Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor
1. kolo:
Sokol Brušperk D - Sokol Palkovice 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Humplík David 2:1, Janečka Martin 3:0, Vantuch Tomáš 2:1, Mrowetz Bruno 3:0, body hostů: Chlebek Vladimír 1:2, Lukšík Roman 1:2, Weigert Miloslav 0:3, Menšík Vladimír 0:3), Orel Paskov B - SSK Komorní Lhotka B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rundt Vladimír 0:3, Růža Jiří st. 0:3, Taichman Ivo 1:2, Němčík Pavel 2:1, body hostů: Návrat Lubomír 3:0, Kroupa Pavel 1:2, Galuszka Weronika 3:0, Čečotka Dušan 2:1), ST Kozlovice B - Sokol Metylovice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tobola Daniel 0:3, Polášek Pavel 0:2, Stempěn Svatoslav 0:2, Tofel Vojtěch 2:1, Pustka Mikuláš 0:1, body hostů: Šigut Tomáš 3:0, Bezecný Petr 2:1, Šigut Matěj 3:0, Kuběna Aleš 1:1), TTC Bystřice - Spartak Jablunkov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palarczyk Petr 3:0, Matloch Tadeusz 1:1, Šedivý Radek 2:1, Adamczyk Martin 3:0, body hostů: Glos Michal 1:2, Niedoba Vilém 1:2, Kufa Radek 0:3, 0:2), Slezan Frýdek-Místek - Sokol Skalice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvostek Jakub 1:2, Gelnar Zbyněk 2:1, Vlk Radek 2:1, Šimonovský Pavel 4:0, body hostů: Typovský David 3:1, Tobola Martin 0:3, Petruška Jiří 1:2, Kolář Michal 0:3), TŽ Třinec C - SK Frýdlant 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lachowicz Jiří 3:0, Delina Jan 0:2, Březina Tomáš 3:0, Cieslar Radek 3:0, body hostů: Ondračka Pavel 1:2, Vacula Petr 1:2, Vacula Lubomír 0:3, Hofman Adrian 0:2), SK Návsí - Milíkov - Sokol Staré Město 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zvrtek Jan 3:1, Heczko Marcel 2:2, Byrtek Zbigniew 1:2, Benek Vlastimil 2:2, body hostů: Kaliáš Petr 4:0, Zahradník Stanislav 3:1, Raška Michal 0:4, Typovský Václav 0:2, Kaňok Jaromír 0:1),
2. kolo:
Sokol Palkovice - Sokol Staré Město 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukšík Roman 2:1, Weigert Miloslav 0:3, Adámek Petr 0:3, Chlebek Vladimír 3:1, body hostů: Kaliáš Petr 4:0, Zahradník Stanislav 2:1, Raška Michal 1:2, Peter Ivo 1:2), SK Frýdlant - SK Návsí - Milíkov 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vacula Lubomír 0:2, Vacula Petr 0:2, Žáčiková Petra 1:2, Somrová Gabriela 2:1, Ondračka Pavel 0:1, body hostů: Zvrtek Jan 2:1, Heczko Marcel 3:0, Benek Vlastimil 2:1, Byrtek Zbigniew 1:1), Sokol Skalice - TŽ Třinec C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tobola Martin 0:3, Typovský David 2:1, Tobola Jiří 0:3, Petruška Jiří 2:2, body hostů: Cieslar Radek 4:0, Březina Tomáš 1:2, Lachowicz Jiří 2:1, Drong Pavel 2:1), Spartak Jablunkov - Slezan Frýdek-Místek 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glos Michal 0:2, Niedoba Vilém 0:2, Kufa Radek 0:3, Glos Tomáš 0:2, body hostů: Vlk Radek 3:0, Šimonovský Pavel 2:0, Chvostek Jakub 2:0, Hrabec Tomáš 2:0), Sokol Metylovice - TTC Bystřice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šigut Matěj 0:1, Kuběna Aleš 1:2, Bezecný Petr 3:0, Šigut Tomáš 3:1, Foldyna Vlastislav 2:1, body hostů: Adamczyk Martin 2:2, Matloch Tadeusz 0:4, Palarczyk Petr 1:2, Šedivý Radek 2:1), SSK Komorní Lhotka B - ST Kozlovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galuszka Weronika 3:1, Čečotka Dušan 1:2, Chylek Rostislav 2:1, Návrat Lubomír 3:1, body hostů: Tofel Vojtěch 3:1, Polášek Pavel 1:3, Tobola Daniel 1:2, Stempěn Svatoslav 0:3), Orel Paskov B - Sokol Brušperk D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němčík Pavel 3:1, Taichman Ivo 2:1, Michna Petr 0:3, Růža Jiří ml. 3:0, WO 1:0, body hostů: Mrowetz Bruno 1:2, Janečka Martin 1:3, Vantuch Tomáš 2:1, Humplík David 1:2, WO 0:1),
3. kolo:
Orel Paskov B - Sokol Palkovice -:- (odloženo), ST Kozlovice B - Sokol Brušperk D -:- (odloženo), TTC Bystřice - SSK Komorní Lhotka B -:- (odloženo), Slezan Frýdek-Místek - Sokol Metylovice -:- (odloženo), TŽ Třinec C - Spartak Jablunkov -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov - Sokol Skalice -:- (odloženo), Sokol Staré Město - SK Frýdlant -:- (odloženo),
4. kolo:
Sokol Palkovice - SK Frýdlant -:- (odloženo), Sokol Skalice - Sokol Staré Město -:- (odloženo), Spartak Jablunkov - SK Návsí - Milíkov -:- (odloženo), Sokol Metylovice - TŽ Třinec C -:- (odloženo), SSK Komorní Lhotka B - Slezan Frýdek-Místek -:- (odloženo), Sokol Brušperk D - TTC Bystřice -:- (odloženo), Orel Paskov B - ST Kozlovice B -:- (odloženo),
5. kolo:
ST Kozlovice B - Sokol Palkovice -:- (odloženo), TTC Bystřice - Orel Paskov B -:- (odloženo), Slezan Frýdek-Místek - Sokol Brušperk D -:- (odloženo), TŽ Třinec C - SSK Komorní Lhotka B -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov - Sokol Metylovice -:- (odloženo), Sokol Staré Město - Spartak Jablunkov -:- (odloženo), SK Frýdlant - Sokol Skalice -:- (odloženo),
6. kolo:
Sokol Palkovice - Sokol Skalice -:- (odloženo), Spartak Jablunkov - SK Frýdlant -:- (odloženo), Sokol Metylovice - Sokol Staré Město -:- (odloženo), SSK Komorní Lhotka B - SK Návsí - Milíkov -:- (odloženo), Sokol Brušperk D - TŽ Třinec C -:- (odloženo), Orel Paskov B - Slezan Frýdek-Místek -:- (odloženo), ST Kozlovice B - TTC Bystřice -:- (odloženo),
7. kolo:
TTC Bystřice - Sokol Palkovice -:- (odloženo), Slezan Frýdek-Místek - ST Kozlovice B -:- (odloženo), TŽ Třinec C - Orel Paskov B -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov - Sokol Brušperk D -:- (odloženo), Sokol Staré Město - SSK Komorní Lhotka B -:- (odloženo), SK Frýdlant - Sokol Metylovice -:- (odloženo), Sokol Skalice - Spartak Jablunkov -:- (odloženo),
8. kolo:
Sokol Palkovice - Spartak Jablunkov -:- (odloženo), Sokol Metylovice - Sokol Skalice -:- (odloženo), SSK Komorní Lhotka B - SK Frýdlant -:-, Sokol Brušperk D - Sokol Staré Město -:- (odloženo), Orel Paskov B - SK Návsí - Milíkov -:- (odloženo), ST Kozlovice B - TŽ Třinec C -:- (odloženo), TTC Bystřice - Slezan Frýdek-Místek -:- (odloženo),
9. kolo:
Slezan Frýdek-Místek - Sokol Palkovice -:- (odloženo), TŽ Třinec C - TTC Bystřice -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov - ST Kozlovice B -:- (odloženo), Sokol Staré Město - Orel Paskov B -:- (odloženo), SK Frýdlant - Sokol Brušperk D -:- (odloženo), Sokol Skalice - SSK Komorní Lhotka B -:- (odloženo), Spartak Jablunkov - Sokol Metylovice -:- (odloženo),
10. kolo:
Sokol Palkovice - Sokol Metylovice -:- (zrušeno), SSK Komorní Lhotka B - Spartak Jablunkov -:- (zrušeno), Sokol Brušperk D - Sokol Skalice -:- (zrušeno), Orel Paskov B - SK Frýdlant -:- (zrušeno), ST Kozlovice B - Sokol Staré Město -:- (zrušeno), TTC Bystřice - SK Návsí - Milíkov -:- (zrušeno), Slezan Frýdek-Místek - TŽ Třinec C -:- (zrušeno),
11. kolo:
TŽ Třinec C - Sokol Palkovice -:- (zrušeno), SK Návsí - Milíkov - Slezan Frýdek-Místek -:- (zrušeno), Sokol Staré Město - TTC Bystřice -:-, SK Frýdlant - ST Kozlovice B -:- (zrušeno), Sokol Skalice - Orel Paskov B -:- (zrušeno), Spartak Jablunkov - Sokol Brušperk D -:- (zrušeno), Sokol Metylovice - SSK Komorní Lhotka B -:- (zrušeno),
12. kolo:
Sokol Palkovice - SSK Komorní Lhotka B -:- (zrušeno), Sokol Brušperk D - Sokol Metylovice -:- (zrušeno), Orel Paskov B - Spartak Jablunkov -:- (zrušeno), ST Kozlovice B - Sokol Skalice -:- (zrušeno), TTC Bystřice - SK Frýdlant -:- (zrušeno), Slezan Frýdek-Místek - Sokol Staré Město -:- (zrušeno), TŽ Třinec C - SK Návsí - Milíkov -:- (zrušeno),
13. kolo:
SK Návsí - Milíkov - Sokol Palkovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zvrtek Jan 2:1, Heczko Marcel 1:1, Byrtek Zbigniew 2:1, Benek Vlastimil 3:0, body hostů: Plesník Lukáš 3:0, Chlebek Vladimír 0:3, Lukšík Roman 0:3, Weigert Miloslav 0:2), Sokol Staré Město - TŽ Třinec C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Stanislav 2:2, Raška Michal 1:3, Typovský Václav 1:3, Kaliáš Petr 4:0, body hostů: Cieslar Radek 3:1, Lachowicz Jiří 3:1, Marosz Marian 2:2, Březina Tomáš 0:4), SK Frýdlant - Slezan Frýdek-Místek 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vacula Lubomír 0:4, Žáčiková Petra 1:2, Ondračka Pavel 1:2, Somrová Gabriela 4:0, body hostů: Šimonovský Pavel 2:2, Gelnar Zbyněk 2:2, Chvostek Jakub 2:1, Hrabec Tomáš 2:1), Sokol Skalice - TTC Bystřice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Typovský David 2:1, Tobola Martin 2:1, Tobola Jiří 0:3, Kabuďa Tomáš 1:3, body hostů: Adamczyk Martin 4:0, Matloch Tadeusz 2:1, Šedivý Radek 2:1, Bruk Tomáš 0:3), Spartak Jablunkov - ST Kozlovice B 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Glos Michal 0:2, Niedoba Vilém 1:1, Glos Tomáš 1:2, WO 0:4, body hostů: Stempěn Svatoslav 2:0, Tobola Daniel 1:1, Trubák Vojtěch 1:1, Polášek Pavel 1:0, WO 4:0), Sokol Metylovice - Orel Paskov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezecný Petr 2:0, Šigut Matěj 2:0, Foldyna Vlastislav 2:0, Šigut Tomáš 2:0, body hostů: Němčík Pavel 0:2, Růža Jiří st. 0:2, Michna Ivo 0:2, Michna Viktor 0:2), SSK Komorní Lhotka B - Sokol Brušperk D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čečotka Dušan 2:1, Galuszka Weronika 1:2, Kroupa Pavel 3:0, Návrat Lubomír 3:1, body hostů: Mrowetz Bruno 2:2, Vantuch Tomáš 0:3, Humplík David 1:2, Krupník Lukáš ml. 1:2),
14. kolo:
Sokol Palkovice - Sokol Brušperk D -:- (zrušeno), SSK Komorní Lhotka B - Orel Paskov B -:- (zrušeno), Sokol Metylovice - ST Kozlovice B -:- (zrušeno), Spartak Jablunkov - TTC Bystřice -:- (zrušeno), Sokol Skalice - Slezan Frýdek-Místek -:- (zrušeno), SK Frýdlant - TŽ Třinec C -:- (zrušeno), Sokol Staré Město - SK Návsí - Milíkov -:- (zrušeno),
15. kolo:
Sokol Staré Město - Sokol Palkovice -:- (zrušeno), SK Návsí - Milíkov - SK Frýdlant -:- (zrušeno), TŽ Třinec C - Sokol Skalice -:- (zrušeno), Slezan Frýdek-Místek - Spartak Jablunkov -:-, TTC Bystřice - Sokol Metylovice -:- (zrušeno), ST Kozlovice B - SSK Komorní Lhotka B -:- (zrušeno), Sokol Brušperk D - Orel Paskov B -:- (zrušeno),
16. kolo:
Sokol Palkovice - Orel Paskov B -:-, Sokol Brušperk D - ST Kozlovice B -:-, SSK Komorní Lhotka B - TTC Bystřice -:-, Sokol Metylovice - Slezan Frýdek-Místek -:-, Spartak Jablunkov - TŽ Třinec C -:-, Sokol Skalice - SK Návsí - Milíkov -:-, SK Frýdlant - Sokol Staré Město -:-,
17. kolo:
SK Frýdlant - Sokol Palkovice -:-, Sokol Staré Město - Sokol Skalice -:-, SK Návsí - Milíkov - Spartak Jablunkov -:-, TŽ Třinec C - Sokol Metylovice -:-, Slezan Frýdek-Místek - SSK Komorní Lhotka B -:-, TTC Bystřice - Sokol Brušperk D -:-, ST Kozlovice B - Orel Paskov B -:-,
18. kolo:
Sokol Palkovice - ST Kozlovice B -:-, Orel Paskov B - TTC Bystřice -:-, Sokol Brušperk D - Slezan Frýdek-Místek -:-, SSK Komorní Lhotka B - TŽ Třinec C -:-, Sokol Metylovice - SK Návsí - Milíkov -:-, Spartak Jablunkov - Sokol Staré Město -:-, Sokol Skalice - SK Frýdlant -:-,
19. kolo:
Sokol Skalice - Sokol Palkovice -:-, SK Frýdlant - Spartak Jablunkov -:-, Sokol Staré Město - Sokol Metylovice -:-, SK Návsí - Milíkov - SSK Komorní Lhotka B -:-, TŽ Třinec C - Sokol Brušperk D -:-, Slezan Frýdek-Místek - Orel Paskov B -:-, TTC Bystřice - ST Kozlovice B -:-,
20. kolo:
Sokol Palkovice - TTC Bystřice -:-, ST Kozlovice B - Slezan Frýdek-Místek -:-, Orel Paskov B - TŽ Třinec C -:-, Sokol Brušperk D - SK Návsí - Milíkov -:-, SSK Komorní Lhotka B - Sokol Staré Město -:-, Sokol Metylovice - SK Frýdlant -:-, Spartak Jablunkov - Sokol Skalice -:-,
21. kolo:
Spartak Jablunkov - Sokol Palkovice -:-, Sokol Skalice - Sokol Metylovice -:-, SK Frýdlant - SSK Komorní Lhotka B -:-, Sokol Staré Město - Sokol Brušperk D -:-, SK Návsí - Milíkov - Orel Paskov B -:-, TŽ Třinec C - ST Kozlovice B -:-, Slezan Frýdek-Místek - TTC Bystřice -:-,
22. kolo:
Sokol Palkovice - Slezan Frýdek-Místek -:-, TTC Bystřice - TŽ Třinec C -:-, ST Kozlovice B - SK Návsí - Milíkov -:-, Orel Paskov B - Sokol Staré Město -:-, Sokol Brušperk D - SK Frýdlant -:-, SSK Komorní Lhotka B - Sokol Skalice -:-, Sokol Metylovice - Spartak Jablunkov -:-,
23. kolo:
Sokol Metylovice - Sokol Palkovice -:-, Spartak Jablunkov - SSK Komorní Lhotka B -:-, Sokol Skalice - Sokol Brušperk D -:-, SK Frýdlant - Orel Paskov B -:-, Sokol Staré Město - ST Kozlovice B -:-, SK Návsí - Milíkov - TTC Bystřice -:-, TŽ Třinec C - Slezan Frýdek-Místek -:-,
24. kolo:
Sokol Palkovice - TŽ Třinec C -:-, Slezan Frýdek-Místek - SK Návsí - Milíkov -:-, TTC Bystřice - Sokol Staré Město -:-, ST Kozlovice B - SK Frýdlant -:-, Orel Paskov B - Sokol Skalice -:-, Sokol Brušperk D - Spartak Jablunkov -:-, SSK Komorní Lhotka B - Sokol Metylovice -:-,
25. kolo:
SSK Komorní Lhotka B - Sokol Palkovice -:-, Sokol Metylovice - Sokol Brušperk D -:-, Spartak Jablunkov - Orel Paskov B -:-, Sokol Skalice - ST Kozlovice B -:-, SK Frýdlant - TTC Bystřice -:-, Sokol Staré Město - Slezan Frýdek-Místek -:-, SK Návsí - Milíkov - TŽ Třinec C -:-,
26. kolo:
Sokol Palkovice - SK Návsí - Milíkov -:-, TŽ Třinec C - Sokol Staré Město -:-, Slezan Frýdek-Místek - SK Frýdlant -:-, TTC Bystřice - Sokol Skalice -:-, ST Kozlovice B - Spartak Jablunkov -:-, Orel Paskov B - Sokol Metylovice -:-, Sokol Brušperk D - SSK Komorní Lhotka B -:-,
Okresní soutěž 1.třídy
1. kolo:
SSK Komorní Lhotka C - KST Dolní Lomná 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pagáč Zbyněk 0:4, Čech Jiří 4:0, Novák Petr 2:2, Chylek Rostislav 4:0, body hostů: Kantor Josef 2:2, Ramšák Milan 2:2, Sikora Roman 1:3, Šigut Dalibor 1:3), Sokol Krmelín - Sokol Ropice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stach Jiří 2:2, Palmi Ivo 1:3, Širan Jozef 1:3, Bujok Jan 3:1, body hostů: Krucina Vojtěch 2:2, Zelenický Vít 2:2, Schmiedl Hostimil 2:2, Čellár Jaroslav 3:1), ST Kozlovice C - Slezan Frýdek-Místek B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blabla Šimon 0:1, Tobola Daniel 1:3, Pustka Filip 3:1, Tofel Antonín 3:1, Stempěn Svatoslav 2:1, body hostů: Hrabec Tomáš 2:2, Sýkora Pavel ml. 0:4, Klišová Alena 3:1, Žvak Radomír 2:2), Sokol Skalice B - TTC Vendryně B -:-, TJ Janovice - SC Smilovice 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pekárek David 2:2, Krauz Samuel 2:2, Borovský Martin 3:1, Nezhoda Jiří 4:0, body hostů: Krmaschková Gabriela 2:2, Šulgan Ladislav 3:1, Eschner Martin 0:4, Procházka Rudolf 0:4), Sokol Dobrá - SK Návsí - Milíkov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tóth Jozef 1:3, Skarka Miroslav 1:3, Meca Rostislav 4:0, Bařina Lukáš 3:1, body hostů: Dytko Zbigniew 1:3, Byrtus Samuel 2:2, Walek Adrian 3:1, Bojko Lukáš 1:3),
2. kolo:
SK Návsí - Milíkov B - KST Dolní Lomná 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Byrtus Samuel 0:2, Dytko Zbigniew 0:3, Heczko David 0:3, Bojko Lukáš 1:3, WO 4:0, body hostů: Gruszka Jan 4:0, Sikora Roman 3:0, Šigut Dalibor 1:1, Kantor Josef 3:0, WO 0:4), SC Smilovice - Sokol Dobrá 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulgan Ladislav 1:3, Eschner Martin 0:4, Procházka Rudolf 2:2, Krmaschková Gabriela 2:2, body hostů: Kahánek Dalibor 3:1, Meca Rostislav 2:2, Skarka Miroslav 4:0, Bařina Lukáš 2:2), TTC Vendryně B - TJ Janovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drozd Kamil 3:1, Stonavský Luděk 1:3, Pszczolka Vlastimil 3:1, Zavřel Ivo 1:3, body hostů: Nezhoda Jiří 3:1, Borovský Martin 1:3, Krauz Samuel 3:1, Pekárek David 1:3), Slezan Frýdek-Místek B - Sokol Skalice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabec Tomáš 3:1, Žvak Radomír 4:0, Járová Dana 1:3, Klišová Alena 1:3, body hostů: Valenta Karel 2:2, Moškoř Václav 3:1, Beneš Milan 2:2, Šuta Petr 0:4), Sokol Ropice C - ST Kozlovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krucina Vojtěch 3:1, Rusnák Tomáš 3:1, Zelenický Vít 0:2, Čellár Jaroslav 2:2, Schmiedl Hostimil 1:0, WO 0:1, body hostů: Tofel Antonín 2:2, Jirousek Miroslav 1:3, Pustka Filip 1:3, Stempěn Svatoslav 2:1, WO 1:0), SSK Komorní Lhotka C - Sokol Krmelín 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pagáč Zbyněk 1:3, Čech Jiří 3:1, Chylek Rostislav 3:1, Čečotka Dušan 2:2, body hostů: Stach Jiří 3:1, Palmi Ivo 2:2, Širan Jozef 2:2, Adámek Ladislav 0:4),
3. kolo:
Sokol Krmelín - KST Dolní Lomná -:- (odloženo), ST Kozlovice C - SSK Komorní Lhotka C -:- (odloženo), Sokol Skalice B - Sokol Ropice C -:- (odloženo), TJ Janovice - Slezan Frýdek-Místek B -:- (odloženo), Sokol Dobrá - TTC Vendryně B -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov B - SC Smilovice -:- (odloženo),
4. kolo:
KST Dolní Lomná - SC Smilovice -:- (odleženo), TTC Vendryně B - SK Návsí - Milíkov B -:- (odloženo), Slezan Frýdek-Místek B - Sokol Dobrá -:- (odloženo), Sokol Ropice C - TJ Janovice -:- (odloženo), SSK Komorní Lhotka C - Sokol Skalice B -:- (odloženo), Sokol Krmelín - ST Kozlovice C -:- (odloženo),
5. kolo:
ST Kozlovice C - KST Dolní Lomná -:- (odloženo), Sokol Skalice B - Sokol Krmelín -:- (odloženo), TJ Janovice - SSK Komorní Lhotka C -:- (odloženo), Sokol Dobrá - Sokol Ropice C -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov B - Slezan Frýdek-Místek B -:- (odloženo), SC Smilovice - TTC Vendryně B -:- (odloženo),
6. kolo:
KST Dolní Lomná - TTC Vendryně B -:- (odloženo), Slezan Frýdek-Místek B - SC Smilovice -:- (odloženo), Sokol Ropice C - SK Návsí - Milíkov B -:- (odloženo), SSK Komorní Lhotka C - Sokol Dobrá -:- (odloženo), Sokol Krmelín - TJ Janovice -:- (odloženo), ST Kozlovice C - Sokol Skalice B -:- (odloženo),
7. kolo:
Sokol Skalice B - KST Dolní Lomná -:- (odloženo), TJ Janovice - ST Kozlovice C -:- (odloženo), Sokol Dobrá - Sokol Krmelín -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov B - SSK Komorní Lhotka C -:- (odloženo), SC Smilovice - Sokol Ropice C -:- (odloženo), TTC Vendryně B - Slezan Frýdek-Místek B -:- (odloženo),
8. kolo:
KST Dolní Lomná - Slezan Frýdek-Místek B -:- (odloženo), Sokol Ropice C - TTC Vendryně B -:- (odloženo), SSK Komorní Lhotka C - SC Smilovice -:- (odloženo), Sokol Krmelín - SK Návsí - Milíkov B -:- (odloženo), ST Kozlovice C - Sokol Dobrá -:- (odloženo), Sokol Skalice B - TJ Janovice -:- (odloženo),
9. kolo:
TJ Janovice - KST Dolní Lomná -:- (odloženo), Sokol Dobrá - Sokol Skalice B -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov B - ST Kozlovice C -:- (odloženo), SC Smilovice - Sokol Krmelín -:- (odloženo), TTC Vendryně B - SSK Komorní Lhotka C -:- (odloženo), Slezan Frýdek-Místek B - Sokol Ropice C -:- (odloženo),
10. kolo:
KST Dolní Lomná - Sokol Ropice C -:- (zrušeno), SSK Komorní Lhotka C - Slezan Frýdek-Místek B -:- (zrušeno), Sokol Krmelín - TTC Vendryně B -:- (zrušeno), ST Kozlovice C - SC Smilovice -:- (zrušeno), Sokol Skalice B - SK Návsí - Milíkov B -:- (zrušeno), TJ Janovice - Sokol Dobrá -:- (zrušeno),
11. kolo:
Sokol Dobrá - KST Dolní Lomná -:- (zrušeno), SK Návsí - Milíkov B - TJ Janovice -:- (zrušeno), SC Smilovice - Sokol Skalice B -:- (zrušeno), TTC Vendryně B - ST Kozlovice C -:- (zrušeno), Slezan Frýdek-Místek B - Sokol Krmelín -:- (zrušeno), Sokol Ropice C - SSK Komorní Lhotka C -:- (zrušeno),
12. kolo:
KST Dolní Lomná - SSK Komorní Lhotka C -:- (zrušeno), Sokol Ropice C - Sokol Krmelín -:- (zrušeno), Slezan Frýdek-Místek B - ST Kozlovice C -:- (zrušeno), TTC Vendryně B - Sokol Skalice B -:- (zrušeno), SC Smilovice - TJ Janovice -:- (zrušeno), SK Návsí - Milíkov B - Sokol Dobrá -:- (zrušeno),
13. kolo:
KST Dolní Lomná - SK Návsí - Milíkov B -:- (zrušeno), Sokol Dobrá - SC Smilovice -:- (zrušeno), TJ Janovice - TTC Vendryně B -:- (zrušeno), Sokol Skalice B - Slezan Frýdek-Místek B -:- (zrušeno), ST Kozlovice C - Sokol Ropice C -:- (zrušeno), Sokol Krmelín - SSK Komorní Lhotka C -:- (zrušeno),
14. kolo:
KST Dolní Lomná - Sokol Krmelín -:-, SSK Komorní Lhotka C - ST Kozlovice C -:-, Sokol Ropice C - Sokol Skalice B -:-, Slezan Frýdek-Místek B - TJ Janovice -:-, TTC Vendryně B - Sokol Dobrá -:-, SC Smilovice - SK Návsí - Milíkov B -:-,
15. kolo:
SC Smilovice - KST Dolní Lomná -:-, SK Návsí - Milíkov B - TTC Vendryně B -:-, Sokol Dobrá - Slezan Frýdek-Místek B -:-, TJ Janovice - Sokol Ropice C -:-, Sokol Skalice B - SSK Komorní Lhotka C -:-, ST Kozlovice C - Sokol Krmelín -:-,
16. kolo:
KST Dolní Lomná - ST Kozlovice C -:-, Sokol Krmelín - Sokol Skalice B -:-, SSK Komorní Lhotka C - TJ Janovice -:-, Sokol Ropice C - Sokol Dobrá -:-, Slezan Frýdek-Místek B - SK Návsí - Milíkov B -:-, TTC Vendryně B - SC Smilovice -:-,
17. kolo:
TTC Vendryně B - KST Dolní Lomná -:-, SC Smilovice - Slezan Frýdek-Místek B -:-, SK Návsí - Milíkov B - Sokol Ropice C -:-, Sokol Dobrá - SSK Komorní Lhotka C -:-, TJ Janovice - Sokol Krmelín -:-, Sokol Skalice B - ST Kozlovice C -:-,
18. kolo:
KST Dolní Lomná - Sokol Skalice B -:-, ST Kozlovice C - TJ Janovice -:-, Sokol Krmelín - Sokol Dobrá -:-, SSK Komorní Lhotka C - SK Návsí - Milíkov B -:-, Sokol Ropice C - SC Smilovice -:-, Slezan Frýdek-Místek B - TTC Vendryně B -:-,
19. kolo:
Slezan Frýdek-Místek B - KST Dolní Lomná -:-, TTC Vendryně B - Sokol Ropice C -:-, SC Smilovice - SSK Komorní Lhotka C -:-, SK Návsí - Milíkov B - Sokol Krmelín -:-, Sokol Dobrá - ST Kozlovice C -:-, TJ Janovice - Sokol Skalice B -:-,
20. kolo:
KST Dolní Lomná - TJ Janovice -:-, Sokol Skalice B - Sokol Dobrá -:-, ST Kozlovice C - SK Návsí - Milíkov B -:-, Sokol Krmelín - SC Smilovice -:-, SSK Komorní Lhotka C - TTC Vendryně B -:-, Sokol Ropice C - Slezan Frýdek-Místek B -:-,
21. kolo:
Sokol Ropice C - KST Dolní Lomná -:-, Slezan Frýdek-Místek B - SSK Komorní Lhotka C -:-, TTC Vendryně B - Sokol Krmelín -:-, SC Smilovice - ST Kozlovice C -:-, SK Návsí - Milíkov B - Sokol Skalice B -:-, Sokol Dobrá - TJ Janovice -:-,
22. kolo:
KST Dolní Lomná - Sokol Dobrá -:-, TJ Janovice - SK Návsí - Milíkov B -:-, Sokol Skalice B - SC Smilovice -:-, ST Kozlovice C - TTC Vendryně B -:-, Sokol Krmelín - Slezan Frýdek-Místek B -:-, SSK Komorní Lhotka C - Sokol Ropice C -:-,
Okresní soutěž 2.třídy
1. kolo:
Sokol Brušperk E - Sokol Dobrá B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janečka Jiří 1:3, Homola Ondřej 0:4, Jančák Richard 1:3, Janečka Martin 2:2, body hostů: Tóth Jozef 4:0, Skarka Miroslav 3:1, Cviček Roman 1:3, Moskva Václav 4:0), SK Frýdlant B - TŽ Třinec D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stramová Eliška 2:2, Šlachta Antonín Prokop 0:2, Štefek Dominik 3:1, Bakota Adam 4:0, Ondračka Adam 2:0, body hostů: Mitrega Roman 3:1, Drong Jan 1:3, Drong Pavel 0:4, Weber Milan 1:3), TTC Třinec - TTC Bystřice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bulawa Lubomír 2:2, Bulawa Jaroslav 2:2, Bystrzycki Petr 3:1, Kubaczka Vladislav 0:4, body hostů: Szopa Richard 1:3, Bruk Tomáš 2:2, Kolodziej Česlav 3:1, Šedivý Milan 3:1), TTC Frýdlant D - ST Kozlovice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herec Lumír 2:2, Papřok Martin 2:2, Herec Lukáš 3:1, Tkáč Richard 4:0, body hostů: Nevlud Radek 1:3, Navrátil Daniel 2:2, Blabla Šimon 1:3, Tofel Martin 1:3), TJ Janovice B - Beskyd Líštná 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borovský Ivan 3:1, Lichna Ivo 3:1, Jedlička Roman 3:1, Bláha Jaroslav 0:4, body hostů: Poncza Aleš 4:0, Szczuka Milan 1:3, Lasota Sebastian 1:3, Holeksa Václav 1:3), Sokol Metylovice B - SSK Komorní Lhotka D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraut Lumír 3:1, Vrba Jaroslav 4:0, Foltýnek Jiří 1:3, Foldyna Vlastislav 2:2, body hostů: Pawlik Dalibor 2:2, Georgiadis Petros 2:2, Szwarc Pavel 1:3, Přeček Libor 1:3),
2. kolo:
Sokol Dobrá B - SSK Komorní Lhotka D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skarka Miroslav 3:1, Tóth Jozef 4:0, Moskva Václav 2:2, Cviček Roman 2:2, body hostů: Pawlik Dalibor 1:3, Přeček Libor 1:3, Georgiadis Petros 3:1, Peterek David 0:4), Beskyd Líštná - Sokol Metylovice B -:- (Výpadek el), ST Kozlovice D - TJ Janovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nevlud Radek 3:1, Navrátil Daniel 4:0, Tobola Daniel 3:1, Tofel Martin 2:2, body hostů: Charbulák Robert 1:3, Borovský Ivan 2:2, Jedlička Roman 1:3, Bláha Jaroslav 0:4), TTC Bystřice B - TTC Frýdlant D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Szopa Richard 2:2, Bruk Tomáš 4:0, Kolodziej Česlav 4:0, Šedivý Milan 3:0, WO 0:1, body hostů: Herec Lumír 1:2, Vantuch Ivo 1:3, Stávek Jan 0:4, Tkáč Richard 0:4, WO 1:0), TŽ Třinec D - TTC Třinec 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drong Jan 2:2, Lachowicz Jiří 4:0, Drong Pavel 3:1, Marosz Marian 2:2, body hostů: Kubaczka Vladislav 1:3, Wawrosz Miloš 0:4, Bystrzycki Petr 2:2, Bulawa Lubomír 2:2), Sokol Brušperk E - SK Frýdlant B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančák Richard 0:4, Homola Ondřej 0:4, Ševěček Jan 1:3, Neuwirth Ondřej 1:3, body hostů: Bakota Adam 1:0, Ondračka Adam 4:0, Štefek Dominik 3:1, Šlachta Antonín Prokop 3:1, Stramová Eliška 3:0),
3. kolo:
SK Frýdlant B - Sokol Dobrá B -:- (odloženo), TTC Třinec - Sokol Brušperk E -:- (odloženo), TTC Frýdlant D - TŽ Třinec D -:- (odloženo), TJ Janovice B - TTC Bystřice B -:- (odloženo), Sokol Metylovice B - ST Kozlovice D -:- (odloženo), SSK Komorní Lhotka D - Beskyd Líštná -:- (odloženo),
4. kolo:
Sokol Dobrá B - Beskyd Líštná -:- (odloženo), ST Kozlovice D - SSK Komorní Lhotka D -:- (odloženo), TTC Bystřice B - Sokol Metylovice B -:- (odloženo), TŽ Třinec D - TJ Janovice B -:- (odloženo), Sokol Brušperk E - TTC Frýdlant D -:- (odloženo), SK Frýdlant B - TTC Třinec -:- (odloženo),
5. kolo:
TTC Třinec - Sokol Dobrá B -:- (odloženo), TTC Frýdlant D - SK Frýdlant B -:- (odloženo), TJ Janovice B - Sokol Brušperk E -:- (odloženo), Sokol Metylovice B - TŽ Třinec D -:- (odloženo), SSK Komorní Lhotka D - TTC Bystřice B -:- (odloženo), Beskyd Líštná - ST Kozlovice D -:- (odloženo),
6. kolo:
Sokol Dobrá B - ST Kozlovice D -:- (odloženo), TTC Bystřice B - Beskyd Líštná -:- (odloženo), TŽ Třinec D - SSK Komorní Lhotka D -:- (odloženo), Sokol Brušperk E - Sokol Metylovice B -:- (odloženo), SK Frýdlant B - TJ Janovice B -:- (odloženo), TTC Třinec - TTC Frýdlant D -:- (odloženo),
7. kolo:
TTC Frýdlant D - Sokol Dobrá B -:- (odloženo), TJ Janovice B - TTC Třinec -:- (odloženo), Sokol Metylovice B - SK Frýdlant B -:- (odloženo), SSK Komorní Lhotka D - Sokol Brušperk E -:- (odloženo), Beskyd Líštná - TŽ Třinec D -:- (odloženo), ST Kozlovice D - TTC Bystřice B -:- (odloženo),
8. kolo:
Sokol Dobrá B - TTC Bystřice B -:- (odloženo), TŽ Třinec D - ST Kozlovice D -:- (odloženo), Sokol Brušperk E - Beskyd Líštná -:- (odloženo), SK Frýdlant B - SSK Komorní Lhotka D -:- (odloženo), TTC Třinec - Sokol Metylovice B -:- (odloženo), TTC Frýdlant D - TJ Janovice B -:- (odloženo),
9. kolo:
TJ Janovice B - Sokol Dobrá B -:- (odloženo), Sokol Metylovice B - TTC Frýdlant D -:- (odloženo), SSK Komorní Lhotka D - TTC Třinec -:- (odloženo), Beskyd Líštná - SK Frýdlant B -:- (odloženo), ST Kozlovice D - Sokol Brušperk E -:- (odloženo), TTC Bystřice B - TŽ Třinec D -:- (odloženo),
10. kolo:
Sokol Dobrá B - TŽ Třinec D -:- (zrušeno), Sokol Brušperk E - TTC Bystřice B -:- (zrušeno), SK Frýdlant B - ST Kozlovice D -:- (zrušeno), TTC Třinec - Beskyd Líštná -:- (zrušeno), TTC Frýdlant D - SSK Komorní Lhotka D -:- (zrušeno), TJ Janovice B - Sokol Metylovice B -:- (zrušeno),
11. kolo:
Sokol Metylovice B - Sokol Dobrá B -:- (zrušeno), SSK Komorní Lhotka D - TJ Janovice B -:- (zrušeno), Beskyd Líštná - TTC Frýdlant D -:- (zrušeno), ST Kozlovice D - TTC Třinec -:- (zrušeno), TTC Bystřice B - SK Frýdlant B -:- (zrušeno), TŽ Třinec D - Sokol Brušperk E -:- (zrušeno),
12. kolo:
Sokol Dobrá B - Sokol Brušperk E -:- (zrušeno), TŽ Třinec D - SK Frýdlant B -:- (zrušeno), TTC Bystřice B - TTC Třinec -:- (zrušeno), ST Kozlovice D - TTC Frýdlant D -:- (zrušeno), Beskyd Líštná - TJ Janovice B -:- (zrušeno), SSK Komorní Lhotka D - Sokol Metylovice B -:- (zrušeno),
13. kolo:
SSK Komorní Lhotka D - Sokol Dobrá B -:- (zrušeno), Sokol Metylovice B - Beskyd Líštná -:- (zrušeno), TJ Janovice B - ST Kozlovice D -:- (zrušeno), TTC Frýdlant D - TTC Bystřice B -:- (zrušeno), TTC Třinec - TŽ Třinec D -:- (zrušeno), SK Frýdlant B - Sokol Brušperk E -:- (zrušeno),
14. kolo:
Sokol Dobrá B - SK Frýdlant B -:-, Sokol Brušperk E - TTC Třinec -:-, TŽ Třinec D - TTC Frýdlant D -:-, TTC Bystřice B - TJ Janovice B -:-, ST Kozlovice D - Sokol Metylovice B -:-, Beskyd Líštná - SSK Komorní Lhotka D -:-,
15. kolo:
Beskyd Líštná - Sokol Dobrá B -:-, SSK Komorní Lhotka D - ST Kozlovice D -:-, Sokol Metylovice B - TTC Bystřice B -:-, TJ Janovice B - TŽ Třinec D -:-, TTC Frýdlant D - Sokol Brušperk E -:-, TTC Třinec - SK Frýdlant B -:-,
16. kolo:
Sokol Dobrá B - TTC Třinec -:-, SK Frýdlant B - TTC Frýdlant D -:-, Sokol Brušperk E - TJ Janovice B -:-, TŽ Třinec D - Sokol Metylovice B -:-, TTC Bystřice B - SSK Komorní Lhotka D -:-, ST Kozlovice D - Beskyd Líštná -:-,
17. kolo:
ST Kozlovice D - Sokol Dobrá B -:-, Beskyd Líštná - TTC Bystřice B -:-, SSK Komorní Lhotka D - TŽ Třinec D -:-, Sokol Metylovice B - Sokol Brušperk E -:-, TJ Janovice B - SK Frýdlant B -:-, TTC Frýdlant D - TTC Třinec -:-,
18. kolo:
Sokol Dobrá B - TTC Frýdlant D -:-, TTC Třinec - TJ Janovice B -:-, SK Frýdlant B - Sokol Metylovice B -:-, Sokol Brušperk E - SSK Komorní Lhotka D -:-, TŽ Třinec D - Beskyd Líštná -:-, TTC Bystřice B - ST Kozlovice D -:-,
19. kolo:
TTC Bystřice B - Sokol Dobrá B -:-, ST Kozlovice D - TŽ Třinec D -:-, Beskyd Líštná - Sokol Brušperk E -:-, SSK Komorní Lhotka D - SK Frýdlant B -:-, Sokol Metylovice B - TTC Třinec -:-, TJ Janovice B - TTC Frýdlant D -:-,
20. kolo:
Sokol Dobrá B - TJ Janovice B -:-, TTC Frýdlant D - Sokol Metylovice B -:-, TTC Třinec - SSK Komorní Lhotka D -:-, SK Frýdlant B - Beskyd Líštná -:-, Sokol Brušperk E - ST Kozlovice D -:-, TŽ Třinec D - TTC Bystřice B -:-,
21. kolo:
TŽ Třinec D - Sokol Dobrá B -:-, TTC Bystřice B - Sokol Brušperk E -:-, ST Kozlovice D - SK Frýdlant B -:-, Beskyd Líštná - TTC Třinec -:-, SSK Komorní Lhotka D - TTC Frýdlant D -:-, Sokol Metylovice B - TJ Janovice B -:-,
22. kolo:
Sokol Dobrá B - Sokol Metylovice B -:-, TJ Janovice B - SSK Komorní Lhotka D -:-, TTC Frýdlant D - Beskyd Líštná -:-, TTC Třinec - ST Kozlovice D -:-, SK Frýdlant B - TTC Bystřice B -:-, Sokol Brušperk E - TŽ Třinec D -:-,
Okresní soutěž 3.třídy
1. kolo:
Sokol Staré Město B - KST Dolní Lomná B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňok Jaromír 4:0, Chvostek Karel 4:0, Priesol Stanislav 2:2, Typovský Václav 3:1, body hostů: Lisztwan Karel 0:4, Kantor Miroslav 0:4, Pawlowski Roman 1:3, Kantor Josef 2:2), Sokol Krmelín B - Sokol Lhotka 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miklosz Adolf 0:2, Širan Jozef 2:2, Palmi Ivo 3:1, Adámek Ladislav 2:2, Jamroz Ladislav 0:2, body hostů: Solik Jaroslav 1:3, Slípek Ivan 1:3, Fuchsík Lukéš 4:0, Strakoš Roman 3:1), TTC Třinec B - KST Písek 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Starzyk Roman 0:4, Polák Roman 3:1, Wawrosz Lukáš 0:4, Wawrosz Miloš 0:4, body hostů: Motyka Libor 3:1, Sikora Petr 3:1, Suszka Jiří 4:0, Sikora František 3:1), SK Návsí - Milíkov C - TTC Vendryně C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchař Jiří 2:2, Samiec Jan 2:2, Di Giusto Roman 3:1, Samiec Filip 3:1, body hostů: Stonavský Luděk 4:0, Wojnar Daniel 1:3, Kotajny Jakub 0:4, Niedoba Richard 1:3), Sokol Ropice D - Orel Paskov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilarz Konrád 3:1, Zelenický Vít 2:2, Boszczyk Petr 2:2, Krucina Vojtěch 1:3, body hostů: Janáček Marek 3:1, Růža Jiří st. 1:3, Michna Ivo 4:0, Rundt Vladimír 0:4), Sokol Palkovice B - SK Návsí - Milíkov D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adámek Petr 3:1, Menšík Vladimír 2:2, Opěla Radomír 4:0, Weigert Miloslav 3:1, body hostů: Rykala Tomáš 2:2, Kluz Milan 0:4, Heczko David 2:2, Čmiel Adam 0:4),
2. kolo:
KST Dolní Lomná B - SK Návsí - Milíkov D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lisztwan Karel 1:3, Kantor Miroslav 0:4, Pawlowski Roman 3:1, Kantor Josef 1:3, body hostů: Rykala Tomáš 3:1, Kluz Milan 1:3, Sikora Dominik 2:1, Heczko David 4:0, Bojko Lukáš 1:0), Orel Paskov C - Sokol Palkovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janáček Marek 4:0, Michna Viktor 3:1, Růža Jiří st. 1:3, Michna Ivo 3:1, body hostů: Adámek Petr 1:3, Opěla Radomír 3:1, Weigert Miloslav 1:3, Běčák Matěj 0:4), TTC Vendryně C - Sokol Ropice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotajny Jakub 1:3, Stonavský Luděk 4:0, Wojnar Daniel 3:1, Niedoba Richard 0:4, body hostů: Boszczyk Petr 2:2, Chodura Václav 2:2, Pilarz Konrád 1:3, Krucina Vojtěch 3:1), KST Písek - SK Návsí - Milíkov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suszka Jiří 1:3, Sikora František 2:2, Sikora Petr 2:2, Motyka Libor 4:0, body hostů: Di Giusto Roman 3:1, Samiec Filip 3:1, Samiec Jan 1:3, Kuchař Jiří 0:4), Sokol Lhotka - TTC Třinec B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strakoš Roman 3:0, Fuchsík Lukéš 4:0, Solik Jaroslav 3:1, Zlý Radoslav 2:2, Slípek Ivan 0:1, body hostů: Starzyk Roman 0:4, Polák Roman 3:1, Guzdek Miroslav 0:4, Wawrosz Miloš 1:3), Sokol Staré Město B - Sokol Krmelín B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaňok Jaromír 3:1, Chvostek Karel 4:0, Priesol Stanislav 1:3, Typovský Václav 3:1, body hostů: Palmi Ivo 1:3, Jamroz Ladislav 1:3, Miklosz Adolf 1:3, Adámek Ladislav 2:2),
3. kolo:
Sokol Krmelín B - KST Dolní Lomná B -:- (odloženo), TTC Třinec B - Sokol Staré Město B -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov C - Sokol Lhotka -:- (odloženo), Sokol Ropice D - KST Písek -:- (odloženo), Sokol Palkovice B - TTC Vendryně C -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov D - Orel Paskov C -:- (odloženo),
4. kolo:
KST Dolní Lomná B - Orel Paskov C -:- (odloženo), TTC Vendryně C - SK Návsí - Milíkov D -:- (odloženo), KST Písek - Sokol Palkovice B -:- (odloženo), Sokol Lhotka - Sokol Ropice D -:- (odloženo), Sokol Staré Město B - SK Návsí - Milíkov C -:- (odloženo), Sokol Krmelín B - TTC Třinec B -:- (odloženo),
5. kolo:
TTC Třinec B - KST Dolní Lomná B -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov C - Sokol Krmelín B -:- (odloženo), Sokol Ropice D - Sokol Staré Město B -:- (odloženo), Sokol Palkovice B - Sokol Lhotka -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov D - KST Písek -:- (odloženo), Orel Paskov C - TTC Vendryně C -:- (odloženo),
6. kolo:
KST Dolní Lomná B - TTC Vendryně C -:- (odloženo), KST Písek - Orel Paskov C -:- (odloženo), Sokol Lhotka - SK Návsí - Milíkov D -:- (odloženo), Sokol Staré Město B - Sokol Palkovice B -:- (odloženo), Sokol Krmelín B - Sokol Ropice D -:- (odloženo), TTC Třinec B - SK Návsí - Milíkov C -:- (odloženo),
7. kolo:
SK Návsí - Milíkov C - KST Dolní Lomná B -:- (odloženo), Sokol Ropice D - TTC Třinec B -:- (odloženo), Sokol Palkovice B - Sokol Krmelín B -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov D - Sokol Staré Město B -:- (odloženo), Orel Paskov C - Sokol Lhotka -:- (odloženo), TTC Vendryně C - KST Písek -:- (odloženo),
8. kolo:
KST Dolní Lomná B - KST Písek -:- (odloženo), Sokol Lhotka - TTC Vendryně C -:- (odloženo), Sokol Staré Město B - Orel Paskov C -:- (odloženo), Sokol Krmelín B - SK Návsí - Milíkov D -:- (odloženo), TTC Třinec B - Sokol Palkovice B -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov C - Sokol Ropice D -:- (odloženo),
9. kolo:
Sokol Ropice D - KST Dolní Lomná B -:- (odloženo), Sokol Palkovice B - SK Návsí - Milíkov C -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov D - TTC Třinec B -:- (odloženo), Orel Paskov C - Sokol Krmelín B -:- (odloženo), TTC Vendryně C - Sokol Staré Město B -:- (odloženo), KST Písek - Sokol Lhotka -:- (odloženo),
10. kolo:
KST Dolní Lomná B - Sokol Lhotka -:- (zrušeno), Sokol Staré Město B - KST Písek -:- (zrušeno), Sokol Krmelín B - TTC Vendryně C -:- (zrušeno), TTC Třinec B - Orel Paskov C -:- (zrušeno), SK Návsí - Milíkov C - SK Návsí - Milíkov D 12:6 (zrušeno, čtyřhry 2:0, body domácích: Di Giusto Roman 3:1, Samiec Filip 4:0, Samiec Jan 2:2, Kuchař Jiří 1:3, body hostů: Heczko David 1:3, Sikora Dominik 1:3, Kluz Milan 2:2, Rykala Tomáš 2:2), Sokol Ropice D - Sokol Palkovice B -:- (zrušeno),
11. kolo:
Sokol Palkovice B - KST Dolní Lomná B -:- (zrušeno), SK Návsí - Milíkov D - Sokol Ropice D -:- (zrušeno), Orel Paskov C - SK Návsí - Milíkov C -:- (zrušeno), TTC Vendryně C - TTC Třinec B -:- (zrušeno), KST Písek - Sokol Krmelín B -:- (zrušeno), Sokol Lhotka - Sokol Staré Město B -:- (zrušeno),
12. kolo:
KST Dolní Lomná B - Sokol Staré Město B -:- (zrušeno), Sokol Lhotka - Sokol Krmelín B -:- (zrušeno), KST Písek - TTC Třinec B -:- (zrušeno), TTC Vendryně C - SK Návsí - Milíkov C -:- (zrušeno), Orel Paskov C - Sokol Ropice D -:- (zrušeno), SK Návsí - Milíkov D - Sokol Palkovice B -:- (zrušeno),
13. kolo:
SK Návsí - Milíkov D - KST Dolní Lomná B -:- (zrušeno), Sokol Palkovice B - Orel Paskov C -:- (zrušeno), Sokol Ropice D - TTC Vendryně C -:- (zrušeno), SK Návsí - Milíkov C - KST Písek -:- (zrušeno), TTC Třinec B - Sokol Lhotka -:- (zrušeno), Sokol Krmelín B - Sokol Staré Město B -:- (zrušeno),
14. kolo:
KST Dolní Lomná B - Sokol Krmelín B -:-, Sokol Staré Město B - TTC Třinec B -:-, Sokol Lhotka - SK Návsí - Milíkov C -:-, KST Písek - Sokol Ropice D -:-, TTC Vendryně C - Sokol Palkovice B -:-, Orel Paskov C - SK Návsí - Milíkov D -:-,
15. kolo:
Orel Paskov C - KST Dolní Lomná B -:-, SK Návsí - Milíkov D - TTC Vendryně C -:-, Sokol Palkovice B - KST Písek -:-, Sokol Ropice D - Sokol Lhotka -:-, SK Návsí - Milíkov C - Sokol Staré Město B -:-, TTC Třinec B - Sokol Krmelín B -:-,
16. kolo:
KST Dolní Lomná B - TTC Třinec B -:-, Sokol Krmelín B - SK Návsí - Milíkov C -:-, Sokol Staré Město B - Sokol Ropice D -:-, Sokol Lhotka - Sokol Palkovice B -:-, KST Písek - SK Návsí - Milíkov D -:-, TTC Vendryně C - Orel Paskov C -:-,
17. kolo:
TTC Vendryně C - KST Dolní Lomná B -:-, Orel Paskov C - KST Písek -:-, SK Návsí - Milíkov D - Sokol Lhotka -:-, Sokol Palkovice B - Sokol Staré Město B -:-, Sokol Ropice D - Sokol Krmelín B -:-, SK Návsí - Milíkov C - TTC Třinec B -:-,
18. kolo:
KST Dolní Lomná B - SK Návsí - Milíkov C -:-, TTC Třinec B - Sokol Ropice D -:-, Sokol Krmelín B - Sokol Palkovice B -:-, Sokol Staré Město B - SK Návsí - Milíkov D -:-, Sokol Lhotka - Orel Paskov C -:-, KST Písek - TTC Vendryně C -:-,
19. kolo:
KST Písek - KST Dolní Lomná B -:-, TTC Vendryně C - Sokol Lhotka -:-, Orel Paskov C - Sokol Staré Město B -:-, SK Návsí - Milíkov D - Sokol Krmelín B -:-, Sokol Palkovice B - TTC Třinec B -:-, Sokol Ropice D - SK Návsí - Milíkov C -:-,
20. kolo:
KST Dolní Lomná B - Sokol Ropice D -:-, SK Návsí - Milíkov C - Sokol Palkovice B -:-, TTC Třinec B - SK Návsí - Milíkov D -:-, Sokol Krmelín B - Orel Paskov C -:-, Sokol Staré Město B - TTC Vendryně C -:-, Sokol Lhotka - KST Písek -:-,
21. kolo:
Sokol Lhotka - KST Dolní Lomná B -:-, KST Písek - Sokol Staré Město B -:-, TTC Vendryně C - Sokol Krmelín B -:-, Orel Paskov C - TTC Třinec B -:-, SK Návsí - Milíkov D - SK Návsí - Milíkov C -:-, Sokol Palkovice B - Sokol Ropice D -:-,
22. kolo:
KST Dolní Lomná B - Sokol Palkovice B -:-, Sokol Ropice D - SK Návsí - Milíkov D -:-, SK Návsí - Milíkov C - Orel Paskov C -:-, TTC Třinec B - TTC Vendryně C -:-, Sokol Krmelín B - KST Písek -:-, Sokol Staré Město B - Sokol Lhotka -:-,
Okresní soutěž 4.třídy
1. kolo:
TTC Frýdlant E - Sokol Metylovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stávek Jan 4:0, Šimeček Petr 1:3, Šimeček Draženko 4:0, Kahánek Petr 2:2, body hostů: Liberda Jiří 2:2, Durďák Vladimír 2:2, Ledvoň Marián 1:3, Karteczka Martin 0:4), SC Smilovice B - TTC Frýdek-Místek 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaluža Petr 2:2, Eschner Martin 1:3, Matoušek Pavel 2:2, Matušek Petr 1:3, body hostů: Kaňák Alois 4:0, Karásek Karel 2:2, Střelec Adam 3:1, Pavelec Miloš 1:3), ST Kozlovice E - KST Písek B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krpec Filip 3:0, Blabla Ladislav st. 0:2, Tofel Martin 3:0, Blabla Šimon 3:0, Tabach Jan 1:0, WO 5:0, body hostů: Pyszko Jan 1:3, Slowik Miroslav 1:3, Krop Tomáš 0:4, WO 0:5), TTC Bystřice C - Sokol Brušperk F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chrapek Jan 3:1, Szymík Daniel 1:3, Lisztwan Leszek 1:3, Buda Boleslav 2:2, body hostů: Jančák Richard 4:0, Viňanský Pavel 2:2, Neuwirth Ondřej 3:1, Červenka Jan 0:4), SKST Pstruží C - Sokol Ropice E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petr Jaromír 4:0, Kajpuš Ctirad 3:1, Běčák Vít 3:1, Pavlů Libor 1:3, body hostů: Dulava Rudolf 0:4, Foltýn Jan 1:3, Skupin Jiří 2:2, Laušman Jiří 2:2), Sokol Dobrá C - Sokol Myslík 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filip Martin 2:2, Bařina Pavel 2:2, Lach Daniel 1:3, Guziur Dalibor 3:1, body hostů: Buzek Miroslav 3:1, Kubečka Jiří 1:3, Vyvial Stanislav 4:0, Chýlek Aleš 0:4),
2. kolo:
Sokol Metylovice C - Sokol Myslík 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubalák Milan 3:1, Foltýnek Jiří 2:2, Durďák Vladimír 2:2, Liberda Jiří 1:3, body hostů: Chýlek Aleš 2:2, Kubečka Jiří 1:3, Buzek Miroslav 1:3, Vyvial Stanislav 4:0), Sokol Ropice E - Sokol Dobrá C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zelenický Vít 4:0, Benesz Milan 0:4, Kovařík Josef 3:1, Krucina David 2:2, body hostů: Cviček Roman 2:2, Bařina Pavel 2:2, Guziur Dalibor 2:2, Skarka Jan 1:3), Sokol Brušperk F - SKST Pstruží C 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neuwirth Ondřej 3:1, Červenka Jan 3:1, Ševěček Jan 3:1, Jančák Richard 3:1, body hostů: Samek Petr 1:3, Kajpuš Ctirad 1:3, Běčák Vít 1:3, Pavlů Libor 1:3), KST Písek B - TTC Bystřice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krop Tomáš 1:3, Chrascina Jiří 3:1, Pyszko Jan 1:3, Bojko Jan 1:3, body hostů: Szymík Daniel 3:1, Lisztwan Leszek 0:4, Buda Boleslav 4:0, Chrapek Jan 3:1), TTC Frýdek-Místek - ST Kozlovice E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Střelec Adam 1:3, Kaňák Alois 4:0, Karásek Karel 0:4, Pavelec Miloš 1:3, body hostů: Blabla Šimon 3:1, Škodík David 1:3, Tofel Martin 3:1, Blabla Ladislav st. 3:1), TTC Frýdlant E - SC Smilovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stávek Jan 2:2, Šimeček Petr 0:2, Šimeček Draženko 4:0, Vantuch Ivo 3:1, Kahánek Petr 0:2, body hostů: Kaluža Petr 2:2, Eschner Martin 2:2, Matoušek Pavel 1:3, Matušek Petr 2:2),
3. kolo:
SC Smilovice B - Sokol Metylovice C -:- (odloženo), ST Kozlovice E - TTC Frýdlant E -:- (odloženo), TTC Bystřice C - TTC Frýdek-Místek -:- (odloženo), SKST Pstruží C - KST Písek B -:- (odloženo), Sokol Dobrá C - Sokol Brušperk F -:- (odloženo), Sokol Myslík - Sokol Ropice E -:- (odloženo),
4. kolo:
Sokol Metylovice C - Sokol Ropice E -:- (odloženo), Sokol Brušperk F - Sokol Myslík -:- (odloženo), KST Písek B - Sokol Dobrá C -:- (odloženo), TTC Frýdek-Místek - SKST Pstruží C -:- (odloženo), TTC Frýdlant E - TTC Bystřice C -:- (odloženo), SC Smilovice B - ST Kozlovice E -:- (odloženo),
5. kolo:
ST Kozlovice E - Sokol Metylovice C -:- (odloženo), TTC Bystřice C - SC Smilovice B -:- (odloženo), SKST Pstruží C - TTC Frýdlant E -:- (odloženo), Sokol Dobrá C - TTC Frýdek-Místek -:- (odloženo), Sokol Myslík - KST Písek B -:- (odloženo), Sokol Ropice E - Sokol Brušperk F -:- (odloženo),
6. kolo:
Sokol Metylovice C - Sokol Brušperk F -:- (odloženo), KST Písek B - Sokol Ropice E -:- (odloženo), TTC Frýdek-Místek - Sokol Myslík -:- (odloženo), TTC Frýdlant E - Sokol Dobrá C -:- (odloženo), SC Smilovice B - SKST Pstruží C -:- (odloženo), ST Kozlovice E - TTC Bystřice C -:- (odloženo),
7. kolo:
TTC Bystřice C - Sokol Metylovice C -:- (odloženo), SKST Pstruží C - ST Kozlovice E -:- (odloženo), Sokol Dobrá C - SC Smilovice B -:- (odloženo), Sokol Myslík - TTC Frýdlant E -:- (odloženo), Sokol Ropice E - TTC Frýdek-Místek -:- (odloženo), Sokol Brušperk F - KST Písek B -:- (odloženo),
8. kolo:
Sokol Metylovice C - KST Písek B -:- (odloženo), TTC Frýdek-Místek - Sokol Brušperk F -:- (odloženo), TTC Frýdlant E - Sokol Ropice E -:- (odloženo), SC Smilovice B - Sokol Myslík -:- (odloženo), ST Kozlovice E - Sokol Dobrá C -:- (odloženo), TTC Bystřice C - SKST Pstruží C -:- (odloženo),
9. kolo:
SKST Pstruží C - Sokol Metylovice C -:- (odloženo), Sokol Dobrá C - TTC Bystřice C -:- (odloženo), Sokol Myslík - ST Kozlovice E -:- (odloženo), Sokol Ropice E - SC Smilovice B -:- (odloženo), Sokol Brušperk F - TTC Frýdlant E -:- (odloženo), KST Písek B - TTC Frýdek-Místek -:- (odloženo),
10. kolo:
Sokol Metylovice C - TTC Frýdek-Místek -:- (zrušeno), TTC Frýdlant E - KST Písek B -:- (zrušeno), SC Smilovice B - Sokol Brušperk F -:- (zrušeno), ST Kozlovice E - Sokol Ropice E -:- (zrušeno), TTC Bystřice C - Sokol Myslík -:- (zrušeno), SKST Pstruží C - Sokol Dobrá C -:- (zrušeno),
11. kolo:
Sokol Dobrá C - Sokol Metylovice C -:- (zrušeno), Sokol Myslík - SKST Pstruží C -:- (zrušeno), Sokol Ropice E - TTC Bystřice C -:- (zrušeno), Sokol Brušperk F - ST Kozlovice E -:- (zrušeno), KST Písek B - SC Smilovice B -:- (zrušeno), TTC Frýdek-Místek - TTC Frýdlant E -:- (zrušeno),
12. kolo:
Sokol Metylovice C - TTC Frýdlant E -:- (zrušeno), TTC Frýdek-Místek - SC Smilovice B -:- (zrušeno), KST Písek B - ST Kozlovice E -:- (zrušeno), Sokol Brušperk F - TTC Bystřice C -:- (zrušeno), Sokol Ropice E - SKST Pstruží C -:- (zrušeno), Sokol Myslík - Sokol Dobrá C -:- (zrušeno),
13. kolo:
Sokol Myslík - Sokol Metylovice C -:- (zrušeno), Sokol Dobrá C - Sokol Ropice E -:- (zrušeno), SKST Pstruží C - Sokol Brušperk F -:- (zrušeno), TTC Bystřice C - KST Písek B -:- (zrušeno), ST Kozlovice E - TTC Frýdek-Místek -:- (zrušeno), SC Smilovice B - TTC Frýdlant E -:- (zrušeno),
14. kolo:
Sokol Metylovice C - SC Smilovice B -:-, TTC Frýdlant E - ST Kozlovice E -:-, TTC Frýdek-Místek - TTC Bystřice C -:-, KST Písek B - SKST Pstruží C -:-, Sokol Brušperk F - Sokol Dobrá C -:-, Sokol Ropice E - Sokol Myslík -:-,
15. kolo:
Sokol Ropice E - Sokol Metylovice C -:-, Sokol Myslík - Sokol Brušperk F -:-, Sokol Dobrá C - KST Písek B -:-, SKST Pstruží C - TTC Frýdek-Místek -:-, TTC Bystřice C - TTC Frýdlant E -:-, ST Kozlovice E - SC Smilovice B -:-,
16. kolo:
Sokol Metylovice C - ST Kozlovice E -:-, SC Smilovice B - TTC Bystřice C -:-, TTC Frýdlant E - SKST Pstruží C -:-, TTC Frýdek-Místek - Sokol Dobrá C -:-, KST Písek B - Sokol Myslík -:-, Sokol Brušperk F - Sokol Ropice E -:-,
17. kolo:
Sokol Brušperk F - Sokol Metylovice C -:-, Sokol Ropice E - KST Písek B -:-, Sokol Myslík - TTC Frýdek-Místek -:-, Sokol Dobrá C - TTC Frýdlant E -:-, SKST Pstruží C - SC Smilovice B -:-, TTC Bystřice C - ST Kozlovice E -:-,
18. kolo:
Sokol Metylovice C - TTC Bystřice C -:-, ST Kozlovice E - SKST Pstruží C -:-, SC Smilovice B - Sokol Dobrá C -:-, TTC Frýdlant E - Sokol Myslík -:-, TTC Frýdek-Místek - Sokol Ropice E -:-, KST Písek B - Sokol Brušperk F -:-,
19. kolo:
KST Písek B - Sokol Metylovice C -:-, Sokol Brušperk F - TTC Frýdek-Místek -:-, Sokol Ropice E - TTC Frýdlant E -:-, Sokol Myslík - SC Smilovice B -:-, Sokol Dobrá C - ST Kozlovice E -:-, SKST Pstruží C - TTC Bystřice C -:-,
20. kolo:
Sokol Metylovice C - SKST Pstruží C -:-, TTC Bystřice C - Sokol Dobrá C -:-, ST Kozlovice E - Sokol Myslík -:-, SC Smilovice B - Sokol Ropice E -:-, TTC Frýdlant E - Sokol Brušperk F -:-, TTC Frýdek-Místek - KST Písek B -:-,
21. kolo:
TTC Frýdek-Místek - Sokol Metylovice C -:-, KST Písek B - TTC Frýdlant E -:-, Sokol Brušperk F - SC Smilovice B -:-, Sokol Ropice E - ST Kozlovice E -:-, Sokol Myslík - TTC Bystřice C -:-, Sokol Dobrá C - SKST Pstruží C -:-,
22. kolo:
Sokol Metylovice C - Sokol Dobrá C -:-, SKST Pstruží C - Sokol Myslík -:-, TTC Bystřice C - Sokol Ropice E -:-, ST Kozlovice E - Sokol Brušperk F -:-, SC Smilovice B - KST Písek B -:-, TTC Frýdlant E - TTC Frýdek-Místek -:-,
Okresní soutěž 5.třídy
1. kolo:
TTC Frýdlant F - Sokol Staré Město C 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimeček Marija Jindřich 1:3, Kociánová Natálie 0:4, Šimeček Samuel 0:4, WO 0:5, body hostů: Konvička Vojtěch 3:0, Čuraj Martin 3:0, Motyčka Ivo 3:0, Možíš Martin 2:1, WO 5:0), Beskyd Líštná B - TTC Frýdek-Místek C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marosz Ivo 4:0, Ponczová Adéla 4:0, Marosz Vít 3:1, Mendreková Natálie 2:2, body hostů: Fárková Kateřina 2:2, Šimek Ondřej 1:3, Fárek Vojtěch 0:4, Kaňák Adam 0:4), Sokol Ropice F - Sokol Dobrá D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stavarský Jakub 1:3, Šancer Jindřich ml. 0:4, Šancer Jindřich 1:3, Šancer Matouš 0:4, body hostů: Bubík Lukáš 2:2, Skarka Jan 4:0, Kalenda Pavel 4:0, Bařina Pavel 4:0), SK Frýdlant C - SK Frýdlant D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fuchsík Šimon 4:0, Bezecný TOMÁŠ 4:0, Novotný Michael 4:0, Blahuta Petr 4:0, body hostů: Menšík Martin 0:4, Filip Matouš 0:4, Ondračková Zuzana 0:4, Fuchsíková Hana 0:4), TTC Frýdek-Místek B - TTC Bystřice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běčák Matěj 4:0, Novák Petr 1:1, Svobodová Anna 1:3, Fabián Tobiáš 4:0, Tobola Kamil 1:1, body hostů: Pail František 0:4, Blahoňovský Marek 2:2, Marosz Daniel 1:3, Šulák Jan 2:2), Sokol Metylovice D - SC Smilovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmidt René 1:3, Vráblík Josef 3:1, Kvarda Ľuboš 3:1, Šimek Petr 4:0, body hostů: Zientek Zbyněk 2:2, Ježowicz Jan 2:2, Potiorek Štěpán 1:3, Kubala David 0:4), SK Návsí - Milíkov E - TTC Vendryně D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bolek Václav 1:3, Majetný Tomáš 0:4, Sikora Petr 2:2, Zvrtková Magdaléna 2:2, body hostů: Šurík Miroslav 2:2, Holeksa Jaromír 4:0, Štóc Martin 1:3, Byrtus Martin 4:0),
2. kolo:
Sokol Staré Město C - TTC Vendryně D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čuraj Martin 4:0, Sikora Roman 4:0, Motyčka Ivo 4:0, Richter Lubomír 4:0, body hostů: Káňa Jiří 0:4, Stiksa Zdeněk 0:4, Byrtus Martin 0:4, Štóc Martin 0:4), SC Smilovice C - SK Návsí - Milíkov E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zientek Zbyněk 3:1, Šulgan Filip 3:1, Chodura Roman 3:1, Korta Pavel 1:3, body hostů: Čmiel Adam 4:0, Sikora Petr 1:3, Majetný Tomáš 0:4, Zvrtková Magdaléna 1:3), TTC Bystřice D - Sokol Metylovice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blahoňovský Marek 4:0, Marosz Daniel 4:0, Marosz Milan 3:1, Pail František 2:2, body hostů: Vráblík Josef 1:3, Kvarda Ľuboš 1:3, Schmidt René 0:4, Luňáček Zbyněk 1:3), SK Frýdlant D - TTC Frýdek-Místek B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Somr Daniel 0:4, Menšík Martin 0:4, Ondračková Zuzana 0:4, Fuchsíková Hana 0:4, body hostů: Fabián Tobiáš 4:0, Běčák Matěj 4:0, Svobodová Anna 4:0, Tobola Kamil 2:0, Novák Petr 2:0), Sokol Dobrá D - SK Frýdlant C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bubík Lukáš 0:4, Bubík Libor 1:3, Bařina Pavel 3:1, Skarka Jan 2:2, body hostů: Štefek Dominik 4:0, Blahuta Petr 3:1, Fuchsík Šimon 2:2, Bezecný TOMÁŠ 1:3), TTC Frýdek-Místek C - Sokol Ropice F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Ondřej 3:1, Kapolka Jan 2:2, Búlik Viktoria 1:3, Mokrošová Amanda 0:4, body hostů: Šancer Jindřich 4:0, Stavarský Jakub 3:1, Šancer Jindřich ml. 2:2, Šancer Matouš 1:3), TTC Frýdlant F - Beskyd Líštná B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kahánek Petr 3:1, Šimeček Marija Jindřich 2:2, Šimeček Petr 2:2, Šimeček Samuel 2:2, body hostů: Marosz Ivo 3:1, Marosz Vít 4:0, Maroszová Eva 0:4, Mendreková Natálie 0:4),
3. kolo:
Beskyd Líštná B - Sokol Staré Město C -:- (odloženo), Sokol Ropice F - TTC Frýdlant F -:- (odloženo), SK Frýdlant C - TTC Frýdek-Místek C -:- (odloženo), TTC Frýdek-Místek B - Sokol Dobrá D -:- (odloženo), Sokol Metylovice D - SK Frýdlant D -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov E - TTC Bystřice D -:- (odloženo), TTC Vendryně D - SC Smilovice C -:- (odloženo),
4. kolo:
Sokol Staré Město C - SC Smilovice C -:- (odloženo), TTC Bystřice D - TTC Vendryně D -:- (odloženo), SK Frýdlant D - SK Návsí - Milíkov E -:- (odloženo), Sokol Dobrá D - Sokol Metylovice D -:- (odloženo), TTC Frýdek-Místek C - TTC Frýdek-Místek B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopečný Adam 0:4, Kopečný Ondřej 0:4, Šimek Ondřej 0:4, Kaňák Adam 0:4, body hostů: Běčák Matěj 4:0, Novák Petr 4:0, Fabián Tobiáš 4:0, Tobola Kamil 4:0), TTC Frýdlant F - SK Frýdlant C -:- (odloženo), Beskyd Líštná B - Sokol Ropice F -:- (odloženo),
5. kolo:
Sokol Ropice F - Sokol Staré Město C -:- (odloženo), SK Frýdlant C - Beskyd Líštná B -:- (odloženo), TTC Frýdek-Místek B - TTC Frýdlant F -:- (odloženo), Sokol Metylovice D - TTC Frýdek-Místek C -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov E - Sokol Dobrá D -:- (odloženo), TTC Vendryně D - SK Frýdlant D -:- (odloženo), SC Smilovice C - TTC Bystřice D -:- (odloženo),
6. kolo:
Sokol Staré Město C - TTC Bystřice D -:- (odloženo), SK Frýdlant D - SC Smilovice C -:- (odloženo), Sokol Dobrá D - TTC Vendryně D -:- (odloženo), TTC Frýdek-Místek C - SK Návsí - Milíkov E -:- (odloženo), TTC Frýdlant F - Sokol Metylovice D -:- (odloženo), Beskyd Líštná B - TTC Frýdek-Místek B -:- (odloženo), Sokol Ropice F - SK Frýdlant C -:- (odloženo),
7. kolo:
SK Frýdlant C - Sokol Staré Město C -:- (odloženo), TTC Frýdek-Místek B - Sokol Ropice F -:- (odloženo), Sokol Metylovice D - Beskyd Líštná B -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov E - TTC Frýdlant F -:- (odloženo), TTC Vendryně D - TTC Frýdek-Místek C -:- (odloženo), SC Smilovice C - Sokol Dobrá D -:- (odloženo), TTC Bystřice D - SK Frýdlant D -:- (odloženo),
8. kolo:
Sokol Staré Město C - SK Frýdlant D -:- (odloženo), Sokol Dobrá D - TTC Bystřice D -:- (odloženo), TTC Frýdek-Místek C - SC Smilovice C -:-, TTC Frýdlant F - TTC Vendryně D -:- (odloženo), Beskyd Líštná B - SK Návsí - Milíkov E -:- (odloženo), Sokol Ropice F - Sokol Metylovice D -:- (odloženo), SK Frýdlant C - TTC Frýdek-Místek B -:- (odloženo),
9. kolo:
TTC Frýdek-Místek B - Sokol Staré Město C -:- (odloženo), Sokol Metylovice D - SK Frýdlant C -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov E - Sokol Ropice F -:- (odloženo), TTC Vendryně D - Beskyd Líštná B -:- (odloženo), SC Smilovice C - TTC Frýdlant F -:- (odloženo), TTC Bystřice D - TTC Frýdek-Místek C -:- (odloženo), SK Frýdlant D - Sokol Dobrá D -:- (odloženo),
10. kolo:
Sokol Staré Město C - Sokol Dobrá D -:- (zrušeno), TTC Frýdek-Místek C - SK Frýdlant D -:- (zrušeno), TTC Frýdlant F - TTC Bystřice D -:- (zrušeno), Beskyd Líštná B - SC Smilovice C -:- (zrušeno), Sokol Ropice F - TTC Vendryně D -:- (zrušeno), SK Frýdlant C - SK Návsí - Milíkov E -:- (zrušeno), TTC Frýdek-Místek B - Sokol Metylovice D -:- (zrušeno),
11. kolo:
Sokol Metylovice D - Sokol Staré Město C -:- (zrušeno), SK Návsí - Milíkov E - TTC Frýdek-Místek B -:- (zrušeno), TTC Vendryně D - SK Frýdlant C -:- (zrušeno), SC Smilovice C - Sokol Ropice F -:- (zrušeno), TTC Bystřice D - Beskyd Líštná B -:- (zrušeno), SK Frýdlant D - TTC Frýdlant F -:- (zrušeno), Sokol Dobrá D - TTC Frýdek-Místek C -:- (zrušeno),
12. kolo:
Sokol Staré Město C - TTC Frýdek-Místek C -:- (zrušeno), TTC Frýdlant F - Sokol Dobrá D -:- (zrušeno), Beskyd Líštná B - SK Frýdlant D -:- (zrušeno), Sokol Ropice F - TTC Bystřice D -:- (zrušeno), SK Frýdlant C - SC Smilovice C -:- (zrušeno), TTC Frýdek-Místek B - TTC Vendryně D -:- (zrušeno), Sokol Metylovice D - SK Návsí - Milíkov E -:- (zrušeno),
13. kolo:
SK Návsí - Milíkov E - Sokol Staré Město C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kluz Milan 2:2, Čmiel Adam 2:2, Majetný Jan 0:4, Zvrtková Magdaléna 1:3, body hostů: Sikora Roman 4:0, Motyčka Ivo 3:1, Konvička Vojtěch 3:1, Čuraj Martin 1:3), TTC Vendryně D - Sokol Metylovice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niedoba Richard 3:1, Holeksa Jaromír 2:0, Štóc Martin 3:1, Šurík Miroslav 0:4, Vita Karel 2:0, body hostů: Karteczka Martin 1:3, Vráblík Josef 1:3, Šimek Petr 2:2, Luňáček Zbyněk 2:2), SC Smilovice C - TTC Frýdek-Místek B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chodura Roman 1:2, Zientek Zbyněk 1:2, Šulgan Filip 0:2, Ježowicz Jan 1:2, Kubala David 0:1, WO 5:0, body hostů: Fabián Tobiáš 3:1, Běčák Matěj 3:1, Tobola Kamil 3:1, WO 0:5), TTC Bystřice D - SK Frýdlant C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blahoňovský Marek 3:1, Marosz Milan 1:3, Šulák Jan 2:2, Pail František 2:2, body hostů: Štefek Dominik 4:0, Blahuta Petr 2:2, Fuchsík Šimon 2:2, Bezecný TOMÁŠ 0:4), SK Frýdlant D - Sokol Ropice F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondračková Zuzana 1:3, Menšík Martin 2:2, Ondračka Richard 4:0, Fuchsíková Hana 0:4, body hostů: Stavarský Jakub 3:1, Šancer Jindřich ml. 2:2, Šancer Jindřich 3:1, Šancer Matouš 1:3), Sokol Dobrá D - Beskyd Líštná B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bubík Libor 3:1, Bubík Lukáš 0:4, Kalenda Pavel 3:1, Skarka Jan 3:1, body hostů: Ponczová Adéla 1:3, Marosz Ivo 3:1, Ponczová Silvie 1:3, Marosz Vít 2:2), TTC Frýdek-Místek C - TTC Frýdlant F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopečný Adam 3:1, Kopečný Ondřej 1:3, Fárek Vojtěch 2:2, Búlik Viktoria 2:2, body hostů: Kahánek Petr 4:0, Šimeček Samuel 2:2, Kociánová Natálie 2:2, Geldner Gabriel 0:4),
14. kolo:
Sokol Staré Město C - TTC Frýdlant F -:- (zrušeno), TTC Frýdek-Místek C - Beskyd Líštná B -:- (zrušeno), Sokol Dobrá D - Sokol Ropice F -:- (zrušeno), SK Frýdlant D - SK Frýdlant C -:- (zrušeno), TTC Bystřice D - TTC Frýdek-Místek B -:- (zrušeno), SC Smilovice C - Sokol Metylovice D -:- (zrušeno), TTC Vendryně D - SK Návsí - Milíkov E -:- (zrušeno),
15. kolo:
TTC Vendryně D - Sokol Staré Město C -:- (zrušeno), SK Návsí - Milíkov E - SC Smilovice C -:- (zrušeno), Sokol Metylovice D - TTC Bystřice D -:- (zrušeno), TTC Frýdek-Místek B - SK Frýdlant D -:- (zrušeno), SK Frýdlant C - Sokol Dobrá D -:- (zrušeno), Sokol Ropice F - TTC Frýdek-Místek C -:- (zrušeno), Beskyd Líštná B - TTC Frýdlant F -:- (zrušeno),
16. kolo:
Sokol Staré Město C - Beskyd Líštná B -:-, TTC Frýdlant F - Sokol Ropice F -:-, TTC Frýdek-Místek C - SK Frýdlant C -:-, Sokol Dobrá D - TTC Frýdek-Místek B -:-, SK Frýdlant D - Sokol Metylovice D -:-, TTC Bystřice D - SK Návsí - Milíkov E -:-, SC Smilovice C - TTC Vendryně D -:-,
17. kolo:
SC Smilovice C - Sokol Staré Město C -:-, TTC Vendryně D - TTC Bystřice D -:-, SK Návsí - Milíkov E - SK Frýdlant D -:-, Sokol Metylovice D - Sokol Dobrá D -:-, TTC Frýdek-Místek B - TTC Frýdek-Místek C -:-, SK Frýdlant C - TTC Frýdlant F -:-, Sokol Ropice F - Beskyd Líštná B -:-,
18. kolo:
Sokol Staré Město C - Sokol Ropice F -:-, Beskyd Líštná B - SK Frýdlant C -:-, TTC Frýdlant F - TTC Frýdek-Místek B -:-, TTC Frýdek-Místek C - Sokol Metylovice D -:-, Sokol Dobrá D - SK Návsí - Milíkov E -:-, SK Frýdlant D - TTC Vendryně D -:-, TTC Bystřice D - SC Smilovice C -:-,
19. kolo:
TTC Bystřice D - Sokol Staré Město C -:-, SC Smilovice C - SK Frýdlant D -:-, TTC Vendryně D - Sokol Dobrá D -:-, SK Návsí - Milíkov E - TTC Frýdek-Místek C -:-, Sokol Metylovice D - TTC Frýdlant F -:-, TTC Frýdek-Místek B - Beskyd Líštná B -:-, SK Frýdlant C - Sokol Ropice F -:-,
20. kolo:
Sokol Staré Město C - SK Frýdlant C -:-, Sokol Ropice F - TTC Frýdek-Místek B -:-, Beskyd Líštná B - Sokol Metylovice D -:-, TTC Frýdlant F - SK Návsí - Milíkov E -:-, TTC Frýdek-Místek C - TTC Vendryně D -:-, Sokol Dobrá D - SC Smilovice C -:-, SK Frýdlant D - TTC Bystřice D -:-,
21. kolo:
SK Frýdlant D - Sokol Staré Město C -:-, TTC Bystřice D - Sokol Dobrá D -:-, SC Smilovice C - TTC Frýdek-Místek C -:-, TTC Vendryně D - TTC Frýdlant F -:-, SK Návsí - Milíkov E - Beskyd Líštná B -:-, Sokol Metylovice D - Sokol Ropice F -:-, TTC Frýdek-Místek B - SK Frýdlant C -:-,
22. kolo:
Sokol Staré Město C - TTC Frýdek-Místek B -:-, SK Frýdlant C - Sokol Metylovice D -:-, Sokol Ropice F - SK Návsí - Milíkov E -:-, Beskyd Líštná B - TTC Vendryně D -:-, TTC Frýdlant F - SC Smilovice C -:-, TTC Frýdek-Místek C - TTC Bystřice D -:-, Sokol Dobrá D - SK Frýdlant D -:-,
23. kolo:
Sokol Dobrá D - Sokol Staré Město C -:-, SK Frýdlant D - TTC Frýdek-Místek C -:-, TTC Bystřice D - TTC Frýdlant F -:-, SC Smilovice C - Beskyd Líštná B -:-, TTC Vendryně D - Sokol Ropice F -:-, SK Návsí - Milíkov E - SK Frýdlant C -:-, Sokol Metylovice D - TTC Frýdek-Místek B -:-,
24. kolo:
Sokol Staré Město C - Sokol Metylovice D -:-, TTC Frýdek-Místek B - SK Návsí - Milíkov E -:-, SK Frýdlant C - TTC Vendryně D -:-, Sokol Ropice F - SC Smilovice C -:-, Beskyd Líštná B - TTC Bystřice D -:-, TTC Frýdlant F - SK Frýdlant D -:-, TTC Frýdek-Místek C - Sokol Dobrá D -:-,
25. kolo:
TTC Frýdek-Místek C - Sokol Staré Město C -:-, Sokol Dobrá D - TTC Frýdlant F -:-, SK Frýdlant D - Beskyd Líštná B -:-, TTC Bystřice D - Sokol Ropice F -:-, SC Smilovice C - SK Frýdlant C -:-, TTC Vendryně D - TTC Frýdek-Místek B -:-, SK Návsí - Milíkov E - Sokol Metylovice D -:-,
26. kolo:
Sokol Staré Město C - SK Návsí - Milíkov E -:-, Sokol Metylovice D - TTC Vendryně D -:-, TTC Frýdek-Místek B - SC Smilovice C -:-, SK Frýdlant C - TTC Bystřice D -:-, Sokol Ropice F - SK Frýdlant D -:-, Beskyd Líštná B - Sokol Dobrá D -:-, TTC Frýdlant F - TTC Frýdek-Místek C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy