Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor
1. kolo:
TTC Siko Orlová E - KLUBsten Karviná B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sionkala Eduard 2:1, Adamczyk Vladimír 3:1, Wilk Adam 4:0, Blucha Tomáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Novák František 2:2, Górecki Bronislav 0:3, Reitz Aleš 1:3, Šopa Miroslav 0:4, WO 1:0), SKST Baník Havířov F - TJ Slavoj Český Těšín C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Olejník Oliver 1:3, Janošec Jakub 2:2, Přeček Erik 4:0, Balvar Oliver 4:0, body hostů: Heczko Kazimierz 2:2, Daníšek Richard 1:3, Brudny Sebastian 0:4, Zíka Tadeáš 2:2), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - TJ Sokol Rychvald A -:- (odloženo), CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - SK Slavia Orlová C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štětina Lukáš 4:0, Antlová Vanesa 0:4, Wewiórka Adam 1:3, Matuš Jiří 4:0, body hostů: Balica Lukáš 2:2, Valčák Petr 2:2, Čempel Milan 2:2, Šeliga Roman 1:3),
2. kolo:
TTC Siko Orlová E - TJ Slavoj Český Těšín C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sionkala Eduard 2:2, Adamczyk Vladimír 2:2, Wilk Adam 3:1, Blucha Tomáš 2:2, body hostů: Heczko Kazimierz 3:1, Daníšek Richard 2:2, Brudny Sebastian 0:4, Zíka Tadeáš 2:2), SKST Baník Havířov F - KLUBsten Karviná B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Olejník Oliver 0:2, Přeček Erik 4:0, Balvar Oliver 4:0, Balvar Adam 3:0, Janošec Jakub 2:0, WO 0:1, body hostů: Novák František 1:2, Šopa Miroslav 0:4, Górecki Bronislav 0:4, Reitz Aleš 1:3, WO 1:0), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - SK Slavia Orlová C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budirský Roman 2:2, Motak Jiří 1:3, Chlán Vladimír 0:4, Fusek Radovan 2:2, body hostů: Škerko Milan 4:0, Čempel Milan 3:1, Valčák Petr 1:3, Balica Lukáš 3:1), CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - TJ Sokol Rychvald A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štětina Lukáš 4:0, Štětina Ondřej 2:2, Antlová Vanesa 0:4, Matuš Jiří 4:0, body hostů: Hašek Jan 2:2, Prokel Radim 2:2, Pociskova Alena 1:3, Urbánek Dušan 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Bohumín A - TTC Siko Orlová E -:- (zrušeno), TJ Sokol Chotěbuz A - SKST Baník Havířov F -:- (zrušeno), KLUBsten Karviná B - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B -:- (zrušeno), TJ Slavoj Český Těšín C - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově -:- (zrušeno),
4. kolo:
TJ Sokol Bohumín A - SKST Baník Havířov F -:- (zrušeno), TJ Sokol Chotěbuz A - TTC Siko Orlová E -:- (zrušeno), KLUBsten Karviná B - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově -:- (zrušeno), TJ Slavoj Český Těšín C - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B -:- (zrušeno),
5. kolo:
TTC Siko Orlová E - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B -:- (zrušeno), SKST Baník Havířov F - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově -:- (zrušeno), TJ Sokol Bohumín A - TJ Sokol Rychvald A -:- (zrušeno), TJ Sokol Chotěbuz A - SK Slavia Orlová C -:- (zrušeno),
6. kolo:
TTC Siko Orlová E - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově -:- (zrušeno), SKST Baník Havířov F - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B -:- (zrušeno), TJ Sokol Bohumín A - SK Slavia Orlová C -:- (zrušeno), TJ Sokol Chotěbuz A - TJ Sokol Rychvald A -:- (zrušeno),
7. kolo:
TJ Sokol Rychvald A - TTC Siko Orlová E -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová C - SKST Baník Havířov F -:- (zrušeno), KLUBsten Karviná B - TJ Sokol Bohumín A -:- (zrušeno), TJ Slavoj Český Těšín C - TJ Sokol Chotěbuz A -:- (zrušeno),
8. kolo:
TJ Sokol Rychvald A - SKST Baník Havířov F -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová C - TTC Siko Orlová E -:- (zrušeno), KLUBsten Karviná B - TJ Sokol Chotěbuz A -:- (zrušeno), TJ Slavoj Český Těšín C - TJ Sokol Bohumín A -:- (zrušeno),
9. kolo:
TJ Sokol Bohumín A - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B -:- (zrušeno), TJ Sokol Chotěbuz A - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově -:- (zrušeno), TJ Sokol Rychvald A - KLUBsten Karviná B -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová C - TJ Slavoj Český Těšín C -:- (zrušeno),
10. kolo:
TJ Sokol Bohumín A - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově -:- (zrušeno), TJ Sokol Chotěbuz A - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B -:- (zrušeno), TJ Sokol Rychvald A - TJ Slavoj Český Těšín C -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová C - KLUBsten Karviná B -:- (zrušeno),
11. kolo:
TJ Sokol Bohumín A - TJ Sokol Chotěbuz A -:- (zrušeno), TJ Sokol Rychvald A - SK Slavia Orlová C -:- (zrušeno), KLUBsten Karviná B - TJ Slavoj Český Těšín C -:- (zrušeno), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově -:- (zrušeno), TTC Siko Orlová E - SKST Baník Havířov F -:- (zrušeno),
12. kolo:
TJ Sokol Chotěbuz A - TJ Sokol Bohumín A -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová C - TJ Sokol Rychvald A -:- (zrušeno), TJ Slavoj Český Těšín C - KLUBsten Karviná B -:- (zrušeno), CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B -:- (zrušeno), SKST Baník Havířov F - TTC Siko Orlová E -:- (zrušeno),
13. kolo:
KLUBsten Karviná B - TTC Siko Orlová E -:- (zrušeno), TJ Slavoj Český Těšín C - SKST Baník Havířov F -:- (zrušeno), TJ Sokol Rychvald A - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová C - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově -:- (zrušeno),
14. kolo:
TJ Slavoj Český Těšín C - TTC Siko Orlová E -:- (zrušeno), KLUBsten Karviná B - SKST Baník Havířov F -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová C - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B -:- (zrušeno), TJ Sokol Rychvald A - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově -:- (zrušeno),
15. kolo:
TTC Siko Orlová E - TJ Sokol Bohumín A -:- (zrušeno), SKST Baník Havířov F - TJ Sokol Chotěbuz A -:- (zrušeno), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - KLUBsten Karviná B -:- (zrušeno), CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - TJ Slavoj Český Těšín C -:- (zrušeno),
16. kolo:
SKST Baník Havířov F - TJ Sokol Bohumín A -:- (zrušeno), TTC Siko Orlová E - TJ Sokol Chotěbuz A -:- (zrušeno), CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - KLUBsten Karviná B -:- (zrušeno), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - TJ Slavoj Český Těšín C -:- (zrušeno),
17. kolo:
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - TTC Siko Orlová E -:- (zrušeno), CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - SKST Baník Havířov F -:- (zrušeno), TJ Sokol Rychvald A - TJ Sokol Bohumín A -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová C - TJ Sokol Chotěbuz A -:- (zrušeno),
18. kolo:
CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - TTC Siko Orlová E -:- (zrušeno), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - SKST Baník Havířov F -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová C - TJ Sokol Bohumín A -:- (zrušeno), TJ Sokol Rychvald A - TJ Sokol Chotěbuz A -:- (zrušeno),
19. kolo:
TTC Siko Orlová E - TJ Sokol Rychvald A -:- (zrušeno), SKST Baník Havířov F - SK Slavia Orlová C -:- (zrušeno), TJ Sokol Bohumín A - KLUBsten Karviná B -:- (zrušeno), TJ Sokol Chotěbuz A - TJ Slavoj Český Těšín C -:- (zrušeno),
20. kolo:
SKST Baník Havířov F - TJ Sokol Rychvald A -:- (zrušeno), TTC Siko Orlová E - SK Slavia Orlová C -:- (zrušeno), TJ Sokol Chotěbuz A - KLUBsten Karviná B -:- (zrušeno), TJ Sokol Bohumín A - TJ Slavoj Český Těšín C -:- (zrušeno),
21. kolo:
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - TJ Sokol Bohumín A -:- (zrušeno), CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - TJ Sokol Chotěbuz A -:- (zrušeno), KLUBsten Karviná B - TJ Sokol Rychvald A -:- (zrušeno), TJ Slavoj Český Těšín C - SK Slavia Orlová C -:- (zrušeno),
22. kolo:
CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - TJ Sokol Bohumín A -:- (zrušeno), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - TJ Sokol Chotěbuz A -:- (zrušeno), TJ Slavoj Český Těšín C - TJ Sokol Rychvald A -:- (zrušeno), KLUBsten Karviná B - SK Slavia Orlová C -:- (zrušeno),
Regionální soutěž 1. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Rychvald B - T3 Table Tennis Těrlicko 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pociskova Alena 1:3, Kusýn Pavel 0:4, Vrožina Vlastimil 0:4, Serafín Jiří 1:3, body hostů: Schneeberger Antonín 3:1, Barabasz Gustav 4:0, Snášel František 4:0, Erban Čestmír 3:1), TJ Sokol Záblatí C - TJ Slavoj Český Těšín D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cieslar Dominik 2:2, Sajko Rostislav 2:2, Frycz Adam 1:3, Plasgura Dominik 0:4, body hostů: Brudny Sebastian 3:1, Janeczek Ondřej 1:3, Sagan Jakub 3:1, Szczelina Krystian 4:0), TJ Sokol Chotěbuz B - TJ Sokol Záblatí B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palowski Vít 1:3, Bican Rene st. 0:2, Roman Břetislav 1:3, Cienciala Daniel 0:4, Slowiaczek Tomasz 0:2, body hostů: Palička Jiří 4:0, Koch Petr 4:0, Jochym David 2:0, Táborská Eliška 3:1, Pavlas David 1:1), KlubSten Karviná C - TJ Sokol Bohumín B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Tomáš 0:4, Břenková Kristina 0:4, Břenek Jiří 0:4, Martinovský Ondřej 0:4, body hostů: Vicherek Pavel 4:0, Frenzel Petr 4:0, Sivek Martin 4:0, Prefetová Lucie 4:0), SK Slavia Orlová D - TTC Siko Orlová F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelikán Antonín 4:0, Fusek Jan 1:3, Swaczyna Bruno 3:1, Lukášová Lenka 1:3, body hostů: Florková Adela 2:2, Valošek Pavel 3:1, Valošková Jana 1:3, Sitková Valentina 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Rychvald B - TJ Slavoj Český Těšín D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pociskova Alena 4:0, Serafín Jiří 4:0, Kusýn Pavel 4:0, Serafín Jaromír 3:1, body hostů: Brudny Sebastian 1:3, Sagan Jakub 0:4, Janeczek Ondřej 0:4, Szczelina Krystian 0:4), TJ Sokol Záblatí C - T3 Table Tennis Těrlicko 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cieslar Dominik 0:4, Sajko Rostislav 0:4, Frycz Adam 0:4, Plasgura Dominik 0:2, Vančík Filip 0:2, body hostů: Erban Čestmír 4:0, Krzystek Ivo 4:0, Snášel František 4:0, Wojtyna Josef 4:0), TJ Sokol Chotěbuz B - SKST Baník Havířov G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bican Rene st. 1:3, Roman Břetislav 3:1, Palowski Vít 3:1, Cienciala Daniel 0:2, Slowiaczek Tomasz 0:2, body hostů: Gavlas Libor 2:2, Mrvečka Justin st. 2:2, Hořavka Jan 2:2, Klus Daniel 3:1), KlubSten Karviná C - TTC Siko Orlová F 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Břenková Kristina 1:3, Vaněk Tomáš 1:3, Martinovský Ondřej 0:4, Pružinský Jan 1:3, body hostů: Czolko Daniel 4:0, Valošek Pavel 4:0, Sitková Valentina 4:0, Valošková Jana 1:3), SK Slavia Orlová D - TJ Sokol Bohumín B 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sikora Michal 3:1, Lukášová Lenka 0:4, Swaczyna Bruno 0:4, WO 0:5, body hostů: Sivek Martin 3:0, Fišer Jan 2:1, Frenzel Petr 2:1, Prefetová Lucie 2:1, WO 5:0),
3. kolo:
TJ Sokol Bohumín B - TJ Sokol Rychvald B -:- (zrušeno), TTC Siko Orlová F - TJ Sokol Záblatí C -:- (zrušeno), SKST Baník Havířov G - KlubSten Karviná C -:- (zrušeno), TJ Sokol Záblatí B - SK Slavia Orlová D -:- (zrušeno), TJ Slavoj Český Těšín D - TJ Sokol Chotěbuz B -:- (zrušeno),
4. kolo:
TJ Sokol Bohumín B - TJ Sokol Záblatí C -:- (zrušeno), TTC Siko Orlová F - TJ Sokol Rychvald B -:- (zrušeno), SKST Baník Havířov G - SK Slavia Orlová D -:- (zrušeno), TJ Sokol Záblatí B - KlubSten Karviná C -:- (zrušeno), T3 Table Tennis Těrlicko - TJ Sokol Chotěbuz B -:- (zrušeno),
5. kolo:
TJ Sokol Záblatí C - TJ Sokol Chotěbuz B -:- (zrušeno), KlubSten Karviná C - T3 Table Tennis Těrlicko -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová D - TJ Slavoj Český Těšín D -:- (zrušeno), TJ Sokol Bohumín B - SKST Baník Havířov G -:- (zrušeno), TTC Siko Orlová F - TJ Sokol Záblatí B -:- (zrušeno),
6. kolo:
TJ Sokol Rychvald B - TJ Sokol Chotěbuz B -:- (zrušeno), KlubSten Karviná C - TJ Slavoj Český Těšín D -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová D - T3 Table Tennis Těrlicko -:- (zrušeno), TJ Sokol Bohumín B - TJ Sokol Záblatí B -:- (zrušeno), TTC Siko Orlová F - SKST Baník Havířov G -:- (zrušeno),
7. kolo:
SKST Baník Havířov G - TJ Sokol Rychvald B -:- (zrušeno), TJ Sokol Záblatí B - TJ Sokol Záblatí C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jochym David 4:0, Koch Petr 4:0, Palička Jiří 4:0, Pavlas David 2:2, body hostů: Sajko Rostislav 1:3, Cieslar Dominik 1:3, Frycz Adam 0:4, Plasgura Dominik 0:4), T3 Table Tennis Těrlicko - TJ Sokol Bohumín B -:- (zrušeno), TJ Slavoj Český Těšín D - TTC Siko Orlová F -:- (zrušeno), TJ Sokol Chotěbuz B - SK Slavia Orlová D -:- (zrušeno),
8. kolo:
SKST Baník Havířov G - TJ Sokol Záblatí C -:- (zrušeno), TJ Sokol Záblatí B - TJ Sokol Rychvald B -:- (zrušeno), T3 Table Tennis Těrlicko - TTC Siko Orlová F -:- (zrušeno), TJ Slavoj Český Těšín D - TJ Sokol Bohumín B -:- (zrušeno), TJ Sokol Chotěbuz B - KlubSten Karviná C -:- (zrušeno),
9. kolo:
KlubSten Karviná C - TJ Sokol Rychvald B -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová D - TJ Sokol Záblatí C -:- (zrušeno), TTC Siko Orlová F - TJ Sokol Chotěbuz B -:- (zrušeno), SKST Baník Havířov G - T3 Table Tennis Těrlicko -:- (zrušeno), TJ Sokol Záblatí B - TJ Slavoj Český Těšín D -:- (zrušeno),
10. kolo:
KlubSten Karviná C - TJ Sokol Záblatí C -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová D - TJ Sokol Rychvald B -:- (zrušeno), TJ Sokol Bohumín B - TJ Sokol Chotěbuz B -:- (zrušeno), SKST Baník Havířov G - TJ Slavoj Český Těšín D -:- (zrušeno), TJ Sokol Záblatí B - T3 Table Tennis Těrlicko -:- (zrušeno),
11. kolo:
KlubSten Karviná C - SK Slavia Orlová D -:- (zrušeno), TJ Sokol Bohumín B - TTC Siko Orlová F -:- (zrušeno), SKST Baník Havířov G - TJ Sokol Záblatí B -:- (zrušeno), T3 Table Tennis Těrlicko - TJ Slavoj Český Těšín D -:- (zrušeno), TJ Sokol Rychvald B - TJ Sokol Záblatí C -:- (zrušeno),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy