Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor
1. kolo:
TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Orlovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bastl Pavel 2:2, Večerka Pavel 2:2, Kalousek Viktor 4:0, Zubal Ladislav 1:3, body hostů: Harásek Miroslav 1:3, Krejčiřík Jakub 1:3, Klvač Radim 3:1, Vojtek Miloš 2:2), TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Otnice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bil Martin 3:1, Spirit Michal 3:1, Plšek Ondřej 2:2, Staněk Milan 1:3, body hostů: Rafaj Zdeněk st. 3:1, Šebeček Antonín 1:3, Heřmanský Martin 1:3, Heřmanský Josef 2:2), TJ Hoštice - Heroltice A - TTC Komořany B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reška Vladislav st. 3:1, Pytela Zdeněk 2:2, Mrnuštík Josef 2:2, Urbánek Luděk 3:0, Urbánek Patrik 0:1, body hostů: Masařík Michal 4:0, Hasala Petr 0:2, Majárek David 0:4, Götz Bořivoj 2:2, Knapec Lukáš 0:2), TJ Sokol Hodějice A - TJ Velešovice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Durda Karel 3:1, Hejdušek Ivan 4:0, Košťál Milan 4:0, Beníček Martin 2:0, Partika Luděk 1:1, body hostů: Kordiovský Zbyněk 0:4, Dvořák Jan 1:3, Otoupalík Ondřej 1:3, Fianta René 0:4), TJ Němčany A - TJ Sokol Hlubočany C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gec Jaromír 4:0, Horák Dušan 2:2, Hladký Arnošt 2:2, Neužil Radek 3:1, body hostů: Sádlík Luděk 1:3, Novák Ivo 0:4, Machala Vítězslav 2:2, Reček Martin 2:2), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - KST DRAGON Vyškov C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kropáček Roman 3:1, Kališ Jiří 0:4, Pecina František 1:3, Handl Jiří 3:1, body hostů: Drápal Metoděj 2:2, Luska Petr 3:1, Vincenec Oliver 1:3, Chlup Tadeáš 3:1),
2. kolo:
TJ Sokol Orlovice A - KST DRAGON Vyškov C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Harásek Miroslav 0:4, Vojtek Miloš 1:3, Klvač Radim 3:1, Krejčiřík Jakub 1:3, body hostů: Drápal Metoděj 3:1, Luska Petr 3:1, Chlup Tadeáš 3:1, Vincenec Oliver 2:2), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A -:- (odloženo), TJ Velešovice B - TJ Němčany A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fianta René 2:2, Kordiovský Zbyněk 1:1, Dvořák Jan 0:4, Otoupalík Ondřej 1:3, Dřímal Josef 1:1, body hostů: Neužil Radek 4:0, Hladký Arnošt 3:1, Gec Jaromír 3:1, Nováček Milan 1:3), TJ Sokol Hodějice A - TTC Komořany B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beníček Martin 4:0, Durda Karel 2:2, Hejdušek Ivan 4:0, Košťál Milan 2:2, body hostů: Masařík Michal 1:3, Hasala Petr 1:3, Majárek David 1:3, Götz Bořivoj 1:3), TJ Sokol Otnice B - TJ Hoštice - Heroltice A -:- (odloženo), TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Bučovice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bastl Pavel 0:4, Večerka Pavel 1:3, Kalousek Viktor 2:2, Borovec Karel 1:3, body hostů: Bil Martin 4:0, Spirit Michal 4:0, Plšek Ondřej 2:2, Staněk Milan 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Orlovice A -:-, TJ Sokol Drnovice A - TJ Hoštice - Heroltice A -:-, TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Otnice B -:-, TJ Němčany A - TTC Komořany B -:-, TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Velešovice B -:-, KST DRAGON Vyškov C - TJ Sokol Hlubočany C -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Orlovice A - TJ Sokol Hlubočany C -:-, TJ Velešovice B - KST DRAGON Vyškov C -:-, TTC Komořany B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A -:-, TJ Sokol Otnice B - TJ Němčany A -:-, TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Hodějice A -:-, TJ Sokol Bučovice A - TJ Hoštice - Heroltice A -:-,
5. kolo:
TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Orlovice A -:-, TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Bučovice A -:-, TJ Němčany A - TJ Sokol Drnovice A -:-, TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Otnice B -:-, KST DRAGON Vyškov C - TTC Komořany B -:-, TJ Sokol Hlubočany C - TJ Velešovice B -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Orlovice A - TJ Velešovice B -:-, TTC Komořany B - TJ Sokol Hlubočany C -:-, TJ Sokol Otnice B - KST DRAGON Vyškov C -:-, TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A -:-, TJ Sokol Bučovice A - TJ Němčany A -:-, TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Hodějice A -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Orlovice A -:-, TJ Němčany A - TJ Hoštice - Heroltice A -:-, TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Bučovice A -:-, TJ Sokol Drnovice A - KST DRAGON Vyškov C -:-, TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Otnice B -:-, TJ Velešovice B - TTC Komořany B -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Orlovice A - TTC Komořany B -:-, TJ Sokol Otnice B - TJ Velešovice B -:-, TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Hlubočany C -:-, TJ Sokol Bučovice A - KST DRAGON Vyškov C -:-, TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A -:-, TJ Sokol Hodějice A - TJ Němčany A -:-,
9. kolo:
TJ Němčany A - TJ Sokol Orlovice A -:-, TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Hodějice A -:-, TJ Hoštice - Heroltice A - KST DRAGON Vyškov C -:-, TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Bučovice A -:-, TJ Velešovice B - TJ Sokol Drnovice A -:-, TTC Komořany B - TJ Sokol Otnice B -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Orlovice A - TJ Sokol Otnice B -:-, TJ Sokol Drnovice A - TTC Komořany B -:-, TJ Sokol Bučovice A - TJ Velešovice B -:-, TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Hlubočany C -:-, TJ Sokol Hodějice A - KST DRAGON Vyškov C -:-, TJ Němčany A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Orlovice A -:-, KST DRAGON Vyškov C - TJ Němčany A -:-, TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Hodějice A -:-, TJ Velešovice B - TJ Hoštice - Heroltice A -:-, TTC Komořany B - TJ Sokol Bučovice A -:-, TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Drnovice A -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Orlovice A - TJ Sokol Drnovice A -:-, TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Bučovice A -:-, TTC Komořany B - TJ Hoštice - Heroltice A -:-, TJ Velešovice B - TJ Sokol Hodějice A -:-, TJ Sokol Hlubočany C - TJ Němčany A -:-, KST DRAGON Vyškov C - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A -:-,
13. kolo:
KST DRAGON Vyškov C - TJ Sokol Orlovice A -:-, TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Hlubočany C -:-, TJ Němčany A - TJ Velešovice B -:-, TTC Komořany B - TJ Sokol Hodějice A -:-, TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Otnice B -:-, TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Drnovice A -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Orlovice A - TJ Sokol Bučovice A -:-, TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Drnovice A -:-, TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Hodějice A -:-, TTC Komořany B - TJ Němčany A -:-, TJ Velešovice B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A -:-, TJ Sokol Hlubočany C - KST DRAGON Vyškov C -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Orlovice A -:-, KST DRAGON Vyškov C - TJ Velešovice B -:-, TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TTC Komořany B -:-, TJ Němčany A - TJ Sokol Otnice B -:-, TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Drnovice A -:-, TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Bučovice A -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Orlovice A - TJ Hoštice - Heroltice A -:-, TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Hodějice A -:-, TJ Sokol Drnovice A - TJ Němčany A -:-, TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A -:-, TTC Komořany B - KST DRAGON Vyškov C -:-, TJ Velešovice B - TJ Sokol Hlubočany C -:-,
17. kolo:
TJ Velešovice B - TJ Sokol Orlovice A -:-, TJ Sokol Hlubočany C - TTC Komořany B -:-, KST DRAGON Vyškov C - TJ Sokol Otnice B -:-, TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Drnovice A -:-, TJ Němčany A - TJ Sokol Bučovice A -:-, TJ Sokol Hodějice A - TJ Hoštice - Heroltice A -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Orlovice A - TJ Sokol Hodějice A -:-, TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Němčany A -:-, TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A -:-, KST DRAGON Vyškov C - TJ Sokol Drnovice A -:-, TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Hlubočany C -:-, TTC Komořany B - TJ Velešovice B -:-,
19. kolo:
TTC Komořany B - TJ Sokol Orlovice A -:-, TJ Velešovice B - TJ Sokol Otnice B -:-, TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Drnovice A -:-, KST DRAGON Vyškov C - TJ Sokol Bučovice A -:-, TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Hoštice - Heroltice A -:-, TJ Němčany A - TJ Sokol Hodějice A -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Orlovice A - TJ Němčany A -:-, TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A -:-, KST DRAGON Vyškov C - TJ Hoštice - Heroltice A -:-, TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Hlubočany C -:-, TJ Sokol Drnovice A - TJ Velešovice B -:-, TJ Sokol Otnice B - TTC Komořany B -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Orlovice A -:-, TTC Komořany B - TJ Sokol Drnovice A -:-, TJ Velešovice B - TJ Sokol Bučovice A -:-, TJ Sokol Hlubočany C - TJ Hoštice - Heroltice A -:-, KST DRAGON Vyškov C - TJ Sokol Hodějice A -:-, TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Němčany A -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Orlovice A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A -:-, TJ Němčany A - KST DRAGON Vyškov C -:-, TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Hlubočany C -:-, TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Velešovice B -:-, TJ Sokol Bučovice A - TTC Komořany B -:-, TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Otnice B -:-,
Okresní soutěž 1
1. kolo:
TJ Sokol Moravské Prusy A - TJ Sokol Bohdalice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klvač Roman 3:1, Klvač Vojtěch 0:4, Zbořil Martin 4:0, Špičák Martin 1:3, body hostů: Šafařík Michal 3:1, Vágner Milan st. 2:2, Müller František 2:2, Zemánek Ladislav 1:3), SK Olšany A - TJ Tatran Hrušky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Václav 0:4, Libánek Zdeněk 1:3, Hrtáň Zbyněk 3:1, Hazucha Juraj 2:2, body hostů: Štefan Vojtěch st. 4:0, Kouřil Zdeněk 2:2, Spáčil Josef 1:3, Holoubek Roman 3:1), TJ Brankovice - KST DRAGON Vyškov D 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kadlec Josef 0:4, Vodička Karel 3:1, Polišenský Jaroslav 2:2, WO 0:5, body hostů: Tichý Zdeněk 2:1, Vincenec Oliver 2:1, Tauš Jaromír 1:2, Vlach Zdeněk 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Bučovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skála Petr 0:4, Bádal Radek 1:3, Borovec Karel 1:3, Kuchtíček Jakub 1:3, body hostů: Rotrekl Martin 4:0, Staněk Milan 3:1, Vrána Michal 2:2, Skalický Jaroslav 4:0), TJ Němčany B - TJ Sokol Rousínovec B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořáček Zdeněk 1:3, Bartoš Jiří 0:4, Horák Dušan 1:3, Ševčík Roman 1:3, body hostů: Skokan Milan 3:1, Polouček Josef ml. 4:0, Idrný František 4:0, Juhás Pavel 2:2), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - OST Nevojice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kropáčková Tereza 0:4, Bukáček Jaroslav 1:3, Kališ Jiří 3:1, Bednařík Jaromír 3:1, body hostů: Venera Vlastimil 2:2, Bucal Roman 1:3, Bucal Radim 3:1, Hrebičík Milan ml. 3:1),
2. kolo:
TJ Sokol Bohdalice A - OST Nevojice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vágner Milan st. 1:3, Korkován David 0:4, Šafařík Michal 4:0, Zemánek Ladislav 0:4, body hostů: Bucal Roman 3:1, Bucal Radim 3:1, Hrebičík Milan ml. 2:2, Hoždora František 3:1), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skokan Milan 3:1, Budíková Alena 3:1, Idrný František 2:2, Polouček Josef ml. 2:2, body hostů: Bednařík Jaromír 2:2, Kropáčková Tereza 0:4, Bukáček Jaroslav 1:3, Kališ Jiří 3:1), TJ Sokol Bučovice B - TJ Němčany B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rotrekl Martin 2:2, Staněk Milan 2:2, Skalický Jaroslav 3:1, Vrána Michal 3:1, body hostů: Bartoš Jiří 0:4, Dvořáček Zdeněk 1:3, Horák Dušan 4:0, Ševčík Roman 1:3), TJ Brankovice - TJ Sokol Drnovice B -:- (odloženo), TJ Tatran Hrušky A - KST DRAGON Vyškov D -:- (odloženo), TJ Sokol Moravské Prusy A - SK Olšany A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klvač Roman 3:1, Klvač Vojtěch 2:2, Zbořil Martin 2:2, Špičák Martin 2:2, body hostů: Hazucha Juraj 1:3, Hrtáň Zbyněk 4:0, Libánek Václav 0:4, Libánek Zdeněk 2:2),
3. kolo:
SK Olšany A - TJ Sokol Bohdalice A -:-, KST DRAGON Vyškov D - TJ Sokol Moravské Prusy A -:-, TJ Sokol Drnovice B - TJ Tatran Hrušky A -:-, TJ Němčany B - TJ Brankovice -:-, TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Bučovice B -:-, OST Nevojice A - TJ Sokol Rousínovec B -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Bohdalice A - TJ Sokol Rousínovec B -:-, TJ Sokol Bučovice B - OST Nevojice A -:-, TJ Brankovice - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B -:-, TJ Tatran Hrušky A - TJ Němčany B -:-, TJ Sokol Moravské Prusy A - TJ Sokol Drnovice B -:-, SK Olšany A - KST DRAGON Vyškov D -:-,
5. kolo:
KST DRAGON Vyškov D - TJ Sokol Bohdalice A -:-, TJ Sokol Drnovice B - SK Olšany A -:-, TJ Němčany B - TJ Sokol Moravské Prusy A -:-, TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Tatran Hrušky A -:-, OST Nevojice A - TJ Brankovice -:-, TJ Sokol Rousínovec B - TJ Sokol Bučovice B -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Bohdalice A - TJ Sokol Bučovice B -:-, TJ Brankovice - TJ Sokol Rousínovec B -:-, OST Nevojice A - TJ Tatran Hrušky A -:-, TJ Sokol Moravské Prusy A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B -:-, SK Olšany A - TJ Němčany B -:-, TJ Sokol Drnovice B - KST DRAGON Vyškov D -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Bohdalice A -:-, TJ Němčany B - KST DRAGON Vyškov D -:-, TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - SK Olšany A -:-, OST Nevojice A - TJ Sokol Moravské Prusy A -:-, TJ Sokol Rousínovec B - TJ Tatran Hrušky A -:-, TJ Sokol Bučovice B - TJ Brankovice -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Bohdalice A - TJ Brankovice -:-, TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Bučovice B -:-, TJ Sokol Moravské Prusy A - TJ Sokol Rousínovec B -:-, SK Olšany A - OST Nevojice A -:-, TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - KST DRAGON Vyškov D -:-, TJ Sokol Drnovice B - TJ Němčany B -:-,
9. kolo:
TJ Němčany B - TJ Sokol Bohdalice A -:-, TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Drnovice B -:-, OST Nevojice A - KST DRAGON Vyškov D -:-, TJ Sokol Rousínovec B - SK Olšany A -:-, TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Moravské Prusy A -:-, TJ Tatran Hrušky A - TJ Brankovice -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Bohdalice A - TJ Tatran Hrušky A -:-, TJ Sokol Moravské Prusy A - TJ Brankovice -:-, SK Olšany A - TJ Sokol Bučovice B -:-, TJ Sokol Rousínovec B - KST DRAGON Vyškov D -:-, TJ Sokol Drnovice B - OST Nevojice A -:-, TJ Němčany B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Bohdalice A -:-, OST Nevojice A - TJ Němčany B -:-, TJ Sokol Rousínovec B - TJ Sokol Drnovice B -:-, KST DRAGON Vyškov D - TJ Sokol Bučovice B -:-, TJ Brankovice - SK Olšany A -:-, TJ Sokol Moravské Prusy A - TJ Tatran Hrušky A -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Bohdalice A - TJ Sokol Moravské Prusy A -:-, TJ Tatran Hrušky A - SK Olšany A -:-, KST DRAGON Vyškov D - TJ Brankovice -:-, TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Drnovice B -:-, TJ Sokol Rousínovec B - TJ Němčany B -:-, OST Nevojice A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B -:-,
13. kolo:
OST Nevojice A - TJ Sokol Bohdalice A -:-, TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Rousínovec B -:-, TJ Němčany B - TJ Sokol Bučovice B -:-, TJ Sokol Drnovice B - TJ Brankovice -:-, KST DRAGON Vyškov D - TJ Tatran Hrušky A -:-, SK Olšany A - TJ Sokol Moravské Prusy A -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Bohdalice A - SK Olšany A -:-, TJ Sokol Moravské Prusy A - KST DRAGON Vyškov D -:-, TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Drnovice B -:-, TJ Brankovice - TJ Němčany B -:-, TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B -:-, TJ Sokol Rousínovec B - OST Nevojice A -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Rousínovec B - TJ Sokol Bohdalice A -:-, OST Nevojice A - TJ Sokol Bučovice B -:-, TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Brankovice -:-, TJ Němčany B - TJ Tatran Hrušky A -:-, TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Moravské Prusy A -:-, KST DRAGON Vyškov D - SK Olšany A -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Bohdalice A - KST DRAGON Vyškov D -:-, SK Olšany A - TJ Sokol Drnovice B -:-, TJ Sokol Moravské Prusy A - TJ Němčany B -:-, TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B -:-, TJ Brankovice - OST Nevojice A -:-, TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Rousínovec B -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Bohdalice A -:-, TJ Sokol Rousínovec B - TJ Brankovice -:-, TJ Tatran Hrušky A - OST Nevojice A -:-, TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Moravské Prusy A -:-, TJ Němčany B - SK Olšany A -:-, KST DRAGON Vyškov D - TJ Sokol Drnovice B -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Bohdalice A - TJ Sokol Drnovice B -:-, KST DRAGON Vyškov D - TJ Němčany B -:-, SK Olšany A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B -:-, TJ Sokol Moravské Prusy A - OST Nevojice A -:-, TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Rousínovec B -:-, TJ Brankovice - TJ Sokol Bučovice B -:-,
19. kolo:
TJ Brankovice - TJ Sokol Bohdalice A -:-, TJ Sokol Bučovice B - TJ Tatran Hrušky A -:-, TJ Sokol Rousínovec B - TJ Sokol Moravské Prusy A -:-, OST Nevojice A - SK Olšany A -:-, KST DRAGON Vyškov D - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B -:-, TJ Němčany B - TJ Sokol Drnovice B -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Bohdalice A - TJ Němčany B -:-, TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B -:-, KST DRAGON Vyškov D - OST Nevojice A -:-, SK Olšany A - TJ Sokol Rousínovec B -:-, TJ Sokol Moravské Prusy A - TJ Sokol Bučovice B -:-, TJ Brankovice - TJ Tatran Hrušky A -:-,
21. kolo:
TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Bohdalice A -:-, TJ Brankovice - TJ Sokol Moravské Prusy A -:-, TJ Sokol Bučovice B - SK Olšany A -:-, KST DRAGON Vyškov D - TJ Sokol Rousínovec B -:-, OST Nevojice A - TJ Sokol Drnovice B -:-, TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Němčany B -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Bohdalice A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B -:-, TJ Němčany B - OST Nevojice A -:-, TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Rousínovec B -:-, TJ Sokol Bučovice B - KST DRAGON Vyškov D -:-, SK Olšany A - TJ Brankovice -:-, TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Moravské Prusy A -:-,
Okresní soutěž 2
1. kolo:
Letonice - TJ Hoštice - Heroltice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lokaj David 1:3, Halouzka Dušan 0:2, Ivančo Marek 3:1, Lokaj Ladislav 2:2, Kuba Martin 1:1, body hostů: Zaremba Leo 3:1, Kreutzer Radek 3:1, Zaremba Jan 3:1, Jenáček Jiří 0:4), OST Nevojice B - TJ Slavíkovice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dempír Antonín 1:3, Smejkal Libor 3:1, Hájek Martin 2:2, Kučerňák Milan 1:3, body hostů: Pecha Tomáš 2:2, Bartošek Zdeněk 3:1, Leznar Martin 4:0, Leznar Bořivoj 0:4), TJ Sokol Luleč A - TJ Sokol Hodějice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zemánek Petr 3:1, Malach Martin 4:0, Malach Roman 2:2, Toulec Radek 1:3, body hostů: Valný Aleš 1:3, Kučera Robert 2:2, Durda Karel 2:2, Sigmund Adam 1:3), TJ Sokol Lovčičky - SPŠ Bošky Bošovice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 4:0, Hudec Martin 2:2, Hudec Richard 3:1, body hostů: Pospíšil Jiří 1:3, Marková Michaela 1:3, Urban Petr 1:3, Mazanec František 0:4), TJ Sokol Bučovice C - TJ Němčany C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Robert 4:0, Tesáček Petr 3:1, Šafařík Radomír 3:1, Bil Miroslav 2:2, body hostů: Horák Tomáš 1:3, Kohoutek Petr 1:3, Kotolan Vít 1:3, Němec Pavel 1:3), TJ Sokol Rousínovec C - SK Újezd u Brna A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budíková Alena 3:1, Knapek Bronislav 1:3, Straňák Pavel 2:2, Flössler Jaromír 0:4, body hostů: Sedláček Ondřej 1:3, Hradský Karel 2:2, Jašek Václav 3:1, Henčl Martin 4:0),
2. kolo:
Letonice - TJ Sokol Rousínovec C -:- (odloženo), TJ Němčany C - SK Újezd u Brna A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotolan Vít 1:3, Rybák Václav 3:1, Němec Pavel 2:2, Horák Tomáš 0:4, body hostů: Sedláček Ondřej 1:3, Hradský Karel 2:2, Jašek Václav 3:1, Henčl Martin 4:0), SPŠ Bošky Bošovice A - TJ Sokol Bučovice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jiří 1:3, Mazanec František 0:1, Urban Petr 2:2, Marková Michaela 1:3, Slabyhoudek Dušan 0:3, body hostů: Novák Robert 3:1, Synek Stanislav 4:0, Bil Miroslav 3:1, Šafařík Radomír 2:2), TJ Sokol Luleč A - TJ Sokol Lovčičky 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malach Roman 3:1, Malach Martin 2:2, Zemánek Petr 3:1, Toulec Radek 0:4, body hostů: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 1:3, Hudec Richard 1:3, Hudec Martin 2:2), OST Nevojice B - TJ Sokol Hodějice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Martin 0:4, Kučerňák Milan 1:3, Navrátil Jaroslav 1:3, Dempír Antonín 1:3, body hostů: Durda Karel 4:0, Durdová Natálie 1:3, Kučera Robert 4:0, Sigmund Adam 4:0), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Slavíkovice -:- (odloženo),
3. kolo:
TJ Slavíkovice - Letonice -:-, TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Hodějice B -:-, TJ Sokol Lovčičky - OST Nevojice B -:-, TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Luleč A -:-, SPŠ Bošky Bošovice A - SK Újezd u Brna A -:-, TJ Sokol Rousínovec C - TJ Němčany C -:-,
4. kolo:
Letonice - TJ Němčany C -:-, TJ Sokol Rousínovec C - SPŠ Bošky Bošovice A -:-, TJ Sokol Luleč A - SK Újezd u Brna A -:-, OST Nevojice B - TJ Sokol Bučovice C -:-, TJ Sokol Lovčičky - TJ Hoštice - Heroltice B -:-, TJ Sokol Hodějice B - TJ Slavíkovice -:-,
5. kolo:
Letonice - TJ Sokol Hodějice B -:-, TJ Sokol Lovčičky - TJ Slavíkovice -:-, TJ Sokol Bučovice C - TJ Hoštice - Heroltice B -:-, SK Újezd u Brna A - OST Nevojice B -:-, TJ Sokol Luleč A - TJ Sokol Rousínovec C -:-, TJ Němčany C - SPŠ Bošky Bošovice A -:-,
6. kolo:
Letonice - SPŠ Bošky Bošovice A -:-, TJ Sokol Luleč A - TJ Němčany C -:-, TJ Sokol Rousínovec C - OST Nevojice B -:-, SK Újezd u Brna A - TJ Hoštice - Heroltice B -:-, TJ Sokol Bučovice C - TJ Slavíkovice -:-, TJ Sokol Hodějice B - TJ Sokol Lovčičky -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Lovčičky - Letonice -:-, TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Hodějice B -:-, SK Újezd u Brna A - TJ Slavíkovice -:-, TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Rousínovec C -:-, TJ Němčany C - OST Nevojice B -:-, SPŠ Bošky Bošovice A - TJ Sokol Luleč A -:-,
8. kolo:
Letonice - TJ Sokol Luleč A -:-, OST Nevojice B - SPŠ Bošky Bošovice A -:-, TJ Němčany C - TJ Hoštice - Heroltice B -:-, TJ Sokol Rousínovec C - TJ Slavíkovice -:-, SK Újezd u Brna A - TJ Sokol Hodějice B -:-, TJ Sokol Lovčičky - TJ Sokol Bučovice C -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Bučovice C - Letonice -:-, TJ Sokol Lovčičky - SK Újezd u Brna A -:-, TJ Sokol Hodějice B - TJ Sokol Rousínovec C -:-, TJ Němčany C - TJ Slavíkovice -:-, SPŠ Bošky Bošovice A - TJ Hoštice - Heroltice B -:-, TJ Sokol Luleč A - OST Nevojice B -:-,
10. kolo:
OST Nevojice B - Letonice -:-, TJ Sokol Luleč A - TJ Hoštice - Heroltice B -:-, TJ Slavíkovice - SPŠ Bošky Bošovice A -:-, TJ Němčany C - TJ Sokol Hodějice B -:-, TJ Sokol Lovčičky - TJ Sokol Rousínovec C -:-, TJ Sokol Bučovice C - SK Újezd u Brna A -:-,
11. kolo:
SK Újezd u Brna A - Letonice -:-, TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Rousínovec C -:-, TJ Němčany C - TJ Sokol Lovčičky -:-, TJ Sokol Hodějice B - SPŠ Bošky Bošovice A -:-, TJ Sokol Luleč A - TJ Slavíkovice -:-, TJ Hoštice - Heroltice B - OST Nevojice B -:-,
12. kolo:
TJ Hoštice - Heroltice B - Letonice -:-, TJ Slavíkovice - OST Nevojice B -:-, TJ Sokol Hodějice B - TJ Sokol Luleč A -:-, SPŠ Bošky Bošovice A - TJ Sokol Lovčičky -:-, TJ Němčany C - TJ Sokol Bučovice C -:-, SK Újezd u Brna A - TJ Sokol Rousínovec C -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Rousínovec C - Letonice -:-, SK Újezd u Brna A - TJ Němčany C -:-, TJ Sokol Bučovice C - SPŠ Bošky Bošovice A -:-, TJ Sokol Lovčičky - TJ Sokol Luleč A -:-, TJ Sokol Hodějice B - OST Nevojice B -:-, TJ Slavíkovice - TJ Hoštice - Heroltice B -:-,
14. kolo:
Letonice - TJ Slavíkovice -:-, TJ Sokol Hodějice B - TJ Hoštice - Heroltice B -:-, OST Nevojice B - TJ Sokol Lovčičky -:-, TJ Sokol Luleč A - TJ Sokol Bučovice C -:-, SK Újezd u Brna A - SPŠ Bošky Bošovice A -:-, TJ Němčany C - TJ Sokol Rousínovec C -:-,
15. kolo:
TJ Němčany C - Letonice -:-, SPŠ Bošky Bošovice A - TJ Sokol Rousínovec C -:-, SK Újezd u Brna A - TJ Sokol Luleč A -:-, TJ Sokol Bučovice C - OST Nevojice B -:-, TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Lovčičky -:-, TJ Slavíkovice - TJ Sokol Hodějice B -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Hodějice B - Letonice -:-, TJ Slavíkovice - TJ Sokol Lovčičky -:-, TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Bučovice C -:-, OST Nevojice B - SK Újezd u Brna A -:-, TJ Sokol Rousínovec C - TJ Sokol Luleč A -:-, SPŠ Bošky Bošovice A - TJ Němčany C -:-,
17. kolo:
SPŠ Bošky Bošovice A - Letonice -:-, TJ Němčany C - TJ Sokol Luleč A -:-, OST Nevojice B - TJ Sokol Rousínovec C -:-, TJ Hoštice - Heroltice B - SK Újezd u Brna A -:-, TJ Slavíkovice - TJ Sokol Bučovice C -:-, TJ Sokol Lovčičky - TJ Sokol Hodějice B -:-,
18. kolo:
Letonice - TJ Sokol Lovčičky -:-, TJ Sokol Hodějice B - TJ Sokol Bučovice C -:-, TJ Slavíkovice - SK Újezd u Brna A -:-, TJ Sokol Rousínovec C - TJ Hoštice - Heroltice B -:-, OST Nevojice B - TJ Němčany C -:-, TJ Sokol Luleč A - SPŠ Bošky Bošovice A -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Luleč A - Letonice -:-, SPŠ Bošky Bošovice A - OST Nevojice B -:-, TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Němčany C -:-, TJ Slavíkovice - TJ Sokol Rousínovec C -:-, TJ Sokol Hodějice B - SK Újezd u Brna A -:-, TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Lovčičky -:-,
20. kolo:
Letonice - TJ Sokol Bučovice C -:-, SK Újezd u Brna A - TJ Sokol Lovčičky -:-, TJ Sokol Rousínovec C - TJ Sokol Hodějice B -:-, TJ Slavíkovice - TJ Němčany C -:-, TJ Hoštice - Heroltice B - SPŠ Bošky Bošovice A -:-, OST Nevojice B - TJ Sokol Luleč A -:-,
21. kolo:
Letonice - OST Nevojice B -:-, TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Luleč A -:-, SPŠ Bošky Bošovice A - TJ Slavíkovice -:-, TJ Sokol Hodějice B - TJ Němčany C -:-, TJ Sokol Rousínovec C - TJ Sokol Lovčičky -:-, SK Újezd u Brna A - TJ Sokol Bučovice C -:-,
22. kolo:
Letonice - SK Újezd u Brna A -:-, TJ Sokol Rousínovec C - TJ Sokol Bučovice C -:-, TJ Sokol Lovčičky - TJ Němčany C -:-, SPŠ Bošky Bošovice A - TJ Sokol Hodějice B -:-, TJ Slavíkovice - TJ Sokol Luleč A -:-, OST Nevojice B - TJ Hoštice - Heroltice B -:-,
Okresní soutěž 3
1. kolo:
TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Orlovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zaoral Milan st. 4:0, Urbánek Patrik 3:1, Orel Filip 2:2, Kocourek Vratislav 3:1, body hostů: Závodný Pavel 1:3, Matulík Václav 3:1, Jenerál Karel 0:4, Voňka Štěpán 0:4), TJ Sokol Luleč B - TJ Sokol Bohdalice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křetínský Aleš 2:2, Jekl Petr 1:3, Šmíd Jan 2:2, Veigler Stanislav 0:4, body hostů: Korkován Zoltán ml. 0:2, Korkován David 2:2, Vágner Milan ml. 4:0, Zemánek Ladislav 4:0, Zemánková Eva 1:1), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Vážany nad Litavou B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Priškin Jiří 1:3, Malý Pavel 3:1, Buchta Richard 2:2, Zugar Radek 0:4, body hostů: Dvořáček František 3:1, Majárek Patrik 4:0, Růžička Jiří 1:3, Drkal Roman 2:2), TJ Tatran Hrušky B - SK Olšany B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kánský Zdeněk 2:2, Dolák Marek 3:1, Burian Miroslav 1:3, Šmíd Jan 0:4, body hostů: Busta Milan 2:2, Trávniček Petr 3:1, Libánek Patrik 1:3, Němec Josef 1:0, Frank Pavel 3:0), SK Újezd u Brna B - TJ Mouřínov A -:- (odloženo), KST DRAGON Vyškov E - TJ Sokol Bučovice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zbořil Matěj 1:3, Zbořil Roman 1:3, Beran Stanislav 0:4, Luska Dalibor 3:1, body hostů: Fenyk Michal 3:1, Šlampa Jan 4:0, Tesáček Petr 1:3, Bil Miroslav 3:1),
2. kolo:
KST DRAGON Vyškov E - TJ Sokol Orlovice B -:- (odloženo), SK Újezd u Brna B - TJ Sokol Bučovice D -:- (odloženo), TJ Mouřínov A - TJ Tatran Hrušky B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 3:1, Vintr Ondřej 1:3, Lánský Radim st. 0:4, body hostů: Šmíd Jan 1:3, Burian Miroslav 2:2, Kánský Zdeněk 3:1, Dolák Marek 2:2), SK Olšany B - TJ Vážany nad Litavou B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Busta Milan 2:2, Trávniček Petr 3:1, Libánek Patrik 0:2, Němec Josef 3:1, Frank Pavel 2:0, body hostů: Růžička Jiří 0:4, Drkal Roman 2:2, Majárek Patrik 4:0, Dvořáček František 0:4), TJ Sokol Bohdalice B - TJ Sokol Rousínovec D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korkován Zoltán ml. 2:2, Vágner Milan ml. 4:0, Zemánek Ladislav 4:0, Zemánková Eva 0:4, body hostů: Milich Jaroslav 2:2, Priškin Jiří 2:2, Kočař Svatopluk 1:3, Buchta Richard 1:3), TJ Sokol Luleč B - TJ Hoštice - Heroltice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jekl Petr 3:1, Křetínský Aleš 0:4, Šmíd Jan 4:0, Veigler Stanislav 2:2, body hostů: Kocourek Vratislav 2:2, Urbánek Patrik 2:2, Petružela Vladislav ml. 2:2, Zaoral Milan st. 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Luleč B - TJ Sokol Orlovice B -:-, TJ Sokol Rousínovec D - TJ Hoštice - Heroltice C -:-, TJ Sokol Bohdalice B - SK Olšany B -:-, TJ Mouřínov A - TJ Vážany nad Litavou B -:-, TJ Tatran Hrušky B - TJ Sokol Bučovice D -:-, SK Újezd u Brna B - KST DRAGON Vyškov E -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Orlovice B - SK Újezd u Brna B -:-, KST DRAGON Vyškov E - TJ Tatran Hrušky B -:-, TJ Sokol Bučovice D - TJ Vážany nad Litavou B -:-, TJ Mouřínov A - TJ Sokol Bohdalice B -:-, TJ Hoštice - Heroltice C - SK Olšany B -:-, TJ Sokol Rousínovec D - TJ Sokol Luleč B -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Orlovice B - TJ Sokol Rousínovec D -:-, SK Olšany B - TJ Sokol Luleč B -:-, TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Mouřínov A -:-, TJ Sokol Bučovice D - TJ Sokol Bohdalice B -:-, TJ Vážany nad Litavou B - KST DRAGON Vyškov E -:-, TJ Tatran Hrušky B - SK Újezd u Brna B -:-,
6. kolo:
TJ Tatran Hrušky B - TJ Sokol Orlovice B -:-, TJ Vážany nad Litavou B - SK Újezd u Brna B -:-, KST DRAGON Vyškov E - TJ Sokol Bohdalice B -:-, TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Bučovice D -:-, TJ Sokol Luleč B - TJ Mouřínov A -:-, TJ Sokol Rousínovec D - SK Olšany B -:-,
7. kolo:
SK Olšany B - TJ Sokol Orlovice B -:-, KST DRAGON Vyškov E - TJ Hoštice - Heroltice C -:-, TJ Mouřínov A - TJ Sokol Rousínovec D -:-, TJ Sokol Luleč B - TJ Sokol Bučovice D -:-, SK Újezd u Brna B - TJ Sokol Bohdalice B -:-, TJ Tatran Hrušky B - TJ Vážany nad Litavou B -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Orlovice B - TJ Vážany nad Litavou B -:-, TJ Sokol Bohdalice B - TJ Tatran Hrušky B -:-, TJ Hoštice - Heroltice C - SK Újezd u Brna B -:-, KST DRAGON Vyškov E - TJ Sokol Luleč B -:-, TJ Sokol Rousínovec D - TJ Sokol Bučovice D -:-, TJ Mouřínov A - SK Olšany B -:-,
9. kolo:
TJ Mouřínov A - TJ Sokol Orlovice B -:-, SK Olšany B - TJ Sokol Bučovice D -:-, KST DRAGON Vyškov E - TJ Sokol Rousínovec D -:-, SK Újezd u Brna B - TJ Sokol Luleč B -:-, TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Tatran Hrušky B -:-, TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Bohdalice B -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Orlovice B - TJ Sokol Bohdalice B -:-, TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Vážany nad Litavou B -:-, TJ Tatran Hrušky B - TJ Sokol Luleč B -:-, SK Újezd u Brna B - TJ Sokol Rousínovec D -:-, KST DRAGON Vyškov E - SK Olšany B -:-, TJ Mouřínov A - TJ Sokol Bučovice D -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Bučovice D - TJ Sokol Orlovice B -:-, TJ Mouřínov A - KST DRAGON Vyškov E -:-, SK Olšany B - SK Újezd u Brna B -:-, TJ Tatran Hrušky B - TJ Sokol Rousínovec D -:-, TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Luleč B -:-, TJ Sokol Bohdalice B - TJ Hoštice - Heroltice C -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Orlovice B - TJ Hoštice - Heroltice C -:-, TJ Sokol Bohdalice B - TJ Sokol Luleč B -:-, TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Rousínovec D -:-, SK Olšany B - TJ Tatran Hrušky B -:-, TJ Mouřínov A - SK Újezd u Brna B -:-, TJ Sokol Bučovice D - KST DRAGON Vyškov E -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Orlovice B - KST DRAGON Vyškov E -:-, TJ Sokol Bučovice D - SK Újezd u Brna B -:-, TJ Tatran Hrušky B - TJ Mouřínov A -:-, TJ Vážany nad Litavou B - SK Olšany B -:-, TJ Sokol Rousínovec D - TJ Sokol Bohdalice B -:-, TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Luleč B -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Orlovice B - TJ Sokol Luleč B -:-, TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Rousínovec D -:-, SK Olšany B - TJ Sokol Bohdalice B -:-, TJ Vážany nad Litavou B - TJ Mouřínov A -:-, TJ Sokol Bučovice D - TJ Tatran Hrušky B -:-, KST DRAGON Vyškov E - SK Újezd u Brna B -:-,
15. kolo:
SK Újezd u Brna B - TJ Sokol Orlovice B -:-, TJ Tatran Hrušky B - KST DRAGON Vyškov E -:-, TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Bučovice D -:-, TJ Sokol Bohdalice B - TJ Mouřínov A -:-, SK Olšany B - TJ Hoštice - Heroltice C -:-, TJ Sokol Luleč B - TJ Sokol Rousínovec D -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Rousínovec D - TJ Sokol Orlovice B -:-, TJ Sokol Luleč B - SK Olšany B -:-, TJ Mouřínov A - TJ Hoštice - Heroltice C -:-, TJ Sokol Bohdalice B - TJ Sokol Bučovice D -:-, KST DRAGON Vyškov E - TJ Vážany nad Litavou B -:-, SK Újezd u Brna B - TJ Tatran Hrušky B -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Orlovice B - TJ Tatran Hrušky B -:-, SK Újezd u Brna B - TJ Vážany nad Litavou B -:-, TJ Sokol Bohdalice B - KST DRAGON Vyškov E -:-, TJ Sokol Bučovice D - TJ Hoštice - Heroltice C -:-, TJ Mouřínov A - TJ Sokol Luleč B -:-, SK Olšany B - TJ Sokol Rousínovec D -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Orlovice B - SK Olšany B -:-, TJ Hoštice - Heroltice C - KST DRAGON Vyškov E -:-, TJ Sokol Rousínovec D - TJ Mouřínov A -:-, TJ Sokol Bučovice D - TJ Sokol Luleč B -:-, TJ Sokol Bohdalice B - SK Újezd u Brna B -:-, TJ Vážany nad Litavou B - TJ Tatran Hrušky B -:-,
19. kolo:
TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Orlovice B -:-, TJ Tatran Hrušky B - TJ Sokol Bohdalice B -:-, SK Újezd u Brna B - TJ Hoštice - Heroltice C -:-, TJ Sokol Luleč B - KST DRAGON Vyškov E -:-, TJ Sokol Bučovice D - TJ Sokol Rousínovec D -:-, SK Olšany B - TJ Mouřínov A -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Orlovice B - TJ Mouřínov A -:-, TJ Sokol Bučovice D - SK Olšany B -:-, TJ Sokol Rousínovec D - KST DRAGON Vyškov E -:-, TJ Sokol Luleč B - SK Újezd u Brna B -:-, TJ Tatran Hrušky B - TJ Hoštice - Heroltice C -:-, TJ Sokol Bohdalice B - TJ Vážany nad Litavou B -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Bohdalice B - TJ Sokol Orlovice B -:-, TJ Vážany nad Litavou B - TJ Hoštice - Heroltice C -:-, TJ Sokol Luleč B - TJ Tatran Hrušky B -:-, TJ Sokol Rousínovec D - SK Újezd u Brna B -:-, SK Olšany B - KST DRAGON Vyškov E -:-, TJ Sokol Bučovice D - TJ Mouřínov A -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Orlovice B - TJ Sokol Bučovice D -:-, KST DRAGON Vyškov E - TJ Mouřínov A -:-, SK Újezd u Brna B - SK Olšany B -:-, TJ Sokol Rousínovec D - TJ Tatran Hrušky B -:-, TJ Sokol Luleč B - TJ Vážany nad Litavou B -:-, TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Bohdalice B -:-,
Okresní soutěž 4
1. kolo:
DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Moravské Prusy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lovasová Adéla 2:2, Lovas Miroslav 2:2, Okénka Miroslav 3:1, Lenhart Tomáš 2:2, body hostů: Večerka Jiří 0:1, Gerec Marek st. 1:3, Pacák Miroslav 4:0, Malý Petr 2:2, Vejrosta Pavel 0:3), SPŠ Bošky Bošovice B - TJ Sokol Topolany 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Branč Patrik 0:4, Slabyhoudek Dušan 3:1, Matyáš Martin 2:2, Procházka Jiří 4:0, body hostů: Zapletal Josef 1:3, Kolář František 2:2, Soukup Pavel 1:3, Lanc Martin 1:1, Hanák Jan 2:0), TJ Mouřínov B - TJ Sokol Bučovice E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boháč Jan 1:3, Petřík Lukáš 0:3, Sedlák Miloslav 2:2, Štec Rostislav 1:3, Lánský Radim ml. 0:1, body hostů: Hrubá Patricie 4:0, Synek Stanislav ml. 2:2, Sokola Martin 4:0, Šebesta Milan 2:2), TJ Sokol Luleč C - TJ Heršpice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Libor 1:1, Šmíd Štěpán 0:4, Gründelová Marcela 3:1, Křetínská Ivana 2:2, Křetínská Lucie 1:1, body hostů: Bodocký Ladislav 3:1, Kolovrátek Jiří 1:3, Jelínek Tomáš 3:1, Bílek Oldřich 2:2), KST DRAGON Vyškov F - SK Újezd u Brna C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Keresteš Jan 3:1, Kilián Ondřej 3:1, Svoboda Ondřej 3:1, Grünwald Michal 3:1, body hostů: Kellner Tomáš 1:3, Kellner David 0:4, Kyselka Vojtěch 3:1, Pajpach Tadeáš 0:4),
2. kolo:
TJ Heršpice - SK Újezd u Brna C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bílek Oldřich 4:0, Jelínek Tomáš 4:0, Bodocký Ladislav 3:1, Kolovrátek Jiří 3:1, body hostů: Kellner Tomáš 0:4, Kellner David 0:4, Kyselka Václav 2:2, Tretera Vít 0:4), TJ Sokol Luleč C - TJ Mouřínov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křetínská Ivana 3:1, Polášek Libor 2:2, Berki Ondřej 3:1, Šmíd Štěpán 0:4, body hostů: Sedlák Miloslav 3:1, Petřík Lukáš 1:3, Lánský Radim ml. 2:2, Štec Rostislav 2:2), TJ Sokol Bučovice E - TJ Sokol Topolany 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sokola Martin 2:2, Demel Radim st. 1:3, Hrubá Patricie 3:1, Demel Arnold Adam 1:3, body hostů: Kolář František 4:0, Zapletal Josef 0:2, Hudeček Tomáš 0:2, Soukup Pavel 2:2, Lanc Martin 1:1, Hanák Jan 2:0), TJ Sokol Moravské Prusy B - SPŠ Bošky Bošovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacák Miroslav 4:0, Malý Petr 0:4, Večerka Jiří 0:4, Vejrosta Pavel 1:3, body hostů: Procházka Jiří 3:1, Slabyhoudek Dušan 3:1, Matyáš Martin 3:1, Branč Patrik 2:2), TJ Němčany D - DDM Slavkov u Brna 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrozek Patrik 1:3, Hromek Jiří 0:3, Pavlík Tomáš 1:3, Procházka Michal 2:2, Pikula Jan 0:1, body hostů: Halouzka Dušan 4:0, Lovasová Adéla 4:0, Lovas Miroslav 2:2, Florián Miloslav 2:2),
3. kolo:
TJ Němčany D - SPŠ Bošky Bošovice B -:-, TJ Sokol Bučovice E - TJ Sokol Moravské Prusy B -:-, TJ Sokol Luleč C - TJ Sokol Topolany -:-, SK Újezd u Brna C - TJ Mouřínov B -:-, TJ Heršpice - KST DRAGON Vyškov F -:-,
4. kolo:
KST DRAGON Vyškov F - TJ Mouřínov B -:-, SK Újezd u Brna C - TJ Sokol Topolany -:-, TJ Sokol Luleč C - TJ Sokol Moravské Prusy B -:-, TJ Němčany D - TJ Sokol Bučovice E -:-, SPŠ Bošky Bošovice B - DDM Slavkov u Brna -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Bučovice E - DDM Slavkov u Brna -:-, TJ Sokol Luleč C - TJ Němčany D -:-, SK Újezd u Brna C - TJ Sokol Moravské Prusy B -:-, TJ Sokol Topolany - KST DRAGON Vyškov F -:-, TJ Mouřínov B - TJ Heršpice -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Topolany - TJ Heršpice -:-, KST DRAGON Vyškov F - TJ Sokol Moravské Prusy B -:-, TJ Němčany D - SK Újezd u Brna C -:-, DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Luleč C -:-, SPŠ Bošky Bošovice B - TJ Sokol Bučovice E -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Luleč C - SPŠ Bošky Bošovice B -:-, DDM Slavkov u Brna - SK Újezd u Brna C -:-, KST DRAGON Vyškov F - TJ Němčany D -:-, TJ Sokol Moravské Prusy B - TJ Heršpice -:-, TJ Sokol Topolany - TJ Mouřínov B -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Moravské Prusy B - TJ Mouřínov B -:-, TJ Němčany D - TJ Heršpice -:-, KST DRAGON Vyškov F - DDM Slavkov u Brna -:-, SPŠ Bošky Bošovice B - SK Újezd u Brna C -:-, TJ Sokol Bučovice E - TJ Sokol Luleč C -:-,
9. kolo:
SK Újezd u Brna C - TJ Sokol Bučovice E -:-, KST DRAGON Vyškov F - SPŠ Bošky Bošovice B -:-, TJ Heršpice - DDM Slavkov u Brna -:-, TJ Němčany D - TJ Mouřínov B -:-, TJ Sokol Moravské Prusy B - TJ Sokol Topolany -:-,
10. kolo:
TJ Němčany D - TJ Sokol Topolany -:-, DDM Slavkov u Brna - TJ Mouřínov B -:-, SPŠ Bošky Bošovice B - TJ Heršpice -:-, KST DRAGON Vyškov F - TJ Sokol Bučovice E -:-, TJ Sokol Luleč C - SK Újezd u Brna C -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Luleč C - KST DRAGON Vyškov F -:-, TJ Heršpice - TJ Sokol Bučovice E -:-, SPŠ Bošky Bošovice B - TJ Mouřínov B -:-, TJ Sokol Topolany - DDM Slavkov u Brna -:-, TJ Němčany D - TJ Sokol Moravské Prusy B -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Moravské Prusy B - DDM Slavkov u Brna -:-, TJ Sokol Topolany - SPŠ Bošky Bošovice B -:-, TJ Sokol Bučovice E - TJ Mouřínov B -:-, TJ Heršpice - TJ Sokol Luleč C -:-, SK Újezd u Brna C - KST DRAGON Vyškov F -:-,
13. kolo:
SK Újezd u Brna C - TJ Heršpice -:-, TJ Mouřínov B - TJ Sokol Luleč C -:-, TJ Sokol Topolany - TJ Sokol Bučovice E -:-, SPŠ Bošky Bošovice B - TJ Sokol Moravské Prusy B -:-, DDM Slavkov u Brna - TJ Němčany D -:-,
14. kolo:
SPŠ Bošky Bošovice B - TJ Němčany D -:-, TJ Sokol Moravské Prusy B - TJ Sokol Bučovice E -:-, TJ Sokol Topolany - TJ Sokol Luleč C -:-, TJ Mouřínov B - SK Újezd u Brna C -:-, KST DRAGON Vyškov F - TJ Heršpice -:-,
15. kolo:
TJ Mouřínov B - KST DRAGON Vyškov F -:-, TJ Sokol Topolany - SK Újezd u Brna C -:-, TJ Sokol Moravské Prusy B - TJ Sokol Luleč C -:-, TJ Sokol Bučovice E - TJ Němčany D -:-, DDM Slavkov u Brna - SPŠ Bošky Bošovice B -:-,
16. kolo:
DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Bučovice E -:-, TJ Němčany D - TJ Sokol Luleč C -:-, TJ Sokol Moravské Prusy B - SK Újezd u Brna C -:-, KST DRAGON Vyškov F - TJ Sokol Topolany -:-, TJ Heršpice - TJ Mouřínov B -:-,
17. kolo:
TJ Heršpice - TJ Sokol Topolany -:-, TJ Sokol Moravské Prusy B - KST DRAGON Vyškov F -:-, SK Újezd u Brna C - TJ Němčany D -:-, TJ Sokol Luleč C - DDM Slavkov u Brna -:-, TJ Sokol Bučovice E - SPŠ Bošky Bošovice B -:-,
18. kolo:
SPŠ Bošky Bošovice B - TJ Sokol Luleč C -:-, SK Újezd u Brna C - DDM Slavkov u Brna -:-, TJ Němčany D - KST DRAGON Vyškov F -:-, TJ Heršpice - TJ Sokol Moravské Prusy B -:-, TJ Mouřínov B - TJ Sokol Topolany -:-,
19. kolo:
TJ Mouřínov B - TJ Sokol Moravské Prusy B -:-, TJ Heršpice - TJ Němčany D -:-, DDM Slavkov u Brna - KST DRAGON Vyškov F -:-, SK Újezd u Brna C - SPŠ Bošky Bošovice B -:-, TJ Sokol Luleč C - TJ Sokol Bučovice E -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Bučovice E - SK Újezd u Brna C -:-, SPŠ Bošky Bošovice B - KST DRAGON Vyškov F -:-, DDM Slavkov u Brna - TJ Heršpice -:-, TJ Mouřínov B - TJ Němčany D -:-, TJ Sokol Topolany - TJ Sokol Moravské Prusy B -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Topolany - TJ Němčany D -:-, TJ Mouřínov B - DDM Slavkov u Brna -:-, TJ Heršpice - SPŠ Bošky Bošovice B -:-, TJ Sokol Bučovice E - KST DRAGON Vyškov F -:-, SK Újezd u Brna C - TJ Sokol Luleč C -:-,
22. kolo:
KST DRAGON Vyškov F - TJ Sokol Luleč C -:-, TJ Sokol Bučovice E - TJ Heršpice -:-, TJ Mouřínov B - SPŠ Bošky Bošovice B -:-, DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Topolany -:-, TJ Sokol Moravské Prusy B - TJ Němčany D -:-,
Žákovská liga A
1. kolo:
KST DRAGON Vyškov A - KST DRAGON Vyškov C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Ondřej 3:0, Kilián Ondřej 3:0, Sedláčková Amélie 3:0, body hostů: Grünwald Michal 0:3, Křupka Matyáš 0:3, Plášil Oliver 0:3), KST DRAGON Vyškov A - KST DRAGON Vyškov E 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Ondřej 3:0, Kilián Ondřej 3:0, Sedláčková Amélie 3:0, body hostů: Vejrosta Martin 0:3, Večerka Tomáš 0:3, Kubíček František 0:3), KST DRAGON Vyškov A - TJ Sokol Otnice -:- (odloženo), KST DRAGON Vyškov A - Maják Vyškov -:- (odloženo), KST DRAGON Vyškov C - KST DRAGON Vyškov E 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grünwald Michal 3:0, Křupka Matyáš 2:1, Plášil Oliver 0:3, body hostů: Vejrosta Martin 1:2, Večerka Tomáš 2:1, Kubíček František 1:2), KST DRAGON Vyškov C - TJ Sokol Otnice -:- (odloženo), KST DRAGON Vyškov E - Maják Vyškov -:- (odloženo), Maják Vyškov - TJ Sokol Otnice -:- (odloženo), TJ Sokol Luleč A - TJ Sokol Luleč C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hála Antonín 2:0, Kingma Daniel 3:0, Kingma Marc 2:1, Šmíd Marek 0:1, body hostů: Zdražil Daniel 1:2, Chrást Daniel 1:2, Chrást Ondřej 0:3), TJ Sokol Luleč A - TJ Sokol Bučovice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hála Antonín 0:3, Kingma Daniel 1:2, Kingma Marc 0:3, body hostů: Vafek Patrik 3:0, Matula Hubert 2:1, Hrubý Milan 3:0), SK Újezd u Brna - TJ Sokol Luleč A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kyselka Vojtěch 3:0, Pajpach Tadeáš 1:2, Krejčí Marek 1:2, body hostů: Hála Antonín 2:1, Kingma Daniel 2:1, Kingma Marc 0:3), TJ Sokol Luleč C - SK Újezd u Brna 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zdražil Daniel 0:3, Chrást Daniel 0:3, Jekl Lukáš 0:3, body hostů: Krejčí Marek 3:0, Kellner Lukáš 3:0, Pajpach Tadeáš 3:0), SK Újezd u Brna - TJ Sokol Bučovice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kyselka Vojtěch 2:1, Pajpach Tadeáš 0:3, Krejčí Marek 1:2, body hostů: Matula Hubert 1:2, Hrubý Milan 2:1, Vafek Patrik 3:0), SK Újezd u Brna - TJ Sokol Drnovice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kellner Lukáš 2:0, Krejčí Marek 2:0, Kyselka Vojtěch 2:0, WO 3:0, body hostů: Dostál Lukáš 0:3, Havlíček Richard 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Luleč C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dostál Lukáš 2:1, Havlíček Richard 0:3, WO 0:3, body hostů: Jekl Lukáš 1:1, Chrást Daniel 1:1, Zdražil Daniel 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Bučovice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dostál Lukáš 0:3, Havlíček Richard 0:3, WO 0:3, body hostů: Vafek Patrik 2:0, Matula Hubert 2:0, Hrubý Milan 2:0, WO 3:0),
2. kolo:
TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Luleč A -:-, TJ Sokol Drnovice A - KST DRAGON Vyškov E -:-, TJ Sokol Luleč A - TJ Sokol Otnice -:-, TJ Sokol Luleč A - KST DRAGON Vyškov E -:-, SK Újezd u Brna - TJ Sokol Otnice -:-, SK Újezd u Brna - KST DRAGON Vyškov E -:-, TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Otnice -:-, TJ Sokol Luleč C - TJ Sokol Bučovice -:-, TJ Sokol Luleč C - Maják Vyškov -:-, TJ Sokol Bučovice - KST DRAGON Vyškov C -:-, Maják Vyškov - KST DRAGON Vyškov C -:-, TJ Sokol Bučovice - Maják Vyškov -:-, TJ Sokol Bučovice - KST DRAGON Vyškov A -:-, TJ Sokol Luleč C - KST DRAGON Vyškov A -:-, TJ Sokol Luleč C - KST DRAGON Vyškov C -:-,
3. kolo:
SK Újezd u Brna - Maják Vyškov -:-, SK Újezd u Brna - KST DRAGON Vyškov C -:-, TJ Sokol Luleč A - KST DRAGON Vyškov A -:-, TJ Sokol Luleč A - Maják Vyškov -:-, TJ Sokol Drnovice A - KST DRAGON Vyškov C -:-, TJ Sokol Drnovice A - KST DRAGON Vyškov A -:-, SK Újezd u Brna - KST DRAGON Vyškov A -:-, TJ Sokol Drnovice A - Maják Vyškov -:-, TJ Sokol Luleč A - KST DRAGON Vyškov C -:-, KST DRAGON Vyškov E - TJ Sokol Otnice -:-, KST DRAGON Vyškov E - TJ Sokol Luleč C -:-, TJ Sokol Bučovice - TJ Sokol Otnice -:-, TJ Sokol Luleč C - TJ Sokol Otnice -:-, KST DRAGON Vyškov E - TJ Sokol Bučovice -:-,
Žákovská liga B
1. kolo:
KST DRAGON Vyškov B - KST DRAGON Vyškov D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vintr Štěpán 3:0, Hrubý Vojtěch 3:0, Beran Tomáš 3:0, body hostů: Začalová Kristýna 0:3, Klvač Ondřej 0:3, Krištof David 0:3), KST DRAGON Vyškov B - TTC Komořany -:- (odloženo), KST DRAGON Vyškov B - TJ Velešovice -:- (odloženo), KST DRAGON Vyškov B - TJ Sokol Luleč B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrubý Vojtěch 3:0, Vintr Štěpán 3:0, Beran Tomáš 3:0, body hostů: Bastl Samuel 0:3, Takács Tadeáš 0:3, Čech Daniel 0:3), TTC Komořany - TJ Velešovice -:- (odloženo), TJ Velešovice - TJ Sokol Luleč B -:- (odloženo), KST DRAGON Vyškov D - TTC Komořany -:- (odloženo), KST DRAGON Vyškov D - TJ Sokol Luleč B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klvač Ondřej 2:1, Zaoral Marek 3:0, Začalová Kristýna 3:0, body hostů: Bastl Samuel 1:2, Dvořák Jakub 0:3, Rozehnal Adam 0:3), TJ Sokol Luleč D - TJ Hoštice - Heroltice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Křetínská Eliška 0:2, Šmerdová Kateřina 0:3, Gottvaldová Sabina 0:3, Trefilíková Justina 0:1, body hostů: Orel Filip 3:0, Zaoral Milan ml. 3:0, Urbánek Patrik 3:0), TJ Sokol Luleč D - TJ Sokol Hlubočany 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křetínská Eliška 1:1, Šmerdová Kateřina 2:1, Gottvaldová Sabina 2:1, Trefilíková Justina 1:0, body hostů: Kozák Přemysl 3:0, Baričák David 0:3, Tomíková Lucie 0:3), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Hlubočany 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Martinov Stoychev Alex 2:1, Bastlová Diana 2:1, Adamiková Adéla 2:1, body hostů: Kozák Přemysl 3:0, Baričák David 0:3, Tomíková Lucie 0:3), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Rousínovec 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Martinov Stoychev Alex 0:3, Bastlová Diana 0:3, Adamiková Adéla 0:3, body hostů: Hofman Otto 3:0, Hofman Jan 3:0, Lokaj Vít 3:0), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Luleč D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Martinov Stoychev Alex 1:2, Bastlová Diana 3:0, Adamiková Adéla 0:3, body hostů: Šmerdová Kateřina 2:1, Křetínská Eliška 1:1, Gottvaldová Sabina 2:1, Trefilíková Justina 0:1), TJ Sokol Drnovice B - TJ Hoštice - Heroltice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Martinov Stoychev Alex 0:2, Bastlová Diana 0:2, Adamiková Adéla 0:2, WO 3:0, body hostů: Urbánek Patrik 3:0, Orel Filip 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Rousínovec - TJ Hoštice - Heroltice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hofman Otto 0:2, Hofman Jan 0:2, Lokaj Vít 0:2, WO 3:0, body hostů: Urbánek Patrik 3:0, Orel Filip 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Rousínovec - TJ Sokol Hlubočany 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hofman Otto 2:1, Hofman Jan 3:0, Lokaj Vít 3:0, body hostů: Kozák Přemysl 1:2, Baričák David 0:3, Tomíková Lucie 0:3),
2. kolo:
TJ Sokol Rousínovec - TJ Sokol Luleč D -:-, TJ Sokol Rousínovec - TTC Komořany -:-, TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Luleč B -:-, TJ Sokol Luleč D - TTC Komořany -:-, TJ Sokol Rousínovec - TJ Sokol Luleč B -:-, TJ Sokol Luleč D - TJ Sokol Luleč B -:-, TJ Sokol Drnovice B - TTC Komořany -:-, TJ Hoštice - Heroltice - TJ Sokol Hlubočany -:-, TJ Hoštice - Heroltice - TJ Velešovice -:-, TJ Hoštice - Heroltice - KST DRAGON Vyškov B -:-, TJ Hoštice - Heroltice - KST DRAGON Vyškov D -:-, TJ Sokol Hlubočany - TJ Velešovice -:-, TJ Sokol Hlubočany - KST DRAGON Vyškov B -:-, TJ Sokol Hlubočany - KST DRAGON Vyškov D -:-, TJ Velešovice - KST DRAGON Vyškov D -:-,
3. kolo:
TTC Komořany - TJ Sokol Luleč B -:-, TTC Komořany - TJ Hoštice - Heroltice -:-, TJ Sokol Hlubočany - TJ Sokol Luleč B -:-, TTC Komořany - TJ Sokol Hlubočany -:-, TJ Hoštice - Heroltice - TJ Sokol Luleč B -:-, TJ Sokol Drnovice B - KST DRAGON Vyškov D -:-, TJ Sokol Drnovice B - KST DRAGON Vyškov B -:-, TJ Sokol Luleč D - TJ Velešovice -:-, TJ Sokol Rousínovec - KST DRAGON Vyškov B -:-, TJ Sokol Luleč D - KST DRAGON Vyškov B -:-, TJ Sokol Rousínovec - TJ Velešovice -:-, TJ Sokol Rousínovec - KST DRAGON Vyškov D -:-, TJ Sokol Luleč D - KST DRAGON Vyškov D -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy