Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP 1. třídy
1. kolo:
Orel Šitbořice A - Sokol Klobouky u Brna B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Jakub 3:1, Slavík Ondřej 3:1, Slavík Jiří 3:1, Skála Richard 3:1, body hostů: Pilát Ondřej 0:4, Huták Ondřej 1:3, Sedláček Zdeněk 3:1, Ryšavý Luděk 0:4), Sokol Vranovice A - SPIN Lednice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křivka Jan 4:0, Tetur Stanislav 3:1, Zouhar Rudolf 2:2, Ponížil David 2:0, WO 0:2, body hostů: Mikuš Josef 2:1, Zechmeister Jan 0:3, Baťka Stanislav 1:3, Kováč Josef 0:4, WO 2:0), SPORT Němčičky A - Sokol Brumovice A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Václav 4:0, Sláma Adam 2:2, Šalášek Jiří 4:0, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Ševela František 0:4, Fiedor Marek 1:3, Zítka Karel 0:4, Krátký Milan 1:3), Sokol Velké Němčice A - TJ Jevišovka-Drnholec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frömmel Zdeněk 2:2, Hrnčíř Leoš 0:4, Sýkora Daniel 3:1, Citterbard Oldřich 2:2, body hostů: Filip Bohumír 2:2, Švejda Alois 2:2, Lorenc Miroslav 2:2, Hanák Zdeněk 3:1), Sokol Křepice A - Sokol Lanžhot D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Papež Radek 1:2, Sedláček Aleš 2:2, Rygl Ondřej 3:1, Novotný Pavel 2:2, Zástěra Libor 0:1, body hostů: Polášek Michal 0:4, Němeček Radek 4:0, Maněk Marek 3:1, Tomek Jan 1:3), Sokol Perná A - TJ Troskotovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Radek 2:2, Čulen Vlastimil 1:3, Bačovský David 4:0, Kolínek Vladimír 1:3, body hostů: Sýkora Marek 3:1, Vaculík František 1:1, Lukša Břetislav 2:2, Sirbu Jan 2:2, Novosad Jiří 0:2),
2. kolo:
Sokol Klobouky u Brna B - TJ Troskotovice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ryšavý Luděk 1:1, Šubík Jiří 2:2, Huták Ondřej 1:3, Sedláček Zdeněk 3:1, Pilát Ondřej 0:2, body hostů: Vráblík Bohumil 0:4, Sýkora Marek 3:1, Lukša Břetislav 3:1, Sirbu Jan 3:1), Sokol Křepice A - Sokol Perná A -:- (ODLOŽENO), TJ Jevišovka-Drnholec B - Sokol Lanžhot D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulík Jan 0:4, Filip Bohumír 3:1, Lorenc Miroslav 1:3, Hanák Zdeněk 2:2, body hostů: Němeček Radek 3:1, Maněk Marek 2:2, Polášek Michal 2:2, Tomek Jan 3:1), Sokol Brumovice A - Sokol Velké Němčice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševela František 1:2, Krátký Milan 2:2, Zítka Karel 0:4, Fiedor Marek 1:3, Šišma Ondřej 0:1, body hostů: Citterbard Oldřich 3:1, Godany Milan 3:1, Sýkora Daniel 3:1, Fiala Jiří 3:1), SPIN Lednice C - SPORT Němčičky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zechmeister Jan 1:1, Svoboda Michal 3:1, Mikuš Josef 3:1, Baťka Stanislav 2:2, Kováč Josef 0:2, body hostů: Prokeš Zdeněk 3:1, Stávek Radim 3:1, Pinkas Václav 1:3, Šalášek Jiří 0:4), Orel Šitbořice A - Sokol Vranovice A -:- (ODLOŽENO),
3. kolo:
Sokol Vranovice A - Sokol Klobouky u Brna B -:- (ZRUŠENO), SPORT Němčičky A - Orel Šitbořice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice A - SPIN Lednice C -:- (ZRUŠENO), Sokol Lanžhot D - Sokol Brumovice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Perná A - TJ Jevišovka-Drnholec B -:- (ZRUŠENO), TJ Troskotovice A - Sokol Křepice A -:- (ZRUŠENO),
4. kolo:
Sokol Klobouky u Brna B - Sokol Křepice A -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Troskotovice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice A - Sokol Perná A -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice C - Sokol Lanžhot D -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice A - Sokol Velké Němčice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Vranovice A - SPORT Němčičky A -:- (ZRUŠENO),
5. kolo:
SPORT Němčičky A - Sokol Klobouky u Brna B -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice A - Sokol Vranovice A -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice A - Sokol Lanžhot D -:- (ZRUŠENO), Sokol Perná A - SPIN Lednice C -:- (ZRUŠENO), TJ Troskotovice A - Sokol Brumovice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Křepice A - TJ Jevišovka-Drnholec B -:- (ZRUŠENO),
6. kolo:
Sokol Klobouky u Brna B - TJ Jevišovka-Drnholec B -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice A - Sokol Křepice A -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice C - TJ Troskotovice A -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice A - Sokol Perná A -:- (ZRUŠENO), Sokol Vranovice A - Sokol Lanžhot D -:- (ZRUŠENO), SPORT Němčičky A - Sokol Velké Němčice A -:- (ZRUŠENO),
7. kolo:
Sokol Velké Němčice A - Sokol Klobouky u Brna B -:- (ZRUŠENO), Sokol Lanžhot D - SPORT Němčičky A -:- (ZRUŠENO), Sokol Perná A - Sokol Vranovice A -:- (ZRUŠENO), TJ Troskotovice A - Orel Šitbořice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Křepice A - SPIN Lednice C -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec B - Sokol Brumovice A -:- (ZRUŠENO),
8. kolo:
Sokol Klobouky u Brna B - Sokol Brumovice A -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice C - TJ Jevišovka-Drnholec B -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice A - Sokol Křepice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Vranovice A - TJ Troskotovice A -:- (ZRUŠENO), SPORT Němčičky A - Sokol Perná A -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice A - Sokol Lanžhot D -:- (ZRUŠENO),
9. kolo:
Sokol Lanžhot D - Sokol Klobouky u Brna B -:- (ZRUŠENO), Sokol Perná A - Sokol Velké Němčice A -:- (ZRUŠENO), TJ Troskotovice A - SPORT Němčičky A -:- (ZRUŠENO), Sokol Křepice A - Sokol Vranovice A -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec B - Orel Šitbořice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice A - SPIN Lednice C -:- (ZRUŠENO),
10. kolo:
Sokol Klobouky u Brna B - SPIN Lednice C -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice A - Sokol Brumovice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Vranovice A - TJ Jevišovka-Drnholec B -:- (ZRUŠENO), SPORT Němčičky A - Sokol Křepice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice A - TJ Troskotovice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Lanžhot D - Sokol Perná A -:- (ZRUŠENO),
11. kolo:
Sokol Perná A - Sokol Klobouky u Brna B -:- (ZRUŠENO), Sokol Lanžhot D - TJ Troskotovice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Křepice A - Sokol Velké Němčice A -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec B - SPORT Němčičky A -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice A - Sokol Vranovice A -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice C - Orel Šitbořice A -:- (ZRUŠENO),
12. kolo:
Sokol Klobouky u Brna B - Orel Šitbořice A -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice C - Sokol Vranovice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice A - SPORT Němčičky A -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec B - Sokol Velké Němčice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Lanžhot D - Sokol Křepice A -:- (ZRUŠENO), TJ Troskotovice A - Sokol Perná A -:- (ZRUŠENO),
13. kolo:
TJ Troskotovice A - Sokol Klobouky u Brna B -:- (ZRUŠENO), Sokol Perná A - Sokol Křepice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Lanžhot D - TJ Jevišovka-Drnholec B -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice A - Sokol Brumovice A -:- (ZRUŠENO), SPORT Němčičky A - SPIN Lednice C -:- (ZRUŠENO), Sokol Vranovice A - Orel Šitbořice A -:- (ZRUŠENO),
14. kolo:
Sokol Klobouky u Brna B - Sokol Vranovice A -:-, Orel Šitbořice A - SPORT Němčičky A -:-, SPIN Lednice C - Sokol Velké Němčice A -:-, Sokol Brumovice A - Sokol Lanžhot D -:-, TJ Jevišovka-Drnholec B - Sokol Perná A -:-, Sokol Křepice A - TJ Troskotovice A -:-,
15. kolo:
Sokol Křepice A - Sokol Klobouky u Brna B -:-, TJ Troskotovice A - TJ Jevišovka-Drnholec B -:-, Sokol Perná A - Sokol Brumovice A -:-, Sokol Lanžhot D - SPIN Lednice C -:-, Sokol Velké Němčice A - Orel Šitbořice A -:-, SPORT Němčičky A - Sokol Vranovice A -:-,
16. kolo:
Sokol Klobouky u Brna B - SPORT Němčičky A -:-, Sokol Vranovice A - Sokol Velké Němčice A -:-, Sokol Lanžhot D - Orel Šitbořice A -:-, SPIN Lednice C - Sokol Perná A -:-, Sokol Brumovice A - TJ Troskotovice A -:-, TJ Jevišovka-Drnholec B - Sokol Křepice A -:-,
17. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec B - Sokol Klobouky u Brna B -:-, Sokol Křepice A - Sokol Brumovice A -:-, TJ Troskotovice A - SPIN Lednice C -:-, Sokol Perná A - Orel Šitbořice A -:-, Sokol Lanžhot D - Sokol Vranovice A -:-, Sokol Velké Němčice A - SPORT Němčičky A -:-,
18. kolo:
Sokol Klobouky u Brna B - Sokol Velké Němčice A -:-, SPORT Němčičky A - Sokol Lanžhot D -:-, Sokol Vranovice A - Sokol Perná A -:-, Orel Šitbořice A - TJ Troskotovice A -:-, SPIN Lednice C - Sokol Křepice A -:-, Sokol Brumovice A - TJ Jevišovka-Drnholec B -:-,
19. kolo:
Sokol Brumovice A - Sokol Klobouky u Brna B -:-, TJ Jevišovka-Drnholec B - SPIN Lednice C -:-, Sokol Křepice A - Orel Šitbořice A -:-, TJ Troskotovice A - Sokol Vranovice A -:-, Sokol Perná A - SPORT Němčičky A -:-, Sokol Lanžhot D - Sokol Velké Němčice A -:-,
20. kolo:
Sokol Klobouky u Brna B - Sokol Lanžhot D -:-, Sokol Velké Němčice A - Sokol Perná A -:-, SPORT Němčičky A - TJ Troskotovice A -:-, Sokol Vranovice A - Sokol Křepice A -:-, Orel Šitbořice A - TJ Jevišovka-Drnholec B -:-, SPIN Lednice C - Sokol Brumovice A -:-,
21. kolo:
SPIN Lednice C - Sokol Klobouky u Brna B -:-, Sokol Brumovice A - Orel Šitbořice A -:-, TJ Jevišovka-Drnholec B - Sokol Vranovice A -:-, Sokol Křepice A - SPORT Němčičky A -:-, TJ Troskotovice A - Sokol Velké Němčice A -:-, Sokol Perná A - Sokol Lanžhot D -:-,
22. kolo:
Sokol Klobouky u Brna B - Sokol Perná A -:-, TJ Troskotovice A - Sokol Lanžhot D -:-, Sokol Velké Němčice A - Sokol Křepice A -:-, SPORT Němčičky A - TJ Jevišovka-Drnholec B -:-, Sokol Vranovice A - Sokol Brumovice A -:-, Orel Šitbořice A - SPIN Lednice C -:-,
OP 2. třídy
1. kolo:
Sokol Klobouky u Brna C - Sokol Tvrdonice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Huták Ondřej 2:2, Pilát Ondřej 2:2, Hutáková Pavla nejml. 0:2, Svoboda Aleš 1:1, Bedřichová Ema 0:2, WO 0:2, body hostů: Gajdošek Bronislav 3:0, Hasil Josef 2:0, Chrástek Tomáš 3:1, Tuček Miroslav 1:3, Láníček Vítězslav 0:1, WO 2:0), SK Boleradice A - Sokol Brumovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Vít 0:4, Demela Jindřich 1:3, Novotňák František ml. 4:0, Hos Tomáš 3:1, body hostů: Halm Josef 2:0, Zítka Karel 3:1, Šišma Ondřej 1:3, Lössel Martin 2:2, Miklík Pavel 0:2), Sokol Kobylí C - Sokol Velké Němčice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oslzlý Michal 2:1, Zvychainyi Mykyta 4:0, Mrázek Petr 1:3, Vajbar Antonín 4:0, WO 1:0, body hostů: Hrnčíř Leoš 1:3, Hlávka Stanislav 0:3, Tesař Petr 1:3, Frömmel Zdeněk 2:2, WO 0:1), SPORT Němčičky B - STP Mikulov C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stávek Filip 3:1, Hycl David 2:2, Levčík Miroslav 2:2, Sláma Adam 4:0, body hostů: Gajan Pavel st. 0:4, Chromík Martin 2:2, Rašovský Daniel 2:2, Novotný Kamil 1:3), SPIN Lednice D - Sokol Velké Hostěrádky A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maňák Ladislav 0:4, Zechmeister Jan 3:1, Kováč Josef 4:0, Kabela Jan 2:2, body hostů: Rišnovský Robert 2:2, Libenský Svatoslav 0:1, Svoboda Bohuslav 1:3, Slabyhoudek Václav 2:2, Krýsa Daniel 2:1), TJ Sokol Rakvice B - Sokol Perná B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fridrich Bronislav 2:1, Berka Petr 2:1, Průdek Daniel 3:0, Valoušek František 3:0, WO 0:4, body hostů: Kvěch Jan 1:2, Matula Arnošt 1:2, Gogolka Karel 0:3, Kolínek Zdeněk 0:3, WO 4:0),
2. kolo:
Sokol Tvrdonice A - Sokol Perná B -:- (ODLOŽENO), TJ Sokol Rakvice B - Sokol Velké Hostěrádky A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valoušek František 2:1, Průdek Filip 2:0, Berka Petr 3:0, Průdek Daniel 3:1, WO 0:4, body hostů: Krýsa Daniel 0:4, Svoboda Bohuslav 0:3, Slabyhoudek Václav 2:1, Libenský Svatoslav 0:2, WO 4:0), STP Mikulov C - SPIN Lednice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vráblík Jan 3:1, Chromík Martin 3:1, Novotný Kamil 3:1, Čížek Ondřej 3:1, body hostů: Hrnčiar Stanislav 0:4, Maňák Ladislav 0:4, Kováč Josef 0:4, Zechmeister Jan 4:0), Sokol Velké Němčice B - SPORT Němčičky B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Libor 0:4, Furch František 0:2, Hlávka Stanislav 0:3, Frömmel Zdeněk 3:1, WO 3:0, body hostů: Sláma Adam 4:0, Levčík Miroslav 3:1, Hycl David 2:1, Blaško Květoslav 1:1, WO 0:3), Sokol Brumovice B - Sokol Kobylí C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miklík Pavel 1:2, Lössel Martin 0:4, Zítka Karel 0:3, Halm Josef 2:2, Šišma Ondřej 1:0, WO 1:0, body hostů: Vajbar Antonín 3:1, Oslzlý Michal 3:0, Zvychainyi Mykyta 4:0, Mrázek Petr 1:3, WO 0:1), Sokol Klobouky u Brna C - SK Boleradice A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Huták Ondřej 1:2, Pilát Ondřej 2:1, Svoboda Aleš 2:1, Bedřichová Ema 0:3, WO 5:0, body hostů: Sedláček Jakub 1:3, Hos Tomáš 2:2, Novotňák František ml. 4:0, WO 0:5),
3. kolo:
SK Boleradice A - Sokol Tvrdonice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Kobylí C - Sokol Klobouky u Brna C -:- (ZRUŠENO), SPORT Němčičky B - Sokol Brumovice B -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice D - Sokol Velké Němčice B -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Rakvice B - STP Mikulov C -:- (ZRUŠENO), Sokol Perná B - Sokol Velké Hostěrádky A -:- (ZRUŠENO),
4. kolo:
Sokol Tvrdonice A - Sokol Velké Hostěrádky A -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov C - Sokol Perná B -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Rakvice B -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice B - SPIN Lednice D -:- (ZRUŠENO), Sokol Klobouky u Brna C - SPORT Němčičky B -:- (ZRUŠENO), SK Boleradice A - Sokol Kobylí C -:- (ZRUŠENO),
5. kolo:
Sokol Kobylí C - Sokol Tvrdonice A -:- (ZRUŠENO), SPORT Němčičky B - SK Boleradice A -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice D - Sokol Klobouky u Brna C -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Rakvice B - Sokol Brumovice B -:- (ZRUŠENO), Sokol Perná B - Sokol Velké Němčice B -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov C - Sokol Velké Hostěrádky A -:- (ZRUŠENO),
6. kolo:
Sokol Tvrdonice A - STP Mikulov C -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice B - Sokol Velké Hostěrádky A -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice B - Sokol Perná B -:- (ZRUŠENO), Sokol Klobouky u Brna C - TJ Sokol Rakvice B -:- (ZRUŠENO), SK Boleradice A - SPIN Lednice D -:- (ZRUŠENO), Sokol Kobylí C - SPORT Němčičky B -:- (ZRUŠENO),
7. kolo:
SPORT Němčičky B - Sokol Tvrdonice A -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice D - Sokol Kobylí C -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Rakvice B - SK Boleradice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Perná B - Sokol Klobouky u Brna C -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Hostěrádky A - Sokol Brumovice B -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov C - Sokol Velké Němčice B -:- (ZRUŠENO),
8. kolo:
Sokol Tvrdonice A - Sokol Velké Němčice B -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice B - STP Mikulov C -:- (ZRUŠENO), Sokol Klobouky u Brna C - Sokol Velké Hostěrádky A -:- (ZRUŠENO), SK Boleradice A - Sokol Perná B -:- (ZRUŠENO), Sokol Kobylí C - TJ Sokol Rakvice B -:- (ZRUŠENO), SPORT Němčičky B - SPIN Lednice D -:- (ZRUŠENO),
9. kolo:
SPIN Lednice D - Sokol Tvrdonice A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Rakvice B - SPORT Němčičky B -:- (ZRUŠENO), Sokol Perná B - Sokol Kobylí C -:- (ZRUŠENO), SK Boleradice A - Sokol Velké Hostěrádky A -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov C - Sokol Klobouky u Brna C -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice B - Sokol Brumovice B -:- (ZRUŠENO),
10. kolo:
Sokol Tvrdonice A - Sokol Brumovice B -:- (ZRUŠENO), Sokol Klobouky u Brna C - Sokol Velké Němčice B -:- (ZRUŠENO), SK Boleradice A - STP Mikulov C -:- (ZRUŠENO), Sokol Kobylí C - Sokol Velké Hostěrádky A -:- (ZRUŠENO), SPORT Němčičky B - Sokol Perná B -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice D - TJ Sokol Rakvice B -:- (ZRUŠENO),
11. kolo:
TJ Sokol Rakvice B - Sokol Tvrdonice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Perná B - SPIN Lednice D -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Hostěrádky A - SPORT Němčičky B -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov C - Sokol Kobylí C -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice B - SK Boleradice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice B - Sokol Klobouky u Brna C -:- (ZRUŠENO),
12. kolo:
Sokol Tvrdonice A - Sokol Klobouky u Brna C -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice B - SK Boleradice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice B - Sokol Kobylí C -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov C - SPORT Němčičky B -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Hostěrádky A - SPIN Lednice D -:- (ZRUŠENO), Sokol Perná B - TJ Sokol Rakvice B -:- (ZRUŠENO),
13. kolo:
Sokol Perná B - Sokol Tvrdonice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Rakvice B -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice D - STP Mikulov C -:- (ZRUŠENO), SPORT Němčičky B - Sokol Velké Němčice B -:- (ZRUŠENO), Sokol Kobylí C - Sokol Brumovice B -:- (ZRUŠENO), SK Boleradice A - Sokol Klobouky u Brna C -:- (ZRUŠENO),
14. kolo:
Sokol Tvrdonice A - SK Boleradice A -:-, Sokol Klobouky u Brna C - Sokol Kobylí C -:-, Sokol Brumovice B - SPORT Němčičky B -:-, Sokol Velké Němčice B - SPIN Lednice D -:-, STP Mikulov C - TJ Sokol Rakvice B -:-, Sokol Velké Hostěrádky A - Sokol Perná B -:-,
15. kolo:
Sokol Velké Hostěrádky A - Sokol Tvrdonice A -:-, Sokol Perná B - STP Mikulov C -:-, TJ Sokol Rakvice B - Sokol Velké Němčice B -:-, SPIN Lednice D - Sokol Brumovice B -:-, SPORT Němčičky B - Sokol Klobouky u Brna C -:-, Sokol Kobylí C - SK Boleradice A -:-,
16. kolo:
Sokol Tvrdonice A - Sokol Kobylí C -:-, SK Boleradice A - SPORT Němčičky B -:-, Sokol Klobouky u Brna C - SPIN Lednice D -:-, Sokol Brumovice B - TJ Sokol Rakvice B -:-, Sokol Velké Němčice B - Sokol Perná B -:-, Sokol Velké Hostěrádky A - STP Mikulov C -:-,
17. kolo:
STP Mikulov C - Sokol Tvrdonice A -:-, Sokol Velké Hostěrádky A - Sokol Velké Němčice B -:-, Sokol Perná B - Sokol Brumovice B -:-, TJ Sokol Rakvice B - Sokol Klobouky u Brna C -:-, SPIN Lednice D - SK Boleradice A -:-, SPORT Němčičky B - Sokol Kobylí C -:-,
18. kolo:
Sokol Tvrdonice A - SPORT Němčičky B -:-, Sokol Kobylí C - SPIN Lednice D -:-, SK Boleradice A - TJ Sokol Rakvice B -:-, Sokol Klobouky u Brna C - Sokol Perná B -:-, Sokol Brumovice B - Sokol Velké Hostěrádky A -:-, Sokol Velké Němčice B - STP Mikulov C -:-,
19. kolo:
Sokol Velké Němčice B - Sokol Tvrdonice A -:-, STP Mikulov C - Sokol Brumovice B -:-, Sokol Velké Hostěrádky A - Sokol Klobouky u Brna C -:-, Sokol Perná B - SK Boleradice A -:-, TJ Sokol Rakvice B - Sokol Kobylí C -:-, SPIN Lednice D - SPORT Němčičky B -:-,
20. kolo:
Sokol Tvrdonice A - SPIN Lednice D -:-, SPORT Němčičky B - TJ Sokol Rakvice B -:-, Sokol Kobylí C - Sokol Perná B -:-, Sokol Velké Hostěrádky A - SK Boleradice A -:-, Sokol Klobouky u Brna C - STP Mikulov C -:-, Sokol Brumovice B - Sokol Velké Němčice B -:-,
21. kolo:
Sokol Brumovice B - Sokol Tvrdonice A -:-, Sokol Velké Němčice B - Sokol Klobouky u Brna C -:-, STP Mikulov C - SK Boleradice A -:-, Sokol Velké Hostěrádky A - Sokol Kobylí C -:-, Sokol Perná B - SPORT Němčičky B -:-, TJ Sokol Rakvice B - SPIN Lednice D -:-,
22. kolo:
Sokol Tvrdonice A - TJ Sokol Rakvice B -:-, SPIN Lednice D - Sokol Perná B -:-, SPORT Němčičky B - Sokol Velké Hostěrádky A -:-, Sokol Kobylí C - STP Mikulov C -:-, SK Boleradice A - Sokol Velké Němčice B -:-, Sokol Klobouky u Brna C - Sokol Brumovice B -:-,
OP 3. třídy
1. kolo:
Orel Šitbořice B - SK Zaječí A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halasová Ludmila 2:2, Vodáková Aneta 2:2, Vokál Radek 2:1, Vozdecký Jaromír 3:1, Halas Pavel st. 1:0, body hostů: Hasilík Milan 3:1, Jusko Andrej 0:4, Zhejbal Jiří 0:4, Popovský Kamil 3:1), Sokol Vranovice B - Sokol Šakvice A 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Goliáš Petr 3:0, Zmrzlík Pavel 0:2, Němeček Miloš 2:1, Veselá Pavlína 0:3, Stejskal Martin 0:1, WO 5:0, body hostů: Šmíd Zdeněk 2:2, Smutek Pavel 3:1, Jakubčík Jiří 2:2, WO 0:5), SPORT Němčičky C - Sokol Pouzdřany A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suský Josef 1:2, Stávek Josef 1:3, Hyclová Pavlína 0:4, Blaško Květoslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Halámek Michal 3:1, Geier Ivo 3:0, Halámek Zdeněk 3:1, Halámek Radek ml. 1:3, WO 1:0), Sokol Velké Němčice C - STP Mikulov D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 4:0, Šafařík Václav st. 4:0, Hrnčíř Leoš 2:1, Hruška Jaroslav st. 1:0, Hrnčíř Dominik 2:1, WO 0:1, body hostů: Čížková Dagmar 0:4, Damborská Iveta 2:2, Sobota Luděk 0:4, Kalous Jakub 0:3, WO 1:0), Sokol Rakvice C - SK ST Bulhary A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průdek Filip 3:0, Cibulka Radek 3:0, Straka Dominik 3:1, Straka Vlastimil 3:0, WO 0:3, body hostů: Hora Karel 0:3, Bureš Sebastian 0:3, Kosek David 0:2, Lebloch Pavel 1:3, Malovaný Petr 0:1, WO 3:0), SK Březí A - MSK Břeclav A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karbula Lukáš 2:2, Dobiáš Rudolf 3:1, Chromík Martin 3:1, Rašovský Daniel 3:1, body hostů: Blažek Daniel 2:2, Klenovec Ondřej 2:2, Koberová Klára 1:3, Beneš Lukáš 0:4),
2. kolo:
SK Zaječí A - MSK Břeclav A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hasilík Milan 3:1, Šlancar Zbyněk 2:2, Zhejbal Jiří 1:3, Jusko Andrej 3:1, body hostů: Krejčiřík Stanislav 2:2, Klenovec Josef 1:3, Blažek Daniel 0:4, Klenovec Ondřej 4:0), SK ST Bulhary A - SK Březí A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kosek David 0:4, Bureš Sebastian 0:4, Lebloch Pavel 1:3, Hora Karel 0:4, body hostů: Karbula Lukáš 4:0, Dobiáš Rudolf 3:1, Chromík Martin 4:0, Rašovský Daniel 4:0), STP Mikulov D - Sokol Rakvice C -:- (ODLOŽENO), Sokol Pouzdřany A - Sokol Velké Němčice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halámek Zdeněk 0:4, Geier Ivo 3:1, Halámek Michal 4:0, Halámek Radek ml. 1:3, body hostů: Hrnčíř Dominik 3:1, Hruška Jaroslav st. 1:3, Hrnčíř Leoš 2:2, Smetana Jaroslav 2:2), Sokol Šakvice A - SPORT Němčičky C 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jakubčík Jiří 4:0, Šmíd Zdeněk 2:2, Charoušek Richard 4:0, WO 0:5, body hostů: Ulica Jaromír 1:2, Stávek Josef 0:3, Blaško Květoslav 1:2, Suský Josef 0:3, WO 5:0), Orel Šitbořice B - Sokol Vranovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halasová Ludmila 4:0, Halas Pavel st. 2:1, Vozdecký Jaromír 3:1, Vodáková Aneta 4:0, WO 1:0, body hostů: Zmrzlík Pavel 0:4, Veselá Pavlína 0:4, Němeček Miloš 0:3, Goliáš Petr 2:2, WO 0:1),
3. kolo:
Sokol Vranovice B - SK Zaječí A -:- (ZRUŠENO), SPORT Němčičky C - Orel Šitbořice B -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice C - Sokol Šakvice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Rakvice C - Sokol Pouzdřany A -:- (ZRUŠENO), SK Březí A - STP Mikulov D -:- (ZRUŠENO), MSK Břeclav A - SK ST Bulhary A -:- (ZRUŠENO),
4. kolo:
SK Zaječí A - SK ST Bulhary A -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov D - MSK Břeclav A -:- (ZRUŠENO), Sokol Pouzdřany A - SK Březí A -:- (ZRUŠENO), Sokol Šakvice A - Sokol Rakvice C -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice B - Sokol Velké Němčice C -:- (ZRUŠENO), Sokol Vranovice B - SPORT Němčičky C -:- (ZRUŠENO),
5. kolo:
SPORT Němčičky C - SK Zaječí A -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice C - Sokol Vranovice B -:- (ZRUŠENO), Sokol Rakvice C - Orel Šitbořice B -:- (ZRUŠENO), SK Březí A - Sokol Šakvice A -:- (ZRUŠENO), MSK Břeclav A - Sokol Pouzdřany A -:- (ZRUŠENO), SK ST Bulhary A - STP Mikulov D -:- (ZRUŠENO),
6. kolo:
SK Zaječí A - STP Mikulov D -:- (ZRUŠENO), Sokol Pouzdřany A - SK ST Bulhary A -:- (ZRUŠENO), Sokol Šakvice A - MSK Břeclav A -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice B - SK Březí A -:- (ZRUŠENO), Sokol Vranovice B - Sokol Rakvice C -:- (ZRUŠENO), SPORT Němčičky C - Sokol Velké Němčice C -:- (ZRUŠENO),
7. kolo:
Sokol Velké Němčice C - SK Zaječí A -:- (ZRUŠENO), Sokol Rakvice C - SPORT Němčičky C -:- (ZRUŠENO), SK Březí A - Sokol Vranovice B -:- (ZRUŠENO), MSK Břeclav A - Orel Šitbořice B -:- (ZRUŠENO), SK ST Bulhary A - Sokol Šakvice A -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov D - Sokol Pouzdřany A -:- (ZRUŠENO),
8. kolo:
SK Zaječí A - Sokol Pouzdřany A -:- (ZRUŠENO), Sokol Šakvice A - STP Mikulov D -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice B - SK ST Bulhary A -:- (ZRUŠENO), Sokol Vranovice B - MSK Břeclav A -:- (ZRUŠENO), SPORT Němčičky C - SK Březí A -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice C - Sokol Rakvice C -:- (ZRUŠENO),
9. kolo:
Sokol Rakvice C - SK Zaječí A -:- (ZRUŠENO), SK Březí A - Sokol Velké Němčice C -:- (ZRUŠENO), MSK Břeclav A - SPORT Němčičky C -:- (ZRUŠENO), SK ST Bulhary A - Sokol Vranovice B -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov D - Orel Šitbořice B -:- (ZRUŠENO), Sokol Pouzdřany A - Sokol Šakvice A -:- (ZRUŠENO),
10. kolo:
SK Zaječí A - Sokol Šakvice A -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice B - Sokol Pouzdřany A -:- (ZRUŠENO), Sokol Vranovice B - STP Mikulov D -:- (ZRUŠENO), SPORT Němčičky C - SK ST Bulhary A -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice C - MSK Břeclav A -:- (ZRUŠENO), Sokol Rakvice C - SK Březí A -:- (ZRUŠENO),
11. kolo:
SK Březí A - SK Zaječí A -:- (ZRUŠENO), MSK Břeclav A - Sokol Rakvice C -:- (ZRUŠENO), SK ST Bulhary A - Sokol Velké Němčice C -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov D - SPORT Němčičky C -:- (ZRUŠENO), Sokol Pouzdřany A - Sokol Vranovice B -:- (ZRUŠENO), Sokol Šakvice A - Orel Šitbořice B -:- (ZRUŠENO),
12. kolo:
SK Zaječí A - Orel Šitbořice B -:- (ZRUŠENO), Sokol Šakvice A - Sokol Vranovice B -:- (ZRUŠENO), Sokol Pouzdřany A - SPORT Němčičky C -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov D - Sokol Velké Němčice C -:- (ZRUŠENO), SK ST Bulhary A - Sokol Rakvice C -:- (ZRUŠENO), MSK Břeclav A - SK Březí A -:- (ZRUŠENO),
13. kolo:
MSK Břeclav A - SK Zaječí A -:- (ZRUŠENO), SK Březí A - SK ST Bulhary A -:- (ZRUŠENO), Sokol Rakvice C - STP Mikulov D -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice C - Sokol Pouzdřany A -:- (ZRUŠENO), SPORT Němčičky C - Sokol Šakvice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Vranovice B - Orel Šitbořice B -:- (ZRUŠENO),
14. kolo:
SK Zaječí A - Sokol Vranovice B -:-, Orel Šitbořice B - SPORT Němčičky C -:-, Sokol Šakvice A - Sokol Velké Němčice C -:-, Sokol Pouzdřany A - Sokol Rakvice C -:-, STP Mikulov D - SK Březí A -:-, SK ST Bulhary A - MSK Břeclav A -:-,
15. kolo:
SK ST Bulhary A - SK Zaječí A -:-, MSK Břeclav A - STP Mikulov D -:-, SK Březí A - Sokol Pouzdřany A -:-, Sokol Rakvice C - Sokol Šakvice A -:-, Sokol Velké Němčice C - Orel Šitbořice B -:-, SPORT Němčičky C - Sokol Vranovice B -:-,
16. kolo:
SK Zaječí A - SPORT Němčičky C -:-, Sokol Vranovice B - Sokol Velké Němčice C -:-, Orel Šitbořice B - Sokol Rakvice C -:-, Sokol Šakvice A - SK Březí A -:-, Sokol Pouzdřany A - MSK Břeclav A -:-, STP Mikulov D - SK ST Bulhary A -:-,
17. kolo:
STP Mikulov D - SK Zaječí A -:-, SK ST Bulhary A - Sokol Pouzdřany A -:-, MSK Břeclav A - Sokol Šakvice A -:-, SK Březí A - Orel Šitbořice B -:-, Sokol Rakvice C - Sokol Vranovice B -:-, Sokol Velké Němčice C - SPORT Němčičky C -:-,
18. kolo:
SK Zaječí A - Sokol Velké Němčice C -:-, SPORT Němčičky C - Sokol Rakvice C -:-, Sokol Vranovice B - SK Březí A -:-, Orel Šitbořice B - MSK Břeclav A -:-, Sokol Šakvice A - SK ST Bulhary A -:-, Sokol Pouzdřany A - STP Mikulov D -:-,
19. kolo:
Sokol Pouzdřany A - SK Zaječí A -:-, STP Mikulov D - Sokol Šakvice A -:-, SK ST Bulhary A - Orel Šitbořice B -:-, MSK Břeclav A - Sokol Vranovice B -:-, SK Březí A - SPORT Němčičky C -:-, Sokol Rakvice C - Sokol Velké Němčice C -:-,
20. kolo:
SK Zaječí A - Sokol Rakvice C -:-, Sokol Velké Němčice C - SK Březí A -:-, SPORT Němčičky C - MSK Břeclav A -:-, Sokol Vranovice B - SK ST Bulhary A -:-, Orel Šitbořice B - STP Mikulov D -:-, Sokol Šakvice A - Sokol Pouzdřany A -:-,
21. kolo:
Sokol Šakvice A - SK Zaječí A -:-, Sokol Pouzdřany A - Orel Šitbořice B -:-, STP Mikulov D - Sokol Vranovice B -:-, SK ST Bulhary A - SPORT Němčičky C -:-, MSK Břeclav A - Sokol Velké Němčice C -:-, SK Březí A - Sokol Rakvice C -:-,
22. kolo:
SK Zaječí A - SK Březí A -:-, Sokol Rakvice C - MSK Břeclav A -:-, Sokol Velké Němčice C - SK ST Bulhary A -:-, SPORT Němčičky C - STP Mikulov D -:-, Sokol Vranovice B - Sokol Pouzdřany A -:-, Orel Šitbořice B - Sokol Šakvice A -:-,
OP 4. třídy
1. kolo:
MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - SK Zaječí B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Jakub 1:3, Klepáčová Daniela 1:3, Jungová Nicol 0:4, Beneš Lukáš 0:4, body hostů: Klein Kamil 4:0, Popovský Kamil 4:0, Radkovič Radek 2:2, Jarůšek Vladimír 4:0), Sokol Křepice B - SPIN Lednice E 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Papež Radek 4:0, Rubeš Jakub 2:2, Brychta Ivo 1:3, WO 0:5, body hostů: Tisar Jaroslav 0:3, Loukota Zdeněk ml. 1:2, Jelínek Jaromír 2:1, Gregor Miroslav 2:1, WO 5:0), SK Březí B - Sokol Morkůvky A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klaška Lukáš 4:0, Prachař Pavel 4:0, Smejkal Oldřich 2:0, Chromík Milan 4:0, Rašovský Damian 1:1, body hostů: Páleník Jarmil 1:3, Brzobohatý Pavel 0:4, Žáček Patrik 0:4, Lösslová Kristýna 0:4), Sokol Pouzdřany B - STP Mikulov E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halámek Radek 1:1, Geier David 4:0, Čížek Martin 2:2, Vybíral Zdeněk 3:0, Matýska David 1:1, WO 0:1, body hostů: Benko David 1:2, Brož Vítězslav 0:4, Mach Ludvík 1:3, Novotný Mikuláš 2:2, WO 1:0), Sokol Brumovice C - TJ Jevišovka-Drnholec C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miklík Pavel ml. 0:4, Polák Milan 2:2, Šišma Ondřej 3:1, Zítka Lukáš 0:4, body hostů: Tomola Vladimír 2:2, Tomolová Anna 4:0, Kovář Pavel 2:2, Tomola Jaroslav 3:1), SK Zaječí C - Sokol Klobouky u Brna D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Osička Jaroslav 3:0, Osička Radovan 2:1, Svoboda Martin 0:3, Létal Dušan 1:2, WO 5:0, body hostů: Bedřichová Ema 3:1, Bobková Karolína 2:2, Kocman Šimon 1:3, WO 0:5),
2. kolo:
SK Zaječí B - Sokol Klobouky u Brna D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Radkovič Radek 3:1, Radkovič Zdeněk 3:1, Popovský Kamil 4:0, Klein Kamil 3:1, body hostů: Bedřichová Ema 1:3, Hutáková Pavla nejml. 2:2, Bobková Karolína 0:4, Kocman Šimon 0:4), TJ Jevišovka-Drnholec C - SK Zaječí C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomolová Anna 4:0, Tomola Jaroslav 3:1, Kovář Pavel 4:0, Tomola Vladimír 3:1, body hostů: Létal Dušan 2:2, Martinec Aleš 0:4, Osička Radovan 0:4, Svoboda Martin 0:4), STP Mikulov E - Sokol Brumovice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Michal 2:2, Mach Ludvík 1:3, Benko David 2:2, Kalousová Sandra 3:1, body hostů: Miklík Pavel ml. 0:4, Šišma Ondřej 4:0, Zítka Lukáš 1:3, Miklík Pavel 3:1), Sokol Morkůvky A - Sokol Pouzdřany B 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Páleník Jarmil 1:3, Knoll Petr 3:1, Brzobohatý Pavel 0:4, WO 0:5, body hostů: Vybíral Zdeněk 3:0, Geier David 2:1, Matýska David 1:2, Čížek Martin 2:1, WO 5:0), SPIN Lednice E - SK Březí B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Loukota Zdeněk ml. 2:2, Tisar Jaroslav 2:1, Jelínek Jaromír 4:0, Gregor Miroslav 4:0, Vitoul Tomáš 0:1, body hostů: Sýkora Jan 2:2, Prachař Pavel 0:4, Smejkal Oldřich 1:3, Klaška Lukáš 1:3), MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - Sokol Křepice B 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jungová Nicol 0:3, Janoušek Radek 1:2, Král Jakub 0:3, Klepáčová Daniela 0:3, WO 5:0, body hostů: Brychta Ivo 3:1, Papež Radek 4:0, Rubeš Jakub 4:0, WO 0:5),
3. kolo:
Sokol Křepice B - SK Zaječí B -:- (ZRUŠENO), SK Březí B - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:- (ZRUŠENO), Sokol Pouzdřany B - SPIN Lednice E -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice C - Sokol Morkůvky A -:- (ZRUŠENO), SK Zaječí C - STP Mikulov E -:- (ZRUŠENO), Sokol Klobouky u Brna D - TJ Jevišovka-Drnholec C -:- (ZRUŠENO),
4. kolo:
SK Zaječí B - TJ Jevišovka-Drnholec C -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov E - Sokol Klobouky u Brna D -:- (ZRUŠENO), Sokol Morkůvky A - SK Zaječí C -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice E - Sokol Brumovice C -:- (ZRUŠENO), MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - Sokol Pouzdřany B -:- (ZRUŠENO), Sokol Křepice B - SK Březí B -:- (ZRUŠENO),
5. kolo:
SK Březí B - SK Zaječí B -:- (ZRUŠENO), Sokol Pouzdřany B - Sokol Křepice B -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice C - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:- (ZRUŠENO), SK Zaječí C - SPIN Lednice E -:- (ZRUŠENO), Sokol Klobouky u Brna D - Sokol Morkůvky A -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec C - STP Mikulov E -:- (ZRUŠENO),
6. kolo:
SK Zaječí B - STP Mikulov E -:- (ZRUŠENO), Sokol Morkůvky A - TJ Jevišovka-Drnholec C -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice E - Sokol Klobouky u Brna D -:- (ZRUŠENO), MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - SK Zaječí C -:- (ZRUŠENO), Sokol Křepice B - Sokol Brumovice C -:- (ZRUŠENO), SK Březí B - Sokol Pouzdřany B -:- (ZRUŠENO),
7. kolo:
Sokol Pouzdřany B - SK Zaječí B -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice C - SK Březí B -:- (ZRUŠENO), SK Zaječí C - Sokol Křepice B -:- (ZRUŠENO), Sokol Klobouky u Brna D - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec C - SPIN Lednice E -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov E - Sokol Morkůvky A -:- (ZRUŠENO),
8. kolo:
SK Zaječí B - Sokol Morkůvky A -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice E - STP Mikulov E -:- (ZRUŠENO), MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - TJ Jevišovka-Drnholec C -:- (ZRUŠENO), Sokol Křepice B - Sokol Klobouky u Brna D -:- (ZRUŠENO), SK Březí B - SK Zaječí C -:- (ZRUŠENO), Sokol Pouzdřany B - Sokol Brumovice C -:- (ZRUŠENO),
9. kolo:
Sokol Brumovice C - SK Zaječí B -:- (ZRUŠENO), SK Zaječí C - Sokol Pouzdřany B -:- (ZRUŠENO), Sokol Klobouky u Brna D - SK Březí B -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec C - Sokol Křepice B -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov E - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:- (ZRUŠENO), Sokol Morkůvky A - SPIN Lednice E -:- (ZRUŠENO),
10. kolo:
SK Zaječí B - SPIN Lednice E -:- (ZRUŠENO), MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - Sokol Morkůvky A -:- (ZRUŠENO), Sokol Křepice B - STP Mikulov E -:- (ZRUŠENO), SK Březí B - TJ Jevišovka-Drnholec C -:- (ZRUŠENO), Sokol Pouzdřany B - Sokol Klobouky u Brna D -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice C - SK Zaječí C -:- (ZRUŠENO),
11. kolo:
SK Zaječí C - SK Zaječí B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Osička Jaroslav 0:2, Osička Radovan 0:4, Létal Dušan 2:2, Svoboda Martin 0:4, Martinec Aleš 0:2, body hostů: Klein Kamil 4:0, Radkovič Zdeněk 4:0, Jarůšek Vladimír 3:1, Radkovič Radek 3:1), Sokol Klobouky u Brna D - Sokol Brumovice C -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec C - Sokol Pouzdřany B -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov E - SK Březí B -:- (ZRUŠENO), Sokol Morkůvky A - Sokol Křepice B -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice E - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:- (ZRUŠENO),
12. kolo:
SK Zaječí B - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice E - Sokol Křepice B -:- (ZRUŠENO), Sokol Morkůvky A - SK Březí B -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov E - Sokol Pouzdřany B -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec C - Sokol Brumovice C -:- (ZRUŠENO), Sokol Klobouky u Brna D - SK Zaječí C -:- (ZRUŠENO),
13. kolo:
Sokol Klobouky u Brna D - SK Zaječí B -:- (ZRUŠENO), SK Zaječí C - TJ Jevišovka-Drnholec C -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice C - STP Mikulov E -:- (ZRUŠENO), Sokol Pouzdřany B - Sokol Morkůvky A -:- (ZRUŠENO), SK Březí B - SPIN Lednice E -:- (ZRUŠENO), Sokol Křepice B - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:- (ZRUŠENO),
14. kolo:
SK Zaječí B - Sokol Křepice B -:-, MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - SK Březí B -:-, SPIN Lednice E - Sokol Pouzdřany B -:-, Sokol Morkůvky A - Sokol Brumovice C -:-, STP Mikulov E - SK Zaječí C -:-, TJ Jevišovka-Drnholec C - Sokol Klobouky u Brna D -:-,
15. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec C - SK Zaječí B -:-, Sokol Klobouky u Brna D - STP Mikulov E -:-, SK Zaječí C - Sokol Morkůvky A -:-, Sokol Brumovice C - SPIN Lednice E -:-, Sokol Pouzdřany B - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:-, SK Březí B - Sokol Křepice B -:-,
16. kolo:
SK Zaječí B - SK Březí B -:-, Sokol Křepice B - Sokol Pouzdřany B -:-, MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - Sokol Brumovice C -:-, SPIN Lednice E - SK Zaječí C -:-, Sokol Morkůvky A - Sokol Klobouky u Brna D -:-, STP Mikulov E - TJ Jevišovka-Drnholec C -:-,
17. kolo:
STP Mikulov E - SK Zaječí B -:-, TJ Jevišovka-Drnholec C - Sokol Morkůvky A -:-, Sokol Klobouky u Brna D - SPIN Lednice E -:-, SK Zaječí C - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:-, Sokol Brumovice C - Sokol Křepice B -:-, Sokol Pouzdřany B - SK Březí B -:-,
18. kolo:
SK Zaječí B - Sokol Pouzdřany B -:-, SK Březí B - Sokol Brumovice C -:-, Sokol Křepice B - SK Zaječí C -:-, MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - Sokol Klobouky u Brna D -:-, SPIN Lednice E - TJ Jevišovka-Drnholec C -:-, Sokol Morkůvky A - STP Mikulov E -:-,
19. kolo:
Sokol Morkůvky A - SK Zaječí B -:-, STP Mikulov E - SPIN Lednice E -:-, TJ Jevišovka-Drnholec C - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:-, Sokol Klobouky u Brna D - Sokol Křepice B -:-, SK Zaječí C - SK Březí B -:-, Sokol Brumovice C - Sokol Pouzdřany B -:-,
20. kolo:
SK Zaječí B - Sokol Brumovice C -:-, Sokol Pouzdřany B - SK Zaječí C -:-, SK Březí B - Sokol Klobouky u Brna D -:-, Sokol Křepice B - TJ Jevišovka-Drnholec C -:-, MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - STP Mikulov E -:-, SPIN Lednice E - Sokol Morkůvky A -:-,
21. kolo:
SPIN Lednice E - SK Zaječí B -:-, Sokol Morkůvky A - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:-, STP Mikulov E - Sokol Křepice B -:-, TJ Jevišovka-Drnholec C - SK Březí B -:-, Sokol Klobouky u Brna D - Sokol Pouzdřany B -:-, SK Zaječí C - Sokol Brumovice C -:-,
22. kolo:
SK Zaječí B - SK Zaječí C -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice C - Sokol Klobouky u Brna D -:-, Sokol Pouzdřany B - TJ Jevišovka-Drnholec C -:-, SK Březí B - STP Mikulov E -:-, Sokol Křepice B - Sokol Morkůvky A -:-, MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - SPIN Lednice E -:-,
OP 5. třídy
1. kolo:
Agrotec Hustopeče C - Sokol Tvrdonice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wech Tomáš 1:3, Topinka Ondřej 0:4, Sedláček Jakub 0:4, Ovesný Marek 0:4, body hostů: Bartošek František 4:0, Láníček Vítězslav 3:0, Hunkař Marek 4:0, Hasil Pavel 4:0, Brychta Josef 0:1), TJ Jevišovka-Drnholec D - Sokol Brumovice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hušek David 3:1, Schmidt František 2:2, Svoboda Zdeněk 4:0, Trněná Anna 2:2, body hostů: Zítková Sára 0:4, Ševela František ml. 0:4, Zítka Lukáš 3:1, Dufek Matyas 2:2), TJ Milovice A - Sokol Velké Němčice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hupka Andrej 3:1, Barvíř Tomáš 3:1, Fojt Jaromír 0:4, Zigáček Marek 0:3, Šimeček Jiří 0:1, body hostů: Sedláček Libor 2:2, Hrnčíř Dominik 3:1, Sedláček Petr 2:2, Kern Jan 3:1), Sokol Morkůvky B - Sokol Lanžhot E 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Páleník Jarmil 1:3, Lösslová Kristýna 0:4, Klusák Martin 0:4, Svojanovský Tomáš 0:4, body hostů: Pijáček Vladimír 4:0, Kulhavý Vojtěch 4:0, Pfeffer Milan 4:0, Fojtík Jaroslav 3:1), SPIN Lednice F - SK ST Bulhary B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sicha Zbyněk 0:3, Urban Rostislav 2:2, Vitoul Tomáš 1:3, Drobilič Filip 0:4, WO 1:0, body hostů: Antoš Jan 3:1, Polák Michal 3:0, Malovaný Petr 4:0, Pek Richard 2:2, WO 0:1), SK Březí C - Orel Šitbořice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cvrček Michal 2:2, Štvrtecký René 1:3, Kornhauser Pavel 3:1, Lásková Helena 0:2, Zeiner Max 0:2, body hostů: Zelinka Roman 2:2, Bedřich Josef 4:0, Urbánek Josef 1:1, Lengál Jaroslav 3:1, Studnický Jan 0:2),
2. kolo:
Sokol Tvrdonice B - Orel Šitbořice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brychta Josef 1:3, Hasil Pavel 3:1, Hunkař Marek 3:1, Pyskatý Roman 4:0, body hostů: Vokál Radek 3:1, Bedřich Josef 1:3, Lengál Jaroslav 0:4, Zelinka Roman 1:3), SK ST Bulhary B - SK Březí C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pek Richard 1:3, Jurkovič Stanislav 1:3, Malovaný Petr 3:1, Chovanec Radek 3:1, body hostů: Chromík Milan 2:2, Cvrček Michal 3:1, Lásková Helena 0:4, Kornhauser Pavel 3:1), Sokol Lanžhot E - SPIN Lednice F 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fojtík Jaroslav 3:1, Pijáček Vladimír 4:0, Pfeffer Milan 3:0, Kulhavý Vojtěch 2:2, WO 1:0, body hostů: Pešl Jan 0:4, Urban Rostislav 0:4, Tisar Jaroslav 1:3, Jelínek Jaromír 2:1, WO 0:1), Sokol Velké Němčice D - Sokol Morkůvky B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Petr 1:3, Sedláček Libor 2:2, Kern Jan 4:0, Hrnčíř Dominik 2:2, body hostů: Páleník Jarmil 3:1, Pučálka Richard 3:1, Žáček Patrik 0:4, Hoško Dominik 1:3), Sokol Brumovice D - TJ Milovice A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šišma Marek 2:1, Zítková Sára 0:3, Ševela František ml. 0:3, Zítka Lukáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Barvíř Tomáš st. 4:0, Bajko Jan 2:2, Šimeček Jiří 2:2, WO 0:5), Agrotec Hustopeče C - TJ Jevišovka-Drnholec D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Jakub 3:1, Topinka Ondřej 3:1, Wech Tomáš 0:4, Pleskač Jan 3:1, body hostů: Mrenica Ondřej 1:3, Smíšek Libor 1:3, Trněná Anna 1:3, Svoboda Zdeněk 4:0),
3. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec D - Sokol Tvrdonice B -:- (ZRUŠENO), TJ Milovice A - Agrotec Hustopeče C -:- (ZRUŠENO), Sokol Morkůvky B - Sokol Brumovice D -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice F - Sokol Velké Němčice D -:- (ZRUŠENO), SK Březí C - Sokol Lanžhot E -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice C - SK ST Bulhary B -:- (ZRUŠENO),
4. kolo:
Sokol Tvrdonice B - SK ST Bulhary B -:- (ZRUŠENO), Sokol Lanžhot E - Orel Šitbořice C -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice D - SK Březí C -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice D - SPIN Lednice F -:- (ZRUŠENO), Agrotec Hustopeče C - Sokol Morkůvky B -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec D - TJ Milovice A -:- (ZRUŠENO),
5. kolo:
TJ Milovice A - Sokol Tvrdonice B -:- (ZRUŠENO), Sokol Morkůvky B - TJ Jevišovka-Drnholec D -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice F - Agrotec Hustopeče C -:- (ZRUŠENO), SK Březí C - Sokol Brumovice D -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice C - Sokol Velké Němčice D -:- (ZRUŠENO), SK ST Bulhary B - Sokol Lanžhot E -:- (ZRUŠENO),
6. kolo:
Sokol Tvrdonice B - Sokol Lanžhot E -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice D - SK ST Bulhary B -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice D - Orel Šitbořice C -:- (ZRUŠENO), Agrotec Hustopeče C - SK Březí C -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec D - SPIN Lednice F -:- (ZRUŠENO), TJ Milovice A - Sokol Morkůvky B -:- (ZRUŠENO),
7. kolo:
Sokol Morkůvky B - Sokol Tvrdonice B -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice F - TJ Milovice A -:- (ZRUŠENO), SK Březí C - TJ Jevišovka-Drnholec D -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice C - Agrotec Hustopeče C -:- (ZRUŠENO), SK ST Bulhary B - Sokol Brumovice D -:- (ZRUŠENO), Sokol Lanžhot E - Sokol Velké Němčice D -:- (ZRUŠENO),
8. kolo:
Sokol Tvrdonice B - Sokol Velké Němčice D -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice D - Sokol Lanžhot E -:- (ZRUŠENO), Agrotec Hustopeče C - SK ST Bulhary B -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec D - Orel Šitbořice C -:- (ZRUŠENO), TJ Milovice A - SK Březí C -:- (ZRUŠENO), Sokol Morkůvky B - SPIN Lednice F -:- (ZRUŠENO),
9. kolo:
SPIN Lednice F - Sokol Tvrdonice B -:- (ZRUŠENO), SK Březí C - Sokol Morkůvky B -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice C - TJ Milovice A -:- (ZRUŠENO), SK ST Bulhary B - TJ Jevišovka-Drnholec D -:- (ZRUŠENO), Sokol Lanžhot E - Agrotec Hustopeče C -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice D - Sokol Brumovice D -:- (ZRUŠENO),
10. kolo:
Sokol Tvrdonice B - Sokol Brumovice D -:- (ZRUŠENO), Agrotec Hustopeče C - Sokol Velké Němčice D -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec D - Sokol Lanžhot E -:- (ZRUŠENO), TJ Milovice A - SK ST Bulhary B -:- (ZRUŠENO), Sokol Morkůvky B - Orel Šitbořice C -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice F - SK Březí C -:- (ZRUŠENO),
11. kolo:
SK Březí C - Sokol Tvrdonice B -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice C - SPIN Lednice F -:- (ZRUŠENO), SK ST Bulhary B - Sokol Morkůvky B -:- (ZRUŠENO), Sokol Lanžhot E - TJ Milovice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice D - TJ Jevišovka-Drnholec D -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice D - Agrotec Hustopeče C -:- (ZRUŠENO),
12. kolo:
Sokol Tvrdonice B - Agrotec Hustopeče C -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice D - TJ Jevišovka-Drnholec D -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice D - TJ Milovice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Lanžhot E - Sokol Morkůvky B -:- (ZRUŠENO), SK ST Bulhary B - SPIN Lednice F -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice C - SK Březí C -:- (ZRUŠENO),
13. kolo:
Orel Šitbořice C - Sokol Tvrdonice B -:- (ZRUŠENO), SK Březí C - SK ST Bulhary B -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice F - Sokol Lanžhot E -:- (ZRUŠENO), Sokol Morkůvky B - Sokol Velké Němčice D -:- (ZRUŠENO), TJ Milovice A - Sokol Brumovice D -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec D - Agrotec Hustopeče C -:- (ZRUŠENO),
14. kolo:
Sokol Tvrdonice B - TJ Jevišovka-Drnholec D -:-, Agrotec Hustopeče C - TJ Milovice A -:-, Sokol Brumovice D - Sokol Morkůvky B -:-, Sokol Velké Němčice D - SPIN Lednice F -:-, Sokol Lanžhot E - SK Březí C -:-, SK ST Bulhary B - Orel Šitbořice C -:-,
15. kolo:
SK ST Bulhary B - Sokol Tvrdonice B -:-, Orel Šitbořice C - Sokol Lanžhot E -:-, SK Březí C - Sokol Velké Němčice D -:-, SPIN Lednice F - Sokol Brumovice D -:-, Sokol Morkůvky B - Agrotec Hustopeče C -:-, TJ Milovice A - TJ Jevišovka-Drnholec D -:-,
16. kolo:
Sokol Tvrdonice B - TJ Milovice A -:-, TJ Jevišovka-Drnholec D - Sokol Morkůvky B -:-, Agrotec Hustopeče C - SPIN Lednice F -:-, Sokol Brumovice D - SK Březí C -:-, Sokol Velké Němčice D - Orel Šitbořice C -:-, Sokol Lanžhot E - SK ST Bulhary B -:-,
17. kolo:
Sokol Lanžhot E - Sokol Tvrdonice B -:-, SK ST Bulhary B - Sokol Velké Němčice D -:-, Orel Šitbořice C - Sokol Brumovice D -:-, SK Březí C - Agrotec Hustopeče C -:-, SPIN Lednice F - TJ Jevišovka-Drnholec D -:-, Sokol Morkůvky B - TJ Milovice A -:-,
18. kolo:
Sokol Tvrdonice B - Sokol Morkůvky B -:-, TJ Milovice A - SPIN Lednice F -:-, TJ Jevišovka-Drnholec D - SK Březí C -:-, Agrotec Hustopeče C - Orel Šitbořice C -:-, Sokol Brumovice D - SK ST Bulhary B -:-, Sokol Velké Němčice D - Sokol Lanžhot E -:-,
19. kolo:
Sokol Velké Němčice D - Sokol Tvrdonice B -:-, Sokol Lanžhot E - Sokol Brumovice D -:-, SK ST Bulhary B - Agrotec Hustopeče C -:-, Orel Šitbořice C - TJ Jevišovka-Drnholec D -:-, SK Březí C - TJ Milovice A -:-, SPIN Lednice F - Sokol Morkůvky B -:-,
20. kolo:
Sokol Tvrdonice B - SPIN Lednice F -:-, Sokol Morkůvky B - SK Březí C -:-, TJ Milovice A - Orel Šitbořice C -:-, TJ Jevišovka-Drnholec D - SK ST Bulhary B -:-, Agrotec Hustopeče C - Sokol Lanžhot E -:-, Sokol Brumovice D - Sokol Velké Němčice D -:-,
21. kolo:
Sokol Brumovice D - Sokol Tvrdonice B -:-, Sokol Velké Němčice D - Agrotec Hustopeče C -:-, Sokol Lanžhot E - TJ Jevišovka-Drnholec D -:-, SK ST Bulhary B - TJ Milovice A -:-, Orel Šitbořice C - Sokol Morkůvky B -:-, SK Březí C - SPIN Lednice F -:-,
22. kolo:
Sokol Tvrdonice B - SK Březí C -:-, SPIN Lednice F - Orel Šitbořice C -:-, Sokol Morkůvky B - SK ST Bulhary B -:-, TJ Milovice A - Sokol Lanžhot E -:-, TJ Jevišovka-Drnholec D - Sokol Velké Němčice D -:-, Agrotec Hustopeče C - Sokol Brumovice D -:-,
OP dorostu 1. třídy
1. kolo:
Agrotec Hustopeče A - Sokol Pouzdřany A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ovesný Marek 1:2, Topinka Ondřej 3:0, Sedláček Jakub 2:1, body hostů: Geier David 2:1, Čížek Martin 1:2, Křížek Tomáš 0:3), Sokol Kobylí A - Sokol Morkůvky A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Viktorýn Michal 0:2, Mrázek Petr 1:1, Poulík Matyáš 0:2, WO 3:0, body hostů: Knoll Petr 2:1, Hanák Daniel 3:0, WO 0:3), Sokol Brumovice A - STP Mikulov A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šišma Ondřej 2:1, Zítka Lukáš 0:3, Šišma Marek 0:1, Dufek Matyas 0:2, body hostů: Kalous Jakub 2:1, Kalousová Sandra 3:0, Novotný Mikuláš 2:1), MSK Břeclav A - SK Březí A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beneš Lukáš 1:2, Klenovec Ondřej 1:2, Koberová Klára 1:2, body hostů: Chromík Martin 3:0, Rašovský Daniel 3:0, Zeiner Max 0:1, Rašovský Damian 0:2),
2. kolo:
Sokol Pouzdřany A - SK Březí A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matýska David 1:2, Geier David 3:0, Čížek Martin 3:0, body hostů: Cvrčková Tereza 0:3, Zeiner Max 1:2, Rašovský Damian 1:2), STP Mikulov A - MSK Břeclav A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotný Mikuláš 0:3, Kalousová Sandra 1:2, Kalous Jakub 0:2, Langová Kateřina 0:1, body hostů: Němeček Radek 3:0, Koberová Klára 3:0, Klenovec Ondřej 2:1), Sokol Klobouky u Brna A - Sokol Brumovice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bedřichová Ema 3:0, Pilát Ondřej 3:0, Hutáková Pavla nejml. 3:0, body hostů: Ševela František ml. 0:3, Zítková Sára 0:3, Dufek Matyas 0:3), Agrotec Hustopeče A - Sokol Kobylí A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Wech Tomáš 1:2, Topinka Ondřej 2:1, Sedláček Jakub 3:0, body hostů: Viktorýn Michal 0:3, Studýnka Jakub 1:2, Mrázek Petr 2:1),
3. kolo:
Sokol Kobylí A - Sokol Pouzdřany A -:-, Sokol Brumovice A - Sokol Morkůvky A -:-, MSK Břeclav A - Sokol Klobouky u Brna A -:-, SK Březí A - STP Mikulov A -:-,
4. kolo:
Sokol Pouzdřany A - STP Mikulov A -:-, Sokol Klobouky u Brna A - SK Březí A -:-, Sokol Morkůvky A - MSK Břeclav A -:-, Agrotec Hustopeče A - Sokol Brumovice A -:-,
5. kolo:
Sokol Brumovice A - Sokol Kobylí A -:-, MSK Břeclav A - Agrotec Hustopeče A -:-, SK Březí A - Sokol Morkůvky A -:-, STP Mikulov A - Sokol Klobouky u Brna A -:-,
6. kolo:
Sokol Pouzdřany A - Sokol Klobouky u Brna A -:-, Sokol Morkůvky A - STP Mikulov A -:-, Agrotec Hustopeče A - SK Březí A -:-, Sokol Kobylí A - MSK Břeclav A -:-,
7. kolo:
Sokol Brumovice A - Sokol Pouzdřany A -:-, SK Březí A - Sokol Kobylí A -:-, STP Mikulov A - Agrotec Hustopeče A -:-, Sokol Klobouky u Brna A - Sokol Morkůvky A -:-,
8. kolo:
Sokol Pouzdřany A - Sokol Morkůvky A -:-, Agrotec Hustopeče A - Sokol Klobouky u Brna A -:-, Sokol Kobylí A - STP Mikulov A -:-, Sokol Brumovice A - MSK Břeclav A -:-,
9. kolo:
MSK Břeclav A - Sokol Pouzdřany A -:-, SK Březí A - Sokol Brumovice A -:-, Sokol Klobouky u Brna A - Sokol Kobylí A -:-, Sokol Morkůvky A - Agrotec Hustopeče A -:-,
10. kolo:
Sokol Pouzdřany A - Agrotec Hustopeče A -:-, Sokol Morkůvky A - Sokol Kobylí A -:-, STP Mikulov A - Sokol Brumovice A -:-, SK Březí A - MSK Břeclav A -:-,
11. kolo:
SK Březí A - Sokol Pouzdřany A -:-, MSK Břeclav A - STP Mikulov A -:-, Sokol Brumovice A - Sokol Klobouky u Brna A -:-, Sokol Kobylí A - Agrotec Hustopeče A -:-,
12. kolo:
Sokol Pouzdřany A - Sokol Kobylí A -:-, Sokol Morkůvky A - Sokol Brumovice A -:-, Sokol Klobouky u Brna A - MSK Břeclav A -:-, STP Mikulov A - SK Březí A -:-,
13. kolo:
STP Mikulov A - Sokol Pouzdřany A -:-, SK Březí A - Sokol Klobouky u Brna A -:-, MSK Břeclav A - Sokol Morkůvky A -:-, Sokol Brumovice A - Agrotec Hustopeče A -:-,
14. kolo:
Sokol Kobylí A - Sokol Brumovice A -:-, Agrotec Hustopeče A - MSK Břeclav A -:-, Sokol Morkůvky A - SK Březí A -:-, Sokol Klobouky u Brna A - STP Mikulov A -:-,
15. kolo:
Sokol Klobouky u Brna A - Sokol Pouzdřany A -:-, STP Mikulov A - Sokol Morkůvky A -:-, SK Březí A - Agrotec Hustopeče A -:-, MSK Břeclav A - Sokol Kobylí A -:-,
16. kolo:
Sokol Pouzdřany A - Sokol Brumovice A -:-, Sokol Kobylí A - SK Březí A -:-, Agrotec Hustopeče A - STP Mikulov A -:-, Sokol Morkůvky A - Sokol Klobouky u Brna A -:-,
17. kolo:
Sokol Morkůvky A - Sokol Pouzdřany A -:-, Sokol Klobouky u Brna A - Agrotec Hustopeče A -:-, STP Mikulov A - Sokol Kobylí A -:-, MSK Břeclav A - Sokol Brumovice A -:-,
18. kolo:
Sokol Pouzdřany A - MSK Břeclav A -:-, Sokol Brumovice A - SK Březí A -:-, Sokol Kobylí A - Sokol Klobouky u Brna A -:-, Agrotec Hustopeče A - Sokol Morkůvky A -:-,
OP dorostu 2. třídy
1. kolo:
Agrotec Hustopeče B - Sokol Brumovice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláček Stanislav 1:2, Wech Tomáš 3:0, Sedláček Matěj 2:1, body hostů: Ševela František ml. 1:2, Huňař Kamil 2:1, Zítková Sára 0:3), Sokol Rakvice A - SPORT Němčičky A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Markovič Jakub 1:2, Hrdina Radek 2:1, Tureček Miroslav 1:2, body hostů: Ovesný Josef 0:2, Šlancar Prokop 3:0, Ovesná Barbara 2:1, Malík Vojtěch 0:1), MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - STP Mikulov B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jungová Nicol 1:2, Klepáčová Daniela 3:0, Král Jakub 3:0, body hostů: Cupák Jakub 0:3, Kopřivová Eliška 1:2, Štvrtecká Markéta 1:2), Sokol Morkůvky B - TJ Jevišovka-Drnholec A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klusák Martin 3:0, Lösslová Kristýna 2:1, Lösslová Karolína 1:2, body hostů: Bergman Vladimír 1:2, Trněná Laura 2:1, Lukáčová Lucie 0:3),
2. kolo:
Sokol Brumovice B - TJ Jevišovka-Drnholec A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševela František ml. 1:2, Dufek Matyas 3:0, Huňař Kamil 3:0, body hostů: Lukáčová Klára 1:2, Lukáč Denis 1:2, Bergman Vladimír 0:3), STP Mikulov B - Sokol Morkůvky B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikulincová Stela 3:0, Machová Adélka 2:0, Langová Kateřina 3:0, Machová Zuzana 1:0, body hostů: Ryšavý Robin 0:3, Klusák Martin 0:3, Preisner Patrik 0:3), SPORT Němčičky A - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ovesná Barbara 0:3, Ovesný Josef 0:3, Šlancar Prokop 0:2, Malík Vojtěch 0:1, body hostů: Král Jakub 3:0, Jungová Nicol 3:0, Klepáčová Daniela 3:0), Agrotec Hustopeče B - Sokol Rakvice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chloupek Ondra 1:2, Růžička Jose 1:2, Střelec Rafael 2:1, body hostů: Němeček Václav 0:2, Tureček Miroslav 2:1, Hrdina Radek 3:0, Markovič Jakub 0:1),
3. kolo:
Sokol Rakvice A - Sokol Brumovice B -:-, MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - Agrotec Hustopeče B -:-, Sokol Morkůvky B - SPORT Němčičky A -:-, TJ Jevišovka-Drnholec A - STP Mikulov B -:-,
4. kolo:
Sokol Brumovice B - STP Mikulov B -:-, SPORT Němčičky A - TJ Jevišovka-Drnholec A -:-, Agrotec Hustopeče B - Sokol Morkůvky B -:-, Sokol Rakvice A - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:-,
5. kolo:
MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - Sokol Brumovice B -:-, Sokol Morkůvky B - Sokol Rakvice A -:-, TJ Jevišovka-Drnholec A - Agrotec Hustopeče B -:-, STP Mikulov B - SPORT Němčičky A -:-,
6. kolo:
Sokol Brumovice B - SPORT Němčičky A -:-, Agrotec Hustopeče B - STP Mikulov B -:-, Sokol Rakvice A - TJ Jevišovka-Drnholec A -:-, MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - Sokol Morkůvky B -:-,
7. kolo:
Sokol Morkůvky B - Sokol Brumovice B -:-, TJ Jevišovka-Drnholec A - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:-, STP Mikulov B - Sokol Rakvice A -:-, SPORT Němčičky A - Agrotec Hustopeče B -:-,
8. kolo:
Sokol Brumovice B - Agrotec Hustopeče B -:-, SPORT Němčičky A - Sokol Rakvice A -:-, STP Mikulov B - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:-, TJ Jevišovka-Drnholec A - Sokol Morkůvky B -:-,
9. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec A - Sokol Brumovice B -:-, Sokol Morkůvky B - STP Mikulov B -:-, MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - SPORT Němčičky A -:-, Sokol Rakvice A - Agrotec Hustopeče B -:-,
10. kolo:
Sokol Brumovice B - Sokol Rakvice A -:-, Agrotec Hustopeče B - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:-, SPORT Němčičky A - Sokol Morkůvky B -:-, STP Mikulov B - TJ Jevišovka-Drnholec A -:-,
11. kolo:
STP Mikulov B - Sokol Brumovice B -:-, TJ Jevišovka-Drnholec A - SPORT Němčičky A -:-, Sokol Morkůvky B - Agrotec Hustopeče B -:-, MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - Sokol Rakvice A -:-,
12. kolo:
Sokol Brumovice B - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:-, Sokol Rakvice A - Sokol Morkůvky B -:-, Agrotec Hustopeče B - TJ Jevišovka-Drnholec A -:-, SPORT Němčičky A - STP Mikulov B -:-,
13. kolo:
SPORT Němčičky A - Sokol Brumovice B -:-, STP Mikulov B - Agrotec Hustopeče B -:-, TJ Jevišovka-Drnholec A - Sokol Rakvice A -:-, Sokol Morkůvky B - MSK Břeclav-Tatran Poštorná B -:-,
14. kolo:
Sokol Brumovice B - Sokol Morkůvky B -:-, MSK Břeclav-Tatran Poštorná B - TJ Jevišovka-Drnholec A -:-, Sokol Rakvice A - STP Mikulov B -:-, Agrotec Hustopeče B - SPORT Němčičky A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy