Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní prebor 1. třídy
1. kolo:
Řeznovice "E" - N. Bránice "A" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brzkovský Pavel 3:1, Uhliar Libor 0:4, Halačka Milan 0:4, Továrek Jiří 0:4, body hostů: Dvořák Květoslav 4:0, Zittner Jiří 3:1, Schoř Karel 3:1, Indra Zdeněk 3:1), Ostopovice "A" - Rebešovice "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Tomáš 4:0, Slezák Petr 1:1, Žilka Milan 2:1, Hortová Zuzana 4:0, Chvátal Petr 0:1, WO 1:1, body hostů: Sedláček Josef 1:3, Vašulka Pavel 0:4, Kukla Jan 1:2, Sekanina Jiří 1:2, WO 1:1), M.Knínice "A" - Ořechov "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Dalibor 2:2, Gabryš Milan 2:2, Němec Jaromír 3:1, Veselovský Vlastimil 1:3, body hostů: Smejkal Jaromír 0:4, Novák Ondřej 2:2, Vaverka Viktor 4:0, Vaněk Jaroslav 2:2), Tvarožná "A" - Ivančice "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neužil Antonín 2:2, Kousal Pavel 3:1, Kousal Michal 2:2, Novotný Zdeněk 2:2, body hostů: Klíma Miloš 3:1, Minstr Jan 3:1, Minster Roman 0:4, Feith Marek 1:3), S. Kuřim "A" - Oslavany "A" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočka Miroslav 1:3, Štourač Milan 4:0, Hrádek Kamil 3:0, Meluzín Tomáš 1:3, WO 0:1, body hostů: Pirochta Pavel 1:3, Skrutek Jakub 1:3, Šimerle Miloš 2:2, Koudelka Stanislav 2:1, WO 1:0), Hrušovany "A" - Řeznovice "D" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krupica Zdeněk 2:2, Kolegar Tomáš st. 4:0, Škarda Oldřich 0:4, Odložilík Vít 2:2, body hostů: Striegler Tomáš 2:2, Tichý Jaroslav 1:3, Jedlička Jindřich 3:1, Stix Jiří 2:2),
2. kolo:
N. Bránice "A" - Řeznovice "D" 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zittner Jiří 2:1, Schoř Karel 2:1, Daniel Petr 1:2, Dvořák Květoslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Tichý Jaroslav 1:3, Široký Pavel 2:2, Stix Jiří 2:2, WO 0:5), Oslavany "A" - Hrušovany "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pirochta Pavel 2:1, Šimerle Miloš 1:2, Koudelka Stanislav 1:2, Skrutek Jakub 0:4, WO 2:1, body hostů: Kolegar Tomáš st. 3:1, Krupica Zdeněk 3:0, Škarda Oldřich 1:2, Odložilík Vít 2:1, WO 1:2), Ivančice "B" - S. Kuřim "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schlosser Jiří 2:2, Minstr Jan 3:1, Chytka Tomáš 1:3, Minster Roman 1:3, body hostů: Štourač Milan 3:1, Hrádek Kamil 4:0, Kočka Miroslav 0:4, Meluzín Tomáš 2:2), M.Knínice "A" - Tvarožná "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Dalibor 3:1, Gabryš Milan 1:3, Němec Jaromír 2:2, Veselovský Vlastimil 1:3, body hostů: Kousal Pavel 4:0, Kousal Michal 2:2, Krček Štěpán 0:4, Novotný Zdeněk 3:1), Rebešovice "C" - Ořechov "A" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašulka Pavel 0:1, Kukla Jan 2:2, Sekanina Jiří 1:3, Sedláček Josef 4:0, Černý Libor 0:3, body hostů: Vaněk Jan 3:1, Vaverka Viktor 2:2, Novák Ondřej 2:2, Vaněk Jaroslav 2:2), Řeznovice "E" - Ostopovice "A" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halačka Milan 1:2, Továrek Jiří 0:4, Nunvář Jaroslav 1:2, Makovický Michal 1:3, WO 2:0, body hostů: Slezák Petr 2:2, Trávníček Tomáš 4:0, Žilka Milan 3:0, Dvořák Ladislav 2:1, WO 0:2),
3. kolo:
Ostopovice "A" - N. Bránice "A" -:-, Ořechov "A" - Řeznovice "E" -:-, Tvarožná "A" - Rebešovice "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neužil Antonín 2:2, Kousal Pavel 2:1, Kousal Michal 1:2, Novotný Zdeněk 4:0, WO 2:0, body hostů: Kukla Jan 1:3, Sekanina Jiří 2:2, Vašulka Pavel 1:2, Černý Libor 1:2, WO 0:2), S. Kuřim "A" - M.Knínice "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Miroslav 1:1, Štourač Milan 2:2, Hrádek Kamil 4:0, Meluzín Tomáš 1:3, Štefl Vladimír 1:1, body hostů: Vlček Dalibor 3:1, Gabryš Milan 3:1, Němec Jaromír 1:3, Špaček Zdeněk 0:4), Hrušovany "A" - Ivančice "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupica Zdeněk 2:2, Kolegar Tomáš st. 4:0, Škarda Oldřich 0:4, Odložilík Vít 2:2, body hostů: Klíma Miloš 2:2, Minstr Jan 3:1, Chytka Tomáš 1:3, Minster Roman 2:2), Řeznovice "D" - Oslavany "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Jaroslav 0:2, Jedlička Jindřich 3:1, Široký Pavel 3:0, Striegler Tomáš 3:1, Stix Jiří 1:1, WO 0:1, body hostů: Pirochta Pavel 1:3, Skrutek Jakub 1:3, Šimerle Miloš 1:3, Koudelka Stanislav 2:1, WO 1:0),
4. kolo:
N. Bránice "A" - Oslavany "A" -:-, Ivančice "B" - Řeznovice "D" -:-, M.Knínice "A" - Hrušovany "A" -:-, Rebešovice "C" - S. Kuřim "A" -:-, Řeznovice "E" - Tvarožná "A" -:-, Ostopovice "A" - Ořechov "A" -:-,
5. kolo:
Ořechov "A" - N. Bránice "A" -:-, Tvarožná "A" - Ostopovice "A" -:-, S. Kuřim "A" - Řeznovice "E" -:-, Hrušovany "A" - Rebešovice "C" -:-, Řeznovice "D" - M.Knínice "A" -:-, Oslavany "A" - Ivančice "B" -:-,
6. kolo:
N. Bránice "A" - Ivančice "B" -:-, M.Knínice "A" - Oslavany "A" -:-, Rebešovice "C" - Řeznovice "D" -:-, Řeznovice "E" - Hrušovany "A" -:-, Ostopovice "A" - S. Kuřim "A" -:-, Ořechov "A" - Tvarožná "A" -:-,
7. kolo:
Tvarožná "A" - N. Bránice "A" -:-, S. Kuřim "A" - Ořechov "A" -:-, Hrušovany "A" - Ostopovice "A" -:-, Řeznovice "D" - Řeznovice "E" -:-, Oslavany "A" - Rebešovice "C" -:-, Ivančice "B" - M.Knínice "A" -:-,
8. kolo:
N. Bránice "A" - M.Knínice "A" -:-, Rebešovice "C" - Ivančice "B" -:-, Řeznovice "E" - Oslavany "A" -:-, Ostopovice "A" - Řeznovice "D" -:-, Ořechov "A" - Hrušovany "A" -:-, Tvarožná "A" - S. Kuřim "A" -:-,
9. kolo:
S. Kuřim "A" - N. Bránice "A" -:-, Hrušovany "A" - Tvarožná "A" -:-, Řeznovice "D" - Ořechov "A" -:-, Oslavany "A" - Ostopovice "A" -:-, Ivančice "B" - Řeznovice "E" -:-, M.Knínice "A" - Rebešovice "C" -:-,
10. kolo:
N. Bránice "A" - Rebešovice "C" -:-, Řeznovice "E" - M.Knínice "A" -:-, Ostopovice "A" - Ivančice "B" -:-, Ořechov "A" - Oslavany "A" -:-, Tvarožná "A" - Řeznovice "D" -:-, S. Kuřim "A" - Hrušovany "A" -:-,
11. kolo:
Hrušovany "A" - N. Bránice "A" -:-, Řeznovice "D" - S. Kuřim "A" -:-, Oslavany "A" - Tvarožná "A" -:-, Ivančice "B" - Ořechov "A" -:-, M.Knínice "A" - Ostopovice "A" -:-, Rebešovice "C" - Řeznovice "E" -:-,
12. kolo:
N. Bránice "A" - Řeznovice "E" -:-, Rebešovice "C" - Ostopovice "A" -:-, Ořechov "A" - M.Knínice "A" -:-, Ivančice "B" - Tvarožná "A" -:-, Oslavany "A" - S. Kuřim "A" -:-, Řeznovice "D" - Hrušovany "A" -:-,
13. kolo:
Řeznovice "D" - N. Bránice "A" -:-, Hrušovany "A" - Oslavany "A" -:-, S. Kuřim "A" - Ivančice "B" -:-, Tvarožná "A" - M.Knínice "A" -:-, Ořechov "A" - Rebešovice "C" -:-, Ostopovice "A" - Řeznovice "E" -:-,
14. kolo:
N. Bránice "A" - Ostopovice "A" -:-, Řeznovice "E" - Ořechov "A" -:-, Rebešovice "C" - Tvarožná "A" -:-, M.Knínice "A" - S. Kuřim "A" -:-, Ivančice "B" - Hrušovany "A" -:-, Oslavany "A" - Řeznovice "D" -:-,
15. kolo:
Oslavany "A" - N. Bránice "A" -:-, Řeznovice "D" - Ivančice "B" -:-, Hrušovany "A" - M.Knínice "A" -:-, S. Kuřim "A" - Rebešovice "C" -:-, Tvarožná "A" - Řeznovice "E" -:-, Ořechov "A" - Ostopovice "A" -:-,
16. kolo:
N. Bránice "A" - Ořechov "A" -:-, Ostopovice "A" - Tvarožná "A" -:-, Řeznovice "E" - S. Kuřim "A" -:-, Rebešovice "C" - Hrušovany "A" -:-, M.Knínice "A" - Řeznovice "D" -:-, Ivančice "B" - Oslavany "A" -:-,
17. kolo:
Ivančice "B" - N. Bránice "A" -:-, Oslavany "A" - M.Knínice "A" -:-, Řeznovice "D" - Rebešovice "C" -:-, Hrušovany "A" - Řeznovice "E" -:-, S. Kuřim "A" - Ostopovice "A" -:-, Tvarožná "A" - Ořechov "A" -:-,
18. kolo:
N. Bránice "A" - Tvarožná "A" -:-, Ořechov "A" - S. Kuřim "A" -:-, Ostopovice "A" - Hrušovany "A" -:-, Řeznovice "E" - Řeznovice "D" -:-, Rebešovice "C" - Oslavany "A" -:-, M.Knínice "A" - Ivančice "B" -:-,
19. kolo:
M.Knínice "A" - N. Bránice "A" -:-, Ivančice "B" - Rebešovice "C" -:-, Oslavany "A" - Řeznovice "E" -:-, Řeznovice "D" - Ostopovice "A" -:-, Hrušovany "A" - Ořechov "A" -:-, S. Kuřim "A" - Tvarožná "A" -:-,
20. kolo:
N. Bránice "A" - S. Kuřim "A" -:-, Tvarožná "A" - Hrušovany "A" -:-, Ořechov "A" - Řeznovice "D" -:-, Ostopovice "A" - Oslavany "A" -:-, Řeznovice "E" - Ivančice "B" -:-, Rebešovice "C" - M.Knínice "A" -:-,
21. kolo:
Rebešovice "C" - N. Bránice "A" -:-, M.Knínice "A" - Řeznovice "E" -:-, Ivančice "B" - Ostopovice "A" -:-, Oslavany "A" - Ořechov "A" -:-, Řeznovice "D" - Tvarožná "A" -:-, Hrušovany "A" - S. Kuřim "A" -:-,
22. kolo:
N. Bránice "A" - Hrušovany "A" -:-, S. Kuřim "A" - Řeznovice "D" -:-, Tvarožná "A" - Oslavany "A" -:-, Ořechov "A" - Ivančice "B" -:-, Ostopovice "A" - M.Knínice "A" -:-, Řeznovice "E" - Rebešovice "C" -:-,
Okresní prebor 2. třídy
1. kolo:
Radostice - Střelice "A" 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kratochvíl David 0:3, Kratochvíl Michal 2:2, Kouřil Pavel 0:4, WO 1:5, body hostů: Zátrapa Petr 3:0, Horký Lukáš 1:1, Bukáček Ivo 3:0, Fišer Vojtěch 2:1, WO 5:1), Ostopovice "B" - Ostrovačice "A" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Ladislav 3:1, Chvátal Petr 2:2, Zelený Michal 1:3, Slezák Petr 3:1, body hostů: Pokorný Jan 2:2, Palko Michal 3:1, Pokorný Marek 1:3, Krška Rostislav 1:3), Mokrá "C" - Tvarožná "B" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kvasnica Vítězslav 3:0, Vojtěch Miloslav 2:1, Paták Bohuslav 1:2, Harašta Ludislav 2:1, WO 5:0, body hostů: Lindovský Adam 1:3, Zeman Pavel 1:3, Procházka Jiří 2:2, WO 0:5), Tišnov "C" - D.H. Loučky "A" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Milan 3:1, Krištof Lukáš 4:0, Bahenský Zdeněk 2:2, Dospíšil Pavel 4:0, body hostů: Wünsch Vlastimil 0:4, Bednář Miroslav st. 1:3, Pololáník Jan 1:3, Mašek Martin 1:3), Rebešovice "D" - Lomnička "A" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašulka Pavel 2:1, Němec Stanislav 1:2, Šenkýř Jan 0:3, Černý Libor 0:3, WO 1:3, body hostů: Siegel Filip 1:2, Horna Ivo 3:0, Pásek Zdeněk 2:1, Koumar Radek 3:0, WO 3:1), Lažánky "B" - Řeznovice "F" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Urbánek Pavel 3:0, Steinhauser Jan 1:1, Steinhauser Filip 2:1, Steinhauser Petr 1:2, WO 6:0, body hostů: Staněk Milan 1:3, Pavliš Josef 1:3, Uhliar Libor 2:1, WO 0:6),
2. kolo:
Střelice "A" - Řeznovice "F" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zátrapa Petr 1:3, Bukáček Ivo 1:3, Fišer Vojtěch 3:1, Horký Lukáš 1:3, body hostů: Staněk Milan 3:1, Pavliš Josef 0:4, Kuchařík Pavel 3:1, Uhliar Libor 4:0), Lomnička "A" - Lažánky "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Siegel Filip 2:1, Horna Ivo 2:0, Koumar Radim 2:1, Koumar Radek 3:1, WO 4:0, body hostů: Steinhauser Jan 0:4, Perka Jiří 0:3, Steinhauser Petr 3:0, Urbánek Pavel 0:2, WO 0:4), D.H. Loučky "A" - Rebešovice "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wünsch Vlastimil 3:1, Bednář Miroslav st. 2:2, Mašek Martin 3:1, Pololáník Jan 2:2, body hostů: Němec Stanislav 4:0, Vašulka Pavel 2:2, Šenkýř Jan 0:4, Klíma Jiří 0:4), Tvarožná "B" - Tišnov "C" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lindovský Adam 0:4, Forman Tomáš 0:4, Hylmar Miroslav 0:3, Procházka Jiří 0:4, WO 0:1, body hostů: Dospíšil Pavel 4:0, Krištof Lukáš 4:0, Svoboda Milan 4:0, Kurdiovský Matěj 3:0, WO 1:0), Ostrovačice "A" - Mokrá "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Jan 1:2, Bartoš Jan 0:4, Krška Rostislav 0:3, Pokorný Marek 2:2, WO 2:0, body hostů: Kvasnica Vítězslav 4:0, Vojtěch Miloslav 3:0, Harašta Ludislav 2:2, Paták Bohuslav 2:1, WO 0:2), Radostice - Ostopovice "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl David 2:2, Kratochvíl Michal 3:1, Novotný Jan 0:4, Kouřil Pavel 1:3, body hostů: Chvátal Petr 2:2, Zelený Michal 4:0, Sekanina Lubomír 3:1, Veselý Šimon 1:3),
3. kolo:
Ostopovice "B" - Střelice "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Šimon 0:4, Chvátal Petr 2:2, Zelený Michal 0:3, Dvořák Ladislav 4:0, WO 0:1, body hostů: Zátrapa Petr 2:2, Bukáček Ivo 3:1, Horký Lukáš 2:2, Fišer Vojtěch 2:1, WO 1:0), Mokrá "C" - Radostice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnica Vítězslav 4:0, Vojtěch Miloslav 2:1, Paták Bohuslav 2:1, Harašta Ludislav 3:1, WO 0:2, body hostů: Novotný Jan 0:4, Kratochvíl Michal 0:4, Kratochvíl David 1:2, Kouřil Pavel 2:1, WO 2:0), Tišnov "C" - Ostrovačice "A" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Milan 3:1, Krištof Lukáš 2:0, Kurdiovský Matěj 2:2, Dospíšil Pavel 4:0, Bahenský Tomáš 1:1, body hostů: Pokorný Jan 1:3, Pokorný Marek 0:4, Krška Rostislav 3:1, Česnek Pavel 0:4), Rebešovice "D" - Tvarožná "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašulka Pavel 4:0, Němec Stanislav 3:0, Šenkýř Jan 3:1, Klíma Jiří 3:1, Černý Libor 0:1, body hostů: Krček Štěpán 0:4, Lindovský Adam 1:3, Procházka Jiří 2:2, Malý Václav 0:4), Lažánky "B" - D.H. Loučky "A" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steinhauser Petr 3:1, Steinhauser Filip 1:1, Urbánek Pavel 2:1, Steinhauser Jan 3:1, Perka Jiří 1:1, WO 0:1, body hostů: Wünsch Vlastimil 1:3, Smejkal Jan 0:4, Bednář Miroslav st. 4:0, Pololáník Jan 0:3, WO 1:0), Řeznovice "F" - Lomnička "A" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Milan 1:2, Pavliš Josef 0:4, Uhliar Libor 2:1, Tichý Jaroslav 0:4, WO 1:1, body hostů: Koumar Radek 2:2, Horna Ivo 3:0, Cvrkal Rudolf ml. 3:1, Kytner Matěj 3:0, WO 1:1),
4. kolo:
Střelice "A" - Lomnička "A" -:-, D.H. Loučky "A" - Řeznovice "F" -:-, Tvarožná "B" - Lažánky "B" -:-, Ostrovačice "A" - Rebešovice "D" -:-, Radostice - Tišnov "C" -:-, Ostopovice "B" - Mokrá "C" -:-,
5. kolo:
Mokrá "C" - Střelice "A" -:-, Tišnov "C" - Ostopovice "B" -:-, Rebešovice "D" - Radostice -:-, Lažánky "B" - Ostrovačice "A" -:-, Řeznovice "F" - Tvarožná "B" -:-, Lomnička "A" - D.H. Loučky "A" -:-,
6. kolo:
Střelice "A" - D.H. Loučky "A" -:-, Tvarožná "B" - Lomnička "A" -:-, Ostrovačice "A" - Řeznovice "F" -:-, Radostice - Lažánky "B" -:-, Ostopovice "B" - Rebešovice "D" -:-, Mokrá "C" - Tišnov "C" -:-,
7. kolo:
Tišnov "C" - Střelice "A" -:-, Rebešovice "D" - Mokrá "C" -:-, Lažánky "B" - Ostopovice "B" -:-, Řeznovice "F" - Radostice -:-, Lomnička "A" - Ostrovačice "A" -:-, D.H. Loučky "A" - Tvarožná "B" -:-,
8. kolo:
Střelice "A" - Tvarožná "B" -:-, Ostrovačice "A" - D.H. Loučky "A" -:-, Radostice - Lomnička "A" -:-, Ostopovice "B" - Řeznovice "F" -:-, Mokrá "C" - Lažánky "B" -:-, Tišnov "C" - Rebešovice "D" -:-,
9. kolo:
Rebešovice "D" - Střelice "A" -:-, Lažánky "B" - Tišnov "C" -:-, Řeznovice "F" - Mokrá "C" -:-, Lomnička "A" - Ostopovice "B" -:-, D.H. Loučky "A" - Radostice -:-, Tvarožná "B" - Ostrovačice "A" -:-,
10. kolo:
Střelice "A" - Ostrovačice "A" -:-, Radostice - Tvarožná "B" -:-, Ostopovice "B" - D.H. Loučky "A" -:-, Mokrá "C" - Lomnička "A" -:-, Tišnov "C" - Řeznovice "F" -:-, Rebešovice "D" - Lažánky "B" -:-,
11. kolo:
Lažánky "B" - Střelice "A" -:-, Řeznovice "F" - Rebešovice "D" -:-, Lomnička "A" - Tišnov "C" -:-, D.H. Loučky "A" - Mokrá "C" -:-, Tvarožná "B" - Ostopovice "B" -:-, Ostrovačice "A" - Radostice -:-,
12. kolo:
Střelice "A" - Radostice -:-, Ostrovačice "A" - Ostopovice "B" -:-, Tvarožná "B" - Mokrá "C" -:-, D.H. Loučky "A" - Tišnov "C" -:-, Lomnička "A" - Rebešovice "D" -:-, Řeznovice "F" - Lažánky "B" -:-,
13. kolo:
Řeznovice "F" - Střelice "A" -:-, Lažánky "B" - Lomnička "A" -:-, Rebešovice "D" - D.H. Loučky "A" -:-, Tišnov "C" - Tvarožná "B" -:-, Mokrá "C" - Ostrovačice "A" -:-, Ostopovice "B" - Radostice -:-,
14. kolo:
Střelice "A" - Ostopovice "B" -:-, Radostice - Mokrá "C" -:-, Ostrovačice "A" - Tišnov "C" -:-, Tvarožná "B" - Rebešovice "D" -:-, D.H. Loučky "A" - Lažánky "B" -:-, Lomnička "A" - Řeznovice "F" -:-,
15. kolo:
Lomnička "A" - Střelice "A" -:-, Řeznovice "F" - D.H. Loučky "A" -:-, Lažánky "B" - Tvarožná "B" -:-, Rebešovice "D" - Ostrovačice "A" -:-, Tišnov "C" - Radostice -:-, Mokrá "C" - Ostopovice "B" -:-,
16. kolo:
Střelice "A" - Mokrá "C" -:-, Ostopovice "B" - Tišnov "C" -:-, Radostice - Rebešovice "D" -:-, Ostrovačice "A" - Lažánky "B" -:-, Tvarožná "B" - Řeznovice "F" -:-, D.H. Loučky "A" - Lomnička "A" -:-,
17. kolo:
D.H. Loučky "A" - Střelice "A" -:-, Lomnička "A" - Tvarožná "B" -:-, Řeznovice "F" - Ostrovačice "A" -:-, Lažánky "B" - Radostice -:-, Rebešovice "D" - Ostopovice "B" -:-, Tišnov "C" - Mokrá "C" -:-,
18. kolo:
Střelice "A" - Tišnov "C" -:-, Mokrá "C" - Rebešovice "D" -:-, Ostopovice "B" - Lažánky "B" -:-, Radostice - Řeznovice "F" -:-, Ostrovačice "A" - Lomnička "A" -:-, Tvarožná "B" - D.H. Loučky "A" -:-,
19. kolo:
Tvarožná "B" - Střelice "A" -:-, D.H. Loučky "A" - Ostrovačice "A" -:-, Lomnička "A" - Radostice -:-, Řeznovice "F" - Ostopovice "B" -:-, Lažánky "B" - Mokrá "C" -:-, Rebešovice "D" - Tišnov "C" -:-,
20. kolo:
Střelice "A" - Rebešovice "D" -:-, Tišnov "C" - Lažánky "B" -:-, Mokrá "C" - Řeznovice "F" -:-, Ostopovice "B" - Lomnička "A" -:-, Radostice - D.H. Loučky "A" -:-, Ostrovačice "A" - Tvarožná "B" -:-,
21. kolo:
Ostrovačice "A" - Střelice "A" -:-, Tvarožná "B" - Radostice -:-, D.H. Loučky "A" - Ostopovice "B" -:-, Lomnička "A" - Mokrá "C" -:-, Řeznovice "F" - Tišnov "C" -:-, Lažánky "B" - Rebešovice "D" -:-,
22. kolo:
Střelice "A" - Lažánky "B" -:-, Rebešovice "D" - Řeznovice "F" -:-, Tišnov "C" - Lomnička "A" -:-, Mokrá "C" - D.H. Loučky "A" -:-, Ostopovice "B" - Tvarožná "B" -:-, Radostice - Ostrovačice "A" -:-,
Okresní prebor 3. třídy
1. kolo:
Řeznovice "G" - Lažánky "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záviška Josef ml. 1:3, Petržilka Karel 3:1, Radkovský Adam 1:3, Pop Daniel 0:4, body hostů: Hloska Martin 3:1, Nečas Robert 4:0, Chylková Urbánková Jitka 3:1, Steinhauser Jan 1:3), MK Řeznovice H - Říčany "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Missbach Tomáš 2:2, Makovický Tomáš 2:2, Kroutil Vladimír 2:2, Hájek Marek 2:2, body hostů: Tureček Roman 2:2, Marek Josef 2:2, Vudia Robert 2:2, Eftimiadis Thomas 2:2), Kratochvilka - Prace "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaverka Vojtěch 3:1, Duda Robert 1:3, Vaverka Josef 3:1, Uj Kamil 1:3, body hostů: Lattenberg Richard 4:0, Boleslav Josef 0:2, Kupčíková Michaela 2:2, Cimbálník Radek 2:2, Mráček Jan 0:2), Nosislav "A" - Ořechov "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tvarůžek Petr 4:0, Ondrušíková Petra 2:2, Broskva Alois 1:3, Smetana Vladimír 3:1, body hostů: Šmíd Bronislav 1:1, Kafrda Ladislav 2:2, Němec Petr 1:3, Smejkal Jaromír 2:2, Kouba Tomáš 0:2), S. Kuřim "B" - D.H. Loučky "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlezinger Aleš 3:1, Krebs Pavel 3:1, Štefl Vladimír 4:0, Hýsek Jaroslav 1:3, body hostů: Pololáník Karel 1:3, Smejkal Jan 3:1, Halouzka Zdeněk 1:3, Pololáník Pavel 0:4), N. Bránice "B" - Kanice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašparovský Pavel 4:0, Zerzáň Jaroslav 4:0, Indra Zdeněk 3:1, Eleder Jan 3:1, body hostů: Kolínek Josef 2:2, Vystrčil Aleš 0:2, Kejla Tomáš 0:4, Fojtl Radoslav 0:4, Kopecký Zdeněk 0:2),
2. kolo:
Lažánky "C" - Kanice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nečas Robert 4:0, Hloska Martin 0:4, Chylková Urbánková Jitka 3:1, Burian Lubomír 0:4, body hostů: Kolínek Josef 2:2, Kejla Tomáš 2:2, Fojtl Radoslav 3:1, Vystrčil Aleš 2:1, Kopecký Zdeněk 0:1), D.H. Loučky "B" - N. Bránice "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotlín Vladimír 1:3, Halouzka Zdeněk 1:3, Pololáník Karel 0:3, Smejkal Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Indra Zdeněk 4:0, Zerzáň Jaroslav 4:0, Kašparovský Pavel 1:3, Procházka Petr 2:1, WO 0:1), S. Kuřim "B" - Ořechov "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlezinger Aleš 4:0, Krebs Pavel 3:1, Štefl Vladimír 2:1, Hýsek Jaroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Šmíd Bronislav 1:3, Nesrsta Zdeněk 0:4, Smejkal Jaromír 0:2, Němec Petr 2:1, Vaněček Jakub 0:2, WO 1:0), Prace "B" - Nosislav "A" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lattenberg Richard 3:1, Boleslav Josef 1:3, Cimbálník Radek 0:2, Kupčíková Michaela 1:3, Gajdoštín Tomáš 0:2, body hostů: Broskva Alois 2:2, Tvarůžek Petr 4:0, Smetana Vladimír 3:1, Zbořil Miroslav 2:2), Říčany "A" - Kratochvilka 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Martin 3:1, Marek Josef 2:2, Tureček Roman 3:0, Vudia Robert 1:3, WO 0:1, body hostů: Vaverka Josef 2:1, Duda Robert 1:3, Vaverka Vojtěch 3:1, Křivánková Dana 0:4, WO 1:0), Řeznovice "G" - MK Řeznovice H 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záviška Josef ml. 2:2, Petržilka Karel 0:4, Pop Daniel 0:4, Radkovský Adam 2:2, body hostů: Makovický Tomáš 2:2, Missbach Tomáš 3:1, Kroutil Vladimír 3:1, Hájek Marek 4:0),
3. kolo:
MK Řeznovice H - Lažánky "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Missbach Tomáš 3:1, Aubrecht Pavel 0:4, Hájek Marek 4:0, Kroutil Vladimír 2:2, body hostů: Nečas Robert 3:1, Hloska Martin 1:3, Baier Radek 1:3, Chylková Urbánková Jitka 2:2), Kratochvilka - Řeznovice "G" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaverka Vojtěch 4:0, Duda Robert 2:2, Vaverka Josef 4:0, Křivánková Dana 2:2, body hostů: Záviška Josef ml. 0:4, Petržilka Karel 2:2, Pop Daniel 0:4, Radkovský Adam 2:2), Nosislav "A" - Říčany "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Vladimír 0:4, Broskva Alois 0:4, Tvarůžek Petr 4:0, Pospíšil Josef 4:0, body hostů: Vudia Robert 2:2, Eftimiadis Thomas 2:2, Tureček Roman 2:2, Marek Josef 2:2), S. Kuřim "B" - Prace "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krebs Pavel 2:2, Meluzín Tomáš 3:1, Štefl Vladimír 2:2, Hýsek Jaroslav 2:2, body hostů: Lattenberg Richard 4:0, Mráček Jan 0:4, Cimbálník Radek 2:2, Boleslav Josef 1:3), N. Bránice "B" - Ořechov "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Ondřej 1:0, Zerzáň Jaroslav 2:2, Indra Zdeněk 3:0, Eleder Jan 2:1, Čermák Vitězslav 1:2, WO 0:2, body hostů: Smejkal Jaromír 0:3, Kafrda Ladislav 1:3, Šmíd Bronislav 1:3, Němec Petr 3:0, WO 2:0), Kanice - D.H. Loučky "B" 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolínek Josef 4:0, Kejla Tomáš 2:2, Fojtl Radoslav 2:1, Vystrčil Aleš 4:0, WO 0:1, body hostů: Smejkal Jan 1:3, Pololáník Karel 1:3, Halouzka Zdeněk 1:3, Kotlín Vladimír 0:3, WO 1:0),
4. kolo:
Lažánky "C" - D.H. Loučky "B" -:-, Ořechov "B" - Kanice -:-, Prace "B" - N. Bránice "B" -:-, Říčany "A" - S. Kuřim "B" -:-, Řeznovice "G" - Nosislav "A" -:-, MK Řeznovice H - Kratochvilka -:-,
5. kolo:
Kratochvilka - Lažánky "C" -:-, Nosislav "A" - MK Řeznovice H -:-, S. Kuřim "B" - Řeznovice "G" -:-, N. Bránice "B" - Říčany "A" -:-, Kanice - Prace "B" -:-, D.H. Loučky "B" - Ořechov "B" -:-,
6. kolo:
Lažánky "C" - Ořechov "B" -:-, Prace "B" - D.H. Loučky "B" -:-, Říčany "A" - Kanice -:-, Řeznovice "G" - N. Bránice "B" -:-, MK Řeznovice H - S. Kuřim "B" -:-, Kratochvilka - Nosislav "A" -:-,
7. kolo:
Nosislav "A" - Lažánky "C" -:-, S. Kuřim "B" - Kratochvilka -:-, N. Bránice "B" - MK Řeznovice H -:-, Kanice - Řeznovice "G" -:-, D.H. Loučky "B" - Říčany "A" -:-, Ořechov "B" - Prace "B" -:-,
8. kolo:
Lažánky "C" - Prace "B" -:-, Říčany "A" - Ořechov "B" -:-, Řeznovice "G" - D.H. Loučky "B" -:-, MK Řeznovice H - Kanice -:-, Kratochvilka - N. Bránice "B" -:-, Nosislav "A" - S. Kuřim "B" -:-,
9. kolo:
S. Kuřim "B" - Lažánky "C" -:-, N. Bránice "B" - Nosislav "A" -:-, Kanice - Kratochvilka -:-, D.H. Loučky "B" - MK Řeznovice H -:-, Ořechov "B" - Řeznovice "G" -:-, Prace "B" - Říčany "A" -:-,
10. kolo:
Lažánky "C" - Říčany "A" -:-, Řeznovice "G" - Prace "B" -:-, MK Řeznovice H - Ořechov "B" -:-, Kratochvilka - D.H. Loučky "B" -:-, Nosislav "A" - Kanice -:-, S. Kuřim "B" - N. Bránice "B" -:-,
11. kolo:
N. Bránice "B" - Lažánky "C" -:-, Kanice - S. Kuřim "B" -:-, D.H. Loučky "B" - Nosislav "A" -:-, Ořechov "B" - Kratochvilka -:-, Prace "B" - MK Řeznovice H -:-, Říčany "A" - Řeznovice "G" -:-,
12. kolo:
Lažánky "C" - Řeznovice "G" -:-, Říčany "A" - MK Řeznovice H -:-, Prace "B" - Kratochvilka -:-, Ořechov "B" - Nosislav "A" -:-, D.H. Loučky "B" - S. Kuřim "B" -:-, Kanice - N. Bránice "B" -:-,
13. kolo:
Kanice - Lažánky "C" -:-, N. Bránice "B" - D.H. Loučky "B" -:-, Ořechov "B" - S. Kuřim "B" -:-, Nosislav "A" - Prace "B" -:-, Kratochvilka - Říčany "A" -:-, MK Řeznovice H - Řeznovice "G" -:-,
14. kolo:
Lažánky "C" - MK Řeznovice H -:-, Řeznovice "G" - Kratochvilka -:-, Říčany "A" - Nosislav "A" -:-, Prace "B" - S. Kuřim "B" -:-, Ořechov "B" - N. Bránice "B" -:-, D.H. Loučky "B" - Kanice -:-,
15. kolo:
D.H. Loučky "B" - Lažánky "C" -:-, Kanice - Ořechov "B" -:-, N. Bránice "B" - Prace "B" -:-, S. Kuřim "B" - Říčany "A" -:-, Nosislav "A" - Řeznovice "G" -:-, Kratochvilka - MK Řeznovice H -:-,
16. kolo:
Lažánky "C" - Kratochvilka -:-, MK Řeznovice H - Nosislav "A" -:-, Řeznovice "G" - S. Kuřim "B" -:-, Říčany "A" - N. Bránice "B" -:-, Prace "B" - Kanice -:-, Ořechov "B" - D.H. Loučky "B" -:-,
17. kolo:
Ořechov "B" - Lažánky "C" -:-, D.H. Loučky "B" - Prace "B" -:-, Kanice - Říčany "A" -:-, N. Bránice "B" - Řeznovice "G" -:-, S. Kuřim "B" - MK Řeznovice H -:-, Nosislav "A" - Kratochvilka -:-,
18. kolo:
Lažánky "C" - Nosislav "A" -:-, Kratochvilka - S. Kuřim "B" -:-, MK Řeznovice H - N. Bránice "B" -:-, Řeznovice "G" - Kanice -:-, Říčany "A" - D.H. Loučky "B" -:-, Prace "B" - Ořechov "B" -:-,
19. kolo:
Prace "B" - Lažánky "C" -:-, Ořechov "B" - Říčany "A" -:-, D.H. Loučky "B" - Řeznovice "G" -:-, Kanice - MK Řeznovice H -:-, N. Bránice "B" - Kratochvilka -:-, S. Kuřim "B" - Nosislav "A" -:-,
20. kolo:
Lažánky "C" - S. Kuřim "B" -:-, Nosislav "A" - N. Bránice "B" -:-, Kratochvilka - Kanice -:-, MK Řeznovice H - D.H. Loučky "B" -:-, Řeznovice "G" - Ořechov "B" -:-, Říčany "A" - Prace "B" -:-,
21. kolo:
Říčany "A" - Lažánky "C" -:-, Prace "B" - Řeznovice "G" -:-, Ořechov "B" - MK Řeznovice H -:-, D.H. Loučky "B" - Kratochvilka -:-, Kanice - Nosislav "A" -:-, N. Bránice "B" - S. Kuřim "B" -:-,
22. kolo:
Lažánky "C" - N. Bránice "B" -:-, S. Kuřim "B" - Kanice -:-, Nosislav "A" - D.H. Loučky "B" -:-, Kratochvilka - Ořechov "B" -:-, MK Řeznovice H - Prace "B" -:-, Řeznovice "G" - Říčany "A" -:-,
Okresní prebor 4. třídy
1. kolo:
Oslavany "B" - Hrušovany "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koudelný Vojtěch 3:1, Němec Martin 4:0, Faltýnek Josef 0:4, Skrutková Petra 2:2, body hostů: Karban Aleš 2:2, Hodec Pavel 2:2, Přidal Jiří 1:3, Havlík Jan 2:2), Lomnička "B" - Ostrovačice "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kitner Stanislav 0:3, Horna Jan 1:3, Hrabec Pavel 2:2, Karkulín Jaroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Serhij Kis 1:3, Bartoš Jan 2:1, Minařík Jaroslav 4:0, Rousek Miloslav 4:0, WO 0:1), Mokrá "D" - Tvarožná "C" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Libor 4:0, Gruška Pavel 4:0, Rotrekl Zdeněk 3:0, Kubičík Michal 4:0, WO 0:1, body hostů: Daněk Vojta 0:4, Pokorný Adam 0:4, Vetyšková Michaela 0:4, Pohanka Antonín 0:3, WO 1:0), M.Knínice "B" - Ivančice "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pleskač Miroslav 1:0, Špaček Zdeněk 3:1, Toldy Jozef 1:3, Adamíková Petra 1:3, Kachlík Jan 0:3, body hostů: Schlosser Jiří 2:2, Dedek Daniel 3:1, Ondráček Tomáš 1:3, Chytka Tomáš 4:0), S. Kuřim "C" - Nosislav "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vasas Miroslav 3:1, Meluzín Tomáš 4:0, Ptáček Tomáš 2:1, Valenta Ondřej 2:2, WO 0:1, body hostů: Rylich Bohuslav 1:3, Mušálek Pavel 0:4, Pilát Libor 1:3, Bohunický Pavel 2:1, WO 1:0), Říčany "B" - Březina "A" 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bernard Stanislav 1:0, Mrázek Martin 2:2, Španihel Jaroslav 1:3, Nivnický Václav 0:4, Kepák Libor 0:3, body hostů: Medla Tomáš 3:1, Walsberger Jan 2:2, Drahovzal Miroslav 3:1, Kousalík Marek 4:0),
2. kolo:
Hrušovany "B" - Březina "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karban Aleš 1:3, Hodec Pavel 3:1, Havlík Jan 2:1, Přidal Jiří 0:3, Kijac Zdeněk 0:1, WO 0:1, body hostů: Kousalík Marek 3:1, Medla Tomáš 2:2, Hloušek Petr 1:3, Drahovzal Miroslav 3:0, WO 1:0), Nosislav "B" - Říčany "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rylich Bohuslav 0:4, Mušálek Pavel 1:3, Pilát Libor 0:4, Zbořil Miroslav 4:0, body hostů: Mrázek Martin 3:1, Španihel Jaroslav 3:1, Bernard Stanislav 3:1, Kepák Libor 2:2), Ivančice "C" - S. Kuřim "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schlosser Jiří 3:1, Dedek Daniel 3:1, Ondráček Tomáš 0:4, Wasserbauer Jaromír 4:0, body hostů: Ptáček Tomáš 1:3, Valenta Ondřej 2:2, Vasas Miroslav 1:3, Krebs Pavel 2:2), Tvarožná "C" - M.Knínice "B" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Jan 1:3, Dostál Tomáš 0:4, Daněk Vojta 1:3, Pokorný Adam 0:4, body hostů: Vojanec Libor 4:0, Kachlík Jan 2:2, Adamíková Petra 4:0, Pleskač Miroslav 4:0), Ostrovačice "B" - Mokrá "D" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Serhij Kis 2:2, Krška Bohumil 0:2, Minařík Jaroslav 4:0, Rousek Miloslav 3:1, Moučka Patrik 0:2, body hostů: Gruška Pavel 3:1, Kubičík Michal 1:3, Blažek Libor 2:2, Meluzín Ondřej 1:3), Oslavany "B" - Lomnička "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skrutková Petra 3:1, Vaněk Jan 1:3, Faltýnek Josef 1:3, Němec Martin 3:1, body hostů: Kitner Stanislav 2:2, Černý Radomír 3:1, Sova Jaromír 2:2, Hrabec Pavel 1:1, Němec Leopold 0:2),
3. kolo:
Lomnička "B" - Hrušovany "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sova Jaromír 4:0, Horna Jan 1:3, Černý Radomír 1:3, Karkulín Jaroslav 1:3, body hostů: Karban Aleš 2:2, Hodec Pavel 3:1, Havlík Jan 3:1, Přidal Jiří 1:1, Kijac Zdeněk 0:2), Mokrá "D" - Oslavany "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruška Milan 4:0, Gruška Pavel 4:0, Kubičík Michal 3:1, Vojtěchová Martina 0:4, body hostů: Skrutková Petra 2:2, Faltýnek Josef 1:3, Vaněk Jan 1:3, Němec Martin 1:3), M.Knínice "B" - Ostrovačice "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojanec Libor 2:2, Toldy Jozef 1:3, Kahle Marek 0:4, Adamíková Petra 1:3, body hostů: Rousek Miloslav 3:1, Bartoš Jan 4:0, Minařík Jaroslav 4:0, Serhij Kis 1:3), S. Kuřim "C" - Tvarožná "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Ondřej 4:0, Vasas Miroslav 3:1, Krebs Pavel 3:0, Ptáček Tomáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Pokorný Adam 0:4, Daněk Vojta 0:4, Forman Tomáš 0:4, Lindovský Adam 2:1, WO 1:0), Říčany "B" - Ivančice "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kepák Libor 2:2, Mrázek Martin 4:0, Bernard Stanislav 3:1, Nivnický Václav 2:1, Španihel Jaroslav 0:1, body hostů: Schlosser Jiří 2:2, Dedek Daniel 3:1, Ondráček Tomáš 0:4, Absolín Karel st. 0:4), Březina "A" - Nosislav "B" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Medla Tomáš 4:0, Kousalík Marek 4:0, Drahovzal Miroslav 3:0, Walsberger Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Rylich Bohuslav 0:4, Pilát Libor 1:3, Ondrušíková Petra 0:4, Zbořil Miroslav 1:2, WO 0:1),
4. kolo:
Hrušovany "B" - Nosislav "B" -:-, Ivančice "C" - Březina "A" -:-, Tvarožná "C" - Říčany "B" -:-, Ostrovačice "B" - S. Kuřim "C" -:-, Oslavany "B" - M.Knínice "B" -:-, Lomnička "B" - Mokrá "D" -:-,
5. kolo:
Mokrá "D" - Hrušovany "B" -:-, M.Knínice "B" - Lomnička "B" -:-, S. Kuřim "C" - Oslavany "B" -:-, Říčany "B" - Ostrovačice "B" -:-, Březina "A" - Tvarožná "C" -:-, Nosislav "B" - Ivančice "C" -:-,
6. kolo:
Hrušovany "B" - Ivančice "C" -:-, Tvarožná "C" - Nosislav "B" -:-, Ostrovačice "B" - Březina "A" -:-, Oslavany "B" - Říčany "B" -:-, Lomnička "B" - S. Kuřim "C" -:-, Mokrá "D" - M.Knínice "B" -:-,
7. kolo:
M.Knínice "B" - Hrušovany "B" -:-, S. Kuřim "C" - Mokrá "D" -:-, Říčany "B" - Lomnička "B" -:-, Březina "A" - Oslavany "B" -:-, Nosislav "B" - Ostrovačice "B" -:-, Ivančice "C" - Tvarožná "C" -:-,
8. kolo:
Hrušovany "B" - Tvarožná "C" -:-, Ostrovačice "B" - Ivančice "C" -:-, Oslavany "B" - Nosislav "B" -:-, Lomnička "B" - Březina "A" -:-, Mokrá "D" - Říčany "B" -:-, M.Knínice "B" - S. Kuřim "C" -:-,
9. kolo:
S. Kuřim "C" - Hrušovany "B" -:-, Říčany "B" - M.Knínice "B" -:-, Březina "A" - Mokrá "D" -:-, Nosislav "B" - Lomnička "B" -:-, Ivančice "C" - Oslavany "B" -:-, Tvarožná "C" - Ostrovačice "B" -:-,
10. kolo:
Hrušovany "B" - Ostrovačice "B" -:-, Oslavany "B" - Tvarožná "C" -:-, Lomnička "B" - Ivančice "C" -:-, Mokrá "D" - Nosislav "B" -:-, M.Knínice "B" - Březina "A" -:-, S. Kuřim "C" - Říčany "B" -:-,
11. kolo:
Říčany "B" - Hrušovany "B" -:-, Březina "A" - S. Kuřim "C" -:-, Nosislav "B" - M.Knínice "B" -:-, Ivančice "C" - Mokrá "D" -:-, Tvarožná "C" - Lomnička "B" -:-, Ostrovačice "B" - Oslavany "B" -:-,
12. kolo:
Hrušovany "B" - Oslavany "B" -:-, Ostrovačice "B" - Lomnička "B" -:-, Tvarožná "C" - Mokrá "D" -:-, Ivančice "C" - M.Knínice "B" -:-, Nosislav "B" - S. Kuřim "C" -:-, Březina "A" - Říčany "B" -:-,
13. kolo:
Březina "A" - Hrušovany "B" -:-, Říčany "B" - Nosislav "B" -:-, S. Kuřim "C" - Ivančice "C" -:-, M.Knínice "B" - Tvarožná "C" -:-, Mokrá "D" - Ostrovačice "B" -:-, Lomnička "B" - Oslavany "B" -:-,
14. kolo:
Hrušovany "B" - Lomnička "B" -:-, Oslavany "B" - Mokrá "D" -:-, Ostrovačice "B" - M.Knínice "B" -:-, Tvarožná "C" - S. Kuřim "C" -:-, Ivančice "C" - Říčany "B" -:-, Nosislav "B" - Březina "A" -:-,
15. kolo:
Nosislav "B" - Hrušovany "B" -:-, Březina "A" - Ivančice "C" -:-, Říčany "B" - Tvarožná "C" -:-, S. Kuřim "C" - Ostrovačice "B" -:-, M.Knínice "B" - Oslavany "B" -:-, Mokrá "D" - Lomnička "B" -:-,
16. kolo:
Hrušovany "B" - Mokrá "D" -:-, Lomnička "B" - M.Knínice "B" -:-, Oslavany "B" - S. Kuřim "C" -:-, Ostrovačice "B" - Říčany "B" -:-, Tvarožná "C" - Březina "A" -:-, Ivančice "C" - Nosislav "B" -:-,
17. kolo:
Ivančice "C" - Hrušovany "B" -:-, Nosislav "B" - Tvarožná "C" -:-, Březina "A" - Ostrovačice "B" -:-, Říčany "B" - Oslavany "B" -:-, S. Kuřim "C" - Lomnička "B" -:-, M.Knínice "B" - Mokrá "D" -:-,
18. kolo:
Hrušovany "B" - M.Knínice "B" -:-, Mokrá "D" - S. Kuřim "C" -:-, Lomnička "B" - Říčany "B" -:-, Oslavany "B" - Březina "A" -:-, Ostrovačice "B" - Nosislav "B" -:-, Tvarožná "C" - Ivančice "C" -:-,
19. kolo:
Tvarožná "C" - Hrušovany "B" -:-, Ivančice "C" - Ostrovačice "B" -:-, Nosislav "B" - Oslavany "B" -:-, Březina "A" - Lomnička "B" -:-, Říčany "B" - Mokrá "D" -:-, S. Kuřim "C" - M.Knínice "B" -:-,
20. kolo:
Hrušovany "B" - S. Kuřim "C" -:-, M.Knínice "B" - Říčany "B" -:-, Mokrá "D" - Březina "A" -:-, Lomnička "B" - Nosislav "B" -:-, Oslavany "B" - Ivančice "C" -:-, Ostrovačice "B" - Tvarožná "C" -:-,
21. kolo:
Ostrovačice "B" - Hrušovany "B" -:-, Tvarožná "C" - Oslavany "B" -:-, Ivančice "C" - Lomnička "B" -:-, Nosislav "B" - Mokrá "D" -:-, Březina "A" - M.Knínice "B" -:-, Říčany "B" - S. Kuřim "C" -:-,
22. kolo:
Hrušovany "B" - Říčany "B" -:-, S. Kuřim "C" - Březina "A" -:-, M.Knínice "B" - Nosislav "B" -:-, Mokrá "D" - Ivančice "C" -:-, Lomnička "B" - Tvarožná "C" -:-, Oslavany "B" - Ostrovačice "B" -:-,
Okresní soutěž
1. kolo:
Hrušovany "C" - Mělčany 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pirožek Tomáš 1:3, Zabloudil Adam 0:4, Pirožek David 0:4, Pirožek Petr 0:4, body hostů: Matuška Roman 4:0, Hron Petr 3:1, Hron Jiří 4:0, Vašek Pavel 4:0), Syrovice "A" - SK Kuřim "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jouklová Pavlína 4:0, Hanuš Pavel 3:1, Jan Martin 2:2, Stoklasa Jaromír 0:4, body hostů: Doležal Jiří 3:1, Kagohara Yoshiki 2:2, Sehnal Richard 1:3, Raus Jan 1:3), Ostopovice "C" - Nosislav "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Šimon 3:1, Chvátal Vladislav 2:2, Sekanina Lubomír 4:0, Ruber Pavel 2:2, body hostů: Kříž Jindřich 0:4, Ondrášek Peter 0:4, Rylich Bohuslav 3:1, Mušálek Pavel 2:2), Rebešovice "E" - Ořechov "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Lukáš 0:4, Pavelec Šimon 0:4, Hrdý Petr st. 3:1, Korgerová Michaela 2:2, body hostů: Nesrsta Zdeněk 4:0, Kouba Ondřej 2:2, Kouba Tomáš 3:1, Kačur Michal ml. 2:2), Prace "C" - Lomnička "C" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševčenko Igor 1:3, Paulík Karel ml. 1:3, Gajdoštín Ivan 0:4, Paulík Karel st. 0:4, body hostů: Hrabec Tomáš 4:0, Hrabec Pavel ml. 3:1, Červinka Jakub 4:0, Beneš Miroslav 3:1), Střelice "B" - Syrovice "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pazourková Lada 1:3, Brückner Jaroslav 4:0, Toman Martin 4:0, Habas Bronislav 4:0, body hostů: Ostřížek Vít 1:3, Spáčil Oldřich 1:3, Hudec Lukáš 0:2, Hudec Tomáš 1:3, Prokeš Jan 0:2), Řeznovice "I" - N. Bránice "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pyrochta Lubomír 2:2, Semrád Marcel 1:3, Pyrochta David 3:1, Šimeček Radek 1:3, body hostů: Kulíšek Jan 3:1, Čermák Vitězslav 4:0, Bíla Michal 2:2, Munduch Bohumír 0:4),
2. kolo:
Mělčany - N. Bránice "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haška Jiří 0:4, Matuška Roman 1:1, Hron Petr 1:3, Vašek Pavel 2:2, ČECH Martin 0:2, body hostů: Svoboda Ondřej 4:0, Bíla Michal 2:2, Munduch Bohumír 0:2, Čermák Vitězslav 4:0, Kulíšek Jan 2:0), Syrovice "B" - Řeznovice "I" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ostřížek Vít 0:4, Spáčil Oldřich 0:2, Hudec Tomáš 0:4, Prokeš Jan 0:4, Hudec Lukáš 0:2, body hostů: Pyrochta Lubomír 4:0, Pyrochta David 4:0, Šimeček Radek 4:0, Makovický Tomáš 4:0), Lomnička "C" - Střelice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouda Radim 0:2, Hrabec Tomáš 4:0, Horký Vladislav 0:4, Červinka Jakub 4:0, Beneš Miroslav 1:1, body hostů: Mazal Jiří 2:2, Tomšů Ladislav 1:3, Toman Martin 2:2, Kučera Petr 1:1, Peška Petr 1:1), Prace "C" - Ořechov "C" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gajdoštín Ivan 0:4, Paulík Karel st. 1:3, Paulík Karel ml. 0:4, Ševčenko Igor 2:2, body hostů: Nesrsta Zdeněk 4:0, Kačur Michal st. 1:1, Ferdus Pavel 4:0, Kouba Tomáš 3:1, Kačur Michal ml. 1:1), Nosislav "C" - Rebešovice "E" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Jindřich 2:2, Ondrášek Peter 2:2, Chumela Ondřej 2:2, Lang Adam 0:4, body hostů: Pavelec Šimon 1:3, Klíma Jiří 4:0, Hrdý Petr st. 4:0, Burda Lukáš 1:3), SK Kuřim "C" - Ostopovice "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Raus Jan 1:3, Sehnal Richard 0:4, Kagohara Yoshiki 3:1, Doležal Jiří 3:1, body hostů: Veselý Šimon 2:2, Ruber Pavel 2:2, Kubiš Matěj 1:3, Zelený Michal 4:0), Hrušovany "C" - Syrovice "A" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pirožek Tomáš 2:2, Zabloudil Adam 2:2, Pirožek David 1:3, Pirožek Petr 0:4, body hostů: Jouklová Pavlína 4:0, Hanuš Pavel 4:0, Jan Martin 2:2, Stoklasa Jaromír 1:3),
3. kolo:
Syrovice "A" - Mělčany 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jouklová Pavlína 4:0, Hanuš Pavel 4:0, Jan Martin 1:3, Stoklasa Jaromír 1:1, Joukl Adam 0:2, body hostů: Matuška Roman 1:3, Hron Jiří 2:2, Hron Petr 2:2, ČECH Martin 0:2, Vašek Pavel 1:1), Ostopovice "C" - Hrušovany "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ruber Pavel 4:0, Chvátal Vladislav 4:0, Kubiš Matěj 0:4, Michalek Antonín 4:0, body hostů: Pirožek Petr 1:3, Pirožek Tomáš 1:3, Zabloudil Adam 1:3, Pirožek David 1:3), Rebešovice "E" - SK Kuřim "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelec Šimon 2:2, Zemachová Monika 1:3, Burda Lukáš 1:3, Hrdý Petr st. 4:0, body hostů: Kagohara Yoshiki 3:1, Raus Jan 3:1, Sehnal Richard 2:2, Burkart Filip 0:4), Prace "C" - Nosislav "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčenko Igor 4:0, Urbanec Martin 2:0, Urbanec Vítek 2:2, Gajdoštín Tomáš 4:0, Gajdoštín Ivan 0:2, body hostů: Španiel Libor 1:3, Lang Adam 0:4, Chumela Ondřej 2:2, Slouk Martin 1:3), Střelice "B" - Ořechov "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Petr 0:4, Brückner Jaroslav 1:3, Toman Martin 2:2, Peška Petr 2:0, Marek Daniel 0:2, body hostů: Nesrsta Zdeněk 4:0, Kačur Michal st. 3:1, Kouba Tomáš 3:1, Kačur Michal ml. 1:1, Smejkal Adam 0:2), Řeznovice "I" - Lomnička "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pyrochta David 4:0, Šimeček Radek 3:1, Makovický Tomáš 4:0, Doupovec Aleš 2:2, body hostů: Hrabec Tomáš 1:3, Hrabec Pavel ml. 0:4, Beneš Miroslav 2:2, Klouda Radim 0:4), N. Bránice "C" - Syrovice "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kulíšek Jan 4:0, Čermák Vitězslav 4:0, Cypris Blahoslav 4:0, Bíla Michal 3:1, body hostů: Ostřížek Vít 1:3, Spáčil Oldřich 0:4, Hudec Tomáš 0:4, Prokeš Jan 0:2, Hudec Lukáš 0:2),
4. kolo:
Mělčany - Syrovice "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: ČECH Martin 3:1, Matuška Roman 2:0, Hron Petr 4:0, Haška Jiří 3:1, Šlégl Martin 1:1, body hostů: Ostřížek Vít 2:2, Spáčil Oldřich 0:4, Hudec Tomáš 1:3, Prokeš Jan 0:4), Lomnička "C" - N. Bránice "C" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němec Leopold 1:3, Beneš Miroslav 1:3, Klouda Radim 0:4, Horký Vladislav 0:4, body hostů: Svoboda Ondřej 4:0, Čermák Vitězslav 4:0, Kulíšek Jan 2:0, Bíla Michal 3:1, Munduch Bohumír 1:1), Ořechov "C" - Řeznovice "I" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nesrsta Zdeněk 4:0, Kačur Michal st. 2:2, Kouba Tomáš 3:1, Kačur Michal ml. 1:3, body hostů: Pyrochta Lubomír 1:3, Semrád Marcel 0:4, Pyrochta David 3:1, Šimeček Radek 2:2), Nosislav "C" - Střelice "B" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kříž Jindřich 0:4, Ondrášek Peter 0:4, Španiel Libor 0:4, Chumela Ondřej 0:4, body hostů: Habas Bronislav 4:0, Peška Petr 4:0, Mazal Jiří 4:0, Toman Martin 4:0), SK Kuřim "C" - Prace "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němec Filip 0:4, Raus Jan 0:4, Sehnal Richard 1:3, Kagohara Yoshiki 3:1, body hostů: Urbanec Martin 4:0, Ševčenko Igor 3:1, Gajdoštín Tomáš 3:1, Urbanec Vítek 2:2), Hrušovany "C" - Rebešovice "E" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pirožek Petr 1:3, Zabloudil Adam 3:1, Pirožek David 2:2, Pirožek Tomáš 1:3, body hostů: Hrdý Petr st. 3:1, Burda Lukáš 0:4, Zemachová Monika 4:0, Pavelec Šimon 2:2), Syrovice "A" - Ostopovice "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jouklová Pavlína 4:0, Hanuš Pavel 3:1, Jan Martin 2:2, Stoklasa Jaromír 0:2, Joukl Adam 2:0, body hostů: Michalek Antonín 2:2, Kailer Ondřej 0:4, Chvátal Vladislav 1:3, Ruber Pavel 2:2),
5. kolo:
Ostopovice "C" - Mělčany -:-, Rebešovice "E" - Syrovice "A" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sekaninová Kateřina 0:4, Burda Lukáš 1:3, Pavelec Šimon 0:4, Cypris Libor 2:0, Cypris Adam 0:2, body hostů: Stoklasa Jaromír 1:1, Jan Martin 4:0, Jouklová Pavlína 3:1, Hanuš Pavel 3:1, Joukl Adam 2:0), Prace "C" - Hrušovany "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčenko Igor 4:0, Gajdoštín Tomáš 4:0, Urbanec Vítek 1:3, Urbanec Martin 4:0, body hostů: Pirožek Petr 0:4, Pirožek Tomáš 1:3, Zabloudil Adam 1:3, Pirožek David 1:3), Střelice "B" - SK Kuřim "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mazal Jiří 2:2, Kučera Petr 1:3, Toman Martin 4:0, Peška Petr 2:0, Pazourková Lada 1:1, body hostů: Kagohara Yoshiki 3:1, Vojanec Lukáš 0:4, Raus Jan 1:3, Sehnal Richard 2:2), Řeznovice "I" - Nosislav "C" -:-, N. Bránice "C" - Ořechov "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Ondřej 2:2, Kulíšek Jan 2:2, Čermák Vitězslav 3:1, Bíla Michal 1:1, Vršan Petr 0:2, body hostů: Nesrsta Zdeněk 4:0, Kačur Michal st. 1:3, Ferdus Pavel 3:1, Kouba Tomáš 0:4), Syrovice "B" - Lomnička "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ostřížek Vít 2:2, Spáčil Oldřich 1:3, Hudec Tomáš 2:2, Prokeš Jan 1:1, Hudec Lukáš 0:2, body hostů: Hrabec Tomáš 4:0, Horký Vladislav 2:2, Kopáč Jiří 0:4, Červinka Jakub 4:0),
6. kolo:
Mělčany - Lomnička "C" -:-, Ořechov "C" - Syrovice "B" -:-, Nosislav "C" - N. Bránice "C" -:-, SK Kuřim "C" - Řeznovice "I" -:-, Hrušovany "C" - Střelice "B" -:-, Syrovice "A" - Prace "C" -:-, Ostopovice "C" - Rebešovice "E" -:-,
7. kolo:
Rebešovice "E" - Mělčany -:-, Prace "C" - Ostopovice "C" -:-, Střelice "B" - Syrovice "A" -:-, Řeznovice "I" - Hrušovany "C" -:-, N. Bránice "C" - SK Kuřim "C" -:-, Syrovice "B" - Nosislav "C" -:-, Lomnička "C" - Ořechov "C" -:-,
8. kolo:
Mělčany - Ořechov "C" -:-, Nosislav "C" - Lomnička "C" -:-, SK Kuřim "C" - Syrovice "B" -:-, Hrušovany "C" - N. Bránice "C" -:-, Syrovice "A" - Řeznovice "I" -:-, Ostopovice "C" - Střelice "B" -:-, Rebešovice "E" - Prace "C" -:-,
9. kolo:
Prace "C" - Mělčany -:-, Střelice "B" - Rebešovice "E" -:-, Řeznovice "I" - Ostopovice "C" -:-, N. Bránice "C" - Syrovice "A" -:-, Syrovice "B" - Hrušovany "C" -:-, Lomnička "C" - SK Kuřim "C" -:-, Ořechov "C" - Nosislav "C" -:-,
10. kolo:
Mělčany - Nosislav "C" -:-, SK Kuřim "C" - Ořechov "C" -:-, Hrušovany "C" - Lomnička "C" -:-, Syrovice "A" - Syrovice "B" -:-, Ostopovice "C" - N. Bránice "C" -:-, Rebešovice "E" - Řeznovice "I" -:-, Prace "C" - Střelice "B" -:-,
11. kolo:
Střelice "B" - Mělčany -:-, Řeznovice "I" - Prace "C" -:-, N. Bránice "C" - Rebešovice "E" -:-, Syrovice "B" - Ostopovice "C" -:-, Lomnička "C" - Syrovice "A" -:-, Ořechov "C" - Hrušovany "C" -:-, Nosislav "C" - SK Kuřim "C" -:-,
12. kolo:
Mělčany - SK Kuřim "C" -:-, Hrušovany "C" - Nosislav "C" -:-, Syrovice "A" - Ořechov "C" -:-, Ostopovice "C" - Lomnička "C" -:-, Rebešovice "E" - Syrovice "B" -:-, Prace "C" - N. Bránice "C" -:-, Střelice "B" - Řeznovice "I" -:-,
13. kolo:
Řeznovice "I" - Mělčany -:-, N. Bránice "C" - Střelice "B" -:-, Syrovice "B" - Prace "C" -:-, Lomnička "C" - Rebešovice "E" -:-, Ořechov "C" - Ostopovice "C" -:-, Nosislav "C" - Syrovice "A" -:-, SK Kuřim "C" - Hrušovany "C" -:-,
14. kolo:
Mělčany - Hrušovany "C" -:-, SK Kuřim "C" - Syrovice "A" -:-, Nosislav "C" - Ostopovice "C" -:-, Ořechov "C" - Rebešovice "E" -:-, Lomnička "C" - Prace "C" -:-, Syrovice "B" - Střelice "B" -:-, N. Bránice "C" - Řeznovice "I" -:-,
15. kolo:
N. Bránice "C" - Mělčany -:-, Řeznovice "I" - Syrovice "B" -:-, Střelice "B" - Lomnička "C" -:-, Ořechov "C" - Prace "C" -:-, Rebešovice "E" - Nosislav "C" -:-, Ostopovice "C" - SK Kuřim "C" -:-, Syrovice "A" - Hrušovany "C" -:-,
16. kolo:
Mělčany - Syrovice "A" -:-, Hrušovany "C" - Ostopovice "C" -:-, SK Kuřim "C" - Rebešovice "E" -:-, Nosislav "C" - Prace "C" -:-, Ořechov "C" - Střelice "B" -:-, Lomnička "C" - Řeznovice "I" -:-, Syrovice "B" - N. Bránice "C" -:-,
17. kolo:
Syrovice "B" - Mělčany -:-, N. Bránice "C" - Lomnička "C" -:-, Řeznovice "I" - Ořechov "C" -:-, Střelice "B" - Nosislav "C" -:-, Prace "C" - SK Kuřim "C" -:-, Rebešovice "E" - Hrušovany "C" -:-, Ostopovice "C" - Syrovice "A" -:-,
18. kolo:
Mělčany - Ostopovice "C" -:-, Syrovice "A" - Rebešovice "E" -:-, Hrušovany "C" - Prace "C" -:-, SK Kuřim "C" - Střelice "B" -:-, Nosislav "C" - Řeznovice "I" -:-, Ořechov "C" - N. Bránice "C" -:-, Lomnička "C" - Syrovice "B" -:-,
19. kolo:
Lomnička "C" - Mělčany -:-, Syrovice "B" - Ořechov "C" -:-, N. Bránice "C" - Nosislav "C" -:-, Řeznovice "I" - SK Kuřim "C" -:-, Střelice "B" - Hrušovany "C" -:-, Prace "C" - Syrovice "A" -:-, Rebešovice "E" - Ostopovice "C" -:-,
20. kolo:
Mělčany - Rebešovice "E" -:-, Ostopovice "C" - Prace "C" -:-, Syrovice "A" - Střelice "B" -:-, Hrušovany "C" - Řeznovice "I" -:-, SK Kuřim "C" - N. Bránice "C" -:-, Nosislav "C" - Syrovice "B" -:-, Ořechov "C" - Lomnička "C" -:-,
21. kolo:
Ořechov "C" - Mělčany -:-, Lomnička "C" - Nosislav "C" -:-, Syrovice "B" - SK Kuřim "C" -:-, N. Bránice "C" - Hrušovany "C" -:-, Řeznovice "I" - Syrovice "A" -:-, Střelice "B" - Ostopovice "C" -:-, Prace "C" - Rebešovice "E" -:-,
22. kolo:
Mělčany - Prace "C" -:-, Rebešovice "E" - Střelice "B" -:-, Ostopovice "C" - Řeznovice "I" -:-, Syrovice "A" - N. Bránice "C" -:-, Hrušovany "C" - Syrovice "B" -:-, SK Kuřim "C" - Lomnička "C" -:-, Nosislav "C" - Ořechov "C" -:-,
23. kolo:
Nosislav "C" - Mělčany -:-, Ořechov "C" - SK Kuřim "C" -:-, Lomnička "C" - Hrušovany "C" -:-, Syrovice "B" - Syrovice "A" -:-, N. Bránice "C" - Ostopovice "C" -:-, Řeznovice "I" - Rebešovice "E" -:-, Střelice "B" - Prace "C" -:-,
24. kolo:
Mělčany - Střelice "B" -:-, Prace "C" - Řeznovice "I" -:-, Rebešovice "E" - N. Bránice "C" -:-, Ostopovice "C" - Syrovice "B" -:-, Syrovice "A" - Lomnička "C" -:-, Hrušovany "C" - Ořechov "C" -:-, SK Kuřim "C" - Nosislav "C" -:-,
25. kolo:
SK Kuřim "C" - Mělčany -:-, Nosislav "C" - Hrušovany "C" -:-, Ořechov "C" - Syrovice "A" -:-, Lomnička "C" - Ostopovice "C" -:-, Syrovice "B" - Rebešovice "E" -:-, N. Bránice "C" - Prace "C" -:-, Řeznovice "I" - Střelice "B" -:-,
26. kolo:
Mělčany - Řeznovice "I" -:-, Střelice "B" - N. Bránice "C" -:-, Prace "C" - Syrovice "B" -:-, Rebešovice "E" - Lomnička "C" -:-, Ostopovice "C" - Ořechov "C" -:-, Syrovice "A" - Nosislav "C" -:-, Hrušovany "C" - SK Kuřim "C" -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy