Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor I. třídy
1. kolo:
TJ Zhoř A - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B -:-, TJ Věžnice A - SK Telč B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klimeš Martin 3:1, Tlačbaba Martin 2:2, Dočekal Milan 1:3, Szathmary Roman 1:3, body hostů: Švec Jaroslav st. 3:1, Moc Karel 3:1, Goliáš Stanislav 3:1, Veselý Martin 0:4), Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Sportovní klub Jihlava B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruta Pavel 3:1, Šlapal Viktor 2:2, Jakoubek Oldřich 3:1, Sebroň Jiří 3:1, body hostů: Kolátor Radomil 4:0, Koláček Ivo 1:3, Hons David 0:4, Rambousek Jan 0:4), TJ Sokol Batelov A - SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A -:-, Slavoj Polná C - TJ Sokol Kamenice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Manelyuk Denys 0:4, Pospíšil Miroslav 0:4, Musil Josef 1:3, Cveček Martin 1:3, body hostů: Wiederlechner Marek 3:0, Fryš František 4:0, Lély Jan 4:0, Reiterman Jaroslav 3:1, Peštál Matyáš 0:1), Tělocvičná jednota Sokol Puklice A - SKST Třešť D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík František 1:1, Chvojsík Jaroslav 1:3, Kovář Pavel 2:2, Novotný Zdeněk 0:4, Novák Kamil 0:2, body hostů: Kovář Michal 2:2, Nešpor Ladislav 4:0, Kozák Zdeněk 3:1, Havel Miloslav 3:1),
2. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B - SKST Třešť D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pikolon Karel 0:4, Chudoba Jakub 2:2, Brussmann Jiří 0:4, Hos Roman 1:3, body hostů: Nešpor Ladislav 4:0, Kovář Michal 2:2, Havel Miloslav 4:0, Kozák Zdeněk 3:1), TJ Sokol Kamenice B - Tělocvičná jednota Sokol Puklice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wiederlechner Marek 3:1, Fryš František 3:1, Lély Jan 3:0, Reiterman Jaroslav 3:1, Kopečný Miroslav 0:1, body hostů: Chvojsík Jaroslav 0:4, Pech František 0:4, Slavík František 0:4, Latocha Jan 4:0), SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A - Slavoj Polná C -:-, Sportovní klub Jihlava B - TJ Sokol Batelov A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyskočil Štěpán 4:0, Koláček Ivo 4:0, Frydrychovský Pavel 1:3, Kolátor Radomil 4:0, body hostů: Hájek Antonín 1:3, Hlaváček Jaroslav 1:3, Fraj František 0:4, Hlaváček Radek 1:3), SK Telč B - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Filip 3:1, Moc Karel 1:3, Koláček Lukáš 3:1, Goliáš Stanislav 2:2, body hostů: Sebroň Jiří 3:1, Jakoubek Oldřich 3:1, Ruta Pavel 0:4, Šlapal Viktor 1:3), TJ Zhoř A - TJ Věžnice A -:-,
3. kolo:
TJ Věžnice A - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - TJ Zhoř A -:-, TJ Sokol Batelov A - SK Telč B -:-, Slavoj Polná C - Sportovní klub Jihlava B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Puklice A - SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A -:-, SKST Třešť D - TJ Sokol Kamenice B -:-,
4. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B - TJ Sokol Kamenice B -:-, SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A - SKST Třešť D -:-, Sportovní klub Jihlava B - Tělocvičná jednota Sokol Puklice A -:-, SK Telč B - Slavoj Polná C -:-, TJ Zhoř A - TJ Sokol Batelov A -:-, TJ Věžnice A - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A -:-,
5. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B -:-, TJ Sokol Batelov A - TJ Věžnice A -:-, Slavoj Polná C - TJ Zhoř A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Puklice A - SK Telč B -:-, SKST Třešť D - Sportovní klub Jihlava B -:-, TJ Sokol Kamenice B - SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A -:-,
6. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B - SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A -:-, Sportovní klub Jihlava B - TJ Sokol Kamenice B -:-, SK Telč B - SKST Třešť D -:-, TJ Zhoř A - Tělocvičná jednota Sokol Puklice A -:-, TJ Věžnice A - Slavoj Polná C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - TJ Sokol Batelov A -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Batelov A - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B -:-, Slavoj Polná C - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Puklice A - TJ Věžnice A -:-, SKST Třešť D - TJ Zhoř A -:-, TJ Sokol Kamenice B - SK Telč B -:-, SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A - Sportovní klub Jihlava B -:-,
8. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B - Sportovní klub Jihlava B -:-, SK Telč B - SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A -:-, TJ Zhoř A - TJ Sokol Kamenice B -:-, TJ Věžnice A - SKST Třešť D -:-, Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Tělocvičná jednota Sokol Puklice A -:-, TJ Sokol Batelov A - Slavoj Polná C -:-,
9. kolo:
Slavoj Polná C - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Puklice A - TJ Sokol Batelov A -:-, SKST Třešť D - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A -:-, TJ Sokol Kamenice B - TJ Věžnice A -:-, SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A - TJ Zhoř A -:-, Sportovní klub Jihlava B - SK Telč B -:-,
10. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B - SK Telč B -:-, TJ Zhoř A - Sportovní klub Jihlava B -:-, TJ Věžnice A - SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - TJ Sokol Kamenice B -:-, TJ Sokol Batelov A - SKST Třešť D -:-, Slavoj Polná C - Tělocvičná jednota Sokol Puklice A -:-,
11. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Puklice A - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B -:-, SKST Třešť D - Slavoj Polná C -:-, TJ Sokol Kamenice B - TJ Sokol Batelov A -:-, SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A -:-, Sportovní klub Jihlava B - TJ Věžnice A -:-, SK Telč B - TJ Zhoř A -:-,
12. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B - TJ Zhoř A -:-, SK Telč B - TJ Věžnice A -:-, Sportovní klub Jihlava B - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A -:-, SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A - TJ Sokol Batelov A -:-, TJ Sokol Kamenice B - Slavoj Polná C -:-, SKST Třešť D - Tělocvičná jednota Sokol Puklice A -:-,
13. kolo:
SKST Třešť D - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Puklice A - TJ Sokol Kamenice B -:-, Slavoj Polná C - SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A -:-, TJ Sokol Batelov A - Sportovní klub Jihlava B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - SK Telč B -:-, TJ Věžnice A - TJ Zhoř A -:-,
14. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B - TJ Věžnice A -:-, TJ Zhoř A - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A -:-, SK Telč B - TJ Sokol Batelov A -:-, Sportovní klub Jihlava B - Slavoj Polná C -:-, SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A - Tělocvičná jednota Sokol Puklice A -:-, TJ Sokol Kamenice B - SKST Třešť D -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Kamenice B - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B -:-, SKST Třešť D - SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Puklice A - Sportovní klub Jihlava B -:-, Slavoj Polná C - SK Telč B -:-, TJ Sokol Batelov A - TJ Zhoř A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - TJ Věžnice A -:-,
16. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A -:-, TJ Věžnice A - TJ Sokol Batelov A -:-, TJ Zhoř A - Slavoj Polná C -:-, SK Telč B - Tělocvičná jednota Sokol Puklice A -:-, Sportovní klub Jihlava B - SKST Třešť D -:-, SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A - TJ Sokol Kamenice B -:-,
17. kolo:
SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B -:-, TJ Sokol Kamenice B - Sportovní klub Jihlava B -:-, SKST Třešť D - SK Telč B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Puklice A - TJ Zhoř A -:-, Slavoj Polná C - TJ Věžnice A -:-, TJ Sokol Batelov A - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A -:-,
18. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B - TJ Sokol Batelov A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Slavoj Polná C -:-, TJ Věžnice A - Tělocvičná jednota Sokol Puklice A -:-, TJ Zhoř A - SKST Třešť D -:-, SK Telč B - TJ Sokol Kamenice B -:-, Sportovní klub Jihlava B - SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A -:-,
19. kolo:
Sportovní klub Jihlava B - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B -:-, SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A - SK Telč B -:-, TJ Sokol Kamenice B - TJ Zhoř A -:-, SKST Třešť D - TJ Věžnice A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Puklice A - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A -:-, Slavoj Polná C - TJ Sokol Batelov A -:-,
20. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B - Slavoj Polná C -:-, TJ Sokol Batelov A - Tělocvičná jednota Sokol Puklice A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - SKST Třešť D -:-, TJ Věžnice A - TJ Sokol Kamenice B -:-, TJ Zhoř A - SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A -:-, SK Telč B - Sportovní klub Jihlava B -:-,
21. kolo:
SK Telč B - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B -:-, Sportovní klub Jihlava B - TJ Zhoř A -:-, SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A - TJ Věžnice A -:-, TJ Sokol Kamenice B - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A -:-, SKST Třešť D - TJ Sokol Batelov A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Puklice A - Slavoj Polná C -:-,
22. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B - Tělocvičná jednota Sokol Puklice A -:-, Slavoj Polná C - SKST Třešť D -:-, TJ Sokol Batelov A - TJ Sokol Kamenice B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A -:-, TJ Věžnice A - Sportovní klub Jihlava B -:-, TJ Zhoř A - SK Telč B -:-,
Regionální přebor II. třídy
1. kolo:
SK Telč C - Tělocvičná jednota Sokol Puklice B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švec Jaroslav st. 4:0, Goliáš Stanislav 2:2, Němeček Jaroslav 2:2, Veselý Martin 3:1, body hostů: Pech František 3:1, Slavík František 1:3, Dorážka Jaroslav 0:4, Drastich Michal 1:3), Sportovní klub Jihlava C - TJ Velký Beranov 1975, z.s. 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koláček Ivo 4:0, Urban Oldřich 2:2, Hons David 1:3, Hons Karel 3:1, body hostů: Pavlíček Luboš 3:1, Veselý Jaromír 0:4, Röder Tomáš 2:2, Pýcha Jiří 1:3), SKST Třešť E - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B -:-, Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA - TJ Věžnice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holoubek Jindřich 3:1, Sedlický Jiří 4:0, Kodet Jan 2:2, Ladra Robert 2:2, body hostů: Tlačbaba Ondřej 1:3, Dohnal Filip 2:2, Klimeš Ladislav 1:3, Dohnal Luboš 1:1, Vostál Roman 0:2), TJ Kozlov A - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kliment Vít 2:1, Kriegsmann Miroslav 3:1, Polách Jan 3:1, Čejka Marek 3:0, WO 2:0, body hostů: Hos Roman 3:0, Hos František 0:3, Vrzal Milan 0:4, Brussmann Jiří 0:4, WO 0:2),
2. kolo:
TJ Věžnice B - TJ Kozlov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tlačbaba Ondřej 2:2, Dohnal Luboš 1:1, Klimeš Ladislav 0:4, Vostál Roman 0:4, Kourek Radim 0:2, body hostů: Kliment Vít 3:1, Kriegsmann Miroslav 3:1, Polách Jan 3:1, Čejka Marek 4:0), Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B - Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA -:-, TJ Velký Beranov 1975, z.s. - SKST Třešť E 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Luboš 2:2, Röder Tomáš 1:3, Pýcha Jiří 0:4, Veselý Jaromír 0:4, body hostů: Vyhlídal Jan 2:2, Rudolf Vincent 4:0, Křivánek Jan 3:1, Kučera Vlastislav 4:0), Tělocvičná jednota Sokol Puklice B - Sportovní klub Jihlava C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvojsík Jaroslav 3:1, Pech František 2:2, Dorážka Jaroslav 1:3, Novotný Zdeněk 1:3, body hostů: Koláček Ivo 3:1, Frydrychovský Pavel 3:1, Urban Oldřich 1:3, Hons David 2:2), TJ Sokol Kamenice C - SK Telč C -:-,
3. kolo:
Sportovní klub Jihlava C - TJ Sokol Kamenice C -:-, SKST Třešť E - Tělocvičná jednota Sokol Puklice B -:-, Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA - TJ Velký Beranov 1975, z.s. -:-, TJ Kozlov A - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C - TJ Věžnice B -:-,
4. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C -:-, TJ Velký Beranov 1975, z.s. - TJ Kozlov A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Puklice B - Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA -:-, TJ Sokol Kamenice C - SKST Třešť E -:-, SK Telč C - Sportovní klub Jihlava C -:-,
5. kolo:
SKST Třešť E - SK Telč C -:-, Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA - TJ Sokol Kamenice C -:-, TJ Kozlov A - Tělocvičná jednota Sokol Puklice B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C - TJ Velký Beranov 1975, z.s. -:-, TJ Věžnice B - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B -:-,
6. kolo:
TJ Velký Beranov 1975, z.s. - TJ Věžnice B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Puklice B - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C -:-, TJ Sokol Kamenice C - TJ Kozlov A -:-, SK Telč C - Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA -:-, Sportovní klub Jihlava C - SKST Třešť E -:-,
7. kolo:
Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA - Sportovní klub Jihlava C -:-, TJ Kozlov A - SK Telč C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C - TJ Sokol Kamenice C -:-, TJ Věžnice B - Tělocvičná jednota Sokol Puklice B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B - TJ Velký Beranov 1975, z.s. -:-,
8. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Puklice B - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B -:-, TJ Sokol Kamenice C - TJ Věžnice B -:-, SK Telč C - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C -:-, Sportovní klub Jihlava C - TJ Kozlov A -:-, SKST Třešť E - Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA -:-,
9. kolo:
TJ Kozlov A - SKST Třešť E -:-, Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C - Sportovní klub Jihlava C -:-, TJ Věžnice B - SK Telč C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B - TJ Sokol Kamenice C -:-, TJ Velký Beranov 1975, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Puklice B -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Kamenice C - TJ Velký Beranov 1975, z.s. -:-, SK Telč C - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B -:-, Sportovní klub Jihlava C - TJ Věžnice B -:-, SKST Třešť E - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C -:-, Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA - TJ Kozlov A -:-,
11. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C - Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA -:-, TJ Věžnice B - SKST Třešť E -:-, Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B - Sportovní klub Jihlava C -:-, TJ Velký Beranov 1975, z.s. - SK Telč C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Puklice B - TJ Sokol Kamenice C -:-,
12. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Puklice B - SK Telč C -:-, TJ Velký Beranov 1975, z.s. - Sportovní klub Jihlava C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B - SKST Třešť E -:-, TJ Věžnice B - Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA -:-, Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C - TJ Kozlov A -:-,
13. kolo:
TJ Kozlov A - TJ Věžnice B -:-, Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B -:-, SKST Třešť E - TJ Velký Beranov 1975, z.s. -:-, Sportovní klub Jihlava C - Tělocvičná jednota Sokol Puklice B -:-, SK Telč C - TJ Sokol Kamenice C -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Kamenice C - Sportovní klub Jihlava C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Puklice B - SKST Třešť E -:-, TJ Velký Beranov 1975, z.s. - Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA -:-, Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B - TJ Kozlov A -:-, TJ Věžnice B - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C -:-,
15. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B -:-, TJ Kozlov A - TJ Velký Beranov 1975, z.s. -:-, Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA - Tělocvičná jednota Sokol Puklice B -:-, SKST Třešť E - TJ Sokol Kamenice C -:-, Sportovní klub Jihlava C - SK Telč C -:-,
16. kolo:
SK Telč C - SKST Třešť E -:-, TJ Sokol Kamenice C - Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA -:-, Tělocvičná jednota Sokol Puklice B - TJ Kozlov A -:-, TJ Velký Beranov 1975, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B - TJ Věžnice B -:-,
17. kolo:
TJ Věžnice B - TJ Velký Beranov 1975, z.s. -:-, Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C - Tělocvičná jednota Sokol Puklice B -:-, TJ Kozlov A - TJ Sokol Kamenice C -:-, Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA - SK Telč C -:-, SKST Třešť E - Sportovní klub Jihlava C -:-,
18. kolo:
Sportovní klub Jihlava C - Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA -:-, SK Telč C - TJ Kozlov A -:-, TJ Sokol Kamenice C - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Puklice B - TJ Věžnice B -:-, TJ Velký Beranov 1975, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B -:-,
19. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B - Tělocvičná jednota Sokol Puklice B -:-, TJ Věžnice B - TJ Sokol Kamenice C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C - SK Telč C -:-, TJ Kozlov A - Sportovní klub Jihlava C -:-, Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA - SKST Třešť E -:-,
20. kolo:
SKST Třešť E - TJ Kozlov A -:-, Sportovní klub Jihlava C - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C -:-, SK Telč C - TJ Věžnice B -:-, TJ Sokol Kamenice C - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Puklice B - TJ Velký Beranov 1975, z.s. -:-,
21. kolo:
TJ Velký Beranov 1975, z.s. - TJ Sokol Kamenice C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B - SK Telč C -:-, TJ Věžnice B - Sportovní klub Jihlava C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C - SKST Třešť E -:-, TJ Kozlov A - Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA -:-,
22. kolo:
Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C -:-, SKST Třešť E - TJ Věžnice B -:-, Sportovní klub Jihlava C - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B -:-, SK Telč C - TJ Velký Beranov 1975, z.s. -:-, TJ Sokol Kamenice C - Tělocvičná jednota Sokol Puklice B -:-,
Regionální přebor III. třídy
1. kolo:
SK Bítovčice - Tělocvičná jednota Sokol Puklice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondrák Radim 4:0, Šťáva Miroslav 1:3, Hron Jiří 0:4, Matula Daniel 3:1, body hostů: Drastich Michal 3:1, Dorážka Jaroslav 2:2, Trávník Milan 2:2, Povýšil Vladko 0:2, Novák Kamil 1:1), TJ Sokol Kamenice E - TJ Sokol Kamenice D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Muška Dominik 4:0, Muška Jan 3:1, Kopečná Adéla 0:4, Myšková Markéta 1:1, Martinů Marek 0:2, body hostů: Trutna Jan 2:2, Souček Jan 3:1, Trutna Tomáš 2:2, Semrádová Nela 1:3), SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B - TJ Sokol Batelov C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Dominik 4:0, Vrzáček Michal 4:0, Eliáš Adam 3:1, Smejkalová Pavla 1:3, body hostů: Fous Petr 0:4, Havlíček Ladislav 0:2, Pecka Vladimír 1:3, Grégr Petr 2:2, Doležal Bohumír 1:1), Sportovní klub Jihlava D - TJ Kozlov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hons David 3:1, Rambousek Jan 4:0, Hons Karel 2:2, Motáček Tomáš 2:0, Polák Ondřej 0:2, body hostů: Lang Lukáš 2:2, Francálek Milan 3:1, Musil Oldřich 0:2, Procházka Michal 0:4, Bruna Tomáš 0:2), TJ Sokol Batelov B - SK Telč D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejzlík Michal 4:0, Tereza Habrová 3:1, Hradecký Jan 1:0, Havelka Jiří 2:0, Šuhaj Ondřej 2:1, Šlesinger Martin 0:2, body hostů: Pavlíček Jiří 3:1, Irha Andrej 1:3, Vetýška Petr 0:4, Jirásek Radim 0:4), Slavoj Polná D - TJ Zhoř B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melichar Adam 2:2, Horký Aleš 3:1, Strašil Vojtěch 3:1, Strašil Jaromír 3:1, body hostů: Klimeš Luboš 2:2, Parůžek Tomáš 2:2, Zvolánek Petr 0:4, Oberreiter Daniel 1:3),
2. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Puklice C - TJ Zhoř B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trávník Milan 3:1, Povýšil Vladko 3:1, Dorážka Jaroslav 3:1, WO 0:5, body hostů: Klimeš Luboš 0:3, Zvolánek Petr 0:3, Oberreiter Daniel 0:3, Pavlíček Petr ml. 3:0, WO 5:0), SK Telč D - Slavoj Polná D -:-, TJ Kozlov B - TJ Sokol Batelov B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lang Lukáš 0:4, Francálek Milan 3:1, Procházka Michal 0:4, Musil Oldřich 0:2, Bruna Tomáš 1:1, body hostů: Krejzlík Michal 3:0, Havelka Jiří 2:1, Hradecký Jan 3:1, Tereza Habrová 3:1, Doležal Pavel 0:1, Šlesinger Martin 1:0), TJ Sokol Batelov C - Sportovní klub Jihlava D -:-, TJ Sokol Kamenice D - SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trutna Jan 2:2, Souček Jan 2:2, Trutna Pavel 3:1, Trutna Tomáš 2:2, body hostů: Vrzáček Michal 2:2, Eliáš Adam 1:3, Součková Nikola 3:1, Smejkalová Pavla 1:3), SK Bítovčice - TJ Sokol Kamenice E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondrák Radim 4:0, Šťáva Miroslav 4:0, Hron Jiří 3:1, Matula Daniel 4:0, body hostů: Muška Dominik 1:3, Martinů Marek 0:2, Maštera Jáchym 0:2, Venc Adam 0:2, Myšková Markéta 0:2, Muška Jan 0:2, Kopečná Adéla 0:2),
3. kolo:
TJ Sokol Kamenice E - Tělocvičná jednota Sokol Puklice C -:-, SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B - SK Bítovčice -:-, Sportovní klub Jihlava D - TJ Sokol Kamenice D -:-, TJ Sokol Batelov B - TJ Sokol Batelov C -:-, Slavoj Polná D - TJ Kozlov B -:-, TJ Zhoř B - SK Telč D -:-,
4. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Puklice C - SK Telč D -:-, TJ Kozlov B - TJ Zhoř B -:-, TJ Sokol Batelov C - Slavoj Polná D -:-, TJ Sokol Kamenice D - TJ Sokol Batelov B -:-, SK Bítovčice - Sportovní klub Jihlava D -:-, TJ Sokol Kamenice E - SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B -:-,
5. kolo:
SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B - Tělocvičná jednota Sokol Puklice C -:-, Sportovní klub Jihlava D - TJ Sokol Kamenice E -:-, TJ Sokol Batelov B - SK Bítovčice -:-, Slavoj Polná D - TJ Sokol Kamenice D -:-, TJ Zhoř B - TJ Sokol Batelov C -:-, SK Telč D - TJ Kozlov B -:-,
6. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Puklice C - TJ Kozlov B -:-, TJ Sokol Batelov C - SK Telč D -:-, TJ Sokol Kamenice D - TJ Zhoř B -:-, SK Bítovčice - Slavoj Polná D -:-, TJ Sokol Kamenice E - TJ Sokol Batelov B -:-, SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B - Sportovní klub Jihlava D -:-,
7. kolo:
Sportovní klub Jihlava D - Tělocvičná jednota Sokol Puklice C -:-, TJ Sokol Batelov B - SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B -:-, Slavoj Polná D - TJ Sokol Kamenice E -:-, TJ Zhoř B - SK Bítovčice -:-, SK Telč D - TJ Sokol Kamenice D -:-, TJ Kozlov B - TJ Sokol Batelov C -:-,
8. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Puklice C - TJ Sokol Batelov C -:-, TJ Sokol Kamenice D - TJ Kozlov B -:-, SK Bítovčice - SK Telč D -:-, TJ Sokol Kamenice E - TJ Zhoř B -:-, SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B - Slavoj Polná D -:-, Sportovní klub Jihlava D - TJ Sokol Batelov B -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Batelov B - Tělocvičná jednota Sokol Puklice C -:-, Slavoj Polná D - Sportovní klub Jihlava D -:-, TJ Zhoř B - SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B -:-, SK Telč D - TJ Sokol Kamenice E -:-, TJ Kozlov B - SK Bítovčice -:-, TJ Sokol Batelov C - TJ Sokol Kamenice D -:-,
10. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Puklice C - TJ Sokol Kamenice D -:-, SK Bítovčice - TJ Sokol Batelov C -:-, TJ Sokol Kamenice E - TJ Kozlov B -:-, SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B - SK Telč D -:-, Sportovní klub Jihlava D - TJ Zhoř B -:-, TJ Sokol Batelov B - Slavoj Polná D -:-,
11. kolo:
Slavoj Polná D - Tělocvičná jednota Sokol Puklice C -:-, TJ Zhoř B - TJ Sokol Batelov B -:-, SK Telč D - Sportovní klub Jihlava D -:-, TJ Kozlov B - SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B -:-, TJ Sokol Batelov C - TJ Sokol Kamenice E -:-, TJ Sokol Kamenice D - SK Bítovčice -:-,
12. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Puklice C - SK Bítovčice -:-, TJ Sokol Kamenice D - TJ Sokol Kamenice E -:-, TJ Sokol Batelov C - SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B -:-, TJ Kozlov B - Sportovní klub Jihlava D -:-, SK Telč D - TJ Sokol Batelov B -:-, TJ Zhoř B - Slavoj Polná D -:-,
13. kolo:
TJ Zhoř B - Tělocvičná jednota Sokol Puklice C -:-, Slavoj Polná D - SK Telč D -:-, TJ Sokol Batelov B - TJ Kozlov B -:-, Sportovní klub Jihlava D - TJ Sokol Batelov C -:-, SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B - TJ Sokol Kamenice D -:-, TJ Sokol Kamenice E - SK Bítovčice -:-,
14. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Puklice C - TJ Sokol Kamenice E -:-, SK Bítovčice - SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B -:-, TJ Sokol Kamenice D - Sportovní klub Jihlava D -:-, TJ Sokol Batelov C - TJ Sokol Batelov B -:-, TJ Kozlov B - Slavoj Polná D -:-, SK Telč D - TJ Zhoř B -:-,
15. kolo:
SK Telč D - Tělocvičná jednota Sokol Puklice C -:-, TJ Zhoř B - TJ Kozlov B -:-, Slavoj Polná D - TJ Sokol Batelov C -:-, TJ Sokol Batelov B - TJ Sokol Kamenice D -:-, Sportovní klub Jihlava D - SK Bítovčice -:-, SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B - TJ Sokol Kamenice E -:-,
16. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Puklice C - SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B -:-, TJ Sokol Kamenice E - Sportovní klub Jihlava D -:-, SK Bítovčice - TJ Sokol Batelov B -:-, TJ Sokol Kamenice D - Slavoj Polná D -:-, TJ Sokol Batelov C - TJ Zhoř B -:-, TJ Kozlov B - SK Telč D -:-,
17. kolo:
TJ Kozlov B - Tělocvičná jednota Sokol Puklice C -:-, SK Telč D - TJ Sokol Batelov C -:-, TJ Zhoř B - TJ Sokol Kamenice D -:-, Slavoj Polná D - SK Bítovčice -:-, TJ Sokol Batelov B - TJ Sokol Kamenice E -:-, Sportovní klub Jihlava D - SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B -:-,
18. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Puklice C - Sportovní klub Jihlava D -:-, SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B - TJ Sokol Batelov B -:-, TJ Sokol Kamenice E - Slavoj Polná D -:-, SK Bítovčice - TJ Zhoř B -:-, TJ Sokol Kamenice D - SK Telč D -:-, TJ Sokol Batelov C - TJ Kozlov B -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Batelov C - Tělocvičná jednota Sokol Puklice C -:-, TJ Kozlov B - TJ Sokol Kamenice D -:-, SK Telč D - SK Bítovčice -:-, TJ Zhoř B - TJ Sokol Kamenice E -:-, Slavoj Polná D - SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B -:-, TJ Sokol Batelov B - Sportovní klub Jihlava D -:-,
20. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Puklice C - TJ Sokol Batelov B -:-, Sportovní klub Jihlava D - Slavoj Polná D -:-, SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B - TJ Zhoř B -:-, TJ Sokol Kamenice E - SK Telč D -:-, SK Bítovčice - TJ Kozlov B -:-, TJ Sokol Kamenice D - TJ Sokol Batelov C -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Kamenice D - Tělocvičná jednota Sokol Puklice C -:-, TJ Sokol Batelov C - SK Bítovčice -:-, TJ Kozlov B - TJ Sokol Kamenice E -:-, SK Telč D - SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B -:-, TJ Zhoř B - Sportovní klub Jihlava D -:-, Slavoj Polná D - TJ Sokol Batelov B -:-,
22. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Puklice C - Slavoj Polná D -:-, TJ Sokol Batelov B - TJ Zhoř B -:-, Sportovní klub Jihlava D - SK Telč D -:-, SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B - TJ Kozlov B -:-, TJ Sokol Kamenice E - TJ Sokol Batelov C -:-, SK Bítovčice - TJ Sokol Kamenice D -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy