Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor
1. kolo:
TJ Sokol Čechy pod Kosířem - SDH Dětkovice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvorský Dušan 2:2, Kořenek Martin 0:4, Koutný Jaroslav 1:2, Tesárek Pavel 0:4, Zavadil Roman 0:1, body hostů: Sedláček Petr 4:0, Petyrek Vladislav ml. 2:0, Knichal Martin 3:1, Korda Jiří 3:1, Hybl Martin 1:1), Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B - TJ Sokol Otaslavice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Franc Pavel 2:0, Vysloužil Oldřich ml. 2:2, Ošlejšek Ladislav 4:0, Pírek Lukáš 4:0, Novák Petr 1:1, body hostů: Krátký Jan 0:4, Daněček Lukáš 0:4, Dofek Luboš 2:2, Kadlčík Vlastimil 1:3), TJ Sokol Němčice nad Hanou B - TJ Sokol Čechovice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Coufalík Jaroslav 1:2, Válek Jiří 1:2, Diviš Marek 0:3, Oplocký Petr ml. 0:3, WO 3:1, body hostů: Šťastný Petr 3:0, Šteigl Šimon 4:0, Kolík Petr 2:0, Fréhar Jan 1:2, WO 1:3), TJ Sokol Otaslavice B - TJ Sokol Brodek u Prostějova 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horna Michal 0:4, Kořínek Petr 3:1, Krátký Jaroslav 1:3, Daněček Zdeněk 1:3, body hostů: Jelínek Karel 3:1, Širila Jaroslav 4:0, Gregor Michal 2:2, Švécarová Pavla 2:2), TJ Sokol Ondratice C - KST Ohrozim 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Jaromír 2:2, Hájek Svatopluk 3:1, Milar Martin 3:0, Zich Petr st. 2:2, WO 0:1, body hostů: Trnkal Pavel 1:3, Bartoš Miroslav 0:4, Gottwald Tomáš 2:2, Piňos Zbyněk 2:1, WO 1:0),
2. kolo:
SDH Dětkovice - KST Ohrozim -:-, TJ Sokol Brodek u Prostějova - TJ Sokol Ondratice C -:-, TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Otaslavice B -:-, TJ Sokol Otaslavice A - TJ Sokol Němčice nad Hanou B -:-, TJ Sokol Čechy pod Kosířem - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koutný Jaroslav 3:1, Dvorský Dušan 1:3, Kořenek Martin 0:2, Tesárek Pavel 0:4, Zavadil Roman 0:2, body hostů: Franc Pavel 4:0, Ošlejšek Ladislav 2:0, Snášel Petr 2:2, Kubalčík Jan 3:1, Vysloužil Oldřich ml. 1:1),
3. kolo:
Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B - SDH Dětkovice -:-, TJ Sokol Němčice nad Hanou B - TJ Sokol Čechy pod Kosířem -:-, TJ Sokol Otaslavice B - TJ Sokol Čechovice D -:-, TJ Sokol Ondratice C - TJ Sokol Čehovice -:-, KST Ohrozim - TJ Sokol Brodek u Prostějova -:-,
4. kolo:
SDH Dětkovice - TJ Sokol Brodek u Prostějova -:-, TJ Sokol Čehovice - KST Ohrozim -:-, TJ Sokol Čechovice D - TJ Sokol Ondratice C -:-, TJ Sokol Otaslavice A - TJ Sokol Otaslavice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Jan 1:3, Daněček Lukáš 1:3, Dofek Luboš 3:1, Kadlčík Vlastimil 2:2, body hostů: Krátký Jaroslav 4:0, Horna Michal 0:4, Daněček Zdeněk 2:2, Kořínek Petr 3:1), Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B - TJ Sokol Němčice nad Hanou B -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Němčice nad Hanou B - SDH Dětkovice -:-, TJ Sokol Otaslavice B - TJ Sokol Čechy pod Kosířem -:-, TJ Sokol Ondratice C - TJ Sokol Otaslavice A -:-, KST Ohrozim - TJ Sokol Čechovice D -:-, TJ Sokol Brodek u Prostějova - TJ Sokol Čehovice -:-,
6. kolo:
SDH Dětkovice - TJ Sokol Čehovice -:-, TJ Sokol Čechovice D - TJ Sokol Brodek u Prostějova -:-, TJ Sokol Otaslavice A - KST Ohrozim -:-, TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Ondratice C -:-, Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B - TJ Sokol Otaslavice B -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Otaslavice B - TJ Sokol Němčice nad Hanou B -:-, TJ Sokol Ondratice C - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B -:-, KST Ohrozim - TJ Sokol Čechy pod Kosířem -:-, TJ Sokol Brodek u Prostějova - TJ Sokol Otaslavice A -:-, TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Čechovice D -:-,
8. kolo:
SDH Dětkovice - TJ Sokol Čechovice D -:-, TJ Sokol Otaslavice A - TJ Sokol Čehovice -:-, TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Brodek u Prostějova -:-, Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B - KST Ohrozim -:-, TJ Sokol Němčice nad Hanou B - TJ Sokol Ondratice C -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Otaslavice B - SDH Dětkovice -:-, KST Ohrozim - TJ Sokol Němčice nad Hanou B -:-, TJ Sokol Brodek u Prostějova - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B -:-, TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Čechy pod Kosířem -:-, TJ Sokol Čechovice D - TJ Sokol Otaslavice A -:-,
10. kolo:
SDH Dětkovice - TJ Sokol Otaslavice A -:-, TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Čechovice D -:-, Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B - TJ Sokol Čehovice -:-, TJ Sokol Němčice nad Hanou B - TJ Sokol Brodek u Prostějova -:-, TJ Sokol Otaslavice B - TJ Sokol Ondratice C -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Ondratice C - SDH Dětkovice -:-, KST Ohrozim - TJ Sokol Otaslavice B -:-, TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Němčice nad Hanou B -:-, TJ Sokol Čechovice D - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B -:-, TJ Sokol Otaslavice A - TJ Sokol Čechy pod Kosířem -:-,
12. kolo:
SDH Dětkovice - TJ Sokol Čechy pod Kosířem -:-, TJ Sokol Otaslavice A - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B -:-, TJ Sokol Čechovice D - TJ Sokol Němčice nad Hanou B -:-, TJ Sokol Brodek u Prostějova - TJ Sokol Otaslavice B -:-, KST Ohrozim - TJ Sokol Ondratice C -:-,
13. kolo:
KST Ohrozim - SDH Dětkovice -:-, TJ Sokol Ondratice C - TJ Sokol Brodek u Prostějova -:-, TJ Sokol Otaslavice B - TJ Sokol Čehovice -:-, TJ Sokol Němčice nad Hanou B - TJ Sokol Otaslavice A -:-, Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B - TJ Sokol Čechy pod Kosířem -:-,
14. kolo:
SDH Dětkovice - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B -:-, TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Němčice nad Hanou B -:-, TJ Sokol Čechovice D - TJ Sokol Otaslavice B -:-, TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Ondratice C -:-, TJ Sokol Brodek u Prostějova - KST Ohrozim -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Brodek u Prostějova - SDH Dětkovice -:-, KST Ohrozim - TJ Sokol Čehovice -:-, TJ Sokol Ondratice C - TJ Sokol Čechovice D -:-, TJ Sokol Otaslavice B - TJ Sokol Otaslavice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněček Zdeněk 2:2, Horna Michal 1:3, Krátký Jaroslav 1:3, Kořínek Petr 2:2, body hostů: Krátký Jan 0:4, Daněček Lukáš 2:2, Dofek Luboš 4:0, Kadlčík Vlastimil 4:0), TJ Sokol Němčice nad Hanou B - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B -:-,
16. kolo:
SDH Dětkovice - TJ Sokol Němčice nad Hanou B -:-, TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Otaslavice B -:-, TJ Sokol Otaslavice A - TJ Sokol Ondratice C -:-, TJ Sokol Čechovice D - KST Ohrozim -:-, TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Brodek u Prostějova -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Čehovice - SDH Dětkovice -:-, TJ Sokol Brodek u Prostějova - TJ Sokol Čechovice D -:-, KST Ohrozim - TJ Sokol Otaslavice A -:-, TJ Sokol Ondratice C - TJ Sokol Čechy pod Kosířem -:-, TJ Sokol Otaslavice B - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Němčice nad Hanou B - TJ Sokol Otaslavice B -:-, Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B - TJ Sokol Ondratice C -:-, TJ Sokol Čechy pod Kosířem - KST Ohrozim -:-, TJ Sokol Otaslavice A - TJ Sokol Brodek u Prostějova -:-, TJ Sokol Čechovice D - TJ Sokol Čehovice -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Čechovice D - SDH Dětkovice -:-, TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Otaslavice A -:-, TJ Sokol Brodek u Prostějova - TJ Sokol Čechy pod Kosířem -:-, KST Ohrozim - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B -:-, TJ Sokol Ondratice C - TJ Sokol Němčice nad Hanou B -:-,
20. kolo:
SDH Dětkovice - TJ Sokol Otaslavice B -:-, TJ Sokol Němčice nad Hanou B - KST Ohrozim -:-, Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B - TJ Sokol Brodek u Prostějova -:-, TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Čehovice -:-, TJ Sokol Otaslavice A - TJ Sokol Čechovice D -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Otaslavice A - SDH Dětkovice -:-, TJ Sokol Čechovice D - TJ Sokol Čechy pod Kosířem -:-, TJ Sokol Čehovice - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B -:-, TJ Sokol Brodek u Prostějova - TJ Sokol Němčice nad Hanou B -:-, TJ Sokol Ondratice C - TJ Sokol Otaslavice B -:-,
22. kolo:
SDH Dětkovice - TJ Sokol Ondratice C -:-, TJ Sokol Otaslavice B - KST Ohrozim -:-, TJ Sokol Němčice nad Hanou B - TJ Sokol Čehovice -:-, Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B - TJ Sokol Čechovice D -:-, TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Otaslavice A -:-,
Regionální soutěž
1. kolo:
KST Ohrozim B - TJ Sokol Ondratice D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Walter Tomáš 0:4, Veselý Tomáš 0:2, Bartoš Miroslav 0:4, Haboň Milan 1:3, Eliáš Petr 0:2, body hostů: Navrátil Antonín 4:0, Zouhar Miloš 3:1, Dostál Jaromír 4:0, Zich Petr st. 4:0), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - Babylon Brodek u Konice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hynek František 1:3, Valný Rudolf 0:4, Širila Jaroslav 4:0, Škop Ivo 0:4, body hostů: Šmíd Vladimír 3:1, Leskovec Václav 3:1, Páleníček Michal 2:2, Klemeš Zdeněk 3:1), SDH Bílovice A - TJ Sokol Čechovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupa Jaroslav 3:1, Barták Michal 1:1, Krupa Petr 1:3, Tesař Vladimír 2:2, Staněk Vladimír 1:1, body hostů: Otava Jan 1:3, Čížek Tomáš 2:2, Fréhar Jan 3:1, Zapletal Josef 2:2), TJ Sokol Čechovice F - SDH Bílovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benek Jaromír ml. 3:1, Poslušný Ondřej 4:0, Šťastný David 1:2, Pokorný Adam 3:1, WO 0:1, body hostů: Svoboda Matyáš 1:3, Dokoupil Tibor 1:3, Kobza Vítězslav 0:4, Bureš Petr 2:1, WO 1:0), SDH Dětkovice B - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Danyi Petr 3:1, Švéda Radslav 2:0, Švéda Viktor 3:1, Hybl Martin 4:0, Petýrek Vladislav st. 2:0, body hostů: Vysloužil Oldřich ml. 0:4, Novák Petr 0:4, Snášel Petr 0:4, Kubalčík Jan 2:2), TJ Sokol Ondratice E - TJ Sokol Plumlov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kořínek Stanislav 1:3, Malík Miroslav ml. 2:2, Malík Miroslav st. 3:1, Říha Luděk 1:3, body hostů: Vaňák Pavel st. 1:3, Vyskočil Petr 1:3, Staněk David 4:0, Zelený Miloš 3:1),
2. kolo:
TJ Sokol Ondratice D - TJ Sokol Plumlov 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zich Petr st. 3:1, Navrátil Antonín 4:0, Dostál Jaromír 3:1, Vystavěl Jakub 4:0, body hostů: Přikryl Martin 0:4, Schwarz Rudolf 0:4, Staněk David 2:2, Zelený Miloš 0:4), Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C - TJ Sokol Ondratice E -:-, SDH Bílovice B - SDH Dětkovice B -:-, TJ Sokol Čechovice E - TJ Sokol Čechovice F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný František 1:3, Zapletal Josef 2:2, Otava Jan 3:1, Melzer Jiří 0:4, body hostů: Krňová Anna 1:3, Mráček Tomáš 2:2, Pokorný Adam 4:0, Šťastný David 3:1), Babylon Brodek u Konice - SDH Bílovice A -:-, KST Ohrozim B - TJ Sokol Brodek u Prostějova B -:-,
3. kolo:
TJ Sokol Brodek u Prostějova B - TJ Sokol Ondratice D -:-, SDH Bílovice A - KST Ohrozim B -:-, TJ Sokol Čechovice F - Babylon Brodek u Konice -:-, SDH Dětkovice B - TJ Sokol Čechovice E -:-, TJ Sokol Ondratice E - SDH Bílovice B -:-, TJ Sokol Plumlov - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Ondratice D - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C -:-, SDH Bílovice B - TJ Sokol Plumlov -:-, TJ Sokol Čechovice E - TJ Sokol Ondratice E -:-, Babylon Brodek u Konice - SDH Dětkovice B -:-, KST Ohrozim B - TJ Sokol Čechovice F -:-, TJ Sokol Brodek u Prostějova B - SDH Bílovice A -:-,
5. kolo:
SDH Bílovice A - TJ Sokol Ondratice D -:-, TJ Sokol Čechovice F - TJ Sokol Brodek u Prostějova B -:-, SDH Dětkovice B - KST Ohrozim B -:-, TJ Sokol Ondratice E - Babylon Brodek u Konice -:-, TJ Sokol Plumlov - TJ Sokol Čechovice E -:-, Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C - SDH Bílovice B -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Ondratice D - SDH Bílovice B -:-, TJ Sokol Čechovice E - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C -:-, Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Plumlov -:-, KST Ohrozim B - TJ Sokol Ondratice E -:-, TJ Sokol Brodek u Prostějova B - SDH Dětkovice B -:-, SDH Bílovice A - TJ Sokol Čechovice F -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Čechovice F - TJ Sokol Ondratice D -:-, SDH Dětkovice B - SDH Bílovice A -:-, TJ Sokol Ondratice E - TJ Sokol Brodek u Prostějova B -:-, TJ Sokol Plumlov - KST Ohrozim B -:-, Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C - Babylon Brodek u Konice -:-, SDH Bílovice B - TJ Sokol Čechovice E -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Ondratice D - TJ Sokol Čechovice E -:-, Babylon Brodek u Konice - SDH Bílovice B -:-, KST Ohrozim B - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C -:-, TJ Sokol Brodek u Prostějova B - TJ Sokol Plumlov -:-, SDH Bílovice A - TJ Sokol Ondratice E -:-, TJ Sokol Čechovice F - SDH Dětkovice B -:-,
9. kolo:
SDH Dětkovice B - TJ Sokol Ondratice D -:-, TJ Sokol Ondratice E - TJ Sokol Čechovice F -:-, TJ Sokol Plumlov - SDH Bílovice A -:-, Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C - TJ Sokol Brodek u Prostějova B -:-, SDH Bílovice B - KST Ohrozim B -:-, TJ Sokol Čechovice E - Babylon Brodek u Konice -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Ondratice D - Babylon Brodek u Konice -:-, KST Ohrozim B - TJ Sokol Čechovice E -:-, TJ Sokol Brodek u Prostějova B - SDH Bílovice B -:-, SDH Bílovice A - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C -:-, TJ Sokol Čechovice F - TJ Sokol Plumlov -:-, SDH Dětkovice B - TJ Sokol Ondratice E -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Ondratice E - TJ Sokol Ondratice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matoušek Michal 3:1, Malík Miroslav ml. 1:3, Malík Miroslav st. 1:2, Říha Luděk 0:4, WO 0:1, body hostů: Zich Petr st. 4:0, Dostál Jaromír 2:2, Navrátil Antonín 3:1, Zouhar Miloš 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Plumlov - SDH Dětkovice B -:-, Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C - TJ Sokol Čechovice F -:-, SDH Bílovice B - SDH Bílovice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bureš Petr 2:2, Synek Pavel 0:4, Svoboda Matyáš 1:3, Dokoupil Tibor 0:4, body hostů: Tesař Vladimír 3:0, Krupa Petr 2:2, Krupa Jaroslav 4:0, Barták Michal 3:1, Staněk Vladimír 1:0), TJ Sokol Čechovice E - TJ Sokol Brodek u Prostějova B -:-, Babylon Brodek u Konice - KST Ohrozim B -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Ondratice D - KST Ohrozim B -:-, Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Brodek u Prostějova B -:-, TJ Sokol Čechovice E - SDH Bílovice A -:-, SDH Bílovice B - TJ Sokol Čechovice F -:-, Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C - SDH Dětkovice B -:-, TJ Sokol Plumlov - TJ Sokol Ondratice E -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Plumlov - TJ Sokol Ondratice D -:-, TJ Sokol Ondratice E - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C -:-, SDH Dětkovice B - SDH Bílovice B -:-, TJ Sokol Čechovice F - TJ Sokol Čechovice E -:-, SDH Bílovice A - Babylon Brodek u Konice -:-, TJ Sokol Brodek u Prostějova B - KST Ohrozim B -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Ondratice D - TJ Sokol Brodek u Prostějova B -:-, KST Ohrozim B - SDH Bílovice A -:-, Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Čechovice F -:-, TJ Sokol Čechovice E - SDH Dětkovice B -:-, SDH Bílovice B - TJ Sokol Ondratice E -:-, Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C - TJ Sokol Plumlov -:-,
15. kolo:
Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C - TJ Sokol Ondratice D -:-, TJ Sokol Plumlov - SDH Bílovice B -:-, TJ Sokol Ondratice E - TJ Sokol Čechovice E -:-, SDH Dětkovice B - Babylon Brodek u Konice -:-, TJ Sokol Čechovice F - KST Ohrozim B -:-, SDH Bílovice A - TJ Sokol Brodek u Prostějova B -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Ondratice D - SDH Bílovice A -:-, TJ Sokol Brodek u Prostějova B - TJ Sokol Čechovice F -:-, KST Ohrozim B - SDH Dětkovice B -:-, Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Ondratice E -:-, TJ Sokol Čechovice E - TJ Sokol Plumlov -:-, SDH Bílovice B - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C -:-,
17. kolo:
SDH Bílovice B - TJ Sokol Ondratice D -:-, Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C - TJ Sokol Čechovice E -:-, TJ Sokol Plumlov - Babylon Brodek u Konice -:-, TJ Sokol Ondratice E - KST Ohrozim B -:-, SDH Dětkovice B - TJ Sokol Brodek u Prostějova B -:-, TJ Sokol Čechovice F - SDH Bílovice A -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Ondratice D - TJ Sokol Čechovice F -:-, SDH Bílovice A - SDH Dětkovice B -:-, TJ Sokol Brodek u Prostějova B - TJ Sokol Ondratice E -:-, KST Ohrozim B - TJ Sokol Plumlov -:-, Babylon Brodek u Konice - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C -:-, TJ Sokol Čechovice E - SDH Bílovice B -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Čechovice E - TJ Sokol Ondratice D -:-, SDH Bílovice B - Babylon Brodek u Konice -:-, Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C - KST Ohrozim B -:-, TJ Sokol Plumlov - TJ Sokol Brodek u Prostějova B -:-, TJ Sokol Ondratice E - SDH Bílovice A -:-, SDH Dětkovice B - TJ Sokol Čechovice F -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Ondratice D - SDH Dětkovice B -:-, TJ Sokol Čechovice F - TJ Sokol Ondratice E -:-, SDH Bílovice A - TJ Sokol Plumlov -:-, TJ Sokol Brodek u Prostějova B - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C -:-, KST Ohrozim B - SDH Bílovice B -:-, Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Čechovice E -:-,
21. kolo:
Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Ondratice D -:-, TJ Sokol Čechovice E - KST Ohrozim B -:-, SDH Bílovice B - TJ Sokol Brodek u Prostějova B -:-, Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C - SDH Bílovice A -:-, TJ Sokol Plumlov - TJ Sokol Čechovice F -:-, TJ Sokol Ondratice E - SDH Dětkovice B -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Ondratice D - TJ Sokol Ondratice E 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vystavěl Jakub 4:0, Navrátil Antonín 4:0, Zich Petr st. 4:0, Dostál Jaromír 3:1, body hostů: Malík Miroslav ml. 0:4, Matoušek Michal 1:3, Malík Miroslav st. 0:1, Říha Luděk 0:4, Vláčil Libor 0:3), SDH Dětkovice B - TJ Sokol Plumlov -:-, TJ Sokol Čechovice F - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C -:-, SDH Bílovice A - SDH Bílovice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Vladimír 3:1, Krupa Jaroslav 4:0, Barták Michal 1:2, Krupa Petr 4:0, Tesař Vladimír 1:0, body hostů: Synek Pavel 1:3, Švéda Rostislav 0:4, Bureš Petr 2:2, Kobza Vítězslav 0:4), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - TJ Sokol Čechovice E -:-, KST Ohrozim B - Babylon Brodek u Konice -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy