Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 1.třídy
1. kolo:
Sokol Dukovany A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B -:-, TJ Sokol Hrotovice A - TJ Mikulovice A -:-, TJ Třebenice B - TJ Sokol Výčapy -:-, TJ Vladislav A - SK Římov A -:-, TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" - TJ Sokol Moravské Budějovice C -:-,
2. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B - TJ Sokol Moravské Budějovice C -:-, SK Římov A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" -:-, TJ Sokol Výčapy - TJ Vladislav A -:-, TJ Mikulovice A - TJ Třebenice B -:-, Sokol Dukovany A - TJ Sokol Hrotovice A -:-,
3. kolo:
TJ Sokol Hrotovice A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B -:-, TJ Třebenice B - Sokol Dukovany A -:-, TJ Vladislav A - TJ Mikulovice A -:-, TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" - TJ Sokol Výčapy -:-, TJ Sokol Moravské Budějovice C - SK Římov A -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B - SK Římov A -:-, TJ Sokol Výčapy - TJ Sokol Moravské Budějovice C -:-, TJ Mikulovice A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" -:-, Sokol Dukovany A - TJ Vladislav A -:-, TJ Sokol Hrotovice A - TJ Třebenice B -:-,
5. kolo:
TJ Třebenice B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B -:-, TJ Vladislav A - TJ Sokol Hrotovice A -:-, TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" - Sokol Dukovany A -:-, TJ Sokol Moravské Budějovice C - TJ Mikulovice A -:-, SK Římov A - TJ Sokol Výčapy -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B - TJ Sokol Výčapy -:-, TJ Mikulovice A - SK Římov A -:-, Sokol Dukovany A - TJ Sokol Moravské Budějovice C -:-, TJ Sokol Hrotovice A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" -:-, TJ Třebenice B - TJ Vladislav A -:-,
7. kolo:
TJ Vladislav A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B -:-, TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" - TJ Třebenice B -:-, TJ Sokol Moravské Budějovice C - TJ Sokol Hrotovice A -:-, SK Římov A - Sokol Dukovany A -:-, TJ Sokol Výčapy - TJ Mikulovice A -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B - TJ Mikulovice A -:-, Sokol Dukovany A - TJ Sokol Výčapy -:-, TJ Sokol Hrotovice A - SK Římov A -:-, TJ Třebenice B - TJ Sokol Moravské Budějovice C -:-, TJ Vladislav A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B -:-, TJ Sokol Moravské Budějovice C - TJ Vladislav A -:-, SK Římov A - TJ Třebenice B -:-, TJ Sokol Výčapy - TJ Sokol Hrotovice A -:-, TJ Mikulovice A - Sokol Dukovany A -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B - Sokol Dukovany A -:-, TJ Mikulovice A - TJ Sokol Hrotovice A -:-, TJ Sokol Výčapy - TJ Třebenice B -:-, SK Římov A - TJ Vladislav A -:-, TJ Sokol Moravské Budějovice C - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Moravské Budějovice C - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B -:-, TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" - SK Římov A -:-, TJ Vladislav A - TJ Sokol Výčapy -:-, TJ Třebenice B - TJ Mikulovice A -:-, TJ Sokol Hrotovice A - Sokol Dukovany A -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B - TJ Sokol Hrotovice A -:-, Sokol Dukovany A - TJ Třebenice B -:-, TJ Mikulovice A - TJ Vladislav A -:-, TJ Sokol Výčapy - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" -:-, SK Římov A - TJ Sokol Moravské Budějovice C -:-,
13. kolo:
SK Římov A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B -:-, TJ Sokol Moravské Budějovice C - TJ Sokol Výčapy -:-, TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" - TJ Mikulovice A -:-, TJ Vladislav A - Sokol Dukovany A -:-, TJ Třebenice B - TJ Sokol Hrotovice A -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B - TJ Třebenice B -:-, TJ Sokol Hrotovice A - TJ Vladislav A -:-, Sokol Dukovany A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" -:-, TJ Mikulovice A - TJ Sokol Moravské Budějovice C -:-, TJ Sokol Výčapy - SK Římov A -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Výčapy - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B -:-, SK Římov A - TJ Mikulovice A -:-, TJ Sokol Moravské Budějovice C - Sokol Dukovany A -:-, TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" - TJ Sokol Hrotovice A -:-, TJ Vladislav A - TJ Třebenice B -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B - TJ Vladislav A -:-, TJ Třebenice B - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" -:-, TJ Sokol Hrotovice A - TJ Sokol Moravské Budějovice C -:-, Sokol Dukovany A - SK Římov A -:-, TJ Mikulovice A - TJ Sokol Výčapy -:-,
17. kolo:
TJ Mikulovice A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B -:-, TJ Sokol Výčapy - Sokol Dukovany A -:-, SK Římov A - TJ Sokol Hrotovice A -:-, TJ Sokol Moravské Budějovice C - TJ Třebenice B -:-, TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" - TJ Vladislav A -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" -:-, TJ Vladislav A - TJ Sokol Moravské Budějovice C -:-, TJ Třebenice B - SK Římov A -:-, TJ Sokol Hrotovice A - TJ Sokol Výčapy -:-, Sokol Dukovany A - TJ Mikulovice A -:-,
Regionální soutěž 2.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Jemnice C - TJ Sokol Želetava A -:-, SK BOB Team Třebíč A - TJ Sokol Moravské Budějovice D -:-, TJ Třebenice C - SDH Číměř A -:-, TJ Sokol Stařeč A - TJ Třebíč C -:-, SDH Bochovice "A" - TJ Sokol Rapotice A -:-,
2. kolo:
TJ Sokol Želetava A - TJ Sokol Rapotice A -:-, TJ Třebíč C - SDH Bochovice "A" -:-, SDH Číměř A - TJ Sokol Stařeč A -:-, TJ Sokol Moravské Budějovice D - TJ Třebenice C -:-, TJ Sokol Jemnice C - SK BOB Team Třebíč A -:-,
3. kolo:
SK BOB Team Třebíč A - TJ Sokol Želetava A -:-, TJ Třebenice C - TJ Sokol Jemnice C -:-, TJ Sokol Stařeč A - TJ Sokol Moravské Budějovice D -:-, SDH Bochovice "A" - SDH Číměř A -:-, TJ Sokol Rapotice A - TJ Třebíč C -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Želetava A - TJ Třebíč C -:-, SDH Číměř A - TJ Sokol Rapotice A -:-, TJ Sokol Moravské Budějovice D - SDH Bochovice "A" -:-, TJ Sokol Jemnice C - TJ Sokol Stařeč A -:-, SK BOB Team Třebíč A - TJ Třebenice C -:-,
5. kolo:
TJ Třebenice C - TJ Sokol Želetava A -:-, TJ Sokol Stařeč A - SK BOB Team Třebíč A -:-, SDH Bochovice "A" - TJ Sokol Jemnice C -:-, TJ Sokol Rapotice A - TJ Sokol Moravské Budějovice D -:-, TJ Třebíč C - SDH Číměř A -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Želetava A - SDH Číměř A -:-, TJ Sokol Moravské Budějovice D - TJ Třebíč C -:-, TJ Sokol Jemnice C - TJ Sokol Rapotice A -:-, SK BOB Team Třebíč A - SDH Bochovice "A" -:-, TJ Třebenice C - TJ Sokol Stařeč A -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Stařeč A - TJ Sokol Želetava A -:-, SDH Bochovice "A" - TJ Třebenice C -:-, TJ Sokol Rapotice A - SK BOB Team Třebíč A -:-, TJ Třebíč C - TJ Sokol Jemnice C -:-, SDH Číměř A - TJ Sokol Moravské Budějovice D -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Želetava A - TJ Sokol Moravské Budějovice D -:-, TJ Sokol Jemnice C - SDH Číměř A -:-, SK BOB Team Třebíč A - TJ Třebíč C -:-, TJ Třebenice C - TJ Sokol Rapotice A -:-, TJ Sokol Stařeč A - SDH Bochovice "A" -:-,
9. kolo:
SDH Bochovice "A" - TJ Sokol Želetava A -:-, TJ Sokol Rapotice A - TJ Sokol Stařeč A -:-, TJ Třebíč C - TJ Třebenice C -:-, SDH Číměř A - SK BOB Team Třebíč A -:-, TJ Sokol Moravské Budějovice D - TJ Sokol Jemnice C -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Želetava A - TJ Sokol Jemnice C -:-, TJ Sokol Moravské Budějovice D - SK BOB Team Třebíč A -:-, SDH Číměř A - TJ Třebenice C -:-, TJ Třebíč C - TJ Sokol Stařeč A -:-, TJ Sokol Rapotice A - SDH Bochovice "A" -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Rapotice A - TJ Sokol Želetava A -:-, SDH Bochovice "A" - TJ Třebíč C -:-, TJ Sokol Stařeč A - SDH Číměř A -:-, TJ Třebenice C - TJ Sokol Moravské Budějovice D -:-, SK BOB Team Třebíč A - TJ Sokol Jemnice C -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Želetava A - SK BOB Team Třebíč A -:-, TJ Sokol Jemnice C - TJ Třebenice C -:-, TJ Sokol Moravské Budějovice D - TJ Sokol Stařeč A -:-, SDH Číměř A - SDH Bochovice "A" -:-, TJ Třebíč C - TJ Sokol Rapotice A -:-,
13. kolo:
TJ Třebíč C - TJ Sokol Želetava A -:-, TJ Sokol Rapotice A - SDH Číměř A -:-, SDH Bochovice "A" - TJ Sokol Moravské Budějovice D -:-, TJ Sokol Stařeč A - TJ Sokol Jemnice C -:-, TJ Třebenice C - SK BOB Team Třebíč A -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Želetava A - TJ Třebenice C -:-, SK BOB Team Třebíč A - TJ Sokol Stařeč A -:-, TJ Sokol Jemnice C - SDH Bochovice "A" -:-, TJ Sokol Moravské Budějovice D - TJ Sokol Rapotice A -:-, SDH Číměř A - TJ Třebíč C -:-,
15. kolo:
SDH Číměř A - TJ Sokol Želetava A -:-, TJ Třebíč C - TJ Sokol Moravské Budějovice D -:-, TJ Sokol Rapotice A - TJ Sokol Jemnice C -:-, SDH Bochovice "A" - SK BOB Team Třebíč A -:-, TJ Sokol Stařeč A - TJ Třebenice C -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Želetava A - TJ Sokol Stařeč A -:-, TJ Třebenice C - SDH Bochovice "A" -:-, SK BOB Team Třebíč A - TJ Sokol Rapotice A -:-, TJ Sokol Jemnice C - TJ Třebíč C -:-, TJ Sokol Moravské Budějovice D - SDH Číměř A -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Moravské Budějovice D - TJ Sokol Želetava A -:-, SDH Číměř A - TJ Sokol Jemnice C -:-, TJ Třebíč C - SK BOB Team Třebíč A -:-, TJ Sokol Rapotice A - TJ Třebenice C -:-, SDH Bochovice "A" - TJ Sokol Stařeč A -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Želetava A - SDH Bochovice "A" -:-, TJ Sokol Stařeč A - TJ Sokol Rapotice A -:-, TJ Třebenice C - TJ Třebíč C -:-, SK BOB Team Třebíč A - SDH Číměř A -:-, TJ Sokol Jemnice C - TJ Sokol Moravské Budějovice D -:-,
Regionální soutěž 3.třídy
1. kolo:
TJ Lukov "B" - ST SDH Trnava A -:-, SK Římov B - TJ Mikulovice B -:-, KST Střítež A - TJ Sokol Březník A -:-, TJ Sokol Stařeč B - SK BOB Team Třebíč B -:-, TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - TJ Nárameč A -:-,
2. kolo:
ST SDH Trnava A - TJ Nárameč A -:-, SK BOB Team Třebíč B - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A -:-, TJ Sokol Březník A - TJ Sokol Stařeč B -:-, TJ Mikulovice B - KST Střítež A -:-, TJ Lukov "B" - SK Římov B -:-,
3. kolo:
SK Římov B - ST SDH Trnava A -:-, KST Střítež A - TJ Lukov "B" -:-, TJ Sokol Stařeč B - TJ Mikulovice B -:-, TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - TJ Sokol Březník A -:-, TJ Nárameč A - SK BOB Team Třebíč B -:-,
4. kolo:
ST SDH Trnava A - SK BOB Team Třebíč B -:-, TJ Sokol Březník A - TJ Nárameč A -:-, TJ Mikulovice B - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A -:-, TJ Lukov "B" - TJ Sokol Stařeč B -:-, SK Římov B - KST Střítež A -:-,
5. kolo:
KST Střítež A - ST SDH Trnava A -:-, TJ Sokol Stařeč B - SK Římov B -:-, TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - TJ Lukov "B" -:-, TJ Nárameč A - TJ Mikulovice B -:-, SK BOB Team Třebíč B - TJ Sokol Březník A -:-,
6. kolo:
ST SDH Trnava A - TJ Sokol Březník A -:-, TJ Mikulovice B - SK BOB Team Třebíč B -:-, TJ Lukov "B" - TJ Nárameč A -:-, SK Římov B - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A -:-, KST Střítež A - TJ Sokol Stařeč B -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Stařeč B - ST SDH Trnava A -:-, TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - KST Střítež A -:-, TJ Nárameč A - SK Římov B -:-, SK BOB Team Třebíč B - TJ Lukov "B" -:-, TJ Sokol Březník A - TJ Mikulovice B -:-,
8. kolo:
ST SDH Trnava A - TJ Mikulovice B -:-, TJ Lukov "B" - TJ Sokol Březník A -:-, SK Římov B - SK BOB Team Třebíč B -:-, KST Střítež A - TJ Nárameč A -:-, TJ Sokol Stařeč B - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - ST SDH Trnava A -:-, TJ Nárameč A - TJ Sokol Stařeč B -:-, SK BOB Team Třebíč B - KST Střítež A -:-, TJ Sokol Březník A - SK Římov B -:-, TJ Mikulovice B - TJ Lukov "B" -:-,
10. kolo:
ST SDH Trnava A - TJ Lukov "B" -:-, TJ Mikulovice B - SK Římov B -:-, TJ Sokol Březník A - KST Střítež A -:-, SK BOB Team Třebíč B - TJ Sokol Stařeč B -:-, TJ Nárameč A - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A -:-,
11. kolo:
TJ Nárameč A - ST SDH Trnava A -:-, TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - SK BOB Team Třebíč B -:-, TJ Sokol Stařeč B - TJ Sokol Březník A -:-, KST Střítež A - TJ Mikulovice B -:-, SK Římov B - TJ Lukov "B" -:-,
12. kolo:
ST SDH Trnava A - SK Římov B -:-, TJ Lukov "B" - KST Střítež A -:-, TJ Mikulovice B - TJ Sokol Stařeč B -:-, TJ Sokol Březník A - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A -:-, SK BOB Team Třebíč B - TJ Nárameč A -:-,
13. kolo:
SK BOB Team Třebíč B - ST SDH Trnava A -:-, TJ Nárameč A - TJ Sokol Březník A -:-, TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - TJ Mikulovice B -:-, TJ Sokol Stařeč B - TJ Lukov "B" -:-, KST Střítež A - SK Římov B -:-,
14. kolo:
ST SDH Trnava A - KST Střítež A -:-, SK Římov B - TJ Sokol Stařeč B -:-, TJ Lukov "B" - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A -:-, TJ Mikulovice B - TJ Nárameč A -:-, TJ Sokol Březník A - SK BOB Team Třebíč B -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Březník A - ST SDH Trnava A -:-, SK BOB Team Třebíč B - TJ Mikulovice B -:-, TJ Nárameč A - TJ Lukov "B" -:-, TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - SK Římov B -:-, TJ Sokol Stařeč B - KST Střítež A -:-,
16. kolo:
ST SDH Trnava A - TJ Sokol Stařeč B -:-, KST Střítež A - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A -:-, SK Římov B - TJ Nárameč A -:-, TJ Lukov "B" - SK BOB Team Třebíč B -:-, TJ Mikulovice B - TJ Sokol Březník A -:-,
17. kolo:
TJ Mikulovice B - ST SDH Trnava A -:-, TJ Sokol Březník A - TJ Lukov "B" -:-, SK BOB Team Třebíč B - SK Římov B -:-, TJ Nárameč A - KST Střítež A -:-, TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - TJ Sokol Stařeč B -:-,
18. kolo:
ST SDH Trnava A - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A -:-, TJ Sokol Stařeč B - TJ Nárameč A -:-, KST Střítež A - SK BOB Team Třebíč B -:-, SK Římov B - TJ Sokol Březník A -:-, TJ Lukov "B" - TJ Mikulovice B -:-,
Regionální soutěž 4.třídy
1. kolo:
Sokol Dukovany B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C -:-, TJ Třebíč D - TJ Třebíč E -:-, KST Střítež B - TJ Vladislav B -:-, TJ Sokol Stařeč C - SK Římov C -:-, SDH Bochovice B - TJ Nárameč B -:-,
2. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C - TJ Nárameč B -:-, SK Římov C - SDH Bochovice B -:-, TJ Vladislav B - TJ Sokol Stařeč C -:-, TJ Třebíč E - KST Střítež B -:-, Sokol Dukovany B - TJ Třebíč D -:-,
3. kolo:
TJ Třebíč D - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C -:-, KST Střítež B - Sokol Dukovany B -:-, TJ Sokol Stařeč C - TJ Třebíč E -:-, SDH Bochovice B - TJ Vladislav B -:-, TJ Nárameč B - SK Římov C -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C - SK Římov C -:-, TJ Vladislav B - TJ Nárameč B -:-, TJ Třebíč E - SDH Bochovice B -:-, Sokol Dukovany B - TJ Sokol Stařeč C -:-, TJ Třebíč D - KST Střítež B -:-,
5. kolo:
KST Střítež B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C -:-, TJ Sokol Stařeč C - TJ Třebíč D -:-, SDH Bochovice B - Sokol Dukovany B -:-, TJ Nárameč B - TJ Třebíč E -:-, SK Římov C - TJ Vladislav B -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C - TJ Vladislav B -:-, TJ Třebíč E - SK Římov C -:-, Sokol Dukovany B - TJ Nárameč B -:-, TJ Třebíč D - SDH Bochovice B -:-, KST Střítež B - TJ Sokol Stařeč C -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Stařeč C - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C -:-, SDH Bochovice B - KST Střítež B -:-, TJ Nárameč B - TJ Třebíč D -:-, SK Římov C - Sokol Dukovany B -:-, TJ Vladislav B - TJ Třebíč E -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C - TJ Třebíč E -:-, Sokol Dukovany B - TJ Vladislav B -:-, TJ Třebíč D - SK Římov C -:-, KST Střítež B - TJ Nárameč B -:-, TJ Sokol Stařeč C - SDH Bochovice B -:-,
9. kolo:
SDH Bochovice B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C -:-, TJ Nárameč B - TJ Sokol Stařeč C -:-, SK Římov C - KST Střítež B -:-, TJ Vladislav B - TJ Třebíč D -:-, TJ Třebíč E - Sokol Dukovany B -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C - Sokol Dukovany B -:-, TJ Třebíč E - TJ Třebíč D -:-, TJ Vladislav B - KST Střítež B -:-, SK Římov C - TJ Sokol Stařeč C -:-, TJ Nárameč B - SDH Bochovice B -:-,
11. kolo:
TJ Nárameč B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C -:-, SDH Bochovice B - SK Římov C -:-, TJ Sokol Stařeč C - TJ Vladislav B -:-, KST Střítež B - TJ Třebíč E -:-, TJ Třebíč D - Sokol Dukovany B -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C - TJ Třebíč D -:-, Sokol Dukovany B - KST Střítež B -:-, TJ Třebíč E - TJ Sokol Stařeč C -:-, TJ Vladislav B - SDH Bochovice B -:-, SK Římov C - TJ Nárameč B -:-,
13. kolo:
SK Římov C - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C -:-, TJ Nárameč B - TJ Vladislav B -:-, SDH Bochovice B - TJ Třebíč E -:-, TJ Sokol Stařeč C - Sokol Dukovany B -:-, KST Střítež B - TJ Třebíč D -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C - KST Střítež B -:-, TJ Třebíč D - TJ Sokol Stařeč C -:-, Sokol Dukovany B - SDH Bochovice B -:-, TJ Třebíč E - TJ Nárameč B -:-, TJ Vladislav B - SK Římov C -:-,
15. kolo:
TJ Vladislav B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C -:-, SK Římov C - TJ Třebíč E -:-, TJ Nárameč B - Sokol Dukovany B -:-, SDH Bochovice B - TJ Třebíč D -:-, TJ Sokol Stařeč C - KST Střítež B -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C - TJ Sokol Stařeč C -:-, KST Střítež B - SDH Bochovice B -:-, TJ Třebíč D - TJ Nárameč B -:-, Sokol Dukovany B - SK Římov C -:-, TJ Třebíč E - TJ Vladislav B -:-,
17. kolo:
TJ Třebíč E - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C -:-, TJ Vladislav B - Sokol Dukovany B -:-, SK Římov C - TJ Třebíč D -:-, TJ Nárameč B - KST Střítež B -:-, SDH Bochovice B - TJ Sokol Stařeč C -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C - SDH Bochovice B -:-, TJ Sokol Stařeč C - TJ Nárameč B -:-, KST Střítež B - SK Římov C -:-, TJ Třebíč D - TJ Vladislav B -:-, Sokol Dukovany B - TJ Třebíč E -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy