Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní liga
1. kolo:
TJ Jiskra Strážnice z.s. C - SKST Rohatec B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Látal Roman 2:2, Marek Jakub 0:1, Marek Jan st. 2:1, Žajdlík Ludvík 3:1, Teturová Barbora 2:0, body hostů: Zelinka Pavel 2:2, Příkaský Libor 2:2, Valuch Michal 1:2, Hruška Jaroslav 0:3), Slovan Hodonín B - SKST Hodonín E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Ondřej 0:2, Varmuža Mikuláš 0:2, Král Jiří 2:1, Vacenovský Pavel 0:3, body hostů: Šprtová Karolína 3:0, Gallus Petr st. 2:1, Pařízek Richard 1:1, Jakubíček Matěj 2:0), Vacenovice A - Vacenovice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křižka Zdeněk 0:3, Mikulčík Libor 3:0, Dohnálek Petr 3:0, Novák Radek 3:0, body hostů: Urban Marek 1:2, Charvát Petr 0:3, Kreml Pavel 1:2, Fišman Jan 1:2), SK Baník Ratíškovice B - SKST Čeložnice A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrédl Pavel 4:0, Charvát Vít st. 1:0, Jakubíček Vlastimil 0:3, Kouřil Přemysl 3:1, Hradil Kryštof 2:1, body hostů: Kalod Radek st. 2:2, Kalod Radek ml. 1:3, Tihlařík Ondřej 1:3, Kojecký Dalibor 1:2), Tělovýchovná jednota Mikulčice B - T.J. Sokol Svatobořice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Michal 0:2, Zelinka Vlastimil 0:2, Nešpor Rostislav st. 1:2, Pinda Dušan 1:2, body hostů: Firtl Radim 3:0, Synková Dagmar 2:1, Zlámal Martin 1:1, Toman Zbyněk 2:0), Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A - TJ Sokol Vracov z.s. B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubčík František 0:2, Pozděch Josef 0:2, Dočekal Pavel 0:3, Vavřínek Dominik 1:2, body hostů: Studnička Ondřej 3:0, Vašík Michal 3:0, Trcala Miroslav 2:0, Koutný František 1:1),
2. kolo:
SKST Rohatec B - TJ Sokol Vracov z.s. B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zelinka Pavel 0:3, Valuch Michal 2:1, Příkaský Libor 2:1, Rybecký Jakub 0:4, body hostů: Studnička Ondřej 2:2, Boruta Matěj 2:1, Koutný František 2:1, Trcala Miroslav 3:0), T.J. Sokol Svatobořice A - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Synková Dagmar 3:0, Zlámal Martin 3:0, Toman Zbyněk 2:1, Hála Zbyněk 0:2, Palán František 0:1, body hostů: Vavřínek Dominik 1:2, Dočekal Pavel 1:2, Pozděch Josef 1:1, Moudrý Rostislav 1:2, Chimiak Stanislav 0:1), SKST Čeložnice A - Tělovýchovná jednota Mikulčice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kojecký Dalibor 1:3, Kalod Radek ml. 3:1, Tihlařík Ondřej 2:2, Kalod Radek st. 1:3, body hostů: Kůřilová Jana 4:0, Nešpor Rostislav st. 2:2, Pinda Dušan 3:1, Staněk Michal 0:4), Vacenovice B - SK Baník Ratíškovice B 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Charvát Petr 2:1, Bařák Václav 0:3, Kreml Pavel 1:2, WO 0:4, body hostů: Kouřil Přemysl 2:1, Jakubíček Vlastimil 1:1, Hradil Kryštof 1:1, Kuchařič Jiří ml. 2:0, WO 4:0), SKST Hodonín E - Vacenovice A -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. C - Slovan Hodonín B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Jakub 1:1, Žajdlík Ludvík 2:0, Marek Jan st. 3:0, Černý Zdeněk 2:0, body hostů: Vaňhara Michal 1:2, Varmuža Mikuláš 0:2, Malý Miroslav 0:2, Zelinka Oldřich 0:2),
3. kolo:
Slovan Hodonín B - SKST Rohatec B -:-, Vacenovice A - TJ Jiskra Strážnice z.s. C -:-, SK Baník Ratíškovice B - SKST Hodonín E -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice B - Vacenovice B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A - SKST Čeložnice A -:-, TJ Sokol Vracov z.s. B - T.J. Sokol Svatobořice A -:-,
4. kolo:
SKST Rohatec B - T.J. Sokol Svatobořice A -:-, SKST Čeložnice A - TJ Sokol Vracov z.s. B -:-, Vacenovice B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A -:-, SKST Hodonín E - Tělovýchovná jednota Mikulčice B -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. C - SK Baník Ratíškovice B -:-, Slovan Hodonín B - Vacenovice A -:-,
5. kolo:
Vacenovice A - SKST Rohatec B -:-, SK Baník Ratíškovice B - Slovan Hodonín B -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice B - TJ Jiskra Strážnice z.s. C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A - SKST Hodonín E -:-, TJ Sokol Vracov z.s. B - Vacenovice B -:-, T.J. Sokol Svatobořice A - SKST Čeložnice A -:-,
6. kolo:
SKST Rohatec B - SKST Čeložnice A -:-, T.J. Sokol Svatobořice A - Vacenovice B -:-, SKST Hodonín E - TJ Sokol Vracov z.s. B -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. C - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A -:-, Slovan Hodonín B - Tělovýchovná jednota Mikulčice B -:-, Vacenovice A - SK Baník Ratíškovice B -:-,
7. kolo:
SK Baník Ratíškovice B - SKST Rohatec B -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice B - Vacenovice A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A - Slovan Hodonín B -:-, TJ Sokol Vracov z.s. B - TJ Jiskra Strážnice z.s. C -:-, T.J. Sokol Svatobořice A - SKST Hodonín E -:-, Vacenovice B - SKST Čeložnice A -:-,
8. kolo:
SKST Rohatec B - Vacenovice B -:-, SKST Hodonín E - SKST Čeložnice A -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. C - T.J. Sokol Svatobořice A -:-, Slovan Hodonín B - TJ Sokol Vracov z.s. B -:-, Vacenovice A - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A -:-, SK Baník Ratíškovice B - Tělovýchovná jednota Mikulčice B -:-,
9. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice B - SKST Rohatec B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A - SK Baník Ratíškovice B -:-, TJ Sokol Vracov z.s. B - Vacenovice A -:-, T.J. Sokol Svatobořice A - Slovan Hodonín B -:-, SKST Čeložnice A - TJ Jiskra Strážnice z.s. C -:-, Vacenovice B - SKST Hodonín E -:-,
10. kolo:
SKST Rohatec B - SKST Hodonín E -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. C - Vacenovice B -:-, Slovan Hodonín B - SKST Čeložnice A -:-, Vacenovice A - T.J. Sokol Svatobořice A -:-, SK Baník Ratíškovice B - TJ Sokol Vracov z.s. B -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A -:-,
11. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A - SKST Rohatec B -:-, TJ Sokol Vracov z.s. B - Tělovýchovná jednota Mikulčice B -:-, T.J. Sokol Svatobořice A - SK Baník Ratíškovice B -:-, SKST Čeložnice A - Vacenovice A -:-, Vacenovice B - Slovan Hodonín B -:-, SKST Hodonín E - TJ Jiskra Strážnice z.s. C -:-,
12. kolo:
SKST Rohatec B - TJ Jiskra Strážnice z.s. C -:-, SKST Hodonín E - Slovan Hodonín B -:-, Vacenovice B - Vacenovice A -:-, SKST Čeložnice A - SK Baník Ratíškovice B -:-, T.J. Sokol Svatobořice A - Tělovýchovná jednota Mikulčice B -:-, TJ Sokol Vracov z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Vracov z.s. B - SKST Rohatec B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A - T.J. Sokol Svatobořice A -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice B - SKST Čeložnice A -:-, SK Baník Ratíškovice B - Vacenovice B -:-, Vacenovice A - SKST Hodonín E -:-, Slovan Hodonín B - TJ Jiskra Strážnice z.s. C -:-,
14. kolo:
SKST Rohatec B - Slovan Hodonín B -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. C - Vacenovice A -:-, SKST Hodonín E - SK Baník Ratíškovice B -:-, Vacenovice B - Tělovýchovná jednota Mikulčice B -:-, SKST Čeložnice A - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A -:-, T.J. Sokol Svatobořice A - TJ Sokol Vracov z.s. B -:-,
15. kolo:
T.J. Sokol Svatobořice A - SKST Rohatec B -:-, TJ Sokol Vracov z.s. B - SKST Čeložnice A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A - Vacenovice B -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice B - SKST Hodonín E -:-, SK Baník Ratíškovice B - TJ Jiskra Strážnice z.s. C -:-, Vacenovice A - Slovan Hodonín B -:-,
16. kolo:
SKST Rohatec B - Vacenovice A -:-, Slovan Hodonín B - SK Baník Ratíškovice B -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. C - Tělovýchovná jednota Mikulčice B -:-, SKST Hodonín E - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A -:-, Vacenovice B - TJ Sokol Vracov z.s. B -:-, SKST Čeložnice A - T.J. Sokol Svatobořice A -:-,
17. kolo:
SKST Čeložnice A - SKST Rohatec B -:-, Vacenovice B - T.J. Sokol Svatobořice A -:-, TJ Sokol Vracov z.s. B - SKST Hodonín E -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A - TJ Jiskra Strážnice z.s. C -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice B - Slovan Hodonín B -:-, SK Baník Ratíškovice B - Vacenovice A -:-,
18. kolo:
SKST Rohatec B - SK Baník Ratíškovice B -:-, Vacenovice A - Tělovýchovná jednota Mikulčice B -:-, Slovan Hodonín B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. C - TJ Sokol Vracov z.s. B -:-, SKST Hodonín E - T.J. Sokol Svatobořice A -:-, SKST Čeložnice A - Vacenovice B -:-,
19. kolo:
Vacenovice B - SKST Rohatec B -:-, SKST Čeložnice A - SKST Hodonín E -:-, T.J. Sokol Svatobořice A - TJ Jiskra Strážnice z.s. C -:-, TJ Sokol Vracov z.s. B - Slovan Hodonín B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A - Vacenovice A -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice B - SK Baník Ratíškovice B -:-,
20. kolo:
SKST Rohatec B - Tělovýchovná jednota Mikulčice B -:-, SK Baník Ratíškovice B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A -:-, Vacenovice A - TJ Sokol Vracov z.s. B -:-, Slovan Hodonín B - T.J. Sokol Svatobořice A -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. C - SKST Čeložnice A -:-, SKST Hodonín E - Vacenovice B -:-,
21. kolo:
SKST Hodonín E - SKST Rohatec B -:-, Vacenovice B - TJ Jiskra Strážnice z.s. C -:-, SKST Čeložnice A - Slovan Hodonín B -:-, T.J. Sokol Svatobořice A - Vacenovice A -:-, TJ Sokol Vracov z.s. B - SK Baník Ratíškovice B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A - Tělovýchovná jednota Mikulčice B -:-,
22. kolo:
SKST Rohatec B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice B - TJ Sokol Vracov z.s. B -:-, SK Baník Ratíškovice B - T.J. Sokol Svatobořice A -:-, Vacenovice A - SKST Čeložnice A -:-, Slovan Hodonín B - Vacenovice B -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. C - SKST Hodonín E -:-,
Okresní přebor
1. kolo:
SKST Hodonín F - SKST Dubňany B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlobil Albert 3:1, Maděrič Zdeněk 0:4, Zaťko Karel 3:1, Pařízek Richard 4:0, body hostů: Kotásková Petra 1:3, Mlynár Radoslav 1:3, Budiš Tomáš 3:1, Rosek Pavel 1:3), SK Baník Ratíškovice C - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchařič Jiří ml. 2:2, Hrbáček Milan 3:1, Hradil Kryštof 4:0, Charvát Vít st. 3:1, body hostů: Pozděch Josef 1:3, Werner Jan 2:2, Moudrý Rostislav 0:4, Chimiak Stanislav 1:3), TJ Sokol Veselí nad Moravou A - T.J. Sokol Svatobořice B 0:18wo, TJ Sokol Lužice A - Tělovýchovná jednota Mikulčice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oláh Eduard 2:2, Konečný Miroslav 2:2, Mikula Ján 3:1, Komosný Miloslav 3:1, body hostů: Staněk Michal 0:4, Hubáček Vojtěch 2:2, Nešpor Rostislav st. 4:0, Glos Tomáš 0:4), SKST Rohatec C - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Příkaský Libor 2:2, Rybecký Jakub 2:2, Vymyslický Stanislav st. 1:3, Salaba Petr 0:4, body hostů: Mikl Antonín 4:0, Jarýn Jiří 2:2, Elznic Drahomír 4:0, Křižka Martin 1:1, Smolka Longin 0:2), TJ Sokol Vracov z.s. C - TJ Vlast Ježov z.s. B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnajdr Radomír 2:2, Boruta Matěj 3:1, Křiva Zdeněk 1:3, Trcala Miroslav 3:1, body hostů: Pantlík Ladislav 3:1, Kůřil Pavel ml. 2:2, Marada Tomáš 1:3, Kostelanský Stanislav 1:3), SK Čejč z.s. A - TJ Jiskra Strážnice z.s. D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marada Petr 1:3, Jakubíček Matěj 3:1, Jirásek Petr 0:4, Blaha Stanislav 3:1, body hostů: Břeský Zdeněk 0:2, Látal Roman 3:1, Marek Jakub 2:2, Teturová Barbora 3:1, Jamný Pavel 1:1),
2. kolo:
SKST Dubňany B - TJ Jiskra Strážnice z.s. D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mlynár Radoslav 3:1, Budiš Tomáš 3:1, Rosek Pavel 2:2, Ráček Ladislav 0:4, body hostů: Teturová Barbora 2:2, Břeský Zdeněk 1:3, Látal Roman 2:2, Marek Jakub 3:1), TJ Vlast Ježov z.s. B - SK Čejč z.s. A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pantlík Ladislav 3:1, Marada Tomáš 4:0, Kůřil Pavel st. 4:0, Kůřil Pavel ml. 4:0, body hostů: Smutný Antonín 0:4, Blaha Stanislav 1:3, Jirásek Petr 0:4, Lažek Marek 0:4), Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - TJ Sokol Vracov z.s. C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jarýn Jiří 1:3, Klimeš Jakub 0:4, Elznic Drahomír 1:3, Fric Milan 0:4, body hostů: Šnajdr Radomír 3:1, Boruta Matěj 4:0, Boruta Vladislav 4:0, Trcala Miroslav 3:1), Tělovýchovná jednota Mikulčice C - SKST Rohatec C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Michal 1:3, Benadová Nikola 1:3, Nešpor Rostislav st. 4:0, Hubačka Miroslav 1:3, body hostů: Příkaský Libor 3:1, Rybecký Jakub 3:1, Vymyslický Stanislav st. 3:1, Vymyslický Stanislav ml. 0:4), T.J. Sokol Svatobořice B - TJ Sokol Lužice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hála Josef 3:1, Hála Zbyněk 3:1, Chimiák Petr 0:4, Palán František 2:2, body hostů: Konečný Miroslav 1:3, Oláh Eduard 4:0, Komosný Miloslav 2:2, Mikula Ján 1:3), Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - TJ Sokol Veselí nad Moravou A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Werner Jan 3:1, Moudrý Rostislav 3:1, Pozděch Josef 2:0, Chimiak Stanislav 4:0, Šikuta Michal 1:1, body hostů: Dřevojan Martin 3:1, Umšajt Ivan 0:4, Konečný Lubomír 0:4, Hlahůlek Emil 0:4), SKST Hodonín F - SK Baník Ratíškovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maděrič Zdeněk 2:2, Hlobil Albert 2:2, Zaťko Karel 2:2, Kočvara Vít 1:3, body hostů: Hradil Kryštof 4:0, Charvát Vít st. 4:0, Kuchařič Jiří ml. 1:3, Zdařilová Martina 0:4),
3. kolo:
SK Baník Ratíškovice C - SKST Dubňany B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kuchařič Jiří ml. 3:0, Hrbáček Milan 2:1, Charvát Vít st. 3:0, Hradil Kryštof 3:0, WO 5:0, body hostů: Kotásková Michaela 1:3, Rosek Pavel 0:4, Ráček Ladislav 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Veselí nad Moravou A - SKST Hodonín F 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefánek Vlastimil 1:3, Umšajt Ivan 0:4, Dřevojan Martin 2:2, Komoň Richard 2:2, body hostů: Zaťko Karel 4:0, Hlobil Albert 4:0, Maděrič Zdeněk 1:3, Pijáček Lukáš 2:2), TJ Sokol Lužice A - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikula Ján 2:2, Konečný Miroslav 1:3, Komosný Miloslav 0:4, Oláh Eduard 3:1, body hostů: Pozděch Josef 4:0, Chimiak Stanislav 2:2, Jakubčík František 2:2, Sytař Tomáš 2:2), SKST Rohatec C - T.J. Sokol Svatobořice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vymyslický Stanislav st. 2:2, Salaba Petr 2:2, Rybecký Jakub 3:1, Rybecký Marek 3:1, body hostů: Hála Zbyněk 0:4, Hála Josef 3:1, Palán František 1:3, Chimiák Petr 2:2), TJ Sokol Vracov z.s. C - Tělovýchovná jednota Mikulčice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šnajdr Michal 2:2, Boruta Matěj 3:1, Boruta Vladislav 4:0, Trcala Miroslav 3:1, body hostů: Glos Tomáš 1:3, Hubačka Miroslav 2:2, Bartoník Jakub 0:4, Hubáček Vojtěch 1:3), SK Čejč z.s. A - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaha Stanislav 2:2, Ingr Lukáš 4:0, Smutný Antonín 2:2, Jakubíček Matěj 2:2, body hostů: Mikl Antonín 2:2, Jarýn Jiří 0:4, Elznic Drahomír 3:1, Křižka Martin 1:3), TJ Jiskra Strážnice z.s. D - TJ Vlast Ježov z.s. B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Látal Roman 2:2, Morávek Ondřej 3:1, Marek Jakub 3:1, Teturová Barbora 3:1, body hostů: Kůřil Pavel ml. 0:4, Marada Tomáš 0:4, Kůřil Pavel st. 4:0, Kostelanský Stanislav 1:3),
4. kolo:
SKST Dubňany B - TJ Vlast Ježov z.s. B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotásková Michaela 1:3, Budiš Tomáš 2:2, Mlynár Radoslav 1:3, Chludil Radek 3:1, body hostů: Kůřil Pavel ml. 3:1, Pantlík Ladislav 2:2, Kůřil Pavel st. 3:1, Marada Tomáš 1:3), Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - TJ Jiskra Strážnice z.s. D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikl Antonín 4:0, Jarýn Jiří 3:1, Elznic Drahomír 4:0, Smolka Longin 1:3, body hostů: Látal Roman 1:3, Morávek Ondřej 2:2, Tomeček Karel 1:3, Lipa Martin 0:4), Tělovýchovná jednota Mikulčice C - SK Čejč z.s. A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benadová Adéla 2:2, Nešpor Rostislav st. 4:0, Hubačka Miroslav 4:0, Hubáček Vojtěch 2:2, body hostů: Smutný Antonín 2:2, Blaha Stanislav 2:2, Hrabec Pavel 0:4, Jirásek Petr 0:4), T.J. Sokol Svatobořice B - TJ Sokol Vracov z.s. C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podveský Pavel 1:3, Hála Zbyněk 4:0, Hála Josef 3:1, Palán František 2:2, body hostů: Šnajdr Radomír 2:2, Nikl František 0:4, Křiva Zdeněk 1:3, Šnajdrová Monika 3:1), Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - SKST Rohatec C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moudrý Rostislav 1:3, Chimiak Stanislav 2:2, Werner Jan 2:2, Sytař Tomáš 3:1, body hostů: Rybecký Jakub 3:1, Salaba Petr 0:4, Luzum Jaroslav 1:3, Příkaský Libor 4:0), SKST Hodonín F - TJ Sokol Lužice A -:-, SK Baník Ratíškovice C - TJ Sokol Veselí nad Moravou A 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kuchařič Jiří ml. 2:1, Hrbáček Milan 2:1, Charvát Vít st. 3:0, Hradil Kryštof 3:0, WO 5:0, body hostů: Štefánek Vlastimil 0:4, Dřevojan Martin 2:2, Dufek Josef 0:4, WO 0:5),
5. kolo:
TJ Sokol Veselí nad Moravou A - SKST Dubňany B -:-, TJ Sokol Lužice A - SK Baník Ratíškovice C -:-, SKST Rohatec C - SKST Hodonín F -:-, TJ Sokol Vracov z.s. C - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B -:-, SK Čejč z.s. A - T.J. Sokol Svatobořice B -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. D - Tělovýchovná jednota Mikulčice C -:-, TJ Vlast Ježov z.s. B - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A -:-,
6. kolo:
SKST Dubňany B - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice C - TJ Vlast Ježov z.s. B -:-, T.J. Sokol Svatobořice B - TJ Jiskra Strážnice z.s. D -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - SK Čejč z.s. A -:-, SKST Hodonín F - TJ Sokol Vracov z.s. C -:-, SK Baník Ratíškovice C - SKST Rohatec C -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou A - TJ Sokol Lužice A -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Lužice A - SKST Dubňany B -:-, SKST Rohatec C - TJ Sokol Veselí nad Moravou A -:-, TJ Sokol Vracov z.s. C - SK Baník Ratíškovice C -:-, SK Čejč z.s. A - SKST Hodonín F -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. D - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B -:-, TJ Vlast Ježov z.s. B - T.J. Sokol Svatobořice B -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - Tělovýchovná jednota Mikulčice C -:-,
8. kolo:
SKST Dubňany B - Tělovýchovná jednota Mikulčice C -:-, T.J. Sokol Svatobořice B - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - TJ Vlast Ježov z.s. B -:-, SKST Hodonín F - TJ Jiskra Strážnice z.s. D -:-, SK Baník Ratíškovice C - SK Čejč z.s. A -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou A - TJ Sokol Vracov z.s. C -:-, TJ Sokol Lužice A - SKST Rohatec C -:-,
9. kolo:
SKST Rohatec C - SKST Dubňany B -:-, TJ Sokol Vracov z.s. C - TJ Sokol Lužice A -:-, SK Čejč z.s. A - TJ Sokol Veselí nad Moravou A -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. D - SK Baník Ratíškovice C -:-, TJ Vlast Ježov z.s. B - SKST Hodonín F -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice C - T.J. Sokol Svatobořice B -:-,
10. kolo:
SKST Dubňany B - T.J. Sokol Svatobořice B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - Tělovýchovná jednota Mikulčice C -:-, SKST Hodonín F - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A -:-, SK Baník Ratíškovice C - TJ Vlast Ježov z.s. B -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou A - TJ Jiskra Strážnice z.s. D -:-, TJ Sokol Lužice A - SK Čejč z.s. A -:-, SKST Rohatec C - TJ Sokol Vracov z.s. C -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Vracov z.s. C - SKST Dubňany B -:-, SK Čejč z.s. A - SKST Rohatec C -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. D - TJ Sokol Lužice A -:-, TJ Vlast Ježov z.s. B - TJ Sokol Veselí nad Moravou A -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - SK Baník Ratíškovice C -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice C - SKST Hodonín F -:-, T.J. Sokol Svatobořice B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B -:-,
12. kolo:
SKST Dubňany B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B -:-, SKST Hodonín F - T.J. Sokol Svatobořice B -:-, SK Baník Ratíškovice C - Tělovýchovná jednota Mikulčice C -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou A - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A -:-, TJ Sokol Lužice A - TJ Vlast Ježov z.s. B -:-, SKST Rohatec C - TJ Jiskra Strážnice z.s. D -:-, TJ Sokol Vracov z.s. C - SK Čejč z.s. A -:-,
13. kolo:
SK Čejč z.s. A - SKST Dubňany B -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. D - TJ Sokol Vracov z.s. C -:-, TJ Vlast Ježov z.s. B - SKST Rohatec C -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - TJ Sokol Lužice A -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice C - TJ Sokol Veselí nad Moravou A -:-, T.J. Sokol Svatobořice B - SK Baník Ratíškovice C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - SKST Hodonín F -:-,
14. kolo:
SKST Dubňany B - SKST Hodonín F -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - SK Baník Ratíškovice C -:-, T.J. Sokol Svatobořice B - TJ Sokol Veselí nad Moravou A -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice C - TJ Sokol Lužice A -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - SKST Rohatec C -:-, TJ Vlast Ježov z.s. B - TJ Sokol Vracov z.s. C -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. D - SK Čejč z.s. A -:-,
15. kolo:
TJ Jiskra Strážnice z.s. D - SKST Dubňany B -:-, SK Čejč z.s. A - TJ Vlast Ježov z.s. B -:-, TJ Sokol Vracov z.s. C - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A -:-, SKST Rohatec C - Tělovýchovná jednota Mikulčice C -:-, TJ Sokol Lužice A - T.J. Sokol Svatobořice B -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou A - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B -:-, SK Baník Ratíškovice C - SKST Hodonín F -:-,
16. kolo:
SKST Dubňany B - SK Baník Ratíškovice C -:-, SKST Hodonín F - TJ Sokol Veselí nad Moravou A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - TJ Sokol Lužice A -:-, T.J. Sokol Svatobořice B - SKST Rohatec C -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice C - TJ Sokol Vracov z.s. C -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - SK Čejč z.s. A -:-, TJ Vlast Ježov z.s. B - TJ Jiskra Strážnice z.s. D -:-,
17. kolo:
TJ Vlast Ježov z.s. B - SKST Dubňany B -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. D - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A -:-, SK Čejč z.s. A - Tělovýchovná jednota Mikulčice C -:-, TJ Sokol Vracov z.s. C - T.J. Sokol Svatobořice B -:-, SKST Rohatec C - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B -:-, TJ Sokol Lužice A - SKST Hodonín F -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou A - SK Baník Ratíškovice C -:-,
18. kolo:
SKST Dubňany B - TJ Sokol Veselí nad Moravou A -:-, SK Baník Ratíškovice C - TJ Sokol Lužice A -:-, SKST Hodonín F - SKST Rohatec C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - TJ Sokol Vracov z.s. C -:-, T.J. Sokol Svatobořice B - SK Čejč z.s. A -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice C - TJ Jiskra Strážnice z.s. D -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - TJ Vlast Ježov z.s. B -:-,
19. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - SKST Dubňany B -:-, TJ Vlast Ježov z.s. B - Tělovýchovná jednota Mikulčice C -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. D - T.J. Sokol Svatobořice B -:-, SK Čejč z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B -:-, TJ Sokol Vracov z.s. C - SKST Hodonín F -:-, SKST Rohatec C - SK Baník Ratíškovice C -:-, TJ Sokol Lužice A - TJ Sokol Veselí nad Moravou A -:-,
20. kolo:
SKST Dubňany B - TJ Sokol Lužice A -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou A - SKST Rohatec C -:-, SK Baník Ratíškovice C - TJ Sokol Vracov z.s. C -:-, SKST Hodonín F - SK Čejč z.s. A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - TJ Jiskra Strážnice z.s. D -:-, T.J. Sokol Svatobořice B - TJ Vlast Ježov z.s. B -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice C - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A -:-,
21. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice C - SKST Dubňany B -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - T.J. Sokol Svatobořice B -:-, TJ Vlast Ježov z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. D - SKST Hodonín F -:-, SK Čejč z.s. A - SK Baník Ratíškovice C -:-, TJ Sokol Vracov z.s. C - TJ Sokol Veselí nad Moravou A -:-, SKST Rohatec C - TJ Sokol Lužice A -:-,
22. kolo:
SKST Dubňany B - SKST Rohatec C -:-, TJ Sokol Lužice A - TJ Sokol Vracov z.s. C -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou A - SK Čejč z.s. A -:-, SK Baník Ratíškovice C - TJ Jiskra Strážnice z.s. D -:-, SKST Hodonín F - TJ Vlast Ježov z.s. B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A -:-, T.J. Sokol Svatobořice B - Tělovýchovná jednota Mikulčice C -:-,
23. kolo:
T.J. Sokol Svatobořice B - SKST Dubňany B -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice C - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - SKST Hodonín F -:-, TJ Vlast Ježov z.s. B - SK Baník Ratíškovice C -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. D - TJ Sokol Veselí nad Moravou A -:-, SK Čejč z.s. A - TJ Sokol Lužice A -:-, TJ Sokol Vracov z.s. C - SKST Rohatec C -:-,
24. kolo:
SKST Dubňany B - TJ Sokol Vracov z.s. C -:-, SKST Rohatec C - SK Čejč z.s. A -:-, TJ Sokol Lužice A - TJ Jiskra Strážnice z.s. D -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou A - TJ Vlast Ježov z.s. B -:-, SK Baník Ratíškovice C - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A -:-, SKST Hodonín F - Tělovýchovná jednota Mikulčice C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - T.J. Sokol Svatobořice B -:-,
25. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - SKST Dubňany B -:-, T.J. Sokol Svatobořice B - SKST Hodonín F -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice C - SK Baník Ratíškovice C -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - TJ Sokol Veselí nad Moravou A -:-, TJ Vlast Ježov z.s. B - TJ Sokol Lužice A -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. D - SKST Rohatec C -:-, SK Čejč z.s. A - TJ Sokol Vracov z.s. C -:-,
26. kolo:
SKST Dubňany B - SK Čejč z.s. A -:-, TJ Sokol Vracov z.s. C - TJ Jiskra Strážnice z.s. D -:-, SKST Rohatec C - TJ Vlast Ježov z.s. B -:-, TJ Sokol Lužice A - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou A - Tělovýchovná jednota Mikulčice C -:-, SK Baník Ratíškovice C - T.J. Sokol Svatobořice B -:-, SKST Hodonín F - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B -:-,
Okresní soutěž
1. kolo:
TJ Jiskra Strážnice z.s. E - Tělovýchovná jednota Mikulčice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Ondřej 3:1, Kráčal Richard 2:2, Tomeček Karel 2:2, Lipa Martin 0:4, body hostů: Holubec Marek 3:1, Zelinka Vlastimil 2:2, Glos Tomáš 2:2, Bartoník Jakub 2:2), TJ Sokol Bzenec A - Orel Syrovín A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopčil Miloslav 2:2, Gablas Kamil 3:1, Vašík Miroslav 2:2, Cileček Petr 0:2, Růčka Pavel 0:2, body hostů: Kocourek Miroslav 2:2, Varmuža Milan 3:1, Korvas Petr 3:1, Němec Bohuslav 1:2, Korvas David 0:1), Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - SKST Rohatec D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lunga Jakub 3:1, Jahoda Viktor 2:2, Menšík Ladislav 1:3, Křižka Martin 4:0, body hostů: Luzum Jaroslav 2:2, Herzánová Denisa 0:4, Salaba Petr 3:1, Hruška Jaroslav 1:3), TJ Sokol Lužice B - T.J. Sokol Hodonín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ráb František 2:2, Bařina Zbyněk 2:2, Hřebíček Miroslav 2:2, Kudrna Jaromír 3:0, Parák Lukáš 0:1, body hostů: Mikuš Martin 4:0, Klečka Jaroslav 0:4, Hromek František st. 3:1, Bábík Miloslav 0:4), TJ Sokol Josefov A - TJ Sokol Veselí nad Moravou B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macůrek Marek 4:0, Hromek Ludvík 1:3, Šeďa Roman 0:4, Šupa Antonín 0:4, body hostů: Třináctý Jan 3:1, Hlahůlek Emil 3:1, Čajka Milan 2:2, Konečný Lubomír 3:1), Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - Slovan Hodonín C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Zdeněk st. 2:2, Jakubčík František 4:0, Moudrý Rostislav 4:0, Šikuta Michal 3:1, body hostů: Varmuža Mikuláš 1:3, Vaňhara Michal 1:3, Bursík Antonín 1:3, Grabovský Jaroslav nejst. 0:4), SKST Dubňany C - SKST Hodonín G 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cuták Jaroslav 1:3, Marada Matěj 0:4, Ráček Ladislav 1:3, WO 0:5, body hostů: Kočvara Vít 3:0, Svačina Roman 3:0, Kvapil Erik 3:0, Všetička Martin 1:2, WO 5:0),
2. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - SKST Hodonín G 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Michal 0:4, Glos Tomáš 2:2, Bartoník Jakub 3:1, Zelinka Vlastimil 2:2, body hostů: Kočvara Vít 4:0, Svačina Roman 3:1, Kvapil Erik 1:3, Všetička Martin 1:3), Slovan Hodonín C - SKST Dubňany C 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grabovský Jaroslav nejst. 3:0, Malý Miroslav 3:0, Vaňhara Michal 3:0, Bursík Antonín 1:0, Zelinka Oldřich 2:0, WO 5:0, body hostů: Mokráš Jakub 0:4, Krupicová Tereza 0:4, Kratochvílová Natálie 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Veselí nad Moravou B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefánek Vlastimil 1:3, Konečný Lubomír 3:1, Třináctý Jan 3:1, Hlahůlek Emil 1:3, body hostů: Šikuta Michal 1:3, Kučera Zdeněk st. 2:2, Jakubčík František 2:2, Moudrý Rostislav 3:1), T.J. Sokol Hodonín B - TJ Sokol Josefov A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Létal Emil 2:1, Bábík Miloslav 1:2, Hromek František ml. 0:3, Hromek František st. 1:2, WO 5:0, body hostů: Macůrek Marek 4:0, Hromek Ludvík 2:2, Šeďa Roman 2:2, WO 0:5), SKST Rohatec D - TJ Sokol Lužice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hruška Jaroslav 1:3, Maňák Patrik 3:1, Herzánová Denisa 0:4, Salaba Petr 4:0, body hostů: Kudrna Jaromír 2:2, Ráb František 3:1, Hřebíček Miroslav 2:2, Parák Lukáš 1:3), Orel Syrovín A - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korvas Petr 4:0, Varmuža Milan 3:1, Kocourek Miroslav 1:2, Němec Bohuslav 1:3, Korvas David 0:1, body hostů: Lunga Jakub 3:1, Jahoda Viktor 2:2, Šmídová Kamila 0:2, Křižka Martin 2:2, Neničková Zuzana 0:2), TJ Jiskra Strážnice z.s. E - TJ Sokol Bzenec A 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svoboda Jakub 0:3, Jamný Ondřej 0:3, Kráčal Richard 0:3, Tomeček Karel 0:3, WO 5:0, body hostů: Gablas Kamil 4:0, Růčka Pavel 4:0, Kopčil Miloslav 4:0, WO 0:5),
3. kolo:
TJ Sokol Bzenec A - Tělovýchovná jednota Mikulčice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašík Miroslav 4:0, Kopčil Miloslav 2:2, Gablas Kamil 4:0, Růčka Pavel 1:3, body hostů: Zelinka Vlastimil 1:3, Glos Tomáš 2:2, Bartoník Jakub 1:3, Staněk Michal 1:3), Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - TJ Jiskra Strážnice z.s. E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lunga Jakub 3:1, Jahoda Viktor 3:1, Křižka Martin 2:2, Menšík Ladislav 0:4, body hostů: Morávek Ondřej 4:0, Kráčal Richard 2:2, Grabovský Jaroslav st. 1:3, Grabovský Martin 1:3), TJ Sokol Lužice B - Orel Syrovín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bařina Zbyněk 1:3, Hřebíček Miroslav 1:3, Parák Lukáš 2:2, Ráb František 4:0, body hostů: Kocourek Miroslav 0:1, Korvas Petr 2:2, Varmuža Milan 3:1, Němec Bohuslav 3:1, Korvas David 0:3), TJ Sokol Josefov A - SKST Rohatec D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šupa Antonín 1:3, Macůrek Marek 4:0, Šeďa Roman 3:1, Hromek Ludvík 1:3, body hostů: Maňák Patrik 1:3, Herzánová Denisa 1:3, Vinklárek Filip 3:1, Vymyslický Stanislav ml. 2:2), Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - T.J. Sokol Hodonín B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřínek Zdeněk 3:1, Kučera Zdeněk st. 4:0, Moudrý Rostislav 4:0, Šikuta Michal 4:0, body hostů: Létal Emil 1:3, Bábík Miloslav 0:4, Hromek František st. 0:4, Hromek František ml. 0:4), SKST Dubňany C - TJ Sokol Veselí nad Moravou B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marada Matěj 0:4, Mokráš Jakub 0:4, Hekele Erik 0:4, Ráček Ladislav 1:3, body hostů: Konečný Lubomír 4:0, Zelinka Vladimír 3:1, Hlahůlek Emil 4:0, Umšajt Ivan 4:0), SKST Hodonín G - Slovan Hodonín C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Vít 2:2, Svačina Roman 4:0, Kvapil Erik 1:1, Všetička Martin 1:3, Theuer Tomáš 0:2, body hostů: Vaňhara Michal 3:1, Grabovský Jaroslav nejst. 0:4, Malý Miroslav 2:2, Vjazanko Petr 3:1),
4. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - Slovan Hodonín C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Glos Tomáš 2:2, Bartoník Jakub 1:3, Holubec Marek 2:2, Zelinka Vlastimil 1:1, Zelinka Zdeněk 0:2, body hostů: Bursík Antonín 4:0, Vaňhara Michal 4:0, Malý Miroslav 1:3, Vjazanko Petr 1:3), TJ Sokol Veselí nad Moravou B - SKST Hodonín G 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čajka Milan 3:1, Hlahůlek Emil 3:1, Třináctý Jan 4:0, Štefánek Vlastimil 3:1, body hostů: Svačina Roman 0:4, Kvapil Erik 0:4, Kočvara Vít 2:2, Všetička Martin 1:3), T.J. Sokol Hodonín B - SKST Dubňany C 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Létal Emil 1:2, Hromek František st. 2:1, Hromek František ml. 0:3, Bábík Miloslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Cuták Jaroslav 1:3, Rosek Pavel 4:0, Ráček Ladislav 3:1, WO 0:5), SKST Rohatec D - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maňák Patrik 1:3, Salaba Petr 2:2, Vymyslický Stanislav st. 3:1, Luzum Jaroslav 0:2, Hruška Jaroslav 1:1, body hostů: Šikuta Michal 3:1, Vavřínek Zdeněk 0:4, Kučera Zdeněk st. 2:2, Moudrý Rostislav 4:0), Orel Syrovín A - TJ Sokol Josefov A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korvas Petr 3:1, Němec Bohuslav 2:2, Varmuža Milan 3:1, Kocourek Miroslav 1:1, Korvas David 0:2, body hostů: Hromek Ludvík 1:3, Macůrek Marek 4:0, Šupa Antonín 0:4, Šeďa Roman 2:2), TJ Jiskra Strážnice z.s. E - TJ Sokol Lužice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomeček Karel 2:2, Jamný Ondřej 2:2, Jamný Pavel 3:1, Morávek Ondřej 1:3, body hostů: Parák Lukáš 3:1, Ráb František 3:1, Valoušek Jindřich 1:3, Bařina Zbyněk 1:3), TJ Sokol Bzenec A - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gablas Kamil 3:1, Růčka Pavel 4:0, Kopčil Miloslav 3:1, Vašík Miroslav 4:0, body hostů: Lunga Jakub 1:3, Jahoda Viktor 0:4, Křižka Martin 1:3, Klimeš Jakub 0:4),
5. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - Tělovýchovná jednota Mikulčice D -:-, TJ Sokol Lužice B - TJ Sokol Bzenec A -:-, TJ Sokol Josefov A - TJ Jiskra Strážnice z.s. E -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - Orel Syrovín A -:-, SKST Dubňany C - SKST Rohatec D -:-, SKST Hodonín G - T.J. Sokol Hodonín B -:-, Slovan Hodonín C - TJ Sokol Veselí nad Moravou B -:-,
6. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - TJ Sokol Veselí nad Moravou B -:-, T.J. Sokol Hodonín B - Slovan Hodonín C -:-, SKST Rohatec D - SKST Hodonín G -:-, Orel Syrovín A - SKST Dubňany C -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. E - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C -:-, TJ Sokol Bzenec A - TJ Sokol Josefov A -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - TJ Sokol Lužice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lunga Jakub 4:0, Jahoda Viktor 2:2, Křižka Martin 3:1, Fric Milan 0:4, body hostů: Kudrna Jaromír 1:3, Ráb František 2:2, Valoušek Jindřich 1:3, Bařina Zbyněk 3:1),
7. kolo:
TJ Sokol Lužice B - Tělovýchovná jednota Mikulčice D -:-, TJ Sokol Josefov A - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - TJ Sokol Bzenec A -:-, SKST Dubňany C - TJ Jiskra Strážnice z.s. E -:-, SKST Hodonín G - Orel Syrovín A -:-, Slovan Hodonín C - SKST Rohatec D -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou B - T.J. Sokol Hodonín B -:-,
8. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - T.J. Sokol Hodonín B -:-, SKST Rohatec D - TJ Sokol Veselí nad Moravou B -:-, Orel Syrovín A - Slovan Hodonín C -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. E - SKST Hodonín G -:-, TJ Sokol Bzenec A - SKST Dubňany C -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C -:-, TJ Sokol Lužice B - TJ Sokol Josefov A -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Josefov A - Tělovýchovná jednota Mikulčice D -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - TJ Sokol Lužice B -:-, SKST Dubňany C - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B -:-, SKST Hodonín G - TJ Sokol Bzenec A -:-, Slovan Hodonín C - TJ Jiskra Strážnice z.s. E -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou B - Orel Syrovín A -:-, T.J. Sokol Hodonín B - SKST Rohatec D -:-,
10. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - SKST Rohatec D -:-, Orel Syrovín A - T.J. Sokol Hodonín B -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. E - TJ Sokol Veselí nad Moravou B -:-, TJ Sokol Bzenec A - Slovan Hodonín C -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - SKST Hodonín G -:-, TJ Sokol Lužice B - SKST Dubňany C -:-, TJ Sokol Josefov A - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C -:-,
11. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - Tělovýchovná jednota Mikulčice D -:-, SKST Dubňany C - TJ Sokol Josefov A -:-, SKST Hodonín G - TJ Sokol Lužice B -:-, Slovan Hodonín C - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou B - TJ Sokol Bzenec A -:-, T.J. Sokol Hodonín B - TJ Jiskra Strážnice z.s. E -:-, SKST Rohatec D - Orel Syrovín A -:-,
12. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - Orel Syrovín A -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. E - SKST Rohatec D -:-, TJ Sokol Bzenec A - T.J. Sokol Hodonín B -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - TJ Sokol Veselí nad Moravou B -:-, TJ Sokol Lužice B - Slovan Hodonín C -:-, TJ Sokol Josefov A - SKST Hodonín G -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - SKST Dubňany C -:-,
13. kolo:
SKST Dubňany C - Tělovýchovná jednota Mikulčice D -:-, SKST Hodonín G - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C -:-, Slovan Hodonín C - TJ Sokol Josefov A -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou B - TJ Sokol Lužice B -:-, T.J. Sokol Hodonín B - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B -:-, SKST Rohatec D - TJ Sokol Bzenec A -:-, Orel Syrovín A - TJ Jiskra Strážnice z.s. E -:-,
14. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - TJ Jiskra Strážnice z.s. E -:-, Orel Syrovín A - TJ Sokol Bzenec A -:-, SKST Rohatec D - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B -:-, T.J. Sokol Hodonín B - TJ Sokol Lužice B -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou B - TJ Sokol Josefov A -:-, Slovan Hodonín C - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C -:-, SKST Hodonín G - SKST Dubňany C -:-,
15. kolo:
SKST Hodonín G - Tělovýchovná jednota Mikulčice D -:-, SKST Dubňany C - Slovan Hodonín C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - TJ Sokol Veselí nad Moravou B -:-, TJ Sokol Josefov A - T.J. Sokol Hodonín B -:-, TJ Sokol Lužice B - SKST Rohatec D -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - Orel Syrovín A -:-, TJ Sokol Bzenec A - TJ Jiskra Strážnice z.s. E -:-,
16. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - TJ Sokol Bzenec A -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. E - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B -:-, Orel Syrovín A - TJ Sokol Lužice B -:-, SKST Rohatec D - TJ Sokol Josefov A -:-, T.J. Sokol Hodonín B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou B - SKST Dubňany C -:-, Slovan Hodonín C - SKST Hodonín G -:-,
17. kolo:
Slovan Hodonín C - Tělovýchovná jednota Mikulčice D -:-, SKST Hodonín G - TJ Sokol Veselí nad Moravou B -:-, SKST Dubňany C - T.J. Sokol Hodonín B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - SKST Rohatec D -:-, TJ Sokol Josefov A - Orel Syrovín A -:-, TJ Sokol Lužice B - TJ Jiskra Strážnice z.s. E -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - TJ Sokol Bzenec A -:-,
18. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B -:-, TJ Sokol Bzenec A - TJ Sokol Lužice B -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. E - TJ Sokol Josefov A -:-, Orel Syrovín A - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C -:-, SKST Rohatec D - SKST Dubňany C -:-, T.J. Sokol Hodonín B - SKST Hodonín G -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou B - Slovan Hodonín C -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Veselí nad Moravou B - Tělovýchovná jednota Mikulčice D -:-, Slovan Hodonín C - T.J. Sokol Hodonín B -:-, SKST Hodonín G - SKST Rohatec D -:-, SKST Dubňany C - Orel Syrovín A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - TJ Jiskra Strážnice z.s. E -:-, TJ Sokol Josefov A - TJ Sokol Bzenec A -:-, TJ Sokol Lužice B - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B -:-,
20. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - TJ Sokol Lužice B -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - TJ Sokol Josefov A -:-, TJ Sokol Bzenec A - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. E - SKST Dubňany C -:-, Orel Syrovín A - SKST Hodonín G -:-, SKST Rohatec D - Slovan Hodonín C -:-, T.J. Sokol Hodonín B - TJ Sokol Veselí nad Moravou B -:-,
21. kolo:
T.J. Sokol Hodonín B - Tělovýchovná jednota Mikulčice D -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou B - SKST Rohatec D -:-, Slovan Hodonín C - Orel Syrovín A -:-, SKST Hodonín G - TJ Jiskra Strážnice z.s. E -:-, SKST Dubňany C - TJ Sokol Bzenec A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B -:-, TJ Sokol Josefov A - TJ Sokol Lužice B -:-,
22. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - TJ Sokol Josefov A -:-, TJ Sokol Lužice B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - SKST Dubňany C -:-, TJ Sokol Bzenec A - SKST Hodonín G -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. E - Slovan Hodonín C -:-, Orel Syrovín A - TJ Sokol Veselí nad Moravou B -:-, SKST Rohatec D - T.J. Sokol Hodonín B -:-,
23. kolo:
SKST Rohatec D - Tělovýchovná jednota Mikulčice D -:-, T.J. Sokol Hodonín B - Orel Syrovín A -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou B - TJ Jiskra Strážnice z.s. E -:-, Slovan Hodonín C - TJ Sokol Bzenec A -:-, SKST Hodonín G - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B -:-, SKST Dubňany C - TJ Sokol Lužice B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - TJ Sokol Josefov A -:-,
24. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C -:-, TJ Sokol Josefov A - SKST Dubňany C -:-, TJ Sokol Lužice B - SKST Hodonín G -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - Slovan Hodonín C -:-, TJ Sokol Bzenec A - TJ Sokol Veselí nad Moravou B -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. E - T.J. Sokol Hodonín B -:-, Orel Syrovín A - SKST Rohatec D -:-,
25. kolo:
Orel Syrovín A - Tělovýchovná jednota Mikulčice D -:-, SKST Rohatec D - TJ Jiskra Strážnice z.s. E -:-, T.J. Sokol Hodonín B - TJ Sokol Bzenec A -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou B - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B -:-, Slovan Hodonín C - TJ Sokol Lužice B -:-, SKST Hodonín G - TJ Sokol Josefov A -:-, SKST Dubňany C - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C -:-,
26. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - SKST Dubňany C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - SKST Hodonín G -:-, TJ Sokol Josefov A - Slovan Hodonín C -:-, TJ Sokol Lužice B - TJ Sokol Veselí nad Moravou B -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - T.J. Sokol Hodonín B -:-, TJ Sokol Bzenec A - SKST Rohatec D -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. E - Orel Syrovín A -:-,
Okresní základ sk. A
1. kolo:
SK Čejč z.s. B - SK Baník Ratíškovice D 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marada Petr 3:0, Parči Filip 2:1, Lažek Marek 3:0, Hrabec Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Zemánková Gabriela 2:2, Tomeček Adam 0:4, Směřička David 0:4, WO 0:5), T.J. Sokol Svatobořice C - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krist David 2:2, Zetocha František 4:0, Knecht Jakub 4:0, Kasarda Ondřej 2:2, body hostů: Kristen Matias 0:4, Pichler Adam 0:4, Riedl Tobias 2:2, Oliva Josef 2:2), SKST Hodonín H - SKST Dubňany D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buček Matěj 4:0, Vyrůbalík Patrik 3:1, Štěrbák Lukáš 4:0, Bučková Eliška 3:1, body hostů: Příkazský Jan 0:4, Kratochvílová Natálie 1:3, Mokráš Jakub 1:3, Šural Václav 0:4), Tělovýchovná jednota Mikulčice E - Slovan Hodonín D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotásková Kristýna 4:0, Veselý Šimon 2:2, Rehortová Vanesa 1:3, Kotásková Julie 0:4, body hostů: Stupavský Jakub 3:1, Navrátil Jan 3:1, Příhoda Michal 2:2, Svora Martin 1:3),
2. kolo:
SKST Dubňany D - Tělovýchovná jednota Mikulčice E -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E - SKST Hodonín H 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sochorová Nela 0:4, Riedl Tobias 0:4, Oliva Josef 0:4, Pichler Adam 0:1, Kristen Matias 0:3, body hostů: Buček Matěj 4:0, Rozehnal Daniel 4:0, Štěrbák Lukáš 4:0, Vyrůbalík Patrik 4:0), SK Baník Ratíškovice D - T.J. Sokol Svatobořice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomeček Adam 1:3, Směřička David 0:4, Kladňák Jaroslav 4:0, Zemánková Gabriela 1:3, body hostů: Krist Jan 3:1, Krist David 2:2, Krist Jiří 3:1, Knecht Jakub 2:2), Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C - SK Čejč z.s. B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmídová Kamila 1:3, Klimeš Jakub 0:4, Neničková Zuzana 0:4, Fric Milan 0:3, Klimeš Josef 0:1, body hostů: Marada Petr 4:0, Lažek Marek 4:0, Parči Filip 3:1, Hrabec Pavel 4:0),
3. kolo:
T.J. Sokol Svatobořice C - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C -:-, SKST Hodonín H - SK Baník Ratíškovice D -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice E - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E -:-, Slovan Hodonín D - SKST Dubňany D -:-,
4. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E - Slovan Hodonín D -:-, SK Baník Ratíškovice D - Tělovýchovná jednota Mikulčice E -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C - SKST Hodonín H -:-, SK Čejč z.s. B - T.J. Sokol Svatobořice C -:-,
5. kolo:
SKST Hodonín H - SK Čejč z.s. B -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice E - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C -:-, Slovan Hodonín D - SK Baník Ratíškovice D -:-, SKST Dubňany D - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E -:-,
6. kolo:
SK Baník Ratíškovice D - SKST Dubňany D -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C - Slovan Hodonín D -:-, SK Čejč z.s. B - Tělovýchovná jednota Mikulčice E -:-, T.J. Sokol Svatobořice C - SKST Hodonín H -:-,
7. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice E - T.J. Sokol Svatobořice C -:-, Slovan Hodonín D - SK Čejč z.s. B -:-, SKST Dubňany D - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E - SK Baník Ratíškovice D -:-,
8. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E -:-, SK Čejč z.s. B - SKST Dubňany D -:-, T.J. Sokol Svatobořice C - Slovan Hodonín D -:-, SKST Hodonín H - Tělovýchovná jednota Mikulčice E -:-,
9. kolo:
Slovan Hodonín D - SKST Hodonín H -:-, SKST Dubňany D - T.J. Sokol Svatobořice C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E - SK Čejč z.s. B -:-, SK Baník Ratíškovice D - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C -:-,
10. kolo:
SK Baník Ratíškovice D - SK Čejč z.s. B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E - T.J. Sokol Svatobořice C -:-, SKST Dubňany D - SKST Hodonín H -:-, Slovan Hodonín D - Tělovýchovná jednota Mikulčice E -:-,
11. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice E - SKST Dubňany D -:-, SKST Hodonín H - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E -:-, T.J. Sokol Svatobořice C - SK Baník Ratíškovice D -:-, SK Čejč z.s. B - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C -:-,
12. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C - T.J. Sokol Svatobořice C -:-, SK Baník Ratíškovice D - SKST Hodonín H -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E - Tělovýchovná jednota Mikulčice E -:-, SKST Dubňany D - Slovan Hodonín D -:-,
13. kolo:
Slovan Hodonín D - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice E - SK Baník Ratíškovice D -:-, SKST Hodonín H - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C -:-, T.J. Sokol Svatobořice C - SK Čejč z.s. B -:-,
14. kolo:
SK Čejč z.s. B - SKST Hodonín H -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C - Tělovýchovná jednota Mikulčice E -:-, SK Baník Ratíškovice D - Slovan Hodonín D -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E - SKST Dubňany D -:-,
15. kolo:
SKST Dubňany D - SK Baník Ratíškovice D -:-, Slovan Hodonín D - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice E - SK Čejč z.s. B -:-, SKST Hodonín H - T.J. Sokol Svatobořice C -:-,
16. kolo:
T.J. Sokol Svatobořice C - Tělovýchovná jednota Mikulčice E -:-, SK Čejč z.s. B - Slovan Hodonín D -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C - SKST Dubňany D -:-, SK Baník Ratíškovice D - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E -:-,
17. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C -:-, SKST Dubňany D - SK Čejč z.s. B -:-, Slovan Hodonín D - T.J. Sokol Svatobořice C -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice E - SKST Hodonín H -:-,
18. kolo:
SKST Hodonín H - Slovan Hodonín D -:-, T.J. Sokol Svatobořice C - SKST Dubňany D -:-, SK Čejč z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C - SK Baník Ratíškovice D -:-,
Okresní základ sk. B
1. kolo:
TJ Kovoděl Moravský Písek A - SK Baník Ratíškovice E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Ondřej 4:0, Hodonský Miroslav 4:0, Halámek Zdeněk 4:0, Pavka Petr 4:0, body hostů: Valachovič Dalibor 0:4, Zdařilová Martina 0:4, Sabáček Šimon 0:4, Zdařil Petr 0:4), Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D - Orel Syrovín B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřínek Zdeněk 4:0, Malík Robert 3:1, Šibal Denis 4:0, Rymeš Adam 0:4, body hostů: Komínek Libor 1:3, Možíš Jaroslav 2:2, Bartošek Jaroslav 1:1, Kolaja Josef 1:3, Němec Lukáš 0:2), TJ Sokol Vracov z.s. D - SK Čejč z.s. C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šnajdrová Monika 4:0, Dočkálek Petr 3:1, Zanca Adam 4:0, Ptáček Michal 2:2, body hostů: Pekárek Jiří 1:3, Šimek Marek 0:4, Pekárková Izabela 0:4, Pekárek Miroslav 2:2), Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A - TJ Jiskra Strážnice z.s. F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladiš Václav 1:3, Žůrek Tomáš 2:2, Řihák Jaroslav ml. 1:3, Večeřa Libor 0:2, Jordán Josef 2:0, body hostů: Lipa Martin 3:1, Grabovský Martin 3:1, Orlová Marta 3:1, Škoda Roman 1:3),
2. kolo:
SK Čejč z.s. C - Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A -:-, Orel Syrovín B - TJ Sokol Vracov z.s. D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Možíš Jaroslav 1:3, Komínek Libor 1:3, Němec Lukáš 0:4, Kolaja Josef 0:4, body hostů: Bednařík Matěj 4:0, Dočkálek Petr 2:2, Bábík Jan 4:0, Šnajdrová Monika 4:0), SK Baník Ratíškovice E - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valachovič Dalibor 3:1, Zdařil Petr 2:2, Sabáček Šimon 2:2, Zdařilová Martina 3:1, body hostů: Vavřínek Zdeněk 4:0, Šibal Denis 2:2, Matula Marek 0:4, Rymeš Adam 0:4), TJ Sokol Veselí nad Moravou C - TJ Kovoděl Moravský Písek A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Umšajt Ivan 1:3, Štefánek Vlastimil 2:2, Zelinka Vladimír 1:3, Zůbková Lenka 0:4, body hostů: Halámek Zdeněk 3:1, Hodonský Miroslav 4:0, Marek Ondřej 4:0, Pavka Petr 1:3),
3. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D - TJ Sokol Veselí nad Moravou C -:-, TJ Sokol Vracov z.s. D - SK Baník Ratíškovice E -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A - Orel Syrovín B -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. F - SK Čejč z.s. C -:-,
4. kolo:
Orel Syrovín B - TJ Jiskra Strážnice z.s. F -:-, SK Baník Ratíškovice E - Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou C - TJ Sokol Vracov z.s. D -:-, TJ Kovoděl Moravský Písek A - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Vracov z.s. D - TJ Kovoděl Moravský Písek A -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A - TJ Sokol Veselí nad Moravou C -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. F - SK Baník Ratíškovice E -:-, SK Čejč z.s. C - Orel Syrovín B -:-,
6. kolo:
SK Baník Ratíškovice E - SK Čejč z.s. C -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou C - TJ Jiskra Strážnice z.s. F -:-, TJ Kovoděl Moravský Písek A - Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D - TJ Sokol Vracov z.s. D -:-,
7. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. F - TJ Kovoděl Moravský Písek A -:-, SK Čejč z.s. C - TJ Sokol Veselí nad Moravou C -:-, Orel Syrovín B - SK Baník Ratíškovice E -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Veselí nad Moravou C - Orel Syrovín B -:-, TJ Kovoděl Moravský Písek A - SK Čejč z.s. C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D - TJ Jiskra Strážnice z.s. F -:-, TJ Sokol Vracov z.s. D - Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A -:-,
9. kolo:
TJ Jiskra Strážnice z.s. F - TJ Sokol Vracov z.s. D -:-, SK Čejč z.s. C - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D -:-, Orel Syrovín B - TJ Kovoděl Moravský Písek A -:-, SK Baník Ratíškovice E - TJ Sokol Veselí nad Moravou C -:-,
10. kolo:
SK Baník Ratíškovice E - TJ Kovoděl Moravský Písek A -:-, Orel Syrovín B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D -:-, SK Čejč z.s. C - TJ Sokol Vracov z.s. D -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. F - Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A -:-,
11. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A - SK Čejč z.s. C -:-, TJ Sokol Vracov z.s. D - Orel Syrovín B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D - SK Baník Ratíškovice E -:-, TJ Kovoděl Moravský Písek A - TJ Sokol Veselí nad Moravou C -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Veselí nad Moravou C - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D -:-, SK Baník Ratíškovice E - TJ Sokol Vracov z.s. D -:-, Orel Syrovín B - Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A -:-, SK Čejč z.s. C - TJ Jiskra Strážnice z.s. F -:-,
13. kolo:
TJ Jiskra Strážnice z.s. F - Orel Syrovín B -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A - SK Baník Ratíškovice E -:-, TJ Sokol Vracov z.s. D - TJ Sokol Veselí nad Moravou C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D - TJ Kovoděl Moravský Písek A -:-,
14. kolo:
TJ Kovoděl Moravský Písek A - TJ Sokol Vracov z.s. D -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou C - Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A -:-, SK Baník Ratíškovice E - TJ Jiskra Strážnice z.s. F -:-, Orel Syrovín B - SK Čejč z.s. C -:-,
15. kolo:
SK Čejč z.s. C - SK Baník Ratíškovice E -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. F - TJ Sokol Veselí nad Moravou C -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A - TJ Kovoděl Moravský Písek A -:-, TJ Sokol Vracov z.s. D - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D -:-,
16. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D - Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A -:-, TJ Kovoděl Moravský Písek A - TJ Jiskra Strážnice z.s. F -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou C - SK Čejč z.s. C -:-, SK Baník Ratíškovice E - Orel Syrovín B -:-,
17. kolo:
Orel Syrovín B - TJ Sokol Veselí nad Moravou C -:-, SK Čejč z.s. C - TJ Kovoděl Moravský Písek A -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. F - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A - TJ Sokol Vracov z.s. D -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Vracov z.s. D - TJ Jiskra Strážnice z.s. F -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D - SK Čejč z.s. C -:-, TJ Kovoděl Moravský Písek A - Orel Syrovín B -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou C - SK Baník Ratíškovice E -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy