzita Brno B -:-, Sokol Sokolnice A - Sokol Modřice A -:-, Sokol Líšeň D - KST Oltec Brno E -:-, SKST Nový Lískovec C - TTC Moravská Slavia Brno H -:-, ASS Brno C - Sokol Popůvky A -:-,
8. kolo:
TJ Holásky E - Sokol Popůvky A -:-, TTC Moravská Slavia Brno H - ASS Brno C -:-, KST Oltec Brno E - SKST Nový Lískovec C -:-, Sokol Modřice A - Sokol Líšeň D -:-, SKST Nový Lískovec D - Sokol Sokolnice A -:-, Sokol Brno I F - SK Slatina F -:-,
9. kolo:
SK Slatina F - TJ Holásky E -:-, Sokol Sokolnice A - Žižka VSK Univerzita Brno B -:-, Sokol Líšeň D - SKST Nový Lískovec D -:-, SKST Nový Lískovec C - Sokol Modřice A -:-, ASS Brno C - KST Oltec Brno E -:-, Sokol Popůvky A - TTC Moravská Slavia Brno H -:-,
10. kolo:
TJ Holásky E - TTC Moravská Slavia Brno H -:-, KST Oltec Brno E - Sokol Popůvky A -:-, Sokol Modřice A - ASS Brno C -:-, SKST Nový Lískovec D - SKST Nový Lískovec C -:-, Žižka VSK Univerzita Brno B - Sokol Líšeň D -:-, Sokol Brno I F - Sokol Sokolnice A -:-,
11. kolo:
Sokol Sokolnice A - SK Slatina F -:-, Sokol Líšeň D - Sokol Brno I F -:-, SKST Nový Lískovec C - Žižka VSK Univerzita Brno B -:-, ASS Brno C - SKST Nový Lískovec D -:-, Sokol Popůvky A - Sokol Modřice A -:-, TTC Moravská Slavia Brno H - KST Oltec Brno E -:-,
12. kolo:
TJ Holásky E - KST Oltec Brno E -:-, Sokol Modřice A - TTC Moravská Slavia Brno H -:-, SKST Nový Lískovec D - Sokol Popůvky A -:-, Žižka VSK Univerzita Brno B - ASS Brno C -:-, Sokol Brno I F - SKST Nový Lískovec C -:-, SK Slatina F - Sokol Líšeň D -:-,
13. kolo:
Sokol Sokolnice A - TJ Holásky E -:-, SKST Nový Lískovec C - SK Slatina F -:-, ASS Brno C - Sokol Brno I F -:-, Sokol Popůvky A - Žižka VSK Univerzita Brno B -:-, TTC Moravská Slavia Brno H - SKST Nový Lískovec D -:-, KST Oltec Brno E - Sokol Modřice A -:-,
14. kolo:
TJ Holásky E - Sokol Modřice A -:-, KST Oltec Brno E - SKST Nový Lískovec D -:-, TTC Moravská Slavia Brno H - Žižka VSK Univerzita Brno B -:-, Sokol Popůvky A - Sokol Brno I F -:-, ASS Brno C - SK Slatina F -:-, Sokol Líšeň D - Sokol Sokolnice A -:-,
15. kolo:
Sokol Líšeň D - TJ Holásky E -:-, Sokol Sokolnice A - SKST Nový Lískovec C -:-, SK Slatina F - Sokol Popůvky A -:-, Sokol Brno I F - TTC Moravská Slavia Brno H -:-, Žižka VSK Univerzita Brno B - KST Oltec Brno E -:-, SKST Nový Lískovec D - Sokol Modřice A -:-,
16. kolo:
TJ Holásky E - SKST Nový Lískovec D -:-, Sokol Modřice A - Žižka VSK Univerzita Brno B -:-, KST Oltec Brno E - Sokol Brno I F -:-, TTC Moravská Slavia Brno H - SK Slatina F -:-, ASS Brno C - Sokol Sokolnice A -:-, SKST Nový Lískovec C - Sokol Líšeň D -:-,
17. kolo:
SKST Nový Lískovec C - TJ Holásky E -:-, Sokol Líšeň D - ASS Brno C -:-, Sokol Sokolnice A - Sokol Popůvky A -:-, SK Slatina F - KST Oltec Brno E -:-, Sokol Brno I F - Sokol Modřice A -:-, Žižka VSK Univerzita Brno B - SKST Nový Lískovec D -:-,
18. kolo:
TJ Holásky E - Žižka VSK Univerzita Brno B -:-, SKST Nový Lískovec D - Sokol Brno I F -:-, Sokol Modřice A - SK Slatina F -:-, TTC Moravská Slavia Brno H - Sokol Sokolnice A -:-, Sokol Popůvky A - Sokol Líšeň D -:-, ASS Brno C - SKST Nový Lískovec C -:-,
19. kolo:
ASS Brno C - TJ Holásky E -:-, SKST Nový Lískovec C - Sokol Popůvky A -:-, Sokol Líšeň D - TTC Moravská Slavia Brno H -:-, Sokol Sokolnice A - KST Oltec Brno E -:-, SK Slatina F - SKST Nový Lískovec D -:-, Sokol Brno I F - Žižka VSK Univerzita Brno B -:-,
20. kolo:
TJ Holásky E - Sokol Brno I F -:-, Žižka VSK Univerzita Brno B - SK Slatina F -:-, Sokol Modřice A - Sokol Sokolnice A -:-, KST Oltec Brno E - Sokol Líšeň D -:-, TTC Moravská Slavia Brno H - SKST Nový Lískovec C -:-, Sokol Popůvky A - ASS Brno C -:-,
21. kolo:
Sokol Popůvky A - TJ Holásky E -:-, ASS Brno C - TTC Moravská Slavia Brno H -:-, SKST Nový Lískovec C - KST Oltec Brno E -:-, Sokol Líšeň D - Sokol Modřice A -:-, Sokol Sokolnice A - SKST Nový Lískovec D -:-, SK Slatina F - Sokol Brno I F -:-,
22. kolo:
TJ Holásky E - SK Slatina F -:-, Žižka VSK Univerzita Brno B - Sokol Sokolnice A -:-, SKST Nový Lískovec D - Sokol Líšeň D -:-, Sokol Modřice A - SKST Nový Lískovec C -:-, KST Oltec Brno E - ASS Brno C -:-, TTC Moravská Slavia Brno H - Sokol Popůvky A -:-,
23. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno H - TJ Holásky E -:-, Sokol Popůvky A - KST Oltec Brno E -:-, ASS Brno C - Sokol Modřice A -:-, SKST Nový Lískovec C - SKST Nový Lískovec D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítkovič Martin 0:4, Litera Rudolf Aleš 1:3, Búřil Jiří 1:3, Krejčí David 0:4, body hostů: Kovařík Petr 4:0, Šenková Kateřina 4:0, Navrátil Lukáš 2:2, Janeček Martin 4:0), Sokol Líšeň D - Žižka VSK Univerzita Brno B -:-, Sokol Sokolnice A - Sokol Brno I F -:-,
24. kolo:
SK Slatina F - Sokol Sokolnice A -:-, Sokol Brno I F - Sokol Líšeň D -:-, Žižka VSK Univerzita Brno B - SKST Nový Lískovec C -:-, SKST Nový Lískovec D - ASS Brno C -:-, Sokol Modřice A - Sokol Popůvky A -:-, KST Oltec Brno E - TTC Moravská Slavia Brno H -:-,
25. kolo:
KST Oltec Brno E - TJ Holásky E -:-, TTC Moravská Slavia Brno H - Sokol Modřice A -:-, Sokol Popůvky A - SKST Nový Lískovec D -:-, ASS Brno C - Žižka VSK Univerzita Brno B -:-, SKST Nový Lískovec C - Sokol Brno I F -:-, Sokol Líšeň D - SK Slatina F -:-,
26. kolo:
TJ Holásky E - Sokol Sokolnice A -:-, SK Slatina F - SKST Nový Lískovec C -:-, Sokol Brno I F - ASS Brno C -:-, Žižka VSK Univerzita Brno B - Sokol Popůvky A -:-, SKST Nový Lískovec D - TTC Moravská Slavia Brno H -:-, Sokol Modřice A - KST Oltec Brno E -:-,
městská soutěž III.třídy
1. kolo:
Sokol Líšeň E - TJ Brno-Bystrc F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrazíková Anna 2:2, Urban Jiří 4:0, Nováček Jiří 2:2, Komárková Jana 3:1, body hostů: Grochál Petr 2:2, Ohaňka Zdeněk 1:3, Zetka Roman 1:3, Pernica Petr 1:3), SKST Nový Lískovec E - Orel Šlapanice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holas Oldřich 1:3, Štoček Dalibor 1:3, Vítkovič Martin 2:2, Búřil Jiří 0:3, WO 1:0, body hostů: Sýkora Miroslav 1:2, Remeš Dominik 4:0, Hudeček Patrik 2:2, Jašek Jiří ml. 4:0, WO 0:1), Sokol Židenice D - SK Slatina G 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Červený Miroslav 2:2, Chmel Roman 3:1, Milichovský Josef 2:1, Kusák Ivo 3:1, WO 0:1, body hostů: Linhárek František 1:1, Halický Miroslav 2:2, Hodek Martin 1:3, Mráček Jan 1:2, Relovský Milan 0:2, WO 1:0), Sokol Popůvky C - Sokol Popůvky B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Posch Pavel 4:0, Marčan Jan 0:4, Volánek Vítězslav 0:4, Kavalec Svatoslav 2:2, body hostů: Buček Vladimír 3:1, Blecha Pavel 3:1, Lemon René 2:2, Musil Petr 2:2), Sokol Židenice C - ASS Brno D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoň Petr 4:0, Malina Jan 1:2, Zobec Pavel 3:0, Bubeník Vladimír 4:0, WO 2:0, body hostů: Pál Richard 1:3, Jirsa Václav 1:3, Lapiš Viktor 0:4, Auda Antonín 0:2, WO 0:2), Orel Šlapanice D - SKST Nový Lískovec F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krček Pavel 1:3, Pavlíková Věra 3:1, Šmerda Zdeněk 2:2, Julínek Petr 1:3, body hostů: Krejčí David 2:2, Litera Rudolf Aleš 4:0, Vojáček Patrik 1:3, Škňouřilová Tereza 2:2),
2. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - Sokol Modřice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ohaňka Zdeněk 2:2, Hofman Milan 3:1, Zetka Roman 3:1, Pernica Petr 1:3, body hostů: Bartoš Michal 3:1, Čeněk Jiří 1:3, Doleček Ivan 1:3, Slaný Luděk 2:2), ASS Brno D - Orel Šlapanice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirsa Václav 1:3, Jeřábek Jakub 3:1, Auda Antonín 3:1, Pál Richard 1:3, body hostů: Julínek Petr 2:2, Krček Pavel 0:4, Pavlíková Věra 4:0, Šmerda Zdeněk 2:2), Sokol Popůvky B - Sokol Židenice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Petr 1:0, Buček Vladimír 3:0, Blaha Petr 1:0, Lemon René 3:0, WO 7:1, body hostů: Bubeník Vladimír 0:3, Bartoň Petr 0:1, Zobec Pavel 0:2, Malina Jan 0:2, WO 1:7), SK Slatina G - Sokol Popůvky C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halický Miroslav 2:2, Huml Otakar ml. 2:1, Hodek Martin 2:2, Wos Radek 3:1, Hodek Vojtěch 1:0, body hostů: Posch Pavel 3:1, Kavalec Svatoslav 3:1, Volánek Vítězslav 0:4, Marčan Jan 0:4), Orel Šlapanice C - Sokol Židenice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Remeš Dominik 3:1, Hudeček Patrik 3:1, Jašek Jiří ml. 4:0, Sýkora Miroslav 3:1, body hostů: Chmel Roman 0:4, Červený Miroslav 0:4, Hromniak Zuzana 0:4, Kusák Ivo 3:1), Sokol Líšeň E - SKST Nový Lískovec E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrazíková Anna 1:3, Komárková Jana 1:3, Urban Jiří 4:0, Zemanová Irena 1:3, body hostů: Vítkovič Martin 3:1, Štoček Dalibor 2:2, Búřil Jiří 2:2, Wolk Roland 2:2),
3. kolo:
SKST Nový Lískovec E - TJ Brno-Bystrc F 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Wolk Roland 1:2, Vítkovič Martin 2:1, Búřil Jiří 1:2, Melkus Ivo 1:2, WO 5:0, body hostů: Ohaňka Zdeněk 4:0, Zetka Roman 3:1, Pernica Petr 0:4, WO 0:5), Sokol Židenice D - Sokol Líšeň E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červený Miroslav 1:3, Chmel Roman 2:2, Kusák Ivo 2:2, Sedlář Jaroslav 1:3, body hostů: Zemanová Irena 0:4, Urban Jiří 4:0, Nováček Jiří 2:2, Šujan Petr 4:0), Sokol Popůvky C - Orel Šlapanice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Posch Pavel 2:2, Volánek Vítězslav 0:4, Kavalec Svatoslav 1:3, Marčan Jan 0:4, body hostů: Sýkora Miroslav 3:1, Remeš Dominik 3:1, Jašek Jiří ml. 4:0, Hudeček Patrik 3:1), Sokol Židenice C - SK Slatina G 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bubeník Vladimír 4:0, Bartoň Petr 4:0, Krajčovič Matúš 2:2, Krajčovič Jozef 4:0, body hostů: Wos Radek 1:3, Linhárek František 0:4, Hodek Vojtěch 1:3, Mráček Jan 0:4), Orel Šlapanice D - Sokol Popůvky B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Jan 0:4, Pavlíková Věra 1:3, Šmerda Zdeněk 1:2, Julínek Petr 1:3, WO 0:1, body hostů: Blecha Pavel 2:2, Lemon René 4:0, Musil Petr 3:1, Buček Vladimír 3:0, WO 1:0), Sokol Modřice B - SKST Nový Lískovec F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čeněk Jiří 0:4, Bartoš Michal 2:2, Slaný Luděk 1:2, Doleček Ivan 3:1, WO 0:1, body hostů: Krejčí David 3:1, Žaloudek Lubomír 1:3, Litera Rudolf Aleš 2:2, Škňouřilová Tereza 3:0, WO 1:0),
4. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - SKST Nový Lískovec F 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Grochál Petr 4:0, Zetka Roman 2:2, Pernica Petr 3:1, WO 0:5, body hostů: Vojáček Patrik 0:3, Búřil Lukáš 2:1, Škňouřilová Tereza 0:3, Litera Rudolf Aleš 1:1, Bartoň Vojtěch 0:1, WO 5:0), ASS Brno D - Sokol Modřice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirsa Václav 1:3, Pál Richard 2:2, Auda Antonín 0:1, Lapiš Viktor 0:4, WO 0:3, body hostů: Bartoš Michal 3:0, Slaný Luděk 2:1, Božek Radomír ml. 2:2, Doleček Ivan 3:0, WO 3:0), SK Slatina G - Orel Šlapanice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Tomáš 0:4, Hodek Vojtěch 3:1, Hodek Martin 2:2, Halický Miroslav 4:0, body hostů: Julínek Petr 1:3, Krček Pavel 1:3, Pavlíková Věra 2:2, Šmerda Zdeněk 3:1), Orel Šlapanice C - Sokol Židenice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jašek Jiří ml. 2:2, Řezníček Miroslav 1:3, Remeš Dominik 3:1, Sýkora Miroslav 2:2, body hostů: Krajčovič Jozef 4:0, Bartoň Petr 3:1, Bubeník Vladimír 0:4, Krajčovič Matúš 1:3), Sokol Líšeň E - Sokol Popůvky C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komárková Jana 4:0, Dlouhý Jakub 1:3, Nováček Jiří 2:2, Urban Jiří 4:0, body hostů: Posch Pavel 2:2, Volánek Vítězslav 1:3, Kavalec Svatoslav 2:2, Marčan Jan 0:4), SKST Nový Lískovec E - Sokol Židenice D 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítkovič Martin 3:0, Búřil Jiří 3:0, Melkus Ivo 2:1, Wolk Roland 0:3, WO 5:0, body hostů: Chmel Roman 1:3, Červený Miroslav 1:3, Kusák Ivo 2:2, WO 0:5),
5. kolo:
Sokol Židenice D - TJ Brno-Bystrc F -:-, Sokol Popůvky C - SKST Nový Lískovec E -:-, Sokol Židenice C - Sokol Líšeň E -:-, Orel Šlapanice D - Orel Šlapanice C -:-, Sokol Modřice B - Sokol Popůvky B -:-, SKST Nový Lískovec F - ASS Brno D -:-,
6. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - ASS Brno D -:-, Sokol Popůvky B - SKST Nový Lískovec F -:-, SK Slatina G - Sokol Modřice B -:-, Sokol Líšeň E - Orel Šlapanice D -:-, SKST Nový Lískovec E - Sokol Židenice C -:-, Sokol Židenice D - Sokol Popůvky C -:-,
7. kolo:
Sokol Popůvky C - TJ Brno-Bystrc F -:-, Sokol Židenice C - Sokol Židenice D -:-, Orel Šlapanice D - SKST Nový Lískovec E -:-, Sokol Modřice B - Orel Šlapanice C -:-, SKST Nový Lískovec F - SK Slatina G -:-, ASS Brno D - Sokol Popůvky B -:-,
8. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - Sokol Popůvky B -:-, SK Slatina G - ASS Brno D -:-, Orel Šlapanice C - SKST Nový Lískovec F -:-, Sokol Líšeň E - Sokol Modřice B -:-, Sokol Židenice D - Orel Šlapanice D -:-, Sokol Popůvky C - Sokol Židenice C -:-,
9. kolo:
Sokol Židenice C - TJ Brno-Bystrc F -:-, Orel Šlapanice D - Sokol Popůvky C -:-, Sokol Modřice B - SKST Nový Lískovec E -:-, SKST Nový Lískovec F - Sokol Líšeň E -:-, ASS Brno D - Orel Šlapanice C -:-, Sokol Popůvky B - SK Slatina G -:-,
10. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - SK Slatina G -:-, Orel Šlapanice C - Sokol Popůvky B -:-, Sokol Líšeň E - ASS Brno D -:-, SKST Nový Lískovec E - SKST Nový Lískovec F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítkovič Martin 2:2, Wolk Roland 0:4, Búřil Jiří 1:0, Holas Oldřich 1:3, Melkus Ivo 2:1, body hostů: Vojáček Patrik 1:3, Krejčí David 3:1, Búřil Lukáš 3:1, Škňouřilová Tereza 3:1), Sokol Židenice D - Sokol Modřice B -:-, Sokol Židenice C - Orel Šlapanice D -:-,
11. kolo:
Orel Šlapanice D - TJ Brno-Bystrc F -:-, Sokol Modřice B - Sokol Popůvky C -:-, SKST Nový Lískovec F - Sokol Židenice D -:-, ASS Brno D - SKST Nový Lískovec E -:-, Sokol Popůvky B - Sokol Líšeň E -:-, SK Slatina G - Orel Šlapanice C -:-,
12. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - Orel Šlapanice C -:-, Sokol Líšeň E - SK Slatina G -:-, SKST Nový Lískovec E - Sokol Popůvky B -:-, Sokol Židenice D - ASS Brno D -:-, Sokol Popůvky C - SKST Nový Lískovec F -:-, Sokol Židenice C - Sokol Modřice B -:-,
13. kolo:
Sokol Modřice B - Orel Šlapanice D -:-, SKST Nový Lískovec F - Sokol Židenice C -:-, ASS Brno D - Sokol Popůvky C -:-, Sokol Popůvky B - Sokol Židenice D -:-, SK Slatina G - SKST Nový Lískovec E -:-, Orel Šlapanice C - Sokol Líšeň E -:-,
14. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - Sokol Líšeň E -:-, Orel Šlapanice C - SKST Nový Lískovec E -:-, SK Slatina G - Sokol Židenice D -:-, Sokol Popůvky B - Sokol Popůvky C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Petr 2:2, Buček Vladimír 2:2, Blecha Pavel 4:0, Lemon René 1:3, body hostů: Posch Pavel 3:1, Kavalec Svatoslav 2:2, Švejda Milan 2:2, Marčan Jan 0:4), ASS Brno D - Sokol Židenice C -:-, SKST Nový Lískovec F - Orel Šlapanice D -:-,
15. kolo:
Sokol Modřice B - TJ Brno-Bystrc F -:-, Orel Šlapanice D - ASS Brno D -:-, Sokol Židenice C - Sokol Popůvky B -:-, Sokol Popůvky C - SK Slatina G -:-, Sokol Židenice D - Orel Šlapanice C -:-, SKST Nový Lískovec E - Sokol Líšeň E -:-,
16. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - SKST Nový Lískovec E -:-, Sokol Líšeň E - Sokol Židenice D -:-, Orel Šlapanice C - Sokol Popůvky C -:-, SK Slatina G - Sokol Židenice C -:-, Sokol Popůvky B - Orel Šlapanice D -:-, SKST Nový Lískovec F - Sokol Modřice B -:-,
17. kolo:
SKST Nový Lískovec F - TJ Brno-Bystrc F -:-, Sokol Modřice B - ASS Brno D -:-, Orel Šlapanice D - SK Slatina G -:-, Sokol Židenice C - Orel Šlapanice C -:-, Sokol Popůvky C - Sokol Líšeň E -:-, Sokol Židenice D - SKST Nový Lískovec E -:-,
18. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - Sokol Židenice D -:-, SKST Nový Lískovec E - Sokol Popůvky C -:-, Sokol Líšeň E - Sokol Židenice C -:-, Orel Šlapanice C - Orel Šlapanice D -:-, Sokol Popůvky B - Sokol Modřice B -:-, ASS Brno D - SKST Nový Lískovec F -:-,
19. kolo:
ASS Brno D - TJ Brno-Bystrc F -:-, SKST Nový Lískovec F - Sokol Popůvky B -:-, Sokol Modřice B - SK Slatina G -:-, Orel Šlapanice D - Sokol Líšeň E -:-, Sokol Židenice C - SKST Nový Lískovec E -:-, Sokol Popůvky C - Sokol Židenice D -:-,
20. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - Sokol Popůvky C -:-, Sokol Židenice D - Sokol Židenice C -:-, SKST Nový Lískovec E - Orel Šlapanice D -:-, Orel Šlapanice C - Sokol Modřice B -:-, SK Slatina G - SKST Nový Lískovec F -:-, Sokol Popůvky B - ASS Brno D -:-,
21. kolo:
Sokol Popůvky B - TJ Brno-Bystrc F -:-, ASS Brno D - SK Slatina G -:-, SKST Nový Lískovec F - Orel Šlapanice C -:-, Sokol Modřice B - Sokol Líšeň E -:-, Orel Šlapanice D - Sokol Židenice D -:-, Sokol Židenice C - Sokol Popůvky C -:-,
22. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - Sokol Židenice C -:-, Sokol Popůvky C - Orel Šlapanice D -:-, SKST Nový Lískovec E - Sokol Modřice B -:-, Sokol Líšeň E - SKST Nový Lískovec F -:-, Orel Šlapanice C - ASS Brno D -:-, SK Slatina G - Sokol Popůvky B -:-,
23. kolo:
SK Slatina G - TJ Brno-Bystrc F -:-, Sokol Popůvky B - Orel Šlapanice C -:-, ASS Brno D - Sokol Líšeň E -:-, SKST Nový Lískovec F - SKST Nový Lískovec E -:-, Sokol Modřice B - Sokol Židenice D -:-, Orel Šlapanice D - Sokol Židenice C -:-,
24. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - Orel Šlapanice D -:-, Sokol Popůvky C - Sokol Modřice B -:-, Sokol Židenice D - SKST Nový Lískovec F -:-, SKST Nový Lískovec E - ASS Brno D -:-, Sokol Líšeň E - Sokol Popůvky B -:-, Orel Šlapanice C - SK Slatina G -:-,
25. kolo:
Orel Šlapanice C - TJ Brno-Bystrc F -:-, SK Slatina G - Sokol Líšeň E -:-, Sokol Popůvky B - SKST Nový Lískovec E -:-, ASS Brno D - Sokol Židenice D -:-, SKST Nový Lískovec F - Sokol Popůvky C -:-, Sokol Modřice B - Sokol Židenice C -:-,
26. kolo:
Orel Šlapanice D - Sokol Modřice B -:-, Sokol Židenice C - SKST Nový Lískovec F -:-, Sokol Popůvky C - ASS Brno D -:-, Sokol Židenice D - Sokol Popůvky B -:-, SKST Nový Lískovec E - SK Slatina G -:-, Sokol Líšeň E - Orel Šlapanice C -:-,
městský přebor
1. kolo:
Sokol Brno I - TTC Moravská Slavia Brno -:-, SKST Nový Lískovec - Sokol Židenice -:-,
2. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno - Sokol Židenice -:-, Sokol Brno I - SKST Nový Lískovec -:-,
3. kolo:
SKST Nový Lískovec - TTC Moravská Slavia Brno -:-, Sokol Židenice - Sokol Brno I -:-,
městský přebor
1. kolo:
SK Slatina - SKST Nový Lískovec 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kellner Samuel 0:3, Mráček Jan 3:0, Ondruška Sebastian 0:3, body hostů: Flajšar Pavel 2:1, Čupera Ondřej 2:1, Flajšar Petr 2:1), Salesko Líšeň - TTC Moravská Slavia Brno C 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havránek Vilém 1:2, Machala Lukáš 0:3, Marek Matyáš 3:0, body hostů: Vokřínek Tomáš 2:1, Bednář Antonín 1:2, Vokřínek Petr 2:1), KST Oltec Brno - TTC Moravská Slavia Brno B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tichý Matyáš 0:3, Komárek Jakub 0:3, Horák Tomáš 0:3, body hostů: Chmelina Jan 3:0, Handlar Jiří 3:0, Krajčovič Matúš 3:0), Sokol Židenice - Orel Šlapanice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jarušek Břetislav 0:3, Vrzal Šimon 0:3, Skála Vojtěch 0:3, body hostů: Jašková Barbora 3:0, Horák Šimon 3:0, Heinz Jan 3:0),
2. kolo:
SKST Nový Lískovec - Orel Šlapanice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čupera Ondřej 3:0, Flajšar Petr 3:0, Flajšar Pavel 3:0, body hostů: Horák Matouš 0:3, Jašková Barbora 0:3, Horák Vojtěch 0:3), Sokol Brno I - Sokol Židenice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hoffmann Sebastien 2:1, Vozdek František 3:0, Rotrekl Josef 3:0, body hostů: Skála Vojtěch 1:2, Vrzal Šimon 0:3, Jarušek Břetislav 0:3), TTC Moravská Slavia Brno C - KST Oltec Brno 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bednář Antonín 1:2, Vokřínek Petr 3:0, Vokřínek Tomáš 3:0, body hostů: Tichý Matyáš 1:2, Komárek Jakub 0:3, Horák Tomáš 1:2), SK Slatina - Salesko Líšeň 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mráček Jan 3:0, Rojka Vojtěch 1:2, WO 0:3, body hostů: Mareš David 0:2, Ilčík Teodor 1:1, Havránek Vilém 1:1, WO 3:0),
3. kolo:
Salesko Líšeň - SKST Nový Lískovec -:-, KST Oltec Brno - SK Slatina -:-, Sokol Židenice - TTC Moravská Slavia Brno B -:-, Orel Šlapanice - Sokol Brno I -:-,
4. kolo:
SKST Nový Lískovec - Sokol Brno I -:-, TTC Moravská Slavia Brno B - Orel Šlapanice -:-, TTC Moravská Slavia Brno C - Sokol Židenice -:-, Salesko Líšeň - KST Oltec Brno -:-,
5. kolo:
KST Oltec Brno - SKST Nový Lískovec -:-, Sokol Židenice - SK Slatina -:-, Orel Šlapanice - TTC Moravská Slavia Brno C -:-, Sokol Brno I - TTC Moravská Slavia Brno B -:-,
6. kolo:
SKST Nový Lískovec - TTC Moravská Slavia Brno B -:-, TTC Moravská Slavia Brno C - Sokol Brno I -:-, SK Slatina - Orel Šlapanice -:-, Salesko Líšeň - Sokol Židenice -:-,
7. kolo:
Sokol Židenice - KST Oltec Brno -:-, Orel Šlapanice - Salesko Líšeň -:-, Sokol Brno I - SK Slatina -:-, TTC Moravská Slavia Brno B - TTC Moravská Slavia Brno C -:-,
8. kolo:
SKST Nový Lískovec - TTC Moravská Slavia Brno C -:-, SK Slatina - TTC Moravská Slavia Brno B -:-, Salesko Líšeň - Sokol Brno I -:-, KST Oltec Brno - Orel Šlapanice -:-,
9. kolo:
Sokol Židenice - SKST Nový Lískovec -:-, Sokol Brno I - KST Oltec Brno -:-, TTC Moravská Slavia Brno B - Salesko Líšeň -:-, TTC Moravská Slavia Brno C - SK Slatina -:-,
10. kolo:
SKST Nový Lískovec - SK Slatina -:-, TTC Moravská Slavia Brno C - Salesko Líšeň -:-, TTC Moravská Slavia Brno B - KST Oltec Brno -:-, Orel Šlapanice - Sokol Židenice -:-,
11. kolo:
Orel Šlapanice - SKST Nový Lískovec -:-, Sokol Židenice - Sokol Brno I -:-, KST Oltec Brno - TTC Moravská Slavia Brno C -:-, Salesko Líšeň - SK Slatina -:-,
12. kolo:
SKST Nový Lískovec - Salesko Líšeň -:-, SK Slatina - KST Oltec Brno -:-, TTC Moravská Slavia Brno B - Sokol Židenice -:-, Sokol Brno I - Orel Šlapanice -:-,
13. kolo:
Sokol Brno I - SKST Nový Lískovec -:-, Orel Šlapanice - TTC Moravská Slavia Brno B -:-, Sokol Židenice - TTC Moravská Slavia Brno C -:-, KST Oltec Brno - Salesko Líšeň -:-,
14. kolo:
SKST Nový Lískovec - KST Oltec Brno -:-, SK Slatina - Sokol Židenice -:-, TTC Moravská Slavia Brno C - Orel Šlapanice -:-, TTC Moravská Slavia Brno B - Sokol Brno I -:-,
15. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - SKST Nový Lískovec -:-, Sokol Brno I - TTC Moravská Slavia Brno C -:-, Orel Šlapanice - SK Slatina -:-, Sokol Židenice - Salesko Líšeň -:-,
16. kolo:
KST Oltec Brno - Sokol Židenice -:-, Salesko Líšeň - Orel Šlapanice -:-, SK Slatina - Sokol Brno I -:-, TTC Moravská Slavia Brno C - TTC Moravská Slavia Brno B -:-,
17. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno C - SKST Nový Lískovec -:-, TTC Moravská Slavia Brno B - SK Slatina -:-, Sokol Brno I - Salesko Líšeň -:-, Orel Šlapanice - KST Oltec Brno -:-,
18. kolo:
SKST Nový Lískovec - Sokol Židenice -:-, KST Oltec Brno - Sokol Brno I -:-, Salesko Líšeň - TTC Moravská Slavia Brno B -:-, SK Slatina - TTC Moravská Slavia Brno C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy