Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
RP 1.třídy
1. kolo:
Bílovice B - Orel Ostr.N.Ves B -:-, Břestek A - Drslavice-Veletiny B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janík Michal 2:2, Konečný Rudolf 0:4, Miroš Miroslav 3:0, Malík Vladimír 3:1, WO 0:1, body hostů: Blažek Dominik 1:3, Zemánek Josef 2:2, Trtek Tomáš 1:3, Kryštof Radek 3:0, WO 1:0), TJ Nivnice C - Spartak Hluk B 7:11, Újezdec-Těšov B - Vážany-Ořechov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lekeš Roman 3:1, Živnéř Stanislav 1:3, Březina Radovan 1:3, Březina Radomír 3:1, body hostů: Hlavica Petr 3:1, Krys Roman 0:4, Laga Zbyněk 3:1, Oharek Petr 2:2), Velehrad A - Vlčnov B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozina Miroslav 1:3, Lysoněk Ivo 3:1, Vaněk Lukáš 1:3, Švec Lubomír 1:3, body hostů: Pavelčík František 4:0, Moštěk Marcel 3:1, Mlýnek Ctibor ml. 3:1, Křapa Ivo 0:4), Bílovice C - Orel Ostr.N.Ves C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Petr 2:2, Barcuch Josef 2:2, Polášek Jiří 3:1, Pospíšil Marek 2:1, WO 0:1, body hostů: Miklíček Dominik 0:3, Kodrla Tomáš 2:2, Kodrla Miroslav 1:3, Šmejkal Filip 3:1, WO 1:0),
2. kolo:
Bílovice B - Orel Ostr.N.Ves C -:-, Orel Ostr.N.Ves B - Bílovice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mareček Šimon 3:1, Rampáček Patrik 4:0, Konečný Josef 4:0, Konečný Martin 4:0, body hostů: Holub Petr 0:4, Pospíšil Marek 1:3, Polášek Jiří 0:4, Barcuch Josef 0:4), Břestek A - Velehrad A -:-, Drslavice-Veletiny B - Vlčnov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Dominik 1:3, Zemánek Josef 1:3, Kryštof Radek 1:3, Trtek Tomáš 2:2, body hostů: Pavelčík František 4:0, Moštěk Marcel 2:2, Mlýnek Ctibor ml. 2:2, Křapa Ivo 0:1, Vlachynský Jaroslav 3:0), TJ Nivnice C - Újezdec-Těšov B -:-, Spartak Hluk B - Vážany-Ořechov A -:-,
3. kolo:
Bílovice B - Bílovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaha Jan 4:0, Polášek Radek 1:3, Pekař Tomáš 3:1, Škráček Jan 2:2, body hostů: Holub Petr 1:3, Pospíšil Marek 1:3, Barcuch Josef 2:2, Holák David 2:2), Orel Ostr.N.Ves B - Orel Ostr.N.Ves C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rampáček Patrik 3:1, Konečný Josef 2:2, Mareček Šimon 3:1, Konečný Martin 4:0, body hostů: Mičola Václav 2:2, Miklíček Dominik 0:4, Kodrla Tomáš 2:2, Šmejkal Filip 0:4), Břestek A - Vlčnov B -:-, Drslavice-Veletiny B - Velehrad A -:-, TJ Nivnice C - Vážany-Ořechov A -:-, Spartak Hluk B - Újezdec-Těšov B -:-,
4. kolo:
Orel Ostr.N.Ves C - Újezdec-Těšov B -:-, Bílovice C - Vážany-Ořechov A -:-, Velehrad A - TJ Nivnice C -:-, Vlčnov B - Spartak Hluk B -:-, Bílovice B - Břestek A -:-, Orel Ostr.N.Ves B - Drslavice-Veletiny B -:-,
5. kolo:
Vážany-Ořechov A - Orel Ostr.N.Ves C -:-, Újezdec-Těšov B - Bílovice C -:-, Velehrad A - Spartak Hluk B -:-, Vlčnov B - TJ Nivnice C -:-, Bílovice B - Drslavice-Veletiny B -:-, Orel Ostr.N.Ves B - Břestek A -:-,
6. kolo:
Orel Ostr.N.Ves C - Břestek A -:-, Bílovice C - Drslavice-Veletiny B -:-, TJ Nivnice C - Bílovice B -:-, Spartak Hluk B - Orel Ostr.N.Ves B -:-, Újezdec-Těšov B - Velehrad A -:-, Vážany-Ořechov A - Vlčnov B -:-,
7. kolo:
Břestek A - Bílovice C -:-, Drslavice-Veletiny B - Orel Ostr.N.Ves C -:-, TJ Nivnice C - Orel Ostr.N.Ves B -:-, Bílovice B - Spartak Hluk B -:-, Vlčnov B - Újezdec-Těšov B -:-, Vážany-Ořechov A - Velehrad A -:-,
8. kolo:
Orel Ostr.N.Ves C - Velehrad A -:-, Bílovice C - Vlčnov B -:-, Bílovice B - Újezdec-Těšov B -:-, Orel Ostr.N.Ves B - Vážany-Ořechov A -:-, Břestek A - TJ Nivnice C -:-, Drslavice-Veletiny B - Spartak Hluk B -:-,
9. kolo:
Vlčnov B - Orel Ostr.N.Ves C -:-, Bílovice C - Velehrad A -:-, Vážany-Ořechov A - Bílovice B -:-, Orel Ostr.N.Ves B - Újezdec-Těšov B -:-, Břestek A - Spartak Hluk B -:-, Drslavice-Veletiny B - TJ Nivnice C -:-,
10. kolo:
TJ Nivnice C - Orel Ostr.N.Ves C -:-, Spartak Hluk B - Bílovice C -:-, Újezdec-Těšov B - Břestek A -:-, Vážany-Ořechov A - Drslavice-Veletiny B -:-, Velehrad A - Bílovice B -:-, Vlčnov B - Orel Ostr.N.Ves B -:-,
11. kolo:
TJ Nivnice C - Bílovice C -:-, Spartak Hluk B - Orel Ostr.N.Ves C -:-, Újezdec-Těšov B - Drslavice-Veletiny B -:-, Vážany-Ořechov A - Břestek A -:-, Velehrad A - Orel Ostr.N.Ves B -:-, Vlčnov B - Bílovice B -:-,
12. kolo:
Orel Ostr.N.Ves B - Bílovice B -:-, Drslavice-Veletiny B - Břestek A -:-, Spartak Hluk B - TJ Nivnice C -:-, Vážany-Ořechov A - Újezdec-Těšov B -:-, Vlčnov B - Velehrad A -:-, Orel Ostr.N.Ves C - Bílovice C -:-,
13. kolo:
Orel Ostr.N.Ves C - Bílovice B -:-, Bílovice C - Orel Ostr.N.Ves B -:-, Velehrad A - Břestek A -:-, Vlčnov B - Drslavice-Veletiny B -:-, Újezdec-Těšov B - TJ Nivnice C -:-, Vážany-Ořechov A - Spartak Hluk B -:-,
14. kolo:
Bílovice C - Bílovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Marek 0:4, Barcuch Josef 1:3, Polášek Jiří 0:4, Holub Petr 2:2, body hostů: Škráček Jan 3:1, Blaha Jan 4:0, Pekař Tomáš 1:0, Polášek Radek 4:0, Janků Martin 1:2), Orel Ostr.N.Ves C - Orel Ostr.N.Ves B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kodrla Tomáš 0:4, Kodrla Miroslav 1:3, Miklíček Dominik 0:4, Mičola Václav 1:3, body hostů: Konečný Martin 4:0, Mareček Šimon 4:0, Rampáček Patrik 3:0, Konečný Josef 3:1, Kučerák Vratko 0:1), Vlčnov B - Břestek A -:-, Velehrad A - Drslavice-Veletiny B -:-, Vážany-Ořechov A - TJ Nivnice C -:-, Újezdec-Těšov B - Spartak Hluk B -:-,
15. kolo:
Újezdec-Těšov B - Orel Ostr.N.Ves C -:-, Vážany-Ořechov A - Bílovice C -:-, TJ Nivnice C - Velehrad A -:-, Spartak Hluk B - Vlčnov B -:-, Břestek A - Bílovice B -:-, Drslavice-Veletiny B - Orel Ostr.N.Ves B -:-,
16. kolo:
Orel Ostr.N.Ves C - Vážany-Ořechov A -:-, Bílovice C - Újezdec-Těšov B -:-, Spartak Hluk B - Velehrad A -:-, TJ Nivnice C - Vlčnov B -:-, Drslavice-Veletiny B - Bílovice B -:-, Břestek A - Orel Ostr.N.Ves B -:-,
17. kolo:
Břestek A - Orel Ostr.N.Ves C -:-, Drslavice-Veletiny B - Bílovice C -:-, Bílovice B - TJ Nivnice C -:-, Orel Ostr.N.Ves B - Spartak Hluk B -:-, Velehrad A - Újezdec-Těšov B -:-, Vlčnov B - Vážany-Ořechov A -:-,
18. kolo:
Bílovice C - Břestek A -:-, Orel Ostr.N.Ves C - Drslavice-Veletiny B -:-, Orel Ostr.N.Ves B - TJ Nivnice C -:-, Spartak Hluk B - Bílovice B -:-, Újezdec-Těšov B - Vlčnov B -:-, Velehrad A - Vážany-Ořechov A -:-,
19. kolo:
Velehrad A - Orel Ostr.N.Ves C -:-, Vlčnov B - Bílovice C -:-, Újezdec-Těšov B - Bílovice B -:-, Vážany-Ořechov A - Orel Ostr.N.Ves B -:-, TJ Nivnice C - Břestek A -:-, Spartak Hluk B - Drslavice-Veletiny B -:-,
20. kolo:
Orel Ostr.N.Ves C - Vlčnov B -:-, Velehrad A - Bílovice C -:-, Bílovice B - Vážany-Ořechov A -:-, Újezdec-Těšov B - Orel Ostr.N.Ves B -:-, Spartak Hluk B - Břestek A -:-, TJ Nivnice C - Drslavice-Veletiny B -:-,
21. kolo:
Orel Ostr.N.Ves C - TJ Nivnice C -:-, Bílovice C - Spartak Hluk B -:-, Břestek A - Újezdec-Těšov B -:-, Drslavice-Veletiny B - Vážany-Ořechov A -:-, Bílovice B - Velehrad A -:-, Orel Ostr.N.Ves B - Vlčnov B -:-,
22. kolo:
Bílovice C - TJ Nivnice C -:-, Orel Ostr.N.Ves C - Spartak Hluk B -:-, Drslavice-Veletiny B - Újezdec-Těšov B -:-, Břestek A - Vážany-Ořechov A -:-, Orel Ostr.N.Ves B - Velehrad A -:-, Bílovice B - Vlčnov B -:-,
RP 2.třídy
1. kolo:
AMON Kunovice D - Bystřice pod Lop. B 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimůnek Martin 4:0, Hladík Lukáš 0:4, Šimůnek Ondřej 0:4, Chvatík Marek 0:4, body hostů: Hodl Jaroslav 3:1, Kročil Jaroslav 3:1, Valenta Martin 3:1, Guryča Petr 3:1), Horní Němčí A - Orel Ostr.N.Ves D 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haloda Pavel 3:1, Kočí Josef 4:0, Zimčík Tomáš 3:0, Dvořáček Tomáš 2:2, Tureček Pavel 0:1, body hostů: Vařecha Martin 0:3, Vintr Pavel 2:2, Kodrla Miroslav 0:4, Kučerák Vratko 2:2, Mareček Filip 0:1), Strání A - Vážany-Ořechov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štajner Petr 2:2, Popelka Václav 1:3, Knotek Jiří st. 4:0, Bruštíková Petra 2:2, body hostů: Korvas Radomír 3:1, Mrkva David 0:4, Bartošík Vít 3:1, Durčák Tomáš 1:3), Vlčnov C - Újezdec-Těšov C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hauerlandová Monika 1:3, Cifr Radomír 3:1, Mlýnek Radomír 3:1, Mlýnek Ctibor st. 3:1, body hostů: Lekešová Zuzana 0:4, Veverka Radim 2:2, Procházka Michal 1:3, Man František 3:1), Bánov A - KST Dolní Němčí E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedlák Petr 2:2, Pomykal Šimon 4:0, Mahdalíček Bohuslav 3:1, Zálešák Pavel 4:0, body hostů: Uher Adrian 0:4, Jurásek Robin 0:4, Bobčík Matyáš 2:2, Uher Jaroslav 1:1, Dufka Josef 0:2), Drslavice-Veletiny C - Bojkovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Štěpán 3:1, Rumanovský Michal 3:1, Niessner Josef 3:1, Trtek Šimon 3:1, body hostů: Stehlík Miroslav 3:1, Šašinka Jiří 0:4, Richter David 0:4, Kolařík Radomír 1:3),
2. kolo:
Vlčnov C - Drslavice-Veletiny C -:-, Bojkovice B - Újezdec-Těšov C -:-, Bánov A - Strání A -:-, KST Dolní Němčí E - Vážany-Ořechov B -:-, AMON Kunovice D - Horní Němčí A -:-, Bystřice pod Lop. B - Orel Ostr.N.Ves D -:-,
3. kolo:
Drslavice-Veletiny C - Újezdec-Těšov C -:-, Vlčnov C - Bojkovice B -:-, Bánov A - Vážany-Ořechov B -:-, KST Dolní Němčí E - Strání A -:-, AMON Kunovice D - Orel Ostr.N.Ves D -:-, Horní Němčí A - Bystřice pod Lop. B -:-,
4. kolo:
Horní Němčí A - Drslavice-Veletiny C -:-, Orel Ostr.N.Ves D - Bojkovice B -:-, Strání A - AMON Kunovice D -:-, Bystřice pod Lop. B - Vážany-Ořechov B -:-, Bánov A - Vlčnov C -:-, Újezdec-Těšov C - KST Dolní Němčí E -:-,
5. kolo:
Horní Němčí A - Bojkovice B -:-, Orel Ostr.N.Ves D - Drslavice-Veletiny C -:-, Strání A - Bystřice pod Lop. B -:-, Vážany-Ořechov B - AMON Kunovice D -:-, KST Dolní Němčí E - Vlčnov C -:-, Újezdec-Těšov C - Bánov A -:-,
6. kolo:
Bánov A - Drslavice-Veletiny C -:-, Bojkovice B - KST Dolní Němčí E -:-, Vlčnov C - AMON Kunovice D -:-, Bystřice pod Lop. B - Újezdec-Těšov C -:-, Strání A - Horní Němčí A -:-, Orel Ostr.N.Ves D - Vážany-Ořechov B -:-,
7. kolo:
Drslavice-Veletiny C - KST Dolní Němčí E -:-, Bánov A - Bojkovice B -:-, AMON Kunovice D - Újezdec-Těšov C -:-, Bystřice pod Lop. B - Vlčnov C -:-, Horní Němčí A - Vážany-Ořechov B -:-, Orel Ostr.N.Ves D - Strání A -:-,
8. kolo:
Strání A - Drslavice-Veletiny C -:-, Bojkovice B - Vážany-Ořechov B -:-, Vlčnov C - Horní Němčí A -:-, Újezdec-Těšov C - Orel Ostr.N.Ves D -:-, Bánov A - AMON Kunovice D -:-, KST Dolní Němčí E - Bystřice pod Lop. B -:-,
9. kolo:
Strání A - Bojkovice B -:-, Vážany-Ořechov B - Drslavice-Veletiny C -:-, Orel Ostr.N.Ves D - Vlčnov C -:-, Horní Němčí A - Újezdec-Těšov C -:-, Bystřice pod Lop. B - Bánov A -:-, KST Dolní Němčí E - AMON Kunovice D -:-,
10. kolo:
AMON Kunovice D - Drslavice-Veletiny C -:-, Bystřice pod Lop. B - Bojkovice B -:-, Horní Němčí A - Bánov A -:-, Orel Ostr.N.Ves D - KST Dolní Němčí E -:-, Strání A - Vlčnov C -:-, Vážany-Ořechov B - Újezdec-Těšov C -:-,
11. kolo:
AMON Kunovice D - Bojkovice B -:-, Bystřice pod Lop. B - Drslavice-Veletiny C -:-, Horní Němčí A - KST Dolní Němčí E -:-, Orel Ostr.N.Ves D - Bánov A -:-, Strání A - Újezdec-Těšov C -:-, Vážany-Ořechov B - Vlčnov C -:-,
12. kolo:
Bystřice pod Lop. B - AMON Kunovice D -:-, Orel Ostr.N.Ves D - Horní Němčí A -:-, Vážany-Ořechov B - Strání A -:-, Újezdec-Těšov C - Vlčnov C -:-, KST Dolní Němčí E - Bánov A -:-, Bojkovice B - Drslavice-Veletiny C -:-,
13. kolo:
Drslavice-Veletiny C - Vlčnov C -:-, Újezdec-Těšov C - Bojkovice B -:-, Strání A - Bánov A -:-, Vážany-Ořechov B - KST Dolní Němčí E -:-, Horní Němčí A - AMON Kunovice D -:-, Orel Ostr.N.Ves D - Bystřice pod Lop. B -:-,
14. kolo:
Újezdec-Těšov C - Drslavice-Veletiny C -:-, Bojkovice B - Vlčnov C -:-, Vážany-Ořechov B - Bánov A -:-, Strání A - KST Dolní Němčí E -:-, Orel Ostr.N.Ves D - AMON Kunovice D -:-, Bystřice pod Lop. B - Horní Němčí A -:-,
15. kolo:
Drslavice-Veletiny C - Horní Němčí A -:-, Bojkovice B - Orel Ostr.N.Ves D -:-, AMON Kunovice D - Strání A -:-, Vážany-Ořechov B - Bystřice pod Lop. B -:-, Vlčnov C - Bánov A -:-, KST Dolní Němčí E - Újezdec-Těšov C -:-,
16. kolo:
Bojkovice B - Horní Němčí A -:-, Drslavice-Veletiny C - Orel Ostr.N.Ves D -:-, Bystřice pod Lop. B - Strání A -:-, AMON Kunovice D - Vážany-Ořechov B -:-, Vlčnov C - KST Dolní Němčí E -:-, Bánov A - Újezdec-Těšov C -:-,
17. kolo:
Drslavice-Veletiny C - Bánov A -:-, KST Dolní Němčí E - Bojkovice B -:-, AMON Kunovice D - Vlčnov C -:-, Újezdec-Těšov C - Bystřice pod Lop. B -:-, Horní Němčí A - Strání A -:-, Vážany-Ořechov B - Orel Ostr.N.Ves D -:-,
18. kolo:
KST Dolní Němčí E - Drslavice-Veletiny C -:-, Bojkovice B - Bánov A -:-, Újezdec-Těšov C - AMON Kunovice D -:-, Vlčnov C - Bystřice pod Lop. B -:-, Vážany-Ořechov B - Horní Němčí A -:-, Strání A - Orel Ostr.N.Ves D -:-,
19. kolo:
Drslavice-Veletiny C - Strání A -:-, Vážany-Ořechov B - Bojkovice B -:-, Horní Němčí A - Vlčnov C -:-, Orel Ostr.N.Ves D - Újezdec-Těšov C -:-, AMON Kunovice D - Bánov A -:-, Bystřice pod Lop. B - KST Dolní Němčí E -:-,
20. kolo:
Bojkovice B - Strání A -:-, Drslavice-Veletiny C - Vážany-Ořechov B -:-, Vlčnov C - Orel Ostr.N.Ves D -:-, Újezdec-Těšov C - Horní Němčí A -:-, Bánov A - Bystřice pod Lop. B -:-, AMON Kunovice D - KST Dolní Němčí E -:-,
21. kolo:
Drslavice-Veletiny C - AMON Kunovice D -:-, Bojkovice B - Bystřice pod Lop. B -:-, Bánov A - Horní Němčí A -:-, KST Dolní Němčí E - Orel Ostr.N.Ves D -:-, Vlčnov C - Strání A -:-, Újezdec-Těšov C - Vážany-Ořechov B -:-,
22. kolo:
Bojkovice B - AMON Kunovice D -:-, Drslavice-Veletiny C - Bystřice pod Lop. B -:-, KST Dolní Němčí E - Horní Němčí A -:-, Bánov A - Orel Ostr.N.Ves D -:-, Újezdec-Těšov C - Strání A -:-, Vlčnov C - Vážany-Ořechov B -:-,
RP 3.třídy
1. kolo:
Zlechov A - Zlechov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gottwald David 1:3, Tománek Jiří st. 0:4, Tománek Jiří ml. 4:0, Kučík Květoslav 3:1, body hostů: Hvožďa František 2:2, Vaněk Jiří 3:1, Paška Zdeněk 1:3, Kolínský Vladimír 2:2), Nivnice D - Bílovice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Libra Petr 3:1, Gregůrek Ivo 3:1, Bršlica Josef 2:2, Fraňo Jan 1:1, Sýkora Rostislav 1:1, body hostů: Janků Martin 1:3, Holák David 1:3, Vařák Milan st. 4:0, Hyža Pavel ml. 0:4), Velehrad B - Vážany-Ořechov C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Machala Miroslav 2:2, Vaněk Václav 4:0, Jelínek Petr 0:2, Machala Libor 4:0, Jelínek Šimon 1:1, body hostů: Neuberger Libor 2:2, Pokorák Vlastimil 1:3, Schottl Teodor 2:2, Tesař Miloslav 0:4), Uherský Ostroh A - Újezdec-Těšov D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Vojtěch 2:2, Chmelař Michal 1:1, Baran Libor 1:3, Novotný Antonín 2:2, Konečný Michal 1:1, body hostů: Veverka Radim 3:1, Procházka Michal 2:2, Švihký Petr 0:4, Heinrich Stanislav 4:0), Spartak Hluk C - Bánov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájíček Jaroslav 0:4, Soviš Radek 4:0, Janča Michal 4:0, Míšek Jiří 1:1, Širůček Maxmilián 1:1, body hostů: Balouch Milan 1:3, Cába Jaroslav 2:2, Čapka Martin 2:2, Píšková Ivana 1:3), AMON Kunovice E - KST Hluk A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Petr 4:0, Fialík Tomáš 3:1, Juřena Libor 3:0, Jančar Aleš 2:0, Gabriel Petr 1:1, WO 0:1, body hostů: Šašinka Radek st. 1:3, Chovanec David 1:3, Morávek Pavel 0:4, Capanda Radim 0:3, WO 1:0),
2. kolo:
AMON Kunovice E - Újezdec-Těšov D -:-, KST Hluk A - Uherský Ostroh A -:-, Spartak Hluk C - Velehrad B -:-, Bánov B - Vážany-Ořechov C -:-, Zlechov A - Nivnice D -:-, Zlechov B - Bílovice D -:-,
3. kolo:
AMON Kunovice E - Uherský Ostroh A -:-, KST Hluk A - Újezdec-Těšov D -:-, Spartak Hluk C - Vážany-Ořechov C -:-, Bánov B - Velehrad B -:-, Zlechov A - Bílovice D -:-, Zlechov B - Nivnice D -:-,
4. kolo:
Nivnice D - AMON Kunovice E -:-, Bílovice D - KST Hluk A -:-, Velehrad B - Zlechov A -:-, Vážany-Ořechov C - Zlechov B -:-, Újezdec-Těšov D - Spartak Hluk C -:-, Uherský Ostroh A - Bánov B -:-,
5. kolo:
Nivnice D - KST Hluk A -:-, Bílovice D - AMON Kunovice E -:-, Velehrad B - Zlechov B -:-, Vážany-Ořechov C - Zlechov A -:-, Újezdec-Těšov D - Bánov B -:-, Uherský Ostroh A - Spartak Hluk C -:-,
6. kolo:
Spartak Hluk C - AMON Kunovice E -:-, KST Hluk A - Bánov B -:-, Zlechov A - Újezdec-Těšov D -:-, Zlechov B - Uherský Ostroh A -:-, Nivnice D - Velehrad B -:-, Bílovice D - Vážany-Ořechov C -:-,
7. kolo:
AMON Kunovice E - Bánov B -:-, KST Hluk A - Spartak Hluk C -:-, Zlechov A - Uherský Ostroh A -:-, Zlechov B - Újezdec-Těšov D -:-, Vážany-Ořechov C - Nivnice D -:-, Bílovice D - Velehrad B -:-,
8. kolo:
Velehrad B - AMON Kunovice E -:-, Vážany-Ořechov C - KST Hluk A -:-, Újezdec-Těšov D - Nivnice D -:-, Uherský Ostroh A - Bílovice D -:-, Spartak Hluk C - Zlechov A -:-, Bánov B - Zlechov B -:-,
9. kolo:
Velehrad B - KST Hluk A -:-, Vážany-Ořechov C - AMON Kunovice E -:-, Újezdec-Těšov D - Bílovice D -:-, Uherský Ostroh A - Nivnice D -:-, Spartak Hluk C - Zlechov B -:-, Bánov B - Zlechov A -:-,
10. kolo:
Zlechov A - AMON Kunovice E -:-, Zlechov B - KST Hluk A -:-, Nivnice D - Spartak Hluk C -:-, Bílovice D - Bánov B -:-, Velehrad B - Újezdec-Těšov D -:-, Vážany-Ořechov C - Uherský Ostroh A -:-,
11. kolo:
Zlechov A - KST Hluk A -:-, Zlechov B - AMON Kunovice E -:-, Nivnice D - Bánov B -:-, Bílovice D - Spartak Hluk C -:-, Velehrad B - Uherský Ostroh A -:-, Vážany-Ořechov C - Újezdec-Těšov D -:-,
12. kolo:
Zlechov B - Zlechov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paška Zdeněk 1:3, Vaněk Jiří 3:1, Vojtěšek Ivan 3:1, Hvožďa František 2:2, body hostů: Gottwald David 1:3, Tománek Jiří ml. 2:2, Paška Luděk 2:2, Kučík Květoslav 2:2), Bílovice D - Nivnice D -:-, Vážany-Ořechov C - Velehrad B -:-, Újezdec-Těšov D - Uherský Ostroh A -:-, Bánov B - Spartak Hluk C -:-, KST Hluk A - AMON Kunovice E -:-,
13. kolo:
Újezdec-Těšov D - AMON Kunovice E -:-, Uherský Ostroh A - KST Hluk A -:-, Velehrad B - Spartak Hluk C -:-, Vážany-Ořechov C - Bánov B -:-, Nivnice D - Zlechov A -:-, Bílovice D - Zlechov B -:-,
14. kolo:
Uherský Ostroh A - AMON Kunovice E -:-, Újezdec-Těšov D - KST Hluk A -:-, Vážany-Ořechov C - Spartak Hluk C -:-, Velehrad B - Bánov B -:-, Bílovice D - Zlechov A -:-, Nivnice D - Zlechov B -:-,
15. kolo:
AMON Kunovice E - Nivnice D -:-, KST Hluk A - Bílovice D -:-, Zlechov A - Velehrad B -:-, Zlechov B - Vážany-Ořechov C -:-, Spartak Hluk C - Újezdec-Těšov D -:-, Bánov B - Uherský Ostroh A -:-,
16. kolo:
KST Hluk A - Nivnice D -:-, AMON Kunovice E - Bílovice D -:-, Zlechov B - Velehrad B -:-, Zlechov A - Vážany-Ořechov C -:-, Bánov B - Újezdec-Těšov D -:-, Spartak Hluk C - Uherský Ostroh A -:-,
17. kolo:
AMON Kunovice E - Spartak Hluk C -:-, Bánov B - KST Hluk A -:-, Újezdec-Těšov D - Zlechov A -:-, Uherský Ostroh A - Zlechov B -:-, Velehrad B - Nivnice D -:-, Vážany-Ořechov C - Bílovice D -:-,
18. kolo:
Bánov B - AMON Kunovice E -:-, Spartak Hluk C - KST Hluk A -:-, Uherský Ostroh A - Zlechov A -:-, Újezdec-Těšov D - Zlechov B -:-, Nivnice D - Vážany-Ořechov C -:-, Velehrad B - Bílovice D -:-,
19. kolo:
AMON Kunovice E - Velehrad B -:-, KST Hluk A - Vážany-Ořechov C -:-, Nivnice D - Újezdec-Těšov D -:-, Bílovice D - Uherský Ostroh A -:-, Zlechov A - Spartak Hluk C -:-, Zlechov B - Bánov B -:-,
20. kolo:
KST Hluk A - Velehrad B -:-, AMON Kunovice E - Vážany-Ořechov C -:-, Bílovice D - Újezdec-Těšov D -:-, Nivnice D - Uherský Ostroh A -:-, Zlechov B - Spartak Hluk C -:-, Zlechov A - Bánov B -:-,
21. kolo:
AMON Kunovice E - Zlechov A -:-, KST Hluk A - Zlechov B -:-, Spartak Hluk C - Nivnice D -:-, Bánov B - Bílovice D -:-, Újezdec-Těšov D - Velehrad B -:-, Uherský Ostroh A - Vážany-Ořechov C -:-,
22. kolo:
KST Hluk A - Zlechov A -:-, AMON Kunovice E - Zlechov B -:-, Bánov B - Nivnice D -:-, Spartak Hluk C - Bílovice D -:-, Uherský Ostroh A - Velehrad B -:-, Újezdec-Těšov D - Vážany-Ořechov C -:-,
RP 4.třídy
1. kolo:
Bystřice pod Lop. C - Strání B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Machala Radek 3:1, Machala Roman 2:2, Chovanec Petr 2:2, Hodulík David 1:3, body hostů: Vintr Jiří 1:3, Bruštík Jiří 1:3, Mikláš Petr 3:1, Dobiáš Dominik 3:1), Orel Ostr.N.Ves E - Komňa A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Húsek Martin 1:3, Polehňa Dominik 0:4, Kodrla Miroslav 3:1, Mahdalíček Josef st. 2:2, body hostů: Mikulka Libor 2:2, Glajch Michal 3:1, Mikulka Petr 3:1, Toman Dalibor 1:1, Zetík Lukáš 1:1), Újezdec-Těšov E - Horní Němčí B 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sklenář Marek 2:2, Králík Tomáš 1:3, Procházka Michal 1:3, WO 0:5, body hostů: Bobčík Adam 2:1, Tureček Marek 2:1, Bobčík Roman 1:2, Tureček Pavel 3:0, WO 5:0), Drslavice-Veletiny D - Vážany-Ořechov D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikuláštík Jaromír 4:0, Orlovský Karel 4:0, Cihlář Vladimír 4:0, Javor Jan 4:0, body hostů: Kodrla Petr 0:4, Bednařík Šimon 0:4, Bartošík Josef 0:4, Nevařilová Magdaléna 0:4), Břestek B - Vlčnov D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malík Roman 1:3, Hubíček Josef 0:4, Krušina Jindřich 1:3, Ševčík Jiří 2:2, body hostů: Pešl Miroslav 3:1, Přerovský Josef 4:0, Kašpar Marcel 2:2, Jurča Klement 3:1),
2. kolo:
Vlčnov D - Bystřice pod Lop. C -:-, Vážany-Ořechov D - Břestek B -:-, Újezdec-Těšov E - Drslavice-Veletiny D -:-, Horní Němčí B - Komňa A -:-, Strání B - Orel Ostr.N.Ves E -:-,
3. kolo:
Bystřice pod Lop. C - Orel Ostr.N.Ves E -:-, Strání B - Horní Němčí B -:-, Drslavice-Veletiny D - Komňa A -:-, Břestek B - Újezdec-Těšov E -:-, Vlčnov D - Vážany-Ořechov D -:-,
4. kolo:
Vážany-Ořechov D - Bystřice pod Lop. C -:-, Újezdec-Těšov E - Vlčnov D -:-, Komňa A - Břestek B -:-, Drslavice-Veletiny D - Strání B -:-, Orel Ostr.N.Ves E - Horní Němčí B -:-,
5. kolo:
Bystřice pod Lop. C - Horní Němčí B -:-, Drslavice-Veletiny D - Orel Ostr.N.Ves E -:-, Strání B - Břestek B -:-, Vlčnov D - Komňa A -:-, Vážany-Ořechov D - Újezdec-Těšov E -:-,
6. kolo:
Újezdec-Těšov E - Bystřice pod Lop. C -:-, Komňa A - Vážany-Ořechov D -:-, Strání B - Vlčnov D -:-, Orel Ostr.N.Ves E - Břestek B -:-, Horní Němčí B - Drslavice-Veletiny D -:-,
7. kolo:
Bystřice pod Lop. C - Drslavice-Veletiny D -:-, Břestek B - Horní Němčí B -:-, Vlčnov D - Orel Ostr.N.Ves E -:-, Vážany-Ořechov D - Strání B -:-, Újezdec-Těšov E - Komňa A -:-,
8. kolo:
Komňa A - Bystřice pod Lop. C -:-, Strání B - Újezdec-Těšov E -:-, Orel Ostr.N.Ves E - Vážany-Ořechov D -:-, Horní Němčí B - Vlčnov D -:-, Břestek B - Drslavice-Veletiny D -:-,
9. kolo:
Břestek B - Bystřice pod Lop. C -:-, Vlčnov D - Drslavice-Veletiny D -:-, Vážany-Ořechov D - Horní Němčí B -:-, Újezdec-Těšov E - Orel Ostr.N.Ves E -:-, Komňa A - Strání B -:-,
10. kolo:
Strání B - Bystřice pod Lop. C -:-, Komňa A - Orel Ostr.N.Ves E -:-, Horní Němčí B - Újezdec-Těšov E -:-, Vážany-Ořechov D - Drslavice-Veletiny D -:-, Vlčnov D - Břestek B -:-,
11. kolo:
Bystřice pod Lop. C - Vlčnov D -:-, Břestek B - Vážany-Ořechov D -:-, Drslavice-Veletiny D - Újezdec-Těšov E -:-, Komňa A - Horní Němčí B -:-, Orel Ostr.N.Ves E - Strání B -:-,
12. kolo:
Orel Ostr.N.Ves E - Bystřice pod Lop. C -:-, Horní Němčí B - Strání B -:-, Komňa A - Drslavice-Veletiny D -:-, Újezdec-Těšov E - Břestek B -:-, Vážany-Ořechov D - Vlčnov D -:-,
13. kolo:
Bystřice pod Lop. C - Vážany-Ořechov D -:-, Vlčnov D - Újezdec-Těšov E -:-, Břestek B - Komňa A -:-, Strání B - Drslavice-Veletiny D -:-, Horní Němčí B - Orel Ostr.N.Ves E -:-,
14. kolo:
Horní Němčí B - Bystřice pod Lop. C -:-, Orel Ostr.N.Ves E - Drslavice-Veletiny D -:-, Břestek B - Strání B -:-, Komňa A - Vlčnov D -:-, Újezdec-Těšov E - Vážany-Ořechov D -:-,
15. kolo:
Bystřice pod Lop. C - Újezdec-Těšov E -:-, Vážany-Ořechov D - Komňa A -:-, Vlčnov D - Strání B -:-, Břestek B - Orel Ostr.N.Ves E -:-, Drslavice-Veletiny D - Horní Němčí B -:-,
16. kolo:
Drslavice-Veletiny D - Bystřice pod Lop. C -:-, Horní Němčí B - Břestek B -:-, Orel Ostr.N.Ves E - Vlčnov D -:-, Strání B - Vážany-Ořechov D -:-, Komňa A - Újezdec-Těšov E -:-,
17. kolo:
Bystřice pod Lop. C - Komňa A -:-, Újezdec-Těšov E - Strání B -:-, Vážany-Ořechov D - Orel Ostr.N.Ves E -:-, Vlčnov D - Horní Němčí B -:-, Drslavice-Veletiny D - Břestek B -:-,
18. kolo:
Bystřice pod Lop. C - Břestek B -:-, Drslavice-Veletiny D - Vlčnov D -:-, Horní Němčí B - Vážany-Ořechov D -:-, Orel Ostr.N.Ves E - Újezdec-Těšov E -:-, Strání B - Komňa A -:-,
RP 5.třídy
1. kolo:
Vážany-Ořechov E - Uherský Ostroh B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorák Radim 0:4, Strouhal Michal 2:2, Pavlíček David 0:4, Hrančík Ondřej 0:4, body hostů: Plch Roman 3:1, Halíček Jan 4:0, Škrabal David 3:1, Konečný Michal 4:0), Spartak Hluk D - Bánov C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zubík Jaroslav 1:3, Hájíček Jaroslav 3:1, Širůček Maxmilián 1:3, Melsa Ladislav 0:3, Liliana Širůčková 0:1, body hostů: Švestka Josef 4:0, Vítek Jaroslav 0:2, Kročil Adam 3:1, Matula Libor 3:1, Kablásek Filip 1:1), Zlechov C - Orel Uherské Hradiště 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šebesta Pavel 2:1, Klofáč Ondřej 0:3, Budík Radek 0:3, Žlebek Michal 3:0, WO 5:0, body hostů: Chmelař Vladimír 2:2, Pfeffer Bohdan 2:2, Kučera Pavel 3:1, WO 0:5), Nivnice E - KST Hluk B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Rostislav 4:0, Bršlica Jan 2:2, Juřena Lubomír 4:0, Výmola Marek st. 2:0, Eliášová Petra 0:2, body hostů: Capanda Jakub 2:2, Capanda Tadeáš 2:2, Grebeňová Petra 0:4, Grebeňová Jana 0:4), Bílovice E - AMON Kunovice F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hyža Pavel ml. 2:2, Tománek Petr st. 1:3, Tománek Petr 1:3, Holák David 4:0, body hostů: Hladík Lukáš 3:1, Stodůlka Rostislav 3:1, Pavlíček Matyáš 0:4, Habarta Aleš 2:2),
2. kolo:
Bílovice E - Zlechov C -:-, AMON Kunovice F - Orel Uherské Hradiště -:-, Nivnice E - Spartak Hluk D -:-, KST Hluk B - Bánov C -:-, Uherský Ostroh B - Vlčnov E -:-,
3. kolo:
Bílovice E - Orel Uherské Hradiště -:-, AMON Kunovice F - Zlechov C -:-, Nivnice E - Bánov C -:-, KST Hluk B - Spartak Hluk D -:-, Vlčnov E - Vážany-Ořechov E -:-,
4. kolo:
Vážany-Ořechov E - Bílovice E -:-, AMON Kunovice F - Uherský Ostroh B -:-, Bánov C - Vlčnov E -:-, Zlechov C - Nivnice E -:-, Orel Uherské Hradiště - KST Hluk B -:-,
5. kolo:
Vážany-Ořechov E - AMON Kunovice F -:-, Bílovice E - Uherský Ostroh B -:-, Spartak Hluk D - Vlčnov E -:-, Zlechov C - KST Hluk B -:-, Orel Uherské Hradiště - Nivnice E -:-,
6. kolo:
Bílovice E - Nivnice E -:-, AMON Kunovice F - KST Hluk B -:-, Vlčnov E - Orel Uherské Hradiště -:-, Vážany-Ořechov E - Spartak Hluk D -:-, Uherský Ostroh B - Bánov C -:-,
7. kolo:
Bílovice E - KST Hluk B -:-, AMON Kunovice F - Nivnice E -:-, Vlčnov E - Zlechov C -:-, Vážany-Ořechov E - Bánov C -:-, Uherský Ostroh B - Spartak Hluk D -:-,
8. kolo:
Spartak Hluk D - Bílovice E -:-, AMON Kunovice F - Bánov C -:-, Zlechov C - Vážany-Ořechov E -:-, Orel Uherské Hradiště - Uherský Ostroh B -:-, KST Hluk B - Vlčnov E -:-,
9. kolo:
Spartak Hluk D - AMON Kunovice F -:-, Bánov C - Bílovice E -:-, Zlechov C - Uherský Ostroh B -:-, Orel Uherské Hradiště - Vážany-Ořechov E -:-, Nivnice E - Vlčnov E -:-,
10. kolo:
Vlčnov E - AMON Kunovice F -:-, Vážany-Ořechov E - Nivnice E -:-, Uherský Ostroh B - KST Hluk B -:-, Spartak Hluk D - Zlechov C -:-, Bánov C - Orel Uherské Hradiště -:-,
11. kolo:
Vlčnov E - Bílovice E -:-, Vážany-Ořechov E - KST Hluk B -:-, Uherský Ostroh B - Nivnice E -:-, Spartak Hluk D - Orel Uherské Hradiště -:-, Bánov C - Zlechov C -:-,
12. kolo:
Uherský Ostroh B - Vážany-Ořechov E -:-, Bánov C - Spartak Hluk D -:-, Orel Uherské Hradiště - Zlechov C -:-, KST Hluk B - Nivnice E -:-, AMON Kunovice F - Bílovice E -:-,
13. kolo:
Zlechov C - Bílovice E -:-, Orel Uherské Hradiště - AMON Kunovice F -:-, Spartak Hluk D - Nivnice E -:-, Bánov C - KST Hluk B -:-, Vlčnov E - Uherský Ostroh B -:-,
14. kolo:
Orel Uherské Hradiště - Bílovice E -:-, Zlechov C - AMON Kunovice F -:-, Bánov C - Nivnice E -:-, Spartak Hluk D - KST Hluk B -:-, Vážany-Ořechov E - Vlčnov E -:-,
15. kolo:
Bílovice E - Vážany-Ořechov E -:-, Uherský Ostroh B - AMON Kunovice F -:-, Vlčnov E - Bánov C -:-, Nivnice E - Zlechov C -:-, KST Hluk B - Orel Uherské Hradiště -:-,
16. kolo:
AMON Kunovice F - Vážany-Ořechov E -:-, Uherský Ostroh B - Bílovice E -:-, Vlčnov E - Spartak Hluk D -:-, KST Hluk B - Zlechov C -:-, Nivnice E - Orel Uherské Hradiště -:-,
17. kolo:
Nivnice E - Bílovice E -:-, KST Hluk B - AMON Kunovice F -:-, Orel Uherské Hradiště - Vlčnov E -:-, Spartak Hluk D - Vážany-Ořechov E -:-, Bánov C - Uherský Ostroh B -:-,
18. kolo:
KST Hluk B - Bílovice E -:-, Nivnice E - AMON Kunovice F -:-, Zlechov C - Vlčnov E -:-, Bánov C - Vážany-Ořechov E -:-, Spartak Hluk D - Uherský Ostroh B -:-,
19. kolo:
Bílovice E - Spartak Hluk D -:-, Bánov C - AMON Kunovice F -:-, Vážany-Ořechov E - Zlechov C -:-, Uherský Ostroh B - Orel Uherské Hradiště -:-, Vlčnov E - KST Hluk B -:-,
20. kolo:
AMON Kunovice F - Spartak Hluk D -:-, Bílovice E - Bánov C -:-, Uherský Ostroh B - Zlechov C -:-, Vážany-Ořechov E - Orel Uherské Hradiště -:-, Vlčnov E - Nivnice E -:-,
21. kolo:
AMON Kunovice F - Vlčnov E -:-, Nivnice E - Vážany-Ořechov E -:-, KST Hluk B - Uherský Ostroh B -:-, Zlechov C - Spartak Hluk D -:-, Orel Uherské Hradiště - Bánov C -:-,
22. kolo:
Bílovice E - Vlčnov E -:-, KST Hluk B - Vážany-Ořechov E -:-, Nivnice E - Uherský Ostroh B -:-, Orel Uherské Hradiště - Spartak Hluk D -:-, Zlechov C - Bánov C -:-,
RP žáků 1.liga
1. kolo:
Újezdec-Těšov A - KST Hluk A -:-, TJ Nivnice A - KST Dolní Němčí A -:-,
2. kolo:
Bílovice A - Újezdec-Těšov A -:-, KST Hluk A - TJ Nivnice A -:-,
3. kolo:
Újezdec-Těšov A - TJ Nivnice A -:-, KST Dolní Němčí A - Bílovice A -:-,
4. kolo:
Újezdec-Těšov A - KST Dolní Němčí A -:-, KST Hluk A - Bílovice A -:-,
5. kolo:
Bílovice A - TJ Nivnice A -:-, KST Dolní Němčí A - KST Hluk A -:-,
RP žáků 2.liga
1. kolo:
AMON Kunovice A - KST Dolní Němčí B -:-, Bystřice pod Lop. A - KST Hluk B -:-,
2. kolo:
Vážany - Ořechov A - AMON Kunovice A -:-, KST Dolní Němčí B - Bystřice pod Lop. A -:-,
3. kolo:
AMON Kunovice A - Bystřice pod Lop. A -:-, Vážany - Ořechov A - KST Hluk B -:-,
4. kolo:
KST Hluk B - AMON Kunovice A -:-, KST Dolní Němčí B - Vážany - Ořechov A -:-,
5. kolo:
Vážany - Ořechov A - Bystřice pod Lop. A -:-, KST Hluk B - KST Dolní Němčí B -:-,
RP žáků 3.liga
1. kolo:
Bílovice B - Orel Ostrožská N.Ves A -:-, KST Hluk C - Zlechov A -:-,
2. kolo:
Vážany - Ořechov B. - Bílovice B -:-, Orel Ostrožská N.Ves A - KST Hluk C -:-,
3. kolo:
Bílovice B - KST Hluk C -:-, Vážany - Ořechov B. - Zlechov A -:-,
4. kolo:
Zlechov A - Bílovice B -:-, Orel Ostrožská N.Ves A - Vážany - Ořechov B. -:-,
5. kolo:
Vážany - Ořechov B. - KST Hluk C -:-, Zlechov A - Orel Ostrožská N.Ves A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy